Catalogi Stedelijk Museum Amsterdam/ Catalogues Municipal Museum Amsterdam


Terug naar Homepage

SM 1924:  - Catalogus van schilderijen, teekeningen en beeldhouwwerken in het Stedelijk Museum.
Behorend aan en in bruikleen bij de Gemeente Amsterdam. Orig. wrappers. 30 textpag. + 120 plates in b/w. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1925:  - Historische tentoonstelling Amsterdam 1925.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1925. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 56 pag. gevolgd door 48 illustraties in z/w.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1925:  - Historische tentoonstelling.
Orig. wrappers (incomplete). 187 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1930:  - Tentoonstelling Rodin.
Orig. wrappers. Illustr. Organised by Kunsthandel Frans Buffa & Zonen. 88 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1933:  - Tentoonstelling Breitner ingericht door de gemeente Amsterdam.
Orig. wrappers. 16 textpag. + 68 plates. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1933:  - Fodor. Jan en Casper Luyken.
Orig. wrappers. Illustr. 28 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1936:  - Twee eeuwen Engelsche kunst.
Orig. wrappers. Illustr. 102 tekstpag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1937:  - Edvard Munch.
Orig. wrappers (slightly damaged). Illustr. 32 textpag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1937:  - Van Dongen, eere tentoonstelling.
Orig. wrappers. Illustrations.  

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1938:  - Fodor. Pieter Jansz. Saenredam 1597 - 1665.
Orig. wrappers. 28 textpag + 27 photopag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1938:  - Honderd Jaar Fransche Kunst.
Orig. wrappers. Illustr. 126 textpag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1939:  - Rondom Rodin.
Tentoonstelling honderd jaar Fransche sculptuuur. Orig. wrappers. Illustr. 128 textpag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1941:  - In Holland staat een huis.
Het interieur van 1800 tot heden. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 64 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1941:  - In Holland staat een huis. Het interieur van 1800 tot heden.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1941. 13 x 19 cm. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 64 pag. FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1941:  - Jan Sluijters, eeretentoonstelling.
Orig. wrappers. Illustr. 20 textpag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1941:  - Jan Sluijters, eeretentoonstelling.
Orig. wrappers. Illustr. 20 textpag. Name on titlepage 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1941:  - Tentoonstelling van werken der leden van den Nederl. Kring van Beeldhouwers. van 1 februari tot 2 maart 1941.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1941. Stapled. Orig. wrappers. 20 x 14 cm. With a few inscriptions in the margin. 28 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1945:, Vrije boek in onvrije tijd. & Jong, Dirk de.  - Het vrije boek in onvrije tijd. Tentoonstelling van letterkunde die in Nederland gedurende de bezetting in het verborgene is gedrukt en verspreid.
Oorspr. omslag, 18,5 x 10,7 cm, 24 pag. Tekst N.A. Donkersloot, H. de la Fontaine Verwey, G.Kamphuis. Typ. R. Kuipers. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1945:, Werkman, H.N. & Vries, Hendrik de.  - H.N. Werkman, Drukker-Schilder.
Oorspr. omslag, 16 pag. gevolgd door illustraties in z/w. Tekst Hendrik de Vries, A.J.Zuidhoff. Typ. D.Elffers. Catalogus expositie in het Stedelijk te Amsterdam (24 nov.-17 dec. 1945). REDELIJK EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1945:, Werkman, H.N. & Vries, Hendrik de.  - H.N. Werkman, Drukker-Schilder.
Oorspr. omslag, 16 pag. gevolgd door illustraties in z/w. Tekst Hendrik de Vries, A.J.Zuidhoff. Typ. D.Elffers. Catalogus expositie in het Stedelijk te Amsterdam (24 nov.-17 dec. 1945). KEURIG EXEMPLAAR  

35.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1946:  - 5 generaties. Schilderijen van 1800 tot heden. [vijf]
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 48 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1946:  - Britsche Schilders der 20e eeuw.
Werken uit de Tate Gallery. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 42 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1946:  - Coba Ritsema.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 26 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1946:  - Leo Gestel.
Herdenkingstentoonstelling. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. 20 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1946:  - Teekeningen van Fransche Meesters 1800-1900.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 58 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1947:  - Belgische sierkunst.
Orig. wrappers. Typ. Sandberg. Illustr. in b/w. 32 pag. ALS NIEUW 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1947:  - Chagall.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1947:  - Henri de Toulouse-Lautrec.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 44 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1947:  - Turner.
Orig. wrappers, sl. stained. Illustr. Typ. Sandberg.  

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1948:  - Ferdinand Hodler. Cat. 42.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1948:  - Negen beelden voor het Hildebrand monument door prof. Bronner. Cat. 43.
Orig. wrappers. Illustr. Text V.P.S.Esser. Typ. Sandberg. 16 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1948:  - Vincent van Gogh en zijn Nederlandse tijdgenoten. Cat. 44.
Orig. wrappers. Illustr. Text H.L.C.Jaffé. Typ. Sandberg. 44 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1948:  - 13 beeldhouwers uit Parijs. Duchamp-Villon, Brancusi, Gonzalès, Gargallo, Laurens, Arp, Chauvin, Zadkine, Lipchitz, Giacometti, Richier, Couturier, Auricoste. Cat. 50.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1948. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 48 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1948:  - Joseph Kutter. Cat. 53.
Schilder uit Luxemburg. Orig. wrappers.Illustr. Typ. Sandberg. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1948:  - Japanse houtsneden.
Verzameling Ferd. Lieftinck. Orig. wrappers. Illustr. Text G.Knuttel Jr. 64 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1948:  - Johan Barthold Jongkind 1819-1891. Schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen.
Inl. Claude Roger-Marx. .Orig. wrappers. Oblong, Small 8vo. Typ. Sandberg. Illustr. in b/w. 84 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1949:  - Maria E. van Regteren Altena. Cat. 55.
Ter gelegenheid van haar 80ste verjaardag. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1949:  - Twaalf Britse schilders. Cat. 56.
Smith, Lowry, Spencer, Nicholson, Hitchens, Tunnard, Sutherland, Macbride, Colquhoun, Le Broquy, Minton, Craxton. Orig. wrappers. Illustr. Text Herbert Read. Typ Sandberg. 32 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1949:  - Expressionisme van Van Gogh tot Picasso. Cat. 64.
Orig. wrappers (small stain). Illustr. Text H.L.C.Jaffé. Typ. Sandberg. 58 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1949:  - Kunst uit het Zuidzee gebied. Cat. 66.
Orig. wrappers. Illustr. 36 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1949:  - Nelly Bodenheim. Cat. 68.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text Lizzy Ansingh. Typ. Sandberg. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1949:  - Fodor. De Keerkring. Groepstentoonstelling van de vakgrope kunstschilders in de federatie.
Amsterdam, 1949. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1949:  - Hokusai.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. 66 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - 67. Henry Moore.
Orig. wrappers. Illustr. Text Henry Moore, Herbert Read. Typ. Sandberg. 40 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - Henry Moore. Cat. 67.
Hardcover (rebound). Illustr. Text Henry Moore, Herbert Read. Typ. Sandberg. 40 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - Figuren uit de Italiaanse kunst na 1910. Cat. 69.
Orig. wrappers. Illustr. Text H.L.C. Jaffé. Typ. Sandberg. 36 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - W.H. Singer Jr. n.a. Cat. 71.
Orig. wrappers.Illustr. Text R.W.P. de Vries Jr.. Typ. Sandberg. 16 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - 6 Zwitserse Kunstenaars. Hans Berger, Ernst Morgenthaler, Coghuf, Fritz Pauli, Hans Fischer, Walter Linck.Cat. 72.
Orig. wrappers. Illustr. Text en typ. Sandberg. 40 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - Amerika schildert. Cat. 74.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 40 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - 19 schilders uit Haiti. Cat. 75.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1950. Orig. wrappers. Illustr. Text and typ. Sandberg. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - Alexander Calder. Cat 76.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1950. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 8 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1950:  - Edgard Tijtgat.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Benno Wissing. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1950:  - Willet. Amsterdams goud en zilver.
Orig. wrappers. Illustr. 76 pag. with 16 picturepostcards. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1951:  - 80. Tien Belgische beeldhouwers.
Orig. wrappers. Illustr. Photogr. Emmy Andriesse. Typ. Sandberg. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1951:  - Expressionisme. Cat 82.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1951. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 36 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1951:  - Rembrandt, Hokusai, Van Gogh. Cat 83.
Tekeningen/Drawings. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1951:  - Jan Sluijters. Cat 84.
Orig. wrappers. Illustr. Text Jan Sluiters. Typ. Sandberg. 36 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1951:  - Max Beckmann. Cat 84.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 26 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1951:  - Charley Toorop.
Orig. wrappers. Illustr. Text A. Hammacher. Typ. H. Verburg. 40 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1951:  - Hendrik Chabot.
Orig. wrappers. Illustr. Text A.Hammacher. Typ. Benno Wissing. 40 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Edgar Degas. Cat 87.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 26 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Matthieu Wiegman. Cat. 88.
Orig. wrappers. Illustr. Texst N.R.A.Vroon. Typ. Sandberg. 28 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Honderd Chefs d'Oeuvre meesterwerken. Uit het nationaal museum voor moderne kunst te Parijs. Cat 89.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 52 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - 90. Photographie. Eva Besnyö, Cas Oorthuys, Carel Blazer, Emmy Andriessen.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1952 Orig. wrappers. Text Werner Schmalenbach, Jan Elburg. Illustr. in b/w. Typ. Sandberg. 68 pag. NEAR FINE COPY  

