BOOKS ON MUSIC


Terug naar Homepage

Abert, Hermann.  - Mozart-Jahrbuch. Dritter Jahrgang.
Verlag Benno Filser, Augsburg, 1929. Original-Leinen. 344 S.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Acht, Rob van e.a.  - Muziek voor het oog / Music for the eye. De collectie van het Gemeentemuseum Den Haag. / The collection of teh Gemeentemuseum Den Haag.
Zwolle, Waanders, 2003. 29,5 x 23cm. Paperback , Softcover. With illustrations in color and b/w. 191 pag. Text in Dutch and English. NEW COPY 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Adama van Scheltema, C.S.  - In het land der vreemdelingschap. Zangen des geloofs naar Philip Phillips.
Amsterdam, L.J. Eckel, zx.j. Gebonden. Hardcover. 26 x 18 cm. 66 pag. + inhoudsopgave. Redelijk exemplaar 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Andersson, Ton, Marius Engelkes en Bert Schouten.  - Opgegraven historie en vertelde geschiedenis. 50 jaar Radio Kamerorkest.
Oblong. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met CD. 205 pag. Met illustraties. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Andriessen, Cees. & Toorn, Willem van.  - Contrapunten - [ isbn 9789089100580 ]
Harderwijk, d'Jonge Hond, 2008. 31,5 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 132 pag.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Baines, Anthony.  - Catalogue of Musical Instruments Volume II Non-Keyboard Instruments
Her Majesty's Stationary Office, 1968. 25 x 19 cm. Hardcover (clothbound) with dam. dustjacket. 121 textpages + 138 figures/plates.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Bank, Jan. & Wennekes, Emile.  - De klank als handschrift. Haitink en het Concertgebouworkest.
Meulenhoff, Amsterdam, 2006. 21, x 14 cm. Paperback / Softcover. 263 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bart, Jan van.  - Discografie van het Concertgebouworkest.
Zutphen, Walburg Pers, 1989. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 120 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
BEATLES & FRANCO, J. PHILIP DI (EDITOR).  - The Beatles in Richard Lester's A Hard Day's Night. A Complete Pictorial Record of the Movie.
Penguin Books. 1978. (ISBN: 0140047867) Trade Paperback, slight edge wear in one corner. With illustrations in b/w. 297 pages.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Beatles, The.  - The Beatles. Complete Scores. Full transcription from the original recordings. Every song written & recorded by the Beatles. [in slipcase]
Wise Publications, 1993. 26,5 x 18 cm. Hardcover. In original slipcase. 1136 pages. NEW COPY  

60.00 Euro

Bestellen/Order
Beauvert, Thierry.  - Opera Houses of the World.
London, Thames and Hudson, 1996. First published UK. 32 x27 cm. Hardcover with dustjacket. With 240 illustrations including 170 plates in full color. 277 pages. FINE COPY 

44.00 Euro

Bestellen/Order
Beethoven - Th. von Frimmel.  - Beethovenjahrbuch. 1. u. 2. Jahrgang in 2 Bänden.
München-Leipzig, Verlag von Georg Müller, 1908-1909. 8vo. Mit 2 Titelportraits, zahlr. Notenbeispielen im Text u. 7 gefalt. Tafeln. X, 195 (1) S.; 2 Bll., 422 S., OLwd. bzw. OHLwd. Mit (2)Schutzkarton. Erstausgabe.  

75.00 Euro

Bestellen/Order
 - Bekende pianisten uit het verleden. Famous pianist from the past.
Text in Dutch and English. s-Grav.,Haags Gemeentemuseum/ Nijgh & Van Ditmar, 1984. Paperback. Illustr. 63 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Berlioz, Hector.  - Grand Traité d' Instrumentation et d' Orchestration Modernes.... Dedié à sa Majesté Frédéric Guillaume IV. Nouvelle édition revue, corrigée, augmentée de plusieurs chapîtres sur les instruments récemment inventés et suivie de l Art du chef d Orchestre.
Paris, Schonenberger, n.d. 34,5 X 27 CM. Hardcover (NEATLY REBIND in halfcloth, marbled boards). Small text on first endpaper. 312 pages. NICE COPY  

250.00 Euro

Bestellen/Order
Blokker, Jan.  - Wij zullen dan maar hopen dat we er met een kleiner bedrag afkomen. Het Holland Festival en de Hollandse samenleving.
Staatsuitgeverij, ’s-Gravenhage, 1987. 24 x 17 cm. Paperback. 212 pag., rijk geïllustreerd. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Blume, Friedrich.  - Syntagma Musicologicum II. Gesammelte Reden und Schriften 1962 - 1972.
Kassel, Bärenreiter, 1973. Cloth with dustwrappers. VI, 405 pag. + tabula gratulatoria. 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Blume, Friedrich.  - Syntagma Musicologicum. Gesammelte Reden und Schriften.
Kassel, Bärenreiter, 1963. Cloth with dustwrappers. In slipcase. VIII, 904 pag.  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bodenheim, Nelly.  - Chansons de France depuis le quinzième siècle jusqu'á nos jours. Silhouettes de Nelly bodeheim.
Amsterdam, De Spieghel, 1946. Half cloth 44 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
BOERS,JOHAN COENRADUS & Thijsse,Wilhelmus Hermanu  - Johan Coenradus Boers 1812-1896 en zijn betekenis voor het Nederlands muziekleven. Proefschrift.
Heerlen, Open Uiversiteit, 1992. 298 pag. Oorspronkelijke omslag 9vlekje). 4to.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bokum, Jan ten.  - Jan Brandts Buys 1868-1933 componist. Een Nederlander in Oostenrijk.
Zuthpen, Walburg Pers. 2003. Paperback. 304 pag. Met foto's. NIEUW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bos, Chr. / E. Jans.  - Het grote muziek & showboek. Voor harmonie, fanfare, brassband, drum & showband en majorettes.
Heusden, Aldus/Helmond, Helmond, 1985. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bos, Chr. / E. Jans.  - Het grote muziek & showboek. Voor harmonie, fanfare, brassband, drum & showband en majorettes.
Heusden, Aldus/Helmond, Helmond, 1985. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 207 pag. « Als nieuw » 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bosmans, Wim.  - Traditionele muziek uit Vlaanderen.
Leuven, Davidsfonds, 2002. 27 x 20,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bossuyt, Ignace.  - Flemish Polyphony.
Leuven (Louvain), Davidsfonds, 1994. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Richly illustrated in color and b/w. 174 pages. NEW 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Bouman-van Tertholen, S. M.  - Zonneschijn in 't kinderleven. Liedjes voor school en huis.
Groningen, Noordhoff, 1926. In linnen gebonden. Hardcover. 27,5 x 21 cm. Met illustraties Adri Alindo. Pianobegeleidingen: Theo van der Bijl. 32 pag. MOOI EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bredschneyder, Fred. ; Schmidt, Joseph.  - Ik hou van Holland. Een levensbeeld van Joseph Schmidt in feiten, gebeurtenissen en herinneringen.
Varaboek, z.j. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 119 pag. « Als nieuw » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Brockhaus, Heinz Alfred.  - Europäische Musikgeschichte. Band 2. Europäische Musikkulturen vom Barock bis zur Klassik.
663 Seiten. 24,5 x 18 cm. Mit Abbildungen in Farbe und sw. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Berlin. Verlag Neue Musik, 1986.. GUTER ZUSTAND 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bruls, Willem (redactie).  - En route. De geschiedenis van Opera Forum Filharmonisch.
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 28 x 22,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Buijsen, Edwin & Louis Peter Grijp.  - The Hoogsteder Exhibition of Music & Painting in the Golden Age. Special Edition: Including AUDIO-CD and PHOTO-CD.
Zwolle, Waanders/The Hague, Hoogsteeder 1994. 28 x 25 cm. Hardcover. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. 388 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  Including AUDIO-CD (Jacob van Eyck & Dutch Songs of the Golden Age) and PHOTO-CD (Pictures at a Hoogsteder Exhibition).

