Terug naar Homepage
A.K.U., Algemene Kunstzijde Unie N.V. - Nieuwe tijden - Nieuwe schakels.
Wormerveer, Meijer, 1961. Linnenmet licht ongave stofomslag. Met foto's van Cas Oorthuys.177 pag. *
12.00 Euro
A.K.U., Algemene Kunstzijde Unie N.V. - Nieuwe tijden - Nieuwe schakels. De eerste vijftig jaar van de A.K.U.
Wormerveer, Meijer, 1961. Linnen met stofomslag. Met foto's van Cas Oorthuys.177 pag. *
12.00 Euro
A.N.G.B., Algemene Nederlandse Grafische Bond. - In de tijd gezet.
Tekst. A. Alberts. Wormerveer, Meijer, 1966. Vormgeving en illustratieve uitwerking Hans Barvelink. Linnen. 108 pag.
8.00 Euro
A.N.W.B. - Een eeuw wijzer. 100 jaar Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B
Den Haag, A.N.W.B., 1983. Linnen met stofomslag. 240 pag. .
8.00 Euro
A.R.P., Anti-Revolutionaire Partij. - Schrift en historie, 1878-1928.
Kampen, J.H. Kok, 1928. Linnen met licht besch. stofomslag. 519 pag. * Gedenkboek bij het vijftig-jarig bestaan der georganiseerde antirevolutionaire Partij, 1878-1928, in opdracht van de Dr. A. Kuyper-stichting.
18.00 Euro
A.V.R.O. & Hillen , Jan Daan en Juun Arens. - Avro 75 jaar uitzendkracht.
Jubileumboek van een onafhankelijke publieke omroep 1923 - 1998. Door Jan Daan Hillen en Juun Arens. Baarn, Tirion, 1998. 24,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 288 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
ABN AMRO Vries, Joh. de & J.L. de Jager. - Wereldwijd bankieren. ABN AMRO 1824 - 1999.
T.g.v. het 175-jarig bestaan. In blauw verguld linnen. Hardcover. Vele illustraties. 608 pag. I23,5 x16 cm. Geïllustreerd met vele foto's. ALS NIEUW
10.00 Euro
ACOM. ; Dijk, J.J. van. - Strategie of eigen weg? ACOM 1982 - 2002.
Leusden, 2002. Met foto's. Gebonden (karton). 248 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
AEGON. - Werken aan zekerheid.
's-Grav., AEGON, 1986. 4to. Linnen met stofomslag. 367 pag. * Een terugblik over de schouder van AEGON op twee eeuwen verzekeringsgeschiedenis.
12.00 Euro
Afsluitdijk. - 50 jaar Actief achter de Aflsuitdijk. 1936 - 1986.
Jublileumbundel. Zutphen, De Walburg Pers, 1986. Linnen met stofomslag. Illustr.176 pag.
10.00 Euro
Algemeen Handelsblad. & Visser, W. - De papieren spiegel. Honderd-vijf-en-twintig jaar. 1828 -1953.
Door W. Visser. A'dam, Alg. Handelsblad, 1953. Linnen. Illustr. 439 pag.
8.00 Euro
Algemeen Handelsblad. & Visser, W. - De papieren spiegel. Honderd-vijf-en-twintig jaar. 1828 -1953.
Door W. Visser. A'dam, Alg. Handelsblad, 1953. Linnen. Illustr. 439 pag. Naam op schutblad.
8.00 Euro
Algemene Diamant Bewerkers Bond. ; Velde, C.A. van der. - De A.N.D.B. Een overzicht van zijn ontstaan, zijne ontwikkeling en zijne beteekenis.
Door C.A. van der Velde. A'dam, Ver. Dr. DICO, 1925. 1ste druk. 29,5 x 24 cm. In versierd linnen gebonden (gebruikssporen). Hardcover. Titelpaginma zit los Illustr. in z/w. 784 pag.
12.00 Euro
Algemene Nederlandsche Bond van Handels-en Kantoorbedienden. - Een kwart eeuw in en met de Algemeene.
1906 - 1931. Door G.J.A. Smit. A'dam, april 1931. 26 x 19 cm. Hardcover. Linnen (ontwerp Fré Cohen). Met foto's. 163 pag.
10.00 Euro
ALGRA, H.; C. RIJNSDORP & BEN VAN KAAM. - Vrij en gebonden. 50 jaar NCRV.
Baarn, Bosch & Keuning, 1974. In rood linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 192 pag. Luxe editie!
18.00 Euro
AMEV. & Gerwen en N.H.W. Verbeek J.L.J.M. - Voorzorg & de Vruchten. Het verzekeringsconcern AMEV: zijn wortels en vertakkingen van 1847 tot 1995.
Door J.L.J.M. van Gerwen en N.H.W. Verbeek. A'dam, NEHA, 1995. 28 x 22 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 352 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Andersson, Ton, Marius Engelkes en Bert Schouten. - Opgegraven historie en vertelde geschiedenis. 50 jaar Radio Kamerorkest.
Oblong. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met CD. 205 pag. Met illustraties.
14.00 Euro
Angenent, A.W.P. - Alles wel, geen bijzonders!! Gedenkboek ter herinnering aan de vermaarde wereldreis van Hr. Ms. Onderzeeboot K XVIII van 14 november 1934 tot 11 juli 1935. Met een artikel van elk der vijf en dertig opvarenden van Hr. Ms. K XVIII.
: Den Helder, Onze Marine, 1935. 28 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 63 pag. Met lichte gebruikssporen.
20.00 Euro
Arbeidsinspectie. - Arbeid op de tweesprong. Opstellen, uitgegeven ter gelegenheid van het vijfenzeventigjarig bestaan der Arbeidsinspectie.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij. 1965. 4to. In linnen gebonden. 160 pag.
10.00 Euro
Vereniging van Archivarissen in Nederland. - Respect voor de oude orde.
Honderd jaar Vereniging van Archivarissen in Nederland 1891 - 1991. Hilversum, Verloren, 1991. Paperback. Met foto's. 217 pag.
7.00 Euro
Arti et Amicitiae. - Jubileum-tentoonstelling, ter gelegenheid van het 125 jarig bestaan van de maatschappij, Arti et Amicitiae, 1839-1964 . Catalogus.
Arti et Amicitiae 1964. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 64 pag.
10.00 Euro
BAGGERMAN, J.A. & HEMELS, J.M.H. - Verzorgd door het ANP: Vijftig jaar nieuwsvoorziening.
Utrecht/Antwerpen, Veen, 1985. Linnen met stofomslag. Met foto's. 288 pag.
7.00 Euro
BAGGERMAN, J.A. & HEMELS, J.M.H. - Verzorgd door het ANP: Vijftig jaar nieuwsvoorziening.
Utrecht/Antwerpen, Veen, 1985. Paperback. Met foto's. 288 pag.
7.00 Euro
Bank voor Nederlandsche Gemeenten. - Gemeenten maken toekomst. Bestuurlijke handreikingen bij maatschappelijke vernieuwingen.
T.g.v. het vijfenzeventigjarig bestaan van de bank. 's-Gavenhage, 1989. 4to. Blauw linnen. Met foto's. 220 pag.
12.00 Euro
Bas, W.G. de. - Gedenkboek Oranje-Nassau - Mecklenburg - Lippe-Biesterfeld, uitgegeven ter gelegenheid van het huwelijk van H.K.H.Prinses Juliana met Z.D.H.Prins Bernhard.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1937. 4to. 424 pp. Met talrijke afbeeldinegn. Gebonden. Blauw leer met goudopdruk,kop verguld. Rug verkleurd. * Een van de 250 genummerde exx. van de luxe-uitgave (dit is nummer 147).
58.00 Euro
Bataafsche Brandwaarborg Maatschappij. - Bataafsche Brandwaarborg Maatschappij. Terugblik op anderhalve eeuw groei. 1806 - 1956.
Den Haag, 1956. 29 x 21 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met foto's. 48 pag. + aanbiedingsbriefje.
10.00 Euro
Beelaerts van Blokland, P.A.C. Blok, P.A. (red.). - Veel tact en de noodige geschikheid. Gouverneurs en commissarissen in de provincie Utrecht 1814-1997.
Utrecht, Het Spectrum, 1997. 240 pag. Met foto's. Linnen met stofomslag. Stichtse historische reeks. Een bundel opstellen aangeboden aan jhr.P.A.C.Beelaerts van Blokland bij zijn afscheid als commissaris van de koningin in de provincie Utrecht. ALS NIEUW
12.00 Euro
Belastingmuseum, 50 jaar. - Fiscaliteit in Nederland. 50 jaar Belastingmuseum Prof Dr. Van der Poel.
Zutphen/Deventer, De Walburg Pers/Kluwer, 1987. Gebonden met stofomslag, 182 pag. « Als nieuw »
10.00 Euro
Berends, Lambiek. (ed.) - Rozen en tomaten. De Amsterdamse schouwburg 1894 - 1994.
Amsterdam, Stadsuitgeverij/Stadsschouwburg, 1994. 24,5 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. . Illustraties in kleur en z/w. 268 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Prins Bernard Fonds. - Tot stand gekomen met steun van...
A'dam, De Walburg Pers, 1990. Linnen met stofomslag. 331 pag. * Vijftig jaar Prins Bernard Fonds 1940-1990.
10.00 Euro
BEVERS, AD (TEKST) & MARTIEN COPPENS (FOTO'S). - Wilma Weert, 1939 - 1964.
Maastricht, 1963. 4to. Linnen met stofomslag. Met foto's. 175 pag. + overzicht.
15.00 Euro
BEVERS, AD (TEKST) & MARTIEN COPPENS (FOTO'S). - Wilma Weert, 1939 - 1964.
Maastricht, 1963. 4to. Linnen. Hardcover (cloth). Met foto's. 175 pag. + overzicht.
16.00 Euro
Billiton Maatschappij.N.V. & Kamp, A.F. - De standvastige tinnen soldaat. 1860 - 1960.
's-Grav., N.v. Billiton Maatsch. 29 x 23 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 296 pag. KEURIG EXEMPLAAR
16.00 Euro
BISSCHOPPELIJK COLLEGE ROERMOND. - Collegeklok. Jaarboek van het Bisschoppelijk College Roermond 2. 1936 - 1937.
Roermond, Timmermans, z.j. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 141 pag.
14.00 Euro
Blikman & Sartorius. - Lotgevallen van een Amsterdams Koopmanshuis, 1749-1949.
Door Mej. Dr. C.C. van de Graft. A'dam, Blikman & Sartorius, 1949. Linnen. Met vele illustraties. 292 pag.
14.00 Euro
De Nederlandsche Blindenbibliotheek. - Lezen gaat ongezien.
Door C.H.C. Frijters. 's-Grav., Ver.de Ned. Blindenbibliotheek, 1987. Groot formaat paperback. Met foto's. 303 pag. * Honderd jaar lectuurvoorziening aan blinden en slechtzienden en de rol van de Nederlandsche Blindenbibliotheek daarbij.
8.00 Euro
Blokker, Jan., Run, Herman van. ; Amerongen, Martin van. - Luizen in de pels. 100 jaar journalistiek in Nederland.
Amsterdam, Raamgracht, 1984. 4to, Groot formaat paperback met stofomslag (licht ongaaf). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 184 pag.
10.00 Euro
Blokker, Jan., Run, Herman van. ; Amerongen, Martin van. - Luizen in de pels. 100 jaar journalistiek in Nederland.
Amsterdam, Raamgracht, 1984. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 184 pag.
10.00 Euro
Blokker, Jan. - De wond'ren werden woord en dreven verder.
Honderd jaar informatie in Nederland 1889 - 1989. T.g.v. het honderdjarig bestaan van uitgeverij Kluwer. 4to. Linnen met stofomslag. Illustr. 320 pag. - goed exemplaar.
10.00 Euro
Blokker, Jan. - De wond'ren werden woord en dreven verder.
Honderd jaar informatie in Nederland 1889 - 1989. T.g.v. het honderdjarig bestaan van uitgeverij Kluwer. 4to. Linnen met stofomslag. Illustr. 320 pag. - goed exemplaar.
10.00 Euro
Boekdrukkersorganisatie. - Vijf-en-twintig jaren Boekdrukkersorganisatie in Nederland
bewerkt door H.J. Belinfante en P. Borst. Amsterdam, 1934. Groot 4to. Linnen (rugbelettering deels vervaagd). Illustr. in z/w. 258 pag.
16.00 Euro
Boer, M.G. de. - Geschiedenis der Amsterdamsche Stoomvaart. Twee delen in drie banden. Complete set.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1921 - 1922. 31 x 25 cm. Verguld & versierd linnen. Hardcovers. Drie banden: XII, 240 pag.; VIII, 184 pag; VII, 185 - 412 pag. FRAAIE SET
85.00 Euro
Boer, M.G. de. - Geschiedenis der Amsterdamsche Stoomvaart. Twee delen in drie boeken. Complete set.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1921 - 1922. 31 x 25 cm. Softcovers. Drie banden: XII, 240 pag.; VIII, 184 pag; VII, 185 - 412 pag. FRAAIE SET
60.00 Euro
Bond van Nederlandsche Onderwijzers. - Zestig jaren Bondsleven. 1974 - 1934.
Door E.J. van Det. Eerste deel (tweede deel nooit verschenen). A'dam, De Volharding, 1939. 1ste druk. Linnen. Met illustr. 384 pag.
14.00 Euro
Boonstra-de Jong, Ellen en Anne Jongstra. - Altijd is Kortjakje ziek. Honderd jaar gezondheidszorg.
Scriptum Publishers, Schiedam, 2007. 16,5 x 16,5 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Borger, Guus J. en Saskia Bruines. - Binnewaeters Gewelt. 450 Jaar Boezembeheer in Hollands Noorderkwartier.
Edam, 1994. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Bouw en Houtbond FNV. - Steigers weg!
Ter gelegenheid van de oprichting door fusie van de bouwbond NVV en Bouw- en Houtbond NKV in Bouw- en Houtbond FNV. Baarn, Amboboek, 1982. 1ste druk. Illustr. z/w. Geel linnen. 304 pag.
10.00 Euro
Algemene Nederlandse Bouwarbeidersbond. - Op hechte fundamenten.
30 jarig jubileum. Eigen beheer. Linnen (licht gevlekt). Illustr. 356 pag.
10.00 Euro
Bouwmeester Piet [samenstelling en tekst]. - Nieuwspoort Centraal. Veertig jaar Internationaal Perscentrum in woord en beeld.
