Terug naar Homepage
Akkerman, Willem. - E.G. van de Stadt. Yacht Design Pioneer. Includes CD-Rom. Text in English.
Franeker, Van Wijnen, 2001. 28 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 175 pag. + CD-Rom. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
24.00 Euro
Allen, Oliver A. - De windjammers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1980. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Allen, Oliver A. - De Zuiderzeevaarders. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1981. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Angenent, A.W.P. - Alles wel, geen bijzonders!! Gedenkboek ter herinnering aan de vermaarde wereldreis van Hr. Ms. Onderzeeboot K XVIII van 14 november 1934 tot 11 juli 1935. Met een artikel van elk der vijf en dertig opvarenden van Hr. Ms. K XVIII.
: Den Helder, Onze Marine, 1935. 28 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 63 pag. Met lichte gebruikssporen.
20.00 Euro
Asaert, G en anderen (red.). - Maritieme geschiedenis der Nederlanden. In vier delen (compleet).
Onder redactie van G. Asaert, J. van Beylen en H.P.H. Jansen. Bussum, De Boer, (1976 - 1978). Folio. 30,5 x 21,5 cm. In kunstleer gebonden. Delen 1 en 2 zonder stofomslagen; delen 3 en 4 met stofomslagen. Hardcovers. 4 delen: 369, 389, 434, 398 pag. Text in Dutch. GOEDE SET
75.00 Euro
Asbeck, H.E. van. ; Boissevain, A.G. - Beschouwingen naar aanleiding van den Japansch-Russischen Zee-Oorlog. Gevolgd door de lessen uit den Japansch-Russischen Zee-Oorlog.
Z.pl. (1906 ?). Half linnen. 21 pag.
16.00 Euro
Balai, Leo. - Het slavenschip Leusden. Slavenschepen en de West Indische Compagnie, 1720-1738.
Zutphen, Walburg Pers, 2011.m 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 368 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Ballin - Stubmann, Peter Franz. - Ballin - Leben und Werk eines deutschen Reeders.
Berlin, Verlagsanstalt Hermann Klemm, 1926. 8vo. Original-Leinen. Mit 12 Abb u. 3 Brieffaksimlies u. 1 Faltkarte. 6 + 307 Seiten. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Baptist, Captain C. - Tanker Handbook for Deck Officers.
Brown, Son and Ferguson Ltd Glasgow 1956. Second edition 124 pages. Cloth with dustjacket. With illustrations and folding maps.
12.00 Euro
BARJOT, ADMIRAAL & JEAN SAVANT. - Wereldgeschiedenis der zeevaart.
Den Haag, Gaade, 1961. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met meer dan 1000 illustraties. 428 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bass, George F. - Geschiedenis van de scheepvaart weerspiegeld in de scheepsarcheologie.
Bussum, De Boer Maritiem, 1973. Linnen met stofomslag. 505 illustraties waarvan 150 in kleur. 323 pag.
16.00 Euro
Beelen, Nel van & Anne de Hingh. - Stoere mannen, sterke vrouwen. Levensverhalen van Katwijkse vissers en hun dierbaren.
Malkander, 2009. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 148 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Bekker, Cajus. - Vervloekte zee. Ondergang van een oorlogsvloot.
Bussum, De Boer Maritieme Handboeken/Unieboek, 1973. Groot 8vo. 280 pag. Met talrijke foto's. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover.
10.00 Euro
Berkeley. M - A Naval Alphabet. With rhymes by M. Berkeley and illustrations by J.H. Hartley.
London, A & C Black, no date. 28,5 x 22 cm. Hardcover (clothbound). Spine damaged & traces of use. Inner content fine. With 27 fullpage plates in color.
24.00 Euro
BEUKEMA, HANS. - Op kruispost. Zeilende loodsen voor de Nederlandse kust.
Bussum, De Boer Maritiem, 1983. 5 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 168 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Beylen, Jules van. - De Antwerpse knots en de Vlaamse garnalenvisserij op de Schelde in Vlaanderen en Zeeland. Met bouwbeschrijving voor een model van een knots.
Franeker, Van Wijnen, 1999. 27,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 264 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Bik, E. A. & D. Roos. - Kromsluiting in de ijzers. Uitspraken van de Raad van Tucht (voor de koopvaardij) 1856-1909.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1995. 8vo. Linnen met stofomslag. Met foto's. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Blaak, Jan A. - Het reddingwezen op Ameland 1824-1988. Een uitgave van de stichting Paardenreddingboot Ameland. Tweede verbeterde druk.
Groningen, Noordhoek, 1992. 24,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 224 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Blussé, Leonard. ; Moor, Jaap de. - Nederlanders overzee. De eerste vijftig jaar 1600 - 1650.
Franeker, Wever, 1983. 24 x 16,5 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. Naam voorin. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Blussé, Leonard. ; Moor, Jaap de. - Nederlanders overzee. De eerste vijftig jaar 1600 - 1650.
Franeker, Wever, 1983. 24 x 16,5 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boekwijt, H. A. - Smakken en kuiven.
Vier eeuwen loodsdienst op Amsterdam. Uitgegeven t.g.v. het honderdjarig bestaan van de Vereniging Loodsensociëteit 'Recht door Zee' te Ijmuiden 1888 - 1898. Linnen met stofomslag. Vele illustraties. 268 pag. Met gesigneerde opdracht. FRAAI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Boer, M.G. de. - Geschiedenis der Amsterdamsche Stoomvaart. Twee delen in drie banden. Complete set.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1921 - 1922. 31 x 25 cm. Verguld & versierd linnen. Hardcovers. Drie banden: XII, 240 pag.; VIII, 184 pag; VII, 185 - 412 pag. FRAAIE SET
85.00 Euro
Boer, M.G. de. - Geschiedenis der Amsterdamsche Stoomvaart. Twee delen in drie boeken. Complete set.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1921 - 1922. 31 x 25 cm. Softcovers. Drie banden: XII, 240 pag.; VIII, 184 pag; VII, 185 - 412 pag. FRAAIE SET
60.00 Euro
Boer, M.G. de. - De haven van Amsterdam en haar verbinding met de zee.
Amsteram, 1926. 26,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. XVI, 303 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Boer, M.G. de. - Het Proefjaar van Maarten Harpertsz. Tromp 1637-1639.
Amsterdam, Noord-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, [1946]. 26,5 x 18 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. X,156 pag.KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Boer, Siebe de. - Onder zeil. Met de Rollo IV rond de wereld.
Den haafg , Aegon, 1985. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
13.00 Euro
Boerma, A. - Kapitein J. M. Beukema: zoon van het boerenland, zeeman van formaat, geschoold door de Minerva. Jacob Mennes Beukema. Een bijzondere man (uit de Marne) in de 19e eeuw. Boerenzoon-zeeman-kapitein-landbouwer.
Gebonden, hardcover; 30 x 21,5 cm. 2003, Peach, Groningen. 122 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Bohn, Robert (herausgegeben). Bohn, Robert (herausgegeben). - Nordfriesische Seefahrer in der frühen Neuzeit.
Amsterdam, De Bataafsche Leeuw, 1999. 25 x 17,5 cm. Hardcover with dustjacket. 166 pag. Text in German. With illustrations in b/w. Stamp on first endpaper. AS NEW
12.00 Euro
BOKKEL HUININK, J.A. TEN. - CONSTANTIJN JOHAN WOLTERBEEK (1766-1845). VAN ADELBORST TOT ADMIRAAL. MARITIEME BIOGRAFIE VAN EEN ACHTTIENDE EEUWSE MARINEOFFICIER .