39.00 Euro

Bestellen/Order
Burgess, A. J.  - The Notary in Opera.
Amsterdam/'s-Gravenhage, 1995. First edition. Hardcover with dustjacket. . Pen drawings by Andrew Dodds. Richly illustrated in color and b/w. 231 pag. 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Burney, Charles.  - Een posthoorn vol muziek. Uit de muzikale dagboeken van Dr. Charles Burney (1726-1814)
Utrecht, A. Oosthoek's, 1970. Met zeven platen. In linnen gebonden. Hardcover. Gebonden. 24,5 x 14,5 cm. 151 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Busine, Laurent & Philippe de Gobert.  - Opera, tastbare emotie.
Brussel, Gemeentekrediet, 2000. 30,5 x 25 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 271 pag. ALS NIEUW  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Buzelin, Françoise en Jean.  - Willem Breuker. Maker van mensenmuziek.
Voorwoord Konrad Boehmer. Vertaald uit het Frans door Marco Nakken. Nederlandse co-auteur Sjaak Hubregtse. Uitgave van Nederlandse Muziek i.s.m. Walburgpers (Zutphen). 1994. Paperback. Met 17 foto's, literatuuropgave en complete discografie. 304 pag. < NIEUW >  Deel 5 van de 'Bibliotheek Nederlandse Muziek'.

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bysterus Heemskerk, E.  -  Over Willem Mengelberg. Illustraties en documentatie uit het archief van Willem Mengelberg en persoonlijke herinneringen van E. Bysterus Heemskerk.
Amsterdam, heuff, 1971. 8vo. Blauw linnen met stofomslag. Met foto's. 157 pag. Naam op schutblad.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bücken, Ernst.  - Geist und Form im musikalischen Kunstwerk.
Handbuch der Musikwissenschaft. Potsdam, Akademische Verlaggesellschaft Athenaion, 1932. Kl.-folio. Grüner Original-Leinenband mit vergoldeter Schift. Mit 24 Abbildungen und 139 Notenbeispielen. 196 S. GUTER ZUSTAND 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bücken, Ernst.  - Die Musik des 19.Jahrhunderts bis zur Moderne.
Handbuch der Musikwissenschaft. Potsdam, Akademische Verlaggesellschaft Athenaion, 1929. Kl.-folio. Grüner Original-Leinenband mit vergoldeter Schift. Mit zahlr. teils farb. Abbildungen und Notenbeispielen. 319 S.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Cage, John.  - Diary: how to improve the world (you will only make matters worse) continued part three (1967)
New York (Something Else Press) 1967; 14 pp.; text printed in different colours and density; published in the series >Great Bear Pamphlets<; stapled wrappers [ 21,5 x 14 cm ]; NEAR FINE COPY  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Carfagna, Carla & Alberto Caprani.  - Profilo storico della chitarra.
Edizioni Musicali Bèrben, Ancona - Milano, 1966. 22 x 16 cm. Hardcover. With illustrations in b/w. 106 pages. Text in Italian. NEAR FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
CASTRO, ALICIA.  - Anacaona. Het bewogen leven van een Cubaanse muzikante en haar salsaband.
Amsterdam, Uitgeverij Sirene. 2006. Paperback / Softcover. Met foto's. 319 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
COEUROY, ANDRÉ.  - Panorama der Hedendaagsche Muziek. Voor Nederland aangevulde uitgave.
Arnhem, Hijman, Stenfertkroese & Van der Zande, 1931. Oorspronkelijke omslag. 204 pag. Met een enekele onderstreping in potlood.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Combarieu, J.  - Histoire de la musique, des origines au début du XX siècle. Avec de nombreux textes musicaux. Tome I, Tome II , Tome III. 3 Volumes.
Paris, Librairie Armand Colin, 1920 - 1924. Hardbound (gilt leather spine). FINE SET 

45.00 Euro

Bestellen/Order
Concertgebouworkest Amsterdam.  - Het Concertgebouworkest 75 Jaar.
Amsterdam, Meulenhoff. 1963. Linnen. Met foto's. 123 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Concertgebouworkest Amsterdam.  - Het Concertgebouworkest 75 Jaar.
Amsterdam, Meulenhoff. 1963. Linnen met stofomslag. Met foto's. 123 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Concertgebouworkest Amsterdam.  - Historie en kroniek van het Concertgebouw en het Concertgebouworkest, 1888 - 1988. Deel 2. 1945 - 1988.
Zutphen, De Walburg Pers, 1989. 30 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Vele illustraties. 255 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Cooper, Barry.  - Het Beethoven Compendium. Volledig overzicht van leven en muziek van Ludwig van Beethoven.
Baarn, Tirion, 1990. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 352 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Cornaz, Marie.  - Les Princes de Chimay et la musique. Une famille de mélomanes au cœur de l'histoire XVIe-XXe siècle
Published 2002 by Dexia Banque, Renaissance du livre in Bruxelles. 30,5 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 272 pages + CD. FINE COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Cramer, Rie & Pijper, Willem.  - Noëls de France. Arrangement et accompagnement de piano de Willem Pijper. Illustrations en couleurs de Rie Cramer.
Utrecht, W. de Haan, zonder jaar. 27,5 x 22,5 cm. Met 10 opgeplakte kleurenplaatjes door Rie Cramer 9ook op het voor-en achterplat). Oorspronkelijke omslag, bij elkaar gebonden met paars lint. KEURIG EXEMPLAAR .  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Daeter, Ben.  - Wibi Soerjadi , de mens, de kunstenaar. MET CD.
Baarn, Tirion 2006. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur. Inclusief CD. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Daniel, Jean (Hrsg.) .  - Chansons de la canaille. Gesammelt und eingeleitet von J. Daniel. Übersetzung der Einleitung von U. Jaerisch.
121 Seiten, groß 8°, Pappband. Melodien mit französischen Texten und Erläuterungen in deutscher Sprache. Frankfurt , 1967.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Das, Britt.  - Colour and Sound. Volume I. Limited edition box set: Book + slipcase + 2 CD's. [ Britt Das ]
Britt Das in association with Soulmate Adventures, Amsterdam 2001. 30 x 29,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. In slipcase + 2 CD's. NEW COPY Still shrinkwrapped  

34.00 Euro

Bestellen/Order
Das, Britt.  - Colour and Sound. Volume I. Limited edition box set: Book + slipcase + 2 CD's. [ Britt Das ]
Britt Das in association with Soulmate Adventures, Amsterdam 2001. 30 x 29,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. In slipcase + 2 CD's. NEW COPY Still shrinkwrapped  

33.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Deelder, J.A.  - Swingkoning. Alle verhalen en gedichten over muziek.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2005. Paperback / Softcover. 375 pag. ALS NIEUW 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, A. ; REESER, Eduard & DIEPENBROCK, Thea.  - Verzamelde geschriften van Alphons Diepenbrock.
Utrecht, Spectrum, 1950. 8vo. Linnen. 432 pag. Tekst(je) op schutblad. Met portret. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, A. ; REESER, Eduard & DIEPENBROCK, Thea.  - Verzamelde geschriften van Alphons Diepenbrock.
Utrecht, Spectrum, 1950. 8vo. Linnen met stofomalg. 432 pag. Met portret. 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel V. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1981. Linnen met stofomslag. XIII, 789 pag. + afbeeldingen.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel IV. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1974. Linnen met stofomslag. VIII, 571 pag. + afbeeldingen.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel VI. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1991. Linnen met stofomslag. Klein stempeltje op titelpagina. XI, 506 pag. + afbeeldingen.  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel VI. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1991. Linnen met stofomslag. XI, 506 pag. + afbeeldingen.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel VII. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1995. Linnen met stofomslag. XI, 666 pag. + afbeeldingen.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel V. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1981. Linnen met stofomslag. Stempeltje op titelblad. XIII, 789 pag. + afbeeldingen.  

28.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel IV. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1974. Linnen met besch. stofomslag. VIII, 571 pag. + afbeeldingen.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Alphons - Eduard Reeser.  - Alphons Diepenbrock. Brieven en documenten, Deel III. Bijengebracht en toegelicht door Eduard Reeser.
Amsterdam, Vereniging Nederlandse Muziekgeschiedenis, 1970. Linnen met besch. stofomslag. X, 684 pag. + afbeeldingen.  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Diepenbrock, Florian.  - Eensgezinde tweedracht. Organisatievorming van Nederlandse musici in de tweede Gouden Eeuw, 1890-1920.
Amsterdam : Aksant, 2007. 24 x 17 cm. Paperback. Met foto's. 553 pag. ALS NIEUW  

22.00 Euro

Bestellen/Order
DIJKSTRA, WYTSKE & STEPHAN WESTRA (redactie).  - Het Utrechtsch Studenten Concert 1823-1993. Biografie van een muziekgezelschap.
Utrecht, Stichting Muziekhistorie, 1993. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 349 pag. ALS NIEUW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Doorman, Christine. & Wierts, J.P.J.  - Vleugelken. Sprookje met illustraties en liederen. Tekst van Christine Doorman. Muziek van J.P.J. Wierts. Illustraties van Ella Nieuwenhuis
Amsterdam, Veen, zonder jaar. 25 x 33 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Band licht smoezelig..  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Doornink, H.W.  - De rhythmopee van Johann Seb. Bach.
Amsterdam: Uitg. J.H. De Bussy, 1946. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. en kleur. 67 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dylan, Bob.  - Kronieken. Vertaling Erik Bindervoet en Robbert-Jan Henkes.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2004. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 311 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dylan, Bob.  - Kronieken. Vertaling Erik Bindervoet en Robbert-Jan Henkes.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2004. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 311 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Einstein, Albert.  - Mozart. Sein Charakter. Sein Werk.
Stockholm, Bermann-Fischer-Verlag, 1947. Erste Ausgabe. Original-Leinen mit Schutzumschlag. Mit Abb. Exlibris auf Vorsatz. 637 Seiten. GUTER ZUSTAND 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Engelmann, Hans Ulrich. ; Bartok, Bela.  - Bela Bartoks Mikorkosmos. Versuch einer Typologie 'Neuer Musik'.
Würzburg, Konrad Triltsch Verlag. 1953. Original-Pappband. Mit Abbildungen. IX, 70 S + Anhang : Notenbiespiele zum Text. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Escher, Rudolf., Peter Schat Rudolf Escher., Schat, Peter. ; Voerman, Erik (red.).  - Peter Schat Rudolf Escher. Brieven 1958 -1961.
Onder redactie van Erik Voermans. Voorwoord Konrad Boehmer. Uitgave van het Centrum Nederlandse Muziek i.s.m. de Walburg Pers, Zutphen. 1992. Linnen met stofomslag. Met foto's en bibliografie. 183 pag. Deel 3 van de 'Bibliotheek Nederlandse Muziek. « NIEUW »

11.00 Euro

Bestellen/Order
Europäischen Vereinigung der Musikfestspiele.  - Europäische Musikfestspiele.
Zürich/Freiburg, Atlantis, 1977. 4to. Leinen mit Orig.-Umschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 242 S. - Gutes Exemplar.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Frimmel, Theodor von.  - Ludwig van beethoven.
Berlin, harmonie. 1903. Zweite vermehrte und verbesserte Auflage. 26 x 17,7 cm. Hardcover (clothbound). With illustrations in b/w. also foldingplates. 108 pages. Text in German. NEAR FINE COPY  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Galway, James. ; Mann, William.  - James Galway's Music in Time.
Tekst William Mann. Bussum, Van Holkema & Warendorf, 1983. Gebonden met stofomslag. Vele illustraties. 383 pag. - Tekst in het Nederlands. KEURIG EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Gelder, Ria van.  - Aan mijn lijf geen polonaise. Variété-liedjes uit de Victoriaanse tijd. Met muzieknotatie voor zangstem en pianobegeleiding en met akkoordsymbolen.
Purmerend, De Zilverdistel, Volkskundige monografieen 3. 27 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 202 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Gerritsen, Liselore.  - Alles op z'n tijd.
Nieuwe teksten. Weesp, Agathon, 1986. Tweede druk. Oorspr.omslag. Met foto's. 117 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Gierveld, Arend Jan.  - 250 jaar Hinsz-orgel te Leens. 1733-1983. (Waarin opgenomen: J.S. van Weerden - De Petruskerk van Leens).
Leens, 1983. 8vo. Paperback. Met foto's. 94 pag. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
GILSE, JAN VAN & HANS VAN DIJK.  - Mémoires Jan van Gilse (1917-1922). Bezorgd door dr. Hans van Dijk.
Zuthpen, Walburg Pers. 2003. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 635 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

20.00 Euro

Bestellen/Order
GISKES, JOHAN; EN ANDEREN.  - Waar bemoei je je mee. 75 jaar belangenstrijd van de Vereniging Het Concertgebouworchest.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. Paperback. Noten. Met illustraties. 216 pag. Naam op schutblad. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Goodall, Howard.  - Magische momenten. Keerpunten in de muziek.
Baarn, Tirion/Teleac NOT. 2001. 23,5 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 272 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gout, Cor.  - De toerentallen van de pop 78 - 45 - 16 - 33 .
Aprilis, Zaltbommel, 2005. 22,5 x 22,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 167 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Griffiths, Paul.  - The Penguin Companion to Classical Music.
London, Penguin Books, 2004. 8vo. Hardbound with dustjacket 896 pages. NEW 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Grijp, Louis Peter (red.). Bruin, Martine de (red.).  - De kist van Pierlala. Straatliederen uit het geheugen van Nederland.
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. Gebonden. Hardcover. 347 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Groot, Boudwijn de,  - Hoogtevrees in Babylon. Alle eigen teksten van 1963 t/m 2006.
Baarn, Tirion, 2007. Gebonden. Hardcover. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Grosfeld, Geurt en anderen.  - Een bevlogen orkest uitgelicht. Het Brabants orkest 1950 - 2000.
Bussum, Toth / eindhoven , Brabants orkest, 2000. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 142 pag. ALS NIEUW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Gutsche Hugo e.a. + Redaksie.  - F.A.K. Volksangbundel vir Suid-Afrika + F. A. K. Volksangbundel Vir Suid-Afrika. Aanvullingsbundel (80 Nuwe liedere).
Pretoria/Kaapstad, 1938 (tweede druk) en 1947. In halflinnen gebonden. 27 x 20 cm. Twee delen: XX , 331 pag en VIII, 105 pag. IN GOEDE STAAT 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Haas, Alex de.  - Liedjes. Ingeleid door M.J. Brusse.
Maastricht, Leiter-Nypels, z.j. Oorspronkelijke omslag (rug enigszins ongaaf). 95 pag. Met achterin vouwplaat. .  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Haas, Robert.  - Musik des Barocks.
Handbuch der Musikwissenschaft. Potsdam, Akademische Verlaggesellschaft Athenaion, 1928. Kl.-folio. Grüner Original-Leinenband ( Rücken leicht fleckig ) mit vergoldeter Schift. Mit zahlr. teils farb. Abbildungen und Notenbeispielen. Mit ex libris. 290 S. GUTER ZUSTAND 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Haenchen, Hartmut.  - Von der Unvereinbarkeit von Macht und Liebe. Over de onverenigbaarheid van macht en liefde. Richard Wagners Der Ring der Nibelungen. Schriften Dokumente Interviews Einführungen auf 4 CD's.
Amsterdam, De Nederlandse Opera, 1999. Gebonden/Gebunden. Met illustraties. Mit Abbildungen in s/w. 92 pag. Met 4 CD's. ALS NIEUW NEUWERTIG  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Hahn, Albert Jr.  - Beethoven Vredes-Olympiade. Een Abel spel in Vier bedrijven uit de Negende Symphonie[van Beethoven]. Met aanwijzingen voor gramofoon, film, concert en tooneel; en secondentabellen bij His Master's Voice-, Polydor- en Columbia-Platen.
's-Gravenhage, Van der Laan, 1936. 8vo. Oorspronkelijke omslag. Hoekje geknipt uit schutblad. Met tekeningen van Alb. Hahn Jr. 184 pag.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Haitink, Bernard & Paul Korenhof.  - Bernard Haitink. Een vriendenboek. Liber Amicorum.
Amsterdam, Anthos, 1999. Paperback met flappen. Softcover. 333 pag. Geen CD.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Harry, Deborah Foreword by.  - Punk: The Whole Story.
London, Dorling Kindersley, 2006. Richly illustrated in color and b/w. Hardcover (cloth) with dustjacket. 288 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hart, Maarten 't.  - De daverdreun.
Antwerpen, Uitgeverij Voetnoot. 2002.Paperback met flappen. Softcover. 16,5 x 16,5 cm. 96 pag. Met foto's. Met achteraan een cd. ALS NIEUW  

