Terug naar Homepage
Ackroyd, Peter. & Shakespeare, William. - Shakespeare. De biografie. Vertaald door Erik Bindervoet en Robbert-Jan Henkes.
Amsterdam, Meulenhoff, 2005. 23,5 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 549 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Alan Harfield [Editor]. - The Life And Times Of A Victorian Officer. Journals and Letters of Col. Benjamin Donisthorpe Alsop Donne.
The Wincanton Press, U.K., 1986. 26 x 18,5 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 231 pages. FINE COPY
11.00 Euro
Allebe, August - Wiepke Loos. & Tuyll van Serooskerken, Carel van. - 'Waarde Heer Allebe'. Leven en werk van August Allebe (1838-1927).
Zwolle, Waanders, 1988. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Allebe, August - Wiepke Loos. & Tuyll van Serooskerken, Carel van. - 'Waarde Heer Allebe'. Leven en werk van August Allebe (1838-1927).
Zwolle, Waanders, 1988. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
20.00 Euro
Altena, Ernst van. - Randfiguren. Deel 1: Joachim Ringelnatz. Kurt Tucholsky. Langston Hughes. Brederode. George Brassens. Jacques Prévert. Boris Vian. + Deel 2: Christian Morgenstern, Paul Fort, Louis Aragon, Erich Kästner, Carl Sandburg, Ogden Nash.
Amsterdam, Van Ditmar, 8vo, 204; 175 pag. Paperbacks. GOEDE SET
12.00 Euro
Armando - J. Heymans. - Een boom. Over Armando.
Baarn. De Prom, 1999. Eerste druk. Paperback. Met foto's. 191 pag. - In nieuw staat.
10.00 Euro
Aukes H.W.F. & Titus Brandsma. - Het leven van Titus Brandsma.
Utrecht, Het Spectrum, 1985. Derde druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 347 pag.
10.00 Euro
Baar, Mirjam de. - Ik moet spreken. Het spiritueel leiderschap van Antoinette Bourignon (1616-1680).
Zutphen, Walburg Pers, 2004 . Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 832 pag. With English summary and cd-rom. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Bach, Steven. - Leni. Leven en werk van Leni Riefenstahl.
Amsterdam, Bezige Bij, 2007. Paperback / Softcover. 23 x 15 cm. Met illustraties. 462 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Baily, Anthony. - Gezicht op Delft. Een biografie van Johannes Vermeer.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 294 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bakker, Kees. ; Ivens, Joris. - Joris Ivens and the Documentary Context. Film culture in transition. [ISBN: 978-90-5356-425-X ]
Amsterdam, University Press, 1999. HARDBOUND. 8vo. With illustrations. 320 pages. NEW COPY
14.00 Euro
Bakoenin, M. - Een biografie in tijdsdocumenten. Ingeleid en samengesteld door Arthur Lehning.
Baarn, Het wereldvenster, 1977. Paperback. Softcover. 397 pag.
10.00 Euro
Ballin - Stubmann, Peter Franz. - Ballin - Leben und Werk eines deutschen Reeders.
Berlin, Verlagsanstalt Hermann Klemm, 1926. 8vo. Original-Leinen. Mit 12 Abb u. 3 Brieffaksimlies u. 1 Faltkarte. 6 + 307 Seiten. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Baraitre, Ingrid. - Eisenhower en zijn generaals.
Tielt, Lannoo, 2008. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 384 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Baron van Westreenen, W.H.J. - Journaal van W.H.J. Baron van Westreenen van zijn reizen naar Londen, Cambridge en Oxford in de jaren 1834 en 1835.
Uitgegeven en van aantekeningen voorzien door Dora van Velden. 's-Grav., Rijksmuseum Meermanno-Westrenianum, 1972. Linnen. 86 pag.
10.00 Euro
Baron van Westreenen, W.H.J. - Journaal van W.H.J. Baron van Westreenen van zijn reizen naar Londen, Cambridge en Oxford in de jaren 1834 en 1835.
Uitgegeven en van aantekeningen voorzien door Dora van Velden. 's-Grav., Rijksmuseum Meermanno-Westrenianum, 1972. 26,5 x 19 cm. In verguld, zwart linnen gebonden. Hardcover. . 86 pag.
10.00 Euro
Baudelaire - Claude Pichois en Jean Ziegler. - BAUDELAIRE. Een biografie vertaald door Truus Boot en Nelleke van Maaren.
Baarn, Ambo, 1992. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 491pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Becker, Maurice. - Atatürk en Turkije's weg naar Europa.
Aspekt, 2008. 23,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 350 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Beekman, Dom A. - Het leven van de Heilige Benedictus. In het licht van zijn tijd. 480-547.
Heiloo. Deutekom. 1950. 24 x 16,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 209 pag.
10.00 Euro
BEHR, EDWARD. - Hirohito, de keizer die moest blijven. De waarheid achter de mythe.
Utrecht, A.W. Bruna BV, 1989. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 399 pag. Met foto's. 24 x 16,5 cm.
10.00 Euro
Behring, Emil von. - Unger, Hellmuth. - Redder der kinderen.
Het levenswerk van Emil von Behring. Geautoriseerde bewerking van J.A.E. Voogd-van Kleef. A'dam, A.J.G. Strengholt, 1940. 4de druk. Half linnen. 240 pag.
7.00 Euro
Bell, Charles. - Portret van de Dalaï Lama.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1949. Linnen met besch. stofomslag. Met foto's. 403 pag.
10.00 Euro
Bell, Ian. - Robert Louis Stevenson. Een biografie.
Baarn, De Prom, 1994. Paperback. Met foto's. 296 pag. * Mooi exemplaar.
10.00 Euro
Berg, Cornelis Reinier van den, - Ds. Johannes Barueth, 1709-1782. Een strijdbaar verdediger van de gereformeerde kerk en staat.
Proefschrift Vrije Universiteit Amsterdam, 2003. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 452 pag. + stellingen. ALS NIEUW
18.00 Euro
Berg, Cornelis Reinier van den, - Ds. Johannes Barueth, 1709-1782. Een strijdbaar verdediger van de gereformeerde kerk en staat.
Proefschrift Vrije Universiteit Amsterdam, 2003. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 452 pag. + stellingen. ALS NIEUW
16.00 Euro
Beuningen, P.TH. van. - Wilhelmus Lindanus als inquisiteur en bisschop. Bijdrage tot zijn biografie(1525-1576).
Assen, Van Gorcum & Comp., 1966. XXXV,435 pag. Paperback. Softcover. Met illustraties. Met gesigneerde opdracht van de schrijver. GOED EXEMPLAAR .
12.00 Euro
Blair Lovell, James. - Anastasia. De verloren tsarendochter.
Utrecht, Luitingh - Sijthoff, 1991. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. 438 pag.
10.00 Euro
Blanshard, Alastair. - Hercules. Een heldenleven.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2007. 21,5 x 14 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 204 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bloemgarten, Salvador. - Henri Polak. Sociaal democraat 1868 - 1943.
s-Grav., SDU, 1993. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag (licht verkleurd). Hardcover. Illustr. in z/w. 755 pag. GOED EXEMPLAAR * Over de grondlegger van de moderne vakbeweging.
18.00 Euro
Blok, F.F. - Isaac Vossius en zijn kring. Zijn leven tot zijn afscheid van Koningin Christina van Zweden 1618 - 1655.
Groningen, Egbert Forsten, 1999. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 534 pag. NIEUW EXEMPLAAR
35.00 Euro
Blok, P.J. - Willem de Eerste. Prins van Oranje. Deel 2.
Amsterdam., Meulenhoff, 1920. Gr.8vo. 271 pag. Met talrijke afbeeldingen. Bibliogr.,reg. Linnen met goudopdruk. Nederlands Historische Bibliotheek XII.
11.00 Euro
Boerma, A. - Kapitein J. M. Beukema: zoon van het boerenland, zeeman van formaat, geschoold door de Minerva. Jacob Mennes Beukema. Een bijzondere man (uit de Marne) in de 19e eeuw. Boerenzoon-zeeman-kapitein-landbouwer.
Gebonden, hardcover; 30 x 21,5 cm. 2003, Peach, Groningen. 122 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
BOERS,JOHAN COENRADUS & Thijsse,Wilhelmus Hermanu - Johan Coenradus Boers 1812-1896 en zijn betekenis voor het Nederlands muziekleven. Proefschrift.
Heerlen, Open Uiversiteit, 1992. 298 pag. Oorspronkelijke omslag 9vlekje). 4to.
14.00 Euro
Boersema, K.H. - Johan Rudolf Thorbecke. Een historisch-critische studie.
Leiden, E.J. Brill, 1949. 25 x 17 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met 10 platen. 503 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
BOKKEL HUININK, J.A. TEN. - CONSTANTIJN JOHAN WOLTERBEEK (1766-1845). VAN ADELBORST TOT ADMIRAAL. MARITIEME BIOGRAFIE VAN EEN ACHTTIENDE EEUWSE MARINEOFFICIER .
Zutphen, Walburg Pers, 2004.In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. 135 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bokum, Jan ten. - Jan Brandts Buys 1868-1933 componist. Een Nederlander in Oostenrijk.
Zuthpen, Walburg Pers. 2003. Paperback. 304 pag. Met foto's. NIEUW
15.00 Euro
Bolland - Willem Jan Ottenspeer.; Otterspeer, Willem. (ed.) - Bolland. Een biografie.
A'dam, Bert Bakker, 1995. Eerste druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 633 pag. ALS NIEUW
16.00 Euro
Bonger, H. - Leven en werk van D.V. Coornhert.
Amsterdam, Van Oorschot, 1978. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 428 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Boon, H. N. - Afscheidsaudiëntie. Tien studies uit de diplomatieke praktijk.
Rotterdam, Ad Donker, 1976. Linnen met stofomslag. 303 pag. « Goed exemplaar »
10.00 Euro
Borrie, G. W. B. - F.M. Wibaut. Mens en magistraat. Ontstaan en ontwikkeling der socialistische gemeentepolitiek.
Amsterdam, Arbeiderspers/Assen, Van Gorcum, 1968. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 342 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bosma, Ulbe. - Karel Zaalberg. Journalist en strijder voor de Indo. Verhandelingen van het Kon. Inst. voor taal-, land- en volkenkunde nr. 175.
Leiden, KITLV. 1997, Handelseditie van het proefschrift. Paperback. Softcover. Gr.8vo. Met illustraties. VIII+482 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Bosscher, Ph. M. e.a. - Prins Hendrik de Zeevaarder.
Naarden, A.J.G. Strengholt, 1975. 4to. Gebonden met stofomslag (licht ongaaf). Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 228 pag.
10.00 Euro
Bosscher, Ph. M. e.a. - Prins Hendrik de Zeevaarder.
Naarden, A.J.G. Strengholt, 1975. 4to. Gebonden met stofomslag (licht ongaaf). Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 228 pag.
10.00 Euro
Boswell & Belle van Zuylen. - Boswell en Holland met de volledige correspondentie met Belle van Zuylen. Vertaald, bewerkt en ingeleid door Jan Pieter van der Sterre.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2000. Linnen met stofomslag. 456 pag. - In nieuw staat.
17.00 Euro
Boswell & Belle van Zuylen. - Boswell en Holland met de volledige correspondentie met Belle van Zuylen. Vertaald, bewerkt en ingeleid door Jan Pieter van der Sterre.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2000. Linnen met stofomslag. 456 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Bottema, Tjeerd. - Tjeerd Bottema. Mijn leven.
Lykele Jansma, Buitenpost, z.j. 4to. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag.
6.00 Euro
Bramly, Serge. - Leonardo. De cultuur van de Renaissance in Italië 1452-1519. Biografie.
Baarn. Uitgeverij Anthos. 1990. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 443 pag.
10.00 Euro
Brandsma, Titus - Meijer, Brocardus. - Titus Brandsma.
Bussum, Paul Brand, 1951. In linnen gebonden. Hardcover. 480 pag.
10.00 Euro
Brandt, Gerard. - Het Leven en Bedryf van den heere Michiel de Ruiter, Hertog, Ridder, &c. L. Admiraal Generaal van Hollandt en Westvrieslandt.
