ALGEMENE NEDERLANDSE KUNST


Terug naar Homepage

 - Aanwinsten Nederlandse musea 1960-1990 verworven met steun van de Vereniging Rembrandt en het Prins Bernhard Fonds. Een keuze uit dertig jaar.
Zwolle, Waanders/ Amsterdam, Vereniging rembrant, 1990. 4to. Gebonden met stofomslag. Met circa 70 illustraties in kleur. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Van Abbemuseum  - Ooghoogte. Eyelevel. Stedelijk Van Abbemuseum 1936-1986. 2 Volumes.
Stedelijk Van Abbemuseum, 1986. Two Vols.: paperbacks. Text in Dutch and English. Richly illustr. in col. and b/w. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Abelman, Hans (e.a.).  - A dog in the backyard. Achterkanten van de culturele as. Het werkboek.
Rotterdam, Centrum Beeldende Kunst, 2001. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
ADCN. Art Directors Club Nederland.  - ADCN Sprookjesboek 2005. Art Directors Club Nederland.
Amsterdam. 4to: 29 x 21,5 cm. Hardcover. Gebonden in blauw linnen. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 368 pag. Met DVD MOOI EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Adelaar, Dick, Roding, Michiel & Tempel, Benno.  - De Blijvende Verlokking. Kunstenaars uit de Lage Landen in Italië (1806-1940).
Schiedam, Scriptum Art, Kunsthal Rotterdam, 2003. 30 x 24 cm, 192 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Dutch text. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Aikema, Bernard ; Peter van der Coelen ; Pieter R  - Meesters op papier. Nederlandse tekeningen uit een particuliere collectie (17de-19de eeuw).
Nijmegen, Museum het Valkhof/ Zwolle, Waanders, 2002. Catalogue. Paperback. 28 x 23 cm., 199 pages. Text in Dutch with b/w ills. and bibliography of 6 pages. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Alpers, Svetlana  - De Firma Rembrandt. Schilderkunst tussen handel en kunst.
Amsterdam, Bert Bakker, 1989. Paperback. Met illustraties. 295 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Amorales Carlos., Framis, Alicia., Gaba, Meschac., Heeswijk, Jeanne van. & Lieshout, Erik van.  - We Are the World. Venice Biennale 2003.
Dutch Pavilion 2003. With five artists' posters. The book and the posters in a two-pocket folding slipcase [31 x 22 cm]. With the original clear plastic case. FINE COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
AMRO. ; Wolf, Deborah (samenstelling).  - Een collectie. Een keuze uit de verzameling van de Amro Bank. A collection. Selected works from the collection of the Amro Bank.
Amsterdam, 1988. 4to. Orig. wrappers (FINE). Richly illustrated in color. 192 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
AMRO. ; Wolf, Deborah (samenstelling).  - Een collectie. Een keuze uit de verzameling van de Amro Bank. A collection. Selected works from the collection of the Amro Bank.
Amsterdam, 1988. 4to. Orig. wrappers (sl.discol.). Richly illustrated in color. 192 pag. NEAR FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Amsterdam (Museum Amstelkring)  - Schoonheid in devotie. Katholieke avant-garde in de religieuze kunst en de strijd tegen de wansmaak
Amsterdam (Stichting Museum Amstelkring) 1996; 68 pp.; exhibition catalogue with contributions in Dutch by various authors and b/w and colour illustrations; softcover [ 27 x 22 cm]; ISBN 9080344214; NEAR FINE COPY [ With picture ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Arti et Amicitiae.  - Jubileum-tentoonstelling, ter gelegenheid van het 125 jarig bestaan van de maatschappij, Arti et Amicitiae, 1839-1964 . Catalogus.
Arti et Amicitiae 1964. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 64 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Artim International.  - Hedendaagse Nederlandse Fijnschilderkunst/Contemporary Dutch Painting.
Den Haag, Artim International, 1976. 28,5 x 23 cm. Bound in imit. leather. In verguld kunstleer gebonden. Hardcover. Text in Dutch and English. Profusely illustrated in colr. 160 pages. FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Aten, Diederik, Bosch, Gerrit & Lameris, Anna.  - Oude sier + moderne kunst. Uitwaterende Sluizen Edam. Kunst en antiek uit de collectie van Uitwaterende Sluizen in Edam.
Edam, Hoogheemraadschap uitwaterende sluizen Hollands Noorderkwartier, 2002, 1e druk. Geillustreerd. In linnen gebonden met stofomslag. 120 pag. NIEUW.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Baarsen, Reinier e.a.  - Rococo in Nederland.
Zwolle/Amsterdam, Waanders/Rijksmuseum, 2001. 29,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 330 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Baarsen, Reinier e.a.  - Rococo in Nederland.
Zwolle/Amsterdam, Waanders/Rijksmuseum, 2001. 29,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 330 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Bakker, B., Fleurbaay, E. & Gerlagh, A.W.  - De verzameling Van Eeghen. Amsterdamse tekeningen 1600 - 1950. [ NIEUW EXEMPLAAR ]
Zwolle, Waanders/A'dam, Gemeentearchief, 1989. Tweede, herzienedruk. 28,5 x 23 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Ongeveer 600 iIllustraties in kleur en z/w. + losse plattegrond. 510 pag. Nieuw exemplaar, nog verpakt in folie.  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Barents, Els (red.).  - De kunst van het verzamelen, 20e-eeuwse kunst uit Nederlandse Musea.
Gent, Ludio, 1997. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 252 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Bastet, F.L.; Heijbroek, J.F. en anderen.  -  De verzameling van mr. Carel vosmaer (1826-1888).
Den Haag, SDU Uitgeverij, 1989. 4to paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 206 pag. Catalogus ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Rijksmuseum, 1989. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bax, Marty e.a. (red.).  - De eigen tijd. Collectie hedendaagse kunst. Noordbrabants Museum.
's-Hertogenbosch, '1994. 4to. Paperback. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bax, Marty, Els Hoek en Maureen Trappeniers.  - Bloemen van de Nieuwe Tijd. Nederlandse bloemschilderkunst 1980 - 2000.
's-Hertogenbosch, Noordbrabants Museum, 2000. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Beek, Marius van e.a. (red).  - Steen. Beeldhouwerssymposium Amersfoort 1987
Culturele Raad, Amersfoort 1988. 4to. Paperback. Met foto's. 96 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Beek, Wim van der.  - Grafiek Nu 3. Biënnale van Nederlandse grafische kunst. Singermuseum, Laren, 12 november 1988 t/m 31 december 1988.
Eindhover, Kempen Uitgevers, 1988. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 142 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Beek, Wim van der.  - Grafiek Nu 5. Biënnale van Nederlandse grafische kunst. Singermuseum, Laren, 22 november 1992 t/m 10 januari 1993.
Eindhover, Kempen Uitgevers, 1992. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 140 pag. - NIEUW.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Beeldende Kunst Biennale 1985.  - Beeldende Kunst Biennale Noord - Holland 1985.
Paperback / Softcover. 29,5 x 21 cm. Met illustraties in z/w. 112 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
 - Beeldende Kunst in Limburg. Trajecta ' 87.
Venlo, Van Spijk, 1987. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 287 pag. * Als nieuw.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
 - Beeldhouwkunst van de Middeleeuwen tot heden.
Uit het Aartsbisschoppelijk Museum te Utrecht. A'dam/Bruss., Agon/Elsevier, 1962. Linnen. 4to. Circa 125 illustr in kleur en z/w. + 237 tekstpag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
 - Beeldhouwkunst van de Middeleeuwen tot heden. Uit het Aartsbisschoppelijk Museum te Utrecht.
1962. 24,5 x 17 cm. In rood vergild linnen gebonden. Hardcover. Circa 125 illustr in kleur en z/w. + 237 tekstpag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Beerman, Mirjam, Frans van Burkom en Frans Grijzen  - Beeldengids Nederland.
Rotterdam, 010 Publishers, 1994. Oblong 8vo: 14,7 x 22 cm. Met foto's. 320 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Beest, N.  - Aanwinsten van zestiende-eeuwsche houtsneden in het Rijks-Prentenkabinet te Amsterdam.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1932. 24 x 15,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met 11 facsimile. pag. 177 - 209. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Berg, Hubert F. van den. Gillis J. Dorleijn.  - Avantgarde ! Voorhoede ? Vernieuwingsbewegingen in Noord en Zuid opnieuw beschouwd.
Nijmegen, Vantilt, 2002. 24,5 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 254 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Berg, Mariska van den.  -  Recent verworven. Visies en aankopen van 19 musea voor moderne kunst.
Amsterdam : Mondriaan Stichting , 1999. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 335 pag. NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Berg, Sidney van den - A.B. de Vries.  - Verzameling Sidney J. van den Berg.
Wassenaar, 1968. 27 x 27 cm. In groen verguld linnen gebonden (minimaal ongaaf). Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Oplage 1000 exemplaren (dit is een obgenummerd exemplaar). 115 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Berg, Sidney van den - A.B. de Vries.  - Verzameling Sidney J. van den Berg.
Wassenaar, 1968. 27 x 27 cm. In groen verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Oplage 1000 exemplaren (dit is een obgenummerd exemplaar). 115 pag. MOOI EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Berg, Sidney van den - A.B. de Vries.  - Verzameling Sidney J. van den Berg.
Wassenaar, 1968. 27 x 27 cm. In verguld oranje linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Oplage 1000 exemplaren (dit is een obgenummerd exemplaar). 115 pag. MOOI EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bergvelt, Ellinoor; Jan Piet Filedt Kok; Norbert M  - De Hollandse meesters van een Amsterdamse bankier. De verzameling van Adriaan van der Hoop (1778-1854).
Zwolle, Waanders, 2004. 4to: 29,5 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Berk, Anne.  - Bodytalk. De nieuwe figuratie in de Nederlandse beeldhouwkunst van de jaren negentig.
Museum Beelden aan zee / Zwolle, Waanders, 2004. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bevers, Ton & Antoon Van den Braembussche, e.a.  - De kunstwereld. Produktie, distributie en receptie in de wereld van kunst en cultuur.
Hilversum, Verloren, 1993. Paperback, ingenaaid. Softcover. Met illustraties in z/w. 381 pag. ALS NIEUW 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Bex, Florent (red.).  - Het Betoverde Plein.
Middelburg; 1999; Stichting Wim Riemens. 25,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 93 pag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bierens de Haan, Johan Carel.; Ekkart, Rudi. (ed.)  - Gelderse gezichten. Drie eeuwen portretkunst in Gelderland 1550-1850.
Tentoonstellings catalogus Het Valkhof, Nijmegen & Zwolle, Waanders, 2002. to. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
BIESBOER, PIETER & SITT, MARTINA ( RED ) e.a.  - Satire en vermaak. Schilderkunst in de 17e eeuw: Het genrestuk van Frans Hals en zijn tijdgenoten 1610-1670.
Exhib. cat. Frans Hals Museum, Haarlem/ Zwolle, Waanders, 2003. Hardcover with dustjacket. 231 pag, Numerous illustrtions in col. and b/w, 4to. Text in Dutch. NEW COPY [ With picture ]  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Blaeij, Piet de.  - Terneuzen, verbeeld je ....
Terneuzen, Bareman, 1992. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 144 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
BLANKERT, Albert, SLATKES, Leonad J.  - Nieuw licht op de Gouden Eeuw. Hendrick ter Brugghen en tijdgenoten.
Utrecht / Braunschweig, 1987. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 374 pag.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Bleij, Ed  - Beelden tegen de Puin. Oorlogsmonumenten en monumentale kunst in Rotterdam 1940 1955
Rotterdam (Stichting Kunstpublicaties Rotterdam) 1994; 112 pp.; hardcover [ 29 x 23 cm ] ; cloth with dust jacket; ISBN 907528201X; NEAR FINE COPY  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Blok, Cor.  - Nederlandse kunst vanaf 1900.
Utrecht, Teleac, 1994. 30,5 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 232 pag. MOOI EXEMPLAAR 

19.00 Euro

Bestellen/Order
Blom, Ad van der.  - Grafiek nu. Hedendaagse prentkunst in Nederland.
Amsterdam, Elsevier. 1984. 28 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 158 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Blom, Ad van der.  - Grafiek nu. Hedendaagse prentkunst in Nederland.
Amsterdam, Elsevier. 1984. 28 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 158 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Blom, Ad van der.  - Tekenen dat het gedrukt staat. 500 jaar grafiek in Nederland.
A'dam, Kosmos, 1979.27 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Blotkamp, Carel.  -  Keuzen. Beschouwingen over hedendaagse Nederlandse kunstenaars.
Utrecht, Reflex. 1985.Paperback. 130 pag. Afbeeldingen in zw/wit.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bode, Wilhelm von.  - Die Meister der Holländische und Vlämische Malerschulen.
Leipzig, Seemann, 1923. Dritte Auflage. Half vellum. Illustr. in b/w. 455 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Bode, Wilhelm von.  - Die Meister der Holländische und Vlämische Malerschulen.
Leipzig, Seemann, 1919. Zweite,vermehrte auflage. Half vellum. Illustr. in b/w. 455 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bodt, Sakia en Maartje de Haan.  - Bloemstillevens uit Nederland en België 1870-1940.
Kunsthal Rotterdam/Zwolle, Waanders, 1998. 31 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 204 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bodt, Sakia en Maartje de Haan.  - Bloemstillevens uit Nederland en België 1870-1940
Rotterdam (Kunsthal) 1998; 204 pp.; catalogue with texts in Dutch by De Bodt and others highlighting Dutch and Belgian flower stilll life painting in the late nineteenth and the twentieth-century; richly illustrated with 94 colour illustrations anfd numerous b/w reproductions; published in conjunction with the exhibition with the same title in the Rotterdam Kunsthal; boards; as new; 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Bodt, Saskia de  - Halverwege Parijs. Willem Roelofs en de Nederlandse schilderskolonie in Brussel 1840 - 1890.
Gent (Snoeck-Ducaju & Zoon) 1995; 328 pp.; dissertation on the Dutch painters' colony in mid-nineteenth century Brussels; in the second part of her study the author focuses on one of these artists, the painter Willem Roelofs; with a summary in English and German and 159 b/w illustrations; wrappers; ISBN 905349183X; FINE COPY ; [ With picture ]  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Boekmanstichting.  - Kunst en beleid in Nederland 2.
Boekmanstichting / Van Gennep, Amsterdam, 1986. 20 x 12,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 207 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Boekmanstichting.  - Kunst en beleid in Nederland 4.
Boekmanstichting / Van Gennep, Amsterdam, 1990. 20 x 12,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 216 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bogaard, C.G. & Vlierden, M. van.  - Huismusea in Nederland. Kasteel-museum Sypesteyn en het ontstaan van verzamelaarshuizen in Nederland (ca. 1870-1930).
Zwolle, Waanders, 2007. 24 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 223 pag. NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Boheemen, Petra Van, et al.  - Kent, en versint Eer datje mint. Vrijen en Trouwen 1500-1800.
Zwolle, Waanders. 1989. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Boheemen, Petra Van, et al.  - Kent, en versint Eer datje mint. Vrijen en Trouwen 1500-1800.
Zwolle, Waanders. 1989. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Boheemen, Petra Van, et al.  - Kent, en versint Eer datje mint. Vrijen en Trouwen 1500-1800.
Zwolle, Waanders. 1989. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. MOOI EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Bol, Laurens J.  - Goede onbekenden. Hedendaagse herkenning en waardering van verscholen, voorbijgezien en onderschat talent.
Utrecht, Tableau, 1982. 32,5 x 24,5 cm . Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 111 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Bolten, J.  - Het Nederlandse bankbiljet en zijn vormgeving.
Met een lijst van de door de Nederlandse Bank uitgegeven bankbiljetten samengesteld door P.J. Soetens. A'dam, De Nederlandse Bank, 1987. Hardcover. Linnen met stofomslag. Vele illustr. in kleur en z/w. 327 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Bonger, Paul. Spruijt.Drukkerij Mart  - 48 lege museumzalen.
Amsterdam, Mart Spruijt, 1974. 42 x 30 cm. Foto's in zwart/wit. Oplage 400 exemplaren.  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Boomgaard, Jeroen [ed.].  - Highrise. Common Ground. Art and the Amsterdam Zuidas Area
Valiz Publishers, Amsterdam 2008. 19 x 12,5 cm. Softcover with dustjacket. With illustrations in b/w. 377 pages. AS NEW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Boon, Karel G.  - The Netherlandish and German Drawings of the XVth and XVIth Centuries of the Frits Lugt Collection. [ Complete in 3 volumes; NEW copies]
Paris, Institut Neerlandais, 1992. 26 x 20 cm. Hardcovers (clothbound) with dustjackets. Volume I: Text. LVII-508 pages. ; Volume II: Addenda & Indexes 342 pages.; Volume III: Plates 325. NEW COPIES Still shrinkwrapped. [ With picture ]  Previously published for 375 euro.

125.00 Euro

Bestellen/Order
Borchgrave d'Altena, J. de.  - Het werk van onze Romaansche & Gotische beeldenaars.
Beeldhouwers, ivoorsnijders, goudsmeden, beeldgieters. Antwerpen, Standaard, 1944. Cloth (1/4 leather). Limited edition to 1000 numbered copies. 96 plates with facing commentary. 36 + 6 pag. 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Borzo - Marike van der Knaap.  - Vrijheid van Verbeelding. Een keuze van Nederlandse schilders 1945-1965.
's-Hertogenbosch, Borzo Kunsthandel, 1990. 25 x 20,5 cm. Paperback met papierenomslag / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 72 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bosch, Paula van den.  - The Collection Visser at the Kröller-Müller Museum.
Exhibtion catalogue: Otterlo, Kröller-Müller Museum, 2000. 413 pages. Richly illustrated in color and b/w. 4to (31 x 23 cm). Paperback. FINE COPY Text in Dutch and English. 