38.00 Euro

Bestellen/Order
Hart, Maarten 't.  - Mozart en de anderen.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2006. In linnen gebonden met stofomslag. 268 pag. Gesigneerd. Geen CD.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Haspels, J.J.L.  - Royal music machines. Vijf eeuwen vorstelijk vermaak.
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 30,5 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 286 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Hellinga, W. Gs.  - Een Schoon Liedekens-Boeck genaamd Het Antwerpsch Liedboek van 1544. Herdruk 1968.
Den Haag, Boucher, 1968. Oblong. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. 382 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hendrickx, Marc & Elvis Presley.  - Elvis A. Presley. Muziek, mens, mythe.
Leuven: Van Halewyck, 2007. 31 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 695 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Henkes, Robert-Jan. & Bindervoet, Erik.  - Vertaliaans liedboek.
Utrecht, Stichting De Roos, 2009. 20 x 21 cm. In halflinnen gebonden (Japanse bindwijze). Hardcover. Met fraaie illustraties in kleur. Met CD. Oplage 175 genummerde exemplaren. ALS NIEUW  

55.00 Euro

Bestellen/Order
Heuvel, Wim J. van.  - Muziekcentrum Vredenburg. Voorgeschiedenis - Ontwerp - Archeologische vondsten - Constructie - Akoestiek - Klimaatbeheersing - Organisatie bouwproces - Uitvoering - Projectorganisatie.
Met foto's. Pt-monografie , overdruk uit het polytechnisch tijdschrift. 34 (1979) nr. 7. Oorspronkelijke omslag. 4to. Oorspronkelijke omslag. 88 pag. « Als nieuw »  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hoffmann, E.T.A.  - Schriften zur Musik. Singspiele.
Berlin und Weimar: Aufbau, 1988. 1. Auflage. 8vo. 806 Seiten. OLeinwand mit OSchutzumschlag, E.T.A. Hoffmann Gesammelte Werke in Einzelausgaben: Band 9. GUTER ZUSTAND 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Honing, Piet Hein (eindred.).  - Annalen van de operagezelschappen in Nederland 1886-1995.
Amsterdam, Theater Instituut Nederland, 1996. Gebonden (platten fluweel). Met foto's. 1276 pag. MOOI EXEMPLAAR 

28.00 Euro

Bestellen/Order
Hottois, Isabelle.  - De muziekiconografie in de handschriften van de Koninklijke Bibliotheek Albert I.
Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1982. Paperback / Softcover. 25,5 x 18,5 cm. 180 pag. + 88 afbeeldingen (zw/w). MOOI EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Hul, Dick van den.  - Klokkenkunst te Utrecht tot 1700.
With summary in English. Zutphen, De Walburg Pers, 1982. Linnen met stofomslag. Illustr. 351 pag. « NIEUW » 

12.00 Euro

Bestellen/Order
HULL, J. VAN 'T en P.J. VERGUNST (RED.).  - Op de orgelbank. Gesprekken met protestants-christelijke kerkmusici.
Leiden, Uitgeverij J.J. Groen en Zoon, 1992. Met fotos. Hardcover. Gebonden. 8vo. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Hutchings, Arthur.  - MOZART: The Man.
Baarn, Phonogram, 1976. Cloth with dustwrappers. Richly illustr. in col and b/w. 113 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
Hutchings, Arthur.  - MOZART: The Musician.
Foreword by Kingsley Amis. Baarn, Phonogram, 1976. Cloth with dustwrappers. Richly illustr. in col and b/w. 131 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
Ising, Alfons.  - Met vliegend vaandel en slaande trommel.
Onstaan en ontwikkeling van schuttersgilden en schutterijen in Brabant en Limburg. Hapert, De Kempen, 1984. 1ste druk. Karton. 30,5 x 24,5 cm. Illustr. in col. 248 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. Met afbeelding.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Ising, Alfons.  - Onder de Schutse van het Gilde.
Hapert, De Kempen, 1984. 1ste druk. 4to. Linnen met stofomslag. Illustr. in z/w. 191 pag. « Als nieuw » 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Jadassohn, S.  - Lehrbuch des einfachen, doppelten, drei- und vierfachen Kontrapunkts.
Leipzig, Breitkopf & Härtel 1909. Karton. 131 Seiten. 5. Aufl. Aus Reihe: Musikalische Kompositionslehre, 2. Band. Lehrbuch des Kontrapunkts. Viele Text + Notenabb.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jahnel, Franz.  - Die Gitarre und Ihr Bau Technologie von Gitarre,Laute, Mandoline,Sister, Tanbur und Saite.
Frankfurt am Main, Verlag Das Musikinstrument, 1963. 34 x 24 cm. Erste Ausgabe. Certificat d'Honneur auf Vorsatz. 250 Seiten. GUTER ZUSTAND  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Jalovec, Karel.  - Italian Violin Makers
Anglo Italian Publications, London, [1964?]. 30,5 x 24 cm. Hardcover (clothbound; partly very slightly discolored). Profus.illustr. 445 pag. with many illustr. in b.w. + XXXII full page plates. Very good copy / near fine copy.  

75.00 Euro

Bestellen/Order
Janssen, Paul.  - De Matthäus Passion. [ met DVD ]
Amsterdam. TM Publishers. 2006. 21,5 x 14 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 158 pag. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Jazz - J. Bernlef , Jules Deelder e.a.  - Jazz. De uitdaging van een dansgezelschap.
Den Haag, Djazzex, 1995. Oorspronkelijke omslag in hoes. 23,5 x 23,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, R. de & W. C. Brouwer.  - Rondom de Zuidertoren. 100 jaar Koninklijke Stedelijk Muziekkorps Enkhuizen. 1890-1990. Muziek- en belangrijke stadsgebeurtenissen waaraan het korps zijn medewerking verleende.
Enkhuizen, 1990, 159 pp. Gebonden met stofomslag, 4to. Met foto's. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kendall, Alan.  - De kroniek van de klassieke muziek. Vier eeuwen muziekgeschiedenis.
Haarlem, Gottmer, 2006. Tweede druk. 28 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met 388 illustraties, waarvan 160 in kleur. 288 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kloet, Co de & Gabri de Wagt. ; Ramblers.  - Mooi Holland. De woelige jaren van de Ramblers.
Varaboek, z.j. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 136 pag. « als NIEUW »  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kloppenburg, W.C.M.  - Thematisch-bibliografische catalogus van de werken van Willem Pijper (1894-1947).
Assen, Van Gorcum, 1960. Linnen. XXXII, 199 pag.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
 - Koninklijke Nederlandse Federatie van Harmonie- en Fanfaregezelschappen. Gedenkboek 1910-1960.
Arnhem, 1960. 119 pag. Halflinnen. Met foto's. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Koopman, Bert. Posthuma de Boer-Klautz, H. Putten, Bas van.  - Van boegbeeld tot kroonjuweel. 20 jaar Koninklijk Concertgebouworkest. Isbn 9789068684872
Bussum, Toth, 2008. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Korenhof, Paul.  - Winkler Prins Encyclopedie van de opera.
Amsterdam / Brussel, Elsevier, 1986. 26 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 454 pag. MOOI EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Krebbers, Herman / Niels le Large  - Master Class.
Stichting Lieve, n.d. 30 x 30 cm. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Richly illustrated in color and b/w. 112 pages. Text in Dutch and English. CD is missing. FINE COPY 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Kruyff, Lizet & Jonneke Krans.  - Mozarts Menu. De eetcultuur van de tweede helft van de achttiende eeuw.
Bussum, Pereboom, 2006. 23,5 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Laansma, S. ; Brouwer, T.  - Muziektenten in Gelderland.
Zutpen, De Walburg Pers, 1986. Paperback. Illustr. 120 pag. NIEUW 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Lachmayer, Herbert (Hrsg.).  - Mozart. Experiment Aufklärung im Wien des ausgehenden 18. Jahrhunderts[
Ostfildern, Hatje Cantz, 2006. Fester Einband mit Schutzumschlag. 31 x 24,5 cm, 416 Seiten, 205 Abb., davon 176 in Farbe. NEUWERTIG 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Lambrechts - Douillez, J.  - IV. Andreas Ruckers de oude, Andreas Ruckers de jonge.
Antwerpen, Ruckers Genootschap, 1984. 25 x 17,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 72 pag. KEURIG EXEMPLAAR - Mededelingen van het Ruckers Genootschap. Bijdrage tot het bronnenonderzoek van het muziekleven te Antwerpen.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Lambrechts - Douillez, J.  - VI. Orgelbouwers te Antwerpen in de 16de eeuw.
Antwerpen, Ruckers Genootschap, 1987. 25 x 17,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 63 pag. KEURIG EXEMPLAAR - Mededelingen van het Ruckers Genootschap. Bijdrage tot het bronnenonderzoek van het muziekleven te Antwerpen.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Lebrecht, Norman.  - Requiem voor de muziek. Managers, maestro's en de moord op klassieke muziek.
Haarlem, Gottmer, 1996. Paperback. Met foto's. 476 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Lenferink, Henri.  - Gelders Orkest. 1889 -1989. Geschiedenis van de Arnhemse Orkest Vereeniging 1889 - 1949 en van Het Gelders Orkest 1949 - 1989.
Zutpen, De Walburg Pers, 1989. 1ste druk. Groot formaat paperback. Vele illustr. 272 pag. NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Lennon, John.  - The Art of John Lennon: Drawings, Performances, Films. Edited by Wulf Herzogenrath and Dorothee Hanssen. Kunsthalle Bremen 21 May to 13 August 1995.
Ostfildern, Cantz, 1995. Orig. wrappers (FINE). With illustrations. 228 pages. « NEW » 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Lewis, George.  - Souvenir Programme (1958): George Lewis New Orleans Jazz Band ;signed by George Lewis (1900 - 1969).
Added: 4 original photographs (17 x 13 cms) of George Lewis. Added: Poster Concert in Jazz Klub Brno (dubna 1959). 60 x 43 cms. Added: small flyer Herbert Ward concert in Jazz Klbub Brno & orignial collage-picture concerning the 'Herb Ward Quartett Featuring' with a signed dedication in pencil by Herbert Ward ('Best wishes to my friend Vladia Radikovski').  

