ALGEMENE GESCHIEDENIS / BOOKS ON GENERAL HISTORY


Terug naar Homepage

 - 5 Miljoen jaar menselijk avontuur.
Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 1990. 22 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 304 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Aalbers, J.  - De Republiek en de vrede van Europa. De buitenlandse politiek van de Republiek der Verenigde Nederlanden na de vrede van Utrecht (1713), voornamelijk gedurende de periode 1720-1733. Deel I Achtergronden en algemene aspecten.
Groningen, Wolters-Noordhoff/ Bouma's Boekhuis. 1980. 24 x 16 cm. Softcover. Paperback. XI, 441 pag. « Als nieuw » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien 1900 - 1920.
Twintig jaar wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1977. Met illustraties. 215 pag.  

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van '50, '51,'52,'53, '54.
Vijf jaar wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1971. Gebonden. Vele foto's. 288 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1900 - 1920. Twintig jaar wereldnieuws in beeld.
Amsterdam Boek, 1977. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1964.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1965. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1964.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1965. Gebonden met licht ongave stofomslag. Vele foto's. 240 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1965.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1966. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1966.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1967. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1968.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1969. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1969.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1970. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1970.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1971. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1972.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1973. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1974.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1975. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1976.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1977. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1977.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1978. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1978.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1979. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Aanzien van.  - Het aanzien van 1979.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1980. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1980.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1981. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1981.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1982. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1982.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1983. Gebonden. Vele foto's. 240 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1990.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1991. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1991.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1992. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1992.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1993. Gebonden. Vele foto's. Naam op schutblad. 192 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1993.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1994. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1994.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1995. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1995
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1996. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1996.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1997. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1997.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1998. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1998.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 1999. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 1999.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 2000. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 2002.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 2003. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Aanzien van.  - Het aanzien van 2004.
Twaalf maanden wereldnieuws in beeld. Amsterdam Boek, 2005. Gebonden. Vele foto's. 192 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Aarde en haar Volken.  - De aarde en haar volken 1881.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1881. 4to: 31 x 23 cm. Originele groene, vergulde band. 410 pag. Met talrijke houtgravures. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Aarde en haar Volken.  - De aarde en haar volken. 1878.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1878. 4to: 31 x 23 cm. Originele groene, vergulde band. 410 pag. Met talrijke houtgravures. GOED EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Adler, Nanci.  - Overleven na de Goelag. Het lot van Stalins slachtoffers na hun kamptijd.
Amsterdam, Contact, 2006. 21 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Akermann, Manfred.  - Die Staufer. Ein europäisches Herrschergeschlecht
Darmstadt, Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 2003. 27,5x21,5 cm, 192 S. m. zahlr. farb. u. s/w Abb. i. Text u.a. Taf., ill. Original-Pappband. SEHR GUTES EXEMPLAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Alberts, A.  - Een koning die van geen nee wil horen. De Europese ambititie van Lodewijk XIV 1638 - 1715.
Amsterdam, Querido. 1976. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 177 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Alberts, A.  - Een koning die van geen nee wil horen. De Europese ambititie van Lodewijk XIV 1638 - 1715.
Amsterdam, Querido. 1976. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 177 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
Alföldy, Géza.  - Hongarije 1956. Geschiedenis - Foto's - Documenten.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2006. 22 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 173 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
 - America, bruid van de zon: 500 Jaar Latijns-Amerika en de Lage Landen.
Tentoonstellingscatalogus Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen 1992. Folio. Groot format paperback. Met zeer vele ilustraties en foto's in kleur en z/w. 528p.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
AMES, GLENN J.  - Renascent Empire? The House of Braganza and the Quest for Stability in Portugese Monsoon Asia, ca. 1640-1683.
Amsterdam. Amsterdam University Press. 2000. 24,7 x 17,5 cm. Hardcover. 262 pages. NEW COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
ANDREW, CHRISTOPHER & VASILI MITROKHIN.  - Het Mitrokhin-archief.
Utrecht, Het Spectrum, 2000. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 815 pag. GOED EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Applebaum, Anne.  - Goelag. Een geschiedenis.
Amsterdam, Ambo, 2006. Derde druk. Paperback (lichte gebruikssporen)/ Softcover. Met foto's in zwart/wit. 579 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Ariès, Philippe.  - Het uur van onze dood. Duizend jaar sterven, begraven, rouwen en gedenken. Uit het Frans vertaald door Renée de Roo-Raymakers.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1987. Eerste druk. 22 x 15 cm. Paperback. Met foto's. 677 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
ARSAC J. d'.  - Les freres des ecoles chretiennes pendant la guerre de 1870-1871. Les frères des écoles chrétiennes pendant la guerre de 1870-1871.
Paris. Editions F. Curot. 1872. 2e édition. XVI, 570 pages avec 22 gravures dont un portrait-frontispice de Frere Philippe. Hardcover. Halfleather (spine).  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Arsjinof, P.  - Geschiedenis der Machno-beweging, 1918-1921.
Amsterdam, Anarchistische uitgeverij "De Boemerang" der S.A.A. 1935. In linnen gebonden. Hardcover. 261 pag. Portret van Nestor Machno en uitklapbare landkaart. Voorwoord van Wollin. 21 x 16 cm. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Asbeck, H.E. van. ; Boissevain, A.G.  - Beschouwingen naar aanleiding van den Japansch-Russischen Zee-Oorlog. Gevolgd door de lessen uit den Japansch-Russischen Zee-Oorlog.
Z.pl. (1906 ?). Half linnen. 21 pag.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
 - Atlas de l'Histoire du Monde.
Sélection du Reader's Digest, 1999. olio. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. 376 pag. Text in French. NEW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Azteken.  - De Azteken. Kunstschatten uit het Oude Mexico. 2 delen. Tentoonstellingscatalogus van het Museum voor Schone Kunsten, Brussel.
Brussel, Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, 1987. 2 delen, 586 pag, Rijk geillustreerd. Paperbacks. MOOIE SET 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bakker, Age F. et al. ; Bakker, Age F. et al.  - Monetary Stability through International Cooperation: Essays in Honour of Andre' Szasz. Presented on the Occasion of His Retirement from the Governing Board of De Nederlandse bank.
Dordrecht, Kluwer, 1994. Cloth. 409 pages. * As new. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bantock, G.H.  -  Studies in the History of Educational Theory. Volume 1 - Artifice and Nature, 1350-1765.
London, Allen, 1980. 8vo. Cloth with dustjacket. Text on first endpaper. 309 pages. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Barents, J.M.  - Het proces Louis Capet. Gerechtelijke dwaling of koningsmoord.
Amsterdam: Bataafsche Leeuw,1993. 8vo. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 186 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Bartel, Horst.  - Das Sozialistengesetz 1878 - 1890. Illustrierte Geschichte des Kampfes der Arbeiterklasse gegen das Ausnahmegesetz.
Berlin, Dietz Verlag, 1980. 4to. Leinen mit Orig.-Umschlag. Mit 651 Abb. und 10 Karten. 392 S.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Bartstra, J.S.  - Handboek tot de staatkundige geschiedenis van de landen van onze beschavingskring van 1648 tot heden. Set van 5 delen
's-Hert., Malmberg, 1948 - 1954. 4 linnen tekstdelen + 1 deel met 42 tabellen. 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Barty-King, Hugh & Massel, Anton.  - Rum: Yesterday and Today.
London, Heinemann, 1983. 264 pp. With noumerous photographs and illustrations. Hardcover with dust jacket. Small text on first endpaper. NEAR FINE COPY 

11.00 Euro

Bestellen/Order
BAUD, MICHIEL.  - Militair geweld, burgerlijke verantwoordelijkheid. Argentijnse en Nederlandse perspectieven op het militaire bewind in Argentinië (1976-1983).
Den Haag, SDU. 2001. (ISBN: 9012092752). Paperback. Soft Cover. II, 208 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bauval, Robert & Adrian Gilbert.  - Het Orion Mysterie. Het raadsel van de piramiden onthuld.
Houten. Fibula, 2000. Negende druk. 24 x 17 cm.Paperback. Met illustraties. 272 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bazelmans, Jos.  - By Weapons Made Worthy: Lords, Retainers and Their Relationship in Beowulf (Amsterdam University Press - Amsterdam Archaeological Studies 5).
Amsterdam, University Press, 1999. 30 x 21,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 206 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Becker, Jasper.  - City of Heavenly Tranquillity : Beijing in the History of China.
London, Allan Lane/Penguin, 2008. Hardcover with dustjacket. VIII, 370 pages. NEW COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bell, Rudolph M.  - Sancta Anorexia. Vrouwelijke wegen naar heiligheid, Italië 1200-1800.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1990. Paperback. Met foto's. 300 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Berents, D.A.  - werk van de vos. Samenleving en criminaliteit in de late middeleeuwen.
Zutphen, Walburg Pers, 1985. 24 x 16 cm. Paperback. Met illustraties. 216 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Beuken, Jozef Hubert Aloysius.  - De Hanze in Vlaanderen.
Proefschrift. Maastricht, Ernest van Aelst, 1950. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 205 pag. + stellingen. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Beumelburg, Werner.  - Bismarck sticht het Duitsche Rijk.
Amsterdam, Volksche Uitgeverij Westland, 1944. Tweede druk. 25 x 17 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 460 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Beutler, Christian.  - Weltausstellungen im 19. Jahrhundert.
München, Die Neue Sammlung, Staatliches Museum für angwandte Kunst. 1973. 20 X 21,5 cm. Paperback. Mit zahlreichen Abbildungen in Farbe und sw. 225, XXXII S. * Gutes Exemplar. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Birket-Smith, Kaj.  - Geschichte der Kultur - Eine allgemeine Ethnologie.
Orell Füssli, Zürich, 1946. 8vo. Hardcover. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit 351 Abbildungen im Text Tafeln sowie 6 Karten. 587 Seiten.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Blockmans, Wim (red).  - Europa door de eeuwen heen. Wetenschap, transport, oorlogen, sport & spel, gezondheid en kunst.
Kosmos, Utrecht/Hilversum, HD Communication Consultants, 1994. 29 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 352 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Blom, Philipp.  - De duizelingwekkende jaren. Europa 1900 - 1914. [Hardcover]
Amsterdam, De Bezige Bij, 2009. 23,5 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 560 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Blühm, A. & Louise Lippincott.  - Licht! Het industriele tijdperk 1750-1900. Kunst & wetenschap, technologie & samenleving.
Exhibition catalogue Van Gogh Museum, Amsterdam / Waanders, Zwolle, 2000. 271 pages, sumpt. ill. in col. and b/w, large 4to, orig. hardcover with dustjacket. Text in Dutch. NEW COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Boer, Pim de.  - Geschiedenis als beroep. De professionalisering van de geschiedbeoefening in Frankrijk (1818-1914).
Nijmegen, Sun, 1987. Paperback. Met illustraties. 559 pag. « NIEUW » 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Boersma, Joh. S.  - Athenian Building Policy from 561/0 to 405/4 B.C. [Scripta archaeologica Groningana, 4].
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1970. 27 x 22 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. XI,292 pages. With 6 fold.plans & 6 fold.maps loose in rear-pocket. [near] FINE COPY  

23.00 Euro

Bestellen/Order
Boitani, Francesca; Cataldi, Maria; and Pasquinucc  -  Etruscan cities
London, Cassell, 1975. 1st edition. 4to. Original green cloth with dustwrapper. 336 pages, illus with coloured photos. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bondeson, Jan.  - Levend begraven. De gruwelijke geschiedenis van onze diepste angst.
Haarlem, Becht, 2003. Paperback. Met foto's. 354 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Boorstin, Daniel.  - De scheppende mens. Artistieke doorbraken in de wereldgeschiedenis.
Amsterdam, Agon., 1993. 23,5 x 16 cm. Paperback / Softcover. 919 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Bos, Samone & Buller, Laura; et al.  - Take Me Back: A Trip Through History from the stone age to the digital age.
London, Dorling Kindersley, 2008. 28 x 22 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 304 pages. NEW COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Boswell, John.  - Overgeleverd aan vreemden. Het verlaten van kinderen in de Oudheid en de Middeleeuwen.
Amsterdam, Balans, 1990. Paperback. 356 pag. ALS NIEUW 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Bradley, John.  - De Russische revolutie.
Alphen aan de Rijn, ICOOB/Atrium, 1989. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 191 pag. NIEUW. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Brand, A.J.  - Oorlog in de middeleeuwen.
Hilversum, Verloren, 12989. Paperback, ingenaaid. Softcover. 181 pag. ALS NIEUW Middeleeuwse Studies en Bronnen deel 8.