Amsterdam, Gerrevink en Ratelband, Rotterdam, Beman, 's Gravenhage, Boucquet, 1746. Vierde druk. In In halfleer gebonden. Hardcover. Band zwak en rug beschadigd. Platen ONTBREKEN. 1065 pag. + register.
175.00 Euro
Bredschneyder, Fred. ; Schmidt, Joseph. - Ik hou van Holland. Een levensbeeld van Joseph Schmidt in feiten, gebeurtenissen en herinneringen.
Varaboek, z.j. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 119 pag. « Als nieuw »
10.00 Euro
Breeman van der Hagen, Walter. - Het leven en de daden van Witte Cornelisz. de With
Franeker, Van Wijnen, 2008. 20 x 14 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 272 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Brion, Marcel. - Karel de Stoute. De grote hertog van het westen.
's-Gravenhage, W.P.van Stockum en Zn. 1950. In linnen gebonden met ongave stofomslag. 309 pag.
10.00 Euro
Bruijn, Cor. - De man achter Sil.
Over Cor P. Bruijn als idealist, onderwijspionier en schrijver 1883 - 1978. Door Magreet Bruijn (zijn dochter). 1984. Linnen met stofomslag. Met foto's. 399 pag.
10.00 Euro
Bruijn, Cor. - De man achter Sil.
Over Cor P. Bruijn als idealist, onderwijspionier en schrijver 1883 - 1978. Door Magreet Bruijn (zijn dochter). 1984. Linnen met stofomslag. Met foto's. 399 pag. Met originele foto van C.B. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bruijn, Cor. - De man achter Sil.
Over Cor P. Bruijn als idealist, onderwijspionier en schrijver 1883 - 1978. Door Magreet Bruijn (zijn dochter). 1984. Linnen met stofomslag. Met foto's. 399 pag. Met originele foto van C.B. ALS NIEUW
10.00 Euro
Bysterus Heemskerk, E. - Over Willem Mengelberg. Illustraties en documentatie uit het archief van Willem Mengelberg en persoonlijke herinneringen van E. Bysterus Heemskerk.
Amsterdam, heuff, 1971. 8vo. Blauw linnen met stofomslag. Met foto's. 157 pag. Naam op schutblad.
10.00 Euro
Carleton. - Lettres, memoires et negociations du chevalier Carleton.
A La Haye & A Leide, Chez Pierre Gosse, 1759. Complete in three volumes. 8vo. Half leather (wear), marbled boards, corners slightly bumped. Vol. I: LXXX, 344 pag.; Vol II: 404 pag. ; Vol. III: 418 pag. + table des matières. * Stamps on the first endpapers.
150.00 Euro
Carmiggelt - Henk van Gelder. - Carmiggelt. Het levensverhaal.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1999. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 379 pag.
10.00 Euro
Castro, Fidel & Ignacio Ramone. - My life.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. Revised edition. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With photos. 723 pages. FINE COPY
14.00 Euro
Cazaux, Yves. - Guillaume le Taciturne. Comte de Nassau, Prince d'Orange.
Anvers, Fonds Mercator, 1973. 34 x 26 cm. Hardcover. With dustjacket in slipcase. Richly illustrated in color and b/w. 483 pages. [near] FINE COPY Text in French. This is a very heavy book that needs extra shipping charge
45.00 Euro
Chaplin, Charles Spencer. - Sands, Frederick. - Charlie en Oona, een leven vol liefde.
Vertaling Erik de Lange. A'dam, Teleboek, 1978. 1ste druk. Met foto's. Oorspr.omslag. 206 pag.
7.00 Euro
Chaplin, Charles Spencer. - Die Geschichte meines Lebens.
Stuttgart/Hamburg, Deutscher Bücherbund, 1964. Linnen met stofomslag. Met foto's. 511 pag.
14.00 Euro
Charité, J. (Charite). - Biografisch woordenboek van Nederland. Deel 1 en 2.
Deel 1: Nijhoff,1979/ Deel 2: Elsevier,1985. 27,5 x 19 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. Twee delen: xi, 680 & (vii), 654pag. MOOIE SET
25.00 Euro
Charité, J. (Charite). - Biografisch woordenboek van Nederland. Deel 2.
Elsevier,1985. 27,5 x 19 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Stempeltje op schutblad. (vii), 654pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Chomton, Abbé. - La chambre natale de Saint Bernard. Notes historiques et archéologiques. Extraites de l' Etude intitulée "Saint Bernard et le château de Fontaine-le-Dijon".
Dijon, Union typographique, Imp. de l'Evêché, 1891. 25,5 x 16,7 cm. Orig. wrappers (sl.dam.). With illustrations in b/w. With portrait of Saint Bernard. 104 pag. Text in French.
35.00 Euro
Chroesjtsjov, Sergej. - Herinneringen aan mijn vader.
Kroniek van zijn laatste zeven jaren. Vertaling Marja Zwemmer, bewerking Irma Glass. Utrecht, A.W. Bruna, 1990. Oorspr.omslag. 319 pag.
8.00 Euro
Claessens, Henriette. - Leven en liefde van Leopold I.
Tielt, Lannoo, 2002. Paperback. Softcover. Met foto's. 433 pag.
12.00 Euro
Clercq, W.A. de. - Willem de Clercq (1795 - 1844).
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1999. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Illustr. 495 pag. Naam op schutblad.
11.00 Euro
Cloete, Stuart. - The Gambler.
London, Collins, 1973. Geb. Met stofomslag, 221 pag. An autobiography, vol.2, 1920-1939.
7.00 Euro
Cohen, A.E. & Blom, J.C.H e.a. - A. E. Cohen als geschiedschrijver van zijn tijd.
Amsterdam, Boom / Ned. Instituut voor Oorlogsdocumentatie (NIOD), 2005. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 412 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Colijn - J. de Bruijn en H.J. Langeveld. - Colijn. Bouwstenen voor een biografie.(historische boekerij 3).
Kok Kampen,1994. 22 x 14 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 338 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Colijn, Hendrikus. - Bank, J. & Vos, C. - Antirevolutionair.
Houten, Unieboek, 1987. Geïllustreerd met foto's. Oorspr.omslag. 207 pag.
7.00 Euro
Colmjon, Gerben. - R.C. Bakhuizen van den Brink. Een markante persoonlijkheid.
Rijswijk, 1950. Linnen. Met foto's. 241 pag.
10.00 Euro
Coomans, Henry E. ; Coomans - Eustatia, Maritza. - A.M. Chumaceiro Az. Praktizijn - Journalist - Publicist. Onpartijdig pionier op Curaçao.
Bloemendaal, Stichting Libri Antilliani, 1998. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 608 pag. - Als nieuw.
25.00 Euro
Coomans, Henry E. ; Coomans - Eustatia, Maritza. - A.M. Chumaceiro Az. Praktizijn - Journalist - Publicist. Onpartijdig pionier op Curaçao.
Bloemendaal, Stichting Libri Antilliani, 1998. Linnen met stofomslag. Met ex libris. Met illustraties. 608 pag.
22.00 Euro
Cooper, Barry. - Het Beethoven Compendium. Volledig overzicht van leven en muziek van Ludwig van Beethoven.
Baarn, Tirion, 1990. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 352 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
11.00 Euro
Corino, Karl & Robert Musil. - Musil. Een biografie 1880-1924.
Amsterdam, Meulenhoff, 2005. Paperback. Softcover. 551 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Corneille - Koesen, Wim. - Verborgen Vogel. Corneille. Aantekeningen uit een schildersleven.
Abcoude, Uniepers, 2002. Linnen met stofomslag. Met foto's. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
CRAMER,RIE. & Burgers, Jacqueline. - Rie Cramer leven en werk.
Amsterdam, Erven Thomas Rap. 1974, eerste druk. Linnen met licht verkleurde stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 179 pag.
10.00 Euro
Cremer, Jan - Hans Düting. - Jan Cremer documentaire.
Utrecht, Signature, 2005. Paperback. Met foto's. 448 pag.
10.00 Euro
Cremer, Jan - Hans Düting. - Jan Cremer documentaire.
Utrecht, Signature, 2005. Paperback. Met foto's. 448 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Crewe, Quentin. - The last Maharaja : a biography of Sawai Man Singh II, Maharaja of Jaipur.
London: Michael Joseph, 1985. 8vo. Hardcover with dustjacket. With photos. 258 pages. Name on titlepage.NEAR FINE COPY
10.00 Euro
Croo, M.H. du. - Generaal Swart. Pacificator van Atjeh.
Maastricht: Leiter Nypels, 1943. Met foto's & kaarten. Voorwoord Lt. Gen. KNIL b. d. G. K. Dijkstra. Folioformaat [30 x 23 cm]. In halflinnen gebonden. Hardcover. XII, (1), 177 pag. Blanco voorschutblad verwijderd toch KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Daane, Marco. & Minne, Richard. - De vrijheid nog veroveren. Richard Minne 1891-1965. Open Domein nr. 39.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2001. 20,5 x 14,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. Met leeslint. 552 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Dam, J.P. A. van den. - Arnold Leon Armand Diepen 1846-1895. Industrieel en publicist over economische en sociale vraagstukken.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1966. Verguld linnen. XXIV, 429 pag. Met foto's + kaart. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland. Deel V. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Daum, P.A. - Gerard Termorshuizen. - P.A. Daum. Journalist en romancier van Tempo Doeloe.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1988. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 632 pag. Met een enekele onderstreping wel een MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Davis, Angela. - Als ze 's ochtends komen...
A'dam, Pegasus, 1972. Oorspr.omslag. 298 pag. Inleiding Angela Y. Davies en Bettine Aptheker.
5.00 Euro
Debris, Jean-Pierre. & Menras, André. - Wij beschuldigen!
Verslag van twee jonge Fransen die de gruwelijke martelingen van het Saigon-regime overleefden. Voorwoord van Louis Martin-Chauffier. Vertaling Gerti Schuijt-Hesseling. Baarn, H. Meulenhoff, 1973. Paperback. 179 pag.
6.00 Euro
Delft, Dirk van. - Heike Kamerlingh Onnes. Een Biografie. De man van het absolute nulpunt .
Amsterdam, Bert Bakker, 2005. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 663 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
28.00 Euro
Delprat, D.A. - De reeder schrijft zijn journaal. Herinneringen van Mr. D. A. Delprat.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1983. 24,5 x 17 cm. Verguld kunstleer met stofomslag. 453 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Derez, M. - De blinde hertog. Louis Engelbert van Arenberg & zijn tijd 1750-1820.
Gemeentekrediet, 1996. 207 pag. Groot formaat paperback. N.a.v. tentoonstelling Leuven. Met illustraties in kleur en z/w. * Als nieuw.
11.00 Euro
Deursen, A.Th. van. e.a. - De Admiraal. De wereld van Michiel Adriaenszoon de Ruyter. Nationale herdenkingsuitgave.
Franeker, Van Wijnen, 2007. 30 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 184 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Devreese, Jozef T.L. & G. Vanden Berghe. - Wonder en is gheen wonder. De geniale wereld van Simon Stevin 1548-1620.
Leuven, Davidsfonds, 2003. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 342 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel V. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1981. Linnen met stofomslag. XIII, 789 pag. + afbeeldingen.
30.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel IV. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1974. Linnen met stofomslag. VIII, 571 pag. + afbeeldingen.
25.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel VI. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1991. Linnen met stofomslag. Klein stempeltje op titelpagina. XI, 506 pag. + afbeeldingen.
24.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel VI. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1991. Linnen met stofomslag. XI, 506 pag. + afbeeldingen.
25.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel VII. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1995. Linnen met stofomslag. XI, 666 pag. + afbeeldingen.
25.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel V. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1981. Linnen met stofomslag. Stempeltje op titelblad. XIII, 789 pag. + afbeeldingen.
28.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel IV. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1974. Linnen met besch. stofomslag. VIII, 571 pag. + afbeeldingen.
22.00 Euro
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser. - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel III. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1970. Linnen met besch. stofomslag. X, 684 pag. + afbeeldingen.
24.00 Euro
Dijkhuizen, Sietzo. - Jac.P.Thijsse. Een Biografie.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2005. Paperback , Softcover. Met foto's. 299 pag.
11.00 Euro
Dijkhuizen, Sietzo. - Jac.P.Thijsse. Een Biografie.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2005. Paperback , Softcover. Met foto's. 299 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Domela Nieuwenhuis, F. - Gedenkboek ter gelegenheid van den 70sten verjaardag van F. Domela Nieuwenhuis 31 december 1916.
Amsterdam, 1916, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur. 23,5 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. IX, 187 pag.
10.00 Euro
Dorsman, Leen. - G.W. Kernkamp, historicus en democraat 1864-1943.
Wolters-Noordhoff/Egbert Forsten Proefschrift Rijks Universiteit gte Utrecht. Paperback, ingenaaid, 24 x1 5.5 cm. 317 pag. Deel XLIX in de reeks Historische Studies. ALS NIEUW
14.00 Euro
Drees, Willem - Huis, Frits., Steenhorst, René. - Bij monde van Willem Drees.
Met bijdragen van o.a. Joop den Uyl, Joseph Luns, Ed Nijpels, Marga Klompé. Levensschets. Utrecht/Antw., Het Spectrum, 1985. 1ste druk. Met foto's. Gebonden met stofomslag. 168 pag.
7.00 Euro
Drees, Willem - Wijnen, H.A. van. - Democraat.
Weesp, Van Holkema & Warendorf, 1984. 1ste druk. Met foto's. Oorspr.omslag. 227 pag.
7.00 Euro
Driel L. van en J. Noordegraaf. - De Vries en Te Winkel. Een duografie.
Den Haag, SDU, 1998. Paperback. Met foto's. 269 pag.
12.00 Euro
Dulken, Hans van & Tony Jansen [ed.]. - Het leven als leerschool. Portret van Emanuel Boekman.
Amsterdam (Van Gennep) 1989; 176 pp.; published in the series >Boekmanstudies<; wrappers; (keywords: Tony Jansen, Tony, Emanuel Boekman, Emanuel); 26 x 21,5 cm. NEW COPY ; [ With picture ]
10.00 Euro
Edward (King). - Maurois, André. - King Edward and his Time.
London, Cassell, 1933. Linnen, 312 pag.
8.00 Euro
Eeden, Frederik - Jan Fontijn. - Tweespalt. Het leven van Frederik van Eeden.
A'dam, Querido, 1990. 1ste druk. 24,5 x 16,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 598 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
17.00 Euro
Egmond, Frans van. - Wie is wie in Nederland. 1984 - 1988.
Biografische encyclopedie. Pragma Nederland BV. 1984. Eerste uitgave. Linnnen met plastic omslag. 1403 pag.
12.00 Euro
Egmond, Frans van. - Wie is wie in Nederland. 1984 - 1988.
Biografische encyclopedie. Pragma Nederland BV. 1994. Tweede druk. Linnnen met plastic omslag. 1385 pag. - Mooi exemplaar.
14.00 Euro
Einstein, Albert. - Mozart. Sein Charakter. Sein Werk.
Stockholm, Bermann-Fischer-Verlag, 1947. Erste Ausgabe. Original-Leinen mit Schutzumschlag. Mit Abb. Exlibris auf Vorsatz. 637 Seiten. GUTER ZUSTAND
18.00 Euro
Einstein, Albert. - De roman van de mens en zijn werk.
Door Gordan Garbedian. A'dam, A.J.G. Strengholt, 1948. Met portret. Gebonden. 266 pag.
11.00 Euro
Elbin, Günther (Hrsg.). - Literat und Feldmarschall. Briefe und Erinnerungen des Fürsten Charles Joseph de Ligne 1735-1814.
Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart 1979. Großformat. 118 Seiten, viele Abbildungen. Original - Leinen mit Schutzumschlag.
10.00 Euro
Elson, Robert. Soehatto - Soeharto. Een biografie.
Utrecht, Het Spectrum, 2004. Eerste druk. Paperback / Softcover. 565 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Erasmus. - Erasmus en zijn tijd.
Tentoonstellingscatalogus uit 1969 ter herdenking van de geboorte van Erasmus 500 jaar geleden. Rotterdam, Museum Boymans van Beuningen. Oorspronkelijke kartonnen omslagen met beschadigde papieren stofomslagen. . 2 Vols: tekstdeel + platendeel.
14.00 Euro
Essen, A.J. van - E. Kruisinga, A Chapter in the History of Linguistics in the Netherlands.
Leiden, Martinus Nijhoff. 1983. Paperback. Met foto's. 413 pag. GOED EXEMPLAAR
8.00 Euro
Etty, Elsbeth. - Henriette Roland Holst 1869 - 1952. Liefde is heel het leven niet.
balans, 1998. Zesde dru. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 743 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Everitt, Anthony. - Cicero. Vertaald door Emile Salomons.
Amsterdam, Ambo, 2008. 21,5 x 14 cm. Paperback / Softcover. 428 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
Eversdijk Smulders, Lily. - Anderen zijn anders.
Utrecht, Ons huis, z.j. 24 x 18 cm. Paperback. Softcover. 127 pag. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Eysvogel, Hans & André Buurman. - 1000 Paarden en een prins. Memoires van Hans Eysvogel.
224 pagina’s, paperback. Met illustraties in kleur en z/w. ISBN 978-90-777-40-37-8, Uitgeverij De Boekenmakers. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Faber, Rients. - Verbi Frisici magister Lucius Comlumba Murray Bakker master fan it Fryske wurd. Samle wurk fan L.C. Murray bakker. Boarnemateriaal Murray Bakker. 3 delen. Proefschrift.
Leeuwarden/Ljouwert, Fryske Akademy, 2003. Soft cover. Paperbacks. 3 delen: 508,137,278 pag. In het Fries. ALS NIEUW
33.00 Euro
Fasseur, Cees. - Wilhelmina. De jonge koningin.
Amsterdam, Balans, 1998. Derde druk. Linnen gebonden met stofomslag. 647 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Fasseur, Cees. - Wilhelmina. De jonge koningin.
Amsterdam, Balans, 1998. Tweede druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 647 pag. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Fasseur, Cees. - Wilhelmina. De jonge koningin.
Amsterdam, Balans, 1998. Tweede druk. Paperback. 647 pag.
12.00 Euro
Fasseur, Cees. - Wilhelmina. Krijgshaftig in een vormeloze jas.
Balans, 2001. Tweede druk. Linnen met stofomslag. Met foto's. 644 pag.GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Fasseur, Cees. - Wilhelmina. Krijgshaftig in een vormeloze jas.
Balans, 2001. Tweede druk. Paperback. Met foto's. 644 pag. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Fasseur, Cees. - Wilhelmina. Krijgshaftig in een vormeloze jas.
Balans, 2001. Tweede druk. Paperback. Naam op schutblad. Met foto's. 644 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Favie, Gerard. - Friedrich Julius Stahl. Invloeden van zijn leven en werken in Nederland 1847-1880. [Proefschrift UvA].
Rotterdam, 1975. 24 x 15,5 c,. Oorspronkelijke omslag. 275 pag. + stellingen. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Filips II. - Roosbroeck, Robert van. - Koning van Spanje, soeverein der Nerderlanden.
Den Haag, Kruseman, 1983. 1ste druk. Gebonden. 208 pag.
7.00 Euro
Fischer, F.R. & Doesschate, G. ten. - Franciscus Cornelis Donders. Uitgegeven ter gelegenheid van het eeuwfeest op 6 november 1958 van het Nederlandsch Gasthuis voor behoeftige en minvermogende ooglijders, gevestigd te Utrecht.
Assen, Van Gorcum, 1958. 25,5 x 19 cm. In linnen gebonden met transparante plastic omslag. Met illustraties. 223 pag. MOOI EXEMPLAAR . Hardcover.
10.00 Euro
Fonda, Jane. - Mijn leven.
Amsterdam, 2005, Sijthoff. 624 pag. Paperback. Softcover. Geillustreerd met zwartwit-foto's. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Frijhoff, Willem. - Wegen van Evert Willemsz. Een Hollands weeskind op zoek naar zichzelf, 1607-1647.
Nijmegen, Sun, 1995. Paperback. Met illustraties. 928 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Frijhoff, Willem. - Wegen van Evert Willemsz. Een Hollands weeskind op zoek naar zichzelf, 1607-1647.
Nijmegen, Sun, 1995. Paperback. Met illustraties. 928 pag.KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Gelissen, H.C.J.H.; Harpman, L.; Zoeten, G. de. - Prof. Dr Ir J.C. van Staveren e.i. 25 jaar hoogleraar 1930-1955. Liber Amicorum.
Den Haag, Moorman's Periodieke Pers, 1955. 25 x 18 cm. In versierd linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 283 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Gelzer, Matthias. - Julius Caesar. Politicus en staatsman
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1948. 23 x 15 cm. In groen linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 356 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
GILSE, JAN VAN & HANS VAN DIJK. - Mémoires Jan van Gilse (1917-1922). Bezorgd door dr. Hans van Dijk.
Zuthpen, Walburg Pers. 2003. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 635 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Gogh, van - Viviane Forrester. - Van Gogh begraven in het koren.
A'dam, Arbeiderspers, 1984. 1ste druk. Paperback. Open Domein Nr. 9. 343 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Goldoni, Carlo. - Mein Leben und mein Theater.
Rikola, 1923, Neue deutsche Übertragung von Lola Lorme. Wien, Leipzig und München, Gr.-8°. Portr., XV, 389 SS., 3 Bll. Pergament.
14.00 Euro
Gorbatsjov, Michail. - Medvedev, Zjores. - MICHAIL GORBATSJOV.
Houten, Unieboek, 1987. 1ste druk. Oorspr.omslag. 308 pag.
7.00 Euro
Gorbatsjov, Michail. - Medvedev, Zjores. - MICHAIL GORBATSJOV.
Houten, Unieboek, 1988. Derde druk. Oorspr.omslag. 308 pag.
7.00 Euro
Grandia, Jan. - De arbeider wethouder Dries van der Vlerk. Een leven in dienst aan de gemeenschap.
Amsterdam, 1990. Linnen met stofomslag. Met foto's. 376 pag. - Mooi exemplaar.
12.00 Euro
Gritzbach, Erich & Hermann Göring. - Hermann Göring. Werk en Mensch. [ Nederlandstalig ]
Amsterdam, De Amsterdamsche Keurkamer 1943. 24 x 16 cm. In linnen gebonden (vlekjes). Hardcover. Met foto's. 310 pag. GOED EXEMPLAAR
24.00 Euro
Groensmit, Karel Hendrik. - Gertrud von le Fort. [ Hardcover ]
Proefschrift met stellingen, RU Nijmegen. 1950. Nijmegen, Centrale drukkerij. 24,5 x 16,5 cm. Hardcover (blue clothbound). 151 pages. Text in deutscher Sprache.
20.00 Euro
Groenwold, C.A. - H.P. Marchant (1869-1956) le tigre néerlandais. [ Hendrik Pieter ]
Proefschrift Groningen rechtsgeleerdheid 5-11-1992. Paperback / Softcover. 338 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Groot, Hugo de. - Hallema, A. - Hugo de Groot. Het Delftsch orakel, 1583-1645.
Een levenschets van een groot Nederlander uit de 17e eeuw. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1946. Geïllustreerd. Half linnen. 206 pag.
8.00 Euro
Groothuis, L.H.A. - De brabantse bisschoppen Bekkers en de Vet. Wegbereiders van een vernieuwingsbeweging.
Tilburg, St. Zuidelijk Historisch Contact, 1973. Verguld linnen. XLII, 312 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland. DeeL XXVIII. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Haffner, Sebastian. - Churchill. Vertaling Jacqueline Godfried. Hardcover.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2002. 21,5 x 14 cm. In halflinnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 206 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Ham, Willem van der. - Meester van de zee. Johan van Veen (1893-1959) waterstaatsingenieur. De kust. De stormvloed. De delta.
Amsterdam, Balans, 2003. Paperback. 286 pag. Met foto's. Met gesigneerde opdracht. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Ham, Willem van der. - Verover mij dat land. Lely en de zuiderzeewerken.
Amsterdam, Boom, 2007. 23 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 430 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Hanssen, Léon. - Menno ter Braak 1902 - 1940. Want alle verlies is winst. Deel een 1902 - 1930.
Amsterdam, Balans, 2000. Linnen met stofomslag. Met foto's. 556 pag. IN GOEDE STAAT
27.00 Euro
Hartz, S.L. - S.L. Hartz in de grafische wereld. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van zijn werk in het Museum van het Boek. Den Haag: Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum, 1969.
's-Gravenhage, 1969. 24 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 77 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hartz, S.L. - S.L. Hartz in de grafische wereld. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van zijn werk in het Museum van het Boek. Den Haag: Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum, 1969.
's-Gravenhage, 1969. 24 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 77 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Hayman, Ronald. - Writing Against. A Biography of Sartre.
London Weidenfeld & Nicolson 1986. First published. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. 487 pages. Name on first endpaper. [near] FINE COPY
10.00 Euro
Heide , Niek van der . - Mijn voeten hebben zijn spoor gevolgd. Over leven en werk van de schrijfster Wilma.
Leiden, 1992. 22 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 318 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heijbroek, Willem & Karin Gaillard. Lanooy, Chris. - Tussen twee vuren. Chris Lanooy 1881-1948.
Zwolle, Waanders, 2002. Paperback / Softcover. 28 x 23 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 136 pag. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Helsloot, P. N. - Martinus Nieuwenhuyzen 1759-1793. Pionier van onderwijs en volksontwikkeling.
Amsterdam. De Bataafsche Leeuw. 1993. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 110 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hendrickx, Marc & Elvis Presley. - Elvis A. Presley. Muziek, mens, mythe.
Leuven: Van Halewyck, 2007. 31 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 695 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Henssen, E.W.A. - Langs zelfgekozen paden. Het leven van H.J. Scheltema, N.E.M. Pareau & Mr. J.Jer. van Nes.
Amsterdam, Querido, 1992. Linnen met stofomslag. Met foto's. 272 pag.
15.00 Euro
Herold, A. Ferdinand. - Het leven van Boeddha. Naar oud Indischen tekst. Vrij bewerkt door G. de Ridder. Met een inleidend woord van Prof.Dr. N.J. Krom.
Zutphen, Thieme, 1924. 22 x 125 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 246 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hitchens, Christopher. - De rechten van de mens van Thomas Paine. Een biografie.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 21,5 x 14 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 140 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hoff, Marlies. - Johanna Cornelia Ziesenis-Wattier. 'De grootste actrice van Europa'.
Leiden, Astraea, 1996. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 185 pag. Paddemoesreeks nr. 1. ALS NIEUW
13.00 Euro
Hoff, Marlies. - Johanna Cornelia Ziesenis-Wattier. 'De grootste actrice van Europa'.
Leiden, Astraea, 1996. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 185 pag. Paddemoesreeks nr. 1. ALS NIEUW
11.00 Euro
Hoffman, Thom. - Morgenster korte biografie van Adriaan Ditvoorst (1940 - 1987)
Stichting Vol van Genade, 2005. 19 x 13,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 24 pag.
10.00 Euro
Hofstede, Rokus & Jürgen Pieters (samenstelling). - Memo Barthes.
Vantilt&Yang, 2004. Paperback / Softcover. 238 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Holland, Vyvyan. - Son of Oscar Wilde.
London, Rupert Hart-Davis, 1954. Second Impression. Cloth. Illustr. 272 pag.
10.00 Euro
HOOGERS, HENDRIK - JONG, J.A.B. M. de. - Hendrik Hoogers. Patriot en kunstenaar 1747-1814.
Gemeente Nijmegen, 1969. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. VI, 396 pag.
10.00 Euro
Huizinga, J. - Erasmus.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1936. Derde herziene druk. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Illustr. XV, 231 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Huizinga, J. - Erasmus.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1925. Tweede herziene druk. 19,5 x 13,5 cm. In linnen gebonden [ vlekje ]. Hardcover. Illustr. XVI, 290 pag.
10.00 Euro
Huysman, Camille - Jan Hunin. - Het enfant terrible Camille Huysmans 1871 - 1968.
Amsterdam, Meulenhoff, Kritak, 1999. Paperback. Met foto's. 589 pag. _ NIEUW
10.00 Euro
Häberlin, Hermann. - Meine Welt. Ein Parlamentarier hält Rückschau.
Zürich, Buchverlag Neue Zürcher Zeitung, 1970. 25,5 x 17,5 cm. Original-Halbleinen mit Schutzumschlag. 269 Seiten. Name auf Vorsatz. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Ibrahim, Sliman Ben & Etienne Dinet. - Het leven van Mohammed, Allah's profeet.
Lisse, Rebo, 1994. 33,5 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 239 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Iongh, Jane de. - Regentessen der Nederlanden deel I, II en III. Deel I: De Hertogin. Margaretha van Oostenrijk. Hertoging van Savooie. Deel II: De Koningin, Maria van Hongarije, Landvoogdes der Nederlanden. Dee III: Madam, Margaretha van Oostenrijk, Hertogin van Parma en Piacenza.
Amsterdam, Querido, 1981. Resp. Vierde geheel herziene druk, idem en derde druk. Met illustraties in z/w. 3 delen: In linnen gebonden met stofomslag. Hardcovers in linnen cassette. moii
30.00 Euro
Ivans - Kees de Leeuw. - Een nuchtere romanticus. Leven en werk van IVANS. Jakob van Schevichaven 1866 - 1935.
Soesterberg, Aspekt, 2003, 21,5 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 302 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jacobs, Aletta. - Herinneringen van dr. Aletta H. Jacobs. Met een voorwoord van J. Oppenheim.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1924. Eerste druk. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 318 pag.
38.00 Euro
Jacobs, Aletta. - Herinneringen.
Nijmegen, Sun, 1978. Paperback. Illustr. 318 pag.
8.00 Euro
Jager, Henk de & Mathieu Schoenmaekers - Het beeldende denken. leven en werken van Mathieu Schoenmaekers.
Baarn, Ambo, 1992. 20,5 x 12 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 159 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Jansen, Derk. - Omwille van een gezegend land. Het leven van jhr. D.F. van Alphen tot 1816.
Westervoort, Van Gruting, 2001. Gebonden (karton). Met illustraties. 255 pag. * NIEUW.
13.00 Euro
Jansma, Klaas. - Hoge Vlucht. Het verhaal Yde Schakel.
Penn & Partners uitgevers, Leeuwarden, 2002. 29 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 224 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Japikse, N. - Johan de Witt.
Amsterdam, Meulenhoff, 1918. Tweede herziene druk. Verguld linnen. 358 pag. Met ills. Schutblad ontbreekt. Nederlandsche historische bibliotheek deel IX.
12.00 Euro
Jeanne d'Arc. - Poortenaar Jan. - Jeanne d'Arc.
Naarden, In Den Toren, z.j. Linnen. Geïllustreerd. 256 pag.
5.00 Euro
Jolles, André & Walter Thys. - André Jolles (1874 - 1946). 'Gebildeter Vagant'. Brieven en documenten bijeengebracht , ingeleid en toegelicht door Walter Thys.
Amsterdam, University Press / Leipziger Universitätsverlag, 2000. Hardbound with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 1173 pag. Text in Dutch and German. NEW COPY
22.00 Euro
Jong, Max - Nico Keuning.; Keuning, Nico. (ed.) - Altijd het tinnef om je heen. Een biografie van Max de Jong.
A'dam, Bas Lubberhuizen, 2000. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met foto's. 256 pag.
11.00 Euro
Jongh, E.D.J de. - Hannes de Graaf. Een leven van bevrijding.
Kampen, Ten Have, 2004. Gebonden met stofomslag. 542 pag.
14.00 Euro
Jonkman, J.A. - Het oude Nederlands-Indië. Memoires van J.A. Jonkman.
Assen, Van Gorcum, 1971. 8vo. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 317 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Joseph, Helen. - Zij aan zij.
Vertaling Sanni Djuly. Baarn, Anthos, 1987. Oorspr.omslag, 369 pag.
7.00 Euro
Kanhai, H. H. H. & J. van Roosmalen (redactie ). - Twintig jaar verloskunde. Een vakgebied in beweging. Een liber amicorum, gebundeld t.g.v. het afscheid van prof.dr. J. Bennebroek Gravenhorst.
Leiden, Boerhaave Commissie, 1996. Paperback. IX+296 pp. Met portret. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Keller, Helen. - Mijn levensgeschiedenis.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 2005. Vierde herziene druk. Gebonden. Hardcover. 299 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Keyser, Marja e.a. (red.) - Frederik Muller 1917 - 1881. Leven werken.
Zutphen, Walburg Pers, 1996. 25 x 17,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 319 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Kindt, Guido. - Maria Magdalena; vrouw, minnares of apostel van Jezus? Speurtocht naar de ware Maria Magdalena, sleutelfiguur uit 'De Da Vinci Code'.
Van Helewyck/Elmar, 2002. Paperback / Softcover. 256 pag. Met illustraties in z/w.
11.00 Euro
Kirpestein, J.W. - Groen van Prinsterer als belijder van Kerk en Staat in de negentiende eeuw.
Proefschrift. Leiden, Groen, 1993. 8vo. Paperback / Softcover. 243 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Kissinger. - Graubard, S.R. - Kissinger, de onmisbare.
Geautoriseede vertaling van Hans de Vries. Den Haag, Forum Boekerij, z.j. gebonden. Met foto's. 394 pag.
7.00 Euro
Kitson, Norma. - Natuurlijk was ik bang.
Een blanke vrouw vecht tegen apartheid. Vertaling H. van Weerdt-Schellekens. A'dam, Sijthoff, 1987. 1ste druk. Oorspr.omslag.290 pag.
7.00 Euro
Klinken, Gert van. - Strijdbaar & omstreden. Een biografie van de calvinistische verzetsvrouw Gezina van der Molen.
Amsterdam, Boom., 2006. 23 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
Knapen, ben. - De man en zijn staat, Johan van Oldebarnevelt 1547-1619.
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. 22 x 14 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 366 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Knebel, Xandra. - Peter Oosthoek theatermaker.
Theater Instituur Nederland, Amsterdam, 2001. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 148 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Kobányai, János. - Agnes Heller. Het levensverhaal van de Hongaars-joodse filosofe.
Amsterdam, Boom, 2002. Paperback. 533 pag.
18.00 Euro
Koch, Jeroen. - Abraham Kuyper. Een biografie.
Amsterdam, Boom, 2007. Paperback / Softcover. 672 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Koeman, C. - Lucas Janszoon Waghenaer. Sa vie et son 'Spieghel der Zeevaerdt'.
Lausanne, Sequoia, 1964. 27,5 x 22 cm. 27 plates, 72 pages. Blue gilt cloth / Hardcover. NEAR FINE COPY
20.00 Euro
Komrij, Gerrit - Onno Blom. - Het fabeldier dat Komrij heet. Schrijversprentenboek 51.
Amsterdam, de Bezige Bij, 204. Gebonden (karton). Met foto's. 286 pag. NIEUW
15.00 Euro
Koningshuis. - De Koningin-Moeder 1897 - 1929. Gedenkboek ter herinnering aan den zeventigsten verjaardag en het vijftigjarig Nederlandschap van Hare Majesteit.
Leiden, Sijthoff, 1928. Luxe genummerd exemplaar (No.38) in perkament gebonden. 344, XV pag. FRAAI
100.00 Euro
Krans, Anja. - Annemarie Prins Theatermaker.
Theater Instituur Nederland, Amsterdam, 1999. Paperback / Softcover. Met foto's. 131 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Kuiper, Arie. Herzberg, Abel J. - Een wijze ging voorbij. Het leven van Abel J. Herzberg.
Amsterdam, Querido, 1999. Tweede druk. Paperback. Softcover. Met foto's. 724 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kuiper, Roel. - Tot een voorbeeld zult gij blijven. Mr. Groen van Prinsterer [1801-1876].
Amsterdam. Buijten & Schipperheijn. 2001. 22 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 246 pag. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Laar, H.J.M. van de. - Opperbankier en wetenschapsman. Willem Cornelis Mees 1813 - 1884.
's-Grav., Martinus Nijhoff, 1978. Linnen met stofomslag. Met portret. XII, 475 pag. - Goed exemplaar.
18.00 Euro
Lamb, Harold. - Omar Khayyam. Das abenteuerliche Leben des perssischen Dichters und Astronomen.
Leipzig, Paul Lift Verlag, 1939. Leinen. 295 S.
12.00 Euro
Lamster, Mark. - De meester van de schaduw. Peter Paul Rubens, geheim agent.
Amsterdam, Bezige Bij, 2009. Paperback / Softcover. 349 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Leeflang, Thomas. - Leni Riefenstahl de macht van het beeld, de onmacht van het woord.
Soesterberg, Aspekt, 2006. Paperback. Met foto's. 240 pag. NIEUW
10.00 Euro
Lemaire, Claudine , e.a. - Karel Alexander van Lotharingen. Gouverneur-generaal van de Oostenrijkse Nederlanden.
Brussel, Generale Bank/C. Coessens, 1987/Europalia Österreich, 1987. 21 x 24 cm, oblong. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 359 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Lenin - Weber, Hermann. - Lenin
Haarlem, De Haan, 1979. Linnen met stofomslag. De Haan Monografieën. Illustr. 200 pag.
9.00 Euro
Liagre Böhl, Herman de - Herman Gorter, 1864-1927. Met al mijn bloed heb ik voor u geleefd.
Amsterdam, Balans, 2000. Tweede druk. Paperback. Met foto's. 559 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Linthorst Homan, J. - 'Wat zijt ghij voor een vent'.
Levensherinneringen. Met een inleiding van Dr. H. Brugmans. Assen, Van Gorcum, 1974. Paperback. XVI + 314 pag. - Mooi exemplaar.
9.00 Euro
LODEIZEN, HANS - GERARD BES. - Hans Lodeizen 1924-1950. Liever liefde dan gedichten.
A'dam, Balans, 2001. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. 343pag. Met foto's.
14.00 Euro
Lodwijk XV - Schönstedt, W.C. - Regeering en liefdeleven van Lodewijk XV. Koning van Frankrijk. Met een inleiding van Prof. Dr. H. Brugmans. En 47 Illustraties.
Amsterdam. Van Holkema & Warendorf, (1927). Linnen. VIII + 320 pag.
10.00 Euro
LOOSDRECHT. - BRAND, F en anderen - Joannes de Mol. Predikant-fabrikant uit de 18e. eeuw.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek 1974, Historische Reeks Loosdrecht no 1, 104 pag. Gebonden. Met ills, bibl., register. Naam op titelpagina.
10.00 Euro
Lox, Harlinda. - Van stropdragers en de pot van Olen: Verhalen over Keizer Karel.
Leuven, Davidsfonds, 1999. Paperback. Met illustraties. 272 pag. « NIEUW »
10.00 Euro
Ludwig XIV. - Gaxotte, Pierre. - Frankreichs Aufstieg in Europa.
München, Nymphenburger, 1951. Linnen met stofomslag, 328 pag.
7.00 Euro
Luxemburg, Rosa. - Hirsch, Helmut. - Strijdbaar en menselijk.
Vertaling A.J. Kleiwegt. A'dam, H.J. Paris, 1970. Oorspr.omslag. Geïllustreerd. 160 pag.
6.00 Euro
Luxemm - Hervorming of revolutie? Vertaald en ingeleid door Pepijn Brandon.
Aksant, 2006. Paperback. 152 pag. NIEUW
10.00 Euro
Luyken, Jan - Veld, H. van 't. - Beminde broeder die ik vand op 's werelds pelgrims wegen. Jan Luyken (1649-1712) als illustrator en medereiziger van John Bunyan (1628-1688).
Proefschrift VU Amsterdam. Utrecht, De Banier. 2000, 1e druk. Paperback. Softcover. Geïllustreerd. 559 pag.
20.00 Euro
Maanen, J.A. van. - Een complexe grootheid. Leven en werk van Johann Bernoulli, 1667-1748.
Utrecht, Epsilon,1995. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. viii, 192 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Maas, Willem. - Jacques Gans. Biografie.
Amsterdam, De Prom, 2002. Eerste druk. 8vo . Linnen met stofomslag. Met foto's. 319 pag. NIEUW
12.00 Euro
Macciocchi, Maria Antonietta. - Dierbare Eleonora. Een gepassioneerd vrouwenleven in het Napels van de achttiende eeuw.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1999. Paperback. Met illustraties. 400 pag.
10.00 Euro
Macintyre, Ben - Prins van Ghor. De belevenissen van Josiah Harlan, de Amerikaan die koning van Afghanistan wilde worden.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 24 x 15,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 332 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Macintyre, Ben - Prins van Ghor. De belevenissen van Josiah Harlan, de Amerikaan die koning van Afghanistan wilde worden.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 24 x 15,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 332 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Magnus, Karolus. - Walch, J.L. - KAROLUS MAGNUS.
A'dam, Em. Querido, 1947. Linnen, 158 pag.
9.00 Euro
Makkink, H. J. - Philip Massinger and John Fletcher. A comparison.
Thesis. Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1927. Orig. wrappers. 206 pag.
14.00 Euro
Mandela, Nelson. - Meer, Fatima. - Higher than Hope.
London, Hamish Hamilton, 1988. Geb. met stofomslag, 429 pag.
8.00 Euro
Martin, Gerald. - Gabriel García Márquez - de biografie.
Amsterdam, Meulenhoff, 2008. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 687 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Marx, Karl - Francis Wheen. - Marx, een biografie.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2000. Paperback. 380 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Marx, Karl - Rolf Hosfeld. - Karl Marx. Een eigentijdse biografie.
Atlas, 2010. 21 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. 255 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Mary Baker Eddy. - Powell, Lyman P. - Een Levensbeeld.
A'dam, Andries Blitz, z.j. Half linnen. Met foto's. 333 pag.
7.00 Euro
Maxwell. - Bower, Tom. - Outsider.
Het omstreden verhaal van de mediatycoon. Weesp, Centerboek, 1988. 1ste druk. Paperback. 332 pag.
7.00 Euro
Maxwell. - Haines, Joe. - Zijn media en zijn macht.
Vertaald door Gerhard M.L. Harmans. A'dam, Omega Boek, 1988. Paperback.
5.00 Euro
MCLELLAN, DAVID & Marx. - Marx' leven en werk.
Amsterdam, Van Gennep. 1975. Paperback. 15x21,5cm, 554 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Meer, F. van der. - Augustinus de zielzorger. Een studie over de praktijk van een kerkvader.
Het Spectrum, Utrecht/ Antwerpen, 1947. In linnen gebonden. Hardcover. 613 pag. met uitslaande kaart.
10.00 Euro
Meijer, Berthe. - Leven na Anne Frank - [ isbn 9789023454649 ]
Amsterdam, Bezige Bij, 2010. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 269 pag.
10.00 Euro
Meir, Golda. - Agress, Eliyahu. - Portret of a prime minister.
New York, Sabra Books, (1969). Gebonden. Rijk geillustreerd. 158 pag.
7.00 Euro
Mertens, Jan. - Mijn leven als vakbondsman en politicus. Bewerkt door Arie Kuiper.
Nijmegen : Valkhof Pers, 2004. .Paperback , Softcover. 360 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Metzemaekers L. - J.W.M.J. Boost 75 jaar.
London, Boost, 1986. 4to: 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 157 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Meurs, M. H. van. - J.C. Smuts (1870-1950). Staatsman, Holist, Generaal.
Amsterdam, Suid-afrikaanse Instituut, 1997. Paperback. 516 pag. * Als nieuw.
18.00 Euro
Middles, Mick; Reade, Lindsay. - Torn Apart: the Life of Ian Curtis.
OMNIBUS PRESS, 2006. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With photographs in b/w. 310 pages. AS NEW
12.00 Euro
Minnen, Cornelis A. van. - Amerika's beroemdste Nederlander. Een biografie van Hendrik Willem van Loon.
Amsterdam, Boom. 2005. 22,5 x 14,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 447 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
MOESHART, HERMAN J. - Een miskend geneesheer. Dr. Jan Karel van den Broek en de overdracht van kennis van westerse technologie in Japan 1853-1857.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw. 2003. 24,5 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Montigny. - Brouwer, J. - Afgezant der Nederlanden bij Philips II.
A'dam, Meulenhoff, z.j. Half linnen, 237 pag.
9.00 Euro
Montijn, Ileen. - Pierre Cuypers, 1827-1921. Schoonheid als hartstocht.
Roermond, Stedelijk Museum Roermond, 2007. 23 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Moore, Lucy. - Maharanis. The Lives And Times Of Three Generations Of Indian Princesses.
London, Allan Lane, 2004. First edition. Hardbound with dustjacket. With illustrations in b/w. IX, 351 pages. « As new »
15.00 Euro
Moorsel, P.P.V. van. - Willibrord en Bonifatius.
Bussum, Fibula - Van Dishoeck, 1968. Geplastificeerde kartonnen omslag. Met talrijke illustraties. 112 pag. - Fibulareeks 28.
6.00 Euro
Moravia, Alberto & Alain Elkann. - Het leven van Moravia.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1991. Paperback. Met foto's. 471 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mother Teresa of Calcutta. - Spink, Kathryn. - For the Brotherhood of Man under the Fatherhood of God.
New Malden, Colour Library, 1981. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd. 256 pag.
9.00 Euro
Mozart - Robbins Landon, H.C. - Mozart. De gouden jaren 1781-1791.
Baarn, Bosch & Keuning, 1990. 26 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Muller, Hendrik. - Muller. Een Rotterdams zeehandelaar. Hendrik Muller Szn. (1819-1898).
Schiedam, Interbook Int., 1977. Groot 8vo. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. IX, 467 pag. Met 43 afbeeldingen. GOED EXEMPLAAR
30.00 Euro
Mörke, Olaf. - Willem van Oranje. Vorst en 'vader' van de Republiek,
Atlas, 2010. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 328 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Naaijkens, Jan - Theo Schouw. - Jan Naaijkens een leven in Brabant. Een biografie in woord en beeld door Theo Schouw.
Tilburg, Gianotten, 2005. 25 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 351 pag. KEURIG EXEMPLAAR
22.00 Euro
Naeff, Top. - Willem Royaards. De tonelkunstenaar in zijn tijd.
Den Haag, Daamen, 1947. Linnen met stofomslag. Met foto's. 368 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Nagtglas, F. - Mijn leven.
Overdruk uit archief Kon. Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. 1977. Paperback. 211 pag.
15.00 Euro
Naipaul, V.C. - Patrick French. - V.S. Naipaul. Een biografie.
Amsterdam, Atlas, 2009. 24 x 15,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 613 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Nidal, Aboe. - Blaisse, Mark. - Aboe Nidal bestaat niet.
A'dam, De Arbeiderspers, 1989. Oorspr.omslag. 183 pag.
5.00 Euro
Niegeman, Johan - Cor de Wit. - Johan Niegeman 1902 - 1977. Bauhaus, Sowjiet Unie, Amsterdam.
Monografieën van de Stichting Architectuur Museum. Amsterdam, Van Gennep, 1979. to. Oorpronkelijke omslag (rug licht verkleurd, anders als nieuw). Met illustraties in z/w. 160 pag.
10.00 Euro
Nijenhuis, I.J.A. - Een Joodse Philosophe. Isaac de Pinto (1717 - 1787).
Amsterdam, Neha, 1992. Paperback. 208 pag.
10.00 Euro
Nolthenius, Helene - Etty Mulder & Pieter-Jan Mol. - Terugstrevend naar ginds. De wereld van Helene Nolthenius.
Nijmegen, Sun, 1990. Paperback . Met illustraties. 286 pag.
10.00 Euro
Nolthenius, Helene - Etty Mulder & Pieter-Jan Mol. - Terugstrevend naar ginds. De wereld van Helene Nolthenius.
Nijmegen, Sun, 1990. Paperback. Met illustraties. 286 pag.
10.00 Euro
Oosterwijk, Bram. - Koning van de koopvaart. Anthony van Hoboken [1756-1850].
Rotterdam, Stichting Historische Publicaties Roterodamum, 1983. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 320 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Oranje. - Prins Willem van Oranje 1533 - 1933.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1933. Orig. verguld linnen. Met illustraties, documenten en kaarten in kleur en z/w. 476 pag.
20.00 Euro
Ostwald, Peter. - Glenn Gould: The Ectasy and the Tragedy of Genuis
W.W. Norton, 1997. First edition. 24 x 16,5 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. 368 pages. FINE COPY
12.00 Euro
Pahlen, Kurt. - Tschaikowsky. Ein Lebensbild.
Wiesbaden, R.Löwit. Leinen mit Umschlag. Mit 9 Kunstdrucktaflen. 264 S.
7.00 Euro
Paus Johannes Paulus II. - Bebblethwaite, Peter en Kaufmann, Ludwig. - Uniek beeldverslag van een opmerkelijk man.
A'dam/Bruss., Elsevier, 1979. Oorspr.omslag. 126 pag.
5.00 Euro
Paus Pius XII. - Smit, Jan O. - Pastor Angelicus.
Roermond/Maaseik, J.J. Romein & Zonen, 1949. Ter gelegenheid van het vijftigjarig Priesterfeest van Z.H. de Paus. Typogr. verz. en bandontw. H. Friedlaender.
14.00 Euro
Peekel, Han. ; Sonneveld, Wim. - Wim Sonneveld. Zeg maar ja tegen het leven.
Baarn, Tirion, 2005. Gebonden (karton). Met foto's. 240 pag. NIEUW
10.00 Euro
Peeters, Benoît. - Hergé. Zoon van Kuifje.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2003. Paperback. Met illustraties. 279 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Pepys, Samuel. - Dagboek 1660-1669. Een selectie uit het volledige Dagboek.
Haarlem, Fibula - Van Dishoeck/ Bussum, Unieboek, 1981. 24 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 347 pag.
10.00 Euro
Perry, Jos. - Ons fatsoen als natie. Victor de Stuers 1843 - 1916.
Amsterdam, SUN, 2004. 22,5 x 14 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 351 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Peters, Marion. - De wijze koopman. Het wereldwijde onderzoek van Nicolaes Witsen (1641-1717), burgemeester en VOC-bewindhebber van Amsterdam.
Amsterdam, Bert Bakker, 2010. 24,5 x 18 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 519 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Petersma, Errit. - Zenuwarts in Zeeland.
Vlissingen, ADZ, 2004. Paperback. Met foto's. 142 pag. NIEUW
10.00 Euro
Peyser, Joan. - Bernstein. Een biografie.
Bloemendaal. Aramith. 1989. 8vo. Paperback. 444 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
PEZARRO, D. [RED.]. - Mijn heer en liefste hartje. De brieven van Margaretha Turnor [1613-1700]. Bewerkt en van aantekeningen voorzien door D. Pezarro.
Amerongen, Stichting Vriendenkring Kasteel Amerongen, 1992 . 101 pag. In groen linnen gebonden. Gulden opdruk. Met enkele afbeeldingen in zwart/wit.
10.00 Euro
Philips, Anton. - Bouman, P.J. - Anton Philips, de mens, de ondernemer.
A'dam, J.M. Meulenhoff, 1956. 1ste druk. Linnen. Met foto's. 294 pag.
7.00 Euro
Phillips, John. - John Phillips. Un obiettivo sulla storia. (It happened in our LIFETIME. A memoir in words and pictures.)
Italy, Art & Srl, Udine, 1988. Italian translation of 'It happened in our LIFETIME, a memoir in words and pictures', originally published in the USA in 1986. Excellent copy in excellent dustwrapper. 4to. 285 pages.
16.00 Euro
Plas, Michel van der. - Mijnheer Gezelle.
Biografie van een priester-dichter. Tielt, Lannoo/Baarn, Anthos, 1991. Derde druk. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 608 pag.
12.00 Euro
Plas, Michel van der. - Mijnheer Gezelle.
Biografie van een priester-dichter. Tielt, Lannoo/Baarn, Anthos, 1998. Vierde druk. Paperback. Met foto's. 608 pag.
10.00 Euro
Plas, Michel van der. - Mijnheer Gezelle.
Biografie van een priester-dichter. Tielt, Lannoo/Baarn, Anthos, 1991. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 608 pag.
16.00 Euro
Plas, Michel van der. - Mijnheer Gezelle.
Biografie van een priester-dichter. Tielt, Lannoo/Baarn, Anthos, 1991. Tweede druk Gebonden met stofomslag. Met foto's. Naam op schutblad. 608 pag.
16.00 Euro
Plas, Michel van der. - Vader Thijm. Biografie van een koopman-schrijver.
Tielt: Lannoo, Baarn : Anthos, 1995. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 712 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog in folie verpakt.
15.00 Euro
Plas, Michel van der. - Vader Thijm. Biografie van een koopman-schrijver.
Tielt: Lannoo, Baarn : Anthos, 1995. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 712 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog in folie verpakt. * Over de vader van Lodewijk van Deyssel.
14.00 Euro
Plesman, Albert. - Jan Plesman. Een vliegende Hollander.
Aspekt, 2007. Paperback / Softcover. 23,5 x 15,5 cm. Met illustraties in z/w. 316 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Ploos van Amstel, Cornelis. - Portret van een koopman en uitvinder Cornelis Ploos van Amstel. Maatschappelijk, cultureel en familieleven van een achttiende-eeuwer.
Assen, Van Gorcum, 1980. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 204 pag.
17.00 Euro
Poel, Stefan van der. - Leo Frank (1908-1944). Politieke analyses van een Groninger student in de jaren 1930.
Groningen, Rijksuniversiteit 2005. Paperback. Softcover. Met foto's. 75 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Pol, Bauke van der. - Mallabaarse Brieven. De brieven van de Friese predikant Jacobus Canter Visscher ( 1717-1723).
Zutphen, Walburg Pers, 2008. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. 287 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Poll, F.G. van der. - Benito Mussolini. Portret contra zelfportret.
Proefschrift Universiteit van Amsterdam. Groningen, J.B. Wolters, 1964. Oorspr.omslag. 309 pag + stellingen.
13.00 Euro
Pollmann, Tessel. - Van waterstaat tot wederopbouw. Het leven van dr. ir. J.A. Ringers (1885-1965).
Amsterdam, Boom, 2006. Paperback / Softcover. Met foto's. 442 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Polman, Mariëlle. ; Duinkerken, Anton van. - De keerzijde van het leven. Anton van Duinkerken als literaturcriticus bij De Tijd (1927 - 1952).
Nijmegen, Valkhof Pers, 2000. Paperback. 522 pag. - NIEUW.
12.00 Euro
Praamstra, Olf. - Busken Huet. Een biografie.
Amsterdam, SUN, 2007. 22 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 941 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Predmore, Richard L. - Cervantes.
London, Thames and Hudson, 1973. Cloth with dustjacket. With illustrations. First edition. 224 pag. Biography of the Spanish writer Cervantes. Name on first free endpaper.
10.00 Euro
Premsela, Benno. & Ex, Sjarel, Berg, Len van den. - Benno Premsela. Een vlucht naar voren
Utrecht (Centraal Museum) 1996; 135 pp.; a survey of his life and work; with essays by Betty van Garrel, Erik Beenker and Marjan Unger and an eloborate chronological sketch; cloth; hardcover; 34 x 25 cm; ISBN 9073285364; AS NEW ; [ With picture ]
19.00 Euro
Presser, J. - UIt het werk van dr. J. Presser.
Feestbundel, aangebdoen aan professor dr. J. Presser bij zijn afscheid als hoogleraar aan de Universoteit van Amsterdam. Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 1969. Linnen met stofomslag (licht besch. & vuil). 333 pag.
10.00 Euro
Prick, Harry G.M. & Büch, Boudewijn. - Een andere Boudewijn Büch. Terugblik op een vriendschap.
Soesterberg, Aspekt, 2006. Tweede, geheel herziene en verbeterde druk. Paperback / Softcover. Met foto's. 352 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Prick, Harry G.M. - In de zekerheid van eigen heerlijkheid. Het leven van Lodewijk van Deyssel tot 1890.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, , 1998. 2e druk. Paperback. 1080 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Profumo. & Christine Keeler. - Een staatsgevaarlijke affaire.
Utrecht, Het Spectrum, 1987. Oorspr.omslag, 312 pag.
8.00 Euro
Puchinger, G. - Abraham Kuyper. De jonge Kuyper (1837-1867).
Franeker, Wever, 1987. 22,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 276 pag. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
PUCHINGER, GEORGE. - Jonge jaren 1921-1945.
Soesterberg, Aspekt, 2001. Paperback. 344 pag. NIEUW
11.00 Euro
Raalte, E. van. - Dr. D. Bos. Leven en werken van een Nederlands staatsman.
Assen, Van Gorcum 1962. 23 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 321 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Randwijk, H.M. van. - H.M. van Randwijk. Een biografie.
Door Gerard Mulder en Paul Koedijk. Amsterdam, Raamgracht/Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1988. 1ste druk. Paperback. met foto's. XVI + 809 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Rappard, L.R.J. ridder van. - Hoe was het ook weer. Burgemeester voor, tijdens en direkt na de bezetting van het Koninkrijk der Nederlanden.
Meppel, Boom-Pers, 1979. 2 delen. Illustr. In linnen gebonden met licht ongave stofomslagen. Hardcovers. 585/544 pag.
15.00 Euro
Reichwein, Otto. - J.M. den Uyl. Gereformeerd af, socialist geworden, calvinist gebleven.
Utrechtse Historische Cahiers, jaargang 19 (1998) nr. 4. Oorspr.omslag. 125 pag.
10.00 Euro
Reichwein, Otto. - J.M. den Uyl. Gereformeerd af, socialist geworden, calvinist gebleven.
Utrechtse Historische Cahiers, jaargang 19 (1998) nr. 4. Oorspr.omslag. 125 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Reitsma, Ella. - Het leven van de verzamelaar. Simon van Gijn, advocat, bankier, koopman.
Dordrecht, 2002. 25,5 x 19 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 189 pag. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Renders, Hans. - Wie weet slaag ik in de dood. Biografie van Jan Campert.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2004. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 479 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Richelieu, Armand Jean du plessis Cardinal Duc de. - Mémoires. Illustrations de l époque de l auteur. (En 2 tomes).
Paris, Jean de Bonnot, 1982. 21 x 14 cm. Cartonnage original; Hardcover (gilt decorated). 413 ; 439 pages. Bon état.
48.00 Euro
Ridder, André de. ; Streuvels, Stijn. - Stijn Streuvels, zijn leven en zijn werk.
Amsterdam, Veen, z.j. 2de vermeerderde en omgewerkte druk. Oorspronkelijke omslag. Met foto. 200 pag. + inhoudsopgave.
45.00 Euro
Riefenstahl, Leni. - Sieve of Time: The Memoirs of Leni Riefenstahl.
London: Quartet Books, 1992. First Edition. Hardbound with dustjacket. With photos. 669 pages.
12.00 Euro
ROBINSON, ANDREW & EINSTEIN. - Einstein. Honderd jaar relativiteit.
s-Gravenland, Fontaine. 2005. 26,5 x 21 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Roland, Holst - van der Schalk, Henr. - Clara Meijer Wichmann herdacht.
Rotterdam, Bevrijding 1937. 23 x 15,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 46 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Romein-Verschoor, A. - Omzien in verwondering.
Herinneringen. A'dam, Arbeiderspers, 1971 (deel I, vijfde druk) - 1971 (deel II, vijfde druk). Paperbacks. Privé-domein Nr. 17. Onafgesneden. Twee delen: 318 en 296 pag.
16.00 Euro
Romein-Verschoor, A. - Omzien in verwondering.
Herinneringen. A'dam, Arbeiderspers, 1970 (deel I, 1ste druk) - 1971 (deel II, tweede druk). Paperbacks. Privé-domein Nr. 17. Onafgesneden. Twee delen: 318 en 296 pag.
16.00 Euro
ROMME & J. Bosmans. - Romme. Biografie 1896-1946.
Utrecht, Het Spectrum, 1991. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 560 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Roskam, Hans C. - Willem Noske. Wonderkind - Meesterviolist - Apostel van een verguisd verleden.
Zutphen, Walburgpers, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 383 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
ROSSUM DU CHATTEL, J. G. ; HOORWEG, C. M. ET ALII. - El gran bal Leven en werk van Chris Dekker 1922 - 1996.
Westervoort, Van Gruting, 2005. Eerste druk. 25 x 17 cm. Gebonden met (licht v erkleurde) stofomslag. Hardcover. Met foto's. 310 pag. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Rot, Jan & Heijden, Marien van der. - Jan Rot. Leven en werk van een sociaal-democratisch tekenaar (1892-1982).
Amsterdam, Stichting Beheer I.I.S.G., 1988. Paperback , Softcover. Met illustraties in z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Rowen, Herbert H. - John de Witt: Statesman of the True Freedom.
Cambridge University Press. 2002. Paperback. Softcover. VII, 236 pages. ISBN 0521527082 NEW COPY
19.00 Euro
Rubinstein, Renate. - Alexander.
Een impressie van de kroonprins bij zijn achttiende verjaardag. 's-Grav., Staatsuitgeverij, 1985. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 88 pag.
7.00 Euro
Rullmann, J. C. - Een man van singuliere gaven. Dr. W. H. Gispen (1833-1909) in zijn leven en werken geschetst.
Delft, Meinema, 1933. 1ste druk. 22 x 15 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 358 pag. Met foto's. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ruse, Michael. - Charles Darwin [ Nederlandstalig]
Ten have, 2009. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 384 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Schaik, A.H.M. - Dr. Hendrik Moller. 1869 - 1940. Een ongemakkelijk initiator van onderwijs en cultuur in Noord-Brabant.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1988. Verguld linnen. XXV, 316 pag. Met foto's. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXV. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Scheerder, J. - Henricus van de Wijmelenberg: een religieus emancipator in Oost-Brabant 1800-1881. De Nieuwe lente in de Orde van het H. Kruis. Bijdragen tot de Geschiedenis van het Zuiden van Nederland, XXXV.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1976. Verguld linnen. XXVII, 311 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Scheers, Rob van. - Paul Verhoeven. De geautoriseerde biografie.
Utrecht, Bijleveld, 1996, 1ste druk. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 320 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Scheffer, H.J. - Henry Tindal. Een ongewoon heer met ongewone besognes.
Bussum, Fibula- Van Dishoeck.1976. Linnen met stofomslag. 397 pag. Achteraan los bijgevoegd: 'Noten'.
10.00 Euro
Schie, Patrick van (red.). - Liberale leiders in Europa. Portretten van prominente politici in de negentiende en vroeg twintigste eeuw.
Amsterdam, Boom, 2008. 22 x 15 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 387 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Schram, P.L. - Willem van den Bergh 1850-1890.
Amsterdam: Uitgeverij Ton Bolland, 1980. 23 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 203 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schriks, Chris. - Nondeju! God en geld in de schaduw van het Rijke Roomse Leven.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schweitzer, Albert. - Joy, Charles R. en Arnold, Melvin. - Het Afrika van ALBERT SCHWEITZER.
Vertaling Jan Spierdijk. A'dam, Het Wereldvenster, 1950. 3de druk. Linnen. Met veel illustraties. 158 pag. Met een opstel door Dr. Albert Schweitzer zelf; 'Onze Opdracht in Equatoriaal Afrika'.
7.00 Euro
Schweitzer, Albert. - Pierhal, Jean. - Het leven van een goed mens.
Door Jean Pierhal. A'dam, Scheltens & Giltay. Met foto's.
8.00 Euro
Seeling, Werner. - Johannes Willing ( 1525-1572 ). Ein Schicksal zwischen Luthertum und Calvinismus.
Otterbach, Arbogast Verlag, 1972. 216 Seiten. kartoniert broschiert.
10.00 Euro
Seghers, René. - Jacques Brel. Leven en liefde 1929 - 1978.
Baarn, Tirion/ Tielt, Lannoo, 2003. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 256 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Seurat, Marie. - Gegijzeld in Beiroet.
De vrouw van de ontvoerde historicus Michel Seurat beschrijft haar leed, woede en machteloosheid. Vertaling Joska van Duffelen. A'dam, Sijthoff, 1988. Paperback. 184 pag.
7.00 Euro
Shakespeare, William. - Halliday, F.E. - Biografie in woord en beeld.
Met een inleiding van E. Straat. Den Haag, Kruseman, 1963. Linnen met stofomslag. 144 pag.
8.00 Euro
Shcharansky, Avital. - Gilbert, Martin. - Hero of our Time.
New York, Viking, 1986.Hardcover with dustjacket. 467 pag.
9.00 Euro
SHILLINGLAW, SUSAN & JACKSON J. BENSON [EDS.] - Of Men and their Making. The Selected Nonfiction of John Steinbeck.
London, Allen Lane, 2002. First Edition. Hardbound with dustjacket. 8vo. XVII, 430 pages.
15.00 Euro
Shlaim, Avi. - Lion of Jordan: The Life of King Hussein in War and Peace.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. Hardcover with dustjacket. XX, 698 pages.
14.00 Euro
Shlaim, Avi. - Lion of Jordan: The Life of King Hussein in War and Peace.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. Hardcover with dustjacket. XX, 698 pages. NEW COPY
14.00 Euro
Siedler, Wolf Jobst. - Een leven bekeken: Herinneringen van een uitgever.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2004. Paperback. 286 pag. Met foto's. ALS NIEUW
10.00 Euro
Sinnighe Damsté, J.S. - Advocaat / Soldaat. Oorlogsherinneringen.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1999. Paperback. Softcover. Met illustraties. 255 pag.NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Sinnighe Damsté, J.S. - Advocaat / Soldaat. Oorlogsherinneringen.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1999. Paperback. Softcover. Met illustraties. 255 pag. In nieuw staat wel met een stempeltje op schutblad
12.00 Euro
Sjtsjaranski, Nathan. - De memoires van Nathan Sjtsjaranski.
Vertaald door Frans en Joyce Bruning. A'dam, Balans, 1988. Geb. met stofomslag, 386 pag.
11.00 Euro
Smelik, J.C. e.a. - A.J. Duymaer van Twist. Gouverneur-Generaal van Nederlands-Indie (1851-1856).
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Smit, Jacob. ; Huygens, Constantijn. - De grootmeester van woord-en snarenspel. Het leven van Constantijn Huygens.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1980. Paperback. Met illustraties. 305 pag.
10.00 Euro
Smit, Jacob. - Leven en werken van E.J. Potgieter 1808-1875.
Leiden: Martinus Nijhoff, 1983. Tweede, herziene druk. 298 pp. paperback, 8vo, Geillustreerd
8.00 Euro
Smit, Jacob. - E.J. Potgieter 1808 - 1875.
's-Gravenhage, Daamen, 1950. Linnen. Met portret. 295 pag.
10.00 Euro
Smith, Denis Mack: - Mussolini. Eine Biographie.
612 Seiten mit Abbildungen. Orig.-Leinen. München, Carl Hanser, 1983. GUTER ZUSTAND
30.00 Euro
Snoek, Kees. - De Indische jaren van E. du Perron.
Amsterdam, Nijgh & Ditmar. 1990. Eerste Druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 428 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Soeharto - Ramadhan K.H. en Dwipayana G. - Soeharto. Mijn gedachten, woorden en daden. Autobiografie.
Franeker, Van Wijnen, 1991. Paperback. Met foto's. 392 pag.
10.00 Euro
Soeharto. - SOEHARTO. Mijn gedachten, woorden en daden. Autobiografie.
Franeker, Van Wijnen, 1991. Paperback. Met foto's. 392 pag.
10.00 Euro
Soekarno - Lambert Giebels. - Soekarno. President. Een biogrfie 1950 - 1970.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 565 pag. GOED EXEMPLAAR
19.00 Euro
Soly, Hugo & Van de Wiele, Johan. - Carolus. Keizer Karel V 1500-1558. HARDCOVER
Tentoonstellingscatalogus Kunsthal De Sint-Pietersabdij, Ghent, 1999. (Snoeck-Ducaju). 30,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 367 pag. NIEUW EXEMPLAAR
30.00 Euro
Sontheimer, Kurt. - Hannah Arendt. De levensweg van een groot denker.
Ten Have, Pelckmans, 2005. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 27 illustraties. 220 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Spencer, Herbert. - Diferée, Hendr. C. - De groote denkers der eeuwen.....
A'dam, Cohen Zonen, z.j. Linnen. 262 pag.
6.00 Euro
Spinoza - Rottner, Eli. - Spinoza in Israel.
Eine kritische Betrachtung. Nieuwkoop, Heureka, 1979. Paperback. Mit 23 Abbildungen und Faksimiles. 216 S.
10.00 Euro
Stahlecker, Adrian. - Romy Schneider. Een leven vol triomfen en tragedies.
Soesterberg, Aspekt, 2007. Paperback / Softcover. Met foto's. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Stalin - Deutscher, I. - Stalin. A political biography.
Oxford University Press, 1950. Second impr. Cloth. With ex libris on first endpaper. With photogr. 600 pag.
14.00 Euro
Stalin. - Souvarine, Boris. - Stalin en het Bolsjewisme.
Vertaling E. Du Perron. A'dam, Em. Querido, 1940. Linnen (rug verkleurd). 474 pag.
10.00 Euro
Stape, John. & Conrad, Joseph. - De vele levens van Joseph Conrad. Een biografie.
Amsterdam, Atlas. 2008. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
16.00 Euro
Stape, John. & Conrad, Joseph. - De vele levens van Joseph Conrad. Een biografie.
Amsterdam, Atlas. 2008. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Stapelkamp, Herman. - Gerhardus Fabius (1806-1888). Een leven voor de marine.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1999. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Stegemann, Michael. - Vivaldi.
Vertaling Dik Linthout. A'dam/Antw., Contact, 1993. Paperback. Illustr. 189 pag. Oorspr. prijs: 24,50
5.00 Euro
Sternberg, Josef von. - Das Blau des Engels. Eine Autobiographie.
München/Paris/London: Schirmer-Mosel; 1991. Hardcover. 25 cm. 440 Seiten, 77 Abb. Original-Pappband mit Schutzumschlag. Name auf Vorsatz. GUTER ZUSTAND
11.00 Euro
Stevenson, Adlai E. - Whitman, Alden. - Portrait.
New York, Harper & Row, 1960. Linnen, 289 pag. Politician, Diplomat and Friend.
7.00 Euro
Stikker, D.U. - Memoires.
Herinneringen uit de lange jaren waarin ik betrokken was bij de voortdurende wereldcrisis. Rott./'s-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1966. Linnen met stofomslag. Met foto's. 360 pag.
11.00 Euro
Straten, Hans van. ; Multatuli. - Multatuli. Van blanke radja tot bedelman. Een schrijversleven.
Amsterdam, Bas Lubberhuizen, 1995. Eerste druk. Paperback. Met foto's. 432 pag.
15.00 Euro
Stravinsky, Vera; Stravinsky, Igor & Craft, Rober - Dearest Bubushkin. The Correspondence of Vera and Igor Stravinsky, 1921-1954, with excerpts from Vera Stravinsky's Diaries, 1922-1971.
London, Thames and Hudson, 1985. Large 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With 183 illustrations. 239 pages. Name on first endpaper.
25.00 Euro
Suchtelen, Nico van. ; Blom, Esther. - De vlam van het menselijk denken. Nico van Suchtelen (1878 - 1949).
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1999. Eerste druk. 22 x 14 cm. Paperback. Met foto's. 239 pag.
10.00 Euro
Suttorp, L.C. - Jhr Mr Alexander Frederik de Savornin Lohman 1837 - 1924. Zijn leven en werken.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948. Linnen (titel op rug deels vervaagd). Met portret. 378 pag.
10.00 Euro
Suttorp, L.C. - Jhr Mr Alexander Frederik de Savornin Lohman 1837 - 1924. Zijn leven en werken.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met portret. 378 pag.
10.00 Euro
Taverne, Ed, Cor Wagenaar & Martien de Vletter. ; Oud, J.J.P. - J.J.P. Oud. 1890 - 1963. Compleet werk. Poëtisch functionalist.
Rotterdam, NAi Publishers, 2001. 4to. Linnen met stofomslag. 575 pag. NIEUW EXEMPLAAR
32.00 Euro
Taverne, Ed, Cor Wagenaar & Martien de Vletter. ; Oud, J.J.P. - J.J.P. Oud. 1890 - 1963. Compleet werk. Poëtisch functionalist.
Rotterdam, NAi Publishers, 2001. 4to. Linnen met stofomslag. 575 pag. NIEUW EXEMPLAAR
32.00 Euro
Teding van Berkhout, Willem Hendrik - Gou, L. de. - Dagboek van een patriot.
Ingeleid en toegelicht door L. de Gou. 's-Grav., Martinus Nijhoff, 1982. Oorspr.omslag. geïllustreerd. 294 pag.
8.00 Euro
Temple, Michael & james S. Williams. ; Godard, Jean-Luc. - The Cinema Alone. Essays on the Works of Jean-Luc Goddard 1985-2000. Film Culture in Transition.
Amsterdam, University Press, 2000. 8vo. HARDCOVER. With illustrations. 269 pages. NEW
20.00 Euro
Thatcher, Margaret. - Young, Hugo. - Hard tegen hart.
Vertaling G. Hupkes. Hilversum, Centerboek, 1989. Oorspr.omslag. 380 pag.
9.00 Euro
Thelen, A.A.J. - Lambert Poell (1872-1937) en de katholieke sociale beweging. Sociaal-klerikaal spanningsveld in het Bossche Diocees 1896-1915. Analyse van een mentaliteit.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1990. XXXIX, 460 pag. Verguld linnen. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXXII. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Theunisse, J.G.L. - Jan Frederik Vlekke 1849-1903. Ethiek en rentabiliteit in een ondernemersleven.
Tiburg., Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1966. Verguld linnen. XXIII, 405 pag. Met foto's. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland. Deel VI GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Thorbecke - W. Verkade. - Thorbecke als Oost-Nederlands patriot. Der achtundvierziger Thorbecke in der Tradition des Ost-Niederlaendischen Patriotismus.
Zutphen, Walburg Pers, 1974. Paperback. Met foto's. 328 pag. - Mit Zusammenfassung in deutscher Sprache.
10.00 Euro
Thorpe, James Ernest. - Henry Edwards Huntington: A Biography.
University of California Press 1994. 24 x 26 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. XII, 623 pages. NEAR FINE COPY
16.00 Euro
Trimbos, Jürgen. - Leni Riefenstahl. Een Duitse carrière. Biografie.
Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 2007. Met foto's. Paperback / Softcover. 218 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Troelstra, Pieter Jelles. - Terpstra, Pieter. - Het leven van een strijder.
Drachten, Friese Pers Boekerij, 1985. 1ste druk. Geïllustreerd. Gebonden. 200 pag.
9.00 Euro
Trotski, Lew. - Comby, L. - Grote ontmoetingen.
Nijmegen/Brugge, B.Gottmer/Orion, 1976. Oorspr.omslag, 156 pag.
5.00 Euro
Tuik, Jaap. - Een bijzonder energiek ondernemer. Rento Wolter Hendrik Hofstede Crull ( 1863-1938); pionier van de elektriciteitsvoorziening in Nederland [ isbn 9789057306402 ].
Zutphen, Walburg Pers, 2008. 22 x 28 cm, oblong. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Veen, Sytze van der. - Een Spaanse Groninger in Marokko. Het leven van Johan Willem Ripperda (1682-1737).
Amsterdam, Bert Bakker, 2007. 23,5 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 676 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Veenman, J.M. - Gedreven door de tijd. Mr. Barthold Janszn. Ingel 1585 - 1653. Pastoor te Ankeveen 1618 - 1652.
Ankeveen, 2003. Paperback. Met illustraties in z/w. 64 pag. NIEUW
7.00 Euro
Veer, Paul van 't. - Het leven van Multatuli.
A'dam, Arbeiderspers, 1979. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 473 pag. Naam voorin.
14.00 Euro
Vegt, Jan van der. - Hendrik de Vries. Biografie.
Amsterdam : Meulenhoff, 2006. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 709 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Velde, Paul van der. - Een Indische liefde. P.J. Veth (1814-1895) en de inburgering van Nederlands-Indie.
Balans. 2000. 451 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Paperback. ALS NIEUW
13.00 Euro
VELDEN, H.E.J.M.van der. - Rodolphus Agricola (Roelof Huusman).Een Nederlandsch humanist der vijftiende eeuw. Eerste gedeelte.
Leiden, A.W. Sijthoff"s Uitg. Mij, 1911. 24 x 16 cm. 256 pag. Oorspronkelijke omslag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Verdeyen, Paul. - Runsbroec en zijn mystiek
Leuven, Davidsfonds, 1981. Paperback. Met illustraties. 231 pag.
12.00 Euro
Vergeer, Charles. - Een nameloze. Jezus de Nazarener.
Nijmegen, Sun, 2003. Tweede druk. Paperback. 312 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Vergeer, Charles. - Het Panterjong. Leven en lijden van Jezus de Nazarener.
Nijmegen, Sun, 2000. Paperback. 390 pag. Met illustraties. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Vergeer, Charles. - Het Panterjong. Leven en lijden van Jezus de Nazarener.
Nijmegen, Sun, 2000. Paperback. 390 pag. Met illustraties. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Verkade-Cartier van Dissel, E.F. - Eduard Verkade en zijn strijd voor een nieuw toneel
Zutphen, Walburg Pers, 1978. Gebonden (kunstleer) met stofomslag. Met foto's. 630 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Verkade-Cartier van Dissel, E.F. - Eduard Verkade en zijn strijd voor een nieuw toneel
Zutphen, Walburg Pers, 1978. Gebonden (kunstleer) met stofomslag. Met foto's. 630 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Victoria. - Marshall, Dorothy. - The life and times of Victoria.
Introduction by Antonia Fraser. London, B.C.A., 1984. Gebonden. Geïllustreerd. 224 pag.
5.00 Euro
Vis, G.N.M. - Jan Arentsz. De mandenmaker van Alkmaar, voorman van de Hollandse reformatie.
Hilversum, Verloren, 1992. Paperback / Softcover. 160 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Visser, Hans. - God. Autobiografie van dominee Visser van de Pauluskerk en Perron Nul.
Rotterdam, Lemniscaat, 2009. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. Met leeslint & buikbandje. 363 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Vlierden, Marieke van. - Willibrord en het begin van Nederland.
Clavis kunsthistorische monografieën, no. 15. Utrecht, Clavis, 1995. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w.142 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Vogel, Hans. - Wacht maar tot ik dood ben. Annie M.G. Schmidt: haar leven en werk voor theater, radio en tv.
Amsterdam, Theater Instituut Nederland / Strengholt, 2000. Met zw.w. foto's. Gebonden. 414 pag. * Mooi exemplaar.
10.00 Euro
Voigt, J. - Histoire du Pape Gregoire VII et de son siecle: d'apres les monuments originaux. Par J. Voight. Traduite de l'allemand, augmentee d'une introduction, de notes historiques et de pieces justificatives par l'abbé Jager. 2 parts in one volume.
Bruxelles, 1838. 22 x 13,8 cms. Half leather with marbled boards. 330 + 292 pages. Text in French.
40.00 Euro
Vos, Klaas. - Bert Haanstra Compleet.
Hilversum, Just, 2007. 19 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 265 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Vries, Jan de en anderen - Pieter Haverkorn van Rijsewijk 1839-1919. Dominee, journalist en museumdirecteur.
Amsterdam, Amsterdam University Press. 1996. 269 pag. Geïll. Oblong. Ingenaaid. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vrijer, M.J.A. de. - Ds. Bernardus Smytegelt en zijn 'Gekrookte riet'.
Vianen, Banier, 1968. Linnen. Met illustr. XVI, 246 pag.
13.00 Euro
Wagenaar, Johannes / Jaap van Benthem. - Johan Wagenaar (1862-1941). Leven en werk van een veelzijdig kunstenaar.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 216 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Wagenaar, Johannes / Jaap van Benthem. - Johan Wagenaar (1862-1941). Leven en werk van een veelzijdig kunstenaar.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 216 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Wagner - Rose, Paul Lawrence. - Richard Wagner und der Antisemitismus.
Zürich-München, Pendo Verlag, 1999. 21 x 13 cm. Gebunden mit Schutzumschlag. 361 Seiten. GUTER ZUSTAND
12.00 Euro
Walesa, Lech. - De weg naar de hoop.
Autobiografie. Utrecht, Het Spectrum, 1987. Oorspr.omslag, 335 pag.
9.00 Euro
Walesa, Lech. - De weg van de hoop.
Autobiografie. Utrecht, Het Spectrum, 1987. 1ste druk. Oorspr.omslag. 355 pag.
9.00 Euro
Walle, C., van de. - Siardus Bogaerts, de prior en zijn monasterium te Huijbergen 1614-1670. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel XLVIII.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1980. Verguld linnen. XIV, 276 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Wandon, Isabelle. - Hemels lekker: peperkoek van Sinterklaas.
Koninklijke Bibliotheek van België. 2002. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 176 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Wang, An. - Lessen.
De autobiografie van de vader v.d. tekstverwerker. Utecht, Spectrum, 1987. 1ste druk. Oorspr.omslag. 240 pag.
7.00 Euro
Wely, Jos van. - Schaepman. Levensverhaal.
Bussum, Paul Brand, 1952. 24,5 x 18 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 636 pag.
10.00 Euro
Werf, Hans van der. - Den Uyl. Profiel van een politicus
Baarn, Meulenhoff, 1975. Paperback / Softcover. Met foto's. 199 pag.
10.00 Euro
Werf, Hans van der. - Wiegel. Profiel van een politicus
Baarn, Meulenhoff, 1973. Paperback / Softcover. Met foto's. 99 pag.
10.00 Euro
Werkman, Hans. - Kroniek van meester Keuning. Het leven van de vader van Willem de Mérode.
Groningen, De Vuurbaak, 1982. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 172 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Weruméus Buning, A. - De Ruijter's Afrikaansche reis. Een vergeten bladzijde uit het leven van onzen grooten zeeheld.
Rotterdam, D. Bolle, z.j. 21 x 16,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met portret van Michiel de Ruijter. 168 pag.
18.00 Euro
Westphal, Martin. - Adrianus François Goudriaan (1768-1829). Biografie van een omstreden Inspecteur-Generaal uit de beginjaren van 's Rijks Waterstaat.
's-Gravenhage, 1998. Rijkswaterstaat-serie 61. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 132 pag. keuro
12.00 Euro
White, Michael. - Leonardo. De eerste natuurwetenschapper. Biografie.
Baarn, Tirion, 2000. 23 X 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 352 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Wiel, Rein van der. - Van Rapenburgerstraat naar Amerika. De levenstijd van diamantbewerker en kunstverzamelaar Andries van Wezel (1856-1921).
Zwolle, Waanders, 2010. 256 pag. 17x24 cm. Met illustraties in kleur en z/w. Paperback / Softcover. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Wijnkoop, D.J. - KOEJEMANS, A.J. - David Wijnkoop. Een mens in de strijd voor het socialisme.
Amsterdam. Moussault. 1967. Linnen met stofomslag. 314 pag.
8.00 Euro
Wilde, Inge de. - Werk maakt het bestaan draaglijk. Barend Sijmons (1853-1935).
Groningen, Barkhuis, 2007. 20,5 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. 68 pag. Met illustraties. NIEUW EXEMPLAAR
6.00 Euro
Willemsen, Marie-Antoinette Th. - Een pionier op Flores. Jilis Verheijen (1908-1997) missionaris en onderzoeker
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 448 pag.
18.00 Euro
Wit, C. - Witboek. een hommage aan ir. C. Wit in 33 bijdragen.
PTT, 1991. Paperback. Met foto's. En illustraties van Peter van Straten. 154 pag.
13.00 Euro
Wolf, Edwin & John F. Fleming. - Rosenbach. A biography.
London, Weidenfeld and Nicolson, 1960. 24,5 x 17 cm. Hardcover. With illustrations in b/w. 616 pages. [near] FINE COPY
15.00 Euro
Woytyla, Karol. - Krims, Adalbert. - Paus en Politicus.
Vertaling Harrie Lemmens. Haarlem/Bruss., In Den Knipscheer/Onze Tijd, 1985. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met 40 foto's. 345 pag.
5.00 Euro
Yi, Pu. - Power, Brian. - De marionet.
Houten, Unieboek, 1987. Oorspr.omslag, 212 pag. Het leven van Pu Yi, laatste Keizer van China.
9.00 Euro
Zevenhuizen, Erik. - Vast in het spoor van Darwin. Biografie van Hugo de Vries.
Atlas, Amsterdam/Antwerpen, 2008. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 671 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
22.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design