80.00 Euro

Bestellen/Order
Lievense, Willy (ed.).  - Brieven en opdrachten van beroemde musici. Acht autografen uit een collectie van Willem Noske / Briefe und Widmungen berühmter Musiker / Letters and Dedications from Famous Musicians.
Buren, Frits Knuf. 1985. Paperback, pictorial dustjacket, 8vo; 96 pages. llustrations, facsimiles ,some folding. Texts in Dutch, German and English.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Liszt, Franz.  - Artist's Journey. Lettres d'un bachelier es musique 1835-1841.
University of Chicago Press, 1989. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 260 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Longstreet, Stephen.  - Storyville to Harlem. Fifty Years in the Jazz Scene.
New Brunswick and London, Rutgers University Press, 1986. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/Near FINE). Profusely illustrated in b/w. 211 pages. « As new » 

14.00 Euro

Bestellen/Order
MacRae, Julia (edited by).  - Wigmore Hall - 1901-2001 - A Celebration.
London: The Wigmre Hall Trust, 2001. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 223 pages. AS NEW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mahler, Gustav - Donald Mitchell & Edward R. Reill  - Gustav Mahler. Facsimile Edition of the Seventh Symphony published on the occasion of the Mahler Festival 1995. Two volumes in cloth box.
Nuth, Rosbeek, 1995. Folio (38 x 29 cm). Orig. wrappers (FINE). Two volumes. 308 (Facsimile Edition of the Seventh Symphony) and 98 pages (Commentary with photographies). In blue cloth box. NEW COPY [ With picture ]  Previously published for 222 euro.

80.00 Euro

Bestellen/Order
Mahler, Gustav - Donald Mitchell & Edward R. Reill  - Gustav Mahler. Facsimile Edition of the Seventh Symphony published on the occasion of the Mahler Festival 1995. Two volumes in cloth box.
Nuth, Rosbeek, 1995. Folio (38 x 29 cm). Orig. wrappers (FINE). Two volumes. 308 (Facsimile Edition of the Seventh Symphony) and 98 pages (Commentary with photographies). In blue cloth box. NEW COPY [ With picture ]  Previously published for 222 euro.

78.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Mahler, Gustav.  - Gustav Mahler Briefe 1879-1911. Herausgegeben von Alma Maria Mahler. Mit vier Bildbeigaben und einem Brieffaksimile.
Berlin Paul Zsolnay Verlag 1925. Orig. Leinen. Name auf Vorsatz. 493 S.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mak, Peter.  - De symfonieën van Bruckner en Mahler. Een bondig overzicht met volledige teksten en biografische gegevens.
Amsterdam, ZieZo !, 1992. Oblong 8vo. Oorspronkelijke omslag. 137 pag. 

4.00 Euro

Bestellen/Order
MANSVELDERS, P. (samenstelling).  - Pop & Artvertising.
Museum Van Bommel - Van Dam Venlo, 1992. 4to. Oorspronkelijke omslag. Geïll. in zw/w en kleur. 126 pag. * Catalogus gebaseerd op een onderzoek naar de relatie tussen Pop-Art en reclame NIEUW EXEMPLAAR 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Marty, Daniel.  - An illustrated history of phonographs and gramophones.
Edita, 1981. 30,5 x 26 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 194 pages. NEAR FINE COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Maur, Karin v.  - Vom Klang der Bilder. Die Musik in der Kunst des 20.Jahrhunderts.
München, Prestel - Verlag, 1985. 30 x 22,5 cm/ Paperback / Softcover. 821 Abb. davon 223 in Farbe. 488 Seiten. Sehr gutes Exemplar. 

32.00 Euro

Bestellen/Order
Mengelberg, Rudolf.  - 50 Jaar Concertgebouw, 1888-1938.
Amsterdam, Munster, 1938. Groot 4to: 32 x 24,5 cm. Oorspronkelijke omslag (licht ongaaf). Met foto's. Oplage 500 genummerde exemplaren. Dit exemplaar heeft een gesigneerde opdracht van Mengelberg aan M.H. Flothuis. 74 pag. + fotopag.  