Jubileumuitgave Nieuwspoort. Den haag, 2002. 28 x 24 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 303 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Brand, A.M. Th. M. - Honderd jaar Brand. De historie van een Limburgse brouwerrij 1871-1971.
Wylre, Brand's Bierbrouwerij. 1971. 26,5 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 214 pag. Met uitklapbare kaart: stamboom famile Brand.
12.00 Euro
BRANDT, EDO / PRINS, PIET. - Leven van de lucht II. Gedenkwaardige gebeurtenissen uit 25 jaar verenigd vliegen. 1979-2004.
Jubileum Uitgave van de Vereniging van Nederlandse Verkeervliegers - Badhoevedorp 2004. 30 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 216 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Verenigde bedrijven Bredero. - Een vinger in de wind.
Eigen Beheer, 1977. Linnen. 318 pag. * Eenentwintig opstellen aangeboden op 2 mei 1977 aan dr. J. de Vries.
9.00 Euro
Verenigde bedrijven Bredero. - Een vinger in de wind.
Eigen Beheer, 1977. 4to. Linnen met stofomslag. 318 pag. * Eenentwintig opstellen aangeboden op 2 mei 1977 aan dr. J. de Vries.
8.00 Euro
De Broederschap der Candidaat-Notarissen. - Het Testament.
Een bundel monografieën uitgegeven ter gelegenheid v.h. honderdjarig bestaan. Arnhem, S.Gouda Quint/D.Brouwer & Zoon, 1951. Linnen. 168 pag.
12.00 Euro
Brug, Luuk e.a. - Organisatie in het ijzeren tijdperk. De ANMB gegevens van J.G. Sikkema toegelicht en aangevuld.
Amsterdam, Stichting Beheer IISG. 1995. 4to. 339 pp. Register van persoons-, bedrijfs- en plaatsnamen. Vele z/w illustraties. Paperback.
10.00 Euro
Bruna. & Haan, Jacques de. - De buste van Beets wordt u persoonlijk aangeboden.
(langs de hoofdspoorweglijn). T.g.v. 100-jarig bestaan : 1868 BRUNA 1968. Utrecht/Antw., A.W. Bruna & Zoon, 1968. Linnen met stofomslag. Vele illustraties. 144 pag.
8.00 Euro
Buesink, A.G.J. & Felua. - Felua - Veertig jaar Christelijk opleidingsonderwijs in Ede, 1954-1994.
Ede, Felua, 1994. Gekartonneerd. Met illustraties. 236 pag.
9.00 Euro
BUIS, JAAP EN JAN-PAUL VERKAIK. - Staatsbosbeheer 100 jaar werken aan groen Nederland.
Utrecht, Matrijs, 1999. 29 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 288 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Busz, Martine en Frans ter Maten. - Landschap van mensen: 25 jaar landschapsbeheer in de provincie Utrecht.
De Bilt: Landschapsbeheer Utrecht, 2002`. Oblong: 22,5 x 24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 95 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Capitulatie van Japan. - Op 15 augustus 1970 werd een ereschuld ingelost. 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de Tweede Wereldoorlog
Herdenking te Den Haag op 15 aug. 1970. Gebonden met stofomslag. Vele illustraties, 144, XVII pag.
7.00 Euro
Capitulatie van Japan. - Op 15 augustus 1970 werd een ereschuld ingelost. 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de Tweede Wereldoorlog
Herdenking te Den Haag op 15 aug. 1970. Gebonden. Hardcover. Vele illustraties, 144, XVII pag.
7.00 Euro
Casimitr, R. - Het Nederlandsch Lyceum van 1909 tot 1934.
Groningen, Wolters, 1984. Verguld linnen. Met foto's. 311 pag. * Mooi exemplaar.
10.00 Euro
Catharijneconvent Utrecht.Museum - Anderhalve eeuw gereformeerden, 1834-1984.
UTRECHT, Rijksmuseum Het Catharijneconvent, 1984. 4to. Paperback. Softcover. Met foto's. 113 pag
10.00 Euro
Cementfabriek Ijmuiden. - Cement in Nederland.
Door A. Heerding. Ter gelegenheid van veertig jaar Nederlands hoogovencement door de Cementfabriek Ijmuiden (CEMIJ) n.v. Linnen met stofomslag. Illustr. 236 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Centraal Boekhuis. - Dat Bestelhuis ! Dat bestelhuis! Wat speelt dat 'n rol.
125 jaar Centraal Boekuis. Door Vera Funke. 1996. Karton. Illustr. 71 pag.
7.00 Euro
Het Centraal Bureau. - Een coöperatief krachtveld in de Nederlandse landbouw 1899 - 1949.
Geschreven door Dr. J.H. van Stuijvenberg onder auspiciën van het Ned. Econ. Instit. te R'dam. 1949. Linnen. Illustr. Typ. verz. Joh.Enschedé en zonen te Haarlem. 544 pag.
15.00 Euro
Christelijke Jonge Mannen Verbond. - Honderd jaar CJMV 1853-1953. Inl. G.P. van Itterzon.
Amsterdam, Christelijk Jonge Mannen Verbond, 1953. Linnen. Met illustraties. 178 pag.
11.00 Euro
Ver. van Christelijke Onderwijzers en Onderwijzeressen in Nederland en de O.B. - Gedenkboek 1854 - 1929.
Scheveningen, J. van Bleek, 1929. Linnen. 456 pag.
11.00 Euro
Christelijke Vereeniging voor de verpleging van lijders aan vallende ziekte te Haarlem. - Feestboek van 'Sarepta' en 'Meer en Bosch'.
Haarlem, eigen beheer, 1922. Tweede druk. Oorspr. linnen. Met platen in kleur en z/w. IV, 132 pag.
15.00 Euro
Claassen, Rob. ; Wisse, Peter. - Tweehonderd jaar Diligentia 1793-1993.
Den Haag, n.p., 1993. Linnen. Met illustraties in z/w. 104 pag. « Als nieuw »
10.00 Euro
CNV. - De strijd voor harmonie. De geschiedenis [1896-1996] van de Industrie- en Voedingsbond CNV.
Door Arno Bornebroek. Amst., Int. Instituut voor Sociale Geschiedenis, 1996. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 430 pag.
11.00 Euro
Concertgebouworkest Amsterdam. - Het Concertgebouworkest 75 Jaar.
Amsterdam, Meulenhoff. 1963. Linnen. Met foto's. 123 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Concertgebouworkest Amsterdam. - Het Concertgebouworkest 75 Jaar.
Amsterdam, Meulenhoff. 1963. Linnen met stofomslag. Met foto's. 123 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Copijn. - Tijd van groeien. Copijn 1966 - 2006. 40 jaar inspiratie.
Utrecht, 1996. 21,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 1444 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Cortenberghe, Aad (red.). - Onafhankelijk in gebondenheid. Tweehonderd jaar Het Financieele Dagblad: 1796-1996.
Amsterdam, Het Financieele Dagblad. 1996. 29 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 116 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Costra, Beursdrukkerij. Verhoog. Jeroen / Hans Warmerdam. - EEN ONGEKEND STELLETJE PRAATJESMAKERS. Een eeuw Beursdrukkerij/Costra 1892 - 1992.
Beursdrukkerij/Costra, Diemen, 1992. Gebonden. Hardcover. In cassette (29 x 23 cm). Met foto's. 104 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
De Coöperatieve Raiffeisen-en Boerenleenbanken. - Van exponent tot component.
RABO in Nederland van 1948 - 1973. Door Prof. Dr. Joh. de Vries. Linnen met stofomslag. Illustr. Otto Dicke. 260 pag.
11.00 Euro
D.F.C. - Geschiedenis der Dordrechtsche Football-Club. 75 jaar D.F.C.
DFC, 1958. 4to. Gebonden in kunstleer, Met foto's. 208 pag. Toegevoegd Herdenkingsnummer Clubnieuws der D.F.C. 16 augustus 1963.
50.00 Euro
D.S.M. & Straaten, Karel van. - Synthese. Twaalf facetten van cultuur en natuur in Zuid-Limburg.
Heerlen, DSM, 1977. 4to. In cassette. Linnen met stofomslag. Illustr. (karel van Straaten) in kleur en z/w. 416 pag.
14.00 Euro
D.S.M. & Straaten, Karel van. - Synthese. Twaalf facetten van cultuur en natuur in Zuid-Limburg.
. Heerlen, DSM, 1977. 4to. Linnen. Illustr. (Karel van Straaten) in kleur en z/w. 416 pag. Text in Dutch, English, German and French.
12.00 Euro
Dankers, Joost, Linden, Jos Van Der & Vos, Jozef. - Spaarbanken in Nederland. Ideeën en organisatie, 1817-1990.
Amsterdam, Boom, 2001. 25 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. 460 pag. ALS NIEUW
19.00 Euro
Debergh, Gwennie. - Lof van het stof - een geschiedenis van het AMVC-Letterenhuis [ isbn 9789085421658 ]
Meulenhoff/Manteau, 2008. 368 pag. In rood linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Deli-Maatschappij. - Gedenkschrift aangeboden aan den Heer Herbert Cremer.
Amsterdam, Eigen Beheer. 15 februari 1941. Hardcover, Halflinnen. 29 x 20,5 cm. 269 pag. met illustraties. GOED EXEMPLAAR
23.00 Euro
Dendermonde, Max. & Woestijne, W.J. van de. - De geur van de tijd. 1900 - 1975. Vijfenzeventig jaar drogistenleven.
Nijmegen, Thieme, 1975. 1ste druk. Linnen. Illustr. 135 pag.
10.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Een hoeksteen in het verzuild bestel. De Vrije Universiteit 1880 - 2005.
Amsterdam, Bert Bakker, 2005. 24,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 502 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Een hoeksteen in het verzuild bestel. De Vrije Universiteit 1880 - 2005.
Amsterdam, Bert Bakker, 2005. 24,5 x 17 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 502 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Dicke, Otto., Hollandsche Beton Groep. Kampen, Anthony van. - Bouwen op mensen.
Ter gelegenheid van het 75-jarige bestaan. Door Anthony van Kampen. Rijswijk, HBG, 1977. Met illustraties van Otto Dicke, Reint de Jonge en Arne Zuidhoek. Linnen met stofomslag. 320 pag.
10.00 Euro
Dietz, Harry., Observatie-en revalidatievcentrum Johanna Stichting, Arnhem. & Ketelaars, Toine. - Johanna Stichting 1900 - 1990.
Negentig jaar zorg voor kinderen met een lichamelijke handicap. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 181 pag.
10.00 Euro
Dietz, Harry. - 50 jaar revalidatiecentrum De Hoogstraat. 50 jaar revalidatie in Nederland 1948 -1998.
Utrecht, De Hoogstraat, 1998. Geïllustreerd. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 4to. 168 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Dijk, Jan Jacob van & Johan Slok. - Saamgesnoerd door eenen band. Een eeuw Hout- en Bouwbond CNV 1900 - 2000.
Odijk, Hout- en Bouwbond CNV. 2000. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 397 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
Dijk, Jan Jacob van. en Johan Slok. - Saamgesnoerd door eenen band: een eeuw hout- en bouwbond CNV 1900-2000.
Odijk, Hout- en Bouwbond CNV, 2000. Gekartonneerd, 399 pag. Met zw/w en kleurenfotos, affiches, facsimile's. NIEUW
10.00 Euro
Dijkstra, R. - Boek van Rijke Herinnering [1578-1928]
aan de Reformatie der Kerk te Amsterdam, aangevangen op 24 Mei 1578 en voortgezet tot op dezen dag. Amst., Vrolijk, 1928. Oorspr. linnen. Met illustraties. 208 pag.
14.00 Euro
DIJKSTRA, WYTSKE & STEPHAN WESTRA (redactie). - Het Utrechtsch Studenten Concert 1823-1993. Biografie van een muziekgezelschap.
Utrecht, Stichting Muziekhistorie, 1993. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 349 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Dockum, H.C. van. - Princenhof van den ouden tijd tot heden. Wat anderen schreven over en in beeld brachten van.
Eernewoude/Assen, Princenhof/Torenlaan, 1944. Halflinnen. Met illustraties. 208 pag.
14.00 Euro
Domela Nieuwenhuis, F. - Gedenkboek ter gelegenheid van den 70sten verjaardag van F. Domela Nieuwenhuis 31 december 1916.
Amsterdam, 1916, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur. 23,5 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. IX, 187 pag.
10.00 Euro
Doolaard, A. den. & Oorthuys, Cas. - De toekomst in uw handen.
Text in Dutch by A. den Doolaard. Photograpy by Cas Oorthuys. Delft, W. Gaade N.V., 1955. Tweede druk. Cloth. Illustr. in b/w. 159 pag.
11.00 Euro
Dordrecht. - Vijftig jaren Middelbaar Technisch Onderwijs te Dordrecht 1911-1961. Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het vijftig jarig bestaan van de Hogere Technische School te Dordrecht. Door het Bestuur van de Vereeniging voor Middelbaar Technisch
Dordrecht, September 1961. 30 x 22 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Foto's. 217 pag.GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Hollandsche Draad- en Kabelfabriek Amsterdam., Draak, Maartje (med.) & Meertens, P.J. - In de draeck. 1910 - 1960.
Eigen beheer, 1960. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 96 pag. * Jubileumuitgave; bevat uitsluitend artikelen over draken (door o.a. P.J. Meertens en Maartje Draak).
10.00 Euro
Hollandsche Draad- en Kabelfabriek Amsterdam., Draak, Maartje (med.) & Meertens, P.J. - In de draeck. 1910 - 1960.
Eigen beheer, 1960. Linnen met stofomslag ( geplastificeerd ). Illustraties in kleur en z/w. 96 pag. * Jubileumuitgave; bevat uitsluitend artikelen over draken (door o.a. P.J. Meertens en Maartje Draak).
10.00 Euro
Drachtster Boys Voetbalvereniging. - Voetbalvereniging Drachtster Boys 50 jaar.
Drachten, 1998. 4to. Gebonden. Met foto's. 72 pag.
14.00 Euro
Driendijk, L. & Brandweer Woerden. - Bij brand sta pal. Zestig jaar Branweervereniging Woerden 1921 - 23 augustus - 1981.
Woerden , 1981. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 102 pag.
15.00 Euro
Druk en Papier FNV, afdeling Haarlem. - Honderd Jaren druk in druk. 1888-1988.