35.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Floris Vester. Cat 91.
Orig. wrappers. Illustr. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Georges Rouault. Cat 92.
Amsterdam, Stedelijk Museum / Brussel, Éditions de la Connaissance, 1952. 59 pages. With numerous text-illustrations in black & white. Original ill. wrappers. Square-8°. Text in Dutc 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - De duivel in de beeldende kunst. Cat 94.
Orig. wrappers. Illustr. Text Kamiel Huysmans, E.F.van der Grinten. 48 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Vals of echt ? Cat 96.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 40 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1952:  - Vals of echt ? Cat 96.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. Naam op voorblad. 40 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Dertien Belgische schilders. Alechinsky, Bertrand, Bonnet, Brusselmans, Corbaert, Delvaux, Guiette, Mendelson, Margritte, Mortier, Ongenae, Van Lint, Van Roy. Cat. 98.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1952. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Fodor. Léger de bouwers.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1982. Orig. wrappers. Illustr. Text Fernand Léger. Typ. Sandberg. 16 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - Kunst uit Krefeld.
Weefselcollectie van de textielingenieursschool. Orig. wrappers. Illustr. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Verzameling Dr.O.Domnick. Cat 100.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - 101. Elf tijdgenoten uit Parijs. Bazaine, Bissière, Estève, Gischia, Manessier, Pignon, Prassinos, Singier, Bram van Velde, Geer van Velde, Veira da Silva.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1953. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Van Gogh's grote tijdgenoten. Cat 104.
Cézanne, Gauguin, Toulouse Lautrec, Manet, Monet, Pisarro, Renoir, Seurat. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 56 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Naalden werken wonderen. Cat 105
Vier eeuwen borduurwerk van vele landen uit de collectie Jacoby-Ilé. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 32 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Eeuwfeest Vincent van Gogh. Cat 107.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1953. Orig. wrappers. Illustr. Text Georges Rouault, Jan Sluijters, Charley Toorop. Typ. Dick Elffers. 68 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Engels ceramiek. Cat 111.
Weefsels en vlechtwerk. Orig. wrappers. Illustr. Text Henry Rothschild. Typ. Sandberg. 24 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Graham Sutherland. Cat 99.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sutherland, Herbert Read, Kenneth Clark. Typ. Sandberg. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Collectie Theo van Gogh. Met uitzondering van de werken van zijn broer Vincent. Cat 102
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1953. Orig. wrappers. Illustr. Text V.W.van Gogh. Typ. Sandberg. 28 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1953:  - Herman Kruyder.
Orig. wrappers. Illustr. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - Wandtapijten van Franse kunstenaars van heden. Cat 112.
Orig. wrappers. Illustr. Text Pierre Vorms. Typ. Wim Brusse. 28 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - August Macke. Cat 114.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1954. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 20 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - Duitse kunst na 1945. Cat 115.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 64 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - Collectie Philippe Dotremont. Cat. 116.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1954. Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. Text Paul Fierens. Typ. Sandberg. 46 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1954:  - Willet. Oude Oosterse tapijten. Cat 117.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 20 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - P. Ouborg. Cat 120.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Typ. Sandberg. 28 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - Oskar Schlemmer. Cat 121.
Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. Text Oskar Schlemmer a.o. Typ. Sandberg. 28 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - Verluchte handschriften uit de Nederlanden tot 1550. Cat 124.
Orig. wrappers. Illustr. Text J.J.M.Timmers. Typ. Sandberg. 36 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - 9 Jaar Stelijk Museum 1945-1954.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1954. Orig. wrappers (in yellow/white). Illustr. Text Sandberg c.s. Typ. Sandberg. 32 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1954:  - 9 jaar Stelijk Museum Amsterdam 1945-1954.
Orig. wrappers (in red/brown). Text Sandberg c.s. Typ. Sandberg. 48 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Vijf Amerikanen in Europa. Cat 125.
Alcopley, Cheimsky, Fontaine, Levee, Parker. Orig. wrappers (bit stained). Illustr. Text & typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Vijf Amerikanen in Europa. Cat 125. Alcopley, Cheimsky, Fontaine, Levee, Parker.
Orig. wrappers. Illustr. Text & typ. Sandberg. 20 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Israëlische kunst. Cat 126.
Orig. wrappers. Illustr. Text Eugen Kolb. Typ. Sandberg. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Veira da Silva, Germaine Richier. Cat 127.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1955. Orig. wrappers. Illustr. Typ. sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Franz Marc. Cat 128.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1955. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Massimo Campligi. Cat 130.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Julio Gonzales. Cat 131.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 44 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Adam. Cat 132.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1955. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Vincent van Gogh. Cat 134.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1955. Orig. dam. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 64 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Willet. Mensen aan tafel. Cat 135.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Joseph Zaritsky. Cat 137.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1955:  - Lily Benz. Cat 139.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1955. Orig. wrappers. Illustr. Text Gerhard Frei. Typ. Sandberg. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Robert Jacobsen. Cat 140.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1955. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 16 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Hiroshima 1945 Iri Makuri + Toshiko Akamatsu. Cat 141.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Willet. Kind en kinderleven in Nederland 1500-1900. Cat 142.
Orig. wrappers. Illustr. Text Cloeck, John B.Knipping. Typ. Sandberg. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Gabrielle Mucchi.
Folder. Illustr. Typ. Sandberg. 6 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1955:  - Nationale tentoonstelling 5 mei.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Brusse. 36 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Joan Miró. Catalogue 143.
Orig. wrappers. 18 x 14 cm. Illustr. Text in French and Dutch. 48 pag. NEAR FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Joan Miró. Catalogue 143.
Orig. wrappers. 18 x 14 cm. Illustr. Text in French and Dutch. 48 pag. FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Nele Renée Bode - Vrolijke vrouwentooi. Cat 144.
Folder. Illustr. Typ. Sandberg. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Willet. Hoe laat was het? Cat 145.
Het Nederlandse uurwerk. Orig. wrappers. Illustr. Text Enrico Morpurgo. Typ. Sandberg. 48 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Suze Robertson. Cat. 146.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Orig. wrappers. Illustr. Text A.M. Hammacher. Typ. Sandberg. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - John Raedecker 1895-1956. Cat. 148.
Orig. wrappers. Illustr. Text H.P.L. Wiessing, Mari Andriessen. Typ. Sandberg. 36 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Willi Baumeister schilderijen. Cat. 149.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 16 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Groepstekeningen van kinderen uit Frankrijk vervaardigd onder leiding van Vige Langevin en Jean Lombard. Cat. 150.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Folder. Illustr. Typ. Sandberg. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Lehmbruck. Cat. 151.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Orig. wrappers. Illustr. Text Werner Schmalenbach. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Fodor. Van Niepce tot Moholy-Nagy. De geschiedenis van de fotografie. Cat. 153.
Tentoonstelling uit de Gernsheim verzameling. Orig. wrappers. Typ. Sandberg. 36 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Rodin de Hellepoort. Cat. 154.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1956:  - Austria. Kunst uit Oostenrijk. Cat. 155.
Orig. wrappers. lllustr. Text Werner Hofman. Typ. Sandberg. 54 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Marc Chagall - werk van latere jaren. Cat. 157.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Orig. wrappers. Illustr. Text Chaja Goldstein. Typ. Sandberg. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - 158. Léger wegbereider.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Vier kunstenaars uit Yougoslavië. Cat. 159.
Folder. Illustr. Typ. Sandberg. 6 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Frederick Franck.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1956:  - Textiel als kunst.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1956. Oblong: 17 x 25 cm. Orig. wrappers. With illustrations in color and b/w. 18 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Jonge schilders uit Urugay. Cat. 160.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - 161. Roberto Burle Marx.
Folder. Illustr. Typ. Sandberg. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Chris + Lucila Engels. Cat. 162.
Orig. wrappers. Illustr. Text Ahne, Luc Tournier. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Hiroshima 1945. Cat 163.
By Iri Maruki en Toshiko Akamatsu. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Paul Klee. Cat. 164.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text Paul Klee. Typ. Sandberg. 40 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Frits van den Berghe. Cat. 165.
Orig. wrappers. Illustr. Text Em Langui. Typ. Sandberg. 36 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Fodor. FODOR HERLEEFT in de tentoonstelling ROMANTIEK. Cat. 166.
Orig. wrappers. Illustr. Text H.O.K. Cruys Voorbergh. Typ. Sandberg. 28 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Hedendaagse negerkunst uit Centraal-Afrika. Cat. 167.
Collectie Rolf Italiaander. Orig. wrappers. Illustr. Text Rolf Italiaander, Cees Nooteboom. Typ. Sandberg. 18 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Hitchens + Chadwick. Cat. 168.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1957. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 18 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Duncan. Cat. 170.
Orig. wrappers. Illustr. Text Duncan. Typ. Sandberg. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Phasen. Pahses. Cat. 172.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1957. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text Edouard Jaguer, Cristian Dotremont, Francois Arnal, Ghérasim Luca, Lucebert en Pierre Alechinsky. Typ. Sandberg. 40 pag. 

50.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1957:  - Livinus. Cat 173.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1957. Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. Text Hans Redeker, Livinus van de Bundt. Typ. J.van Loenen Martinet. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Fodor. Amsterdam theaterstad. Het toneelmuseum in Fodor. Cat. 174.
Orig. wrappers. Illustr. Typ Sandberg. 36 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Willet. Trekt de schoen u aan? Cat. 175.
Orig. wrappers. Illustr. Text Ed. Engensperger. Typ. Sandberg. 24 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Europa 1907. Cat. 176.
Orig. wrappers. Illustr. Text H.L.C. Jaffé. Typ. Sandberg. 40 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Breitner tussen de schilders van Amsterdam. Cat. 178.
Orig. wrappers. Illustr. Text J.C. van der Waals. Typ. Sandberg. 44 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1957:  - Bibliotheek Stedelijk Museum Amsterdam Catalogus. Library of modern art. Bibliotheque de l'art moderne. Bibliothek fuer moderne kunst. Biblioteca del arte moderno.
Paperback / Softcover. 26 x 19 cm. 180 pag. The catalogue design is by Willem Sandberg; introduction in Dutch, English, German, French and Spanish; with the following sections: systematic catalogue; artists' monographs; index of the series; periodicals and an index of authors. NICE COPY  