100.00 Euro

Bestellen/Order
Mengelberg, W. (Feest-Directeur).  - Driedaagsch Nederlandsch Muziekfeest te geven door de Amsterdamsche Afdeeling der Maatschappij tot bevordering der Toonkunst op 10, 11 en 12 januari 1902 in de groote zaal van het Concertgebouw te Amsterdam.
Oorspronkelijke omslag. Met foto's en vouwblad. 76 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Mengelberg, W. (Feest-Directeur).  - Driedaagsch Nederlandsch Muziekfeest te geven door de Amsterdamsche Afdeeling der Maatschappij tot bevordering der Toonkunst op 10, 11 en 12 januari 1902 in de groote zaal van het Concertgebouw te Amsterdam.
Oorspronkelijke omslag (rug verstevigd met tape, keurig). Met foto's en vouwblad. 76 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Mersmann, Hans.  - Moderne Musik.
Handbuch der Musikwissenschaft. Potsdam, Akademische Verlaggesellschaft Athenaion, 1928. Kl.-folio. Grüner Original-Leinenband mit vergoldeter Schift. Mit zahlr. teils farb. Abbildungen und Notenbeispielen. 225 S.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mersmann, Hans.  - Moderne Musik.
Handbuch der Musikwissenschaft. Potsdam, Akademische Verlaggesellschaft Athenaion, 1928. Kl.-folio. Grüner Original-Leinenband mit vergoldeter Schift. Mit zahlr. teils farb. Abbildungen und Notenbeispielen. Mit ex libris. 225 S.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Merwe, Jaap van de.  - Gij zijt kanalje ! heeft men ons verweten. Het proletariërslied in Nederland en Vlaanderen.
Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1974. 1ste druk. Paperback. Illustr. in z/w. 400 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Middles, Mick; Reade, Lindsay.  - Torn Apart: the Life of Ian Curtis.
OMNIBUS PRESS, 2006. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With photographs in b/w. 310 pages. AS NEW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Miller, William H.  - THE LITTLE DISCOGRAPHY. (Being a Second Edition of A Discography of the 'Little' Recording Companies )
Melbourne: 1945, Softcover. Stapled wrappers. 61pag. 21 x 14 cm. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Morgan, Christopher.  - Don Carlos and Company.
Julia MacRae Books, London, 1994. First edition. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations. 289 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mozart - Robbins Landon, H.C.  - Mozart. De gouden jaren 1781-1791.
Baarn, Bosch & Keuning, 1990. 26 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mozart - Wendy Thompson.  - Mozart mens en muzikaal genie. Met DVD en 2 CD's in doos.
De lantaarn, 2005. Boek , 4to, gebonden met stofomslag; met illustraties in kleur en z/w; 128 pag. In doos (32 x 32 cm) met DVD-documentaire en 2 CD's ( totale speelduur 138 minuten). NIEUW EXEMPLAAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Muziekkrant Oor.  - Oor's eerste Nederlandse POP encyclopedie. 7e editie. 1990.
A'dam, Bonaventura, 1990. 7e editie. 28,5 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Illustr. 399 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Muziekkrant Oor.  - Oor's Eerste Nederlandse Popencyclopedie 8e editie. Uitgave 1992.
Volledig herzien en geactualiseerd meer dan 10.000 foto's, namen en cd's. A'dam, Annoventura, 1992. Gebonden (karton, 4to, ). Vele illustraties. Index. 398 pag. MOOI EXEMPLAAR 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Muziekkrant Oor.  - Oor's Eerste Nederlandse Popencyclopedie tiende editie. Uitgave 1996. Jubileumuitgave.
A'dam, Annoventura, 1996. Gebonden (karton, 4to, ). Vele illustraties. Index. 432 pag. MOOI EXEMPLAAR  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Muziekkrant Oor.  - Oor's Eerste Nederlandse Popencyclopedie elfde editie. 1998.
A'dam, 1998. Gebonden. 28,5 x 22 cm. Vele illustraties. Index. 432 pag. MOOI EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Muziekkrant OOR  - Oor's Eerste Nederlandse Popencyclopedie 14e editie. Uitgave 2004.
Volledig herzien en geactualiseerd. Den Haag, Bzztoh, 2004. Gebonden (karton, 4to, ). Vele illustraties. Index. 456 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Naveau, Marianne (Hrsg.).  - 100 ein- und zweistimmige Spiel-Lieder mit leichter Klavierbegleitung für Kindergarten und Familie. Tongers Taschen-Musik-Album Nr. 6.
Köln, Tonger, o.J. (circa 1920). Oblong : 12 x 19 cm. Orig.-Halbleinenband. 96 Seiten. Einband mit leichten Gebrauchsspuren, sonst guter Zustand. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Operastichting.  - 15 jaar Nederlandse Operastichting - 1971/1986. Een noodzakelijke luxe.
Zutpen, De Walburg Pers, 1986. 1ste druk. Groot formaat paperback. Illustr. 183 pag. * Oorspr. prijs: 41,90

7.00 Euro

Bestellen/Order
Niemann, Walter & Santen, Rient van.  - De piano en hare componisten.
's-Gravenhage, Kruseman, 1925. Linnen. Met foto's. 260 pag.  

7.00 Euro

Bestellen/Order
Nolthenius, Helene.  - Mozart Miniature.
Baarn, Philips' Phonographische Industrie, 1956. 22,3 x 14,3 cm. Original publisher's vellum spine hardback, gilt lettering spine and frontcover, with frontispiece portrait, 64 pages. Text in English. In slipcase. FINE COPY 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Olof, Theo.  - Het symfonie orkest. Opgedragen aan de orkestmusicus.
Utrecht, A.W. Bruna, 1986. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 159 pag.  

6.00 Euro

Bestellen/Order
Muziekkkrant OOR  - Oor's Eerste Nederlandse Popencyclopedie tiende editie. Uitgave 1996. Jubileumuitgave.
A'dam, Annoventura, 1996. Gebonden (karton, 4to, ). Vele illustraties. Index. 432 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Operastichting.Nederlandse ; Coleman, Tim  - Een noodzakelijke luxe. 15 jaar Nederlandse Operastichting - 1971 - 1986.
Zutphen, De Walburg Pers, 1986. 1ste druk. Groot formaat paperback. Illustr. in z/w. 183 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Oskamp, Jacqueline.  - Radicaal gewoon. Bestaat er zoiets als Nederlandse muziek ?
Amsterdam, Mets & Schilt, 2003. 22,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 142 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ostwald, Peter.  - Glenn Gould: The Ectasy and the Tragedy of Genuis
W.W. Norton, 1997. First edition. 24 x 16,5 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in b/w. 368 pages. FINE COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Overbeeke, Emanuel & Leo Samana.  - Entartete Musik. Verboden muziek onder het nazi-bewind.
Amsterdam, University Press Salomé, 2004. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 197 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Pahlen, Kurt.  - Tschaikowsky. Ein Lebensbild.
Wiesbaden, R.Löwit. Leinen mit Umschlag. Mit 9 Kunstdrucktaflen. 264 S. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Panzera, Charles.  - De kunst van het zingen.
's-Gravenhage, Boucher, 1948. 26 x 19 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 120 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Pearce, Christopher.  - Honderd jaar jukebox.
Alphen aan den Rijn, Atrium, 1989. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. Tekst(je) op schutblad. GOED EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
PEDDEMORS, ARIE and LEO SAMAMA (EDITED). & MOZART.  - Mozart and the Netherlands. A bicentenarian Retrospect. With Mozart edition CD , Variations II on Fortepiano.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations. 320 pages + CD. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
PEDDEMORS, ARIE and LEO SAMAMA (EDITED).  - Mozart and the Netherlands. A bicentenarian Retrospect. With Mozart edition CD , Variations II on Fortepiano.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations. 320 pages + CD. NEW COPY [ With picture ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Peyser, Joan.  - Bernstein. Een biografie.
Bloemendaal. Aramith. 1989. 8vo. Paperback. 444 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ponte, Lorenzo da.  - Herinneringen.
Amsterdam, Meulenhoff, 1998. Linnen met stofomslag. 528 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Pop, J.  - Schubert als interpretator van gedichten. Muzikale taal en dichterlijke taal.
Utrecht, Joachimstal Publishers, 1982. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. 214 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Quaedvlieg, G.  - Maastricht's muziekleven.
Maastricht, Leiter-Nypels, 1965. Paperback. Met foto's. 156 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ravenzwaaij, G. van.  - Com nu met sang.
Wageningen, Zomer en Keunings, z.j. 4to. Halflinnen. 176 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Reeser, Eduard.  - Een eeuw Nederlandse muziek 1815-1915.
Amsterdam, Querido, 1986. Tweede geheel herziene druk. 24 x 15,5 cm. Paperback (deels verkleurd) met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 263 pag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Reinecke, Carl en Jaques Hartog.  - De piano-sonaten van L. van Beethoven door Prof. dr. Carl Reinecke .... vrij bewerkt .....door Jacques Hartog.
Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Verguld rood linnen. Met illustraties. 139 pag. Toegevoegd: Over de namen van beroemde sonaten van Ludwig van Beethoven door D. Stalman (klein boekje uit 1926).  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Riemens, Leo.  - Elseviers groot operaboek.
Elsevier, Amsterdam, 1974. Vierde, herziene druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 549 pag. Band minimaal gevlekt, toch GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Rijkers, Henk & Jeroen Boogaarts [red.].  - Tympano Choro & Organo. Liber Festivus in Honorem Jan Boogaarts. [isbn: 9789057305795 ]
Zutphen, Walburg Pers, 2009. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 304 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Rognoni, Luigi. ; Rossini.  - Gioacchino Rossini. Book with 2 dischi 33 LP 30 cm. cotenti Kyrie Agnus Dei in box. 
Torino, Rai, 1968. Book : cloth, with illustrations in b/w. , 509 pages. Text in Italian, and partly French. * Nice set : As new. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Rolling stones, The.  - The Rolling Stones Complete Works.
Amsterdam, Thomas Rap, z.j. 31 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. 120 pag. Exemplaar met lichte gebruiksporen.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
ROWLEY, GILL & FISHER, CHESTER.  - Het muziekboek, rondreis door de wereld van de muziek in woord en beeld.
Wageningen, Zomer en Keuning, 1978. 30,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 191 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Sanders, Ewoud.  - Tararaboemidee & de blikken dominee. De geschiedenis van ons nationale straatlied.
Amsterdam, de Buitenkant, 1997. Gebonden. Hardcover. 17,5 x 12 cm. Met illustraties. Oplage 500 exemplaren. 48 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SANDVED, K.B.  - De wereld der Muziek.
Brussel, De Sphinx, 1958. 26 x 20 x 8 cm. Gebonden in varkenslederen rug met mahonie houten platten.Met vele foto's. 2407 pag. GOED EXEMPLAAR  

95.00 Euro

Bestellen/Order
SANDVED, K.B.  - De wereld der Muziek.
Brussel, De Sphinx, 1958. 26 x 20 x 8 cm. Gebonden in varkenslederen rug met mahonie houten platten.Met vele foto's. 2407 pag. FRAAI EXEMPLAAR  

75.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Santing, Mathilde.  - Mathilde Santing ensemble in concert.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 118 x 83 cm. Drukwerk / Print : Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A. With picture. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Scheurleer, D.F. Dr.  - Nederlandsche Liedboeken. Lijst der in Nederland tot het jaar 1800 uitgegeven liedboeken.
Ongewijzigde herdruk met een voorwoord door R. Rasch. Utrecht, H & S, 1977. 23 x 15 cm.In verguld linnen gebonden. Hardcover. Pagina's 161 tot en met 176 ontbreken, maar zijn er als losse fotokopies aan toegevoegd. 8, X, 252; 120 (register) pag 

35.00 Euro

Bestellen/Order
Schönberg, Arnold - Josef Rufer.  - Das Werk Arnold Schönbergs.
Mit 10 Bildern und 25 Handschriften-Faksimiles. Kassel, Bärenreiter, 1959. Original-Leinen. 207 S. Mit vollständiges Werkverzeichnis.- Gutes Exemplar. 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Seghers, René.  - Jacques Brel. Leven en liefde 1929 - 1978.
Baarn, Tirion/ Tielt, Lannoo, 2003. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 256 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Seijbel, Maarten (samenstelling).  - Orgels in Overijssel.
Sneek : Boeijenga, 1965. 8vo. Paperback. Met foto's. 143 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Seijbel, Maarten.  - Zes eeuwen Veluwse orgels.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek 1975. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 312 pag. ALS NIEUW 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Sligter, Jurrien. ; Leeuw, Ton de.  - Ton de Leeuw.
Onder redactie van Jurrien Sligter. Uitgave van het Centrum Nederlandse Muziek i.s.m. de Walburg Pers, Zutphen. 1992. Linnen met stofomslag. Met foto's. Bevat bibliografie en discografie. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR  Deel 2 van de 'Bibliotheek Nederlandse Muziek'. Ton de Leeuw belicht de enorme rijkdom van de Oosterse muziek en tracht de cultuur van Oost en West dichterbij elkaar te brengen. In dit boek komen naast de in 1996 overleden Ton de Leeuw ook auteurs aan het woord die elemten uit zijn muzikale wereld analyseren en van commentaar voorzien. Oorspronkelijk prijs boek: 49,50.

11.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1976:  - Satie op papier. Cat 598.
Tekeningen, documenten, muziek, films. Orig. wrappers. Illustr. Text O.Volta, A. Petersen. 24 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Smelik, Jan.  - Eén in lied en leven. Het stichtelijk lied bij Nederlandse protestanten tussen 1866 en 1938.
Den Haag, SDU, 1997. Paperback. XII, 516 pag. - NIEUW.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Sontag, Susan; Francis, Richard; Rosenthal, Mark;  - Cage . Cunningham . Johns : Dancers on a Plane.
New York, Alfred A. Knopf Incorporated, 1990. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in col. and b/w. 166 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Stegemann, Michael.  - Vivaldi.
Vertaling Dik Linthout. A'dam/Antw., Contact, 1993. Paperback. Illustr. 189 pag. Oorspr. prijs: 24,50

5.00 Euro

Bestellen/Order
Stevenson, Victor.  - Het Groot Biografisch Muzieknaslagboek (Muziek Naslagboek.).
Bussum, De Gooise Uitgeverij. 1979. 31 x 31 cm. In kunstleer gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Strauß, [Strauss] Dietmar.  - Eduard Hanslick: Vom Musikalisch-Schönen: Ein Beitrag zur Revision der Ästhetik der Tonkunst. Teil 1: Historisch-kritische Ausgabe + Teil 2: Eduard Hanslicks Schrift in textkritischer Sicht.
Mainz, Schott, 1990. 24,5 x 17,5. Hardcovers.Two volumes: 171 + 154 pages. Text in deutscher Sprache. Teil 1 with a few stripes in red pencil. Else a NEAR FINE SET  

38.00 Euro

Bestellen/Order
Stravinsky, Vera; Stravinsky, Igor & Craft, Rober  - Dearest Bubushkin. The Correspondence of Vera and Igor Stravinsky, 1921-1954, with excerpts from Vera Stravinsky's Diaries, 1922-1971.
London, Thames and Hudson, 1985. Large 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With 183 illustrations. 239 pages. Name on first endpaper.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Subriá, Josè & Cherbuliez, Antoine-E.  - Musikgeschichte von Spanien, Portugal, Lateinamerika.
Pan-Verlag, Zürich/Stuttgart, (1957). 23,5 x 15 cm. Original-Leinen. Hardcover.Very few underlinings. XV, 321 pages. Text in deutscher Sprache.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Suèr, Henk en Josine Meurs.  - Geheel in de geest van Wagner. De Wagnervereeniging in Nederland 1883 - 1959.
Amsterdam, Theater Instituut Nederland, 1997. 23 x 16,5 cm. Paperback. Met illustraties. 304 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Tonger, P. J.  - Heiterer Liederabend. 60 heiterer Lieder und Couplets für eine Singstimme mit Klavierbegleitung.Tongers Taschen--Album Band 34.
Köln, Tonger, o.J. . Oblong : 12 x 19 cm. Orig.-Halbleinenband. 224 Seiten. GUTER ZUSTAND  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Tonger, P. J.  - Neues Tanz-Album. 20 beliebte und moderne Tänze für Klavier zu 2 Händen. Tongers Taschen--Album Band 14.
Köln, Tonger, o.J. . Oblong : 12,2 x 19 cm. Orig.-Halbleinenband. 96 Seiten. GUTER ZUSTAND  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Turchet, Maurizio. ; Marsico, Maurizio (musiche).  - Biancaneve: Seduzioni Concertanti.
Milano, 1990. 4to. Cloth with dustjacket. With illustrations in col. 85 pag. Text in Italian.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Valerius, Adriaen.  - Nederlandtsche Gedenck-clanck.
Herdrukt naar de oorspronkelijke uitgaaf van 1662. A'dam./Antw.,Wereldbibliotheek-vereniging, 1943. Tweede druk. Linnen. Oblong. Bandversiering Georg Rueter. 288 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Veerman, Michel en Johan Tol.  - One way wind. De geschiedenis van de palingsound.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1999. Gebonden. Hardcover. 29 x 23 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Veldhorst, Natascha.  - De perfecte verleiding. Muzikale scènes op het Amsterdams toneel in de zeventiende eeuw.
Amsterdam, University Press, 2004. 25 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 278 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Verhoef, Henk (editor).  - The Profusion of Heaven. The organs of the Nieuwe Kerk in Amsterdam. Netherlands Organ Monographs.
Zutphen, Walburg Pers, 2005/Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 25 x 17,7 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 375 pages. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped  

18.00 Euro

Bestellen/Order
VERMEULEN, BRAM.  - Mannen maken oorlog.
Leuven, Davidsfonds, 2004. Tweede druk. Paperback / Softcover. 62 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

5.00 Euro

Bestellen/Order
Vermeulen, Matthijs  - De stem van levenden. Een verzameling artikelen.
Arnhem, Ravenberg Pers, 1981. Paperback. 147 pag.  

8.00 Euro

Bestellen/Order
Vermijmeren, Piet.  - Mozart op reis. De tournee van een wonderkind, 1763-1766.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 25 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S. - Rob Schouten.  - Iets verhevens en onuitsprekelijks. Muzikale motieven in het werk van S.Vestdijk.
Amsterdam, De Bezige Bij. Vestdijk Bibliotheek. 1988. 176 pag. Paperback. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Het eerste en het laatste. Grondslagen ener praktische muziekesthethiek.
Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1956. 1ste druk. Half linnen. Tekst(je) op schutblad. 207 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, Simon. ; Pijper, Willem.  - Merlijn, het ontstaan van een opera in brieven en documenten, verzorgd door Arthur van Dijk en Mieke Vestdijk.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1992. Linnen met stofomslag. Met leeslint. 296 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, Simon. ; Pijper, Willem.  - Merlijn, het ontstaan van een opera in brieven en documenten, verzorgd door Arthur van Dijk en Mieke Vestdijk.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1992. Linnen met stofomslag. Met leeslint. 296 pag. Naam op schutblad. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vetter, Eddie.  - Eenentwintig componisten van de twintigste eeuw in tekst en beeld.
Baarn, Stichting Lieve, z.j. 30,5 x 30,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 112 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

33.00 Euro

Bestellen/Order
Veurman, B.W.E.  - Volendam, leven en lied.
Arnhem, Gijsbers & Van Loon, 1968. Linnen met stofomslag. Met foto's. 300 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
 - Vioolbouw in Nederland.
Amsterdam, Koninklijke Nederlandse Toonkunstenaars-Vereniging, (1987). 8vo. Met foto's. 76 pag. w.o advertenties.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vis, Pieter.  - 450 jaar oranjeliederen in de Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden tijdens Oorlog en Vrede.
Houten, Ibero Publikaties. 1994, Linnen met stofomslag; geillustreerd in kleur en zwart/wit; nr. 329 van beperkte oplage. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Volbach, Fritz.  - Georg Friedrich Händel.
Berlin, harmonie. 1898. Erste Ausgabe. 26 x 17,7 cm. Hardcover (clothbound). With illustrations. 86 pages. Text in German. NEAR FINE COPY  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Vámos, Lászlo.  - Fascination de la Musique.
Quarto. 215 Seiten. Mit zahlreichen Abbildungen. Original-Pappband mit Schutzumschlag im Orig.-Schuber. Budapest, 1983. * Sehr gutes Exemplar.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Wagenaar, Johannes / Jaap van Benthem.  - Johan Wagenaar (1862-1941). Leven en werk van een veelzijdig kunstenaar.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 216 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Wagenaar, Johannes / Jaap van Benthem.  - Johan Wagenaar (1862-1941). Leven en werk van een veelzijdig kunstenaar.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 216 pag. MOOI EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Wagner - Rose, Paul Lawrence.  - Richard Wagner und der Antisemitismus.
Zürich-München, Pendo Verlag, 1999. 21 x 13 cm. Gebunden mit Schutzumschlag. 361 Seiten. GUTER ZUSTAND  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Wagner, Richard; Klindworth, Karl.  - Die Meistersinger von Nürnberg von Richard Wagner. Vollständiger Klavier-Auszug von Karl Klindworth.
B. Schott's Söhne, Mainz, Leipzig, London, Brüssel, Paris, o. J. 467 S. Original-Leinen. 29 x 23cm. Frontispiz ist Porträt ( montierte Tafel).  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Wagnervereeniging.  - Gedenkboek der Wagnervereeniging. Haar geschiedenis in beeld 1884-1934 . Door het bestuur uitgegeven te Amsterdam in de maand Juli 1934 naar aanleiding van het 50 jarig bestaan der vereeniging.
Amsterdam, 1934. 4to. Verguld linnen ( kleine beschadiging). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 281 pag. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Wagnervereeniging.  - Gedenkboek der Wagnervereeniging. Haar geschiedenis in beeld 1884-1934 . Door het bestuur uitgegeven te Amsterdam in de maand Juli 1934 naar aanleiding van het 50 jarig bestaan der vereeniging.
Amsterdam, 1934. 4to. Verguld linnen (rug minimaal ongaaf). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 281 pag. GOED EXEMPLAAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
WEBERS, CARL MARIA VON.  - Mein vielgeliebter Muks. Hundert Briefe Carl Maria von Webers an Caroline Brandt aus den Jahren 1814-1817.
Berlin, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft, 1986. 653 pages + 'Brieffaksimile'. Hardcover with dustjacket in box. Text in deutscher Sprache. FINE COPY 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wenk, W.  - De ZANGVOGELTJES. Verzameling van zangstukjes voor een, twee, drie en vier stemmen. 1e Stukje. 9e Druk.
Rotterdam, Wenk / De Vletter, 1875. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Sporen des tijds. 24 pag.  

6.00 Euro

Bestellen/Order
Wheeler Opal & Sybil Deucher.  - Joseph Haydn. De vrolijke dorpsjongen.
Haarlem, De Librije, 1949. 24 x 20 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Illustraties Mary Greenwalt. 108 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Whittall, Arnold.  - The Music of Britten and Tippett: Studies in Themes and Techniques.
Cambridge University Press, 1982. 8vo, frontispiece, VII +314 pages, black imitation cloth, gilt with dustjacket. * Nice copy.  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Wieffering, F.  - Glorieuze orgeldagen.
Utrecht, Oosthoek, 1965. Linnen met licht besch. stofomslag. Met 100 foto's uit de colelctie van de schrijver. 216 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Witteloostuyn, Jaco van. & Maas, Ruud.  - Muziek uit stekels en gaten. Over mechanische Muziekinstrumenten, Harfenuhren en andere speelklokken, maar in het bijzonder over de speeldoos.
Buren, Frits Knuf, 1984. 376 pages, numerous illustrations in b/w, 4to, orig. cloth with dustjacket. Text in Dutch, summaries in English, French and German. « NEW » (still unsealed).  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Witteloostuyn, Jaco van.  - The Classical Long Playing Record. Design, Production & Reproduction: A Comprehensive Survey. 2nd ENLARGED edition 2007. The sole uncompromised guide to the LP 33rpm and its present value.
Heemstede, Polyphon, 2007. Second enlarged edition. Large 4to: 32 x 24 cm. . Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With over 500 illustrations in full color. X, 545 pages. NEW COPY 

100.00 Euro

Bestellen/Order
Witteloostuyn, Jaco van.  - The Classical Long Playing Record. Design, Production & Reproduction: A Comprehensive Survey. 2nd ENLARGED edition 2007. The sole uncompromised guide to the LP 33rpm and its present value.
Heemstede, Polyphon, 2007. Second enlarged edition (550 copies). Large 4to: 32 x 24 cm. Clothbound with dustjacket (FINE/FINE). Hardcover. With over 500 illustrations in full color. X, 545 pages. Text in English. BRAND NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ] * Previously published for 100 euro.

47.00 Euro

Bestellen/Order
Witteloostuyn, Jaco van.  - The Classical Long Playing Record. Design, Production & Reproduction: A Comprehensive Survey. 2nd ENLARGED edition 2007. The sole uncompromised guide to the LP 33rpm and its present value.
Heemstede, Polyphon, 2007. Second enlarged edition (550 copies). Large 4to: 32 x 24 cm. Clothbound with dustjacket (FINE/FINE). Hardcover. With over 500 illustrations in full color. X, 545 pages. Text in English. BRAND NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ] * Previously published for 100 euro.

46.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Young-Witzel, Gyvel, and Michael Karl Witzel.  - Soda Pop: From Miracle Medicine to Pop Culture
Stillwater: Town Square Books, 1998. Oblong: 4to. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 144 pages. AS NEW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Yperen, R. van.  - De Nederlandsche militaire muziek.
Bussum, Fibula - Van Dishoeck, 1966. Geplastificeerde kartonnen omslag. Met talrijke illustraties. 143 pag.  

8.00 Euro

Bestellen/Order
Zandt, herman S.J.  - Organisten, orgelspel en kerkzang binnen het Nederlandse Calvinisme inzonderheid in de Nederlandse Hervormde Kerk.
Bedum, Profiel 1995. 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 623 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage