Terug naar Homepage
Aafjes, Bertus. - Het Troje van het Carboon, staatsmijnen in Limburg.
Uitgave Staatsmijnen van Limburg, 1959. Eerste druk. 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's (bijschriften in het Nederlands, Duits, Engels en Frans). Dit exemplaar heeft een volledige testvertaling in het Duits. Text auch in deutscher Sprache. 148 + 14 pag. GOED EXEMPLAAR / GUTER ZUSTAND
12.00 Euro
Ailly, A.E. d'. - Zeven eeuwen Amsterdam. 6 delen.
Amsterdam, Joost van den Vondel, (1944 - 1950). 4to. Verguld linnen (een enkele minimale beschadiging). Met vele illustraties.
50.00 Euro
Aker, C.M. e.a. - En toen werd het hek gesloten. De geschiedenis van de familie Stumpel, de historie van het dagblad en de daarmee verbonden Drukkerij Noordholland.
Drukkerij Noordholland, Hoorn en Alkmaar. 2002. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 152pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
19.00 Euro
Algemene Diamant Bewerkers Bond. ; Velde, C.A. van der. - De A.N.D.B. Een overzicht van zijn ontstaan, zijne ontwikkeling en zijne beteekenis.
Door C.A. van der Velde. A'dam, Ver. Dr. DICO, 1925. 1ste druk. 29,5 x 24 cm. In versierd linnen gebonden (gebruikssporen). Hardcover. Titelpaginma zit los Illustr. in z/w. 784 pag.
12.00 Euro
Ambachtsheer, H.F. - Van verdediging naar bescherming : De Atlantikwall in Den Haag.
Den haag, Dienst REO, afd. Monumentenzorg, 1996. Tweede, gewijzigde druk. 30 x 21 cm. Geïllustreerd met foto's en (uitvouwbare) plattegronden & bouwtekeningen in kleur en zwart-wit. 284 pag. ALS NIEUW
60.00 Euro
Antonisse, Rinus. - Februariramp 1953. 50 jaar geleden - 50 jaar verder.
Abcoude, Uniepers, 2003. 27,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
AVEBE B.A. Dendermonde, Max. - Hoe wij het rooiden. De veenkoloniale aardappelboer en zijn industrie.
Max Dendermonde tekstverzorging en Harry N. Sierman beeldverzorging. Veendam, 1979. 30 x 22 cm. Linnen met stofomslag. 318 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Baars, A. & Sneevliet, H. - Het Proces Sneevliet 1917.
Ingeleid en bewerkt door Emile Schwidder en Fritjof Tichelman. Leiden, KITLV, 1991. Indonesische herdrukken. Paperback. LXXV + 447 pag.NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Baggerman, Arianne. - Een lot uit de loterij. Familiebelangen en uitgeverspolitiek in de Dordtse firma A. Blussé en Zoon, 1745 - 1823.
Den Haag, SDU, 2000. Paperback. Met illustraties. XII, 502 pag. * Mooi exemplaar.
14.00 Euro
Baggerman, Arianne. - Een lot uit de loterij. Familiebelangen en uitgeverspolitiek in de Dordtse firma A. Blussé en Zoon, 1745 - 1823.
Den Haag, SDU, 2000. Paperback. Met illustraties. XII, 502 pag. * NIEUW
14.00 Euro
Balai, Leo. - Het slavenschip Leusden. Slavenschepen en de West Indische Compagnie, 1720-1738.
Zutphen, Walburg Pers, 2011.m 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 368 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Baruch, Jet e.a. - Document Nederland. Nederland gefotografeerd 1975 - 2005. Een keuze uit 30 jaar documentaire foto-opdrachten van het Rijksmuseum.
Zwolle, Waanders / Amsterdam, Rijksmuseum, 2005. Gebonden. Hardcover. 17 x 17 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 453 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Bas, W.G. de. - Gedenkboek Oranje-Nassau - Mecklenburg - Lippe-Biesterfeld, uitgegeven ter gelegenheid van het huwelijk van H.K.H.Prinses Juliana met Z.D.H.Prins Bernhard.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1937. 4to. 424 pp. Met talrijke afbeeldinegn. Gebonden. Blauw leer met goudopdruk,kop verguld. Rug verkleurd. * Een van de 250 genummerde exx. van de luxe-uitgave (dit is nummer 147).
58.00 Euro
Bauwens, E.C.G. - Het Nationaal gerechtshof 1802 - 1811.
A'da, Van Soeren & Co, 1997. Cloth with dustwrappers. Index. XI, 476 pag. - In mint condition.
16.00 Euro
Bauwens, E.C.G. - Het Nationaal gerechtshof 1802 - 1811.
A'da, Van Soeren & Co, 1997. Cloth with dustwrappers. Index. XI, 476 pag. - with small stamp on first endpaper elsewhere in mint condition.
15.00 Euro
Bauwens, E.C.G. - Het Nationaal gerechtshof 1802 - 1811.
A'da, Van Soeren & Co, 1997. Cloth with dustwrappers. Index. XI, 476 pag. - with stamp on first endpaper else AS NEW
15.00 Euro
Beelaerts van Blokland, P.A.C. Blok, P.A. (red.). - Veel tact en de noodige geschikheid. Gouverneurs en commissarissen in de provincie Utrecht 1814-1997.
Utrecht, Het Spectrum, 1997. 240 pag. Met foto's. Linnen met stofomslag. Stichtse historische reeks. Een bundel opstellen aangeboden aan jhr.P.A.C.Beelaerts van Blokland bij zijn afscheid als commissaris van de koningin in de provincie Utrecht. ALS NIEUW
12.00 Euro
Bemmel, Marcelle van. - Aan de deur wordt veel gekocht.
Rotterdam, Duo/Duo, 2001. halflinnen. Oblong : 22 x 27 cm. Met foto's + ( 2 eneveloppen met ) plakplaatjes (nog niet ingeplakt). 119 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
bemmelen, J.M. van & L.O. van der Plas. - Wetboek van Strafvordering. Rechtspraak, literatuur en korte aanteekeningen. Leon's Rechtspraak. Drie delen.
's-Gravenhage, Belifante - Leiden, Sijthoff, 1935-1941. Vierde druk. 23,5 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcovers. KEURIGE SET [ Met afbeelding ]
50.00 Euro
Berg, Jan-Jaap van den. - Deining. Koers en karakter van de ARP ter discussie, 1956-1970.
Proefschrift. Handelseditie. Kampen, Kok, 1999. Paperback , Softcover. Met foto's. 492 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Bergh-Hoogterp, L. van den. - Goud-en zilversmeden te Utrecht in de late middeleeuwen.
Maarssen, Gary Schwartz/ 's-Gravenhage, SDU, 1990'. Groot 8vo: 24,5 x 18 cm. Twee delen: in totaal 884 pag. (doorlopende paginanummering). Met 102 z/w afbeeldingen. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. With an English summary. NIEUWE EXEMPLAREN With picture.
30.00 Euro
Berkel, K.van; e.a. - De wereld der geleerdheid rond Vermeer. Verschenen t.g.v. de tentoonstelling 1 maart - 2 juni 1996 Museum van het Boek/Museum Meermanno-Westreenianum.
Zwolle, Waanders/Den Haag, Museum van het Boek/Museum Meermanno-Westreenianum, 1996. 30,5 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Berkel, Klaas van. - De stem van de wetenschap. Geschiedenis van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen. Deel 1. 1808-1914.
Amsterdam, Bert Bakker, 2008. 23,5 x 15,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Met leeslint. 675 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Berkenvelder, F.C. - Zwolse Regesten I tot en met VI (met hierin het SUPPLEMENT).
Zwolle: Waanders, 1980 - 1997. 24 x 17,5 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Zes hardcovers. NIEUWE EXEMPLAREN
140.00 Euro
Berkenvelder, F.C. - Zwolse Regesten I, 1350 - 1399.
Zwolle: Waanders, 1980. 24 x 17,5 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Hardcover. 443 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Berkenvelder, F.C. - Zwolse Regesten IV, 1451 - 1475.
Zwolle: Waanders, 1991. 24 x 17,5 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Hardcover. 574 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
25.00 Euro
Berkenvelder, F.C. - Zwolse Regesten VI 1491 - 1500 met SUPPLEMENT.
Zwolle: Waanders, 1997. 24 x 17,5 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Hardcover. 328 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
25.00 Euro
Berkenvelder, F.C. - Zwolse regesten, II, 1400 - 1425.
Zwolle: Waanders, 1983. 24 x 17,5 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Hardcover. 548 pag. NIEUW EXEMPLAAR 5
25.00 Euro
Berkenvelder, F.C. - Zwolse Regesten, III, 1426 - 1450.
Zwolle: Waanders, 1986. 24 x 17,5 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Hardcover. 576 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
25.00 Euro
Berkenvelder, F.C. - Zwolse regesten, V, 1476-1490.
Zwolle: Waanders, 1994, 473 pag., oorspronkelijke prijs 104,50 gulden,ISBN 90 400 9713 5. 24 x 17,5 cm. In donkerblauw verguld linnen gebonden. Hardcover. NIEUW EXEMPLAAR
30.00 Euro
Berkenvelder, Frans Cornelis. - Stedelijk burgerrecht en burgerschap in Deventer, Kampen en Zwolle (1302-1811)
Zwolle, Waanders, 2005. 24 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 960 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
25.00 Euro
Bernet kempers, A.J. - Herstel in eigen waarde. Monumentenzorg in Indonesië.
Zutphen, De Walburg Pers, 1978. Bound. Illustr. in b/w. 232 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Biesheuvel, Familie. - Vijf eeuwen geschiedenis der familie Biesheuvel 1470 - 1970. + Wijziginen en aanvullingen voor het familieboek "Vijf eeuwen geswchiedenis der familie Biesheuvel" 1470 - 1970. Aanvullingen no. 2 d.d. 1-9-1976; Aaanvullingen no.3 d.d. 1-11-1976.
Almelo, Eigen beheer, zomer 1972 en 1976. 29 x 21 cm. 2 Softcovers. Gestencild. Met illustraties in z/w.
30.00 Euro
Bijl, M. van der. - Idee en Interest. Voorgeschiedenis, verloop en achtergronden van de politieke twisten in Zeeland en vooral in Middelburg tussen 1702 en 1715.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1981. 24 x 16 cm. Paperback. XI, 451 pag. + LXII bijlagen. - ALS NIEUW.
13.00 Euro
Blok, F.F. - Isaac Vossius en zijn kring. Zijn leven tot zijn afscheid van Koningin Christina van Zweden 1618 - 1655.
Groningen, Egbert Forsten, 1999. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 534 pag. NIEUW EXEMPLAAR
35.00 Euro
Blok, P.J. - Geschiedenis van het Nederlandsche volk. Vier delen, daarmee compleet. Derde, herziene druk.
Leiden, Sijthoff, 1923- 26. 26,5 x 18 cm. In rood linnen gebonden. Hardcover. Band van deel 1 op vakkundige wijze verstevigd. Met gekleurde uitvouwbare kaarten. Vier delen: XI, 704 + X, 710 + X, 747 +X, 613 pag. KEURIGE SET
30.00 Euro
BLOM, RON en THEUNIS STELLING. - Niet voor God en niet voor het vaderland. Linkse soldaten, matrozen en hun organisaties tijdens de mobilisatie van '14-'18.
Soesterberg, Aspekt. 2004, 1e druk. Paperback. 1117 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Blumberger, J. Th. Petrus. - De communistische beweging in Nederlandsch-Indie. [Uitgave van den Nationalen Bond tegen Revolutie].
Met foto's in zwart/wit. Haarlem, Tjeenk Willink, 1928.25 x 16,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. (VIII) 163 pag.
16.00 Euro
Blussé, Leonard. - Tribuut aan China. Vier eeuwen Chinees-Nederlandse betrekkingen.
Otto Cramwinckel, 1989. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 196 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Blussé, Pieter. - Ambtsverrigtingen den burgemeester alléén opgedragen, (volgens de Wet van 29 Junij 1851, Stsbl. no. 85).
Dordrecht, 1862. Academisch proefschrift Hoogeschool Leiden. 8vo.Gebonden, karton, rug wat ongaaf. Hardcover. 120 pag.
30.00 Euro
Bläsing, J.F.E. - Op het spoor van de Korver. Ontstaan, groei en transformaties van de Brabantse familieonderneming Hendrix' Fabrieken 1979/1930. Bedrijfsgeschiedkundig bekeken.
Leiden, Martinus Nijhoff, 1986. Linnen met stofomslag. Met illustraties. XVII,396 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Boer, D. De & Joh. De Vries. - Wij samen onder de Oranjes. 150 jaar Nederlandse samenleving.
Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1963. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 368 pag.
14.00 Euro
Boersma, Kees. - Inventing Structures for Industrial Research. A History of the Philips National Laboratory, 1914-1946
Amsterdam, Aksant, 2002. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 300 pages. NEW COPY [ With picture ]
22.00 Euro
Bolk, Bertus. e.a. - Schering en inslag. Twents-Achterhoekse textiel in 546 foto's.
Hengelo, Twents-Gelderse Uitgeverij Witkam, 1982. 4to. Gebonden met stofomslag. 191 pag.
12.00 Euro
Bolten, J. - Het Nederlandse bankbiljet en zijn vormgeving.
Met een lijst van de door de Nederlandse Bank uitgegeven bankbiljetten samengesteld door P.J. Soetens. A'dam, De Nederlandse Bank, 1987. Hardcover. Linnen met stofomslag. Vele illustr. in kleur en z/w. 327 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
28.00 Euro
Bonger, H. - Leven en werk van D.V. Coornhert.
Amsterdam, Van Oorschot, 1978. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 428 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Boon, Siem & Eva van Geleuken. - Ik wilde eigenlijk niet gaan. De repatriëring van Indische Nederlanders 1946-1964.
Den Haag, Tong Tong, 1993. Oblong: 17 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 122 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Booy, Engelina Petronella de. - Kweekhoven der wijsheid. Basis-en vervolgonderwijs in de steden van de provincie Utrecht van 1580 tot het begin der 19e eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 1980. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 288 pag. - In nieuw staat.
18.00 Euro
Bosma, Koos. - Schuilstad. Bescherming van de bevolking tegen luchtaanvallen.
Amsterdam: SUN, 2006. 25,5 cm hhog. "Hardcover". Rijk geïllustreerd in z/w. 464 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bosscher, Ph. M. - De Koninklijke Marine in de Tweede Wereldoorlog. Deel 1.
Franeker, Wever, 1984. 24,5 x 17,5 cm. In blauw, verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 635 pag.
15.00 Euro
Boswell & Belle van Zuylen. - Boswell en Holland met de volledige correspondentie met Belle van Zuylen. Vertaald, bewerkt en ingeleid door Jan Pieter van der Sterre.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2000. Linnen met stofomslag. 456 pag. - In nieuw staat.
17.00 Euro
Boswell & Belle van Zuylen. - Boswell en Holland met de volledige correspondentie met Belle van Zuylen. Vertaald, bewerkt en ingeleid door Jan Pieter van der Sterre.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2000. Linnen met stofomslag. 456 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
bouber, Rob. - De onbevangen jaren. Kroniek over de jaren zestig.
Alkmaar, HDC, 2008. 27,5 x 27 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in z/w. 203 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Bouman, B. - Ieder voor zich en de republiek voor ons allen. De logistiek achter de Indonesische revolutie 1945-1950.
Amsterdam. Boom. 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 469 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bouwer, Jan. - Het vermoorde land.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Linnen met stofomslag. Met foto's. 405 pag. Met een sporadische aantekening. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bouwer, Jan. - Het vermoorde land.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Linnen met stofomslag. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 405 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bouwer, Jan. - Het vermoorde land.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Linnen met stofomslag. Met foto's. 405 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Braber, Helleke van den. - Geven om te krijgen. Literair mecenat in Nederland tussen 1900 en 1940.
Nijmegen, Vantilt, 2002. 24 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 411 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Brandes, Jan - Max Bruijn & Remco Raben (edit.). - The World of Jan Brandes, 1743-1808. Drawings of a Dutch traveller in Batavia, Ceylon and Southern Africa.
Zwolle, Waanders Publishers / Amsterdam, Rijksmuseum, 2004. 30 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Illustrated (mostly all in colour), maps. 543 pages. NEW COPY [ With picture ]
60.00 Euro
Brandt - Van der Veen, J. - Het Thorbecke-archief 1798-1872. Eerste deel 1825 - 1830.
Groningen, Wolters, 1967. Paperback. Met illustraties. 602 pag.
12.00 Euro
Brandt - Van der Veen, J. - Het Thorbecke-archief 1798-1872. Eerste deel 1798 - 1820.
Groningen, Wolters, 1955. Paperback. Met illustraties. XVII, 443 pag.
12.00 Euro
Brandt, Gerard. - Het Leven en Bedryf van den heere Michiel de Ruiter, Hertog, Ridder, &c. L. Admiraal Generaal van Hollandt en Westvrieslandt.
Amsterdam, Gerrevink en Ratelband, Rotterdam, Beman, 's Gravenhage, Boucquet, 1746. Vierde druk. In In halfleer gebonden. Hardcover. Band zwak en rug beschadigd. Platen ONTBREKEN. 1065 pag. + register.
175.00 Euro
Breton de Nijs, E. - Tempo Doeloe. Fotografische documenten uit het oude Indië 1870 - 1914.
Door Rob Nieuwenhuys. A'dam, Querido, 1961. Paperback [ geplstificeerd ]. Illustr. in z/w. 192 pag.
12.00 Euro
BROHIER, R.L. - Links between Sri Lanka and The Netherlands. A book of Dutch Ceylon.
Colombo, The Netherlands Alumni Association of Sri Lanka, 1978. 28 x 20 cm. Hardcover. Artificial leather with sl.dam. dustjacket. With illustrations in color and b/w. + folding map. 165 pag.
40.00 Euro
Brugmans, H. - Opkomst en bloei van Amsterdam.
Amsterdam, Meulenhoff, 1911. Orig. verguld rood kalfsleer (met een enkele geringe beschad.). Met platen en afbeeldingen. 266 pag. - Eén van de 50 genummerde ex. in leer gebonden en gedrukt op zwaar Engelsch plaatpapier.
35.00 Euro
Bruijn, J. R.; F. S. Gaastra and I. Schöffer. - Dutch-Asiatic Shipping in the 17th and 18th centuries.Volume I: Introductory volume;Volume II: Outward-bound voyages from the Netherlands to Asia and the Cape (1595-1794); Volume III: Homeward-bound voyages from Asia and the Cape to the Netherlands (1597-1795).
Series: Rijks geschiedkundige publicatien RGP, Grote Serie: 165, 166 and 167. Martinus Nijhoff, The Hague, 1979, 1979, 1987. 27,5 x 19 cm. Hardcovers (gilt, green clothbound). 3 volumes: XI, 356; XI, 626; XI, 765 pages. FINE SET
370.00 Euro
Bruijn, J.G. de. - Inventaris van de prijsvragen uitgeschreven door de Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen. 1753 - 1917.
haarlem/Groningen, 1977. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 551 pag.
40.00 Euro
Bruin, Alexander de. - De schatten der Pellicanisten. Over de blazoenen, het glas- en zilverwerk, en de wandtapijten, van de Haarlemse rederijkerskamer Trou moet Blycken.
Haarlem, Rombach, 2001. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR Toegevoegd de Jaarzang (2000, Oorspronkelijke omslag).
30.00 Euro
Bruin, R.E. de. - Burgers op het kussen. Volkssoevereiniteit en bestuurssamenstelling in de stad Utrecht, 1795-1813.
Zutphen, Walburg, 1986. 373 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. (Stichtse historische reeks, 12).
15.00 Euro
Buck, H. de. - Bibliografie der geschiedenis van Nederland.
Leiden, E.J. Brill, 1968. Linnen. XX, 712 pag.
25.00 Euro
Buijtenen, M.P. van. - Langs de Heiligenweg. Perspectief van enige vroeg-middeleeuwse verbindingen met Noord-Nederland.
Amsterdam, Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, 1977.8vo. Oorspronkelijke omslag. 144 pag.* Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen Verhandelingen Afd. Letterkunde, Nieuwe Reeks, deel 94.
14.00 Euro
Busken Huet, Conrad. - Het land van Rembrandt. Studies over de Noordnederlandse beschaving in de zeventiende Eeuw. Inleiding Olf Praamstra.
Amsterdam, Agon, 1987. Linnen met stofomslag. 991 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Bymholt, B. - Geschiedenis der Arbeidersbeweging in Nederland. Herdruk van de editie van 1894 met een nieuw register en een biografische schets. Twee delen.
Amsterdam, Van Gennep, 1976. Paperbacks. LXV, 809 pag.
15.00 Euro
Cabral de Mello, Evaldo. - De Braziliaanse affaire. Portugal, de Republiek der Verenigde Nederlanden en Noord-Oost-Brazilië, 1641-1669.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. Paperback. Softcover. 222 pag.
13.00 Euro
CARASSO - KOK, M. & LEVY - VAN HALM, J. - Schutters in Holland. Kracht en zenuwen van de stad. [ HARDCOVER ]
Zwolle, Waanders / Haarlem, Frans Halsmuseum, 1988. 34 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. With an English summary. 428 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
25.00 Euro
Centraal Bureau voor de Genealogie. - Nederland's Patriciaat. 32e jaargang 1946.
's-Gravenhage, Centraal bureau voor genealogie, 1946. 15 x 11,5 cm. Gebonden. Hardcover. 357 pag.
20.00 Euro
Centraal Bureau voor de Genealogie. - Nederland's patriciaat. Genealogieën van bekende geslachten. 70e Jaargang, 1986.
's-Gravenhage, Centraal bureau voor genealogie, 1986. 15 x 11 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 495 pag.
20.00 Euro
Cerutti, F.F.X. & En anderen. - Geschiedenis van Breda. De middeleeuwen.
Tilburg, Bergmans, 1952. 1ste druk. In karton gebonden. Rijk geillustreerd. Oplage 750 exemplaren. XI, 338 pag.
50.00 Euro
Charité, J. (Charite). - Biografisch woordenboek van Nederland. Deel 1 en 2.
Deel 1: Nijhoff,1979/ Deel 2: Elsevier,1985. 27,5 x 19 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. Twee delen: xi, 680 & (vii), 654pag. MOOIE SET
25.00 Euro
Charité, J. (Charite). - Biografisch woordenboek van Nederland. Deel 2.
Elsevier,1985. 27,5 x 19 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Stempeltje op schutblad. (vii), 654pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Colijn, H. - Nederlands Indië. Land en Volk. Geschiedenis en Bestuur. bedrijf en Samenleving.
Onder leiding van H. Colijn. Voorwoord van J.B. van Heutsz. A'dam, Elsevier, 1929. Derde geheel herziene druk. FINE Decorated cloth With folding coloured map, 2 plates in clours and 537 illustr. in b/w. Two vols.: 386 ; 373 pag. NEAR FINE SET
40.00 Euro
Cort, Bart de. - Solidariteit in anonimiteit. De geschiedenis van de leden van de Onafhankelijke Socialistische Partij.``
Papieren Tijger, 2004. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 288 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Croo, M.H. du. - Generaal Swart. Pacificator van Atjeh.
Maastricht: Leiter Nypels, 1943. Met foto's & kaarten. Voorwoord Lt. Gen. KNIL b. d. G. K. Dijkstra. Folioformaat [30 x 23 cm]. In halflinnen gebonden. Hardcover. XII, (1), 177 pag. Blanco voorschutblad verwijderd toch KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Daamen, Jeanette. - Nuenense herinneringen. Een stukje Nuenense geschiedenis verteld door 24 Nuenenaren.
Nuenen, 1994. Gebonden (karton). Met foto's. 223 pag.
15.00 Euro
Daendels, Herman Willem. - Staat der Nederlandsche Oostindische bezittingen, onder het bestuur van den Gouverneur-Generaal Herman Willem Daendels, ridder, luitenant-generaal, &c. in de jaren 1808-1811. Memorie + Bylagen I. + II. + III.Stuk [VIER DELEN ; complete set].
's Gravenhage 1814. 33,5 x 21 cm. Gebonden in halfleer met vergulde rugtitels. Hardcovers. Met 9 vouwbladen. Bovenrand van de rug van Bylagen I. Stuk is licht ongaaf. Keurige en complete set. In drie delen is voorin een curieuze brief waarin de bet-overkleinzoon van Herman Willem Daendels beschrijft hoe hij aan deze set is gekomen. Met afbeelding.
1400.00 Euro
DALHUISEN, LEO ; RONALD DONK ; ROSEMARIJN HOEFTE en Frans Steegh (redactie). - Geschiedenis van de Antillen. Aruba, Bonaire, Curaçao, Sint Eustatius, Sint Maarten.
Zutphen. De Walburg Pers. 1997. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAARKEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
DAMBMANN, GERHARD. - Hoe Japan het Westen Ontdekte. Een geschiedenis in houtsneden. Uit het Duits vertaald door Steven Hagers. Met een nawoord van Matthi Forrer.
Maarsen/'s-Gravenhage. Gary Schwartz/SDU-Belser. 1990. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 158 pag. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Dane, Jacques (redactie). - 1648. Vrede van Munster, feit en verbeelding.
Zwolle, Waanders, 1998. 30,5 x 24,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 232 pag. Paperback / Softcover. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dankers, J.J. en J. Verheul. - Als een groot particulier huisgezin. Opvoeden in het Utrechtse Burgerweeshuis tussen caritas en staatszorg 1813-1991.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. 30 x 21 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties, ook in kleur. 311 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Decavele, Johan. - De eerste protestanten Lage Landen. Geloof en heldenmoed.
ISBN 9789085261001. Met illustraties in z/w. 310 pag. Paperback / Softcover. Waanders, 2004. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dekker, Ton., Roodenburg, Herman. & Rooijakkers, Gerard. - Volkscultuur. Een inleiding in de Nederlandse etnologie.
Nijmegen, SUN / Amsterdam,Meertens Instituut, 2000. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 445 pag. ISBN: 978-90-6168-634-7. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Deli-Maatschappij. - Gedenkschrift aangeboden aan den Heer Herbert Cremer.
Amsterdam, Eigen Beheer. 15 februari 1941. Hardcover, Halflinnen. 29 x 20,5 cm. 269 pag. met illustraties. GOED EXEMPLAAR
23.00 Euro
Derks, Sergio. - Verleden Tijd. Nederland in de jaren 1970 - 1990.
Landsmeer, Robas, 1993. 4to. Gebonden met stofomslag. 192 pag. Met foto's. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Derks, Sergio. - Verleden Tijd. Nederland in de jaren 1970 - 1990.
Landsmeer, Robas, 1993. 31,5 x 24,5 cm. Hardcover. Gebonden met stofomslag. 192 pag. Met foto's. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Een hoeksteen in het verzuild bestel. De Vrije Universiteit 1880 - 2005.
Amsterdam, Bert Bakker, 2005. 24,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 502 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Een hoeksteen in het verzuild bestel. De Vrije Universiteit 1880 - 2005.
Amsterdam, Bert Bakker, 2005. 24,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 502 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - De last van veel geluk. De geschiedenis van Nederland 1555-1702.
Amsterdam, Bert Bakker, 2004. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 373 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Mensen van klein vermogen: Het kopergeld van de Gouden Eeuw.
Amsterdam., Bert Bakker, 1991. 455 pag.. Met afb. Bibliogr., reg. Gebonden met stofomslag.Schutblad ontbreekt.
12.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Mensen van klein vermogen: Het kopergeld van de Gouden Eeuw.
Amsterdam., Bert Bakker, 1991. 455 pag.. Met afb. Bibliogr., reg. Gebonden met stofomslag.Schutblad ontbreekt.
13.00 Euro
Diederiks, Herman. - Een stad in verval. Amsterdam omstreeks 1800. Demografisch, economisch ruimtelijk. [ Amsterdamse Historische Reeks, 4 . Historisch Seminarium van de Universiteit van Amsterdam ].
Amsterdam 1982. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. Paperback / Softcover. XVII, 422 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dieteren, R. - De migratie in de mijnstreek 1900 - 1935.
Nijmegen, Centrale Drukkerij, 1962. Oorspronkelijke omslag. XXI, 222 pag. - Bijdrage tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland IX.
12.00 Euro
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE. - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) II: 12 maart - 31 dec. 1942.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1995. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 470 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE. - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) III: 1 januari - 31 december 1944.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1992. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 387 pag.MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE. - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) III: 10 maart - 31 december 1942.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1989. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 419 pag.MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE. - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) III: 1 januari - 31 december 1943.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1991. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 255 pag.MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Ditzhuijzen, Jeannette van; Photo: Bertie and Dos Winkel. - Eye on Aruba Bonaire Curacao. History, Culture and Nature of the ABC Islands.
Schoten, Orthomed, 2007. Second edition. 25 x 28,5 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 143 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Diverse auteurs. - Algemene Geschiedenis der Nederlanden. Complete set van 15 delen.
Haarlem, Fibula/van Dishoeck, 1981 -1982. Linnen met stofomslag. 15 delen. Illustr. in kleur en z/w. 15 Vols. Circa 7000 pag. Met (los bijgevoegd) de errata en aanvullingen. Stempeltje op schutbladen, wel een FRAAIE SET
190.00 Euro
Diverse auteurs. - Algemene Geschiedenis der Nederlanden. Complete set van 15 delen.
Haarlem, Fibula/van Dishoeck, 1981 -1982. Linnen met stofomslag. 15 delen. Illustr. in kleur en z/w. 15 Vols. Circa 7000 pag. KEURIGE SET
185.00 Euro
Dockum, H.C. van. - Princenhof van den ouden tijd tot heden. Wat anderen schreven over en in beeld brachten van.
Eernewoude/Assen, Princenhof/Torenlaan, 1944. Halflinnen. Met illustraties. 208 pag.
14.00 Euro
Doel, H.W. van den. - Afscheid van Indië. ( Indie ). De val van het Nederlandse imperium in Azië.
Amsterdam, Prometheus, 2001. Tweede en derde herziene druk. Paperback / Softcover. 475 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Doel, H.W. van den. - Afscheid van Indië. ( Indie ). De val van het Nederlandse imperium in Azië.
Amsterdam, Prometheus, 2001. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 475 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Doorn, J.A.A. van. - Nederlandse democratie. Historische en sociologische waarnemingen van de Nederlandse politiek.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2009. 23,5 x 15 cm. Paperback / Softcover. 576 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Driessen, Felix. - De reizen der De La Courts. 1641-1700-1710.
[Leiden, 1928]. 28 x 18 cm. In linnen ( bedrukt in blauw en geel) gebonden. Hardcover. Met foto's. 121 pag. Titelpagina ontbreekt.
44.00 Euro
Drooglever, P.J. ; Schouten, M.J.B. - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Tiende deel 21 juli 31 augustus 1947.
's-Gravenhage, 1982. Linnen. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 52. XXVI, 770 pag + achterin twee vouwkaarten.
20.00 Euro
Drooglever, P.J. ; Schouten, M.J.B. - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Twintigste deel 16 september 1949 - 31 december 1949.
's-Gravenhage, 1996. Linnen met stofomslag. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 80. XXXI, 929 pag.
24.00 Euro
Drooglever, P.J. ; Schouten, M.J.B. - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945-1950. Veertiende deel 5 juni - 31 augustus 1948.
's-Gravenhage, 1988. Linnen (vlekje) met stofomslag. XXXI, 774 pag.
19.00 Euro
Dupac de Bellegarde, M.G. - Histoire abrégée de l'église métropolitaine d'Utrecht, principalement depuis la Révolution, arrivée dans les sept Provinces-Unies des Pays-Bas, sous Philippe II, jusqu'à l'an 1784.
Utrecht, Van Woestenberg, 1852. Troisième edition. 24 x 14 cm. Orig. wrappers. VIII, 515 pages. Text in French. NICE COPY
22.00 Euro
Dussel, Wim. - Dat was jij, marinier ! De geschiedenis van de Mariniersbrigade.
Amsterdam, De Boer, 1950. 24 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. Met 73 foto's van de schrijver. 320 pag.
14.00 Euro
Dykstra, Waling. - Uit Friesland's volksleven van vroeger en later. Verkleinde herdruk van de 1895-1896 uitgave.
Fryske Akademy, Leeuwarden, Netherlands, 1970. . In linnen gebonden. twee delen in een band.VIII, 430; VI, 444 pag.
16.00 Euro
Eeden, Frederik van. & Tricht, H.W. van. - Frederik van Eeden. Denker en strijder. Gedeeltelijk naar onuitgegeven bronnen, met drie onbekende portretten en een facsimile.
Amsterdam, Lankamp & Brinkman, 1934. Oorspr. omslag met buikbandje. 170 pag.
20.00 Euro
Eerenbeemt, H.F.J.M. van den. - Streven naar sociale verheffing in een statische stad. Een kwart eeuw arbeid van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen te Bergen op Zoom. 1791-1816.
Nijmegen, Centrale Drukkerij, 1963. Or. omslag, XX, 174+2pag. Bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland. XI. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Eerste Kamer. - Aan deze zijde van het Binnenhof.
Gedenkboek t.g.v. het 175-jarig bestaan van de Eerste Kamer der staten generaal. 's-Grav., SDU, 1990. Linnen. Illustr. 572 pag. * Mooi exemplaar.
13.00 Euro
Egmond, Frans van. - Wie is wie in Nederland. 1984 - 1988.
Biografische encyclopedie. Pragma Nederland BV. 1984. Eerste uitgave. Linnnen met plastic omslag. 1403 pag.
12.00 Euro
Egmond, Frans van. - Wie is wie in Nederland. 1984 - 1988.
Biografische encyclopedie. Pragma Nederland BV. 1994. Tweede druk. Linnnen met plastic omslag. 1385 pag. - Mooi exemplaar.
14.00 Euro
Elderen, F.M. - Erfprins. Van Fort Lasalle tot Marinekazerne.
Bijdrage tot de Nederlandse marinegeschiedenis. Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2005. Tweede aangevulde druk. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Elfstedentocht. - LOGBOEK van den achtsten ELFSTEDENTOCHt per schaats op donderdag 22 januari 1942.
IJlst, 'Nooitgedagt', 1942. Oblong: 24 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag (lichte gebruikssporen). Geniet. Met foto's. Niet gepagineerd ( 55 pag.).
80.00 Euro
Eliens, T.M. (red.) & Geijn-Verhoven Monique et al. - Domestic interiors at the Cape and in Batavia 1602-1795.
Zwolle, Waanders/ Den Haag, Gemeentemuseum, 2002. Hardcover with dustjacket. 32 x 25 cm. With 130 illustrations (80 in colours). 240 pages. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped
25.00 Euro
Eliens, T.M. (red.) & Geijn-Verhoven Monique et al. - Domestic interiors at the Cape and in Batavia 1602-1795.
Zwolle, Waanders/ Den Haag, Gemeentemuseum, 2002. Hardcover with dustjacket. 32 x 25 cm. With 130 illustrations (80 in colours). 240 pages. Text in English. NEW COPY
29.00 Euro
Elout, C.K. - Indisch dagboek.
Santpoort, Mees, 1926. 1ste druk. Orig. band: verguld met reliefdruk op dloewangpapier (ontw. Fokko Mees). Onafgesneden. Illustr. in z/w. 239 pag.
20.00 Euro
Elsevier. - Kroniek van de mensheid.
A'dam/Bruss., Elsevier, 1986. Gebonden. Illustr. in kleur en z/w. 1054 pag.
18.00 Euro
Elsevier. - Kroniek van de mensheid.
A'dam/Bruss., Elsevier, 1986. Gebonden met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 1054 pag.
14.00 Euro
Enkhuizen. Wilterdink, J.H. - Enkhuizer Almanak voor het jaar 1899. 304de jaargang.
Amsterdam, Gebr. Van Staden, 1899. 10 x 7,5 x 4 cm. Papieren omslag met flap.
25.00 Euro
Ensink, J. - Academische Rouw. Uittreksel uit de Programmata Funebria van de Academie van Stad en Lande van Groningen/ de Rijks Hogeschool te Groningen (1615-1833) ten dienste van biografie en genealogie.Groninger Bronnen en Toegangen.
Pulpitum, Groningen, 2002. 22 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 861 pag. ALS NIEUW
45.00 Euro
Faber, J. A. - Drie Eeuwen Friesland. Economische en sociale ontwikkelingen van 1500 tot 1800. Deel I en deel II. [A. A. G. Bijdragen 17. ]
Proefschrift. Wageningen, Veenman, 1972. 24 x 16 cm. Paperbacks / Softcovers. Twee delen in totaal 760 pag. + stellingen. ALS NIEUW
15.00 Euro
Faber, Jasper, - Kennisverwerving in de Nederlandse Industrie, 1870-1970
Amsterdam. Askant. 2001. Paperback / Softcover. VIII, 328 pag. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Faber, paul. - Familieverhalen uit Zuid-Afrika. Een groepsportret.
Amsterdam,KIT/ Cape Town, Kwela Books, 2002. Groot 4to. Oplage genummerde exemplaren Gebonden (karton). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 238 pag.
15.00 Euro
Fabius, G.J. - De Curaçaosche bank.
Overgedrukt uit de De Economist Jaargang 1913. 8vo. Gebonden. Hardcover. 848 pag. Enkele pagina's zijn in de marge aangetast door boekparasieten (gaatjes).
25.00 Euro
Filarski, R. - Kanalen van de Koning-Koopman. Goederenvervoer, binnenscheepvaart en kanalenbouw in Nederland en Belgie in de eerste helft van de negentiende eeuw.
Amsterdam, Neha, 1995. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 490 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Frieswijk, J. e.a. (red.) - Genootschapscultuur in Friesland. Het Fries Genootschap 1827-2002. De Vrije Fries. Deel 82.
Leeuwarden, Fryske Akademy, 2002. 24,5 x 16,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 436 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Frijhoff, W. et al. & Knolle, Paul (redactie). - Een groot gedruis en eene onbesuisde vrolykheit. Feesten in de 18de eeuw.
Catalogus Rijksmuseum Twenthe, Enschede, 1996 (Primavera Pers, Leiden). Paperback / Softcover. 27 x 20 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 47 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Frijhoff, Willem. - Wegen van Evert Willemsz. Een Hollands weeskind op zoek naar zichzelf, 1607-1647.
Nijmegen, Sun, 1995. Paperback. Met illustraties. 928 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Frijhoff, Willem. - Wegen van Evert Willemsz. Een Hollands weeskind op zoek naar zichzelf, 1607-1647.
Nijmegen, Sun, 1995. Paperback. Met illustraties. 928 pag.KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Gans, M.H. - Memorboek. Platenatlas van het leven der Joden in Nederland van de Middeleeuwen tot 1940.
Baarn, Bosch en Keunig, 1971. Eerste druk. Vele illustr. 848 pag. In linnen gebonden. Hardcover. GOED EXEMPLAAR
23.00 Euro
Gans, M.H. - Memorboek. Platenatlas van het leven der Joden in Nederland van de Middeleeuwen tot 1940.
Baarn, Bosch en Keunig, 1971. Eerste druk. 31,5 x 25 cm. Vele illustr. 848 pag. In linnen gebonden met ongave stofomslag. Hardcover. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Gasteren, L.A. van. en anderen. - In een Japanse stroomversnelling. Berichten van Nederlandse watermannen, rijswerkers, ingenieurs, werkbazen - 1872-1903.
Zutphen, Walburg Pers, 2000. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 560 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
22.00 Euro
Gerwen, Jacques van. - De Centrale centraal. Geschiedenis van de Centrale Arbeiders-Verzekerings- en Depositobank opgericht in 1904 tot aan de fusie in de Reaal Groep in 1990.
Amsterdam, IISG/NEHA, 1993. 4to. Halflinnen. Met illustraties. 450 pag. - NIEUW.
12.00 Euro
Geurts, P.A.M. & Jansen, A.E.M. - Geschiedschrijving in Nederland. Studies over de histeriografie van de Nieuwe Tijd.
s-Grav., Martinus Nijhoff, 1981. Twee delen (paperbacks). Deel 1: Geschiedsschrijvers (382 pag.) en Deel II: Geschiedsbeoefening (275 pag.). GOEDE SET
12.00 Euro
Geyl, P. - Geschiedenis van de Nederlandse Stam. Deel II ( 1648 - 1751 ).
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1949. Herziene uitgave. 4to.Linnen.Met illustraties + vouwkaart. 454 pag.
15.00 Euro
Geyl, P. - Geschiedenis van de Nederlandse Stam. Deel III ( 1751 - 1798 ).
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1949. 4to. Linnen.Met illustraties + vouwkaart. 511 pag.
15.00 Euro
Geyl, P. - Geschiedenis van de Nederlandse Stam. Deel II ( 1648 - 1751 ).
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1949. Herziene uitgave. 4to. Linnen.Met illustraties + vouwkaart. 454 pag.
12.00 Euro
Giesen, J. - Nieuwe geschiedenis. Het antimilitarisme van de daad in Nederland. Met inleiding B. de Ligt.
Rotterdam, "De Tijdstroom", (1923). 22 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. LII, 318 pag. Met illustraties.
14.00 Euro
Gijswijt-Hofstra, Marijke. - Wijkplaatsen voor vervolgden. Asielverlening in Culemburg, Vianen, Buren, Leerdam en IJsselstein van de 16de tot eind 18de eeuw.
Dieren, De Bataafsche Leeuw,1984. 24,5 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. With an English summary. 246 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Goedemans, A.J.M. - Indië in de branding. Een diplomatiek steekspel 1840-1843.
Utrecht, N.V. A. Oosthoek's Uitgevers-Maatschappij. 1953. Oorspronkelijke omslag. 251 pag.
12.00 Euro
Goossens, Don & Jesse. - In soutane op de motor. Verhalen van oud-missionarissen.
Rotterdam, Lemniscaat, 2008. 22 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 383 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Gorcum, van - Jaap Hagedoorn. - Overdracht van meer dan letters. Van Gorcum 1800 - 2000.
Assen, Van Gorcum, 2000. Gebonden (karton). Met illustraties. 190 pag.
12.00 Euro
Gou, L. de. - Het ontwerp van constitutie van 1797. De behandeling van het plan van constitutie in de nationale vergadering. Met een facsimile uitgave van het ontwerp van constitutie. 3 delen. NIEUW
's-Gravenhage, Nijhoff, 1983-84-85. Drie delen gebonden in groen verguld linnen: (L) 757, (VI) 582, 85, (VI) 194 (4) pp.(RGP, 55, 56, 57) *Deel 1: 10 november 1796 - 10 april 1797, Deel 2: 11 april - 13 september 1797, Deel 3: Indices, concordanties e.d. en facsimile van het ontwerp van constitutie. NIEUWE EXEMPLAREN
75.00 Euro
Gou, L. de. - De Staatsregeling van 1801. Bronnen voor de Totstandkoming.
Den Haag, Instituur Voor Nederlandse Geschiedenis, 1995. Groen verguld linnen. XLIII, 721 pag. Rijks Geschiedkundige Publicatien Kleine Serie 85. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Graaff, Bob de; Hellema, Duco; Zwan, Bert van der. - De Nederlandse buitenlandse politiek in de twintigste eeuw.
Boom, Amsterdam, 2003. Paperback. Softcover. 200 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Grapperhaus, Ferdinand H.M. - Belasting, vrijheid en eigendom. Hoe belastingheffing leidde tot meer zeggenschap voor burgers en meer eenheid tussen staten 511 - 1787.
Zutphen, De Walburg Pers, 1989. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 407 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Grapperhaus, Ferdinand H.M. - Belasting, vrijheid en eigendom. Hoe belastingheffing leidde tot meer zeggenschap voor burgers en meer eenheid tussen staten 511 - 1787.
Zutphen, De Walburg Pers, 1989. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 407 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Grapperhaus, Ferdinand H.M. - Taxes, Liberty and Property.
The role of taxation in democratization and national unity 511 - 1787. Zutphen, De Walburg Pers, 1989. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in col. and b/w. 407 pag.
16.00 Euro
Groeneboer, Kees. - Gateway To The West: The Dutch Language In Colonial Indonesia: A History Of Language Policy
Amsterdam University Press, 1998. Large 8vo. XIV+400 pag. With ills. Bibliogr., index. (Thesis 1993). Hardcover. Or.boards. - NEW COPY
15.00 Euro
Groenveld, S en anderen. - Nassau uit de schaduw van Oranje.
Franeker, Van Wijnen, 2003. 28 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag.
15.00 Euro
Groenveld, S. - Verlopend Getij. De Nederlandse Republiek en de Engelse Burgeroorlog. 1640-1646.
Dieren, de Bataafsche Leeuw. 1984. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 416 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Groenwold, C.A. - H.P. Marchant (1869-1956) le tigre néerlandais. [ Hendrik Pieter ]
Proefschrift Groningen rechtsgeleerdheid 5-11-1992. Paperback / Softcover. 338 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Grol, G.J. van. - De grondpolitiek in het West-Indisch domein der generaliteit.
Een historische studie van G.J. van Grol, oud-gezaghebber van Sint-Eustatius. A'dam, S. Emmering, 1980. Dit is de onveranderde herdruk van de uitgave van de Algemeene landsdrukkerij te 's-Gavenhage uit 1934 -1947. Drie delen in een boek (paperback). Deel I: Algemeen Historische inleiding, 155 pag.; Deel II: De rechstoestand van het grondbezit, 339 pag.; Deel III: Register, 52 pag. NIEUW EXEMPLAAR Dit is deel VI van de Antilliaanse reeks ( serie herdrukken op initiatief van de Hogeschool van de Nederlandse Antillen).
15.00 Euro
Groot, Hugo de. - Inleidinge tot de Hollandsche rechts-geleerdheid. Met aanteekeningen van S.J.Fockema Andreae. Vierde, herziene en vermeerderde uitgave door L.J.van Apeldoorn. Deel I en deel II.
Arnhem, Gouda Quint, 1939 (4e herz.). In linnen gebonden. Hardcovers. 24 x 16 cm. Twee delen: (XVI) 207; (XX) 348 pp. GOEDE SET
20.00 Euro
Groot, J.C.H. de. - Bibliografie van Overijssel 1935-1950
Zwolle, Waanders, 2000. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 108 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
- Het Gulden Boek voor de tuberculeuse kinderen.
Rotterdam, W.J. & J. Brusse, 1908. Linnen, 191 pag. Ill.: Heukelom, J.B. Typ. verz. J.G. Veldheer. 192 pag. + losse kleurplaat Zee-hospitum te Kwatwijk aan Zee.
14.00 Euro
Stedelijk Gymnasium te Groningen. - Gedenkboek 1847 - 1947.
Door Dr. P.J. van Herwerden. Wolters, Groningen, 1947. Linnen. Illustr. 220 pag.
14.00 Euro
Haakmat, André. - De revolutie uitgegleden. Politieke herinneringen. [Met gesigneerde opdracht]
Amsterdam, Jan Mets, 1987. Paperback. 223 pag. Met gesigneerde opdracht van de schrijver.
15.00 Euro
Haar, Jaap ter., Poortvliet, Rien. ; Isings, J.H. & Jack Staller. - Geschiedenis van de Lage Landen. Deel II: Heersers der Nederlanden. Geïllustreerd door Rien Poortvliet, J.H. Isings en Jack Staller.
Kampen, Kok, 2004. Eerste druk in deze uitvoering. 4to: 27 x 26,5 cm. Gebonden (karton). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. door Rien Poortvliet, J.H. Isings en Jack Staller. 262 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Haar, Jaap ter., Poortvliet, Rien. ; Isings, J.H. & Jack Staller. - Geschiedenis van de Lage Landen. Deel I: In den beginne. Geïllustreerd door Rien Poortvliet, J.H. Isings en Jack Staller.
Kampen, Kok, 2004. Eerste druk in deze uitvoering. 4to: 27 x 26,5 cm. Gebonden (karton). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. door Rien Poortvliet, J.H. Isings en Jack Staller. 302 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Hagoort, W.J. - De Gelderse zeepolder Arkemheen. Namen van bouw-, hooi en weilanden, boerderijen, beken en wegen gemeenten Nijkerk en Putten (806-2002).
Proefschrift RU Groningen. Zutphen, Walburg Pers, 2006. Gebonden (karton). Met illustraties. 351 pag. Met achterin CD-rom. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
24.00 Euro
Haks, Donald van & Marie Christine van der Sman. - De Hollandse samenleving in de tijd van Vermeer.
Haags Historisch Museum / Waanders, Zwolle. 1996. 30,5 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hall, C.J.J. van. - De Landbouw in de Indische Archipel. (3 delen in 4 banden). Deel I, deel II A, deel II B en deel III. Compleet.
's-Grav., van Hoeve, 1946 - 1950. In half leer (degelijk) gebonden (rug verkleurd) in linnen cassettes. Vele illustraties. 422, 905, 784 en 756 pag.
50.00 Euro
Hardenberg, H. - Het Burgerweeshuis voor Nederlands Hervormden te 's-Gravenhage, 1564-1964.
's-Gravenhage, Zuidhollandsche uitg.mij, 1964. Kunstleer met stofomslag. Met illustraties. 308 pag.
14.00 Euro
Harlaar, Martin, Hengeveld, Richard, Koster, Jan P - Stille getuigen. Foto's uit het archief van de Amsterdamse politie. Silent witnesses. Photographs from the Amsterdam Police Archives.
Bussum, Toth, 1998. 27 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. 143 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Hartley, M.G. - Mijn kamp, niet door Hitler, Tekeningen en tekst uit het Kampleven te Tjimahi-Java.
Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij N.V. 1947. 22,5 x 28,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 128 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Hartog, Joh. - Aruba zoals het was, zoals het werd. Van de tijd der indianen tot op heden.
Aruba, De Wit, 1953. 26 x 19 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. Met ex libris voorin. XV, 480 pag.
24.00 Euro
Hartog, Joh. - Curaçao: Van kolonie tot autonomie. Curacao. Twee delen.
Aruba, D.J. de Wit, 1961. 25,5 x 19 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcovers. Met illustraties. Twee delen: XVI, 644; 645 - 1156 pag. KEURIGE SET
75.00 Euro
Haspels, J.J.L. - Royal music machines. Vijf eeuwen vorstelijk vermaak.
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 30,5 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 286 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
20.00 Euro
Hauer, H. A. - Het afgescheurde kleed. Bijdrage tot de geschiedenis van de Hervormde kerk te Oldenzaal en de reformatie in Twente.
Oldenzaal, De Bruyn, 1987. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 266 pag.
12.00 Euro
Haveman, Mariette (compilation). ; Gierstberg, Frits; Kreukels, Loek; Laar, Paul van - Zwarte Rook. Fotografie en steenkool in de twintigste eeuw. Black Smoke. Photography and coal in the twentieth century.
Rotterdam, NAi Publishers, 2002. Paperback, 26 x 20 cms., 144 pag. illustrated in black-and-white.
14.00 Euro
Haveman, Mariette (compilation). ; Gierstberg, Frits; Kreukels, Loek; Laar, Paul van - Zwarte Rook. Fotografie en steenkool in de twintigste eeuw. Black Smoke. Photography and coal in the twentieth century.
Rotterdam, NAi Publishers, 2002. Paperback, 26 x 20 cms., 144 pag. illustrated in black-and-white. FINE COPY
13.00 Euro
Heijden, Chris van der. - Momenten van herinnering. Nederland na 1945.
's-Graveland, Fontaine, 2006. 26 x 19,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 179 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Heijkoop, Cor. - Drijvende kolossen voor vrede en veiligheid. Phoenix-caissons. Het gebruik van Phoenix-caissons bij het dijkherstel in Zeeland, 1945-1953.
Stichting Caissons Ouwerkerk/Museum Watersnood 1953, 2002. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 103 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
22.00 Euro
Hen, P.E. de; J.G. Berendsen & J.W. Schoonderbeek. - Hoofdstukken uit de geschiedenis van het Nederlandse accountantsberoep na 1935.
Assen, Van Gorcum,1995. 8vo. Gebonden. Hardcover. Met foto's. xvi,325 pag. Index. Bibliografie.
13.00 Euro
Hengst, C.G.C. van. - Aanteekeningen betreffende de Fundatie der Douairière Baronnesse Van Reede, Vrijvrouwe van Renswoude te Utrecht.
Utrecht, C.H.E.Breijer, 1890. 27 x 17,5 cm. Oorspronkelijke omslag (licht ongaaf). Softcover. XV, 265 pag. Redelijk goed exemplaar.
16.00 Euro
Hermesdorf, B. H. D. - De herberg in de Nederland. Een blik in de beschavingsgeschiedenis.
Assen, 1957.In linnen gebonden met beschadigde stofomslag. Met illustraties. 296 pag.
16.00 Euro
Herwijnen, G. van. e.a. - Bibliografie van de stedengeschiedenis van Nederland.
Leiden., E.J. Brill., 1978. 24,5 x 16 cm. In blauw verguld linnen gebonden. Hardcover. XXI,355 pag. + vouwkaart. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Hinsbergen, Ph. J. C.J. - Bronnen voor de geschiedenis van Zeist. Deel 1.
Assen, Van Gorcum, 1957. 24,5 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 550 pag. KEURIG EXEMPLAAR
44.00 Euro
Hoff, Maarten C. - Het misplaatste Oranje Boven-gevoel. Het falen van het politiek-militaire systeem in Nederland en Nederlands-Indie: 1825-1995.
Amsterdam etc, Addison Wesley Longman, 1998. Gebonden. Met foto's. 313 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hogendorp, Gijsbert Karel van. - Brieven over de nationale welvaart, geschreven in de jaren 1828, 1829, september 1830, aan eenen Zuid-Nederlander. Vertaald uit het Fransch. Twee delen.
Amsterdam, bij de gebroeders Diederichs, 1831. 8vo. Oorspronkelijke omslagen. Twee delen: II,191 & II,183 pag.
45.00 Euro
Hoofdbestuur van het Nederlandsche Roode Kruis. - Tweede verslag van de Rode Kruis-hulp in de Watersnood 1953.
's-Gravenhage, Het Nederlandsche Roode Kruis, 1954. Softcover. 24 x 16 cm. Met foto's + plattegrond. 165pag. Met inlegvel en aanbiedingskaartje. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Hooft, P.C. - P.C. Hooft's Nederlandse historiën in het kort.
Samenst. M. Nijhoff. A'dam/Bruss., Elsevier, 1947. Linnen. 358 pag.
12.00 Euro
Hoogeveen, Leo & Arie van Zoonen. - Twee eeuwen stadsbestuurders van Hoorn 1795 - 2002.
Hoornse Historische Reeks - deel 3. Hoorn , 2003. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 592 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
40.00 Euro
Hooven, Marcel ten & Ron de Jong. - Geschiedenis van de Christelijk-Historische Unie 1908-1980.
Amsterdam, Boom, 2008. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 369 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
HOVEN VAN GENDEREN, BRAM VAN DEN. - De Heren van de Kerk. De kanunniken van Oudmunster te Utrecht in de late middeleeuwen.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Tweede druk. 24,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. 831 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
HOVEN VAN GENDEREN, BRAM VAN DEN. - Het kapittel-generaal en de staten van het Nedersticht in de 15e eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, Stichtse Historische Reeks [13], 1987, 1ste. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 210 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Hovy, J. - Het voorstel van 1751 tot instelling van een beperkt vrijhavenstelsel in De Republiek (proposition tot een gelimiteerd porto-franco). - The Proposition for a Limited Free-zone in the United Provinces, 1751.
With an English summary. Groningen, J.B. Wolters, 1966. 24 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. XII, 699 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Huizinga, J. - Briefwisseling 1: 894-1924. Briefwisseling II:1925-1933. Briefwisseling III: 1934-1945.
Utrecht/Antwerpen, Veen - TjeenkWillink, 1989 - 1991. Hardcovers. Linnen met stofomslagen. Met foto's. 550, 498, 512 pag. KEURIGE SET
45.00 Euro
Huizinga, J. - Erasmus.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1936. Derde herziene druk. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Illustr. XV, 231 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Indonesia. - Tanah Air Kita. A book on the country and people of Indonesia. A pictorial introduction to Indonesian.
Djakarta, Soeroengan, n.d. Fifth modified edition. 30,5 x 22 cm. Cloth with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w.
13.00 Euro
Indonesië. - 3 Jaren Indisch natuurleven. Opstellen over landschappen, dieren en planten, tevens elfde verslag (1936-1938) van de Nederlandsch-Indische Vereeniging tot Natuurbescherming gevestigd te Batavia.
Batavia : Nederlandsch-Indische Ver. tot Natuurbescherming, 1939. 24 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 430 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Ising, Arnold. - Het Binnenhof te 's Gravenhage. In plaat en schrift. Bewerkt door Arnold Ising. [het tekstdeel]
's-Gravenhage, H.C. Susan, 1879. 51 x 35 cm. In halfleer gebonden (lichte slijtage). Hardcover. Met een plaat. Dit item betreft alleen het tekstdeel. GOED EXEMPLAAR
160.00 Euro
Israel, Jonathan, I. - De Republiek 1477 - 1806. Deel 1: tot 1647. Deel II: vanaf 1647. (twee delen gebonen/hardcovers; compleet).
Franeker, Van Wijnen, 1996. Linnen met stofomslagen. Hardcovers. Illustr. Twee delen in totaal : XII, 1374 pag. Naampje op schutblad deel 1. KEURIGE SET
55.00 Euro
Israel, Jonathan, I. - De Republiek 1477 - 1806.
Franeker, Van Wijnen, 2001. Vijfde druk. Paperback / Softcover. XI, 1368 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
24.00 Euro
Iterson, P.D.J.Van & P.H.J.Van der Laan. - Resoluties van de vroedschap van Amsterdam 1490-1550.
Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 1986. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 168 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Jacobi, H.W. - Het is gebeurd met de gulden.
Leiden, Penningkabinet, 1999. Oorspronkelijke omslag. Met originele gulden op de voorkant. Met foto's. 134 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Jacobi, H.W. - Het is gebeurd met de gulden.
Leiden, Penningkabinet, 1999. Oorspronkelijke omslag. Met originele gulden op de voorkant. Met foto's. 134 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Jamin, Hervé. - Kennis als opdracht. De Universiteit Utrecht ,1636-2001
Utrecht, Matrijs, 2001. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 224 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Jansens, Frank. - Water in De Zak. Ellewoutsdijk, Oudelande en baarland en de waternnoodsramp van 1 februari 1953.
Stichting Behoud Gegevens Oudelande, 2003. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 175 pag. ALS NIEUW Toegevoegd: De Waternoodskrant 1953 - 2003.
28.00 Euro
Janssen, J.A.M.M. - Op weg naar Breda. De opleiding van officieren voor het Nederlandse leger tot aan de oprichting van de Koninklijke Militaire Academie in 1828.
's-Gravenhage., 1989. Oorspr. omslag. Met illustraties. XV, 417 pag.
15.00 Euro
Jardine, Lisa. - Gedeelde weelde. Hoe de zeventiende-eeuwse cultuur van de Lage Landen Engeland veroverde en veranderde
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2008. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 442 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Johnson, G. - Karakterschetsen zeden en gewoonten van Noord-Hollandse mannen en vrouwen in het jaar 1816.
Fascimile-editie naar het origineel uit 1816. Haarlem, Erato, 2000. Oplage 500 genummerde exemplaren. In kunstleer gebonden. Hardcover. 20 x 12 cm. MOOI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
27.00 Euro
Jong, Ad de. - De dirigenten van de herinnering. Musealisering en nationalisering van de volkscultuur in Nederland 1815 - 1940.
Sun / Nederlands Openluchtmuseum, 2001. 24,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 687 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
22.00 Euro
Jong, Theo P.M. de. - De krimpende horizon van de Hollandse kooplieden. Hollands Welvaren in het Caribisch Zeegebied 1780 - 1830.
Assen, Van Gorcum, 1966. 24 x 17 cm. In verguld linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 352 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Jonge, J.C. de - De geschiedenis van het Nederlandsche zeewezen.
's-Gravenhage/Amsterdam, Gebr. Van Cleef, 1833 - 1848. 6 parts in 10 volumes. Half calf. With lithogr. portrait + folded maps/plansplates/facsimiles. With library stamps
375.00 Euro
Jonge, J.C. de - De geschiedenis van het Nederlandsche zeewezen. Tweede druk. Vijf delen.
Kruseman, Haarlem, 1858-1862. Tweede druk. Hardcovers. Met frontispieces, portretten, kaarten, platen, inhoudsopgaven (voorin) en bijlagen. Verstevigd op de scharnieren , enkele pagina's van deel 2 in de ondermarge beschadigd.
350.00 Euro
Jongste, J.A.F. de. - Onrust aan het Spaarne. Haarlem in de jaren 1747 - 1751.
De Bataafsche Leeuw. 1984. Eerste druk. Gebonden. Rug verkleurd. 457 pag. (Holl.Hist.Reeks 2)
16.00 Euro
Jonker, Joost en Keetie Sluyterman. - At Home on the World Markets. Dutch International Trading Companies from the 16th Century Until the Present.
Den Haag, SDU, 2000. 28,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. . 430 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped.
20.00 Euro
Jonker, Joost en Keetie Sluyterman. - Thuis op de wereldmarkt. Nederlandse handelshuizen door de eeuwen heen.
Den Haag, SDU, 2000. 28,5 x 23 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 430 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
20.00 Euro
Jonker, Joost en Keetie Sluyterman. - Thuis op de wereldmarkt. Nederlandse handelshuizen door de eeuwen heen.
Den Haag, SDU, 2000. 28,5 x 23 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 430 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
K.N.I.L. - Gedenkschrift Koninklijk Nederlands-Indisch Leger 1830 - 1950.
Dordrecht, 1990. 30,5 x 21,5 cm. Karton gebonden. Met vele illustraties. 96 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
K.N.I.L. - Gedenkschrift Koninklijk Nederlands-Indisch Leger 1830 - 1950.
Dordrecht, 1990. 30,5 x 21,5 cm. Karton gebonden. Met vele illustraties. 96 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kalveen, C.A. van. - Het bestuur van bisschop en Staten in het Nedersticht, Oversticht en Drenthe, 1483-1520.
Utrecht, 1974. XXXII+540+(3) pagina's. Bronnen, noten, reg. Ingenaaid. Softcover. Proefschrift RUU. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
KAMERLING, G. - Een bezoek aan Friesland. Met een voorwoord van H. Pollema.
Leeuwarden, Jongbloed, 1916. Oorspronkelijke omslag (enigszins ongaaf). Met foto's en advertenties
20.00 Euro
Kannegieter, J.Z. - Geschiedenis van de vroegere Quakergemeenschap te Amsterdam 1656 tot het begin negentiende eeuw.
Amsterdam/Haarlem, Scheltema & Holkema, 1971. 24,5 x 18 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met 15 afbeeldingen. VIII, 350 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Kappelhof, A.C.M. - Belastingheffing in de Meierij van Den Bosch gedurende de Generaliteitsperiode 1648-1730.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1986. Verguld linnen. XLIII, 419 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXIX. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Keizer, Madelon de, et al. - Moderniteit. Modernisme en massacultuur in Nederland 1914-1940.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 3,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 399 pag. NIEUW EXEMPLAAR Vijftiende jaarboek van het Nederlandse Instituut voor Oorlogsdocumentatie ( NIOD).
13.00 Euro
Kempen, A.F.J. van. - Gouvernement tussen kroon en Statenfacties. De positie van vier gouverneurs in het politieke krachtenveld van Noord -Brabant 1813-1830.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1988. Verguld linnen. XXXIV, 386 pag. Met foto's. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXVI. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kempers, Bram. - Kunst, macht en mecenaat. Het beroep van schilder in sociale verhoudingen 1250 - 1600.
A'dam, Arbeiderspers, 1987. 23 x 13 cm. Paperback (minimaal ongaaf). Softcover. Illustr. 439 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
KERDIJK, LODEWIJK - Schepel, A.F. - Reisjournaal van Lodewijk Kerdijk. West-Afrika 1857-1858.
Schiedam, Interbook International, 1978. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 30 illustraties. 228 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Kits Nieuwenkamp, H. - Nederlandsche familiewapens. Met nadere genealogische aanteekeningen, stamreeksen, fragment-genealogieën ... (HERDRUK VIER DELEN IN EEN BAND).
Arnhem, Gijsbers & van Loon, 1975. Ongewijzigde herdruk 1936. Vier delen in één band. Met illustraties. 160,159,164 en160 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Met de bijlage: H.W.M.J. Kits Nieuwenkamp 'De Folkloristische Heraldiek in Opmars' KEURIG EXEMPLAAR
50.00 Euro
Kleffens, Minister [E.N.] van. - De overweldiging van Nederland. ( The rape of The Netherlands).
Drukkerij Devoka, 1940. Gestencild en geniet. 28 x 21,5 cm. Op titelpagina twee originele zegels "Den vaderlant Ghetrouwe. 78 pag. In een kartonnen map.
35.00 Euro
Klein, P.W. ; Klein-Meijer, M. A. V. - De wereld van de Koninklijke Bibliotheek 1798 - 1998. Van statelijke institutie tot culturele onderneming
Amsterdam, Van Oorschot, 1998. Eerste druk. 23,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met leeslint. 469 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Klein, P.W. en anderen. - Een beeld van een academie. Mensen en momenten uit de geschiedenis van het Koninklijk Instituut en de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen 1808-1998.
Amsterdam. 1998. Groot formaat paperback met talr. ills. in zw./wit en kleur. Bibl. Regs. 233 pag.
13.00 Euro
Klemann, Hein A.M. - Nederland 1938 - 1948. Economie en samenleving in de jaren van oorlog en bezetting. [SBN: 9789053527672 ]
Amsterdam, Boom, 2002. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 696 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
23.00 Euro
Klijnsma, Meine Henk. - Om de democratie. De geschiedenis van de Vrijzinnig-Democratische Bond 1901-1946.
Amsterdam, Bert Bakker, 2008. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 837 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Klinkert, Christi M. - Nassau in het nieuws. Nieuwsprenten van Maurits van Nassaus militaire ondernemingen uit de periode 1590 - 1600.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 23 x 25 cm. Gebonden (karton). Met illustraties. 323 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Klinkert, Christi M. - Nassau in het nieuws. Nieuwsprenten van Maurits van Nassaus militaire ondernemingen uit de periode 1590 - 1600.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 23 x 25 cm. Gebonden (karton). Met illustraties. 323 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Klinkert, Christi M. - Nassau in het nieuws. Nieuwsprenten van Maurits van Nassaus militaire ondernemingen uit de periode 1590 - 1600.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 23 x 25 cm. Gebonden (karton). Met illustraties. 323 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
19.00 Euro
Knaap, Ewout van der. - De verbeelding van nacht en nevel. Nuit et brouillard in Nederland en Duitsland.
Groningen, Historische Uitgeverij, 2001. Paperback. Met illustraties. 280 pag. NIEUW
12.00 Euro
Knegtmans, Peter. - Professoren van de stad. Het Athenaeum Illustre en de Universiteit van Amsterdam, 1632-1960 [ isbn 9789053569634 ]
Amsterdam, University Press, 2007. 25 x 16,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 511 pag. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Knuvelder, Gerard. - Vanuit Wingewesten. Een sociografie van het zuiden.
Hilversum, Paul Brand, 1930. Orig. linnen. Met illustraties + tabellen. XXXII, 544, 8 pag
12.00 Euro
Koch, Jeroen. - Abraham Kuyper. Een biografie.
Amsterdam, Boom, 2007. Paperback / Softcover. 672 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Kok, Paul Th. - Burgers in de bijstand. Werlozen en de ontwikkeling van de sociale zekerheid in Leeuwarden van 1880 tot 1930.
Franeker, Van Wijnen, 2000. Paperback. 436 pag. - NIEUW.
12.00 Euro
Kol, H. van. - Uit onze koloniën. Uitvoerig reisverhaal.
Leiden, A.W.Sijthoff, 1903. 26cm hoog. In linnen gebonden. Band wat smoezelig; rug keurig gerepareerd. Hardcover. Met illustraties in z/w. + twee vouwkaarten in kleur. 826 pag. Redelijk goed exemplaar.
30.00 Euro
Koningshuis. - De Koningin-Moeder 1897 - 1929. Gedenkboek ter herinnering aan den zeventigsten verjaardag en het vijftigjarig Nederlandschap van Hare Majesteit.
Leiden, Sijthoff, 1928. Luxe genummerd exemplaar (No.38) in perkament gebonden. 344, XV pag. FRAAI
100.00 Euro
Koopmans, J.G. - Neutraal geld. Een keuze uit de geschriften van Prof.Mr. J.G. Koopmans.
Met inleidende beschouwingen van M.M.G. Fase en J. Zijlstra. Leiden, H.E. Stenfert Kroeze, 1982. Orig. blauw verguld linnen. xxxx, 615 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Kossmann, E.H. - The Low Countries 1780 1940. Oxford History of Modern Europe.
Oxford, at the Clarendon Press, 1978. First Edition. Tall 8vo, pp.[10]:784, original cloth in price-clipped dustwrapper. AS NEW
12.00 Euro
Krarup Nielsen, Aage. - Leven en avonturen van een Oostinjevaarder op Bali. Vertaling Claudine Bienfait. Ingeleid door H.T. Damste.
Amsterdam, 1928, Querido. Met foto's. Donkerblauw linnen.Sierdruk op rug en voorplat. 233 pag.
14.00 Euro
Kreukels, Loek. - Mijn arbeid: volgzaamheid en strijdbaarheid. Geschiedenis van de arbeidsverhoudingen in de Nederlandse steenkolenmijnen, 1900-1940.
Assen, Van Gorcum, 1986. Paperback. XLV, 600 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Kreukels, Loek. - Mijn arbeid: volgzaamheid en strijdbaarheid. Geschiedenis van de arbeidsverhoudingen in de Nederlandse steenkolenmijnen, 1900-1940.
Assen, Van Gorcum, 1986. Paperback. XLV, 600 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Kreuzenkamp, J.H. - Gemeentewapens in Nederland. BNG 75. 1914-1989. Naar het officiële register van de Hoge Raad van Adel.
's-Gravenhage, VNG, 1989. 24,5 x 17,5 cm. In verguld blauw linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 264 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Kristel, Conny (red.). - Binnenskamers. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Besluitvorming.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden met stofomslag. 432 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kristel, Conny (red.). - Polderschouw. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Regionale verschillen.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 448 pag. NIEUW
12.00 Euro
Krogt, Peter van der & Jacques Moerman. - Kaartboek van Maasland van Jan Potter.
Stichting Herdenking 750-jarige Vestiging Ridderlijk Duitsche Orde Balije van Utrecht in Maasland., 1991. In linnen gebonden. Hardcover. Met kaarten in kleur. 35,5 x 43 cm, oblong. Met geïllustreerde tekstbijlage [ softcover ; 52 pag ]. Achterin losse vouwkaart. KEURIG EXEMPLAAR
70.00 Euro
Kroon, Wim. - WEESMEISJES IN APELDOORN. GESCHIEDENIS VAN HET WEESHUIS DER HERVORMDE GEMEENTE VAN APELDOORN EN HET LOO, 1806-2006.
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 438 pag. NIEUW
30.00 Euro
Kroon, Wim. - Weesmeisjes in Apeldoorn. Geschiedenis van het Weeshuis der Hervormde Gemeente van Apeldoorn en Het Loo, 1806-2006.
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 28,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 438 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Kruif, José de. - Liefhebbers en gewoontelezers. Leescultuur in Den Haag in de achttiende eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 1999. 25 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 360 pag. - In nieuw staat. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Kruijer, G.J. - Hongertochten. Amsterdam tijdens de hongerwichten.
Meppel, Boom, 1951. 23,5 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 300 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Krämer, F.J.L., Moes, E.W. & Wagner, P. - Je Maintiendrai. Een boek over Oranje en Nassau. Geschiedkundige bijdrage bijeen gebracht door F.J.L. Krämer, E.W. Moes en P. Wagner. [Twee delen].
Leiden, Sijthoff. 1905. 35 x 28 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. Lichte gebuitssporen. GOEDE SET
80.00 Euro
Kuenen, A. - Over de voorregten gevestigd op zekere bepaalde goederen van den schuldenaar.
Academisch proefschrift Hoogeschool Leyden, 1861. Oorspronkelijke omslag. 188 pag. + stellingen.
14.00 Euro
Kuiper, Jacques. - Een revolutie ontrafeld. Politiek in Friesland 1795 - 1798.
Franeker, Van Wijnen, 2002. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 652 pag. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Kuipers,Marietje E. - In de Indische wateren. Anske Hielke Kuipers. Gezaghebber bij de Gouverneentsmarine 1833-1902.
Walburg Pers 1990 / Linschoten-Vereniging XCVIII, 1999. 25 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 446 pag. Stempeltje 'recensie-exemplaar' voorin. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Laarse, Rob van der. - Bevoogding en Bevinding. Heren en kerkvolk in een Hollandse proviciestad, Woerden 1780 - 1930. Stichts-Hollandse Bijdragen; no. XXI.
's-Gravenhage: Stichting Hollandse Historische Reeks, 1989. 24,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 454 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Lammers, Fred J. - Oranje op de voorpagina.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1980. Groot 4to. Oorspronkelijke omslag. 192 pag.
15.00 Euro
Land, L. van der. - Het ontstaan van de Pacifistische Socialistische Partij.
Amsterdam, Bezige Bij, 1962. Paperback / Softcover. 191 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Landwehr, John. - Splendid Ceremonies. State Entries and Royal Funerals in the Low Countries, 1515-1791. A bibliography.
Nieuwkoop-Leiden. B. de Graaf-A.W. Sijthoff. 1971. 27 x 19,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With 20 portraits and 69 plates. 350 pages. FINE COPY
40.00 Euro
Langedijk, D. - Bibliographie van den schoolstrijd 1795-1920. Met een voorwoord van dr. A. Goslinga.
'S-Gravenhage: Dr. Abraham Kuyper Stichting, 1931. 24,5 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. XIV, 368 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Lans, Jos van de & /Vuijsje, Herman. - Lage landen, hoge sprongen. Nederland in beweging 1898/1998.
Uitgegeven t. g. v. het 100-jarig bestaan van de RABO-bank. Wormer, Inmerc. 1998. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Leeuwe, Hans de. - De Amsterdamse Schouwburg in 1795. Het eerste jaar der Bataafse vrijheid.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Paperback. Met illustraties. 343 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Legêne, Susan. - De bagage van Blomhoff en Van Breugel. Japan, Java, Tripoli en Suriname in de negentiende-eeuwse Nederlandse cultuur van het imperialisme.
Amsterdam, KIT Publications, 1998. Paperback. Met illustraties. 468 pag. Dissertatie. ALS NIEUW
14.00 Euro
Leidse Universiteit. - Athenae Batavae. De Leidse Universiteit / The University of Leiden. 1575 - 1975.
Universitaire pers Leiden, 1975. 4to. Hardbound with dustjacket Richly illustrated. 111 pag.
12.00 Euro
Leidse Universiteit - ALBUM SCHOLASTICUM Academiae Lugduno-Batavae mcmxl - mclxxiv.
Leiden, Leidsch Universiteits Fonds, 1975, 4to. In linnen gebonden (rug verkleurd). 166 pag.
17.00 Euro
LEWE, AGNES. - Invoer te lande verboden . Een verkenning van de handel over landwegen tussen Nederland en de Pruisische provincies Rheinland en Westfalen, 1836-1857.
Hilversum, Verloren, 1995. Paperback / Softcover. 350 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Leyds, W.J. - De eerste annexatie van de Transvaal.
Amsterdam, Allert de Lange, 1906. Oorspronkelijke omslag. Met vouwkaarten. XXI, 443 pag.
30.00 Euro
Leyds, W.J. - De eerste annexatie van de Transvaal.
Amsterdam, Allert de Lange, 1906. Gebonden in halfleer(lichte slijtage), hoeken ook leer. Met vouwkaarten. XXI, 443 pag.
40.00 Euro
Limburgs Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. - De rapporten van de Kantonkommissarissen (1797- 1800). Deel ! Maaseik
Maastricht, 1970. Paperback. Nog niet geheel geopend. VI, 189 pag.
15.00 Euro
Lindeboom, Lucas. ; Pohon-Linde. - Oude K.P.M.-schepen van 'Tempo Doeloe'. Deel II. Old K.P.M-ships from the past. Volume II.
Bilthoven, z.j. 8v0. Paperback. Met illustraties in z/w. 168 pag.
15.00 Euro
Lindeboom, Lucas. ; Pohon-Linde. - Oude K.P.M.-schepen van 'Tempo Doeloe'. Deel I. Old K.P.M-ships from the past. Volume I.
Bilthoven, z.j. 8v0. Paperback. Met illustraties in z/w. 132 pag.
15.00 Euro
Linthorst Homan, J. - Het ontstaan van de gemeenten in Drenthe.
Proefschrift Rijksuniversiteit Leiden. Haarlem, Tjeenk Willink, 1934. 4to. Oorspronkelijke omslag (rug licht ongaaf). Met illustraties & vouwkaarten. XV, 588 pag. + stellingen.
55.00 Euro
Linthorst Homan, J. - Het ontstaan van de gemeenten in Drenthe.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1934. 4to. Oorspronkelijke omslag (rug licht ongaaf). Met illustraties & vouwkaarten. XV, 588 pag.
55.00 Euro
Lintum, C. te. - Nederland en de Indiën in de laatste kwart eeuw.
Zutphen, Thieme, 1923. Linnen. Met vele portretten. 349 pag.
16.00 Euro
Lith, Hans van. - Plotseling een vreselijke knal - Bommen en mijnen treffen neutraal Nederland (1914-1918).
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2001. Gebonden (karton). 268 pag.
12.00 Euro
Loderichs, M.A. En anderen. - Medan. Beeld van een stad.
Purmerend, Asia Maior, 1997. 4to: 29,5 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. ALS NIEUW
75.00 Euro
Loonstra, M. - Uit Koninklijk Bezit.
100 jaar Koninklijk Huisarchief, de verzamelingen van de Oranjes. Zwolle, Waanders, 1996. 4to. Linnen met stofomslag. 283 iIllustr. in kleur en z/w. 232 pag.
23.00 Euro
Loonstra, M. - Uit Koninklijk Bezit.
100 jaar Koninklijk Huisarchief, de verzamelingen van de Oranjes. Zwolle, Waanders, 1996. 4to. Hardcover (cloth). Linnen met stofomslag. 283 iIllustr. in kleur en z/w. 232 pag. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Louwe Kooijmans, L. P. & P.W. van den Broeke. & H. Fokkens & A.L. van Gijn. - The Prehistory of the Netherlands. Two Volumes Set
Amsterdam, University Press, 2005. 30,5 x 24 cm. Hardcovers (clothbound) with dustjackets. With illustrations in color and b/w. Two volumes; 474 + 475 - 844 pages. NEW COPIES [ With picture ]
39.00 Euro
Maastricht., Limburgs Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. ; Wouters, H.H.E. - Campus Liber. Bundel opstellen over Maastricht aangeboden aan H.H.E. Wouters bij zijn zeventigste verjaardag.
Maastricht, 1982. Paperback. Met illustraties. 544 pag.
16.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CXVI - CXVII, 1980 -1981. .
Maastricht, 1980 - 1981. Paperback. Met illustraties. 479 pag.
15.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CXIV, 1978.
Maastricht, 1978. Paperback. Met illustraties. 279 pag.
15.00 Euro
Manders, Jo. - De lach uit leed geboren.
Herinneringen uit de Japanse concentratiekampen voor vrouwen en kinderen. Opgespoord en gebundeld door Jo Manders. Rijsbergen, z.j. Linnen met stofomslag. Illustr. 262 pag.
14.00 Euro
Meijer, H.G. & Vis, R. - Het vliegerkruis. Voor initiatief, moed en volharding.
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1997. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Vele illustraties in kleur en z/w. 269 pag. - In nieuw staat.
23.00 Euro
Meijer, H.G. & Vis, R. - Het vliegerkruis. Voor initiatief, moed en volharding.
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1997. 4to. Gebonden met stofomslag. Vele illustraties in kleur en z/w. 269 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Meilof, Jan. - Een wereld licht en vrij. Het culturele werk van de AJC 1918 - 1959.
Amsterdam, 2000. Tweede herziene druk. Paperback. Met vele illustraties. 641 pag.
13.00 Euro
Meilof, Jan. - Een wereld licht en vrij. Het culturele werk van de AJC 1918 - 1959.
Amsterdam, 1999. Eerste druk. 24,5 x 17 cm. Met vele illustraties. 648 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. ALS NIEUW
15.00 Euro
Melief, P.B.A. - Joannes van Hooydonk. Apostolisch administrator en vicaris van het vicariaat Breda, eerste bisschop van Breda. 1827-1853-1867.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1987. Verguld linnen. XXXII, 410 pag. MOOI EXEMPLAAR Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXI.
12.00 Euro
Melling Antoine-Ignace. - Lettres de Hollande et des villes Anséatiques. Brieven uit Holland en de Hanzesteden. De briefwisseling van een reizend kunstenaar met zijn familie in Parijs in 1812.
Paris, Fundation Custodia/Zwolle, Waanders, 1997. Linnen met stofomslag, 511 pag. Tweetalige editie. Met illustraties. ALS NIEUW
20.00 Euro
Melling Antoine-Ignace. - Lettres de Hollande et des villes Anséatiques. Brieven uit Holland en de Hanzesteden. La correspondance d'un artiste-voyageur avec sa famille à Paris en 1812 De briefwisseling van een reizend kunstenaar met zijn familie in Parijs in 1812.
Paris, Fundation Custodia/Zwolle, Waanders, 1997. 25,5 x 17 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations. 511 pag. Text in French and Dutch. NEW COPY Still shrinkwrapped.
17.00 Euro
Melling Antoine-Ignace. - Lettres de Hollande et des villes Anséatiques. Brieven uit Holland en de Hanzesteden. La correspondance d'un artiste-voyageur avec sa famille à Paris en 1812 De briefwisseling van een reizend kunstenaar met zijn familie in Parijs in 1812.
Paris, Fundation Custodia/Zwolle, Waanders, 1997. 25,5 x 17 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations. 511 pag. Text in French and Dutch. NEW COPY Still shrinkwrapped.
18.00 Euro
Mensema, A.J. e.a. - De Ridderschap van Overijssel. Le Métier du Noble.
Zwolle, Waanders. 2000. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Meteren, Emanuel van. - Historien der Nederlanden en haar Naburen Oorlogen tot het Jaar 1612.
Amsterdam, Jan Jacobs Schipper, 1663.Folio: 36 x 23,5 cm. Contemporary calf (spine damaged). With engraved title and 55 (often full-page or three-quarter-page) engraved portraits. (6), 629, (11) pag. (single sided paginated).
700.00 Euro
Michigan. - Michigan en zijne hulpbronnen. De staat, zijne nijverheid voortbrengselen, instellingen, middelen van vervoer, grond, klimaat, hout, finantieele toestand en de ligging van zijn onbebouwde gronden (Dutch Edition).
De Grondwet Drukkerij Mulder, 1882. 22,5 x 14,5 cm. Oorspronkelijke omslag (beschadigd). Softcover. 48 pag. + grote vouwplattegrond.
14.00 Euro
Ministerie van Oorlog. - Handleiding Atoombescherming voor Officieren van de Geneeskundige Dienst. Voorschrift nr 3310.
Geneeskundige Dienst der Koninklijke Landmacht. 's-Gravenhage, Ministerie van Oorlog, 1953. 20 x 14,5 cm. Oorspronkelijke omslag met metalen binding. Met illustraties in kleur en z/w. 141 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Moeshart, H. J. - Arts en koopman in Japan 1859-1874. Een selectie uit de fotoalbums van de gebroeders Bauduin.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2001. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 250 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Moeyes, Paul. - De sterke arm, de zachte hand. Het nederlandse leger & de neutraliteitspolitiek. 1839 - 1939.
Amsterdam, Arbeiderspers, 2006. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 582 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Mollema, J.C. - Geschiedenis van Nederland ter zee in vier deelen.
Amsterdam, Joost van den Vondel, 1939. - 1942. 31,5 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcovers. Rug van deel vier is ongaaf, wel stevig in de band. Met vele illustraties in kleur en z/w. In vier delen: 389 pag. ; 396 + 52 pag. ; 520 + 76 pag. ; 453 + 35 pag. + los register (24 pag.).
90.00 Euro
Mollema, J.C. - De Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. Met David Pietersz.de Vries in de vier werelddeelen.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. 28 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 304 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Mollema, J.C. - Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. Ontdekkingsreizen onzer voorouders.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Tweede druk. Linnen. Met illustraties. 320 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Mollema, J.C. - Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. Ontdekkingsreizen onzer voorouders.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. 28 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 320 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Mooij, Charles de & Renate van de Weijer. - Rijke oogst van schrale grond. Een overzicht van de Zuidnederlandse materiële volkscultuur, ca 1700 -1900.
Zwolle, Waanders, 1991. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Mooij, Charles de & Renate van de Weijer. - Rijke oogst van schrale grond. Een overzicht van de Zuidnederlandse materiële volkscultuur, ca 1700 -1900.
Zwolle, Waanders, 1991. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag.NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Moorman van Kappen, O. - Tot behoef der arme wesen. Hoofdstukken uit de geschiedenis van het Burger Weeshuis te Harderwijk.
Zutphen, Walburg Pers, 1982. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 328 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Muinck, B.E. de. - Een regentenhuishouding omstreeks 1700. Gegevens uit de prive-boekhouding van Mr. Cornelis de Jonge van Ellemeet, ontvanger-generaal der Verenigde Nederlanden (1646-1721).
Proefschrift UvA. 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1965. 24 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. XV, 355 pag. Met vouwbladen. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Mulder, Roeland. - Verleden tijd. Nederland in de jaren 1900 - 1930.
Landsmeer, Robas, 1991. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag.
12.00 Euro
Mulder, Roeland. - Verleden tijd. Nederland in de jaren 1900 - 1930.
Landsmeer, Robas, 1991. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Mulder, Roeland. - Verleden tijd. Nederland in de jaren 1900 - 1930.
Landsmeer, Robas, 1991. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Museum voor Volkenkunde Rotterdam. - In het spoor van de Liefde.
Japans-Nederlandse ontmoetingen sinds 1600. Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1986. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag.
14.00 Euro
Museum voor Volkenkunde Rotterdam. - In het spoor van de Liefde.
Japans-Nederlandse ontmoetingen sinds 1600. Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1986. 4to. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag.
13.00 Euro
Münching, L.L. von. - De Nederlandse koopvaardijvloot in de tweede wereldoorlog. De lotgevallen van Nederlandse koopvaardijschepen en hun bemanning.
Bussum, Unieboek, de Boer Maritiem, 1978. 27,5 x 20 cm. Linnen met stofomslag. Met foto's. 313 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Nationale-Nederlanden. - Ondernemend in Risico. 1845 - 1995.
Door J. Barendregt en T. Langenhuyzen. Bedrijfsgeschiedenis van Nationale Nederlanden 1895 - 1995. A'dam, NEHA, 1995. Linnen met stofomslag. Vele illustr. 478 pag.
14.00 Euro
- Nederland 2030 - Discusienota. Verkenning ruimtelijke perspectieven.
Den Haag, (1997), VROM. Paperback / Softcover. 26 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 156 pag. + als bijlage de losse : Samenvatting (20 pag.).
12.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundige Bond. - Oudheidkundig Jaarboek. 3e Serie van het Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. 1923.
Utrecht, Oosthoek, 1923. 28,5 x 21 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 234 pag. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundige Bond. - Oudheidkundig Jaarboek. 3e Serie van het Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. 1925.
Utrecht, Oosthoek, 1925. 28,5 x 21 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 231 pag. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundige Bond. - Oudheidkundig Jaarboek. 3e Serie van het Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. 1926.
Utrecht, Oosthoek, 1926. 28,5 x 21 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 228 pag. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. - Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. Elfde jaargang, tweede serie 1918.
Leiden, S.C. van Doesburgh, 1918. 28,5 x 21,5 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. IV, 268 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. - Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. Negende jaargang, tweede serie 1916.
Leiden, S.C. van Doesburgh, 1916. 28,5 x 21,5 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. IV, 295 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. - Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. Twaalfde jaargang, tweede serie 1919.
Leiden, S.C. van Doesburgh, 1919. 28,5 x 21,5 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. IV, 226 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. - Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. Zesde jaargang, tweede serie 1913.
Leiden, S.C. van Doesburgh, 1913. 28,5 x 22 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. 268 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. - Bulletin van den Nederlandschen Oudheidkundigen Bond. Zevende jaargang, tweede serie 1914.
Leiden, S.C. van Doesburgh, 1914. 28,5 x 22 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. VIII, 282 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Nieuwkerk, Marius van . - Hollands Gouden Glorie. De financiële kracht van Nederland door de eeuwen heen.
Haarlem, Becht, 2005. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 224 pag. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Nimwegen, Olaf van. - Deser landen crijchsvolck. Het Staatse leger en de miltaire revoluties (1588 - 1688).
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 553 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Nimwegen, Olaf van. - Deser landen crijchsvolck. Het Staatse leger en de miltaire revoluties (1588 - 1688).
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 553 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Noordervliet, Nelleke. - Nederland in de Gouden Eeuw.
Zwolle / Amsterdam, Waanders Uitgevers / Rijksmuseum. 2003. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
Noordervliet, Nelleke. - Op de zeef van de tijd. Een geschiedenis van Nederland.
Zwolle/Amsterdam, Waanders/Rijksmuseum, 1999. 26,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met talloze illustraties. 207 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Oers, Ron van. - Dutch Town Planning Overseas during VOC and WIC Rule (1600 - 1800).
Zutphen, De Walburg Pers, 2000. 30 x 24 cm. Big size paperback. Softcover. Richly illustr. in b/w. 215 pag. Text in English. With a summary in Dutch. NEW COPY / NIEUW EXEMPLAAR With picture.
16.00 Euro
- Onze afgevaardigden. Portretten en biografieën der Leden van de Eerste en Tweede Kamer der Staten Generaal. Verkiezingen 1905.
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1905. 14 x 11 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 307, IV pag. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Oostindie, Gert en Inge Klinkers. - Knellende koninkrijksbanden. Het Nederlandse dekolonisatiebeleid in de Caraïben, 1940-2000. Deel II: 1954-1975.
Amsterdam, Amsterdam University Press. 2001. 24 x 16 cm. Paperbacks / Softcovers. Deel II: 549. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Oostindie, Gert en Inge Klinkers. - Knellende koninkrijksbanden. Het Nederlandse dekolonisatiebeleid in de Caraïben, 1940-2000. Deel III: 1975 - 2000.
Amsterdam, Amsterdam University Press. 2001. 24 x 16 cm. Paperbacks / Softcovers. Deel III: 668. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Oostindie, Gert en Inge Klinkers. - Knellende koninkrijksbanden. Het Nederlandse dekolonisatiebeleid in de Caraïben, 1940-2000. Deel 1: 1940-1954. Deel II: 1954-1975. Deel III: 1975-2000.
Amsterdam, Amsterdam University Press. 2001. 24 x 16 cm. Paperbacks / Softcovers. Drie delen, compleet: 358, 549 en 668 pag. NIEUWE EXEMPLAREN
25.00 Euro
Oostindie, Gert. - Postkoloniaal Nederland. Vijfenzestig jaar vergeten, herdenken, verdringen (Postkoloniale geschiedenis in Nederland 3).
Amsterdam, Bert Bakker, 2010. 22 x 14 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 333 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Orlers, Jan Janszoon. - Den Nassauschen Lauren-crans 1610. Beschrijvinghe ende af-beeldinge van all de Victorien, So te Water als te Lande, die Godt Almachtich De Eedele Hooch-mogende Heeren Staten der Vereenichde Neder-landen verleent heeft, Deur het wijs ende clouck beleyt
Een facsimile van het zwaar geïllustreerde relaas van de succesrijke belegeringen en veldslagen van Prins Maurits door zijn tijdgenoot Jan Janszoon Orlers. A'dam, Van Hoeve, 1979. Verguld linnen. 30,5 x 21 cm. Illustr. KEURIG EXEMPLAAR
40.00 Euro
Ort, J.W.C. - Surinaams verhaal. Vestiging van de Hervormde kerk in Suriname (1667-1800).
Zutphen, Walburg Pers, 2000. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 317 pag. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Oudegeest, J. - De geschiedenis der zelfstandige vakbeweging in Nederland (twee delen).
Amsterdam, N.V.V., 1926 - 1932. Linnen. Twee delen: XXIV, 504; 402 pag.
20.00 Euro
Overman, Rogier. - Een welkom academisch gezelschap. Geschiedenis van de Amsterdamse Universiteits-Vereniging 1889 - 2007.
Amsterdam, Aksant. 2008. Paperback , Softcover. Met foto's. 407 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
P.T.T. Nederland. - De maatschappij verandert, PTT verandert mee.
PTT in tekst en beeld. Den Haag, PTT Nederland, 1989. Karton met stofomslag. In de originele cassette met ook de langspeelplaat (kant A: Historisch document; kant B: PTT in geluid). 162 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
panhuyzen, Bibi. - Maatwerk. Kleermakers, naaisters, oudkleerkopers en de gilden (1500 - 1800).
Amsterdam, IISG, 2000. Paperback. Met foto's. 338 pag. NIEUW
13.00 Euro
Paquaij, A.P.L. - Geboren, gehuwd, overleden in en/of overleden... 1600-1900. [ Breust, Bruiterbosch, Eckelrade, Eijsden, Gronsveld, Herkenrade, Heugen, Honthem, Hoog-Caestert, Laag Caestert, Libeek, Maarland, Mesch, Moerslag, Oost, Rijckholt, Sr.Gertruid ].
Stichting Uit Eijsdens Verleden, Eijsden 1997. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. 408 pag.
25.00 Euro
Pekelharing, C.A. ; Muller, S. - Geschiedenis van de vereenigde Gods-en Gasthuizen te Utrecht van 1817 tot 1917. Twee delen.
Utrecht, 1921 - 1923. Oorspronkelijke omslagen. Twee delen: XIV, 226 ; VI, 105 pag. MOOIE SET
25.00 Euro
Pekelharing, C.A. ; Muller, S. - Geschiedenis van de vereenigde Gods-en Gasthuizen te Utrecht van 1817 tot 1917. Twee delen.
Utrecht, 1921 - 1923. Oorspronkelijke omslagen. Twee delen: XIV, 226 ; VI, 105 pag. Omslag deel 1 minimaal ongaaf. MOOIE SET
22.00 Euro
Pekelharing, Jan Maarten. - Zaanse zonen. De wereld van mijn voorouders.
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 319 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Perk, A. - Verslag omtrent den oorsprong en den aard der gebruiksregten op de heiden en weiden in Gooiland; bijzonder in betrekking tot de vraag, wie de geregtigden zijn tot dat gebruik.
Arnhem, Nijhoff, 1842. 4to: 28 x 23 cm. Karton. (II), 102, LXXI (bijlagen). Enige slijtage.
40.00 Euro
Perry, J. .a. - Honderd jaar sociaal-democratie in Nederland 1894-1994 SDAP PvdA.
Amsterdam, Bert Bakker, 1994. 24 x 22 cm. Paperback. 363 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Perry, J. .a. - Honderd jaar sociaal-democratie in Nederland 1894-1994 SDAP PvdA.
Amsterdam, Bert Bakker, 1994. 24 x 22 cm. Paperback. 363 pag. Met foto's. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Perry, Jos. - Ons fatsoen als natie. Victor de Stuers 1843 - 1916.
Amsterdam, SUN, 2004. 22,5 x 14 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 351 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Peters, Marion. - De wijze koopman. Het wereldwijde onderzoek van Nicolaes Witsen (1641-1717), burgemeester en VOC-bewindhebber van Amsterdam.
Amsterdam, Bert Bakker, 2010. 24,5 x 18 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 519 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Petrus Blumberger, J.Th. - De nationalistische beweging in Nederlandsch-Indië.
KITLV, Indonesische herdrukken. Dordrecht, 1987. Paperback. Met illustraties. XXVIII, 466 pag. - NIEUW.
15.00 Euro
Petrus Blumberger, J.Th. - De nationalistische beweging in Nederlandsch-Indië.
KITLV, Indonesische herdrukken. Dordrecht, 1987. Paperback. Met illustraties. XXVIII, 466 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Petrus Blumberger, J.Th. - De Nationalistische Beweging in Nederlandsch-Indië.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1931. 1ste druk. Linnen. Met ex libris voorin. Vele foto's. 462 pag.
20.00 Euro
Peucker, P.M. - 's Heerendijk. Herrnhutters in IJsselstein, 1736 - 1770.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. Stichtse Historische Reeks 16. Linnen met stofomslag. 248 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Peucker, P.M. - 's Heerendijk. Herrnhutters in IJsselstein, 1736 - 1770.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. Stichtse Historische Reeks 16. Linnen met stofomslag. 248 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Piersma, Hinke (red.). - Mensenheugnis. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Getuigenissen.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 294 pag. NIEUW
12.00 Euro
Pirenne, L.P.L. - De rijksarchieven in Nederland. Overzicht van de inhoud van de Rijksarchiefbewaarplaatsen.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1973. 8vo. Paperbacks. Ingenaaid. Twee delen: 754 pag.
15.00 Euro
Plas, Michel van der. - Vader Thijm. Biografie van een koopman-schrijver.
Tielt: Lannoo, Baarn : Anthos, 1995. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 712 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog in folie verpakt. * Over de vader van Lodewijk van Deyssel.
14.00 Euro
Poelgeest, L. van. - Japanse besognes. Nederland en Japan 1945 - 1975.
's-Grav., SDU, 1999. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 591 pag. - In nieuw staat.
16.00 Euro
POLET, TH.W. & A.A. DE REUS-VREDENBURG & J.J. KALDENBACH [RED.]. - Noordhollandse schutters in de Belze opstand van 1830.
N.G.V. Afdeling Hollands Noorderkwartier. 1990. 24,5 x 16,5 cm. In rood verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 192 pag. ALS NIEUW
16.00 Euro
Pollmann, Tessel en Juan Seleky. Nienhuis, Bert. - Terug op de Molukken. Foto's Bert Nienhuis.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. 29 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 176 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Pontanus, Johannes Isacius. - Historische beschrijvingh der seer wijt beroemde Coopstadt Amsterdam.
Facsimile van de uitgave van 1614. Amsterdam, Facs.Uitg.Nederland, 1968. Groot 8vo. (VIII)+360+(7);16 pag. Met talrijke kaarten & ills. Gebonden. Bruine kunstleren band. * Met de bijlage: H.H. Zwager: Johannes Isacius Pontanus en zijn Historische beschrijvinghe der seer wijt beroemde coopstadt MOOI EXEMPLAAR
28.00 Euro
Posthumus, N.W. - De uitvoer van Amsterdam 1543-1545.
Leiden, Brill, 1971. 28 x 19 cm. In blauw verguld linnen gebonden. Hardcover. XVI,278 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Postma, Feiko H. - De repatriëring van Sovjetonderdanen uit Nederland 1944-1956. Mythe en Waarheid.
Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 2003. 24,5 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 368 pag. NIEUW EXEMPLAAR With picture
14.00 Euro
Potjer, Menno. - De Velperweg in kaart gebracht 1600-1795 - eigenaren en eigenaardigheden [ isbn 9789075879452 ]
Westervoort, Van Gruting, 2008. Oblon: 23,5 x 31 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
25.00 Euro
Povée, Henk. - De eeuw van Blokker. Honderd jaar huishoudbranche in Nederland. [1896 - 1996 ]
Bussum, Toth, 1996. 30 x 24,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 286 pag.
14.00 Euro
Prak, Maarten. - Republikeinse veelheid, democratisch enkelvoud. Sociale verandering in het Revolutietijdvak 's-Hertogenbosch 1770 - 1820.
Nijmegen, Sun, 1999. Paperback. Met illustraties. 349 pag. - Als nieuw.
14.00 Euro
Priester, Peter. - Geschiedenis van de Zeeuwse landbouw circa 1600-1910.
't Goy-Houten, HES Uitgevers, 1998. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 24,5 x 17 cm. ISBN 90 6194 378 7, als gebonden handelseditie verschenen in de reeks HES Studia Historica XX. 880 pag. ALS NIEUW
44.00 Euro
Pronk, Iris & Anke Theunissen. Bie, Wim de. - Nestblijvers. Volwassenen die thuis wonen.
Zwolle, Waanders, 2006. 28 x 23,5 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 168 pag. Gesigneerd exemplaar. ALS NIEUW
14.00 Euro
Pruijs, Martin ( red. ). - Amsterdam - Nieuw-Amsterdam 1609 - 2009. De 400-jarige band tussen Amsterdam en New York.
Naarde, Strengholt, 2009. 27 x 20,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 209 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Puchinger, G. - Colijn en het einde van de coalitie. I: De geschiedenis van de kabinetsformaties 1918 - 1924; II: De geschiedenis van de kabinetsformaties 1925 - 1929.
Kampen, Kok, 1969, 1980. 25 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. Met illustraties in z/w. Twee delen: 602 en 922 pag. KEURIGE SET
55.00 Euro
Putman, J.H.M. - Eemlandse klappers. Deel 3: Dopen R.K. Parochie Achteveld 1674 - 1811.
Bussum, Putman, 1978. 4to. Oorspronkelijke omslag. X, 88 pag.
16.00 Euro
Putten, L.P. van. - Ambitie en onvermogen. Gouverneurs-generaal van Nederlands-Indië 1610-1796.
Rotterdam, ILCO-Productions, 2002. 24,5 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Putten, L.P. van. - Koopman en Diplomaat. Gouverneurs en Directeuren van Ceylon 1640-1796.
Rotterdam, Ger Guijs, 2006. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 223 pag. Tekstje op titelpagina. UITSTEKEND EXEMPLAAR
16.00 Euro
Putten, L.P. - Ideaal en werkelijkheid. Gouverneurs-generaal van Nederlands-Indië 1796-1945.
Rotterdam, Ilco, 2003. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
20.00 Euro
Raalte, E. van. - Het Nederlandse Parlement. Bewerkt door P.P.T. Bovend 'Eert en H.R.B.M. Kummeling.
Den Haag: Sdu, 1991. Zevende geheel herziene druk. Paperback. Softcover. xiv, 437 pag. Index. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Raatgever, J.G. - Van Heiligerlee tot Korea. Geschiedenis van de Koninklijke Landmacht.
Utrecht, Koninklijke Nederlandse Militaire Bond Pro Rege, 1962. 4to. Halflinnen. Met foto's. 100 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Rabobank. Vries, Joh. de. - De Coöperatieve Raiffeisen-en Boerenleenbanken in Nederland 1948 - 1973. Van exponent tot component.
Door Prof. Dr. Joh. de Vries. T.g.v. van het 75-jarig bestaan. Eigen beheer. Linnen met stofomslag. Illustr. 260 pag.
14.00 Euro
- Regionaal-historische bibliografie van Noord- en Zuid-Holland 1983-1986 (met uitzondering van Amsterdam, Haarlem, 's-Gravenhage en Rotterdam).
Hilversum, Historische Vereniging Holland/Verloren, 1991. 160 pag. Softcover. Paperback. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Rem, Margit. - De taal van de klerken uit de Hollandse grafelijke kanselarij (1300-1340). Naar een lokaliseringsprocedure voor het veertiende-eeuws Middelnederlands.
Amsterdam, Stichting Neerlandistiek VU, 2003. Oblong 23,5 x 25,5 cm. 323 pag.. Met talrijke facsimile. & kaartjes. Gebonden. ALS NIEUW
23.00 Euro
Renkema, Jan. - Wat bezielt het Binnenhof ?
Den Haag, SDU, 2004. Paperback. Met foto's. 247 pag. NIEUW
13.00 Euro
Reyd, Everhard van. - Historie der Nederlantscher Oorlogen begin ende Voortganck tot den Jaere 1601 ... Gevolgd door: Nederlandsche Geschiedenissen dienende voor Continuatie tot de Doodt van ...Graef Henrick Casimier van Nassauw Stadt-Houder van Vries-Landt ...... , 1640.
Leeuwarden, Gijsbert Sybes, 1650. 32 x 20,5 cm. In halfleer gebonden (minimaal ongaaf). Met frontisp. en 3 portretten. Met ex libris voorin. MOOI EXEMPLAAR
350.00 Euro
Ribbens, Kees. - Verleden tijd. Nederland in de jaren dertig.
Landsmeer, Robas, 1992. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover.Met vele foto's. 192 pag.
12.00 Euro
Ribbens, Kees. - Verleden tijd. Nederland in de jaren dertig.
Landsmeer, Robas, 1992. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Ribbens, Kees. - Verleden tijd. Nederland tijdens de wederopbouw.
Landsmeer, Robas, 1992. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag.
12.00 Euro
Ribbens, Kees. - Verleden tijd. Nederland tijdens de wederopbouw.
Landsmeer, Robas, 1992. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover.Met vele foto's. 192 pag.
13.00 Euro
Ribbens, Kees. - Verleden tijd. Nederland tijdens de wederopbouw.
Landsmeer, Robas, 1992. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
RIBBERINK, ANNEKE. - Leidsvrouwen en zaakwaarneemsters. Een geschiedenis van de aktiegroep Man Vrouw Maatschappij (MVM) 1968 - 1973.
Hilversum, Verloren, 1998. Paperback / Softcover, ingenaaid. Met foto's. 352 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Riemens, Michael. - De passie voor vrede. De evolutie van de internationale politieke cultuur in de jaren 1880-1940 en het recipiëren door Nederland.
Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 2005. 24,5 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 528 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Rietbergen, Peter J.A.N. - Japan verwoord. Nihon door Nederlandse ogen, 1600-1799.
Amsterdam, Hotei Publishing/KIT, 2003. 23,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 367 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
RIJN, G. VAN & G.W. KERNKAMP (Red.), - Nederlandsche historieprenten (1555-1900). Platenatlas ten gebruike bij de studie der vaderlandsche geschiedenis.
Amsterdam, S.L. van Looy, 1910. 33 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. verguld. Met illustraties in z/w. XVI, 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
28.00 Euro
Roelink, J. - Een honderdtal brieven uit de correspondentie van Elbertus Leoninus. Uitgegeven met inleiding en toelichting.
Proefschrift VU. Nijkerk, Callenbach, 1946. Oorspronkelijke omslag. XI+305+(3) pag. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Roever,Arend de. - De jacht op sandelhout. De VOC en de tweedeling van Timor in de zeventiende eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 2002. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 383 pa. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Rogge, J. - Het geslacht Rogge te Zaandam. Drie eeuwen familiegeschiedenis tegen den achtergrond van nering en bedrijf.
Koog a.d. Zaan, Out, 1948. 23,5 x 15,5 cm. Hardcover. Halflinnen. 200 pag. KEURIG EXEMPLAAR
26.00 Euro
Romein, Jan & Annie. - Erflaters van onze beschaving. Nederlandse gestalten uit zes eeuwen.
Amsterdam. Querido. 1977. Twaalfde druk. Geillustreerd met 198 afbeeldingen. Linnen met stofomslag. 895 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Romein, Jan & Annie. - De lage landen bij de zee. Een geschiedenis van het Nederlandse volk.
Geïllustreerd met 130 afbeeldingen. Amsterdam, Querido, 1977. Zevende druk. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 751 pag.
12.00 Euro
Rossen, M.J.J.G. - Het gemeentelijk volkshuisvestingsbeleid in Nederland. Een comparatief onderzoek in Tilburg en Enschede (1900-1925).
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, XXXVI, 455 pag. Met illustraties. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXVII. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Roy van Zuydewijn, Noortje de. - Van koopman tot icoon. Johan van der Keken en de Zuid-Nederlandse immigranten in Rotterdan rond 1600.
Amsterdam, Prometheus/Bert Bakker, 2002. Paperback. Met illustraties. With an English summary. 387 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Ruller, Sibo van. - Genade voor recht. Gratieverlening aan ter dood veroordeelden in Nederland. 1806-1870.
Amsterdam, De Bataafsche Leeuw, 1987. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 303 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Ruyter-de Zeeuw, Chr.A. de. - De eerste rode wethouders van Rotterdam.
StichtingHistorische Publicaties Roterodamum, 1987. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 218 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Rüter, A.J.C. - De spoorwegstakingen van 1903. Een spiegel der arbeidersbeweging in Nederland.
Proefschrift RUL. Leiden, E.J. Brill, 1935. XVIII, 600 pag. + stellingen. Oorspronkelijke omslag (rug licht ongaaf & schuin gelezen).
15.00 Euro
Salman, Jeroen. - Een handdruk van de tijd. Almanak en het dagelijks leven in de Nederlanden, 1500-1700.
Catalogus Stedelijk Museum Het Prinsenhof, Delft, 1997. 29 x 25 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
SANDERS, MATHIJS. - Het spiegelend venster. Katholieken in de Nederlandse literatuur, 1870-1940.
Nijmegen. Vantilt. 2002. 23,5 x 16 cm In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 400 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Sandt, Max van de. - Een plantersleven. De Indische jaren van Constant van de Sandt en Bernardine Moorman (1897-1952) .
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 133 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Schagen, C.P. / Schaghen, C.P. - Alckmaar Lof-Dicht.
Amsterdam, Steeve van Esveldt/ Alkmaar Jacob Maagh, 1744. 21 x 16 cm. Met graveerde titelpagina. (40 pag).
100.00 Euro
Schaik, A.H.M. - Dr. Hendrik Moller. 1869 - 1940. Een ongemakkelijk initiator van onderwijs en cultuur in Noord-Brabant.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1988. Verguld linnen. XXV, 316 pag. Met foto's. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXV. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Schama, Simon. - Overvloed en onbehagen. De Nederlandse cultuur in de Gouden Eeuw.
Amsterdam, Contact, 1989. Tweede druk. Paperback. Met vele illustraties. 682 pag.
12.00 Euro
Schama, Simon. - Overvloed en onbehagen. De Nederlandse cultuur in de Gouden Eeuw.
Amsterdam, Contact, 1988. 24 x 18 cm. In linnen gebonden met beschadigde stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties. 682 pag.
13.00 Euro
Schama, Simon. - Overvloed en onbehagen. De Nederlandse cultuur in de Gouden Eeuw.
Amsterdam, Contact, 1988. 24 x 18 cm. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties. 682 pag.
13.00 Euro
Schatborn, Peter & Istvan L. Szenassy. - Iconographie du Notariat: Documentation de la fondation pour le progres de la science notariale. Avec une introduction du professeur Adriaan Pitlo.
Groningen - Haarlem, H.D. Tjeenk Willink, 1971.27 x 20 cm. Hardcover (clothbound, gold lettering on spine, gold coat of arms on frontcover) with dustjacket. XIV, 132 pagestext. With 82 plates. Text in French. NEAR FINE COPY
16.00 Euro
Schatborn, Peter; Szenassy, Istvan L. - Iconographie du notariat. Documentation de la Fondation pour le progrès de la science notariale. Avec une introduction du professeur Adriaan Pitlo
Groningen, Haarlem : Tjeenk Willink, 1971. 27 x 20 cm. Orig. cloth with dustjacket. xiv,132 pag. + 82 b/w plates.
17.00 Euro
Schneider, Maarten. - De voorgeschiedenis van de Algemeene Landsdrukkerij. (Dissertatie)
's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1939. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties. XVI, 229 pag. + stellingen.
18.00 Euro
Schoenmaker, ben & Floribert Baudet. - Officieren aan het woord. De geschiedenis van de Militaire Spectator 1832-2007.
Amsterdam, Boom, 2007. 24 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 271 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Schoenmaker, Ben & Herman Roozenbeek (red.). - Vredesmacht in Libanon. De Nederlandse deelname aan UNIFIL 1979-1985.
Amsterdam, Boom, 2000. 25 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 543 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Schoone, F.A.M. - Inventaris van het archief van de familie Muller 1814 - 1971.
Rotterdam, Archiefdienst, 1976. 4to. Oorspronkelijke omslag. 73 pag.
12.00 Euro
Schot,J.W., en anderen. (red.). & Stichting Historie der Techniek. - Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. 7 delen COMPLEET. NIEUWE EXEMPLAREN
Deel 1: Techniek in ontwikkeling; Waterstaat; Kantoor en informatietechnologie; Deel II: Delftstoffen, energie, chemie; Deel III: Landbouw, voeding; Deel IV: Huishouden, Medische techniek ; Deel V: Transport, communicatie; Deel VI: Stad, bouw, industriële productie; Deel VII: Techniek en modernisering, balans van de twintigste eeuw. Zutphen, Walburg Pers, 1998 - 2003. Gebonden met stofomslagen. Hardcovers. 30 x 22 cm. Met illustraties. NIEUWE EXEMPLAREN
125.00 Euro
Schot,J.W., en anderen. (red.). & Stichting Historie der Techniek. - Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. Deel 1: Techniek in ontwikkeling; Waterstaat; Kantoor en informatietechnologie.
Zutphen, Walburg Pers, 1998. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 30 x 22 cm. Met illustraties. 400 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Schot,J.W., en anderen. (red.). & Stichting Historie der Techniek. - Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. Deel II: Delftstoffen, energie chemie.
Zutphen, Walburg Pers, 2001. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 30 x 22 cm. Met illustraties. 488 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Schot,J.W., en anderen. (red.). & Stichting Historie der Techniek. - Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. Deel III: landbouw voeding.
Zutphen, Walburg Pers, 2000. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 30 x 22 cm. Met illustraties. 442 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Schot,J.W., en anderen. (red.). & Stichting Historie der Techniek. - Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. Deel IV: Huishoudtechnologie, Medische techniek.
Zutphen, Walburg Pers, 2001. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 30 x 22 cm. Met illustraties. 349 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Schot,J.W., en anderen. (red.). & Stichting Historie der Techniek. - Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. Deel V: transport communicatie.
Zutphen, Walburg Pers, 2002. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 30 x 22 cm. Met illustraties. 347 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Schot,J.W., en anderen. (red.). & Stichting Historie der Techniek. - Techniek in Nederland in de twintigste eeuw. Deel VII: Techniek en modernisering, balans van de twintigste eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 30 x 22 cm. Met illustraties. 372 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
SCHREUDER, JAN & Ceylon. - Selections from the Dutch Records of the Ceylon Government No.5. Memoir of Jan Schreuder, Governor of Ceylon, delivered to his successor Lubbert Jan Baron van Eck, on March, 17, 1762. Translated from the original by E. Reimers. Ceylonsche Archiefstukken No. 5.
Colombo, State Printing Corporation if Sri Lanka, 1946. 26 x 19 cm. Hardcover (clothbound). Gilt titling. XII, 195 pp + index.
40.00 Euro
Schrieke, J.J. - De Indische Politiek.
Amsterdam, De Bussy, 1929. 8vo. Oorspronkelijke omslag. 170 pag.
18.00 Euro
Schriks, Chris. - Het Kopijrecht 16de tot 19de eeuw. Aanleidingen tot en gevolgen van boekprivileges en boekhandelsusanties, kopijrecht, verordeningen, boekenwetten en rechtspraak in het privaat-, publiek- en staatsdomein in de Nederlanden, met globale analoge ontwikkelingen in Frankrijk, Groot-Brittannie en het Heilig Roomse Rijk.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 24,5 x 16,5 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. With an English summary. 768 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
18.00 Euro
Schulten, J.W.M. - De Nederlandse officier en zijn geschiedenis. Honderdvijfentwintig jaar KVEO.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2002. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 304 pag. NIEUW
12.00 Euro
Schulten, J.W.M. - De Nederlandse officier en zijn geschiedenis. Honderdvijfentwintig jaar KVEO.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2002. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 304 pag. NIEUW
15.00 Euro
Schuursma, R.L. - Het onaannemelijk tractaat. Het verdrag met België van 3 april 1925 in de Nederlandse publieke opinie.
Groningen, Tjeenk Willink, 1975. Or. omslag. X, 360 pag. - Historische Studies, Deel XXXI . Mooi exemplaar.
15.00 Euro
SCHÖFFER, I. - Veelvormig verleden. Zeventien studies in de vaderlandse geschiedenis.
Amsterdam, De Bataafsche Leeuw. 1987.Gebonden met stofomslag. 284 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Siebel, J.A. - Twee eeuwen De Groote Societeit in Zwolle.
Zwolle, Waanders, 2002. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 172 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
15.00 Euro
Siebel, J.A. - Twee eeuwen De Groote Societeit in Zwolle.
Zwolle, Waanders, 2002. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 172 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Slechte, C.H. N. Herweijer. - Het waagstuk. De geschiedenis van waaggebouwen en wegen in Nederland.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1990. 4to. Gebonden (linnen) met stofomslag.Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Slechte, C.H. N. Herweijer. - Het waagstuk. De geschiedenis van waaggebouwen en wegen in Nederland.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1990. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden (linnen) met stofomslag.Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Smit, J.G. - Eemlandse klappers. Deel 1: Gereformeerde lidmaten van Amersfoort 1619 - 1672.
Bussum, Putman, 1975. to. Oorspronkelijke omslag. 99 pag.
13.00 Euro
Smits, J.P. - Economische groei en structuurveranderingen in de Nederlandse dienstensector, 1850 - 1913.
Proefschrift VUU Amsterdam, 1995. 4to. Oorspronkelijke omslag. XII, 374 pag.
17.00 Euro
Snapper, Frits. - Oorlogsinvloeden op de overzeese handel van Holland 1551-1719.
Amsterdam, 1959. Dissertatie Universiteit van Amsterdam. Paperback / Softcover. 24 x 16 cm. 367 + 29 pag. + stellingen. KEURIG EXEMPLAAR
19.00 Euro
Sociaal en Cultureel Planbureau. - Nederland in Europa. Sociaal en cultureel rapport 2000.
Den Haag, 2000. Paperback. XXI, 610 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Somers, jan. A. - Nederlandsch-Indië. Staatkundige ontwikkelingen binnen een koloniale relatie.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
SPAENDONCK, B.J. VAN. - In de wol geverfd. De Tilburgse wollenstoffenindustrie vanuit de optiek van een lokale ondernemingsvereniging (1896-1940).
Tilburg. Stichting tot Behoud van Tilburgs Cultuurgoed. 2000. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 472 pag. NIEUW EXEMPLAAR
22.00 Euro
Staatscommissie. - Verslag der staatscommissie, ingesteld bij Koninklijk Besluit van 17 mei 1902, No. 17 om te onderzoeken op welke wijze DE SPOORWEGEN, DE GEWONE WEGEN EN DE WATERWEGEN in en rondom UTRECHT zouden behooren te worden gewijzigd. Met het PLATEN deel.
's-Gravenhage, [1906]. 32 x 24 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 95 pag. Met het deel PLATEN wat 7 platen en kaarten [vouwbladen] bevat. GOEDE SET
55.00 Euro
Staten van Utrecht. - Van Standen tot Staten. 600 jaar Staten van Utrecht 1375-1975.
Utrecht, Stichtse Historische Reeks, 1975. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 264 pag. - Bijdragen van o.m. W. Jappe Alberts, D.J. Roorda. - Stichtse Historische Reeks I.
15.00 Euro
- Statistieken van de Nederlandse nijverheid uit de eerste helft der 19e eeuw. Eerste + tweede stuk + Supplement. Rijks Geschiedkundige Publicatien, grote serie 98 / 99 / 168.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1976 , 1976 en 1979. De delen RGP98 en 99 zijn ongewijzigde reprints. 27,5 x 19 cm. In groen verguld linnen gebonden. Hardcovers. Deze set van drie delen is ALS NIEUW
75.00 Euro
Steenbrink, Karel. - Dutch Colonialism and Indonesian Islam. Contacts and Conflicts 1596 - 1950.
Amsterdam, Rodopi, 1993. Paperback. Illustr. in b/w. With bibliography + index. 170 pag. NEW. * This book tells the story of the contacts and conflicts between muslims and christians in the Southeast Asia during the Dutch colonial history from 1596 until 1950. - This is volume 7 of the Studies on the contact between christianity and other religions, beliefs and cultures.
12.00 Euro
Stekelenburg, H.A.V.M. van. - Landverhuizing als regionaal verschijnsel. Van Noord-Brabant naar Noord-Amerika 1820-1880.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1991. Verguld linnen. XXXV, 291 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXXVII. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Stellingwerff, J. - Amsterdamse emigranten. Onbekende brieven uit de prairie van Iowa 1846 - 1873.
Amsterdam, 1975. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 395 pag.
14.00 Euro
Stellingwerff, J. - Amsterdamse emigranten. Onbekende brieven uit de prairie van Iowa 1846 - 1873.
Amsterdam, 1975. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 395 pag.
14.00 Euro
Stellingwerff, J. - Amsterdamse emigranten. Onbekende brieven uit de prairie van Iowa 1846 - 1873.
Amsterdam, 1975. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 395 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Stellingwerff, N en S. Schot - J.W. Veenedaal-Bart - Particuliere Notulen van de Vergaderingen der staten van Holland 1620 - 1640 door N. Stellingwerff en S. Schot. Deel 1 (december 1620 - augustus 1623) tot en met deel 7 ( mei 1634 - augustus 1636). x
's-Gravenhage, Instituut voor Nederlandse Geschiedenis, 1992, 1987, 1999, 1989, 1995, 2005. In verguld linnen gebonden. 7 NIEUWE EXEMPLAREN uit de GROTE SERIE: 217, 200, 245, 206, 228 249 en 252.
225.00 Euro
Stokroos, Meindert. - Verwarmen en verlichten in de negentiende eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 2001. Groot formaat paperback. Met foto's. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Stokvis, Pieter (red.). - Geschiedenis van het privéleven. Bronnen en benaderingen.
Amsterdam, SUN, 2007. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 509 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Stolk, A. van. - Atlas van Stolk. Katalogus der Historie-, spot- en zinneprenten betrekkelijk de geschiedenis van Nederland verzameld door A. van Stolk Cz. gerangschikt en beschreven door G. van Rijn en C. van Ommeren. Tien delen ( in elf banden) plus het Register. Compleet (12 banden).
Amsterdam, Frederik Muller & Co., 1895 - 1933. Oorspronkelijke omslagen. 23 x 15 cm. Rug deel 2 ongaaf, andere delen in goede staat. In totaal 12 banden, compleet.
1200.00 Euro
Stoop, J.P. - ' Om het volvoeren van een christelijke staatkunde'. De Anti-Revolutionaire Partij in het Interbellum.
Hilversum, Verloren, 2001. Paperback. 362 pag. Dissertaie. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Tamse, C.A. (red.) - Nassau en Oranje in de Nederlandse geschiedenis.
Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 1979. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 423 pag.
12.00 Euro
Tamse, C.A. (red.) - Nassau en Oranje in de Nederlandse geschiedenis.
Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 1979. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 423 pag.
12.00 Euro
Tamse, C.A. (red.) - Nassau en Oranje in de Nederlandse geschiedenis.
Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 1979. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 423 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Tangelder, F.B.M. - Muntheer en muntmeester. Een studie over het Bergsche muntprivilege in de tweede helft der zestiende eeuw.
Proefschrift. Arnhem, Quint (etc.), 1955. Oorspr.omslag. XVII, 344 pag. + stellingen. * Toegevoegd foto auteur, uitnodiging voor promotiediner en rouwkaart.
20.00 Euro
Taverne, Ed. - In 't land van belofte: in de nieue stadt. Ideaal een werkelijkheid van de stadsuitleg in de Republiek 1580-1680.
Maarssen Gary Schwartz, 1978. 21 x 15 cm. Paperback. Met illustraties. 582 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Teitler, G ; A.M.C. van Dissel en J. N. F. M. à Ca - Zeeroof en zeeroofbestrijding in de Indische archipel. (19de eeuw).
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2005. 4. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 351 pag.Bijdragen tot de Nederlandse Marinegeschiedenis, no 15. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Termorshuizen, Gerard. - Journalisten en heethoofden. Een geschiedenis van de Indisch-Nederlandse dagbladpers. 1744 - 1905.
Amsterdam/Leiden, 2001. In linnen gebonden. Met foto's. 862 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
17.00 Euro
Termorshuizen, Gerard. - Journalisten en heethoofden. Een geschiedenis van de Indisch-Nederlandse dagbladpers. 1744 - 1905.
Amsterdam/Leiden, 2001. In linnen gebonden. Met foto's.862 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
13.00 Euro
Terpstra, Pieter. - Opkomst en strijd van de arbeidersbeweging in Friesland.
Leeuwarden, Van Seijen, z.j. 4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 589 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Theeuwen, P.J.H.M. - Pieter 't Hoen en de Post van den Neder-Rhijn (1781-1787): Een bijdrage tot de kennis van de Nederlandse geschiedenis in het laatste kwart van de achttiende eeuw
Hilversum, Verloren, 2002. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 842 pag. KEURIG EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
33.00 Euro
Thelen, A.A.J. - Lambert Poell (1872-1937) en de katholieke sociale beweging. Sociaal-klerikaal spanningsveld in het Bossche Diocees 1896-1915. Analyse van een mentaliteit.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1990. XXXIX, 460 pag. Verguld linnen. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXXII. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Theuws, F.; Roymans, N. - Land and Ancestors: Cultural Dynamics in the Urnfield Period and the Middle Ages in the Southern Netherlands.
Amsterdam Archaeological Studies Volume 4. Amsterdam University Press, 1999. 30,5 x 21,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. 399 pages. + loose map in the rear. NEW COPY Still shrinkwrapped ISBN 9053562788
28.00 Euro
Thorbecke, J.R. - Aanteekeningen op de grondwet. [delen:] I + II-1 + II-2. [3 banden]
Amsterdam, Johannes Muller, 1839, 1841, 1843. 24 x 14 cm. In verguld halfleer gebonden. Hardcover. 3 Delen: 336 pag + 355 pag. + 342 pag. GOEDE SET
45.00 Euro
Tombe, J.H. des & C.W.L. van Boetzelaer. - Het geslacht Van den Boetzelaer. De historische ontwikkeling van de rechtspositie en de staatkundige invloed van een belangrijk riddermatig geslacht.
Assen, Van Gorcum & Comp. / Dr. H.J. Prakke & H.M.G. Prakke. 1969. 24 x 17 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. XII, 562 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Touw, H.C. - Het verzet der Hervormde Kerk.
's-Gravenhage, 'Boekencentrum, 1946. 8vo. Blauw verguld linnen. Banden wat verweerd. Twee delen: 683, 393 pag.
14.00 Euro
Tromp, Cornelis. - Leven en Bedryf Van den vermaarden Zeeheld Cornelis Tromp, (...). Ondermengd met de voornaamste daaden van verscheidene andere Zeehoofden, en voornaamentlijk met die van Maarten Harpertsz. Tromp.
Amsterdam, Voor den Autheur (Lambertus van den Bosch?), 1692; facsimile Franeker, Van Wijnen, 1990. Verguld kunstleer. Met illustraties. 8, 496, 14 pag. - Oplage 2500 genumm. ex(nr. 254). MOOI EXEMPLAAR
35.00 Euro
Trompetter, Cor. - Leven aan de rand van de Republiek. Stad en gericht Almelo 1580-1700.
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. Paperback. Softcover. 470 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Tropisch Nederland. - Tropisch Nederland in zakformaat. 1: Ons werk buitengaats; 2: Een industriestad in de wildernis [Balik Papan]; 3: Inlandsche jagers; 4: Indische boeken als Menschen; 5: De wet der ouden; 6: Vrouwen in Indië; 7: Boven den Archipel; 8:Hoe het groeide [het onderwijs in Ned. Indie]; 9: Nederlandsche boeren in de Oost; 10: Suriname.
Den Haag, De Hofstad, z.j. [circa 1040/41] 15,5 x 12,3 cm. Softcovers. Met illustraties in z/w. Tien deeltjes [kompleet] van 32 pagina's per deel. KEURIGE SET
25.00 Euro
TWISK. - ABMA, M. J. CH., BOELIS - TUYTEL, P. A. e - Karcke Boeck van Twisch. Het leven van alledag in en om Twisk 1658-1755, zoals weergegeven in oude notulen, verslagen en aantekeningen. Transcriptie van het oorspronkelijke Karckeboeck van Twisch.
Twisk, Werkgrep, z. j. In kunstleer gebonden. 320 pag. Met 16 afbeeldingen en de facsimile weergave van de tekst. Oplage 850 exemplaren. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
33.00 Euro
V.O.C. - De kleurrijke wereld van de VOC. 1602 / 2002. Nationaal Jublileumboek VOC.
Amsterdam, Toth / Nederlands Scheepvaartmuseum / Rijksmuseum. 2002. 28 x 22 cm. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
VALKEN, MAARTEN (EINDREDACTIE). - Kroniek van Nederland.
Amsterdam/Brussel, Agon Elsevier, 1987. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Achterplat met een klein deukje. Met illustraties in kleur en z/w. 1102 pag.
28.00 Euro
VALKEN, MAARTEN (EINDREDACTIE). - Kroniek van Nederland.
Amsterdam/Brussel, Agon Elsevier, 1987. Eerste druk. 30 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 1102 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Valkenburg, C.C. van - Liber Amicorum. Jhr.Mr. C.C. van Valkenburg.
's-Gravenhage, Centraal Bureau voor Genealogie, 1985. 4to. 487 pag.. Met afb. Bibliogr., reg.op familienamen. Gebonden. Rood buckram. * Bevat 36 bijdragen op het gebied van genealogie en plaatselijke geschiedenis. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Veer, Arie van der e.a. - Het zilver van de zee. Logboek van de Nederlandse zeevisserij.
Amsterdam/Brussel, Elsevier, 184. 4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. - Mooi exemplaar.
13.00 Euro
Veld, J. in 't - Bestuursinrichting van de Wieringermeer.
Alphen aan den Rijn, Samson, 1938. 25,5 x 19 cm. Gebonden. Hardcover. 32 pag.
12.00 Euro
Velden, Sjaak van der. - Stakingen in Nederland : arbeidersstrijd 1830-1995.
Amsterdam, Stichting Beheer IISG , 2000. Paperback. 387 pag. Geen CD-Rom.
12.00 Euro
Ven, D.J. v.d. - Neerlands Volksleven.
A''dam, Daalmeijer, circa 1940. Tweede druk. 4to. Rood verguld linnen. Tekst op schutblad. Met vele illustraties. 364 pag.
20.00 Euro
Verburg, M.E. - Geschiedenis van het Ministerie van Justitie. Deel I: 1798-1898; Deel II: 1898-1940.
's-Gravenhage, SDU, 1994-2001. 24,5 x 17,5 cm. 2 delen: 544;511 pag. Met afb. Reg. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. ALS NIEUW
30.00 Euro
Vereniging ter bevordering van de belangen des boekhandels. - Het doel der Vereniging is vereniging.
175 jaar 'Vereniging ter bevordering van de belangen des Boekhandels'. 1815 -1990. Door Pieter Hagers. Zwolle, Waanders, 1990. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 144 pag.
14.00 Euro
Vey Mestdagh, J.H. de. & Boo, J.A. de. - Liber sigillorum. De zegels in het archief van de Ridderlijke Duitsche Orde, Balije van Utrecht, 1200 - 1811 [ISBN10: 9061480205]
R.D.O. , Balije van Utrecht , 1995. 31,5 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcovers. Deel 1: Beschrijvingen [243 pag]; deel II: Afbeeldingen [112 pag.]. UITSTEKENDE SET
130.00 Euro
Vingboons-Atlas. & Bracht, J. van - Atlas van kaarten en aanzichten van de VOC en WIC, genoemd Vingboons-Atlas in het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Verzameling van pas-kaarten, dienende tot de vaart naar Oost- en Westindien; ..... [ FULL LEATHER ]
Haarlem, Fibula-Van Dishoek, 1981. Facsimiles of 107 maps and views in full colour, mostly double paged; some extra large with folded pages. With in rear pocket a text booklet [by J. van Bracht]. Folio [49 x 36 cm]. Hardcover, bound in original full leather (partly very slightly discolored) with gilt monograms & spine title. Numbered edition (number 226) of 1000 copies. [near] FINE COPY ; SEE PICTURE
550.00 Euro
Vink, Nico. - Verbannen uit Indië (1936-1945).
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 288 pag. niew
12.00 Euro
Visser, C.Ch.G. - De Lutheranen in Nederland. Tussen katholicisme en calvinisme 1566 tot heden.
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1983. 28,5 x 22,5 cm. . Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 175 pag. - In nieuw staat.
15.00 Euro
Visser, C.Ch.G. - De Lutheranen in Nederland. Tussen katholicisme en calvinisme 1566 tot heden.
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1983. 28,5 x 22,5 cm. . Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 175 pag. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Vlasblom, Dirk. - Papoea. Een geschiedenis.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2004. 24 x 16 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 671 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Vlasblom, Dirk. - Papoea. Een geschiedenis.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2004. 24 x 16 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 671 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Vliegen, W.H. - Die onze kracht ontwaken deed. Geschiedenis der sociaaldemocratische arbeiderspartij in Nederland gedurende de eerste 20 jaren van haar bestaan. Drie delen.
Amsterdam, De Arbeiderspers, (circa 1938 ). Drie delen in linnen gebonden. Met foto's.
20.00 Euro
Vlierden, Marieke van. - Willibrord en het begin van Nederland.
Clavis kunsthistorische monografieën, no. 15. Utrecht, Clavis, 1995. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w.142 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Vlis, Ingrid van der. - Van wezen tot zijn. Vier eeuwen zorg voor jongeren.
Zutphen. Walburg Pers. 2005. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
17.00 Euro
Vos, Luc de. - Veldslagen in de Lage Landen.
Leuven, Davidsfonds, 1995. 34 x 26 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
22.00 Euro
Vos, Luc de. - Veldslagen in de Lage Landen.
Leuven, Davidsfonds, 1995. Folio. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 256 pag.
18.00 Euro
Vree, Frank van. - De Nederlandse pers in Duitsland 1930-1939. Een studie over de vorming van de publieke opinie.
Groningen, Historische Uitgeverij, 1989. 24 x 15 cm. Paperback / Softcover. 475 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Vries, Boudien de. - De kracht der zwakken. Studies over arbeid en arbeidersbeweging in het verleden. Opstellen aangeboden aan Theo van Tijn bij zijn afscheid als hoogleraar Economische en Sociale Geschiedenis aan de Rijksuniversiteit Utrecht.
Amsterdam. Stichting Beheer IISG. 1992. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (cloth). 448 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vries, Joh. de. - Geschiedenis van de Nederlandsche Bank. Vijfde deel. De Nederlandsche Bank van 1914 tot 1948. Visserings tijdvak 1914 - 1931.
Amsterdam, 1989. Blauw linnen. Met illustraties. 550 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vuyk, Simon. - Uitdovende Verlichting. Remonstranten als deftige vaderlanders 1800 - 1860.
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1998. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 366 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Völlmar, H.F.A. - Wetboek van Koophandel. Rechtspraak, literatuur en korte aanteekeningen. Leon's Rechtspraak. Vijf delen plus een Supplement [ aanvullingen tot 1 october 1938 en register op de vijf deelen ].
's-Gravenhage, Belifante - Leiden, Sijthoff, 1936-1938. Vierde druk. 23,5 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcovers. KEURIGE SET
70.00 Euro
Waarden, Frans van & e.a. - Fabriekslevens. Persoonlijke geschiedenissen van arbeiders, fabrikanten, managers en andere betrokken uit de Twentse textielindustrie.
Zutphen, Walburg Pers, 1987. 26 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 240 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Wagemakers, A. J. M. - Buitenstaanders in actie. Socialisten en neutraal-georganiseerden in confrontatie met de gesloten Tilburgse samenleving 1888-1919.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1990. Verguld linnen. XIX, 313 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXXIII. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Welvaartsstad in wording. De wederopbouw van Rotterdam 1940-1952.
Rotterdam, NAi Publishers, 1992. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 413 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Welvaartsstad in wording. De wederopbouw van Rotterdam 1940-1952.
Rotterdam, NAi Publishers, 1992. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 413 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Wagenaar, J. - Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigste schryvers en egte gedenkstukken samengesteld. 'Met Konstplaaten en Kaarten opgehelderd'. 21 delen.
Amsterdam, Isaak Tirion, 1752 - 1759. 8vo. Half leer met vergulde titelvignetten. Met gegraveerde frontispice, vele portetten en (minstens) 45 uitslaande platen. De eerste vier delen zijn tweede druk, de overige eerste druk. * Op een enkele imperfectie na toch beslist een uitstekende set.
1000.00 Euro
Wal, S.L.van der. , Drooglever, P.J., Schouten, M.J.B. - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Negende deel 21 mei - 20 juli 1947.
's-Gravenhage, 1981. Linnen. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 50. XXVI, 815 pag. - Mooi exemplaar.
20.00 Euro
Wal, S.L.van der. , Drooglever, P.J., Schouten, M.J.B. - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Zestiende deel 1 december 1948 - 12 januari 1949.
's-Gravenhage, 1991. Linnen. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 70. XXXII, 771 pag. + vouwkaarten.
20.00 Euro
Wal, S.L. van der. - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Eerste Deel : 10 Aug. - 8 Nov. 1945. Rijks Geschiedkundige Publicatiën Kleine Serie 36.
's-Gravenhage, 1971. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. . xxiv, 616pag.
14.00 Euro
Wal, S.L. van der. - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Tweede deel : 9 Nov. 1945 - 31 dec. 1945. Rijks Geschiedkundige Publicatiën Kleine Serie 37.
's-Gravenhage, 1972. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. XIX, 628 pag.
14.00 Euro
Wennekes, Wim. - Het Paleis voor Volksvlijt (1864-1929). 'Edele uiting eener stoute gedachte!'
Den Haag, SDU, 1999. Paperback. Met foto's. XIV, 395 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Weruméus Buning, A. - De Ruijter's Afrikaansche reis. Een vergeten bladzijde uit het leven van onzen grooten zeeheld.
Rotterdam, D. Bolle, z.j. 21 x 16,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met portret van Michiel de Ruijter. 168 pag.
18.00 Euro
Westers, Oscar. - Welsprekende burgers. Rederijkers in de negentiende eeuw.
Nijmegen, Vantilt, 2003. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 525 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Wiardi Beckman, H.B. - En die twee jongens zijn wij. Brieven aan M. van der Goes van Naters.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2007. 21,5 x 14 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 300 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
WIECHEN, PETER VAN. - Vademecum van de Oost- en West-Indische compagnie. Historisch-geografisch overzicht van de Nederlandse aanwezigheid in Afrika, Amerika en Azië vanaf 1602 tot heden.
Utrecht, G.J. Bestebreurtje, 2002. 25 x 18 cms. Hardbound with dustwrapper. With ca. 1000 illustrations (100 in colours). 381 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped
30.00 Euro
Wieringa, W.J. - Het Aduarder zijlvest in het Ommelander waterschapswezen.
Proefschrift RUG. Groningen, De Waal, 1946. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. VIII, 289 pag. + stellingen. GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
Wijnveldt, J. - Burgerlijk Wetboek. Rechtspraak, literatuur en korte aanteekeningen. Leon's Rechtspraak. Tien delen plus een Supplement (aanvullingen tot 1 januari 1938 en register op de tien deelen).
Artikel 1 - 2030. 's-Gravenhage, Belifante - Leiden, Sijthoff, 1933-1938. Vierde druk. 23,5 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcovers. KEURIGE SET [ Met afbeelding ]
125.00 Euro
Wilde, J A De & Smeenk, C - Het volk ten Baat. De geschiedenis van de A.R.-partij.
Groningen, Jan Haan, 1949. Linnen. Met foto's. 775 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Willemsen Marie-Antoinette. - Een missionarisleven in brieven. Willem van Bekkum, Indie 1936-1998.
Zutphen: Walburg Pers, 2005. Indische bibliotheek. Paperback / Softcover. 351 pag. niew
12.00 Euro
Willink, Bastiaan. - Heren van de Stoom. De Willinks, Winterswijk en het Twents-Gelders industrieel patriciaat 1680-1980
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 367 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Wind, Ingeborg. - Leven in grootmoeders tijd.
Arnhem, Terra Lannoo, 2008. Vierde druk. 25,5 x 25,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 143. pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Wind, Ingeborg. - Stadsleven in grootmoeders tijd.
Arnhem, Terra Lannoo, 2008. Tweede druk. 25,5 x 25,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 142 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Wissing, Peter van. - Stokebrand Janus 1787. Opkomst en ondergang van een achttiende-eeuws satirisch politiek-literair weekblad.
Nijmegen, Vantilt, 2003. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 600 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Wittert van Hoogland, E.B.F.F. - Portret-album van den Nederlandsche adel. De portretten uit het Nederlandsch adelboek met biografische aantekeningen.
Den Haag, Stockum, 1937. 25 x 16 cm. Verguld rood linnen.Hardcover. Met 119 portretten. GOED EXEMPLAAR
24.00 Euro
Wolff, M. - De geschiedenis der Joden te Haarlem. (Deel I:) 1600-1815 & (Deel II:) 1815-1890. 2Volumes.
Haarlem, F. Bohn, 1917 en 1919. 21,5 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. Twee delen: 74 en 70 pag.
16.00 Euro
Wolters-Noordhoff Atlasprodukties. - Grote historische provincie atlas 1:25000: Noord-Holland 1849-1859.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1992. 4to. Gebonden. Hardcover. XXXVI, 140 pag. Met circa 80 kaarten in kleur + extra losse kaart in kleur. ALS NIEUW
20.00 Euro
Wolters-Noordhoff Atlasprodukties. - Grote historische provincie atlas 1:25000: Noord-Holland 1849-1859.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1992. 4to. Gebonden. Hardcover. XXXVI, 140 pag. Met circa 80 kaarten in kleur + extra losse kaart in kleur. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Woud, Auke van der. - Een nieuwe wereld. Het ontstaan van het moderne Nederland.
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. Eerste druk. 23 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 464 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Wytzes, H.C. - En het geld verantwoordt alles. Een financiële geschiedenis van het Koninkrijk der Nederlanden.
Amsterdam, VU, 2002. Paperback. 419 pag.
12.00 Euro
Zandvliet, Kees. - The Dutch Encounter with Asia 1600-1950. [ISBN 9040087172 ]
Zwolle, Waanders, 2002. 24 x 16 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With illustrations in color and b/w. 464 pages. NEW COPY
24.00 Euro
Zegwaard, C. van. - Over de bedingen bij hypotheek in de artt. 1223, 1230, 1254 B.W. en 297 W.v.K. vervat.
Leiden, Engels, 1862. 8vo. Oorspronkelijke omslag (rug ongaaf). 100 pag. Proefschrift Leiden.
16.00 Euro
Zondergeld-Hamer, Aukje. - Een kwestie van goed bestuur. Twee eeuwen armenzorg in Weesp (1590-1822).
Hilversum, Verloren, 2006. 24,5 x 16,5 cm. Gebonden. Hardcover. 400 pag. Handelsuitgave proefschrift Vrije Universiteit Amsterdam. ALS NIEUW
15.00 Euro
Zwaag, J. van der. - Verloren tropische zaken. De opkomst en ondergang van de Nederlandse handel- & cultuurmaatschappijen in het voormalige Nederlands-Indië.
Meppel, Feniks Pers, 1991. Paperback. 319 pag.. Met fotos. Namenlijst van ondernemingen, bibliogr., register. MOOI EXEMPLAAR
24.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design