Lou Hoefnagels. Haarlem. Druk in Papier FNV, 1988. Linnen met stofomslag. 163 pag.
9.00 Euro
De Dubbele Arend. - Het huis Keizersgracht 141.
A'dam, Ver. Z-Afrika Sticht. Moederland, 1973. Linnen. 92 pag. * Het huis 'De Dubbele Arend', thans 'Van Riebeeckhuis' genaamd nu daar een halve eeuw gearbeid is voor de culturele en economische betrekkingen met Zuid-Afrika.
6.00 Euro
Duinker, P. J. , H. P. Mulder & B. Planjer (Red. ) ; KNZB. - Kaleidoscoop van een jeugdige grijsaard. 75 Jaar K.N.Z.B.
1963. 4to. 163 pag. Met talr.afbeeldingen. Gebonden
10.00 Euro
Eben-Haëzer, Schoolvereniging te Huizen N.H. - De Werken Uwer Handen. 1883 - 1983.
Jubileumboek t.g.v. Honderd Jaar. Gebonden. Met foto's. 160 pag.
11.00 Euro
EDAH - NIEPOTH, FRANK R. - Wie schrijft die blijft. Vijfenzeventig jaar Edah.
Helmond, 1991. 224 pag. 31 x 24 cm. Met illustraties in kleur en z/w. In linnen gebonden met stofomslag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
EDAH - NIEPOTH, FRANK R. - Wie schrijft die blijft. Vijfenzeventig jaar Edah.
Helmond, 1991. 224 pag. 31 x 23,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. In rood linnen gebonden. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Eemnes. - Honderd jaar katholiek onderwijs in Eemnes. 1875-1975.
Eeuwfeestcomité, Eemnes, 1975. 23,5 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 7i9 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Eerste Kamer. - Aan deze zijde van het Binnenhof.
Gedenkboek t.g.v. het 175-jarig bestaan van de Eerste Kamer der staten generaal. 's-Grav., SDU, 1990. Linnen. Illustr. 572 pag. * Mooi exemplaar.
13.00 Euro
Eggink, J. ; Braakensiek, Joh. - Album en Gedenkboek der Nederlandsche Posterijen.
Met illustraties door Joh. Braakensiek. Almelo, Hilarius, 1915. Tweede druk. Folio. Linnen (verkleurd). 186, (2) pag.
35.00 Euro
Emma Kinderziekenhuis - Thera Wijsenbeek - Zieke lieverdjes. 125 jaar kinderzorg in het Emma Kunderziekenhuis.
Amsterdam, Ploegsma, 1990. Gebonden. Met illustraties. 144 pag.
7.00 Euro
Emmenes, A. van. - Jubileumboek K.N.V.B. Koninklijke Nederlandse Voetbalbond 1889 - 1939.
Door J. Moorman, K.J.J. Lotsy, Jac.F. Lamey en Ir.A. van Emmenes. Gebonden. Folio. Illustr. in z/w. 400 pag. GOED EXEMPLAAR
44.00 Euro
Evangelische Maatschappij. & Rome-Dort. - Rome - Dordt.
Huis ter Heide, De Tijdstroom, 1928. Linnen. 181 pag. * Uitgegeven ter gelegenheid van het vijfenzeventig-jarige bestaan der Evangelische Maatschappij, opgericht 1853.
8.00 Euro
Evenhuis, Alma ; et al. - Reflecties op de tijd. Peec & Cloppenburg 125 Jaar.
Rijswijk, P & C Groep, 1995. Oblong: 25 x 28 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 136 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Eysselsteijn, Ben van. - Naar breeder vlucht. 1921 -1946. Van vrede tot vrede. Vijfentwintig jaren Koninklijke Luchtvaart Maatschappij.
's-Grav., H.P. Leopold, 1946. In versierd linnen gebonden. Hardcover. Verzorging Piet Marée. Vele illustr. 451 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Faber, J.A. (ed.) - Het spoor. 150 jaar spoorwegen in Nederland.
A'dam, Meulenhoff/Utrecht, Ned. spoorwegen, 1989. 4to. Linnen met stofomslag. Vele illustr. in kleur en z/w. 384 pag.« Goed exemplaar »
10.00 Euro
Festen, H. - 125 Jaar geneeskunst en maatschappij. t.g.v. het 125-jarig bestaan der Maatschappij. (Kon.Mij. tot bevordering der Geneeskunst).
Linnen met licht besch. stofomslag. 591 pag.
10.00 Euro
Fischer, E.J. e.a. - De Vereniging het Nederlandsch Economisch Historisch Archief 1914 - 1989.
Amsterdam, Neha, 1989. In linnen gebonden met stofomslag. 8vo. Met foto's. 247 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Flierman, A.H. & Reedersvereniging. - Het centrale punt in de reederswereld.
De Koninklijke Nederlandse Reedersvereniging 1905 - 1980. Vijfenzeventig jaar ondernemersorganisatie in de zeevaart. Bussum, De Boer Maritiem, 1984. Linnen met stofomslag. Met foto's. 219 pag.
14.00 Euro
Flierman, A.H. & Reedersvereniging. - Het centrale punt in de reederswereld.
De Koninklijke Nederlandse Reedersvereniging 1905 - 1980. Vijfenzeventig jaar ondernemersorganisatie in de zeevaart. Bussum, De Boer Maritiem, 1984. Linnen met stofomslag. Met foto's. 219 pag. * Proefschrift RU Leiden. Met de stellinegn.
12.00 Euro
Fokker. - Fokker vijftig jaar. Speciale uitgaven van het Trimvlak uitgegeven ter gelegenheid van het gouden jubileum van de NV Koninklijke Nederlandse Vliegtuigenfabriek Fokker.
Aviation Koninklijke Vliegtuigen Fokker 1969. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. Toegevoegd. Maandblad: Avia, juli 1969: Vijftig jaar Fokker.
18.00 Euro
Friese Landbouwcoöperatie. - Hoe boeren het bolwerken.
Door K. Tjepkema. T.g.v. het 40-jarig bestaan. Leeuwarden, 1986. Linnen met stofomslag. Illustr. 272 pag.
9.00 Euro
Fuchs, J.M. & KNVTO. - Onderweg. Een eeuw personen-en goederenvervoer in Nederland.
KNTVO, 1981. 4to. Rood linnen. Rijk geillustreerd. 235 pag.
14.00 Euro
Fuchs, J.M. & KNVTO. - Onderweg. Een eeuw personen-en goederenvervoer in Nederland.
KNTVO, 1981. 4to. Rood linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 235 pag.
15.00 Euro
Fuchs, J.M. & KNVTO. - Onderweg. Een eeuw personen-en goederenvervoer in Nederland.
KNTVO, 1981. 4to. Rood linnen. Rijk geillustreerd. 235 pag.
10.00 Euro
Gaal, Rob van. - Een bolwerk voor de muzen. 50 jaar stadschouwburg Utrecht 1941 - 1991.
Utrecht, 1991. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 148 pag. « Als nieuw »
10.00 Euro
Gaarlandt-Kist, A.F. (ed.) - 400 Jaar St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem.
Haarlem, 1981. 4to. Linnen met stofomslag. Vele illustraties in kleur en z/w. 220 pag.
16.00 Euro
Gasunie.Nederlandse Kielich, Wolf. - Ondergronds Rijk. 25 jaar Gasunie en Aardgas.
A'dam, Uniepers, 1988. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 175 pag.
10.00 Euro
Gasunie.Nederlandse Kielich, Wolf. - Ondergronds Rijk. 25 jaar Gasunie en Aardgas.
A'dam, Uniepers, 1988. 28,5 x 21,5 cm. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 175 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
GEB. - Licht op het GEB.
Geschiedenis van het Gemeentelijk-Energiebedrijf Rotterdam. Door Jan van den Noort. Groot formaat paperback (26 x 22 cm.). Vele foto's (in z/w). 170 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
De Gereformeerde Jongelingsbond. - 1888-1928.
Kampen, J.H. Kok, 1928. 4toGedec. blauw linnen. Met foto's. 400 pag. * Uitgegeven ter herinnering aan het 40-Jarig bestaan van de Nederlandschen Bond van Jongelingsver. op Gereformeerde grondslag.
14.00 Euro
De Gereformeerde Jongelingsbond. - Redevoeringen en toespraken
gehouden op den 50en Bondsdag, A'dam 25 en 26 Mei 1938. Amersfoort, Eigen beheer, 1938. Oorspr. omslag. Illustr. in z/w. 106 pag.
7.00 Euro
De Gereformeerde Zendingsbond. - Na 25 jaren, 1901 - 1926.
Gedenkboek door W. Bieshaar. Den Haag, S.S. Korthuis, 1926. Geïllustr. Linnen. 175 pag.
10.00 Euro
Gerwen, Jacques van. - De Centrale centraal. Geschiedenis van de Centrale Arbeiders-Verzekerings- en Depositobank opgericht in 1904 tot aan de fusie in de Reaal Groep in 1990.
Amsterdam, IISG/NEHA, 1993. 4to. Halflinnen. Met illustraties. 450 pag. - NIEUW.
12.00 Euro
Gogelein, A.J.F. e.a. - Leidse universiteit 400. Stichting en eerste bloei 1575 - ca. 1650. Typografie Dick Elffers.
Amsterdam., 1975. 4to. Paperback. Oorpronkelijke omslag. Rijk geillustreerde catalogus. 186 pag.
10.00 Euro
Golfkarton. & Wijs, André de. - 60 jaar Golfkarton in Nederland.
A'dam, André H.J. De Wijs, 1963. Linnen, 186 pag.
11.00 Euro
Gorcum, van - Jaap Hagedoorn. - Overdracht van meer dan letters. Van Gorcum 1800 - 2000.
Assen, Van Gorcum, 2000. Gebonden (karton). Met illustraties. 190 pag.
12.00 Euro
GROOT, ANNEMIEK DE & BERT VAN HOUTEN. - Tweestromenland, Elektriciteitsvoorziening in Groningen en Drenthe.
Groningen, Wolters-Noordhoff / Forsten, 1988. Bij 75-jarig bestaan EGD. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 328 pag.
12.00 Euro
Grosfeld, Geurt en anderen. - Een bevlogen orkest uitgelicht. Het Brabants orkest 1950 - 2000.
Bussum, Toth / eindhoven , Brabants orkest, 2000. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 142 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Stedelijk Gymnasium te Groningen. - Gedenkboek 1847 - 1947.
Door Dr. P.J. van Herwerden. Wolters, Groningen, 1947. Linnen. Illustr. 220 pag.
14.00 Euro
Haarlem. & Nederl. Roomsch Katholieken Volksbond. - Zilveren Jubelfeesten der afdeeling Haarlem van den Nederl. Roomsch Katholieken Volksbond. Jublileum-gids tevens programmaboek der feestelijkheden. 1889 - 1914. Tweede uitgave.
Haarle, 1914. 22 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover [lichte gebruikssporen]. Met illustraties & advertenties in z/w. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Haarlem. - Haerlem. Gedenkschrift 25 jarig bestaan.
Haarlem, erven F. Bohn, 1926. Oorspronkelijke omslag. Roest. Met illustraties. VII, 187 pag.
10.00 Euro
Hagemeyer N.V. - Take your jacket off.
The chronicle of a merchant house as seen against 75 yers of world history by Leonhard Huizinga. Naarden, 1975. Cloth with dustwrappers. Illustr. b/w. 236 pag.
9.00 Euro
HANNAART, TH.J. - 100 jaar vrijwillige brandweer Alphen aan den Rijn.
Brandweer Alphen aan den Rijn, 1979. Gebonden. 158 pp. Oblong: 20 x 27,5 cm. Met foto's. 158 pag. ALS NIEUW MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Happy Sunshines. - 35 jaar The Happy Sunshines. De geschiedenis van. 35 jaar amusement. Vaderlandse theater geschiedneis in beeld.
Amsterdam, 1982. 4to. Paperback. Met foto's.
10.00 Euro
Hart, P.D. 't. - Een machtig middel tot volksontwikkeling. Honderd jaar openbare bibliotheken in de stad Utrecht 1892 - 1992.
Zwolle, Catena, 1992. 24,5 x 21 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met foto's. 167 pag.
12.00 Euro
Hart, P.D. 't. - Een machtig middel tot volksontwikkeling. Honderd jaar openbare bibliotheken in de stad Utrecht 1892 - 1992.
Zwolle, Catena, 1992. 24,5 x 21 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met foto's. 167 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Heerding, A. Philips. - Het ontstaan van de Nederlandse gloeilampenindustrie. Geschiedenis van de N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken. Deel 1.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1980. 24,5 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 414 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Hees, Pieter van & Hudo de Schepper. - Tussen cultuur en politiek. Het Algemeen-Nederlands Verbond 1895 - 1995.
Hilversum, Verloren, 1995. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 256 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heiden,Maria / Andrea Piersma & Marcel Möring. - Onze Mooiste Plekjes. Twintig jaar Boekhandel Van Gennep in Rotterdam. Met een inleidend verhaal van Marcel Möring.
Rotterdam, Boekhandel Van Gennep, 1995. Gebonden (karton). Oblong. Met foto's. 68 pag.
10.00 Euro
Heiden,Maria / Andrea Piersma & Marcel Möring. - Onze Mooiste Plekjes. Twintig jaar Boekhandel Van Gennep in Rotterdam. Met een inleidend verhaal van Marcel Möring.
Rotterdam, Boekhandel Van Gennep, 1995. Gebonden (karton). Oblong. Met foto's. 68 pag. Met de 2 originele buikbandjes.
10.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
13.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
11.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
10.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
10.00 Euro
Heusden, G.H.van. - Er zij Gaz ...
[Den Helder], De Mijlpaal, 1967. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 88 pag.
12.00 Euro
Hoekman, Piet en Jannes Houkes. - De Weezenkas. Vereniging op de grondslag van het beginsel 'Opvoeding zonder geloofsdogma' 1896 1996
Amsterdam: Stichting Beheer IISG, 1996. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 335 pag.
10.00 Euro
Hoff, R.; Homan, W.A.B. - Het Militair Hospitaal Dr. A. Mathijsen. Meer dan een ziekenhuis alleen.
Utrecht, 1991. Herinneringsboek t.g.v. sluiting. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 25 x 17 cm. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hollandsche Beton Groep. - Bouwen op mensen.
Ter gelegenheid van het 75-jarige bestaan. Door Anthony van Kampen. Rijswijk, HBG, 1977. Met illustraties van Otto Dicke, Reint de Jonge en Arne Zuidhoek. Linnen met licht beschadigde stofomslag. 320 pag.
10.00 Euro
Hollandsche Societeit van Levensverzekeringen N.V. - Gedenkboek ter gelegenheid van het Hondervijftig Jaar bestaan. 1807-1957.
A'dam, 1957, Linnen. 416 pag.
10.00 Euro
Hoogovens, Ijmuiden. - Concern in beweging. Vijfenzeventig jaar Hoogovens.
Tekst Willem Nieuwenhuys. IJmuiden, Hoogovens, 1973. 4to. Oorspr. karton. Illustr. in kleur en z/w. 160 pag.
9.00 Euro
Hoogovens, IJmuiden. - Hoogovens IJmuiden 1918 - 1968. Ontstaan en groei van een basisindustrie door Prof. dr. Joh. de Vries.
A'dam, 1968. 1ste druk. Linnen. Met foto's. Met register. 739 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hoogovens, IJmuiden. - Hoogovens IJmuiden 1918 - 1968. Ontstaan en groei van een basisindustrie door Prof. dr. Joh. de Vries.
A'dam, 1968. 1ste druk. Linnen. Met foto's. Met register. 739 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hoorn, Henk van en Marion van de Wouw. - Buiten is het twaalf graden.
25 jaar Met het oog op morgen 1976 - 2001. Nos - Poseidon, 2001. Gebonden (karton). Rijk geïllustreerd in kleur. 112 pag.
7.00 Euro
Firma C.J. van Houten en Zoon. - Honderd Jaar, 1828 - 1928.
Door Gerh. van Dijk. 's-Grav., W.P. van Stockum en Zoon, 1928. Half linnen. 331 pag.
8.00 Euro
Houtzager, H.L. e.a. (red.). - Facetten van Delft. Gedenkboek van het Genootschap Delfia Batavorum 1935 -1985.
Amsterdam, Rodopi, 1985. 23 x 16 cm. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 452 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Humanistisch Opleidings Instituut. - Geestelijk werk in ontwikkeling.
25 jaar Humanistisch Opleiding Instituut 1964 - 1989. Utrecht, 1989. Paperback. Met foto's. 110 pag.
7.00 Euro
Hunningher, B. - Een eeuw Nederlands toneel.
A'dam, Querido, 1940. Halflinnen met l.besch. stofomslag. Met 167 illustr. 232 pag.
9.00 Euro
Idenburg< Phiip A en Hans R. van der Loo. - In alle staten. Een beschouwing over de rol en betekenis van overheidsbeelden.
's-Gravenhage, VUGA, 1994. 27 x 19 cm. In groen linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 5 pag.
10.00 Euro
Indonesië. - Gedenkboek van de Vereniging van Ambtenaren bij het Binnenlands Bestuur in Nederlands-Indië.
Utrecht, Oosthoek, 1956. 27 x 20 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Lichte gebruikssporen. Met illustraties in kleur en z/w. XI, 362 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
ING & Ewald Kist. - People Behind the Lion: 10 Years ING
NG Group, Amsterdam, 2001. 4to. Hardcover. With illustrations in color and b/w. 96 pages. FINE COPY
12.00 Euro
Jacobs, J.A., Koningsveld, A. & Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland. - Een Kamer aan de Rijn. 175 jaar geschiedenis van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland.
Leiden, 1992. 4to. Oorspr.omslag. Met illustraties. 284 pag.
15.00 Euro
jager, J.L. de. - Arm en rijk kunnen bij mij hun inkopen doen. De geschiedenis van Albert Heijn en Koninklijke Ahold.
Baarn, Tirion, 1995. 25 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 358 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
jager, J.L. de. - Arm en rijk kunnen bij mij hun inkopen doen. De geschiedenis van Albert Heijn en Koninklijke Ahold.
Baarn, Tirion, 1995. 25 x 17,5 cm. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 358 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Jong, A.P. de. - Vlucht door de tijd. 75 jaar Nederlandse luchtmacht.
Houten, Unieboek, 1988. Derde druk. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 440 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Jong, R. de & W. C. Brouwer. - Rondom de Zuidertoren. 100 jaar Koninklijke Stedelijk Muziekkorps Enkhuizen. 1890-1990. Muziek- en belangrijke stadsgebeurtenissen waaraan het korps zijn medewerking verleende.
Enkhuizen, 1990, 159 pp. Gebonden met stofomslag, 4to. Met foto's. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Joodse Gemeente Amsterdam. - En er was nog over. Fotoboek ter gelegenheid van het 350-jarig bestaan van de Joodse Gemeente Amsterdam.
Antwerpen/Amsterdam, 1985. 31,5 x 23,5 cm. Linnen (licht gevlekt). Met 124 foto's in b/w. 128 pag.
10.00 Euro
Jöhr, Walter Adolf. - Schweizerische Kreditanstalt 1856 - 1956.
Hundert Jahre im Dienste der Schweizerischen Volkswirtschaft. Züricht, 1956. 4to. Reich illustriert. Leinen mit plastic Umschlag und Schachtel. XVI + 564 S.
18.00 Euro
K.N.I.L. - Gedenkschrift Koninklijk Nederlands-Indisch Leger 1830 - 1950.
Dordrecht, 1990. 30,5 x 21,5 cm. Karton gebonden. Met vele illustraties. 96 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
K.N.I.L. - Gedenkschrift Koninklijk Nederlands-Indisch Leger 1830 - 1950.
Dordrecht, 1990. 30,5 x 21,5 cm. Karton gebonden. Met vele illustraties. 96 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
K.N.P.M., N.V. Koninklijke Petroleum Maatschappij. - 1890 - 1950.
's-Grav., 1950. Cloth. Illustr. Typ. des. J. van Krimpen. 215 pag.
7.00 Euro
K.N.V.B. & Giltay Veth, N.J.P. ; e.a. - Koning Voetbal. 100 jaar K.N.V.B. 1889 - 1989.
Baarn, Bosch en Keunig, 1989. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 35 x 25,5 cm. Illustr. in kleur en z/w. 160 pag.
10.00 Euro
K.R.O. - Zestig jaar K.R.O., uit de geschiedenis van een omroep.
Door A.F. Manning. Baarn, AMBO, 1985. 25 x 18 cm. Paperback. Met foto's in zwart/wit. 352 pag.
10.00 Euro
KAASHOEK, P.M. - Uit de brand. 200 jaar brandweerzorg Gilze en Rijen (1798-1998)
Gemeente Gilze en Rijen 1998. Gebonden. 170 pag.8vo. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
KAASHOEK, PIET. - Door het vuur. Een eeuw vrijwillige Brandweer Waalwijk 1898-1998.
Gebonden. Met foto's. 178 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Kalkwiek, W.F. - Groeien in de tijd 1792 - 1992. Geschiedenis van het Zutphense familiebedrijf Thieme.
Zutphen, Thieme. 1992. 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam. - 1811 - 1936.
Samengesteld ter gelegenheid v.h. 125 jarig bestaan. 2 delen; 1811 t/m 1922 door J.C. Westermann en 1922 t/m 1936 door G.M. Greup. Verguld linnen. Illustr. 484/381 pag.
28.00 Euro
Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam. - 1811 - 1961 Met Amsterdam als brandpunt.
Door Joh. de Vries. Linnen. Met foto's. 587 pag.
14.00 Euro
Kanhai, H. H. H. & J. van Roosmalen (redactie ). - Twintig jaar verloskunde. Een vakgebied in beweging. Een liber amicorum, gebundeld t.g.v. het afscheid van prof.dr. J. Bennebroek Gravenhorst.
Leiden, Boerhaave Commissie, 1996. Paperback. IX+296 pp. Met portret. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Kappelhof, A.C.M. - Reinier van Arkel 1442-1992. De geschiedenis van het oudste psychiatrisch ziekenhuis van Nederland.
s-Hertogenbosch. 1992. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 144 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kas-associatie. - De Kas-associatie onderweg.
1806 - 1986. Door Carolien van Dongen. 1986. Oorspr.omslag. 136 pag.
7.00 Euro
Kassierderij. - Honderdzestig jaar Kassierderij.
A'dam, Kas-Associatie, 1966. Gebonden. 96 pag.
7.00 Euro
Katholieke Jonge-Werkgevers Vereniging. - 25 jaar.
Linnen, 207 pag.
9.00 Euro
Katholieke Leergangen. & Schouw, Theo. - Muzikaal kleurrijk en vol taal.
Door Theo Schouw. Fragmenten uit het leven van de Katholieke Leergangen. Uitgegeven t.g.v. het 85-jarig bestaan. Tilburg, Fontys, 1997. 4to. Oorspr.omslag. Illustr. in kleur en z/w. 302 pag.
14.00 Euro
Stichting Katholieke Leergangen. - Dertig jaar Katholieke Leergangen, 1962-1992.
Door A.F.J. van Kempen. Tilburg, ITHO, 1992. Linnen met stofomslag. 218 pag.
9.00 Euro
Klaasen, André & Nederlandse Hartstichting, vereniging voor Cardiologie. - Een eeuw hart en- vaatziekten in Nederland. Wetenschappelijk onderzoek, preventie, diagnostiek, therapie. 40 jaar Nederlandse Hartstichting, 70 jaar Nederlandse Vereniging voor Cardiologie.
Waanders Zwolle / NHS / NVVC, 2004. 5,5x 23 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Klein, P.W. ; Klein-Meijer, M. A. V. - De wereld van de Koninklijke Bibliotheek 1798 - 1998. Van statelijke institutie tot culturele onderneming
Amsterdam, Van Oorschot, 1998. Eerste druk. 23,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met leeslint. 469 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Klein, P.W. en anderen. - Een beeld van een academie. Mensen en momenten uit de geschiedenis van het Koninklijk Instituut en de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen 1808-1998.
Amsterdam. 1998. Groot formaat paperback met talr. ills. in zw./wit en kleur. Bibl. Regs. 233 pag.
13.00 Euro
KLM - De wereld van KLM in 24 uur.
Amstelveen, 1989. 4to. 260 pages. With hundreds of color photographs. Hardcover with dustjacket. * Publ.on the occasion of KLM's 70 years' anniversary.
14.00 Euro
KLM - De wereld van KLM in 24 uur.
Amstelveen, 1989. 4to. 260 pages. With hundreds of color photographs. Hardcover with dustjacket. * Publ.on the occasion of KLM's 70 years' anniversary. FINE COPY
12.00 Euro
KNRM. & Vandermissen, Hans (med.) - Redders. 175 jaar Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij.
Tekst Hans Vandermissen e.a. IJmuiden, KNRM, 1999. 4to. Groot formaat paperback. Met illustraties. 160 pag.
10.00 Euro
KNSM. & Korver, H.J. - Koninklijke Boot beeld van een Amsterdamse scheepvaartondernemeing 1856 - 1981.
Gedenkboek over het 125-jarig bestaan van de Koninklijke Nederlandsche Stoomboot-Maatschappij. A'dam, 1981. 4to: 30,5 x 22 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag (scheurtje). Rijk geillustreerd. 208 pag.
15.00 Euro
KNSM. - Gekroonde koopvaart. Reisresultaat van honderd jaar zeevaart door de K.N.S.M. 1856 - 1956.
Door Ger H. Knap. A'dam, De Bussy, (1956). 27,5 x 19 cm. Linnen. Illustr. in kleur en z/w. 216 pag.
16.00 Euro
KNSM. - Gekroonde koopvaart. Reisresultaat van honderd jaar zeevaart door de K.N.S.M. 1856 - 1956.
Door Ger H. Knap. A'dam, De Bussy, (1956). 27,5 x 19 cm. Linnen (licht smoezelig). Illustr. in kleur en z/w. 216 pag.
14.00 Euro
Kok, G.A. - Van nabij en verre. Twintig jaren Zeeuwse landbouw - twintig jaren herstel en vernieuwing.
Uitgave van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij, 1965. 27 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 212 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Koningshuis. - De Koningin-Moeder 1897 - 1929. Gedenkboek ter herinnering aan den zeventigsten verjaardag en het vijftigjarig Nederlandschap van Hare Majesteit.
Leiden, Sijthoff, 1928. Luxe genummerd exemplaar (No.38) in perkament gebonden. 344, XV pag. FRAAI
100.00 Euro
Koninklijke Bibliotheek. - KONINKLIJKE BIBLIOTHEEK GEDENKBOEK 1798-1948.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1948. Oorspronkelijke omslag (rug beschadigd). Ingenaaid. Niet afgesneden. Met foto's. 39 pag.
12.00 Euro
Koninklijke Luchtmacht. - KLU 75. Vlucht door de tijd.
75 jaar Nederlandse Luchtmacht.Samenstelling en eindredatie A.P. de Jong. Houten, Van Holkema & Warendorf, 1988. Gebonden met stofomslag. Met vele illustraties in kleur en z/w. 440 pag. - Mooi exemplaar.
20.00 Euro
Koninklijke Luchtmacht. - KLU 75. Vlucht door de tijd.
75 jaar Nederlandse Luchtmacht.Samenstelling en eindredatie A.P. de Jong. Houten, Van Holkema & Warendorf, 1988. Gebonden met stofomslag. Met vele illustraties in kleur en z/w. 440 pag. GOED EXEMPLAAR
19.00 Euro
Koninklijke Nederlandsche Maatschappij tot Bevordering der Geneeskunst. - Gedenkboek Honderdjarig Bestaan 1849-1949.
Amst., De Bussy, 1949. Linnen. Illustr. in z/w. 308 pag.
11.00 Euro
N.V. Koninklijke Nederlandsche Zoutindustrie te Hengelo. - Het zout der aarde.
Hengelo, K.N.Z., 1968. Linnen (l. besch.). 379 pag. * Samengesteld ter gelegenheid van het vijftig jarig bestaan.
8.00 Euro
- Koninklijke Nederlandse Federatie van Harmonie- en Fanfaregezelschappen. Gedenkboek 1910-1960.
Arnhem, 1960. 119 pag. Halflinnen. Met foto's.
15.00 Euro
Koopmans, H. - Vijftig jaar scheikundige nijverheid in Nederland.
Delft, Waltman, 1967. 25 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 160 pag.
10.00 Euro
Kouwer, B.J. & Laméris, H.J. - Iets uit de Geschiedenis der klinieken voor Heel-en Verloskunde der Rijks-Universiteit te Utrecht met een beschrijving der nieuwe inrichting. Uitgegeven bij gelegenheid der opening van de nieuwe klinieken voor chirurgie, obstetrie en gynaecologie te Utrecht in 1908.
Kampen, Stads Boek-en Courantdrukkerij, [1908]. 28 x 19 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met foto's. 144 pag. + 6 vouwplattegronden.
60.00 Euro
Kreuzenkamp, J.H. - Gemeentewapens in Nederland. BNG 75. 1914-1989. Naar het officiële register van de Hoge Raad van Adel.
's-Gravenhage, VNG, 1989. 24,5 x 17,5 cm. In verguld blauw linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 264 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Hogere Krijgschool. - 1868 - 1968. Congres 'Afschrikking en Ontspanning'.
Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan. 's-Grav., Staatsuitgeverij, 1969. 1ste druk. Linnen. Met foto's. 241 pag.
9.00 Euro
Kuyper, Bubb. ; Maas, Nop (eindred.). - Waardevol oud papier. Feestbundel bij het tienjarig bestaan van Bubb Kuyper Veilingen Boeken en Grafiek 1986 - 1996.
Haarlem, 1996. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. Oplage 1000 exemparen. 341 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Lager Onderwijs. - Lager Onderwijs in de spiegel der geschiedenis. 175 jaar Nationale Wetgeving op het Lager Onderwijs in Nederland. 1801 - 1976.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1976. 4to. Oorspr.omslag. 304 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lange, J.J. de; en anderen. - Van aether naar beter. Veertig jaar Nederlandse Vereniging voor Anesthesiologie 1948-1988.
Utrecht, Bunge 1988. 25m5 x 18 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. XV, 344 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Langenhuyzen, T. - Van concurrentie naar eenheid. Aspecten van de geschiedenis van Hartog's en Zwanenberg's Fabrieken en de Unilever Vleesgroep Nederland te Oss.
Unilever Vleesgroep Nederland, Oss. 1988. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 25 x 17,5 cm. Met foto's. 147 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lans, Jos van de & /Vuijsje, Herman. - Lage landen, hoge sprongen. Nederland in beweging 1898/1998.
Uitgegeven t. g. v. het 100-jarig bestaan van de RABO-bank. Wormer, Inmerc. 1998. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Lans, Nathalie. - 225 jaar Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Per traditie vernieuwend.
Plantijn Casparie. 2002. Hard Cover, 20 cm x 20cm. Met foto's. 195 pag.
10.00 Euro
Sint-Laurentiusziekenhuis. - Tot heil der zieken.
Over de ontwikkeling in de ziekenzorg te Roermond ter gelegenheid van hetv50-jarig bestaan van het Sint-Laureniusziekenhuis in 1981. Onder red. van G.C.P. Linssen. Linnen. Illustr. 251 pag.
14.00 Euro
Leer, van. - Van Leer. Foire de Paris.
Paris 1950. Hardbound. 460. With illustrations in col. and b/w.
10.00 Euro
Leeuwarden. - 1435 - 1935.
Gedenkboek in opdracht van Ver. tot bevordering van Vreemdelingenverkeer te Leeuwarden. Leeuwarden, Noord-Nederlandsche Boekhandel, 1935. Linnen. Rug hersteld. Illustr. in z/w. 302 pag.
12.00 Euro
Leeuwarder Courant. - Twee eeuwen Leeuwarder Courant.
Leeuwarden, Koumans Smeding, 1952. Linnen. Met houtsneden J. Mulders. 104 pag.
14.00 Euro
Leger des Heils. - Gulden schooven van Gods akker.
Gedenkboek ter gelegenheid v.h. 50-jarig bestaan van het Leger des Heils in Nederland, 1887 - 1937. Wageningen, Zomer en Keuning, 1937. Geplastificeerd linnen. Illustr. 216 pag.
11.00 Euro
Leger des Heils. - In de frontlinie.
Kampen, J.H. Kok, 1987. Karton met stofomslag. 176 pag. * 100 jaar Leger des Heils in Nederland.
8.00 Euro
Leger des Heils. - In de frontlinie.
Kampen, J.H. Kok, 1987. Karton met stofomslag. 176 pag. * 100 jaar Leger des Heils in Nederland.
7.00 Euro
Leidse Universiteit. - Athenae Batavae. De Leidse Universiteit / The University of Leiden. 1575 - 1975.
Universitaire pers Leiden, 1975. 4to. Hardbound with dustjacket Richly illustrated. 111 pag.
12.00 Euro
Leidse Universiteit; Mourik, B.A. van. (ed.) - Universitas Leidensis.
Een document van het leven der Leidse Universiteit. Batteljee & Terpstra, 1949. Linnen met l. besch. stofomslag. Met ongeveer 100 foto's. 180 pag.
11.00 Euro
Lenferink, Henri. - Gelders Orkest. 1889 -1989. Geschiedenis van de Arnhemse Orkest Vereeniging 1889 - 1949 en van Het Gelders Orkest 1949 - 1989.
Zutpen, De Walburg Pers, 1989. 1ste druk. Groot formaat paperback. Vele illustr. 272 pag. NIEUW
10.00 Euro
Lieburg, M.J. van. VVAA. - t Is geen baan, 't is een bestaan. Het sociale en economische leven van medische beroepsbeoefenaren in Nederland weerspiegeld in 75 jaar VVAA.
Rotterdam, Erasmus Publishing, 1999. 28,5 x 23 cm. Paperback. 128 pag. Met foto's.
12.00 Euro
Loeber, Gerhard. - Onze eeuw 1846-1946.
A'dam, Trispar, 1946. Linnen. 156 pag.
8.00 Euro
Loewe, Walter. - Petum Optimum.
A book on tobacco in Sweden from the beginning of the 17th century until modern times. Published on the occasion of the Swedish Tobacco Company's 75 th anniversary in 1990. Borås, Norma, 1990. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. 232 pag - Fine copy
18.00 Euro
Vereniging Nederlanse Loodsen Sociëteit te Vlissingen. - Een eeuw loodsen op en om de Schelde. Het leven en werken van de loodsen in de Scheldemonden.
T.g.v. het honderdjarig bestaan 1884 - 1984. Vlissingen, Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. 25 x 25 cm. Vele illustraties. 231 pag. Met het inlegvel "Reakties op Een eeuw loodsen op en om de Schelde".
18.00 Euro
Louwerens, M.M. - Honderdvijfentwintig jaar N.V. Crediet- en Depositokas 1868 - 1993. Van kredietvereniging naar algemene bank.
Amsterdam 1993. 24,5 x 16 cm. In rood, verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 264 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Lutkie & Smit Papiergroothandel. - Littera eget scheda. De geschiedenis van een Amsterdamse papiergroothandel [Lutkie & Smit 1877-1952]
Amsterdam, Lutkie & Smit. 1951. Halflinnen, 18x29cm, vele illustraties in kleur en zw/w; 98pp; gedrukt bij Joh. Enschedé. In cassette
11.00 Euro
Lutkie & Smit Papiergroothandel. - Littera eget scheda. De geschiedenis van een Amsterdamse papiergroothandel [Lutkie & Smit 1877-1952]
Amsterdam, Lutkie & Smit. 1951. Halflinnen, 18x29cm, vele illustraties in kleur en zw/w; 98pp; gedrukt bij Joh. Enschedé.
10.00 Euro
Maas, Nop., Kuyper, F.W. ; Nederlandse Vereniging van Antiquaren. - Offeren aan Mercurius en Minerva. Nederlandse Vereniging van Antiquaren 1935 - 1995.
Amsterdam, 1995. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Met leeslint. Oplage 750 exemplaren. 206 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Mees, R. - Gedenkschrift van de firma R. Mees & Zoonen. Ter gelegenheid van haar tweehonderd-jarig bestaan. 1720-1920. Samengesteld door Mr. R. Mees.
Rotterdam, 1920. 33 x 26 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. Niet afgesneden. Niet in de handel. Met illustraties. Met verscheidene [losse] bijlagen. GOED EXEMPLAAR
23.00 Euro
Melkunie - Peter van Druenen. - Een begeerlijk produkt. De geschiedenis van Melkunie Holland en haar voorgangers 1872-1989.
Woerden, Melkunie Holland, 1990. 32 x 24 cm. harc Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 172 pag. + vouwblad. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Melkunie - De geschiedenis ener melkinrichting.
Een eeuw consumptie melk 1879 - 1979. Tweede deel :'Het Europese koeienboek'. A'dam, J&T Publicity, 1979. Linnen met stofomslag. 128 pag. - Mooi exemplaar.
12.00 Euro
Melkunie - De geschiedenis ener melkinrichting.
Een eeuw consumptie melk 1879 - 1979. Tweede deel :'Het Europese koeienboek'. A'dam, J&T Publicity, 1979. Linnen. 128 pag.
10.00 Euro
Mengelberg, Rudolf. - 50 Jaar Concertgebouw, 1888-1938.
Amsterdam, Munster, 1938. Groot 4to: 32 x 24,5 cm. Oorspronkelijke omslag (licht ongaaf). Met foto's. Oplage 500 genummerde exemplaren. Dit exemplaar heeft een gesigneerde opdracht van Mengelberg aan M.H. Flothuis. 74 pag. + fotopag.
100.00 Euro
Metzemaekers L. - J.W.M.J. Boost 75 jaar.
London, Boost, 1986. 4to: 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 157 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Meurs, Michiel en anderen. - Form follows vision. Tien jaar verkenningen naar de ontwerppraktijk. Ten reflections on tomorrow's design practice. Twintig jaar Brandes en Maeurs industrial design 1998 - 2008. Two decades.
Orig. wrappers (FINE). 21,5, 14 cm.
14.00 Euro
Micheels, Pauline. - Geen vogel kan van louter fluiten leven. Vereniging van Letterkundigen, 1905-2005.
Amsterdam, Contact, 2006. Gebonden. Met foto's. 255 pag. NIEUW
10.00 Euro
Ministerie van Justitie. - Gezichten van Justitie. 1798-1998.
Tekst William Rothuizen. Den Haag, Ministerie van Justitie, 1998. 4to. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 142 pag.
11.00 Euro
H. Sacrament van Mirakel. - Het vierenswaardig wonder.
Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het zesde eeuwfeest van H. Sacrament van Mirakel. 1345 - 1945. A'dam, Urbi et Orbi, 1946. 4to. Linnen. Illustr. 226 pag.
29.00 Euro
Moret & Limperg. - De balans opgemaakt.
Een bundel opstellen ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan. Zwolle, Moret & Limperg, 1983. Linnen met stofomslag. 497 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Moret & Limperg. - Een eeuw in balans.
Nijmegen, Thieme, 1983. 28,5 x 22 cm. Linnen met stofomslag. 230 pag. * De wordingsgeschiedenis van Moret & Limperg, 1883 - 1983.
8.00 Euro
Mouton, G. - Van Schout tot Wout. De geschiedenis van de Utrechtse politie.
Uitgeverij Impress bv. Utrecht, 1985. 4to. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 87 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
N.B.B., Nederlandsche Boekverkoopersbond. - 1907 - 1947.
Door C.J. Kelk, M. Dijkhoffz, G.J. Blees Kzn. en M.J. Visser. Uitgegeven te 's-Gravenhage in sept. 1947 ter gelegenheid van de herdenking van het veertigjarig bestaan. Met foto's. Oplage 850 exx. 135 pag.
14.00 Euro
NATIONAAL GEDENKBOEK. - 10 Jaar Vrede.
Tekst Paul van 't Veer. Foto's van o.a. van der Elsken, Huf, Cornelius. De politieke prenten van Opland. A'dam/Wormerveer. 1955. Linnen. 113 pag.
7.00 Euro
Nationale Levensverzekerings-Bank, Rotterdam. - Honderd nationale jaren.
R'dam, 1963. Linnen met stofomslag. Oblong. Illustr/foto's o.a. van Eppo Doeve en Harry van Rosmalen. 240 pag.
11.00 Euro
Nationale-Nederlanden. - Ondernemend in Risico. 1845 - 1995.
Door J. Barendregt en T. Langenhuyzen. Bedrijfsgeschiedenis van Nationale Nederlanden 1895 - 1995. A'dam, NEHA, 1995. Linnen met stofomslag. Vele illustr. 478 pag.
14.00 Euro
Nationale-Nederlanden. - Secure in changing world.
By Joost Dankers en Jaap Verheul. Translated by Anthony Burrett. Gedenkboek 1963 - 1988. Maarssenbroek, Trendboek, 1988. Cloth with dustwrappers. With photos. 208 pag.
11.00 Euro
Nationale-Nederlanden. - Zekerheid in Verandering.
Door Joost Dankers en Jaap Verheul. Gedenkboek 1963 - 1988. Maarssenbroek, Trendboek, 1988. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 208 pag.
10.00 Euro
Natuurkundig Laboratorium der Rijks-Universite - Gedenkboek aangeboden aan den hoogleeraar H. Kamerlingh Onnes. Directeur van het Laboratorium, bij gelegenheid van zijn 25-jarig doctoraat op 10 Juli 1904.
Leiden, IJdo, 1904. viii, 288 pages. Orig. cloth, portrait and numm. ills and plates.
100.00 Euro
De Natuurvrienden-internationale. - Gedenkboek t.g.v. het zestigjarig bestaan 1895-1955 [van de Natuurvriendenbeweging].
Zürich, NFI, 1955. Oorspr. omslag. Illustr. in z/w. 160 pag.
7.00 Euro
NCRV - Vrij en gebonden. Vijftig jaar NCRV.
Baarn, Bosch en Keuning, 1974. Paperback. Met illustraties. 192 pag.
7.00 Euro
Kiesvereniging Nederland en Oranje. - De Vrijheid voorgestreên.
Gedenkschrift t.g.v. het eeuwfeest 1851-1951 van de Anti-revolutionaire Kiesvereniging 'Nederland en Oranje'. Eigen beheer, 1951. Linnen. Illustr. in z/w. 94 pag.
7.00 Euro
Het Nederlands Rode Kruis. - Verleden Heden Toekomst.
Jubileumuitgave ter gelegenheid van 40 jaar Welfare v.h. Ned. Rode Kruis, 1948 - 1988. Nijkerk, Rode Kruis/Intro, 1988. Oorspr.omslag. Illustr. 125 pag.
7.00 Euro
Nederlands Verbond van Vakverenigingen. Hueting, Ernest / Jong, Frits de / Neij, Rob. - Naar groter eenheid. De geschiedenis van het Nederlands Verbond van Vakverenigingen 1906-1981.
A'dam, Van Gennep, 1983. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. 432 pag.
11.00 Euro
Nederlands Verbond van Vakverenigingen. Hueting, Ernest / Jong, Frits de / Neij, Rob. - Naar groter eenheid. De geschiedenis van het Nederlands Verbond van Vakverenigingen 1906-1981.
A'dam, Van Gennep, 1983. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. 432 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Nederlandsche Bank. - De Bank. 1814-1964. Jubileumuitgave voor het personeel van de Nederlandsche Bank ter gelegenheid van het Hondervijftigjarig bestaan.
Halfperkament (verguld). 24 x 16,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag. MOOI EXEMPLAARKEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Nederlandsche Bond van Gemeente-ambtenaren. - Gedenkboek.
Uitgave t.g.v. het 40-jarig bestaan 1893-1933. Eigen beheer, 1933. Linnen. 262 pag.
7.00 Euro
Nederlandsche Heidemaatschappij. - Driekwart eeuw plattelands groei, 1888-1963.
Jubileum-nummer van het tijdschrift der Nederlandsche Heidemaatschappij, Linnen. 144 pag. * Met foto's van o.a. Cas Oorthuys.
7.00 Euro
N.V. Nederlandsche Kabelfabriek. - N.K.F.
In ringband. * Tekst Bert Bakker, tekeningen en aquarellen door Bernard van Vlijmen.
11.00 Euro
Nederlandsche Seintoestellen Fabriek Hilversum., Philips. Vilder, D. de. - NSF. NV Philips' Telecommunicatie Industrie voorheen NV Nederlandsche Seintoestellen Fabriek.
Hilversum, Philips Telecommunicatie Industrie, 1948. Oblong. Gebonden in kunstleer. Met vele foto's. Redelijk goed exemplaar.
25.00 Euro
Nederlandsche Uitgeversbond. - Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan op 1 december 1930.
Amsterdam, 1930. Linnen (deels verkleurd). Met foto's. VIII, 202 pag.
20.00 Euro
Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen. - Pennewerk van Plattelandsvrouwen.
Uitgave t.g.v. het 50-jarig bestaan van de Bond. Zutphen, Terra, 1980. Gebonden (karton).Illustr. in kleur en z/w. 132 pag. * Bevat gedichten en korte prozastukken van bondsleden uit het gehele land.
7.00 Euro
Nederlandse Federatie van Naturistenvereniginegen & Vries, Leonard de. - Zo PUUR in de NATUUR.
Naturisme toen en nu. Ter gelegenheid v.h. 40-jarig jubileum van 'Zon en Leven' en het 25-jarig bestaan v.d. N.F.N. Deventer, Ankh-Hermes, 1987. Oorspr.omslag. Illustr. 160 pag.
10.00 Euro
Nederlandse Operastichting. - 15 jaar Nederlandse Operastichting - 1971/1986. Een noodzakelijke luxe.
Zutpen, De Walburg Pers, 1986. 1ste druk. Groot formaat paperback. Illustr. 183 pag. * Oorspr. prijs: 41,90
7.00 Euro
Nederlandse Orde van Advocaten. - 50 jaar Advocatenblad.
1918 - 15 januari. 1968. 's-Grav., Trio, 1968. Linnen. 263 pag.
9.00 Euro
Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. - Huisvrouw en vakwerk.
75 jaar NVH. Baarn, Bosch & keuning, 1987. Karton. 144 pag.
10.00 Euro
Nedlloyd & Bram Oosterwijk. - Op één koers.
Rotterdam, 1988. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 387 pag.
12.00 Euro
Nedlloyd & Bram Oosterwijk. - Op één koers.
Rotterdam, 1988. 28,5 x 21 cm. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 387 pag.
12.00 Euro
Nelle N.V., 1782-1982.Geschiedenis van De Erven de Bantje, H.F.W. - Twee eeuwen met 'De Weduwe'.
Rott., De Erven de Wed. J. van Nelle N.V., 1981. 24,5 x 15,5 cm. Linnen met stofomslag. 199 pag. MOOI EXEMPLAAR * Door H.F.W. Bantje, Oud-directeur Personeelszaken Van Nelle-Lassie B.V.
10.00 Euro
Niemeijer, F. Th. - Icons. Een onderzoek naar een nieuw beeldmerk voor Nederland.
's-Gravenhage, Koninklijke De Swart, 2004. 23 x 16,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR Uitgegeven t.g.v. het 200-jarig bestaan van drukkerij Koninlijke De Swart 1804-2004
20.00 Euro
NILLMIJ. - Nederland voor honderd jaar 1859 - 1959.
Gedenkboek (honderdjarig bestaan van de NILLMIJ). Samenstelling Jappe Alberts en J.M. van Winter. Eigen beheer, 1959. Oblong. Linnen. Met illustraties. 253 pag.
10.00 Euro
NMB - Feesten in Nederland.
A'dam, Meijer Pers, 1977. Karton. 111 pag. * Uitgegeven ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de Nederlandsche Middenstandbank nv, 1927-1977.
8.00 Euro
NRC Handelsblad. - 1980 - 1980. een bloemlezing uit de eerste 10 jaar.
4to. Zwart linnen. Met illustraties. 352 pag.
9.00 Euro
NRC. - Kijk in een jarige krant.
NRC 125. Eigen beheer, 1969. Gebonden (karton). 168 pag.
8.00 Euro
Ommen, A. van. & Scholte, Henrik. - Leven van de lucht. 50 jaar verenigd vliegen.
Amstelveen, Vereniging van Nederlandse Verkeersvliegers, 1979. 26 x 20m cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 736 pag. « Mooi exemplaar »
14.00 Euro
Ommen, A. van. & Scholte, Henrik. - Leven van de lucht. 50 jaar verenigd vliegen.
Amstelveen, Vereniging van Nederlandse Verkeersvliegers, 1979. 26 x 20m cm. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 736 pag. « Mooi exemplaar »
13.00 Euro
Van Ommeren. - UEdele's Dienstwillige Dienaar.
Wormerveer, Meijer, 1961. Linnen met stofomslag. 155 pag.
7.00 Euro
Van Ommeren. - UEdele's Dienstwillige Dienaar.
Wormerveer, Meijer, 1961. Linnen. 155 pag.
5.00 Euro
Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij. - De Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij onder Directie van De Jong & Comp. gevestigd te Amsterdam beschouwd in het licht van haar geschiedenis, resultaten en reglement 1809-1959. Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het honderdvijftigjarig bestaan op 1 januari 1959.
In verguld linnen gebonden. Hardcover. 30 x 24 cm. Met illustraties in z/w. Dit exemplaar werd op 11 mei 1927 aangeboden aan de Directi van de Firma Mees & Zoonen te Amsterdam. 137 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
25.00 Euro
Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij. - De Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij thans onder directie der Firma De Jong & Co. Gevestigd te Amsterdam. Beschouwd in het licht van hare geschiedenis en hare resultaten over het tijdvak 1909 - 1927. Ter gelegenheid van haar eeuwfeest der Firma De Jong & Co. , gevierd op 11 mei 1927.
In verguld linnen gebonden. Hardcover. 30 x 24 cm. Met illustraties in z/w. Dit exemplaar erd op 11 mei 1927 aangeboden aan den heer C. Gipon. KEURIG EXEMPLAAR
45.00 Euro
Onstenk, Jan. - Zes eeuwen in 't Ghesthuus. Een historie van mensen rond Sint Jan.
Hoorn, 1983. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 175 pag.
13.00 Euro
Oorthuys, Cas. Kamp, A.F. - 'S Konings Oudste Dogter. Kleine geschiedenis nopens wedervaren en onderkomen van De Nederlandsche Bank.
A'dam, 1968. Cloth. Illustr. b/w. 140 pag.
11.00 Euro
Operastichting.Nederlandse ; Coleman, Tim - Een noodzakelijke luxe. 15 jaar Nederlandse Operastichting - 1971 - 1986.
Zutphen, De Walburg Pers, 1986. 1ste druk. Groot formaat paperback. Illustr. in z/w. 183 pag. NIEUW EXEMPLAAR
8.00 Euro
P.T.T. Nederland. - De maatschappij verandert, PTT verandert mee.
PTT in tekst en beeld. Den Haag, PTT Nederland, 1989. Karton met stofomslag. 162 pag.
9.00 Euro
P.T.T. Nederland. - De maatschappij verandert, PTT verandert mee.
PTT in tekst en beeld. Den Haag, PTT Nederland, 1989. Karton met stofomslag. In de originele cassette met ook de langspeelplaat (kant A: Historisch document; kant B: PTT in geluid). 162 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
Pallas Leidensis. - 350 jaar Leidsche Universiteit.
Leiden, S.C. Van Doesburg, 1925. Linnen (l.besch.). 365 pag. (een aantal bladzijden licht gekreukd).
11.00 Euro
Partij van de Arbeid. - Een partij in de tijd.
A'dam, De Arbeiderspers, 1986. Oorspr.omslag. 207 pag. * Veertig jaar Partij van de Arbeid 1946-1986.
7.00 Euro
Paumen, Max. - Toneel toneel altijd toneel. Kroniek van 50 jaar toneelacademie Maastricht. + Beste Jacques; beste Leo.
Hogeschool Maastricht, 2000. Met foto's. 2 deeltjes
10.00 Euro
PEELS, WIESJE (fotografie). - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
PEELS, WIESJE (fotografie). - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Peeperkorn-van Donselaar, Loes A. - Bouwen aan beter wonen. 60 jaar Algemene Woningbouwvereniging Beter Wonen Zoetermeer 1930-1990.
Beter Wonen 1990. 8vo. Paperback. Met foto's. 116 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Peet, Jan. - Rente zonder bijsmaak.
Een geschiedenis van de Algemene Spaarbank voor Nederland en van haar ontwikkeling naar een ethische bedrijfsvoering 1960 - 2000. A'dam, Stichting IISG, 2000. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 430 pag.
11.00 Euro
Peiren, Luc. ; Messiaen, Jean-Jacques. - Een eeuw solidariteit 1898 - 1998.
ABVV - Ludion - Amsab - IEV, 1997. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 198 pag. - Mooi exemplaar.
18.00 Euro
Pekelharing, C.A. ; Muller, S. - Geschiedenis van de vereenigde Gods-en Gasthuizen te Utrecht van 1817 tot 1917. Twee delen.
Utrecht, 1921 - 1923. Oorspronkelijke omslagen. Twee delen: XIV, 226 ; VI, 105 pag. MOOIE SET
25.00 Euro
Pekelharing, C.A. ; Muller, S. - Geschiedenis van de vereenigde Gods-en Gasthuizen te Utrecht van 1817 tot 1917. Twee delen.
Utrecht, 1921 - 1923. Oorspronkelijke omslagen. Twee delen: XIV, 226 ; VI, 105 pag. Omslag deel 1 minimaal ongaaf. MOOIE SET
22.00 Euro
Perry, J. .a. - Honderd jaar sociaal-democratie in Nederland 1894-1994 SDAP PvdA.
Amsterdam, Bert Bakker, 1994. 24 x 22 cm. Paperback. 363 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Perry, J. .a. - Honderd jaar sociaal-democratie in Nederland 1894-1994 SDAP PvdA.
Amsterdam, Bert Bakker, 1994. 24 x 22 cm. Paperback. 363 pag. Met foto's. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Perscombinatie. - Met behoud van identiteit. Perscombinatie 1968-1993. Een bundel essays geschreven ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Perscombinatie N.V
Amsterdam, 1993. 132 pag. In linnen gebonden. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Perscombinatie. - Met behoud van identiteit. Perscombinatie 1968-1993. Een bundel essays geschreven ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Perscombinatie N.V
Amsterdam, 1993. 132 pag. Oorspronkelijke omslag. MOOI EXEMPLAAR
6.00 Euro
Philips. - Geschiedenis en praktijk van een wereldconcern.
Door Ad Teulings. A'dam, Van Gennep, 1977. Tweede druk. Paperback. 325 pag.
5.00 Euro
Philips. - Philips. HONDERD. 1891 - 1991.
Tekst Guus Bekooy. Eindhoven, Philips, 1991. 31,5 x 25 cm. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 205 pag. [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Philips. - Philips. HONDERD. 1891 - 1991. Met Philips-eerstedags postzegels.
Tekst Guus Bekooy. Eindhoven, Philips, 1991. 31,5 x 25 cm. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 205 pag. Met brief van J.D. Timmer. En met twee eerstedagspostzegels tgv het honderdjarig bestaan van Philips in het originele hoesje (55 en 75 cent). MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Philips. - Terug naar toen. Een bundeling van artikelen uit de Philips Koerier die facetten belichten van het leven uit de negentiger jaren van de vorige eeuw.
Eindhoven, 1966. 4to. Paperback. Met illustraties. 235 pag.
10.00 Euro
Planjer, B. - Sportfondsen-Spiegel. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan.
Jubileum-uitgave van de N.V. Sportfondsenbad Rotterdam-Noord, 1962. Gebonden in blauwe plastic band. Hardcover. 26,5 x 19,5 cm. Met foto's. 175 pag. Met de aanbiedingsbrief. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
prof. Pompekliniek. - 5 Jaar prof. Pompekliniek.
Lustrumverslag 1966-1971. Nijmegen, 1972. 4to. Oorspr.omslag. Met illustr. en gedichten van (ex-)bewoners. X, 244 pag.
9.00 Euro
Porceleyne Fles. - Porceleyne Fles v/h Joost Thooft & Labouchere Delft 1653-1953. N.V.Koninklijke Delftsch-Aardewerkfabriek
Delft, 1953. 26 x 19 cm. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 38 pag.
10.00 Euro
Potter, James E. - A Room With a World View. 50 Years of Inter-Continental Hotels and Its People 1946-1996
London: Weidenfeld & Nicolson. 1996. 32 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 240 pages. FINE COPY
15.00 Euro
Povée, Henk. - De eeuw van Blokker. Honderd jaar huishoudbranche in Nederland. [1896 - 1996 ]
Bussum, Toth, 1996. 30 x 24,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 286 pag.
14.00 Euro
Povée, Henk. - De eeuw van Blokker. Honderd jaar huishoudbranche in Nederland. [1896 - 1996 ]
Bussum, Toth, 1996. 30 x 24,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 286 pag.
11.00 Euro
Proforma. - Ontwerp Proforma (1987 - 2002). 15 jaar Proforma in 24 uur Rotterdam.
Verbuftig gebonden in halflinnen en ringband. Rijk geïllustreerd in kleur. ALS NIEUW
18.00 Euro
Proost & Brandt. - Twee eeuwen Brandt en Proost.
Een bijdrage tot de geschiedenis van de Boekbinderij, de Uitgever van bijbels en kerkboeken en de Papierhandel in Nederland. A'dam, Brandt, 1942. Half linnen. Rijk geïllustr. XVI, 288 pag. Gedrukt door Joh. Enschedé en Zn.
25.00 Euro
Provinciaal Utrechtsch Genootschap voor Kunsten en Wetenschappen. - Gedenkboek 1773 - 1923.
Door Dr. N.J. Singels. Utrecht, Oosthoek, 1923. Linnen. Illustr. 266 pag.
11.00 Euro
De Provinciale Wet. - Eenheid in verscheidenheid. Honderd jaar.
Alphen a/d Rijn, Samson, z.j. Linnen. 333 pag.
11.00 Euro
PTT. & Oorthuys, Cas. - 60 Jaar Hoofdbestuur PTT 1893-1953.
Uitgave Hoofdbestuur PTT , 1954. Oblong: 26,5 x 27,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Band deels wat verkleurd. Met vele foto's waaronder ruim 40 foto's van Cas Oorthuys. 321 pag. With a summary in French and English. GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
PTT. - 100 jaar juridische zaken. Koninklijke PTT Nederland NV. Want tussen droom en daad staan wetten in de weg.
Gebonden (karton). 4to. Met foto's. 88 pag.
12.00 Euro
R.H.B.S. te Den Helder. - Den Helder dat ik nooit vergeet.... Gedenkboek bij het 40-jarig bestaan der R.H.B.S. te Den Helder 1898 - 1938.
Den Helder/Amsterdam, De Boer. 24 x 16 cm. Oorspr.omslag. Foto's. 119 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
R.H.B.S. te Den Helder. - Den Helder dat ik nooit vergeet.... Gedenkboek bij het 50-jarig bestaan der R.H.B.S. te Den Helder 1898 - 1948.
Den Helder De Boer. 24 x 16 cm. Oorspr.omslag. Foto's. 132 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Rabobank. Vries, Joh. de. - De Coöperatieve Raiffeisen-en Boerenleenbanken in Nederland 1948 - 1973. Van exponent tot component.
Door Prof. Dr. Joh. de Vries. T.g.v. van het 75-jarig bestaan. Eigen beheer. Linnen met stofomslag. Illustr. 260 pag.
14.00 Euro
Rabobank. - Een Bank Boekje.
85 jaar Coöperatieve Bank in Laren. Laren, Rabobank, 1987. Karton. Illustr. 72 pag.
9.00 Euro
Rabobank. - Man & paard.
[Vijf artikelen over ontwikkelingen in het bankwezen 1957-1983.] Z.pl, Rabo, 1983. 4to. Linnen. Met illustr. door Aat Verhoog. 136 pag.
9.00 Euro
Raiffeisen-bank - 60 Jaren Landbouw / Krediet / Organisatie.
Utrecht, Coöp. Centr. Raiffeisen-bank, 1959. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 118 pag.
9.00 Euro
Reformatorisch Dagblad. - Vervolg op gisteren. 25 jaar Reformatorisch Dagblad.
Apeldoorn, RD, 1996. Paperback. Met illustraties. 190 pag.
9.00 Euro
Rijksuniversiteit Groningen. - Universitas Groningana. MCMXIV - MCMLXIV. Gedenkboek ter gelegenheid van het 350-jarig bestaan der Rijks-Universiteit te Groningen uitgegeven in opdracht van de Academische Senaat.
Groningen, Wolters, 1964. Groen verguld linnen. Hardcover (cloth). Met illustraties. 287 pag.
12.00 Euro
Rijkswaterstaat - ALLERS, FRED (EINDRED.). - Nat & droog. Nederland met andere ogen bekeken. Rijkswaterstaat 200 jaar
Amsterdam., Architectura & Natura, 1998. Oblong 4to. Paperback. . Met uitsl krtn. & talr. foto's, afb. (meeste in kleur). 277 pag.
8.00 Euro
Roelink, J. - Een blinkend spoor. Beeld van een eeuw geschiedenis der Vereniging voor wetenschappelijk onderwijs op gereformeerde grondslag.
Kampen, Kok, 1979. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 192 pag.
10.00 Euro
Roelink, J. - Een blinkend spoor. Beeld van een eeuw geschiedenis der Vereniging voor wetenschappelijk onderwijs op gereformeerde grondslag.
Kampen, Kok, 1979. 26,5 x 20 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 192 pag.
10.00 Euro
Rotary Club. & Visser, W. - Het wiel met de zes spaken. Vijftig jaar Rotary in Nederland.
Door W. Visser. Amst., 1973. Paperback. Met illustraties. 164 pag.
7.00 Euro
Rotary Club. - Dertig jaren Rotary in Nederland.
Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon, 1953. Linnen met stofomslag. Illustr. Flip Hamers. 125 pag.
9.00 Euro
Salzmann, Walter H. - A market to explore.
A history of public-private partnership in the promotion of trade and investment between the Netherlands and the United States. The Netherlands Chamber of Commerce in the United States. 1994. 4to. Cloth with dustwrappers (FINE/FINE). Illustrations in col. and b/w. 276 pages.
18.00 Euro
SPC Sandhaghe. - Van groepsverzorging naar individuele begeleiding.
Kroniek van een Haagse stichting. Door Joris Prins. Den Haag, 1995. Linnen. Illustr. 128 pag.
9.00 Euro
Schutten, Jan Paul. - 125 jaar gastvrijheid. Koninklijk Horeca Nederland 1883 - 2008.
Krikke, een uitgave van Horeca Nederland, 2008. 23 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Schwab-Felisch, Hans. - 75 Jahre Düsseldorfer Schauspielhaus 1905 - 1980.
Econ Verlag, 1980. Leinen mit Orig.-Umschlag. Mit viele Abb.
10.00 Euro
Sijthoff's Uitgeversmaatschappij.A.W. & Lek, G.J. van der & S.G. van Looy. - A. W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij N.V., Leiden, 1851-1951.
Leiden, 1950. 23 x 15 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. xlviii, 239 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Simmons, Douglas A. - Schweppes: The First Two Hundred Years.
Acropolis Books,1983. 28 x 22 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 160 pages. AS NEW
10.00 Euro
Singels, Han. & Belinfante, Judith. - Indruk Amsterdam 5757. 50 jaar Cenifa.
Amsterdam, Menno van de Koppel, 1996. 19 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover.
10.00 Euro
Sint Elisabeth Ziekenhuis, Tilburg. - Gedenkboek Stichting R.K. Gasthuis Sint Elisabeth Ziekenhuis Tilburg 1829-1954.
Tilburg, Stichting Het R.K. Gasthuis, 1954. 27 x 20 cm. In verguld linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 193 pag. + 28 pagina's met foto's.
12.00 Euro
Sluyterman, Keetie E. - Winnen met papier. Vijftig jaar uit de 250-jarige geschiedenis van Proost en Brandt, 1942 - 1992.
Diemen, 1992. 35 x 26 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties. 203 pag.
14.00 Euro
J.K. Smit & Zonen. Amsterdam. - J.K. Smit & Zonen. Amsterdam. 1888 - 1938.
Text in English. Cloth. Illustr. in col and b/w. i.a by Albert Hahn Jr. 205 pag.
11.00 Euro
Sociale Zaken Amsterdam. - En de klok loopt door.
A'dam, 1962. Linnen met stofomslag. Illustr. 148 pag.
10.00 Euro
Societas Studiosorum Reformatorum. - 1886 - 1951.
Delft, Meinema, 1951. Gebonden. Illustr. 463 pag.
11.00 Euro
Societas Studiosorum Reformatorum. - Vier glazen.
Gedenkboek 1886 - 1961. Delft, In eigen beheer uitgegeven, 1961. 410 pag.
11.00 Euro
Société Française Radio-Électrique. - Vingt-cinq années de T.S.F.
Société Française Radio-Électrique, Paris, 1935. 30 x 23 cm. Hardcover. With illustrations in color and b/w. 221 pages.
35.00 Euro
Staathuishoudkunde.Vereniging voor de ; Knoester, A. (red.). - Lessen uit het verleden.
Red. A. Knoester. In het kader van het 125-jarig bestaan. Leiden/Antw., H.E. Stenfert Kroese, 1987. Linnen met stofomslag. 533 pag.
10.00 Euro
Staatsmijnen in Limburg. - De boom en zijn vruchten.
Bij het vijftigjarig jubileum. Heemstede, De Toorts, 1952. Linnen. 201 pag.
9.00 Euro
Stadsschouwburg Amsterdam. - Het huis op het plein.
A'dam, Stadsdrukkerij, 1957. Linnen. 200 pag.
8.00 Euro
Stadsschouwburg Groningen. - Bij open doek. 100 jaar Stadsschouwburg Groningen 1883 - 1983.
Groningen, mei 1984. Paperback. Met foto's. 272 pag.
10.00 Euro
Staten van Utrecht. - Van Standen tot Staten. 600 jaar Staten van Utrecht 1375-1975.
Utrecht, Stichtse Historische Reeks, 1975. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 264 pag. - Bijdragen van o.m. W. Jappe Alberts, D.J. Roorda. - Stichtse Historische Reeks I.
15.00 Euro
Staten van Utrecht. - Van Standen tot Staten. 600 jaar Staten van Utrecht 1375-1975.
Utrecht, Stichtse Historische Reeks, 1975. Groen verguld linnen. Met illustraties. 264 pag. - Bijdragen van o.m. W. Jappe Alberts, D.J. Roorda. - Stichtse Historische Reeks I.
10.00 Euro
Steur, G.G. - Acht zwerfstenen uit het Gelders landschap.
Uitgave Stichting Het Geldersch landschap ter gelegenheid van haar 50-jarig bestaan 1929 - 1979. Linnen met l.besch. stofomslag. 4to. Met illustraties in kleur en z/w. 220 pag.
12.00 Euro
Steur, G.G. - Acht zwerfstenen uit het Gelders landschap.
Uitgave Stichting Het Geldersch landschap ter gelegenheid van haar 50-jarig bestaan 1929 - 1979. Linnen met stofomslag. 4to. Met illustraties in kleur en z/w. 220 pag.
10.00 Euro
Stoomvaart Maatschappij "Nederland". & Brugmans, I.J. - Tachtig jaren varen met de Nederland. 1870 - 1950.
Door Prof. Dr. I.J. Brugmans. Uitgegeven bij het 80-jarig bestaan van de N.V. Stoomvaart Maatschappij 'Nederland'. Den Helder, 1950. 26,5 x 19 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's en grafieken. VIII + 239 pag.
20.00 Euro
Stoomvaart Maatschappij "Nederland". & Brugmans, I.J. - Tachtig jaren varen met de Nederland. 1870 - 1950.
Door Prof. Dr. I.J. Brugmans. Uitgegeven bij het 80-jarig bestaan van de N.V. Stoomvaart Maatschappij 'Nederland'. Den Helder, 1950. 26,5 x 19 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's en grafieken. VIII + 239 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Stuijvenberg, J.H. van. - De Nederlandsche Economische Hoogeschool 1913-1963. Van Handelshoogeschool naar Hogeschool voor Maatschappijwetenschappen.
Rotterdam / 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar. 1963. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. Naam op schutblad. XV, 351 pag.
12.00 Euro
Sumatra-Instituut. - Oostkust van Sumatra-Instituut, 1916-1941.
Leiden, E.J. Brill, 1941. 4to. Linnen (deels verkleurd). Met foto's. 142 pag.
15.00 Euro
Swarte, J.L. & VBZ. - Spreekpunt 1971. 25 jaar VBZ en wat daaraan vooraf ging.
(VBZ= vereniging voor Belangenbehartiging van schepelingen bij de Zeemacht). (Den Helder, 1971). 25,5 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 143 pag.
10.00 Euro
Nederlandse Maatschappij tot bevordering Tandheelkunde. - 1914 - 1989.
T.g.v. het 75-jarig bestaan van de NMT. A'dam, Euro Book Prod., 1989. Linnen met stofomslag. 224 pag.
8.00 Euro
Technische Hogeschool te Delft. - 1905-1955, T.H. te Delft.
's-Grav., Staatsdrukkerij, 1955. Linnen. Fotodocumentatie Paul Huf.
13.00 Euro
Technische Hogeschool te Delft. - 1905-1955, T.H. te Delft.
's-Grav., Staatsdrukkerij, 1955. Linnen met stofomslag. . Fotodocumentatie Paul Huf.
16.00 Euro
Telegraaf, de. - De Telegraaf. Een selectie uit de Telegraaf van 1893 tot en met 1992.
Amsterdam, 1993. Folio (48,5 x 35,5 cm). 315 pag. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Terpstra, Pieter. - Honderd jaar Friese landbouw.
De zeventiger jarren van de 19e eeuw tot die van de 20e eeuw. (Leeuwarden), Van Seijen, Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 399 pag.
20.00 Euro
De Theologische Hogeschool der Gereformeerde Kerken in Nederland. - Sola Gratia.
1854 - 1954. Kampen, J.H. Kok, 1954. Linnen. 391 pag.
11.00 Euro
Thorbecke-College. - Honderd jaar Hofstraat.
Gron., 1972. Oorspr.omslag. 110 pag.
7.00 Euro
Tijl Drukker. - Tijls curiosa. Luchtige rondgang in de schatkamer der herinneringen, 1777-1952.
Zwolle, Tijl, 1952. 25 x 19cm. Gebonden. Met illustraties.
10.00 Euro
Tivoli - Harvild, G.K. - Tivoli100 Aar. 1843 Tivoli Jubilaeum 1943.
Hardcover. 29 x 13 cm. Richly illustrated in color and b/w. Text in danish.
14.00 Euro
Tjeenk Willink Uitgevers-Mij. - Een bundel gedachten.
Jubileum-uitgave 1838 - 1 mei - 1963. Linnen met stofomslag. 176 pag.
6.00 Euro
Tuin,Bert & Frank Venema. - Groningen op recept. Twee eeuwen farmacie. Geschiedenis van de Groninger apotheken. Geschiedenis van de apotheek aan het A-Kerkhof. De Groninger apothekers van 1782 tot 1982.
Groningen, Apotheek Venema, 1982. 30 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 183 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Utrecht. ; Gemeentelijk Electriciteits- en Trambedrijf. - 1906-1931. Gemeentelijk Electriciteits- en Trambedrijf XXV.
Utrecht, 1931. 4to, Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. Met illustraties in z/w. Stempeltje op schutblad. 57 pag. * Uitgegeven ter gelegenheid van het van het twintig jarig bestaan van het Gemeentelijk electriciteits- en trambedrijf te Utrecht, 1905-1930 / 1906-1931. GOED EXEMPLAAR
30.00 Euro
UTRECHTSE GOLFCLUB DE PAN. LIEVE, H. / THOMASSEN J.H.C. - 100 jaar golf in Nederland een uitgave ter gelegenheid van het 100 jarig bestaan van de Utrechtse Golfclub De Pan
Bosch en Duin, 1994. Gebonden. Hardcover met stofomslag. 160 pp. 29 x 21,5 cm. Met afbeeldingen in kleur en zwart/wit. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Utrechtse Universiteit, 1636-1986.De ; DUNK.H.W.VON DER, W.P.HEERDE EN A.W.REININK.(red.) - Tussen ivoren toren & grootbedrijf.
Maarssen, Gary Schwartz, 1986. Linnen met stofomslag. 563 pag. * Ter gelegenheid van het 350-jarig bestaan.
15.00 Euro
Utrechtse Universiteit, 1636-1986.De ; DUNK.H.W.VON DER, W.P.HEERDE EN A.W.REININK.(red.) - Tussen ivoren toren & grootbedrijf.
Maarssen, Gary Schwartz, 1986. 30,5 x 25 cm. Linnen met stofomslag. Met foto's. 563 pag. KEURIG EXEMPLAAR * Ter gelegenheid van het 350-jarig bestaan.
15.00 Euro
V.A.M. - Een grondige zaak.
A'dam, V.A.M., 1979. Geb. 167 pag. * 50 jaar Vuilafvoer Maatschappij V.A.M., 1929-1979.
8.00 Euro
V.N.G. - De VNG in de jaren zeventig. Portret van een belangenorganisatie.
's-Grav., U.V.N.G., 1979. Geb. met stofomslag, 222 pag.
7.00 Euro
N.V. Gemeenschappelijk Bezit V.R.G.-papier. - Het staat op papier.
Vijftig jaar VRG. Wormerveer, Meijer, 1967. Linnen met stofomslag. 82 pag.
9.00 Euro
Vakbeweging. - Een beeld van een vakbeweging.
Wageningen, L.J. Veen, 1976. Oorspr.omslag. 208 pag. * Geschiedenis van het Nederlands Verbond van Vakvereniging, zoals die spreekt uit prenten en documenten, gebouwen en gedichten.
8.00 Euro
Vakverenigingen. - Naar groter eenheid.
A'dam, Van Gennep, 1983. Oorspr.omslag. * De geschiedenis van het Nederlands Verbond van Vakverenigingen, 1906-1981.
8.00 Euro
Van den Boer Groep. - Depuis 1906. 100 jaar Maison van den Boer.
Stichting Kunstboek 2006. 29 x 29 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 223 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
17.00 Euro
Van Gend & Loos. - Kunst onderweg. Van Gend & Loos 1796-1996.
Driebergen-Rijsenburg, Van Gend & Loos, 1996. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 103 pag. Met werk van 25 kunstenaars als Jan Montyn, Simon Vinkenoog, Jan Sierhuis, Hans Wap, Henri de Haas, Harrie Gerriz, e.a. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
12.00 Euro
Van gewest tot gewest. - Tien jaar.
Utrecht/Antw., Het Spectrum, 1975. Linnen met stofomslag. 156 pag.
9.00 Euro
Venetien, J. van. - Hart van Kennemerland. Album van leven en werken in Midden-Kennemerland door de eeuwen heen.
Uitgegeven bij het 50 jarig bestaan van de Hoogovens 1918 - 1968. . IJmuiden, Hoogovens. 1969. Gr. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 248 pag.
18.00 Euro
Venetien, J. van. - Hart van Kennemerland. Album van leven en werken in Midden-Kennemerland door de eeuwen heen.
Uitgegeven bij het 50 jarig bestaan van de Hoogovens 1918 - 1968. IJmuiden, Hoogovens. 1969. 31 x 26,5 cm. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 248 pag.
14.00 Euro
Vereeniging voor den effectenhandel te Amsterdam. - De Beurs als spiegel der waarheid.
Ter gelegenheid van het 75-jarig bestan. A'dam, J.K. Smit & Zonen, 1951. Oorspr.omslag, 30 pag.
7.00 Euro
Verenigde Coöperatieve Suikerfabrieken., VCS. Zandstra, Evert. - 10 jaar Verenigde Coöperatieve Suikerfabrieken V.C.S.
Tekst Evert Zandstra. Eigen Beheer. 30,5 x 24 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Foto's Hans de Boer. 122 pag.
10.00 Euro
Vereniging ter bevordering van de belangen des boekhandels. - Het doel der Vereniging is vereniging.
175 jaar 'Vereniging ter bevordering van de belangen des Boekhandels'. 1815 -1990. Door Pieter Hagers. Zwolle, Waanders, 1990. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 144 pag.
14.00 Euro
VERKADE, ERIK. - Co Verkade, Een leven in Biskwie en Chocolade.
Wormer, Stichting Uitgeverij Noord-Holland, 2005. Tweede druk. 30 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Naam voorin.
17.00 Euro
Verkade. - Honderd jaar Verkade 1886 -1986.
Wormer, Inmerc. 1986. Gebonden met licht ongave stofomslag. Met illustr. in kleur en zw/w. 133 pag.
10.00 Euro
Verkuylen, Charles. - De maakbare universiteit. Voorbereiding en opbouw van de Open Universiteit. Uitgave ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de Ou in 1994.
Heerlen, 1994. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 378 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Vermeulen, Peter e.a. - 50 jaar Van Mourik Vermeulen architecten.
Van Mourik Vermeulen Architecten. 2005. 4to. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Verzekeringskamer. - Toezien of toekijken. Verzekeringskamer 75 jaar. 1923 1998.
Apeldoorn, 1998. 4to. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 313 pag.
10.00 Euro
VGN. - De VGN in de geschiedenis.
September 1973. Gebonden. 25,5 x 24,5 cm. Met foto's. 277 pag. lus advertenties.
12.00 Euro
Visser, W. - Van een half tot drieduizend PK. 1906 - 30 mei - 1956. Uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der N.V. Motorenfabriek Thomassen De Steeg.
24,5 x 17 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. XII, 268 pag. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Vlis, Ingrid van der. - Onze club gaat nooit verloren. Honderd jaar verenigingsleven.
Schiedam, Scriptum Publishers, 2008. 16,5 x 16,8 cm. Hardcover. Gebonden. 224 pag. Met veel foto's. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Vlis, Ingrid van der. - Van wezen tot zijn. Vier eeuwen zorg voor jongeren.
Zutphen. Walburg Pers. 2005. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
17.00 Euro
Vocke, M.L. a.o. - Het NS-jubileum in kleur. Van de Arend tot TGV .
Haarlem, Schuyt & Co, 1989. Oblong. Paperback. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 104 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
Vogt, Willem. - Spanne en spanningen. De veertigjarige geschiedenis van de n.v. Philips's Telecommunicatie Industrie voorheen n.v. Nederlandsche Seintoestellen Fabriek.
Philips, 27 februari 1958. Linnen. Hardcover. Illustr. 355 pag. - Niet in de handel verschenen.Lichte gebruikssporen.
12.00 Euro
Vonhoff, H.J.L. - Liberalen onder één dak. VVD: 50 jaar liberale vereniging.
Den Haag, SDU, 1998. Linnen met stofomslag. Met foto's. 235 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Voorlichtingsraad & Louis Cornelisse. - Uit oogpunt van eenheid... 60 jaar Voorlichtingsraad.
Den Haag, 2007. 24,5 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag.
10.00 Euro
G. de Vries & Zonen. - 1775-1950.
Bussum, C.A.J. Van Dishoeck, 1950. 4to. Linnen. Met illustraties. 146 pag.
10.00 Euro
Vrije Universiteit te Amsterdam. - Gedenkboek van de viering van het 50-jarig bestaan op 20 - 22 october 1930.
Kampen, Kok, 1931. 1ste druk. Linnen. Met foto's. 228 pag.
11.00 Euro
Vrije Universiteit te Amsterdam. - Vijfenzeventig jaar Vrije Universiteit 1880-1955.
Kampen, J.H. Kok, 1955. Linnen. 228 pag.
10.00 Euro
Vroemen, J.J. W. - Nooit uitgeblust. Honderd jaar Harderwijker vrijwillige brandweer.
Harderwijk, 1998. Gebonden. Met foto's. 188 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
VVAA. - 't Is geen baan, 't is een bestaan. Het sociale en economische leven van de medische beroepsbeoefenaren in Nederland weerspiegeld in VVAA 75 jaar.
Door M.J. van Lieburg. Rott., Erasmus Publ., 1999. 4to. Paperback. 125 pag.
8.00 Euro
W.A. Scholten. - De carton- en papierfabriek voorheen W.A. Scholten N.V. en de Nederlandse strocartonindustrie. Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de carton- en papierfabriek voorheen W.A. Scholten n.v. te Groningen 1879-1954.
Groningen, Koninklijke Verenigde Drukkerijen Hoitsema, 1954. 24,5 x 17 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 186 pag. + bijlagen. KEURIG EXEMPLAAR
19.00 Euro
Wagnervereeniging. - Gedenkboek der Wagnervereeniging. Haar geschiedenis in beeld 1884-1934 . Door het bestuur uitgegeven te Amsterdam in de maand Juli 1934 naar aanleiding van het 50 jarig bestaan der vereeniging.
Amsterdam, 1934. 4to. Verguld linnen ( kleine beschadiging). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 281 pag.
25.00 Euro
Wagnervereeniging. - Gedenkboek der Wagnervereeniging. Haar geschiedenis in beeld 1884-1934 . Door het bestuur uitgegeven te Amsterdam in de maand Juli 1934 naar aanleiding van het 50 jarig bestaan der vereeniging.
Amsterdam, 1934. 4to. Verguld linnen (rug minimaal ongaaf). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 281 pag. GOED EXEMPLAAR
22.00 Euro
WEELE, J.P. VAN DER. - De Societeit, gevestigd in de Rotterdamsche Manege 1837-1937. Gedenkboek in opdracht van het Bestuur samengesteld bij het honderdjarig bestaan en voorafgegaan door een geschiedkundig overzicht der voordien bestaan hebbende rijscholen 1636-1830.
Rotterdam, Z.uitg. 1937. Groen linnen (rechter frontbenedenhoek ongaaf/verkleurd) 123 pag. Met foto's.
28.00 Euro
Wennekes, Wim. ; E.a. - Het lood voorbij. Sijthoff en de Haagsche Courant. Geschiedenis van een dagbladbedrijf.
Amsterdam, Thomas Rap, 1998. 4to. Paperback. Met foto's. 191 pag.
10.00 Euro
Wieringa, W.J. - Ten dienste van bedrijf en gemeenschap.
Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen met stofomslag. Illustr. 354 pag.
11.00 Euro
Wieringa, W.J. - Ten dienste van bedrijf en gemeenschap.
Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie Door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen. Illustr. 354 pag.
10.00 Euro
Wieringa, W.J. - Ten dienste van bedrijf en gemeenschap.
Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen. Illustr. 354 pag.
10.00 Euro
Wijnhoven, Geert. - Voeding in de strijd. Geschiedenis van de voedingsbond FNV 1894 - 1994.
Amsterdam, Stichting FNV-pers 1994.`29 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 163 pag. MOOI EXEMPLAAR
7.00 Euro
Willemsen, Cees. - De psychiater en de witte vlek. 30 jaar GGZ Midden-Brabant 1970-2000. Met een beeldverhaal door Paul Bogaers.
Amsterdam, SUN, 2004. Linnen met stofomslag. Met foto's. 208 pag. NIEUW
14.00 Euro
N.V. Uitgevers-Maatschappij W.E.J. Tjeenk Willink, 1838-1963. - Een bundel gedachten.
Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, 1963. Linnen met stofomslag. 176 pag.
6.00 Euro
Wilma, Aannemingsmaatschappij. - 50 jaar een veelzijdige partner.
Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur.
8.00 Euro
Winkler Fallert. - 50 jaar Winkler Fallert.
A'dam, Grafische Machinehandel W.F., 1960. Linnen. Oblong. Illustr. (Lex Metz). 78 pag.
9.00 Euro
Wolf, Rob. - Halte Novio. De geschiedenis van het openbaar vervoer in Nijmegen vanaf de middeleeuwen tot heden.
Nijmegen. Novio. 2000. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 112pag. In nieuw staat wel met een stempeltje op schutblad
14.00 Euro
WOPEREIS, A.A. - Een huis, tuin en erf in Het Bezwooren Kerf. De geschiedenis van de ontwikkeling van de land- en tuinbouw aan de Drechtdijk te De Kwakel, vroeger behorend tot Het Bezwooren Kerf.
Stichting Verbetering agrarische structuur N.H., 1981. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
WOPEREIS, A.A. - Een huis, tuin en erf in Het Bezwooren Kerf. De geschiedenis van de ontwikkeling van de land- en tuinbouw aan de Drechtdijk te De Kwakel, vroeger behorend tot Het Bezwooren Kerf.
Stichting Verbetering agrarische structuur N.H., 1981. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Zaalberg. - Leidse wevers onder gaslicht.
A'dam, G. van Reemst, 1952. Half linnen. 95 pag.
9.00 Euro
Zeiler, Frits David. - Om eenich perickel van brant voer tho commen. Geschiedenis van de kamper brandweer (1598 - 1998).
Kampen, 1998. Paperback. Met foto's. 95 pag.
10.00 Euro
Zuiderzee. - Vijftig jaar droogmaking Zuiderzee.
Meppel, Ceres. 1969. 22,5 x 22 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. IN GOEDE STAAT
10.00 Euro
Zwijsen. - De fraters van Zwijsen. 100 jaar fraters op de Nederlandse Antillen
Zutphen, De Walburg Pers, 1986. 1ste druk. Groot formaat paperback. Illustr. 191 pag.
10.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design