Terug naar Homepage
Artz, Marcel J. A. - Dikke Gijs geeft opnieuw contac.
Den Haag, Van Goor, z.j. Eerste druk. Halflinnen. Geïllustreerd door Piet Stempels. 196 pag.
11.00 Euro
Artz, Marcel J. A. - Met Dikke Gijs over den Equator.
Den Haag, G.B. van Goor, z.j. Eerste druk. Met illustraties en band tekening van Hans Borrebach. 208 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bauer, Clemence M. H. - Blondje een verhaal voor meisjes. Tekeningen van Anneke Polderman.
Lochem, De Tijdstroom, derde druk. 25 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 170 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Been, Joh. H. - De dubbelgangers. Een verhaal uit den tijd van Michiel de Ruijter.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. Eerste druk. Geïllustreerd door Tjeerd Bottema. 302 pag. Redelijk goed exemplaar.
10.00 Euro
Berken, Tine van. - Een klaverblad van vier.
Amsterdam, H.J.W. Becht, z.j. Derde druk. Linnen. Geïllustreerd door E.S. Witkamp jr. 340 pag.
10.00 Euro
Berken, Tine van. - Mijn zusters en ik
Amsterdam, Becht, z.j. Eerste druk. Linnen. Geïllustreerd door C. Koppenol.305 pag.
10.00 Euro
Blokzijl, Max. - Hans Hedding en zijn wonderlijke secretaris of hoe een Hollandsche jongen in het buitenland beroemd werd.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. In linnen gebonden. , 292 pag.Met circa 100 teekeningen van Jordaan.
12.00 Euro
Bodenheim, Nelly. & Seraphin, Pauline. - De pruik van Cassander. Illustraties van Nelly Bodenheim. Tekst van Pauline Seraphin (1846) bewerkt door Eliza Hess-Binger.
Gouda, G.B. Van Goor Zonen, (1925 ?). Oblong: 25 x 33 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met paginagrote gelithografeerde illustraties in kleur. Enigszins los in de band, maar wel een FRAAI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
60.00 Euro
Bottema, Tjeerd. - Tjeerd Bottema. Mijn leven.
Lykele Jansma, Buitenpost, z.j. 4to. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag.
6.00 Euro
Buijnsters, P.J. & Buijnsters-Smets, Leontine. - Lust en leering. Geschiedenis van het Nederlandse kinderboek in de negentiende eeuw.
Zwolle, Waanders, 2001. 25,5 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 504 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Buijnsters, P.J. & Buijnsters-Smets, Leontine. - Bibliografie van Nederlandse school- en kinderboeken 1700-1800.
Zwolle, Waanders, 1997. 25,5 x 19,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 316 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
40.00 Euro
Buijnsters, P.J. & Buijnsters-Smets, Leontine. - Lust en leering. Geschiedenis van het Nederlandse kinderboek in de negentiende eeuw.
Zwolle, Waanders, 2001. 25,5 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 504 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
33.00 Euro
Burgers, Jacqueline. - Brood op de leesplank. Zes illustratoren in dienst van het onderwijs. C. Jetses , J. H. Isings , Tj. Bottema , W. K. de Bruin , B. Bueninck , J. Gabriëlse.
Leiden Sijthoff 1977. Linnen met stofomslag. 152 pag. Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Cramer, Rie. Andersen, Hans Cristian. - Sprookjes van Hans Andersen.
Vertaald door Christine Doorman. Utrecht, W. de Haan, (circa 1918). Derde druk. Door Rie Cramer versierd linnen (gaaf). Met 18 plakplaatjes in kleur door Rie Cramer. Totaal 32 sprookjes. Tekstje op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
32.00 Euro
Cramer, Rie. - Aan grootmoeders schoot. Roodkapje - De gelaarsde kat - Asschepoes - De gouden gans. Met 32 platen van en verteld door Rie Cramer.
's-Gravenhage, Van Goor, z.j. 25,5 x 23 cm. Met illustraties in kleur. Matig exemplaar.
18.00 Euro
Delarbre, Mme. - Les causeries d'une bonne mère; ou, Une histoire par jour.
Paris, Lehuby, 1841. Sm. 8vo.. Engr. frontispice + 2 engr. plates, Halfcalf, marbled boards, Some browning, first endpaper is missing. 332 pag.
30.00 Euro
Delft Marieke van e.a. (red.). & Kunsthal Rotterdam. - Wonderland. De wereld van het kinderboek.
Zwolle, Waanders / Den Haag, Koninklijke Bibliotheek, 2002. 29 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 227 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Dick, Phiny & M. Toonder (Illustraties). - Olli Fant uit Poppelo. Met illustraties van M. Toonder.
s-Gravenhage-Batavia, G.B. Van Goor, z.j. Tweede druk. 7 x 19 cm. In halflinnen gebonden (op achterplat en schutblad naam geschreven). Hardcover. 56 pag. Redelijk goed exemplaar.
10.00 Euro
Dick, Phiny. - Miezelientje en Kakeline de kip.
's-Gravenhage/ Batavia. G.B. van Goor. Tweede druk. Gebonden in halflinnen (achterplat wat gevlekt). Met illustraties in kleur van Phiny Dick.60 pag.
15.00 Euro
Disney, Walt. - Walt Disney's Pinocchio.
A'dam, Margriet, z.j. Half linnen. Oblong. Met de (80) originele tekeningen (plakplaatsjes in kleur) naar de kleurenfilm van Walt Disney. 28 pag.
6.00 Euro
Doorenbos, Clinge. - De avonturen van Piet Stuifzand. Deel 1.
Rotterdam, De Erven de wed. J. van Nelle, [1929]. Oorspronkelijke omslag. 36 pag, 25 x 21 cm. Met illustraties in kleur. MOOI EXEMPLAAR
6.00 Euro
Doorman, Christine - Rie Cramer. - Sprookjes van moeder de Gans.
s-Gravenhage Van Goor z j. Achtste druk. Gebonden in halflinnen met stofomslag. Met tekening van Rie Cramer in z/w en kleur. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
DORHOUT, U.G. - De Babo-club. Vier kornuiten uit het Friesche waterland.
Alkmaar, Kluitman, z.j. 21 x 16 cm. Met 4 platen Pol Dom. In versierd linnen gebonden. Hardcover. 192 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Drotner, Kirsten. - English Children and Their Magazines, 1751-1945.
Yale University Press, New Haven and London, 1988. 24 x 16 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. X, 272 pages. FINE COPY
14.00 Euro
Dulieu, Jean. - Paulus en Eucalypte de heks.
Amst., Ploegsma, 1977. Zevende druk. 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 64 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dulieu, Jean. - De zeven wonderdaden van Kevertje Plop.
Den Haag, Van Goor Zonen, z.j. 64 pag. Gebonden (licht ongaaf), hardcover. 26,5 x 20 cm. Illutsrtraties in kleur van Jean Dulieu.
10.00 Euro
Fabricius, Johan. - Hans de klokkeluider of de duivel in den toren. Wintersprookje in vijf tafereelen.
's-Gravenhage, Leopold, 1925. 32 x 25 cms. Groen linnen. IV, 74 p., 13 paginagrote platen in z/w. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Feith, Jan. - Het indische monster.
Den Haag, Goddard, z.j. Tweede druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties van de schrijver. 418 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Feith, Jan. - De levende mummie of de sportkampioen van vóór 2000 jaar.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, derde druk. 23 x 15 cm.In linnen gebonden. Hardcover. Geïllustreerd door Willy Sluyter. 256 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Feith, Jan. - Uit Piet's kantoorjaren.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, tweede druk. Geïllustreerd door Jan Feith. 280 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Feitsma, J. - 2 Batavieren in het land van Uz.
Amsterdam : De Steenuil, z.j. Eerste druk. 25,5 x 20 cm. Met platen en bandtekening van Willy van de Poll. Gebonden. Hardcover. 82 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Franke, S. - Si Taloe. De dessajongen.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. Eerste druk. In versierd linnen gebonden. Hardcover. Geïllustreerd door Pol Dom. 187 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Hellinga-Zwart,T. - Het Käthe Kruse poppenboek.
Alkmaar, Gebr.Kluitman, z.j. Tweede druk. Oblong: 24 x 28 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met 12 gekleurde platen met scheurtjes die met tape zijn gerepareerd zijn.
15.00 Euro
Hoffmann, Franz. - Die Schule der Leiden Eine Erzählung für die Jugend und deren Freunde
Mit vier Stahlstichen. Stuttgart, Verlag von Schmidt & Spring, 1846. Small 8vo. Halflcoth with marbled boards. Some browning. 133 pag.
22.00 Euro
Huiskamp, Frits. - Naar de vatbaarheid der jeugd. Nederlandstalige kider- en jeugdboeken 1800-1840. Een bibliografische catalogus.
Leiden, Primavera Pers, 2000. 25 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. 568 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ] Deze bibliografische catalogus bevat ruim 4.500 titelbeschrijvingen van Nederlandse kinder- en jeugdboeken. In de titelbeschrijving wordt uitgebreid aandacht besteed aan illustratietechnieken en drukkerskenmerken.
30.00 Euro
Hulstijn, Wouter. - 300 000 k.m. per seconde met Dr. Overal.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. 24 x 18 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 182 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Hürlimann, Bettina. - Europäische Kinderbücher in drei Jahrzehnten
Atlantis, Zürich, Freiburg, 1959. 24,5 x 16,5 cm. Original-Halbleinen mit Schutzumschlag. 247 Seiten, zahlr. Abbildungen in S/W. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Idserda, Stins van. - Bakvisch af.
Tijdstroom Lochem,1934. 25 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Geillustreerd door J.Stegeman. 221 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jehu, Felice. - Agnes Slawonski. Geïllustreerd door Pol Dom.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, derde druk. 23 x 16 cm. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. 224 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jetses, Cornelis. - Zal ik je eens wat vertellen .... Een boek vol nieuwe kijk-en leesverhalen bij illustraties van Cornelis Jetses.
Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 1981. 4to. Linnen met stofomslag. 188 pag.
10.00 Euro
Jetses, Cornelis. - Zal ik je eens wat vertellen .... Een boek vol nieuwe kijk-en leesverhalen bij illustraties van Cornelis Jetses.
Alphen aan den Rijn, A.W. Sijthoff, 1984. Tweede druk. 30,5 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 188 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kerstboek. - Derde Kerstboek. Samengesteld onder redactie van P.J. Risseeuw.
Nijkerk, Callenbach, 1926. 27 x 20 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 266 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - Ab en z'n vrienden. Een verhaal voor jongens. Met illustraties van Jan Sluyters.
Amersfoort, Valkhoff, z.d. Derde druk. Linnen. 217 pag. - Redelijk exemplaar.
10.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - In Den Otter. Een ware gebeurtenis uit het jaar 1813. Geïllustreerd door Johan Braakensiek.
Amersfoort, Valkhoff & Co. , z.j. Tweede druk. Linnen. Met illustraties. 210 pag.
14.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - Jachtavonturen met oom Theo en Aboe Do.
Zaandam, Hille, 1926. 29,5 x 22,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Geïllustreerd door Piet van der Hem. 78 pag.+ register + katern met 96 kleurenplaatjes. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - Jachtavonturen met oom Theo en Aboe Do.
Zaandam, Hille, 1926. 29,5 x 22,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Geïllustreerd door Piet van der Hem. 78 pag.+ register + katern met 96 kleurenplaatjes. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - Jongens van Oudt-Holland. Met illustraties van Joh. Braakensiek.
Amersfoort, Valkhoff & Co. , vijfde druk. Linnen. 203 pag.
10.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - Okke Tannema. Geïllustreerd door Johan Braakensiek.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, vierde druk. Linnen. 227 pag.
10.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - Pension Zonneduin. Geïllustreerd door Joh. Braakensiek.
Amersfoort, Valkhoff & Co. Derde druk. Linnen. 215 pag.
10.00 Euro
Kieviet, C. Joh. - De Woelwater.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, z.j. tweede druk. Linnen. Geïllustreerd door Joh. Braakensiek. 243 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Koot, Ton (red.). ; Klaasse, Piet. - Vacantieboek voor jongens. Met tekeningen van Piet Klaasse.
Amsterdam, Allert de Lange z j. 4to. Halflinnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 240 pag.
10.00 Euro
KRAAN, H J VAN DER. - Kees Koepel.
's-Gravenhage, Carrière z j. Tweede druk. Met ill W J Muller. In halflinnen gebonden (vlekjes op de rug). 227 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kramer, J.G. - Om de schatten van de onoverwinlijke vloot. Serie: Oranje-bibliotheek voor jongens ens meisjes.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, z,j. Linnen. Illustraties J.M. W. Wins. 202 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kuiper, A.C. - Elsje. Geïllustreerd door Louis Raemaekers.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. Vijfde druk. Linnen. 229 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kuyk, N.W.C. - Een wandeltocht met avonturen.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. Tweede druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties door J.G. Kesler. 207 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kuyk, N.W.C. - Een wandeltocht met avonturen.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. Derde druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties door J.G. Kesler. 207 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ligthart Jan en H. Scheepstra. - Ot en Sien voor de scholen in Nederlandsch Oost-Indië. Bewerkt door A.F.Ph. Mann. Veertiende druk.
Alphen aan den Rijn: A.W. Sijthoff, 1978. 21 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 316 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Linden, Jaap ter. Vries, Anne de; Welsink, Dick - A is een aapje. Opstellen over ABC-boeken van de vijftiende eeuw tot heden.
Amsterdam, Querido, 1995. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 157 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Listal, Alfred. - Van de Wortelkindertjes. Versjes von Alfred Listal.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, circa 1920 [?]. Op de titelpagina: twee naampjes en de vermelding 'St Nicolaas 1924'. Vijfde druk. 29,5 x 23 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met 8 gelithografeerde platen in kleur over de hele pagina en een plaat als dubbele pagina. Exemplaar met gebruikssporen maar toch redelijk te noemen. [ Met afbeelding ]
50.00 Euro
Louwerse, P. - Bloemlezing uit de Duizend en een nacht.
Amsterdam, Veen, z.j. Vijfde drk. In linnen gebonden. Hardcover. Met 5 platen van H.C. Louwerse. 236 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Luber, Jet. - De zeedistels.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, zonder jaar. Eerste druk. 25 x 17 cm. Met illustraties door Lies Hendriks. 237 pag. (Bekroonde boeken)GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Magnus, Lady. - Boys of the Bible.
Illustrated by John Lawson & Henry Rylands. London, Raphael Tuck, (1898). Blue, decorated gilt cloth. Illustr. in col (also full page) and b/w. Some foxing but elsewhere a very good copy. 76 pag.
15.00 Euro
Marryat, Kapitein. - Jack Rustig.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, vijfde druk. Versierd linnen. Met 10 platen van Johan Braakensiek. 218 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Marryat, Kapitein. - Jakob Eerlijk. Naar het Engelsch van Kapitein Marryat bewerkt door P.J.Andriessen.
Rotterdam, D. Bolle, zesde druk. Linnen. Met 8 platen. 241 pag.
12.00 Euro
Marxveldt, Cissy. - Joop van Dil-ter Heul.
Met tekeningen van Is. van Mens. Amersfoort, Valkhof, z.j. 25 x 17 cm. Zesde druk. In linnen gebonden. Hardcover. 255 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Maurik, Justis van. - Toen ik nog jong was.Tweede druk
Amsterdam, van Holkema & Warendorf. Linnen. Illustraties van Johan Braakensiek, Karel Verbrugge, Jan Linze, Henri Beijer Jr. en photogr. momentopnamen van Dr. E. Neuhauser. 304 pag. « Goed exemplaar »
13.00 Euro
Meuldijk, Wim. - Ketelbinkie vertelt uit zijn jeugd. Deel 2.
Uitgave: Nieuw Utrecht Dagblad. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 28 pag.
10.00 Euro
Naeff, Top. - De tweelingen.
Amsterdam, Becht, z.j. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Bandontwerp Cornelia van der Hart. Met 8 platen A. Klinkhamer. 23 x 15,5 cm. 94 pag. Op schutblad met tape een foto geplakt van Top Naeff.
15.00 Euro
Osenbruggen, Cor van. - Hoe 't Flip en Henk verder ging.
Den Haag, Van Goor Zonen, z.j. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Met bandtekening en platen; B.; Midderigh-Bokhorst. 168 pag.
14.00 Euro
Pennarts, Hans. - De strijd om het ven.
Amsterdam, Meulenhoff z j. Eerste druk. In half linnen gebonden. Illustraties Hans Borrebach. 190 pag.
10.00 Euro
Perry, George with Bestall, Alfred. - Rupert: A Bear's Life.
London: Pavillion Books, 1986. Second impression. 8bvo. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Richly illustrated in color and b/w. 169 pages.
13.00 Euro
Riemens-Reurslag, J. - Het jeugdboek in de loop der eeuwen.
's-Gravenhage, Van Stockum, 1949. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. XV, 260 pag.
12.00 Euro
ROELOFS, JAC., Doeve, J.F. - Onder de Geuzenvlag. De slag op de zuiderzee
Meulenhoff Amsterdam, z.j., 203 pag. Linnen. Illustraties en bandtekening van J.F. Doeve. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ryckaerts, Erik. - Vlaamse jeugdliteratuur sinds 1832.
Exhib. cat. Brussel/Antwerpen, 1879/1980. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. XVIII, 230 pag.
22.00 Euro
Sinclair, F. de. - Meneer Focus als Globe-Trotter.
Amsterdam: van Holkema & Warendorf, 1908. Eerste druk. 214 pag. Linnen. Illustr.: Chris Kras Kzn.
10.00 Euro
SIRKS-JOUSTRA, A.A. - Aan twee kanten.
Alkmaar, Kluitman Alkmaar, (1929). 205 pag. In linnen gebonden. Hardcover. Band van H.Pieck. Geïllustreerd door Netty Heyligers. 21 x 15,5 cm. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Smith, Jo. - Klein Lizeke. Met plaatjes van Jan Franse.
Arnhem, Ten Brink, z.j. 21,5 x 18 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 64 pag.
14.00 Euro
soest, Ems I.H. - Pauli's leerschool.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. Eerste druk. 24 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met zw/w platen Hans Borrebach. 240 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
soest, Ems I.H. - De Pauw. Een verhaal van modern meisjesleven in Indië. Geïllustreerd door Anni van de Ruit.
Alkmaar, Gebr. Kluitman, z.j. Eerste druk. 24 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 272 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Swift, Jonathan. - Gulliver's reizen naar verschillende verre landen.
Haarlem, Gottmer, 1940. 28 x 21 cm. In verguld blauw linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. door Rein van Looy. 351 pag. Redelijk goed exemplaar.
12.00 Euro
Thomson, Susan Ruth. - Kate Greenaway. A catalogue of the Kate Greenaway Collection Rare Book Room, Detroit Public Library.
Detroit, 1977. Cloth with dustwrappers. With illustrations in col. and b/w. 212 pag.
17.00 Euro
Ufkes, Jo. - Een vroolijke Frans. Geïllustreerd door Louis Raemaekers.
Amersfoort, Valkhoff & Co., z.j. Tweede druk. Linnen. 236 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Valkema Blouw, J. P. - Het goud van de Melusco.
Lochem, De Tijdstroom, z.j. Eerste druk. Linnen. Met vele tekeningen van Hugo Polderman. 252 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Valkenstein, Kees. - Peter.
Utrecht, W. de Haan, circa 1920. Eerste druk. Linnen (rugdecoratie gedeeltelijk vervaagd). Met illustraties in z/w. 224 pag. - Redelijk mooi exemplaar.
16.00 Euro
Valkhoff, Rein en Marée, Piet. - Bob en Ben op stap met de K.L.M.
Leopold: Den Haag, [1934]. Oblong: 25,5 x 34 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 32 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Verne, Jules. - 20.000 mijlen onder zee. Oostelijk halfrond.
Amsterdam, Elsevier, 1912. 20 x 14,5 cm. In blauw verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 192 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Verne, Jules. - De kinderen van Kapitein Grant. Zuid-Amerika.
Amsterdam, Elsevier, circa 1920. 20 x 14,5 cm. In blauw verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w (houtgravures). 227 pag. Resten van een stickertje op voorplat. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Vletter, A.C.C. de. - Hein past op de dubbeltjes. Illustraties Frans van Noorden.
Utrecht, Bruna, z,j. Eerste druk. 23 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 264 pag. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Vletter, A.C.C. de. - Het witte huis.
Alkmaar, Gebr.Kluitman, z.j. Eerste druk. Geïll. door J.G.Kesler. Linnen. (Ons genoegen - Serie A: Jongensboeken) 160 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Vries, Anne de & C. Jetses. - Groot Vertelboek voor de Bijbelse Geschiedenis. II: Het Nieuwe Testament.
Kampen, Kok. 1968. Zestiende druk . 312 pag. Met illustraties van C. Jetses. In linnen gebonden. Hardcover.
10.00 Euro
Vémor, Ella. - De droomtuin.
Alkmaar, Kluitman, zonder jaartal. Eerste druk. , Met vier illustraties in kleur door Helen Jacobs. Band van Jan Wiegman. 24 x 18 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 112 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Ward, Gerald W. R. - The American Illustrated Book in the Nineteenth Century.
Winterthur: Henry Francis du Pont Winterthur Museum, 1987. First published. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in b/w. X, 273 pages. FINE COPY
12.00 Euro
Wouters, D. - Over het illustreeren van leesboeken voor kinderen. Met 192 illustratiën.
Reprint : Bussem, 1913. C.A.J. van Dishoeck. Schiedam, Interbook International B.V., 1977. Linnen met stofomslag. 182 pag.
14.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design