70.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bosman, Anthony. (ed.)  - Jaarboek der Nederlandse kunst I.
Leiden, Sijthoff, 1947. Linnen. Met vele illustr. 244 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bosters, Cassandre.  - Ontworpen voor de Jaarbeurs. 75 jaar Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs. Met Bijdragen van Marie-Thérèse van Thoor en Wilma Visser.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bosters, Cassandre.  - Ontworpen voor de Jaarbeurs. 75 jaar Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs. Met Bijdragen van Marie-Thérèse van Thoor en Wilma Visser.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. 30 x 21 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bouvy, D.  - Beeldhouwkunst Aartsbisschoppelijk Museum Utrecht.
Utrecht, 1962. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 24,5 x 17,5 cm. 37 pag. gevolgd door 120 afbeeldingen. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bouwfonds.  - Bouwfonds Kunstcollectie.
Hoevelaken, 1988. 4to. Blauw linnen. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 234 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Boymans van Beuningen Rotterdam.Museum  - Actie, werkelijkheid en fictie in de kunst van de jaren '60 in Nederland.
Exh. cat. tent.; Rotterdam (Museum Boymans-van Beuningen) 1979 ; 176 pp.; a chronicle of Dutch sixties art, events, happenings and performances which did not take place inside the museumwalls; 30 x 22 cm 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Boymans van Beuningen Rotterdam.Museum  - Brood. De geschiedenis van het brood en het broodgebruik in Nederland.
Rotterdam, Boymans Van Beuningen. 1983. 30 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Boymans van Beuningen Rotterdam.Museum  - Catalogus tentoonstelling van negentiende eeuwsche schilderijen en aquarellen uit de verzameling H. Nijgh. 20 december 1941 - 1 februari 1942.
Rotterdam : Museum Boymans, 1941. - 16 pag.+ 27 pag. afbeeldingen. Oorspronkelijke omslag. 20 x 14 xm.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Braat, L.P.J.  - De Vrije Kunstenaar 1941-1945. Facsimilé herdruk alle tijdens de bezetting verschenen afleveringen. Facsimile reprint of all issues published during the German occupation. Introduction: L.P.J. Braat. Index: P.J. Rijser. Photographs: Violette Cornelius.
Amsterdam, B.R. Grüner N.V. / John Benjamins N.V., 1970. Cloth with dustwrappers. Hardcover. 30 x 22 cm. With illustrations. XLVIII, 242 pag. - Text (introduction) in English and Dutch. NEAR FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Brand, Jan & Kees Broos.  - Magisch Realisten en tijdgenoten in de verzameling van het Gemeentemuseum Arnhem.
Zwolle, Waanders, 1992. 28,7 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 183 pag. MOOI EXEMPLAAR  

32.00 Euro

Bestellen/Order
Brand, Jan & Kees Broos.  - Magisch Realisten en tijdgenoten in de verzameling van het Gemeentemuseum Arnhem.
Zwolle, Waanders, 1992. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 183 pag. MOOI EXEMPLAAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Brands, Eugène - Wingen, Ed.  - Eugène Brands.
Text by Ed Wingen in Dutch, with a summary in English. 's-Grav., SDU, 1988. Cloth with dustwrappers Oblong: 34,5 x 27,5 cm. Illustr. in col and b/w. 152 pages. NEAR FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Brands, Eugène - Wingen, Ed.  - Eugène Brands.
Text by Ed Wingen in Dutch, with a summary in English. 's-Grav., SDU, 1988. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Oblong: 34,5 x 27,5 cm. Illustr. in col and b/w. 152 pages. FINE COPY  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Brandt, Rutger, en anderen.  - Mokum 40. Realistisch Bekeken. 40 Jaar Realisten in Galerie Mokum.
Art Revisited. 2002. 29 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 216 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

38.00 Euro

Bestellen/Order
Brattinga, Pieter.  - 60 Plakate. Neun holländische Graphiker 1956-1970. Einflüsse auf die niederländische Plakatkunst in der ersten Hälfte des 20.Jahrhunderts.
Hilversum, Steendrukkerij de Jong & Co., (1972). 29,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Mit Abbildungen in s/w. GUTES EXEMPLAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Brattinga, Pieter.  - 60 Plakate. Neun holländische Graphiker 1956-1970. Einflüsse auf die niederländische Plakatkunst in der ersten Hälfte des 20.Jahrhunderts. + BEILAGE des KATALOGS .
Hilversum, Steendrukkerij de Jong & Co., (1972). 29,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Mit Abbildungen in s/w. + BEILAGE des KATALOGS (70 x 97 cm). GUTER ZUSTAND  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Brattinga, Pieter.  - 60 Plakate. Neun holländische Graphiker 1956-1970. Einflüsse auf die niederländische Plakatkunst in der ersten Hälfte des 20.Jahrhunderts. + BEILAGE des KATALOGS .
Hilversum, Steendrukkerij de Jong & Co., (1972). 29,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Mit Abbildungen in s/w. + BEILAGE des KATALOGS (70 x 97 cm). GUTER ZUSTAND  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Brink, Peter van den; Meyere, Josde (redactie).  - Het gedroomde land. Pastorale schilderkunst in de Gouden Eeuw. [ HARDCOVER & NIEUW ]
Zwolle, Waanders / Centraal Museum, Utrecht, 1993. 29 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 328 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Brière-Misme, Clotilde.  - La Peinture Hollandaise. [SIGNED DEDICATION ]
Librairie Nationale d'Art et d'Histoire, Paris & Bruxelles, G. Vanoest, 1927. 25 x 19 cm. Orig. wrappers. 60 pages text + 64 plates with 87 illustrations in sepia gravure. With signed dedication by the author. NEAR FINE COPY Text in French.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Bromet, Joop & Nico van der Endt.  - Nederlandse naïeve kunst.
Venlo, Van Spijk, 1979. 25,5 x 25,5 cm. Paperback / Softcover. Met ingeplakte platen. 152 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben & Rieke van Leeuwen.  - Twee decennia Mauritshuis, Ter herinnering aan Hans R. Hoetink, directeur 1972-1991.
Zwolle, Waanders, 1991. 25 x 24 cm. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 136 pag. « Mooi exemplaar » 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben (ed.).  - Hollandse Meesters uit Amerika.
Den Haag/Zwolle, Mauritshuis/Waanders, 1990. In linnen gebonden met stofomslag. 561 pag. Met vele illustratuies in kleur en z/w. Ills. Bijdragen Edwin Buijsen S. Donahue Kuretsky, W. Liedtke. Tentoonstelling 28 sept. 1990 -13 jan. 1991 - Goed exemplaar.  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben (ed.).  - Hollandse Meesters uit Amerika.
Den Haag/Zwolle, Mauritshuis/Waanders, 1990. In linnen gebonden. 561 pag. Met vele illustratuies in kleur en z/w. Ills. Bijdragen Edwin Buijsen S. Donahue Kuretsky, W. Liedtke. Tentoonstelling 28 sept. 1990 -13 jan. 1991.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben (ed.).  - Hollandse Meesters uit Amerika.
Den Haag/Zwolle, Mauritshuis/Waanders, 1990. In linnen gebonden met stofomslag. 561 pag. Met vele illustratuies in kleur en z/w. Ills. Bijdragen Edwin Buijsen S. Donahue Kuretsky, W. Liedtke. Tentoonstelling 28 sept. 1990 -13 jan. 1991. GOED EXEMPLAAR  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben (ed.).  - Hollandse Meesters uit Amerika.
Den Haag/Zwolle, Mauritshuis/Waanders, 1990. Paperback (vouwtje voorkant). 561 pag. Met vele illustraties in kleur en z/w. Ills. Bijdragen Edwin Buijsen S. Donahue Kuretsky, W. Liedtke. Tentoonstelling 28 sept. 1990 -13 jan. 1991. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben (ed.).  - Hollandse Meesters uit Amerika.
Den Haag/Zwolle, Mauritshuis/Waanders, 1990. In linnen gebonden met stofomslag. 561 pag. Met vele illustratuies in kleur en z/w. Ills. Bijdragen Edwin Buijsen S. Donahue Kuretsky, W. Liedtke. Tentoonstelling 28 sept. 1990 -13 jan. 1991. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben and Ariane Van Suchtelen.  - Portraits in the Maritshuis 1430-1790.
Royal Picture Gallery Mauritshuis / Waanders Publishers, The Hague / Zwolle, 2005. Second edition. 28,5 x 23,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 376 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben.  - Liefde, List en lijden. Historiestukken in het Mauritshuis.
Mauritshuis / Snoeck-Ducaju & Zoon, Den Haag / Gent, 1993. 4to. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 446 pag. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben.  - Meesterwerken in het Mauritshuis. Uitgegeven ter gelegenheid van de heropening van het gerestaureerde Mauritshuis in juni 1987.
Den Haag, Staatsuitgeverij, 1987. 29 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 451 pag. ALS NIEUW 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Ben.  - Meesterwerken in het Mauritshuis. Uitgegeven ter gelegenheid van de heropening van het gerestaureerde Mauritshuis in juni 1987.
Den Haag, Staatsuitgeverij, 1987. 4to: 29 x 24 cm. . In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 451 pag. ALS NIEUW 

18.00 Euro

Bestellen/Order
BROOS, C. H. A., C. BLOTKAMP & M. BOOT. (eds.).  - Kunst en kunstbedrijf. Nederland 1914-1940.
Haarlem, Fibula - Van Dishoeck, 1978. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 259 pag. Text in Dutch. - 'Nederlands Kunsthistorisch Jaarboek 1977. Deel 28. Netherlands Yearbook for History of Art' 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, C.H.A. et al.  - Nederlands kunsthistorisch jaarboek 1972, deel 23. Opgedragen aan Prof. Dr. H Gerson.
Bussum, Fibula Van Dishoeck 1972. 26,5 x 19,5 cm. VI , 524 pag. Cloth with dustjacket. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. With illustrations in b/w. Text in Dutch, German and English 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, C.H.A. et al.  - Nederlands kunsthistorisch jaarboek 1973, deel 24.
Bussum, Fibula Van Dishoeck 1973. 26,5 x 19,5 cm. 244 pag. Cloth with dustjacket. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. With illustrations in b/w. Text in Dutch, German and English 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Broos,Ben en Marijn Schapelhouman.  - Nederlandse tekenaars geboren tussen 1600 en 1660. Deel 4. Oude tekeningen in het bezit van het Amsterdams Historisch Museum, waaronder de collectie Fodor.
Amsterdam, Historisch Museum / Zwolle, Waanders, 1993. 31 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 317 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

26.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Broos,Ben en Marijn Schapelhouman.  - Nederlandse tekenaars geboren tussen 1660 en 1745. Deel 5. Oude tekeningen in het bezit van het Amsterdams Historisch Museum, waaronder de collectie Fodor.
Amsterdam, Historisch Museum / Zwolle, Waanders, 1999. 31 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 303 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

26.00 Euro

Bestellen/Order
Broos,Ben en Marijn Schapelhouman.  - Nederlandse tekenaars geboren tussen 1660 en 1745. Deel 5. Oude tekeningen in het bezit van het Amsterdams Historisch Museum, waaronder de collectie Fodor.
Amsterdam, Historisch Museum / Zwolle, Waanders, 1999. 31 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 303 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Brown, Christopher.  - Niet ledighs of ydels...' Nederlandse genreschilders uit de 17de eeuw.
A'dam, De Bussy, 1984. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 240 pag. MOOI EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Bruggencate, Carolien & Karen Buschman.  - De Ploeg 75. Een kroniek van de Groninger Kunstkring 1918-1993.
Groningen. Profiel Bedum. 1993. 26,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 168 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bruijnen, Yvette en Paul Huys Janssen.  -  De vier jaargetijden in de kunst van de Nederlanden 1500 - 1700.
Zwolle, Waanders, en andere, 2002. 27 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 244 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Buijs, Heleen.  - Nederlandse realisten na 1950.
Zwolle, Waanders/Rotterdam, Kunsthal, 2001. 32 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 168 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

55.00 Euro

Bestellen/Order
Buijsen, Edwin & Louis Peter Grijp.  - The Hoogsteder Exhibition of Music & Painting in the Golden Age. Special Edition: Including AUDIO-CD and PHOTO-CD.
Zwolle, Waanders/The Hague, Hoogsteeder 1994. 28 x 25 cm. Hardcover. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. 388 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  Including AUDIO-CD (Jacob van Eyck & Dutch Songs of the Golden Age) and PHOTO-CD (Pictures at a Hoogsteder Exhibition).

39.00 Euro

Bestellen/Order
Buikema, Rosemarie & Maaike Meijer.  - Kunsten in beweging 1900 - 1980. Cultuur en migratie in Nederland.
Den Haag, SDU, 2003. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. XIII, 467 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Buikema, Rosemarie & Maaike Meijer.  - Kunsten in beweging 1980 - 2000. Cultuur en migratie in Nederland.
Den Haag, SDU, 2004. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. XIII, 473 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Burg, Fenna van den & Jan Kassies.  - Kunstenaars van Nederland! Om eenheid en zeggenschap. Het ontstaan van de Federatie van Kunstenaarsverenigingen en de Raad voor de kunst 1942-1950.
Amsterdam, Boekmanstichting/Van Gennep, 1987. Paperback, 286 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Burkom, F. van. & Fritz-Jobse, Jonneke.  - Een nieuwe synthese. Geometrische-abstracte kunst in Nederland. 1945 - 1960.
's-Gravenhage, SDU, 1988. 1ste druk. Paperback ( minimaal ongaaf). Oblong23 x 28 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Buvelot, Quentin and Hans Buijs.  - A choice collection. Seventeenth-century Dutch paintings from the Frits Lugt collection.
The Hague: Royal Cabinet of Paintings Mauritshuis; Zwolle, Netherlands: Waanders. Catalogue of an exhibition held in 2002 at The Hague. 28,5 x 24 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. 244 pages. 149 black-and-white and 38 color plates. NEW COPY 

19.00 Euro

Bestellen/Order
Buysse-Dhondt, Christiane., En anderen. & Redeker, Hans.  - De generatie van 1900 in Nederland en België.
Venlo, Van Spijk, 1979. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. Met gesigneerde opdracht van Hans Redeker. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
CARASSO - KOK, M. & LEVY - VAN HALM, J.  - Schutters in Holland. Kracht en zenuwen van de stad. [ HARDCOVER ]
Zwolle, Waanders / Haarlem, Frans Halsmuseum, 1988. 34 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. With an English summary. 428 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
CATALOGUS DORDRECHTS MUSEUM & J. Erkelens.  - Tussen zonnegoud en kaarslicht; Dordtse meesters 1780-1840.
Dordrecht, Museum, 1986. 4to. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 119 pag. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
CATALOGUS DORDRECHTS MUSEUM & J. Erkelens.  - Tussen zonnegoud en kaarslicht; Dordtse meesters 1780-1840.
Dordrecht, Museum, 1986. 27 x 21 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 119 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Centraal Museum Utrecht. & Jantzen, H. [introd.].  - Nederlandse Architectuurschilders 1600-1900.
Centraal Museum, Utrecht, 1953. 38 pages [ los vel: toevoegingen ] + 65 ills. in b/w. 19,5 x 14 cm. Softcover. Text in Dutch, German and English.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Centraal Museum Utrecht., Burkom, Frans van e.a. Centraal Museum Utrecht.  - Onderwerp Mededelingen nr. 31. 1980.
Utrecht, Centraal Museum, 1980. Paperback. Met illustraties. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Centraal Museum Utrecht., Ex, Sjarel. & Jacobs, Els M.  - 1e Keus! Salon van Utrechtse kunstenaars. 26 t/m 29 juni.
Utrecht, Centraal Museum / suB-K, 1992. In ringband. Met illustraties in kleur. 110 pag. Lichte gebruikssporen.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Centraal Museum Utrecht., Ex, Sjarel. & Weelden , Dirk van.  - Panorama 2000. Kunst in Utrecht te zien vanaf de Domtoren. Art in Utrecht seen from the Dom tower.
Utrecht (Centraal Museum) 1999; 160 pp.; big format exhibition catalogue [ 34 x 24 cm ] documenting the projects by artists invited to make a work of art that could be viewed from the city's Dom Tower; amongst the artists invited: Dennis Adams, Atelier van Lieshout, Douglas Gordon, Thomas Huber, Ilya Kabakov, Job Koelewijn, John Körmeling, Aernout Mik, Matt Mullican, Julian Opie, Wim T. Schippers, Han Schuil and Roy Villevoye; with texts in Dutch and English by Sjarel Ex and Dirk van Weelden and a colour fold out panorama acting as front and back cover; softcover; NEAR FINE COPY  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Centraal Museum Utrecht.  - Nachtregels/Night Lines: Words Without Thoughts Never to Heaven Go.
Utrecht Centraal Museum, 1991. Hard Cover . Halfcloth. 25 x 27 cm. Text in Dutch and EnglishRichly illustrated in color. NEAR FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Centraal Museum Utrecht.  - Nederlandse beeldhouwkunst '64/'69.
Utrecht, Centraal Museum, 1969. 4to. Groot formaat paperback. Met illustraties in z/w. 328 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Centraal Museum Utrecht.  - De salon van Utrechtse kunstenaars en vormgevers 1995. Centraal Museum Utrecht : 9 december 1995 - 8 januari 1996.
Utrecht, Centraal Museum, 1995. 27 x 23 cm. Geïllustreerd. Ringband met cover/softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 108 pag. gevolgd door een katern met gelinieerd papier. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Chong, Alan & Wouter Kloek.  - Het Nederlandse Stilleven 1550 - 1720.
Zwolle, Waanders, 1999. 29,5 x 25 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Chong, Alan & Wouter Kloek.  - Het Nederlandse Stilleven 1550 - 1720.
Zwolle, Waanders, 1999. 29,5 x 25 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Chong, Alan & Wouter Kloek.  - Het Nederlandse Stilleven 1550 - 1720.
Zwolle, Waanders, 1999. 4to. Paperback , Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
citroen, paul ed. & Citroen, Paul.  - Palet. Een boek gewijd aan de hedendaagsche Nederlandsche schilderkunst
Amsterdam (Uitgeversbedrijf De Spieghel) 1931; 151 pp.; 1st edition; survey of Dutch contemporary painters ranging from Peter Alma to P. van Wijngaerd with b/w illustrations and short statements by the artists; included are also Theo van Doesburg and Erich Wichmann who were already dead when the book appeared in print; cloth with dust jacket missing; 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Clevringa, Piet.  - Op het eerste gezicht, de collectie Cleveringa.
's-Gravenhage, SDU, 1988. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 248 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
CONTOUR - D. Bolten, D & G.L.A. de Brauwere.  - Contour onzer beeldende kunst. 1952; 1954 tot en met 1966. Tentoonstelling onder auspicien van "de Kring". [14 nummers]
Delft, Stedelijk Museum: Het Prinsenhof. 22 x 16 cm. Met illustraties in z/w. In totaal 14 nummers; het jaar 1953 is nooit verschenen.  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Cornips, Marie Helene.  - Minder Kan Het Niet. Exuberantie nu. Less is a Bore- Exuberance Now.
Groninger Groninger Museum 1989, n.d. Fine in decorative wrappers (softcover); 103 pages with numerous color & black & white plates-catalog for the exhibit featuring 6 artists: Wim Delvoye, Erwin Olaf and Rhonda Zwillinger.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Coultre, Martijn F. Le.  - Wendingen 1918 - 1932. Architectuur en vormgeving.
Kerkdriel, Librero, 2009. 25 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 272 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Coultre, Martijn F. Le.  - Wendingen. A Journal for the Arts, 1918-1932.
New York (Princeton Architectural Press) 2001; 272 pp.; the only comprehensive study in English on this Dutch arts magazine; all 116 Wendingen covers are reproduced in full colour and annotated by Le Coultre, with an introduction by Ellen Lupton and an essay by Alston Purvis; cloth with dust jacket; hardcover; 25,5 x 25,5 cm; NEW COPY  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Courtney, David & Jan Kenis.  - Dutch Geometric Abstraction in The Eigthies.
The Hague, SDU Publishers, 1988. Orig. wrappers. With illustrations in b/w. * On Lucien den Arend, Fons Brasser, Dré devens, Theodore van Dijk, Norman Dilworth, Harm de Grijs, Siebe Hansma en Ad de Keijzer.

10.00 Euro

Bestellen/Order
delft stedelijk museum het prinsenhof & DONKER DUYVIS, PAUL & KLAUS HONNEF (RED.).  - Schräg / Tegendraads. Parodie, humor en spot in hedendaagse Nederlandse kunst
Exh. cat. tent.; Den Haag (SDU uitgeverij) 1991; 171 pp.; exh.cat. of a travelling show focusing on the unruly aspect of contemporary Dutch art; with texts in Dutch by various authors, b/w and colour ill.; softcover with original yellow wrapper; ISBN 9012066395; FINE COPY [ Met afbeelding ]  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Denninger -Schreuder, Carole.  - De onvergankelijke kijk op Kortenhoef. een schildersdorp in beeld.
Bussum, Toth, 1998. 29,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 117 pag. MOOI EXEMPLAAR  

60.00 Euro

Bestellen/Order
Desjardijn, D.  - Grafiek in Nederland - De Achttiende Eeuw.
Amsterdam, Stachelswine Publishers, 2000. 4to. 472 ills. in b/w, orig. cloth with dustjacket. Limited edition of 1000 copies. 336 pag.  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Desjardijn, Dave.  - 301 Lithoos. 1802 - 1981.
A'dam, Stachelswine, 1983. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 331 pag. NIEUW 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Dijkstra, J.; Dirkse, P.P.W.M. en Smits, A.E.M.  - De schilderijen van Museum Catharijneconvent.
Utrecht, Museum Catharijneconvent / Zwolle, Waanders, 2002. 27,5 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in z/w. 575 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Diverse auteurs.  - Nederlandsche kunst in de laatste halve eeuw.
Amsterdam, Querido/Vereeniging Kunst aan het volk, 1926. 19,5 x 13 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 80 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Doesburg, Theo van.  - De nieuwe beweging in de schilderkunst (en andere opstellen).
Meulenhoff/ Landshoff. 1983. 128 pag. Paperback / Softcover. 21,5 x 14 cm. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Doesburg, Theo van.  - De nieuwe beweging in de schilderkunst (en andere opstellen).
Meulenhoff/ Landshoff. 1983. 128 pag. Paperback / Softcover. 21,5 x 14 cm.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Doesschate Chu, Petra ten.  - French Realism and the Dutch Masters.The Influence of Dutch Seventeenth-Century Painting on the Development of French Painting between 1830 and 1870.
Utrecht (Haentjens Dekker & Gumbert) 1974; 92 pp.; somewhat altered version of her doctoral thesis; with 168 b/w illustrations; cloth/hardcover ; 25 x 18 cm; NEW COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Dommisse, Fré.  - Het poppenhuis in het Centraal Museum te Utrecht.
Utrecht, april 1932. 18,5 x 13,5 cm. 18,5 x 13,5 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met foto's in zwart/wit. 53 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Dordrechts Museum - Ineke Voorsteegh.  - Het eeuwig tijdelijke.
Catalogus Dordrechts Museum, 1980. 27 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 48 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dordrechts Museum - Schweitzer, G.J.  - Verzameling Van Bilderbeek.
Dordrecht, Dordrechts Museum / Rijksmuseum Van Bilderbeek-Lamaison, 1978. 27,5 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 64 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dulken, Hans van & Tony Jansen [ed.].  - Het leven als leerschool. Portret van Emanuel Boekman.
Amsterdam (Van Gennep) 1989; 176 pp.; published in the series >Boekmanstudies<; wrappers; (keywords: Tony Jansen, Tony, Emanuel Boekman, Emanuel); 26 x 21,5 cm. NEW COPY ; [ With picture ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dumas, Charles.  - Haagse stadsgezichten 1550 - 1800. Topografische schilderijen van het Haags Historisch Museum. [HARDCOVER]
Zwolle, Waanders, 1991. 29 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. . Met illustraties in kleur en z/w. 752 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Eisler, Max.  - Alt-Delft. Kultur und Kunst.
Amsterdam, Elsevier, 1923. Large 8vo. Large 8vo. Half cloth (partly discolored).With illustrations in b/w. 313 pages. Text in deutscher Sprache.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ekkart, Rudi.  - Hidden. Dutch and Flemish paintings of the 16th and 17th centuries from the collection W.C. Escher. Verborgen. Nederlandse en Vlaamse schilderijen uit de 16de en 17de eeuw uit de collectie W.C. Escher.
Utrecht, Centraal Museum, 2002. Hardbound. With illustrations in col. and b/w. 134 pages. Text in Dutch and English. « NEW » 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Eliëns, Titus M, Groot, Marjan. & Leidelmeijer, Frans.  - Avant-Garde Design. Dutch Decorative Arts 1880-1940.
Philip Wilson, London, 1997. First English edition. 30 x 23,5 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. Photography by Erik Hesmerg. 255 pag. [near] FINE COPY [ With picture ]  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Eliëns, Titus M, Groot, Marjan. & Leidelmeijer, Frans.  - Kunstnijverheid in Nederland 1880 - 1940.
Bussum, V + K Publishing, 1997. 30 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Fotografie Erik Hesmerg. 255 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

70.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Eliëns, Titus M.  - Het keramiek boek. Nederlands vernieuwingsaardewerk 1876 - 1940.
Zwolle, Waanders, 2006. 17 x 12,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 359 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Elshout, Paul & Piet Hohmann en Kaz Lux.  - Momenten monumenten.
Oosterhout, Signifikant, 2000. Oorspronkelijke omslag met spiraalbinding. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Genummerd en gesigneerd exemplaar , dit is nummer 49. Met muziekCD van Kaz Lux. MOOI EXEMPLAAR Het houten doosje ontbreekt.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Endt, Nico van der  - Amsterdam naief: Amsterdam gezien door naieve schilders. Amsterdam naive : Amsterdam seen by naive painters.
de Bilt, Cantecleer, 1987. 21,5 x 24 cm. Hardcover. Richly illustrated in color. 120 pages. FINE COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
ENGELBREGT O.F.M., J.H.A., SEEBASS, TILMAN.  - Kunst- en muziekhistorische bijdragen tot de bestudering van het Utrechts Psalterium
Utrecht (Haentjens Dekker & Gumbert) 1973; 48 pp.; with two essays, one in dutch, the second in German by Tilman Seebass; b/w ill.; softcover ; 24 x 17 cm; FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Evenhuis, Alma ; et al.  - Reflecties op de tijd. Peec & Cloppenburg 125 Jaar.
Rijswijk, P & C Groep, 1995. Oblong: 25 x 28 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 136 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Ex, Sjarel.  - Uitgave ter gelegenheid van het directoraat Sjarel Ex, Centraal Museum 15 oktober 1988 - 1 april 2004
Utrecht (Centraal Museum) 96 pp.; published on the occasion of Sjarel Ex's departure as director of the Centraal Museum Utrecht after almost 15 years in office; with a suvey in Dutch of the activities of the museum during his reign, the building activities, selected acquisitions, exhibitions, publications and memories of his colleagues; included is a CD-rom with all acquisitions made between 1988 and 2004 called >De verzamelde werken van Sjarel Ex<; softcover ; (keywords: Sjarel Ex, Centraal Museum Utrecht); 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Fabius- Labouchere, Wien.  - Spel der verrassingen: Een keuze uit de kunstcollectie van de provincie Overijssel.
Zwolle, 1988, Tentoonstellingdienst Overijssel. 72 pag. 29 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Feenstra, Karin.  - Cricri 15 jaar.
Amsterdam, Galerie Cricri, 1993. 21 x 21 cm. Met illustraties in kleur. Paperback / Softcover. 43 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Fernhout Richard; Huizing Colin.  - Het Nederlandse Kunstboek.
Zwolle, Waanders, 2000. 17 x 12,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Filedt kok, J.P.; e a.  - 's Levens Felheid. De Meester van het Amsterdamse Kabinet of de Hausbuch-meester ca. 1470-1500.
Amsterdam, Rijksprentenkabinet/Rijksmuseum, 1985. Groot formaat paperback. 304 pag. Vele afbeeldingen in z/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Filedt Kok, J.P. (ed.)  - 's Levens Felheid. De meester van het Amsterdamse Kabinet of de Hausbuch-meester ca. 1470 - 1500.
Catalogus Rijksprentenkabinet/Rijksmuseum Amsterdam, 1985. 4to. Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. 304 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Franciscono, Marcel.  - The Modern Dutch Poster, the First Fifty Years, 1890-1940.
Cambridge, Massachusetts The MIT Press 1987. 4to, paperback copy. Pages and text clean and bright. 102 full color plates. Very slight shelf wear to outer cover (just one corner). 156 pages.  

26.00 Euro

Bestellen/Order
Franciscono, Marcel.  - The Modern Dutch Poster, the First Fifty Years, 1890-1940.
Cambridge, Massachusetts The MIT Press 1987. 4to, paperback copy. Pages and text clean and bright. 102 full color plates. 156 pages. FINE COPY  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Franciscono, Marcel.  - The Modern Dutch Poster. The First Fifty Years, 1890-1940.
Cambridge, Massachusetts The MIT Press 1987. 30 x 22,5 cm. Paperback / Softcover.Pages and text clean and bright. 102 full color plates. 156 pages. FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Fuhring, Peter.  - Ornament in Prent / Ornament in Print. 17de-eeuwse ornamentprenten in de verzamelingen van het Rijksmuseum / 17th century ornament prints in the Collections of the Rijksmuseum.
Rijksmuseum, Amsterdam, 1998. Paperback / Softcover. 26 x 21 cm. Richly illustrated in color and b/w. 64 pag. AS NEW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Félix-Faure, Laure  - Land van lucht en water.
Nederland gezien door de ogen van zijn schilders. Rotterdam, Lemniscaat, 1996. Oblong28 x 30 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Rijk geillustreerd in kleur. 176 pag. GOED EXEMPLAAR  

24.00 Euro

Bestellen/Order
galerie Beeldend Gesproken.  - Beeldend Gesproken Kunstprijs 2008.
Paperback met flappen. Softcover. 30 x 25 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 124 pag. Fraaie vormgeving. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Galerie Lieve Hemel - Koen Nieuwendijk (red.).  - Met Engelengeduld. The Patience of a Saint. Mit Engelsgeduld. Une patience d'ange. 25 jaar galerie Lieve Hemel.
Amsterdam: Galerie Lieve Hemel, 1995. In linnen gebonden met stofomslag. 30,5 x 23,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 64 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Galerie Petit.  - Petit-parade.
Verschenen naar aanleiding van het twintigjarig bestaan van Galerie Petit , Amsterdam, 1990. 4to. Groot formaat paperback (vouwtje). Met vele illustraties. Genummerd exemplaar. 191 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Galerie Siau.  - Felices Artis Mercatores. 25 jaar realisme bij galerie Siau.
Z.j. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 106 pag. MOOI EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Gelder, H.E. van.  - Honderd jaar Haagse schilderkunst in Pulchri Studio.
A'dam, G.W. Breughel, 1947. 31 x 21 cm. In halflinnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 169 afbeeldingen. 88 tekstpag. + 24 pag. biografische gegevens. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Gelder, J. G. van.  - Zeichnungen und Graphik holländischer Meister aus fünf Jahrhunderten.
München , Goldmann, 1959. 34,5 x 24,5 cm. Orig-Leinen mit Goldprägung. 56 Textseiten + 235 teils ganzseitige s/w Abbildungen.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gemeentemuseum Arnhem.  - De Hollandse aquarellisten kring.
Arnhem, Gemeentemuseum, 1955. 21 x 15 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. 16 pag. Met illustraties in z/w.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Gemeentemuseum Den Haag.  - Gerijpte kunst. Heropening Gemeentemuseum van 's-Gravenhage
's-Gravenhage, Gemeentemuseum. 87 pag. 20 x 14 cm, Met zwart/wit illustraties. Met twee inlegvellen: 'Concertprogramma' en 'lotgevallen van het gemeentemuseum in oorlogstijd'. Omslag door W. JH. Rozendaal. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Gemeentemuseum Den Haag.  - Gerijpte kunst. Heropening Gemeentemuseum van 's-Gravenhage
's-Gravenhage, Gemeentemuseum. 87 pag. 20 x 14 cm, Met zwart/wit illustraties. Met inlegvel 'lotgevallen van het gemeentemuseum in oorlogstijd'. Omslag door W. JH. Rozendaal. MOOI EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Gerrits, Irene en Ben Koevoets.  - Grafische verleiders. Affiches van de PTT. 1920 > heden.
Zwolle, Waanders, 1998. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur (128 pag.) en z/w. - In nieuw staat. // Zwolle / Den Haag (Waanders Uitgevers / Stichting Het Nederlandse PTT Museum) 1998; unpag.; collection of articles by various authors on the poster collection of the Dutch Postal Service (PTT); with numerous colour illustrations of posters designed by Dutch artists and designers from the nineteen twenties until the present day; softcover 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gerritsen, Ad., Jordaan, Peter., Nijburg, Rinke. ; Andriessen, Cees.  - Ecce Homo. Grafiek.
Tentoonstellingscatalogus. 2004. Paperback. Met illustraties in kleur. 48 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gerson, H.  - Van Geertgen tot Frans Hals. De Nederlandse schilderkunst deel I. Deel VIII van De Schoonheid van ons land.
Uitgeverij Contact Amsterdam 1950. Groot 4to. Met 172 Fotos. Linnen met stofomslag.. 72 tekstpag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Gerson, H.  - Voor en na Van Gogh. De Nederlandse schilderkunst deel III
Amsterdam Contact 1961. 4to. (34 x 24 cm). 80 pag. tekst. Met 175 foto's. Linnen met stofomslag. Deel 17 uit de reeks ' De schoonheid van ons land '  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Getzeny, Heinrich.  - Der mittelrheinische Altar im Erzbischhöflichen Diözesanmuseum zu Utrecht.
Stuttgart, Fink, 1928. 4to. Half cloth. With 12 plates tipped-in (8 in colours). 8 p. text. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Geus van den Heuvel, B.  - Catalogus Schilderijen - aquarellen - etsen. Verzameling B. de Geus van den Heuvel, Nieuwersluis. ( Collectie ). 2 delen (tekst & afbeeldingen).
Amsterdam, Kunstveilingen S.J. Mak van Waay / H.S. Nienhuis, (z.j.). Softcover-Paperbacks. 27,5 x 20,5 cm. 201 pag. met 382 afbeeldingen (in zw/w en kleur). Goede set. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Giltaij, Jeroen. & Kelch, Jan.  - Herren der Meere - Meister der Kunst.
Das holländische Seebild im 17.Jahrhundert. Katalogbuch, Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam & Gemäldegalerie im Bodemuseum, Berlin, 1997. 4to, oblong (23,7 x 29 cm). Broschur. (FINE). Mit 128 meist ganszeit. Farbtaln. & sehr zahlr. s/w-Abb. - Text in deutscher Sprache. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Giltaij, Jeroen. & Kelch, Jan.  - Lof der Zeevaart. De Hollandsche zeeschilders van de 17e eeuw.
Rotterdam/ Berlin; 1996; Boijmans van Beuningen/ Staatliche Museen zu Berlin, 1996. Oblong: 24 x 29 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 472 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Goedegebuure-Koelewijn, Henny.  - Geeft acht. Het miltaire genre in de negentiende eeuw.
Den Haag, Gemeentemuseum / Zwolle, Waanders, 2006. 30 x 24,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 175 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Govaart, Andries.  - De nieuwe kleren van Franciscus.
Utrecht, Provincialaat Franciscanen, 2003. 22,5 x 28,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 80 pag. ALS NIEUW  

16.00 Euro

Bestellen/Order
 - Grafiekmanifestatie 1978. Een overzicht van de Nederlandse grafiek sinds 1975.
Tentoonstellingscatalogus Stedelijk Museum Schiedam, 1978/1979. Paperback. 20 x 20 cm. Met illustraties in z/w. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gras, Saskia.  - De Nieuwe Ploeg. Artistieke Werkgroep in Voorburg 1951-1959.
Zwolle. Waanders. 2007. 28 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 123 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Grijzenhout, Frans & Tuyll Van Serooskerken, Carel  - Edele Eenvoud. Neo-Classicisme in Nederland 1765-1800.
Haalrem/Zwolle, Frans Halsmuseum/Teylers Museum/Waanders, 1989. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met 216 afb. (24 in kleur). 284 pag. Voorin als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Groot, Irene de.  - Landschappen. Etsen van de Nederlandse meesters uit de zeventiende eeuw, Bijeengebracht, ingeleid en beschreven door Irene de Groot. Met 250 afbeeldingen, waarvan 245 op ware groote. Uitgegeven in samenwerking met het Rijksprentenkabinet te Amsterdam.
Maarsen, Gary Schwartz, 1979. Met 250 afbeeldingen. 30,5 x 24,5 cm. In zwart verguld linnen gebonden. Hardcover. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Grootendorst, Martijn & Jan Wieger van den Berg.  - Br. o. Nr. Brieven met postzegels naar De Brief van Vermeer.
Arnhem, Gemeenschap Beeldende kunstenaars,1997 22,5 x 11 cm. Gebonden. Hardcover. 14 schrijvers en 14 vormgevers schreven en gaven vorm aan de brief die het meisje van Vermeer leest. Boekje met 14 enveloppen, waarin 14 brieven. Op de brieven voor deze gelegenheid ontworpen postzegels en bij elke brief een postzegelvel. Medewerkende schrijvers: H.H.ter Balkt, Eric de Kuyper, Lydia Rood, Th.Verbogt, Jan Siebelink e.a. Vormgevers zijn o.a. Frank Bezemer, Kees Goudzwaard, Pieter Becks, Rinke Nijburg. ALS NIEUW 

44.00 Euro

Bestellen/Order
Gruyter, W.Jos de.  - Nalatenschap: kunst en cultuur in de ogen van W.Jos. de Gruyter (1899 1979)
Groningen (Instituut voor Kunst- en Architectuurgeschiedenis) 1995; 43 pp.; exhibition catalogue focusing on the view on art by Dutch art critic Jos. de Gruyter; stapled wrappers; 24 x 17 cm.; 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Haimon, Paul & Frits Widdershoven.  - Limburgse schilders
Heerlen, Inter-Limburg, 1979. 25 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 111 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Halbertsma, Marlite en andren (red.).  - Beroep: Kunstenares. De beroepspraktijk van beeldend kunstenaressen in Nederland 1898 - 1998.
Nijmegen, Sun, 1998. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 286 pag. NIEUW EXEMPLAAR / Nijmegen (SUN) 1998; 286 pp.; collection of essays by different authors on the working conditions of Dutch female artists; wrappers 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Halbertsma, Marlite.  - Interbellum Rotterdam. Kunst en cultuur 1918 - 1940.
Rotterdam (NAi Uitgevers) 2001; 387 pp.; collection of essays in Dutch by various authors on art and culture in Rotterdam between the wars; softcover; ISBN 9056622250; rare; FINE COPY [ With picture ]  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Hallmark Neff, John.  - Contemporary Art from the Netherlands.
Amsterdam, Visual Arts Office for Abroad ...Affairs, 1982. Oblong. Orig. wrappers with plastic dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 96 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ham, Gijs van der.  - 200 jaar Rijksmuseum. Geschiedenis van een nationaal symbool.
Zwolle, Waanders, 2000. 26,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 416 pag. NIEUW EXEMPLAAR With picture.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Ham, L. van den.  - Decenniale. 10 jaar Galerie Willy Schoots 1968 -1978.
Eindhoven: 1978. 20,5 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 118 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hannema, D. & A. van der Steur.  - Het Museum Boymans te Rotterdam. Een beknopte beschrijving van het nieuwe gebouw ter gelegenheid van de opening op 6 juli 1935.
Rotterdam, Museum Boymans, 1935. 19,3 x 13,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 62 pag. . Met 37 afbeeldingen. KEURIG EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Hannema, D.  - Beschrijvende catalogus van de schilderijen, beeldhouwwerken, aquarellen en tekeningen behorende bij de verzameling van de Stichting Hannema - De Stuers Fundatie in het Kasteel 't Nijenhuis bij Heino, Overijssel. + Suppelement 1971 van de Catalogus.
Rotterdam, Ad Donker, 1967. 4to. Catalogus in linnen, het supplement in linnen met stofomslag. Met vele illustraties. XXIX, 124 tekstpag. gevolgd door 263 afbeelingen; XXIV, 47 tekstpag. gevolgd door 72 afbeeldingen.- Goede set. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Hannema, D.  - Beschrijvende catalogus van de schilderijen, beeldhouwwerken, aquarellen en tekeningen behorende bij de verzameling van de Stichting Hannema - De Stuers Fundatie in het Kasteel 't Nijenhuis bij Heino, Overijssel.
Rotterdam, Ad Donker, 1967. 27,5 x 20 cm. Met vele illustraties. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. XXIX, 124 tekstpag., gevolgd door 263 afbeelingen. GOED EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Hannema, D.  - Meesterwerken uit de verzameling D.G.van Beuningen.
Rotterdam, Ad Donker, 1949. Folio. Groen verguld linnen (rug wat verkleurd). Met illustraties in kleur en z/w. 32 pag. gevolgd door 255 platen in kleur en z/w.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Hartog Jager, Hans den. & Tuijn, Marguerita.  - Prix de Rome MDCCCVIII MMVIII. 200 Jaar Prix de Rome. Rijksakademie voor Beeldende Kunsten.
Nieuw Amsterdam. 2008. 23 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 288 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Havelaar, Just.  - De Nederlandsche landschapskunst tot het einde der zeventiende eeuw.
met een inleiding door Just Havelaar. A'dam. Mij. tot verspreiding van goede en goedkoope lectuur, 1931. Karton gebonden. Oblong. 241 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Havelaar, Just.  - Oud-Hollandsche figuurschilders. Met 20 platen.
Haarlem, erven F. Bohn, 1915. Verguld linnen. 184 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Heijbroek, J. F. ; Wouthuysen, E. L.  - Portret van een kunsthandel. De firma Wisselingh en zijn compagnons, 1838-heden.
Amsterdam, Rijksmuseum/ Zwolle, Waanders, 1999. 24 x 17,5 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 326 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Heijbroek, J.F. en E.L. Wouthuysen.  -  Kunst, kennis en commercie. De kunsthandelaar J.H.de Bois (1878-1946).
Amsterdam, Contact, 1993. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 285 pag. // Amsterdam / Antwerpen (Uitgeverij Contact) 1993; 285 pp.; study documenting life and work of the Haarlem based art dealer and critic J.H. de Bois; with a survey of all the works of Vincent van Gogh and Odilon Redon he sold until 1946, a list of the exhibitions he organised and a bibliography of his reviews; summary in English 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Hekking, Wiet, Wonderwood.  - Little wonders. The creative network of wonderwood.
Amsterdam, WonderWood, 2009. 15 x 20 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 205 pages. Edition of 1000 copies. AS NEW  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Helmus, Liesbeth M.  - Madonna met wilde rozen en een selectie van 16de- en 17de-eeuwse meesterwerken uit Utrecht.
Utrecht, Centraal Museum, 1977. Gebonden. Met illustraties in kleur. 145 pag. Oplage 1000 genummerde exemplaren. NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hemelrijk, Liesbeth & Annetje Lekkas (red.).  - Bedrijven verzamelen: 25 kunstcollecties.
Zwolle, Waanders, 2001. 28,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 179 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Hilkhuijsen, Jos.  - Delftse Art Nouveau. Onderwijs en ontwerp van Adolf le Compte, Karel Sluyterman en Bram Gips.
Assen, Drents Museum / Zwolle Waanders, 2001. 4to. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Hodel, Rudy.  - Museum Belvédère
Heerenveen/Oranjewoud, Museum Belvédère, 2004. 28 x 24,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Tekst in het Nederlands, Fries en Engels. 127 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Hoek, Els en Sjarel Ex.  - Geënt op Bosch
Amsterdam, 1985. Orig. wrappers, 36pages, 13 loose color plates, 19 b/w illus., complete in card slipcase. Edition of 1500. Dutch text. Artists include René Daniels, Jan Dibbets, Ger van Elk, J C J van der Heyden, Peter kantleberg, Rob van Koningsbruggen, Lucassen, Lucebert, Arno van der Mark, Pieter Laurens Mol, Jan Peter Kars Persoon, Peter Struycken and Carel Visser.  Schilderijen en sculpturen van hedendaagse Nederlandse kunstenaars, gebaseerd op het Drieluik van de zondvloed van Jeroen Bosch, Museum Het Kruithuis, Den Bosch, 17 november 1985 tot 5 januari 1986.

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hoetink, H.R.  - Gezicht op het Mauritshuis. Poëtische visies op een uitzonderlijk museum.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1989. 24 x 14 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 287 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hoetink, H.R.  - The Royal Picture Gallery Mauritshuis.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff & New York, Harry N. Abrams, 1985. Large 4to. 33 x 25 cm. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With more than 1000 illustrations including 104 plates in full color. 511 pages. AS NEW 

90.00 Euro

Bestellen/Order
Hogervorst, Annemieke.  - Mens en Werk. Catalogus van de collectie van het Gemeentemuseum Helmond.
Helmond, 1990. Groot formaat paperback. 276 pag. Met 482 afbeeldingen. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Holder, Victot ten.  - Mens in beeld in de Nederlandse beeldhouwkunst van de twintigste eeuw.
Zwolle (Stedelijk Museum Zwolle) 2000; unpag.; limited edition: 600 copies; exhibition catalogue on Dutch figurative sculpture with a text by Victor ten Holder and numerous b/w illustrations; hardcover with dust jacket; 30 x 15,5 cm ; FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Hoogewerff, G.J.  - De Noord-Nederlandsche schilderkunst. Deel 1, 2 en 3.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1936 - 1937 - 1939. Rood verguld linnen. Met 918 illustraties in z/w. XIV+587; VII+584; VII+554 pag.  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Hoogewerff, G.J.  - De Noord-Nederlandsche schilderkunst. Deel 1, 2, 3, 4en 5
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1936 - 1937 - 1939 - 1941/42. In rood verguld linnen gebonden. Hardcovers . Met 1231 illustraties in z/w. XIV+587; VII+584; VII+554; VII, 651; VI, 321 pag. KEURIGE COMPLETE SET 

50.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Huig, Michael.  - De bloei van Haarlem. Kunstleven aan het begin van de twintigste eeuw.
Bussum, THOTH, 2001. 22,5 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. MOOI EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Huszár, Vilmos & Sjarel Ex and Els Hoek.  - De mechanisch dansende figuur van Vilmos Huszár.
Utrecht, Reflex,1984. Scalemodelkit (bouwplaat) with instructions and 16 pages booklet "de Kubistische Hansworst" with clarification and illustrations in b&w. In a cardboard box (31 x 21,5 cm). Including paint and nails. Complete set. AS NEW.  

60.00 Euro

Bestellen/Order
Huys Janssen, Paul & Peter C. Sutton.  - The Hoogsteder exhibition of Dutch landscapes.
Zwolle, Waanders/ Den Haag 1991, 28,5 x 248,5 cm. 145 pag., 14 figs. & 47 full colour plates. Cloth with dustjacket (FINE/FINE).  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Huys Janssen, Paul.  - Gekoesterde schoonheid. Kunst uit Brabants privébezit
Zwolle, Waanders, 2010. 27 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Huys Janssen, Paul.  - Schilders in Utrecht 1600-1700.
Historische reeks Utrecht deel 15. Utrecht: Matrijs, 1990. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 107 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jaffé, H.L.C.  - De Stijl 1917-1931
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, Amsterdam & Stedelijk Museum, 1982. 4to. Big size paperback. Richly illustrated in color and b/w. 216 pages. Text in Dutch. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Jaffé, H.L.C.  - De Stijl. 1917-1931. The Dutch Contribution to Modern Art. Thesis University of Amsterdam.
Amsterdam, Meulenhoff, 1956. 24 x 17 cm. Orig. wrappers. With illustrations in b/w. 294 pages. With "de Stellingen". Slighjt traces of use.  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Jaffé, H.L.C.  - De Stijl. 1917-1931. The Dutch Contribution to Modern Art. Thesis University of Amsterdam.
Amsterdam, Meulenhoff, 1956. 24 x 17 cm. Orig. wrappers. With illustrations in b/w. 294 pages. With "de Stellingen". NICE COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen van Galen, John. ; Schreurs, Huib.  - Het huis van nu, waar de toekomst is. Een kleine historie van het Stedelijk Museum Amsterdam , 1895 - 1995.
Naarden, 1995. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 252 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen, Cilly, Madeleine van Lennep en Hans Schopp  - Onvoltooid Tegenwoordige Tijd. OTT, vijftien imaginaire projecten voor Utrecht.
Utrecht, Centraal Museum, 1990. Vierkant 8vo. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen, Cilly, Madeleine van Lennep en Hans Schopp  - Onvoltooid Tegenwoordige Tijd. OTT, vijftien imaginaire projecten voor Utrecht.
Utrecht, Centraal Museum, 1990. Vierkant 8vo. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen, Wilma  - Kunstopdrachten van de Rijksgebouwendienst na 1945
Rotterdam (Uitgeverij 010), 1995; 193 pp.; cloth with dust jacket; hardcover; small tear in front cover and bookplate; 29,5 x 25 cm; [near] FINE COPY  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen, Wilma  - Kunstopdrachten van de Rijksgebouwendienst na 1945
Rotterdam (Uitgeverij 010), 1995; 193 pp.; cloth with dust jacket; hardcover; ex library copy with sticker on bottom of spine of dj and stamp on front free endpapers; ISBN 9064501955; 29,5 x 25 cm 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen,Tony & J.Rogier.  - Kunstbeleid in Amsterdam 1920 - 1940. Dr.E.Boekman en de socialistische gemeentepolitiek.
Nijmegen, Sun, 1983. Paperback. Met illustraties. 439 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jansen,Tony & J.Rogier.  -  Kunstbeleid in Amsterdam 1920-1940. Dr.E.Boekman en de socialistische gemeentepolitiek.
Nijmegen, Sun, 1983. Paperback. Met illustraties. 439 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jansma, Mireille.  - De ING collectie. Een selectie.
ING, 1998. 4to. In linnen gebonden met minimaal ongave stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 228 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Janssen, Anouk.  - Grijsaards in zwartwit. De verbeelding van de ouderdom in de Nederlandse prentkunst (1550-1650).
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 26,5 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 352 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Janssen, hans & Wim van Sinderen.  - De Haagse School.
Kunsthal Rotterdam / Den Haag, Gemeentemuseum / Zwolle, Waanders, 1997. 31,5 x 24,5 cm. Paperback/Softcover. . Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. GOED EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Jensen, Christian (Hrsg.)  - Gesignaleerd. Neue Kunst aus den Niederlanden.
Kiel, Kunsthalle, 1983. Orig. wrappers. With illustrations in b/w. 155 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Erik de & Claudia Schellekens.  - Het Beeld Buiten. Vier eeuwen tuinsculptuur in Nederland.
Heino/Wijhe, Hannema-de Stuers Fundatie, 1994. Paperback. 27,5 x 20,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 135 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jongh, E. de.  - Portretten van echt en trouw. Huwelijk en gezin in de Nederlandse kunst van de zeventiende eeuw. [Hardcover]
Zwolle / Haarlem, Uitgeverij Waanders / Frans Hals Museum. 1986. 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 333 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  *N.a.v. de tentoonstelling in het Frans Halsmuseum, van 15 februari t/m 19 mei 1986.

23.00 Euro

Bestellen/Order
Jonker, M. & H. Vreken.  - In beeld gebracht. Beeldhouwkunst uit de collectie van het Amsterdams Historisch Museum.
Zwolle, Waanders, 1995. 38,5 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 338 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Juffermans, Jan.  - Met stille trom. Beeldende kunst in Utrecht sinds 1900.
Utrecht/Antwerpen, Bruna, 1976. 29 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met vele illustraties. 176 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Juffermans, Jan.  - Met stille trom. Beeldende kunst in Utrecht sinds 1900.
Utrecht, Spectrum, 1996. Herziene en uitgebreide versie van de uitgave uit 1976. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kaal, Ron.  - Respectabel populisme. Kunsthal Rotterdam.
Zwolle, Waanders. 2003. 24,5 x 17,5 cm. Flexiband/Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 255 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kamp, M.van der; e. a.  - De Lucaskrater. Historie en analyse van en meningen over het beeldende. Kunstonderwijs aan de kunstacademies in Nederland.
Groningen., Academie Minerva Pers / Assen, Van Gorcum, 1984. 25 x 17 cm. Paperback / Softcover. XVII, 297 pag. Met illustraties in z/w. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kate, Jeanette ten.  - Het Nederlandse Antiekboek.
Zwolle, Waanders, 2001. 17 x 12,5 cm. Gebonden. Hardcover. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kattenberg, P.A.P.E. et al. (red.).  - Ruimte voor Beelden (al dan niet).
Amstedam, HaGe-uitgeverij, 1994. 25 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 108 pag. MOOI EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kempers, Paul.  - Hardnekkig en vastberaden. Vijftig jaar kunstuitleen.Een geschiedenis van de SBK Amsterdam
Mets & Schilt. 2005. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 125 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kiers, Judiikje ; en anderen. ; Bunnig, Caroline (eindred.).  - Een eeuw apart. Het Rijksmuseum en de Nederlandse schilderkunst in de 19de eeuw.
Amsterdam, Rijksmuseum, 1993. 30 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 100 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Klaster, Jan Bart. ; Demelinne, Peter.  - Grafiek Nu 6. Biënnale van Nederlandse grafische kunst. De Nieuwe Kerk, Amsterdam, 11 november 1994 t/m 7 december 1994.
Eindhover, Kempen Uitgevers, 1994. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 147 pag. - NIEUW.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Klinkenberg, Wim ( redactie ).  - Liga Nieuw Beelden. * 1955 † 1969.
Uitgave Stichting Liga Nieuwe Beelden. 28,5 x 21,5 cm. Softcover. (32 pag.). KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Klomp, D.A.  - In en om de Bergensche school.
A'dam, A.J.G. Strengholt, 1943. 1ste druk. 26 x 20 cm. Half linnen. Vele illustr. 290 pag. GOED EXEMPLAAR  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Klomp, D.A.  - In en om de Bergensche school.
A'dam, A.J.G. Strengholt, 1943. 1ste druk. 26 x 20 cm. Half linnen. Vele illustr. 290 pag. Naam op schutblad. Enigszins geschaafd achterplat toch een KEURIG EXEMPLAAR  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Knoef, J.  - Een eeuw Nederlandse schilderkunst.
Amsterdam, Querido, 1948. Halflinnen. Met 78 illustraties. 167 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Knoef, J.  - Tusschen rococo en romantiek.
Een bundel kunsthistorische opstellen. s-Grav., A.A.M. Stols, 1943. Eerste druk. Half linnen. Illustr. Tekst(je) op schutblad. 293 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Knuttel, G.  - De Nederlandse schilderkunst van Van Eyck tot Van Gogh.
Amsterdam, Becht, 1950. Tweede, geheel herziene druk. Linnen. Met illustraties in z/w. XVI, 559 pag. « Goed exemplaar » 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Knuttel, G.  - De Nederlandse schilderkunst van Van Eyck tot Van Gogh.
Amsterdam, Becht, 1938. Eerste druk. Groen verguld linnen. Met illustraties. XVI, 541 pag. « Goed exemplaar »  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Knuttel, G.  - De Nederlandse schilderkunst van Van Eyck tot Van Gogh.
Amsterdam, Becht, 1938. Eerste druk. Verguld linnen. Met illustraties. XVI, 541 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Koek, Gerard.  - The things you can't remember are the things you can't forget.
Nijmegen, Museum het Valkhof, 2001. Orig. wrappers (FINE). With illustrations. AS NEW Text in Dutch and English. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
KOEKKOEK, LIDEWIJ DE.  - Schatkist van een bankier. Kunst en architectuur bij van Lanschot.
Den Bosch: F. van Lanschot, 1997. 30,5 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 152 pag. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Koldeweij, A.M.  - In Buscoducis 1450 - 1629. Kunst uit de Bourgondische tijd te 's-Hertogenbosch. De cultuur van late Middeleeuwen en Renaissance.
's-Hertogenbosch/'s-Grav., 1990. Groot formaat paperback. Het catalogusdeel met 300 illustraties (70 op groot formaat in kleur). 352 pag. MOOI EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Koninklijke Academie van Beeldende Kunst.  - Eindexamenwerk 1995.
Den Haag, 1995. 29 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 254 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Koninklijke Academie van Beeldende Kunst.  - Eindexamenwerk 1996.
Den Haag, 1996. 29 x 20 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 291 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kraan, Ad.  - Beelden in Noord-Brabant. Ontwikkeling van de beeldhouwkunst na 1945.
Oirschot, Nieuwe Brabantse Kunststichting, 1990. 4to. Orig. wrappers (FINE). 187 pages. * text in Dutch with (col.) ills.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kreek, Mieke L.  - De kerkschat van het onze-lieve-vrouwekapittel te Maastricht.
Amsterdam, Architectura en Natura Pers, 1994. 4o .Linnen met goudopdr. Met orig. stofomsl. Zeer goed exemplaar. 1e druk. Geïll. 333 pag. « Als nieuw » 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Krieken, Th. van ; e.a.  - Kunst bij Rjjksgebouwen 1978 - 1985. 8 jaar kunstopdrachten van de Rijksgebouwendienst.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1986. 30 x 21,5 cm. Ingenaaid. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Krikhaar, Galerie.  - Galerie Krikhaar te gast in Museum Bommel van Dam. 4.5 | 10.6. 1974
Met illustraties in kleur en z/w. Venlo, Museum Bommel van Dam, 1974. Catalogus 4to. Paperback.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kroniek van Kunst en Kultuur Braat, L.P.J.  - Kroniek van kunst en kultuur. Een keuze uit de jaargangen 1935-1952.
Amsterdam Contact 1977. 4to. Groot formaat paperback. 192 p. Geillustreerd. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kröller-Müller Museum.  - Kröller-Müller. The first hundred years.
With contributions by R.W.D. Oxenaar, A.M. Hammacher, Johannes van der Wolk, Toos van Kooten, Jaap Bremer and Marianne Brouwer. Haarlem, Joh.Enschedé en zonen, 1989. Cloth bound with dustwrappers. Richly illustr. in col. and b/w. 319 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Kröller-Müller Museum.  - Sculptuur. Beeldhouwwerken van het Rijksmuseum Kröller-Múller.
Otterlo, Kröller-Müller Museum, 1981. 4to. Oorpronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 292 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Kröller-Müller Museum.  - Voor de ruimte gedacht.
Werken op papier; de collectie van het Rijksmuseum Kröller-Müller Museum. Tekst in het Nederlands: Irene Veenstra/Toos van Kooten. Samenstelling: Toos van Kooten. Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1991. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Vele illustr. in kl. en z/w. 335 pag. - NIEUW. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kröller-Müller Museum.  - With Space in Mind.
Works on paper. The collection in the Kröller-Müller Museum. Texts: Irene Veenstra/Toos van Kooten. Editor: Toos van Kooten. Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1991. First edition. Cloth bound with dustwrappers. Richly illustr. in col. and b/w. 335 pag. « NEW » 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kuile, O. ter.  - 500 Jahre Niederländische Malerei.
Herrsching, Pawlak Verlag, 1976. 4to. Original-Pappband mit Schutzumschlag. 304 S.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kuipers, Laurie.  - Miniatuur Museum. 119 Kunstenaars maken miniaturen voor de bewoners van het Dr. Sarphatihuis.
Amsterdam, 2007. 20 x 15 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. ALS NIEUW  

13.00 Euro

Bestellen/Order
KUNST OP KAMERS.  - KUNST OP KAMERS presenteert PRIVEDOMEIN.
De Rijp, Stichting Kunst op Kamers, 2001. 16,5 x 16,5 cm. Orig. omslag in plastic hoes, waarin bijlagen. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag. ZONDER de CD-Rom. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kwak & Van Daalen & Ronday Grafiekprijs.  - Kwak & van Daalen & Ronday Grafiekprijs 2001. Yukio Tjon-A-Hie. Rob Voerman.
Gebonden, 4to. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Kwak & Van Daalen & Ronday.  - Kwak & Van Daalen & Ronday Grafiekprijs 2000.
4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Laabs, Annegret.  - De Leidse fijnschilders uit Dresden.
Zwolle, Waanders, 2001. 27 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (cloth). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 31 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Laabs, Annegret.  - De Leidse fijnschilders uit Dresden.
Zwolle, Waanders, 2001. 27 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (cloth). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 31 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Laanstra, Ria & Suzanne Veldink.  - Vluchten in schoonheid. De Prerafaëlieten en de Nederlandse kunstenaars rond 1900.
Harderwijk, d'Jonge Hond, Mesdag Museum, 2008. Oblong: 23 x 29 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Laat, Nelleke en anderen.  - Den Bosch van binnen en van buiten.
Venlo, Van Spijk, 1984. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Lakerveld, Carry van (ed.).  - Opkomst en bloei van het Noordnederlandse stadsgezicht in de 17de eeuw. The Dutch Cityscape in the 17th Century and it Sources.
Amsterdams Historisch Museum/Art Gallery of Ontario, 1977. 8vo. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 272 pages. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Lammertse, Friso & Jaap van der Veen  - Uylenburgh & Zoon. Kunst en commercie van Rembrandt tot De Lairesse 1625-1675.
Zwolle, Waanders / Amsterdam, Rembrandthuis, 2006. 29,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 215 illustraties in kleur en z/w. 324 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Lammertse, Friso.  - Dutch genre paintings of the 17th century. Collection of the Museum Boijmans Van Beuningen.
Catalogue. Rotterdam, 1998. Large 4to. Orig. wrappers (FINE). Richly illustr. in col and b/w. 209 pag. NEW COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Lammertse, Friso.  - Nederlandse genreschilderijen uit de zeventiende eeuw. Eigen collectie Museum Boijmans Van Beuningen.
Catalogue. Rotterdam, 1998. 31,5 x 24cm. Paperback / Softcover. 209 pag. NEW COPY Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
 - Landschaptekeningen van Hollandse Meesters uit de XVIIe eeuw. Uit de particuliere verzameling bewaard in het Instituut Néerlandais te Paris. Twee deeln: I Catalogus & II Afbeeldingen.
Brussel - Rotterdam - Parijs - Bern. 1968-1969. Oorspronkelijke omslagen. Twee delen: 211 pag. + 175 platen. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Langendijk, Eugène. Boymans van Beuningen Rotterdam.Museum  - Dutch Art Nouveau and Art Deco Ceramics 1880-1940
Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 2001. 28,5 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. . 256 pp. English text, numerous illustrations in colour & b/w. NEW COPY [ With picture ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Lee, Henk van der.  - Kunst werkt. Oud-Amersfoortse bedrijven tonen hun kunsten.
Amersfoort, 2009. 27 x 24,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Leeman, Fred en John Sillevis.  - De Haagse School en de jonge Van Gogh.
Zwolle, Waanders/Den Haag, Gemeentemuseum, 2005. Groot formaat paperback. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 191 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Leeman, Fred en John Sillevis.  - De Haagse School en de jonge Van Gogh.
Zwolle, Waanders/Den Haag, Gemeentemuseum, 2005. Groot formaat paperback. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 191 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Leeman, Fred en John Sillevis.  - De Haagse School en de jonge Van Gogh. HARDCOVER
Zwolle, Waanders/Den Haag, Gemeentemuseum, 2005. 31 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 191 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Leer, Kees van der.  - Historische wandelingen in Voorburg en omgeving. Vorstelijke dieren en andere prentkunst. Grafiekcollectie Gerard Duijvestein.
Zwolle, Waanders, 2001. 25 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 176 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de & John Sillevis & Charles Dumas.  - De Haagse School. Hollandse meesters van de 19de eeuw.
Parijs-London-Den Haag. Gemeente Museum Den Haag. 1983. 4to.: 29,5 x 21 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 352 pag. GOED EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de & John Sillevis & Charles Dumas.  - De Haagse School. Hollandse meesters van de 19de eeuw.
Parijs-London-Den Haag. Gemeente Museum Den Haag. 1983. 4to.: 29,5 x 21 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 352 pag. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de & John Sillevis & Charles Dumas.  - De Haagse School. Hollandse meesters van de 19de eeuw.
Parijs-London-Den Haag. Gemeente Museum Den Haag. 1983. 29,5 x 21 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 352 pag. MOOI EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de & John Sillevis & Charles Dumas.  - De Haagse School. Hollandse meesters van de 19de eeuw. [ Hardcover met stofomslag ]
Parijs-London-Den Haag. Gemeente Museum Den Haag. 1983. 4to: 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 352 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de & John Sillevis & Charles Dumas.  - De Haagse School. Hollandse meesters van de 19de eeuw. [ Hardcover met stofomslag ]
Parijs-London-Den Haag. Gemeente Museum Den Haag. 1983. 4to: 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 352 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de & John Sillevis & Charles Dumas.  - The Hague School. Dutch Masters of the 19th Century
Den Haag (Haags Gemeentemuseum / Weidenfeld and Nicolson) 1983; 336 pp.; English edition of the exhibion catalogue of a travelling show (Paris, London) with contributions by various authors on diverse aspects of the Hague School (vogue for Holland, art dealers and collectors, relationship Van Gogh and Mondriaan to the Hague School) and b/w and colour illustrations; softcover; 29,5 x 21 cm; [near] FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de. & En anderen.  - Meesters van de Romantiek. Nederlandse schilders 1800-1850. [ ISBN 90-400-9096-3 ]
Zwolle, Waanders, 2005. 29 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 320 pag. Text in Dutch. Uitgave bij tentoonstelling in de Kunsthal Rotterdam, 08/10/2005 - 08/01/2006. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuw, Ronald de.  - Van Gogh Museum. Schilderijen en pastels.
Zwolle, Waanders, 1995. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 272 pag.- NIEUW. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Liebens, Jos (samenstelling).  - Mozaïek. Een selectie uit essays, verhalen en gedichten, tekeningen en houtsneden van medewerkers en studenten van Fontys Hogescholen.
Fontys, 1996. Gebonden (karton). Met illustraties in z/w. 116 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Liedtke, Walter.  - A View of Delft. Vermeer and His Contemporaries.
Zwolle, Waanders, 2000. 31 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 320 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Lievens, Jan - Jan Bialostocki [et al.].  - Jan Lievens. Ein Maler im Schatten Rembrandts.
Braunschweig, Herzog Anton Ulrich-Museum, 1979. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 254 Seiten. GUTER ZUSTAND  

10.00 Euro

Bestellen/Order
London (Royal Society of Painters in Water Colours)  - Exhibition of Dutch Art During The Occupation
Exh. cat. tent.; London n.d. [january 1946]; unpag.; introduction in English by the eminent Dutch art critic A.M. Hammacher; softcover ; rare; (keywords: A.M. Hammacher, A.M., Charley Toorop, Charley); 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Loos, Wiepke a.o.  - Het galante tijdperk. Schilderijen uit de collectie van het Rijksmuseum 1700-1800.
Amsterdam-Zwolle. Rijksmuseum-Waanders Uitgevers. 1995. 27 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 104 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Loos, Wiepke.  - Aquarellen van de Haagse School. De collectie Drucker-Fraser.
Tentoonstellingscatalogus Rijksmuseum Amsterdam. Zwolle, Waanders, 2002. 29,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 271 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

23.00 Euro

Bestellen/Order
Loughman, John & John Michael Montias.  - Public and Private Spaces: Works of Art in Seventeenth-Century Dutch Houses (Studies in Netherlandish Art and Cultural History).
Zwolle, Waanders, 2000. 24,5 x 17,5 cm. Hardcover with dustjacket. Profusely illustrated in b/w. 196 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Lugt, Frits. Collection.  - Reflets du Siècle d' Or. Tableaux Hollandais du dix-septieme siècle. Collection Frits Lugt Fondation Custodia.
Paris, Institut Neerlandais, 1983. 4to. Paperback. xiii, 197 pages, followed by 79 plates in b/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Lugt, Frits.  - Le portrait - miniature.
Illustré par la collection de S.M. la Reine des Pays-Bas. A'dam, P.N. van Kampen & Zoon, 1917. Cloth. Sm. 4to. Illustr. in col and b/w. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Lunsingh Scheurleer, Th. H.  - Sprekend verleden. Wegwijzer voor de verzamelaar van oude kunst en antiek.
Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1959. Linnen met l.besch. stofomslag. Met illustraties. 256 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Lunsingh Scheurleer, Th. H.  - Sprekend verleden. Wegwijzer voor de verzamelaar van oude kunst en antiek.
Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1959. In linnen gebonden. . Met illustraties. 256 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Löhneysen, Hans Wolfgang von.  - Die ältere niederländische Malerei. Künstler und Kritiker.
Eisenach, Erich Rüth Verlag, 1956. 24,5 x 17,5cm. Original-Leinen. Hardcover. 556 Seiten. Mit 10 Farb u. 46 sw. Taf. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Lörzing, Han.  - Een kunstreis door Flevoland.
Rotterdam, 010 Publishers, 1991. 26 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 96 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Maastricht, Stichting Zuidervrienden, 2006Boschma, C.  - Meesterlijk vee. Nederlandse veeschilders 1600 - 1900.
Zwolle, Waanders, 1988. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 280 pag. - With summary in English. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Mak van Waay, S.J.  - Lexicon van Nederlandsche Schilders en Beeldhouwers. 1870 - 1940.
A'dam, Wereldbibliotheek, 1944. 1ste druk. 27,5 x 20,5 cm. in half li 136 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Man, Jacqueline de (red.).  - Kunst op schrift. Een inventarisatie van Nederlandstalige publikaties op het gebied van kunsttheorie en esthetica 1670-1820.
Leiden, Primavera Pers, 1993. 30,5 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 263 pag. ALS NIEUW  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Mander, Carel van.  - Het schilder-boek van Carel van Mander. Het leven der doorluchtige Nederlandsche en Hoogduitsche schilders.
In hedendaagsch Nederlandsch overgebracht met 223 afbeeldingen [in z/w]. A'dam, Wereldbibliotheek, 1943. Tweede herziene druk. 24 x 18 cm. In bruin linnen gebonden (minimaal verkleurd; bandontwerp Georg Rueter). Met ex lbris van Cor Bruijn ("Sil de strandjutter"). 595 pag. 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Manheim, Ron.  - Evocatie door deformatie. Expressionisme in Duitsland 1908-1924.
Heerlen (Open Universiteit Faculteit Cultuurwetenschappen) 1998; 190 pp.; exceptional publication in Dutch about German expressionism and it's roots, used to accompany the first part of a course at the Open University Heerlen on different expressionist tendencies in the visual arts of the twentieth century; richly illustrated; hardback; rare; 28 x 22,5 cm; fine copy.  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Marijnissen, Peter e.a. (red.).  -  De Zichtbaere Werelt. Schilderkunst uit de Gouden Eeuw in Hollands oudste stad.
Zwolle/Dordrecht, Waanders/Dordrechts Museum, 1992. Catalogue. 4to, 28 x 24 cm. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). 288 pag. text in Dutch with ills. in colour and b/w. NEW  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Martin, W.  -  De Hollandsche Schilderkunst in de 17e Eeuw. Deel I: Frans Hals en zijn Tijd. Onze 17e Eeuwsche Schilderkunst in het Algemeen, in hare Opkomst en rondom Frans Hals.
Amsterdam, Meulenhoff, z.j. Derde druk. Verguld linnen. Met illustraties in z/w. IV, 471 pag. « Goed exemplaar » 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Martin, W.  -  De Hollandsche Schilderkunst in de 17e Eeuw. Deel I: Frans Hals en zijn Tijd. Onze 17e Eeuwsche Schilderkunst in het Algemeen, in hare Opkomst en rondom Frans Hals.
Amsterdam, Meulenhoff, 1942. Tweede druk. Verguld linnen. Met illustraties in z/w. XIV, 471 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Martin, W.  - schilderkunst in de tweede helft van de zeventiende eeuw.
Ansterdam, Bigot & van Rossum, 1950. 4to. Linnen. 337 Afbeeldingen. 445 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Mauritshuis.  - Terugzien in bewondering. Wat verzamelaars kozen. Een honderdtal 17de eeuwse Nederlandse schilderijen voornamelijk uit particulier bezit tentoongesteld in het Mauritshuis. A Collectors' Choise. One hundred 17th century Dutch paintings ........
Den Haag, Mauritshuis, 1982. Oblong: 23 x 25 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 244 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Mauritshuis.  - Vijfentwintig jaar aanwinsten Mauritshuis, 1945-1970.
Introduction (in Dutch) by S.J.Gudlaugsson.The Hague, Mauritshuis, 1970. 50 ills. in b/w and some in col., 4to. Orig. gilt cloth. - Nice copy.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
McNeil Kettering, A.  - Drawings from the Ter Borch studio estate in the Rijksmuseum. Volume 1.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1988. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. XXXIII, 358 pages. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Meijer, Fred G. en anderen.  - Asperges in olieverf. Een koninklijke groente in de zeventiende eeuw.
Venlo, Limburgs Museum & Zwolle, Waanders, 2005. 168 pag. Paperback. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Meijer, Fred G.  - The collection of Dutch and Flemish still-life paintings bequeathed by Daisy Linda Ward. The Ashmolean Museum of Oxford. Catalogue of the collection of paintings. The Ashmolean Museum Oxford.
Zwolle, Waanders, 2003. 28,5 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 336 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ] Heavy book: extra shipping charge!  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Metropolis M.  - Metropolis M. Bloemlezing kunstkritiek in Nederland 1945 - 1985. Tweemaandelijks tijdschrift over hedendaagse kunst.
129 pp.; double issue (january/february 1987) on postwar modern art criticism in The Netherlands; with an anthology of writings by the critics of this period (1945-1985); wrappers; (keywords: Dutch art criticism, kunstkritiek, Prange, Lambert Tegenbosch, Hans Redeker, George Lampe, Charles Wentinck, Rudi Fuchs, Carel Blotkamp);30,5 x 22 cm; [near] FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Meyere, Jos de.  - Utrecht op schilderijen. Zes eeuwen topografische voorstellingen van de stad Utrecht.
Utrecht, Kwadraat, 1988. 25,5 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 331 pag. MOOI EXEMPLAAR 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Meyere, Jos de.  - Utrecht op schilderijen. Zes eeuwen topografische voorstellingen van de stad Utrecht.
Utrecht, Kwadraat, 1988. 25,5 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 331 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
 - Modern Art travels East - West. Corporate collections from Singapore and the Netherlands.
Stichting Onderneming & Kunst, (1990). 4to. Hardcover (clothbound). 188 pag. Met 150 fraaie reprodukties in kleur (full page). Met als Nederlanders o.a. Lucebert, Armando, Jeroen Henneman, Heyboer en Rob Scholte.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Mohlmann, Rob.  - Realisten 1998
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1999. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur. 127 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Mohlmann, Rob.  - Realisten 2000.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 2003. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 144 pag. - NIEUW.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Mohlmann, Rob.  - Realisten 2000.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 2003. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 144 pag. Stempeltje op schutblad. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Molen, Joh. R. ter.  - Arti & urbi. De Stichting Museum Boymans - van Beuningen als steunpilaar onder een Rotterdams museum.
Rotterdam, 1993. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 271 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Molen, Joh. R. ter.  - Arti & urbi. De Stichting Museum Boymans - van Beuningen als steunpilaar onder een Rotterdams museum.
Rotterdam, 1993. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 271 pag. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Monquil-Broersen, Tiny [samenstelling].  - Universitaire collecties in Nederland. Nieuw licht op het academisch erfgoed.
Zwolle, Waanders, 2007. 30 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Monumentale kunst., Alma, P., Hammacher, A.M. & En anderen.  - Ruimte. Beeldende kunst in samenwerking met de architectuur.
Vereiniging van beoefenaars van de Monumentale Kunsten. 1956. Oblong 8vo: 19 x 26 cm. Met foto's. 64 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Moor, Christiaan de.  - Postzegelkunst. De vormgeving van de Nederlandse postzegel.
's-Gravenhagen, Staatsbedrijf der Posterijen, 1960. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. XVI, 300 pag. Text in Dutch, with summaries in French, English and German. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Muller, Eelke & Helen Schretlen.  - Betwist bezit. De Stichting Nederlands Kunstbezit en de teruggave van roofkunst na 1945.
Zwolle, Waanders, 2002. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Muller, Sheila D.  - Charity in the Dutch Republic. Pictures of Rich and Poor for Charitable Institutions.
Ann Arbor (UMI Research Press) 1985; 295 pp.; text in English with 95 b/w illustrations; published as volume 3 in the series >Studies in the Fine Arts: Art Patronage<; revision of thesis written in 1982; cloth/hardcover ; 23,5 x 16 cm ; rare; [near] FINE COPY ; [ With picture ]  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Museum Het Prinsenhof, Delft.  - Internationale Tentoonstelling De Aquarel 1800-1950.
Delft, 1952. 22,5 x 16 cm. 72 pag., 24 illustraties in z/w. Oorspronkelijke omslag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Museum Journaal.  - Een Hermetische Machine - Nieuwe Kunst in Nederland A Hermetic Machine: New Art in the Netherlands.
Amsterdam, Museum Journal Spring 1986, No. 6, 1986. 120 pag., num. (col.) ills., 22 x 27.5 cm. Paperback.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 21; Jaargang 1976
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 6 nummers. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 25 ; Jaargang 1980.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 7 nummers. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 26 ; Jaargang 1981.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 7 nummers. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 26 ; Jaargang 1981.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 7 nummers. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 27 ; Jaargang 1982.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 6 nummers waarvan nummer 5 & 6 een dubbelnummer is. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 29 ; Jaargang 1984.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 6 nummers. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 31 ; Jaargang 1986.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 5 nummers waarvan nummer 3 & 4 een dubbelnummer is. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 32 ; Jaargang 1987.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van Nederlandse musea en culturele centra. 5 nummers waarvan nummer 5 & 6 een dubbelnummer is. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
MuseumJournaal.  - Museumjournaal Serie 33 ; Jaargang 1988.
Tweemaandelijkse publikatie voor moderne kunst van 19 Nederlandse musea en culturele centra. 5 nummers waarvan nummer 5 & 6 een dubbelnummer is. 25 x 18 cm. Geniet. Compleet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Musées de Châteauroux.  - Ravage au Musée. Retrospective, Musée-Hôtel Bertrand.
Catalogue. 2009. Paperback / Softcover. 16 x 24 cm. Paperback / Softcover. Photography Bastiaan van den Berg a.o. Richly illustrated in color. Unpaginated.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Nachtigäller, Roland; u.a.  - Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian.
Kassel. Museum Fridericianum, Weber & Weidemeyer 1991. 26 x 20 cm. 112 S. Kartoniert. Softcover. Mit zahlreichen, teils farbigen Abbildungen. GUTER ZUSTAND  

10.00 Euro

Bestellen/Order
National Gallery.  - Dutch School XVII-XIX Centuries. Plates Volumes I and II. National Gallery Catalogues.
London, The National Gallery, 1958. Two Volumes. Large Folio: 41 x 32 cm. Cloth with sl.dam. dustjackets. With 24 color and about 400 black and white plates. Two volumes: XII, 216 pages and XXIV,217 - 410 pages 

50.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
National Gallery.  - Dutch School XVII-XIX Centuries. Plates Volumes I and II. National Gallery Catalogues.
London, The National Gallery, 1958. Two Volumes. Large Folio: 41 x 32 cm. Cloth with dustjackets. Dustjacket volume I a bit damaged. With 24 color and about 400 black and white plates. Two volumes: XII, 216 pages and XXIV,217 - 410 pages 

50.00 Euro

Bestellen/Order
 - Het Nederlands staatsieportret.
Exhib. cat. Bonnefantenmuseum, Maastricht, 1973. Softcover. 106 pages, 55 ills. in b/w, 4to, orig. wrappers. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Kring van Beeldhouwers. ; Nijstad, jaap (inleiding).  - De wegen liggen in een reis. Expositie Nederlandse Kring van Beeldhouwers. Kasteel Groeneveld 1996.
Vierkante cassette met inleiding door Jaap Nijstad en 17 kaarten van een sculptuur.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Neurdenburg, Elisabeth.  - De zeventiende eeuwsche beeldhouwkunst in de noordelijke Nederlanden. Hendrick de Keyser, Artus Quellinus, Rombout Verhulst en tijdgenoten.
Amsterdam, Meulenhoff, 1948. Linnen. Met 210 illustraties in z/w. 319 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
 - Niederländische Malerei im XV. und XVI. Jahrhundert. Aus dem Niederländischen von Wolfgang Cordan. Mit 318 Abbildungen.
Amsterdam, Leipzig, Pantheon, 1941. 4to. VIII, 371 Seiten. Orig.-Leinen mit Goldprägedruck. GUTES EXEMPLAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Niehaus, Kasper.  - Levende Nederlandsche kunst.
Amsterdam (Bigot & Van Rossum NV) n.d. ; 264 pp.; 2nd edition; survey of Dutch contemporary art published during World War II; with tipped-in colour plates and b/w illustrations; hardback; 32,5 x 25 cm. NEAR FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nieuwenhuis-Verveen, G.W.J.  - Standbeelden, monumenten en schulpturen in Rotterdam.
Rotterdam, Gementelijke Archiefdienst, 1972. 24 x 16,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 99 pag. + 72 foto's van H.M. Vrijmoet - Gemeentelijke Archiefdienst. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nijmegen.  - Het Valkhof te Nijmegen.
Catalogus. Nijmegen, 1980. 4to. Paperback. Softcover. Richly illustr. in col and b/w. 214 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Nikulin, Nikolai.  - 15th and 16th Century Netherlandish Paintings in Soviet Museums.
Aurora Art Publishers , 1987. 35 x 28 cm. Hardcover book with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 359 pages.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Noordbrabants Museum.  - Naar gothieken kunstzin. Kerkelijke kunst en cultuur in Noord-Brabant in de negentiende eeuw.
's-Hertogenbosch, 1979. Oorpronkelijke omslag. Met vele illustraties. 124 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Os, Henk van and others.  - Netherlandish Art in the Rijksmuseum 1400 - 1600.
Zwolle, Waanders/Amsterdam, Rijksmuseum, 2000. 4to. Cloth with dustwrappers. Richly illustrated in color and b/w. 279 pag. NEW COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Petersen, Ad.  - De Ploeg. Gegevens omtrent de Groningse schilderkunst in de jaren '20.
's-Gravenhage, BZZTôH, 1982. 20,5 x 15,5 cm. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 132 pag. MOOI EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Petit, Galerie., Kuik, Dirkje., Wijnberg, Nicolaas. & En anderen.  - Petit. Nummer 1, 2, 3, 5 en nummer 5-6. [No. 1, 2, 3, 4, 5 & 6 - NIET verder verschenen ]
Amsterdam, Galerie Petit, 1979-1980. Ingenaaid / Softcovers. Vijf delen; nummer 5-6 is een dubbelnummer. 34 x 25 cm. Oplage 200 exemplaren (deze set heeft nummer 70). In nummer 1: als bijlage een originele, genummerde en gesigneerde litho van J.H. Moesman, gedrukt door William D. Kuik, en een begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk. In nummer 2: een originele genummerde en gesigneerde kleurenlitho van Nicolaas Wijnberg + een genummerd vouwblad, geschreven, ontworpen, gezet en gedrukt door Frans de Jong [het begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk ontbreekt]. In mummer 3 [Dirkje Kuik nummer]: twee gesigneerde lithos van D.K. + begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk. In deel 4: een originele, genummerde en gesigneerde litho van J.H. Moesman, gedrukt door Dirkje Kuik + begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk; EXTRA toegevoegd twee litho's van Nicolaas Wijnberg. Nummer 5 - 6: het Nicolaas Wijnberg-nummer: door hem samengesteld. Met, los bijgevoegd, twee originele, genummerde en gesigneerde kleurenlitho's van Nicolaas Wijnberg [ het begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk ontbreekt]. Al het originele grafiek is genummerd en gesigneerd. KEURIGE & GAVE SET. BEVAT o.a. bijdragen van Hermanus Berserik, Gèr Boosten, Jan Kooistra, J.H. Moesman, Gerrit van 't Net, en Hans Redeker

400.00 Euro

Bestellen/Order
Pinxteren, A.A.J.J. van , e.a.  -  Pronkstukken. Venlo 650 jaar stad.
Venlo, Goltziusmuseum, 1993. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 340 pag. GOED EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Plan Internationaal Doorwerth .  - Beelden en Bouwen: Woody van Amen, Boezem, Bonies, Rik van Bentum, Ger van Elk, Pieter Engels, Ficheroux, Jaak Frenken, Frank Gribling, Jeroen Henneman, Kamph, Jan van Munster, Frans Peeters, Gust Romijn, Peter Struycken, Frans Zwartjes
1967; unpag.; exh.cat. of a show curated by Felix Valk (Galerie 20, Arnhem); the selection of 16 Dutch artists was made because of their use of 'new' materials in a non-traditional way; with b/w ill.; sheets coneccted with bolt in left top hand corner; sun wear along edge; oblong format; 16,5 x 24,5 cm ; NEAR FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Plietzsch, Eduard.  - Holländische und Flämische Maler des XVII. Jahrh.
Leipzig, Seemann Verlag, 1960. Gr. 8. Original - Leinen mit Schutzumschlag. 223 S. mit Tafelanh. - Gutes Exemplar. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Ploeg, Peter van der & Carola Vermeeren.  - Vorstelijk verzameld. De kunstcollectie van Frederik Hendrik en Amalia. [ Hardcover & Nieuw ]
Zwolle, Waanders, / Mauritshuis, Den Haag, 1998. 31 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 276 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Prix de Rome. Breddels, Lilet.  - Prix de Rome 1999.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. Paperback. With illustrations in color and b/w.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Raay, Stefan van.  - Imitation and Inspiration. Japanese Influence on Dutch Art.
Amsterdam, Art Unlimited Books, 1989. 1st edition. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/NEAR FINE). With illustrations in col. and b/w. 180 pag.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
 - Reizen naar Rome. Italië als leerschool voor Nederlandse kunstenaars omstreeks 1800. Paesaggisti ed altri artisti olandesi a Roma intorno al 1800.
Teylers Museum, Haarlem, 1984. 187 pages + ills. in b/w and 9 in color. Paperback. Texts in Dutch and Italian. Contrib. by J.Offerhaus, R.W.Scheller, E.Bergvelt a.o. 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Renders, Hans.  - Verijdelde dromen. Een surrealistisch avontuur tussen De Stijl en Cobra.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1989. Paperback. Met illustraties. 216 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Renders, Hans.  - Verijdelde dromen. Een surrealistisch avontuur tussen De Stijl en Cobra.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1989. Paperback. Met illustraties. 216 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ridderbos, Bernhard. & Anne van Buren; Henk van Veen (editors).  - Early Netherlandish Paintings: Rediscovery, Reception, and Research.
Amsterdam, University Press, 2005. 24,5 x 17,5 cm. Hardcover. With illustrations in color and b/w. X, 481 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksdienst Beeldende Kunst, Den Haag.  - Old Master Paintings. An Illustrated Summary Catalogue.
Zwolle, Waanders Uitgevers / Den Haag, Rijksdienst Beeldende Kunst [ The Netherlands Office for Fine Arts ], 1992. 30,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With many illustrations in b/w. 453 pages + Corrections and Additions. NEW COPY  

48.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksdienst Beeldende Kunst, Den Haag.  - Old Master Paintings. An Illustrated Summary Catalogue.
Zwolle, Waanders Uitgevers / Den Haag, Rijksdienst Beeldende Kunst [ The Netherlands Office for Fine Arts ], 1992. 30,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With many illustrations in b/w. 453 pages + Corrections and Additions. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam., Luijten, Ger & Ariane van Suchtelen., Baarsen, Reinier., Kloek, Wouter. & Schapelhouman, Marijn.  - Dawn of the Golden Age. Northern Netherlandisch Art. 1580 - 1620.
Rijksmuseum Amsterdam/Zwolle, Waanders, 1993. 30,5 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Cloth bound with dustwrappers. Richly illustr. in col and b/w. 718 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - All the Paintings of the Rijksmuseum in Amsterdam: a Completely Illustrated Catalogue.
Foreword Arthur van Schendel. A'dam, Rijksmuseum/Gary Swartz, 1976. Cloth. Richly illustr. in b/w. 911 pag. 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - Alle schilderijen van het Rijksmuseum te Amsterdam. Volledig geïllustreerde catalogus door de afdeling schilderijen van het Rijksmuseum. Voorwoord A. van Schendel.
Amsterdam, Rijksmuseum/Haarlem, De Haan, 1976. In linnen gebonden. Hardcover. Met circa 5000 illustraties in z/w. 911 pag.KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - Bulletin van het Rijksmuseum. Jaargang 37, 1989. Vier nummers.
Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in kleur en z/w. In totaal 360 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - Bulletin van het Rijksmuseum. Jaargang 40, 1992. Vier nummers.
Paperbacks / Softcovers. In totaal 423 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - Bulletin van het Rijksmuseum. Jaargang 44, 1996. Vier nummers.
Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. In totaal 426 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - Bulletin van het Rijksmuseum. Jaargang 45, 1997. Vier nummers.
Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. In totaal 414 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - Kunst voor de beeldenstorm. Noordnederlandse kunst 1525 - 1580.
Contrib. by W.Th Kloek, W. Halsema-Kubes and R.J. Baarsen. Exhibition catalogue Rijksmuseum Amsterdam. 1986. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. . 281 Illustr. in col and b/w. 189 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Rijksmuseum Amsterdam.  - Tot Lering en Vermaak. Betekenissen van Hollandse genrevoorstellingen uit de zeventiende eeuw.
Catalogus Rijksmuseum Amsterdam, 1976. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 291 pag. MOOI EXEMPLAAR  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Rijksmuseum Amsterdam.  - Willem van Oranje. Om vrijheid van geweten
Amsterdam, Rijksmuseum, 1984. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met afbeeldingen in zwart wit. Tentoonstellingscatalogus 28 sept. 9 december 1984 Rijksmuseum Amsterdam . 108 pag. + plaatje. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rispens, Jelle J.  - Scenografie. Rijksakademie van beeldende kunsten amsterdam. 1969.
Catalogus. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rodrigo, Evert.  - Schilderkunstig Realisme. Le Realisme Pictural. Co Westerik, Herman Gordijn, Fer Hakkaart, Walter Nobbe, Jan Beutener, Arie Van Geest, Siet Zuyderland, Pat Andrea.
Amsterdam, Bureau Beeldende Kunst. 1980. 24 x 21 cm. Paperback / Softcover. 44 pag. Text in French and Dutch. FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Roepers, Nicole (red.).  - Vijf eeuwen landschap.
Leiden, Stedelijk Museum De Lakenhal, 1993. 27 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 77pag. Tentoonstellingscatalogus. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst, R.N.  - Over kunst en kunstenaars. Beschouwingen en herdenkingen. Nieuwe bundel
Amsterdam (J.M. Meulenhoff) 1928; 255 pp.; second volume of a selection of essays on art and artists; decorated cloth. NEAR FINE COPY [ With picture ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Roodenburg, Herman.  - The eloquence of the body. Perspectives on gesture in the Dutch Republic.
From the serie: Studies in Netherlandish art: Volume 6. Zwolle, Waanders, 2004. 29 x 23 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 208 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Sandberg, W. Centraal Museum Utrecht.  - Open de musea. Centraal Museum 3. Mededelingenblad.
Utrecht, Centraal Museum, 1973. Oorspr. omslag (ontwerp W. Sandberg). Geïllustreerd in z/w, rood en blauw. 16 pag. Met de originele kartonnen envelop (ontwerp W. Sandberg). MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Sandberg, W., Steendrukkerij De Jong., Kwadraat-blad., Quadrat-Print Sandberg, Willem.  - NU midden in de XXe eeuw. Au milieu du XXième siècle. In the middle of the XXth century. Mitten im XX. jahrhundert. [ NU 1 ].
Hilversum, Steendrukkerij De Jong, 1959. 25 x 25 cm. Oorspr. omslag / Orig. wrappers (FINE). . Druksels in diverse kleuren op verschillende soorten papier. Different kinds of prints in different colors and paper. Text in Dutch, English, French and German. NEW COPY With picture. 

45.00 Euro

Bestellen/Order
SANTEN, INGRID VAN en DOLF WELLING.  - Haagse Kopstukken 1961 - 1992. 30 Jaar Haagse beeldende kunst in 2 x 28 zelfportretten.
Den Haag, SeaPress, 1992. Orig. wrappers. 17,5 x 25,5 cm. 124 pag., text in Dutch. With illustrations in color and b/w. FINE COPY 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Scallen , Catherine.  - Rembrandt, Reputation and the Practice of Connoisseurship.
Amsterdam, University Press, 2004. Hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. 417 pages. NEW COPY [ With picture ]  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Schadee, Nora.  - Rotterdamse Meesters uit de Gouden Eeuw. Catalogus van de tentoonstelling in het Historisch Museum Rotterdam. [ISBN 9789066304833] HARDCOVER
Zwolle, Waanders, 1994. 28,5 x 23,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 363 pages. Text in Dutch. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

23.00 Euro

Bestellen/Order
Schaffers-Bodenhausen, K. & Schaffers-Bodenhausen, K.  - The portrait miniatures in the collections of the House of Orange-Nassau.
Zwolle, Waanders, 1993. 29 x 23,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in English. 448 pages. 700 colour photographs; 30 b&w photographs. NEW COPY Still shrinkwrapped  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Schapelhouman, Marijn & Peter Schatborn.  - Land & water. Hollandse tekeningen uit de 17de eeuw in het Rijksprentenkabinet. Dutch drawings from the 17th century in the Rijksmuseum print room.
Rijksmuseum, Amsterdam/Zwolle, Waanders, 1987. In dutch & english. Oblong: 22 x 26 cm.Original paper covers. 100 Dutch drawings from the 17th Century, all depicting in original colours. XIII pages of text.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Schapelhouman, Marijn & Peter Schatborn.  - Dutch Drawings of the Seventeenth Century in the Rijksmuseum, Amsterdam. Artists born between 1580 and 1600.
Amsterdam, Rijksmuseum/London, Merrell Holberton, 1998. Large 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE) in box (boards); still unopened and sealed. Volume I: Text. 248 pages with 174 watermarks. Volume II: Plates. With 18 colour plates and 481 black and white illustrations. Highly informative catalogue in two volumes providing a valuable contribution to the study of Dutch art of the period. Every drawing is catalogued in the first volume and illustrated in the second. NEW COPIES 

125.00 Euro

Bestellen/Order
Schapelhouman, Marijn & Peter Schatborn.  - Dutch Drawings of the Seventeenth Century in the Rijksmuseum, Amsterdam. Artists born between 1580 and 1600.
Amsterdam, Rijksmuseum/London, Merrell Holberton, 1998. Large 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE) in box (boards); still unopened and sealed. Volume I: Text. 248 pages with 174 watermarks. Volume II: Plates. With 18 colour plates and 481 black and white illustrations. Highly informative catalogue in two volumes providing a valuable contribution to the study of Dutch art of the period. Every drawing is catalogued in the first volume and illustrated in the second. NEW COPIES 

125.00 Euro

Bestellen/Order
Schapelhouman, Marijn & Peter Schatborn.  - Land & water. Hollandse tekeningen uit de 17de eeuw in het Rijksprentenkabinet. Dutch drawings from the 17th century in the Rijksmuseum print room.
Rijksmuseum, Amsterdam/Zwolle, Waanders, 1987. In dutch & english. Oblong: 22 x 26 cm.Original paper covers. 100 Dutch drawings from the 17th Century, all depicting in original colours. XIII pages of text. FINE COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Schatborn, peter.  - Tekenen van warmte. 17de-eeuwse Nederlandse tekenaars in Italië.
Zwolle, Waanders, 2001 / cat. Rijksmuseum, Amsterdam. 29,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 223 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. With picture.  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Scheen, Pieter.  - Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1880. Herzien door P. Scheen.
's-Gravenhage, P. Scheen, 1981. 31 x 22 cm. In donkerblauw kunstleer gebonden. Hardcover. 889 Illustraties in kleur en z/w. 689 pag. NIEUW EXEMPLAAR In de originele verzenddoos. [ Met afbeelding ]  

70.00 Euro

Bestellen/Order
Scheen, Pieter.  - Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1880. Herzien door P. Scheen.
's-Gravenhage, P. Scheen, 1981. 31 x 22 cm. In donkerblauw kunstleer gebonden. Hardcover. 889 Illustraties in kleur en z/w. 689 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Scherpel, G.J. Kunsthandel.  - HOLLANDS KLEURENPALET ROND EEUWWISSELING.
Amsterdam, 1975. 21 x 21 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 24 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Scheveningen (Museum Beelden aan Zee).  - Het eigen gezicht. Kunstenaars uit de vindplaats Rijksacademie; een keuze van Auke de Vries
ExScheveningen (Museum Beelden aan Zee / Rijksacademie) n.d. [1997]; unpag.; 800 copies; published on the occasion of the exhibition >Het eigen gezicht<, a selection of former students at the Rijksacademie were invited by Auke de Vries, their scultpure coach at the time, to make a contribution to this publication; amongst the participants: Karin Arink, Erzsébet Baerveldt, Alicia Framis, Berend Strik; softcover ; 30 x 21 cm; FINE COPY 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Schokkenbroek, J.C.A. & C.E. Zonnevylle-Heyning.  - Kunst op het water. Nederlandse scheepssier 1650-1850.
Amsterdam, Vereeniging Ned. Hist. Scheepvaartmuseum; Zutphen, Walburg Pers. 1995. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen met stofomslag. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag. - In goede staat. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen. Schoonheid van ons land.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen met licht ongave stofomslag. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag. - In goede staat. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen. Schoonheid van ons land.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen met licht ongave witte stofomslag. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gerson, H.  - Het tijdperk van Rembrandt en Vermeer. De Nederlandse schilderkunst deel II.
Uitgeverij Contact Amsterdam 1952. Groot 4to. Met 183 Fotos. Linnen. 68 tekstpag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gerson, H.  - Voor en na Van Gogh. De Nederlandse schilderkunst deel III
Amsterdam Contact 1961. 4to. (34 x 24 cm). 80 pag. tekst. Met 175 foto's. Linnen met stofomslag (licht ongaaf). Deel 17 uit de reeks ' De schoonheid van ons land '  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Witsen Elias, J.S.  - Koorbanken, koorhekken en kansels.
Beeldhouwkunst. Deel 1 van de serie. A'dam, Contact, 1946. Linnen met licht ongave stofomslag . Folio. Tekst van J.S. Witsen Elias. Met 197 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Schooten, C.J.F. van; Wüstefeld, W.C.M. (red.)  - Goddelijk geschilderd. Honderd meesterwerken van Museum Catharijneconvent.
Zwolle, Waanders, 2003. 28 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 279 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Schretlen, Helen.  - Loving art. De Willem & Anna Singer Collectie.
Zwolle, Waanders, 2006. 27 x 22 cm. Flexiband/Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. Also available in English. [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Schretlen, Helen.  - Loving Art. The Willem & Anna Singer Collection.
Zwolle, Waanders, 2006. 27 x 22 cm. Flexiband/Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 256 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped. Also available in Dutch. [ With picture ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Schulze, Sabine (Hg.).  - Leselust. Niederländische Malerei von Rembrandt bis Vermeer. Katalog zur Ausstellung 1994, Schirn-Kunsthalle Frankfurt. Herausgegeben von Sabine Schulze. Mit Beiträgen von Ann Jensen Adams, Jochen Becker, Görel Cavalli-Björkman, Frans Grijzenhout, E. de Jongh, Justus Müller Hofstede, Anja Petz, M.A. Schenkeveld-van der Dussen, Sabine Schulze, Bettina Werche,
Frankfurt/Main, Schirn / Stuttgart, Hatje Verlag,1993. 28 x 24 cm. 380 S.Mit Abbildungen in Farbe und sw. Paperback / Broschiert. SEHR GUTES EXEMPLAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Schöne, Wolfgang.  - Die grossen Meister der niederländischen Malerei des 15.Jahrhunderts.
Hubert van Eyck bis Quentin Massys. Leipzig, Pantheon Verlag, 1939. Leinen. 128 Abbildungen. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Segal, Sam.  - Een bloemrijk verleden. Overzicht van de Noord-en Zuidnederlandse bloemschilderkunst, 1600 tot heden.
Amsterdam, De Boer/'s-Hertogenbosch, Noordbrabants Museum, 1982. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Semah, Joseph - Boekraad, Hughes. Semah, Joseph - Boekraad, Hughes.  - Design - Kunst - Design.
Catalogus. HCAK, z.j. 23, 3 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslag (bruin velours). Met illustraties in z/w. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Seyn, Eug. M.H. de  - Dessinateurs graveurs et peintres des anciens pays-bas.
Écoles Flamande et Hollandaise. Turnhout, Brepols, n.d. Orig. cloth. Illustr. in b/w. 302 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Seyn, Eug. M.H. de  - Dessinateurs graveurs et peintres des anciens pays-bas.
Écoles Flamande et Hollandaise. Turnhout, Brepols, n.d. 27,5 x 18 cm. Hardcover (clothbound; gilt; slightly stained) Illustr. in b/w. 302 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SICKINGHE TEN HOLTHE, GREET / SLIM, HENK.  - Bouwfonds Kunstcollectie.
Hoevelaken, Bouwfonds Nederlandse Gemeenten, 1988. 27,5 x 22,5 cm. In blauw Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. linnen gebonden. Hardcover. 235 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Sillevis, John en Anne Tabak.  - Het Haagse School boek.
Zwolle, Waanders/ Gemeentemuseum Den Haag. 2001. 17 x 12,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 416 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Simonis & Buunk.  - De Edese cahiers. [ deel 1 + 2 + 3, compleet ]
Ede, Simonis & Buunk, 2010. 27 x 21 cm. Paperbacks / Softcovers. Rijk geïllustreerd in kleur. ALS NIEUW  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Singer Museum Laren - Blokland, Anne e.a.  - Collectie Singer. Schilderijen.
Laren, Singer Museum / Zwolle, Waanders, 2002. 28,5 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 207 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Singer Museum Laren - Blokland, Anne e.a.  - Collectie Singer. Schilderijen.
Laren, Singer Museum / Zwolle, Waanders, 2002. 28,5 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 207 pag.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Smit-Muller, R.H. - J.P. Nagelhout.  - J.P.Nagelhout. Medicus, mecenas, collectioneur.
Zwolle, Tjeenk Willink, 2005. 31,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Smit-Muller, R.H. - J.P. Nagelhout.  - J.P.Nagelhout. Medicus, mecenas, collectioneur.
Zwolle, Tjeenk Willink, 2005. 31,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Smit-Muller, Roel H.  - Kunstgalerij Lenten 40 jaar 1962-2002.
Zwolle, Waanders, 2002. 23 x 20,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Sponselee M. [red.] & Duking K. e.a. [tekst].  - Genootschap Kunstliefde in het Centraal Museum en het Dutch Design Center.
Utrecht, 2007. 27 x 21 cm. Tentoonstellingscatalogus. Paperback / Softcover. Oplage 1000 exemplaren. 115 pag. Met DVD. ALS NIEUW  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Staal, Gert - Intermezzo.  - Postorderkatalogus.
Dordrecht, Intermezzo. Verkoopcatalogus met losse bladen in mapje (14,5 x 14,5 cm) met kunstvoorwerpen. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Staring, A.  - Kunsthistorische verkenningen. Een bundel kunsthistorische opstellen.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948. Verguld linnen. Met illustraties in z/w. VIII, 190 pag. + register. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Steehouwer, Hein.  - Zeven meta-realisten Symboliek bij Nederlandse schilders.
Deventer, Ankh-Hermes, 1974. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 131 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Steensma, Regn. (red.).  - Met loden vleugels. Zoektocht naar zingeving bij Groninger kunstenaars.
Groningen, Instituut voor Liturgiewetenschap, 1994. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. Paperback. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Stella, Frank.  - The Dutch Savannah. De Hollandse Savanne.
Amsterdam, Stichting Edy de Wilde-lezing, n.d.; 33 pages; Text in English and Dutch of a lecture given by Stella on December 15th, 1984; Orig. wrappers. 29,5 x 21 cm. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Stichting Kunst op Kamers.  - Kunst op Kamers: De Rijp.
Stichting Kunst op Kamers, De Rijp, 1999. 22 x 24,5 cm. Halflinnen. Met illustraties in kleur. 108 pag.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Stijl, De.  - De Stijl 1 en 2 Complete Reprint 1968. 1917 - 1920 & 1921 - 1932. [ 2 VOLUMES ]
Amsterdam/Den Haag, Atheneum / Bert Bakker / Polak & Van Gennep, 1968. Hardbounds. Orig. clothbacked boards Volume I: 28,5 x 21,5 cm. and volume 2 : oblong [21,5 x 28,5 cm]. 2 Volumes: (12), 636; (12), 666 pag. Facsimile reprint of one of the most important and influential modernist periodicals of the 20the century. Conrtibutions by i.a. Th. van Doesburg, J.J.P. Oud, Piet Monriaan, Anthony Kok and H. Arp. Covers slightly filthy: [near] FINE SET  

325.00 Euro

Bestellen/Order
De Stijl.  - De Stijl: 1917 -1931, Visions of Utopia.
Introd. by Hans L.C. Jaffé. Minneapolis, Walker Art Center/New York, Abbeville Press, 1982. Cloth bound with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. 255 pag. - FINE COPY 

33.00 Euro

Bestellen/Order
Stoeltie, Barbara en René.  - Adieu rijksmuseum.
Zwolle, Waanders/ Amsterdam, Rijksmuseum , 2003. 30 x 25,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 81 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Stoeltie, Barbara en René.  - Adieu Rijksmuseum.
Zwolle, Waanders/ Amsterdam, Rijksmuseum , 2003. 30 x 25,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 81 pag. NIEUW Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Stokvis, Willemijn.  - Cobra. Geschiedenis, voorspel en betekenis van een beweging in de kunst van na de tweede wereldoorlog.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1974. 21,5 x 18 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 405 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Stuers, Victor de.  - Het Rijks-museum te Amsterdam. Uitgegeven onder leiding van den Architect der Rijks Museum Gebouwen Dr. P.J.H. Cuypers.
Amsterdam (Van Holkema & Warendorf) n.d. [1897]; unpag.; voluminous decorated cloth portfolio [ 52 x 35 cm ]with loosely inserted in grey-coloured folders the 49-page text in Dutch by de Stuers on the building, it's decoration scheme and the listing of the plates and the plates themselves of the lay-out of the building, b/w photographs of the exterior and interior and 12 chromolithographs of wall decorations of the interior; of the 12 folders 2 are missing, but all illustrations are there; stains on cover; foxing of plates; tears in bottom and side hing. [ With picture ]  

150.00 Euro

Bestellen/Order
Suchtelen, A. van. en anderen.  - Winterlandschap in de Gouden eeuw.
Zwolle, Waanders, 2001. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Szmodis-Eszlary, Eva; e.a.  - Middeleeuwse Nederlandse kunst uit Hongarije. Een keuze uit de collecties van het Museum voor Schone Kunsten, Boedapest en het Museum voor Christelijke Kunst , Esztergom.
Utrecht : Rijksmuseum Het Catharijneconvent, 1990. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Tegenbosch, Pietje.  - Voor Rento. Collectie grafiek van Rento Brattinga.
Fries Museum / Steendrukkerij Amsterdam, circa 2001. Paperback / Softcover. 23,5 x 17 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. ALS NIEUW  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Tetterode  - Kunst uit Tetterode.
Catalogus. Amsterdam, 1990. 4to. Gebonden (karton). Met foto's. 70 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Tiethoff, Marieke.  - Portretten in miniatuur. Portretminiaturen uit de stadhouderlijke en koninklijke verzamelingen.
Den Haag, Mauritshuis. 1991. 20,5 x 20,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 107 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Tilborgh, Louis van & Guido Jansen.  - Op zoek naar de Gouden Eeuw. Nederlandse schilderkunst 1800-1850.
Exhib. cat. Frans Halsmuseum, Haarlem, 1986. 188 pp., nums. ills. in b/w and some in col., 4to, paperback. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Tilborgh, Louis van & Guido Jansen.  - Op zoek naar de Gouden Eeuw. Nederlandse schilderkunst 1800-1850. [ HARDCOVER ]
Exhib. cat. Frans Halsmuseum, Haarlem, 1986. 28,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 188 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Tilman, Harm & Tom van Gestel e,a,  - Publiek werk: Vijf jaar praktijkbureau beeldende kunstopdrachten. 1995-2000.
Amsterdam, 2001, SKOR. 28 x 21 cm. Paperback , Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 100 pag. niew 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Toebosch, Monique & Augustijn, Henk. & Ginneken, Lily van.  - 5 jaar kunst in de openbare ruimte.
Den Haag., Stroom HCBK., 1995. Oblong: 16 x 22 cm. Paperback / Softcover. [Met buikbandje]. Text in Dutch [and English]. With illustrations in b/w. 263 pag. NEAR FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
De Toegepaste Kunsten in Nederland.  - Gewijde kunst.
Een reeks monografieën over hedendaagsche sier-en nijverheidskunst. Door Jan de Meijer. Rott., W.L. & J.Brusse, 1928. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met 55 afbeeldingen. Met advert. 78 pag. 

17.00 Euro

Bestellen/Order
De Toegepaste Kunsten in Nederland.  - Gewijde kunst.
Een reeks monografieën over hedendaagsche sier-en nijverheidskunst. Door Jan de Meijer. Rott., W.L. & J. Brusse, 1928. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met 55 afbeeldingen. Met advert. 78 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
De Toegepaste Kunsten in Nederland.  - Muurschilderingen.
Een reeks monografieën over hedendaagsche sier-en nijverheidskunst. Door Plasschaert. Rott., W.L. & J.Brusse, 1926. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met 31 afbeeldingen. Met advert. 64 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
De Toegepaste Kunsten in Nederland.  - Muurschilderingen.
Een reeks monografieën over hedendaagsche sier-en nijverheidskunst. Door Plasschaert. Rott., W.L. & J.Brusse, 1926. 1ste druk. Oorspr.omslag (rug ongaaf). Naam voorin. Met 31 afbeeldingen. Met advert. 64 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
TUINMAN,WYBE COLLECTION.  - Wybe Tuinman collection.
Amsterdam, 1990. 30 x 22 cm. With col.plts. Cloth with dustjacket. Hardcover. 287 pag. + index. FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
TUINMAN,WYBE COLLECTION.  - Wybe Tuinman collection.
Amsterdam, 1990. 30 x 22 cm. With col.plts. Cloth with dustjacket. 287 pag. + index. Fine copy.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Ulzen, Patricia van.  - 90 over 80. Tien jaar beeldende kunst in Rotterdam: de dingen, de mensen , de plekken.
Rotterdam, 2000. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Utrecht (Aartsbisschoppelijk Museum). & Knipping, John B.  - 1853-1953. Honderd jaar religieuze kunst in Nederland.
Exh. cat. tent.; Utrecht (Aartsbisschoppelijk Museum) 1953; 43 pp.; exhibition catalogue on a century of (Roman Catholic) religious art in The Netherlands; with texts by various authors amongst which John B. Knipping and Jan Engelman; loosely inserted is the catalogue list with the items shown (non Roman Catholic artists included); with b/w illustrations; wrappers; 26,5 x 19,5 cm; [near] FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Utrecht School of Arts.  - Graduation Yearbook 2005.
Utrecht, 2005. 2 Paperbacks / Softcovers in originele cassette. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. MOOIE SET  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Van Gend & Loos.  - Kunst onderweg. Van Gend & Loos 1796-1996.
Driebergen-Rijsenburg, Van Gend & Loos, 1996. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 103 pag. Met werk van 25 kunstenaars als Jan Montyn, Simon Vinkenoog, Jan Sierhuis, Hans Wap, Henri de Haas, Harrie Gerriz, e.a. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Veldman, Ilja M.  - Leerrijke reeksen van Maarten van Heemskerck.
Tentoonstellingscatalogus Frans Hals Museum 1986. 30 x 21 cm. Paperback. Met vele zw/w ills, bibliografie. 111 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - De Bergense School.
Baarn, Het Wereldvenster, 1976. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. + 32 pagina's kleurenplaten. Stofomslag enigszins ongaaf; boek uistekend.  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - Nederlandse schilders in Parijs 1900 - 1940
Baarn, Het Wereldvenster, 1980. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 293 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan  - De Bergense School
Baarn (Het Wereldvenster) 1976; 191 pp.; with 32 colour illustrations; cloth; no dust jacket; 27,5 x 23,5 cm; NICE COPY  

55.00 Euro

Bestellen/Order
Venlose Fotoclub.  - Kunstschatten in Venlo.
Venlo, 1972. Linnen met stofomslag. 125 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Vermeer, J.  - The scholarly world of Vermeer.
The Hague, 1996 (Waanders, Zwolle). 30,5 x 24 cm. 79 pages. Paperback / Softcover. Nums. ills. in b/w and color. NEW COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Verve.  - 5 Jaar Verve. Haagse Schilders- en Beeldhouwersgroep.
Den haag, Postmuseum, 1956; unpag.; exhibition catalogue with a text by L.J.F. Wijsenbeek, prices of works shown and b/w studio photographs of the participating artists made by Marianne Dommisse; softcover [ 23,5 x 18 cm]; with round sticker on front cover; rare; (keywords: L.J.F. Wijsenbeek, Marianne Dommisse, Marianne, Hubert Bekman, Theo Bitter, Dirk Bus, Querine Collard, Rein Draijer, Jan van Heel, Nol Kroes, George Lampe, Henk Munnik, Theo van der Nahmer, Rinus van der Neut, Rudi Rooijackers, Ferry Slebe, Co Westerik, Frans de Wit, Aart van den IJssel); [ With picture ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Vervoorn, A.J.  - Nederlandse prentkunst 1840 - 1940.
Lochem, De Tijdstroom, 1983. Paperback. Met illustraties in z/w. 120 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Visser, H.  - Quick-Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars.
Assen, Servo, 1997. Gebonden in kunstleer met stofomslag. 568 pag.ALS NIEUW 

33.00 Euro

Bestellen/Order
Visser, Sjouke.  - 20 realisten. Hedendaagse schilderkunst uit Nederland / Zeitgenössische Malerei aus den Niederlanden.
Hedendaagse kunst uit Nederland, met werk van Henri Bol, Peter Durieux, Jan v.d. kooi, Rein Pol, Diana Vandenberg, e.a. Dutch and German text. Harlingen, galerie De Vis, 1987, 22 x 27,5 cm, 88 pag. Met illustraties in kleur en z/w.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
VLEESKENS, JOHAN.  - De Veelheid. Nederlandse figuratieve kunst na '45, deel I.
Eelde, Museum de Buitenplaats, 1996. Linnen met stofomslag, vierkant 8vo, 124 pag. Met illustraties in kleur en zw/w. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Voorsteegh, Ineke (ed.)  - Punt 31. Een geruchtmakende Dordtse galerie voor moderne kunst 1957-1962.
Zwolle (Waanders Uitgevers) 1990; 237 pp.; documentary publication on the history of .31, a contemporary art gallery showing at an early stage informal works by artists like Jan Henderikse, ; Jan Schoonhoven, Kees van Bohemen, Armando and Henk Peeters; published on the occasion of the exhibtion with the same title in Dordrechts Museum, Dordrecht; softcover; 28 x 21,5 cm. ; [near] FINE COPY ; [ With picture ]  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Vos, Jozef.  - HET DOORGESTREEPTE BLIJFT TE LEZEN. DE HOLOCAUST EN DE KUNSTEN IN NEDERLAND.
Assen, Van Gorcum, 2004. Paperback. 156 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Lyckle de.  - Diamante gedenkzuilen en leerzaeme voorbeelden. Een bespreking van Johan van Gools Nieuwe Schouburg.
Diamante gedenkzuilen en leerzaeme voorbeelden. Een bespreking van Johan van Gools Nieuwe Schouburg. 28 x21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 279 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Lyckle de.  - Verhalen uit kamer, keuken en kroeg. Het Hollandse genre van de 17de eeuw als vertellende schilderkunst.
Amsterdam, University Press, Salomé. 2005. 24 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag. gevolgd door 80 pagina's met kleurenillustraties. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, R.W.P. de.  - Nederlandsche grafische kunstenaars uit het einde der negentiende en het begin van de twintigste eeuw.
Den Haag, Oceanus, 1943. Linnen. Met illustraties. 146 pag tekst. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, R.W.P. de.  - Nederlandsche grafische kunstenaars uit het einde der negentiende en het begin van de twintigste eeuw.
Den Haag, Oceanus, 1943. Tweede druk. Linnen. Met illustraties. 146 pag tekst. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Warncke, Carsten-Peter.  - De Stijl 1917-1931 [dutch edition]
Text in Dutch. Hedel, Librero, 1990. 30 x 24,5 cm Big size paperback. Richly illustrated in color and b/w. 216 pages. AS NEW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Warncke, Carsten-Peter.  - De Stijl 1917-1931 [dutch edition]
Text in Dutch. Hedel, Librero, 1990. 30 x 24,5 cm Big size paperback. Richly illustrated in color and b/w. 216 pages. AS NEW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
WARNIER, M. & HEESCH, A. VAN.  - Rijke uren. Hedendaags getijdenboek door dichters en beeldend kunstenaars.
Nijmegen, Wintertuin/Valkhoff/Dekker & v.d. Vegt, 2005. eerste druk. Geel linnen, gebonden. Met o.a. Keiko Sato; Berend Strik; Martijn Grootendorst en Kiki Lamers en schrijvers als H. ter Balkt; Eva Gerlach; Piet Gerbrandy en Ilja Pfeiffer. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wassenbergh, A.  - De portretkunst in Friesland in de 17de eeuw.
's-Gravenhage, Centraal Bureau voor Genealogie. 24 pp. + 17 z/w illustraties. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Waterschoot, W.  - Ter liefde der const. Uit het Schilder-boeck (1604) van Karel van Mander.
Leiden, Martinus Nijhoff, 1983. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. VI, 233 pag. Redelijk exemplaar  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Welling, Dolf.  - Dolf Welling. Het eigen verhaal. Een greep uit 50 jaar kunstkritiek.
Rotterdams Dagblad, 2000. 8vo. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wendingen.  - Wendingen 1918-1931. Documenti dell'arte olandese del Novecento.
Firenze, Centro Di. 1982. 23 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 151 pages. NEAR FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Wheelock, Arthur K. Jr.  - A Moral Compass: Seventeenth and Eighteenth Century Painting in the Netherlands.
New York, Rizzoli , 1999 Oversized hardcover in dust jacket, Fine/Fine Condition (Brand new book!), 115 pages, many color illustrations. 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Wichman, Erich. & [ Theo van Doesburg ]  - Stijl onder vuur. De heer Theo van Doesburg en zijn stijl. Reigercahier nr. 3.
Vertaald en ingeleid door Arjaan van Nimwegen. Utrecht, Kunstzaal De Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1987. 21 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Oplage 230 genummerde exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Wiegersma, Hendrik.  - Volkskunst in de Nederlanden.
Text in Dutch language. Klein-beeldhouwwerk. Text in Dutch. Helmond, 1941. Cloth. Richly illustr. in b/w. 247 pag.- Mooi exemplaar. 

35.00 Euro

Bestellen/Order
Wijk, Kees van.  - Internationale Revue i10.
Utrecht, Reflex, 1980. 30 x 21 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. + illustraties.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
WIJNAENDTS, HENRY (ED.)  - Institut Néerlandais Paris 1957-1992.
Institut Néerlandais. 1993. Paperback. 25.5x19 cm. ill. 238 pag. AS NEW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wilmer, C.C.S.  - De getekende stad. Utrecht in oude tekeningen 1550-1900.
Utrecht, Matrijs, 2005. 24,5 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 528 illustraties in kleur. Met leeslint. 463 pag.UITSTEKEND EXEMPLAAR  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Wintgens Hötte, Doris & Ankie de Jongh-Vermeulen (red.).  - Dageraad van de Moderne Kunst. Leiden en omgeving 1890-1940.
Zwolle, Waanders / Leiden, Lakenhal, 1999. 31,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

27.00 Euro

Bestellen/Order
Wintgens Hötte, Doris & Ankie de Jongh-Vermeulen (red.).  - Dageraad van de Moderne Kunst. Leiden en omgeving 1890-1940.
Zwolle, Waanders / Leiden, Lakenhal, 1999. 31,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Wright, Christopher.  - Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw.
de Bilt, Cantecleer, 1980. 4to. 30 x 23 cm. Linnen met licht ongave stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 239 pag. GOED EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Wright, Christopher.  - Paintings in the Dutch Museums. An Index of Oil Paintings in Public Collections in the Netherlands by Artists born before 1870.
Amsterdam, Meulenhoff, 1980. 22 x 15,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. XXI, 591 pag. [near] FINE COPY  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Zuoz-Graubünden. Chesa Planta.  - “Holland im Engadin.” Dutch painting of the golden age. From the Royal Picture Gallery, Mauritshuis and the galleries of Hans M. Cramer and John Hoogsteder, The Hague, Netherlands. Feb.-March 1986. Introduction by H.R. Hoetink.
Zuoz-Graubünden, 1986. 152 pages. 60 plates, text illus. 4to. Wraps. Parallel text in Dutch and English. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage