Terug naar Homepage
- Ars Erotica.
Die erotische Buchillustration im Frankreich des 18. Jahrhunderts. Herausgegen und mit bibliographischen Notizen versehen von Ludwig von Brunn. Mit einem Essay von Golo Jacobson. Schwerte, Harenberg, 1983/89. 4to. Cloth with dustwrappers. Illustr. in b/w. 3 Vols.: 399; 381; 373 pag.
70.00 Euro
Audin, Marius. - Le Livre. Son illustration, sa décoration. Préface de Léon Pichon.
Paris, Crès, 1926; 22 x 17 cm. Broché / Softcover. V, 62pp. de texte et 123 planches noir & blanc, hors-texte. Bon état.
18.00 Euro
Balberghe, Ëmile Van - Yves Gevaert. - Boeken Prenten Objecten van / Books Prints objects by Stanley Brouwn, Daniel Buren, Jean-Marc Bustamante, Thierry De Cordier, Dan Graham, Rodney Graham, Matt Mullican, Philippe Van Snick, Jan Vercruysse, Lawrence Weiner, James Welling uitgegeven door / published by Yves Gevaert.
Eindhoven, Van Abbemuseum, 1992. 24 x 15 cm. Paperback / Softcover. 53 Items. One Illustration tipped-in in color.
24.00 Euro
Balis, Jan. - Van diverse pluimage. Tien eeuwen vogelboeken.
Tentoonstellingscatalogus. Antwerpen, 's-Gravenhage & Brussel, Koninklijke Maatschappij der Dierkunde - Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum & Koninklijke Bibliotheek, 1968. 25,5 x 18,5 cm. Orig. wrappers. Softcover. Illustr. in b/w. VIII, 165 pag. + lijst van bijgevoegde werken.
12.00 Euro
Balkema, A.A. - Catalogus van vijftig boeken en boekjes zonder toestemming uitgegeven in de jaren 1942-1945 door A.A. Balkema te Amsterdam.
Amsterdam, A.A. Balkema, juni 1945. 19 x 11 pag. Oorspronkelijke omslag. 16 pag. GOED EXEMPLAAR
50.00 Euro
Barker, Nicolas. - The Oxford University Press and the Spread of Learning: An Illustrated History
Oxford University Press. 1978. 4to: 29,5 x 21 cm. Paperback , Softcover. With illustrations in b/w. 332 pages.
11.00 Euro
Basbanes, Nicholas A. - Among the Gently Mad: Perspectives and Strategies for the Book-Hunter in the Twenty-First Century.
New York, Henry Holt and Co 2002. 21,5 x 14,5 cm. Hardcover with dustjacket. XI, 250 pages. FINE COPY
11.00 Euro
Basbanes, Nicholas A. - A Gentle Madness : Bibliophiles, Bibliomanes, and the Eternal Passion for Books.
New York, Henry Holt and Company, 1996. 23,5 x 16 cm. Hardbound (halfcloth)with dustjacket. With photos. 638 pages. NEAR FINE COPY
14.00 Euro
Bauer, Konrad F. - Aventur und Kunst. Eine Chronik des Buchdruckergewerbes von der Erfindung der beweglichen Letter bis zur Gegenwart.
Frankfurt, Bauersche Giesserei, 1940. Gr. 4to: 34 x 25 cm. 437 Seiten, unzählige, oft ganzs. Abbildungen. Halbpergamentband. Rücken etwas angeleimt, sonst GUTER ZUSTAND.
60.00 Euro
Beijers, Utrecht - J.B.W. Polak. - The Bibliophile and Scholarly Library of the Late J.B.W Polak (1928-1992) Catalogue I. Book Auction Sale 11th to 13th May 1993.
Utrecht, Beijers, 1e dr.1993. Paperback. 800 nummers + index.
10.00 Euro
Berhold, H, AG. - Berthold Types. [ Four volumes in box ]
Berthold - 1988. 30 x 21 cm. Four volumes. Paperbacks / Softcovers. Complete set in box: 1846 pages. NEAR FINE SET
65.00 Euro
Bernard, Georges. - Tendances actuelles de la reliure d'art dans le Benelux. Actuele tendensen van het kunstboekbinden in de Benelux.
Introduction by Elly Cockx-Indestege, Jan Storm van Leeuwen & Emile v.d. Vekene. Exhibition catalogue Bibl. Wittockiana, 1988. 143pages. Richly illustrations. Orig. wrappers. * Texts in French and Dutch. « As new »
30.00 Euro
Besterman, Theodore. - Printing, Book Collecting, and Illustrated Books; a Bibliography of Bibliographies-Complete Set Vol 1 and Vol 2
Rowman and Littlefield 1971. 20 x 12,5 cm. Hardcovers (clothbound). Together 609 pages.
15.00 Euro
Bierens de Haan, J.D. - Vijf eeuwen boek in Nederland.
Haarlem, De Librije, 1940. Linnen. Met ex libris voorin. Met illustraties in kleur en z/w. 322 pag.
14.00 Euro
Bierens de Haan, J.D. - Vijf eeuwen boek in Nederland.
Haarlem, De Librije, 1940. 26 x 18,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 322 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bierens de Haan, J.D. - Vijf eeuwen boek in Nederland.
Haarlem, De Librije, 1940. Linnen. 26 x 18 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 322 pag.
11.00 Euro
Blankenstein, J.C. - Machinaal boekbinden, Handboekbinden, Hand-, snee en persvergulden, Kantoorboekbinden, Enveloppen-fabricage, Boek en uitgever, Hoe de kostprijs tot stand komt, Cartonnage. [Deel 7 van de Algrafische Serie]
Amsterdam, De Arbeiderspers / Mijdrecht, Stichting Graphilec, z.j. 24 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Stempeltje voorin. KEURIG EXEMPLAAR
24.00 Euro
Bodoni , Giambattista. - Catalogus. Tentoonstelling van werken van Giambattista Bodoni in de typografische bibliotheek te Amsterdam.
Amsterdam, Typografische Bibliotheek georganiseerd door de Dr.P.A.Tiele-Stichting. 1955. 20,5 x 15 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. [26 pag.].
10.00 Euro
- Boekbanden in papier. Nationale wedstrijd Nederlandse Handboekbinders- en Boekbandontwerpersgroep (NHB).
Amsterdam, NHB, 1985. 30 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Geïll. z/w en kl. 72 pag.
10.00 Euro
- Boekbanden in textiel. Nederlandse Handboekbinders- en Boekbandontwerpersgroep (NHB).
Den Haag, Oldenzaal, Koninklijke Bibliotheek, Palthe Huis, 1988, 29 x 22 cm. Paperback. Softcover. Geïll. z/w. 51 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boekdrukkersorganisatie. - Vijf-en-twintig jaren Boekdrukkersorganisatie in Nederland
bewerkt door H.J. Belinfante en P. Borst. Amsterdam, 1934. Groot 4to. Linnen (rugbelettering deels vervaagd). Illustr. in z/w. 258 pag.
16.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zevende jaargang, 1990 - 1991. Compleet: Vijf nummers.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Elfde jaargang, 1994 - 1995. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Twaalfde jaargang, 1995 - 1996. Compleet: Vijf nummers.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Tweede jaargang, 1985 - 1986. Compleet: Vijf nummers.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Derde jaargang, 1986 - 1987. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vierde jaargang, 1987 - 1988. Compleet: Vijf nummers.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vijfde jaargang, 1988 - 1989. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. Nummer 1 is het Romeyn de Hooghe - nummer.
18.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zesde jaargang, 1989 - 1990. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vierde jaargang, 1987 - 1988. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zevende jaargang, 1990 - 1991. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vijfde jaargang, 1988 - 1989. Compleet: Vijf nummers.
Nummer 1 is het Romeyn de Hooghe - nummer.
18.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Tweede jaargang, 1985 - 1986. Compleet: Vijf nummers. Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Derde jaargang, 1986 - 1987. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vierde jaargang, 1987 - 1988. Compleet: Vijf nummers.
KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zesde jaargang, 1989 - 1990. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zestiende jaargang, 1999 - 2000. Compleet: Vijf nummers (vier Volumes; nummer 2 en 3 is een dubbelnummer).
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zestiende jaargang, 1999 - 2000. Compleet: Vijf nummers (vier Volumes; nummer 2 en 3 is een dubbelnummer).
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Achtste jaargang, 1991 - 1992. Compleet: Vijf nummers.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Achtste jaargang, 1991 - 1992. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Achtste jaargang, nummer 3 februari 1992.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Achtste jaargang, nummer 4 april 1992.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Achtste jaargang, nummer 5 juni 1992.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Achttiende jaargang, 2001 - 2002. Compleet: Vijf nummers.
KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Derde jaargang, 1986 - 1987. Compleet: Vijf nummers.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Derde jaargang, Nummer 1. September/oktober 1986.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Derde jaargang, Nummer 3. Februari 1987.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Derde jaargang, Nummer 4. April 1987.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Derde jaargang, Nummer 5. Juli 1987.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Dertiende jaargang, 1996 - 1997. Compleet: Vijf nummers.
KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Dertiende jaargang, nummer 4, april 1997.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Dertiende jaargang, nummer 1, oktober 1996.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Dertiende jaargang, nummer 5, juni 1997.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Eenentwintigste jaargang, 2004 - 2005. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Eerste jaargang, nummer 2, jan. '85
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Eerste jaargang, nummer 3, maart 1985
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Eerste Jaargang, 1984 - 1985. Compleet: Vijf nummers.
KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Eerste Jaargang, 1984 - 1985. Compleet: Vijf nummers. Met inhoudsopgave eerste jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Elfde jaargang, 1994 - 1995 . Compleet: Vijf nummers. Met inhoudsopgave elfde jaargang.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Elfde jaargang, 1994 - 1995 . Compleet: Vijf nummers. Met inhoudsopgave elfde jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Elfde jaargang, nummer 1, oktober 1994.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Elfde jaargang, nummer 1, oktober 1994.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Elfde jaargang, nummer 3, februari 1995.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Elfde jaargang, nummer 5, juni 1995.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Negende jaargang, 1992 - 1993. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Negende jaargang, 1992 - 1993. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. Nummer 1 is licht ongaaf.
12.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Negende jaargang, Nummer 2. December 1992.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Negende jaargang, Nummer 3. Februari 1993.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Negende jaargang, Nummer 4. April 1993.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Negentiende jaargang, 2002 - 2003. Compleet: Vijf nummers.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Negentiende jaargang, 2002 - 2003. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Tiende jaargang, 1993 - 1994. Compleet: Vijf nummers. Met het nummer Geboekt in jaargangen. Anderhalve eeuw boekentijdschriften in Nederland. 4
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. KEURIGE SET
18.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Tiende jaargang, nummer 4 mei 1994.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Twaalfde jaargang, nummer 4, april 1996.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Twaalfde jaargang, nummer 5, juni 1996.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Twaalfde jaargang, nummer 2, december 1995.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Tweede jaargang, Nummer 4. Maart 1986.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Tweeentwintigste jaargang, 2005 - 2006. Compleet: Vijf nummers. Nummer 3 is "het nummer "List en bedrog. Over misleiding en verleiding in de boekenwereld."
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
20.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Twintigste jaargang, 2003 - 2004. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Veertiende jaargang, 1997 - 1998. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Veertiende jaargang, nummer 1, september 1997.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Veertiende jaargang, nummer 2, december 1997.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Veertiende jaargang, nummer 3, maart 1998.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vierde jaargang, nummer 3. April 1988.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vierentwintigste jaargang, 2007 - 2008. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang.
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vijfde jaargang, nummer 2 december 1988.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Vijftiende jaargang, 1998 - 1999. Compleet: Vijf nummers [ inclusief de speciale uitgave: Lithografie in Nederland ]
KEURIGE SET
18.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zesde jaargang, nummer 1, october 1989.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zesde jaargang, nummer 3, maart 1990.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zesde jaargang, nummer 4, mei 1990.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zevende jaargang, nummer 1 september 1990.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zevende jaargang, nummer 2 december 1990.
3.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zeventiende jaargang, 2000 - 2001. Compleet: Vijf nummers.
Inclusief de inhoudsopgave van deze jaargang. KEURIGE SET
15.00 Euro
Boekenwereld, De. - De Boekenwereld. Tijdschrift voor boek en prent. Zeventiende jaargang, nummer 4, april 2001.
3.00 Euro
Boheemen, Petra Van, et al. - Het boek in Nederland in de 16de eeuw.
's-Gravenhage, Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum/Museum Van het Boek, 1986. 29,5 x 21 cm. Paperback , Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 108 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Boom, A. van der.Dr. - Met kunstprenten gesierd. Verluchte Nederlandse boeken van deze tijd.
Zaandijk, De Getijden Pers, 1951. Kl. 8vo. 22 x 14 cm. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 60 p. De Gouden Hommel III. - Oplage 215 genummerde exx. Dit is een van de 15 exemplaren voor de schrijver en uitgevers.
16.00 Euro
Breugelmans, R. - Goed gezien. Tien eeuwen wetenschap in handschrift en druk. Catalogus van de tentoonstelling ter gelegenheid van het vierhonderdjarig bestaan van de Universiteitsbibliotheek te Leiden.
Leiden 1987. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Breugelmans, R. - Goed gezien. Tien eeuwen wetenschap in handschrift en druk. Catalogus van de tentoonstelling ter gelegenheid van het vierhonderdjarig bestaan van de Universiteitsbibliotheek te Leiden.
Leiden 1987. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Briels, J. G. C. A. - Zuidnederlandse boekdrukkers en boekverkopers in de Republiek der Verenigde Nederlanden omstreeks 1570-1630. Een bijdrage tot de kennis van de geschiedenis van het boek. Bibliotheca Bibliographica Neerlandica Vol. VI
Nieuwkoop, B. de Graaf. 1974. 24,5 x 16 cm. In blauw verguld linnen gebonden [ band minimaal gevlekt ]. Hardcover. XVI, 649 pag. GOED EXEMPLAAR
30.00 Euro
Bruna, Dick, Linders Joke, Sierman Koosje,, Wijs, Ivo de. & Vrooland - Löb, Truusje. - Dick Bruna [ dutch edition ]
Zwolle, Waanders. Amsterdam, Mercis, 2006. 16 x 16 cm. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Met 3 leeslinten. 547 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
18.00 Euro
Buijnsters, P.J. & Buijnsters-Smets, Leontine. - Bibliografie van Nederlandse school- en kinderboeken 1700-1800.
Zwolle, Waanders, 1997. 25,5 x 19,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 316 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
40.00 Euro
Burgers, Jacqueline. - Brood op de leesplank. Zes illustratoren in dienst van het onderwijs. C. Jetses , J. H. Isings , Tj. Bottema , W. K. de Bruin , B. Bueninck , J. Gabriëlse.
Leiden Sijthoff 1977. Linnen met stofomslag. 152 pag. Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Byvanck, A.W. - De middeleeuwsche boekillustratie in de noordelijke Nederlanden.
Antwerpen, De Sikkel/Utrecht, W. De Haan, 1943. 8vo. Halflinnen. Met 70 illustraties. 84 pag.
10.00 Euro
Byvanck, A.W. - De middeleeuwsche boekillustratie in de noordelijke Nederlanden.
Antwerpen, De Sikkel/Utrecht, W. De Haan, 1943. 8vo. Halflinnen. Met 70 illustraties. 84 pag.
10.00 Euro
Carter, John ; Pollard, Graham, & Barker, Nicolas ; Collins, John. - An Enquiry into the Nature of Certain Nineteenth Century Pamphlets with an epilogue by Nicolas Barker & John Collins. + A Sequel to an Enquiry into the Nature of Certain Nineteenth Century Pamphlets by John Carter and Graham Pollard : The Forgeries of H. Buxton Forman & T.J. Wise. [ 2 volumes, complete set ]
Scolar Press, London, second edition and first edition, 1983. 2 volumes. Hardcovers (clothbound) with fine dustjacket [ + extra mylar dustjacket]. 22,4 x 14 cm. 400, 41 + 394 pages. FINE SET
80.00 Euro
Castrum Peregrini & Karlhans Kluncker. - Castrum Peregrini. Een uitgeverij in het teken van Stefan George.
Brussel. Konionklijke Bibliotheek Albert I. 1979. 25,5 x 18,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 178 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
- Catalogus van boeken in Noord-Nederland verschenen van den vroegsten tijd tot op heden. Samengesteld door de tentoonstellings-commissie der nationale tentoonstelling van het boek,juni-augustus 1910. V. Taal-en letterkunde
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1911. 110 pag. Uitgave van de Vereeniging ter Bevordering vande Belangen des Boekhandels. Oorspronkelijke omslag (licht beschadigd).
13.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. - Anno veertienhonderd drie en zeventig. Het begin van de boekdrukkunst in de Nederlanden
Utrecht, Centraal museum, 1973. Gestencild, geniet in gedrukte omslag. 30 x 21,5 cm. Tentoonstelling: 23-11-1973 tot en met 2-1-1974.
10.00 Euro
Cockx-Indestege, Elly & Lemaire, Claudine . - Handschriften en oude drukken in facsimile van 1600 tot 1984.
Brussel, catalogus Koninklijke Bibliotheek, 1984. 25,5 x 18,5 cm. Paperback / Softcover. 120 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Cockx-Indestege, Elly. - Christoffel Plantijn en de exacte wetenschappen in zijn tijd.
Brussel, Gemeentekrediet, 1989. 29,5 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling in het Museum Plantin - Moretus van 18 maart tot 31 mei 1989. 191 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
CPNB ; Boekraad, Hugues C. - De best verzorgde boeken 1987. / The best book designs 1987. Catalogus.
Amsterdam, CPNB, 1988. Oblong 4to. Paperback. 128 pag.. Ills. « Als nieuw »
10.00 Euro
CPNB Bunge, Lucas. - De Best Verzorgde Boeken 1992 /The Best Book Designs 1992.
Amsterdam, Stichting CPNB, 1993, 4to. Paperback. 172 pag. Text Dutch/English.
14.00 Euro
CRAMER,RIE. & Burgers, Jacqueline. - Rie Cramer leven en werk.
Amsterdam, Erven Thomas Rap. 1974, eerste druk. Linnen met licht verkleurde stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 179 pag.
10.00 Euro
Crane, Walter. - Of the Decorative Illustration of Books Old and New.
London, George Bell and Sons, 1905. Third edition revised. 8vo. Decorated cloth. With illustrations in b/w. XIV , 341, (1) pages.
50.00 Euro
Croiset van Uchelen, Ton & Koert van der Horst & Günter Schilder (ed.) - Theatrum Orbis Librorum. Liber Amicorum presented to Nico Israel on the occasion of his seventieth birthday.
Utrecht, HES- Forum Antiquarian Booksellers,1989. Red cloth hardback. 24,5 x 16,5 cm. With illustrations in b/w. xij, 518 pages. Texts in English, French, German. AS NEW
50.00 Euro
Croiset van Uchelen, Ton. - Vrienden sinds '37. Korte geschiedenis van de Vereniging van Vrienden van de Universiteitsbibliotheek van Amsterdam opgericht 1 oktober 1937 met een lijst van de 82 aangeboden geschenken.
Amsterdam 1993. 24 x 16 cm. Softcover. 118 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Daalder, D.L. - Wormcruyt met suycker.
Historisch-critisch overzicht van de Nederlandse kinderliteratuur met illustraties en portretten. A'dam, Arbeiderspers, 1950. Linnen (verkleurd). Illustr. X, 298 pag.
15.00 Euro
Daalder, D.L. - Wormcruyt met suycker.
Historisch-critisch overzicht van de Nederlandse kinderliteratuur met illustraties en portretten. A'dam, Arbeiderspers, 1950. Linnen. Naam op schutblad. Illustr. X, 298 pag.
15.00 Euro
Daalder, D.L. - Wormcruyt met suycker. Historisch-critisch overzicht van de Nederlandse kinderliteratuur met illustraties en portretten.
A'dam, Arbeiderspers, 1950. Rood verguld linnen. Met illustraties. X, 298 pag.
15.00 Euro
Daalder, D.L. - Wormcruyt met suycker. Historisch-critisch overzicht van de Nederlandse kinderliteratuur met illustraties en portretten.
A'dam, Arbeiderspers, 1950. Rood verguld linnen. Met illustraties. X, 298 pag.
12.00 Euro
Daan, J.C. - Het poëziealbum. In: Neerlands Volksleven Voorjaar 1965 15de jaargang Nr. 2. Pag 186 tot en met pag. 235.
Paperback / Softcover (geplastificeerd). 24 x 16 cm. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Delft, Marieke van. et al. - Bibliopolis. Geschiedenis van het gedrukte boek in Nederland.
Zwolle, Waanders, 2003. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 317 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Delft, Marieke van. et al. (ed.) - Verzamelaars en verzamelingen. Koninklijke Bibliotheek 1798 - 1998.
Amsterdam, De Nieuwe Kerk/ Zwolle, Waanders, 1998. 31 x 25 cm. Cloth with dustwrappers. Hardcover. Richly illustr. in col and b/w. 232 pag. AS NEW Text in Dutch. [ With picture ]
20.00 Euro
Dongelmans, Berry en anderen. - Dierbaar magazijn. De bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde.
Amsterdam, University Press, 1995. Oblong: 24 x 31 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 207 -pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Dongelmans, Berry en anderen. - Dierbaar magazijn. De bibliotheek van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde.
Amsterdam, University Press, 1995. Oblong: 24 x 31 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 207 -pag. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Drimmeln, Wim van / Leerintveld, Ad / Vermeulen, T - Honderd hoogtepunten uit de Koninklijke Bibliotheek / A hundred highlights from the Koninklijke Bibliotheek.
Zwolle, Waanders Uitgevers 1994. 30 x 25 cm. Cloth with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 224 pages. Text in Dutch and English. FINE COPY
15.00 Euro
Drotner, Kirsten. - English Children and Their Magazines, 1751-1945.
Yale University Press, New Haven and London, 1988. 24 x 16 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. X, 272 pages. FINE COPY
14.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - BOEKEN IN NEDERLAND. Vijfhonderd jaar schrijven, drukken en uitgeven. Kerstnummer 1979.
Inl. Ernst Braches. - Opstellen door P.F.J. Obbema, H. de la Fontaine Verwey, G.W. Ovink, R. Visser e.a. - Typogr. verz. Joost v.d. Woestijne. A'dam, 1979. 4to. Paperback / Softcover. Geïll. 104 pag.
12.00 Euro
DUBANSKY, MINDELL and Monica J. Strauss. - Crossing borders - The Kaldewey Press, New York.
Ostfildern, Cantz 1997. Hardbound. With many, some colored ill. of the publishers works. 4to. 1st edition, catalogue d'oeuvre of the famous press. 120 pag. - Text in English. * NEW.
15.00 Euro
Duyvendak, Lizet. - Door lezen wijder horizont. Het Haags Damesleesmuseum.
Nijmegen, Vantilt, 2003. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Eenens, Hans & Thom van Rossum. - Stichting De Roos. Catalogus 1991-2000.
Utrecht, Stichting De Roos, 2002. Paperback / Softcover. Met illustraties. 72 pag. Oplage 175 genummerde exemplaren [ + nog een aantal]. ALS NIEUW
14.00 Euro
Evers, G.A. - Gegevens betreffende Utrechtse Staten- Stads- en Akademiedrukkers, medegedeeld door G.A. Evers. Overgedrukt uit: "Het Grafisch Museum" jrg. I-V.
Softcover. 25 x 18 cm. Met illustraties in z/w. 123 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
FAASSEN, SJOERD; HANS OLDEWARRIS & KEES THOMASSEN - W.L. & J. Brusse's Uitgeversmaatschappij 1903 - 1965. (Met fondscatalogus).
Rotterdam, 010 Publishers, 1993. 25 x 18 cm. Halflinnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 272 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Finsterer-Stuber, Gerda (Hg.): - Geistige Väter des Abendlandes. Eine Sammlung von hundert Buchtiteln antiker Autoren. Mit einem Essay von Walter Rüegg.
Gebunden, goldgeprägtes Halbpergament mit besch. Orig.- Schutzumschlag. 34 x 24 cm. Stuttgart: Belser, 1960.
15.00 Euro
Fleck, Robert D. - Books about Books: A History and Bibliography of Oak Knoll Press, 1978-2008.
Oak Knoll Press, New Castle: 2008. Paperback. Softcover. 23 x 15 cm. With illustrations in b/w. 232 pages. Text on first endpaper. FINE COPY
15.00 Euro
Fontaine Verwey, H. de la. - Uit de wereld van het boek. I. Humanisten, Dwepers en Rebellen in de zestiende eeuw. II. Drukkers, Liefhebbers en Piraten uit de zeventiende eeuw. III. In en om de 'Vergulde Sonneweyser'. IV. Boeken, banden en bibliofielen.
Nico Israel, 1976 - 1997. 22 x 15 cm. 4 Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. KEURIGE SET
65.00 Euro
Forum - Sebastiaan & Laurens Hesselink. - From Ptolemy to Stuyvesant. On hundred fine Printed Books, Atlases, Bindings, Manuscripts, Drawings & Miniatures.
't Goy - Houten, 2006. Paperback with french flaps. Softcover. Richly illustrated in color. 140 pages. FINE COPY
14.00 Euro
Fritzsche, Paul von. - Vom Manuskript zum Buch. Ein Überblick über die industrielle Buchherstellung. Mit 142 Abbildungen.
145 Seiten. mit 124 Bildern Orig-Leinen. Kl-8vo. Leipzig, Fachbuchverlag , 1956. Zweite, verbesserte Auflage.
10.00 Euro
Földes-Papp, Karoly. - Vom Felsbild zum Alphabet. Die Geschichte der Schrift von ihren frühesten Vorstufen bis zur modernen lateinischen Schreibschrift. Mit 242 Abbildungen davon 26 Farbtafeln.
Bayreuth, Gondrom, 1975. 34 x 24 cm. Gebunden mit Schutzumschlag. Hardcover. 222 Seiten. GUTER ZUSTAND
14.00 Euro
- Geboekt in jaargangen. Anderhalve eeuw boekentijdschriften in Nederland.
Utrecht. Uitgeverij Matrijs. 1994. Paperback , Softcover. Met illustraties in z/w. 143 pag.
10.00 Euro
Gentenaar, Peter & Pat Torley. - Papier en vuur. Fire and paper.
Rijswijk: Gentenaar & Torley, 1998. Oblong: 21,5 x 23,5 cm. Hardcover (half clothbound). Richly illustrated in color. 252 pages. In the heart of the book a small booklet with 16 samples of paper. Text in Dutch and English. FINE COPY
175.00 Euro
Gentenaar, Peter (samenstelling) - Tijdloos papier / Timeless paper.
Compress, 2002. 25,5 x 23 cm. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Met vooaan een pop-up. 240 pag. + brilletje aan een leeslint. KEURIG EXEMPLAAR
40.00 Euro
Gerrit & Gerrit. - Korrespondenz aus den Niederlanden. Ansichten und Arbeitsproben Niederländischer Buchgestalter.
Bund deutscher Buchgestalter, Gardata, Leersum, 1989. Broschiert / Paperback. Mit Abbildungen in s/w. 43 Seiten. SEHR GUTES EXEMPLAR
13.00 Euro
Goinga, Hannie van. - De geschiedenis van de Dr. P.A. Tiele-stichting 1953-2003.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. 24 x 16 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 88 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gravesande, G.H.'s- - Mr J.F. van Royen en zijn beteekenis voor de boekkunst.
Met naschrift van K.Ph. Bernet Kempers Uitgegeven in de eerste Boekenweek na de bevrijding ter nagedachtenis van mr J.F. van Royen. 's-Gravenhage : M. Dijkhoffz, 1946. 21,5 x 12,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 20 pag.
10.00 Euro
Grosheide, D. ; en anderen. - Vier eeuwen Universiteitsbibliotheek Utrecht. Deel I: De eerste drie eeuwen.
Utrecht. Bibliotheek Rijksuniversiteit Utrecht-HES Uitgevers, 1986. 22,5 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 303 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Grosheide, D. ; en anderen. - Vier eeuwen Universiteitsbibliotheek Utrecht. Deel I: De eerste drie eeuwen. [hardcover]
Utrecht. Bibliotheek Rijksuniversiteit Utrecht-HES Uitgevers, 1986. 23 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 303 pag. 1986. ALS NIEUW
14.00 Euro
Grundmann, Herbert (Hrsg.): - Bouvier 1828 - 1978.
Bonn, Bouvier Verlag, 1978. 23 x 16 cm. 342 Seiten mit ABbildungen. Orig. engl. Broschur. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 28e Jaargang, 1950.
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1950. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. VIII, 180 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 32e Jaargang, 1954
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 153 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 33e Jaargang, 1955. Nr 1 en 2 & Nr 3 en 4. [in twee banden dus]
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1955. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. Twee delen: in totaal 269 pag. KEURIGE SET
30.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 34e Jaargang, 1956.
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1956. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 261 pag. + los vouwblad. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 41e Jaargang, 1963.
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1963. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 197 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 42e Jaargang, 1964. Nr 1 - 3 en Nr 4. [4 nummers in twee banden dus]
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1964. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslagen. Softcovers. Twee delen: in totaal 272 pag. KEURIGE SET
30.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 43e Jaargang, 1965. Nr 1 en Nr 2 - 4. [4 nummers in twee banden dus]
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1965. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslagen. Softcovers. Met illustraties in z/w. Twee delen: in totaal 297 pag. KEURIGE SET
30.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 46e Jaargang, 1968. Nr. 4.
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1968. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslagen. Softcovers. Met illustraties in z/w. 102 - 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 48e Jaargang, 1970.
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1971. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslagen. Softcovers. Met illustraties in z/w. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Gulden Passer, de. - De Gulden Passer 49e Jaargang, 1971.
Driemaandelijksch bulletijn van de Vereeniging der Antwerpsche Bibliophielen. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1971. 25,5 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslagen. Softcovers. Met illustraties in z/w. 229 pag. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Halliday, Nigel Vaux. - More than a bookshop. Zwemmer's and art in the 20th century.
London (Philip Wilson Publishers) 1991; 325 pp.; cloth with dust jacket; hardcover; 25 x 19 cm; FINE COPY
20.00 Euro
HAUSWEDELL & NOLTE. - Bibliophilie 2000. Sammlung Günther Rossipaul. Sale, May 23-24, 1991. (Auktion 285. )
Hauswedell & Nolte 1991. 355 Seiten. 4to. Broschiert. Paperback , Softcover. Ohne Ergebnisliste. GUTER ZUSTAND
16.00 Euro
HELLINGA-QUERIDO, LOTTE & CLEMENS DE WOLF. - Laurens Janszoon Coster was zijn naam. Met een Ten geleide van Ernst Braches.
Haarlem : Joh. Enschedé en Zonen, 1988. Wrappers. With illustr. 134 pag.
10.00 Euro
Hermsen, Ronald. - Wijsheid te boek. 75 jaar inspierende boeken van N.Kluwer tot Ankh-Hermes / Profiel van een veranderend tijdsbeel, meningen en visies.
Deventer, Ankh-Hermes, 1998. Met foto's. Gebonden kunstleer, met stofomslag, 21 x 21 cm.
10.00 Euro
Hobson, Anthony & Paul Culot. - Italian and French 16th-century bookbindings. La reliure en Italie et en France au XVIe siecle.
Brussels, Bibliotheca Wittockiana, 1991. New revised edition with corrections and additions. 34 x 25 cm. Hardcover (clothbound). Gilt lettering. Edition of 750 copies [this is number 070 ]. With illustrations in color [tipped-in] and b/w. Text in French and English. 189 pages + loose sheet "Corrigenda". FINE COPY
110.00 Euro
Hoftijzer, Paul en Otto Lankhorst. - Drukkers, boekverkopers en lezers in de Republiek. Een historiografische en bibliografische handleiding.
Den Haag, SDU, 2000. Tweede, herziene druk. Paperback. Met illustraties in z/w. XIV, 265 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hubben, Hub. - Het tomeloze talent in grafisch Nederland.
Amsterdam, De Buitenkant, 2000. 18 x 11,5 cm. In rood linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 511 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Huiskamp, Frits. - Naar de vatbaarheid der jeugd. Nederlandstalige kider- en jeugdboeken 1800-1840. Een bibliografische catalogus.
Leiden, Primavera Pers, 2000. 25 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. 568 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ] Deze bibliografische catalogus bevat ruim 4.500 titelbeschrijvingen van Nederlandse kinder- en jeugdboeken. In de titelbeschrijving wordt uitgebreid aandacht besteed aan illustratietechnieken en drukkerskenmerken.
30.00 Euro
Hunter, Dart., Pels, C. & Poortenaar, Jan. - De papierwereld.
Naarden, In Den Toorn, 1939. 24,5 x 16 cm. Linnen (licht smoezelig). Hardcover. Met illustraties in z/w. Meegebonden vele diverse papiersoorten. 244 tekstpag. GOED EXEMPLAAR
27.00 Euro
Hürlimann, Bettina. - Europäische Kinderbücher in drei Jahrzehnten
Atlantis, Zürich, Freiburg, 1959. 24,5 x 16,5 cm. Original-Halbleinen mit Schutzumschlag. 247 Seiten, zahlr. Abbildungen in S/W. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Indestege, Luc. - De boekband in de Oude Nederlanden. (Een vluchtige kennismaking).
School voor de Grafische Vakken. Voordachten voor Leerlingen Utrecht,1951. 21 x 13,5 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties. 23 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Janssen, Frans A. - Goud en koper in de boekenwereld.
Amsterdam, Bert Bakker, 2008. 24 x 17,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Janssen, Frans A. - Goud en koper in de boekenwereld.
Amsterdam, Bert Bakker, 2008. 24 x 17,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kaldewey, Gunnar A. [Hrsg.]. - Ernst Hauswedell 1901-1983. Herausgegeben im Auftrage der Maximilian-Gesellschaft von Gunnar A. Kaldewey.
Hamburg, 1987. 30 x 21 cm. Original-Leinen. Mit Abbildungen. 333 Seiten. SEHR GUTES EXEMPLAR
16.00 Euro
Kalkwiek, W.F. - Groeien in de tijd 1792 - 1992. Geschiedenis van het Zutphense familiebedrijf Thieme.
Zutphen, Thieme. 1992. 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Kan, C.M. - Proeve eener Geographische Bibliographie van Nederlandsch Oost-Indië voor de jaren 1865-1880.
Utrecht, J.L. Beijers, 1881. 26 x 16,5 cm. Hardcover (boards; pivate binding). (xvi), 128 pages. NICE COPY
45.00 Euro
Kapr, Albert. - Buchgestaltung. Ein Fachbuch für Graphiker, Schriftsetzer, Drucker, Buchbinder, Retuscheure, Reproduktionstechniker, Photographen, Hersteller, Verleger, Buchhändler, Bibliothekare, Autoren und alle die Bücher lieben.
Dresde, VEB Verlag der Kunst, [1963]. 35 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with sl. dam. dustjacket. In slipcase. With illustrations in color and b/w. 354 pages. Text in deutscher Sprache. With signed dedication by Kapr for P[iet]. C. Cossee. NEAR FINE COPY [ With picture ]
50.00 Euro
Kerdijk, F. - Het boek der boeken geschreven en gedrukt.
's-Gravenhage, Trio, z.j. Monumenten der Boekdrukkunst nummer 6. Oorspronkelijke omslag. 21 x 14,5 cm. Met foto's. 32 pag.
10.00 Euro
Kersten, Paul. - Der Exakte Bucheinband. Der Gute Halbfranzband, der künstlerische Ganzlederband, die Handvergoldung, der Einband mit echten Bünden, der Pergamentband; nebst einem Beiwort: Entwurf des Bucheinbandes von L. Sütterlin.
Mit 133 Abbildungen, 38 Tafeln, 47 (von 48) Papiermustern (Abbildung K23 fehlt). Halle a.d. Saale, Verlag von Wilhelm Knapp, 1909. Erste Ausgabe. 24 x 17 cm. Halbleder mit Leder Ecken. Mit goldgepr. Rückenbeschriftung. Text über Buchleder (in holländisch) auf Vorsatz. GUTER ZUSTAND
120.00 Euro
Koldeweij, A.M. & Pesch, P.N.G. - Het blokboek van Sint Servaas. Le Livre Xylographique de Saint Servais.
Zutphen, De Walburg Pers, 1984. Orig. binding.With 24 illustr. in col. 112 pag. - In nieuw staat. * Facsimile met commetaar op het vijftiende eeuwse Blokboek, de Servaas-legende en de Maastrichtse reliekentoning.
33.00 Euro
Koninkklijke Bibliotheek Albert I. - Het geïllustreerde boek in het Westen van de vroege middeleeuwen tot heden. Catalogus.
Brussel, Koninkklijke Bibliotheek Albert I, 1977. X, 244, (6) + 132 zw/w platen. Paperback / Softcover. 25,5 x 18,5 cm. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Koninklijke Bibliotheek Albert I. & Liebaers, Herman. - De vijfhonderdste verjaring van de boekdrukkunst in de Nederlanden. Catalogus.
Brussel. Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1973. 25,5 x 18,5 cm. Oorspr.omslag. Illustr. XXIV, 585 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Koninklijke Bibliotheek. - Boek, bibliotheek en geesteswetenschappen. Opstellen door vrienden en collega's van Dr. C, Reedijk geschreven ter gelegenheid van zijn aftreden als bibliothecaris van de Koninklijke Bibliotheek te 's-Gravenhage.
Hilversum, Verloren, 1986. 24,5 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 383 pag. Stempeltje voorin. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Koninklijke Bibliotheek. - Opstellen over de Koninklijke Bibliotheek en andere studies. Bundel samengesteld door medewerkers van dr. C.Reedijk ter gelegenhed van zijn aftreden als bibliothecaris van de Koninklijke Bibliotheek te 's-Gravenhage.
Hilversum, Verloren, 1986. 24,5 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 568 pag. Stempeltje voorin. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Kraus H. P. - A Rare Book Saga: the Autobiography of H. P. Kraus.
London: Andre Deutsch, 1979. Fine condition in a Fine dust jacket. Price clipped. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. 23,5 x 16 cm. xvii, 386 pages. FINE COPY
25.00 Euro
Kruif, José de. - Liefhebbers en gewoontelezers. Leescultuur in Den Haag in de achttiende eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 1999. 25 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 360 pag. - In nieuw staat. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Kuijk, Evert van. - Spui, Amsterdam. 91 foto's van een wekelijks boekenmarkt. 91 Pictues of a weekly book market.
Pijama, 2006. 34 x 24 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 92 pag. FINE COPY
15.00 Euro
Kuipers, Reinold. - Gerezen wit. Notities bij boekvormelijks en zo.
Amsterdam, de Buitenkant, 2002. Paperback. Met foto's. 183 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Kuyper, Bubb. ; Maas, Nop (eindred.). - Waardevol oud papier. Feestbundel bij het tienjarig bestaan van Bubb Kuyper Veilingen Boeken en Grafiek 1986 - 1996.
Haarlem, 1996. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. Oplage 1000 exemparen. 341 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Landwehr, John. - Emblem books in the low countries 1554-1949. A bibliography.
Haentjens Dekker & Gumbert, Utrecht, 1970. First edition. 27 x 20 cm. Hardcover (gilt clothbound). With illustrations in b/w. xlvii, (iii), 150 pages. With Ex libris. NEAR FINE COPY
80.00 Euro
Laseur, W.A. & Jos van Heel. - Het Museum Meermanno-Westreenianum 1848-1960. Een bijdrage tot de geschiedenis van het museum en zijn bewoners.
's-Gravenhage. Museum van het Boek-Museum Meermanno Westreenianum. 1998. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 236 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Learmount, Brian. - A History of the Auction.
Barnard & Learmont, 1985. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. 212 pages.
10.00 Euro
Lechter, Melchior. - Melchior Lechter. Der Meister des Buches, 1865-1937. Eine Kunst für und wider Stefan George.
Amsterdam, Castrum Perefrini Presse, 1987. 8vo. With illustrations. Original wrappers. Contributions by Bert Treffers, Karlhans Kluncker, Frank Ligtvoet, Georg Fuchs. 179 pag.
13.00 Euro
Leeu, Gheraert. - Gheraert Leeu, meesterprenter ter goude, 1477-1484.
Gouda, Museum het Catharina-Ziekenhuis, 1992. 21 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 64 pag. + errata vel. ALS NIEUW
10.00 Euro
Lemmens, Gerard und Guido de Werd. - Miniaturen und Inkunabeln Museum Kurhaus Kleve.
Kleve, 1998. 8vo. Paperback. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 127 S. NEUWERTIG
10.00 Euro
Lernout, Geert. - Een beknopte gschiedenis van het Boek.
Meulenhoff/Manteau, 2004. 21 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. 352 pag
11.00 Euro
Lewis, John. - The 20th century book. Its illustration and design.
London, Herbert Press, 1984. 30 x 23 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 271 pages. FINE COPY
18.00 Euro
Lier, Bas van., Premsela. & Steendrukkerij de Jong &Co. - Grafisch geluk. [ISBN: 978-90-70108-59-5 ]
Eindhoven, Lecturis, 2011. 34 x 24 cm. Softcover, full colour, cahiersteek. Ontwerp: Trapped in Suburbia. 80 pag. FRAAI BOEK & NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
35.00 Euro
Linden, F. van der & Struik, A. S.A. - De jas van het woord. De boekband en de uitgever 1800-1950.
Alphen aan den Rijn, Samson, 1989. 48 pag. 29,7 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 48 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Linden, Jaap ter. Vries, Anne de; Welsink, Dick - A is een aapje. Opstellen over ABC-boeken van de vijftiende eeuw tot heden.
Amsterdam, Querido, 1995. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 157 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Lust, John. - Western Books on China Published Up to 1850 In the Library of the School of Oriental and African Studies, University of London. A Descriptive Catalogue.
London, Bamboo Publishing, 1987. First edition. 23.5 x 16 cm. xii, 331, [ix] pages. Hardcover (clothbound) with dustjacket. FINE COPY
28.00 Euro
Löb, Kurt. - Exil-Gestalten. Deutsche Buchgestalter in den Niederlanden 1932-1950.
Gouda, Quint, 1995. 24,5 x 18 cm. Orig.-Franz.-Broschur. Softcover. 341 Seiten, zahlreiche meist farb. Abbildungen. GUTER ZUSTAND [ With picture ]
40.00 Euro
Maas, Nop., Kuyper, F.W. ; Nederlandse Vereniging van Antiquaren. - Offeren aan Mercurius en Minerva. Nederlandse Vereniging van Antiquaren 1935 - 1995.
Amsterdam, 1995. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Met leeslint. Oplage 750 exemplaren. 206 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
MacDonald, Robert H., ed. - The Library of Drummond of Hawthornden.
University Press, Edinburgh. 1971. 28,5 x 22 cm. Hardcover (clothbound) with dam. dustjacket. With illustrations in b/w. 245 pages.
17.00 Euro
MacDonald, Robert H., ed. - The Library of Drummond of Hawthornden.
University Press, Edinburgh. 1971. 28,5 x 22 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. 245 pages. [near] FINE COPY
18.00 Euro
Mandelbrote, Giles. - Out of Print & into Profit: A History of the Rare and Secondhand Book Trade in Britain in the 20th Century
New Castle / The British Library, London Oak Knoll Press 2006. First Edition. 25 x 18 cm. hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. XVII, 414 pages. AS NEW
40.00 Euro
Markham, Sheila. - A Book of Booksellers: Conversations with the Antiquarian Book Trade 1991 - 2003.
Sheila Markham Rare Books, privately printed in an edition of 500 copies. 24 x 16 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. 323 pages. AS NEW
60.00 Euro
Meijer, Jaap. - Het joodse boek in vooroorlogs Mokum. Nalezing: Herinneringen met een bijsmaak.
Amsterdam, 1999. Uitgelezen Boeken, Jaargang 8 nummer 1 & 2. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 72 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Meinsma, K. O. - Middeleeuwsche Bibliotheken.
Zutphen, K.O. Meinsma, 1903. Softcover (licht ongaaf). 25 x 16,5 cm. (VIII), 317 pag. Redelijk goed exemplaar.
50.00 Euro
Meulen, R. van der. - Boekhandel en Bibliographie. Theorie en pracktijk geschetst in een reeks aaneensluitende opstellen.
Leiden, Sijthoff, 1905. 24 x 17 cm. Derde herziene en vermeerderde druk. In linnen gebonden. Voorplat wat gevlekt. Hardcover. Talrijke illustr. in kleur en z/w. XIV, 728 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Micheels, Pauline. - Geen vogel kan van louter fluiten leven. Vereniging van Letterkundigen, 1905-2005.
Amsterdam, Contact, 2006. Gebonden. Met foto's. 255 pag. NIEUW
10.00 Euro
Mooren, Piet. - Het prentenboek als springplank. Cultuurspreiding en leesbevordering door prentenboeken.
Nijmegen, Sun, 2000. Paperback. Met illustraties in z/w. 525 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Museum Plantin - Moretus en het Stedelijk Prentenk - Over letters, boeken en prenten. Didactische brochure.
Antwerpen, 2000. 4to. Oorspronkelijke omslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 70 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
nauroy, Ch. - Bibliographie des Impressions Microscopiques.
Zuilinchem, The Catharijne Press, reprintof the edition 1881. Hardcover (gilt clothbound). 14,5 x 11 cm. 125 pages. FINE COPY
25.00 Euro
Nederlands Genootschap van Bibliofielen. - Reis in drukken. Uit de verzamelingen van leden van het Nederlands Genootschap van Bibliofielen.
Amsterdam, De Buitenkant, 2003. 17,5 x 12 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Oplage 500 exemplaren. Met illustraties in kleur en z/w. Met leeslint. 288 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Nederlandsche Uitgeversbond. - Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan op 1 december 1930.
Amsterdam, 1930. Linnen (deels verkleurd). Met foto's. VIII, 202 pag.
20.00 Euro
Nederlandsche Uitgeversbond. - Het Nederlandsche boek 1937.
Amsterdam: Nederlandsche Uitgeversbond. Met illustraties in z/w. 3 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Klein tekstje op voorblad. 352 pag.
10.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 1 / 1994.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 1994. 21 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 228 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 10 / 2003.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 2003. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 243 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 2 / 1995.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 1995. 21 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 223 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 3 / 1996.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 1996. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 253 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 4 / 1997.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 1997. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 337 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 5 / 1998.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 1998. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 209 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 6 / 1999. Geschreven Gedrukt Gedigitaliseerd. Elf eeuwen Boekcultuur in de Lage Landen
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 1997. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 257 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 7 / 2000.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 2000. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 241 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 8 / 2001. Het kompt altemael aen op het distribuweeren.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 2001. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 216 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
NEDERLANDSE BOEKHISTORISCHE VERENIGING. - Jaarboek voor Nederlandse Boekgeschiedenis 9 / 2002.
Leiden, Nederlandse Boekhistorische Vereniging, 1997. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 200 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
NEDERLANDSE HANDBOEKBINDERS EN BOEKBANDONTWERPERSGROEP - Boekbanden in textiel.
Catalogus. Den Haag, Koninklijke Bibliotheek, 1988. Paperback / Softcover. 29 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 52 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Nestler, Harold. - Where Did You Find That? Adventures Of An Antiquarian Bookman.
Harold Nestler, 2001. 1st. 22 x 14 cm. Paperback / Softcover. Illustrated. 216 pages. Limited to 500 numbered copies, signed by the author. FINE COPY
15.00 Euro
Nijhoff, Martinus. - Catalogus van boeken en handschriften betreffende Nederlandsche geschieenis en plaatsbeschrijving ... te bekomen bij Martinus Nijhoff.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1871. 8vo. Halflinnen gebonden met marmeren platten (privébinding). Stempeltje voorin. 308 pag.
22.00 Euro
Nissen, Claus. - Die Botanische Buchillustration: Ihre Geschichte und Bibliographie. Band I: Geschichte & Band II: Bibliographie. [Two parts in One Volume]
Hiersemann Verlags- Gesellschaft, Stuttgart, 1951. 26 x 18 cm. Hardcover. Text in deutscher Sprache. Two parts in One Volume: VII, 264 pages & 320 pages [complete].
145.00 Euro
Noordwijk, Bernard van. - De erfenis van Kortjakje. 250 Jaar boekjes vol zilverwerk.
Kampen, Kok, 2009. 30,5 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 223 pag. ALS NIEUW
32.00 Euro
Offenberg, K. (ed.). - Bibliotheca Rosenthaliana. Treasures of Jewish Booklore: Treasures of Jewish Booklore. Marking the 200th Anniversary of the Birth of Leeser Rosenthal, 1794-1994.
Amsterdam, University Press, 1994. First edition. 4to. Cloth with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 135 pages. FINE COPY
17.00 Euro
Offenberg, K. (ed.). - Bibliotheca Rosenthaliana. Treasures of Jewish Booklore: Treasures of Jewish Booklore. Marking the 200th Anniversary of the Birth of Leeser Rosenthal, 1794-1994.
Amsterdam, University Press, 1994. First edition. 4to: 29 x 23 cm. Cloth. Hardcover. With illustrations in col. and b/w. 135 pages.
15.00 Euro
Parker, John. - Books to Build an Empire. A Bibliographical History of English Overseas Interests to 1620.
Amsterdam N. Israel 1965 First Printing. 24,5 x 16 cm. Hardcover (clothbound) with dam. dustjacket. Fold Out Map at Rear. 290 Pages.
10.00 Euro
Parker, Wyman W. - Henry Stevens of Vermont. American Rare Book Dealer in London 1845 - 1886.
Amsterdam: N. Israel 1963, 1st edition. 21 x 15 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 348 pages. NEAR FINE COPY
12.00 Euro
Poel, Carla van der. - Burgersdijk & Niermans. Een Leids veilinghuis en antiquariaat.
Leiden, 1988. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 45 pag. Met uitnodigingskaart voor de opening + krantenartikel.
12.00 Euro
Poortenaar, Jan. - Coster - Niet Gutenberg.
Naarden, In Den Toren, 1947. 27 x 20 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Illustr. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Posada art books. - Belgian art 1830-1930. Artist's monographs. General publications. Exhibition catalogues. Series. (Booksale catalogue Posada Art Books, Brussel).
Brussels, Posada art books, 199. Orig. wrappers (FINE). 26.5 x 19 cm, 208 pag. With illustrations in b/w. AS NEW
25.00 Euro
Staatsbibliothek Preussischer Kulturbesitz. - Kostbare handschriften und Drucke.
Wiesbaden, Reichert Verlag, 1978. Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. 208 pag.
14.00 Euro
Prijt, Hans van der. - 'Die boekhandel is er altijd geweest'. 50 jaar Boekhandel Blokker.
Heemstede, Boekhandel Blokker. 2005. 24 x16 cm. In rood linnen gebonden. Hardcover. Oplage 1250 exemplaren. 144 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Quaritch, Bernard. - A catalogue of books and manuscripts issued to commemorate the one hundredth anniversary of the firm of Bernard Quaritch, 1847-1947. With a portrait-study of the founder by his daughter Charlotte Quaritch Wrentmore.
London, Bernard Quaritch Ltd, [ circa1947] ]. 91p. Illus. Frontispiece. Softcover. 24,5 x 19 cm.
10.00 Euro
Redmond, Walter Bernard. - Bibliography of the philosophy in the Iberian colonies of America.
The Hague, Nijhoff, 1972. 24 x 15 cm. Hardcover (gilt, green clothbound). (XIV) 174 pages. FINE COPY
12.00 Euro
Reiner, Imre. - Das Buch der Werkzeichen.
St. Gallen, Verlag Zollikofer, 1945. Orig. paper boards. With illustrations in col. and b/w. 122 pag. - Text in German.
30.00 Euro
Renting A.D. & J.T.C. Renting Kuijpers [editors]. - The Seventeenth-Century Orange-Nassau Library. The Catalogue Compiled by Anthonie Smets in 1686, the 1749 Auction Catalogue, and Other Contemporary Sources.
Utrecht., HES Publishers., 1993. 24,5 x 17 cm. Gilt cloth. Hardcover. 856 pages. PAGES 33 - 64 ARE MISSING!!
25.00 Euro
Riemens-Reurslag, J. - Het jeugdboek in de loop der eeuwen.
's-Gravenhage, Van Stockum, 1949. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. XV, 260 pag.
12.00 Euro
Robinson, James M. (Editor). - The Nag Hammadi Library in English. Translated and introduced by members of the Coptic Gnostic Library Project of the Institute for Antiquity and Christianity, Claremont, California. With an Afterword by R. Smith.
Leiden, E.J. Brill, 1988. Third completely revised edition. Hardcover (halfclothbound). XVI, 549 pages. About 5 pages with a very few remarks in pencil, else a very good copy.
20.00 Euro
Rose, Alfred (compiled by). - Register of Erotic Books. Volumes One and Two.
New York Jack Brussel 1965. First Editions. Hardcovers. Clothbound, gilt lettering in red field on spine. 26 x 18 cm. Two volumes: XI, 208 & 209 - 398 pages. FINE SET
22.00 Euro
Rosmalen, Jo van . - Goud op snee. Boek en tijdschrift in de Lage Landen 1935-1985.
Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1985. Linnen met stofomslag. Met foto's. 268 pag.
10.00 Euro
Rosmalen, Jo van . - Goud op snee. Boek en tijdschrift in de Lage Landen 1935-1985.
Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1985. Linnen met stofomslag. Met foto's. 268 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Rotterdam - Catalogus van geschriften over Rotterdam aanwezig in de bibliotheek der gemeente. Aanvullingen 1940 - 1957.
Rotterdam, Bibliotheek en leeszalen er gemeente Rotterdam, 1958. 8vo. Oorspronkelijke omslag.
10.00 Euro
Sabbe, Maurice. - La Vie des Livres à Anvers. aux XVIe, XVIIe et XVIIIe Siècles.
Bruxelles, Editions du Musée du Livre. 1926. Large 4to. Orig. wrappers. 42 illustr. 136 pag.
30.00 Euro
Salman, Jeroen. - Populair drukwerk in de Gouden Eeuw. De almanak als handelswaar en lectuur.
Zutphen, Walburg Pers, 1999. 25 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. Summary in English. 495 pag. + DVD [ Met afbeelding ]
50.00 Euro
Sauvy, Anne. - Livres saisis à Paris entre 1678 et 1701. D'apres une étude préliminaire de Motoko Ninomiya.
La Haye: Martinus Nijhoff, 1972. Hardcover (gilt, green clothbound). 24 x 15 cm. vi,430 pages. [NEAR] FINE COPY
14.00 Euro
SCHEFFLER, WALTER & GERTRUD FIEGE. - Buchumschläge 1900-1950. Aus der Sammlung Curt Tillmann. (=Kataloge zu Sonderausstellungen des Schiller-Nationalmuseums. Katalog Nr. 22).
1971. 235 Seiten und 92 Abb. a. Tafeln. 8vo. Original-Kartoniert. GUTER ZUSTAND
15.00 Euro
Scheurleer, D.F. Dr. - Nederlandsche Liedboeken. Lijst der in Nederland tot het jaar 1800 uitgegeven liedboeken.
Ongewijzigde herdruk met een voorwoord door R. Rasch. Utrecht, H & S, 1977. 23 x 15 cm.In verguld linnen gebonden. Hardcover. Pagina's 161 tot en met 176 ontbreken, maar zijn er als losse fotokopies aan toegevoegd. 8, X, 252; 120 (register) pag
35.00 Euro
Schilders, Ed. - In-druk. Van Wiegedruk tot Grafschrift.
Tilburg, Gianotten. 1995. Oblong. 81 pag.Met illustraties. . Spiraalband. In doos (licht ongaaf).
15.00 Euro
Schneiders, P. - Papieren geheugen. Boek en schrift in de westerse wereld.
Weesp. Fibula-Van Dishoeck. 1986.Tweede druk. 24 x17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 228 pag.
10.00 Euro
Schreuders, Piet & Kenneth Fulton. Avati, James. - The Paperback Art of James Avati.
Rotterdam, 010 Publishers, september 2005. First edition. 28,5 x 22 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. 200 pages. NEW COPY [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Schreuders, Piet & Kenneth Fulton. - The Paperback Art of James Avati.
Rotterdam, 010 Publishers, september 2005. First edition. 28,5 x 22 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. 200 pages. One corner slightly bumped else NEW COPY
12.00 Euro
Schreuders, Piet. - The book of paperbacks. A visual history of the paperback books.
London, Virgin Books, 1981. Paperback. Softcover. With many illustrations in col and b/w. XI, 258 pag. FINE COPY
13.00 Euro
Schreuders, Piet. - Paperbacks, U.S.A. Een Grafische Geschiedenis, 1939 - 1959. Complete and Unabridged. [ Dutch edition ]
A'dam, Peter Loeb, 1981. Paperback. Softcover. Illustr. in kleur en z/w. 249 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schriks C.F.J. - Werken van de Walburg Pers. Vijfhonderd titels, beschreven en toegankelijk gemaakt naar onderwerp, tijd, plaats, auteur enz.
Zutphen, Walburg Pers, 1986. 4to. Paperback. Met foto's. 296 pag. Goed exemplaar.
10.00 Euro
Schwencke, Johan en Klaas Woudt. - Kerst-en Nieuwjaarsgrafiek.
Zaandijk, De Getijden Pers, 1951. Kl. 8vo. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 46 pag. + los achterin: Tien kwatrijnen van Omar I Chayam. * De Gouden Hommel IV. Met origineel grafiek - Oplage 225 genummerde exx.
20.00 Euro
Schwencke, Johan. - De houtgravure in de hedendaagse Engelse boekkunst.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1948. Half linnen met stofomslag. met 76 afbeeldingen. Oplage 500 genummerde exx. (no. 199). - Van Dijk 826. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Selm, B. van. - Een menighte treffelijcke Boecken. Nederlandse boekhandelscatalogi in het begin van de zeventiende eeuw. With a summary in English.
Utrecht. H&S. 1987. 24,5 x 16,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. XII, 432 pag. MOOI EXEMPLAAR
35.00 Euro
Selm, Bert van. - Inzichten en vergezichten. Zes beschouwingen over het onderzoek naar de geschiedenis van de Nederlandse boekhandel. Bewerkt en van noten voorzien door Hannie van Goinga en Paul Hoftijzer met een bibliografie van de auteur, samengesteld door Piet Verkruijsse.
Amsterdam, De Buitenkant, 1992. 22,5 x 14 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 124 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
10.00 Euro
Shapiro, S.R (editor). - Catalogue of Original and Early Editions of Some of the Poetical and Prose Works of English Writers From Langland to Wither. [facsimile]
New York Cooper Square Publishers, Inc. [1963 ] Reprint. Hard Cover. Fine Facsimile. 25,5 x 17 cm. The Cooper Square Library of Bibliography Series. FINE COPY.
14.00 Euro
SM 1945:, Vrije boek in onvrije tijd. & Jong, Dirk de. - Het vrije boek in onvrije tijd. Tentoonstelling van letterkunde die in Nederland gedurende de bezetting in het verborgene is gedrukt en verspreid.
Oorspr. omslag, 18,5 x 10,7 cm, 24 pag. Tekst N.A. Donkersloot, H. de la Fontaine Verwey, G.Kamphuis. Typ. R. Kuipers.
20.00 Euro
Snelling O.F. - Rare Books and Rarer People. Some Personal Reminiscences of The Trade.
Werner Shaw, London, first edition, 1982. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. x, [1], 256 pp, [16] leaves of plates. FINE COPY
14.00 Euro
Snieder, W. - In Vogelvlucht. Geannoteerde bibliografie over de Nederlandse luchtvaart vanaf 1784.
Uitgeverij Canaletto/Repro-Holland, 1999. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 468 pag.
15.00 Euro
Soepnel, Ine. - Festina Lente. Aldus Manutius drukker/uitgever.
Zutphen, Walburg Pers, 1986. Met ills. noten, geraadpl. werken. Gebonden. (t.g.v. 25 jaar De Walburg Pers/ 85 jaar drukkerij De Walburg Pers) . 56 pag. NIEUW EXEMPLAAR
5.00 Euro
Someren, J.F. van. - J.F. VAN SOMEREN. Bibliothecaris der Rijksuniversiteit te Utrecht. 1889-1914. Extra nummer van HET BOEK .
Den Haag, Martinus Nijhoff, 1914. 25 x 16,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 75 pag. GOED EXEMPLAAR
38.00 Euro
Spoeler, J. - Prijsboeken op de Latijnse school. Een studie naar het verschijnsel prijsuitreiking en prijsboek op de Latijnse scholen in de Noordelijke Nederlanden ca. 1585 1876, met een repertorium van wapenstempels. With a summary in English.
Amsterdam & Maarssen, APA - Holland University Pers, 2000. 23 x 16 cm. In verguld linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. xx,852,viii pag. ALS NIEUW
85.00 Euro
Stichting Speurwerk. & Amerongen, Martin van. - Motieven voor het kopen en lenen van boeken.
Nijmegen, G.J. Thieme, 1990. 21 x 10,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Oplage 500 exemplaren. 51 pag. KEURIG EXEMPLAAR.
10.00 Euro
Stoverinck, B. Th. - De Index en de Boekencensuur in de Roomsch-Katholieke Kerk.
Uitgever malmberg, 1920. 19,5 x 13 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 86 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Struik, A.S.A. en Tanja de Boer. - Machinaal en mooi. Industriële boekbanden uit de collectie Struik.
Den Haag, Museum van het boek /Museum Meermanno Westreenianum, 1999. 22 x 12 cm. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. 40 pag.
10.00 Euro
Studio, The. - The Studio. Special Winter-Number 1899-1900. Modern Bookbindings and their Designers.
The Studio, London, 1899. 30 x 21,5 cm. Orig. wrappers (spine and backcover damaged). With illustrations in color and b/w. 82 pages.
20.00 Euro
Sutcliffe, Peter. - Oxford University Press: An Informal History.
Oxford University Press. 1978. Hardcover (cloth) with dustjacket. With illustrations in b/w. XXVIII, 301 pages.
11.00 Euro
Swarts, Suzanne. - Caldic Collection: Artists Books.
Rotterdam (Caldic Collectie) 2007; 361 pp.; Dutch edition limited to 1500 copies; beautiful and richly ill. publication of the highlights of artists' books in the collection of the Dutch private art collector J.N.A. van Caldenborgh; with colour reproductions of book covers ranging from Abramovic to Wool and texts in Dutch by K.Schippers and Rob Perrée; extremely rare as the book was not for sale and exclusively distributed to the visitors of the exhibition of this >sub-collection< in 2007; decorated cloth; 30,5 x 25 cm; (keywords: Ruscha, Baldessari, Broodthaers); FINE COPY [ With picture ]
150.00 Euro
Targ, William. - Carrousel for Bibliophiles: a Treasury of Tales, Narratives Songs, Epigrams and Sundry Curious Studies Relating to a Noble Theme.
New York P.C. Duschnes 1947. 24,5 x 16,5 cm. Hardcover (gilt clothbound). With illustrations in b/w. XII, 400 pages. [near] FINE COPY
12.00 Euro
Taylor, John Russell. - .The Art Nouveau Book in Britain.
Edinburgh, Paul Harris Publishing, [1980]. 24 x 17 cm. Hardcover with dustjacket. 175 pages. With illustrations in b/w. NEAR FINE COPY
12.00 Euro
Tersteeg, J. - Mensen en manuscripten, herinneringen van een uitgever.
Leiden, Leidsche Uitgeversmaatschappij, 1947. 14 x 10 cm. Gebonden. Hardcover. Tekst(je) voorin. 224 pag.
5.00 Euro
Thomson, Susan Ruth. - Kate Greenaway. A catalogue of the Kate Greenaway Collection Rare Book Room, Detroit Public Library.
Detroit, 1977. Cloth with dustwrappers. With illustrations in col. and b/w. 212 pag.
17.00 Euro
Thorpe, James Ernest. - Henry Edwards Huntington: A Biography.
University of California Press 1994. 24 x 26 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. XII, 623 pages. NEAR FINE COPY
16.00 Euro
Tromp, F.A.J. - Haarlem stad van drukkers. Uitgave t.g.v. het vijftig jarig bestaan van drukkerij Jos Mathôt bv te Haarlem
Gebonden. 24 x 17,5 cm. Met illustraties. 78 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Unterkircher, F. - Handschriften en gedrukte werken over de geschiedenis van de Nederlanden 1475-1600. De Nationale Bibliotheek van Oostenrijk. Catalogus 9. 5/5 - 8/7, 1962.
Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert-I 1962. Oorspronkelijke omslag. Naam op schutblad. XIV, 103 pag.+ 4 pag.kleurenills.+ 66 pag.ills.zw/w.
20.00 Euro
Unterkircher, Franz. - Die Buchmalerei: Entwicklung, Technik, Eigenart.
Verlag Anton Schroll & Co, Wien; München, 1974. 4to. 163 Seiten mit 16 Farbtafeln und 101 einfarbigen Abb. Original - Leinen mit l. besch. Schutzumschlag.
12.00 Euro
Verhoeven, Garrelt. & Verkruijsse, Piet. - Iournael ofte gedenckwaerdige beschrijvinghe vande Oost-Indische reyse van Willem Ysbrantsz.Bontekoe van Hoorn. Descriptieve bibliografie 1646-1996. HET JOURNAAL VAN BONTEKOE - BIBLIOGRAFIE 1646-1996,
Zutphen, Walburg Pers, 1996. 25 x 18 cm. In verguld. linnen gebonden. Hardcover. Bijdragen tot de Geschiedenis van de Nederlandse Boekhandel - Nieuwe Reeks 1. 304 pag. + losse plattegrond. KEURIG EXEMPLAAR
28.00 Euro
Verschaffel, Tom. - Beeld en geschiedenis. Het Belgische en Vlaamse verleden in de romantische boekillustraties.
Turnhout. Brepols. 1987. Linnen met stofomslag. Met foto's. 223 pag.
12.00 Euro
Vogelsang, W.; e.a. - Het Nederlandse Boek 1300-1800. Catalogus van de tentoonstelling.
's-Gravenhage, Gemeentemuseum, 1950. Oorspronkelijke omslag / Softcover. 19 x 12,8 cm. 112 pag. + Illustraties. Tentoonstelling van 29 juli tot 25 september 1950. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Voorn, Henk. - Tekens in papier.
Bührmann-Ubbens, Zutphen, 1996. Softcover. Orig. wrappers, illustr. b/w, 39 pages + a few samples of papers with watermarks. No. 22 of the Bührmann-Ubbens Papier series.
10.00 Euro
Voorst, Sandra van. - Weten wat er in de wereld te koop is: Vier Nederlandse uitgeverijen en hun vertaalde fondsen, 1945-1970.
Den Haag, SDU, 1997. Paperback. Met illustraties. XIV, 264 pag. NIEUW
10.00 Euro
Vries, Gert Jan de. - Ik heb geen verstand van poëzie. G.A. van Oorschot als uitgever van poëzie.
Amsterdam, Van Oorschot, 1995. Paperback. 285 pag. « Mooi exemplaar »
10.00 Euro
Vries, Gert Jan de. - Ik heb geen verstand van poëzie. G.A. van Oorschot als uitgever van poëzie.
Amsterdam, Van Oorschot, 1995. Paperback. 285 pag. NIEUW
10.00 Euro
Ward, Gerald W. R. - The American Illustrated Book in the Nineteenth Century.
Winterthur: Henry Francis du Pont Winterthur Museum, 1987. First published. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. X, 273 pages. FINE COPY
12.00 Euro
Wolf, Edwin & John F. Fleming. - Rosenbach. A biography.
London, Weidenfeld and Nicolson, 1960. 24,5 x 17 cm. Hardcover. With illustrations in b/w. 616 pages. [near] FINE COPY
15.00 Euro
Wolff, Andreas. - Een boekverkoper in St. Petersburg omstreeks 1860 over mijn grootvader. Ingeleid en vertaald door W.A. Meeuws
Oxford, Mouette Press, 1969. 22 x 14 cm. 20pp. Illus. in b/w & with a woodcut by Hans H. Heidenheimm. Softcover. Printed in 376 numbered copies; this is number 132. Text in Dutch. FINE COPY
10.00 Euro
Wouters, D. - Over het illustreeren van leesboeken voor kinderen. Met 192 illustratiën.
Reprint : Bussem, 1913. C.A.J. van Dishoeck. Schiedam, Interbook International B.V., 1977. Linnen met stofomslag. 182 pag.
14.00 Euro
Wyss, Urban. - Ein schön Cantzleysch Tittelbuch inn Reden und Schreyben nach rettorischer Ardt. 1553. Nachdruck des Exemplars aus den Beständen der Universitäts- und Landesbibliothek Sachsen-Anhalt.
Edition Leipzig, 1979. 8vo , ohne Paginierung. Original-Pappband im Schuber. Sehr guter Zustand ohne Gebrauchsspuren.
10.00 Euro
Wüstefeld, W.C.M. - Middeleeuwse boeken van het Catharijneconvent. [hardcover]
Zwolle / Utrecht, Waanders / Rijksmuseum Het Catharijneconvent, 1993. 28,5 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 248 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
22.00 Euro
Zobeltitz, Fedor von (Hrsg.). - Zeitschrift für Bücherfreunde. Monatshefte für Bibliophilie und verwandte Interessen. Vierter Jahrgang 1900/1901. Erster band.
Bielefeld und Leipzig. Verlag von Velhagen & Klasing, 1900 / 1901. 29 x 21,5 cm. Original Leinen-Verlagseinband mit Rücken- u. Deckengravuren. Mit Abbildungen in Farbe und sw. Erster band: VIII, 232 Seiten + Beiblatt Heft 1 - 6 + IV (Register). GUTER ZUSTAND
50.00 Euro
Zobeltitz, Fedor von (Hrsg.). - Zeitschrift für Bücherfreunde. Monatshefte für Bibliophilie und verwandte Interessen. Zweiter Jahrgang 1898/1899. Erster band + Zweiter Band. [ in zwei Bänden ]
Bielefeld und Leipzig. Verlag von Velhagen & Klasing, 1898 / 1899. 29 x 21,5 cm. Original Leinen-Verlagseinband mit Rücken- u. Deckengravuren. Mit Abbildungen in Farbe und sw. Erster band: VIII, 272 Seiten + Beiblatt Heft 1 - 6.+ IV (Register) ; Zweiter band: VII; 273 - 536 Seiten + Beiblatt 7 - 12 + IV (Register). GUTER ZUSTAND
120.00 Euro
Zobeltitz, Fedor von (Hrsg.). - Zeitschrift für Bücherfreunde. Monatshefte für Bibliophilie und verwandte Interessen. Dritter Jahrgang 1899/1900. Erster band + Zweiter Band. [ in zwei Bänden ]
Bielefeld und Leipzig. Verlag von Velhagen & Klasing, 1899 / 1900. 29 x 21,5 cm. Original Leinen-Verlagseinband mit Rücken- u. Deckengravuren. Mit Abbildungen in Farbe und sw. Erster band: VIII, 248 Seiten + Beiblatt Heft 1 - 6 + IV (Register);. Zweiter band: VII; IV (Register), 249 - 472 Seiten + Beiblatt Heft 7 - 11/12. Leichte Gebrauchsspuren. GUTER ZUSTAND
100.00 Euro
Zwemmer, Anton. - Anton Zwemmer. Tributes from some of his friends on the occasion of his 70th birthday.
Privately printed. London & Bradford, Percy, Lund Humphries & Co. 1962. 21 x 14 cm. Hardcover [ gold-letters and initials ]. 61 pages. FINE COPY
10.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design