Zutphen, Walburg Pers, 2004.In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. 135 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bond, Bob, David Pelly, Brian Grant, e.a. - Zeilen. Schepen - Uitrusting - Zeiltechniek - Manoeuvres - Wedstrijdzeilen.
Haarlem, Hollandia, 2001. 30,5 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
16.00 Euro
Boot, Willem J.J. - De Provinciale boot. Honderdvijfenzeventig jaar Provinciale Stoomboot Diensten in Zeeland.
Franeker, Van Wijnen, 2003. 30 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 271 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Bosscher, Ph. M. e.a. - Prins Hendrik de Zeevaarder.
Naarden, A.J.G. Strengholt, 1975. 4to. Gebonden met stofomslag (licht ongaaf). Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 228 pag.
10.00 Euro
Bosscher, Ph. M. e.a. - Prins Hendrik de Zeevaarder.
Naarden, A.J.G. Strengholt, 1975. 4to. Gebonden met stofomslag (licht ongaaf). Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 228 pag.
10.00 Euro
Bosscher, Ph. M. - De Koninklijke Marine in de Tweede Wereldoorlog. Deel 1.
Franeker, Wever, 1984. 24,5 x 17,5 cm. In blauw, verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 635 pag.
15.00 Euro
Botting, Douglas. - Zeerovers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Botting, Douglas. - Zeerovers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Botting, Douglas. - Zeerovers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bovens, G.A.J. - Tankvaart. Beeld van gigantische ontwikkeling.
Amsterdam, J.F. Duwaer en zonen, 1955. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 192 pag.
10.00 Euro
Boxer, C.R. - The Dutch Seaborne Empire, 1600-1800. [ History of Human Societies ]
London, Hutchinson. The History of Human Society. 1977. 23 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. xxvi, 326 pages. NEAR FINE COPY
14.00 Euro
Boxer, C.R. - Het profijt van de macht. De Republiek en haar overzeese expansie, 1600 - 1800.
Amsterdam, Agon, 1988. Paperback. Met illustraties. XVII, 302 pag. - Mooi exemplaar.
11.00 Euro
Brakman, Christiaan. - Equity & Law II. In de whitbread round the world race 1989-90.
Den Haag, BZZTôH, 1990. 33 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 125 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Brandt, Gerard. - Het Leven en Bedryf van den heere Michiel de Ruiter, Hertog, Ridder, &c. L. Admiraal Generaal van Hollandt en Westvrieslandt.
Amsterdam, Gerrevink en Ratelband, Rotterdam, Beman, 's Gravenhage, Boucquet, 1746. Vierde druk. In In halfleer gebonden. Hardcover. Band zwak en rug beschadigd. Platen ONTBREKEN. 1065 pag. + register.
175.00 Euro
Breeman van der Hagen, Walter. - Het leven en de daden van Witte Cornelisz. de With
Franeker, Van Wijnen, 2008. 20 x 14 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 272 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
BREET, MICHAEL. & Schouten, Wouter. - De Oost-Indische Voyagie van Wouter Schouten.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Met illustraties. In linnen gebonden met stofomslag. 25 x 18 cm. 544 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
35.00 Euro
BRINKRÄUMER, KLAUS & CLEMENS HÖGES. - De laatste reis van Columbus. Opkomst en ondergang van de grootste ontdekkingsreiziger.
Manteau/Ambo. 2005. 23,5 x 15,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 352 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bruijn, J. R.; F. S. Gaastra and I. Schöffer. - Dutch-Asiatic Shipping in the 17th and 18th centuries.Volume I: Introductory volume;Volume II: Outward-bound voyages from the Netherlands to Asia and the Cape (1595-1794); Volume III: Homeward-bound voyages from Asia and the Cape to the Netherlands (1597-1795).
Series: Rijks geschiedkundige publicatien RGP, Grote Serie: 165, 166 and 167. Martinus Nijhoff, The Hague, 1979, 1979, 1987. 27,5 x 19 cm. Hardcovers (gilt, green clothbound). 3 volumes: XI, 356; XI, 626; XI, 765 pages. FINE SET
370.00 Euro
Buddingh', C., Dicke, Otto., Dijkhuizen, Sietzo. ; Kam, Jan van der. - Met de Anna onder zeil.
Almere, Zeilsport promotie, 1980. 4to. Gebonden met l.besch. stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag.
10.00 Euro
Burg, Ger van der. - Varen weer of geen weer. Scheepsbergingen langs de Nederlandse kust en in internationale wateren, alsmede enkele grote sleepreizen.
Schoorl, Pirola Maritiem, 1989. 26 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 144 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
CORROSIE VAN METAAL OP SCHEPENKommer, G. van den. - Zelf het eigen schip bouwen, afbouwen, verbouwen, repareren.
Baarn , Hollandia, 1991. Eerste druk. 5,5 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 351 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
16.00 Euro
Costello, John. & Hughes, Terry. - De slag om de Atlantische oceaan.
Bussum, De Boer Maritiem, 1980. 26 x 20 cm. Linnen met stofomslag. illustr. 320 pag.
10.00 Euro
Cuesta Domingo, Mariano. - Over onbekende zeeën. De ontdekkingstochten van de Feniciërs tot James Cook.
Leuven, Davidfonds, 1994. Folio. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 240 pag. ALS NIEUW .
16.00 Euro
Cunliffe, Tom. - Jachtschipper op zee. Zeilen, zeemanschap en navigatie voor de moderne jachtschipper.
Haarlem, Hollandia, 2007. 25 x 18 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 236 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Cuyvers, Luc. - Tienduizend jaar varen. Een wereldgeschiedenis.
Leuven, Davidsfonds, 2003. Groot 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW
15.00 Euro
Daalder, Remmelt. - Maritieme geschiedenis van Nederland in 70 hoogtepunten 1500-2000. Jaarboek 4 Vereniging Nederlandsch Scheepvaart Museum.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 25 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 238 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Daalder, Remmelt. - Tekenen op zee. Reizende kunstenaars en creatieve zeelieden (1750-2000).
Amsterdam , Stichting Nederlands Scheepvaartmuseum/Walburg Pers, 1999. 4to. Paperback. Met afbeeldingen. 126 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Das, Robbert en Harald Schwarzlose. - Zeemanschap in beeld.
Baarn , Hollandia, 1986. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 271 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Dekker, Cees & Karine Rodenburg. - Zand in het zog. Over de Friese dektjalk Bruinvisch . 1902 - 2002.
Harlingen, Flevodruk, 2003. 24 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 71 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dekker, Jan Cornelisz.. - Een Westfriese zeeman als slaaf in Barbarije. Verslag van de belevenissen van Jan Cornelisz Dekker in Marokko, 1715- 1743, met een inleiding van Piet Boon.
Schoorl, Pirola, 1987. 20 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 96 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dekker, Piet. - De Alkmaarse geschiedenis achter een Texelse walvisbokaal.
Schoorl, Pirola, 1995. Gebonden. 28,5 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dekker, Titus, e.a. - Het Oosterdok. Verhalen van een Amsterdamse haven.
Zutphen, Walburg Pers, 2011. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 109 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
Dessens, Henk. ; Spits, Elisabeth. - Schepen in het klein. Geschiedenis en typologie van het Nederlandse scheepsmodel.
Zutphen, Walburg Pers. Jaarboek 1998 van de Ver. Ned. Hist. Scheepvaart Museum. 25 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 143 pag.NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Dessens, Henk. - Verhalen van het water.Scheepvaart en mensen in de twintigste eeuw. Jaarboek 1997 Scheepvaartmuseum.
Zutphen, Walburg Pers, 1997. 25 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Dessens, Henk. - Zeilschip Alida (1907 - 2007). de unieke geschiedenis van een Oevrijsselse Leunder.
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 72 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Deursen, A.Th. van. e.a. - De Admiraal. De wereld van Michiel Adriaenszoon de Ruyter. Nationale herdenkingsuitgave.
Franeker, Van Wijnen, 2007. 30 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 184 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Dorleijn, Peter. - Van gaand en staand want. De zeilvisserij voor en na de afsluiting van de Zuiderzee. Deel II. Volendam en Marken.
\van Kampen, 1982. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 28,5 x 21,5 cm. Met illustraties in z/w. 342 pag. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Duijn, Koos van. - Katwijkse Zeevaarders. De geschiedenis van een kapiteinsfamilie.
Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 2009. 22 x 15,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Dyson, John & Peter Christopher. - Columbus voor goud, God en glorie. Op zoek naar de echte Christoffel Columbus. Zeevaartkundig onderzoek door Luis Miguel Coin Cuenca.
Houten, Fibula, 1991. 4to. 228 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Bibliogr., register. In linnen gebonden met stofomslag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Dyson, John & Peter Christopher. - Columbus voor goud, God en glorie. Op zoek naar de echte Christoffel Columbus. Zeevaartkundig onderzoek door Luis Miguel Coin Cuenca.
Houten, Fibula, 1991. 4to. 228 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Bibliogr., register. In linnen gebonden met stofomslag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Ebben, Maurits e.a. [red.]. - Alle streken van het kompas. Maritieme geschiedenis in Nederland. Opstellen over maritieme geschiedenis in Nederland aangeboden aan Femme S. Gaastra bij zijn afscheid als hoogleraar zeegeschiedenis aan de Universiteit Leiden.
Zutphen, Walburg Pers, 2010. 25 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 351 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Elderen, F.M. - Erfprins. Van Fort Lasalle tot Marinekazerne.
Bijdrage tot de Nederlandse marinegeschiedenis. Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2005. Tweede aangevulde druk. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Exquemelin, Alexander O. - Zeerovers. Het journaal van een oogetuige.
's-Hertogenbosch, Voltaire, 2003. 22 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Eyriès, M. en E. Taye. - Geschiedenis der wereld schipbreuken.
Gouda, G. B. van Goor Zonen, 1885. Tweede druk. Verguld linnen. Met 4 chromo-lithographiën. 248 pag.
60.00 Euro
Feltmann, C.F. & W. Vervoort. - Walvisvaart. Biologische en technische grondslagen van de moderne, antarctische walvisvaart.
Gorinchem, 1949. 19 x 13,5 cm Soft cover. Met illustraties in z/w. 304 pag. ( Noorduijn's wetenschappelijke reeks - No. 35). GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Ferretti, Norberto. - Essere - Ferretti Collection 2006
Ferretti Yachts 2006. 30,5 x 32,5 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. Text in English and Italian. AS NEW
23.00 Euro
Flierman, A.H. & Reedersvereniging. - Het centrale punt in de reederswereld.
De Koninklijke Nederlandse Reedersvereniging 1905 - 1980. Vijfenzeventig jaar ondernemersorganisatie in de zeevaart. Bussum, De Boer Maritiem, 1984. Linnen met stofomslag. Met foto's. 219 pag. * Proefschrift RU Leiden. Met de stellinegn.
12.00 Euro
Fuson, Robert H. - Het scheepsdagboek van Christoffel Columbus.
Utrecht, A.W. Bruna, 1991. Eerste druk. Oblong. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 272 pag.
10.00 Euro
Gay, Franco and Cesare Ciano. - The Ships of Christopher Columbus. Nuova Raccolta Colombiana, volume VII. English Edition.
Instituto Poligrafico e Zecca Dello Stato, 1996. Large 4to. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. including fold-out drawings. 309 pages. NEW
26.00 Euro
Giltaij, Jeroen. & Kelch, Jan. - Herren der Meere - Meister der Kunst.
Das holländische Seebild im 17.Jahrhundert. Katalogbuch, Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam & Gemäldegalerie im Bodemuseum, Berlin, 1997. 4to, oblong (23,7 x 29 cm). Broschur. (FINE). Mit 128 meist ganszeit. Farbtaln. & sehr zahlr. s/w-Abb. - Text in deutscher Sprache.
15.00 Euro
Giltaij, Jeroen. & Kelch, Jan. - Lof der Zeevaart. De Hollandsche zeeschilders van de 17e eeuw.
Rotterdam/ Berlin; 1996; Boijmans van Beuningen/ Staatliche Museen zu Berlin, 1996. Oblong: 24 x 29 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 472 pag. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Gischler, Arnout C. - De Holland-Amerika lijn in zwaar weer.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. 23 x 15 cm. Paperback. Softcover. Met foto's. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gischler, Arnout C. - De Holland-Amerika lijn in zwaar weer.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Paperback. Softcover. Met foto's. 224 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gorman, Tom. - Scale Model Tugs & Trawlers.
Nexus, Special Interests. 1999. Big size paperback. With illustrations. 145 pages. AS NEW
12.00 Euro
Graaf van Limburg Stirum, S.J. - Varen in oorlogstijd. De lotgevallen van de Nederlandsche koopvaardij in den Tweeden Wereldoorlog.
\A'dam, De Boer, 1948. Derde druk. 24,6 x 1,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Vele illustr. 496 pag. KEURIG EXEMPLAAR
16.00 Euro
Gree, Alain. - Zeilen op zee. De beginselen van het zeezeilen.
Bussum, De Boer Maritiem, z.p., z.j. 165 pag. Gebonden. 4to. Met illustraties in kleur en z/w.
12.00 Euro
Groot, Edward P. de. - 75 jaar Titanic.
Alkmaar, De Alk, 1987. 30 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Groot, Edward P. de. - 75 jaar Titanic.
Alkmaar, De Alk, 1987. 30 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Groot, Edward P. de. - Per mailboot naar Amerika. Vijftig jaar Noordatlantische passagiersvaart onder Nederlandse vlag.
Bussum, De Boer Maritiem - Unieboek, 1980. Paperback. Met foto's. 143 pag.
10.00 Euro
Gruyl, Martin E. de. - Dordtse Jonas in Olie. Een bijdrage tot de geschiedenis van de Nederlandse walvisvaart.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1997. 24,5 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 80 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Guns, Nico. - Kungsholm-Europa-Columbus C: Een Internationaal Schip.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 2005. 31,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Met vouwbladen. 303 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
25.00 Euro
Guns, Nico. - Ms. Baloeran. Een beknopte scheepsbiografie.
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 167 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Haar, Bernard ter. - De St.Paulus rots. Gevolgd door een nauwkeurig verhaal der schipbreuk van het Nederlandse Barkschip JAN HENDRIK, in bloeimaand 1845, opgemaak uit de papieren van den scheeps-heelmeester J. Hanou Jz. en den opperstuurman H. Vierow.
A'dam, G.W. Tielkemeijer/W. Willems, 1847. 23 x 14 cm. In verguld halfleer gebonden. Hardcover. Met gelithografeerde titelpagina. XI, 208 pag. GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Halverhout. - Halverhout's Guide 1962 to the North Sea Canal Amsterdam, Zaandam, IJmuiden.
Wyt, Amsterdam. Original paper covers. With advertisements, bl/w photo's, maps. 356 pages.
15.00 Euro
Harmse, R. e.a. - Hr. Ms. Willem Van Der Zaan 1939-1970. Van Mijnenlegger Tot Manusje-Van-Alles.
Amsterdam, Van Soeren, 1999. Groot 8vo. 168 pag. Met afb. & foto's. Bibliogr., reg. Paperback. Softcover. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hayman, Bernard. - Seinboek voor jachten.
Baarn , Hollandia, 1985. 21,5 x 14 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 259 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heijkoop, C. - Maritiem Zeeland op de grens van land en water; 125 jaar Zeeuwse scheepvaart in woord en beeld.
Vlissingen, Den Boer, De Ruiter, 1988. 4to. Gebonden. Met foto's, ill., kaart, tabellen. 160 pag.
16.00 Euro
Helderse Historische Vereniging. & Ruyter, Michel Adr.zn. de. - De Ruyter. Themanummer Levend Verleden.
Den Helder, 2007. 30,5 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Hesselink, Reinier Herman. - De gevangenen uit Nambu. Een waar geschiedverhaal over de VOC in Japan (1643). Nederlandse vertaling en bewerking J. Meerman en R.H. Hesselink.
Zutphen, Walburg Pers, 1998. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heuvel, Danielle van. - Bij uijtlandigheijt van haar man. Echtgenotes van VOC-zeelieden aangemonsterd voor de kamer Enkhuizen (1700 - 1750).
Amsterdam, Aksant, 2005. 21,5 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 115 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
HEYERDAHL, THOR. - Tigris. Op zoek naar onze oorsprong.
Bussum, de Kern. 1979. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 358 pag.
10.00 Euro
Hidde, Willem A. van der. - De ondergang van de Vesta. Een K.N.S.M.-schip onder de vlag van de Nederlandsche Oost Reederij in mei 1944.
Lanasta, Uitgeverij, 2011. Oblong18,5 28,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 110 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
HILTON, CHRISTOPHER. - Mayflower. De reis die de wereld veranderde.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. Met illustraties. Gebonden. 15, 255 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
HOLLANDER, NEIL & HARALD MERTES. - Zolang ze nog zeilen. De laatste bedrijfsschepen onder zeil.
Bussum, Van Kampen, 1983. 34 x 24.5 cm. In linnen gebonden met stofomslag (achterkant omslag beschadigd). Hardcover. Met illustraties in kleur. 240 pag.
30.00 Euro
Howard-Williams, Jeremy. - De zeilen. Vormgeving, constructie en gebruik.
Baarn : Hollandia, 1976. 25 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 280 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Howarth, David. - De Dreadnoughts. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1980. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Howarth, David. - Grote zeeslagen. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Howarth, David. - Grote zeeslagen. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Huitema, T. - Ronde en platbodemjachten.
Amsterdam, Van Kampen, 1977. Vijfde, herziene druk. 27 x 20 cm. Linnen met stofomslag. Met vele illustraties. 300 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Huitema, T. - Ronde en platbodemjachten.
Amsterdam, Van Kampen, 1987. Zesde, herziene druk. 27 x 20 cm. Linnen met stofomslag. Met vele illustraties. 320 pag. Tekst(je) op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Humble, Richard. - De ontdekkingsreizigers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Humble, Richard. - De ontdekkingsreizigers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
JACOBS, ELS M. - Varen om peper en thee. Korte geschiedenis van de Verenigde Oostindische Compagnie.
Amsterdam Zutphen, Nederlands Scheepvaart Museum/Walburg Pers, 1991. 8vo. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag.
10.00 Euro
jacobs, Irene & Joost Schokkenbroek. - Nederland - Engeland. Reflecties over zee.
Zutphen, Walburg Pers, 2011. 28 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Jalhay, P.C. & Horneman, G.J. - Periscoop op! Nederlandse onderzeeboten [ isbn 9789067076166 ]
Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 2006. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 200 pag. NIEUW EXEMPLAAR
19.00 Euro
Jalhay, P.C. ; Wijn, J.J. A. - Ik nader ongezien. De onderzeeboten van de Koninklijke Marine.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1997. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Jane & Greenman, David (Ed.). - Jane's Merchant Ships 1996-97. First edition.
Janes Information Group 1996. 32,5 x 22 cm. Hardcover (gilt clothbound). Profusely illustrated in b/w. XL, 590 pages. AS NEW
44.00 Euro
Jane. Moore, John. - Jane's Fighting Ships of World War 1.
London, United Kingdom: Studio Editions, 1990. 320 pages with b/w illustrations. 32 x 26 cm. Hardcover with dustjacket. FINE COPY
20.00 Euro
Jappe Alberts, W. - Het Rijnverkeer bij Lobith anno 1306. De tolrekening van Lobith over het jaar 1306-1307 betreffende invoer en uitvoer van handelsgoederen.
Zutphen, Walburg Pers, 1986. Paperback. 72 pag.
10.00 Euro
Jobé, Joseph. - Les grands voiliers du XVe au XXe siècle.
Lausanne, Edita, 1967,. 39 x 25 cm. 284 pages, Reliure d' éditeur sous jaquette. Photos couleurs et n/b, richement illustré, Bel exemplaire.
28.00 Euro
Jong, C de. - Imitatie Marinier 1939-1945.
Dieren: Blok & Zonen, 1978. 20 x 14 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 298 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jong, D. de, H.Kobel & M.Salieth. - Nieuwe beschryving der walvisvangst en haringvisschery. Met veele byzonderheden daar toe betreklyk. Met 21 fraaye Kaarten en Plaaten vercierd.
Franeker, Uitgewerij van Wijnen, 1992 Limited Edition 35/1000 ( Facsimile of Jan Roos,..., 1792). 28 x 23 cm. Hardcover. Bound in gilt imit. leather. [466] pages. [26] b./w. plates. AS NEW
70.00 Euro
Jong, Theo P.M. de. - De krimpende horizon van de Hollandse kooplieden. Hollands Welvaren in het Caribisch Zeegebied 1780 - 1830.
Assen, Van Gorcum, 1966. 24 x 17 cm. In verguld linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 352 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Jonge, J.C. de - De geschiedenis van het Nederlandsche zeewezen.
's-Gravenhage/Amsterdam, Gebr. Van Cleef, 1833 - 1848. 6 parts in 10 volumes. Half calf. With lithogr. portrait + folded maps/plansplates/facsimiles. With library stamps
375.00 Euro
Jonge, J.C. de - De geschiedenis van het Nederlandsche zeewezen. Tweede druk. Vijf delen.
Kruseman, Haarlem, 1858-1862. Tweede druk. Hardcovers. Met frontispieces, portretten, kaarten, platen, inhoudsopgaven (voorin) en bijlagen. Verstevigd op de scharnieren , enkele pagina's van deel 2 in de ondermarge beschadigd.
350.00 Euro
Jorissen, F. & J. Kramer & J. Lengkeek, - Het water op. 400 jaar pleziervaart in Nederland.
Baarn, Hollandia, 1990. 28,5 x 22 cm. 216 pag. Met 187 afb. (enkele in kleur). Bibliogr. , reg. Gebonden met stofomslag. ker
10.00 Euro
KERDIJK, LODEWIJK - Schepel, A.F. - Reisjournaal van Lodewijk Kerdijk. West-Afrika 1857-1858.
Schiedam, Interbook International, 1978. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 30 illustraties. 228 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
KNSM. & Korver, H.J. - Koninklijke Boot beeld van een Amsterdamse scheepvaartondernemeing 1856 - 1981.
Gedenkboek over het 125-jarig bestaan van de Koninklijke Nederlandsche Stoomboot-Maatschappij. A'dam, 1981. 4to: 30,5 x 22 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag (scheurtje). Rijk geillustreerd. 208 pag.
15.00 Euro
Koeman, C. - Lucas Janszoon Waghenaer. Sa vie et son 'Spieghel der Zeevaerdt'.
Lausanne, Sequoia, 1964. 27,5 x 22 cm. 27 plates, 72 pages. Blue gilt cloth / Hardcover. NEAR FINE COPY
20.00 Euro
Kooij, J.A. van der. - Uit het leven van de zeeman. Dagboekfragmenten en reisverslagen uit de 18de en 19de eeuw.
Bussum, De Boer Maritiem. 1976. 25 x 19 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 159 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kooijman, Jan. - Platbodemjachten van J.K. Gibon. 60 ontwerpen van traditionele jachten, verdeeld over een twintigtal typen.
Haarlem, Hollandia, 2000. Derde druk. 27,5 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 160 pag. GOED EXEMPLAAR
30.00 Euro
Kooijman, Jan. - Tien platbodemjachten.
Baarn, De Boer Maritiem, 1994. 27 x 20 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Tekeningen & foto's. 100 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Koppejan, A.R. en D.L.A. Helmich. - Een veger wind. De geschiedenis van vier Zeeuwse klippers. [ISBN: 978-90-817256-1-3.]
Middelburg/Goes, 2001. 28,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 248 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Krarup Nielsen, Aage. - Leven en avonturen van een Oostinjevaarder op Bali. Vertaling Claudine Bienfait. Ingeleid door H.T. Damste.
Amsterdam, 1928, Querido. Met foto's. Donkerblauw linnen.Sierdruk op rug en voorplat. 233 pag.
14.00 Euro
KUIPERS, K.J. - Een Groninger zeeman in Napoleontische tijd. Zee- en landreizen van K.J.Kuipers. Kleine handelsvaart contra continentaal stelsel.
Zutphen, Walburg Pers, 1980. Oorspronkelijke omslag. 121+(4) pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kuipers,Marietje E. - In de Indische wateren. Anske Hielke Kuipers. Gezaghebber bij de Gouverneentsmarine 1833-1902.
Walburg Pers 1990 / Linschoten-Vereniging XCVIII, 1999. 25 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 446 pag. Stempeltje 'recensie-exemplaar' voorin. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Lammers C.J. - Het Koninklijk Instituut voor de Marine. Een sociologische analyse van de inlijving van groepen adspirant-officieren in de zeemacht.
Assen, Van Gorcum, 1963. In linnen gebonden. Hardcover. 23 x 16 cm. XII, 688 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Leeuwenburgh, Theo. - Het bruine schuiten boek, Een nieuwe generatie schippers op oude zeilschepen.
Baarn, Kampen, 1978. 27 x 23 cm.. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag.
10.00 Euro
Lehmann, L.Th. - De queeste naar de multireme. Theorieen uit Renaissance en Barok over antieke oorlogschepen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1995. Paperback. Met foto's. 230 pag.
10.00 Euro
Lewis, J. - Restauratie van klassieke schepen.
Bussum, De Boer Maritiem, 1978. Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 184 pag.
17.00 Euro
Lindeboom, Lucas. ; Pohon-Linde. - Oude K.P.M.-schepen van 'Tempo Doeloe'. Deel II. Old K.P.M-ships from the past. Volume II.
Bilthoven, z.j. 8v0. Paperback. Met illustraties in z/w. 168 pag.
15.00 Euro
Lindeboom, Lucas. ; Pohon-Linde. - Oude K.P.M.-schepen van 'Tempo Doeloe'. Deel I. Old K.P.M-ships from the past. Volume I.
Bilthoven, z.j. 8v0. Paperback. Met illustraties in z/w. 132 pag.
15.00 Euro
LINDEN, C. V.D. & M.S. WYTEMA. - Met Hr.Ms.K XIII naar Nederlandsch-Indië. Een onderzeeboottocht van meer den 20.000 zeemijlen.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, circa 1925 - 1930. 25 x 18,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's en een vouwkaart. 252 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Lloyd's. - Annals of Lloyd's Register. Centenary Edition 1934.
Lloyd's, London, 1934. 25 x 19 cm. Hardcover (gilt clothbound). 251, plus appendices; frontispiece, plus 15 pages of b/w plates. All edges gilt.
14.00 Euro
Lobregt, Piet en Johan van Os. - De laatste riviervissers.
Zutphen, De Walburg Pers/Stciting Riviervisserij, 1977. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 131 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Vereniging Nederlanse Loodsen Sociëteit te Vlissingen. - Een eeuw loodsen op en om de Schelde. Het leven en werken van de loodsen in de Scheldemonden.
T.g.v. het honderdjarig bestaan 1884 - 1984. Vlissingen, Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. 25 x 25 cm. Vele illustraties. 231 pag. Met het inlegvel "Reakties op Een eeuw loodsen op en om de Schelde".
18.00 Euro
Lotsy, J.P. - Van den Atlantischen Oceaan naar de Stille Zuidzee.
Dagboek van een botanicus, die niet alleen naar planten keek. 's-Gravenhage, G.Naeff, 1930. Tweede duizendtal 8vo. Linnen. 181 Illustraties. XIII, 491 pag.
12.00 Euro
Lund, Kaj. - Het werken met touw en staaldraad voor de beroeps- en pleziervaart.
Baarn , Hollandia, 1972. 22 x 14,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 208 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Löbe, Karl. - Seeschiffahrt in Bremen. Das Schiff gestaltete Hafen und Stadt.
Mit einigen Abbildungen. 424 S. Original-Pappband mit Schutzumschlag. Sehr guter Zustand. Bremen H.M. Hauschild Verlag, 1989.
10.00 Euro
Maddocks, Melvin. - De grote oversteek. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1982. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Maddocks, Melvin. - Passagiersschepen. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Marsden, Peter. - De laatste reis van de Amsterdam
Bussum, De Boer Maritieme Handboeken,1974. Groot 8vo. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. 247 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Marsden, Peter. - De laatste reis van de Amsterdam
Bussum, De Boer Maritieme Handboeken,1974. Groot 8vo. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. 247 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Martens, Rob & Lieuwe Westra. - Binnenvaart onder stoom. ....met de beste groeten van....
Assen, Born. 4to. Gebonden met stofomslag. 128 pp. Met 240 reprod.van oude ansichtkaarten.MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Marx, Robert F. - Shipwrecks in the Americas. A Complete Guide to Every Major Shipwreck in the Western Hemisphere.
New York: Bonanza Books. 1983. 23,5 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With more than 100 illustrations in b/w. XXI, 481 pages. [near] FINE COPY
12.00 Euro
Meertens, Co & Jan Kabus. - Zee-gang.
Terneuzen, Art. Groep Zeeland, z.j. Oblong: 32 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustraties Piet Griep ( afbeeldingen in kleur en z/w van schepen). Fotografie Huib de Jonge. De vorige eigenaar van dit boek heeft het gekregen van de burgemeester van Terneuzen (blijt uit tekstje op schutblad).
30.00 Euro
Meijer, Fik. - De Trireme. Klassiek-Grieks oorlogsschip weer te water.
Amsterdam, University Press, 1995. Oblong: 17 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 77 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
MEIJER, G.LUTKE. x - De walvisvaart.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1985. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 128 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
MEIJER, G.LUTKE. - De walvisvaart.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1985. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 128 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Meulen, C. van der. - Wegwijzers op het water. Loodsen, bakens en tonnen.
Bussum, De Boer Maritiem, 1978. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Illustr. 215 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Molen, S.J. van der. - O, welk een ontzettende waterplas. Vergeten epistels over de Waddenzee.
A'dam, P.N. van Kampen & Zoon, 1978. 4to. Oorspr.omslag. Illustr. in kleur en z/w. 230 pag.
13.00 Euro
Molenaar, J. - Ontwerpen en inrichten van koopvaardijschepen. Deel IV. Beknopte uitgaven op scheepsbouwkundig gebied.
Haarlem, Stam, 1948. 30,5 x 22 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 255 pag. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Mollema, J.C. - Geschiedenis van Nederland ter zee in vier deelen.
Amsterdam, Joost van den Vondel, 1939. - 1942. 31,5 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcovers. Rug van deel vier is ongaaf, wel stevig in de band. Met vele illustraties in kleur en z/w. In vier delen: 389 pag. ; 396 + 52 pag. ; 520 + 76 pag. ; 453 + 35 pag. + los register (24 pag.).
90.00 Euro
Mollema, J.C. - De Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. Met David Pietersz.de Vries in de vier werelddeelen.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. 28 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 304 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Mollema, J.C. - Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. De ontdekkingsreizen onzer voorouders.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Linnen. Met illustraties. 320 pag. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Mollema, J.C. - Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. Ontdekkingsreizen onzer voorouders.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Tweede druk. Linnen. Met illustraties. 320 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Mollema, J.C. - Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. Driemaal is scheepsrecht.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Rood linnen. Met illustraties. 360 pag. + vouwkaart
10.00 Euro
Mollema, J.C. - Nederlandsche vlag op de wereldzeeën. Ontdekkingsreizen onzer voorouders.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. 28 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 320 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Moore, Robert. - De Koersk. De dodelijke reis van een kernonderzeeër.
Amsterdam, Balans, 2003. Tweede druk. Paperback. Softcover. Met foto's. 303 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Muller, Hendrik. - Muller. Een Rotterdams zeehandelaar. Hendrik Muller Szn. (1819-1898).
Schiedam, Interbook Int., 1977. Groot 8vo. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. IX, 467 pag. Met 43 afbeeldingen. GOED EXEMPLAAR
30.00 Euro
Münching, L.L. von. - De Nederlandse koopvaardijvloot in de tweede wereldoorlog. De lotgevallen van Nederlandse koopvaardijschepen en hun bemanning.
Bussum, Unieboek, de Boer Maritiem, 1978. 27,5 x 20 cm. Linnen met stofomslag. Met foto's. 313 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Nedlloyd & Bram Oosterwijk. - Op één koers.
Rotterdam, 1988. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 387 pag.
12.00 Euro
Nedlloyd & Bram Oosterwijk. - Op één koers.
Rotterdam, 1988. 28,5 x 21 cm. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 387 pag.
12.00 Euro
Noordraven, T.J. & J.F. Gugelot. - Practische scheepsbouw. Leerboek voor stuurlieden en machinisten.
N.V. Drukkerij En Uitgeverij J.F. Duwaer & Zonen, Amsterdam. 1933. Tweede, herziene druk. Linnen. 304 pag. + 4 uitslaande kaarten.
18.00 Euro
Noort, J. J. van. - Van Hoek naar haven. Veertig jaar scheepsbegeleiding in de grootste haven ter wereld. From Hook to Harbour. Fourty years of ship pilotage in the largest port of the world.
Alkmaar, De Alk bv, 1993. 30 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 272 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Nooteboom, S.G. - Deugdelijke schepen. Marinescheepsbouw 1945-1995.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2001. 4to: 29 x 22 cm. Gebonden. Met vele illustraties in z/w. 219 pag.NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Oderwald, J. - Handboekje bij de practische oefeningen.
Kweekschool voor de zeevaart Amstedam 1926. Oorspronkelijke omslag ( met vlekje). Softcover. 119 pag. gevolgd door 21 platen en foto's.
22.00 Euro
Oderwald, J. - Het Nederlandsche zeilschip van 1800 tot het einde.
Amsterdam, Bussy, 1939. 27,5 x 21 cm. In linnen gebonden. Met illustraties in z/w. Hardcover. XVI, 348 pag. Gebruissporen: Redelijk exemplaar
44.00 Euro
Offringa, Hans. - De berging van de Koersk.
Utrecht, Bruna 2003. Eerste druk. 24,5 x 26,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 181 pag. + DVD. ALS NIEUW
15.00 Euro
Oosterwijk, Bram. - Koning van de koopvaart. Anthony van Hoboken [1756-1850].
Rotterdam, Stichting Historische Publicaties Roterodamum, 1983. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 320 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Oudendijk, Johanna K. - Een Bourgondisch ridder over den oorlog ter zee.
A'dam, Noord-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1941. Linnen. Illustr. VIII, 158 pag.
15.00 Euro
Paesie, Ruud. - Zeeuwse kaarten voor de VOC - Het kaartenmakersbedrijf van de Kamer Zeeland in de 17de en 18de eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 2010. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
12.00 Euro
Palm, W.H.G. - Walvisschen en walvischvaart.
Amsterdam/Antwerpen, L.J. Veen/Het Kompas. 1946. 8vo. 199 pag. Oorspronkelijke omslag. Met 30 teksfiguren en 1 gekleurde kaart van het Zuidpoolgebied. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Parmentier, Jan. - Noord-Zuid in Oost-Indisch perspectief.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Parmentier, Jan. - Noord-Zuid in Oost-Indisch perspectief.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
PEELS, WIESJE (fotografie). - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
PEELS, WIESJE (fotografie). - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
PEELS, WIESJE (fotografie). - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
PELSAERT, FRANCISCO - V.D. ROEPER. - De schipbreuk van de Batavia 1629 ingeleid door V.D. Roeper.
Zutphen, Walburg Pers, 1993. 24,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 253 pag. * Werken uitgegeven door de Linschoten-Vereeniging XCII. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Pengelly, C.A. - The First Bellerophon.
London, John Baker, 1966. 1st. Octavo. Hardbound with dustjacket. With illustrations. 303 pages.
10.00 Euro
Pro Rege. - Vlootpraet. Uitgave van de Koninklijke Nederlandse militaire bond Pro Rege te Utrecht.
Uytrecht, 1957. 4to. Half linnen. Met illustraties in kleur en z/w. (inclusief vele ingeplakte, gekleurde emblemen van de schepen). 100 pag. Compleet met alle plaatjes. GOED EXEMPLAAR
24.00 Euro
Pro Rege. - Vlootpraet. Uitgave van de Koninklijke Nederlandse militaire bond Pro Rege te Utrecht.
Uytrecht, 1957. 4to. Half linnen. Met illustraties in kleur en z/w. (inclusief vele ingeplakte, gekleurde emblemen van de schepen). 100 pag. Compleet met alle plaatjes. Plus de losse bijlage: Bijzonderheden over het Nederlandse Wapen en de Provincie-Wapens. GOED EXEMPLAAR
24.00 Euro
Prud'homme van Reine, R.B. et al. - Ter navolging. Maritieme kunst en curiosa uit de Kweekschool voor de Scheepvaart.
Ver. Ned. hist. Scheepvaart Museum, Amsterdam, jaarboek 1992. 25 x 22 cm. Paperback / Softcover. 99 pag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Quintus, R. A. - Wat een goede couragie vermag.
Den Helder, De Boer, 1944. 4to. Linnen. Illustr. Oplage 1525 genummerde exx. 192 pag.
12.00 Euro
Quintus, R. A. - Wat een goede couragie vermag.
Den Helder, De Boer, 1944. 4to. Linnen (rug beschadigd). Illustr. Oplage 1525 genummerde exx. 192 pag.
10.00 Euro
Rietveld, Toni & Groeningen, Adelbert van. - Kustnavigatie. Handboek voor instructie en praktijk.
Haarlem, Hollandia, 1999. Zesde herziene druk. 21,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 238 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Rietveld, Toni & Groeningen, Adelbert van. - Kustnavigatie. Handboek voor instructie en praktijk.
Haarlem, Hollandia, 2001. 7e herziene druk. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Rinkes, D.A. & En anderen. - Het Indische boek der zee.
Kolff, Batavia, Weltevreden, Leiden, 1927. Tweede, vermeerderde en verbeterde druk. 32,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rug ongaaf. Met illustraties in kleur en z/w. + 3 vouwbladen.312 pag. Redelijk exemplaar
22.00 Euro
- Rode konen bolle koppen. Vijf jaar Unigarant Bolkoppenrace.
Unigarant, 1996. 23 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 60 pag.
10.00 Euro
Roeper, V. D., Wildeman, G. J. D. - Reizen op papier. Journalen en reisverslagen van Nederlandse ontdekkingsreizigers, kooplieden en avonturiers.
utphen, Walburg Pers. 1996, Jaarboek Scheepvaartmuseum. 25 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Roeper, Vibeke; Wagenaar, Lodewijk & Roeper, Vibeke; Wagenaar, Lodewijk - De Batavia te water.
De Bataafsche Leeuw 1995. Eerste druk. 29 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Roodhuyzen, Thea. - In woelig vaarwater. Marineofficieren in de jaren 1779-1802. Bijdragen tot de Nederlandse Marinegeschiedenis 8.
Amsterdam, De Bataafsche Leeuw, 1998. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 240 pag. « NIEUW »
16.00 Euro
Roukema, Foeke. - Het eigen schip. Overpeinzingen en goede raad voor koop, bouw en zelfbouw.
Baarn , Hollandia, 1990. 25,5 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 132 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Roukema, Foeke. - Handboek Motorboot. Het schip, de uitrusting, varen en vaartechniek.
Baarn , Hollandia, 1988. 22 x 19 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 203 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Roukema, Foeke. - Handboek onderhoud voor zeil-en motorjacht.
Baarn , Hollandia, 1987. Eerste druk. Gebonden. Hardcover. 22,5 x 18 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 208 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
ROYEN, P.C.; Et.Al. - Frutta di Mare.
Evolution and Revolution in the Maritime World in the 19th and 20th Centuries. Proceedings of the Second International Congress of Maritime History (june 1996, The Netherlands). A'dam, Batavian Lion International, 1998. Cloth with dustwrappers. Illustr. 222 pag. - In mint condition.
10.00 Euro
Santen, H.W. van. - VOC-dienaar in India. Geleynssen de Jongh in het land van de Groot-Mogul.
Franeker, Van Wijnen, 2001. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. ALS NIEUW Met afbeelding.
11.00 Euro
Schaap, Dick. - Halen en brengen. Visserij door de eeuwen heen.
Alphen a/d Rijn, Sijthoff, 1978. 4to. Gebonden (karton). Illustr. in kleur en z/w. 128 pag.
12.00 Euro
Schofield, B B (Vice Admiral). - The Arctic Convoys.
London: Macdonald and Janes, 1977. Hardbound with dustjacket. With photos. 198 pages.
10.00 Euro
Schokkenbroek, J.C.A. & C.E. Zonnevylle-Heyning. - Kunst op het water. Nederlandse scheepssier 1650-1850.
Amsterdam, Vereeniging Ned. Hist. Scheepvaartmuseum; Zutphen, Walburg Pers. 1995. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Schokkenbroek, Joost & Jeroen ter Brugge. - Kapers & piraten. Schurken of helden ?
Zutphen, Walburg Pers, 2010. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 126 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Schuman, Peter. - Tussen vlag en voorschip. Een eeuw wettelijke en maatschappelijke emancipatie van zeevarenden ter Nederlandse koopvaardij 1838 - 1940.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1995. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 304 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Severin, Timothy. - De Brendan Expeditie Met een open huidboot naar Noord-Amerika, zoals St. Brandaan in de zesde eeuw.
Bussum, Unieboek, de Boer Maritiem, 1978. 24 x 17 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 292 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Shackleton, Ernest H. - Mijn Zuidpool-tocht. Het verhaal van mijn expeditie naar het Zuidpool-gebied.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. vierde druk. In linnen gebonden. Hardcover. 24 x 17 cm. Met 87 illustraties. 378 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Sheahan, Matthew. - Tuigages voor zeiljachten. Installatie, onderhoud, trim.
Haarlem, Hollandia, 1995. Eerste druk. Gebonden. Hardcover. 27,5 x 21,5 cm. 158 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
13.00 Euro
Sigmond, J.P. & Zuiderbaan, L.H. - Nederlanders ontdekken Australië. Scheepsarcheologische vondsten op het Zuidland.
Bussum, De Boer Maritiem, 1976. Linnen met stofomslag. Vele illustr, kaarten. Bibliografie en index. 172 pag.
12.00 Euro
Sigmond, J.P. & Zuiderbaan, L.H. - Nederlanders ontdekken Australië. Scheepsarcheologische vondsten op het Zuidland.
Bussum, De Boer Maritiem, 1976. 25 x 18 cm. Linnen met stofomslag. Vele illustr, kaarten. Bibliografie en index. 172 pag.
10.00 Euro
Sigmond, J.P. & Zuiderbaan, L.H. - Nederlanders ontdekken Australië. Scheepsarcheologische vondsten op het Zuidland.
Bussum, De Boer Maritiem, 1976. Linnen met stofomslag. Vele illustr, kaarten. Bibliografie en index. 172 pag.
10.00 Euro
Sla, Marcelle en Onno Walgien. - Tall Ships' Races 2008 Den Helder.
Den Helder. 2009. Oblong: 22 x 30 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur.
10.00 Euro
Slettenaar, Henk - Boissevain Ruys Tegelberg. Beknopte biografie van drie zusterschepen [ isbn 9789057305443 ]
Zutphen, Walburg Pers, 2008. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 155 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Spaans, M. - DE NOORD de geschiedenis van de Koninklijke Noord- en Zuid-Hollandse Redding-Maatschappij 1924-1990.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1993. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 160 pag.
15.00 Euro
Spies, Marijke. - Arctic Routes to Fabled Lands. Oliver Brunel and the passage to China and Cathay in the sixteenth century
Amsterdam, Amsterdam University Press, 1997. Illustrated, 168 pages. Sewn, paperback. FINE COPY
12.00 Euro
Spies, Marijke. - Bij Noorden om. Olivier Brunel en de doorvaart naar China en Cathay in de zestiende eeuw.
Amsterdam, University Press, 1994. 24,5 x 17 cm. Paperback. Met illustraties. 157 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Spits, Elisabeth. - S.S. Christiaan Brunings.
2000. Sticht. Ned. Scheepvaartmuseum / Zutphen, Walburg Pers. 25 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Stapelkamp, Herman. - Gerhardus Fabius (1806-1888). Een leven voor de marine.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1999. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Stevens, Harm. - Dutch Enterprise and the VOC 1602-1799.
Zutphen, Walburg Pers, 1998. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 96 pages. NEW COPY
10.00 Euro
Stevens, Harm. - De VOC in bedrijf 1602-1799.
Zutphen. De Walburg Pers. 1998. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Stoomvaart Maatschappij "Nederland". & Brugmans, I.J. - Tachtig jaren varen met de Nederland. 1870 - 1950.
Door Prof. Dr. I.J. Brugmans. Uitgegeven bij het 80-jarig bestaan van de N.V. Stoomvaart Maatschappij 'Nederland'. Den Helder, 1950. 26,5 x 19 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's en grafieken. VIII + 239 pag.
20.00 Euro
Stoomvaart Maatschappij "Nederland". & Brugmans, I.J. - Tachtig jaren varen met de Nederland. 1870 - 1950.
Door Prof. Dr. I.J. Brugmans. Uitgegeven bij het 80-jarig bestaan van de N.V. Stoomvaart Maatschappij 'Nederland'. Den Helder, 1950. 26,5 x 19 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's en grafieken. VIII + 239 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Stoomvaart Maatschappij Nederland. - Travel guide of the Nederland Royal Mail Line. [Route Amsterdam-via Southampton -- Algiers -Geno - to Suez Canal].
Amsterdam, n.d. (c.1930). 18,5 x 14 cm. 60 pages, including 15 double-page coloured maps, bound black art.leather, with gilt titles on front and attractive decorated endpapers (small text on first endpaper). NEAR FINE COPY
18.00 Euro
Storrar, Patricia. - Drama at Ponta Delgada. Shipwreck in Plettenberg Bay.
Johannesbug. Lowry Publishers. 1988. 1st Edition. Hardcover with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 123 pages. AS NEW
22.00 Euro
Teenstra, Anno. - De clippers. Een nieuwe geschiedenis van de snelste Nederlandsche zeilschepen uit de tweede helft der 19e eeuw.
Amsterdam, Holdert. 1945. Eerste druk. 21 x 15 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 306 pag.
10.00 Euro
Teitler, G ; A.M.C. van Dissel en J. N. F. M. à Ca - Zeeroof en zeeroofbestrijding in de Indische archipel. (19de eeuw).
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2005. 4. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 351 pag.Bijdragen tot de Nederlandse Marinegeschiedenis, no 15. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Terry, John. - Zeilen. Grondslagen en basistechnieken.
Baarn , Hollandia, 1993. 25,5 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 161 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
10.00 Euro
Top, Henk. - Bestemming New York. De bijzondere geschiedenis van ms Zaandam vanaf 1939 tot 1942.
Zutphen, Walburg Pers, 2007. Paperback / Softcover. 24 x 16 cm. Met foto's in zwart/wit. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
V.O.C. - De kleurrijke wereld van de VOC. 1602 / 2002. Nationaal Jublileumboek VOC.
Amsterdam, Toth / Nederlands Scheepvaartmuseum / Rijksmuseum. 2002. 28 x 22 cm. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Vat, Dan van der. - Pearl Harbour. Dag der schande.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2001. Gebonden met stofomslag. Oblong 24 x 26 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 176 pag. « NIEUW »
18.00 Euro
Veer, Arie van der e.a. - Het zilver van de zee. Logboek van de Nederlandse zeevisserij.
Amsterdam/Brussel, Elsevier, 184. 4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. - Mooi exemplaar.
13.00 Euro
Villiers, Alain. - Gevecht om Kaap Hoorn. Glorie en ondergang van het Kaap Hoorn schip.
Bussum, De Boer Maritiem, 1972. Linnen met stofomslag. Vele illustr. 288 pag.
12.00 Euro
Villiers, Alain. - KAAP HOORN. De volledige authentieke geschiedenis van de reizen van de enorme vierkantgetuigde schepen en hun verbitterde gevechten met Kaap Hoorn.
Baarn, Hollandia, 1972. 23,5 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 428 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vliet, Adri P. van. - Een vriendelijcke groetenisse. Brieven aan het thuisfront aan de vloot van de Ruyter (1664-1665).
Franeker, Van Wijnen, 2007. 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 392 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
24.00 Euro
Voorbeijtel Cannenburg, W. - Het Scheepvaart Museum te Amsterdam. Een rondgang langs de verzameling.
Leiden, Burgersdijk & Niermans, 1947. 4to. 98 pag. Orig. halflinnen. Met foto's.
10.00 Euro
Voort, Jan van de. - De renaissance van de visserij. De Nederlandse deelname aan nationale en internationale visserijtentoonstellingen 1861-1907 [ isbn 9789057306723 ]
Zutphen, Walburg Pers, 2010. 25 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 158 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Ward, Jon; Kral, Jon. - Live Steam: Paddlewheel Steamboats on the Mississippi System.
Ft. Pierce, Longwind Publishing 2001. 29 x 29 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Over 100 duotone photographs. 128 pages. FINE COPY
15.00 Euro
Ward, Jon; Kral, Jon. - Live Steam: Paddlewheel Steamboats on the Mississippi System.
Ft. Pierce, Longwind Publishing 2001. 29 x 29 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Over 100 duotone photographs. 128 pages. FINE COPY
15.00 Euro
Warnsinck, J.C.M. - Admiraal De Ruyter de zeeslag op Schooneveld juni 1673.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1930. 33,5 x 27 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met 4 kaarten, 20 platen en vele tekstfiguren. XII, 178 pag. Tekst(je) op schutblad. Voorin stempeltjes "Bibliotheek-Marinestaf" en "Chef van den "Marinestaf. MOOI EXEMPLAAR
100.00 Euro
Wennekes, Wim. - Gouden handel. De eerste Nederlanders overzee, en wat zij daar haalden.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 1996. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 471 pag.
10.00 Euro
Werner, Jan. & BEUKEMA, HANS. - Vaarwijzer voor de Noordzeekust. Van Den Helder tot Cuxhaven
Baarn , Hollandia, 1991. 22 x 19 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 240 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Wernick, Robert. - De Vikingen. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Wernick, Robert. - De Vikingen. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Werz, Bruno. - Een bedroefd, en beclaaglijck ongeval'. De wrakken van de VOC-schepen Oosterland en Waddinxveen (1697) in de Tafelbaai
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 206 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Werz, Bruno. - Een bedroefd, en beclaaglijck ongeval'. De wrakken van de VOC-schepen Oosterland en Waddinxveen (1697) in de Tafelbaai
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 206 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Whipple, A.B.C. - De walvisvaarders. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1980. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Whipple, A.B.C. - De walvisvaarders. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1980. 4to. Gebonden (zwart kunstleer) met besch. stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Whipple, A.B.C. - Zeilende oorlogsschpen.Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Whipple, A.B.C. - Zeilende oorlogsschpen.Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1979. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Winde, Henk de. - Redeij T. Muller.
Schoorl, Pirola, 1993. 4to. Gebonden. Met foto's. 136 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Wood, Peter. - De Boekaniers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1980. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Wood, Peter. - De Boekaniers. Serie: De Zeevaart Time-Life Boeken.
Time-Life, 1980. 4to. Gebonden (zwart kunstleer). Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Zeeberg, JaapJan. - Terugkeer naar Nova Zembla. De laatste en tragische reis van Willem Barents.
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 25 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 254 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Zuidhoek, Arne. - Piratenencyclopedie.
Soesterberg, Aspekt, 2006. 24,5 x 13,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. 203 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design