35.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Bissière. Cat. 180.
Orig. wrappers. Illustr. Text Bissière. Typ. Sandberg. 40 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Kunstenaars uit Brabant. Cat. 181.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, Lambert Tegenbosch, F.Léger. Typ. W.Crouwel. 27 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Jacques Lipchitz. Cat. 184.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, Lipchitz. Typ. Sandberg. 36 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - 185. Grieshaber.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1958. Folder. Illustr. in b/w. Typ. J. van Loenen Martinet. 16 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Gabo. Cat. 187.
Orig. wrappers. Illustr. Text Herbert Read. Typ. Benno Wissing. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Vincent van Gogh (1853-1890). Cat. 187.
Leven en scheppen in beeld. Orig. wrappers. Text V.W. van Gogh, M.E.Tralbaut. Typ. Sandberg. 78 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Emil Nolde. Cat. 188
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1958. Orig. wrappers. Illustr. Text Emil Nolde. Typ. Sandberg. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Jackson Pollock. Cat. 189.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Typ. Sandberg. 24 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - De renaissance der XXe eeuw. Paul Cézanne, Cubisme, Blaue Reiter, Futurisme, Suprematisme, De Stijl, Het Bauhaus. Cat. 191.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1958. Orig. wrappers. Illustr. Text H.L.C.Jaffé, Guillaume Apollinaire, Franz Marc a.o. Typ. Sandberg. 52 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Van romantiek tot Amsterdamse school. Cat. 192.
Schilderijen uit de collectie B. de Geus van den Heuvel. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 36 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Kinderen lazen kinderen lezen. Cat. 195.
Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. Text C.F. van Veen. Typ. Sandberg. 76 pag. MOOI EXEMPLAAR 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1958:  - Willet. Romantische school. Cat. 196.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Isaac Israëls. Cat. 196a.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1958. Orig. wrappers. Illustr. Text Ch. Wentinck. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Leo Wollner, textielontwerper. Cat. 197.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1958. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text Inge Santner. Typ. Sandberg. 24 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Leven met beelden. Cat. 198.
Orig. wrappers. Illustr. Text & typ. Sandberg. 32 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Dada. Zürich, New York, Paris, Berlin, Köln, Hanover. Cat. 199.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1958. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text H.L.C. Jaffé., Tristan Tzara, Hans Jean Arp a.o. Typ. J. van Loenen Martinet. 54 pag. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Livinus, fotopeinture. Cat. 200.
Orig. wrappers. Illustr. Text Hans Redeker, L.v.d. Bundt. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Fodor. Forme E Colori d'Italia.
Italiaanse stijl in de kunstnijverheid en industrie. Orig. wrappers. Typ. Bafetti. 48 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Kleur.
Folder. Typ. Wim Strijbosch. 6 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1958:  - Patrick Bakker.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1958. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Kho Liang Le. 20 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Jean Lurçat. Cat. 201.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 32 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Fayga Ostrower. Cat. 202.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. J.van Loenen Martinet. 8 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Le Fauconnier. Cat. 203.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1959. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Typ. Sandberg. 26 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Jonge Duitse kunst. Cat. 206.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 26 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Alexander Calder. Stabilen Mobilen. Catalogue 208.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, Georges Salles. Typ. Sandberg. 24 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Jonge Spaanse kunst. Cat. 210.
Orig. wrappers. Illustr. 32 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Willet. Oranje boven. Cat. 211.
Speciaal nummer van de Vrienden van de Nederlandse ceramiek. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 60 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - 50 jaar verkenningen in de beeldende kunst uit de eigen verzameling en uit bevriende particuliere collecties in Nederland. Stedelijk Museum, catalogus 212.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1959. Orig. wrappers. Illustr. Text H.L.C.Jaffé. Typ. Sandberg. 54 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1959:  - Poolse schilderkunst van nu. Cat. 214.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Zweedse vormgeving. Cat. 215.
Orig. wrappers. Illustr. 38 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Anna Ticho. Cat. 216.
Folder. Illustr. Typ. Sandberg. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Otto Steinert en leerlingen. Cat. 218.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1959. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Childs. Cat. 219.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1959. Orig. wrappers. Illustr. Text Bernard Childs. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Leyden. Cat. 220.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Bram van Velde. Cat 221.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1959. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text J.P., Samuel Beckett. Typ. Sandberg. 34 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Benner. Cat. 224.
Tekeningen, gouaches, schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text H.L.C. Jaffé. Typ. Gerda C. van der Laan. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Gras Heyen. Experimentele grafiek. Cat. 217.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1959. Orig. wrappers. Illustr. Typ. J. van Loenen Martinet. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1959:  - Monticelli 1824/1886.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Benno Wissing. 56 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Lasar Segall. Cat. 222.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - P. Alma. Cat. 225.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Folder. Illustr. Typ. J. van Loenen Martinet. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Collectie Theo van Gogh. Cat. 226.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Text V.W. van Gogh. Typ. Sandberg. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Collectie Theo van Gogh. Cat. 226.
Orig. wrappers. Illustr. English text by V.W. van Gogh. Typ. Sandberg. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Fodor. Koptische weefsels. Cat. 227.
Weefkunst der vroege Christenen in Egypte 2e-9e eeuw. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Robert Jacobsen. Cat. 228.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Text Eugène Ionesco. Typ. Sandberg. 16 pag. + affiche. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Fritz Harnest. Houtsneden en collages. Cat 229.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Typ. J. van Loenen Martinet. 24 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1960:  - De estorick verzameling van moderne Italiaanse kunst. Cat. 230.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Joop Sanders. Cat. 231.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Tientje Louw. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Kelder. Cat. 233.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Ettore Colla + Shamai Haber Ijzer + Steen. Cat. 234.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - De cyclus in de grafiek. Cat. 235.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 40 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Brusselmans. Catalogue 235b.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Lismonde. Cat. 236.
Folder. Illustr. Typ. J. van Loenen Martinet. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Carel Visser. Cat. 240.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Text Carel Visser. Typ. Pieter Brattinga. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Aankopen veiling Dreesmann. Cat. 242.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 44 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - TRNKA. Cat. 243.
Poppenfilms. Orig. wrappers. Illustr. 12 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - 3 ages leeftijden alter. Cat. 244.
Orig. wrappers. Illustr. Text H.L.C. Jaffé. Typ. Sandberg. 40 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Fodor. Naalden wekten wonderen. Cat. 245.
Borduurkunst der late Middeleeuwen in de Nederlanden. Orig. wrappers. Illustr. Text H. van Haaren. Typ. Sandberg. 34 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Avigdor Arikha, Gea Panter. Cat. 248.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Wessel Couzijn beelden; Schilderijen Ger Lataster. Cat. 249.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. Text H.L.C. Jaffé. Typ. Wim Brusse. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Derkovits. Cat. 250.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 26 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Ardon, overzicht. Cat. 251.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, Ardon, F. Schiff. Typ. Sandberg. 32 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Otto van Rees 1884 -1957. Cat. 252.
Folder. Illustr. in b/w. Typ. J. van Loenen Martinet. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1960:  - Jan Wiegers, overzicht. Cat. 253.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text H.L.C. Jaffé. Typ. J. van Loenen Martinet. 20 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Van natuur tot kunst. Cat. 254.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg e.a. Typ. Sandberg. 32 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Santomaso.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text Marchiori. 12 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1960:  - Santomaso.
Orig. wrappers (dam.). Illustr. Text Giuseppe Marchiori. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Strazza. Cat. 256.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Text Strazza. 6 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Fodor. Charlotte Salomon. Cat. 259.
Folder. Illustr. Typ. Ad Petersen. 6 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Marsden Hartley. Cat. 260.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 42 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Tapijten. Cat. 263.
Folder. Illustr. in b/w. Text Sandberg. 6 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Tsjechisch glas. Cat. 266.
Orig. wrappers. Illustr. Text J.Brozov. Typ. J. van Loenen Martinet. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Lohse. Cat. 268.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Lohse. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Waag. Warschau Ghetto. Cat. 269.
Folder. Illustr. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Gisela Andersch. Cat. 270.
Orig. wrappers. Illustr. Text H.Curjel. Typ. J. van Loenen Martinet. 12 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Pasmore + Paolozzi. Cat. 271.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Willem Reijers 1910 - 1958. Cat. 272.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text Zadkine, A. Roland Holst, Lucebert, M.van Beek. W. Reijers. Typ. Gerda van der laan. 40 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - 273. Alechinsky + Reinhoud. Werken op papier.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text J. Putman. Typ. Sandberg. 28 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Zeventiende Salon de Mai. Cat. 274.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, G. Diehl. Typ. Sandberg. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Henry Moore. Cat. 275.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Text R.Penrose. Typ. Sandberg. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1961:  - Finse vormgeving. Cat. 276.
Orig. wrappers. Illustr. 32 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Polariteit. Het Apollonische en het Dionysische in de kunst. Cat. 277.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Paperback / Softcover. Illustr. in b/w. Text Grochowiak, A. Schröder, Nietsche, H.L.C. Jaffé. Typ. Sandberg. 136 pag. Text in Dutch.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Albert Magnus en zijn tijd. Cat. 278.
Zestiende en zeventiende-eeuwse Amsterdamse boekbanden. Orig. wrappers. Typ. Gerda C. van der Laan. 38 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Carel Willink. Cat. 279.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text C. Wentinck. Typ. Sandberg. 12 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Josef Fassbender. Cat. 280.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg. Typ. Sandberg. 16 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - 281. Jean Pougny 1894 - 1956. Overzicht (Survey).
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Text R.V. Gindertael. Typ. Sandberg. 32 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Hans Polak, Martin Visser, Kho Liang ie. Industrial design. Cat. 282.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Text C.de Moor, R.D. van Dalen, B. Majorick. Typ. Sandberg. 20 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Chris van Geel. Cat. 284.
Tekeningen/objecten. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text L. Th. Lehmann, Chr. van Geel (poems), D. Hillenius, S. Sannes, J. Hanlo. Typ. J. van Loenen Martinet. 20 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Chris van Geel. Cat. 284.
Tekeningen/objecten. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text L. Th. Lehmann, Chr. van Geel (poems), D. Hillenius, S. Sannes, J. Hanlo. Typ. J. van Loenen Martinet. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Fodor. Jong Egypte weeft. Cat. 286.
Folder. Illustr. Typ. Sandberg. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Verzameling Ella Winter. Cat. 287.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, E. Winter. Typ. Sandberg. 28 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Joaquin Torres Garcia. Cat. 288.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. Orig. wrappers. Illustr. Text J. Torres Garcia. Typ. Sandberg. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Otto Nagel. Cat. 289.
Survey. Folder. Illustr. Text E. Barlach, Sandberg. Typ. Sandberg. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1961:  - Malir Vaclav Spala 1885 - 1946. Schilderijen. Cat. 267.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1961. . Orig. wrappers. Illustr. Text J.Setlik. Typ. J. van Loenen Martinet. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Peter Stuyversant Colectie. Cat. 291.
Orig. wrappers. Illustr. Text H. Read, J. Pen, P. Schaeffer, B. Schierbeek (poem). Typ. Wim Crouwel. 34 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - H.N. Werkman 1882 - 1945. Cat. 292.
Werken op papier. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text J. van loenen Martinet, Werkman. Typ. J. van Loenen Martinet. 40 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Wotruba. Cat. 293.
Beelden/tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Hoffmann. Typ. Sandberg, P. van der Have. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1962:  - Maillol. Beelden overzicht. Cat. 294.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Sandberg. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - De droom. Cat. 296.
Folder. Illustr. Text Sandberg. Typ. P. Van der Have. 12 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Grafiek Akademie Arnhem. Cat. 297.
Folder. Illustr. 8 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - 302. Tussen spiegel en venster in Franse katoen.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1962. Orig. wrappers. Illustr. Text C. Cornille. Typ. Sandberg. 18 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Siri Derkert. Cat. 303.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Piet van der Have. 22 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Tekeningen en grafiek van Umberto Boccioni uit de collectie van Harry Lewis Winston. Cat. 304.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. J. van Loenen Martinet. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Alcopley. Cat. 305.
Orig. wrappers. Illustr. Tekst Sandberg. Typ. P.van der Have. 18 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Adja Yunkers. Cat. 306
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, A. Yunkers. Typ. P. van der Have. 10 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Ébneth. Cat. 307.
Survey. Folder. Illustr. Text J. de Gruyter. Typ. P. van der Have. 6 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Experiment in constructie. Cat. 308.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text Sandberg, J. Baljeu. Typ. P. van der Have. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Collectie Rolf E. Stenersen. Cat. 309.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, R. Stenersen. Typ. Sandberg, P. van der Have. 50 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - 4 Amerikanen. Cat. 310.
Japsper Johns, Alfred Lesley, Robert Rauschenberg, Riochard Stankiewicz. Schilderijen, beelden, assemblages. Folder. Illustr. in b/w. Sandberg, P. van der Have. 8 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Karlheinz Stockhausen electronische muziek. Mary Bauermeister schilderijen. Cat. 311.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text K. Stockhausen. Typ. P. van der Have. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Nederlandse bijdrage tot de internationale ontwikkeling sedert 1945. Cat. 312.
Exh. cat. tent.; Amsterdam (Stedelijk Museum) 1962; unpag.; (travelling) exhibition catalogue of the dutch contribution to the international development of art since 1945; design and text in English, French and Dutch by Willem Sandberg; Sandberg choose for the inclusion of the sculptors Constant, Couzijn, Visser and Volten and the painters Appel, Benner, Corneille, De Kooning (presented as a Dutchman), Lataster, Lucebert, Bram van Velde and Wagemaker; SM cat. 312 

18.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Waag. Joodse Feestdagen Pasen. Cat. 313.
Orig. wrappers. Illustr. Text. H.L.C. Jaffé. Typ. Otto Treumann. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - H. Fiedler. Cat. 315.
Orig. wrappers. Illustr. in col. and b/w. Text C. Wentinck. Typ. Piet van der Have. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Hans Verhulst. Cat. 316.
Folder. Illustr. Text A. Hammacher. Typ. P. van der Have. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1962:  - Philip Guston. Cat. 317.
Orig. wrappers. Illustr. Text P. Guston. Typ. Sandberg. 14 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Alan Davie. Cat. 318.
Orig. wrappers. Illustr. Text & typ. Sandberg. 22 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Gérard Léonard van den Eerenbeemt + Peter Schat. Cat. 319.
Collages, prenten, tekeningen, muziek. Orig. wrappers. Illustr. Text Gerrit Kouwenaar, Peter Schat, Bert Schierbeek. Typ. J. van Loenen Martinet. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Guttuso. Cat. 320.
Orig. wrappers. Illustr. Text Sandberg, Renato Guttuso. Typ. Sandberg. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Willet. Het wonder zwart van Delft. Cat. 322.
Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de Vereniging van Vrienden der Nederlandse ceramiek. Orig. wrappers. Illustr. Text A. Vecht. Typ. Piet van der Have. 40 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1962:  - Christiaan de Moor. Cat. 323.
Grafisch ontwerpen. Orig. wrappers Illustr. Text H. Redeker, C. Doelman, V. Bakker-Hefting. Typ. P.C. Cossee. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - 150 jaar Nederlandse kunst 1813 - 1963. Stedelijk Museum Amsterdam
Orig. wrappers (sl. dam). Illustr. in col and b/w. Typ. Otto Treumann. 155 textpag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Fodor. Ongenae. Cat. 325.
Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text Hans Vidar, Ongenae. 8 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - C.M. Kuypers. Cat. 329.
Folder. Illustr. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Sesostris Vitullo. Cat. 330.
Beelden. Orig. wrappers. Illustr. Text. J. Putman. Typ. P. van der Have. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Schrift en beeld/Art and writing/ L'art et l'écriture/Schrift und Bild. Cat. 333.
In corp. with Staatliche Kunsthalle, Baden-Baden, 1963. 23,5 x 23,5 cm. Paperback with french flaps. Softcover. Illustr. in col and b/w. 259 pag. Text in Dutch, English, French and German. NEAR FINE COPY  

44.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Jef Diederen. Cat. 334.
Orig. wrappers. Illustr. Text Bert Schierbeek. Typ. Wim Crouwel. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Pieter Défesche. Cat. 336.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. P. van der Have. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - 337 Fodor. Kunst uit Nieuw Guinea.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Gerda van der laan. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Profiel van textiel - een tijdsbeeld, 1923 - 1963. Cat. 338.
Folding map. Illustr. in b/w. Text H. Sleutelaar, C. Vaandrager. Typ. Wim Crouwel. 6 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Fodor. Fodor 100 jaar. Cat. 340.
Orig. wrappers. Illustr. Text I. H. van Eeghen. 44 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Paul Klee. Cat. 341.
Orig. wrappers. Illustr. Text F. Klee. Typ. Gerda van der Laan. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1963:  - Charles Roelofz. Cat. 343.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Tekst L.P.J. Braat, J. Engelman, C. Roelofz. Typ. Gerda van der Laan. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - i10, Internationale avantgarde 1927 - 1929. Cat. 344.
Folder.Illustr. Text A. Lehning. Typ. J. Schrofer. 6 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Hans Hartung. Cat. 349.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Hofmann, H. Hartung. Typ. Wim Crouwel. 44 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1963:  - Etienne-Martin. Cat. 350.
Beelden, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 36 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - 15 X de Keerkring.
Orig. wrappers. Ill. 26 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Nicolas Schöffer. Cat. 352.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Rudolf Hoflehner. Cat. 353.
Beelden, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Hofmann. Typ. Wim Crouwel. 18 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Mataré. Cat. 357.
Orig. wrappers. Illustr. Text J. Büchner. Typ. Wim Crouwel. 38 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Antonio Saura. Cat 358.
Survey. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1964. Orig. wrapper. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 36 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Collectie Bo Boustedt. Cat. 359.
Beelden. Orig. wrappers.Illustr. Typ. Wim Crouwel. 48 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Hildo Krop. Beelden. Cat. 360.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1964. Orig. wrappers. Illustr. Text J. Voetelink, L. P. J. Braat. Typ. Wim Crouwel. 24 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Jaap Nanninga. Cat. 361.
Survey. Folder. Illustr. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Alfred Jensen. Cat. 362.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - André Masson. Cat 363.
Orig. wrappers. Illustr. Text D. Kahnweiler, W. Haftmann. Typ. Wim Crouwel. 38 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Arman. Cat 365
Overzicht. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1964. Orig. wrappers. Illustr. Typ. des. Wim Crouwel. 26 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Jef Diederen. Cat. 368.
Tekeningen, gouache. Orig. wrapper Illustr. Text J. Diederen, B. Schierbeek. Typ. Wim Crouwel. 10 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Jorn. Cat. 371.
Schilderijen, overzicht. Oorspr. omslag. Minimale vochtschade. Ill. Tekst A. Jorn. Typ. Wim Crouwel. 26 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1964:  - Courtin. Cat. 372.
Prenten. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Vijf fotografen.
Hans van Dordrecht, René van der Meulen, Hans Pelgrom, Wim Renes, Sanne Sannes, Orig. wrappers. Illustr. Typ. H. Buys. 12 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Hans Hofmann. Cat. 375.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text W. C. Seitz. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Martin Engelman. Cat. 376.
Orig. wrappers. Illustr. Text Patrick Waldberg. 6 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Naum Gabo. Cat. 378.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text L. Martin. Typ. Wim Crouwel. 26 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Roger Hilton/schilderijen, Gwyter Irwin/collages, Bernard Meadows/plastiek, Joe Tilson/constructies. Cat. 380.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 34 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Fotoprijs Amsterdam 1965. Cat. 382.
Kors van Bennekom, Korn Dijksma, Jacques Huinck, Philip Mechanicus, René van der Meulen, Martin Neumann, Wim Renes, Chris Stapel. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 22 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Alberto Giacometti. Cat. 386.
Tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text A. Giacometti. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Victor Brauner. Cat. 387.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Hoffmann. Typ. Wim Crouwel en Anneke Huig. 44 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Nieuwe vormen van ceramiek. Cat. 388.
Orig. wrappers (spine repaired). Illustr. Text L. Crommelin. Typ. Wim Crouwel en Anneke Huig. 50 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Cy Twombly. Cat. 390.
Orig. wrappers. Illustr. Text P. Wember. Typ. Wim Crouwel en Anneke Huig. 12 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Bissière. Cat. 392.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text Bissière. Typ. Wim Crouwel en Anneke Huig. 26 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Mark Tobey. Cat. 393.
Overzicht. Orig. wrappers (small stain). Illustr. Text. W. Schmied. Typ. Wim Crouwel en Anneke Huig. 42 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Al Held. Cat. 394.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text W.A.L. Beeren. Typ. Wim Crouwel. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - César. Cat. 396.
Beelden. Orig. wrappers. Illustr. Text F. Mathey. Typ. Wim Crouwel, Ben Bos. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Jean Dubuffet. Cat. 399.
Schilderijen., Survey. Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. Text J.Dubuffet. Typ. Wim Crouwel. 100 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Copley, entertainment for men. Cat. 401.
Schilderijen. Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text R. Penrose. 20 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1966:  - Atelier 4.
Folder. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - David Hockney. Tekeningen en prenten.
Folder.Illustr. Text G. Baro. 4 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Grafiek uit Praag.
Folder. Illustr. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Jim Dine.
Tekeningen. Folder. Illustr. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Joshua Reichert, drukker.
Folder. Illustr. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1966:  - Werkgroep Plakat Praag.
Folder. Orig. wrappers. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Wilfredo Lam. Cat. 408.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text P. Waldberg. Typ. Wim Crouwel, Josje Pollmann. 22 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - André Francois. Cat. 410.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text M. Ragon. Typ. Wim Crouwel, Josje Pollmann. 14 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Picasso. Cat. 411.
Survey. Oorspr.omslag. Illustr. Text E. de Wilde, P. Eluard. Typ. Wim Crouwel, Josje Pollmann. 122 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Lucio Fontana: Concetti spaziali. Cat. 412.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1967; unpag.; exhibition catalogue with fragments of reviews and statements in English and French and b/w illustrations; stapled wrappers; stamp on title page 

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Jack Lenor Larsen. Cat. 413.
Textiel. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Bertheux. Typ. Wim Crouwel, Josje Pollmann. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Kitaj. Cat. 416.
Orig. wrappers. Illustr. Text J. Russel. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Shalom van Safed. Cat. 420.
Schilderijen. Orig. wrappers. Text D. Doron. 4pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Jean Gorin. Cat. 422.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text J. Gorin. Typ. Wim Crouwel. 34 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Hannes Postma. Cat. 423.
Tekeningen. Orig. wrappers. Text C. Blok. Typ. Wim Crouwel. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - Atelier 5. Cat. 426.
Orig. wrappers. Illustr. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1967:  - De zee, aquarellen en tekeningen van Jean Bazaine. Cat. 428.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1967:  - De schenking van Jean Dubuffet.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Kupka. Cat. 429.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text F. Kupka. Typ. Wim Crouwel. 62 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Robert Müller. Cat. 432.
Tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text J. Martinet. Typ. Wim Crouwel, Josje Pollmann. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Robert Rauschenberg. Catalogue 433.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, A. Forge, R. Rauschenberg. Typ. Wim Crouwel. 72 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Gustave Asselberg. Cat. 434.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Reijnders, G. Asselbergs. Typ. Josje Pollmann. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Zeven grafici uit Joegoslavië. Cat. 436.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Josje Pollmann. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Carel Blazer. Cat. 437.
Photogr. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Witkampf. Typ. Wim Crouwel. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Hortisculpture Ferdi. Cat. 439.
Objecten. Orig. wrappers. Illustr. Text D. Hillenius. Typ. Wim Crouwel. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Couzijn. Cat. 440.
Beelden. Orig. wrappers. Illustr. Text Oxenaar, Sandberg, Couzijn. Typ. Josje Pollmann. 30 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Raynaud. Cat. 441.
Orig. wrappers. Illustr. Text Raynaud. Typ. Wim Crouwel. 26 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Johan Thorn Prikker (1868 -1932). Cat. 443.
Survey Orig. wrappers. Illustr. Text J.M. Joosten. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 38 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Sam Francis. Cat. 444.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, W. Schmied. Typ. Wim Crouwel. 38 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Mark Brusse. Cat. 446.
Plastieken en environment. Folder. Illustr. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Jan Hendrikse uses common cents. Cat. 447.
Collages. Orig. wrappers. Illustr. Text K. Schippers. Typ. Jolijn van de Wouw. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Kees van Bohemen + Arthur Spronken. Cat. 448 A+B.
Two folders in map. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Twaalf Zweden, keramiek en glas. Cat. 449.
Orig. wrappers. Illustr. Text Dag Widman. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 32 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Fodor. Louis van Gasteren.
Orig. wrappers. Illustr. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1969:  - Perspectief in textiel. Cat. 451.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Atelier 6. Cat. 453.
Orig. wrappers. Illustr. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Dingen van Arie. Cat. 454.
(Jansma). Orig. wrappers. Illustr. Text Kho Liang Le, D. Hillenius, D. Elffers. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 12 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Engels: the selfportrait of this century. Cat. 455.
Objecten. Orig. wrappers. Illustr. Text P. Engels. Typ. design Wim Crouwel. 73 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - 22 jonge Zwitsers. Cat. 458.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, J.C. Ammann. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 54 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Bernard Luginbühl. Cat. 464.
Poster. Illustr. 10 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Calder. Cat. 465.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Texst F. Léger, Y. Agam, A. Calder, J.P. Sartre. Typ. Wim Crouwel. 22 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Georges Robèr 1893 - 1969. Cat. 467.
Orig. wrappers. Illustr. Text J.C. van der Waals. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 8 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Max Ernst. Cat. 468.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, Lucebert, M. Ernst, B. Péret, P. Eluard. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 58 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Henk Lamm. Cat. 469.
Orig. wrappers. Illustr. Text R. Holtrop. Typ.Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Jan van Munster. Cat. 470.
Objecten. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1969:  - Gérard van den Eerenbeemt. Cat. 471.
Projecten. Folder. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 6 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - George Sugarman. Cat. 475.
Beelden. Orig. wrappers. Illustr. Text J.H. Sandler, G. Sugarman. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Sipke Huismans en Piet Holstein. Cat. 476.
Grafiek. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Edward Kienholz, tableaux. Cat. 478.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, E. Kienholz. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 144 pag. NEAR FINE COPY  

24.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Edward Kienholz, tableaux. Cat. 478.
Orig. wrappers [ partly discolored]. Illustr. Text E. de Wilde, E. Kienholz. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 144 pag. NEAR FINE COPY  

22.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Edgar Negret. Cat. 479.
Beelden. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1970:  - Piotr Kowalski. Objecten en environments. Cat. 480.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, P. Kowalski. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Rut Bryk. Cat. 481.
Keramiek. Orig. wrappers. Illustr. Text Lisa Ponti. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Erwin de Vries. Cat. 482.
Beelden. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Piet Stenneberg. Cat. 483.
Pamphlet. Illustr. Text W.A.L. Beeren. 6 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Nicolaas van Beek. Cat. 485.
Sieraden. Orig. wrappers. Illustr. Text B. de Neeve. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Binnen en buiten het kader, environments en situaties van jonge Nederlanders. Cat. 486.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Maggi Giles. Keramische plastieken. Cat. 487.
Orig. wrappers. Illustr. Tekxt B. Abnett. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 4 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Geni Peter. Cat. 489.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text Gerlof Zijlstra, H.L.C. Jaffé. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Jeroen Henneman. Cat. 490.
Drawnings. Pamphlet. Illustr. in b/w. Text J. Henneman. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Max Beckmann. Grafiek. Cat. 493.
Orig. wrappers. Illustr. Text G. Busch. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Keuze uit de verzameling van het Stedelijk Museum Amsterdam.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1970:  - Maarten C.M. Binnedijk - N.A.P. kubusplan.
Brochure. Illustr. Typ. A. Kuipers. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Atelier 8. Cat. 494.
Orig. wrappers. IIlustr. Typ. Wim Crouwel. 24 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Oskar Schlemmer. Cat. 495.
Tekeningen, aquarellen, Folkwang-cyclus. Orig. wrappers. Illustr. Text O. Schlemmer. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Oskar Schlemmer. Cat. 495.
Tekeningen, aquarellen, Folkwang-cyclus. Orig. wrappers. Illustr. Text O. Schlemmer. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. With a Christmas/New year card of Mrs. Tut Schlemmer [on the front an illustration of O.S.] 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Giamfredo Camesi. Cat. 496.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, G. Camesi. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Johannes Gachnang. Cat. 497.
Etsen. Orig. wrappers. Illustr. Text S. van Moos. Typ. Wim Crouwel, Magda Tsfaty. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1971:  - Fodor. Súm IV. Cat. 499.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Magda Tsfaty. 23 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Jan Sierhuis. Cat. 501.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, W. Sandberg, G. Kouwenaar. Typ. Wim Crouwel, Magda Tsfaty. 12 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Hommage à Isaac Feinstein. Cat. 502 B
+ Orig. pamphlet. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, D. Spoerri. Typ. Wim Crouwel, Jolijn van de Wouw. 48 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Kubisme. Cat. 503.
Tekeningen en prenten uit het Kupferstichkabinett Basel. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, D. Koepplin. Typ. Wim Crouwel, Magda Tsfaty. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Cubaanse affiche's. Cat. 507.
Orig. wrappers. Illustr. Text A. Petersen, E. Desnoes. Typ. Wim Crouwel, Magda Tsfaty. 60 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Co Westerik. Cat. 508.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text W.A.L. Beeren, C. Blok. Typ. Wim Crouwel, Magda Tsfaty. 56 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Fodor. Haagse Kunstkring. Cat. 509.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, David Gal. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Environment Evert Strobos. Cat. 514.
Pamphlet. Illustr. Text. C. Blok. 6 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1971:  - Richard Hamilton.
Prenten en multiles. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, R. Hamilton. Typ. Ko Kwinkelenberg. 44 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Jacques Monory, Velvet Jungle/N.Y. Cat. 516.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Frame. Cat. 520.
Gérard van den Eerenbeemt, Jerry Keizer, Jan Roeland, Eugéne van Lamsweerde. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Melle. Cat. 521.
Schilderijen, aquarellen. Orig. wrappers. Illustr. Text H. Redeker, D. Hillenius. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - W. Knoebel. Projektion 4/1 -11, 5/1 -11. Cat. 524.
Orig. wrappers. Illustr. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Barnett Newman. Cat. 525.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1972. Paperback / Softcover. Oblong: 21 x 27,5 cm. Illustr. Text E. de Wilde, T.B.Hess. Typ. Wim Crouwel Magda Tsfaty. 134 pag. FINE COPY.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Jasper Johns. Cat. 526.
Grafiek. Folder. Illustr. 6 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Atelier 10. Cat. 527.
Pamplet. Illustr. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Engels: the selfportrait of this century. Cat. 528.
Werk op papier. Orig. wrappers. Illustr. Text S. Es, C. Blotkamp. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1972:  - Pyke Koch. Cat. 529.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text C. Blotkamp, P. Koch. Typ. Wim Crouwel, Jos van der Zwaal. 32 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Reiner Ruthenbeck. Cat. 530.
Orig. wrappers. Illustr. 12 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Jan van Herwijnen. Cat. 532.
De krankzinnigen-tekeningen. Pamphlet. Illustr.. Typ. Wim Crouwel a.o. 6 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1972:  - Lataster. Cat. 533.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text J. Lévêque. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Akkerman. Cat. 535.
Tekeningen, schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 32 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Aart Klein. Cat. 540.
Foto's. Poster. Illustr. in b/w. Text W.K. Coumans, A. Klein. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - G. Titus-Carmel. Cat. 541.
Tekeningen 1968 - 1972. Orig. wrappers. Illustr. Text I. Lebeer. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Flup & Ju bedrijf. Cat. 544.
Pierre Schwartz, Hense Boekhout. Objecten, foto's, diaprojectie. Orig. wrappers. Illustr. Text & typ. P. Schwartz, H. Boekhout. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Peter Blake. Cat. 546.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text R. Crone. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 32 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - James Rosenquist. Cat. 547.
Alle litho's. Orig. wrappers. Illustr. Text W.A.L. Beeren. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  -  548. ALLEN RUPPERSBERG. BETWEEN THE SCENES 1973 / THE FAIRY GODMOTHER 1973.
Fotowerken. Orig. wrappers. Illustr. 36 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Fie Werkman. Cat. 549.
Folder. Illustr. 4 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Atelier 11. Cat. 552.
Orig. wrappers. Illustr. Text G. van Beijeren, G. van Tuyl. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 28 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Fodor 14. Jan van Goethem.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Fodor 15. André Schaller.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Fodor. Rolf Adel.
Orig. wrappers. Illustr. Typ.des. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Ger Langeweg. Cat. 553.
Schilderijen, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text Lucebert, C.B. Timmer, G. Langeweg. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1974:  - Dennis Oppenheim. Cat. 554.
Fotowerk/installatie. Orig. wrappers. Illustr. Text inDiutch and English D. Oppenheim. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 28 pag. [ With picture ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Tomitaro Nachi. Cat. 555.
Constructies van papier en metaal, tekeningen. Orig. wrappers. Typ. des.: Total Design (Wim Crouwel), Illustr. Text U. Apollinio. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Sheila Hicks. Cat. 557.
Textiel. Orig. wrappers. Illustr. Text E. Ambasz, S. Hicks. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Plantation near Biddinghuizen. Ger Dekkers. Landscape Perception. fotowerken, diaprojectie.Cat. 558.
Orig. wrappers with folder. Typ. Ger Dekkers. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Hetty Huisman. Cat. 559.
Keramische objecten. Orig. wrappers. Illustr. Typ. H. Huisman. 8 pag. 

3.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Iginio Balderi, zeven variaties op een thema. Cat. 561.
Beelden. Orig. wrappers. Illustr. Text F. Russoli, J. Balderi. Typ. Wim Crouwel. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Armando. Cat. 562.
Survey. Orig. wrappers (damaged). Illustr. in b/w. Text C. Blotkamp, Armando. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pages. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Raveel. Cat. 562.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1974. 4to. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 48 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - De grote Naïeven. Cat. 564.
Henri Rousseau, Louis Vivin, Séraphine, André Bauchant, Camille Bombois. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 40 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Peter Hutchinson, works 1964 - 1974. Cat. 567.
Fotowerken. Orig. wrappers. Illustr. Typ.des. P. Hutchinson. 12 pages. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - De schoenen van Jan Jansen, 1964 -1974. Cat. 568.
Folder. Illustr. Typ. A. Beeke. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Herman Scholten. Cat. 570.
Textiel. Orig. wrappers. Illustr. Text B. Premsela, H. Scholten. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Foto's uit de Sovjet-Unie. Cat. 572.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. Denisov (ANP). Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Benni Efrat. Cat. 573.
Tekeningen, grafiek. Orig. wrappers. Illustr. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Fodor 16. Rudy Bierman.
Orig. wrappers. Illustr. Text Marius van Beek. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 12 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Fodor 17. Kees Otten.
Orig. wrappers. Illustr. Text Fanny Kelk. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Fodor 18. Jorg Remé.
Orig. wrappers. Illustr. Text Ed Wingen. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1974:  - Fodor 20. Georg Ruyter.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Fodor 21. You - me, Joemie.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - Fodor 23. Anton Buytendijk.
Orig. wrappers. Illustr. Typ.des. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1974:  - 556. Robert Ryman.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1974. Orig. wrappers. Illustr. Text N. Spector. Typ. W. Crouwel, Daphne Duyvelshoff. 48 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Boeken maken 1890 - 1940. De collectie Nijkerk. Cat. 575.
Orig. wrappers. Illustr. Text A. Dooijes. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 40 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - W. Schumacher. Cat. 576.
Overzicht. Folder. Text E. de Wilde. Typ. Wim Crouwel, Bram Engelse. 6 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Wim de Haan. Cat. 580.
Assemblages, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. Text C. Spencer, W. de Haan, M. de Haan. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Greet van Amstel. Cat. 583.
Pamphlet. Illustr. Text G. van Amstel. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 6 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Luginbühl. Cat 586.
Nieuwe houtsculpturen, tekeningen, grafiek. Pamphlet. Illustr. Typ. Luginbühl. 10 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Martin Rous. Cat. 587.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - De Shakers. Cat. 588.
Leven en produktie van een commune in de pionierstijd van Amerika. Orig. wrappers. 16 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Fodor 25. Chris van Voorst.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Fodor 26. Kurt Löb.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1975:  - Fodor 31. Theo Schuurman.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976: ; Leck, Bart van der.  - Bart van der Leck 1876 - 1958.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, R.W.D. Oxenaar, B. van de Leck. Typ. P. Brattinga. 78 pag. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Elf Schilders. Cat. 591.
Harmen Abma, Jan Andriesse, Eli Content, Hans Ebeling Koning, Hans van Hoek, Folly Klomp, Reinoud Oudshoorn, Harrie Peters, Riet Schennink, Pieter Stoop, Ton Verhoef. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Ernst Neistvestny. Cat. 593.
Etsen en tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text J. Berger. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1976:  - Kasimir Malewitch. Cat. 594.
Tekeningen, grafiek. Pamphlet. Illustr. Text E. de Wilde. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 8 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Richard Hamilton. Cat. 595.
Schilderijen, pastels en grafiek. Orig. wrappers. Illustr. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Willem de Kooning: beelden en litho's. Cat. 596.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, P. Schjeldahl. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Satie op papier. Cat 598.
Tekeningen, documenten, muziek, films. Orig. wrappers. Illustr. Text O.Volta, A. Petersen. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Wessel Couzijn, tekeningen. Cat. 605.
Orig. wrappers with 13 drawnings. Text R. Fuchs. Typ. Walter Nikkels. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Spiegels met herinneringen, 101 daguerreotypieën van Tajiri. Cat. 607.
Orig. wrappers. Illustr. Text Ed van der Elsken, Tajiri. Typ. Walter Nikkels. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Foto-sequenties. Cat 608.
Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 30 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Structuur in textiel. Cat. 609.
Orig. wrappers. Illustr. Text L. Crommelin e.a.. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 40 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Herman live, Nightclub. Cat. 610.
Tony Morgan, installatie. Orig. wrappers. Illustr. Text T. Morgan. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Fodor 32. Gerard Höweler.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Bram Engelse. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Fodor 35. Aart Wevers.
Orig. wrappers. Illustr. Text Christa van Santen. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Fodor 36. Jon Marten.
Orig. wrappers. Illustr. Text Frank Lodeizen. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Fodor 37. Johannes Koster.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:, Werkman, H.N. ; Martinet, J.  - Hendrik Nicolaas Werkman 1882 - 1945.’druksels’ en gebruiksdrukwerk / ‘druksel’prints and general printed matter.
Stedelijk Museum, Amsterdam, 1977. Orig. wrappers. 20,5 x 27,5 cm. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 72 pag. FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:, Werkman, H.N. ; Martinet, J.  - Hendrik Nicolaas Werkman 1882 - 1945.’druksels’ en gebruiksdrukwerk / ‘druksel’prints and general printed matter.
Stedelijk Museum, Amsterdam, 1977. Orig. wrappers. 20,5 x 27,5 cm. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 72 pag. FINE COPY Met aankondigingsfolder van het verschijnen van de reprint van THE NEXT CALL 

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Jef Diederen. Cat 611.
Schilderijen, collages, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text Bert Schierbeek. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Alfons Freymuth. Cat. 612.
Survey. Orig. wrappers. Illustr. Text R. Dippel. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1977:  - Gerhard von Graevenitz. Cat 613.
Kinetisch object, environment. Map with text (F. Gribling) and silkscreen. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Frantisek Lesák. Cat. 614.
Tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Hubert van Hille. Cat. 615.
Schilderijen, litho's. Pamphlet. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 6 pag. 

3.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Japanse affiche's van de laatste tien jaar. Cat. 617.
Orig. wrappers. Illustr. Text S. Watano. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - 618. Adolf Wölfli.
Tekeningen. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1977. Pamphlet. Illustr. Text M. Bloem.Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 6 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Claes Oldenburg. Cat. 621.
Tekeningen, aquarellen en grafiek. Orig. wrappers. Illustr. Text C. van Bruggen, C. Oldenburg. Typ. Wim Crouwel, Liz James. 64 pag. FINE COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Hans van Hoek. Cat. 624.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Atelier 14. Cat. 625.
Map met bladen. Text L. Crommelin, E. de Groot a.o. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Daniel Graffin - The Vacuum Chamber. Cat. 626.
Textielsculpturen. Pamphlet. Illustr. Text L. Crommelin. Typ. Wim Crouwel, André Toet. 8 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Richard Serra. Tekeningen / drawings 1971 - 1977. Cat. 627.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1977. Orig. wrappers. 4to. Illustr. Text E. de Wilde, L. Borden, R. Serra. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 32 pag. - Text in Dutch and English.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Harold Cohen. Cat. 628.
Computertekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text H. en B. Cohen.Typ. Wim Crouwel, André Toet. 8 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Pieter Laurens Mol. Cat. 629.
Fotowerken, tekeningen, grafiek, boeken. Orig. wrappers. Illustr. Text A. Petersen, P.L. Mol. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Fodor 38. Anton Martineau.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 4 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Fodor 39. Tony Andreas.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Felix van de Beek, Experiment 'Bewegingsveranderingen'. Cat. 631.
Fotowerken. Pamphlet. Illustr. Text W. Becker. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 8 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini. Cat. 632.
Schilderijen, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text B. Schierbeek. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Don Potts, mijn eerste auto. Cat. 633.
Pamphlet. Illustr. Text M. Bloem. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1978:  - Mark Prent. Cat. 634.
Orig. wrappers. Illustr. Text M. Prent, S. Real. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Constant. Cat. 636.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, F. Kelk, Constant. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Arakawa. Cat. 637.
Tekeningen, schilderijen. Pamphlet. Illustr. Text M. Bloem. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 6 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Carel Visser. Papier-beelden. Cat. 638.
Collages 1974 - 1978. Orig. wrappers. Illustr. Text A. Petersen, C. Visser (interview). Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Joel Fischer, 'Apographs'. Cat 639.
Tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text J. Fischer. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Jagoda Buic. Cat. 640.
Textiel reliëfs. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - 642. Door beeldhouwers gemaakt.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1978. Orig. wrappers (spine a bit discolored). Illustr. Text E. de Wilde, R. Dipel, G. van Beijeren a.o. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 72 pages. Text in Dutch and English.  * With Vito Acconci, Carl Andre, Alice Aycock, Lynda Benglis, Joseph Beuys, Ger van Elk, Barry Flanagan, Gilbert & George, Eva Hesse, Bryan Hunt and Richard Long.

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Poolse affiche's. Cat. 643.
Pamphlet. Illustr. Text Z. Schubert. Typ. Wim Crouwel. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - 644. Het vroege werk van Wobbe Alkema.
Schilderijen, tekeningen, grafiek. Orig. wrappers. Illustr. Text A. Petersen, F. Bool. Typ. Donald Janssen. 28 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Kees Verwey, het atelier van de schilder 1971 - 1978. Cat. 645.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text K. Verwey, H.L.C. Jaffé. Typ. Wim Crouwel. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Jan Roeland. Cat. 646.
Schilderijen 1967 - 1978. Orig. wrappers. Illustr. Text K. Schippers, H. Sizoo. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Jean Brusselmans. Cat. 649.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text R.H. Fuchs, P. Haessaerts. Typ. Walter Nikkels. 20 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Het Amsterdams Grafisch Atelier. Cat. 650.
Orig. wrappers. Illustr. Text J. Martinet. Typ. G. Deunk. 24 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Clémet-Marie Biazin, schilder-verteller uit Afrika. Cat. 651.
Pamphlet. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 6 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Rob van Koningsbruggen. Cat. 652.
Schilderijen 1971 -1978. Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. Text R. Dippel. Typ. Wim Crouwel. 20 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Gilberto Zorio. Cat. 653.
Beelden 1974 - 1979. Orig. wrappers. Illustr. Text J.C. Ammann. Typ. Wim Crouwel. 28 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Markus Raetz. Cat. 654 B.
Survey. Orig. wrappers. 2 vols. Illustr. Text A. Petersen. Typ. André Toet. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1979:  - Michel Szulc Krzyzanowski. Cat 655.
Fotosequenties. Orig. wrappers. Illustr. Typ.des. Wim Crouwel, André Toet. 20 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Nan Hoover. Cat. 656.
Videotapes, foto's van performances, etc. Orig. wrappers. Illustr. 28 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Lucassen. Cat. 658.
Orig. wrappers. Illustr. Text Lucassen. Typ. Wim Crouwel, Arlette Brouwers. 32 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Atelier 16. Cat 659.
Map with 8 photocards on Mieke Groot, Marion Herbst/Henriëtte Wiessing, Hans van den Houten, Michel Kuipers, Richard Meitner, Robaard en Renate Weidner. Text L. Crommelin. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Fons Brasser. Cat. 660.
Tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text A. Petersen. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Emmy van Leersum. Cat. 661.
Sieraden, verbeeldingen, objecten. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Bertheux, L. Crommelin, E. van Leersum. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 28 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Jackson Pollock. Drawing into painting. Cat. 662.
Schilderijen, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Text B.Rose. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. Text in Dutch. 56 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Ellsworth Kelly. Cat. 663.
Schilderijen en beelden. Orig. wrappers. Illustr. Text B. Rose, E. Kelly. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 68 pag. NEW COPY 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Stereoscopic views by Tajiri. Cat. 665.
Stereofoto's. Orig. wrappers. Illustr. Text E. Barents. Typ.des. Wim Crouwel, A. Brouwers. 12 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - West Coast Ceramics.
Beeldhouwwerk uit de Verenigde Staten. Big size paperback. Illustr. Text E. de Wilde. Typ. Wim Crouwel, Arlette Brouwers. 44 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1980:  - Kleren maken de mode. Cat. 667
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 132 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1980:  - Richard Francisco. Cat. 668.
Orig. wrappers. Illustr. 8 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1980:  - Willink. Cat. 670.
Schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Text E. de Wilde, H.L.C. Jaffé. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 16 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1980:  - Johnny Rolf, recent werk uit drie ovens. Cat. 672.
Keramiek. Orig. wrappers. Illustr. Text E. van Straaten. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1980:  - Ulrike Rosenbach/Valie Export. Cat. 674.
Films, foto's, video, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Typ.des. Wim Crouwel, A. Brouwers. 32 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1980:  - Joel Meyerowitz. Cat. 675.
Kleurenfoto's. Orig. wrappers. Text E. Barents. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 16 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1980:  - Giulio Paolini. Cat. 676.
Beelden, schilderijen, tekeningen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 60 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1980:  - Barnett Newman. Cat. 678.
Tekeningen 1944 - 1969. Orig. wrappers. Illustr. in col. and b/w. Text Barbara Rose. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 24 pag 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981: & Marden, Brice.  - Brice Marden. Schilderijen Tekeningen Etsen 1975-1980. Paintings Drawings Etchings 1975-1980. Catalogue 682.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1981; 56 pp.; exhibition catalogue with a text in English and Dutch by Roberta Smith and Stephan Bann; cat.nr. 682; added is a small folded poster (30 x 41,5 cm.) of the same show in The Whitechapel Art Gallery, London 1981; softcover; oblong format: 21 x 27,5 cm. NEAR FINE COPY [ With picture ]  

25.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981: Crouwel, Wim.  - Japan. 31 affiches. 24 ontwerpers. Stedelijk Museum Amsterdam 23 oktober t/m 29 november 1981.
LITHO. AFFICHE / POSTER in kleur/color, 95 x 64 cm. ntwerp : Wim Crouwel (Total design). Drukwerk / Print : Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. 1981. Conditie: A. Met minimaal scheurtje ( 1cm).  

100.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - Max Beckmann. Triptieken. Cat. 680.
Orig. wrappers. Illustr. Text Max Beckmann, Gert Schiff. Typ. Arlette Brouwers, Wim Crouwel. 28 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - Kupferman. Werk op papier. Cat. 681.
Tekeningen en litho's 1972 - 1980. Orig. wrappers. Illustr. Introd. Yona Fischer. Typ. Wim Crouwel, Arlette Brouwers. 20 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - Ben d'Armagnac. Cat. 683.
Etsen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. des. Wim Crouwel, A. Brouwers. 96 pages. * Text in Dutch and English. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - 80 jaar wonen in het Stedelijk. Cat. 684.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1981. 27,5 x 21 cm. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 52 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - Baselitz, Strassenbild. Cat. 687.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 24 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - 690. Instant fotografie.
Orig. wrappers (FINE). About i.a David Hockney, Robert Mapplethorpe, Richard Hamilton and Andy Warhol. 80 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - Instant fotografie. Cat. 690.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1981; 81 pp.; exh.cat. with intro and other texts in English and Dutch by Els Barents and b/w and colour ill.; amongst participants: Ulay/Abramovic, Baldessari, Van der Heyden, Mapplethorpe, Warhol; softcover; 27 x 20 cm; FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1981:  - Benno Premsela onder anderen. Cat. 691
Orig. wrappers. Illustr. Text Keso Dekker. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 52 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1982: & Wit, Niko de.  - Twee materialen een beeld.
Amsterdam, Stedelijk Museum/Nederlandse kring van Beeldhouwwers, 1982. 15 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met foto's in zwart/wit.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1982:  - Julian Schnabel. Cat. 693.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 44 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1982:  - '60 -'80 Attitudes/concepts/images. Catalogue Supplement. Cat. 694 A.
Orig. wrappers. 4to. Illustr. in col and b/w. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers, Kees Ruyter. 76 pages. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1982:  - '60 -'80 Attitudes/concepts/images. Cat. 694.
Een keuze uit twintig jaar beeldende kunst. Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 248 pag. KEURIG EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1982:  - '60 -'80 Attitudes/concepts/images. Cat. 694. Een keuze uit twintig jaar beeldende kunst. A selection from twenty years of visual arts.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1982. Paperback / Softcover. 27,5 x 21 cm. Illustr. in color and b/w. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 248 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1982:  - Susan Rothenberg. Cat 696.
Recente schilderijen. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Total Design. 32 pag. 

6.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1983: & Cucchi, Enzo.  - Enzo Cucchi: Giulio Cesare Roma. Cat. 702.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1983; 68 pp.; exhibition catalogue no. 702; exhibition travelled to Basel (Kunsthalle) as well; with illustrations in b/w.; softcover; [ With picture ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1983:  - Sandro Chia. Cat. 699.
Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel, A. Brouwers. 84 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1983:  - Moderne Nederlandse schilderkunst.
Big size paperback. Illustr. Typ. Wim Crouwel, Arlette Brouwers. 156 pag. - MINT 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1984:  - La Grande Parade. Hoogtepunten van de schilderkunst na 1940. Highlights in Painting after 1940. Cat. 704.
Big size paperback. Illustr. Typ. Wim Crouwel en Jolijn van de Wouw. 351 pag. * Text in Dutch and English.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1984:  - La Grande Parade. Hoogtepunten van de schilderkunst na 1940. Highlights in Painting after 1940. Cat. 704.
Big size paperback. Illustr. Typ. Wim Crouwel en Jolijn van de Wouw. 351 pag. * Text in Dutch and English.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1985.  - Wat Amsterdam betreft ... As far as Amsterdam goes.
A'dam, 1985. 23 x 13 cm. Paperback met flappen. Softcover. Illustrations in b/w.280 pag. + bijlage. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1986:  - Jean Fautrier, 1925 - 1935. Cat.708.
Tentoonst. cat. van het vroege werk. (A'dam/ Zürich). Illustr. Paperback. Typ. Daphne Duyvelshoff. 76 pag. FINE COPY 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1986:  - Correspondentie Europa. Cat. 710.
Tentoonstelling over de culturele ontwikkelingen in andere Europese landen met werk van Blais, Deacon, Dennis, Leiro, Opie, Rousse, Salvadori, Schütte, Solano en Vercruysse. Engl/Dutch texst. Typ. Daphne Duyvelshoff. Big size paperback. Illustr. 80 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1986:  - 711. Anselm Kiefer. Bilder 1986 - 1980.
Foreword Wim Beeren. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1986. First edition. Paperback with french flaps. Softcover. 30,5 x 27 cm. With 64 col.(some foldin) plates & illustr. 120 pag. + Nota Bene NEAR FINE COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1987. & Armajanim, Siah & Ammann, Jean Christophe.  - Siah Armajani.
Basel: Kunsthalle Basel/Amsterdam: Stedelijk, 1987. Oblong: 23,5 x 29,5 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. Unpaginated. NEAR FINE COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1987.  - Jubileumtentoonstelling ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de onafhankelijken 25 april-17 mei 1987.
Amsterdam, Stedelijk Museum. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. 52 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Text in Dutch. MOOI EXEMPLAAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1987: & Combas, Robert.  - Robert Combas. Peintures 1984 - 1987. Schilderijen 1984 - 1987. Catalogue 712.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1987; 98 pp.; exh.cat. with texts in Dutch and French (English traductions), bibliography, b/w and colour ill. of which 2 fold-outs; softcover with dust jacket; stamp on free front endpaper; spine discolored; 28 x 22 cm. [near] FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1987:  - Jan Beutener. Schilderijen. 1969.1987 paintings. Cat. 714.
Orig. wrappers. Illustr. in col and b/w. 48 pag. Text in Dutch and English.  

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1987:  - Uit het oude Europa / From the Europe of Old. Cat. 717.
Map with 7 booklets on Javier Aguirrre, Christian Boltanski, James Coleman, Jan Fabre, Gilbert & George, Rebecca Horn, Jannis Kounellis. Typ. Daphne Duyvelshoff. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1987:  - Een grote activiteit. Cat. 718.
Nieuwe generaties in de Nederlandse kunst. 17 jonge kunstenaars van Rob Birza tot Mirjam de Zeeuw. Dutch/Engl. text. Paperback. Illustr. 120 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1987:  - Frank Stella. Cat. 719.
1970 - 1987. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Daphne Duyvelshoff. 12 pag. * Ex. met onderstrepingen.

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1988: Malewitch, Kasimir.  - Kazimir Malevich. Catalogue 727.
Big size paperback. Engl./Dutch text. Richly illustr. Typ. Daphne Duyvelshoff. 280 pag. FINE COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1988:  - Vormen van inspiratie. Inspiratiebronnen van 9 grafisch ontwerpers GVN tentoonstelling.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1988. 30 x 18,5 cm. Oorspr. omslag. 40 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Tentoonstelling 7 t/m 29 mei 1988.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1989: & Puckey, Thom.  - Thom Puckey. Beelden / Sculptures 1985 - 1989. Zo boven. Zo Beneden. Cat. 734.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1989. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 48 pages. Text in Dutch and English. FINE COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1989:  - Eric Bainbridge. Cat. 735.
Style Space Elegance. Engl/Dutch text. Illustr. Big size paperback. Typ. Studio Anthon Beeke. 48 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1989:  - Survey of the collection.
Text in English. Orig. wrappers. Illustr. Text Din Pieters. Typ. Daphne en Ben Duyvelshoff. 236 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1989:  - Uit de collectie.
Paperback with french flaps. Softcover. . Illustr. Text Din Pieters. Typ. Daphne en Ben Duyvelshoff. 236 pag. With illustrations in color and b/w.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1989:  - Uit de collectie.
Orig. wrappers. In the original packing. Illustr. Text Din Pieters. Typ. Daphne en Ben Duyvelshoff. 236 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1990:  - Ansuya Blom. Cat. 737.
Oeuvre catalogus. Dutch/Engl. text. Big size paperback. Illustr. Typ. Arlette Brouwers. 56 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1990:  - Izhar Patkin. Cat. 738.
Vierdelig grijs/for pieces suit. Oeuvrecatalogus met o.a. de Zwarte Schilderijen naar Jean Genet. Dutch/Engl. tekst. Richly illustr. Paperback. 64 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1990:  - In relatie tot van Gogh. Cat. 740.
Fotografie van tijdgenoten/Photography by Contemporaries. Catalogus met foto's van o.a. Breitner, Tinne, Bersenbrugge, van steden en landschappen waarin Van Gogh werkte en leefde. Text Engl/Ned. Big size paperback. Typ. Daphne Duyvelshoff. 112 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1990:  - Energieen: Luciano Fabro, Gary Hill, Jenny Holzer, Anselm Kiefer, Rem Koolhaas, Jeff Koons, Walter de Maria, Bruce Nauman, Issey Miyake, Sigmar Polke, Rob Scholte, Cindy Sherman, Ettore Sottsass, Frank Stella, Peter Struycken, Robert Wilson.Catalogue 741a.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1990; unpag.; exhibition catalogue with an intro in English by Wim Beeren and short texts on the artists involved, full page colour ill. on glossy paper and fold-outs; softcover; 31 x 24 cm ISBN 9050060331; NEAR FINE COPY  

22.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1991. & Poot, Jurrie (samenstelling).  - Op ware grootte: tekeningen. Full sized: Drawings. Paul de Kort, Jos van Merendonk, Arno Kramer, A. van Campenhout, Otto Egberts, Allie van Altena, Marlies van Boxel Appel, Jos van der Sommen, Harold Schouten, F. M. Hutchison, Thomas van der Linden, Jacobien de Rooij.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1991. 26 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 68 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1991: & Broeck, Frank van den.  - Franck Van den Broeck. Tekeningen, pastels, aquarellen en schilderijen. Drawings, pastels, watercolours and paintings. 1988 - 1991. Cat. 753.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1991; unpag.; exh.cat. with texts in Dutch and English by Jurrie Poot and Pietje Tegenbosch, a bibliography and b/w and colour ill.; catnr. 753; softcover; isbn 9050060595; 

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1991:  - Rob Birza. Cat 750.
Overzichtscatalogus. Engl/Dutch text. Big size paperback. Richly illustr. Typ. Gerard Hadders en Allen Hori. 64 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1991:  - Frank Gribling. Cat. 751.
Met teksten van Ellen Joosten, Wim Beeren en Antje Graevenitz. Big size paperback. Illustr. Typ. Daphne Duyvelshoff. 72 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1991:  - Rini Hurkmans. Cat. 756.
Lopende gebeurtenissen/Currents events. Ned/Eng tekst Marja Bloem. Big size paperback. Typ. Daphne Duyvelshoff. Illustr. 56 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1991:  - 758. Co Westerik
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1991. Overzichtscatalogus met reproducties in kleur. Text Dutch/Engl. Big size paperback. Typ. Daphne Duyvelshof. 120 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1991:  - Co Westerik. Cat. 758.
Overzichtscatalogus met reproducties in kleur. Text Dutch/Engl. Big size paperback. Typ. Daphne Duyvelshof. 120 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1992:  - De grote utopie. De Russische avant-garde 1915-32. Cat. 767.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1992. 4to: 28,5 x 23 cm. Paperback. Softcover. Illustr. in col and b/w. 871 pag. Text in Dutch, German and English.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1992:  - A century in sculpture. Cat. 768 A.
Paperback / Softcover. 24 x 17 cm. With illustrations in color and b/w. Typ. des. Daphne en Ben Duijvelshoff. 236 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1992:  - 768. Het Beeld van de Eeuw.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1992. Paperback / Softcover. 24 X 17 CM. Illustr. Typ. Daphne en Ben Duijvelshoff. 236 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1993:  - Aanwinsten. Acquisitions. Stedelijk Museum 1985 1993.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1993, 8vo, 412 pages. Paperback. Orig.decorated wrapper, numerous b.w. + coloured (some folding) plates, catalogue with 644 b/w. illustrations. * As new.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1996. & Schouten, Marien.  - Marien Schouten. 'Het vieze tafeltje'. 'The Dirty Table' catalogue 805.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1996; unpag.; exh.cat. with texts in Dutch and English by Rudi Fuchs and Marcel Vos, an interview by Ulrich Loock and b/w and colour ill.; catnr. 805; softcover; ISBN 9050061133; [near] FINE COPY [ With picture ]  

30.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1996.  - Kijken is bekeken worden.
Door Gerrit komrij. Uit de kelders van Het Stedelijk. A'dam, Arbeiderspers/Stedelijk Museum, 1996. 1ste druk. Paperback / Softcover. Illustr. in z/w. 198 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1997. & Partenheimer.  - Partenheimer. Cantos. Catalogue 813.
Exh. cat. tent.; Amsterdam (Stedelijk Museum) 1997; 136 pp.; exh.cat. with texts in Dutch and English by various authors, biography, bibliography and colour ill.; catnr. 813; softcover; 30 x 23 cm ; ISBN 9050061222;  

25.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1997., Mik, Arnout. & Oorebeek, Willem.  - Aernout Mik & Willem Oorebeek - XLVII Biennale Di Venezia Padiglione Olandese. cat. 812.
Stedelijk Museum Amsterdam, 1997. 27 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Text in Dutch an Italian. Richly illustrated in color and b/w. . 144 pag. Name on first endpaper else a FINE COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1998: & Malasch, Rob.  - Fang Lijun. Catalogue 822.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1998. 24,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and English.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1998:  - Bill Viola. Cat. 829.
Orig. wrappers. With illustrations in b/w. * Text in Dutch and English.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1998:  - Carolrama.
Exhibition catalogue Stedelijk Museum Amsterdam, April 18 - June 7, 1998. Paperback Near fine condition Texts by Rudi Fuchs, Paolo Fossati, Corrado Levi and Edoardo Sanguineet. Milan, Italy: Edizioni Charta, 1998. 157 pages. Text in English and Italian.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 2000: Streuli, Beat., Basilico, Gabriele., Boomkens, René. ;  - Beat Streuli and Gabriele Basilico. Urban Views. Cat. 843.
Amsterdam, Stedelijk Museum/NAi. , 2000. Small 8vo. Richly illustrated in color and b/w. 220 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 2000: & Kiecol, Hubert.  - Hubert Kiecol. Catalogue 845.
Köln (Verlag der Buchhandlung Walther König) 2000; 133 pp.; exh.cat. with texts in Dutch, English and German by various authors, a bibliography and b/w and 2 colour ill.; catnr. 845; softcover; 33 x 24 cm; ISBN 3883754285; fo  

35.00 Euro

Bestellen/Order
SM 2000: ; Schuil, Han.  - Han Schuil. Schilderijen - Paintings 1983 - 1999. Cat. 838.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 2000. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 120 pages. - Text in Dutch and English. * NEW.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
SM 2001.  - Robert Zandvliet. Cat. 854. Text in Dutch and English.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 2001. 28 x 22, cm. Paperback. With illustrations in col. 116 pages. NEW COPY 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 2001.  - Robert Zandvliet. Cat. 854. Text in German and English.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 2001. 28 x 22, cm. Paperback. With illustrations in col. 116 pages. NEW COPY 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 2002:; Zeebroek, Luc, Kamagurka. ;  - Tour de Trance. Luc Zeebroek - Kamagurka. Tekeningen, schilderijen en meer / drawings, paintings and more. Met teksten van / with texts by Kamagurka/Luc Zeebroek, Maarten Bertheux, Rudi Fuchs, Kees van Kooten, Paul Steenhuis. Catalogue 870.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 2002. 4to. Hardbound. With illustrations in col. and b/w. 80 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 2002:  - Life in a Glass House. Catalogue 873.
Amsterdam, Stedelijk Museum. 2002. 26 x 20 cm. Paperback with french flaps. Softcover. Richly illustrated in color. FINE COPY  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Werkman, H.N. - Jan Martinet., Sandberg, W. & SM 1963:  - Hot printing. Catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk, litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman.
Bewerkt door J. Martinet, inleiding van W. Sandberg. Paperback / Softcover.Met illustraties in kleur en z/w. 26 x 20,5 cm. XX, 218 pag. Uitgave (1963) van de H.N. Werkman-stichting i.s.m Stedelijk Museum Amsterdam. Text in Dutch. KEURIG EXEMPLAAR  

120.00 Euro

Bestellen/Order
Werkman, H.N. - Jan Martinet., Sandberg, W. & SM 1963:  - Hot printing. Catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk, litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman.
Bewerkt door J. Martinet, inleiding van W. Sandberg. Paperback / Softcover.Met illustraties in kleur en z/w. 26 x 20,5 cm. XX, 218 pag. Uitgave (1963) van de H.N. Werkman-stichting i.s.m Stedelijk Museum Amsterdam. Text in Dutch. MOOI EXEMPLAAR  

125.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage