Terug naar Homepage
- American Elegance. Classic and contemporary menus from celebrated hosts and hostesses.
A Winterthur Book. New York, Abbeville Press, 1988. Cloth with dustwrappers. Richly illustrated in color. 246 pag. « NEW » Beautiful cookbook for to create great and memorable meals. Previously published at 50 euro.
11.00 Euro
Anand, Anjum. - De Indiase keuken van Anjum. De lekkerste Indiase recepten van nu.
Kosmos, 2006. 25 x 20 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Arntz, H. & Simon, A. L. - De edele wingerd van de champagne en andere mousserende wijnen.
11.00 Euro
As, Wim van ; en anderen. - Vis & seizoen. Topkoks stoeien met de zee. Deel 1: januari - februari. Het seizoen van de alternatieven.
Euroffice, Oelegem, z.j. 31 x24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 149 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Banks, Mary; Mcfadden, C. and Atkinson, C. - Koffie. Het complete handboek over koffie
Veltman Uitgevers, 2003. 30,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 256 pag. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Barber, Kimiko. - Japans puur & eenvoudig. Meer dan 100 gezonde recepten.
Wormer, Immerc, 2007. 24 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bell, Annie. - Fantastische toetjes.
's-Graveland, Fontaine, 2008. 24 x24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Bercken, Cathelijne van den; e.a. - De smaak van verlangen. Droomrecepten en verhalen uit bezet Nederlands-Indië.
Amsterdam, idefiks, 2008. Vierde druk. Gebonden. Hardcover. 23 x 24,5 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Bhumichitr, Vatcharin. - Zuidoost-Azië. (Azie) Gerechten uit Thailand, Laos, Cambodja, Vietnam. Birma, Maleisië en Singapore.
Haarlem, Schuyt & Co. Novib, 1998. 4to, Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Blijker, Herman den. - Herrie in de keuken.
's-Graveland, Fontaine, 2006. 26 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Blue Band. - Van piepers tot pasta. Recepten voor en door 3 generaties.
Blue Band, 1998. 28 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 240 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Born, Wina - Het Hemelse gerecht: Chinese recepten uit de keukens van Fine Eastern Restaurants.
Haarlem, De Toorts, 1990. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 158 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boschman, Eric en Nathalie Derny. - De smaak van de Belgen. Met recepten 2 .
Terra -lannoo, 2007. 26,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boulding, Elise; en anderen. - Uit de kloosterkeuken.
Baarn, de Fontein, 1979. 23 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 125 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Braun, Lionel H. & William Adams. - Fanny Hill's kookboek.
Laren, Skarabee, 1971. 25,5 x 15 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. door Brian Forbes. 135 pag.
10.00 Euro
Brennan, Jennifer. - Curries and Bugles: A Memoir and a Cookbook of the British Raj.
London, Penguin Books, 1992. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 24,5 x 18,5 cm. 324 pages. NICE COPY
10.00 Euro
Brink, André P. - Brandewyn in Suid-Afrika
K W V; Buren, Cape Town, 1973. First edition. 30 x 21,5 cm. Hardcover (clothbound) with sl. dam. dustjacket. With illustrations in color and b/w. 177 pages.
15.00 Euro
Brink, André P. - Dessertwyn in Suid-Afrika.
K W V; Buren, Cape Town, 1974. First edition. 30 x 21,5 cm. Hardcover (clothbound) with sl. dam. dustjacket. With illustrations in color and b/w. 136 pages.
15.00 Euro
Brugge, Tinoi en Gert Vos. - Hemelse spijzen. Een jaarkrans van recepten en hun diepere betekenis.
Ten Have / Lannoo 2004. 25,5 x 25,5 cm. Gebonden. Hardcover. Fullcolour geïllustreerd, ca. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Camorra, Frank & Richard Cornish. - MoVida - Spaanse culinaire avonturen [ isbn 9789079388011 ]
's-Graveland, Fontaine, 2007. 25,5 x 20 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 365 pag. NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
11.00 Euro
Camorra, Frank & Richard Cornish. - MoVida - Spaanse culinaire avonturen [ isbn 9789079388011 ]
's-Graveland, Fontaine, 2007. 25,5 x 20 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 365 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Casanova, Giacomo - Barbara Hübner (Hrsg.) - Casanovas Rezeptbuch. Feinschmeckereien eines galanten Liebhabers.
Bern, Benteli, o. J. 4to. 28 x 14 cm, 142 S., Karton. Mit Abbildungen in s/w. GUTER ZUSTAND
16.00 Euro
Cheney, Dina. - Proeven. Fijnproeven met vrienden. Leer je favoriete smaken kennen en beoordelen.
Van Holkema & Warendorf , oktober 2007. 22,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Claire, Marie - De snelle keuken. Bijzondere gerechten in korte tijd bereid.
VNU/Tirion, 2000. 30 x 23 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
13.00 Euro
Clark, Maxine. - Masterclass: Italiaans koken.
Baarn, Tirion, 2002. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. « NIEUW »
18.00 Euro
Clements, Carole. - Smulsoepen. Originele recepten voor avontuurlijke en exotische soepen.
Baarn, Tirion, 1997. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 127 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Comins, Colette en Russel Wasserfall. - Boer & Kok. De mooiste gerechten met biologische ingediënten.
Baarn, Tirion, 2007. 25 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Condorniu. - Image and Presence of Codorniu.
Codorniu Winery, 1985. Hardcover with dust jacket. 28 x 24 cm. With illustrations in color and b/w. 73 pages. NEAR FINE COPY
10.00 Euro
Conran, Trence en Vicki. - Koken met Conran.
Good Cook Publishing, 2003. 4to. Gebonden met omslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Conte, Anna de & Val Archer. - L'Arte della Cucina. Recepten, verhalen en schilderijen van een Italiaanse reis.
Baarn, Tirion, 2008. 26 x 20 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Coppens, Kristof. - Just cooking. [ISBN 978-90-209-6582-7]
Tielt, Lannoo, 2006. 30 x 23 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 160 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Cranston, Michele. - Marie Claire: De verleidelijke keuken. Met eenvoudige en verrukkelijke recepten.
Hoofddorp, Sanoma, 2005. 4to. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Culinair. - Het grote boek met vis & zeevruchten.
Keulen, Könemann, 2000. 28,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 304 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
D'damo, Peter. - Het bloedgroep dieet.
Baarn, De Kern, 1999. Derde druk. Paperback , Softcover. 366 pag. IN GOEDE STAAT
10.00 Euro
Dam, Johannes van. - Twee handen op één buik. Bellettrie en gastronomie bij Nijgh & Van Ditmar. Met een keuze uit historische recepten voor de feestdagen.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1998. Verspreid onder relaties en vrienden van Nijgh en Van Ditmar; 32 pag. Geniet.
10.00 Euro
Damiani, Licio. - De gans. Geschiedenis - folklore - oude recepten. 34 recepten van Germano Pontoni. 41 recepten van de beroemdste koks van Italië.
Köln, Könemann, 1999. Oblong: 21,5 x 25 cm. Met illustraties in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Declercq, Marc & Christian Denis. - Clos St. Denis . De chef en zijn familie. [ISBN 978-90-209-4719-9 ]
Tielt, Lannoo, Terra, 2002. 29 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Declercq, Marc, - Kristof & Stefan Boxy Just Cooking. [ Nederlandstalig]
Tielt, Lannoo, 2005. Paperback met flappen. Softcover. In cassette. 30 x 23 cm. Rijk geïllustreerd in kleur. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Declercq, Marc. - Christer Elfving kookt de elementen. Fotografie Verne.
Tielt, Lannoo, 2006. 25,5 x 25,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Dedulle, Annemie & Toni de Coninck. - Truffels 's werelds zwarte goud.
Lannoo, 2008. 33,5 x 26 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Dehnst, Fumi & Anne Schmidt. - Itadakimasu. De Japanse keuken thuis.
's-Graveland, Fontaine, 2008. 28 x 17,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 175 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
10.00 Euro
Deinse-Postma, H. J. van ; Vries, A. Ch. H. de - Zelfstandig koken.
Rotterdam: Nijgh & Van Ditmar, 1941. Elfde druk. 19,5 x 14 cm. Oorspronkelijke omslag. 154 pag.
10.00 Euro
Demetre, Anthony. - Bistro thuis. Een nieuwe kijk op de Franse keuken.
Wormer, Immerc, 2008. 25,5 x 19,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Denis, Christian. & Jan Van Hemeledonck. - Carnet de Cuisine Christian Denis - Streekvers uit Haspengouw. [ ISBN: 9789020969641 ]
Terra - Lannoo, Uitgeverij, 2007. 30 x 23,5 cm. In halfleer gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 174 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Doherty, Jimmy. - Eten van Jimmy's Farm. Biologische gerechten van een moderne boer.
Utrecht & Antwerpen, Kosmos - Z&K, 2006. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dominé, André. - Wijn.
Keulen, Könemann, 2001. 30,5 x 27 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 928 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Duijker, Hubrecht. - De goede wijnen van Bordeaux.
Utrecht, Het Spectrum, 1981. Tweede druk. 30 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Duijker, Hubrecht. - De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne.
Utrecht, Het Spectrum, 1981. Eerste druk. 30 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Duijker, Hubrecht. - Die großen (grossen) Weine der Rioja.
Albert Müller verlag, 1989. 4to. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 200 Seiten. NEUWERIG
10.00 Euro
Duijker, Hubrecht. - De grote wijnen van Bordeaux.
Utrecht, Het Spectrum, 1979. Derde, gewijzigde druk. 30 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Duijker, Hubrecht. - De grote wijnen van Bourgogne.
Utrecht, Het Spectrum, 1971. Eerste druk. 30 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dumas, Alexandre. - Groot keukenwoordenboek.
's-Hertogenbosch, Voltaire, 2005. 23 x 15 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 503 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Dumay, Raymond. - De wijnen van de Elzas.
9.00 Euro
Dumoulin, Jerome en Nicolas Le Bec. - Exquise met supérieure ingrediënten.
Baarn, Tirion, 2007. 28 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Eijkern, W.H.N. - Menu- en serveerkunde. Deel I.
Doetinchem, Misset Uitgeverij, 1962. Zevende druk. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 432 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Elsevier. - Elseviers culinair handboek. Stap voor stap koken in woord en beeld.
Amsterdam, Elsevier, 1981. 28 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 512 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
- Elseviers groot drankenboek.
8.00 Euro
Eurodélices. - Europa's chef-koks presenteren. Gebak.
Könemann, 1999. 30,5 x 24 cm. Gebonden met stofomalg. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 305 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
25.00 Euro
Fagel, Paul. - Restaurant Het Arsenaal.
Baarn, Tirion, (2003). 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 128 pag.
15.00 Euro
Farrow, Joanna. - Chef School. Stap-voor-staptechnieken en basisrecepten. Leer koken als een professional.
Baarn, Tirion, 2009. 28 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Fisher, M.F.K. - Met mes en vork. Over de aard van onze honger. Met 122 recepten.
Amsterdam, Contact, 1997. In linnen gebonden met stofomslag. 290 pag.
12.00 Euro
Fisher, M.F.K. - Met mes en vork. Over de aard van onze honger. Met 122 recepten.
Amsterdam, Contact, 1997. In linnen gebonden met stofomslag. 290 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Forsberg, Bitte. - Diner XL. Lekker koken voor familie en vrienden.
Utrecht, Immerc, 2009 28 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 173 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
Freud, Jonah & Coevorden, Schilo van. & Kranendonk, Sigurd. - The Dylan - Amsterdam. Beleef de sfeer en smaak.
Wormer, Immerc, 2005. 29 x 29 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 180 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Féret, Édouard. - Bordeaux et ses Vins. Classés par ordre de mérite dans chaque commune.
Bordeaux, Feret & Fils Editeurs, 1982. Treizième édition, refondue et augmentée. 25 x 17,5 cm. Cloth. 1887 pag. Text in French. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY
25.00 Euro
Féret, Édouard. - Bordeaux et ses Vins. Classés par ordre de mérite dans chaque commune.
Bordeaux, Feret & Fils Editeurs, 1982. Treizième édition, refondue et augmentée. 25 x 17,5 cm. Cloth. 1887 pag. Text in French. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY
24.00 Euro
GANOR, AVI & RON MAIBERG. - De smaak van Israel, een mediterraan feest.
Haarlem, Schuyt & Co, 1992. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 4to. Rijk geïllustreerd in kleur. 240 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Garavini, Daniela. - Varkensvlees. Geschiedenis, folklore, oude recepten. 90 recepten van de beroemdste koks van Italie
Keulen, Könemann, 1999. 21,5 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 183 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gayler, Paul. - Paul Gayler's Sauzenboek. 300 recepten van een topchef.
's-Graveland, Fontaine, 2008. 25,5 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Gerungan, Lonny. - Lonny's Rijsttafel. 100 recepten om mee te variëren.
's-Graveland, Fontaine, 2006. Tweede druk. 25 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gerungan, Lonny. - Wokken met Lonny. De lekkerste gerechten ut de Aziatische keuken.
's-Graveland, Fontaine, 2006. Derde druk. 26 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Girard - Lagorce, Sylvie. - Zeven zeeën. 126 visgrechten van over de hele wereld. ISBN: 9789066119567.
Immerc / Den Haag, SDU, 2008. 32 x 24 cm. gebonm Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 288 pag. ALS NIEUW
33.00 Euro
Gordon, Peter. - Groente opnieuw ontdekt.
Wormer, Immerc, 2007. 26,5 x 21 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
8.00 Euro
Gordon, Peter. - Salade het nieuwe hoofdgerecht.
Wormer, Immerc, 2006. 26,5 x 21cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
GREVELING, GERRIT. - Koken in een duinpan. 25 menu's uit de keuken van restaurant 'De Bokkedoorns' Overveen.
De Toorts: Haarlem, 1986. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag.
10.00 Euro
Groot, Jan H. de. - De wijn heeft een ziel.
Arnhem, Robbers & Van Den Hoogen, 1960. Oorspr.omslag. Illustr. 12 pag. * Aangeboden door het wijnkopershuis.
6.00 Euro
Guérard, Michel. - De originele recepten van Michel Guérard. La grande cuisine minceur.
Bussum, van Dishoeck, 1978. Derde druk. 24,5 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 464 pag.
14.00 Euro
Gyngell, Skye. - Mijn favoriete ingrediënten. Een verleidelijke verzameling recepten met geliefde smaakmakers en seizoensproducten.
's-Graveland, Fontaine, 2008. 23,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 255 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Hahnemann, Trina. - Het Scandinavisch kookboek. Smaken en sferen uit het Noorden.
's-Graveland, Fontaine, 2008. 29 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ].
15.00 Euro
Haitsma Mulier - van Beusekom, C.A.H. (sam.). - Culinaire encyclopedie
Amsterdam, Elsevier, 1957. Eerste druk. 26 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 832 pag.
15.00 Euro
Hanbuckers, Alex. - Cooking (R)Evolution. [ ISBN 9020960504 ]
Tielt, Lannoo 2006. Plastic slipcase containing 2 nice books with dishes that can easily be cooked at home. Richly illustrated in color. 22,5 x 20 cm. Two volumes: 107 and 104 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [Text in Dutch, English, French, Italian and German]
20.00 Euro
Harinck, George ; Vos, Marjoleine de. - Wat eten we vanavond? Protestants! Menukaarten uit de collectie van het Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme.
Amsterdam, Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden), 2005. Met illustraties in kleur. Linnen met stofomslag. 44 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hellon, John. - Puur India. Verrasende gerechten uit de keuken van la Porte des Indes.
Tielt, Lannoo, 2007. 24 x 20 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 190 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Hemeledonck, Jan Van. - Sterrenchefs van bij ons. Koken met Cauderlier. Carnet de cuisine. [ISBN 978-90-209-6141-6]
Tielt, Lannoo, 2005. 30 x 23 cm. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. In halflinnen gebonden. Hardcover. [ Met afbeelding ]
16.00 Euro
Herbst , Erik . & Arend Jan van der Horst. - Keukenhoven - Jardins des Gourmets. Herbst , Erik . & Arend Jan van der Horst en Fotografie Kees Hageman.
Terra, 1991. 33,5 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 208 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. & Müller, John. - Het literaire drinkboek.
Een mousserend bloemlezing uit de wereldliteratuur door John Müller met een voorbeschouwing van Willem Frederik Hermans + 25 hartige geheimen van Johannes van Dam. Amsterdam, De Bijenkorf, 1986. Paperback. 234 pag.
10.00 Euro
Inghelram, Robert. - Gebak met geschiedenis. Traditionele recepten.
Leuven, Davidsfonds, 2005. 30 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
jansen, Will. - Culinaire grootmeesters. Het heilige vuur van twaalf topkoks.
Utrecht/Antwerpen, Spectrum, 2007. Eerste druk. Gebonden. Hardcover. 28.5 x 24,5 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 184 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Janssens, Fons. - Het aspergeboek. [ Met historische en nieuwe gerechten ].
Lier, Edipa, 1997. 30 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Japan. & Roosmalen, Joost van. - Puur Japan. [Nederlandse sterren in Gastronomisch Tokyo].
Fresh retail, 2009. 31 x 25 cm Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. ALS NIEUW
29.00 Euro
Jeremy, Caroline. - Green & Black's chocoladerecepten. Van cacaoboon tot muffins, mousses en moles.
's-Graveland, Fontaine, 2007. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jeunes Restaurateurs d`Europe-Nederland. & Keppel, Silvia. - Een culinaire reis door Nederland. Talent & passion.
Rijswijk, Jeunes Restaurateurs d`Europe-Nederland 2000. 29,5 x 29,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 155 pagRijk geïllustreerd in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Johnson, Hugh. - Het verhaal van wijn.
Utrecht, Het Spectrum, 2004. 30 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 256 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Khellout, Laurent med. - Raïnaraï. De Nomadische keuken van Noord-Afrika.
's-Graveland, Fontaine, 2006. 23 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
11.00 Euro
Kleyn, Otto. - Heerlijk Italië. Een smaakvolle ontdekkingsreis door de vele wijnstreken van Italië.
Utrecht, Het Spectrum, 1999. 23,5 x 18,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 349 pag.
11.00 Euro
Klosse, Jaap. - Het boek der Gastronomie. Over koken proeven en genieten op niveau.
Alliance Gastronomique Neerlandaise, 1992. 33 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Klosse, Peter. - De wortels van De Echoput. De mooiste gerechten van wild en paddestoelen.
Baarn, Tirion, 2006. 32 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Koreman, Norbert. - Pastry in Europe 2009.
Schilde , Culibooks, [2009]. 28 x 24 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 256 pages. NEW COPY
55.00 Euro
Kruyff, Lizet & Jonneke Krans. - Mozarts Menu. De eetcultuur van de tweede helft van de achttiende eeuw.
Bussum, Pereboom, 2006. 23,5 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
- Kunst voor fijnproevers.
Brussel, Gemeentekrediet, 1996. 30,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 385 pag. ALS NIEUW
28.00 Euro
Kyritsis, Janni. - Wild Weed Pie.
London, Penguin Books/Lantern, 2006. 28 x 26 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color. 185 pages.
14.00 Euro
Laere, Stefaan van. - Grootmoeders kookkunst in de keuken van nu.
Leuven, Davidsfonds, 2008. 26 x 19,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Lambrechts, Dirk. - De smaak van heimwee. Herinneringen aan de Europese volkskeuken.
Amsterdam, Bas Lubberhuizen, 2006, Tweede druk. Paperback / Softcover. 203 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Langbein, Annabel. - Fresh. Kook en proef de smaak van de seizoenen.
Utrecht & Antwerpen, Kosmos - Z&K, 2007. 25,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Langbein, Annabel. - Koken met succes zonder stress.
Utrecht & Antwerpen, Kosmos - Z&K, 2005. Paperback / Softcover. 25,5 x 21,5 cm. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Luard, Elisabeth. - De keuken van Spanje en Portugal, een regionaal feest.
Baarn, Tirion, 2005. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 224 pag. NIEUW
15.00 Euro
Luongo, Pino & Andrew Friedman, Marta Pulini. - La Mia Cucina Toscana. [ nederlandstalige uitgave ]
Baarn, Tirion, 2004. 29 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 270 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Maesen, Jan. - Originele resstaurants. 30 markante eethuizen in Vlaanderen.
Zonhoven, Boek, 1991. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 191 pag.
16.00 Euro
Mankani, Bulbul. - Het Bollywood kookboek. Beroemde Indiase acteurs en hun lievelingsrecepten.
's-Graveland, Fontaine/Oxfam Novib, 2008. 26 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Martin, James. - Desserts. Een verleidelijke droomverzameling van de zoetste chef van Engeland.
's-Graveland, Fontaine, 2007. 27,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Martin, Pol. - Het complete kookboek van Pol Martin. Deel II.
Montreal, Editions Brimar. 1994. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 511 pag.
10.00 Euro
Martini, Karen. - Karen Martini: Where the Heart Is
Penguin, Lantern, 2006. First published. 28,5 x 23,5 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color. 247 pages. NEW COPY
17.00 Euro
Mayes, Frances. - Toscane in huis. Heerlijkheden uit het hart van Italië.
Amsterdam, Prometheus, 2004. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 228 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Mayes, Frances. - Toscane in huis. Heerlijkheden uit het hart van Italië.
Amsterdam, Prometheus, 2004. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 228 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Mechanicus, Philip. - Kookkunst in Nederland. Unieke recepten met Nederlandse produkten.
Ede, Zomer en Keuning, 1987. 28 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 215 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Meerman, Jacques. - Nagerechten en gebak van Italiaanse osteria's. 620 zoete Slow Food-gerechtem uit de regionale keuken.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met leeslint. 492 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Meijer, Berthe ; Hageman, Kees. - Koken als Roberto. Italiaanse recepten uit de keuken van restaurant Da Robertos 's-Gravenhage.
Haarlem, De Toorts, 1989. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Meyer, Veronique De. - De Belgische keuken anders. Isbn 9789002214172.
Antwerpen, Standaard, 2004. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 26 x 23 cm. Rijk geïllustreerd in kleur. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
MIKANOWSKI, LINDSAY EN PATRICK. - Rauw.
N&L Publishing, Weesp, 2005. 31,5 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Ming-Dao, Deng. - Zen en de kunst van modern oosters koken. Een spirituele benadering van koken.
Baarn, Tirion, 1999. 24 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Montijn, Ileen. - Aan tafel! Vijftig jaar eten in Nederland.
Utrecht, Kosmos, 1991. 27 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Moonen, Marianne en Riek van Rhijn. - Neerlands dis. [ Het originele Nederlandse kookboek met culinair-historische wetenswaardigheden en meer dan 300 recepten van vroeger en nu ].
Het Spectrum 1983. 28 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 180 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
MOOR, JANNY DE & NICO DE ROOIJ. - Nieuw Europees kookboek: 50 Europese topkoks met 200 traditionele en innovatieve recepten
Utrecht, Het Spectrum, 2004. 4to. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 383 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
MOORE HENRY (INLEIDING). JANS HUGH (NAWOORD). - Koken met kunstenaars. Kleurrijke recepten uit de ateliers van het Royal College of Art bij zijn 150ste verjaardag.
Amsterdam, Lantaarn, 1987. 28 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslagen [ papier en plastic]. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR
16.00 Euro
Morshuis, C. (samenstelling). - Practische Banketbakkerij Kunst. Deel II. Eerste druk.
Apeldoorn n.d. Eerste druk. In halflinnen gebonden met besch. stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 223 pag. Stofomslag is beschadigd; boek is in uitstekende staat.
40.00 Euro
NIETLISPACH, F. & M.J.KRABBE. - Practisch receptenboek voor het zelf bakken van taarten, cake, koek en ander gebak en voor het bereiden van Soufflés en warme puddingen.
Amsterdam, Kosmos, 1934. 23,5 x 15 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en sepia. 100 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Paquin, Marianne. - Uit schelp en schaal. De mooiste gerechten 'less is more'.
Baarn, Tirion, 2007. Paperback / Softcover. 26 x 20 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Petrini, Carlo. - Slow Food.Over het belang van smaak.
Roularta Books, 2004. Paperback / Softcover. 21 x 14 cm. 205 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Pierik, Rudolf. - Rode Bordeaux.
Rotterdam, Ad Donker, 1998. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 223 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ramsay, Gordon. - Chef. [ Luxe editie ; Nederlandstalig ]
Baarn, Tirion Culinair, 2008. 34 x 25,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 256 pag. Luxe editie verschenen in een genummerde oplage van 500 exemplaren [nummer 433]; gesigneerd door G.R. In een alluminium cassette + een fraaie plexiglas bewaardoos. NIEUW EXEMPLAAR Prijs bij verschijnen 250 euro.
125.00 Euro
Ramsay, Gordon. - Gordon Ramsay. Creaties van een meester-chef. [meesterchef]
Baarn, Tirion, 2000. 27 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 224 pag. ALS NIEUW Toegevoegd: menukaart Gordon Ramsay - de Echoput + originele foto Gordon Ramsay.
20.00 Euro
Ray, Cyril. - Lafite. The Story of Chateau Lafite Rothschild.
London , Christie' s Wine Department , 1985.Third fully revised & expanded edition. Paperback. Softcover. With photos. 140 pages.
12.00 Euro
Ray, Cyril. - Mouton-Rothschild: The wine, the family, the museum
London , Christie' s Wine Department , 1977. Paperback. Softcover. With photos.
10.00 Euro
Raymaekers, Jan. - Belgie feest. Een geschiedenis van Bourgondisch tafelen.
Leuven, 2005. Paperback met flappen. Softcover. 25 x 20,5 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 245 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Reader's Digest - Eieren, melk en kaas. De gezonde en lekkere keuken.
Reader's Digest, 2004. 24,5 x 23 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Reader's Digest - Groente voor uw gezondheid. 240 heerlijke recepten voor meer groente bij elke maaltijd.
Readers Digest, 2006. 26 x 20,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 352 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Rhodes, gary. - De smaken van de seizoenen. Herfst en winter.
Abcoude, Fontaine, 2003. 28 x 20,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Richardin, Edmond. - L'art du bien manger. Fins et joyeux croquis gastronomiques écrits pour les Gourmets par le Maitre Fulbert-Dumonteil. Preface d'André Theuriet. Frontispice de A. Robida. ..... Plus de 1200 recettes simples et faciles. La Cuisine Française.
Paris, en vente a la Librairie Nilsonn, (1901). Cloth. With frontispice and advertisements. XII, 756 pages. Text in French. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY
150.00 Euro
Richardson, Adrian . - Meat. Hoe je vlees moet kopen, bereiden & eten.
Kosmos, 2009. 26,5 x 22 cm. Gebonden met plastic omslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 360 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Robuchon, Joel. - Larousse Gastronomique [Nederlandse uitgave]
Utrecht / Antwerpen, Kosmos - Z&K Uitgevers. 2003. Twee delen in cassette. Een deel in linnen gebonden met stofomslag. Het receptenboek betreft een paperback. het item is ALS NIEUW
45.00 Euro
Ronay, Egon. - De grote chef-koks van Europa. Hun recepten en menu's.
Ede, Zomer & Keuning, 1989. 29 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 255 pag. Met illustraties in kleur. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Rosine de Dijn, M. - Culinair calendarium. Mythen en mysteries, met historische recepten bewerkt door het Scholteshof .
Bielefeld, Cres, 1991. 30,5 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur.189 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Roubois, Cor. - Beter tafelen.
Apeldoorn, Semper Agendo, z.j. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden met besch. stofomslag. Hardcover. Met foto's. 89 pag.
10.00 Euro
Roux, Michel. - Taarten Soezen en pasteien. Hartige en zoete baksels van de topkok.
's-Graveland, Fontaine, 2009. 21 x 16 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 304 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Saberi, Helen. - Noesje Djaan. De Afghaanse keuken.
Bussum, Pereboom, 2003. Paperback. Met illustraties. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
11.00 Euro
Salter, James en Kay. - Smakelijk leven. Een literaire eetkalender voor levensgenieters.
Amsterdam, Meulenhoff, 2006. 22 x 14 cm. Met illustraties van Fabrice Moireau. 443 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schildermans, Jozef, en anderen. - Lieve schat, wat vind je lekker. Het Koocboec van Antonius Magirus (1612) en de Italiaanse keuken van de renaissance.
Leuven, Davidsfonds, 2007. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 247 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Schmeinck, Angélique, - Het chocoladeboek. Een passie voor chocolade
Houten, Van Reemst, 1996. 27 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 175 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Sliggers, Ko. & Stultiens, Andrea. - Sus Domesticus. Het varken op tafel.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2007. 25 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Smith, Delia. - Delia's favoriete kipgerechten.
Abcoude, Fontaine, 2004. 28,5 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 136 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
SNYMAN, LANNICE. - De keuken van Zuid-Afrika. Een culinaire reis. Vertaling Anneliet Bannier en Wijnand van Riel.
Bonn, Quaynor Verlag, 2005. 30,5 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Spaans, Erik. - De smaak van Frankrijk. De regionale wijnen van Frankrijk. De regionale keuken van Frankrijk. [ 2 delen in plastic hoes ]
Wormer, Immerc, 2006. 25 x 17 cm. Gebonden. Hardcovers. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Twee delen in plastic cassette: 192 en 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Spaans, Erik. - De smaak van Frankrijk. De regionale wijnen van Frankrijk. De regionale keuken van Frankrijk. [ 2 delen in plastic hoes ]
Wormer, Immerc, 2006. 25 x 17 cm. Gebonden. Hardcovers. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Twee delen in plastic cassette: 192 en 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
19.00 Euro
Spaans, Erik. - Spaanse smaken. Recepten en wijnen van de beste Spaanse restaurant.
Wormer, Immerc, 2008. 25 x 16,5. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. Rijk geïllustreerd in kleur. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Spijkers, Cas. - Cas Spijkers en zijn Swaen. Bijzondere recepten van een topkok.
Baarn, Tirion, 1998. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur. 176 pag. NIEUW
20.00 Euro
Spijkers, Cas. - Cas Spijkers en zijn Swaen. Bijzondere recepten van een topkok.
Baarn, Tirion, 1998. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Strijbos, Roy & marlies Baken. - TOV. Een open boek.
Schagen, Restaurant TOV, 2007. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 111 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Swemle, Mayke & Janneke Vreugdenhil & Mark van Wageningen. - Carnivoria.
Zwolle, Waanders, 2009. 6,5 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk & fraai geïllustreerd in kleur. 93 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Teijlingen, Marcel van. (Restaurant de Knip). - Eten is beleven.
November 2008, Opmeer Drukkerij/Restaurant De Knip. 27 x 21 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 124 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Teo, melisa en Don Bosco. - De nieuwe Chinese keuken.
Rijswijk, Elmar, 2000. 28, 5 x 26 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 157 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Tirion. - NOUVEAU MENUBOEK. 85000 suggesties voor een heerlijk drie-gangen menu.
Baarn, Tirion, 1999. 32 x 23,5 cm. Gebonden, ringband. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. ALS NIEUW
14.00 Euro
Toussaint-Samat, Maguelonne. & Lair, Mathias. - Grande et petite histoire des cuisiniers de l'Antiquité à nos jours.
Robert Laffont, 1989. 26 x 17 cm. Hardcover. Profusely illustrated in b/w. 371 pages. Text in French. FINE COPY
25.00 Euro
Tubbi, Linda. - Gelati d'Italia. Tongstrelende recepten van de ambachtelijkte ijsmakers van Italië.
's-Graveland, Fontaine, 2007. 25 x 20 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Van den Boer Groep. - Depuis 1906. 100 jaar Maison van den Boer.
Stichting Kunstboek 2006. 29 x 29 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 223 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
17.00 Euro
Vaneker, Karin. - Mavis kookt De Surinaamse keuken volgens Mavis Hofwijk. [ ISBN: 9789059562431 ]
's-Graveland, Fontaine, 2008. 25 x 20,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 127 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Verdonck, Erik. - De kasteelkeuken. Felix Alen kookt feestelijk in de mooiste kastelen. Fotografie Heikki Verdurme.
Tielt, Lannoo, 2005. 30 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 158 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vermeiren, Francine & Els Goethals. - Lekker & licht 5. Desserts [ isbn 9789020977806 ]
Tielt, Lannoo, 2008. 26 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 158 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Wattinema, Rieka. - Selamat Makan. Indonesisch koken. Recepten uit de Gordel van Smaragd.
Baarn, Tirion, 1990. 24,5 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 83 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Werumeus Buning, J.W.F. - Nieuwe avonturen met een pollepel. Te weten keukenkunstige ervaringen van velerlei aard voor personen van beiderlei kunne verzameld en beschreven door J.W.F. Werumeus Buning.
Amsterdam, Becht, z.j. Tweede druk. In linnen gebonden. Hardcover. 150 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Westenberg, A.G.L. - Nationaal kookboek. Samengesteld door Nederlandsche vrouwen.
Leiden: A.W. Sijthoff, [1895]. Tweede druk. 18 x 12 cm. In linnen gebonden. Hardcover. VI, 336 pag.
50.00 Euro
Wilbrink, Felix. - De moed om smaak te hebben. Over eten en koken.
's-Graveland, Fontaine, 2006. Gebonden. Hardcover. 239 pag.
10.00 Euro
Willebrands, Marleen. - De verstandige kok. De rijke keuken van de Gouden Eeuw. Tekstuitgave van het enige gedrukte Noord-Nederlandse kookboek uit de zeventiende eeuw.
Pereboom, 2006. 24 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 214 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
Williams-Sonoma. - Een wereld vol smaak. Internationale recepten voor alle liefhebbers van het betere koken.
Zwolle, Good Cook Publishing, 2002. Groot 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur. 320 pag.
18.00 Euro
Wittop Koning, Martine. - Eenvoudige Berekende Recepten.
Blaricum, De Waelburgh, z.j. Vijfen dertigste druk. 20 x 14 cm. In linnen gebonden. Hardcover. XXXIX, 324 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Wolter, Annette. - Groot en klein gebak. Verrukkelijke taarten, cakes en koekjes.
Zomer & Keuning, 1989. 28,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 128 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Worrall Thompson, Antony. - Het diabetes dieet. Voel je lekkerder met minder gewicht.
Immerc, 2008. 23,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Wynants, Pierre. & Vanhemeledonck, J. & P. Bidaine. - Carnet de cuisine Pierre Wynants. Comme chez soi chez toi gelijk as chez moi.
Lannoo, 2009. 30 x 23,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 190 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design