Terug naar Homepage
Agt, J. J. F. W. - Waterland en Omgeving. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Geïllustreerde beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de Monumentenbeschrijving. Deel VIII. De Provincie Noordholland. Eerste stuk: Waterland en Omgeving.
: 's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf, 1953. 4to. Half leather.boards cloth (gilt lettering), text in Dutch with figs. and 110 b/w ills. XX, 186 pag. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY
35.00 Euro
Agt, J. J. F. W. - Waterland en Omgeving. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Geïllustreerde beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de Monumentenbeschrijving. Deel VIII. De Provincie Noordholland. Eerste stuk: Waterland en Omgeving.
: 's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf, 1953. 4to. Half leather.boards cloth (gilt lettering), text in Dutch with figs. and 110 b/w ills. XX, 186 pag. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY
25.00 Euro
- Aktie onder architektuur Het ontwerp van 4 architekten Onder redaktie van H.Tilman.
Delft, 1968. Oblong 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties. 192 pag.
18.00 Euro
Alkema, Jan & Smyth, Judith (editor). - Jan Alkema Architect.
Terra / lannoo, 2003. 14,5 x 21 cm. Hardcover. With illustrations in color and b/w. NEW COPY
16.00 Euro
Ambachtsheer, H.F. - Van verdediging naar bescherming : De Atlantikwall in Den Haag.
Den haag, Dienst REO, afd. Monumentenzorg, 1996. Tweede, gewijzigde druk. 30 x 21 cm. Geïllustreerd met foto's en (uitvouwbare) plattegronden & bouwtekeningen in kleur en zwart-wit. 284 pag. ALS NIEUW
60.00 Euro
Archiprix - Henk van Veen. - Archiprix 2004. De beste Nederlandse studentenplannen. The Best Plans by Dutch Students 2004.
Rotterdam, 010 Publishers, 2004. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Extensively illustrated in color. 80 pages. AS NEW
24.00 Euro
Architect 2005. - Architect 2005. Creative works of Dutch architects.
Den Haag. ten Hagen & Stam. 2004. 35 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 439 pag. FINE COPY
20.00 Euro
Architect 2006. - Architect 2006. Creative works of Dutch architects.
Den Haag, SDU, 2005. 35 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 456 pag.
24.00 Euro
Architecten en ingenieursbureau Kristinsson. & Kristinsson-Reitsema, Riet. - Architecten en ingenieursbureau Kristinsson 40 jaar.
Deventer (2006). Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 264 pag. Met DVD.
20.00 Euro
Architecture - Olaf Koekebakker. - Nederlandse Architecten 7 / Dutch Architects 7. Architecten, interieurarchitecten, stedenbouwkundigen, landschapsarchitecten / Architects, interior architects, urban planners, landscape architects.
Amsterdam, Bis Publishers, 2005. 30,5 x 267 cm. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. 353 pages. NEW COPY Text in Dutch and English.
25.00 Euro
- Architectuur in bedrijf. Over de kwaliteit van utilitaire bouwprojecten in Groningen 1985-1990.
Gemeente Groningen, 1990. Linnen. Met foto's. 176 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Architekten Cie. - De Architekten Cie. P.B. de Bruijn, F.J. van Dongen, J.D. Peereboom Voller, C. Weeber.
Amsterdam, z.j. (ca 1992). Vierkant 4to. Oorspronkelijke omslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Text in Dutch. Text in Dutch. « Als nieuw »
22.00 Euro
Arets, Wiel. - Wiel Arets AZL Heerlen.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. Square 4to. Richly illustrated in b/w. Cloth with dustjacket (FINE/FINE).
33.00 Euro
Arets, Wiel; Faiferri, Massimo and Jan Bitte. - Wiel Arets: Works and Projects.
Milano, Electa, 2004. 29 x 23 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. 265 pages. With illustrations in color and b/w. Text in English. NEW COPY
38.00 Euro
Asch, Deidre van. - Rijksgebouwen. Gerechtsgebouw Utrecht.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 2000. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 80 pag.
12.00 Euro
Atelier Pro. - Atelier Pro / Kerkhoflaan 11. een reis inde tijd.
Den Haag, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 64 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Atelier Pro. - Atelier Pro / Van Ludgerkerk tot Ludgerhof.
Den Haag, 2005. 24 x 17 cm. In halflinnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 40 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Atelier Pro. - Atelier Pro. Nieuwe jaarringen voor De Meerpaal.
Den Haag, 2005. 24 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 64 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
BACK, AIMÉE DE, JO CVOENEN, MARIEKE KUIPERS, WIEK RÖLING (REDACTIE). - Gesloopt, gered, bedreigd. Omgaan met naoorlogse bouwkunst.
Episode Publishers, Rotterdam, 2004. 26,5 x 24,5 cm. Gebonden in flexiband.Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. Met een enkele markering met een fluoriscerende stift anders als nieuw.
14.00 Euro
Bakker, Geeske & Tarq Hoekstra. - Het stenen geheugen. 25 jaar archeologie en bouwhistorie in Utrecht.
Utrecht, Centraal Museum, 1997. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 175 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Barbieri, S. Umberto. - A Hundred Years of Dutch Architecture: 1901-2000 Trends Highlights.
Amsterdam, SUN, 2003. 32 x 28,5 cm. Hardcover. With illustrations in b/w. 370 pages. NEW COPY [ With picture ]
24.00 Euro
Bartelet, Jef. - Gevelstenen in Maastricht.
Zutphen, De Walburg Pers, 2008.28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 158 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Battjes, J.T. & Kruiger, J.B.T. - Assen. Architectuur en stedebouw 1850-1940.
Zwolle, Waanders, 1996. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 112 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
- Bauen '20 - '40. Der niederländische Beitrag zum Neuen Bauen.
Exhibition catalogue Van Abbemuseum, Eindhoven n.d. 26,5 x23,5 cm. Paperback. Softcover. With illustrations in b/w. 118 pag. Text in deutscher Sprache. NEAR FINE COPY
10.00 Euro
Baumeister & Baur-Callwey, Karl [Hrsg.]. - Neues Bauen in Holland. Baumeister 6/1961.
Callwey München 1961. Softcover. 30 x 23 cm. Mit zahlreichen Abbildungen in sw. Ca. 120 Seiten.
12.00 Euro
Becu, Leen. - Dagboek van een waterbouwer, 1944-1986.
Middelburg, Den Boer, 1987. 4to. Gebonden (karton). Met foto's van Wim Riemens. 224 pag.
10.00 Euro
Becu, Leen. - Dagboek van een waterbouwer, 1944-1986.
Middelburg, Den Boer, 1987. 4to. Gebonden (karton). Met foto's van Wim Riemens. 224 pag.
0.00 Euro
Beek, Marijke (red.). - Het praktisch idealisme van opdrachtgever Huub Smeets. Rijksprijs De Vrije Pyramide 2002.
Vrom, 2003. 8vo. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 64 pag.
10.00 Euro
Beenjer, Eric. - Kunst in muziek, theater, stad, huis en Amsterdam.
Amsterdam, Stichting B.A.T. en Kunst, z.j. Oblong 8vo. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 71 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Bekker, Roel en anderen. - Rijksgebouwen. Ministerie van VWS.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 76 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bergeijk, Herman van. - De steen van Berlage. Theorie en praktijk van de architectuur rond 1895.
Rotterdam, 010 Publishers, 2003. 23 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 111 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Bergen, Marina van den - Piet Vollaard. - Hinder en ontklontering. Architectuur en maatschappij in het werk van Frank van Klingeren.
Rotterdam, 010 Publishers, 2003. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 254 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bergh, R en J. Rutten. - De fascinatie van hoogbouw.
Rotterdam, Uitgeverij 010. 8vo. Paperback. Met foto's. 95 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Berkel-EnschotBacker, Anne Mieke (red.) ; Oldenburger-Ebbers, Carla S. - Gids voor de Nederlandse Tuin-en Landschapsarchitectuur. Deel Zuid: Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.
Rotterdam, De Hef, 2000. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 462 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Berlage, H.P - W. Retera & Just Havelaar. - Dr. H.P. Berlage door Just Havelaar. Nederlandsche Bouwmeesters, een reeks studies onder leiding van W. Retera.
Amsterdam, Van Munster, z.j. 22 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties en advertenties. 36 pag. KEURIG EXEMPLAAR
40.00 Euro
Berlage, H.P. - Pieter Singelenberg. - H.P.Berlage. Idea and style. The quest for modern architecture.
Utrecht, Haentjes, Dekker & Gumbert, 1972. 4to. XIV, 274 pages, with 136 photo plates. Original cloth with dust jacket. Near fine copy
65.00 Euro
Berlage, H.P., Dudok, W.M., Gratema, Jan. ; En anderen. - Moderne bouwkunst in Nederland. 20 monografieën onder redaktie van H.P. Berlage, W.M. Dudok, Jan Gratema en anderen. 20 Volumes; Complete Set.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1932 - 1935. 20 delen in oorspronkelijk HALFLINNEN GEBONDEN (original HALFCLOTH, HARDCOVERS) Met circa 1500 foto's en plattegronden. Text in Dutch ( and also German and English) - Nice set. Met de aanbiedingsfolder en een aantal fondslijsten van de uitgeverij.. 1 Algemeene inleiding. 2 De volkswoning, hoogbouw. 3 De volkswoning, laagbouw. 4 De middenstandswoning als etagehuis en flat. 5 De middenstandswoning, het huis voor één gezin. 6 Het groote landhuis en het groote stadshuis. 7 Het landhuisje en de boerderij. 8 Binnenhuisarchitectuur. 9 Winkels en winkelpuien. 10 Kantoren, banken en administratiegebouwen. 11 Gebouwen voor technische doeleinden. 12 Gebouwen voor middelbaar en hooger onderwijs. 13 en 14 Scholen I en II. 15 Kerken. 16 Openbare en overheidsgebouwen. 17 Gemeenschaps- en vereenigingsgebouwen. 18 Gebouwen voor ontspanning. 19 Bruggen. 20 Het ameublement van de straat..
425.00 Euro
Berlage, H.P. - H.P. Berlage ter gedachtenis 21 febr. 1856- 12 aug 1934. Uitgave van het Bouwkundig Weekblad Architectura No: 51, 1934
Softcover. 36 x 26,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 54 pag. Met bijdragen van o.a. van H. Roland Holst, Albert Verwey, A.D. Copier, Jan Eisenloeffel en W.A. van Konijnenburg. Exemplaar met [lichte] gebruikssporen.
15.00 Euro
Berlage, H.P. - Hendrik Petrus Berlage, disegni, tekeningen.
Biennale di Venezia / Rijksdienst Beeldende Kunst, 1986. 8vo. Paperback. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and Italian. 269 pag. NEAR FINE COPY .
17.00 Euro
Berlage, H.P. - Schoonheid in samenleving.
Rott., W.L. & J. Brusse, 1924. Tweede druk. In linnen gebonden. Hardcover (rug smoezelig). Met tekeningen van de schrijver. 168 pag.
22.00 Euro
Berlage, H.P. - Schoonheid in samenleving.
Rott., W.L. & J. Brusse, 1919. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag (MATIG). Softcover. Met tekeningen van de schrijver. 168 pag.
16.00 Euro
Berlage, Hendrik Petrus. & Polano, Sergio. - Hendrik Petrus Berlage. Complete works
New York (Rizzoli International Publications) 1988; 266 pp.; English translation of >Hendrik Petrus Berlage. Opera completa<; richly illustrated survey of Berlage's work; with contributions by Giovanni Fanelli, Jan de Heer and Vincent van Rossum; hardcover ; cloth with dust jacket; very small tear in back cover of dust jacket. [near] FINE COPY
40.00 Euro
Besemer, J.W.C. & Lehr, André. - Zingende torens. Gelderland en Limburg.
Zutphen, De Walburg Pers, 1990. Oorspr.omslag. Met foto's door G.Th. Delemarre. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR
6.00 Euro
Beukers, Eelco & Bekaert, Geert. - Liesbeth van der Pol.
Rotterdam, NAi Publishers, 2002. 28 x 22,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Bijenkorf, De - European illustration 80/81. De Bijenkorf Amsterdam.
AFFICHE / POSTER in kleur, 76 x 49 cm. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1980. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
15.00 Euro
Bleeker, Rutger. & Ibelings, Hans. - Het werk van Rutger D. (Rudi) Bleeker, bouwkundig ingenieur en architect BNA. Tussen Delftse School en New Brutalism.
Wassenaar, 1998. 28 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 1212 pag.
33.00 Euro
Bless, Frits & Ruijssenaars, Hans, & Vries, René d - Hans Ruijssenaars architect.
Tentoonstellingscatalogus van Reekum Museum, Apeldoorn 1993. 23 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met vele ills in kleur en zw/w. 144 pag. MOOI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Blijdenstijn, Roland ; Kooiman, Marinus ; Bol, Hen - Architectuur en stedebouw in de provincie Utrecht, 1850-1940. Utrecht. Monumenten inventarisatie project.
Zwolle, Waanders, 1996. Paperback. Met foto's. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Blijdenstijn, Roland ; Kooiman, Marinus ; Bol, Hen - Architectuur en stedebouw in de provincie Utrecht, 1850 -1940. Utrecht. Monumenten inventarisatie project 16.
Zwolle, Waanders, 1996. 24,5 x 19 cm. Paperback. Met foto's. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Blijstra, R. - Architectuur 1900 - 1920 in 's Gravenhage. ( Speciaal nummer: Maandblad der gemeente 's-Gravenhage).
's-Gravenhage. Gemeente Den Haag. 1972. 25,4 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met foto's. 48 pag.
10.00 Euro
Blijstra, R. - Architectuur 1921-1940 in 's Gravenhage. ( Speciaal nummer: Maandblad der gemeente 's-Gravenhage).
's-Gravenhage. Gemeente Den Haag. 1973. 25,4 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met foto's. 56 pag.
10.00 Euro
Blijstra, R. - Berlage in 's-Gravenhage.
Den Haag, 1971 (Dec 1971 issue of periodical ‘s-Gravenhage). 52 pages, many photo ills.
10.00 Euro
Blijstra, R. - C. van eesteren. Beeldende kunst en bouwkunst in Nederland.
Amsterdam, Meulenhoff, 1968. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 20 pag. « Mooi exemplaar »
10.00 Euro
Blijstra, R. - Laat-19e eeuwse bouw in 's-Gravenhage. ( Speciaal nummer: Maandblad der gemeente 's-Gravenhage).
's-Gravenhage. Gemeente Den Haag. 1969. 25,8 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met foto's. 60 pag.
10.00 Euro
Blijstra, R. - Stedebouw 1900 / 1940 in 's-Gravenhage. ( Speciaal nummer: Maandblad der gemeente 's-Gravenhage).
's-Gravenhage. Gemeente Den Haag. 1970. 25,8 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met foto's. 52 pag.
10.00 Euro
Bocanet, Anca & Ibelings, Hans & Werf, Jouke van der. - Uitgesproken talent. De geschiedenis van de PRIX de Rome voor Schone Bouwkunst 1870-1990.
Rotterdam, NAi Publishers, 1990. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 55 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Bocanet, Anca, et al. - Uitgesproken talent De geschiedenis van de Prix de Rome voor Schone Bouwkunst.
Rotterdam, Nederlands Architectuurinstituut, 1990. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 55 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Bock, Manfred & Kees Somer. - Architect J.P. Kloos (1905). De ethiek van de constructie.
Amsterdam, Van Gennep, 1986. Paperback. 4to. Met illustraties in z/w. 104 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
Bock, Manfred. - Architectura, Nederlandse architectuur 1893 - 1918.
Amsterdam, Architectuur Museum, 1975. 4to. Oorpronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 112 pag. - Text in german and dutch.
14.00 Euro
Bock, Manfred. - Architectura, Nederlandse architectuur 1893 - 1918.
Amsterdam, Architectuur Museum, 1975. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 112 pag. Text in german and dutch. NEAR FINE COPY
13.00 Euro
Bodon, Alexander - Kloos, Maarten. - Alexander Bodon. Architect.
Fotografie Jan Versneel. Rotterdam, 010, 1990. 4to. Cloth with dustwrappers. Text in Dutch with summary in English. 104 illustr from photos, drawings and plans. 128 + XVI pag. - As new. * Monografieën van Nederlandse architecten 4.
20.00 Euro
Boeken, A. - Amsterdamse stoepen. Met een bijdrage van W.Donath, over de rechtstoestand van de stoepen.
Amsterdam, Van Saane en Havelaar, 1950. 25 x 16 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Rug verkleurd. Met illustraties (een vouwblad). 96 pag. GOED EXEMPLAAR .
10.00 Euro
Boeken, A. - Architectuur. [ Serie: Stedebouw - Architectuur - Inrichting 1]
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1936. 23,5 x 15,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Met 113 foto's, tekeningen en montages. 68 pag. KEURIG EXEMPLAAR Published as nr. 1 in the series >stedebouw . architectuur . inrichting< edited by A. Boeken en A. Elzas; with a lot of small sized photographs of avant-garde buildings
15.00 Euro
Boeken, A. - Architectuur. [ Serie: Stedebouw - Architectuur - Inrichting 1]
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1936. 23,5 x 15,5 cm. Oorspronkelijke omslag [minimaal ongaaf]. Met 113 foto's, tekeningen en montages. 68 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Boeken, A; en anderen. - Uitgevoerde werken van bouwkundige ingenieurs. Nederlandse architectuur in opdracht van de Vereniging van Delftse Ingenieurs, Afd. B.I.
Amsterdam, Uitgeverij Argus, 1956. 28,5 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 379 pag. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Boekraad, Cees; Bool, Flip; Henkels, H. & Haags Ge - Het nieuwe bouwen. De nieuwe beelding in de architectuur. Neo-plasticism in architecture. DE STIJL.
Delft, Delftse Universitaire Pers, 1983. 4to. Paperback. With illustrations in b/w. 179 pages. Text in Dutch and English. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Boer, Hildebrand P.G. de. - Architect G.H. M. Holt (1904). Sociale woningbouw, kerken, theaters.
Amsterdam, Van Gennep, 1983. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 96 pag met 152 z/w illustraties. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Boer, Paul den. - Het huijs int noorteynde. Het Koninklijk Palais Noordeinde historisch gezien. The Royal Palace Noordeinde in an historical view.
Zutphen, Walburg Pers, 1986. 4to (28 x 22 cm). Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag.
11.00 Euro
Bond van Nederlandsche Architecten BNA. - Bouwkundig weekblad 1967. Orgaan van de Koninklijke Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst Bond van Nederlandsche Architecten BNA
Hilversum, Saane. 31 x 23 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 487 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Bond van Nederlandsche Architecten BNA. - Bouwkundig weekblad 1968. Orgaan van de Koninklijke Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst Bond van Nederlandsche Architecten BNA
Hilversum, Saane. 31 x 23 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 444 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Bond van Nederlandsche Architecten BNA. - Bouwkundig weekblad 1969. Orgaan van de Koninklijke Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst Bond van Nederlandsche Architecten BNA
Hilversum, Saane. 32 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. 596 pag. KEURIG EXEMPLAAR
35.00 Euro
Bos, Sandra. - Uyt liefde tot malcander. Onderlinge hulpverlening binnen de Noord-Nederlandse gilden in internationaal perspectief (1570 - 1820).
Amsterdam, IISG, 1998. Paperback. Met illustraties in z/w. 395 pag.
13.00 Euro
Bosch van Drakestein, René e.a. - Historische lusthoven in de Lage Landen. Tekeningen: Arne Zuidhoek. Foto's: Lex Wapenaar.
Utrecht/Antwerpen, Kosmos- Z& K, Groen Boekerij, 1992. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. « Mooi exemplaar »
12.00 Euro
- Bosjes van Zanen. Villa appartementen in groen 's Gravenhage.
Den Haag, 1988. 30 x 30 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 34 pag.
10.00 Euro
Bosma, Kees. - Ruimte voor een nieuwe tijd: vormgeving van de Nederlandse regio 1900-1945.
Rotterdam, NAi Publishers, 1993. Groot formaat paperback. Met illustraties. 404 pag. « NIEUW »
15.00 Euro
Bousema, Anne, Otto Snoek, e.a. - Over schoonheid. Architectuur omgeving landschap.
Zwolle,Het Oversticht/Waanders, 2000. Oblong 23 x 28,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
14.00 Euro
Boymans van Beuningen Rotterdam.Museum - Nederland bouwt in baksteen. 1800 - 1940.
Catalogus Museum Boymans, Rotterdam, 1941. 25 x 19,5 cm. Oorspr.omslag / Softcover. . 162 illustr. XXVIII, 68 tekstpag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Brasser, Fons. - Water Towers - Watertorens - Wassertürme.
Rotterdam, 010 Publishers, 2005. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With many illustrations in b/w. 152 pages. Text in English, German and Dutch. NEW COPY Still shrinkwrapped
16.00 Euro
Bremer,Jaap en Hein Reedijk. - Bouwen '20- '40. De Nederlandse bijdrage aan het Nieuwe Bouwen.
Catalogus Van Abbemuseum Eindhoven, 1971. 4to. Paperback. Met illustraties in z/w. 120 pag. « Goed exemplaar »
14.00 Euro
Bremer,Jaap en Hein Reedijk. - Bouwen '20- '40. De Nederlandse bijdrage aan het Nieuwe Bouwen.
Catalogus Van Abbemuseum Eindhoven, 1971. 4to. Paperback. Met illustraties in z/w. 120 pag. «GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
BRINK, GABRIËL VAN DEN. - Prachtwijken?! De mogelijkheden en beperkingen van Nederlandse probleemwijken.
Amsterdam, Bert Bakker, 2008. 24 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 367 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Brinkgreve, Geurt e.a. - Veldboeket met distels. 40 jaar Diogenes.
Bussum, Toth, 2000. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Broekhuizen, Dolf. - OPENLUCHTSCHOLEN IN NEDERLAND - ARCHITECTUUR, ONDERWIJS EN GEZONDHEIDSZORG 1905-2005.
Rotterdam, 010 Publishers, 2005. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 239 pag. NIEUW EXEMPLAAR With picture.
16.00 Euro
Broeksma, Friso a.o (ed.). - Architectuur in Nederland : jaarboek 1992/1993. Architecture in the Netherlands; Yearbook 1992/1993.
Rotterdam : Nai, 1993. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 184 pages. AS NEW
14.00 Euro
Bromberg, Paul. - Doelmatig bouwen en wonen.
New York, Querido, 1945. 26 x 21,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 114 illustr. 158 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Brommer, Bea. - IJzersterk Mensenwerk. IJzer en staal in industrie en kunst.
Helmond, Gemeentemuseum, 1989. 4to. Paperback. Met illustraties in z/w. 200 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Broos, Kees, P.Singelberg en Manfred Bock. ; Berlage, H.P. - H.P. Berlage, bouwmeester 1856-1934.
The Hague. Gemeentemuseum. 30 August-16 November 1975. Exhibition catalogue. Dutch Text. 96 pages. 178 plates & text ills. 4to. Wrappers. Very slightly waterstained.
10.00 Euro
Broos, Kees, P.Singelberg en Manfred Bock. ; Berlage, H.P. - H.P. Berlage, bouwmeester 1856-1934.
The Hague. Gemeentemuseum. 30 August-16 November 1975. Exhibition catalogue. Dutch Text. 96 pages. 178 plates & text ills. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover.
11.00 Euro
Brouwers, Ruud (red.)., Ibelings, Hans (red.). ; Oosterman, Arjen. - Architectuur in Nederland.
Rotterdam, Nederlands Architectuurinstituut, Teleac, 1993. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. ALS NIEUW
16.00 Euro
Brouwers, Ruud (red.). - Architectuur in Nederland : jaarboek 1994/1995. Architecture in the Netherlands; Yearbook 1994/1995
Rotterdam : Nai, 1995. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 184 pages. Text in Dutch and English. Fine.
14.00 Euro
Brouwers, Ruud (red.). - Architectuur in Nederland : jaarboek 1995/1996. Architecture in the Netherlands; Yearbook 1995/1996.
Rotterdam : Nai, 1996. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 176 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
14.00 Euro
Brouwers, Ruud (red.). - Architectuur in Nederland : jaarboek 1995/1996. Architecture in the Netherlands; Yearbook 1995/1996.
Rotterdam : Nai, 1996. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 176 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
12.00 Euro
Brouwers, Ruud (red.). - Architectuur in Nederland : jaarboek 1991- 1992. Architecture in the Netherlands; Yearbook 1991 - 1992.
Rotterdam : Nai, 1992. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 200 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
14.00 Euro
Brouwers, Ruud (red.). - Architectuur in Nederland : jaarboek 1993 - 1994. Architecture in the Netherlands; Yearbook 1993 - 1994.
Rotterdam : Nai, 1994. 32,5 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in col. and b/w. 184 pages. AS NEW
14.00 Euro
Brouwers, Ruud., Coenen, Jo., Feireiss, Kristin. & Willinge, Mariet. - The Netherlands Architecture Institute.
Rotterdam, NAi Publishers, 1998. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 83 pages. AS NEW
10.00 Euro
- Bureauboek: tuin-en landschaps-architekten 1994.
Bussum, Toth, 1994. Oblong: 23 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Busquets, Joan & Wouter Vanstiphout. - De Landtong Rotterdam. Architect Frits van Dongen.
Rotterdam, 010 Publishers, 1997. 24 x 30 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 76 pag. Text in Dutch and English. [near] FINE COPY
18.00 Euro
Cammen, H. van der. - Nieuw Nederland 2050. Onderwerp van ontwerp. Boek I: Achtergronden.
's-Gravenhage, Stichting Nederland Nu Als Ontwerp/ Staatsuitgeverij, 1987. 4to.Paperback. Met foto's. 165 pag.
12.00 Euro
Camp, Peter. - Gebouwen met een ziel. Het belang van gebouwen voor organisaties en mensen.
Amsterdam/ Antwerpen, De Prom, 2003. Paperback. 336 pag., geïllustreerd z/w. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Campen, J. van; en anderen. - Meer dan mooi alleen. Handreikingen voor gemeentelijk architectuurbeleid.
Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 92 pag.
10.00 Euro
- Campus Kerkrade.
Kerkrade, 2005. 30 x 24 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Cate, Gerda ten en Gert Jonker. - Architectuur uit bouw 1979. Overdruk uit de jaargang 1979 van het weekblad Bouw.
Rotterdam: Stichting Bouw, 1980. 4to. Paperback. Met foto's. 274 pag.
12.00 Euro
Cate, Gerda ten. - EGM architecten.
Rotterdam, 010 Publishers, 2003. 29 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in z/w. 319 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
23.00 Euro
Cate, Gerda ten. - EGM architecten.
Rotterdam, 010 Publishers, 2003. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in z/w. 319 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie [ Met afbeelding ]
23.00 Euro
Celant, Germano. & Govan, Michael. - Mondrian e De Stijl. L'ideale moderno.
Milan, Olivetti/Electa, 1990. 26 x 23 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 273 pages. Text in Italian. NEAR FINE COPY
23.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. & Jantzen, H. [introd.]. - Nederlandse Architectuurschilders 1600-1900.
Centraal Museum, Utrecht, 1953. 38 pages [ los vel: toevoegingen ] + 65 ills. in b/w. 19,5 x 14 cm. Softcover. Text in Dutch, German and English.
10.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. - Het kleine bouwen. Vier eeuwen maquettes in Nederland.
Zutphen, Terra, 1983. Groot formaat paperback. Met illustraties in z/w. 211 pag.
12.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. - Zijdebalen - Lusthof aan de Vecht. Tuin- en tekenkunst uit het begin van de 18de eeuw.
Utrecht, Centraal Museum, 1981. Oblong: 21 x 25 cm. Met illustraties in z/w. 93 pag. Paperback / Softcover. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
CENTRALE DIRECTIE VAN DE WEDEROPBOUW EN DE VOLKSHU - Onderzoek naar woonstijlen en woonwensen. Publicatie nr.1 Rotterdam. Eem analyse van vraaggesprekken met bewoners van verschillende woningtypen.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1953. vo. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties. 131 pag. « Goed exemplaar »
12.00 Euro
CEPEZED., Vollaard, Piet. & Hendriks, Jeroen. - Het werk van Cepezed. Prototypen + Catalogus [2 delen in aluminium cassette]
Rotterdam, 010 Publishers, 2007 - 2006. 29,5 x 21 cm. Paperbacks / Softcovers. Twee delen: 264 + 248 pag. In aluminium cassette. ALS NIEUW
45.00 Euro
CERUTTI, W.G.M. en G. VAN DER POL . - Laren. Rijk aan monumenten.
Laren, Architectenburo G. van der Pol BNA. 1982. 24 x17 cm. Paperback. Met foto's en vouwkaart. 229 pag. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Christiaanse, Kees. - Kees Christiaanse.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999.30 x 30 cm. Paperback. Softcover. With illustrations in col. and b/w. 72 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
14.00 Euro
Coenen, Jo - Hilde de haan en anderen. - Jo Coenen. Van stadsontwerp tot architectonisch detail.
Rotterdam, NAi Publishers, 2004. 4to. 29 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 447 pag. GOED EXEMPLAAR
45.00 Euro
Coenen, Jo. - Noties. [ isbn 9789085066972 ]
Amsterdam, SUN, 2010. 22 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 247 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Colenbrander, Bernard (editor). - Style. Standard and signature in Dutch architecture of the nineteenth and twentieth centuries.
Rotterdam, NAi Publishers, 1993. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 359 pages. « NEW »
20.00 Euro
Concept Group Henk de Vries. - Architecture of Integrated Design.
Edizioni Tecno. 1987. 4to. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w.
10.00 Euro
Constant. - New Babylon
Den Haag (Haags Gemeentemuseum) 1974; 120 pp.; exhibition catalogue focusing on New Babylon, a project for a new urban environment by Constant Nieuwenhuys better known as Constant; with an introduction in Dutch by J.L. Locher, texts by the artist written on this subject through the years, b/w and 7 colour ill.; softcover; 29,5 x 21 cm; FINE COPY;
40.00 Euro
Coppens, Martien. - De kathedrale basiliek van St. Jan te 's-Hertogenbosch. Inleiding P.Concorius van Goirle.
A'dam, Spaarkas, 1948. Linnen. 100 fotopl. + 12 tekstpag.
10.00 Euro
Coppens, Martien. - De kathedrale basiliek van St. Jan te 's-Hertogenbosch. Inleiding P.Concorius van Goirle.
Utrecht, Spaarkas, 1948. 35 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 100 fotopl. + 12 tekstpag. Redelijk goed exemplaar.
10.00 Euro
Cornelissen, Hans e.a. - Concept NL. Nederland als thema voor onderzoek en ontwerpexperimenten.
Bussum, Thoth, 2001. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 175 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Crouwel, Benthem - Rossem, Vincent van. - Benthem Crouwel Architecten.
Fotografie Jannes Linders. Rotterdam, 010, 1991. 27,5 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in Dutch and partly in English. Profusely illustrated in b/w. . FINE COPY * Monografieën van Nederlandse architecten / Monographs of Dutch architects 7.
22.00 Euro
Crouwel, Benthem. & Architekten BNA. - Benthem Crouwel Architekten BNA. Structure & transparency.
Milano, Tecno, 1988. 30,5 x 21,7 cm. Orig. boards. 60 pages. Richly illustrated in color and b/w. * Almere House; Border Posts; Company Building Opmeer 1988; Sonsbeek Pavilion. AS NEW NEAR FINE COPY
22.00 Euro
Crouwel, Benthem. - Benthem Crouwel 1980 - 2000.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. 28 x 27,5 cm. Hardcover. Bound with dustwrappers. Richly illustrated in color. 298 pag. - Text in Dutch and English. FINE COPY [ With picture ]
25.00 Euro
Crouwel, Wim. - '60 '80 attitudes | concepts | images. Stedelijk Museum Amsterdam april - juli 1982.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 116 x 82 cm. Ontwerp/design: Wim Crouwel, Total Design. Drukwerk/Print: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1982. Conditie: A. With picture (click on order-button).
100.00 Euro
Crouwel, Wim. - Dudok. Architect 1884 - 1974.
AFFICHE / POSTER in kleur, 79 x 55 cm. Ontwerp: Wim Crouwel, Total Design. Fotografie: Robin Verhoeven. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1981. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
100.00 Euro
Crouwel, Wim. - Dudok. Architect 1884 - 1974. Bouwcentrum Rotterdam. 4 juli t/m 1 aug 1981.
AFFICHE / POSTER in kleur, 79 x 55 cm. Ontwerp: Wim Crouwel, Total Design. Fotografie: Robin Verhoeven. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1981. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
100.00 Euro
Crouwel, Wim. - Dudok. Architect 1884 - 1974. Burgerzaal Stadhuis Velsen IJmuiden. 31 aug t/m 25 sept 1981.
AFFICHE / POSTER in kleur, 79 x 55 cm. Ontwerp: Wim Crouwel, Total Design. Fotografie: Robin Verhoeven. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1981. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
100.00 Euro
Crouwel, Wim. - Dudok. Architect 1884 - 1974. Hoger Architectuurinstituut Gent. 30 nov t/m 17 dec 1981.
AFFICHE / POSTER in kleur, 79 x 55 cm. Ontwerp: Wim Crouwel, Total Design. Fotografie: Robin Verhoeven. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1981. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
100.00 Euro
Crouwel, Wim. - Dudok. Architect 1884 - 1974.TH Delft Gebouw voor Vouwkunde. 30 okt t/m 20 nov 1981.
AFFICHE / POSTER in kleur, 79 x 55 cm. Ontwerp: Wim Crouwel, Total Design. Fotografie: Robin Verhoeven. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1981. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
100.00 Euro
Crouwel, Wim. - het Rietveld Schröderhuis. Uitgave Centraal Museum 1987.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 83,5 x 59 cm. Ontwerp: Wim Crouwel. Drukwerk / Print : Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1987. Conditie: A+. With picture.
100.00 Euro
Cusveller, Sjoerd. - Mecanoo. Vijfentwintig Werken.
Uitgeverij 010, Rotterdam. Square-4to. 83 pages. Orig. wrappers (slightly discol.). Exhibition catalogue illustrated in colour & b/w with photographs, architectural models and architectural drawings. Text in Dutch
25.00 Euro
Cüsters, John. & Huisman, Jaap. - Maastricht maakt een stadsdeel. Maastricht builds a part of the city. Cahiers Céramique I+II
Gemeente Maastricht, 1999. Oblong: 25 x 28 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and English. 175 pages. [near] FINE COPY
17.00 Euro
Daalder, Remmelt, en anderen. - Werkstad. 30 industriële monumenten in Rotterdam uitgegeven door de Stichting Industrieel Erfgoed Rijnmond.
1985. Paperback met flappen. Softcover. 21 x 21 cm. Met foto's in zwart/wit. 148 pag.
10.00 Euro
Dal, Johan W. van. - Architectuur langs de rails. Overzicht van de stationsarchitectuur in Nederland.
Deventer, Kluwer Technische Boeken, 1981, 1ste druk. 4to. Gebonden (karton). Met foto's. 120 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Dalen, J.L. van. - De Groote Kerk (Onze Lieve Vrouwenkerk) te Dordrecht.
Dordrechtse Drukkerij en Uitgevers Maatschappij, 1927. Linnen band ( minimaal gevlekt) met goudopdruk, tekst en vignet. Klein folio 25,5 x 32,5 cm. XIV 309 pag. TOEGEVOEGD : negen ansichte (echte foto's) van de kerk.
40.00 Euro
Dam, Cees - Lootsma, Bart. - Cees Dam. Architect.
Fotografie Sybold Voeten. Rotterdam, 010, 1990. 27,5 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in Dutch (and English). Num. illustr. + list of projects (1959 - 1989) & bibliography. 115 + XV + (8) pag. SIGNED by Cees van Dam. AS NEW * Monografieën van Nederlandse architecten 2.
30.00 Euro
Dam, Cees - Lootsma, Bart. - Cees Dam. Architect.
Fotografie Sybold Voeten. Rotterdam, 010, 1990. 27,5 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in Dutch (and English). Num. illustr. + list of projects (1959 - 1989) & bibliography. 115 + XV + (8) pag. - As new. * Monografieën van Nederlandse architecten 2.
25.00 Euro
De 8 en De Opbouw. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam. Het Amsterdamsche Raadhuis.
Amsterdam , 11e Jaargang, 17 febr. 1940. No. 4. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
De 8 en De Opbouw. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam. In Holland staat een huis.
Amsterdam , 12e Jaargang, 17 febr. 1941. No. 2. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
De 8 en De Opbouw. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam. Vervolg van de publicatie der tentoonstelling: In Holland staat een huis.
Amsterdam , 12e Jaargang, maart 1941. No. 3. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
De 8 en De Opbouw. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam. Bosch en Lommer.
Amsterdam , 10e Jaargang, 25 nov. 1939. No. 24. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
De 8 en De Opbouw. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam.
Amsterdam ,9e Jaargang, 26 november 1938. No. 24. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
De 8 en De Opbouw. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam.
Amsterdam , 10e Jaargang, 30 september 1939. No. 20. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
De 8 en De Opbouw. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam. Uit de Portefeuille van de "8".
Amsterdam , 11e Jaargang, 6 jan. 1940. No. 1. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
De Hoog Ontwerp + Onderzeoek. - Schöner wohnen. 3 jaar ontwerp onderzoek.
Amsterdam, 1996. 25 x 21 cm. Ringbandje met plasti omslag. 61 pag. + bijlage: Ontwerpteam Stad. ALS NIEUW
14.00 Euro
Deelstra, Tjeerd & Paul Panhuysen. - Zorg voor de omgeving. Over de betekenis van vormgeving.
's-Gravenhage, SDU, 1981. 4to. Paperback. Met foto's. 205 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Denslagen, Wim. - Gouda. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. De Provincie Zuid-Holland. Gouda. ISBN: 90-400-9515-9.
Zeist/Zwolle, Uitgeverij.Rijksdienst voor de Monumentenzorg/Waanders, 2001. 28,7 x 20,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 511 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
25.00 Euro
Derix, Govert. - A Perfect Match. B. Braun World Headquarters created by Michael Wilford, IKB Baumanagement, Veldhoen & Company.
2001. 24 x 24 cm. Paperback with french flaps. Softcover. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. 121 pages. FINE COPY
15.00 Euro
Deroo, Wijnand. - Huizen van Verniging Hendrick de Keyser gefotografeerd door Wijnand Deroo.
Amsterdam, De Verbeelding, 2003. Linnen met stofomslag. Oblong 4to. 96 pag. ALS NIEUW
30.00 Euro
Dettingmeijer, Rob; Keuzenkamp, Fas. - Jan Hoogstad: Architect.
Rotterdam, 010, 1996. 27,5 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Profusely illustrated in b/w. 123 pages. Monografieën van Nederlandse architecten / Monographs of Dutch architect. FINE COPY
20.00 Euro
Devolder, Anne-Mie (ed.). - Architectuur / Architecture Rotterdam 1970 - 1995.
Slipcase containing 30 loose leaflets with documentation on numerous 75 buildings in Rotterdam in the period 1970-1995. Complete. Unbound 24,5x22 cm Rotterdam Rotterdamse Kunststichting. NEAR FINE COPY
30.00 Euro
Devolder, Anne-Mie (Editor). - Tracé spoortunnel: negen concepten. The Railway Tunnel Site: Nine Concepts.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 1988. 4to. Big size paperback. 08 pag. Text in English and Dutch. Profusely illustrated throughout with numerous halftone, line-drawn, and colour plates and illustrations.
20.00 Euro
Dijk, J. van. - Tilburg. Architectuur en stedenbouw in de gemeente Tilburg 1850-1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Monumentenzorg, 2001. 24,5 x 19 cm. Paperback. Met illustraties. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dijk, P.J.J. van e.a. ( red.). - Kustverdediging. Vestingbouwkundige bijdragen 1992. Stichting Menno van Coehoorn.
Zutphen, Walburg Pers, 1992. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 123 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dikken, Arie den. - Raadhuis Hilversum. Een gebouw voor eeuwen.
Zwolle, Waanders Uitgevers, 2006. 25 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 352 pag. Boek is beschadigd aan de onderrand van voorplat.
25.00 Euro
DKV - Hans van Dijk. - DKV Architecten/Architects.
Rotterdam, 010 Publishers, 1997. 30 x 30 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 59 pages. AS NEW
15.00 Euro
Doesburg, Theo - Els Hoek en anderen (red.). - 'Ik heb weer veel nieuwe denkbeelden opgedaan'. Theo van Doesburg. Oeuvre catalogus.
Utrecht,/Otterlo/ Bussum, Centraal Museum, Kröller-Möller Museum,Uitgeverij Toth. 2000. 23,5 x 23,5 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 840 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR
28.00 Euro
Doesburg, Theo - Els Hoek en anderen (red.). - Theo van Doesburg. Oeuvre catalogus. 'Ik heb weer veel nieuwe denkbeelden opgedaan'.
Utrecht,/Otterlo/ Bussum, Centraal Museum, Kröller-Möller Museum,Uitgeverij Toth. 2000. 23,5 x 23,5 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 840 pag. Text in Dutch. Nog in plastic folie. NIEUW
30.00 Euro
Doesburg, Theo van - Straaten, Evert van. - Theo van Doesburg. Schilder en architect.
's-Gravenhage, SDU, 1988. 28 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 270 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Doesburg, Theo van. & Straaten, Evert van. - Theo van Doesburg. Painter and architect.
The Hague, SDU Publishers, 1988. 28 x 25 cm. Clothbound. Hardcover. With illustrations in col. and b/w. 266 pag. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped.
25.00 Euro
Doesburg, Theo van. & Büller, Lenneke en Frank den Oudsten. - Alle bouwen is geen beelden: Theo van Doesburg ontdekt de architektuur. Het script van de audiovisuele presentatie.
Rotterdam, 1983. 21 x 15 cm. Paperback / Softcover. 29 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Doesburg, Theo van. - Naar een beeldende architectuur.
Nijmegen, Sun, 1983. 22 x 15 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 142 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Doesburg, Theo van. - De Stijl en de Europese architectuur. De architectuuropstellen in Het Bouwbedrijf 1924-1931. Met een voorwoord van Cees Boekraad.
Nijmegen, Sun, 1986. 25 x 23 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 285 pag. MOOI EXEMPLAAR
35.00 Euro
Doesburg, Theo van. - De Stijl en de Europese architectuur. De architectuuropstellen in Het Bouwbedrijf 1924-1931. Met een voorwoord van Cees Boekraad.
Nijmegen, Sun, 1986. 25 x 23 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 285 pag.ALS NIEUW
37.00 Euro
Dooren, Noël van & Rob van Leeuwen. - Alle Hosper. Landschapsarchitect 1943 - 1997.
Rotterdam, 010 Publishers, 2003. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Dooren, Noël van & Rob van Leeuwen. - Alle Hosper. Landschapsarchitect 1943 - 1997.
Rotterdam, 010 Publishers, 2003. 30,5 x 25 cm. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - NOOIT GEBOUWD NEDERLAND. Kerstnummer 1980.
A'dam, 1980. 4to. Oorspr. omslag (besch.). Illustr. 104 pag. Tekst Cees Nooteboom. - Samenst. en typogr. verz. Cees de Jong, Willem Schilder e.a.
14.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - NOOIT GEBOUWD NEDERLAND. Kerstnummer 1980.
A'dam, 1980. 4to. Oorspr. omslag (besch.). Illustr. 104 pag. Tekst Cees Nooteboom. - Samenst. en typogr. verz. Cees de Jong, Willem Schilder e.a.
16.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - NOOIT GEBOUWD NEDERLAND. Kerstnummer 1980.
A'dam, 1980. 31,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 104 pag. Tekst Cees Nooteboom. - Samenst. en typogr. verz. Cees de Jong, Willem Schilder e.a.
14.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - NOOIT GEBOUWD NEDERLAND. Kerstnummer 1980.
A'dam, 1980. 31,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 104 pag. KEURIG EXEMPLAAR Tekst Cees Nooteboom. - Samenst. en typogr. verz. Cees de Jong, Willem Schilder e.a.
13.00 Euro
Duivesteijn, Adri, Jo Coenen, & Ruud Brouwers. - Het Nederlands Architectuurinstituut.
Rotterdam, Nederlands Architectuurinstituut, 1993. 28 x 22 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Ebels-Hoving, B. e.a. (red.). - Genoechlicke ende lustige historiën. Laatmiddeleeuwse geschiedschrijving in Nederland.
Hilversum, Verloren, 1987. Paperback. 256 pag. In de reeks 'Middeleeuwse Studies en Bronnen' IV
12.00 Euro
Ebels-Hoving, B. e.a. (red.). - Genoechlicke ende lustige historiën. Laatmiddeleeuwse geschiedschrijving in Nederland.
Hilversum, Verloren, 1987. Paperback (verkleurd). 256 pag. In de reeks 'Middeleeuwse Studies en Bronnen' IV
12.00 Euro
Eckardt, H. - Oud huis nieuw. Handleiding voor het verbouwen van woonhuizen.
Bouwcentrum, Rotterdam, 1966. Oblong: 21,5 x 30 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 131 pag.
10.00 Euro
Eden, Askon. - Rijkshuisvesting voor morgen. Verslag van een symposium.
Den Haag 44 p. Ills. Origineel omslag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Egmond, Florike. - Nederland in de maak. Landschap tussen verleden en toekomst. Verschenen bij het 200-jarig bestaan van het Nationaal Archief.
Zwolle, Waanders, 2002. 24 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
10.00 Euro
Eibink, A. - Hedendaagsche architectuur in Nederland. Architecture hollandaise d 'aujourd 'hui. Holländische Baukunst von heute. Dutch architecture of today. 225 afbeeldingen onder auspiciën van den Bond van Nederlandsche Architecten. B.N.A.
Amsterdam (N.V. Uitgevers-Mij. Kosmos) n.d. [1937]; 155 pp.; picture book with illustrations of contemporary Dutch architecure arranged according to building site in stead of architect; with an introduction in four languages by J.P. Mieras; cloth; hardcover; 28 x 22 cm; [ With picture ]
20.00 Euro
Elshout, Paul & Piet Hohmann en Kaz Lux. - Momenten monumenten.
Oosterhout, Signifikant, 2000. Oorspronkelijke omslag met spiraalbinding. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Genummerd en gesigneerd exemplaar , dit is nummer 49. Met muziekCD van Kaz Lux. MOOI EXEMPLAAR Het houten doosje ontbreekt.
30.00 Euro
Engberts, G. E. - De Nederlandse en Amsterdamse bouwactiviteiten 1850-1914. Een poging tot raming van de omvang met behulp van technische en economische samenhangen.
Deventer, Kluwer, 1977. 8vo. Paperback. Met illustraties. 181 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Erdin, Vincent. - Corpus Cruquius. 160 jaar stoomgemaal De Cruquius. [ Met CD-ROM ]
Zutphen, Walburg Pers, 2007. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. 87 pag. Met CD-ROM. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Expo 2000 in Hannover. - Holland Schept Ruimte. Het Nederlandse paviljoen op de Wereldtentoonstelling.Met CD-Rom.
Blaricum, V + K Publishing, 1999. 4to. Paperback. Met illustraties in kleurAbbildungen in Farbe. 160 S. « NIEUW »
12.00 Euro
Expo 2000 in Hannover. - Holland Schept Ruimte. Het Nederlandse paviljoen op de Wereldtentoonstelling.Met CD-Rom.
Blaricum, V + K Publishing, 1999. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Eyffinger, Arthur. & Hengst, Jan den [fotografie]. - Het Vredespaleis.
Amsterdam, Sijthoff, 1988. 34 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Eyk, Aldo van. ; Buchanan, Peter, et al. - Aldo & Hannie van Eyck, Recent work/Recent werk.
Amsterdam, De Beurs van Berlage, 1989. Oblong 8vo. Orig. wrappers. Richly illustrated in color and b/w. 64 pag. Text in English and Dutch.
10.00 Euro
Feddes, Fred / Victor Freijser / Olof Koekebakker - Stadhuis/Bibliotheek. Stadhuis/Bibliotheekcomplex van Richard Meier in Den Haag.
Rotterdam, NAi Publishers, 1995. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
FEIS, B.R. & P. NIJHOF. - Bedrijfsmonumenten in het groene hart van Holland. Een verkenning van monumenten van bedrijf en techniek in Midden-holland en West-Utrecht.
Zwolle, Waanders, 1983. Oblong. 8vo. Met illustraties in z/w. Paperback. Softcover. 160 pag.
11.00 Euro
Fellows. Bailey, Rosalie. - Pre-Revolutionary Dutch Houses and Families in Northern New Jersey and Southern New York.
Dover Publications, Inc., 1968. 23,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 612 pages. Very good copy.
12.00 Euro
Finaly, Isja. - Doorbroken barrières. Architect F.W. van Gendt (1831-1900) en de 19e eeuwse stadsuitbreidingen.
Bussum, Toth, 1996. 24 x 24 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Fledderus, Rein H. - Over winkels.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorp N.V, z.j. 27 x 21 cm. Gebonden met besch. stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 152 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
frank, CeesJan., Haans, Frank. & Ummels, Huub. - Architectuur en stedebouw in Apeldoorn 1850 -1940.
Zwolle/Zeist, 1997. 24,5 x 19 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 128 pag. * Monumenten Inventarisatie Project. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
- Fresher Facts. De beste gebouwen van jonge architecten in Nedreland. The Best Buildings By Young Architects In The Netherlands
Rotterdam, 010 Publishers, 2004. Paperback , Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 118 pag.
11.00 Euro
Galema, Wijnand & Piet Vollaard (red.). - Rotterdam herzien. Dertig jaar architectuur 1977-2007.
Rotterdam, 010 Publishers, 2007. 24,5 x 18 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 278 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Geest, Joosje van. - Heerlen. Architectuur en stedenbouw 1850 - 1940.
Zwolle, Waanders, 2003. 24,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Geest, Joosje van. - Heerlen. Architectuur en stedenbouw 1850 - 1940.
Zwolle, Waanders, 2003. 24,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 112 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Geldrop, Frans van. - Stenen tussen licht en donker. Grafmonumenten in Nederland. Akkers van ons verleden. Bestuurlijke en daadwerkelijke zorg voor begraafplaatsen.
Apeldoorn, Gebrs. van Staden, 1972. 20 x 13 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. 104 pag.
12.00 Euro
Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting Amsterdam. - Social woningbouw Amsterdam 68 - 86.
Amsterdam, 1986. 4to. Paperback. Met foto's en grote vouwplattegrond. 120 pag.
15.00 Euro
Gemert, Anton van & Brouwers, Ruud (red.). - Architectuur voor een Zee-Land.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 1985. Oblong 8vo. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Ginneken, Sophie van & Helbergen, Willemijn van. - Dudok. Een bouwmeester in beeld.
Rijswijk, Elmar, 2005. 31 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 119 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
25.00 Euro
Goch, H.A.van. - Het Trippenhuis.
Amsterdam , Noord-Holl. Uitg. Mij 1945. Bijgewerkt door M. E. 't Hart. 2e druk. 28 x 22 cm. 99 pp. Met afbeeldingen. In halflinnen gebonden. Hardcover.
10.00 Euro
Gool, F.J. van. - Architectuur. Algemene beschouwingen.
Amsterdam, Scheltema & Holkema / Rotterdam, Brusse, 1957. 25,5 x 18,5 cm. Oorspronkelijke omslag. 32 pag.+ circa 90 illustraties. * Wonen in de Lage Landen 1. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Goudappel, H.M. - Tien jaren stadsherstel. Bergkwartier Deventer 1967-1977.
Deventer, Ankh-Hermes, 1978. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 190 pag.
10.00 Euro
Goudeau, Jeroen. - Mercurius hersteld. Geschiedenis, restauratie en hergebruik van een provinciaal monument.
Haarlem, 1997. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties. 144 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Graaf, Jan de. - Architectuur en stedebouw in Rotterdam 1850-1940. Monumenten inventarisatie project 5.
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1997. Tweede druk. 24,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met vele foto's. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Graaf, Jan de. - Architectuur en stedebouw in Rotterdam 1850-1940. Monumenten inventarisatie project 5.
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1997. Tweede druk. 24,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met vele foto's. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Grafe, Christoph & Michael Speaks (editors ). - Nine+One. Ten Young Dutch Architectural Offices
Rotterdam, NAI Publishers, 1997. Sm4to. Paperback. 128 pages, foreword by Kristin Feireiss, essays by Christoph Graffe and Michael Speaks. - NEW.
12.00 Euro
Grafe, Christoph & Verheggen, Gabriël (red./ed.). - Dam & Partners Architects. Work in Progress 1988-2000. Fotografie/Photography Michel Claus, Theo Bos. Met een bijdrage van / With an essay by John Welsh.
Rotterdam, NAi Publishers, 2001. 31 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in Dutch and English. Richly illustrated in color and b/w. 256 pages. AS NEW
19.00 Euro
Gratema, Jan. (ed.) - Oude Nederlandsche Bouwkunst in het bezit van de vereeniging 'Hendrick de Keyser'.
A'dam, De Bussy, 1944. Tweede druk. 29 x 21 cm. Half linnen. Hardcover. 46 tekstpag. en 205 afbeeldingen.
14.00 Euro
Gratema, Jan. (ed.) - Oude Nederlandsche Bouwkunst in het bezit van de vereeniging 'Hendrick de Keyser'.
A'dam, De Bussy, 1944. Tweede druk. 29 x 21 cm. Half linnen. 46 tekstpag. en 205 afbeeldingen.
12.00 Euro
GRIBLING, SEBASTIAAN. - De Bouwkunst van MBM, Constructie, samenleving en omgeving, Martorell Bohigas Mackay Puigdomenech Pau.
Rotterdam, NAi Publishers, 1994. 23,5 13,5 cm. Paperback. Softcover. Met foto's. 96 pag.
10.00 Euro
Groenendaal, Paul. - De Hoftoren. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
Rotterdam, 010 Publishers, 2004. 34,5 x 23,5 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Gebonden. Hardcover. ALS NIEUW
20.00 Euro
Groenendijk, Paul & Piet Vollaard. - Gids voor moderne architectuur in Amsterdam - Guide to modern Architecture in Amsterdam.
Rotterdam, 010 Publishers, 2001. Thrid edition. Oblong 8vo. Orig. wrappers. With illustrations in b/w by Piet Rook. 80 pag. NEW COPY
10.00 Euro
Groenendijk, Paul & Piet Vollaard. - Gids voor moderne architectuure in Nederland - Guide to modern Architecture in the Netherlands.
Rotterdam, 010 Publishers, 1998. Oblong 8vo. Orig. wrappers. With illustrations in b/w by Piet Rook. 372 pag.
10.00 Euro
Groenendijk, Paul & Piet Vollaard. - Gids voor moderne architectuure in Nederland - Guide to modern Architecture in the Netherlands.
Rotterdam, 010 Publishers, 1987. Tweede druk. Second edition. Oblong 8vo. Orig. wrappers. With illustrations in b/w by Piet Rook. 303 pag.
10.00 Euro
Groetelaers, P. ; Priemus, H. - Wonen in een flatgebouw met woningen van verschillende grootte. Onderzoek naar woongedrag en woonsatisfaktie van bewoners van galerijflats in Zwijndrecht en Dordrecht, gebouwd volgens het montagesysteem Schokbeton.
Delft, Research-Instituut voor de Woningbouw, 1971. Paperback. Met illustraties in z/w. 152 pag.
13.00 Euro
Groningen, Catharina L. van. - De Utrechtse Heuvelrug. De Stichtse Lustwarande. Dorpen en landelijk gebied. De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. De Provincie Utrecht. De Utrechtse Heuvelrug.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2000. 29 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 388 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
29.00 Euro
Groosman, Ernest - Hellinga, Helma e.a. - Ernest Groosman. Bouwer met grenzeloze ambities.
Rotterdam, 010 Publishers, 2002. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 31,7 x 21,7 cm, 160 pag. Met illustraties in kleur. With a summary in English. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Guillermo, Jorge. - Landhuizen en kastelen in Nederland.
Bussum, Toth, 1994. Tweede druk. Groot 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 208 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
- Het Haagse Stadhuis centraal. 5 ontwerpen voor het Spui, 1 woningbouwplan voor het Burg. De Monchyplein.
Gemeentemuseum, Den Haag, z.j. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 71 pag.
10.00 Euro
Haan, Hilde de & Ids Haagsma. - Stadsbeeld Rotterdam 1965 - 1982.
Utrecht, Oosthoek's Uitgeversmij bv, 1982. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 180 pag. Met twee grote foto's (havens Rotterdam).
10.00 Euro
Haasse, Hella (tekst) & Jesse, Nico (foto's). - Het versterkte huis. Kastelen in Nederland.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1952. 27 x 21 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 108 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Habets, Joep & Kees van der Hoeven. - Het wilde wonen. De prijsvraag. Met CD-ROM.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. 17 x 24 cm. Met illustraties in kleur en z/w. Paperback / Softcover. 63 pag. Met alle inzendingen op cd-rom (Mac/Windows). ALS NIEUW
13.00 Euro
Hacquebord, L.T. & Overbeek, R.M.H. - Architectuur en stedebouw in de gemeente Groningen 1850 -1940.
Zwolle/Zeist, 1994. 24,5 x 19 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 1128 pag. * Monumenten Inventarisatie Project. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ham Willem van der. - Heersen en beheersen. Rijkswaterstaat in de twintigste eeuw. [proefschrift]
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1999. 29 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 415 pag. Met de stellingen. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Hammacher, A.M. & Schoonheid van ons land. - Beeldhouwkunst van deze eeuw en een schets van haar ontwikkeling in de negentiende eeuw. Deel XIV van de serie.
A'dam, Contact, 1955. In linnen gebonden. Hardcover. Folio. Tekst A.M. Hammacher. Met 158 z/w foto's van Hans Sibbelee. 87 tekstpag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Haslinghuis, E.J. - De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst; geïll. beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de monumentenbeschrijving. Deel II: De provincie Utrecht, eerste stuk: De gemeente Utrecht, eerste aflevering.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1956. 29,5 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 144 pag.
16.00 Euro
Haslinghuis, E.J. - De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst; geïll. beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de monumentenbeschrijving. Deel II: De provincie Utrecht, eerste stuk: De gemeente Utrecht, eerste aflevering.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1956. 29,5 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 144 pag. KEURIG EXEMPLAAR
16.00 Euro
Heeswijk, Hans van & Hans Ibelings. - Hans van Heeswijk: Architectuur 1995-2005.
Tübingen/Berlin, Wasmuth Verlag, 2005. 25 x 19 cm. Paperback / Softcover. 602 pages. Text in Dutch. NEW COPY
50.00 Euro
Heeswijk, Hans van & Hans Ibelings. - Hans van Heeswijk: Architectuur 1995-2005.
Tübingen/Berlin, Wasmuth Verlag, 2005. 25 x 19 cm. Paperback / Softcover. 602 pages. Text in Dutch. NEW COPY
60.00 Euro
Heeswijk, Hans van & Hans Ibelings. - Hans van Heeswijk: Architectuur 1995-2005.
Tübingen/Berlin, Wasmuth Verlag, 2005. 25 x 19 cm. Paperback / Softcover. 602 pages. Text in Dutch. AS NEW
45.00 Euro
Helmond, Toke van. - i10 sporen van de avant-garde.
ABP Heerlen 1994. 26 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 285 pag. MOOI EXEMPLAAR
24.00 Euro
Helsdingen, Jan van. - Onder de Koepel van Leeuwarden. De Nieuwbouw van het hoofdkantoor van de Friesland Bank in woord en beeld. Ter gelegenheid van de officiele opening op vrijdag 13 Juni 2003.
Friesland Bank, 2003. Gebonden. Hardcover. 23,5 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 119 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
HENDRICK DE KEYSER, vereeniging. - Oud-Hollandsche bouwkunst en haar behoud. Gedenkboek van de Vereeniging Hendrick de Keyser 1918-1928.
Amsterdam, 1928. 4to. Verguld linnen. Met foto's. 188 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Hendrikse, Muriël, Wingerden, Rienk Van, Tilman, H - De Haagse Hogeschool en de stedelijke vernieuwing van het Laakhavengebied.
Rotterdam, Nederlands Architectuurinstituut, 1997. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. « Goed exemplaar »
10.00 Euro
Hendrikse, Muriël, Wingerden, Rienk Van, Tilman, H - De Haagse Hogeschool en de stedelijke vernieuwing van het Laakhavengebied.
Rotterdam, Nederlands Architectuurinstituut, 1997. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag.NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Henket, H.A.J. & W. de Jonge. - Bouwtechnisch onderzoek 'Jongere bouwkunst' in opdracht van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg , Zeist. Deel 2: Demonstratie Dresselhuys Paviljoen.
Eindhoven/Delft, 1987. 4to. Paperback. Met illustraties en vouwbladen. 244 pag.
23.00 Euro
Henselmans, Jan. - De architectuur van het moderne landhuis.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, z.j. Derde druk. 27,5 x 20,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 159 pag.
10.00 Euro
Henselmans, Jan. - Landhuizen en bungalows.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, z.j. 27,5 x 21 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 156 pag.
10.00 Euro
Hermitage Amsterdam. - Hermitage Amsterdam. Museum aan de Amstel.
Amsterdam, NDCC, 2009. Oblong: 20 x 29,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 84 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
16.00 Euro
Herpel, J.C. - Het Oude raadhuis van 's-Gravenhage. Deel 1.
Gemeente 's-Grav., 1975, 24,5 x 17,7 cm. Oorspr. linnen, met stofomslag. 448 pag. Met foto's.
12.00 Euro
Herpel, J.C. - Het Oude raadhuis van 's-Gravenhage. [2 delen]
Gemeente 's-Grav., 1975, 1979. 2 delen. 24,5 x 17,7 cm. Oorspr. linnen, met stofomslag. 448 en 608 pag., met 1121 foto's. MOOIE SET
24.00 Euro
Hertzberger, Herman - Bergeijk, Herman van & Deborah Hauptmann. - Notations of Herman Hertzberger.
Rotterdam, NAI Publishers, 1998. 17 x 12,5 cm. Hardcover. Unpaginated, text in English with illustrations mainly in b/w. Notebook of the architect Herman Hertzberger. AS NEW
10.00 Euro
Hertzberger, Herman - Reinink, Wessel. - Herman Hertzberger, architect. (Monografieën van Nederlandse architecten/Monographs of Dutch architects).
Rotterdam, 010, 1990. 27,5 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Profusely illustrated in b/w. Photography Klaus Kniold.Text in Dutch and English. AS NEW
20.00 Euro
Hertzberger, Herman. ; En anderen. - Aldo van Eyck.
Amsterdam, Stichting Wonen, 1982. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. Lichte gebruikssporen.
13.00 Euro
Hertzberger, Herman. ; En anderen. - Aldo van Eyck. Hubertushuis / Hubertus house.
Amsterdam, Stichting Wonen, 1986. Tweede, herziene druk. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. Met grote gesigneerde opdracht door Aldo van Eyck.GOED EXEMPLAAR .
30.00 Euro
Herwaarden, G.W. v. e.a. (red.). - Buitenplaatsen. Jaarboek monumentenzorg 1998.
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1999. Tweede druk. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Heuvel, Wim J. van. - 40 jaar natuursteen.
Overschie, R.M.I., 1968. Linnen. Met foto's. 176 pag. Nog niet uitgepakt. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heuvel, Wim J. van. - Architectuur op postzegelformaat. Architectuur van de twintigste eeuw op binnen-en buitenlandse postzegels.
Arnhem, NMB-Amstelland. Z.J. Vierkant 4to. Tekstboek (22 pag.) + 24 losse bladen . In originele cassette en verzenddoos. « Als nieuw »
17.00 Euro
Heuvel, Wim J. van. - Experimentele woningbouw, verkenning van gerealiseerde projecten.
Den Haag, Ten Hagen. 4to. Paperback. Met foto's. 64 pag.ALS NIEUW
10.00 Euro
Heuvel, Wim J. van. - Muziekcentrum Vredenburg. Voorgeschiedenis - Ontwerp - Archeologische vondsten - Constructie - Akoestiek - Klimaatbeheersing - Organisatie bouwproces - Uitvoering - Projectorganisatie.
Met foto's. Pt-monografie , overdruk uit het polytechnisch tijdschrift. 34 (1979) nr. 7. Oorspronkelijke omslag. 4to. Oorspronkelijke omslag. 88 pag. « Als nieuw »
10.00 Euro
Heuvel, Wim J. van. - Structuralism in Dutch architecture.
Rotterdam, 010 Publishers, 1992. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With many illustrations in b/w. . 244 pag. AS NEW
28.00 Euro
Hoofdinspectie voor de Volkshuisvesting. - Serie van woningtypen- Groep D: Het eensgezinshuis.
's-Gravenhage, z.j. 23,5 x 33 cm. Oblong. In halflinnen gebonden. Hardcover.
17.00 Euro
Hooff, Dorothée van, Jouke van der Werf en Guy Goe - Langs moderne architectuur [1945 - heden]. Architectuurroutes in Nederland en België.
Utrecht/Antwerpen, Kosmos- Z& K, 1994. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Hoogewoning, Anne; Roemer van Toorn., Vollaard, Piet. & Wortmann, Arthur. - Architectuur in Nederland 2000 > 01 Jaarboek / Architecture in the Netherlands 2000 > 01 Yearbook.
Rotterdam, NAi, 2001. Paperback. Softcover, 32 x 24 cm, 166 pag. with colour illustrations. Text in Dutch and English. AS NEW
20.00 Euro
Hoogewoning, Anne; Roemer van Toorn., Vollaard, Piet. & Wortmann, Arthur. - Architectuur in Nederland 2001 > 02 Jaarboek / Architecture in the Netherlands 2001 > 02 Yearbook.
Rotterdam, NAi, 2002. Paperback. Softcover, 32 x 24 cm, 184 pag. with colour illustrations. Text in Dutch and English. AS NEW
20.00 Euro
Hoogewoning, Anne; Roemer van Toorn., Vollaard, Piet. & Wortmann, Arthur. - Architectuur in Nederland 2002 > 03 Jaarboek / Architecture in the Netherlands 2002 > 03 Yearbook.
Rotterdam, NAi, 2003. Paperback. Softcover, 32 x 24 cm, 176 pag. with colour illustrations. As new.
20.00 Euro
Hoornstra, Annius & Gert Middelkoop. - De vrije ruimte. Nieuwe strategieën voor de ruimtelijke ordening.
Rotterdam, 010 Publishers, 1998. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 168 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Horn-van Nispen, Marie-Louise & Lintsen, H.W. e.a. - Wonderen der techniek. Nederlandse ingenieurs en hun kunstwerken.
Zutphen, Walburg Pers, 1994. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 223 pag.
15.00 Euro
Houben, Francine, Mecanoo Architecten. - Compositie contrast complexiteit. Mecanoo architecten.
Rotterdam, NAi Publishers, 2001. 28 x 24 cm. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 251 pag. MOOI EXEMPLAAR
24.00 Euro
Hove, Jan ten. - Erfgoed van Overijssel. Deel 2. Historie van huis en haard. Jaarboek Overijssel 1996.
Zwolle, Waanders, 1996. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. Nieuw exemplaar, nog verpakt in folie.
12.00 Euro
Hove, Jan ten. - Erfgoed van Overijssel. Deel 2. Historie van huis en haard. Jaarboek Overijssel 1996.
Zwolle, Waanders, 1996. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Huisman, Jaap en Joop van Reeken. ; Jong, Cees de - James E. Purvis (red.). - Architectuur in bedrijf. Opmerkelijke bedrijfsgebouwen in Almere.
Zwolle, Waanders, 2002. Gebonden met stofomslag. 128 pag. NIEUW
15.00 Euro
Huisman, Jaap en Joop van Reeken. - Vensters op Amsterdam.
Zwolle, Waanders, 2002. Vierkant 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 132 pag. NIEUW
18.00 Euro
Huisman, Jaap en Joop van Reeken. - Vensters op Amsterdam.
Blaricum, V + K Publishing/Baarn, Stichting Lieve, 2002. 30,5 x 30,5 cm. Hardcover. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 132 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
HUISMAN, JAAP et al. - 100 jaar bouwkunst in Amsterdam. An outline of Amsterdam architecture since 1900.
Architectura & Natura/ BNA kring Amsterdam., 1999. Oblong: 17 x 24 cm. Paperback , Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW
10.00 Euro
Huisman, Jaap. - Door wonen gedreven. D toekomst is het nu van Ymere,
Bussum, Toth, 2004. 23 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 131 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hulsman, Bernard. - De krul en andere modes in de architectuur
Amsterdam, Rotterdam, Prometheus, NRC Handelsblad, 2005. 21 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 96 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ibeling, Hans. Velsen, Koen van. - Koen van Velsen. Zestien projecten.
Hilversum, K. van Velsen BV, 2008. Paperback met flappen, Softcover. 30 x 22 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 280 pag. Text in Dutch. ALS NIEUW
36.00 Euro
Ibeling, Hans. - Modernisme zonder dogma. Een jongere generatie architecten in Nederland.
Rotterdam/ Den Haag Nederlands Architectuurinstituut/ Rijksdienst Beeldend Kunst 1991. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 48 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Ibeling, Hans. - Nederlandse stedenbouw van de 20ste eeuw.
Rotterdam, NAi Publishers, 1999. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 177 pag. ALS NIEUW
28.00 Euro
Ibelings, Hans & Erna van Sambeek. - Van Sambeek & Van Veen Architecten. Vrijheid van ordening.
Rotterdam, NAi Publishers, 2005. Vormgeving: Rudo Hartman, Geïllustreerd (kleur en zw/w), Paperback, ing., 368 pagina's, Formaat: 24,5 x 19 cm. Tekst in Nederlands, ISBN 90-5662-364-8. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Ibelings, Hans & Fessy, Georges (Photographer). - It's a Building: ING Group Headquarters, Amsterdam : Meyer en Van Schooten Architecten.
Rotterdam, NAi Publishers, 2003. 33,5 x 24,5 cm. Paperback , Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 96 pages. NEW COPY
24.00 Euro
Ibelings, Hans (red.). - Architectuur in Nederland Jaarboek 1998 - 1999. Architecture in the Netherlands Yearbook 1998 - 1999.
Rotterdam, NAi Publishers, 1999. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 160 pag. « NEW »
14.00 Euro
Ibelings, Hans (red.). - Architectuur in Nederland Jaarboek 1998 - 1999. Architecture in the Netherlands Yearbook 1998 - 1999.
Rotterdam, NAi Publishers, 1999. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 160 pag. FINE COPY
14.00 Euro
Ibelings, Hans (red.). - Architectuur in Nederland Jaarboek 1997 - 1998. Architecture in the Netherlands Yearbook 1998 - 1999.
Rotterdam, NAi Publishers, 1998. 32 x 24 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in col. and b/w. 166 pag. FINE COPY
16.00 Euro
Ibelings, Hans, Illustrated by Linders, Janners. - Rietveld to Kurokawa. Van Gogh Museum Architecture.
Rotterdam, NAi Publishers, 1999. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur. 96 pag. IN GOEDE STAAT
10.00 Euro
Ibelings, Hans. ; Koster, Egbert (red.). - Atelier Pro.
Rotterdam, 010 Publishers, 2001. Oblong 4to. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. 272 pag. Text in Dutch and English. « As new » [ With picture ]
25.00 Euro
Ibelings, Hans. ; Koster, Egbert (red.). - Atelier Pro.
Rotterdam, 010 Publishers, 2001. Oblong 25 x 28,5 cm. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. 272 pag. Text in Dutch and English. AS NEW With dedication for Egbert Koster. [ With picture ]
25.00 Euro
Jager, Ida. - Willem Kromhout Czn. 1864 - 1940.
Rotterdam, 010 Publishers, 1992. 4to. Linnen met stofomslag. Met 222 illustraties in kleur en z/w. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
50.00 Euro
Jamar, Jo. - Het Stadhuis Van Utrecht. The Town Hall of Utrecht.
Utrecht, Matrijs, 2000. 135 pages., sumptously illustrasted in col., 4to, orig. boards. Text in Dutch and English. « NEW »
13.00 Euro
Jamar, Jo. - Het Stadhuis Van Utrecht. The Town Hall of Utrecht.
Utrecht, Matrijs, 2000. 135 pages., sumptously illustrasted in col., 4to, orig. boards. Text in Dutch and English. FINE COPY
10.00 Euro
Jans, Jan. - Landelijke bouwkunst in Oost-Nederland.
Enschede, Van der Loeff, 1967. 28,5 x 23 cm. In verguld linnen gebonden. Met vele illustraties. XII,191 pag. KEURIG EXEMPLAAR
22.00 Euro
Janse, H. en D.J. de Vries. - Werk en merk van de Steenhouwer. Het steenhouwersambacht in de Nederlanden voor 1800.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1991. 28 x 21 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 176 pag. Summaries in German and French NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
35.00 Euro
Janse, H. - Zeven eeuwen bouwen. De bouwwereld in 's-Gravenhage van 1280 tot 1980.
's-Gravenhage, 1980. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Janse, H. - Zeven eeuwen bouwen. De bouwwereld in 's-Gravenhage van 1280 tot 1980.
's-Gravenhage, 1980. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Jansen, J.C.G.M. - Architectuur en stedebouw in Limburg 1850-1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1995. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 144 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Jeeninga, Willeke. - Het Claas Stapels Hofje in Hoorn. Bouwhistorische Reeks Hoorn - deel 11.
Hoorn, 2002. 28,5 x 20,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 256 pag. Tekst(je) voorin toch MOOI EXEMPLAAR
24.00 Euro
Jeeninga, Willeke. - De Gekroonde Jaagschuit te Hoorn. handel in koffie , thee en tabak op het Breed. Bouwhistorische reeks Hoorn - deel 7.
Hoorn, 1997. 4to. Paperback. Met foto's. 152 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
JOBSE, JONNEKE. - De Stijl Continued. The Journal Structure (1958-1964). An Artist's Debate.
Rotterdam, 010 Publishers. 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 478 pages. NEW COPY
17.00 Euro
JOBSE, JONNEKE. - De Stijl Continued. The Journal Structure (1958-1964). An Artist's Debate.
Rotterdam, 010 Publishers. 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 478 pages. NEW COPY
18.00 Euro
Jong, Cees de. & Vries, Joost de. - Architectuur Universiteit Utrecht.
Utrecht, Universiteit Utrecht, 2001. 25 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 79 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Jong, F. de (redactie). - Stedebouw in Nederland. 50 jaar Bond van Nederlandse Stedebouwkundigen.
Zutphen, De Walburg Pers, 1985. 4to (30 x 21 cm). Gebonden met stofomslag. Geïllustreerd in zwartwit met steunkleur. 352 pag. « Goed exemplaar »
25.00 Euro
Jong, H. de. & Muyen, N.G.M. - Van Vianen tot Gorinchem. Bruggen over het Merwedekanaal
Utrecht, Matrijs / Nederlandse Bruggen Stichting, 1998. 29 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 112 pag. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW
14.00 Euro
Jong, Henk de; Muyen, Nico. - Bruggen in Nederland.
Alphen aan de Rijn, ICOB, 2001. 31 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 128 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Jong, Theo de. & Post, Walter. - Goudse gevelstenen.
Gouda, Goudsche Courant. 1977. 22,5 x 15 cm. Paperback / Softcover. Ill.: Ger de Klerk. 121 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kalkwiek, K.A. ; Schellart, A.I.J.M. - Atlas van de Nederlandse kastelen. Nederland in kaart gebracht.
Alphen an de Rijn, Sijthoff, 1980. Folio. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties in kleur en z/w. 247 pag.
15.00 Euro
Kalkwiek, K.A. ; Schellart, A.I.J.M. - Atlas van de Nederlandse kastelen. Nederland in kaart gebracht.
Alphen an de Rijn, Sijthoff, 1980. Folio.Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rug stofomslag verkleurd. Met vele illustraties in kleur en z/w. 247 pag.
14.00 Euro
Kalkwiek, K.A. ; Schellart, A.I.J.M. - Atlas van de Nederlandse kastelen. Nederland in kaart gebracht.
Alphen an de Rijn, Sijthoff, 1980. 32,5 x 25 m. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties in kleur en z/w. 247 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kappelhof, Ton (eindredactie). - Industriële archeologie. Een terreinverkenning.
Utrecht, 1981. 8vo. Paperback. Met foto's. 159 pag.
10.00 Euro
Karsten, Charel. & Krouwel, Wim [ Crouwel ? ]. - De Stijl. Dokumontaire tentoonstelling over de stijlgroep.
Kommissie speciale aktiviteiten afdeling bouwkunde. Technische Hogeschool, Eindhoven, 1972. 29 x 20,5 cm. Softcover. Met illustraties in z/w. 31 pag .
15.00 Euro
Karstkarel, Peter & Bullhorst, Rainer. - Van beurs tot bibliotheek 1880-1980.
Leeuwarden, De Drijvende Dobber, 1980. 26,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 40 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Karstkarel, Peter. & Laan, Leo van der. - Friese hofjes. Gasthuizen, diaconiehuizen en armenhuizen.
Leeuwarden, Friese Pers Boekerij, 2007. 29 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Kemme, Guus. - Amsterdam Architecture. A Guide.
Amsterdam: Thoth, 1987. Softcover. Trade paperback. With photos. 15 8 pages. FINE COPY
10.00 Euro
Key, A. M. - Woonmogelijkheden en woningvormen.
Amsterdam, Scheltema & Holkema / Rotterdam, Brusse, 1958. 25,5 x 18,5 cm. Oorspronkelijke omslag. 32 pag.+ circa 90 illustraties. * Wonen in de Lage Landen 9.
13.00 Euro
Kleij, E. van der. - Architectuur en stedebouw in Noord-Holland 1850 - 1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Monumentenzorg, 1993. Paperback. Met illustraties. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kleij, P. - Zaanstreek. Architectuur en stedebouw 1850-1940.
Zwolle, Waanders, 2003. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 112 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Klerk, Arie de. - Bouwen aan de hofstad. De geschiedenis van het bouwtoezicht in Den Haag 1250 - 1900, in sociaal en cultureel perspectief.
Delft University Press, 1998. Paperback. Met illustraties. X, 205 pag. - NIEUW.
12.00 Euro
Klijnen, Jos - Schipper, Kirsten & Joosje van Gees - Jos Klijnen.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 146 pag. « Als nieuw »
22.00 Euro
Kloos, maarten; Peter Michiel Schaap en Janny Rodermond. - Architectuur CentraAL. Stimuleringsfonds voo Architectuur.
Rotterdam, 2008. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 28 x 22 cm. 136 pag. + twee losbijgevoegde affiches.
15.00 Euro
Knoop, W.H. - Architectuur en stedebouw in Gelderland 1850-1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, , 1995. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 176 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Koekebakker, Olof. - Westraven. Kantoor voor Rijkswaterstaat.
Rotterdam, 010 Publishers, 2008. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 183 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
18.00 Euro
Kolman, Chris., Olde Meierink, B. & Stenvert, Ronald. - Monumenten in Nederland. Noord-Brabant.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1997. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 376 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Kolstern, Steven. - Groninger Museum. A Colourfuk Building.
Groningen, 2008. 21,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. English edition: ISBN 978-90-5212-010-2. 48 pag. NEW COPY
5.00 Euro
Kolstern, Steven. - Groninger Museum. Een kleurrijk gebouw.
Groningen, 2008. 21,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Nederlandse uitgave: ISBN 978-90-5212-009-6. 48 pag. NIEUW EXEMPLAAR
5.00 Euro
Komter, Auke - Wit, Wim de. - Auke Komter / architect.
Amsterdam, Van Gennep/Stichting Architectuur Museum, 1978. 4to. (27,5 x 21 cm.), paperback. 39 pag. Met illustraties in z/w. Monografieën van de Stichting Architectuur Museum. « Als nieuw »
6.00 Euro
Koster, Egbert & Theo van Oeffelt. - Hoogbouw in Nederland 1990-2000. High-rise in the Netherlands 1990-2000.
Rotterdam, NAi Publishers, 1997. 28 x 22 cm. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 160 pages. AS NEW [ With picture ]
10.00 Euro
Koster, Egbert (red.). - Treasury Center. ING bank Amsterdam z.o.
Den Haag, MBO, 1994. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w.
10.00 Euro
Koster, Egbert (red.). - Treasury Center. ING bank Amsterdam z.o.
Den Haag, MBO, 1994. 26,5 x 19,5 cm. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. ALS NIEUW
10.00 Euro
Koster, Egbert. - Jelle Abma architect.
Bussum, Toth, 1997. 25,5 x 21 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 127 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Koster, Egbert. - Oostelijk Havengebied Amsterdam / Eastern Dockyards, New architecture on historic ground.
Architectura & Natura 1995, 143 pag. + losse vouwkaart/plattegrond. Oblong: 24 x 30 cm. Paperback / Softcover . Richly illustrated in color and b/w. FINE COPY
10.00 Euro
Koster, Egbert. - Oostelijk Havengebied Amsterdam / Eastern Dockyards, New architecture on historic ground.
Architectura & Natura 1995, 143 pag. Oblong: 24 x 30 cm. Paperback / Softcover . Richly illustrated in color and b/w. FINE COPY
10.00 Euro
Krabbe, Coert Peter. - Ambacht, kunst, wetenschap. Bevordering van de bouwkunst in Nederland (1775-1880). Cultuurhistorische studies.
Zwolle, Waanders / Zeist, Monumentenzorg, 1998. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 294 pag. * With a summary in English. NIEUW EXEMPLAAR
19.00 Euro
Kramer, Walter. - De Beurs van Berlage, historie en herstel.
Zwolle, Waanders Uitgevers, 2003. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 132 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
15.00 Euro
Kramer, Walter. - De Noorderkerk in Amsterdam.
Zwolle, Waanders, 1998. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Kramer, Walter. - Westertoren. Historie en herstel
Zwolle, Waanders, 2007. Tweede druk. 24 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 181 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Kring Rijnmond van de Bond van Nederlandse Archite - Boek 1.
BNA bestuur kring Rijnmond, 1985. Oorspronkelijke omslag (40 x 40 cm). Met ringband. Met foto's. 106 pag.
20.00 Euro
Kruiger, J.B.T. - Architectuur en stedebouw in Drenthe 1850 -1940.
Zwolle/Zeist, 1991. Tweede druk. 24,5 x 19 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 144 pag. * Monumenten Inventarisatie Project 2. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Kuile, E.H. ter. & Schoonheid van ons land. - Kastelen en adellijke huizen.
Bouwkunst. Deel 13 van de serie. A'dam, Contact, 1954. Linnen. Folio. Tekst van E.H. ter Kuile Met 123 foto's van Hans Sibbelee. 80 tekstpag.
12.00 Euro
Kuile, E.H. ter. & Schoonheid van ons land. - Kastelen en adellijke huizen.
Bouwkunst. Deel 13 van de serie. A'dam, Contact, 1954. Linnen met besch. stofomslag . Folio. Tekst van E.H. ter Kuile Met 123 foto's van Hans Sibbelee. 80 tekstpag.
13.00 Euro
Kuile, E.H. ter. - Het Kwartier van Zutfen. Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Deel IV, De provincie Gelderland, tweede stuk: Het Kwartier van Zutfen.
's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf, 1958. 4to. Halfleer, verguld linnen platten. XI, 277 pag. Met 71 figuren & 672 ills. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
50.00 Euro
Kuile, E.H. ter. - Leiden en Westelijk Rijnland. De monumenten van geschiedenis en kunst. Deel VII. De provincie Zuidholland. Eerste stuk: Leiden en Westelijk Rijnland.
's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1944. 30 x 22 cm. Gebonden. Rug kunstleer met linnen platten. Met foto's. XI + 260 + CLXXXVI pag. GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Kuipers, Marieke. - Toonbeelden van de wederopbouw. Architectuur, stedenbouw en landinrichting van herrijzend Nederland [ isbn 9789040087493 ]
Zwolle, Waanders, 2002. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kuipers, Marieke. - Toonbeelden van de wederopbouw. Architectuur, stedenbouw en landinrichting van herrijzend Nederland [ isbn 9789040087493 ]
Zwolle, Waanders, 2002. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Kuperus, Marga en Harkolien Meinsma. - Altijd op reis. Architecten uit de voormalige Nederlandse koloniën aan het werk.
Bussum, Toth, 1994. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 83 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
Kuperus, Marga en Harkolien Meinsma. - Altijd op reis. Architecten uit de voormalige Nederlandse koloniën aan het werk.
Bussum, Toth, 1994. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 83 pag.
10.00 Euro
Laansma, S. ; Brouwer, T. - Muziektenten in Gelderland.
Zutpen, De Walburg Pers, 1986. Paperback. Illustr. 120 pag. NIEUW
7.00 Euro
Lamberts, B. & Middag, H. - Architectuur en stedebouw in Overijssel 1850-1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, , 1991. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 159 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Lamberts, B. & Niemeijer, A.F.J. - Dordrecht architectuur en stedenbouw 1850 - 1940.
Dordrecht/Zwolle, Gemeente Dordrecht/Waanders Uitgevers, 2002. 24,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 112 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Lauweriks, Jan. [Hrsg] - Alt-Holland. Architektur und Kunstgewerbe des Auslandes. Erster Band.
Munchen: Delphin, dritte vermehrte Aulflage [1924]. 29,5 x 22,5 cm. Original-Leinen. Hardcover. 175 Seiten. Mit 261 Abbildungen
14.00 Euro
Lebesque, Sabine. - Along Amsterdam's waterfront. Exploring the architecture of Amsterdam's southern IJ bank.
Amsterdam, Valiz, 2007. 17 x 10,5 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. 352 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]
11.00 Euro
Lebesque, Sabine. - Langs het IJ. Architectuurtochten door gebieden aan de zuidelijke IJoever, Amsterdam.
Amsterdam, Valiz, 2007. 17 x 10,5 cm. Paperback / Softcover.Rijk geïllustreerd in kleur. 351 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Lebesque, Sabine. - Langs het IJ. Architectuurtochten door gebieden aan de zuidelijke IJoever, Amsterdam. MET DVD.
Amsterdam, Valiz, 2007. 17 x 10,5 cm. Paperback / Softcover.Rijk geïllustreerd in kleur. 351 pag. ALS NIEUW [ MET DVD ]
12.00 Euro
Leck, Bart van der - W.C. Feltkamp. - B.A. van der Leck. Leven en werken.
Leiden (Spruyt, Van Mantgem & De Does NV) n.d. [1956]; 96 pp.; rare fifties study on life and work of Bart van der Leck; with b/w and a few colour illustrations, a list of 156 works by Van der Leck and a two page summary in English; cloth; no dust jacket; rare; 26 x 32,5 cm.
65.00 Euro
Leeuwen, Fred van. - Een gouvernement aan de Maas.
Maastricht, 1986. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 84 pag. « Als nieuw »
11.00 Euro
Leeuwen, Wilfred van. ; Romers, H. - Een spoor van verbeelding. 150 jaar monumentale kunst en decoratie aan Nederlandse stationsgebouwen.
Zutphen, Walburg Pers, 1988. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag.
10.00 Euro
Lennep, van en Hofdijk. - Merkwaardige kasteelen in Nederland. Tweede Serie deel II.
Amsterdam, G.W. Tielkemeijer, 1857. 8vo. Verguld linnen. Met 9 kleurenplaten (chromolitho's). 283 pag. Met hoofstukken over de Kastelen ter Coulster, te Muiden, Te Zuylen, Sandeburgh , van Culemborch en het Valkhof.
40.00 Euro
Linden, Frank van der. - Nieuw licht. De wonderlijke verjonging van het Eindhovense stadhuis.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2002. 28 x 24 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 80 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Loggers, Tineke. - Eenvoudige architectuur in een schoone omgeving. T.J.Loggers, Architect 1900 - 1984.
Zutphen, Walburg Pers, 1999. 4to. Groot formaat paperback. Met foto's. 181 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
Loggers, Tineke. - Wattjes en de nieuwe bouwkunst. Prof. ir. J. G. Wattjes (1979 - 1944) publicist en architect.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. Groot formaat paperback. Met foto's. 126 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Loosjes, A. - Kerken en Godshuizen in Nederland. Sprokkelingen in Nederland. Steden.
Amsterdam, Scheltema & Holkema, z.j. 4to. Halflinnen. met 156 afbeelingen. 92 pag.
18.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Reeks C. Steden. 8 Series. Kerken en godshuizen. 909 afbeeldingen.
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. Onderkant van zijkant van de pagina's licht smoezelig toch zeker een GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Steden. Reeks B. 10 Series. Stadsgezichten en woonhuizen. 1021 afbeeldingen
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. Bevat : Hoorn, Enkhuizen, Medemblik & Alkmaar: 72pp. - 105 illustraties. / Purmerend, Edam. Monnikendam, Naarden, Muiden, Weesp & Haarlem: 72pp. - 106 illustraties. / Amsterdam: 144pp. - 251 illustraties. / Zuid-Holland: 116pp. - 219 illustraties. / 's-Gravenhage: 32pp. - 48 illustraties./ Zeeland, Noord-Brabant en Limburg: 88pp. - 141 illustraties. / Gelderland, Utrecht, Overijssel, Drenthe, Friesland & Groningen: 124pp. - 199 illustraties. GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Reeks A. Steden. 8 Series. Stadspoorten, muurtorens en wereldlijke openbare gebouwen. 822 afbeeldingen.
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. B GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Steden. Reeks B. 10 Series. Stadsgezichten en woonhuizen. 1021 afbeeldingen
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. Bevat : Hoorn, Enkhuizen, Medemblik & Alkmaar: 72pp. - 105 illustraties. / Purmerend, Edam. Monnikendam, Naarden, Muiden, Weesp & Haarlem: 72pp. - 106 illustraties. / Amsterdam: 144pp. - 251 illustraties. / Zuid-Holland: 116pp. - 219 illustraties. / 's-Gravenhage: 32pp. - 48 illustraties./ Zeeland, Noord-Brabant en Limburg: 88pp. - 141 illustraties. / Gelderland, Utrecht, Overijssel, Drenthe, Friesland & Groningen: 124pp. - 199 illustraties. UITSTEKEND EXEMPLAAR
45.00 Euro
Lootsma, Bart. ; Damen, Hélène - et al. - A star is born. Groningen. De stad als podium. The city as a stage.
Bussum, Toth, 1996. 24 x 24 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With illustrations in color and b/w. 152 pag.Text in Dutch and English. AS NEW
22.00 Euro
Lootsma, Bart. - Superdutch. De tweede moderniteit van de Nederlandse architectuur.
Nijmegen, Sun, 2000. Square 8vo. Gebonden (karton). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 264 pag. « Als nieuw »
40.00 Euro
Mans, Karin & Wilfried van Winden. - Delft 1240 architectuurgids van / architectural guide of 1992.
Delft, Publikatieburo Bouwkunde TUDelft, 1992. 8vo. Paperback. With illustrations in b/w. 134 pages. Text in Dutch and English.
14.00 Euro
Maris, A.G. (introd.) - De Velsertunnels.
Haarlem, Stam, 1957. 30 x 22 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 164 pag.
14.00 Euro
Martin, Marijke & Jan Versnel. - Abe Bonnema Architect. Monografieën van Nederlandse architecten.
Rotterdam, 010 Uitgeverij, 1998. 29 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. otografie door Jan Versnel, text in Dutch. 228 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
60.00 Euro
Martin, Marijke. - Opkomst van de moderne stad. Ruimtelijke veranderingen in Maastricht, 1660-1905.
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2000. 28,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 288 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
30.00 Euro
Mast, Michiel van der & Guus Rijven. - Den Haag, over bouwen, breken en behouden.
Paagman. 1976. 31 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 171 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
MEEUWES, MARITA. - De Wijnhavenpanden. Geschiedenis van de bouw, sloop, herbouw, bewoning en het gebruik van acht bijzondere panden in het centrum van Rotterdam en hun directe omgeving.
Rotterdam. Historische Uitgeverij Rotterdam. 1994. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 320 pag. ALS NIEUW
16.00 Euro
Meier, Richard. HOYNK VAN PAPENDRECHT, Frans ( EINDREDACTIE). - Stadhuis/Bibliotheek Den Haag Richard Meier & Partners Architects.
Uitgave van de Gemeente Den Haag. 1988. Oblong. 4to. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 98 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
Meijel, Leon van. & Tummers, Tijs. - Nijmegen. Architectuur en stedebouw 1850-1940.
Zwolle, Waanders, 2006. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 1112 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Meijer, Peter. - Hekken in Nederland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Monumentenzorg, 2002. 29 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Met foto's en als bijlage achteraan tekeningen op losse balden. 207 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
65.00 Euro
Meindersma, Heero & Koos de Jong. - Jongere bouwkunst in Overijssel 1840-1940.
Utrecht., Stichting Matrijs., 1986. 4to. Paperback. Met foto's. 103 pag. Tentoonstellingscataloog. « Als nieuw »
10.00 Euro
Meindersma, Heero; Jong, Koos. - Jongere bouwkunst in Overijssel in 1840-1940. Tentoonstelling in het Provinciaal Overijssels Museum te Zwolle.
Utrecht, Matrijs, 1985. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 103 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Meischke, R. e.a. - Huizen in Nederland. Friesland en Noord-Holland. Architectuurhistorische verkenningen aan de hand van het bezit van de Vereniging Hendrick de Keyser.
Zwolle, Waanders & Amsterdam, Vereniging Hendrick de Keyser, 1993. Eerste druk. 28 x 20 cm. Paperback. Met foto's. 336 pag. Naampje op schutblad anders ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Meischke, R. - Amsterdam Burgerweeshuis.
's-Grav., SDU, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd (420 illustr). De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. VIII, 376 pag.
14.00 Euro
Meischke, R. - Amsterdam Burgerweeshuis.
's-Grav., SDU, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd (420 illustr). De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. VIII, 376 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Melet, Ed. - Duurzame architectuur. Streven naar een contrastrijke omgeving.
Rotterdam, NAi Publishers, 1999. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Mens, Noor. - Rob Ligtvoet. Architect
Rotterdam, 010 Publishers, 2000. Oblong. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Mens, Noor. - Rob Ligtvoet. Architect
Rotterdam, 010 Publishers, 2000. Oblong. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
19.00 Euro
Mens, Noor. - Rob Ligtvoet. Architect
Rotterdam, 010 Publishers, 2000. Oblong. 25 x 30,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Mens, Robert. - De Prins Frederikkazerne te Leeuwarden.
Leeuwarden, 1984. 26,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 39 pag.
10.00 Euro
Mertens, P.A.M. ; En anderen. - Jongere bouwkunst. Architectuur en stedenbouw van 1850 tot 1940 in Limburg.
Zwolle, Waanders, 2001. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag. « Als nieuw »
12.00 Euro
Mes, W.A.A. & Minis, S. - Gebeiteld & verguld. Gevelstenen in Maastricht.
Maastricht, 1991. 22,5 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. . Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
- Het metropolitane debat.
Bussum, THOTH. 1998. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 189 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Mets, Gerwin. - VSB Hoofdkantoor: enkele facetten van een opmerkelijk gebouw.
Paperback met flappen. Softcover. 27 x 21 cm. Rijk geïllustreerd in kleur. 70 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Michels, J.C.M. - Architectuur en stedebouw in Noord-Brabant 1850-1940.
Zwolle, Waanders, 1993. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 176 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Mieras, J.P. - Bloemlezing uit de geschriften van J.P. Mieras.
Amsterdam, 1958. 8vo. Orig. wrappers. With illustrations in b/w. 216 pag.
10.00 Euro
Mieras, J.P. - Na-oorlogse bouwkunst in Nederland. Uitg. onder auspicièn van Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst Bond van Nederlandse Architecten.
Amsterdam/Antwerpen Maatschappij tot bevordering der bouwkunst, bond van Nederlandsche architecten BNA/Kosmos, [10954]. 29 x 21 cm. In linnen gebonden met ongave stofomslag. Hardcover. Met foto's. 253, (4) pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Mieras, J.P. - Na-oorlogse bouwkunst in Nederland. Uitg. onder auspicièn van Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst Bond van Nederlandse Architecten.
Amsterdam/Antwerpen Maatschappij tot bevordering der bouwkunst, bond van Nederlandsche architecten BNA/Kosmos, [10954]. 29 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 253, (4) pag. Tekst(je) op schutblad. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mieras, J.P. - Na-oorlogse bouwkunst in Nederland. Uitgegeven onder auspiciën van Maatschappij tot Bevordering der Bouwkunst Bond van Nederlandse Architecten B.N.A.
Amsterdam/Antwerpen Maatschappij tot bevordering der bouwkunst, bond van Nederlandsche architecten BNA/Kosmos, [1954]. 29 x 21 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met foto's. 253, (4) pag. KEURIG EXEMPLAAR
16.00 Euro
Milanovic, Mirjana. - Het Sluishuis. Landmark in het water bij IJburg.
Bussum, Toth, 2002. 24 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 79 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Molen, S.J. van der. - Het Drentsche boerenhuis en zijn ontwikkeling.
's-Gravenhage, Hamer. 19 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 76 pag.
12.00 Euro
Montijn, Ileen. - Pierre Cuypers, 1827-1921. Schoonheid als hartstocht.
Roermond, Stedelijk Museum Roermond, 2007. 23 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Monumentale kunst., Alma, P., Hammacher, A.M. & En anderen. - Ruimte. Beeldende kunst in samenwerking met de architectuur.
Vereiniging van beoefenaars van de Monumentale Kunsten. 1956. Oblong 8vo: 19 x 26 cm. Met foto's. 64 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
- De monumenten van Drenthe. I: De bouwgeschiedenis van de kerk te Ruinen. De bouwgeschiedenis van het Huis te Echten. De vernieuwing van de plattegrond van Coevorden van 1609-1617. De Asser IJzergieterij als producent van funerair gietijzer.
Assen, 1985. 8vo. Linnen met stofomslag. Met foto's. 163 pag. « Als nieuw »
12.00 Euro
Monumentenzorg. - Monumenten en oorlogstijd. Jaarboek Monumentenzorg 1995.
Waanders, Zwolle / Rijksdienst voor de Monumentenzorg, Zeist, 1995. 25,5 x 19 cm. Paperback. Met foto's. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Monumentenzorg. - Monumenten van een nieuwe tijd. Architectuur en stedebouw 1850-1940. Jaarboek Monumentenzorg 1994.
Waanders, Zwolle / Rijksdienst voor de Monumentenzorg, Zeist, 1994. Paperback. Met foto's. 208 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Mooij, Marc W. - De Blaak te Rotterdam. Een reconstructie van een verdwenen stadsbeeld.
Rotterdam, 2000. 8vo. Gebonden. Met illustraties. 191 pag. « Als nieuw »
15.00 Euro
Mourik, W.J.G. van. - Hervormde Kerkbouw na 1945.
's-Gravenhage, Boekencentrum. 222 pag. 31 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Mulder, Bertus en Rook, Gerrit Jan de (sam.). - Rietveld Schröder Huis 1925 - 1975.
Utrecht / Antwerpen (A.W. Bruna & Zoon) 1975; 63 pp.; with an introduction in Dutch by Carel Blotkamp on the relation between Rietveld and De Stijl; softcover; 29,5 x 21 cm; FINE COPY [ With picture ]
20.00 Euro
Mulder, Bertus. - Gerrit Thomas Rietveld. Schets van zijn leven, denken en werken.
Nijmegen, Sun, 1994. 22 x 14 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
22.00 Euro
Mulder, Bertus. - Notities over architectuur van architect Bertus Mulder in: Centraal Museum Utrecht/mededelingen nr. 27 1979.
Utrecht: Centraal Museum, 1979. Paperback. Met foto's. 79 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mulder, Martin en anderen. - Blijven bouwen. Stadsvernieuwing in de jaren negentig.
Amsterdam, Gemeente Amsterdam afdeling Coördinatie Stadsvernieuwing, 1987. 4to: 28 x 24,5 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 204 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Muller, S. - De Universiteitsgebouwen te Utrecht.
Groningen, Wolters, herziene vermeerderde druk, z.j. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 8vo: 23,5 x 16,5 cm. Met foto's. 123 pag.
10.00 Euro
- Nederland 2030 - Discusienota. Verkenning ruimtelijke perspectieven.
Den Haag, (1997), VROM. Paperback / Softcover. 26 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 156 pag. + als bijlage de losse : Samenvatting (20 pag.).
12.00 Euro
- Nederlandse Architecten 5 / Dutch Architects 5. Documentatie van recent uitgevoerde projecten van 136 Nederlandse architecten en interieurarchitecten. Documentation of recently executed projects of 136 Dutch architects and interior architects.
Amsterdam, Bis Publishers, 2002. 30,5 x 25,7 cm. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. 289 pages. FINE COPY Text in Dutch and English.
25.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), jaargang 74, 1975.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1 tot en met 5 + register op deze jaargang.
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 77, 1978.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3/4 en 5 + register op deze jaargang.
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 75, 1976.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3/4 en 5 + register op deze jaargang.
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 80, 1981.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3 en 4 + register op deze jaargang.
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 82, 1983.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3 en 4
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 77, 1978.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2, 3 en 4/5 + register op deze jaargang. Nummer 1 heeft wat waterschade; wel goed bruikbaar.
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 81, 1982.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1, 2/3 en 4 + register op deze jaargang.
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 79, 1980 75.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1 tot en met 4
10.00 Euro
Nederlandse Oudheidkundige Bond. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond (K.N.O.B.), etc. .. jaargang 78, 1979.
26,3 x 19 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. Nummers 1 tot en met 4 + register op deze jaargang.
10.00 Euro
Nelissen, N.J.M. e.a. - Dynamiek in behoud. Tien jaar monumentenzorg in Nederland.
Den Haag, SDU, 1996. Linnen met stofomslag. Met foto's. 303 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Neutelings, Willem Jan. - Minnaertgebouw Universiteit Utrecht. Minnaert Building Utrecht University.
Rotterdam, 010 Publishers, 1998. Oblong: 20,5 x 30,5 cm. Hardcover. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. 64 pages. AS NEW
12.00 Euro
Niegeman, Johan - Cor de Wit. - Johan Niegeman 1902 - 1977. Bauhaus, Sowjiet Unie, Amsterdam.
Monografieën van de Stichting Architectuur Museum. Amsterdam, Van Gennep, 1979. to. Oorpronkelijke omslag (rug licht verkleurd, anders als nieuw). Met illustraties in z/w. 160 pag.
10.00 Euro
Nijhof, P.; e a. - Monumenten van Bedrijf en Techniek. Industirele archeologie in Nederland.
Zutphen, Walburg Pers, 1978. Kunstleer. 262 pag.
10.00 Euro
Nijhof, P.; e a. - Monumenten van Bedrijf en Techniek. Industriële archeologie in Nederland.
Zutphen, Walburg Pers, 1978. Kunstleer met stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 262 pag.
10.00 Euro
Nijhof, P. - Schetsen van papierwatermolens.
Zutphen, Bührmann-Ubbens Papier, 1988. Oblong ringband. 21,5 x 30 cm. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Nijhof, Peter. - 101 industriële monumenten.
Zwolle, Waanders, 1996. 28 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met vele foto's. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Nijmegen. - Het Stadhuis van Nijmegen
Catalogus. Nijmegen, 1982. 4to. Orig. wrappers. Richly illustr. in col and b/w. 200 pag.
12.00 Euro
Nood, Marco & William Rothuizen & Hans Ibelings & - De omslag. Verkenningen op de bouwplaats Nederland.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek/ Wilma, 1998. 33 x 26 cm. Gebonden (karton). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w.
15.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Nooit Gebouwd Nederland. ' want tussen droom en daad staan wetten in de weg en practische bezwaren...'
Blaricum, V + K Publishing, 1999. Volledig herziene uitgave. 28,24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Nooit Gebouwd Nederland. ' want tussen droom en daad staan wetten in de weg en practische bezwaren...'
Vorm + Kleur , 1983. 4to. Gebonden.Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag.
12.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Unbuilt Netherlands. Visionary projects by Berlage, Oud, Duiker, Van den Broek, Van Eyck, Hertzberger and others.
London, 1985. Cloth with dustwrappers. With many illustrations in col. 112 pag. Stamp on first endpaper. NEAR FINE COPY
13.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Unbuilt Netherlands. Visionary projects by Berlage, Oud, Duiker, Van den Broek, Van Eyck, Hertzberger and others.
London, 1985. Cloth with dustwrappers. With many illustrations in col. 112 pag.
12.00 Euro
Numan, A.M. - Noord-Hollandse kerken en kapellen in de Middeleeuwen, ca. 720-1200.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 232 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Numan, A.M. - Noord-Hollandse kerken en kapellen in de Middeleeuwen, ca. 720-1200.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 28 x 22 cm. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 232 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Oers, Ron van. - Dutch Town Planning Overseas during VOC and WIC Rule (1600 - 1800).
Zutphen, De Walburg Pers, 2000. 30 x 24 cm. Big size paperback. Softcover. Richly illustr. in b/w. 215 pag. Text in English. With a summary in Dutch. NEW COPY / NIEUW EXEMPLAAR With picture.
16.00 Euro
Offenberg, Gertrudis A. M. - Gevelstenen in Nederland.
Zwolle, Waanders, 1986. 20,5 x 24 cm.. 1ste druk. Gebonden met stofomslag. Foto's van Ger Dekkers. 224 pag. Dit exemplaar heeft een enkele markering met een fluoriserende viltstift. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Oosterman, Arjen. - Arie Hagoort.
Foto's Roos Aldershoff. Rotterdam, 010, 1991. 27,5 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. . 123 pag. Monografieën van Nederlandse architecten/Monographs of Dutch architects. Text in Dutch and English. AS NEW
15.00 Euro
Opbouw, de. - DE 8 EN OPBOUW. 14-daagsch Tijdschrift van Architectengroep "De 8" Amsterdam en "Opbouw" Rotterdam.
Amsterdam ,9e Jaargang, 29 october 1938. No. 22. Oorspronkelijke omslag, geniet. Met illustraties.
10.00 Euro
Opmeer, Pauline. - Ede. Architectuur en stedenbouw 1850 - 1940.
Zwolle, Waanders, 2003. 24,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Ort, F.Z. - Zomaar een dak... Hervormde kerkbouw tusen 1945 en 1995.
Zoetermeer-Boekencentrum, 1994, 8vo. Gebonden (karton). Met foto's. 192 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Ottenheym, K., Terlouw, W., Zoest, R. van (ed.) - Daniel Marot. Vormgever van een deftig bestaan. Architectuur van Haagse stadspaleizen.
Zutphen, Walburg Pers, 1988. 28,5 x 22,5 cm. Hardcover. Gebonden met stofomslag (rug licht verkleurd). Met illustraties in kleur en z/w. 108 pag. KEURIG EXEMPLAAR
45.00 Euro
Ottenhof, F. (red.). - Goedkoope arbeiderswoningen (1936). Afbeeldingen van 28 projecten, ingezonden op de door de gemeente Amsterdam gehouden prijsvraag. Herdruk met een nawoord van Michiel Jonker.
Amsterdam, Van Gennep, 1981, 2e druk. 4to. Paperback. Met illustraties in z/w. 116 pag. « Als nieuw »
7.00 Euro
Ottenhof, F. (red.). - Goedkoope arbeiderswoningen. Afbeeldingen van 28 projecten, ingezonden op de door de gemeente Amsterdam gehouden prijsvraag.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1936. Halflinnen (platten licht geschaafd). Met illustraties in z/w. 111 pag + vouwblad-bijlage.
27.00 Euro
Ottenhof, F. (red.). - Goedkoope arbeiderswoningen. Afbeeldingen van 28 projecten, ingezonden op de door de gemeente Amsterdam gehouden prijsvraag.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1936. 25,5 x 19 cm. Oorspronkelijke beschadigde omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 111 pag + vouwblad-bijlage.
18.00 Euro
Oud, J.J.P. - Gunther Stamm. - J.J.P. Oud. Bauten und Projekte 1906 bis 1963.
Mainz Berlin, Florian Kupferberg, 1984. 4to. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit 125 s/w Abbildungen. 176 S. « NEUWERTIG »
40.00 Euro
Oud, J.J.P. - Architecturalia voor bouwheren en architecten.
's-Gravenhage, Mouton, 1963. 22,5 x 14,5 cm. Oorspronkelijke omslag. 70 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Oud, J.J.P. - Holländische Architektur. Mit einem Nachwort von H.L.C. Jaffe.
89 (1) S. m. zahlr. Abb. OLn. m. farb. OUmschlag. (Neue Bauhausbücher). 25,5 x 18,5 cm. Mainz und Berlin, Kupferberg, 1976. GUTER ZUSTAND
15.00 Euro
Oud, J.J.P. - Ter wille van een levende bouwkunst. Een keuze uit zijn schrifturen, verzameld en ingeleid door K. Wiekart.
Rotterdam/Gravenhage Nijgh en Van Ditmar, (1962). 20,5 x 13 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Oud, J.J.P. - Ter wille van een levende bouwkunst. Een keuze uit zijn schrifturen, verzameld en ingeleid door K. Wiekart
Den Haag / Rotterdam (Uitgeverij Nijgh & Van Ditmar) n.d. [1962]; 159 pp.; a selection of articles (some in English and German, most in Dutch) written by the architect himself in the period 1917- 1961; cloth with dust jacket; name of the former owner on endpaper. NEAR FINE COPY
13.00 Euro
Oud, J.J.P. - Zijn er nog architecten? Rede gehouden op de Hogeschooldag van de Technische Hogeschool te Delft op 10 januari 1959.
Den Haag, Boucher, 1959. Klein 8vo. Oorspronkelijke omslag. 24 pag.
18.00 Euro
Overbeek, Rita & Marieke van der Heide. - Jo Boer (1895- 1971). Architect uit Groningen.
Noordboek, 2006. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 105 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Overvoorde, J.C. & Mulder, W.C. - Oude gebouwen te LeidenSamengesteld in opdracht van de Vereeniging 'Oud-Leiden'. 1907.
Leiden, G. F. Théonville. 23,5 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 152 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Overy, Paul and others. - Het Rietveld Schröder Huis.
Laren, V + K Publishing / Bussum, Toth, 1992. 26 x 21,5 cm. Cloth with dustjacket. Hardcover. With illustrations in col. and b/w. 128 pag. * Text in Dutch. FINE COPY
20.00 Euro
Ozinga, M.D. - Protestantsche kerken hier te lande gesticht 1596-1793. Onderzoek naar hun bouw- en ontwikkelingsgeschiedenis.
Proefschrift. Amsterdam, Paris, 1929. 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. XV, 184 pag. + de stellingen. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Peeperkorn-van Donselaar, Loes A. - Bouwen aan beter wonen. 60 jaar Algemene Woningbouwvereniging Beter Wonen Zoetermeer 1930-1990.
Beter Wonen 1990. 8vo. Paperback. Met foto's. 116 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Peet, C van der. - Paleizen in Utrecht.
Utrecht, Matrijs, 1986. 24 x 17 cm. Paperback. Softcover. Met foto's. 80 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Peirs, Giovanni. Aerschot, Paul Van. - Uit klei gebouwd. (2) Baksteenarchitektuur na 1945.
Tielt/Bussum, Lannoo, 1982. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 199 pag. MOOI EXEMPLAAR
66.00 Euro
Pesman, Jan; Michiel Cohen en Piet Vollaard. - Cepezed architecten - architects.
Rotterdam, 010 Publishers, 1993. 30 x 30 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With illustrations in color and b/w. 60 pages. FINE COPY
18.00 Euro
Peters, C.H. - De Nederlandsche stedebouw. De stad als veste, woon en handelsplaats. [ Uit de reeks: Oud-Nederlandsche steden in haar ontstaan, groei en ontwikkeling ].
Leiden, Sijthoff, z.j. 29 x 21 cm. In verguld halfleer gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. , ook vouwbladen. [IV], 327 pag. KEURIG EXEMPLAAR
24.00 Euro
Pey, Ineke. - Bouwen voor gezeten burgers. Herenhuizen en villa’s in de nieuwe stadswijken van Utrecht, Groningen en Nijmegen (1874-1901).
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2004. 29 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in z/w. 400 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Philips Jacobsz., Caspar. - Grachtenboek. Naar de oorspronkelijke tekeningen van Caspar Philips Jacobszoon te Amsterdam ± 1767. Plus: de Geschied-bouwkundige beschrijvingen door E.van Houten. 25 losse platen met tekstdeel in houten map.
A'dam, Stadsdrukkerij van Amsterdam, 1962. Groot folio. (49 x 32 cm). Verzameling van alle de Huizen en prachtige Gebouwen langs de Keizers-en Heere-grachten. Naar de oorspronkelijke tekeningen van Caspar Philips Jacobszoon. Met de Geschiedkundige beschrijving door E. van Houten. In de originele houten map.
100.00 Euro
PIET, SUSANNE & EVERT VERHAGEN. - Een park voor de 21ste eeuw. Vijf visies voor de Westergasfabriek in Amsterdam.
Bussum, Thoth, 1998. 8vo. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Pon, J. W. du. - Het eigen huis. Voorbeelden van eensgezinshuizen in Nederland.
Amsterdam-Antwerpen, Kosmos, 1961. In linnen gebonden met ongave stofomslag. Hardcover. Met foto's. 114 pag.
10.00 Euro
POORTEN JAN JOHAN TER EN CEES DE JONG (SAMENST.) - Bouwen met water, Wonen, werken en recreëren.
Immerc, Wormer, Netherlands, 2003. 23 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 262 pag. MOOI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Post, Kees - Ger Dekkers (foto's). - Oude boerderijen.
Deventer, Kluwer, 1969. Eerste druk. 4to. In groen linnen gebonden. Met foto's. 192 pag.
15.00 Euro
Priemus, H. - Architect en Titelwet. Een evaluatieonderzoek naar het functioneren van de wet op de architectentitel en het architectenregister.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 2001. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 165 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
PROVINCIAAL BESTUUR VAN NOORD-HOLLAND . - Bescherming van watertorens in de provincie Noord-Holland.
Haarlem, Provinciaal Bestuur van Noord-Holland, 1988. 4to. Paperback. 148 pag. Met 131 z/w illustraties.
16.00 Euro
Provoost, Michelle., Colenbrander, Bernard., Alkemade, Floris. & Koolhaas, Rem & OMA. - Dutchtown. O.M.A.'s meesterproef in Almere.
Exh. cat. tent.; Rotterdam (Nederlands Architectuurinstituut) 1999; 121 pp.; exhibition catalogue focusing on the creation of a citycenter for Almere after a design by the Office for Metropolitan Architecture / Rem Koolhaas; with essays in Dutch and b/w and colour ill.; softcover [23 x 17,5 cm] ISBN 9056621319 [near] FINE COPY [ With picture ]
40.00 Euro
Quist, Wim - Auke van der Woud. - Wim Quist . Projecten/Projects 87 - 92.
Rotterdam, 010 Publishers, 1992. 27 x 25,5 cm. Gebonden met plastic stofomslag. Met foto's. 108 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Quist, Wim - Auke van der Woud. - Wim Quist. Projecten/Projcets 1992 - 2000.
Rotterdam, 010 Publishers, 1999. 27 x 25,5 cm. Hardcover. Gebonden. With illustrations in color and b/w. 177 pag. Text in Dutch and English. FINE COPY
55.00 Euro
Rebel, Ben. - Het nieuwe bouwen. Het functionalisme in Nederland 1918-1945.
Assen, Van Gorcum, 1983. Paperback. Softcover. Met 231 illustraties in z/w. With an English summary. X, 405 pag. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Regt, Evelyn de. - Monumenten in Den Haag. Gebouwen van de Rijksmonumentenlijst.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1986. 27,5 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met vele foto's. 176 pag.
10.00 Euro
Reijen,Paul E. van. - Middeleeuwse kastelen in Nederland.
Haarlem, Fibula - Van Dishoeck, 1976. derde geheel herziene druk. Paperback. Met foto's. 184 pag.
10.00 Euro
Reijnhoudt, Joke & Hans Topée. - De werkplaats van Unilever, een natuurlijke fit.
NewDirections,, 2005. 29,5 x 22,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 134 pag. + DVD + fotobijlage door Roos Aldershoff Fotografie. ALS NIEUW
15.00 Euro
Reinhartz-Tergau, Elisabeth. - J.J.P. Oud. Architect/Architekt. Meubelontwerpen en interieurs/Möbelentwürfe und Inneneinrichtungen.
Rotterdam. Uitgeverij De Hef-Museum Boymans van Beuningen. 1990. 23,5 x 22 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 207 pag. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Reinink, A.W. - Bouwen voor Utrechts Universiteit: architectuur en stedebouw binnen de stad.
Utrecht, Matrijs, 1985. 23 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 132 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Reinink, A.W. - K.P.C. de Bazel. Beeldende kunst en bouwkunst in Nederland.
Amsterdam, Meulenhoff, 1965. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 24 pag.
10.00 Euro
Reinink, A.W. - Van Johannapolder tot Uithof. Ontstaan en ontwikkeling van een universitaire vestiging.
Utrecht, Matrijs. 1984. Paperback. 88 pag. Met illustraties in z/w. Historische reeks Utrecht deel 4. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Reinink, A.W. - Van Johannapolder tot Uithof. Ontstaan en ontwikkeling van een universitaire vestiging.
Utrecht, Matrijs. 1984. Paperback. 88 pag. Met illustraties in z/w. Historische reeks Utrecht deel 4. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Reinink, A.W. - Van Johannapolder tot Uithof. Ontstaan en ontwikkeling van een universitaire vestiging.
Utrecht, Matrijs. 1984. 24 x 17 cm. Paperback. 88 pag. Met illustraties in z/w. Historische reeks Utrecht deel 4. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Retera, W. - A.J. Kropholler. Nederlandsche Bouwmeesters, een reeks studies onder leiding van W. Retera.
Amsterdam, Van Munster, z.j. 8vo. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties en advertenties. 35 pag.
22.00 Euro
Rietveld & Kwadraat-blad., Quadrat-Print, Rietveld, G., Steendrukkerij De Jong. ; Brattinga, Pieter. - Het Rietveld, 1924. Schröder Huis, 1924 - 1963.
Hilversum, Steendrukkerij De Jong, 1963. First original edition. Original wrappers. With 10 illustrations in color. Text in Dutch, English, French and German. Photography and typographic design by Pieter Brattinga. NEW COPY [ With picture ]
32.00 Euro
RIETVELDPRIJS. - Rietveldprijs 1999 Gebouwd in Utrecht, 1997 en 1998
Bussum, Toth, 1999. Paperback. Met foto's. 48 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
RIETVELDPRIJS. - Rietveldprijs 2001. Gebouwd in Utrecht, 1999 en 2000.
Bussum, Toth, 2001. Paperback. Met foto's. 48 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Rijkscommissie voor Monumentenzorg. - Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst. Deel V, I , De provincie Noordholland (uitgezonderd Amsterdam).
Utrecht, Oosthoek, 1921. 22,5 x 16 cm.Oorspronkelijke omslag. Softcover. VIII, 416 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Rijkscommissie voor Monumentenzorg. - Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst. Deel IV. De provincie Gelderland.
Utrecht, Oosthoek, 1915. 22,5 x 16 cm. Omslag ontbreekt, inhoud volledig aanwezig. Softcover. VII, 456 pag. KEURIG EXEMPLAAR
7.00 Euro
Rijkscommissie voor Monumentenzorg. - Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst. Deel VIII. De provincie Limburg. Eerste stuk: Amby-Meer; tweede stuk: Meerloo-Zwalmen; toevoegsels en verbeteringen; registers.
's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1926. 23 x 16 cm.Oorspronkelijke omslagen. Softcovers. 2 delen totaal: VII, 642 pag. KEURIGE SET
28.00 Euro
Rijkscommissie voor Monumentenzorg. - Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst. Deel X, de provincie Noordbrabant.
's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1931. 23 x 16 cm.Oorspronkelijke omslag (gevlekt). Softcover. VIII, 439 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Rijkscommissie voor Monumentenzorg. - Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst. Deel X, de provincie Noordbrabant.
's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1931. 23 x 16 cm.Oorspronkelijke omslag / Softcover. VIII, 439 pag. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Robide van der Aa, C.P. - Oud-Nederland in de uit vroegere dagen, overgeblevene Burgen en Kasteelen geschetst en afgebeeld.
Herdruk van de editie Nijmegen 1841. Zutphen, Walburg Pers, 1978. 26 x 17 cm. Kunstleer gebonden. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Rodermond, Janny. - Koen van Velsen. Architect. Monografieën van Nederlandse architecten.
Rotterdam, 010 Publishers, 1995. 27 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's van Michel Boesveld. KEURIG EXEMPLAAR
55.00 Euro
Romers, H. - De spoorwegarchitectuur in Nederland 1841 - 1938.
Zutphen, Walburg Pers, 2000. Oblong 4to (21 x 29,7 cm.). Paperback. Softcover. Met 1848 afbeeldingen. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
22.00 Euro
Rossem, Vincent van. - Stadbouwkunst: de stedelijke ruimte als architectonische opgave. Rob Krier in Den Haag : De Resident.
Rotterdam, NAi Publishers, 1996. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. « NIEUW »
18.00 Euro
Rossum, Hans van e.a. - De stad in uitersten. verkenningstocht naar Vinex-land.
Rotterdam, NAi Publishers, 2001. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Rothuizen, E.J. - Steenconstructieleer.
Goes, Oosterbaan & Le Cointre, 1932. 4e druk. Linnen. Met illustraties in z/w. 312 pag.
20.00 Euro
Rotterdam. - Vernieuwing van de stadsvernieuwing.
Rotterdam, College van B en W, 1988. Groot formaat paperbacks. 4 delen in cassette. Met illustraties.
15.00 Euro
Rottier, Honoré. - Onderdak. 5000 jaar wonen in de Lage Landen.
Houten, Unieboek, 1988. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Roy van Zuydewijn, Noortje de. - Verschanste schoonheid. Een verrassende ontdekkingstocht langs historische verdedigingswerken in Nederland.
Amsterdam, Van Kampen, 1977. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Roy van Zuydewijn, Noortje de. - Verschanste schoonheid. Een verrassende ontdekkingstocht langs historische verdedigingswerken in Nederland.
Amsterdam, Van Kampen, 1977. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag.
12.00 Euro
Ruijssenaars, Hans & Rooy, Max van. - Masterplan Ruijssenaars Rijksmuseum. Vooruit naar Cuypers.
Blaricum, V + K Publishing, 2000. 33,5 x 24 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 56 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Révesz-Alexander, Magda. - Die Alten Lagerhäuser Amsterdams.
Eine kunstgeschichteliche Studie. 's-Grav., Martinus Nijhoff, 1954. Zweite und ergänzte Auflage. Mit 131 Abbildungen. 4to. Leinen. XII, 188 pag.
30.00 Euro
Saenredam - Giltaij, Jeroen & Guido Jansen (ed.). - Perspectiven: Saenredam en de architectuurschilders van de 17e eeuw.
Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1991. 27,5 x 22,5 cm. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 326 pag.
20.00 Euro
Saenredam, Pieter - Liesbeth Helmus & Arie de Groo - Pieter Saenredam, het Utrechtse werk. Schilderijen en tekeningen van de 17de.-eeuwse grootmeester van het perspectief.
Utrecht, Centraal Museum, 2000. 30,5 x 24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 304 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Saenredam, Pieter - Liesbeth Helmus & Arie de Groo - Pieter Saenredam, The Utrecht Work. Paintings and Drawings by the 17th-Century Master of Perspective.
Utrecht, Centraal Museum, 2000. 4to. Hardbound. With many illustrations in col. and b/w. 304 pages. NEW COPY
22.00 Euro
Salet, Willem & Stan Majoor (eds.). - Amsterdam Zuidas. European Space.
Rotterdam, 010 Publishers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback , Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 199 pages. AS NEW
15.00 Euro
SALOMONS, IZAK ; EYCK, ALDO VAN. - Met kleur gebouwd. De Algemene Rekenkamer in Den Haag ontworpen door Aldo en Hannie van Eyck.
Rotterdam, Uitgeverij 010 Publishers, 1999. 4to. Gebonden (minimaal ongaaf). Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 89 pag.
12.00 Euro
Santen, Bettina van. - Architectuur en stedebouw in de gemeente Utrecht 1850-1940.
Zwolle/Zeist, 1990. 24,5 x 19 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 190 pag. * Monumenten Inventarisatie Project 1. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Schaefers, Fons en Anne Mieke Backer. - Doolhoven en Labyrinten in Nederland.
Rotterdam : uitgeverij De Hef, 2007. 15 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ISBN 9069060396 NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Scheffer, C. & Niemeijer, A.F.J. - Architectuur en stedebouw in Zuid-Holland 1850-1940.
Zwolle, Waanders, 1996. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 176 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Huizen van Oranje, verblijven van de Oranjes en de Nassaus in Nederland.
Rijswijk, Elmar, 1982. 8vo. Linnen met stofomslag. Met vele. foto's. 234 pag. + vouwkaart.
10.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Huizen van Oranje, verblijven van de Oranjes en de Nassaus in Nederland.
Rijswijk, Elmar, 1982. 8vo. Linnen met stofomslag. Met vele. foto's. Tekst(je) op schutblad. 234 pag. + vouwkaart.
10.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. 223 pag.
12.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Naampje op titelpagina. 223 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Naampje op titelpagina. 223 pag.
11.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 28,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 223 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schelling, H.G.J. - Bouwkundig weekblad. 69e jaargang 1951. Orgaan van de maatschappij tot bevordering der bouwkunst. Bond van Nederlandsche architecten.
Den Haag, Mouton & Co, 1951. 31,5 x 24 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties en registers. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Schendelen, Marijke van. - Natuur en ruimtelijke ordening in Nederland. Een symbiotische relatie. [ ISBN 90 5662 043 6 ]
Rotterdam, NAI Uitgevers, 1997. 22 x 23 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. With an English summary. 382 pages. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ] Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: € 31,50
14.00 Euro
Schenk, Han. - Van onderen! Vierhonderd jaar huisbalken in Amsterdam.
Amsterdam, Architectura & Natura, 1999. Pocket. 78 pag. Met foto's. ALS NIEUW
10.00 Euro
Schenk, Han. - Van onderen! Vierhonderd jaar huisbalken in Amsterdam.
Amsterdam, Architectura & Natura, 1999. Pocket. 78 pag. Met foto's.
10.00 Euro
Schmidt, F.H. - Pieter de Swart. Architect van de achttiende eeuw.
Zwolle, Waanders, 1999. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 304 pag. With an English summary. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Schmidt, F.H. - Pieter de Swart. Architect van de achttiende eeuw.
Zwolle, Waanders, 1999. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 304 pag. With an English summary. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Schmidt, Maurits (Red.) - Marijke de Goey.
Blaricum, V + K Publishing, 1997.Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 127 pag. « NIEUW »
10.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - Gothisch kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 12 van de serie. A'dam, Contact, 1953. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 116 tekstpag.
13.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - De Gothische kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 12 van de serie. A'dam, Contact, 1953. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 116 tekstpag.
12.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - De Romaanse kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 4 van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag.
12.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - De Romaanse kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 4 van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag.
11.00 Euro
Schoonheid van ons land. - Kastelen en adellijke huizen.
Deel 13 van de serie choonheid van ons land'. A'dam, Contact, 1954. Linnen met stofomslag. Folio. Tekst Prof. dr. E.H. ter Kuile. Met 123 z/w foto's van Hans Sibbelee. 80 tekstpag. - Goed exemplaar.
13.00 Euro
Schouten, Gerard. - Over bouwen gesproken. Ruimte naar menselijke maat / Een onbevangen visie op bouwen.
Amsterdam, Arcanum, 1982. 8vo. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 127 pag.
10.00 Euro
Schrijver, Galit ; en anderen. - Het gebouw als denkbeeld de gevangenis.
Blaricum, V + K Publishing, 2001. 24 x 16,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Schrijverscollectief De Baan. - Honderd 100 jaar hoogouw in Rotterdam. Zooiets Amerikaansch!
Rotterdam, 1999. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 215 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Schulte, A.G. en A.A.M.Warffemius. - Landgoed Sint-Gerlach. Kruispunt van culturen in het Land van Valkenburg. De Nederlandse Monumenten van geschiedenis en kunst.
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1999. 28,5 x 20,8 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 415 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Schulte, A.G. en A.A.M.Warffemius. - Landgoed Sint-Gerlach. Kruispunt van culturen in het Land van Valkenburg. De Nederlandse Monumenten van geschiedenis en kunst.
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1999. 28,5 x 20,8 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 415 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Schulte, A.G. - Margraten, Mheer en Noorbeek. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg/Zwolle, Waanders, , 1991. 4to. Linnen met stofomslag. 408 pag. Met 427 afbeeldingen. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Schulte, A.G. - Margraten, Mheer en Noorbeek. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg/Zwolle, Waanders, 1991. 28,5 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. Met 427 afbeeldingen. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
24.00 Euro
Schulte, A.G. - Margraten, Mheer en Noorbeek. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg/Zwolle, Waanders, , 1991. 4to. Linnen met stofomslag. 408 pag. Met 427 afbeeldingen. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
23.00 Euro
Sens, Berit I. - Architectuur en stedebouw in Groningen 1850 -1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, , 1992. Tweede druk. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 160 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Sens, Berit I. - Architectuur en stedebouw in Zeeland 1850 -1945.
Zwolle, Waanders/Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, , 1993. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 144 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Sinke, Hans. - Middelburg. Architectuur en stedebouw 1850-1950.
Zwolle, Waanders, 1996. 24,5 x 19 cm. Paperback/Softcover. Met illustraties. 1112 pag *Monumenten Inventarisatie Project NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
10.00 Euro
Slechte, C.H. N. Herweijer. - Het waagstuk. De geschiedenis van waaggebouwen en wegen in Nederland.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1990. 4to. Gebonden (linnen) met stofomslag.Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Slechte, C.H. N. Herweijer. - Het waagstuk. De geschiedenis van waaggebouwen en wegen in Nederland.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1990. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden (linnen) met stofomslag.Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Sliggers, Ko; Studio Dumbar. - Architectuurwandelingen Den Haag. Een doorsnede door Den Haag tramlijn 6.
Tweezijdig bedrukte AFFICHE / POSTER in kleur, 65 x 47 cm. Uitgave H.P. Berlage Stichting, Den Haag. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
12.00 Euro
Sliggers, Ko; Studio Dumbar. - Architectuurwandelingen Den Haag. Groot Loosduinen.
Tweezijdig bedrukte AFFICHE / POSTER in kleur, 65 x 47 cm. Uitgave H.P. Berlage Stichting, Den Haag. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
12.00 Euro
Sliggers, Ko; Studio Dumbar. - Architectuurwandelingen Den Haag. Het Groene Hart van Den Haag. Belgische Plein, Westbroekpark, Nieuwe Parklaan, Hubrtuspark, Duinzigt.
Tweezijdig bedrukte AFFICHE / POSTER in kleur, 65 x 47 cm. Uitgave H.P. Berlage Stichting, Den Haag. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
12.00 Euro
Sliggers, Ko; Studio Dumbar. - Architectuurwandelingen Den Haag. Negentiende eeuwse woningbouw. De Schilderswijk.
Tweezijdig bedrukte AFFICHE / POSTER in kleur, 65 x 47 cm. Uitgave H.P. Berlage Stichting, Den Haag. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
12.00 Euro
Sliggers, Ko; Studio Dumbar. - Architectuurwandelingen Den Haag. Oud Den Haag. De haagse binnensta.
Tweezijdig bedrukte AFFICHE / POSTER in kleur, 65 x 47 cm. Uitgave H.P. Berlage Stichting, Den Haag. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+. With picture (click on order-button).
12.00 Euro
Slothouwer, D. F. - Bouwkunst der Nederlandsche Renaissance in Denemarken.
Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, 1924. Hardbound. Met illustraties in z/w. 168 pag.
15.00 Euro
Smeets, Huub en anderen. - Detroit Amsterdam AWG Architecten. Vesteda architectuur. Maastricht 2005.
26,5 x 26,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. ALS NIEUW
12.00 Euro
Smienk, Gerrit (red.). - Nederlandse landschapsarchitectuur. Tussen traditie en experiment.
Bussum, Toth, 1993. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Smienk, Gerrit (red.). - Nederlandse landschapsarchitectuur. Tussen traditie en experiment.
Bussum, Toth, 1993. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag.GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Smit, Ludger (red.). - Rietveldprijs 1991. Bouwen aan de omgeving in de stad Utrecht 1989-'90.
Stichting Rietveldprijs Utrecht, Uitgeverij Thoth, Amsterdam - 1991. Grafische vormgeving: Joost van de Woestijne. Met bijdragen van: Rudi Fuchs, Maarten Kloos e.a.. Paperback / Softcover (transparante omslag heeft losgelaten. 30 x 24 cm. Met foto's. 34 pag.
10.00 Euro
Smit, Ludger (red.). - Rietveldprijs 1993. Bouwen aan de stad Utrecht 1991-'92.
Stichting Rietveldprijs Utrecht, Uitgeverij Thoth, Amsterdam - 1993. Grafische vormgeving: Joost van de Woestijne. Paperback / Softcover. Oblong: 24 x 30 cm. Met foto's. 46 pag.
10.00 Euro
Smit, Ludger (red.). - Rietveldprijs 1995.
Stichting Rietveldprijs Utrecht, Uitgeverij Thoth, Amsterdam - 1995. Paperback / Softcover. 24 x 24 cm. Met foto's. 38 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Smit, Ludger (red.). - De sprong over het IJ. Visionaire ontwerpen van Jan Galman (1807 - 1891).
Bussum, Toth/Gemeentearchief Amsterdam, 1996. 31 x 31 cm.Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 196 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Smits, Jan. - Brabants peil. Monumenten voor waterbeheersing in Noord-Brabant.
Nijmegen, Sun, 2001. 23 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 228 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Somer, Kees. - Mecanoo. Fotografie: Daria Scagliola, Stijn Brakkee.
Rotterdam, 010 Publishers, 1995. 4to. Linnen met stofomslag. Met foto's. 124, (10) pag. ALS NIEUW - Monografieën van Nederlandse architecten.
70.00 Euro
Spijkerman, P.E. - Het Rijksarchief Limburg. Een nieuwe huisvesting voor het RAL in Maastricht.
Den Haag, SDU Uitg. 1996. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 198 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Spijkerman, Patrick. - Dynamischkantoor Haarlem. Rijksgebouwen.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 1997. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 84 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Spijkerman, Patrick. - Dynamischkantoor Haarlem. Rijksgebouwen 7.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 1997. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 84 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Spijkerman, Patrick. - Rijksgebouwen Wilhelminahof
Rotterdam, Uitgeverij 010, 1996. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 84 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Spruit - De Jong - Heringa. - Architektenburo Spruit De Jong Heringa 1955 - 1980.
Utrecht/Haarlem, 1980. 4to. Paperback. Met illustraties in z/w. 95 pag. « Goed exemplaar »
10.00 Euro
Staal, Gert. - Bouwheer & meester. De architectuur van kantoorgebouwen.
Rotterdam, O10, 1987. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 154 pag.
10.00 Euro
Staal, Gert. - Bouwheer & meester. De architectuur van kantoorgebouwen.
Rotterdam, O10, 1987. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 154 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
- Stadbeeld. Kunst en woningbouw.
Amst., 1991. Gebonden (halflinnen). 47 pag. Met foto's. ALS NIEUW
10.00 Euro
Stam, Mart - Blijstra, R. et al. - Mart Stam. Overzicht van zijn werk.
Overdruk Bouwkundig Weekblad, 25, 1969. 31,5 x 23,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Geniet. Met illustraties in z/w. 40 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Stamm, Günther. - J.J.P. Oud. Bauten und Projekte 1906 bis 1963. Herausgegeben von Brigitte Stamm.
Mainz, Berlin, Kupferberg, 1984.. 27,5 x 20,5 cm. 174 (2) Seiten mit 125 Abb. Orig.Leinen mit farb. ill. Orig.-Umschlag. Erste Auflage. Mit dem Werkverzeichnis aller bekannten Bauten und Projekte. Mainz, Berlin, Kupferberg, 1984.. 27,5 x 20,5 cm. 174 (2) S. m. 125 Abb. OLn. m. farb. ill. OUmschlag.. Erste Auflage. Mit dem Werkverzeichnis aller bekannten Bauten und Projekte. NEUWERTIG
18.00 Euro
STAWON. - De architectuur van het wonen anno 1990. Recent werk van bij de Stawon aangesloten architektenbureaus.
Stichting Architectenonderzoek Wonen en Woonomgeving. Amsterdam : STAWON , 1991. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag.
10.00 Euro
Steenbergen, Clemens M. - Symfonie van water, land en lucht.
Inaugurele rede uitgesproken door prof.dr.ir. Clemens M. Steenbergen op 12 januari 1994, bij het aanvaarden van het ambt van hoogleraar Landschapsarchitectuur aan de faculteit der Bouwkunde van de Technische Universiteit Delft. Bussum, Thoth, 1994. Paperback / Softcover. 22 x 21 cm. Met illustraties in z/w. 36 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Steenhuis, Marinke. - Bureau B+B: Stedebouw en Landschapsarchitectuur. Een collectief talent 1977-2010 / Urbanism and Landscape Architecture: Collective Genius 1977-2010.
Rotterdam, NAi Publishers, 2010. 23 x 17 cm. Paperback with dustjacket / Softcover. With illustrations in color and b/w. 599 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY [ Met afbeelding ]
30.00 Euro
Stenchlak, Marian. - Architectuurgids van Nederland. Een overzicht van de meest markante bouwwerken, hun ontstaansgeschiedenis, bouwperiode en -stijlen.
Rijswijk, Elmar. 1989. Tweede, herziene druk. 28 x 19 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 246 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Stenvert, Ronald. & Kolman, Chris, Olde Meierink, Bas. - Monumenten in Nederland. Overijssel.
Zwolle, Waanders/ Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 1998. 29,5 x22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
24.00 Euro
Stenvert, Ronald. & Kolman, Chris, Olde Meierink, Bas. - Monumenten in Nederland. Overijssel.
Zwolle, Waanders/ Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 1998. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Broekhoven, Sabine., Ginkel - Meester, Saskia van. & Kolman, Chris. - Monumenten in Nederland. Drenthe.
Zwolle, Waanders/ Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 2001. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 246 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Broekhoven, Sabine. - Monumenten in Nederland. Frysland Friesland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2000. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 364 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Ginkel - Meester, Saskia van. - Monumenten in Nederland. Zuid-Holland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2004. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 591 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Broekhoven, Sabine. - Monumenten in Nederland. Gelderland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2000. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 412 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Ginkel - Meester, Saskia van. - Monumenten in Nederland. Noord-Holland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2006. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 605 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris., Ginkel - Meester, Saskia van. & Broekhoven, Sabine. - Monumenten in Nederland. Limburg.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2003. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 456 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald. - Flevoland. Monumenten in Nederland. Met terugblik & register van de complete serie.
Zwolle, Waanders, 2006. 30 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR
29.00 Euro
Stenvert, Ronald. - Monumenten in Nederland. Flevoland. Met terugblik & registers van de complete serie.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2006. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald; Chris Kolman; Saskia van Ginkel- - Monumenten in Nederland. Zeeland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2003. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Sterenborg, T. (samenstelling). - De restauratie van de Sint-Janskerk te Gouda, 1964-1980.
Gouda, Stichting Fonds Goudse Glazen, 1980. 8vo. Kunstleer met stofomslag. Met foto's. 160 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Stoeltie, Barbara en René. - Adieu Rijksmuseum.
Zwolle, Waanders/ Amsterdam, Rijksmuseum , 2003. 30 x 25,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 81 pag. NIEUW Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Stokroos, Meindert. - Fonteinen in Nederland. Historische watervoerende monumenten.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 28,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Stokroos, Meindert. - Fonteinen in Nederland. Historische watervoerende monumenten.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 28,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
15.00 Euro
Stuers, Victor de. - Het Rijks-museum te Amsterdam. Uitgegeven onder leiding van den Architect der Rijks Museum Gebouwen Dr. P.J.H. Cuypers.
Amsterdam (Van Holkema & Warendorf) n.d. [1897]; unpag.; voluminous decorated cloth portfolio [ 52 x 35 cm ]with loosely inserted in grey-coloured folders the 49-page text in Dutch by de Stuers on the building, it's decoration scheme and the listing of the plates and the plates themselves of the lay-out of the building, b/w photographs of the exterior and interior and 12 chromolithographs of wall decorations of the interior; of the 12 folders 2 are missing, but all illustrations are there; stains on cover; foxing of plates; tears in bottom and side hing. [ With picture ]
150.00 Euro
Swart, Siebe ; Smit, Ludger ; Holman, Theodor. - Museumplein: Work in Progress
Rotterdam, NAi Publishers, 1999. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w.
10.00 Euro
Swarte, Joost & Mecanoo Architects. - Toneelschuur. Joost Swarte / Mecanoo Architects.
Rotterdam, NAi Publishers, 2003. 220 pages. Color ills. Soft cover/paperback. Text in Dutch and English. NEW
12.00 Euro
Swelheim, T. - Transformaties. Ontwerpen voor elektriciteitshuisjes.
Arnhem: Gemeente Arnhem, 1992. 24,7 x 18,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW
10.00 Euro
Swigchem, C.A., T.Brouwer & W.van Os. - Een huis voor het woord. Het protestantse kerkinterieur in Nederland in 1900.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1984. 29,5 x 21 cm. Gebonden. Met illustraties in z/w. VII, 326 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Tak, C.B. van der. - Stadsherstel.
Amsterdam, Uitgeverij Hamer, 1944. 24 x 15,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 36 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Taverne, Ed & Dolf Broekhuizen. - Het Shell-Gebouw van J.J. P. Oud ontwerp en receptie. J.J.P. Oud's Shell Building design and reception.
Rotterdam, NAi Publishers, 1995. 4to. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 168 pag. « NEW »
16.00 Euro
Taverne, Ed, Cor Wagenaar & Martien de Vletter. ; Oud, J.J.P. - J.J.P. Oud. 1890 - 1963. Compleet werk. Poëtisch functionalist.
Rotterdam, NAi Publishers, 2001. 4to. Linnen met stofomslag. 575 pag. NIEUW EXEMPLAAR
32.00 Euro
Taverne, Ed, Cor Wagenaar & Martien de Vletter. ; Oud, J.J.P. - J.J.P. Oud. 1890 - 1963. Compleet werk. Poëtisch functionalist.
Rotterdam, NAi Publishers, 2001. 4to. Linnen met stofomslag. 575 pag. NIEUW EXEMPLAAR
32.00 Euro
Taverne, Ed. - In 't land van belofte: in de nieue stadt. Ideaal een werkelijkheid van de stadsuitleg in de Republiek 1580-1680.
Maarssen Gary Schwartz, 1978. 21 x 15 cm. Paperback. Met illustraties. 582 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Temminck Groll, C.L. e.a. - The Dutch Overseas Architectural Survey: Mutual Heritage of Four Centuries in Three Continents.
Zwolle, Waanders / Zeist, Netherlands Department for Conservation, 2002. 29 x 24 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 479 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped
78.00 Euro
Temminck Groll, C.L. - Middeleeuwse stenen huizen te Utrecht en hun relatie met die van andere Noordwesteuropese steden.
Martinus Nijhoff, ’s-Gravenhage, 1963. 24,5 x 17,5 cm. Paperback / Softcover. 179 pag. Proefschrift TH Delft. Met de stellingen en errata. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Temminck Groll. & Berg, Herma M. van den. - De stenen droom. Opstellen over bouwkunst en monumentenzorg opgedragen aan Prof. Dr. Ir. C.L. Temminck Groll.
Zutpen, De Walburg Pers, 1988. 28 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 328 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Thoor, Marie-Therese van. - Het gebouw van Nederland. Nederlandse paviljoens op de wereldtentoonstellingen 1910-1958.
Zutphen, Walburg Pers, 1998. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 218 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
Tijen, van & Maaskant en Brinkman & van den Broek. - Woonmogelijkheden in het nieuwe Rotterdam.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1941. Halflinnen ( rug netjes hersteld). Oblong: 23 x 27 cm. Met foto's en vouwkaart. 98 pag.
65.00 Euro
Tilburg, B.A. van & Büch, Boudewijn. - Een trapgevel in Potsdam. Monumentenzorg over grenzen. Jaarboek Monumentenzorg 2002.
Zwolle, Waanders, 2002. 25,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Timmers, J.J.M. - Houten beelden.
Deel V van de serie Schoonheid van ons land. . A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Met 112 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag.
10.00 Euro
Timmers, J.J.M. - Houten beelden.
Deel V van de serie Schoonheid van ons land. . A'dam, Contact, 1949. Linnen met stofomslag. Folio. Met 112 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag.
11.00 Euro
Tromp, Heimerinck. ; Henry-Buitenhuis, Toita. - Historische Buitenplaatsen in particulier bezit.
Utrecht, Spectrum, 1991. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag.KEURIG EXEMPLAAR
16.00 Euro
Tummers, Tijs. - Architectuur aan de zijlijn. Stadions en tribunes in Nederland.
Amsterdam, D'ARTS. 1993. Paperback. 4to. Met foto's. 143 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Tummers, Tijs. - Architectuur aan de zijlijn. Stadions en tribunes in Nederland.
Amsterdam, D'ARTS. 1993. Paperback. 4to. Met foto's. 143 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Utrecht (Centraal Museum). - Rietveld Schröder Archief.
Utrecht (Centraal Museum), exhibition catalogue, 1988. Orig. wrappers, in orig. cardboard box. With illustrations in col. and b/w. 203 pag. * Fine copy.
19.00 Euro
Veen, Henk van der (edit.). - Archiprix 2003. De beste Nederlandse studentenplannen. The best plans by Dutch students.
Rotterdam, 010 Publishers, 2003. Text in Dutch and English. 80 pages. Paperback , Softcover. 30 x 24 cm. AS NEW
10.00 Euro
Vermeulen, F. A. J. - Bouwmeesters der Klassicistische Barok in Nederland. [proefschrift]
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1938. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 104 pag. gevolgd door 12 platen.
12.00 Euro
Vermeulen, F. A. J. - Handboek tot de Geschiedenis der Nederlandsche Bouwkunst. Drie delen in zes banden. Compleet.
's-Gravenhage: Martinus Nijhoff , 1928 - 1931 - 1941. In linnen gebonden. Met 5 stofomslagen, maar niet van het eerste deel, de platen. 6 banden. (3 dln.tekst, 3 dln.platen). Kompleet. GOEDE SET
50.00 Euro
Vermeulen, Peter e.a. - 50 jaar Van Mourik Vermeulen architecten.
Van Mourik Vermeulen Architecten. 2005. 4to. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Vermooten, Marinus en Teun Smit. - Spoortocht langs oude en nieuwe NS stations. Noord-en Zuid-Holland en Flevoland.
Hapert, Kempen Pers, 1989. 4to. Gebonden (karton). Hardcover. Met illustraties. 192 pag.
18.00 Euro
Vermooten, Marinus en Teun Smit. - Spoortocht langs oude en nieuwe NS stations. Utrecht - Gelderland.
Hapert, Kempen Pers, 1991. 4to. Gebonden (karton). Hardcover. Met illustraties. 187 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Verstegen, Ton. - Rudy Uytenhaak. Architect.
Rotterdam, 010 Publishers, 1996. 27 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's van René de Wit. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Vijfvinkel, R. , K.P. Companje , W.J. de Geus en - 's Haags werken en werkers. 350 jaar Gemeentewerken (1636 - 1986).
Gemeentewerken, 's-Gravenhage, 1986. 402 pag. Geillustreerd. Orig. gebonden. ALS NIEUW
12.00 Euro
Visser, Marc A. - Ontwerpend aan Nederland / Constructing The Netherlands [ isbn 9789068683868 ]
Bussum, Toth, 2006. 22 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. ALS NIEUW
23.00 Euro
Voigt, Martin H. e.a. (red.). - Restaureren, toekomst voor verleden Opdrachtgevers en restauratiearchitecten in beeld.
Koninklijke Maatschappij ter Bevordering van de Bouwkunst / BNA 1998, 32 x 23 cm. Groot formaat paperback. Met vele foto's. 184 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
VOM-Reeks. - Monumentale kerken in Den Haag. De problematiek van de architectuur-historisch waardevolle kerkgebouwen.
's-Gravenhage, VOM-reeks 1984. nummer 3. 4to. Paperback. Met foto's. 116 pag.
8.00 Euro
Voorden, F. W. van. - Schakels in stedebouw. Een model voor analyse van de ontwikkeling van de ruimtelijke kwaliteiten van 19de-eeuwse stadsuitbreidingen op grond van een onderzoek in Gelderse steden.
Zutphen, Walburg Pers, 1983. 4to. Paperback. Met illustraties. 288 pag. - Mooi exemplaar.
12.00 Euro
Voorden, F. W. van. - Schakels in stedebouw. Een model voor analyse van de ontwikkeling van de ruimtelijke kwaliteiten van 19de-eeuwse stadsuitbreidingen op grond van een onderzoek in Gelderse steden.
Zutphen, Walburg Pers, 1983. 4to. Paperback. Met illustraties. 288 pag. - Mooi exemplaar.
11.00 Euro
Vriend, J. J. - Bouwkunst van ons land. Deel 2: Het platteland.
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, 1942. 4to. Linnen. Deel 2: Het platteland, 143 foto's en 30 schetstekeningen & 102 pag.
12.00 Euro
Vriend, J. J. - Bouwkunst van ons land. Twee delen.
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, 1942. 4to. Linnen. Twee delen: Deel 1: De steden, 270 foto's en 21 schetstekeningen & 224 pag; Deel 2: Het platteland, 143 foto's en 30 schetstekeningen & 102 pag.
22.00 Euro
Vriend, J. J. - Na-oorlogse kleine landhuizen in Nederland.
Amsterdam, Kosmos, 1954. 4to. Groen Linnen (vlekje). Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Vriend, J. J. - Na-oorlogse kleine landhuizen in Nederland.
Amsterdam, Kosmos, 1954. 27 x 20 cm. In groen verguld linnen gebonden. Hardcover. . Met illustraties in z/w. UITSTEKEND EXEMPLAAR
10.00 Euro
Vriend, J. J. - Na-oorlogse kleine landhuizen in Nederland.
Amsterdam, Kosmos, 1956. 27 x 20 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 119 pag.
10.00 Euro
Vriend, J. J. - Nederlands bouwen na 1945. Buildings in the Netherlands. Bauen in Holland. L'Architecture néerlandaise. Reflexen.
Amsterdam, Moussault, 1959.22 X 17,5 cm. Hardcover (clothbound) with dam. dustjacket. With illustrations in b/w. 192 pag.
10.00 Euro
Vriend, J. J. - De praktijk van het bouwen. Wonen in de lage landen 7.
Amsterdam/Rotterdam, Scheltema en Holkema/Bruse, 1957. 26 x 18,5 cm. Paperback / Softcover. Met afbeeldingen in zwart wit. 86 pag.
10.00 Euro
Vriend, J. J. - Reflexen. Nederlands bouwen na 1945. Buildings in the Netherlands. Bauen in Holland. L'Architecture néerlandaise.
Amsterdam, Moussault, 1959. 8vo. In linnen gebonden. Met illustraties. 192 pag.
10.00 Euro
Vries, Ben de. - Pleinen van Nederland. Een typologische analyse van het Nederlandse stadsplein.
Utrecht, Matrijs, 1990. Paperback. Met foto's. 115 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
VROM. - Rijkshuisvesting voor morgen. Verslag van het symposium, 8 december 1992. Govenrment accomodation for tomorrow, report of a symposium. 3.
VROM: The Hague, 1993. 23 x 21 cm. Paperback. With illustrations in color and b/w. 102 pages.
10.00 Euro
Vroondaal. - Zicht op Vroondaal. Wereldwijk aan zee ['s-Gravenhage]
's-Gravenhage, 2007. 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 207 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Vuijsje, Herman & Lans, Jos van der (red.). - Het verlangen naar de stad. 25 jaar wonen in de stad.
Amsterdam, De Balie/SWD, 2002. 128 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Paperback.
12.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Tussen Grandezza en Schavot. De ontwerpen van Granpré Molière voor de wederopbouw van Groningen.
Groningen, Wolters-Noordhoff/Egbert Forsten. 1991. Groot formaat paperback. Met illustraties. 159 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Welvaartsstad in wording. De wederopbouw van Rotterdam 1940-1952.
Rotterdam, NAi Publishers, 1992. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 413 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Welvaartsstad in wording. De wederopbouw van Rotterdam 1940-1952.
Rotterdam, NAi Publishers, 1992. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 413 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Welvaartsstad in wording. De wederopbouw van Rotterdam 1940-1952.
Rotterdam (NAi Uitgevers) 1992; 411 pp.; Dutch dissertation on the rebuilding programme of the city of Rotterdam during and after World War II; softcover; some staining on front cover and price sticker residue on back cover; 24 x 17 cm.
14.00 Euro
Wagt, Wim de. - J.B. van Loghem 1881-1940. Landhuizen, stadswoonhuizen en woningbouwprojecten. Beelding van levenshouding.
Haarlem, Schuyt & Co, 1995. 17 x 19,5 cm. In linnen gebonden met besch. stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 363, [5] pag. Omslag is gescheurd, voor de rest een KEURIG EXEMPLAAR
38.00 Euro
Wapenaar, Dré. - Bivak - [ isbn 9789089101334 ]
d'Jonge Hond/Rotterdam, Kunsthal, 2010. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 128 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Wattjes, J.G. & Ph.A.Warners. ; Janssen, Corneille (bewerking). - Amsterdam vier eeuwen bouwkunst.
Amsterdam Allert de Lange, 1956. Vierde druk. 4to. Linnen (klein vlekje). Met 350 afbeeldingen. 254 pag.
13.00 Euro
Wattjes, J.G. - Nieuwe bouwconstructies. I. Tevens 1e. Supplement op 'Constructie van gebouwen'.
Amsterdam, Kosmos, 1936. 26,5 x 18,7 cm. Oorspronkelijke omslag / Softcover met besch. papieren omslag. Met 129 illustraties in z/w. 76 , (4) pag.
33.00 Euro
Weeber, Carel - Barbieri, Umberto et al [redactie] - Carel Weeber 'ex'architect.
Rotterdam: Uitgeverij 010, 2003. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 166 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Weelden , Dirk van. - Een nieuwe nederzetting. De onvoltooide geschiedenis van Leidsche Rijn.
Amsterdam, De Verbeelding, 2005. Geïllustreerd. Paperback met flappen. 8vo. 144 pag. Met losse kaart. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Weissman, A.W. - Geschiedenis der Nederlandsche bouwkunst door A. W. Weissman.
Met 185 afbeeldingen naar schilderijen, teekeningen, prenten en fotografiën. Amsterdam S. L. van Looy, 1912. 26 x 20 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. XVI + 457 pag. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Wevers, L.B. - Heemstede. Architectonisch onderzoek van een zeventiende-eeuwse buitenplaats in de provincie Utrecht. Architectural analysis of a seventeenth century country house in the province of Utrecht.
Delft, 1991. In groen verguld linnen gebonden. Clothbound. With 252 illustrations in b/w. Oblong: 21,5 x 30,5 cm. 240 pages. AS NEW
30.00 Euro
Wezel, G.W.C. van. - Het Paleis van Hendrik III, Graaf van Nassau te Breda. De Nederlandse Monumenten van geschiedenis en kunst.
Zwolle, Waanders / Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1999. 28,5 x 20,8 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 445 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
33.00 Euro
Wiekart, K. - J.J.P. Oud. Beeldende kunst en bouwkunst in Nederland.
Amsterdam, Meulenhoff, 1965. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 24 pag. « Mooi exemplaar »
10.00 Euro
Wigard, M.P. - J. van Reijendam Czn. Gemeentearchitect te Hoorn 1900 - 1905. Cultuurhistorische Reeks Hoorn - Deel 3.
Hoorn., 2002. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Wijdeveld, H. Th. & Wereldtentoonstelling 1930. - Nederlandsch paviljoen H.Th. Wijdeveld. Architect Amsterdam.. Wereldtentoonstelling voor Kolonien, Zeevaart en Vlaamsche Kunst te Antwerpen 1930.
Amsterdam, De Spieghel en Het Kompas 1930. 22,5 x 22,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Omslag is wat smoezelig. 66 pag. + advertenties.
50.00 Euro
WILLEMSEN, A.W.; MEER, P.B.M. VAN DER ; TROTZ, A. - Het nieuwe gebouw van de Koninklijke Bibliotheek. Met een voorwoord van C. Reedijk.
's-Gravenhage, Koninklijke Bibliotheek, 1982. 8vo. Paperback. Softcover. Met foto's. 109 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Willigen, Jeroen de en anderen (red.). - Hollandse realist. De zwarte Hond. Karelse Van der Meer. Architecten
Rotterdam, NAi. 2005. 29 x 23,5 cm. In rood kunstleer gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 300 pag. Met leeslinten. ALS NIEUW
20.00 Euro
Wilmer, C.C.S. - Buitens binnen Utrecht. Voormalige buitenplaatsen in de gemeente Utrecht.
Vianen, Kwadraat, 1982. 108 pag., 37 ills. in b/w, small 4to, orig. wrappers. FINE COPY
10.00 Euro
Windig, Ad. ; Bureau Monumentenzorg Amsterdam. - Bewaard in het hart. Een selectie van 63 Amsterdamse woon-en pakhuizen uit de periode van 1450 tot 1825.......
Amsterdam, 1965. Linnen met stofomslag. Met foto's van Ad Windig. 175 pag.
12.00 Euro
Wit, C. - Witboek. een hommage aan ir. C. Wit in 33 bijdragen.
PTT, 1991. Paperback. Met foto's. En illustraties van Peter van Straten. 154 pag.
13.00 Euro
Woerkom, D. van; Bock, M.; Groot, A. de , e .a. - Het Nieuwe Bouwen. Voorgeschiedenis / Previous history.
Delft, Delft University Press, 1982. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 176 pages., num. ills. tentoonstellingscatalogus; exhibition catalogue; bilingual dutch and english.[near] FINE COPY
12.00 Euro
Woerkom, D. van; Bock, M.; Groot, A. de , e .a. - Het Nieuwe Bouwen. Voorgeschiedenis / Previous history.
Delft, Delft University Press, 1982. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 176 pages., num. ills. tentoonstellingscatalogus; exhibition catalogue; bilingual dutch and english.FINE COPY [ Met afbeelding ]
13.00 Euro
- Wonen in Beeld 95-96.
Almere, Nationale woningraad. 1996. 4to. Paperback. Softcover. 185pag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. ALS NIEUW
11.00 Euro
Woningcoporatie Woonstede Ede & Gino Huiskes. - Dorp op de Veluwe met stadse fratsen. Honderd haar volkshuisvesting in ede. Wooncorporatie Woonstede.
Ede, 2000. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 168 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Woud, Auke van der. - Het Nieuwe Bouwen Internationaal/International. CIAM Volkshuisvesting Stedebouw. Housing Town Planning.
Delft, Delftse Universitaire Pers, 1983. 4to. Paperback. With illustrations in b/w. 168 pag. Text in Dutch and English.
12.00 Euro
Yerbury, F.R. - Old Domestic Architecture of Holland. Being a series of photographs with introductory notes by Dr. I.D.F. Slothouwer, Architect and measured drawings by E.R. Jarrett
London, The Architectural Press, 1924. Large 4to. XV pages text and 124 ills. on 102 plates. Orig. halfcloth.
20.00 Euro
Zee, Michael van der. Rommelse, Gijs. - Het wapen onder dak. De brigadekazernes van de Koninklijke Marechausse 1814-2008.
Amsterdam, Boom, 2009. 22,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 156 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Zeiler, Frits David. - Erfgoed van Overijssel. Deel 3. Bescherming van have en goed. Jaarboek Overijssel 1997.
Zwolle, Waanders, 1997. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
13.00 Euro
Zeiler, Frits David. - Erfgoed van Overijssel. Deel 3. Bescherming van have en goed. Jaarboek Overijssel 1997.
Zwolle, Waanders, 1997. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR .
12.00 Euro
Zeinstra, Herman. - Liesbeth van der Pol. Architect.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 1993. Square 4to. Orig. wrappers (folded). With illustrations in col. and b/w. 60 pag. Text in English and Dutch.
10.00 Euro
Zeinstra, Herman. - Liesbeth van der Pol. Architect.
Rotterdam, Uitgeverij 010, 1993. 30 x 30 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in col. and b/w. 60 pag. Text in English and Dutch. AS NEW
12.00 Euro
Zilvold, Rien , Peter Nijhof & Willem van Zoetenda - Industriële Monumenten. Industrial Monuments.
Amsterdam, Fragment, 1989. Oblong 4to. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in b/w. 95 pages. NEW COPY
12.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design