Terug naar Homepage
Achterberg, Gerrit. - Vier versies.
Woubrugge, Avalon Pers, 1990. 1ste druk. Los in oorspr.omslag. Onafgesneden. Oplage 295 exx. Nieuwjaarsgeschenk. Handgezet en -gedrukt. 8 pag.
10.00 Euro
Adamov, Arthur. & Cramer, Hendrik. - Het lot van de kindereen van de Lir.
Ierse legende. Utrecht, Stichting 'De Roos', 1984. Vert. Laurens Vancrevel. Karton. Met calligrafie door Karina Meister. 48 pag. Oplage 175 genummerde exemplaren. Typogr. verz. Karina Meister. - Leeflang 128.
41.00 Euro
Arp, Hans. - Op één been. Reigercahier Nr. 2.
Vertaling Peter Nijmeijer. Utrecht, Kunstzaal de Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1987. Oplage 230 genummerde exemplaren. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. 23 pag. NIEUW EXEMPLAAR Toegevoegd een nog niet eerder gepubliceerd gedicht van Hans Arp.
12.00 Euro
Arp, Hans. - Op één been. Reigercahier Nr. 2.
Vertaling Peter Nijmeijer. Utrecht, Kunstzaal de Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1987. Oplage 230 genummerde exemplaren. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. 23 pag. Toegevoegd een nog niet eerder gepubliceerd gedicht van Hans Arp. NIEUW EXEMPLAAR Toegevoegd een nog niet eerder gepubliceerd gedicht van Hans Arp.
12.00 Euro
Artaud, Antonin. & Rivière, Jacques. - Brieven.
Utrecht, De Roos, 2009. 20 x 13,5 cm. Gebonden met fraaie stofomslag. Hardcover. Oplage 175 genummerde exemplaren 70 pag. Gedrukt in blauw en paars. ALS NIEUW
45.00 Euro
Barbey d'Aurevilly, J.A. - Le vengeance d'une femme.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1973. Linnen. Oplage 175 genummerde exemplaren. Typogr. verz. Kees Nieywenhuizen. Met 7 etsen door Roger Chailloux. 42 pag. - Leeflang 98.
61.00 Euro
Beek, Marianne van; en anderen - Stad der smarten.
Passage/rebis, 1994. Oorspronkelijke omslag. Oblong, 16 x 24 cm. . Met illustraties in z/w.
15.00 Euro
Berghuis, Hans. - Postpapier voor Nigra.
Briefgedichten. Oosterbeek, St. Ravenberg Pers, 1984. 1ste druk. Oorspr. omslag. Oplage 250 genummerde exx. 31 pag.
10.00 Euro
Beurskens, Huub. - Het korte pad. Japannerieën.
Met studies in verf van de auteur. Landgraaf, Herik, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 350 exx. 64 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 12,50.
6.00 Euro
Beurskens, Huub. - Wanneer de dood het leven laat. Dichten als verleidingskunst.
Landgraaf, Herik, 1992. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag (Landgraafse Cahiers 2). 35 pag. Eerste druk. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 10,50.
6.00 Euro
Biesheuvel, J.M.A. - Avonturen van Joachim Müller.
Utrecht, Stichting De Roos, 1986. 26,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met tekeningen & typogr. verz. door Mart Kempers. Oplage 175 genummerde exemplaren; dit is een H.C. exemplaar. 64 pag. KEURIG EXEMPLAAR
65.00 Euro
Bijwaard, Pieter. & Michel, K. - Doorlopend.
Utrecht, Stichting De Roos, 2007. 23,5 x 17,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Concept een beeld Van Pieter Bijwaard. Gedichten in het ingesloten boekje aan de binnenkant van de flap zijn van K. Michel. Oplage 175 genummerde exemplaren. met een preeg als signatuur van de kunstenaar. ALS NIEUW
40.00 Euro
Blaman, Anna. - Kruis of munt.
Z.pl., Exponent, 1986. Oorspr.omslag. Eenheden-reeks deel 10., oplage 90 + X genumm.exx.
7.00 Euro
Bloem, Rein. ; Stolk, Swip. - Roman.
Landgraaf, Herik, 1998.Tweede druk. Oorspronkelijke omslag. Zwarte Reeks 42. Beelden en vormgeving Swip Stolk. Oplage 299 genummerde en door de dichter gesigneerde exemplaren. Dit exemplaar is niet genummerd . 36 pag. NIEUW EXEMPLAAR * Dit boekje hoorde bij de bekroonde 'Best verzorgde boeken' van het jaar 1998.
7.00 Euro
Boosten, Gèr., Deel, T. van., Jellema, C.O., Kouwenaar, Gerrit., Kusters, Wiel. & Peters, Jo. - De onderste steen 2. 1988 - 1997. Een bibliografie van het werk van Wiel Kusters, samengesteld door Jo Peters.
Herik, Landgraaf, 1997. Eerste druk. Oorspr.omslag. 174 pag. - In nieuw staat. * Oorspronkelijke prijs bij verschijnen : € 14.00
7.00 Euro
Bouwers, Lenze L. - Rondeel.
Z.pl., Exponent, z.j. Oorspr.omslag. * Opl. 90 genummerde exx. Vormgeving door Menno Wielinga.
7.00 Euro
Bouwers, Lenze L. - Verzameld bewaren. Rondelen.
Bedum, Exponent, 1993. In linnen gebonden. Hardcover. 25 x 17 cm. Dit is nummer 24 en is één van de dertig in linnenn gebonden exemplaren, met het door de auteur eigenhandig geschreven en gesigneerde rondeel JUNI. NIEUW EXEMPLAAR
50.00 Euro
Bremt, Stefaan van den. - Aquitaanse getijdenboekje.
Landgraaf, Herik, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 44. Illustr. (8) door Solange Abbiati. Oplage 299 genummerde en gesigneerde exx. 32 pag.
14.00 Euro
Brüll, Jean. - Het onstilbare heimwee naar de romantische vorm van de letter S.
Vreeswijk, De Beugelpers, 1980. Oorspr.omslag. * Oplage 100 genummerde exx. Gesigneerd door de auteur.
14.00 Euro
Cals, J.M.E.Th. - Het Westeinder handschrift.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1978. Linnen. Oplage 175 genummerde exemplaren; dit exemplaar is ongenummerd. Typogr. verz. Frits Stoepman. 44 pag. - Leeflang 110.
16.00 Euro
Castellion, Sebastien (Introd.). - La Theologie Germanique. Chapitres choisis. Introduite par Sebastien Castellion et traduite par Pierre Poiret
Haarlem, Joh. enschedé. 1950. 23 x 14 cm. In verguld groen linnen gebonden. Hardcover. Met het gedrukte wenskaartje van Enschedé [ en een nieuwjaarswens voor 1952 (grafiek) van janna Visser)
12.00 Euro
Champfleurry. & Klant, J.J. - Chien-Caillou.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1980. Linnen. Oplage 175 genummerde exemplaren. Illustr. 39 pag. - Leeflang 115.
32.00 Euro
Chandler, Raymond. - The Big Sleep. Illustrated with photographs by Lou Stoumen. With an introduction by Lawrence Clark Powell and Photographer's Note: 'How to make a paper movie' by Lou Stoumen. Published by the Arion Press, San Francisco, 1986.
Hardcover (hardplastic on cloth; 26 x 21,5 cm.). Illustrated with 40 illustrations (photo-lithography was printed by Phelps-Schaefer in blue/black duotone). This edition of 'The Big Sleep' is limited to 425 copies. The book was designed and printed under the direction of Andrew Hoyem at the Arion Press. This is the nineteenth publication of the Arion Press and the third in its series of classic detective fiction. Completed in the spring of 1986. AS NEW
1000.00 Euro
Conrad, Joseph. Buddingh', C. - De geheime deelgenoot. Vertaald door C. Buddingh'.
Amsterdam, Aalders & Knuttel, 1988. Oorspronkelijke omslag. Oplage 550 genummerde exemplaren. 53 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Crebolder, Emma & Judith Stolker. - Poëzie. Sjabloondrukken/Linosneden
Brummen, Signature, 1993. 4to. Oorspr. omslag. Reeks 5
10.00 Euro
Céline. Cicero & Zinloos (Kees Streefkerk & Lodewijk de Gr - Reis naar het einde van de nacht. De reis als illustratieve en grafische werkplaats voor Cicero & Zinloos.
Diemen - Amstelveen 2000. Oblong; 3o x 42 cm. Ringband map. Met allerlei bijlagen en druksels (nog niet ingeplakt). Oplage 40 (pff) exemplaren voor familie, vrienden en bekenden. Genummerd en gesigneerd door Streefkerk en De Groot. MOOI EXEMPLAAR
125.00 Euro
d'Haen, Christine. - Schouwtoneel.
Landgraaf, Herik, 1994. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 300 exx. 60 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 11,00.
6.00 Euro
Daey Ouwens, Kreek. - De haan mept buiten op de stenen.
Met 4 tekeningen in kleur van Johan Kuipers. Landgraaf, Herik, 1995. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 36 pag. - In nieuw staat.
10.00 Euro
Deel, T. van. - Nu het nog licht is.
Amsterdam, Querido, 1998. Paperback / Softcover. 30 pag.
10.00 Euro
Dubois, Pierre H. - De Kleur der wereld
Z.pl., Exponent, 1987. Oorspr.omslag. Handelseditie (90 genummerde exx.)
14.00 Euro
Dubois, Simone. - Van de aarde.
Z.pl., Exponent, 1987. Oorspr.omslag. Eenheden-reeks No.12. Opl. 90 genumm.exx.
7.00 Euro
Dura, Carla. - Dansen in de schaduw.
Bedum, Exponent, 1988. Oorspr.omslag. Eenheden-reeks No.14. Opl. 90 genumm.exx.
7.00 Euro
Dütting, Hans. - Buenos Aires, Tango & Milonga. Essay.
Gagny-Parijs, B.A.C., 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 20 genummerde en gesigneerde exx. 10 pag. Dit is een van V auteurs-exemplaren.
10.00 Euro
Dütting, Hans. - Een geheim verlangen. Een erotische cyclus.
Gagny-Parijs, B.A.C., 2001. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 15 genummerde en gesigneerde exx. Dit is een van de V auteurs-exemplaren. * Toegevoegd een brief van Hans Dütting aan Heere Heeresma Jr.
12.00 Euro
Dütting, Hans. - Heiho, de avonturen van een samourai. Novelle.
Gagny-Parijs, B.A.C., 2000. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 30 genummerde en gesigneerde exx. 60 pag.
12.00 Euro
Dütting, Hans. - De schaamteloosheid. Een toneelstuk.
Gagny-Parijs, B.A.C., 2001. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 20 genummerde en gesigneerde exx. 41 pag. Met gesigneerde opdracht aan Heere Junior [Heeresma].
12.00 Euro
Eenens, Hans & Thom van Rossum. - Stichting De Roos. Catalogus 1991-2000.
Utrecht, Stichting De Roos, 2002. Paperback / Softcover. Met illustraties. 72 pag. Oplage 175 genummerde exemplaren [ + nog een aantal]. ALS NIEUW
14.00 Euro
Eijkelboom, J. - Stuur mij wat wind.
Den Haag, mikado Pers, 2003. Zeventiende deel van de Jan Campert-reeks. Diploma in omslag. Genummerde oplage van 65 exemplarem (nr. 11). Met gesigneerd opdrachtje.
15.00 Euro
Elsen, Marianne van der. - Pierre Kemp en de schilderkunst.
Utrecht, Kunstzaal De Reiger/ Uitgeverij Kwadraat, 1988. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Met ingeplakte foto van schilderij van de dichter.Oplage 280 genummerde exemplaren. 23 pag.NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Elsen, Marianne van der. - Pierre Kemp en de schilderkunst. Reigercahier nr. 6.
Utrecht, Kunstzaal De Reiger/ Uitgeverij Kwadraat, 1988. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Met ingeplakte foto van schilderij van de dichter.Oplage 280 genummerde exemplaren. 23 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gerstenhauer, Willemien. - Ik hurk bij je, zustertje.
Bedum, Exponent, 1985. Oorspr.omslag. Oplage 145 genummerde exx.
16.00 Euro
Ghyssaert, Peter. - De zelfgemaakte pauk.
Landgraaf, Herik, 1998. 1ste druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 43. Tekeningen (5) Ernest Ghyssaert. Oplage 299 genummerde en door de dichter gesigneerde exx. 36 pag.
14.00 Euro
Ghyssaert, Peter. - De zelfgemaakte pauk.
Landgraaf, Herik, 1998. 1ste druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 43. Tekeningen (5) Ernest Ghyssaert. Oplage 299 genummerde en door de dichter gesigneerde exx. 36 pag. - Dit is een ongenummerd exemplaar in nieuw staat wel gesigneerd. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 12,00.
6.00 Euro
Gorter, Herman. - Die geruchtlooze lucht. 5 Gedichten van Herman Gorter.
Enkhuizen, de Stolphoeve-pers 1980. Oorspronkelijke omslag 9licht verkleurd). Met 2 ingeplakte houtsneden. Oplage 200 genummerde exemplaren. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Graft, Guillaume van der. - Tegen de bosrand.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1988. 1ste druk. Oorspr.omslag. 19 pag.
7.00 Euro
Groot, Jan H. de. - Het uitwijkbos.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1981. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 250 genummerde exx. gerukt in groen en rood.
9.00 Euro
Groot, Jan H. de. - De zwanen.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1987. Oorspr.omslag. Oplage 250 genummerde exx.
9.00 Euro
Heeresma, Heere. - Een vete met Fernad Auwera.
Amstelveen, Victor et Embargo, 1982. Oplage 500 exx. 48 pag.
10.00 Euro
Henkes, Robert-Jan. & Bindervoet, Erik. - Vertaliaans liedboek.
Utrecht, Stichting De Roos, 2009. 20 x 21 cm. In halflinnen gebonden (Japanse bindwijze). Hardcover. Met fraaie illustraties in kleur. Met CD. Oplage 175 genummerde exemplaren. ALS NIEUW
55.00 Euro
Herberghs, Leo. - Leo Herberghs. Van voor het begin.
Twaalf auteurs over zijn poëzie. Landgraaf, Herik, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 300 exemplaren. Landgraafse cahiers 6. Met bibliografie. 96 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 11,00.
6.00 Euro
Herberghs, Leo. - Maanmuzikanten.
Landgraaf, Herik, 1989. 1ste druk. Oorspr.omslag. Ter gelegenheid van de 65-ste verjaardag van de dichter. Oplage 225 genummerde exemplaren.
11.00 Euro
Hermans, Paul. - Ademnis.
Landgraaf, Herik, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Tekeningen Stijn Peeters. Oplage 300 exx. 64 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 14,00.
7.00 Euro
Hillenius, D. - De onrust bewaren.
Haarlem, Carlinapers, 1981. 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. Oplage 60 genummerde exx. met de hand gezet en gedrukt. 31 pag.
32.00 Euro
Hoek, Rouke van der. - Doorgewinterd landschap.
Landgraaf, Herik, 1992. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. Oplage 500 exemplaren. 48 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 11.
6.00 Euro
Hoek, Rouke van der. - Vaarwater.
Landgraaf, Herik, 1994. 1ste druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 26. Met tekeningen van Wim Claessen. Oplage 299 genummerde en gesigneerde exx.
11.00 Euro
Hoornik, Ed. - Momentopnamen. Met illustraties van Gerda van der Laan.
Amsterdam, F.van Rossen 1954. 22,5 x 15 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. 16 pag. Nieuwjaarsgeschenk.
10.00 Euro
Jongstra, Atte. & Pol, Jan van der. - Magazijn Memoria.
Utrecht, Stichting De Roos, [2008]. 28,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Boekverzorging in handen van Klaus Baumgärtner. Oplage 175 genummerde exemplaren. Gesigneerd door beide kunstenaars. ALS NIEUW
80.00 Euro
Juyi, Bai. - Lied van het eeuwig verdriet.
Baarn, Arethusa Pers Herbert Blokland, 1986. Linnen. Met orig. illustr. van Zbigniew Janeczek (Polen). Oplage 95 genummerde exx.
23.00 Euro
Kneepkens, Manuel. - Au pays du tendre mosan noir.
Met tekeningen van de auteur. Landgraaf, Herik, 1993. Oorspr.omslag.(Oblong) Oplage 300 exx. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 13,00.
6.00 Euro
Kossmann, Alfred. - Dagboek uit en thuis.
A'dam, z.u., 1981. Half linnen. Zet-en drukwerk, verluchting Christiaan Heeneman. Bindwerk Christina Sicking. Oplage 40 genummerde exx. Gesigneerd door Heeneman.
57.00 Euro
Kramer, Arno. Vaal, Elizabeth de. - Kleine arena.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1991. Oorspr.omslag (licht ongaaf). Oplage 100 exx. 42 pag. Met zeefdrukken van Elizabeth de Vaal. Niet genummerd & gesigneerd.
12.00 Euro
Kramer, Arno. - Kleine arena.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1991. Oorspr.omslag. Oplage 250 exx. 39 pag.
6.00 Euro
Krol, Gerrit. - Vijf vingers van dezelfde hand.
Landgraaf, Herik, 1999. Tweede druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 46. drie lino's van Ellen Krol. Oplage 299 genummerde en door de dichter gesigneerde exx. 36 pag. - Dit exemplaar is niet genummerd. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kusters, Wiel. ; Kouwenaar, Gerrit. - Poëzie als de perfecte misdaad toegelicht aan de hand van de zaak Kouwenaar.
Landgraaf, Herik, 1995. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 36 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 9,50.
5.00 Euro
Kusters, Wiel. - Kouwetenendokter. Over poëzie, wetenschap, witte jassen en een sarcofaag.
Landgraaf, Herik, 1991. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. Landgraafse cahiers 1. 32 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 9,00.
5.00 Euro
Kusters, Wiel. - Passio diaboli. Een libretto.
Naar een idee van Bernard van Beurden. Landgraaf, Herik, 1992. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 32 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 8,00.
4.00 Euro
Leeflang, Ed. - Josquin.
De veerpers, 1993. Diploma. Met de hand gezet en gedrukt in 2 kleuren.
5.00 Euro
Leiker, Sjoerd. - Verzegeld in zand.
Deventer, Ypse Fecit, 1989. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 200 exx. 12 pag.
7.00 Euro
Luijten, Ton. - Terugkeer.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1985. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met de hand gezet. Oplage 250 genummerde exx. 31 pag.
9.00 Euro
Mainzer Mini-Pressen-Messe. - 1. Mainzer Mini-Pressen-Messe veranstaltet von der Zeitschrift Mini-Press-Report... 22.-30.Sept.70
Orig.-Karton. Softcover. 28 x 21 cm. Mainz, 1970. Auflage 1000 Exemplare. Mit zahlr. Abbildungen. 143 Seiten + Anhang. SEHR GUTES EXEMPLAR
25.00 Euro
Mann, Thomas. - Eissi [Le Petit défaut 1].
Utrecht, Sub Signo Libelli, 1985. Orig. blue wrappers (FINE). With an orig. woodcut in blue by Pam Rueter. Edition of 45 numbered copies. 12 pag. Plus prospectus with the same orig. woodcut [ and another small print ]
75.00 Euro
Mastro, Jos. - Wulpse verzen
Z.pl., Extrapotent (Exponent), 1986. Oorspr.omslag. Oplage 115 genummerde exx. Illustr.
14.00 Euro
Middag, Guus., Geel, Chr. J. van. ; Vestdijk, S. - Een verre vriendschap. Chr. J. van Geel en S. Vestdijk.
Landgraaf, Herik, 1995. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag (Landgraafse Cahiers 4). 39 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 10,00.
7.00 Euro
Mooij, J.J.A. - Lesbos. Tien sonnetten.
Bedum: Exponent, 1996. 20 pag. Cahiersteek in oorspr. omslag [deels wat verkleurd]. 160 genummerde exx. Dit is nummer 53..
10.00 Euro
Moor, Christiaan de. - Flitsen en kronkels Lampi e Serpeggi 1950 / 1970. Nota introduttiva di Bram Hammacher. Testo di Dino Carlesi. Liriche di Piero Bargagli.
Pisa, Giardini Editori E Stampatori, 1979. 18 x 12 cm. Orig. wrappers. Limited edition of 1000 copies, signed by the author. Text in Italian and Dutch. With illustrations in color and b/w. NEAR FINE COPY
15.00 Euro
Muir, Percy. - Private Presses.
An adress. A'dam, Gezelschap 'Nonpareil', 1966. 20 x 13 cm Marbled wrappers. Printed for the members only. 32 pag. FINE COPY
15.00 Euro
Mörike, Eduard. - Frage und Antwort.
A'dam, De Sael, 1985. Diploma in omslag. Oplage 140 genummerde exx. met de hand gezet en gedrukt door Peter Yvon de Vries op Zerkall-Bütten.
9.00 Euro
N.N. - Een reis in 1895. Met een coda in het Berlijns Museum: een schetsboek van N. N.
Ulvenhout, 1979. Pen en Burijn, Haneboeken 3. Grijs linnen. Oblong. Oplage 200 genummerde exemplaren. - Mooi exemplaar.
15.00 Euro
Nieuwenhuizen, Johan van. - Knoeien met de kiemen die je hebt.
Eemnes, De Oude Degel, 1978. Oorspr.omslag. Illustr. Wim Rutgers.
5.00 Euro
Nijenhuis, Gerard. - Schoolschrift.
Tien sonnetten. Oosterhesselen, Carlinapers, 1984. 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. Oplage 45 genummerde exx. met de hand gezet en gedrukt in zwart en blauw. 15 pag. * Eerste uitgave van deze pers in het Drents.
34.00 Euro
Oudshoorn, J. van. - Galant avontuur.
Woubrugge, Avalon Pers (jan Keijser), 197923,5 x 15,5 cm. Ingenaaid met omslag. Gezet uit de Bodoni en met de hand gedrukt op Zerkall-Bütten in een oplage van 200 genummerde exemplaren. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Oudshoorn, J. van. - Openbaar vertoon. Een brief aan Leo van Breen met een nawoordje van Maarten 't Hart.
Utrecht, Hinderickx & Winderickx, lente I998. 22,5 x 13,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Cahiersteek. 9 pag. Tweede deeltje in de serie 'Schrijversbrieven'. Genummerde oplage van 75 exemplaren [dit is nummer 29]. UITSTEKEND EXEMPLAAR
30.00 Euro
Peres, Feu M.J. - Comme quoi Napoléon n'a jamais existe.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1972. Oorspr.omslag. Oplage 175 genummerde exemplaren. Tekeningen door Jacques Janssen. Typogr. verz. Sussanne Heynemann. 27 pag. - Leeflang 92.
34.00 Euro
Perk, Jacques. - Een ongelukje.
Utrecht, Grafisch Atelier, 1983. Oorspr.omslag. Opl. 150 genumm.exx.
7.00 Euro
Perron, E. du. - Laatste Kwartier. De verdwenen verzen van Kwartier per dag. Reigercahier nr.5.
Utrecht, Kunstzaal de Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1988. Oplage 280 genummerde exemplaren. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Perron, E. du. - Laatste Kwartier. De verdwenen verzen van Kwartier per dag. Reigercahier nr.5.
Utrecht, Kunstzaal de Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1988. Oplage 280 genummerde exemplaren. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Pia, Pascal. - De bronstige muze.
la muse en rut. Oosterbeek, Bosbespers, 1981. Oorspr.omslag. Oplage 200 genummerde exx.
7.00 Euro
Puydt, Raoul Maria de., Luyten, Gie. Dix, John (linosneden). - Offerande voor Orpheus.
Leopoldsburg, Litera, 1981. In kunstleer gebonden. Met 3 orig. linosneden. Oplage 50 genummerde en door dichters en kunstenaar gesigneerde exemplaren. MOOI EXEMPLAAR
33.00 Euro
Reve, Gerard. - Dagsluiting. Tegel - keramiek (Delfts Sepia - handwerk N.K.I. Holland).
Rotterdam, Bébert, 1986. Formaat tegel: 14,8 x 19,8 cm. Deel 1 in de serie Reve-tegels. De oplage bestaat uit 300 door Gerard Reve genummerde en gemonogrammeerde exemplaren (op de achterkant). Dit is nummer 157. In het originele doosje. FRAAI * Toegevoegd de aanbiedingsbrief uit 1986 voor deze tegel van de uitgeverij.
120.00 Euro
Stichting De Roos. - Stichting De Roos Utrecht 1971 - 1975. Catalogus.
Met beknopte aanvulling 1946 - 1970. Utrecht, Stichting De Roos, 1976. Oorspr.omslag. Met illustraties. 31 pag.
14.00 Euro
Stichting De Roos. - Vijfentwintig jaar Stichting De Roos. Catalogus.
1966 - 1970. Utrecht, Stichting De Roos, 1971. Oorspr.omslag. Met illustraties. 63 pag.
18.00 Euro
Schaalma, Albert. - Burleske Ballade van de windmolen te Adorp. Verrukte Sonnetten.
(Bedum), Exponent, 1987. Oorspr.omslag. Met prent van Menno Wielinga. Oplage 125 genummmerde exemplaren. Gesigneerd.
15.00 Euro
Schaalma, Albert. - Eenrum.
Z.pl., Exponent, 1988. Oorspr.omslag. Eenheden-reeks No.15. Opl. 115 genumm.exx.
7.00 Euro
Schaalma, Albert. - Eenrum.
Z.pl., Exponent, 1988. Oorspr.omslag (verkleurd). Eenheden-reeks No.15. Opl. 115 genumm.exx.
6.00 Euro
Schaalma, Albert. - Strawinsky.
Bedum, Exponent, 1987. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr Menno Wielinga. Oplage 125 genummerde exx.
9.00 Euro
Schippers, K. & Vries, Peter Yvon de. - Voor uw intellectuele make-up.
Amsterdam, De Lange Afstand, 1980. Oblong: 19 x 21 cm. Oorspr. omslag - cahiersteek. Met illustraties in z/w. 24 pag. Oplage: 200 exemplaren. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schwencke, Johan en Klaas Woudt. - Kerst-en Nieuwjaarsgrafiek.
Zaandijk, De Getijden Pers, 1951. Kl. 8vo. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 46 pag. + los achterin: Tien kwatrijnen van Omar I Chayam. * De Gouden Hommel IV. Met origineel grafiek - Oplage 225 genummerde exx.
20.00 Euro
Sebastian, Ana. - Onschuld. Reigercahier nr. 4.
Vertaald door Leo Klatser. Utrecht, Kunstzaal De Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1988. 23 x 15 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Oplage 330 genummerde exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Sebastian, Ana. - Onschuld. Reigercahier nr. 4.
Vertaald door Leo Klatser. Utrecht, Kunstzaal De Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1988. 23 x 15 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Oplage 330 genummerde exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR
8.00 Euro
Slauerhoff, J. & Peter Pontiac. & Slauerhoff, J. - Het potlood in de hand. Vijf gedichten uit de scheepskist van J. Slauerhoff.
Den Haag, Statenhofpers, 2010. Blauw ballonlinnen met goudopdruk. 26 x 17 cm. 36 pag. Bezorgd door Menno Voskuil en met zes speciaal voor deze uitgave gemaakte illustraties van Peter PONTIAC. Met de hand gedrukt op Zerkall in een oplage van 120 exemplaren. Gesigneerd door de kunstenaar. NIEUW EXEMPLAAR.
75.00 Euro
Slauerhoff, J. - Icarus. Vier nagelaten gedichten bezorgd door Menno Voskuil.
Woubrugge, Avalon Pers, 2010. Bordeauxrood linnen met goudopdruk. 25,5 x 15 cm. 20 pag. Met een houtgravure van Peter LAZAROV als frontispies. Met de hand gedrukt op Zerkall in een oplage van 99 exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR.
75.00 Euro
Société des Bibliophiles et Iconophiles de Belgiqu - Reflets de la Bibliophilie en Belgique.
Cat.: Exposition á la Bibliothèque Albert I er 1969. Orig. wrappers. 144 pag. + 37 full-page plates in b/w.
20.00 Euro
Sorescu, Marin. - Tewaterlating.
(Gedicht). Bewerking Wiel Kusters. Landgraaf, Herik, 1994. 1ste druk. Vouwblad. Oplage 350 exx. Nieuwjaarswens.
7.00 Euro
Sorescu, Marin. - Versteende Hettiet.
Gekozen en vertaald door Wiel Kusters m.m.v. Oskar Pastior. Landgraaf, Herik, 1993. Oorspr.omslag. Tekening van de dichter. Oplage 300 exx. 48 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 14,00.
7.00 Euro
- The Spiral Press. An exhibition of selected books and ephemera designed and printed at The Spiral Press in New York from 1926 to 1968.
Brussels/The Hague, 1968. Orig. wrappers. Illustrations. Limited to 1000 copies. 38 pag.
9.00 Euro
Stein, Gertrude. - The World is Round. Pictures by Clement Hurd. [Arion Press publication, 1986]
San Francisco, Arion Press, 1986. Round hardcover (clothbound). Printed in a limited edition of 400 copies with a companion volume "The World is Not Flat" by Edith Thacher Hurd; illustrated with 26 linoleum & wood blocks cut by Clement Hurd. In a pink cardboard box titled in blue. AS NEW
400.00 Euro
Straten, Hans van. - De sierlijke benen van Riek Koetsier.
Utrecht, Hinderickx & Winderickx, 1995. Oorspr. omslag (cahiersteek). 12 pag. Oplage 300 exemplaren. Nieuwjaarsgeschenk. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Streepjes, Igor. - Weer een gezicht dat met de billen vloekt.
A'dam, C.J. Aarts, 1974. 1ste druk. oplage 500 exx. 28 pag.
5.00 Euro
Swift, Jonathan. - Directions to servants.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1972. Linnen. Met illustr. van Mart Kempers. 80 pag. - Mooi exemplaar. * Oplage 175 genummerde exemplaren gedrukt in rood en zwart. - Typogr. verz. Aldert Witte. - Leeflang 93.
30.00 Euro
Sölle, Dorothee. - Speel toch van rosa, anna en rosa.
Bedum, Exponent, 1984. Oorspr.omslag. Oplage 65 genumm. exx.
11.00 Euro
Toorn, Willem van. - Tegen de tijd.
Baarn, Atalanta Pers, 1996. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr. in kleur René Bakker. Oplage 500 exemparen. Bevat 14 gedichten.
11.00 Euro
Ven, Jace van de. - Mijn tragische ziekte en dood.
(Tilburg), Brandon Pers, 1977. 1ste druk. Oorspr. omslag. Oplage 124 genummerde exx.
14.00 Euro
Venema, Adriaan. - Liever waarheid dan sensatie. Een woord achteraf aan Martien J. G. de Jong.
Oplage genummerde exemplaren Amsterdam, 1988. Oorspronkelijke omslag. Oplage 200 exemplaren
6.00 Euro
Venemans, B.A.. - De Marnix-pers. Een korte geschiedenis en een bibliografie.
Utrecht, HES Publishers, 1978. 21 x 15 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Oplage 150 pag. 23 pag. keui exemplaren.
10.00 Euro
Vestdijk, S. - Gestileerde waarnemingen.
Prozaschetsen. Vreeswijk, Beugelpers, 1983. Oorspr.omslag (deels verkleurd). Oplage 175 genummerde exx. 19 pag.
15.00 Euro
Vliet, Eddy van. - Het grote verdriet. Serie IV 1974.
Kees Streefkerk en lodewijk de Groot, Amsterdam en Diemen, 1993. Linnen platten (30 x 29 cm) met schroeven bij elkaar gebonden. Met originele ets (Cicero & Zinloos). Oplage 25 genummerde exemplaren. Gesigneerd.
80.00 Euro
Voet, Jacoba, van. - Een wiekslag van verwondering.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1986. 1ste druk. Oorspr. omslag. Met de hand gezet. Oplage 250 genummerde exx. 43 pag.
7.00 Euro
Vogelaar, Jacq Firmin. - Klaaglied om Ka.
Landgraaf, Herik, 1997. Tweede druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 36. Beeldmanipulaties Kees Nieuwenhuizen. Oplage 299 genummerde en gesigneerde exx. Dit is een niet genummerd exemplaar. 40 pag. - In nieuw staat. Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 12,50.
6.00 Euro
Warren, Hans & Kees Lekkerkerker. - Een verstokt necrofiel. Brieven 1973-1979. Bezorgd en ingeleid door Menno Voskuil.
Bibliofiele uitgave van Avalon Pers, Woubrugge, december 2007. Ingenaaid met omslag en titeletiket. Genummerde oplage van 90 exemplaren. 64 pag. NIEUW EXEMPLAAR
50.00 Euro
Werkman, H.N. - Teksten.
Utrecht, Stichting De Roos, 2003. 26 x 21 cm. In halflinnen gebonden met belettering in zwart vilt. Hardcover. Ontwerp, typografie en fotografie door Esther Kokmeijer. Oplage 175 pag. genummerde exemplaren 108 pag. ALS NIEUW
90.00 Euro
Wichman, Erich. & [ Theo van Doesburg ] - Stijl onder vuur. De heer Theo van Doesburg en zijn stijl. Reigercahier nr. 3.
Vertaald en ingeleid door Arjaan van Nimwegen. Utrecht, Kunstzaal De Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1987. 21 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Oplage 230 genummerde exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Wichman, Erich. - Stijl onder vuur. De heer Theo van Doesburg en zijn stijl.
Vertaald en ingeleid door Arjaan van Nimwegen. Utrecht, Kunstzaal De Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1987. 21 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Oplage 230 genummerde exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Wieringa, Theo. - De weg terug.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1987. Oorspronkelijke omslag. Oplage 250 genummerde exemplaren.
8.00 Euro
Wieringa, Theo. - De weg terug.
Oosterbeek, Ravenberg Pers, 1987. 1ste druk. Met de hand gezet. Oplage 250 genummerde exx.
8.00 Euro
Wijnberg, Nicolaas. - Album zelfportretten.
Amsterdam, de Handpers, 2003. blong: 17,5 x 25 cm. Met illustraties in z/w. Dit is een van de 50 gebonden en genummerde exemplaren (dit is nummer 21). Gebonden met stofomslag. Hardcover. ALS NIEUW
28.00 Euro
Wijnberg, Nicolaas. - Een schetsboek. [ Met een originele kleurenets ] Gedrukt in een gesigneerde en genummerde oplage van 100 exemplaren (dit is nr. 9).
Maatschappij De Handpers Amsterdam 1992. Oblong: 24 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Met een originele kleurenets, genummerd (9/40) en gesigneerd. ALS NIEUW
150.00 Euro
Zoete, Johan de. ; Versteeg, Martien. - Koppermaandagprenten. Verkenning van een Nederlands grafische traditie. Copper Monday Prints. Observations on a Dutch printing tradition. De Luxe Edition : hardbound in CALF with cloth slipcase.
Text in Dutch and English. 's-Gravenhage, SDU/ Gary Swartz, 1991. Folio. Orig. CALF (FINE) in cloth slipcase (FINE). 1500 numbered copies printed. This is No. 98. With 165 col. plates. 255 pag. AS NEW
140.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design