18.00 Euro

Bestellen/Order
Breicha, Otto und Urbach, Reinhard.  - Österreich zum Beispiel. Literatur, bildende Kunst, Film und Musik seit 1968.
Salzburg, Wien (Residenz Verlag) 1982. Original-Leinenband. Original-Schutzumschlag. 8º. Mit Abbildungen in s/w. 462 Seiten. GUTER ZUSTAND 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Broekmeyer, Marius.  - Bedrogen bedriegers. Stalin contra Hitler.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2006. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 254 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Brongersma, E.  - De opbouw van een corporatieven staat., Het nieuwe Portugal.
Utrecht, Spectrum, 1940. Linnen. VIII, 584 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Brown, J.; Elliott, J.H.  - Een Paleis voor een koning. Het Buen Retiro en het hof van Filips IV.
Amsterdam, Agon, 1993. 22 x 15 cm. Paperback / Softcover. 317 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Brugmans, H.  - Geschiedenis van den Wereldoorlog 1914-1918.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. 28,5 x 22 cm. Verguld linnen. Hardcover. Met foto's. XXVIII, 292 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Brundage, Burr Cartwright.  - The Jade Steps. A Ritual Life of the Aztecs.
Salt Lake City, University of Utah Press, 1985. 8vo. Cloth with dustjacket (NEAR FINE/NEAR FINE). With illustrations in b/w. 280 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Burenhult, Göran.  - Mensen in de steentijd. Jagers-verzamelaars en eerste boeren 10.000 tot 2000 v.C.
Utrecht & Antwerpen, Kosmos-Z&K - Maastricht & Brussel, Natuur & Techniek, 1994. 31,5 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 240 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Burguiere, Andre/ Klapisch-Zuber, Christiane/ Sega  - Histoire de la famille Tome 1. Mondes Lointains, Mondes Anciens.
Paris, Armand Collin, 1986. Hardcover. 25,5 x 19 cm.With illustrations. 639 pages. Text in French. NICE COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Burrow, John.  - A History of Histories: Epics, Chronicles, and Inquiries From Herodotus and Thucydides to the Twentieth Century.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. First published. 24 x 16 cm. Hardcover. XIX, 552 pages. FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Buskens, Léon.  - Islamitisch recht en familiebetrekkingen in Marokko.
A''dam, Bulaaq, 1999. Linnen met stofomslag. XXII + 674 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Buunk, Piet.  - Het imaginaire verleden. Beeldende kunst en geschiedschrijving. Proefschrift Vije Universiteit Amsterdam.
Kampen. Kok. Agora. 1994. Paperback. 338 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bußmann, Klaus [ Bussmann] / Schilling, Heinz (Hg.)  - 1648 Krieg Und Frieden in Europa. Münster / Osnabrück. 24.10.1998 - 17.1.1999
497 Seiten. 30,5 x 23,5 cm. Illustrierter fester Einband. Mit Abbildungen in Farbe und sw. Verlagsgesellschaft Westfälischer Friede, 1998. SEHR GUTES EXEMPLAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Cagle, Malcolm. & Manson, Frank A.  - The sea war in Korea.
A Naval Institute publication. Annapolis. 1957. First edition. Cloth bound with dustwrappers. Photos & maps. XIX + 556 pag. 

45.00 Euro

Bestellen/Order
Cali, François.  - Die griechische Sendung, Dorische Tempel im Mittelmeerraum.
Wiesbaden, Rheinische Verlags-Anstalt. Originalleinen mit illustriertem Originalumschlag (leicht besch.). Fotografien von Serge Moulinier. XXX, 182 S. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Campbell, Duncan.  - Besieged: Siege Warfare in the Ancient World.
NEW, Osprey Publishing 2006. 25 x 20 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 224 pages. NEW COPY 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Camusso, Lorenzo.  - Reisboek Europa 1492.
's-Gravenhage, SDU, 1991. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 288 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Carson, Patricia.  -  In eindeloze verscheidenheid. Een historisch fresco van Vlaanderen.
Tielt, Lannoo, 1989.27 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 271 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Chaïkin, Nathan. [ Chaikin, Nathan ].  - The Sino-Japanese War (1894-1895). The noted Basil Hall Chamberlain collection and a private collection.
Nathan Chaïkin, 1983. 31 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 203 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]  

42.00 Euro

Bestellen/Order
Christ, Yvan.  - La vie familiere sous le Second Empire (L'Univers de la photographie).
Paris, Berger-Levrault, 1977. 33 x 25 cm. Hardcover. With illustrations in b/w. 123 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Cihák, Václav.  - Les Provinces-Unies et la cour impériale 1667 - 1672.
Dissertation. Text in French. Amsterdam, Holland Universiteits Pers, 1974. Orig. wrappers. IX + 300 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Clarke, Peter.  - The Last Thousand Days Of The British Empire.
London, Allen Lane, 2007. 1st ed.. Hardcover with dustjacket. XXVII, 560 pages. NEW COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Clayton, Peter.  - De schatkamer van het oude Rome.
St. Niklaas, Flash, 1994. 31 x 32,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Cobb, Matthew.  - DE EI-EN SPERMARACE. HOE ZEVENTIENDE-EEUWSE GELEERDEN DE GEHEIMEN VAN SEKS, LEVEN EN GROEI ONTRAADSELDEN.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2006. Paperback. Met illustraties. 375 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Cock, Lucien de.  - Geschiedenis van de dood. Begraafplaatsen in Europa.
Kampen/Leuven, Kok/Davidsfonds. 2006. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 763 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Cock, Lucien de.  - Geschiedenis van de dood. Rituelen en gewoonten in Europa.
Kampen/Leuven, Kok/Davidsfonds. 2006. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 501 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Cock, Lucien de.  - Geschiedenis van de dood. Rituelen en gewoonten in Europa.
Kampen/Leuven, Kok/Davidsfonds. 2006. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 501 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Cohen, Joan Leobold.  - Angkor. The Monuments of the God-Kings.x
New York, Harry N. Abrams, 1975. Large 4to. Cloth with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 240 pages.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Coll, Steve.  - De Bin Ladens. een Arabische familie in het hart van de wereld.
Amsterdam, Mouria, 2008. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. 559 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Coll, Steve.  - The Bin Ladens. The Story of a Family and its Fortune.
London, Allan Lane/Penguin, 2008. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With photos. `671 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Conscience, Hendrik.  - De Boerenkryg (1798). Historisch tafereel uit de XVIIIe eeuw. 2 delen in 1 band. HERDRUK van de uitgave uit 1853.
Herentals, 1998. 22 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Twee delen in een band: 214 en 208 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Constandse, A.L.  - Grondslagen van het anarchisme.
Rotterdam, F.A.N., 1938. 21 x 15 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 232 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Corbin, Alain.  - Pestdamp en bloesemgeur. Een geschiedenis van de reuk.
Nijmegen, Sun, 1986. Paperback. Met illustraties. 380 pag. - Mooi exemplaar. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Corn, Charles.  - Sporen van een paradijs. Het verhaal van de specerijenhandel.
Amsterdam, Bert Bakker, 1998. Paperback. Softcover. 351 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Cornillie, Bert & Hans Declercq (red.).  - In de schaduw van Saddam. Het Koerdische experiment in Irak.
Amsterdam/Leuven, 2003. Paperback. Met foto's. 288 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Daicoviciu Constantin & Hadrian. ; Miclea, Ion.  - Rumänien in Frühzeit und Altertum.
Wien, Schroll, 1970. 4to. Original - Leinen mit Schutzumschlag. 15 S. Text, 141 Fototafeln.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dalrymple, John.  - Memoirs of Great Britain and Ireland; from the Dissolution of the last Parliament of Charles II. till the Capture of the French and Spanish Fleets at Vigo. Vol. 1.
Farnborough: Gregg Reprints, 1970. Reprint of the 1790 edition. Hardcover (gilt cloth). XXXI, 392, 206 pages.  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Davey, Arthur M. & others (eds.)  - Lawrence Richardson: selected correspondence (1902 - 1903).
Cape Town, Van Riebeeck Society, Second Series No. 8, 1977. Hardcover. Gilt brown cloth. (vii) + 219 pages, frontispiece portrait, plates, fold-out map. AS NEW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Davidson, Marshall B. and Leonard Cottrell.  - Mondi perduti.
Rizzoli editore, 1962. Large 4to. Cloth with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 429 pages. * Text in Italian. 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Deacy, Susan; Pierce, Karen F.  - Rape in Antiquity: Sexual Violence in the Greek and Roman Worlds.
London, Duckworth Publishers, 1997. First published. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. IX, 274 pages. FINE COPY 

75.00 Euro

Bestellen/Order
Dearborn, Frank Alvah.  - The All Highest Goes to Jerusalem; Being the Diary of the German Emperor's Journey to the Holy Land.
Stanley Paul & Co., London, 1918. First published. Translated from the French by Frank Dearborn. 19 x 13 cm. Hardcover [Slight traces of use]. With illustrations in b/w. 90 pages + advert. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Dekkers, Rudi.  - De vliegende Hollander. Het verhaal van de man die de 9/11- terroristen leerde vliegen [ isbn 9789022550670 ]
Amsterdam, Forum, 2008. Paperback / Softcover. Met foto's. 270 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Derez, M.  - De blinde hertog. Louis Engelbert van Arenberg & zijn tijd 1750-1820.
Gemeentekrediet, 1996. 207 pag. Groot formaat paperback. N.a.v. tentoonstelling Leuven. Met illustraties in kleur en z/w. * Als nieuw.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Derks, Ton.  - Gods, Temples and Ritual Practices. The Transformation of Religious Ideas and Values in Roman Gaul (Amsterdam Archeological Studies, Part 2)
Amsterdam, University Press, 1998. 30 x 22 cms. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 325 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. 

27.00 Euro

Bestellen/Order
Derks, Ton.  - Gods, Temples and Ritual Practices. The Transformation of Religious Ideas and Values in Roman Gaul (Amsterdam Archeological Studies, Part 2)
Amsterdam, University Press, 1998. 30 x 22 cms. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 325 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Derks, Ton.  - Gods, Temples and Ritual Practices. The Transformation of Religious Ideas and Values in Roman Gaul (Amsterdam Archeological Studies, Part 2)
Amsterdam, University Press, 1998. 30 x 22 cms. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 325 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. 

29.00 Euro

Bestellen/Order
Dethlefs, Gerd.  - Der Frieden von Münster 1648. De Vrede van Munster. Der Vertragstext nach einem zeitgenössischen Druck und die Beschreibungen der Ratifikationsfeiern.
Münster, Regensburg, 1998. 24,5 x 17 cm. Gebunden. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 224 Seiten. GUTER ZUSTAND Text in deutscher & hollädischer Sprache.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Deursen, A. Th. van.  - In gemeenschap met de tijd.
Amsterdam, Bert Bakker, 1997. 21,5 x 14 cm. Paperback. 316 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Diekstra, F. N. (editor).  - Book for a Simple and Devout woman. A Late Middle English Adaptation of Peraldus' Summa de Vittiis et Virtutibus and Friar Laurent's Somme le Roi (Mediaevalia Groningana Ser., Vol. XXIV) 
Groningen, Egbert Forsten, 1998. Paperback. XII, 598 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped.  

36.00 Euro

Bestellen/Order
Diekstra, F. N. (editor).  - Book for a Simple and Devout woman. A Late Middle English Adaptation of Peraldus' Summa de Vittiis et Virtutibus and Friar Laurent's Somme le Roi (Mediaevalia Groningana Ser., Vol. XXIV) 
Groningen, Egbert Forsten, 1998. Paperback. XII, 598 pag. NEW COPY  

32.00 Euro

Bestellen/Order
Dittrich, Kathinka e.a. (red.)  - Berlijn - Amsterdam 1920 - 1940 wisselwerkingen.
Amsterdam, Querido, 1982. 27 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 408 pag. MOOI EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
 - Documentaire 20e eeuw. Kroniek en aanzien van onze tijd. 52 afleveringen, compleet, in 3 rood linnen banden.
Zwolle, Waanders, 1992/93. 32 x 25 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. KEURIGE SET  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Domela Nieuwenhuis, F.  - De Nieuwe Plutarchus. Robert Owen / Peter Kropotkine / Michael Servetus / Michael Bakunine.
Blaricum, Storch, z. j. 20,4 x 14 cm. In groen linnen gebonden. Hardcover. Met 4 illustraties. 108, 103, 86 en 103 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Domentat, Tamara.  - Coca Cola, Jazz und AFN. Berlin und die Amerikaner
Schwarzkopf & Schwarzkopf 1995. 4to. Fester Einband mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in s/w. 205 seiten. NEUWERTIG 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Duby, Georges & Aries, Philippe.  - Geschiedenis van het persoonlijk leven. Van de Eerste Wereldoorlog tot onze tijd.
Agon: Amsterdam, 1992. 4,5 x 18,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 532 pag. IN GOEDE STAAT 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Duby, Georges & Michelle Perrot.  - De geschiedenis van de vrouw. Middeleeuwen.
Amsterdam, Agon, 1991. 22,5 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 479 pag. MOOI EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Duby, Georges.  - De drie orden. Het zelfbeeld van de feodale maatschappij 1025-1225.
Amsterdam/ Brussel Elsevier, 1986. Tweede druk. 22 x 15 cm. Paperback. 441 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Duby, Georges.  - Edelvrouwen in de twaalfde eeuw.
Bert Bakker, Amsterdam 1997. Paperback. Softcover. 415 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Duby, Georges.  - Edelvrouwen in de twaalfde eeuw.
Amsterdam: Bert Bakker, 1997. 21,5 x 14 cm. Paperback / Softcover. 415 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Dukerus, Carolus Andreas. Karl Andreas Duker.  - L. Annaei Flori Epitome Rerum Romanarum. Cum Integris Salmasii, Freinshemii, Graevii, et Selectis Aliorum Animadversionibus. Recensuit, Usasque Adnotationes Addidit Carolus Andreas Dukerus. Editio altera Auctior & emendatior & Lucius Ampelius Ex Bibliotheca Cl. Salmasii. Two volumes bound together in one volume.
Lugduni Batavorum, Samuelem Luchtmans, 1744. 20,5 x 14 cm. Contemporary half vellum binding; gilt spinetitle. With engraved folding map of the Roman Empire. [58], 858, [120], 40 pages.Some last pages discolored/stained. 

175.00 Euro

Bestellen/Order
Dunk, H.W. von der.  - De verdwijnende hemel. Over de cultuur van Europa in de twintigste eeuw. Twee delen.
Amsterdam, Meulenhoff, 2000. Tweede druk. 24 x 16 cm. Paperbacks. Softcovers Twee delen: 496 , 576 pag. UITSTEKENDE SET  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Duroselle, Jean-Baptiste.  - Europa. Geschiedenis van zijn bewoners. Met een voorwoord van prof. dr. H.W. von der Dunk. Een initiatief voor Europa van Frederic Delouche.
Utrecht/Antwerpen: Kosmos, 1990. 27,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Met een ENKELE markering (fluoriscerende stift). 423 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
 - Dänemark. Ein offizieles Handbuch.
Krak-Kopenhagen, 1971. Hardbound with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 842 pages.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
East Research Centre.  - Blood Shed in Anatolia: From Terror to Savagery / Blutverguss Im Anatolien: Vom Terror Zur Grausamkeit / Effusion de sang en Anatolie. De la terruer à la sauvagerie.
Belge Publishing, Ankara, 19992. Black imitation leather boards with gilt title. 175 pages text and illustrations, all horrible and all in colour.  

100.00 Euro

Bestellen/Order
Easton, C.  - Les Hivers dans L'europe Occidentale: Étude Statistique et Historique sur Leur Temperature: Discussion des Observations Thermometriques 1852-1916 et 1757-1851: Tableaux Comparatifs: Classification des Hivers 1205-1916: Notices Historiques sur les Hivers.
Leyde, Brill, 1928. 24,5 x 16,5 cm. Orig. wrappers (spine damaged). 210 pages.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Ebbinge Wubben, Susa.  - Leven als doodverklaarden. Leprozenzorg in Europa (500-1800).x
Zeist, Christofoor, 1993. Gebonden met stofomslag. 184 pag. Met illustraties. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Edler, Friedrich.  - The Dutch Republic and the American Revolution.
Baltimore, John Hopkins Press, 1911. University Studies Series XXIX . No. 2. Orig. wrappers. Unread copy. VIII, 258 pag.  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Egghardt, Hanne & Lois Lammerhuber .  - Ephesos und die ägäische Türkei.
Wien (Brandstätter) 1995. 1. Aufl., 174 S., Fester Pappband, Original Schutzumschlag. Texte von Egghardt, Fotos von Lois Lammerhuber. Mit Abbildungen in Farbe und sw. - Neuwertig. 

28.00 Euro

Bestellen/Order
ELIAS, A.M. & PAULA C.M. SCHÖLVINCK.  - Volksrepresentanten en wetgevers. De politieke elite in de Bataafs-Franse tijd 1796-1810.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1991. 24,5 x 17,5 cm Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 332 pag. MOOI EXEMPLAAR 

28.00 Euro

Bestellen/Order
Elsevier.  - Kroniek van de 20ste eeuw.
Amterdam/Brussel,Elsevier, 1986. Tweede, herziene en bijgewerkte druk. Gebonden met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 1081 pag. GOED EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Emmott, Bill.  - Rivals: How the Power Struggle Between China, India and Japan Will Shape Our Next Decade.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. First published. Hardcover with dustjacket. XIV, 313 pages. NEW COPY 

11.00 Euro

Bestellen/Order
ERP TAALMAN KIP, A.Maria VAN. JONG, IRENE J.F. DE [EDS.].  - Schurken en schelmen. Cultuurhistorische verkenningen rond de Middellandse Zee.
Amsterdam., University Press., 1995. 24 x 16 cm. Original publisher's sewn paperback / softcover 13 contributions, illustrations, notes, bibliographical notes, table of contents. 173 pages. NEW COPY 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Evans, Joan (red.).  - De glorie der middeleeuwen.
Amerongen, Gaade, 1985. 30,5 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 239 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Everett, Susanne.  - Slavernij door de eeuwen heen.
Zutphen, De Walburg Pers, 1980. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 253 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Everett, Susanne.  - Slavernij door de eeuwen heen.
Zutphen, De Walburg Pers, 1980. 29 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 253 pag. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Ewing, Heather.  - The Lost World of James Smithson: Science, Revolution, and the Birth of the Smithsonian.
London, Bloomsbury, 2007. First published. Hardcover with dustjacket. 434 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
FASANI, LEONE.  - Geïllustreerde wereldgeschiedenis van de archeologie.
Helmond, 1981. 29 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 691 pag. GOED EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
FASANI, LEONE.  - Geïllustreerde wereldgeschiedenis van de archeologie.
Helmond, 1981. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 691 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Feifer, Gregory.  - The Great Gamble: The Soviet War in Afghanistan.
New York, Harper, 2009. First edition. 23,5 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. 326 pages. FINE COPY 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Ferguson, Niall.  - De erbarmelijke oorlog. De geschiedenis van 1914 - 1918.
Amsterdam, Contact, 2009. 23,5 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 688 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Ferro, Gaetano; Luisa Faldini and Marica Milanesi,  -  Columbian Iconography. (Nuova Raccolta Columbiana, English edition, Vol. XI).
Istituto Poligrafico e Zecca dello Stato, Libreria dello Stato, Roma, 1991. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. 655 pages. NEW 

28.00 Euro

Bestellen/Order
FLUGI VAN ASPERMONT, C.H.C.  - De Johanniter-Orde in het Heilige Land (1100-1292). Een boek voor Johanniter- en Maltezer Ridders en liefhebbers van geschiedenis.
Assen, Van Gorcum, 1957. 24 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 160 pag. + vouwblad achterin. GOED EXEMPLAAR (VIII),  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Fogteloo, Margreet.  - I have a dream. Belangrijke en bijzondere redevoeringen uit de wereldgeschiedenis.
Utrecht, A.W. Bruna, 1998. 25 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 606 pag. ALS NIEUW  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Fontaine, André.  - Het rode gevaar. De geschiedenis van de Koude Oorlog 1917-1991.
Mets & Schilt Amsterdam 2007. 24 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 509 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Friedell, Egon.  - Kulturgeschichte Ägyptens und des alten Orients; Leben und Legende der vorchristlichen Seele.
London, Phaidon Press, 1947, second edition. Cloth. XIII+479 pp., 2 col. maps in the rear. Text in deutscher Sprache. NEAR FINE COPY 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Friedrich, Otto.  - Vóór de zondvloed. Berlijn in de jaren twintig.
Baarn, Het wereldvenster, 1978. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 339 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gardiner, Brian; en anderen.  - Encyclopedie van dinosauriërs en andere prehistorische dieren.
Weert, M en P Uitgevers, 1999. 29,5 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 312 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Gates, Charles M.  - Messages of the Governors of the Territory of Washington to the Legislative Assembly, 1854-1889.
Univ. of Washington Press. Seattle. 1940. First Edition. Cloth. 4to., 297 pages, Univ. of Washington Publications in social sciences volume 12, pp.1-298, August 1940. Frontis., index, ills., 3 foldout maps 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Gay, Franco and Cesare Ciano.  - The Ships of Christopher Columbus. Nuova Raccolta Colombiana, volume VII. English Edition.
Instituto Poligrafico e Zecca Dello Stato, 1996. Large 4to. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. including fold-out drawings. 309 pages. NEW 

26.00 Euro

Bestellen/Order
Geremek, Bronislaw.  - Het Kaïnsteken. Het beeld van de armen en vagebonden in de Europese literatuur van de 15e tot de 17e eeuw.
Baarn , anthos, 1992. Paperback. 536 pag. * Goed exemplaar. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gerritsen, Jan-Willem.  - De politieke economie van de roes.
Amsterdam, University Press, 1993. Paperback. 259 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gide, Charles / Rist, Charles.  - Histoire des doctrines économiques. 1. Des physiocrates A.J. Stuart Mill. 2. De l'école historique à John Maynard Keynes. [ two parts in one volume/book ].
Recueil Sirey, 1947, septième édition revue et augmentée, 1947. 25 x 16 cm. Bound in gilt leather. Hardcover. Two parts in one book: XX, 433-901 pages. FINE COPY [ With picture ]  

60.00 Euro

Bestellen/Order
Giuseppi, M.S.  - A Guide to the Manuscripts Preserved in the Public Record Office. Volume 1. Legal Records Etc. Volume 2. the State Papers and Records of Public Departments.
London: Published By His Majesty's Stationery Office. 1923/1924. Cloth. (gilt spinelettering). 2 vols. 8vo. Two Vols: xxiv, 411; ix, 261pages. - Nice set.  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Glaser, Hubert (Hrsg.).  - Die Zeit der frühen Herzöge. Von Otto I zu Ludwig dem Bayern. Teil 1 und Teil 2.
Teil 1: Beiträge zur Bayerischen Geschichte und Kunst 1180 - 1350; Teil 2: Katalog der Ausstellung auf der Burg Trausnitz in Landshut 14. Juni - 5. Oktober 1980. München, Hirmer/Piper Verlag, 1980. Mit Abbildungen in Farbe und sw. Original-Pappband. 566 , 264, (14) S.  

23.00 Euro

Bestellen/Order
Glob, P.V.  - Mummies uit het veen. IJzertijdmensen tweeduizend jaar bewaard.
Amsterdam, Strengholt, 1971,In linnen gebonden. Met foto's. 200 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Glotz, Samuël a.o.  - Écoles et livres d''ecole en hainaut du XVIe au XIXe Siècle.
Université de Mons, 1971. Orig. wrappers. 325 pages.  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Goddeeris, Idesbald.  - De Poolse Migratie in België 1945-1950. Politieke mobilisatie en sociale differentiatie.
Amsterdam, Aksant, 2005. Paperback. Met foto's. 281 pag. NIEUW 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Goeree, Wilhelmus.  - [Joodsche Oudheden, ofte] Voor-bereidselen tot de bybelsche wysheid en gebruik der heilige en kerklijke historien: uit de alder-oudste gedenkkenissen der Hebreen, Chaldeen, Babyloniers, Egiptenaars, Syriers, Grieken en Romeinen; Tot een merkelijke verligting der goddelijke boeken, en veel andere voortreffelijke geschriften, by-een vergaderd, en door meer dan honderd naauwkeurige print-verbeeldingen opgehelderd. Vervat in twee Deelen.
Utrecht, Schouten & Ribbius, 1700. 33 x 20 cm. Gebonden in leer (slijtage & de ruggen moeten gerepareerd worden). Twee delen met 57 platen [ volle pagina ], 12 platen [ dubbel pagina, waaronder vouwplaten ] en vele tekstillustraties. Een kleine 20 platen ontbreken.  

1000.00 Euro

Bestellen/Order
Goff, Jacques Le.  - De cultuur van middeleeuws Europa.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, zesde druk. 22 x 14 cm,. Paperback. 494 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Goldhagen, Daniel Jonah.  - Erger dan oorlog. Volkerenmoord, eliminationisme en de aanhoudende schending van de menselijkheid.
Manteau / De Bezige Bij, 2009. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 718 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Goldstein, R. James.  - The Matter of Scotland: Historical Narrative in Medieval Scotland (Regents Studies in Medieval Culture)
Lincoln and London, University of Nebraska Press, 1993. 22 x 14,5 cm. Hardcover. With illustrations in b/w. XVI, 386 pages. Name on first endpaper else a FINE COPY  

90.00 Euro

Bestellen/Order
Gonnissen, Louis.  - 10.000 jaar huisdieren.
Leuven, Davidsfonds, 1995. Tweede druk. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 279 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gorter, Herman.  - De wereldrevolutie.
Amsterdam, J.J. Bos (circa 1918). Oorspronkelijke omslag (gebruikssporen). 96 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Granovsky, A.  - Land problems in palestine
London: George Routledge & Sons Ltd. 1926.Small 8vo. Green cloth. Label on spine , stamp on first endpaper. XVI, 104 pages.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Grant, Michael.  - The Ancient Historians.
London, Weidenfeld & Nicolson, 1970. Hardcover (cloth). With illustrations. XVIII, 486 pages.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Gwatkin, H. M., & J. P. Whitney, editors.  - The Cambridge Medieval History. Volume I: The Christian Roman Empire and the Foundations of the Teutonic Kingdoms.
Cambridge University Press, 1975. Reprint of the Second Edition. Green cloth hardcover. XXII, 754 pages + 14 maps.  

33.00 Euro

Bestellen/Order
Haemstede, Adriaen Cornelisz. van.  - Geschiedenis der Martelaren, die om de getuigenis der Evangelische waarheid hun bloed gestort hebben; van Christus onzen Zaligmaker tot het jaar 1655; niet alleen in de Nederlanden, maar ook in Frankrijk, Engeland, Schotland, Spanje, Italie, Duitschland, Amerika en andere landen; benevens vele van hunne brieven en belijdenissen, den moord te Parijs en in de voltolijn, de ongehoorde wreedheid in Ierland, den verschrikkelijken moord aan de Waldenzen in Piemont en andere vervolgingen van de geloovigen. Met platen. Nieuwe uitgave.
Arnhem, Bij J. W. en C. F. Swaan., 1868. 34 x 24 cm. In verguld leer gebonden. Hardcover. Met vele gravures waarop veel gruwelijks te zien en dat allemaal omdat er een God is. (8) 1119 (1) pag. GOED EXEMPLAAR  

150.00 Euro

Bestellen/Order
HAITSMA MULIER, E.O.G. & VELEMA, W.R.E.  - Vrijheid. Een geschiedenis van de vijftiende tot de twintigste eeuw.
Amsterdam, University Press, 1999. Paperback. Softcover. 371 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Hallam, Elizabeth (editor).  - Chronicles of the Age of Chivalry.
Guild Publishing, London, 1987. First published. 30,5 x 23 cm. 320 pages. Hardcover with dustjacket. With illustrations in color and b/w. NEAR FINE COPY  

0.00 Euro

Bestellen/Order
Halleux, Robert, en anderen.  - Geschiedenis van de wetenschappen in België 1815-2000 - 2 delen in cassette.
Brussel, Dexia, 2001. 30,5 x 26 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. In cassette. Met illustraties in kleur en z/w. 344 en 312 pag. NIEUW EXEMPLAREN Nog verpakt in folie.  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Hauck, Karl & Hubert Mordek (Hrsg.)  - Geschichtsschreibung und geistiges Leben im Mittelalter. Festschrift für Heinz Löwe zum 65. Geburtstag.
Köln, Böhlau 1978. Gr. 8vo. Leinen. XV, 706 S. mit 13 Textabb. u. 25 Taf., 1 Porträt. - Gutes Exemplar.  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Heresch, Elisabet.  -  THE EMPIRE OF THE TSARS. THE SPLENDOUR AND THE FALL. PICTURES AND DOCUMENTS 1896 TO 1920.
Stroitel, Russia. 264 pages. Hardcover with dustjacket. In slipcase. With ills. & maps throughout (some coloured). 4to. FINE COPY 

60.00 Euro

Bestellen/Order
Heresch, Elisabet.  - Verraad, lafheid en bedrog. Leven en dood van de laatste tsaar.
Amsterdam, De Arbeiderspers Open Domein, 1993. Paperback. Softcover. 20 x 14 cm. Met foto's. 405 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Hermans, J.L.  - Het aandeel van Engeland aan de vorming van het staatswezen der Noordamerikaansche Unie.
Tilburg, Pillot 1941. Oorspronkelijke omslag. 400 pag. + kaart.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Herwaarden, Jan van.  - Opgelegde bedevaarten. Een studie over de praktijk van opleggen van bedevaarten (met name in de stedelijke rechtspraak) in de Nederlanden gedurende de late middeleeuwen (ca. 1300-1550).
Proefschrift RUG. Assen, A'dam, 1978. 23 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. xxv,774 pag. [avec un résumé en francais] + de stellingen.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Hess, Jürgen & Friso Wielenga.  - Duitsland en de democratie 1871 - 1990.
Amsterdam / Meppel, Boom, 1992. Paperback. Met illustraties. 283 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hijmans, E.  - Mens, Metaal, Machine. Hun rol in onze behoeftevoorziening.
Deventer, Kluwer, (1963). 24,5 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 293 pag. Met de losse historische overzichtstabel. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
 - A History of the Macedonian People.
Skopje : Macedonian Review Editions, 1979. 1st English edition. 22 x 16 cm. Beige gilt cloth. Hardcover. 388 pages. NEAR FINE COPY 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Hochschild, Adam.  - Bevrijd de slaven! Het verhaal van de eerste mensenrechtencampagne.
Amsterdam, Meulenhoff, 2005. Paperback / Softcover. Met foto's. 478 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Honigh, C. (ed.)  - De hoofdsteden der wereld. Voor Nederland bewerkt door C. Honingh.
Amsterdam, Elsevier, 1893. 31,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound). Richly illustr. VIII + 582, (4) pag. Text in Dutch. NEAR FINE COPY  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Houtte, J.A. van.  - Het verleden van Europa. Twintig eeuwen sociaal-economische geschiedenis.
Tielt, Lannoo, 1992. Groot 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 303 pag. NIEUW  

23.00 Euro

Bestellen/Order
Hrozný, Bedrich.  - Ancient History of Western Asia, India and Crete.
Prague: Artia, n.d. 25 x 18 cm. Hardcover (clothbound) with dam. dustjacket. With illustrations in color and b/w. XIV, 260 pages. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hubrecht, Marie.  - Verdwenen werelden. Visies op de dieren en plantenwereld in de verschillende aardperioden.
Oisterwijk, Uitgeverij Oisterwijk, (1944). 40 x 30 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 35 tekstpagina's gevolgd door 30 kleurenplaren met verklarende tekst.  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Huijts, J.  - De buitenlandse politiek van de Sowjetunie. Van monsterverbond tot bondgenootschap.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1939. 22,5 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 78 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Huizinga, J.  - Keur van gedenkwaardige tafereelen uit de vaderlandsche historiën, volgens de beste bronnen bewerkt en naar tijdsorde gerangschikt. Inleiding C.T.van Valkenburg. Vertaling van J.C.Bloem.
Amstrdam, Wereldvenster. 1950. 29 x 41 cm. In half linnen gebonden. Met illustraties. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Huizinga, J.  - Der Mensch und die Kultur. (Schriftenreihe Ausblicke ).
Stockholm, Bermann-Fischer, 1938. 22,5 x 15,5 cm. Broschiert29 Seiten. GUTER ZUSTAND  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Huizinga, J.  - Tien studiën.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1926. Eerste druk. Verguld linnen. Onafgesneden. VII, 358 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Iongh, Jane de.  - Regentessen der Nederlanden deel I, II en III. Deel I: De Hertogin. Margaretha van Oostenrijk. Hertoging van Savooie. Deel II: De Koningin, Maria van Hongarije, Landvoogdes der Nederlanden. Dee III: Madam, Margaretha van Oostenrijk, Hertogin van Parma en Piacenza.
Amsterdam, Querido, 1981. Resp. Vierde geheel herziene druk, idem en derde druk. Met illustraties in z/w. 3 delen: In linnen gebonden met stofomslag. Hardcovers in linnen cassette. moii  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Israel.  - The Yom Kippur War. The Separation of Forces. Two volumes.
4to. Hardcover. Two volumes bound in blue felt. Richly illustrated in b/w. Volume I: The Yom Kippur War, 211 pp., illustrated. Volume II: The Separation of Forces; 196 pp. Text in four languages: Hebrew, English, French and Russian.  

60.00 Euro

Bestellen/Order
Jansma, N.S.H. Dr.  - Ornements des manuscripts coptes du monastere blanc.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1973. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). XI, 253pages. With numerous illustrations. « As new »  Scripta Archaeologica Groningana 5.

11.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Martien J.G. de.  - Kerstfeest in de Middeleeuwen. Geschilderd en geschreven.
Leuven, Davidsfonds, 2001.27,5 x 20 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 264 pag.NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Juste, Theodore.  - Histoire de Belgique tome premier et tome second. Troisième Édition. [ two volumes ]
Bruxelles, Alexandre Jamar, no date, Troisième édition. 28 x 18 cm. Dessins de M. H. Hendrickx. Hardcovers (red; gilt spinetitling; All edges gilt. ). With engravings in color and b/w. Two volumes: 383 ; 414 pag. Text in French.  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Juste, Theodore.  - La Pacification de Gand & le Sac d'Anvers 1576.
Bruxelles, Muquardt, 1876, 8vo., 90, XLVIII pages, bibliography, frontispiece, orig.wrapper (sl.dam.). Text in French. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
JÖRG, N.  - Recht voor militairen. Onderzoek naar organisatorische speelruimte voor verdere ontwikkeling van het legaliteitsbeginsel ('geen straf zonder voorafgaande wet') in het militaire straf- en tuchtrecht.
Proefschrift, RUU. Alphen aan den Rijn, Samson, 1979. 306 pag. Met stellingen. With english summary.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kagan, Donald.  - De Peloponnesische oorlog. Epos van de moordende strijd tussen Athene en Sparta 431-404 voor Chr.
Balans/VanHalewyck, Amsterdam/Leuven, 2004. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 541 pag. Lichte leesvouwtjes. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kalff, Elsbeth.  - L'hygienisation de la vie quotidienne. Le logement insalubre à Paris (1830 - 1990). Tome 1 & 2.
Lille 1995. 4to. Orig. wrappers. With illustrations. Two volumes: 547 pages. Text in French.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
KANFER, STEFAN.  - Het Laatste Rijk. Het goud- en diamantkartel van De Beers ontrafeld.
Antwerpen, Standaard Uitgeverij. 1994. 22 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 416 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
KERVYN DE LETTENHOVE, H.  - La Toison d'Or. Notes sur l'institution et l'histoire de l'Ordre (depuis l'annee 1429 jusqu'a l'annee 1559).
Bruxelles, Van Oest, 1907. Second edition. 4to. Orig. wrappers (damaged). With illustrations in b/w. 110 pages. Text in French.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kiaulehn, Walther .  - IJzeren engelen. Geboorte, geschiedenis en macht der machines van de oudheid tot de negentiende eeuw
Antwerpen, Vink, 1953. 23,5 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 307 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kimura, Rei.  - Vlinder in de wind. Het leven van 'tojin' Okichi, concubine, tegen haar wil, van de eerste Amerikaanse consul in Japan.
Amsterdam, 2003, Olive press. 165 pag. 20,5 x 15 cm. Met foto's. Gebonden. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kistemaker, Renée. e.a.  - Peter de Grote en Holland. Culturele en wetenschappelijke betrekkingen tussen Rusland en Nederland ten tijde van tsaar Peter de Grote.
Bussum, Toth, 1996. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 271 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Klemann, Hein A.M.  - Tussen Reich en Empire. De economische betrekkingen van Nederland met zijn belangrijkste handelspartners: Duitsland, Groot-Brittanië en België en de Nederlandse handelspolitiek, 1929-1936.
Proefschrift, VU, Amsterdam, 1990. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 344 pag. + stellingen. KEURIG EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Koudelka, Josef.  - Invasie '68. Praag. Josef Koudelka anoniem Tsjechisch fotograaf.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 32 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in z/w. 294 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Koudelka, Josef.  - Invasie '68. Praag. Josef Koudelka anoniem Tsjechisch fotograaf.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 32 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in z/w. 294 UITSTEKEND EXEMPLAAR NIEUW EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Krizkova, Marie Rut a.o.  - We Are Children Just the Same. Vedem, the Secret Magazine by the Boys of Terezin.
Prague, Aventinum 1995. 199 pag., color frontis, photos, color illus, illus endpapers, 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE).  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Krol, Charles B.  - Als de koning dit eens wist... ! Over gezag en kennis, onschenbaarheid en onfeilbaarheid in hun onderlinge historie.
Proefschrift. Maastricht, Metro, 1994. Paperback. 277 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kropotkin, P. & MacLeod, J.  - Wederkeerig dienstbetoon. Een factor der evolutie. Voorafgegaan door Strijd voor het Bestaan en Wederkeerig Dienstbetoon door Dr. J. MacLeod.
Amsterdam, Van Looy, 1904. Vertaald uit het Engels door Fanny Mac Leod-Maertens. 24 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 414 pag. MOOI EXEMPLAAR  

75.00 Euro

Bestellen/Order
Krugman, Paul.  - The Conscience of a Liberal: Reclaiming America from the Right.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. VIII, 296 pages. FINE COPY 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Krugman, Paul.  - The Conscience of a Liberal: Reclaiming America from the Right.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. VIII, 296 pages. FINE COPY 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kurpershoek, Marcel.  - In limbo. Op de grens in het midden-oosten [ isbn 9789045701592 ]
Amsterdam, Augustus. Paperback / Softcover. 218 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
L'Illustration Européenne.  - L'Illustration Européenne (Europeenne). 38me année. no 1-52 1908.
Bruxelles, 1908. 38 x 28 cm. Half cloth. 796 + XXII pag. Contains all 52 issues of 1908 plus the Numero de Noël. Many illustrations. NICE COPY.  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Laes, Christian. & Strubbe, Johan.  - Jonge jaren, wilde haren. Jeugd in het Romeinse Rijk.
Leuven, Davidsfonds, 2008. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 238 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Laes, Christian.  - Kinderen bij de Romeinen. Zes eeuwen dagelijks leven.
Leuven, Davidsfonds, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 343 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
 - Die Landflucht und ihre Bekämpfung. ... Bericht über die 32. Hauptversammlung des Deutschen Vereins für ländliche Wohlfahrts- und Heimatpflege am 31.1. und 1.2.1929 in Berlin.
156 Seiten.Broschur.8vo. : 15,5x23cm. Buchdruckerei Carl Faust, Berlin, 1929. Mit stempel; innen ordentlich.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Langendorf, Jean-Jacques.  - Pamphletisten und Theoretiker der gegenrevolution (1789 - 1799)
München,Matthes & Seitz Verlag, 1989. Original-Pappband. 334 S.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Leakey, Richard & Roger Lewin.  - Onze oorsprong. Een speurtocht naar het ontstaan van de mensheid.
Amsterdam, Contact, 1993. Paperback. Softcover. Met illustraties. 343 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
LeBor, Adam.  - City of Oranges: Arabs and Jews in Jaffa.
Bloomsbury UK, 2006. 24 x 16,5 cm. Hardbound with dustjacket. With illustrations in b/w. XXII, 357 pages. NEW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Ledderose, Lothar und Adele Schlombs (Hrsg.):  - Jenseits der Großen Mauer. Der erste Kaiser von China und seine Terrakotta-Armee. Museum am Ostwall, Dortmund, 12. August bis 11. November 1990.
Gebunden mit Schutzumschlag. 352 S., 27,0 x 21,5 cm. Mit Abbildungen in Farbe und sw. GUTER ZUSTAND 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Lemmens, Harrie.  - De vorst, de soldaat en de reiziger. Vier eeuwen Portugal-Angola.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2007. Paperback , Softcover. 285 pag. ALS NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Lemmens, Harrie.  - De vorst, de soldaat en de reiziger. Vier eeuwen Portugal-Angola.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2007. Paperback , Softcover. 285 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Leroy, Jules.  - Mont-Cassin, Cité d'Humanisme Occidental. Illustré de lithographies.
Bruges, Beyaert, 1947. 4to. Orig. wrappers (slightly stained). 87 pag. * Text in French.  * Avec 3 lithographies originales de Léon Masson.

35.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Lester, Toby.  - Het vierde werelddeel. Het verhaal over de ontdekking van de wereld, de kaart die Amerika zijn naam gaf en het begin van de Nieuwe Tijd.
Mouria, 2009. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
LEWE, AGNES.  - Invoer te lande verboden . Een verkenning van de handel over landwegen tussen Nederland en de Pruisische provincies Rheinland en Westfalen, 1836-1857.
Hilversum, Verloren, 1995. Paperback / Softcover. 350 pag. MOOI EXEMPLAAR 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Lewis-Stempel, John.  - England: The Autobiography. 2000 Years Of English History By Those Who Saw It Happen.
London, VIKING/Penguin, 2005. First edition. Hardbound with dustjacket. 24 x 16 cm. 446 pages. NEW 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Lieven, Dominic.  - Rusland tegen Napoleon. De strijd om Europa (1807-1814).
Het Spectrum, 2009. 23,5 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 735 pag. ALS NIEUW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Lorenz, Thuri.  - Leben und Regierung Trajans auf dem Bogen von Benevent.
Castrum Peregrini Presse, Amsterdam, 1973, zweite Auflage. 24 x 15 cm. Broschiert. Mit Abbildungen in s/w. 62, [12] Seiten. SEHR GUTES EXEMPLAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Lox, Harlinda.  - Van stropdragers en de pot van Olen: Verhalen over Keizer Karel.
Leuven, Davidsfonds, 1999. Paperback. Met illustraties. 272 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Lucas, Edward.  - The New Cold War: How the Kremlin Menaces Both Russia and the West.
Bloomsbury, 2008. First published. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. IX, 342 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Lukacs, John.  - Hitler en de historici. De plaats van Adolf Hitler in de 20e eeuw.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 271 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Lynch John & Barrett, Louise.  - De eerste stappen van de mens. Oog in oog met onze voorouders.
Fontaine/Davidsfonds, 2003. 28,5 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 223 pag. ALS NIEUW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Maaskant-Kleibrink, Marianne.  - Settlement excavations at Borgo le Ferriere Satricum. Vol.I: The Campaigns of 1979, 1980, 1981. Vol.II: The Campaigns of 1983, 1985 and 1987.
Groningen, Egbert Forsten, 1987/1992. 2 Vols. 4to. Cloth with dustwrappers (FINE/FINE). Illustr. in col and b/w. 356; 384 pag. - CONITION: NEW COPIES 

60.00 Euro

Bestellen/Order
Macdonald, A.A., M. Lynch and I.B. Cowan  - Renaissance in Scotland. Studies in Literature, Religion, History and Culture Offered to John Durkan.
Leiden, E.J. Brill, 1994. 24,5 x 16,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. XXIV, 428 pages. FINE COPY  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Mandemakers, Kees & Onno Boonstra (red.).  - De levensloop van de Utrechtse bevolking in de 19e eeuw.
Assen, Van Gorcum, 1995. Paperback. Met foto's. 186 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mandemakers, Kees & Onno Boonstra (red.).  - De levensloop van de Utrechtse bevolking in de 19e eeuw.
Assen, Van Gorcum, 1995. Paperback. Met foto's. 186 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mandemakers, Kees & Onno Boonstra (red.).  - De levensloop van de Utrechtse bevolking in de 19e eeuw.
Assen, Van Gorcum, 1995. Paperback. Met foto's. 186 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mandemakers, Kees & Onno Boonstra (red.).  - De levensloop van de Utrechtse bevolking in de 19e eeuw.
Assen, Van Gorcum, 1995. Paperback. Met foto's. 186 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Margolis, Eric S.  - Brandhaard Azie. Oorlogsdreiging en conflicten in Afghanistan, Pakistan, India, Kashmir en Tibet.
Baarn, Tirion, 2002. Paperback. 320 pag. NIEUW 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Marinatos, Spyridon.  - Kreta, Thera und das Mykenische Hellas. Aufnahmen von Max Hirmer.
Hirmer Verlag1, München, 1976. 31 x 24 cm. . 183, 260 Seiten. OriginalLeinenband. Original-Schutzumschlag. 3. Auflage. Mit zahlreichen Abbildungen.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Marshall, Robert.  - Opkomst en ondergang van het Mongoolse Keizerrijk. Van Djenghis Khan tot Koebilai Khan.
Utrecht, Tirion/Teleac, 1993. 25,5 x 20 m. Gebonden met omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Martin, John & Romano, Dennis (Editors) .  - Venice Reconsidered. The History and Civilization of an Italian City-State, 1297 - 1797.
The Johns Hopkins University Press, 2000. 24 x 16 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. XIII, 538 pages. FINE COPY  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Marx, Karl - Francis Wheen.  - Marx, een biografie.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2000. Paperback. 380 pag. ALS NIEUW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Massie, Robert.  - Nicolaas en Alexandra. De laatste jaren van het Russische keizerrijk.
Amsterdam, Elsevier, 1985. Derde, herziene druk. 22 x 15 cm. Paperback , Softcover. Met foto's. 526 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Matthew, Donald  - Atlas van de Middeleeuwen.
Amsterdam, Agon, 1988. 30,5 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Maurois, André.  - An illustrated history of the United States.
London, The Bodley Head, 1969. Large 4to. Hardcover/ cloth with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 296 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
McHugh, Paul.  - Prostitution and Victorian Social Reform.
Croom Helm, London, 1980. 22 x 14 cm. Hardcover with dustjacket. 306 pages. NEAR FINE COPY 

24.00 Euro

Bestellen/Order
McNAb, Chris & Andy West.  - De oorlog in Vietnam. Het tragische relaas van alle belangrijke ontwikkelingen en gebeurtenissen
Aartselaar, Zuidnederlandse Uitgeverij, 1994. 30 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met meer dan 300 foto's. 256 pag. ALS NIEUW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Meijer, Fik.  - De Trireme. Klassiek-Grieks oorlogsschip weer te water.
Amsterdam, University Press, 1995. Oblong: 17 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 77 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Melles, J.  - Het krediet in de Babylonische oudheid ± 2000 v. Chr.
VanSijn & Zonen, Rotterdam, 1959. Oorspronkelijke omslag. 40 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Messenger, Charles.  - For Love of Regiment: A History of the British Infantry. Volume One 1660-1914
London, Leo Cooper, 1994. First edition. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. xi + 260pp., b/w pls., appendix, index. NEAR FINE COPY  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Milligan, Max.  - Realm of the Incas.
Universe Publishing, New York. (2001). 27 x 26,5 cm. Hardcover with dustjacket. 240 pages. Numerous color photographs. FINE COPY 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Mireau, Fritz. (Hrsg)  - Links Links Links ! Eine Chronik in Vers und Plakat 1917 - 1921.
Berlin, Rütten & Loening, 1970. 4to. Leinen mit Orig.-Umschlag. Mit 61 farb. Illustr. 454 S + Plakat Beilage. - Gutes Exemplar. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Mitchell, David.  - De Spaanse burgeroorlog. Ooggetuigen spreken na de dood van Franco.
Weesp, Het Wereldvenster, 1986. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 219 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mommsen, Theodor.  - Römische Geschichte.
Wien/Leipzig, Phaidon_Verlag, 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Mommsen, Theodor.  - Das Weltreich der Caesaren.
Wien/Leipzig, Phaidon_Verlag, 1933. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Monestier, Martin.  - Bankbiljetten van de wereld.
Brussel/Amsterdam, Elsevier. 1983. 31 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 403 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Morris, James.  - The Pax Brittanica. 3 Volumes: I: Heaven's Command. An Imperial Progress. II: The Climax of an Empire. III: Farewell the Trumpets. An Imperial Retreat.
London, The Folio Society., 1993. Fourth printing. 3 volumes (hardcovers) in decorative slipcase. Illustrated with many plates. 24 x 16 cm. Vol. 1: xvi, 470 pp. Vol. 2: xii, 408 pp. Vol. 3: xii, 482 pp. FINE SET  

42.00 Euro

Bestellen/Order
Morse, David C.and Major, John S.,  - The Future of Africa: Essays in Honor of David a. Morse.
New York Society for International Affairs, 2003. Paperback. With illustrations in color and b/w. 307 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Moynahan, Brian.  - De eeuw van Engeland. Honderd jaar Britse geschiedenis.
Amsterdam, Anthos/Tielt, Lannoo, 1997. Gr. 4to. Linnen met stofomslag. Met foto's. 304 pag. - Mooi exemplaar. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Moynahan, Brian.  - De eeuw van Engeland. Honderd jaar Britse geschiedenis.
Amsterdam, Anthos/Tielt, Lannoo, 1997. Gr. 4to. Linnen met stofomslag. Met foto's. 304 pag. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Muder, Liek.  - Lexicon geschiedenis van Nederland & België.
Utrecht/Antwerpen, Kosmos-Z&K Uitgevers. 1994. (ISBN: 9021523574). 24,5 x 16 cm. Gebonden. Hardcover. 395 pag. ALS NIEUW  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Munske, Hilde (Hrsg.).  - Mädel - Eure Welt! Das Jahrbuch der Deutschen Mädel Zweiter Jahrgang.
München Zentralverlag der NSDAP 1941. 25 x 17 cm. Original-Leinen. Hardcover. Titel auf Rücken und Deckel. 436 Seiten mit zahlr Abb im Text. GUTER ZUSTAND  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Mühlberg, Dietrich.  - Proletariat. Kultur und Lebensweise im 19. Jahrhundert.
Mit zahlreichen Abbildungen, 194 S., 4to., ill. OLwd. mit SU. Leipzig, Edition, 1986 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Münch, Paul.  - Lebensformen in der frühen Neuzeit 1500 bis 1800.
603 Seiten. 22 x 16 cm. Mit 48 Abbildungen im Tafelteil. Fester Einband mit Schutzumschlag im Schuber. Frankfurt, Propyläen, 1992. 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Narkiss, Bezalel.  - Spiegel van de Joodse beschaving.
Utrecht/Antwerpen, Spectrum, 1974. Folio. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 252 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Narkiss, Bezalel.  - Spiegel van de Joodse beschaving.
Utrecht/Antwerpen, Spectrum, 1974. Folio. Linnen met stofomslag (licht ongaaf). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 252 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Narkiss, Bezalel.  - Spiegel van de Joodse beschaving.
Utrecht/Antwerpen, Spectrum, 1974. Folio. Linnen. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 252 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 2, 1949.
26 x 19,2 cm. Keurig gebonden in linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. 275 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 16, 1963.
E.J. Brill, Leiden 1963. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolom 1 - 263. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 6, 1953.
Leiden, E.J. Brill. 26 x 19,2 cm. Keurig gebonden in linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 220.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 17, 1964.
E.J. Brill, Leiden 1964. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolom 1 - 359. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 5, 1952.
26 x 19,2 cm. Keurig gebonden in linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 208. .  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 11, 1958.
26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in zwart kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 264. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 10, 1957.
26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in zwart kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 320. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 8, 1955.
26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in zwart kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 260. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 9, 1956.
26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in zwart kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 296. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 3, 1950.
26 x 19,2 cm. Keurig gebonden in linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. 239 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 7, 1954.
26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in zwart kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 210. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 13, 1960.
E.J. Brill, Leiden 1960. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolom 1 - 306. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 1, 1948.
26 x 19,2 cm. Keurig gebonden in linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. 136, IV pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 12, 1959.
E.J. Brill, Leiden 1959. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolom 1 - 295. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 15, 1962.
E.J. Brill, Leiden 1962. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolom 1 - 223. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 4, 1951.
26 x 19,2 cm. Keurig gebonden in linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolommen 1 - 168. .  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin en Nieuws-Bulletin Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), zesde serie, jaargang 14, 1961.
E.J. Brill, Leiden 1961. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Kolom 1-264. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 74, 1975.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1 tot en met 5 + register op deze jaargang. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 72, 1973.
E.J. Brill, Leiden 1973. 26 x 19 cm. Keurig gebonden in bruin linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 64, 1965. Met Nieuwsbulletin.
E.J. Brill, Leiden 1965. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Totaal: 345 kolommen. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 65, 1966. Met Nieuwsbulletin.
E.J. Brill, Leiden 1966. 26 x 19,5 cm. Keurig gebonden in kunstleer. Hardcover. Met illustraties in z/w. Totaal: 287 kolommen. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 71, 1972.
E.J. Brill, Leiden 1972. 26 x 19 cm. Keurig gebonden in bruin linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 70, 1971.
E.J. Brill, Leiden 1971. 26 x 19 cm. Keurig gebonden in bruin linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 69, 1970.
E.J. Brill, Leiden 1970. 26 x 19 cm. Keurig gebonden in bruin linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 68, 1969.
E.J. Brill, Leiden 1969. 26 x 19 cm. Keurig gebonden in bruin linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 67, 1968.
E.J. Brill, Leiden 1968. 26 x 19 cm. Keurig gebonden in bruin linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 66, 1967.
E.J. Brill, Leiden 1967. 26 x 19 cm. Keurig gebonden in bruin linnen. Hardcover. Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 77, 1978.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3/4 en 5 + register op deze jaargang. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 75, 1976.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3/4 en 5 + register op deze jaargang. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 80, 1981.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3 en 4 + register op deze jaargang. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 82, 1983.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3 en 4 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 77, 1978.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3 en 4/5 + register op deze jaargang. Nummer 1 heeft wat waterschade; wel goed bruikbaar.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 81, 1982.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2/3 en 4 + register op deze jaargang.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 79, 1980 75.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1 tot en met 4  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Oudheidkundige Bond.  - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 78, 1979.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1 tot en met 4 + register op deze jaargang. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nelen, Yvette.  - De illustere heren van San Pablo. Lokaal bestuur in negentiende-eeuws Mexico. Tlaxcala, 1823-1880.
Leiden. Onderzoekschool CNWS - Universiteit Leiden. 1999. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 342 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Nelli, René.  - Histoire secrète du Languedoc.
Albin Michel, Paris, 1978. 22,5 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. 222 pages. Text in French.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Neubecker, Ottfried.  - Heraldiek. Bronnen, symbolen en betekenis.
Alphen a/d Rijn, Atrium, 1988. Tweede druk. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 288 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Neubecker, Ottfried.  - Heraldiek. Bronnen, symbolen en betekenis.
Amsterdam, Elsevier, 1977. Eerste druk. 29 x 22,5 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 288 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Neufeld, Karl.  - In Ketten des Kalifen. Zwölf Jahre Gefangenschaft in Omdurman.
Berlin, W. Spemann Verlag, zweite vermehrte Auflage. 25 x 18 cm. Orig.-Halbleinenband. Mit Abbildungen in s/w. VIII, 376 Seiten. Gutes Exemplar.  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Nieupoort, Hendrik - G.H. Neoportio.  - Antiquitatum Romanarum Brevis Descriptio, ex G. H. Neoportio concinnata, in usum scholarum, editio quarta.
Leiden, Honkoop, 1828. Kartonnen band. 22 x 13 cm. 161 pag. Titel in potlood op schutblad geschreven. 

50.00 Euro

Bestellen/Order
Nolthenius, Helene.  - Renaissance in mei.
Florentijns leven rond Francesco Landini (1397). Antw., Spectrum, 1956. 1ste druk. Linnen. Met foto's. 291 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Oldenbourg, Zoë.  - Les Croisades.
Paris, Gallimard, 1965. 8vo. Cloth. With illustrations. 652 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Ollnick, Carsten.  - Die Entwicklung der Nationalsozialismus und Antisemitismus in Aschaffenburg 1919 - 1933.
Aschaffenburg, 1984. Bound. With illustrations. 251 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Olsen, Donald.  - De stad als kunstwerk. Londen, Parijs, Wenen. 1814-1914.
Amsterdam, Ambo, 1991. 24,5 x 17,5 cm Linnen met stofomslag. Met foto's. 432 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Ousby, Ian.  - De weg naar Verdun. Frankrijk en de Eerste Wereldoorlog.
Amsterdam, Anthos, 2002. Paperback (klerin kreukje). Met foto's. 390 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Ouweneel, Arij.  - De vergeten stemmen van Mexico. Een reeks ontmoetingen in de achttiende eeuw.
Amsterdam, University Press, 1996. 22,5 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. XVII, 206 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Panagopoulous, Andreas.  - Catives and hostages in the Peloponnesian war.
Amsterdam, Hakkert, 1989. Second edition. Orig. wrappers. 296 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Peck, Linda Levy.  - The Mental World of the Jacobean Court.
Cambridge University Press, 1991. 25 x 18 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. xiii, 363 pages. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Peiren, Luc. ; Messiaen, Jean-Jacques.  - Een eeuw solidariteit 1898 - 1998.
ABVV - Ludion - Amsab - IEV, 1997. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 198 pag. - Mooi exemplaar.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Perry, Elisabeth Israels.  - From Theology to History: French Religious Controversy and the Revocation of the Edict of Nantes.
The Hague, Martinus Nijhoff, 1973. Cloth with dustwrappers (FINE/FINE). 254 pag. .  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Peyrefitte, Alain.  - China en het westen. Kroniek van een historische bron
Kampen, Kapellen, Kok Agora, DNB/Uitg. Pelckmans, 1991. 24 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. XVI, 707 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
PIERING, M. & M. VAN MONTERANS & J.TH. LEERSSEN &  - De weerspannigheid van de feiten. Opstellen over geschiedenis, politiek, recht en literatuur. Aangeboden aan W.H. Roobol.
Hilversum, Verloren, 2005. Paperback, ingenaaid. Softcover. 292 pag. ALS NIEUW 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Piers, Giovanni.  - Onkel Wilhelm of een kleine geschiedenis van Duitsland [1870-1989].
Leuven., Davidsfonds., 2008. ISBN: 978-90-5826527-2. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Pierson, J. L.  - De achttiende dynastie van oud-Egypte [1580-1350 vChr]. Wier Pharao's hun land tot een wereldrijk en Thebe tot een een wereldstad maakten.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1936. vo. Verguld linnen (bovenrand rug licht ongaaf).Met foto's. XVIII, 187 pag. + vouwkaart.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Pieters, Jürgen.  - Moments of Negotiation: The New Historicism of Stephen Greenblatt. [Amsterdam Archaeological Studie]
Amsterdam, University Press, 2001. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. 342 pages. NEW COPY  

19.00 Euro

Bestellen/Order
PLATT, COLIN.  - Panorama van de Middeleeuwen.
Bruna, 1988. Gebonden. 4to. 254pp., ills., index. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Pleticha, Heinrich.  - Des Reiches Glanz. Reichskleinodien und Kaiserkrönungen im Spiegel der deutschen Geschichte. Mit Farbaufnahmen von Wolfgang Müller.
240 Seiten. 4to. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Freiburg in Breisgau, Herder Verlag, 1989. Mit zahlreiche Farbtafeln. NEUWERTIG 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Ploetz, Karl.  - Aula wereldgeschiedenis in jaartallen. [In 4 delen, compleet:] 1: Tot 500. 2: 500 - 1500. 3: 1500 - 1914. 4:1914 - 1977.
Utrecht & Antwerpen, Het Spectrum, 1980. 18 x 13 cm. Paperbacks / Softcovers. 4 delen. 181, 173, 168, 440 pag. ALS NIEUW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Plumb, J.H.  - De Glorie van de Renaissance. Met voorwoord van R.van Lutterveld.
A'dam/Brussel, Elsevier, 1961. 31 x 23,5 cm. In verguld halflinnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 432 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Poel, D. C. van der.  - Hoofdlijnen der economische en sociale geschiedenis. Deel 1: De voorkapitalistische periode tot het einde der Middeleeuwen. Deel 2.De periode na de Middeleeuwen.
Utrecht, De Haan, 1952-1953. Gebonden, rood linnen, 19x26,5cm. Twee delen: 380 pp + 360 pp, geïllustreerd in z/w.' 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Pohl, Hans. & Treue, Wilhelm.  - Die Daimler-Benz AG in den Jahren 1933 bis 1945.
Wiesbaden, Steiner, 1986. 8vo. Obrosch. 394 S. * Zeitschrift für Unternehmensgeschichte, Beiheft 47.

15.00 Euro

Bestellen/Order
Poll, F.G. van der.  - Benito Mussolini. Portret contra zelfportret.
Proefschrift Universiteit van Amsterdam. Groningen, J.B. Wolters, 1964. Oorspr.omslag. 309 pag + stellingen. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
PORTER, ROY (EDITOR).  - The Cambridge History of Science: Volume 4 Eighteenth-century Science.
Cambridge University Press, 2003. First published. Hardcover (cloth) with dustjacket. AS NEW 

100.00 Euro

Bestellen/Order
Pottinger, Brian.  - The Foreign Volunteers: They Fought for the Boers (1899-1902). The First Scripta Africana series.
Scripta Africana, Johannesburg,1986. Hardcover (gilt title) with original slipcase (both red imitation leather): 29 x 23 cm. This is copy 444 of a limited edition of 1000 copies. Signed by the director. Leather-bound edition. XXXI, 340 pages. FINE COPY  

75.00 Euro

Bestellen/Order
Preston, Antony.  - Suid-Afrikaanse Geskiedenis in Beeld.
London, Boston Books, 1989. Eerste Afrikaanse uitgawe. 37 x 26 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 192 pages. FINE COPY  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Purin, Sergio (ed.).  - Inca - Perú. 3000 jaar geschiedenis. Catalogus behorende bij de tentoonstelling in het Koninklijk Musea voor Kunst en Geschiedenis te Brussel (21-9 tot en met 30-12-1990).
Gent, Imschoot, 1990. Two volumes. 4to. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in col. and b/w. 503, 312 pag. Text in Dutch. NICE SET 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Ranke, Leopold von.  - Englische Geschichte vornehmlich im XVII. Jahrhundert. Mit Einl. von M. Freund. Vollst. Ausg. 2 Bde.
Stuttgart., K. F. Koehler 1955. 2Bde. : XXVII, 771; 699 S. Original-Leinenband 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Rashid, Ahmed.  - De dreiging van chaos. De crisis in Pakistan, Afghanistan en Centraal-Azië. [ isbn 9789045012421 ]
Atlas, 2009. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. 607 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Rashid, Ahmed.  - Taliban. Vertaald door Tinke Davids.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2002. Negende druk. Paperback. 373 pag. NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rashid, Ahmed.  - Taliban. Vertaald door Tinke Davids.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2001. Zesde druk. Paperback. 373 pag.MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Reeth, Adelaïde van., Büch, Boudewijn., Peeters, Guido. & Weerheijm, Tom.  - Herinneringen in steen. Voorwoord Boudewijn Büch. Fotografie T.Weerheijm. 300 laatste rustplaatsen van onmiskenbare beroemdheden uit de geschiedenis van de westerse beschaving met een kort biografisch overzicht.
Houten, De Haan,1988. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 360 pag. Stempeltje op schutblad. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Reichszentrale für Heimatdienst [ Hrsg.].  -  Die Deutsche Sozialpolitik. (Abgeschlossen am 1.Dezember 1925). Material für Vorträge.
Reichszentrale für Heimatdienst, Dezember 1925. Orig. wrappers (map with 76 text-sheets [loose]) . GUTER ZUSTAND  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Reitsma, Henk.  - De hoop van weleer. Vakbeweging en maatschappelijke vernieuwing in Frankrijk De Confédération Générale du Travail 1944-1950.
Proefschrift VU Amsterdam, 2000. 4to. Groot formaat paperback. 229 pag. ALS NIEUW 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Reynolds, David.  - Summits: Six Meetings that Shaped the Twentieth Century
London, Allan Lane/Penguin, 2007. First published. Hardcover with dustjacket. XIV, 496 pages.NEW COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Rodriguez Perez, Yolande.  - De Tachtigjarige Oorlog in Spaanse ogen. De Nederlanden in Spaanse historische en literaire teksten (circa 1548-1673)
Nijmegen, Vantilt, 2003. Tweede druk. Paperback / Softcover. 336 pag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Rollin.  - Abrégé de l'histoire ancienne de Rollin, par l'Abbé Tailhié, Prêtre. Complet des 5 volumes.
Lyon/Paris, chez Périsse. 1853. Huitième édition. 18 x 11,5 cm. Halfcalf. With folded plates. Text in French.  

70.00 Euro

Bestellen/Order
Romein, Jan.  - De eeuw van Azië. Opkomst, ontwikkeling en overwinning van het modern-aziatisch nationalisme.
Leiden, Brill, 1956. 1ste druk. Hardcover. Linnen. XII, 396 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ronart, Stephan.  - Die Türkei von heute.
Amsterdam, Edition Pays et Peuples; Verlag de Steenuil, 1936. 24 x 17 cm. Orig.-Pappband mit leicht besch. Orig.-Schutzumschlag. Mit Abbildungen in s/w. 267 Seiten. 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Roos, H. (red.).  - Van marketentster tot logistiek netwerk. De militaire logistiek door de eeuwen heen.
Amsterdam, Boom, 2002. Paperback. 24 x 17 cm. Met illustraties. 407 pag. NIEUW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Roosevelt, Franklin Delano.  - Addresses and messages : Of Franklin D. Roosevelt, compiled from official studies, intended to present the chronological development of the foreign policy of the United States from the announcement of the Good neighbor policy in 1933, including the war declarations. Development of United States foreign policy.
Reprinted by His Majesty's StationaryOffice, London, 1943. Orig. wrappers. 24,5 x 15,5 cm. 119 pages.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Rosenbaum, Robert A.; Brinkley, Douglas, (editors)  - The Penguin Encyclopedia of American History.
Penguin Reference, NY. 2003. Hardcover Large 8vo, hardcover. As new condition, including dj. 452 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rosenberg, Arthur.  - Geschichte des Bolschewismus von Marx bis zur Gegenwart.
Berlin. Rowahlr Verlag. 1933. 1. - 5. Tausend. 22,5 x 15 cm. Orig. wrappers (sl.traces of use). Some underlinings (neatly). 240 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rothenberg, Beno.  - Sinai. Pharaonen, Bergleute, Pilger und Soldaten
Bern: Kümmerly und Frey, 1979 Kunstleder mit Umschlag. 4to Fotos von Helfried Weyer . 164 Illustr. (z.T. farb.), 239 S.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Roy Ladurie, Emmanuel le.  - De reis van Thomas Platter de Jongere (1595-1599). Deel 1.
Amsterdam, Bert Bakker, 2003. Gebonden met stofomslag. 576 pag. MOOI EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Roymans, N (ed).  - From the Sword to the Plough: Three Studies on the Earliest Romanisation of Northern Gaul (Amsterdam Archaeological Studies).
Amsterdam University Press 1996. 30 x 21,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. 260 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Rubin, Miri.  - The Hollow Crown. A History Of Britain In The Late Middle Ages.
London, Allan Lane, 2005. 8vo. Hardbound with dustjacket With illustrations in col. and b/w. 380 pages. NEW 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Rumphius, G & H.C.D. de Wit (edited).  - Rumphius Memorial Volume.
Baarn, Hollandia, 1959. 25 x 17 cm. Hardcover (green gilt imitation leather). Portrait & plates, 2 maps as flyleaves. 462 pages. NICE COPY 

200.00 Euro

Bestellen/Order
RÜBELT, LOTHAR. ; Jagschitz, Gerhard.  - Österreich zwischen den Kriegen. Zeitdokumente eines Photopioniers der 20er u. 30er Jahre.
Wien München Zürich : Molden Edition, 1979. Original - Leinen mit Schutzumschlag. 425 Abb., Erstauflage, 255 Seiten. Name auf Vorsatz. SEHR GUTES EXEMPLAR 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Salmoral, Manuel Lucena.  - Amerika. Een fascinerende beschaving 500 jaar geleden.
Leuven, Davidsfonds, 1991. Groot 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
SANDE, JOHANNE VAN DEN.  - Belgicarum Historiarum Epitome. Qua Initium, progressus & exitus motuum atque discordiarum lucide demonstrantur, ab anno 1566. ad 1648.
Utrecht, Joannem à Waesberge, 1652. 24mo: 14 x 8,4 cm. Hardcover. Bound in contemporary vellum [3], 427, [index: 36]. With engraved title page and 23 engraved portraits + 4 double page plates. NICE COPY 

150.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Sandler, Martin W.  - Atlantic Ocean. The Illustrated History of the Ocean That Changed the World.
Sterling, 2008. 26 x 24 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. XI, 468 pages. NEW COPY 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Santiago de Compostela.  - Santiago de Compostela. 1000 jaar Europese bedevaart.
Gent, Crédit Communal, 1985. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Catalogus Europalia 85 Espana. Met illustraties in kleur en z/w. 497 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Schaeffer, C.F.A.  - Stratigraphie Comparée et Chronologie de l'Asie Occidentale (IIIe et IIe millénaires) Syrie, Palestine, Asie Mineure, Chypre, Perse et Caucase.
Oxford/London, 1948. 8vo. Cloth. Gilt lettering. First innerjoint weak. With '349 planches, 9 tableaux synoptiques + 1 carte'. XIII, 653 pag.  * With signed dedication by the author.

150.00 Euro

Bestellen/Order
Schefold, Karl.  - Frühgriechische Sagenbilder. Aufnahmen Deutsches Archäologisches Institut Athen Max Hirner u.a.
München, Hirmer Verlag (= Antike Welt) 1964. 109 Seiten. 26,5 x 23 cm. Original - Leinen mit l. besch. Schutzumschlag. Mit zahlreichen Abbildungen in Farbe und sw. GUTER ZUSTAND  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Schlesinger, Arthur M.  - De duizend dagen. John F.Kennedy in het Witte Huis.
Amsterdam, Paris, 1965. Hardcovers, Gebonden in groen kunstleder met goudopdruk op de rug. Totaal: 1177 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Schorske, Carl.  - Wenen in het Fin de Siècle. De crisis van het liberalisme en het ontstaan van de moderne kunst.
Amsterdam, Agon, 1989. 25 x 17,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met foto's. 352 pag. MOOI EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Schroevers, Marinus.  - De twintigste eeuw. Een cultuurgeschiedenis van het westen. Deel 1: Wankele dageraad. Deel 2: Het helse middaguur. Deel 3: De nevels van het avondland.
Amsterdam, De Bataafsche Leeuw. 1995, 1995, 1996. 24,5 x 18 cm. 3 delen: 200; 262; 312 pag. . Gebonden met stofomslagen. Index. Complete set. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Scurr, Ruth.  - Fatale zuiverheid - Robespierre en de Franse Revolutie.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2006. Paperback , Softcover. 439 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Seipel, Wilfried (Hrsg.).  - Die Sammlung zyprischer Antiken im Kunsthistorischen Museum Wien.
Wien/Milano, Skira, 1999. 238 S., über 150 (137 farb.) Abb., Lit.verz. 4to. Fester Einband mit orig. Umschlag. Hardcover with dustjacket. *Texte in deutsch. u. englisch. * NEW COPY  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Shaw, Gerald.  - The Garrett Papers-edited with an Introduction by Gerald Shaw.
Cape Town, Van Riebeeck Society. Second Series No.15. 1984. Hardcover, gilt cloth. Preface + 152 pages illus. b/w photos. plates. Van Riebeeck Society. Second Series No.15. AS NEW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Shepherd, Thomas.  - London in the Nineteenth Century.
London, Bracken Books 1983 Hard cover with dust jacket. iii, 160 pages. 29 cm. Includes Illustrations. First published London, 1827-31.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Shwadran, Benjamin.  -  The Middle East, Oil and the Great Powers
Hardbound. xviii, 630 pages . Third edition, revised & enlarged. New York & Jerusalem: John Wiley & Sons/Israel Universities Press 1973 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Silberstein, Iola Hessler.  - Cincinnati, Then and Now.
Cincinnati The Voters Service Education Fund of The League of Women Voters of The... 1982 . Hardbound with dustjacket. With illustrations. 319 pages. AS NEW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Siliotti, Alberto.  - Egypte. Tempels, mensen en Goden.
Lisse, Zuid Boekproducties. 1995, tweede druk. 36 x 26 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 290 pag. Met de losse bijlage Mummies. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Slob, Ewoud.  - Luxuria. Regelgeving en maatregelen van censoren ten tijde van de Romeinse Republiek.
Zutphen, Walburg Pers, 1986. Paperback. X, 208 pag. * Als nieuw. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Smeets, Hubert; Olge Klimov (fotografie).  - Erfenis van een wereldrijk. Ondergang van de Sovjet-Unie, opkomst van Rusland. Fotografie Oleg Klimov.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2004. 32,4 x 24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Smith, P.D.  - Doomsday Men: The Real Dr. Strangelove and the Dream of the Superweapon.
London, Allan Lane/Penguin, 2007. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. XXII, 553 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Smith, Whitney.  - Spectrum Vlaggenboek.
Utrecht - Antwerpen, Het Spectrum, 1976. 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 357 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Soly, Hugo & Van de Wiele, Johan.  - Carolus. Keizer Karel V 1500-1558. HARDCOVER
Tentoonstellingscatalogus Kunsthal De Sint-Pietersabdij, Ghent, 1999. (Snoeck-Ducaju). 30,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 367 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Soly, Hugo (Hrsg.).  - Karl V , 1500 - 1558 und seine Zeit.
Köln, Dumont, 2000. 4to. Original - Leinen mit Schutzumschlag + Schuber. Mit farb. Abb. 529 S und Beilage: Genealogie-Taf. - Neuwertig.  

75.00 Euro

Bestellen/Order
Spruit, Ruud.  - Het land van de sultans. Maleisië en het kolonialisme.
s-Gravenhage, SDU, 1989. Met illustraties in z/w. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. 127 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Stahlecker, Adrian.  - Intriges en schandalen aan het Spaanse Hof.
Soesterberg, Aspekt, 2009. 23,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. 314 pag. ALS NIEUW  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Starobinski, Jean.  - The Invention of Liberty. 1700-1789.
New York, Rizzoli, 1981. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 219 pages. « As new » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
 - Steinkohle. Westdeutsche Wirtschafts-Monographien. Folge 1.
164 Seiten. Original-Pappband. Mit zahlr. Abb. u. Fig. Köln, Stauber, 1953. Herausgegeben von Konstantin Stauber. Bearbeitet von Lothar Lohrisch. Vorwort von Heinrich Kost. Geleitworte von Franz Blücher und Franz Etzel. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Stibbe, Conrad M.  - Brieven over Sparta - kernpunten uit de politieke en culturele geschiedenis van het antieke Sparta [ isbn 9789075879445 ]
Westervoort, Van Gruting, 2008. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 110 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Stierlin, Henri.  - De bouwkunst van de faro's.
Atrium/Terrail, 1993. Groot formaat paperback. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Stierlin, Henri.  - Byzantinischer Orient. Von Konstantinopel bis Armenien und von Syrien bis Äthiopien.
Stuttgart/Zürich, Belser Verlag, 1996. 4to. Gebunden (Original-Pappband) mit Schutzumschlag. Mit zahlr. Textabb. und 209 teils ganzs. farb. Abb. 231, (1) S. 

32.00 Euro

Bestellen/Order
Stierlin, Henri.  - Kleinasiatisches Griechenland. Klassische Kunst und Kultur von Pergamon bis Nimrud Dagh.
Freiburg, Office du Livre/ Zürich, Belser Verlag, 1986. 4to. Cloth with dustwrappers (FINE/FINE) in slipcase (boards). With illustrations in col. and b/w. 231 pag.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Stille, Alexander.  - De toekomst van het verleden.
Amsterdam, Atlas, 2006. Paperback. 368 pag. NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Stiphout, H.A. van.  - Tussen loyaliteit en satisfactie in de consumptiemaatschappij.
Proefschrift RUL, 1988. Paperback. Met een enkel streepje in de kantlijn. 319 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Stoop, J.P.  - ' Om het volvoeren van een christelijke staatkunde'. De Anti-Revolutionaire Partij in het Interbellum.
Hilversum, Verloren, 2001. Paperback. 362 pag. Dissertaie. NIEUW EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Strathern, Paul.  - Napoleon in Egypte.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 24 x 16 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 460 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Strathern, Paul.  - Napoleon in Egypte.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 460 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Striemer, Alfred.  - Peine. Leben und Arbeit im Stadt- und Landkreis Peine.
Berlin, Julius Springer, 1939. 8vo. 9, 93, (3) Seiten mit mehreren Tab. u. 2 Abb. OKart. Mit Stempel.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Swain, Harriet.  - Grote vragen uit de geschiedenis door 20 toonaangevende historici.
Wormer, Immerc, 2007. 23 x 15 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 291 pag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Swellengrebel, Hendrik. & Schutte, G.J. (editor).  - Briefwisseling van Hendrik Swellengrebel Jr oor Kaapse sake 1778 - 1792. Met 'n opsomming in Engels deur dr. A.J. Böeseken bygestaan deur prof. dr. H.M. Robertson.
Cape Town, Van Riebeeck Society, Second Series, volume 13, 1982. 23 x 16 cm. Hardcover (gilt clothbound). (xii) + 462 + (9), frontispiece portrait + a few plates. FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Thijsse, W.H.  - Rokoko democratie in wording.
Zutphen, Walburg Pers, 1985. Paperback. Met foto's. 147 pag. 384 pag. - In nieuw staat.  

7.00 Euro

Bestellen/Order
Thomas, Gordon.  - Operatie-Mossad. Een onthutsend beeld van 's werelds meest geruchtmakende geheime dienst.
Utrecht, Het Spectrum, 1999. Derde druk. Paperback. Softcover. 408 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Thomas, Hugh.  - De Spaanse burgeroorlog. ISBN: 9789002219900.
Anthos/Standaard, 2007. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 927 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

27.00 Euro

Bestellen/Order
Tielemann, G.  - Neudruck der Geschichte der Schwarzen-Häupter in Riga nebst einer Beschreibung des Arthurhofes und seiner Denkwürdigkeiten von G. Tielemann. Riga, 1831.
AMsterdam, W.F. Häcker, 1970. 28,5 x 20 cm. Gebunden. Hardcover. VI, 34 Seiten + Abbildungen in s/w. SEHR GUTES EXEMPLAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
TOCQUEVILLE, ALEXIS DE.  - L'Ancien Régime et la Révolution. Tome I + Tome II. [Oeuvres complètes]
Gallimard, 1981. Troisième édition. 1981. 23 x 14,5 cm. Bound in half leather; marbled boards; gilt spine title. 362 + 448 pages. Text in French. FINE SET  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Traub, James.  - The Best Intentions. Kofi Annan and the UN in the Era of American World Power.
Bloomsbury Publishing , 2006. First edition. Hardcover with dustjacket. With illustrations. VIII, 442 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Tuchman, Barbara.  - August 1914.
London, Constable & Co 1962. First edition. Cloth in a sl.dam. dust-jacket. Hardcover. Name on first endpaper. 499 pages.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Tuchman, Barbara.  - Het eerste saluutschot.
De Amerikaanse vrijheidsstrijd en de Republiek. Houten, Unieboek, 1988. Fibula. Linnen met stofomslag. 365 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Tyacke, Nicholas.  - The History of the University of Oxford. Volume IV: Seventeenth-Century Oxford.
Oxford, Oxford University Press/Carendon Press, 1997. Hardcover (cloth) with dustjacket. Gilt spinelettering. XVI, 1008 pages. With illustrations, maps, figures. FINE COPY 

175.00 Euro

Bestellen/Order
Ulfers, S.  - Het socialisme.
Amsterdam, D.B. Centen, 1898. Tweede druk. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Stempeltjes voorin. 386 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vandenberg, Philipp.  - Nefertete. Een archeologische biografie.
Baarn., H. Meulenhoff., 1975. 22,5 x 14,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 299 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Verdenius, W.J.; Zadoks-Josephus Jitta, A.N.; e.a.  - Antieke Jeugd.
Nederlands Klassiek Verbond. 1968. 25 x 25 cm. Gebonden in blauw linnen. Hardcover. Met foto's. 99 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vogt, Joseph.  - Het verval van Rome 200-500.
Amsterdam, Meulenhoff, 1968. 24,5 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 375 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Voigt, J.  - Histoire du Pape Gregoire VII et de son siecle: d'apres les monuments originaux. Par J. Voight. Traduite de l'allemand, augmentee d'une introduction, de notes historiques et de pieces justificatives par l'abbé Jager. 2 parts in one volume.
Bruxelles, 1838. 22 x 13,8 cms. Half leather with marbled boards. 330 + 292 pages. Text in French. 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Volkert, Wilhelm.  - Adel bis Zunft. Ein Lexikon des Mittelalters.
München, Verlag C.H. Beck, 1991. Fester Einband mit Schutzumschlag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Vorgrimler, Herbert.  - Boodschappers uit hogere sferen. De cultuurgeschiedenis van de engel.
Leuven, Davidsfonds, Kok, 2002. Gebonden met stofomslag. 4to. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Vorgrimler, Herbert.  - Boodschappers uit hogere sferen. De cultuurgeschiedenis van de engel.
Leuven, Davidsfonds, Kok, 2002. Gebonden met licht ongave stofomslag. 4to. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. GOED EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Vrieze, John.  -  De Thracische koningsschat; De zilverschat van Rogozen, Bulgarije.
Catalogus Amsterdam, Nieuwe Kerk, 1989. 's-Gravenhage, SDU, 1989. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 154 pag. « Als nieuw » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Weber, Eugen.  - Frankrijk, fin-de-siècle.
Amsterdam, Agon, 1993. 23 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 315 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Welschen, Tom.  - Het Italiaanse complex - Partijen en bewegingen van 1970 tot 1990.
Bussum, THOTH, 1996. 2e druk. Paperback, 8vo. Handelseditie van het Proefschrift, waarop de auteur is gepromoveerd aan de Universiteit van Amsterdam.512 pag. * Mooi exemplaar. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Wilhem.  - Willy - Nicky volledige correspondentie van ex-keizer Wilhelm aan tsaar Nicolaas 1894-1914 .
Amsterdam, Scheltens & Giltay, circa 1919. 20 x 14 cm. Gebonden. Hardcover. 176 pag. GOED EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Willett, John.  - Weimar een weggemaaide cultuur.
Amsterdam, Meulenhoff, 1984. 4to. Paperback. Met illustraties in z/w. 160 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Williams, Craig A.  - Roman Homosexuality. Ideologies of Masculinity in Classical Antiquity (Ideologies of Desire). ISBN 0195113004
Oxford University Press, 1999. 24 x 16 cm. Hardcover. XII, 395 pages. FINE COPY 

28.00 Euro

Bestellen/Order
Wit, Daan de.  - De volgende oorlog - de aanval op Iran: een voorbeschouwing.
Rotterdam, Lemniscaat, 2008. Paperback / Softcover. 21,5 x 14 cm.288 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wood, Michael.  - De Conquistadores.
Utrecht/Antwerpen, Kosmos- Z& K, TELEAC, 2002. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 288 pag. NIEUW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Wright, Harrison M (editor).  - Sir James Rose Innes Selected Correspondence (1884-1902).
(Van Riebeeck Society. 2nd Series No. 3). 384 pages, 5 plates & folding map. Cape Town, 1972. FINE COPY 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Zadoks-Josephus Jitta, A.N. Prof. Dr.  - Antieke cultuur in beeld.
 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Zadoks-Josephus Jitta, Annie N., W.J.T.Peters & W.  - Roman Bronze Statuettes from the Netherlands II. Stauettes Found South of the Limes.
Groningen, Wolters-Nordhoff, 1969. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). many plates. XIV, 216 pag. « As new »  Scripta Archeologica Groningana 2.

15.00 Euro

Bestellen/Order
Zaide, Gregorio F.  - Philippine political and cultural history. :Vol. 1. The Philippines since pre-Spanish times ; Vol. 2. The Philippines since the British invasion.
Philippine Education Co. , Manila, 1950 (reprinted), 1956 (revised, fourth printing). Softcovers. Orig. wrappers.Two volumes: XII, 415; XIII, 412 pages.  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Zimmer, Joseph E.  - The History of the 43d Infantry Division 1941-1945.
Battery Press, 1982. 4to, blue cloth, 96 pages, numerous maps and photos, orders of battle etc. Reprint of 1945 edition.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Zweers, Louis.  - Alfred van Sprang. Het gezicht van de Koude Oorlog.
Zutphen, Walburg Pers, 1999. 22 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 119 pag. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
ÖHQUIST, JOHANNES.  - Het Rijk van den Führer. Oorsprong en strijd, wereldbeschouwing en opbouw van het Nationaal-Socialisme, beschreven door een buitenlander.
Amsterdam, Westland, (1940). Halflinnen gebonden. Hardcover. 394 pag. Nederlandsche vertaling door Frits Sampimon. Met portret. 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage