Boeken over Indonesië/Nederlans-Indië / Books on Indonesia:


Terug naar Homepage

Aeckerlin, Tjaal en Schoonenberg, Dick.  - Lied van een tokèh. Vertellingen uit voormalig Nederlands-Indië.
Amsterdam, KIT, 2004. Tweede druk. Oblong: 18 x 24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 176 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Agt, Beatrijs van. e.a.  - Het Verborgen Verhaal. Indische Nederlanders in oorlogstijd 1942 - 1949.
Den Haag, Stichting Tong Tong, z.j. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 144 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Akihary, Huib.  - Architectuur & stedebouw in Indonesië 1870/1970.
Zutphen, Walburg Pers, 1988. 8vo. 24 x 20,5 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 148 pag. With an English summary. MOOI EXEMPLAAR Met ondermeer: Voorlopige lijst van architecten en stedebouwkundigen werkzaam in Nederlands-Indië/ Indonesië in de periode 1870-1970.

25.00 Euro

Bestellen/Order
Baars, A. & Sneevliet, H.  - Het Proces Sneevliet 1917.
Ingeleid en bewerkt door Emile Schwidder en Fritjof Tichelman. Leiden, KITLV, 1991. Indonesische herdrukken. Paperback. LXXV + 447 pag.NIEUW EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Backer, C.A.; Slooten, D.F. van.  - Geïllustreerd handboek der Javaanse theeonkuiden en hunne beteekenis voor de cultuur.
Batavia, Ruygrok, 1924. 25 x 17 cm. In groene (blinde) linnenband gebonden. Hardcover. Met 240 platen. 47;( 480; 68 ) pag. GOED EXEMPLAAR  

33.00 Euro

Bestellen/Order
Backer, C.A.  - Schoolflora voor Java (Ranunculaceae - Myrtaceae).
Weltevreden, Boekhandel Visser, 1911. 23 x 16 cm. In zwart blanco linnenband gebonden. Hardcover. Met foto's. CLXXIX, 676 pag. 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Ballard, Chris; Vink, Steven; Ploeg, Anton; Tropen  - Race to the Snow. Photography and the Exploration of Dutch New Guinea, 1907 - 1936.
Amsterdam, Tropical Museum, 2001. 96 pages; 5 maps, biblio. 6 essays on the first expeditions to Dutch New Guinea, illustrated. with 55 (early) photographs. NEW COPY [ With picture ]  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Bataafsche Brandwaarborg Maatschappij.  - Bataafsche Brandwaarborg Maatschappij. Terugblik op anderhalve eeuw groei. 1806 - 1956.
Den Haag, 1956. 29 x 21 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met foto's. 48 pag. + aanbiedingsbriefje. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Baudet, H.; I.J. Brugmans.  - Balans van beleid. Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlands-Indië.
Assen, Van Gorcum, 1984. Heruitgave. (XVIII), 374 pag. Paperback. 22 x 14,5 cm. Illustraties. (Ons XXste eeuwse verleden, 3). Met nieuwe inleiding.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Beekhuis, H.; en anderen.  - Japanse burgerkampen in Nederlands-Indië. Deel 3: Sumatra.
Groningen, 1999. 5e druk. 30 x 22 cm. Ringband. Met kaarten en plattegronden. 122 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Benthem Jutting, W.S.S. van.  - Kulit Lokan. Seni Dan Kebagusan Indonesia.
Djakarta, Penerbitan Dan Balai Buku Indonesia, 1952. 4to. Cloth with dustwrapper. With 64 plates b/w. 16 pag. text (in indonesian). * Book on Indonesian sea shells.

20.00 Euro

Bestellen/Order
Bercken, Cathelijne van den; e.a.  - De smaak van verlangen. Droomrecepten en verhalen uit bezet Nederlands-Indië.
Amsterdam, idefiks, 2008. Vierde druk. Gebonden. Hardcover. 23 x 24,5 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bernet kempers, A.J.  - Borobudur. Mysteriegebeuren in steen. Verval en restauratie. Oudjavaans volksleven.
Wassenaar, Servire, 1973. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 25 x 20,5 cm. Met foto's. 24 pag. Met een enkele onderstreping. GOED EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Bernet kempers, A.J.  - Herstel in eigen waarde. Monumentenzorg in Indonesië.
Zutphen, De Walburg Pers, 1978. Bound. Illustr. in b/w. 232 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Beus, J.G. de.  - Morgen bij het aanbreken van de dag. Nederland driemaal aan de vooravond van oorlog. Voorspel: Dantzig en Warschau / Berlijn, oktober 1939- 10 mei 1940. Indonesië: de tweede politie-actie / Nieuw Guinea, een treurspel.
Rotterdam, Ad Donker, 1977. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 424 pag. « Goed exemplaar » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Beynon, H.C.  - Verboden voor honden en inlanders. Indonesiërs vertellen over hun leven in de koloniale tijd
Amsterdam, Jan Mets. 1995. 23,5 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 191 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
BIJL DE VROE, C.L.M.  - Rondom de Buitenzorgse troon. Indisch dagboek C.L.M. Bijl de Vroe 1914-1919. Ingeleid en bewerkt door M. Schouten. Met een woord vooraf door A. Alberts.
Haarlem, Van Dishoeck, 1980. Paperback. Met foto's. 186 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
BIJL DE VROE, C.L.M.  - Rondom de Buitenzorgse troon. Indisch dagboek C.L.M. Bijl de Vroe 1914-1919. Ingeleid en bewerkt door M. Schouten. Met een woord vooraf door A. Alberts.
Haarlem, Van Dishoeck, 1980. 24,5 x 17 cm. Paperback (licht verkleurd). Met foto's. 186 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Blumberger, J. Th. Petrus.  - De communistische beweging in Nederlandsch-Indie. [Uitgave van den Nationalen Bond tegen Revolutie].
Met foto's in zwart/wit. Haarlem, Tjeenk Willink, 1928.25 x 16,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. (VIII) 163 pag.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
BOETZELAAR VAN ASPEREN EN DUBBELDAM, DR. C.W. BARON VAN.  - De protestantse Kerk in Nederlandsch-Indië. Haar ontwikkeling van 1620-1939.
Den Haag, Nijhoff. 1947. 25 x 16 cm. In verguld donkergroen linnen gebonden [deels geplastificeerd]. Hardcover. XII, 488 pag. Met een enkele onderstreping.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Boetzelaer van Dubbeldam, Carel Wessel Theodorus van.  - De Gereformeerde Kerken in Nederland en de Zending in Oost-Indie. In de dagen der Oost-Indische Compagnie (1906)
Utrecht, P. den Boer, 1906. (VIII) 358 pag. 24,5 x 16,5 cm. Softcover [geplastificeerd]. Met een enkele onderstreping. GOED EXEMPLAAR Proefschrift met de stellingen 

24.00 Euro

Bestellen/Order
BONGENAAR, KAREL E.M.  - De ontwikkeling van het zelfbesturend landschap in Nederlandsch-Indië 1855-1942.
Zutphen. Walburg Pers. 2005. 24,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 856 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Boomgaard, Peter & Harry A. Poeze. & Termorshuizen, Gerard.  - God in Indië. Bekeringsverhalen uit de 19e eeuw.
Leiden, KITLV. 1997. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 156 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Boomgaard, Peter & Janneke van Dijk.  - Het Indië boek.
Zwolle, Waanders, 2005. Tweede druk. 17 x 12 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w. 512 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Boon, Siem & Eva van Geleuken.  - Ik wilde eigenlijk niet gaan. De repatriëring van Indische Nederlanders 1946-1964.
Den Haag, Tong Tong, 1993. Oblong: 17 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 122 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bosma, Ulbe.  - Karel Zaalberg. Journalist en strijder voor de Indo. Verhandelingen van het Kon. Inst. voor taal-, land- en volkenkunde nr. 175.
Leiden, KITLV. 1997, Handelseditie van het proefschrift. Paperback. Softcover. Gr.8vo. Met illustraties. VIII+482 pag. ALS NIEUW 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Bouman, B.  - Ieder voor zich en de republiek voor ons allen. De logistiek achter de Indonesische revolutie 1945-1950.
Amsterdam. Boom. 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 469 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bouwer, Jan.  - Het vermoorde land.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Linnen met stofomslag. Met foto's. 405 pag. Met een sporadische aantekening. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bouwer, Jan.  - Het vermoorde land.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Linnen met stofomslag. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 405 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bouwer, Jan.  - Het vermoorde land.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Linnen met stofomslag. Met foto's. 405 pag. MOOI EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Brandes, Jan - Max Bruijn & Remco Raben (edit.).  - The World of Jan Brandes, 1743-1808. Drawings of a Dutch traveller in Batavia, Ceylon and Southern Africa.
Zwolle, Waanders Publishers / Amsterdam, Rijksmuseum, 2004. 30 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Illustrated (mostly all in colour), maps. 543 pages. NEW COPY [ With picture ]  

60.00 Euro

Bestellen/Order
Brasser, J. C.  - Jacht op groot wild in Nederlandsch Oost-Indië.
Zutphen, Thieme, 1926. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 22 x 17 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 262 pag. GOED EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Bree, J. La.  - De rechtelijke organisatie en rechtsbedeling te Batavia in de XVIIe eeuw.
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, z.j. Oorspronkelijke omslag. 164 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
BREET, MICHAEL. & Schouten, Wouter.  - De Oost-Indische Voyagie van Wouter Schouten.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Met illustraties. In linnen gebonden met stofomslag. 25 x 18 cm. 544 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
BREET, MICHAEL.  - Strijd om de VOC-miljoenen. Slag in de haven van het Noorse Bergen, 12 augustus 1665.
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 176 pag. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Breton de Nijs, E.  - Tempo Doeloe. Fotografische documenten uit het oude Indië 1870 - 1914.
Door Rob Nieuwenhuys. A'dam, Querido, 1961. Paperback [ geplstificeerd ]. Illustr. in z/w. 192 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Breuning, H.A.  - Het voormalige Batavia. een Hollandse stedestichting in de tropen. Anno 1619.
Utrecht, GJB, 1981. Herdruk van de uitgave uit 1954. Paperback. 18 x 11,5 cm. Met illustraties. 163 pag. + fotopag. + vouwkaart. - Als nieuw.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Brommer, Bea [samenstelling].  - Reizend door Oost-Indie. Prenten en verhalen uit de 19e eeuw.
Utrecht: Het Spectrum, 1979. 29 x 21 cm. Paperback / Softcover. 158 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
BRUCKEL-BEITEN, Mary.  - AAN DE ZUS VAN ANTON. DAGBOEK, BRIEVEN EN TEKENINGEN UIT INDIE 1942-1945.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. Paperback. 22,5 x 15 cm. 207 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Brugman, Pieter.  - Naar de Oost: Oorlogsvrijwilligers naar Nederlands Indië 1945-1948.
Kampen, Voorhoeve. 2000. 24 x 16,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 212 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Buitenweg, Hein en Willem Krols  - Wat wij in ons hart sloten.
Wassenaar, Servire, z.j. 20 x 17,5 cm. Linnen met stofomslag. 156 pag. Naam op schutblad. Met foto's. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Buitenweg, Hein.  - De laatste Tempo Doeloe
Katwijk, Servire, 1980. Tweede druk. 26,5 x 21 cm. Karton gebonden. Rijk geillustreerd. 207 pag. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bussemaker, H.Th.  - Bersiap ! Opstand in het paradijs - de Bersiap-periode op Java en Sumatra (1945-1946).
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24,5 x 17,5. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 400 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Cheong, Yong Mun.  - H.J.Mook and Indonesian Independence: A study of his role in Dutch-Indonesian Relations, 1945-48.
The Hague, Martinus Nijhoff, 1982. Bound (boards). With a few underlinings. XIII, 255 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Colijn, H.  - Nederlands Indië. Land en Volk. Geschiedenis en Bestuur. bedrijf en Samenleving.
Onder leiding van H. Colijn. Voorwoord van J.B. van Heutsz. A'dam, Elsevier, 1929. Derde geheel herziene druk. FINE Decorated cloth With folding coloured map, 2 plates in clours and 537 illustr. in b/w. Two vols.: 386 ; 373 pag. NEAR FINE SET  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Croo, M.H. du.  - Generaal Swart. Pacificator van Atjeh.
Maastricht: Leiter Nypels, 1943. Met foto's & kaarten. Voorwoord Lt. Gen. KNIL b. d. G. K. Dijkstra. Folioformaat [30 x 23 cm]. In halflinnen gebonden. Hardcover. XII, (1), 177 pag. Blanco voorschutblad verwijderd toch KEURIG EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Daendels, Herman Willem.  - Staat der Nederlandsche Oostindische bezittingen, onder het bestuur van den Gouverneur-Generaal Herman Willem Daendels, ridder, luitenant-generaal, &c. in de jaren 1808-1811. Memorie + Bylagen I. + II. + III.Stuk [VIER DELEN ; complete set].
's Gravenhage 1814. 33,5 x 21 cm. Gebonden in halfleer met vergulde rugtitels. Hardcovers. Met 9 vouwbladen. Bovenrand van de rug van Bylagen I. Stuk is licht ongaaf. Keurige en complete set. In drie delen is voorin een curieuze brief waarin de bet-overkleinzoon van Herman Willem Daendels beschrijft hoe hij aan deze set is gekomen. Met afbeelding.  

1400.00 Euro

Bestellen/Order
Dake, Antonie C.A.  - In the spirit of the red banteng. Indonesian communists between Moscow and Peking.
The Hague/Paris, Mouton, 1973. 24 x 16 cm. Hardcover. Cloth with dustwrappers. Illustr. XVI + 479 pag. Text on first endpaper. NEAR FINE COPY  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Darling, Diana (text) and Graham Byfield (watercol  - Bali Sketchbook.
Singapore, Archipelago Press, 2000. Oblong: 25 x 29 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color. 96 pages. Text in English. FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Daum, P.A. - Gerard Termorshuizen.  - P.A. Daum. Journalist en romancier van Tempo Doeloe.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1988. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 632 pag. Met een enekele onderstreping wel een MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Daws, gavan.  - Gevangenen van de Japanners. Krijgsgevangenen in de Pacific gedurende de Tweede Wereldoorlog
Baarn, De Kern, 1996. 23 x 14,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 550 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Dekker, J. (redactie)  - Onze Koloniale landbouw. Eerste serie: De Rietsuikerindustrie op Java - Het boschbedrijf - De kinacultuur - Caoutchouc - Rijst - De thecultuur.
Haarlem, Tjeenk Willink, Circa 1910 - 1915. Met foto's. Gebonden. Hardcover. 23 x 16,5 x 3,7 cm. GOED EXEMPLAAR 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Deli-Maatschappij.  - Gedenkschrift aangeboden aan den Heer Herbert Cremer.
Amsterdam, Eigen Beheer. 15 februari 1941. Hardcover, Halflinnen. 29 x 20,5 cm. 269 pag. met illustraties. GOED EXEMPLAAR 

23.00 Euro

Bestellen/Order
Diessen, J. R. van & R.P.G A. Voskuil.  - Stedenatlas Nederlands-Indië. (Indie)
Purmerend. Asia Maior. 1998. 34,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele kaarten in kleur. 160 pag. ALS NIEUW 

105.00 Euro

Bestellen/Order
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE.  - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) II: 12 maart - 31 dec. 1942.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1995. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 470 pag. ALS NIEUW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE.  - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) III: 1 januari - 31 december 1944.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1992. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 387 pag.MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE.  - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) III: 10 maart - 31 december 1942.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1989. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 419 pag.MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
DIJK, F.N.J. VAN ; en anderen. STICHTING NOORD SUMATRA DOCUMENTATIE.  - Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd; Aek Paminke (AP) III: 1 januari - 31 december 1943.
Makkum, Stichting Noord-Sumatra, 1991. 22,5 x 16 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties. 255 pag.MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Dijk, Toos van.  - Gouden eiland in de Bandazee. Socio-kosmische ideeën op Marsela, Maluku Tenggara, Indonesie.
Leiden, CNWS, 2000. 24 x 16 cm. Paperback. Softcover. With 31 b/w photogr.ills. Gloss., bibliogr. Thesis. 461 pages. Text in Dutch. NEW COPY 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Dijk, Toos van.  - Gouden eiland in de Bandazee. Socio-kosmische ideeën op Marsela, Maluku Tenggara, Indonesie.
Leiden, CNWS, 2000. 24 x 16 cm. Paperback. Softcover. With 31 b/w photogr.ills. Gloss., bibliogr. Thesis. 461 pages. Text in Dutch. NEW COPY 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Doel, H.W. van den.  - Afscheid van Indië. ( Indie ). De val van het Nederlandse imperium in Azië.
Amsterdam, Prometheus, 2000. Eerste druk. Paperback / Softcover. 475 pag.KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Doel, H.W. van den.  - Afscheid van Indië. ( Indie ). De val van het Nederlandse imperium in Azië.
Amsterdam, Prometheus, 2001. Tweede en derde herziene druk. Paperback / Softcover. 475 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Doel, H.W. van den.  - Afscheid van Indië. ( Indie ). De val van het Nederlandse imperium in Azië.
Amsterdam, Prometheus, 2001. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 475 pag. ALS NIEUW  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Dongen, Peter van.  - Rampokan Java.
Amsterdam, Oog & Blik/De Harmonie, 2000. Tweede herziene druk. 30 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Dorren, C. J. O.  - Onze Mariniersbrigade (1945-1949). Een veelbewogen episode in de korpsgeschiedenis.
's Gravenhage, Stok/ZHU, 1954. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 368 pag. Naam op schutblad.KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
DRECHSEL, WILLEM ; E.A.  - Parels van de Oriënt. Indonesië Maleisië Singapore Thailand.
Edu Actief, Meppel, 1993. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 163 pag. Stempeltje op schutblad. ALS NIEUW  

6.00 Euro

Bestellen/Order
Drooglever, P.J. ; Schouten, M.J.B.  - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Tiende deel 21 juli 31 augustus 1947.
's-Gravenhage, 1982. Linnen. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 52. XXVI, 770 pag + achterin twee vouwkaarten.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Drooglever, P.J. ; Schouten, M.J.B.  - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Twintigste deel 16 september 1949 - 31 december 1949.
's-Gravenhage, 1996. Linnen met stofomslag. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 80. XXXI, 929 pag. 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Drooglever, P.J. ; Schouten, M.J.B.  - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945-1950. Veertiende deel 5 juni - 31 augustus 1948.
's-Gravenhage, 1988. Linnen (vlekje) met stofomslag. XXXI, 774 pag. 

19.00 Euro

Bestellen/Order
Drooglever, P.J.  - Indisch intermezzo. Geschiedenis van de Nederlanders in Indonesië.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1994. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 135 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Drooglever, P.J.  - Indisch intermezzo. Geschiedenis van de Nederlanders in Indonesië.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1994. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 135 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Drooglever, P.J  - De vaderlandse club 1929-1942. Totoks en de Indische politiek (with a summary in English).
Franeker, Wever, 1980. 22,5 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 423 pag. Met een enkele onderstreping. GOED EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Dumas, Robert Martin.  - Teater Abdulmuluk' in Zuid-Sumatra. Op de drempel van een nieuw tijdperk.
Proefschrift/thesis. Leiden, CNWS, 2000. Paperback. Softcover. With 4 maps and 32 photographic illustrations. 340, (4) pag. Text in Dutch. NEW COPY 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Duparc, H.J.A.  - De elektrische stadstram op java. Trams en tramlijen deel 9.
Rotterdam, Wyt, 1972. 20,5 x 14 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 96 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dussel, Wim.  - Dat was jij, marinier ! De geschiedenis van de Mariniersbrigade.
Amsterdam, De Boer, 1950. 24 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. Met 73 foto's van de schrijver. 320 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Echols, John M.; Shadily, Hassan.  - An Indonesian-English Dictionary.
Cornell University Press 1979. Second edition, eigth printing. Hardcover (cloth). XVI, 431 pages.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Eland, Leonardus & Martha.  - Met Piet Bosman door Nederlandsch Oost-Indië. Tekst en reproducties naar origineele schilderijenen van L. Eland.
Oblong: 20,5 x 29,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 42 pag. Vlekje, toch zeker een GOED EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Eliens, T.M. (red.) & Geijn-Verhoven Monique et al.  - Domestic interiors at the Cape and in Batavia 1602-1795.
Zwolle, Waanders/ Den Haag, Gemeentemuseum, 2002. Hardcover with dustjacket. 32 x 25 cm. With 130 illustrations (80 in colours). 240 pages. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Eliens, T.M. (red.) & Geijn-Verhoven Monique et al.  - Domestic interiors at the Cape and in Batavia 1602-1795.
Zwolle, Waanders/ Den Haag, Gemeentemuseum, 2002. Hardcover with dustjacket. 32 x 25 cm. With 130 illustrations (80 in colours). 240 pages. Text in English. NEW COPY  

29.00 Euro

Bestellen/Order
Elout, C.K.  - Indisch dagboek.
Santpoort, Mees, 1926. 1ste druk. Orig. band: verguld met reliefdruk op dloewangpapier (ontw. Fokko Mees). Onafgesneden. Illustr. in z/w. 239 pag. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Elson, Robert. Soehatto  - Soeharto. Een biografie.
Utrecht, Het Spectrum, 2004. Eerste druk. Paperback / Softcover. 565 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Engles-Julius,C.M.  - In tuinen en langs wegen in de Indische laagvlakte.
Batavia, Nederlandsch-Indische Natuurhistorische Vereeniging; gedrukt bij Visser & Co., 1932. 24,5 x 16,5 cm. Gebonden. Hardcover. 1 gekleurde plaat & 75 tekst-illustraties. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Ensink, J.  - On the Old Javanese Cantakaparwa and its tale of Sutasoma.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1967 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. xll,66 pages. NEAR FINE COPY  

17.00 Euro

Bestellen/Order
 - Er stond een skelet op wacht. Soldatenverhalen aan de vergetelheid ontrukt. Deel 2.
Breda, Brabantia Nostra, 1990. Paperback / Softcover. 180 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Eyden, Ton van der.  - Arts en gezin in de Oost. (1928-1946).
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Fasseur, Cees.  - Indischgasten.
Amsterdam, Bert Bakker, 1996. Eerste druk. Paperback. 314 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Fasseur, Cees.  - De weg naar het paradijs en andere Indische geschiedenissen.
Amsterdam, Bert Bakker, 1995. Paperback. Met illustraties. 314 pag. MOOI EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Feber, L.J. M.  - De Boro-Boedoer.
Amsterdam, Van Munster. 27 x 20 cm. Met 34 z/w foto's en tekeningen. Mouseion-reeks no. 4. Halflinnen (rug licht ongaaf).  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Feith, Jan.  - Het indische monster.
Den Haag, Goddard, z.j. Tweede druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties van de schrijver. 418 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Filet, G.J.  - Plantkundig woordenboek voor Nederlandsch-Indië. Met korte aanwijzingen van het geneeskundig- en huishuidelijk gebruik der planten, en vermelding der verschillende inlandsche en wetenschappelijke benamingen.
Amsterdam, Bussy, 1888. Tweede, vermeerderde en verbeterde druk. 23,5 x 15 cm. In verguld halflinnen gebonden. Hardcover. X, 348 pag. god  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Fontein, Jan.  - Het goddelijk gezicht van Indonesië. Meesterwerken der Beeldhouwkunst 700-1600.
Zwolle, Waanders, 1992/ 29,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 312 pag. KEURIG EXEMPLAAR  Verschenen ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in de Nieuwe Kerk te Amsterdam van 6 februari tot en met 20 april 1992.

15.00 Euro

Bestellen/Order
Fontein, Jan.  - Het goddelijke gezicht van Indonesië. Meesterwerken der beeldhouwkunst 700-1600.
Zwolle, Waanders, 1992. Tweede druk. 30,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 312 pag. MOOI EXEMPLAAR 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Fontein, Jan.  - Het goddelijke gezicht van Indonesië. Meesterwerken der beeldhouwkunst 700-1600.
Zwolle, Waanders, 1992. Tweede druk. 30,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 312 pag. MOOI EXEMPLAAR 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Fraeye, Mark de & Pieter ter Keurs.  - Indonesia. The Island State.
Antwerp, Pandora, 1999. 1st edition. 4to. Hardback. Fine in Fine dustjacket. Richly illustrated in color. 232 pages. « NEW » 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Gereformeerde Zendingsbond.De  - Alle volken. Op weg met het Woord in Toradjaland en Kenya.
's-Gravenhage, Van Keulen, z.j. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 175 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Gerritsen, Hans.  - De hinderlaag bij Sindoeradja: Militaire acties op Java, 1948-50.
Baarn, Hollandia, 1987. 152 pag. Met 31 illustraties. Paperback. « NIEUW » 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Goedemans, A.J.M.  - Indië in de branding. Een diplomatiek steekspel 1840-1843.
Utrecht, N.V. A. Oosthoek's Uitgevers-Maatschappij. 1953. Oorspronkelijke omslag. 251 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Gonda, J. (ed.).  - Letterkunde van de Indische Archipel.
Amsterdam-Brussel, Elsevier, 1947. Linnen. 370 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Goor, J. van (red.).  - Imperialisme in de marge. De afronding van Nederlands-Indië.
Utrecht, H & S, 1986. Paperback. Met foto's. 322 pag. ALS NIEUW 

11.00 Euro

Bestellen/Order
GORTZAK, HENK JAN (ed.).  - Budaya Indonesia. Kunst en cultuur in indonesie. Artas and crafts in Indonesia.
Amsterdam, Tropenmuseum - Royal Tropical Institute, 1987. With 359 illustrations in color and b/w. Paperback. 4to. 283 pag. Text in English and Dutch. NEAR FINE COPY  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Graaf, H. J. de.  - Nederlandsch-Indië in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1974. Tweede druk. Oblong 8vo. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
GROEN, Petra & Elly. TOUWEN-BOUWSMA (Ed.).  - Nederlands-Indië 1942. Illusie en Ontgoocheling.
's-Gravenhage: Sdu, 1992. 8vo. Paperback. Ills. Index. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Groeneboer, Kees.  -  Gateway To The West: The Dutch Language In Colonial Indonesia: A History Of Language Policy
Amsterdam University Press, 1998. Large 8vo. XIV+400 pag. With ills. Bibliogr., index. (Thesis 1993). Hardcover. Or.boards. - NEW COPY 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Hall, C.J.J. van.  - De Landbouw in de Indische Archipel. (3 delen in 4 banden). Deel I, deel II A, deel II B en deel III. Compleet.
's-Grav., van Hoeve, 1946 - 1950. In half leer (degelijk) gebonden (rug verkleurd) in linnen cassettes. Vele illustraties. 422, 905, 784 en 756 pag.  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Hall, C.J.J. van.  - De Landbouw in de Indische Archipel. Deel 1. Algemeen gedeelte.
's-Grav., van Hoeve, 1946. In linnen gebonden met stofomslag (gebruikssporen). Hardcover. Vele illustraties. 422 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hartley, M.G.  - Mijn kamp, niet door Hitler, Tekeningen en tekst uit het Kampleven te Tjimahi-Java.
Amsterdamsche Boek- en Courantmaatschappij N.V. 1947. 22,5 x 28,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 128 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Hatta, Mohammad .  - Verspreide geschriften.
Djakarta, Van der Peet 1952. 24,5 x 16,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met portert. 585 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Heekeren, C. van.  - Batavia seint: Berlijn. Duitsers geinterneerd in Nederlands-Indië, Transporten naar Bombay, De Van Imhoff vergaat, Duitsers veroveren Nias, Duitsers onder de Japanners.
Den Haag, Bert Bakker. 1967. Eerste druk. 20 x 13,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 384 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Heijmans - van Bruggen, Mariska.  - De Japanse bezetting in dagboeken. De Birma-Siam spoorlijn.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Paperback. 469 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Held, G.J.  - De papoea. Cultuurimprovisator.
's-Gravenhage - Bandung, W. van Hoeve, 1951. 24 x 17,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 231 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hinzler, H.I.R. t  - Wayang op Bali.
Met illustraties. Nederlandse Vereniging voor het poppenspel., 1975. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met een enkele onderstreping. 83 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hoebel, Robert.  - Sabah on the island of Borneo/Malaysia.
Edition Robert Rovera Ltd., Hong Kong, 1985. 30,5 x 24,5 cm. Richly illustrated in color and b/w. 262 pages. NEAR FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Hoebel, Robert.  - Sarawak on the island of Borneo/Malaysia.
Sarawak State Government, 1986. First Edition. 30,5 x 24 cm. Richly illustrated in color and b/w. 256 pages. NEAR FINE COPY  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Hoogerwerf, Evert-Jan.  -  Persgeschiedenis van Indonesië tot 1942. Geannoteerde bibliografie.
Leiden, KITLV, 1990. Paperback. XV, 249 pag. - Nieuw. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hooykaas, C.  - Tovenarij op Bali. Magische tekeningen uit twee Leidse collecties.
Amsterdam, Meulenhoff, 1980. 28 x 21 cm. Paperback (minimaal ongaaf) , Softcover. Met illustraties in z/w. 194 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Hornman, Wim.  - De laatste man. Mariniers in de Gordel van Smaragd 1942-1950.
Bergen, Uitgeverij Bonneville, 1992. 23,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 453 pag. Met foto's. ALS NIEUW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Hornman, Wim.  - De Mariniersbrigade. De Geschiedenis.
Hoevelaken, Verba, 1995. Gebonden. Geïllustreerd met foto's. 448 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Indonesia.  - Asia Bergolak. Setengah Abad sedjarah Asia dalam lebih dari 600 gambar. 1900 sampai sekarang.
Penerbit Djambatan, 1954. 30,5 x 24 cm. 235 p. With 633 photos. Hardcover, boards (spine damaged).  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Indonesia.  - Tanah Air Kita. A book on the country and people of Indonesia.
Djakarta, Soeroengan, n.d. Second edition. 4to. Cloth (discol.). Richly illustrated in color and b/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Indonesia.  - Tanah Air Kita. A book on the country and people of Indonesia. A pictorial introduction to Indonesian.
Djakarta, Soeroengan, n.d. Fifth modified edition. 30,5 x 22 cm. Cloth with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Indonesië.  - 3 Jaren Indisch natuurleven. Opstellen over landschappen, dieren en planten, tevens elfde verslag (1936-1938) van de Nederlandsch-Indische Vereeniging tot Natuurbescherming gevestigd te Batavia.
Batavia : Nederlandsch-Indische Ver. tot Natuurbescherming, 1939. 24 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 430 pag. GOED EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Indonesië.  - Gedenkboek van de Vereniging van Ambtenaren bij het Binnenlands Bestuur in Nederlands-Indië.
Utrecht, Oosthoek, 1956. 27 x 20 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Lichte gebruikssporen. Met illustraties in kleur en z/w. XI, 362 pag. GOED EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
 - Indonésie. Archipel des dieux.
Paris, Hazan, 1997. 4to. Orig. wrappers (FINE). Richly illustrated in color. 101 pag.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
JACOBS, ELS M.  - Varen om peper en thee. Korte geschiedenis van de Verenigde Oostindische Compagnie.
Amsterdam Zutphen, Nederlands Scheepvaart Museum/Walburg Pers, 1991. 8vo. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
JANNEL Claude, LONTCHO Frédéric .  - Laissez venir ceux qui pleurent Fête pour un mort Toradja (Indonésie).
Editions Ailleur et Autrement. Sans date. Nombreuses photographies. Broché. 112 pages. 21x24 cm. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen, L.F.  - In deze halve gevangenis. Dagboek van Mr.Dr.L.F. Jansen, Batavia/Jakarta 1941-1945. Bezorgd en geannoteerd door G.J. Knaap.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Paperback , Softcover. Met foto's. LIV, 447 pag. ALS NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Janny de.  - Van batig slot naar ereschuld. De discussie over de financiële verhouding tussen Nederland en Indië en de hervorming van de Nederlandse koloniale politiek, 1860-1900.
Den Haag, SDU, 1989. Paperback. Softcover. Met foto's. 336 pag. With an English summary. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 11 A (twee banden) +B (twee banden) +C (een band). Nederlands Indië I, II en III.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1984 - 1986. Linnen met stofomslag. Illustr. In totaal 5 banden. GOEDE SET  

42.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 11 A (twee banden) +B (twee banden) +C (een band). Nederlands Indië I, II en III.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1984 - 1986. Linnen met stofomslag. Illustr. In totaal 5 banden. GOEDE SET  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 11 A (twee banden) +B (twee banden) +C (een band). Nederlands Indië I, II en III.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1984 - 1986. Linnen met stofomslag. Illustr. In totaal 5 banden. 

45.00 Euro

Bestellen/Order
Jongen, Henk.  - Agent in Indië. Dagboekbrieven van een MP'er (1949 - 1950).
Zutphen, Walburg Pers, 2007 Indische Bibliotheek. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 416 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Jongen, Henk.  - Agent in Indië. Dagboekbrieven van een MP'er (1949 - 1950).
Zutphen, Walburg Pers, 2007 Indische Bibliotheek. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 416 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jonkman, J.A.  - Het oude Nederlands-Indië. Memoires van J.A. Jonkman.
Assen, Van Gorcum, 1971. 8vo. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 317 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Junghuhn, Franz Wilhelm.  - Java's onuitputtelijke natuur.
Reisverhalen, tekeningen en fotografieën gekozen en toegelicht door Rob Nieuwenhuys en Frits Jaquet. Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 4to. Linnen met stofomslag. 150 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
K.N.I.L.  - Gedenkschrift Koninklijk Nederlands-Indisch Leger 1830 - 1950.
Dordrecht, 1990. 30,5 x 21,5 cm. Karton gebonden. Met vele illustraties. 96 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
K.N.I.L.  - Gedenkschrift Koninklijk Nederlands-Indisch Leger 1830 - 1950.
Dordrecht, 1990. 30,5 x 21,5 cm. Karton gebonden. Met vele illustraties. 96 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Kan, C.M.  - Proeve eener Geographische Bibliographie van Nederlandsch Oost-Indië voor de jaren 1865-1880.
Utrecht, J.L. Beijers, 1881. 26 x 16,5 cm. Hardcover (boards; pivate binding). (xvi), 128 pages. NICE COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Kat Angelino, A.D.A. de.  - Staatkundig beleid en bestuurszorg in Nederlands-Indië. 2 parts. in 3 vols.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1929 - 30. 2 vols.in 3: VIII+636;VIII+637-1395;XII+763 pp. Bibliogr.,index. Hardcover. Or.gilt green cloth. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Kertapradja, Ngabehi.  - BABAD TANAH DJAWI. De prozaversie van Ngabèhi Kertapradja voor het eerst uitgegeven door J.J. Meinsma en getranscribeerd door W.L. Olthof. Tweede herziene druk verzorgd en ingeleid door J.J. Ras.
Dordrecht, Foris Publications. 1987. Tweede, herziene druk. Paperback / Softcover. X, 362pag. Met een enkele onderstreping. GOED EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Keurs, Pieter ter: Endang Sri Hardiati .  - Indonesia: Discovery of the Past.
Amsterdam, KIT Publishers, 2005. 30,5 x 23 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 208 pages. NEW COPY  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Knaus, C.  - De koffie-bereiding. Tweede deel Handboek voor de koffiecultuur. Met 3 gekleurde platen en 51 figuren.
Soerabaja, v. Ingen, 1933. Verguld linnen. 8vo. Met illustraties in kleur en z/w. IX + 95 pag. GOED EXEMPLAAR 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Kol, H. van.  - Uit onze koloniën. Uitvoerig reisverhaal.
Leiden, A.W.Sijthoff, 1903. 26cm hoog. In linnen gebonden. Band wat smoezelig; rug keurig gerepareerd. Hardcover. Met illustraties in z/w. + twee vouwkaarten in kleur. 826 pag. Redelijk goed exemplaar.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Kousbroek, Rudy.  - Het Oostindisch kampsyndroom.
Anathema's 6. A'dam, Meulenhoff, 1992. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 494 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Kousbroek, Rudy.  - Terug naar Negri Pan Erkoms.
A'dam, Meulenhoff, 1995. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 255 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Krarup Nielsen, Aage.  - Leven en avonturen van een Oostinjevaarder op Bali. Vertaling Claudine Bienfait. Ingeleid door H.T. Damste.
Amsterdam, 1928, Querido. Met foto's. Donkerblauw linnen.Sierdruk op rug en voorplat. 233 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kreefft, Otto.  - Birma Spoorweg. Een visuele herinnering.
Dordrecht, Stichting Vriendenkring Oud-KNIL Militairen 'Stabelan', 1998. 21,5 x 30 m. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 79 pag. Gesigneerd door de auteur. KEURIG EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Kuipers,Marietje E.  - In de Indische wateren. Anske Hielke Kuipers. Gezaghebber bij de Gouverneentsmarine 1833-1902.
Walburg Pers 1990 / Linschoten-Vereniging XCVIII, 1999. 25 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 446 pag. Stempeltje 'recensie-exemplaar' voorin. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Kuitenbrouwer, Maarten.  - Tussen oriëntalisme en wetenschap. Het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde in historisch verband, 1851-2001.
Leiden, KITLV Uitgeverij. 2001. Paperback / Softcover. Met foto's. XI, 362 pag. MOOI EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Lamster, J.C.  - Indië gevende eene beschrijving van de inheemsche bevolking van Nederlandsch-Indië en van hare beschaving. ( Indie ).
Haarlem, Droste, (1928). Oblong: 26 x 37,5 cm. Halflinnen. Kompleet, met alle plakplaatjes. 176 pag. Hoekje uit schutblad geknipt. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Lamster, J.C.  - Java. Eerste deel.
Haarlem, Droste's Cacao-en Chocol. fabrieken 1934. 4to. Halflinnen. Met 78 kleurenplakplaatjes. 98 , 99 pag. + los inlegvel. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Landell, Olaf J. de.  - Indonesië weerzien.
Bussum, De Kern, 1980. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Met foto's. 132 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Leemann, Albert.  - Bali. Insel der Götter.
Innsbrruck/Frankfurt Main, 1979. 4to. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit 122 Farbfotos und einer übersichtskarte. 152 S. -- Gutes Exemplar. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Ligthart Jan en H. Scheepstra.  - Ot en Sien voor de scholen in Nederlandsch Oost-Indië. Bewerkt door A.F.Ph. Mann. Veertiende druk.
Alphen aan den Rijn: A.W. Sijthoff, 1978. 21 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 316 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Lindeboom, Lucas. ; Pohon-Linde.  - Oude K.P.M.-schepen van 'Tempo Doeloe'. Deel I. Old K.P.M-ships from the past. Volume I.
Bilthoven, z.j. 8v0. Paperback. Met illustraties in z/w. 132 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Lindeboom, Lucas. ; Pohon-Linde.  - Oude K.P.M.-schepen van 'Tempo Doeloe'. Deel II. Old K.P.M-ships from the past. Volume II.
Bilthoven, z.j. 8v0. Paperback. Met illustraties in z/w. 168 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
LINDEN, C. V.D. & M.S. WYTEMA.  - Met Hr.Ms.K XIII naar Nederlandsch-Indië. Een onderzeeboottocht van meer den 20.000 zeemijlen.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, circa 1925 - 1930. 25 x 18,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's en een vouwkaart. 252 pag. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Lintum, C. te.  - Nederland en de Indiën in de laatste kwart eeuw.
Zutphen, Thieme, 1923. Linnen. Met vele portretten. 349 pag.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
LODERICHS, M. (RED.) & RUMPHIUs.  - Rumphius' wonderwereld. Zeventiende-eeuwse natuurbeschrijvingen van Ambon. Gekozen, geannoteerd en van een nawoord voorzien door M. Loderichs.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. Paperback with french flaps. Softcover. Met illustraties in z/w. 509 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Loderichs, M.A. En anderen.  - Medan. Beeld van een stad.
Purmerend, Asia Maior, 1997. 4to: 29,5 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. ALS NIEUW  

75.00 Euro

Bestellen/Order
Loos-Haaxman, J. de.  - Dagwerk in Indië. Hommage aan een verstild verleden.
Franeker, T. Wever, 1972. 26,5 x 19 cm. In verguld groen linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. en achterin 12 kleuren platen. 103 pag. GOED EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Loos-Haaxman, J. de.  - Dagwerk in Indië. Hommage aan een verstild verleden.
Franeker, T. Wever, 1972. Cloth with dustwrappers. With 3 of the 12 col. reprod. + illustr. 103 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Loos-Haaxman, J. de.  - Dagwerk in Indië. Hommage aan een verstild verleden.
Franeker, T. Wever, 1972. Cloth with dustwrappers. With 3 of the 12 col. reprod. + illustr. 103 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Loos-Haaxman, J. de.  - Johannes Rach en zijn werk. Uitgegeven bij gelegenheid van het 150-jarig bestaan van het Koninklijk Bataviaasch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen op 24 April 1928.
Batavia, Kolff, 1928. 31 x 25 cm. In halfleer gebonden (enigszins gevlekt). Hardcover. Met illustraties in z/w. 27, 141 pag. Exlibris op schutblad. GOED EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

90.00 Euro

Bestellen/Order
Lubis, Mochtar.  - Het land onder de zon. Het Indonesië van nu.
Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 1981. 4to. Linnen met besch. stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 208 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Lubis, Mochtar.  - Het land onder de zon. Het Indonesië van nu.
Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 1981. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 208 pag. Tekstje voorin. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Luyendijk-Elshout, A.M. (ed.)  - Dutch Medicine in the Malay Archipelago. 1816 - 1942.
Edited by G.M. van Heteren, A. de Knecht-van Eekelen, M.J.D. Poulissen. Amsterdam, Rodopi, 1989. Cloth with dustwrappers. Illustr. in z/w. With index. 171 pag. AS NEW 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Meel, P. van.  - Tanda Mata KNIL. Foto's en verhalen als herinnering aan het Koninklijk Nederlands-Indisch leger.
Dordrecht, Stabelan. 1983. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rug aande bovenrand licht ongaaf. Met foto's. 182 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Meijboom -Italiaander, Jos.  - Javaansche sagen, mythen en legenden.
Zutphen, Thieme. 21 x 15cm. In kunstleer gebonden. Hardcover. fotografische herdrukvan de editie van 1924. Met illustraties van Mick Kamper. 323 pag.MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Meulen, Daniël van der.  - Hoort gij de donder niet? Begin van het einde der Nederlandse gezagvoering in Indië. Een persoonlijke terugblik
Franeker, Wever, 1977.22,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 365 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Meulen, Daniël van der.  - Hoort gij de donder niet? Begin van het einde der Nederlandse gezagvoering in Indië. Een persoonlijke terugblik
Franeker, Wever, 1977.22,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 365 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Miert, Hans van.  - Bevlogenheid en onvermogen. Mr. J.H. Abendanon en de ethische richting in het Nederlandse kolonialisme.
Leiden, KITLV. 1991. 8vo. VI, 178 pag. Paperback. Softcover. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Miksic, John.  - Borobudur.
Foto's (in kleur) Marcello en Anita Tranchini. Berkeley-Singapore, Periplus Editions, 1991. Oblong 4to. Gebonden met stofomslag. 158 pag. ALS NIEUW 

16.00 Euro

Bestellen/Order
MINKENHOF, Herman & Wouter HULSTIJN.  - Hoe Generaal Snijders zijn eigen loopbaan zag.
Amsterdam, 1939. Met frontispiece portrettekening van Generaal Snijders door de Gooise portretschilder J.A.W. von Stein.Origineel omslag. 15 pag. « Als nieuw »  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Molenaar. Arnout.  - Bakens verzetten. Topdiplomaat Van Roijen van schadebeperker tot conflictoplosser in de kwestie Indonesië (1945-1949).
Amsterdam, Van Oorschot, 2002. Paperback. 332 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Morrison, Hedda.  - Sarawak.
Singapore, Times International, 1982. 25,5 x 20 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in b/w. 319 pages.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Neef, Alb. J. de.  - Papoealand. Het arbeidsveld van de Utrechtsch Zendings-Vereeniging.
Oegstgeest, Zendingsbureau Oegstgeest. z.j. Tweede vijfduizendtal. In halflinnen gebonden. Hardcover. 30 x 24 cm. Met alle plakplaatjes in kleur en z/w. 115 pag. Lichte gebruikssporen. Redelijk goed exemplaar.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Nieuwenhuys, R.  - Oost-indische Spiegel
Wat Nederlandse schrijvers en dichters over Indonesië hebben geschreven vanaf de eerste jaren der compagnie tot op heden. A'dam, Querido, 1973. Tweede verbeterde druk. Linnen met stofomslag. Tekst(je) op schutblad. 645 pag. 

27.00 Euro

Bestellen/Order
Parmentier, Jan.  - Noord-Zuid in Oost-Indisch perspectief.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Parmentier, Jan.  - Noord-Zuid in Oost-Indisch perspectief.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Parry,Richard Lloyd.  - Indonesië. Tijden van waanzin.
Amsterdam & Antwerpen, Atlas, 2005. Paperback / Softcover. 335 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Parry,Richard Lloyd.  - Indonesië. Tijden van waanzin.
Amst. & Antwerpen, Atlas, 2005. Paperback / Softcover. 335 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Penninga, P. & H. Hendriks  - PRACTISCH MADUREESCH -NEDERLANDSCH WOORDENBOEK. VAN P. PENNINGA... EN H. HENDRIKS.
Semarang, Soerabaia, Den Haag, van Dorp, z.j. Groen linnen (l. besch.). XVI, 360 pag. + Aanhangsel 38, II pag.  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Perron, E. du.  - De muze van Jan compagnie.
Overzichtelijke verzameling van Nederlands-Oostindiese belletrie uit de companjietijd (1600 - 1780). Samengesteld door E. du Perron. Bandoeng, A.C. Nix, 1948. Tweede, herziene en vermeerderde druk. Linnen. Illustr. 220 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Perron, E. du.  - De muze van Jan compagnie.
Overzichtelijke verzameling van Nederlands-Oostindiese belletrie uit de companjietijd (1600 - 1780). Samengesteld door E. du Perron. Bandoeng, A.C. Nix, 1948. Tweede, herziene en vermeerderde druk. Linnen met stofomslag. Illustr. 220 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Peters, D. J. C. & Tweedy, B.  - Indonesië. Deel I.
Rotterdam, A.S.P., 1962. Linnen. Met veel 144 pag. foto's.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Petrus Blumberger, J.Th.  - De nationalistische beweging in Nederlandsch-Indië.
KITLV, Indonesische herdrukken. Dordrecht, 1987. Paperback. Met illustraties. XXVIII, 466 pag. - NIEUW. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Petrus Blumberger, J.Th.  - De nationalistische beweging in Nederlandsch-Indië.
KITLV, Indonesische herdrukken. Dordrecht, 1987. Paperback. Met illustraties. XXVIII, 466 pag. ALS NIEUW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Petrus Blumberger, J.Th.  - De Nationalistische Beweging in Nederlandsch-Indië.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1931. 1ste druk. Linnen. Met ex libris voorin. Vele foto's. 462 pag. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Poeze, Harry A., Bijdragen Cees van Dijk en Inge van der Meulen. Bijdragen Cees van Dijk en Inge van der Meulen.  - In het land van de Overheerser. I.: Indonesiërs in Nederland 1600-1950. Verhandelingen van het Koninklijk Instituut voor Taal- , Land- en Volkenkunde 100.
Dordrecht/Holland. Cinnaminson-U.S.A. Foris Publications, 1986. 28,5 x 20 cm. In linnen gebonden met deels licht verkleurde stofomslag. Hardcover. Met foto's. IX, 397 pag. GOED EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Poll, Willem van de.  - Kerels van de daad. Onze oorlogsvrijwilligers in Malakka en Indië.
Tekst van Willem van de Poll.'s-Grav., W. Van Hoeve, 1947. 27 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Pollmann, Tessel en Juan Seleky. Nienhuis, Bert.  - Terug op de Molukken. Foto's Bert Nienhuis.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. 29 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 176 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Ponder, H.W.  - java's pracht en praal.
Voor Nederland bewerkt door C.P. Gunning, ingeleid door H. Colijn. A'dam, Nederlandsche Keurboekerij, 1937. Tweede, herziene en vermeerderde druk. Linnen. Vele foto's. 328 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Poortenaar, Jan / Coolhaas, Dr. W. P.H. (samenstel  - Onder palmen en waringins. Geest en godsdienst van Insulinde.
Naarden, In den Toren, z.j. . Orig. linnen band. 320 pag. Met vele illustraties en uitslaande kaart.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Poortenaar, Jan / Coolhaas, Dr. W. P.H. (samenstel  - Onder palmen en waringins. Geest en godsdienst van Insulinde.
Naarden, In den Toren, z.j. (circa 1947). 27,5 x 20,5 cm. Orig. linnen. 320 pag. Met vele illustraties en uitslaande kaart. Tekst(je) op schutblad.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Praag, S. van.  - Onrust op Java. De jeugd van Dipanegara. Een historisch-literaire studie.
Amsterdam, Nederlandse Keurboekerij, 1947. Half linnen met stofomslag. 271 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Prins, Bart de.  -  Voor keizer en koning. Leonard du Bus de Gisignies 1780-1849. Commissaris-generaal van Nederlands-Indië.
Amsterdam, Balans, 2002. Paperback. Met illustraties in z/w. 288 pag. MOOI EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Put, paul van der.  - Het boek der Indo's. Kroniek.
Rotterdam, Indonet, 1999. Derde druk. Paperback. 242 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Putten, L.P. van.  - Ambitie en onvermogen. Gouverneurs-generaal van Nederlands-Indië 1610-1796.
Rotterdam, ILCO-Productions, 2002. 24,5 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Putten, L.P.  - Ideaal en werkelijkheid. Gouverneurs-generaal van Nederlands-Indië 1796-1945.
Rotterdam, Ilco, 2003. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Quintus, R. A.  - Wat een goede couragie vermag.
Den Helder, De Boer, 1944. 4to. Linnen. Illustr. Oplage 1525 genummerde exx. 192 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Quintus, R. A.  - Wat een goede couragie vermag.
Den Helder, De Boer, 1944. 4to. Linnen (rug beschadigd). Illustr. Oplage 1525 genummerde exx. 192 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rauws,J., et al.  - The Netherlands Indies. The religious situation
London, World Dominion Press, 1935. 1 ed. 186 pages. Illustr. 8vo. Illustr. with maps. Index. statistics. Hardbound with orig. dustjacket ( sl. dam). A few small stamps.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Ravesteijn, Wim en Jan Kop  - Bouwen in de Archipel. Burgerlijke openbare werken in Nederlands-Indië en Indonesië (1800-2000).
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 342 pages. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Rhijn, M. van  - Een endemie van struma en cretinisme in het centrale bergland van west Nieuw-Guinea.
Proefschrift RUL. Zaltbommel, Avanti, 1969. Oorspronkelijke omslag. 187 pag. + stellingen.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Rinkes, D.A. & En anderen.  - Het Indische boek der zee.
Kolff, Batavia, Weltevreden, Leiden, 1927. Tweede, vermeerderde en verbeterde druk. 32,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rug ongaaf. Met illustraties in kleur en z/w. + 3 vouwbladen.312 pag. Redelijk exemplaar  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Roever,Arend de.  - De jacht op sandelhout. De VOC en de tweedeling van Timor in de zeventiende eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 2002. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 383 pa. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Roosheuvel, Ch. A. Mr.  - Van West naar Oost.
De rol van de Curaçaose Rode-Kruiscolonne in het voormalige Nederlands oost-Indië. Zutpen, De Walburg Pers, 1989. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 277 pag. ALS NIEUW 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Sandt, Max van de.  - Een plantersleven. De Indische jaren van Constant van de Sandt en Bernardine Moorman (1897-1952) .
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 133 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Santen, H.W. van.  - VOC-dienaar in India. Geleynssen de Jongh in het land van de Groot-Mogul.
Franeker, Van Wijnen, 2001. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. ALS NIEUW Met afbeelding.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonoord, D.C.L.  - De mariniersbrigade 1943-1949. Wording en inzet in Indonesië.
's-Gravenhage, Maritieme Historie van de Marinestaf, 1988. 28 x 21 cm. Paperback / Softcover. XVII, 412 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Schoppert Peter; Damais Soedarmadji.  - Java Style.
London, Thames & Hudson Ltd. 1997. First Edition. ISBN: 0500018081. 28,7 x 25,5 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color. 208 pages. FINE COPY [ With picture ]  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Schrieke, J.J.  - De Indische Politiek.
Amsterdam, De Bussy, 1929. 8vo. Oorspronkelijke omslag. 170 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Schumacher, Peter.  - De Zaak Aernout. Hardnekkige mythes rond een Indische moord ontrafeld.
Soesterberg, Aspekt, 2009. 21,5 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 134 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Sinnighe Damsté, J.S.  - Advocaat / Soldaat. Oorlogsherinneringen.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1999. Paperback. Met illustraties. 255 pag. - Als nieuw. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Sinnighe Damsté, J.S.  - Advocaat / Soldaat. Oorlogsherinneringen.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1999. Paperback. Softcover. Met illustraties. 255 pag.NIEUW EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Sinnighe Damsté, J.S.  - Advocaat / Soldaat. Oorlogsherinneringen.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1999. Paperback. Softcover. Met illustraties. 255 pag. In nieuw staat wel met een stempeltje op schutblad 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SLUIMERS, LÁSZLÓ.  - A Method in the Madness? Aanzetten tot een vergelijkende politicologische studie van de Japanse periode in Zuidoost-Azië, 1942 - 1945.
Amsterdam, Universiteit van Amsterdam, 1978. Anthropologisch-Sociologisch Centrum, Vakgroep Zuid- en Zuidoost-Azie; Publicatie nr. 26. Paperback. 29 x 21 cm. With a summary in English. [X], 280 pp.; bibliography. Met een aantal onderstrepingen.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Smelik, J.C. e.a.  - A.J. Duymaer van Twist. Gouverneur-Generaal van Nederlands-Indie (1851-1856).
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Soeharto - Ramadhan K.H. en Dwipayana G.  - Soeharto. Mijn gedachten, woorden en daden. Autobiografie.
Franeker, Van Wijnen, 1991. Paperback. Met foto's. 392 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Soeharto.  - SOEHARTO. Mijn gedachten, woorden en daden. Autobiografie.
Franeker, Van Wijnen, 1991. Paperback. Met foto's. 392 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Soekarno - Lambert Giebels.  - Soekarno. President. Een biogrfie 1950 - 1970.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 565 pag. GOED EXEMPLAAR 

19.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Soekarno, C. S.  - Atlas Indonesia untuk madrasah permulaan kelas V-VI-VII.
Djakarta, 1953. 30,5 x 26 cms. Half cloth. With coloured maps. 57 pag. FINE COPY 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Somers, jan. A.  - Nederlandsch-Indië. Staatkundige ontwikkelingen binnen een koloniale relatie.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Steenbrink, Karel.  - Dutch Colonialism and Indonesian Islam. Contacts and Conflicts 1596 - 1950.
Amsterdam, Rodopi, 1993. Paperback. Illustr. in b/w. With bibliography + index. 170 pag. NEW. * This book tells the story of the contacts and conflicts between muslims and christians in the Southeast Asia during the Dutch colonial history from 1596 until 1950. - This is volume 7 of the Studies on the contact between christianity and other religions, beliefs and cultures.

12.00 Euro

Bestellen/Order
Steinmann, A.  - De ziekten en plagen van Hevea brasiliensis in Nederlandsch-Indië.
(Kolff, Djakarta ),1955. Linnen band met een paar vlekjes. Herdruk van de editie uit 1925. Met vele illustraties, 18 platen in kleur. 114 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Steur, Johannes van der.  - Een Haarlemse diamant in de gordel van smaragd.
Poldi Carlos, circa 1999. Paperback / Softcover. 23 x 15 cm. Met foto's. 247 pag. Tekstje voorin. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Stevens, Harm.  - Dutch Enterprise and the VOC 1602-1799.
Zutphen, Walburg Pers, 1998. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 96 pages. NEW COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Stevens, Harm.  - De VOC in bedrijf 1602-1799.
Zutphen. De Walburg Pers. 1998. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Stevens, Th.  - Vrijmetselarij en samenleving in Nederlands-Indie en Indonesie, 1764-1962.
Hilversum, Verloren, 1994. Paperback, ingenaaid. Softcover. 400 pag. Met gesigneerde opdracht van de schrijver.  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Stevens, Th.  - Vrijmetselarij en samenleving in Nederlands-Indie en Indonesie, 1764-1962.
Hilversum, Verloren, 1994.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 400 pag. Met gesigneerde opdracht van de schrijver. KEURIG EXEMPLAAR  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Stewart, Ian Charles.  - Indonesians. Portraits from an Archipelago.
Indonesia, Paramount Cipta 1988. Third printing. 33 x 25 cm. Hardbackin a fine DJ. With illustrations in col. 234 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Stutterheim, W.F.  -  Tjandi Bara - Boedoer. Naam . vorm . beteekenis.
Weltevreden, Druk G. Kolff & Co., 1929. 4to, 85 pag. plus 31 paginas met z/w foto's. Opnieuw in linnen gebonden (keurig).  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Stutterheim, W.F.  -  Tjandi Bara - Boedoer. Naam . vorm . beteekenis.
Weltevreden, Druk G. Kolff & Co., 1929. 4to, 85 pag. plus 31 paginas met z/w foto's. Opnieuw in linnen gebonden (keurig). In halflinnen gebonden (geplastificeerd).  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Sukarno, Ir.  - Dibawah Bendera Revolusi.
(Djakarta), 1963. 27 x 19 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. In slipcase (boards). Small text on first endpaper. 627 pages, plus short index + illustration pages + reproduction of a hand written letter on the end.  

135.00 Euro

Bestellen/Order
Sumatra-Instituut.  - Oostkust van Sumatra-Instituut, 1916-1941.
Leiden, E.J. Brill, 1941. 4to. Linnen (deels verkleurd). Met foto's. 142 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Swellengrebel, J.L.  - In Leijdeckers voetspoor. Anderhalve eeuw bijbelvertaling en taalkunde in de Indonesische talen . I: 1820 - 1900. II, 1900-1970.
Amsterdam/Haarlem, Nederlands Bijbelgenootschap, 1974/1978. 24 x 16 cm. Paperbacks / Softcovers. Met platen, Twee delen: VII, 255; XI, 340 pag. Deel 68 en 82 verhandelingen van het Koninklijk Instituut voor Taal-,Land- en volkenkunde KEURIGE SET  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Székely-Lulofs, Madelon.  - Doekoen. Bezorgd en ingeleid door O. Praamstra en G. Termorshuizen.
KITLV Uitgeverij., Leiden, 2001. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. . 255 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
talens, John.  - Een feodale samenleving in koloniaal vaarwater. Staatsvorming, koloniale expansie en economische onderontwikkeling in Banten, West-Java (1600-1750).
Hilversum, Verloren, 1999. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 253 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Teitler, G en P.M.H. Groen (red.).  - De politionele acties.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1988. Tweede druk. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. 160 pag. Met illustraties in z/w. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Termorshuizen, Gerard.  - Journalisten en heethoofden. Een geschiedenis van de Indisch-Nederlandse dagbladpers. 1744 - 1905.
Amsterdam/Leiden, 2001. In linnen gebonden. Met foto's. 862 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Termorshuizen, Gerard.  - Journalisten en heethoofden. Een geschiedenis van de Indisch-Nederlandse dagbladpers. 1744 - 1905.
Amsterdam/Leiden, 2001. In linnen gebonden. Met foto's.862 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terwen-De Loos, J.  - Het Nederlands koloniale meubel. Studie over meubels in de voormalige Nederlandse koloniën Indonesië en Sri Lanka.
Franker, Wever, 1985. Eerste druk. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 96 illustraties in z/w. 183 pag. MOOI EXEMPLAAR  

75.00 Euro

Bestellen/Order
TOEMENGGOENG, Rkj. Ch. Sj. Datoe.  - Wanita Di Indonesia. Women In Indonesia.
Djakarta: Penerbit Chailan Sjamsoe, 1953. 30 x 21 cm. Hardcover (cloth) with dam. dustjacket. Text in English and Indonesian. Numerous b&w photographs throughout. 119 pages.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Tropisch Nederland.  - Tropisch Nederland in zakformaat. 1: Ons werk buitengaats; 2: Een industriestad in de wildernis [Balik Papan]; 3: Inlandsche jagers; 4: Indische boeken als Menschen; 5: De wet der ouden; 6: Vrouwen in Indië; 7: Boven den Archipel; 8:Hoe het groeide [het onderwijs in Ned. Indie]; 9: Nederlandsche boeren in de Oost; 10: Suriname.
Den Haag, De Hofstad, z.j. [circa 1040/41] 15,5 x 12,3 cm. Softcovers. Met illustraties in z/w. Tien deeltjes [kompleet] van 32 pagina's per deel. KEURIGE SET  

25.00 Euro

Bestellen/Order
TULP, GERRIT.  - Marsbevel op Java. Aan- en afvoertroepen. April 1946 - juli 1949.
Bedum, Profiel, 1989, 1e druk. 21,5 x 15,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 258 pag.ALS NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Uhlenbeck, E.M.  - Studies in Javanese Morphology.
Martinus Nijhoff. Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde, Translation Series 19. 1978. 24 x 16 cm. Orig. wrappers (FINE). VI, 361 pages. FINE COPY 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Valentyn, François. & [ Valentijn ]  - Oud en Nieuw Oost-Indiën, vervattende een naaukeurige en uitvoerige verhandelinge van Nederlands mogentheyt in die Gewesten ....SET is ALS NIEUW
Herduk / reprint Franeker, Van Wijnen, 2002-2004, van de editie: Te Dordrecht, by Joannes van Braam / Te Amsterdam, Gerard onder de Linden, 1724-1726. 5 Delen in 8 banden. Klein folio: 34,5 x 22 cm. Dit is de in rood kunstleer gebonden editie; oplage 750 exemplaren (Romeins genummerd: nummer 35). Totaal 5144 pagina's. FRAAIE SET & ALS NIEUW.  Toegevoegd het commentaaldeel: R.R.F.Habiboe. Tot verheffing van mijne natie. Het leven en werk van François Valentijn (1666-1727). Franeker, 2004. 160 pag. Ills (z./w.). Gebonden.

675.00 Euro

Bestellen/Order
Valentyn, François. & [ Valentijn ]  - Oud en Nieuw Oost-Indiën, vervattende een naaukeurige en uitvoerige verhandelinge van Nederlands mogentheyt in die Gewesten. UITSTEKENDE SET
Herduk / reprint Franeker, Van Wijnen, 2002-2004, van de editie: Te Dordrecht, by Joannes van Braam / Te Amsterdam, Gerard onder de Linden, 1724-1726. 5 Delen in 8 banden. Klein folio: 34,5 x 22 cm. Dit is de in rood kunstleer gebonden editie; oplage 750 exemplaren (Romeins genummerd: ongenummerd exemplaar). Totaal 5144 pagina's. UITSTEKENDE SET.  Toegevoegd het commentaaldeel: R.R.F.Habiboe. Tot verheffing van mijne natie. Het leven en werk van François Valentijn (1666-1727). Franeker, 2004. 160 pag. Ills (z./w.). Gebonden.

600.00 Euro

Bestellen/Order
Valentyn, François. & [ Valentijn ]  - Oud en Nieuw Oost-Indiën, vervattende een naaukeurige en uitvoerige verhandelinge van Nederlands mogentheyt in die Gewesten ...... LUXE EDITIE GEBONDEN IN GEITENLEER Toegevoegd: "Tot verheffing van mijne natie".
Herduk / reprint Franeker, Van Wijnen, 2002-2004, van de editie: Te Dordrecht, by Joannes van Braam / Te Amsterdam, Gerard onder de Linden, 1724-1726. 5 Delen in 8 banden. Klein folio: 34,5 x 22 cm. Dit is een set van de luxe editie gebonden in geitenleer en Romeins genummerd; deze set heeft nummer LII. Totaal 5144 pagina's. Het geheel is ALS NIEUW.  Toegevoegd het commentaaldeel: R.R.F.Habiboe. Tot verheffing van mijne natie. Het leven en werk van François Valentijn (1666-1727). Franeker, 2004. 160 pag. Ills (z./w.). Gebonden. Deze set is bij de uitgever nog leverbaar voor een nieuwprijs van 3400 euro.

1350.00 Euro

Bestellen/Order
Valentyn, François. & [ Valentijn ]  - Oud en Nieuw Oost-Indiën, vervattende een naaukeurige en uitvoerige verhandelinge van Nederlands mogentheyt in die Gewesten ....SET is ALS NIEUW
Herduk / reprint Franeker, Van Wijnen, 2002-2004, van de editie: Te Dordrecht, by Joannes van Braam / Te Amsterdam, Gerard onder de Linden, 1724-1726. 5 Delen in 8 banden. Klein folio: 34,5 x 22 cm. Dit is de in rood kunstleer gebonden editie; oplage 750 exemplaren (Romeins genummerd: nummer 696). Totaal 5144 pagina's. Het geheel is ALS NIEUW.  Toegevoegd het commentaaldeel: R.R.F.Habiboe. Tot verheffing van mijne natie. Het leven en werk van François Valentijn (1666-1727). Franeker, 2004. 160 pag. Ills (z./w.). Gebonden.

650.00 Euro

Bestellen/Order
Van Dorp - M.L.A. Bruggeman.  - Indische tuinbloemen. Van Dorp's eerste album.
Semarang, etc, Van Dorp, 1940. Halflinnen. Hardcover. Met 107 kleuren plakplaten. 32,5 x 25 cm. 104 pag. COMPLEET & KEURIG EXEMPLAAR  

65.00 Euro

Bestellen/Order
 - Van vriend tot vijand.
Samenst. en inl. Jhr. Mr. A.C.D. de Graeff. De betrekkingen tusschen Nederlandsch-Indië en Japan. A'dam/Bruss., Elsevier, 1945. Linnen. 382 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
Veeger, L.M.  - Papoea-Dorpsverzorgsters. Een sociaal-hygienisch experiment in Nederlands Zuid Nieuw-Guinea.
Proefschrift, UvA. Amsterdam, 1959. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. xij, 148 pag. keir  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Velde, C.W.M. van de.  - Gezigten uit Neêrlands Indië naar de natuur geteekend en beschreven.
Herduk van de uitgave [1846] van Frans Buffa, Amsterdam, opnieuw uitgegeven in 1979 bij Wever, Franeker. Folio, 39 x 28 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met vele illustraties. GOED EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

55.00 Euro

Bestellen/Order
Velde, C.W.M. van de.  - Gezigten uit Neêrlands Indië naar de natuur geteekend en beschreven.
Herduk van de uitgave [1846] van Frans Buffa, Amsterdam, opnieuw uitgegeven in 1979 bij Wever, Franeker. Folio, 39 x 28 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met vele illustraties. MOOI EXEMPLAAR 

60.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Velde, C.W.M. van de.  - Gezigten uit Neêrlands Indië naar de natuur geteekend en beschreven.
Herduk van de uitgave [1846] van Frans Buffa, Amsterdam, opnieuw uitgegeven in 1979 bij Wever, Franeker. Folio, 39 x 28 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met vele illustraties.MOOI EXEMPLAAR 

60.00 Euro

Bestellen/Order
Velde, Paul van der.  - Een Indische liefde. P.J. Veth (1814-1895) en de inburgering van Nederlands-Indie.
Balans. 2000. 451 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Paperback. ALS NIEUW 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Veldhuisen-Djajasoebrata, Alit.  - Bloesem van het heelal. De kleurrijke wereld van de textiel op Java.
Amsterdam, Sijthoff, 1984. 30 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. GOED EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Veldhuisen-Djajasoebrata, Alit.  - Bloesem van het heelal. De kleurrijke wereld van de textiel op Java.
Amsterdam, Sijthoff, 1984. 30 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Verhoog, A.  - Onze laatste oorlog. De voorgeschiedenis van en de strijd om de onafhankelijkheid van Indonesië .
Utrecht, Het Spectrum. 1982. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 136 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Veth, P.J.  - Uit Oost en West. Verklaring van 1000 woorden uit Nederlands-Indie.
Amsterdam / Antwerpen, Uitgeverij L.J. Veen. 2003. Paperback / Softcover. 285 pag. ALS NIEUW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vink, Nico.  - Verbannen uit Indië (1936-1945).
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 288 pag. niew  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Visser, Hans G.  - Groeten van Java. Ontmoetingen met het moderne Indonesië.
Naarden, Lunet, 1989. 4to. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vlasblom, Dirk.  - Papoea. Een geschiedenis.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2004. 24 x 16 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 671 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Vlasblom, Dirk.  - Papoea. Een geschiedenis.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2004. 24 x 16 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 671 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Vletter, M.E. de; R.P.G.A. Voskuil en xJ.R. van  - Batavia / Djakarta / Jakarta. Beeld van een metamorfose.
Purmerend, Asia Maior, 1997. 30 x 25 cm. Hardcover. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. ALS NIEUW  

33.00 Euro

Bestellen/Order
Vogel, Leendert Cornelis.  - Het beleid van de dienst van gezondheidszorg in West-Nieuw-Guinea, 1950-1962. Public health administration in West New Guinea, 1950-1962.
Thesis. Utrecht, Schotanus & Jens, 1965. Orig. wrappers. With illustrations. 328 pag. met stellingen.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Vogel, Leendert Cornelis.  - Het beleid van de dienst van gezondheidszorg in West-Nieuw-Guinea, 1950-1962. Public health administration in West New Guinea, 1950-1962.
Thesis. Utrecht, Schotanus & Jens, 1965. Orig. wrappers. With illustrations. 328 pag. met stellingen. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vogler, E.B.  - De Monsterkop uit het omlijstingsornament van tempeldoorgangen en -nissen in de Hindoe-Javaanse bouwkunst.
Leiden, E.J. Brill, 1949. 24,5 x 16 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. XII, 265 pag. + 34 platen. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Dirk de.  - Gordel van smaragd. 180 foto's over land en volk van Indonesie. Met een woord ten geleide van Dirk de Vries.
Amsterdam, Contact, 1946. Illustrated, maps. 168 pp. Orig. cloth-backed boards. Oblong: 20 x 27 cm.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Wal, S.L.van der. , Drooglever, P.J., Schouten, M.J.B.  - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Negende deel 21 mei - 20 juli 1947.
's-Gravenhage, 1981. Linnen. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 50. XXVI, 815 pag. - Mooi exemplaar. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Wal, S.L.van der. , Drooglever, P.J., Schouten, M.J.B.  - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Zestiende deel 1 december 1948 - 12 januari 1949.
's-Gravenhage, 1991. Linnen. Rijks geschiedkundige publicaties Kleine Serie 70. XXXII, 771 pag. + vouwkaarten. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Wal, S.L. van der.  - Besturen overzee. Herinneringen van oud-ambtenaren bij het binnenlands bestuur in Nederlandsch-Indië.
Franeker: T. Wever, 1977. 22,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 331 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wal, S.L. van der.  - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Eerste Deel : 10 Aug. - 8 Nov. 1945. Rijks Geschiedkundige Publicatiën Kleine Serie 36.
's-Gravenhage, 1971. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. . xxiv, 616pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Wal, S.L. van der.  - Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945 - 1950. Tweede deel : 9 Nov. 1945 - 31 dec. 1945. Rijks Geschiedkundige Publicatiën Kleine Serie 37.
's-Gravenhage, 1972. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. XIX, 628 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Wall, V.I.van de.  - Oude Hollandsche buitenplaatsen van Batavia. Deel I.
Tweede vermeerde druk. Deventer, Van Hoeve, 1943. In linnen gebonden [met vlekje]. Hardcover. . 174 pag. Met 83 illustraties. Redelijk exemplaar.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Waser, John.  - Indisch fortuin. De assignatie van Indië naar Nederland in het bijzonder vanuit Batavia 1690 - 1722.
Doctoraal scriptie Univeriteit Leiden, z.j. Paperback / Softcover. MOOI EXEMPLAAR 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Wassing, René en Wassing-Visser, Rita.  - Adoeh, Indië ! Het beste van Hein Buitenweg.
Alphen aan den Rijn., Atrium., 1992. 31 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 112 pag. Tekst(je) op schutblad. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Wassing-Visser, Rita.  - Koninklijke geschenken uit Indonesië. Historische banden met het Huis Oranje-Nassau. (1600 - 1938).
Zwolle, Waanders, 1995. 28,5 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 265 illustr. bijna allemaal in kleur. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Wassing-Visser, Rita.  - Koninklijke geschenken uit Indonesië. Historische banden met het Huis Oranje-Nassau. (1600 - 1938).
Zwolle, Waanders, 1995. 28,5 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 265 illustr. bijna allemaal in kleur. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Wassing-Visser, Rita.  - Royal Gifts from Indonesia. Historical Bonds with the House of Orange-Nassau 1600-1938.
The Hague: House of Orange-Nassau Historic Collections Trust/ Zwolle, Waanders, 1995. 28,5 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With 265 mainly colour illustrations. 255 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped.  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Wassing-Visser, Rita.  - Royal Gifts from Indonesia. Historical Bonds with the House of Orange-Nassau 1600-1938.
The Hague: House of Orange-Nassau Historic Collections Trust/ Zwolle, Waanders, 1995. 28,5 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With 265 mainly colour illustrations. 255 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped.  

37.00 Euro

Bestellen/Order
Wattinema, Rieka.  - Selamat Makan. Indonesisch koken. Recepten uit de Gordel van Smaragd.
Baarn, Tirion, 1990. 24,5 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 83 pag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Whitten, Tony en Jane.  - Ongerept Indonesië. De biologische diversiteit van Indonesië.
Weert, M & P Uitgeverij BV, 1993. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 208 pag. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Whitten, Tony en Jane.  - Ongerept Indonesië. De biologische diversiteit van Indonesië.
Weert, M & P Uitgeverij BV, 1993. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 208 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
WIECHEN, PETER VAN.  - Vademecum van de Oost- en West-Indische compagnie. Historisch-geografisch overzicht van de Nederlandse aanwezigheid in Afrika, Amerika en Azië vanaf 1602 tot heden.
Utrecht, G.J. Bestebreurtje, 2002. 25 x 18 cms. Hardbound with dustwrapper. With ca. 1000 illustrations (100 in colours). 381 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped 

30.00 Euro

Bestellen/Order
WILLEMS, WIM EN MOOR, JAAP DE (RED.).  - Het einde van Indië. Indische Nederlanders tijdens de Japanse bezetting en de dekolonisatie.
's-Gravenhage, SDU 1995. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. VI, 320 pag.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Willemsen Marie-Antoinette.  - Een missionarisleven in brieven. Willem van Bekkum, Indie 1936-1998.
Zutphen: Walburg Pers, 2005. Indische bibliotheek. Paperback / Softcover. 351 pag. niew  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Willemsen, Marie-Antoinette Th.  - Een pionier op Flores. Jilis Verheijen (1908-1997) missionaris en onderzoeker
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 448 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Witjes, Ben e.a.  - Indonesië, het boek van de teleaccursus.
Zutphen, 1990, Uitgeverij Terra. 31 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Witsen, E. van.  - Krijgsgevangenen in de Pacific-oorlog (1941-1945). Met een woord vooraf van Prof.Dr. I.J. Brugmans.
Franeker, Wever, 1971.In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 280 pag. Redelijk exemplaar  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wormser, C.W. (samenstelling).  - Wat Indië ontving en schonk.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1946. 4to. Linnen. Met illustraties. 299 pag. « Mooi exemplaar » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Zentgraaff, H.C. en Goudoever, W.A. van  - Sumatraantjes. 5e druk.
Den Haag, Van Hoeve, 1947. 25 x 18 cm, 192 pag. Met zw/w foto's. Softcover. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
ZOETHOUT, D. A.  - De plant in nijverheid en handel.
Amsterdam, N.V. Uitgevers-Maatschappij Elsevier'. 1914. 1e druk. In groen verguld linnen gebonden (band minimaal ongaaf). Onder leiding van D. A. Zoethout met medewerking van erkende deskundigen. 394 illustraties tusschen en 4 gekleurde platen buiten den tekst, alle naar photographieën. 395 pag. 28 x 23 cm. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
ZOETMULDER, P.J.  - Pantheism and Monism in Javanese Suluk literature. Islamic and Indian mysticism in an Indonesian setting.
Leiden, KITLV Press, 1995. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover [ plasticized]. XVII, 381 pages. With a very few underlinings. Very good copy.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Zwaag, J. van der.  - Verloren tropische zaken. De opkomst en ondergang van de Nederlandse handel- & cultuurmaatschappijen in het voormalige Nederlands-Indië.
Meppel, Feniks Pers, 1991. Paperback. 319 pag.. Met fotos. Namenlijst van ondernemingen, bibliogr., register. MOOI EXEMPLAAR 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Zwaan, Jacob.  - Nederlands-Indië 1940-1946. I. Gouvernementeel intermezzo 1940-1942.
Den Haag, Omniboek. 31 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 269 pag. 269 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Zwaan, Jacob.  - Nederlands-Indië 1940-1946. I. Gouvernementeel intermezzo 1940-1942.
Den Haag, Omniboek. 31 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 269 pag. 269 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Zwaan, Jacob.  - Nederlands-Indie 1940-1946. II: Japans intermezzo 9 maart 1942 - 15 augustus 1945.
Den haag, Omniboek, z.j. Eerste druk. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustraties in kleur en z/w. 275 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Zwitzer, H.L. en C.A. Heshusius.  - Het Koninklijk Nederlands-Indisch Leger 1830-1950.
's-Gravenhage, SDU, 1977. 24 x 24 cm. Paperback , Softcover. Met foto's. 175 pag. naa GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage