Terug naar Homepage
Aanraad, Jos - Heleen Buijs. - Jos Aanraad.
Heusden, Galerie Mark Peet Visser, 2002. 25,5 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color. 80 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY
14.00 Euro
Aartsen, Marianne. - Hareborne.
Maastricht, Glance-aside, 2006. 25 x 20 cm. Paperback. Softcover. With illustrations, in color. Text in Dutch and English. 56 pag.
10.00 Euro
Adriaans, Leon - Zelst, Annemarie van. - Man en paard. Leon Adriaans gefotografeerd door Annemarie van Zelst.
Eindhoven-Airport, Kempen Uitgevers, 2008. 33 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Circa 110 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Adrichem, Jan van e.a. - Rebel, mijn hart. Kunstenaars 1940 - 1945.
Zwolle, Waanders, 1995. 4to.Linnen met stofomslag. 200 pag. Rijk geïllustr. Cat. bij de tentoonstelling van werk van omgekomen kunstenaars '40-'45. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
14.00 Euro
Akersloot-Berg, Betzy - Britt Bell. - Betzy Akersloot-Berg 1850-1922. Zeeschilderes.
Franeker, Uitgeverij van Wijnen, 2000. Oblong: 23 x 27 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Akkerman, Ben - Marcel Vos. - Akkerman. Schilder painter. [ Monografiën van Nederlandse kunstenaars 3 ]
Amsterdam, Openbaar Kunstbezit. 1988. 27,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Akkerman, Philip. & Adrichem, Jan van & Martijn van Nieuwenhuyzen. - Philip Akkerman. Een keuze uit de zelfportretten 1981-1987. A choice from the self-portraits 1981-1987
Den Haag (L'ami de l'art) 1988; unpag.; with a short intro in Dutch and English by Jan van Adrichem and Martijn van Nieuwenhuyzen and 48 b/w illustrations; softcover; 24 x 17 cm; FINE COPY
15.00 Euro
Albers, Ton. - Ton Albers. Aquarellen. Met een inleiding van Raymond Baan.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1988. Eerste druk. 30 x 24,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met 63 illustraties in kleur en z/w. Gesigneerd exemplaar. Toegevoegd vier nieuwjaarskaarten waarvan 3 een handgeschreven opdracht hebben van Ton Albers. 64 pag.
30.00 Euro
Albers, Ton. - Ton Albers. Watercolours.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1988. 30 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 64 pag.
15.00 Euro
- Albert Daniels van Nunen Terwindt. Een visueel overzicht van drie jaar relatie.
Catalogus Nijmeegs Museum Commanderie van Sint Jan, van 7 tot en met 29 april 1979. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 25 x 17,5 cm. Met foto's in zwart/wit. 32 pag.
12.00 Euro
ALKEMA, WOBBE / OS, H. VAN / TAVERNE, A. - Wobbe Alkema. Schilderijen, beelden, tekeningen, aquarellen, gouaches, monotypes, dia's, grafiek, gebruiksdrukwerk, toegepaste kunst, Meubelontwerpen, Dokumentatiemateriaal in de collectie van het Groninger Museum.
Groningen, Wolters-Noordhoff/Bouma's Boekhuis, 1984. Oblong: 21 x 27 cm. Paperbavck/softcover, 72 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
ALKEMA, WOBBE / OS, H. VAN / TAVERNE, A. - Wobbe Alkema. Schilderijen, beelden, tekeningen, aquarellen, gouaches, monotypes, dia's, grafiek, gebruiksdrukwerk, toegepaste kunst, Meubelontwerpen, Dokumentatiemateriaal in de collectie van het Groninger Museum.
Groningen, Wolters-Noordhoff/Bouma's Boekhuis, 1984. Oblong: 21 x 27 cm. Paperback/softcover, 72 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Allebe, August - Wiepke Loos. & Tuyll van Serooskerken, Carel van. - 'Waarde Heer Allebe'. Leven en werk van August Allebe (1838-1927).
Zwolle, Waanders, 1988. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Allebe, August - Wiepke Loos. & Tuyll van Serooskerken, Carel van. - 'Waarde Heer Allebe'. Leven en werk van August Allebe (1838-1927).
Zwolle, Waanders, 1988. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
20.00 Euro
Alma-Tadema & Edwin Becker. & Prettejohn Elizabeth. - Sir Lawrence Alma Tadema.
Amsterdam/ Liverpool/ Zwolle 1996. 29,5 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in Dutch with illustrations and plates in color and b/w, 288 pages. FINE COPY
38.00 Euro
Altink, Jan - Jan Altink 21 october 1885 6 december 1971
Heemskerk (Jan Altink Stichting) 1978; 103 pp.; a two volume publication consisting of a text book with essays in Dutch and English by Couvee and de Gruyter and a book with 105 illustrations; the books are kept in a clothbound slipcase; cloth; (keywords: W.J. de Gruyter, W.J. de, D.H. Couvee, D.H.); FINE SET
35.00 Euro
Amen, Woody van. - 240 days/ dagen / jours / Tage.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1985. Hardbound with dustwrappers. With illustrations in col.
15.00 Euro
Amen, Woody van. - 240 days/ dagen / jours / Tage.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1985. Hardbound with dam. dustwrappers. With illustrations in col.
12.00 Euro
Amen, Woody van. - 240 days/ dagen / jours / Tage.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1985. Hardbound with dustwrappers. With illustrations in col.
14.00 Euro
ANSINGH, LIZZY - Dieltjes,Esther, Kristin Duyster - Lizzy Ansingh (1875 - 1959). De poppenschilderijen van een Amsterdamse Joffer.
Warnsveld, Terra, 2005. Paperback. 28 x 23 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Antonie, Martine - Tonny Röling-Grolle. - Martine Antonie.
's-Hertogenbosch, Galerie Hüsstege/ enlo, Van Spijk, 1987. 4to. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in col. 96 pag. Text in Dutch and English. « NEW »
10.00 Euro
Appel, Karel & Hagenberg, Roland (ed.). - Karel Appel. Dupe of Being.
Edition Lafayette 1989. 20,5 x 13 cm. Paperback / Softcover. 607 pages include text and hundreds of b&w illustrations.FINE COPY
17.00 Euro
Appel, Karel - Rudi Fuchs. & Dosogne, Ludo. - Karel Appel. Passages 2.
Lier, Galerie Kusseneers, 2000. Boards with mounted coloured plate, 4to (30,5 x 24,5 cm.), 111 pag.. text in Dutch , French and English. With coloured illustrations and plates. FINE COPY. [ With picture ]
15.00 Euro
Appel, Karel - Simon Vinkenoog. - Appel's oogappels + Het verhaal van Karel Appel.
Utrecht, Bruna & Zoon, 1970. Catalogus. Oorspronkelijke omslag (kreukje). 22 x 19 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag.
10.00 Euro
Appel, Karel - Wim van Krimpen (introd.). - Karel Appel. Werk op papier.
Den Haag/Zwolle, Gemeentemuseum/Waanders, 2001. Catalogue, illustrated boards, 4to, 136 pages. Text in Dutch. With plates in colour and b/w. - NEW.
12.00 Euro
Appel, Karel. & Alvard, Julien. - Karel Appel. Reliefs 1966-1968. Centre National d'Art Contemporain, exposition 1968. Texte par Julien Alvard.
Paris, Centre National d'Art Contemporain, 1968. 22 x 14 cm. Paperback / Softcover. 40 pp. text in French and English with (partly colour) illustrations.
10.00 Euro
Appel, Karel. - Ik wou dat ik een vogel was.
Berichten uit het atelier - samengesteld door R.H. Fuchs. Met bijdragen van Karel Appel, Hugo Claus, R.H. Fuchs, Sam Hunter, Lucebert en Bert Schierbeek. Haags Gemeentemuseum/A'dam, Meulenhoff, 1990. Paperback. Illustr. in col and b/w. 168 pag.
12.00 Euro
Appel, Karel. - Werk op papier.
Haags Gemeentemuseum, 1982. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 110 pag.
12.00 Euro
Arink, Karin. - Karin Arink. Inlet. Such stuff as thoughts are made off
Breda (Artimo Foundation) 1997; 68 pp.; artist book in which Arink sets out the sources of inspiration for her sculptures; with an introduction in Dutch and English by the artist and a lot of b/w illustrations; softcover; fold at top corner of back cover; oblong format [ 21 x 26,5 cm ]; ISBN 9075380089; FINE COPY [ With picture ]
20.00 Euro
Armando - Ernst van Alphen. - Armando. Shaping memory.
Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Rotterdam, NAi Publishers, 2000. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in col. and b/w. 240 pag. NEW COPY
18.00 Euro
Armando - Ernst van Alphen. - Armando. Shaping memory.
Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Rotterdam, NAi Publishers, 2000. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in col. and b/w. 240 pag. NEW COPY
20.00 Euro
Armando - J. Heymans. - Een boom. Over Armando.
Baarn. De Prom, 1999. Eerste druk. Paperback. Met foto's. 191 pag. - In nieuw staat.
10.00 Euro
Armando - Venezia, Biennale. - Armando: Catalogo Padiglione dell'Olanda; Catalogue Dutch Pavilion 41. Biennale di Venezia, 1984.
Amsterdam / Den Haag (Netherlands Office for Fine Arts) 1984; 111 pp.; exh. cat. of the Dutch contribution to the 41. Biennale of Venice with texts in English and Italian by various authors and b/w and colour ill.; softcover [ 24 x 17 cm]. NEAR FINE COPY
12.00 Euro
Armando - Vrieze, John en Sassen, Jan Hein. - Armando 1952 - 2005.
Zwolle / Amstelveen, Waanders / Cobra Museum, 2006. 27 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 48 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Armando. & Boymans van Beuningen Rotterdam.Museum - Armando. 100 Zeichnungen, 100 tekeningen, 100 drawings, 1952-1984. [ Catalogue 418 ]
Rotterdam, Museum Boymans- van Beuningen. 1985. Oblong 22 x 30 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch, English and German. 111 pages. NEAR FINE COPY
40.00 Euro
Armando., Blotkamp, Carel. & Bos, Saskia. - Damnable Beauty or Resonance of the Past. Exhibition The Fruitmarket Gallery, Edinburgh.
Amsterdam, Contemporary Art Foundation, 1989. In black cardboard box [22 x 17 cm] : 3 booklets + plano "On Beauty" + 4 pages: Herenleed [Gentlemen's Sorrow]. With illustrations in color and b/w. FINE COPY
15.00 Euro
Armando. - Armando schilder-schrijver
De Haan. 1985. Soft cover met flappen. 26,5 x 21 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 135 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Armondo - Van Abbenuseum Eindhoven. - Armando.
Eindhoven, Van Abbemuseum, 1971. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Atol. - Atol.
Den Haag, 1959. 22 x 17,5 cm. Unpaginated. Publication on the Dutch artist group Atol, : Roger Chailloux, Hans van der Lek, Gerard Verdijk, Aat Verhoog, Henk de Vries; with b/w illustrations and short texts in Dutch, English, French and German by C. Doelman, R.E. Penning, K.E. Schuurman, George Lampe and R. W.D. Oxenaar. Softcover with dam. transparent dust jacket. Traces of use.
10.00 Euro
Baily, Anthony. - Gezicht op Delft. Een biografie van Johannes Vermeer.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 294 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bakels, Reinier Sybrand - Magriet Knol. - Reinier Sybrand Bakels 1873 - 1956.
Assen, 1991. 4to. Oorspr.. omslag. 180 pag. Rijk geïll. Monografieën Nederlandse Kunstenaars Drents Museum : Deel 8. --- Catalogus van de overzichtstentoonstelling. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Bakker, Jits - Cnodder, Remi de & Hans Redeker. - Jits Bakker.
Venlo, Van Spijk, 1987. 29 x 29 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 166 pag. Text in Dutch, French, English and German.
16.00 Euro
Bakker, Jits - Cnodder, Remi de & Hans Redeker. - Jits Bakker.
Venlo, Van Spijk, 1987. 29 x 29 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. IN SLIPCASE (CLOTH) With illustrations in color and b/w. 166 pag. Text in Dutch, French, English and German. NEW COPY Still shrinkwrapped.
20.00 Euro
Bakker, Jits - Frans Duister. - Jits Bakker. 35 jaar beeldend kunstenaar.
Eindhoven, Kempen Publishers, 1995. 29 x 29 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. Text in Dutch, German and English. 120 pages. NEW COPY FINE COPY
20.00 Euro
Bakker, Jits - Frans Duister. - Jits Bakker. 35 jaar beeldend kunstenaar.
Eindhoven, Kempen Publishers, 1995. 29 x 29 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. Text in Dutch, German and English. 120 pages. NEW COPY
22.00 Euro
Bal, Mieke. - Verf en Verderf. Lezen in Rembrandt.
Amsterdam, Prometheus, 1990. 25 x 17,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties + vouwbladen. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Balen, Wouter van. & Schaap, Theo. - Tekenend.
Amsterdam, Sarphati Huis, 1989. Ringband. Oblong. Met 70 tekeningen van Theo Schaap. ALS NIEUW
15.00 Euro
Balth, Carel - Kerber Bochum, B. - Carel Balth. The art of seeing. De kunst van het zien. Die Kunst des Sehens. L'arte del vedere.
Vreeland, Balth, 1974. Orig. wrappers, (25 x 23,5 cm.), unpag. (= 46 pages) ; text in English, Dutch, Germain and Italian with b/w ills.
10.00 Euro
Bantzinger, C.A.B. - Tekenaar. C.A.B. Bantzinger.
A'dam, Bonaventura, 1964. Orig. dec. cloth map , folio, with 57 leaves/illustr.
19.00 Euro
Bantzinger, C.A.B. - Tekenaar. C.A.B. Bantzinger.
A'dam, Bonaventura, 1964. Orig. dec. cloth map , folio, with 57 leaves/illustr.
17.00 Euro
Bantzinger, C.A.B. - Tekenaar. C.A.B. Bantzinger.
A'dam, Bonaventura, 1964. 40,5 x 28,5 cm. Orig. dec. cloth map , folio, with 57 leaves/illustr. FINE COPY
19.00 Euro
Beek, Marius van. - Poort van de zon. Dagboek over het avontuur van een beeldhouw-opdracht.
Venlo, Van Spijk, 1980. Folio. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 43 pag. Oplage 1000 exx. « Als nieuw »
12.00 Euro
Beer, Gerlinde de. - Ludolf Backhuysen (1630-1798). Sein Leben und Werk.
Zwolle, Waanders, 2002. 31 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With 340 illustrations in color and b/w. 264 pag. Text in deutscher Sprache. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
59.00 Euro
Beer, Gerlinde de. - Ludolf Backhuysen (1630-1798). Sein Leben und Werk.
Zwolle, Waanders, 2002. 31 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With 340 illustrations in color and b/w. 264 pag. Text in deutscher Sprache. NEW COPY Still shrinkwrapped
60.00 Euro
Beeren Wim. - Beeren over Lucebert. Rede bij de opening van de tentoonstelling Lucebert: een eerbetoon op 27 januari 1995 in Museum Kranenburgh in Bergen.
Alexander Valenton, Amsterdam, 1995. 20 x 13 cm. Paperback / Softcover. 30 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Behrendt, Fritz. - F. Behrendt. Een Europees kunstenaar.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 2005. Gebonden (karton). 4to. 320 pag. NIEUW
15.00 Euro
Behrendt, Fritz. - Grafische signalen.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 2000. Gebonden. Met vele illustraties. 319 pag. Stempeltje op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Beijer, Jan de - C.C.S. Wilmer. - Jan de Beijer in Utrecht. Stadsgezichten van een bekende tekenaar uit de 18de eeuw.
Catalogus Gemeentelijke Archiefdienst, Utrecht, 1987. 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met vele illustraties in z/w. ALS NIEUW
25.00 Euro
Bendien, Jacob - Taselaar, Elina. - Jacob Bendien 1890-1933.
Leeuwarden, Fries Museum, 1985. Illustrated orig. wrappers, 4to (27 x 21 cm.), 100 pages text in Dutch with illustrations in color. NEAR FINE COPY
12.00 Euro
Bennekum, Henk van. - Typologie van de reeks. Ordeningsprincipes in het werk van Henk van Bennekum, beeldend vormgever.
Gorinchem, De Mandarijn, 1983. 27 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 68 pag.
10.00 Euro
Benner, Gerrit - Lambert Tegenbosch. - Gerrit Benner.
Hilversum, De Vaart, 1971. 30 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 42 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Benner, Gerrit - Lambert Tegenbosch. - Gerrit Benner.
Venlo, Cultureel Centrum, 1970. 30 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 42 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Benner, Gerrit - Brons, Loek. - In de ban van Benner. Overzichtstentoonstelling van schilderijen, gouaches en tekeningen van Gerrit Benner 1897-1981.
Laren/Leeuwarden, Singer Museum/Fries Museum, 1989. 4to. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Berg, Will. - Kunstenaar in beeld Will: Berg.
Baarn, De Prom, 1996. Oblong 4to. Orig. zwart linnen. Hardcover. Met vele illustraties in kleur en z/w. 300 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Berger, Casper - Frits Scholten e.a. - Caspar Berger Imago.
Zwolle, Waanders/Scheveningen, museum Beelden aan Zee, 2007. 28 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur. 120 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW
15.00 Euro
Berkel, K.van; e.a. - De wereld der geleerdheid rond Vermeer. Verschenen t.g.v. de tentoonstelling 1 maart - 2 juni 1996 Museum van het Boek/Museum Meermanno-Westreenianum.
Zwolle, Waanders/Den Haag, Museum van het Boek/Museum Meermanno-Westreenianum, 1996. 30,5 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 80 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Berlage, H.P. - Hendrik Petrus Berlage, disegni, tekeningen.
Biennale di Venezia / Rijksdienst Beeldende Kunst, 1986. 8vo. Paperback. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and Italian. 269 pag. NEAR FINE COPY .
17.00 Euro
Berning, Roland - Jansen, Bert. - Roland Berning. Een overzicht.
Zwolle, Waanders, 1996. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 90 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Berserik, Herman. Groot, J.R. & C. van Kooten - Soms begin ik bij de lucht. Hermanus Berserik. Schilderijen, tekeningen, grafiek 1968-1979.
Arnhem / Amersfoort & Gemeentemuseum / De Zonnehof, 1979. 24 x 18 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Berserik, Herman. - Overzichtstentoonstelling Hermanus Berserik: Schilderijen, grafiek, tekeningen.
Venlo, 's-Gravenhage, Eindhoven & Hilversum, 1973. Paperback (18 x 11 cm). 96 pag. Ills.
10.00 Euro
Berserik, Hermanus. - Berserik na vijftig jaar schilderen.
Amsterdam, Nijgh & van Ditmar, 1988. Oblong: 24,5 x 20,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Beuning, Wim - Herbert van Rheeden. - Wim Beuning 1914 - 1986. Kunstenaar, docent en gnosticus.
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 28 x 22 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 119 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Bevers, Holm & Rembrandt - Rembrandt. Die Zeichnungen im Berliner Kupferstichkabinett.- Kritischer Katalog.
Hatje Cantz. 2006. 28 x 24 cm. Original-Pappband mit Schutzumschlag. Hardcover. 238 Seiten, 85 sw-+ 90 col-Abb. NEUWARE.
12.00 Euro
Bibeb. ; Sandberg, W. - Sandberg experimenta typographica 1943 - 68.
Nijmegen, Thieme, 1969. 26,5 x 24 cm. Softcover/Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. Ongepagineerd (32 pag.). NEAR FINE COPY
35.00 Euro
Bierenbroodspot, Gerti. & Botje, Harm (inleiding). - Om edittha. Vroege labyrinthen. Gerti Bierenbroodspot.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. 35 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. 260 pag. Rijk geïllustreerd in kleur. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
38.00 Euro
Bierenbroodspot, Gerti. - Bierenbroodspot. Petrascapes.
Utrecht, Galerie Quintessens, 1990. 4to. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in col. and b/w. 64 pag. - As new.
10.00 Euro
Bij, Jan Frearks van der & F. van der Palm. - Jan Frearks van der Bij 80 jaar.
Harlingen, Flevodruk, 2002. 3,8 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 48 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Bijbel. ; Rembrandt. - Rembrandt-Bijbel. Bijbel dat is de gansche heilige schrift bevattende al de kanonieke boeken van het Oude en Nieuwe Testament ... volgens de Synode Nationaal Dordrecht 1618 en 1619....met reproducties naar werken van Rembrandt Harmenszoon van Rijn. Statenvertaling.
's-Gravenhage, Boekencentrum, z.j. 23,5 x 17 cm. Met vele fraaie kleurenplaten. 1149, (4) pag. In zwart verguld kunstleer gebonden. Hardcover, goud op snee. FRAAI EXEMPLAAR
35.00 Euro
Bijl, Guillaume. - Guillaume Bijl: Für Garderobe keine Haftung.
Exh. cat. tent.; Rotterdam (Witte de With. Center for contemporary art) 1990; unpag.; multiple published to mark the opening exhibition of Witte de With. Center for contemporary art, Rotterdam; limited edition of 750 numbered copies, this copy being nr. 217; the multiple consists of a red cardboard box [31 x 22 cm] containing 18 colour postcards of works by Guillaume Bijl and a black removable board with a metal plaque with the German text 'Fur Garderobe keine Haftung ' and a three hook coat rack of metal as well. FINE COPY
125.00 Euro
Bijl, Guillaume - Passages an intro to creative visualization. Become a Connaisseur.
Zedelgem (Stichting Kunst en Projecten) 1989; 59 pp.; artist booklet with colour and b/w photographs selected but not made by the artist himself; published in an edition of 500 copies of which 150 were signed by the artist; this copy is not signed; softcover [21 x 15 cm]; white sticker on bottom of spine; rare;
16.00 Euro
Bitter, Theo. & Carmiggelt, Simon. - Tekeningen Theo Bitter in inkt, potlood en crayon. Met een voorwoord van Simon Carmiggelt
Rijswijk, Elmar, 1981. 20,5 x 25 cm. Gebonden met ongave stofomslag. Hardcover. IX tekstpag. gevolgd door de afbeeldingen. Naam op schutblad.
15.00 Euro
Blankert, Albert a.o. ; Rembrandt. - Rembrandt. A genius and his impact.
Catalogue by A. Blankert. Exhibition cat. National Gallery of Victoria, Melbourne, 1997. 462 pages, sumpt. ill. in b/w and col. 29 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Contrib. by B.Broos, J.Giltay, V.Manuth, P.C.Sutton, E.van de Wetering, C.White et al. NEW COPY Still shrinkwrapped
15.00 Euro
Blankert, Albert a.o. ; Rembrandt. - Rembrandt. A genius and his impact.
Catalogue by A. Blankert. Exhibition cat. National Gallery of Victoria, Melbourne, 1997. 462 pages, sumpt. ill. in b/w and col. 29 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Contrib. by B.Broos, J.Giltay, V.Manuth, P.C.Sutton, E.van de Wetering, C.White et al. NEW COPY Still shrinkwrapped
17.00 Euro
Blankert, Barend - Diederik Kraaijpoel. - Frozen forever 1975-1998, Barend Blankert 1941.
Uitgever niet vermeld (ING?), geen jaartal. 28,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 56 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bleekrode, Meijer - Lakerveld, Carry (edit.). - Meijer Bleekrode schilder, ontwerper, socialist 1896-1943.
Amsterdam, Van Gennep, 1983. Catalogue, orig. wrappers, 4to (30 x 21 cm.). With many ills. in col. and b/w. 96 pag. Text in Dutch.
12.00 Euro
Bless, Frits., Kousbroek, Rudy. ; Restany, Pierre. - Mark Brusse.
Breda, De Beyerd/Nijmegen, Sun, 1999. Linnen met stofomslag. Oblong 8vo. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. * als nieuw.
10.00 Euro
Blom, Ansuya. - Let me see , if this be real.
Rotterdam, NAi Publishers/ Stedelijk Museum Schiedam, 1999. Small 4to. Half cloth. With illustrations in col. and b/w. 104 pages. - NEW.
12.00 Euro
Blom, Ansuya. - Let me see , if this be real.
Rotterdam, NAi Publishers/ Stedelijk Museum Schiedam, 1999. Small 4to. Half cloth. With illustrations in col. and b/w. 104 pages. NEAR FINE COPY
10.00 Euro
Bloom, Phil. - Phil Bloom. 2 schilderijen, tekeningen, foto's, video.
Amsterdam, Phil Bloom Foundation, 1999. Hardcover (halfcloth) with illustrated boards. Text in dutch and english. Oblong: 29,5 x 21 cm. Richly illustrated with color plates. AS NEW
20.00 Euro
Bodenkamp, Berend W. - Reconstructie en fragment. De stilte van de nalatenschap.
Amsterdam, 1992. Cahiersteek. 25 x 17,5 cm. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Bodifée, Paul - Smit-Muller, R.H. - Paul Bodifée. Schilder van stad en land.
Zutphen, Walburg Pers, 2006. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 19 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boer, Mique de - Maarten Beks en Urias Nooteboom. - Mique de Boer.
Wijk en Aalburg, Pictures Publishers, 1992. 31 x 31 cm. In linnen gebonden met metalen rand. Hardcover clothboud. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Richly illustrated in color and b/w. 144 pag. Text in Dutch and English. FINE COPY [ Met afbeelding ]
64.00 Euro
Boezem, Marinus - Frans Jozef Witteveen. - Marinus Boezem. 1965 versus 1989.
Den Haag, SDU, 1989. Oblong 4to. Ringband. 24 gouaches + foto. Fine copy.
25.00 Euro
Bogaerts, Jan - Margriet van Boven. - Jan Bogaerts. 1878-1962.
's-Hertogenbosch, Noordbrabantsmuseum, 1978. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 72 pag. Naampje op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bois, Yve-Alain , Joosten, Joop , Zander Rudenst - Piet Mondriaan. 1872 - 1944.
Milaan, Leonardo Arte, 1994. 31 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 405 pag. * Text in Dutch. Tekst(je) op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Bol, Kees - Frans Puijenbroek & Lambert Tegenbosch. - Kees Bol.
Eindhoven, Van Abbemuseum, 1976 - 1977. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 63 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bol, Kees - Lambert Tegenbosch. - Het waterschap van Kees Bol.
Amsterdam/Heusden, Kunsthandel Lambert Tegenbosch, 1984. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bol-Smit, Elizabeth. - In vogelvlucht. Schilderijen, tekeningen en gedichten van Elisabeth Bol-Smit.
Wissenkerke, Markusse, (1984). Linnen met stofomslag. Illustr. 95 pag.
10.00 Euro
Bolhuis, Gerrit & Gijs; en anderen. - Gerrit Bolhuis. Monografie van het Sculptuur Instituut 3.
Zwolle, Waanders, 2009. 22,5 x 17,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Bolten, Jaap (ed.). - Oude tekeningen van het Prentenkabinet der Rijksuniversiteit te Leiden. Dessins Anciens du Cabinet des dessins et des estampes de l'université de Leyde.
Amsterdam, Rijksdienst Beeldende Kunst, 1985. Catalogue, illusrated wrappers, 282 pages. Text in Dutch and French with b/w illustrations.
18.00 Euro
Bon, Willem Frederik - Erik Spaans. - Willem Frederik Bon (1904-1990). Leven en werk.
Amsterdam, 1991. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Bonies, Bob. - Bob Bonies.
Catalogus, Eindhoven: Stedelijk Van Abbemuseum, 1981. Color reproductions throughout. Text in Dutch. Quarto. Unpaged. « As new »
10.00 Euro
Boogert, Bob van den (red.) e.a. - Rembrandst schatkamer.
Zwolle, Waanders, 2000. Paperback , Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Boogert, Bob van den, Charles Dumas, Leonoor van O - Goethe & Rembrandt. Tekeningen uit Weimar. Uit de grafische bestanden van de Kunstsammlungen zu Weimar, aangevuld met werken uit het Goethe-Nationalmuseum.
Exhibition catalogue Amsterdam, Rembrandthuis / Weimar, Kunstsammlungen, 1999. 128 pag., nums. ills. in col. and b/w, 4to, orig. wrappers. FINE COPY * Text in Dutch.
10.00 Euro
Boogert, Bob van den, Charles Dumas, Leonoor van O - Goethe & Rembrandt. Zeichnungen aus Weimar. Aus den graphischen Beständen der Kunstsammlungen zu Weimar, ergänzt durch Werke aus dem Goethe-Nationalmuseum.
Exhibition catalogue Amsterdam, Rembrandthuis / Weimar, Kunstsammlungen, 1999. 128 pag., nums. ills. in col. and b/w, 4to, orig. wrappers. - MINT copy.
10.00 Euro
Boom, A. van der & Theo van Reijn (ed.) . - Nieuwe beeldhouwkunst in Nederland: John Rädecker, Gijs Jacobs van den Hof, Hildo Krop, J. Mendes da Costa
Amsterdam (Uitgeversmaatschappij Kosmos) unpag.; complete set of four monographs of Dutch sculptors between the wars written in Dutch by respectively A. van der Boom, Theo van Reijn, Just Havelaar and T.B. Roorda; [near] FINE SET
55.00 Euro
Boonstra, Klaas - Henk Heijnen. - De verbeeldingswereld van Klaas Boonstra 1905-1999.
Venlo, van Spijk, 2003. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 80 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Boosten, Gèr. - Gèr Boosten Schetsboek.
Venlo, Van Spijk, 1980. to. Paperback. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Borcg, Gerard Ter. - Gerard Ter Borch Zwolle 1617- Deventer 1681.
Tentoonstellingscatalogus, Den Haag, Mauritshuis, 1974. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 247 pag.
10.00 Euro
Borch, Gerard ter & Wheelock, Arthur K., Jr. - Gerard ter Borch.
Exhibition catalogue National Gallery of Art, Washington, 2004. (Zwolle, Waanders Publ. , 2004). 228 pp. 27,5 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in Dutch. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
20.00 Euro
Borch, Gerard Ter. - Gerard ter Borch. Zwolle 1617 - Deventer 1681.
Catalogus Mauritshuis Den Haag. 4to: 27, 5 x 22,3 cm. Met illustraties in kleur en z/w. Paperback. 247 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Borzo, Kunsthandel. & Knaap, Marike van der. - Geer van Velde Jaap Nanninga Jaap Wagemaker.
Tentoonstellingscatalogus Kunsthandel Borzo september - oktober 1994. Den Bosch. 30 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 43 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bosboom, Johannes - Dinkelaar, C.H. & D.L. Kaatma - Johannes Bosboom (1817-1891) schilder van licht, schaduw en kleur.
Laren, Rokin Art Press, 1999. 4to. Hardbound with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 280 pag. - Text in Dutch. NEW COPY
35.00 Euro
Bosboom, Johannes - P.A.M. Boele van Hensbroek. - In memoriam Johannes Bosboom 18 Februari 1817 - 14 September 1891.
Amsterdam, Elsevier, 1891. 26,5 x 18 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 16 pag. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Bosch - Max Friedländer. - Jheronimus Bosc + Jheronimus Bosch: bijdragen. 2 Volumes.
Catalogues. 's-Hertogenbosch: Noordbrabants Museum, 17 Sept. - 15 Nov. 1967. 2 volumes. pages: 246 + 80. illustrations: b/w ills. wrappers, dustwrappers, 26.5 x 21.5 cm. Catalogue of 64 works (paintings & drawings) by Bosch and 43 works by his contemporaries and followers + various contributions. Text in Dutch.
15.00 Euro
Bosch, Hieronymus - Charles de Tolnay. - Hieronymus Bosch. Het volledige werk.
Alphen aan de Rijn, ICOB, 1984. 31,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 454 pag. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Bosch, Jeroen - Walter Gibson. - Jeroen Bosch
Amsterdam / Brussel (Elsevier) 1974; 178 pp.; Dutch edition with 151 illustrations of which 26 in colour; cloth with dust jacket; hardcover; 22 x 15 cm; FINE COPY
10.00 Euro
Bosma, Marja m.m.v. Marc Tilro. - De onbekende Willink. Het vroege werk 1920 -1930.
Utrecht, Centraal Museum, 1992. 4to. Gebonden. Met o.a. 28 illustraties in kleur. 54 pag. NIEUW EXEMPLAAR / / Utrecht (Centraal Museum) 1992; 54 pp.; exhibition catalogue focusing on the early work of Willink; with a text in Dutch by Marja Bosma and b/w and colour illustrations
10.00 Euro
Bosma, Marja. ; Toorop & Fernhout. - Vier Generaties. Een eeuw lang de kunstenaarsfamilie Toorop/Fernhout.
Utrecht, Centraal Museum, 2001. 4to. Gebonden. Geïllustreerd in kleur en z/w. 166 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Bosma, Marja. ; Toorop & Fernhout. - Vier Generaties. Een eeuw lang de kunstenaarsfamilie Toorop/Fernhout.
Utrecht, Centraal Museum, 2001. 4to. Gebonden. Geïllustreerd in kleur en z/w. 166 pag. Rechter benedenhoek wat gedeukt.
16.00 Euro
Bouchery, H.F. & Wijngaert, Fr. van den. - P.P. Rubens en het Plantijnsche huis.
Antwerpen, De Sikkel/Utrecht, De Haan, 1941. Half cloth. 110 Illustr. in b/w. VII + 162 pag.
13.00 Euro
Bouten, Armand & Hanny Korevaar - Agnes Grondman. - Armand Bouten x Hanny Korevaar. Een nieuw licht op het Nederlands expressionisme.
Deurne, Gemeentemuseum De Wieger, 1990, catalogue. Softcover, 4to. 64 pag. Numerous illustrations in colour & b/w. text in preface & biography in Dutch & English.
10.00 Euro
Bovelander, Gaby - Nicole van der Schaaf. - Gaby Bovelander. Veertig jaar kunst.
Zutphen, Gaillarde pers, 1987. 21 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. Ongepagineerd. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boxsel, Pim van. - Sierzaad.
Amsterdam, Arcanum, 1970, oblong: 14x21,5 cm.Tekeningen Pim van Boxsel. Oorspronkelijke omslag. 80 pag.
13.00 Euro
Braak, Menno ter. ; Gordijn, Herman. - Leven in geleende tijd. Over Menno ter Braak. Vier grafische portretten door Herman Gordijn. Plus : het gelijknamige boek in de uitgave van de Gemeente Eibergen.
Halflinnen map ( 52 x 66,5 cm) met vergulde belettering en drie sluitlintjes met daarin vier prenten (portetten van Menno ter Braak naar een foto van Emiel Moerkerken): een ets, een linosnede, een litho en een drogenaald ets. In december 1992 uitgegeven door de Gemeente Eibergen. Alle vier de prenten zijn met potlood gesigneerd en 'genummerd': épreuve door Herman Gordijn. * Boek: uitgave van Gemeente Eibergen, 1992. Kl.4to. Half linnen , vergulde belettering. Met weer de vier portretten van Herman Gordijn. 64 pag. In nieuw staat.
350.00 Euro
Braak, Menno ter. ; Gordijn, Herman. - Leven in geleende tijd. Over Menno ter Braak.
Uitgave van Gemeente Eibergen, 1992. Kl.4to. Half linnen , vergulde belettering. Met weer de vier portretten van Herman Gordijn. 64 pag. In nieuw staat. * Gesigneerd (opdracht aan Léon Hanssen).
35.00 Euro
Brandes, Jan - Max Bruijn & Remco Raben (edit.). - The World of Jan Brandes, 1743-1808. Drawings of a Dutch traveller in Batavia, Ceylon and Southern Africa.
Zwolle, Waanders Publishers / Amsterdam, Rijksmuseum, 2004. 30 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Illustrated (mostly all in colour), maps. 543 pages. NEW COPY [ With picture ]
60.00 Euro
Brattinga, Pieter (ontwerp). Visser, Carel. - Beelden 1948 - 1988. Carel Visser. Rijksmuseum Kröller-Müller, Otterlo van 18 februari tot 10 april 1989.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 70 x 48 cm. Ontwerp: Pieter Brattinga. Drukwerk / Print : Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A (minimaal gekreukt aan de rechterbenedenhoek. With picture.
25.00 Euro
Breitner, G.H. Gemeentemuseum Den Haag. - Breitner, 1857-1923.
Tentoonstellingscatalogus Gemeente Museum, 's-Gravenhage, 23 dec. 1947 - 19 jan. 1948. Oorspronkelijke omslag. Oblong: 15 x 22 cm. Met foto's.
12.00 Euro
Bremer, Jaap & Vries, Alex de. - Piet Slegers.
Zwaluw. Arnhem, 2004. 26 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. 223 pag. Met illustraties in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Bremer,Jaap & Angelique Bremer-Cox. - Vaders en Zonen. Beeldhouwers kiezen beeldhouwers.
Museum Beelden aan Zee, Scheveningen/Zwolle, Waanders, 2010. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Bresdin, Rodolphe - Dirkvan Gelder,Dirk & John Si - Rodolphe Bresdin 1822-1885.
Den Haag, 1978. 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 201 pag. * Exhibition catalogue Haags Gemeentemuseum 1978-1979. - Text in Dutch.
12.00 Euro
Brinks, Kuno - Michiel Kersten. - Kuno Brinks, graficus en tekenaar. Oeuvrecatalogus van de grafiek.
Delft, Gemeente Musea, 1991. Paperback / Softcover. 25,5 x 20 cm. 80 pagina's. Oplage 450 exemplaren. ALS NIEUW
38.00 Euro
Broekema, Pauline & Jan van der Kooi. - Binnen handbereik. (Uit de schetsboeken van) Jan van der Kooi [ isbn 9789072736564 ]
Marum: Art Revisited. 2007. 23,5 x 30 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Broos, Ben - Wheelock, Arthur K. (ed.). - Johannes Vermeer. [ English edition & hardcover ]
National Gallery of Art/ Royal Cabinet of Paintings Mauritshuis/ Yale University Press, Washington/ Netherlands/ New Haven & London, 1995. Fifth Printing. 30,5 x 25 cm. Richly illustrated in color and b/w. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 39 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped
26.00 Euro
Broos, Ben - Wheelock, Arthur K. (ed.). - Johannes Vermeer. [ English edition & hardcover ]
National Gallery of Art/ Royal Cabinet of Paintings Mauritshuis/ Yale University Press, Washington/ Netherlands/ New Haven & London, 1995. Fifth Printing. 30,5 x 25 cm. Richly illustrated in color and b/w. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 39 pages. NEW COPY
23.00 Euro
Brouwers, Adriaan. - Over een nieuwe horizon schouwen. Seeing beyond a new horizon. Adriaan Brouwers.
Venlo, Van Spijk, 1980. Introd. by Hans Redeker. Photogr., ill. in b&w, some in colour; 161 pag. Cloth with dustjacket. Text in Dutch and English. « As new »
15.00 Euro
Brouwn, Stanley. - Stanley Brouwn 100.000 mm.
Brussels (gallery mtl), 1975; unpag.; artist book (15,5 x 16 cm.); limited edition of 250 copies; softcover; some browning of paper on spine and along spine edge of front cover; rare; NEAR FINE COPY
150.00 Euro
Brouwn, Stanley. - stanley brouwn 1000 mm 879 mm.
Amsterdam (art & project) 1978; unpag.; limited edition: 1000 copies; small, square format booklet; stapled wrappers [15 x 15 cm] FINE COPY
75.00 Euro
Bruegel - Harold Van de Perre. - Bruegel. Ziener voor alle tijden.
Leuven, Davidsfonds, 2007. 29,5 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 241 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
25.00 Euro
Bruegel - Roger H. Marijnissen & Max Seidel. - Bruegel.
Brussel, Arcade, 1971. 30,5 x 27 cm. In bruin linnen gebonden. Hardcover. Met vele illustraties in kleur en z/w. [waaronder uitklapplaten]. 387 pag. KEURIG EXEMPLAAR
35.00 Euro
Bruegel, Pieter de oude - Louis Lebeer. & Liebaers, Herman. - De prenten van Pieter Bruegel de oude. Met ten geleide van Herman Liebaers.
Antwerpen, Mercatorfonds, 1976. In bruin linnen map (40 x 52 cm) met goudopdruk. Met 19 + 40 tekstpagina's en 95 platen. De map is wat watervlekkig , de inhoud (tekst en platen) zijn in goede staat. [ Met afbeelding ]
60.00 Euro
Bruegel, Pieter the Elder & Nadine M. Orenstein. - Pieter Bruegel the Elder. Drawings and Prints.
Exhib. cat. The Metropolitan Museum of Art, New York/ Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 2001. Big size paperback. Richly illustrated in color and b/w. 323 pages. NEW COPY
20.00 Euro
Bruegel. (Breugel). - Bruegel. Een dynastie van schilders. 18/9-18/11/1980 Paleis voor Schone Kunsten, Brussel Tentoonsellingscatalogus.
Brussel : Paleis voor Schone Kunsten, 1980. 4to. Groot formaat paperback. 28 x 21,5 cm. Met z/w en kleurenillustraties. 340 pag.
14.00 Euro
Bruegel. - Bruegel. Een dynastie van schilders. 18/9-18/11/1980 Paleis voor Schone Kunsten, Brussel Tentoonsellingscatalogus.
Brussel : Paleis voor Schone Kunsten, 1980. 4to. Groot formaat paperback. Met z/w en kleurenillustraties. 340 pag.
15.00 Euro
Bruna, Dick ; Staal, Gert en Thomas Widdershoven. - Boris en de paraplu. Schetsboek.
Utrecht, Centraal Museum, 2000. Exhibition catalogue Unpaginated, approx.150 pages. Small 4to square. In hard cover. Last 50 pages have been cut in a square to lay in a copy of the book 'Boris en de paraplu'. Dutch text. « NEW »
14.00 Euro
Buijsen, Edwin & J.W. Niemeijer. - Cornelis Troost en het theater. Tonelen van de 18de eeuw / and the theatre of his time. Plays of the 18th century.
ext in Dutch and English. Zwolle, Waanders, 1993. 28,5 x 23,5 cm. Hardcover. Cloth with dustwrappers (FINE/FINE). With illustrations in col. and b/w. 96 pag. Text in Dutch and English. NEW COPY
12.00 Euro
Buisman, Sjoerd - Lisette Pelsers. - Sjoerd Buisman. Sculpturen. Sculptures
Enschede (Rijksmuseum Twenthe) 2002; 112 pp.; 1000 copies; exh.cat. with a text in Dutch and English by Lisette Pelsers and numerous b/w and colour ill.; hardback; 30 x 21,5 cm; ISBN 9072250303; FINE COPY
25.00 Euro
Buisman, Sjoerd - Oxenaar, R. W. D. - Sjoerd Buisman 1967 - 1992.
Amsterdam (Art Affairs) 1992; 174 pp.; 2000 copies; retrospective with texts in Dutch, English and German by various authors and numerous ill. in b/w and colour; hardcover - cloth with a mounted colour illustration; ISBN 9073985021; FINE COPY
20.00 Euro
Bulder, Nico. ; Niemeijer, Jan A. - Nico Bulder de houtgraveur.
Groningen, De Vuurbaak, 1979. Tweede druk. 4to. Tweede druk. Gebonden (karton) met stofomslag. Met vele illustraties. 176 pag.
12.00 Euro
Bulder, Nico. ; Niemeijer, Jan A. - Nico Bulder de houtgraveur.
Groningen, De Vuurbaak, 1979. Tweede druk. 31 x 23 cm.Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Bulder, Nico. ; Niemeijer, Jan A. - Nico Bulder de houtgraveur.
Groningen, De Vuurbaak, 1979. . 4to. Gebonden met stofomslag. Met vele illustraties. 176 pag.
12.00 Euro
Bulder, Nico. ; Niemeijer, Jan A. - Nico Bulder de houtgraveur.
Groningen, De Vuurbaak, 1979. Tweede druk. 4to. Tweede druk. Gebonden (karton) met stofomslag. Met vele illustraties. 176 pag.
12.00 Euro
Bull, Duncan. - Rembrandt Caravaggio. [ Dutch edition ]
Zwolle, Waanders, Amsterdam, Rijksmuseum, 2006. 29 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Butts, Barbara & Joseph Leo Koerner. - The Printed World of Pieter Bruegel the Elder.
Saint Louis City Art Museum, 1995. 31 x 24 cm. Paperback / Softcover. With 65 illustrations in color and b/w. 112 pages. FINE COPY
50.00 Euro
BUURSEN, CHRIS & HANS LUTZ. - Chris Buursen. Recent en Retrospectief.
Rotterdam, Uitgeverij Duo/Duo, 1992. 4to. Paperback. With illustrations in color. Text in Dutch and English.
10.00 Euro
Cals, Joseph. - Joseph Cals. Part One.
No place, no date. 28,2 x 21,9 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. (88) pp. text in English and Dutch, 35 illustrations in colour.
14.00 Euro
Celant, Germano. & Govan, Michael. - Mondrian e De Stijl. L'ideale moderno.
Milan, Olivetti/Electa, 1990. 26 x 23 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 273 pages. Text in Italian. NEAR FINE COPY
23.00 Euro
Celant, Germano. - A Bottle of Notes and Some Voyages : Claes Oldenburg : Drawings, Sculptures, and Large-Scale Projects with Coosje Van Bruggen.
Catalogue of the exhibition at the Northern Centre for Contemporary Art, Sunderland, and 3 other UK institutions, February-November 1988. Paperback. With illustrations in col. and b/w. 234 pages.
11.00 Euro
Celant, Germano. - A Bottle of Notes and Some Voyages. Claes Oldenburg: Drawings, Sculptures, and Large-Scale Projecsts with Coosje van Bruggen
New York (Rizzoli International Publications) 1988; 234 pp.; exhibition catalogue with texts by the artist, Coosje van Bruggen, Germano Celant and Gerhard Storck; softcover with dust jacket; 28 x 21,5 cm; FINE COPY
12.00 Euro
Chabot, Hendrik. - Hendrik Chabot. Schilderijen en beeldhouwwerken. paintings and sculptures. Museum Boymans van Beuningen, 11 maart t/m 22 april 1990.
Rotterdam, 1990. 27 x 22 cm. Oorspronkelijke omslag. Geniet. Met illustraties in kleur en z/w. 24 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Citroen, Paul - Rheeden, Herbert van. - Paul Citroen. Kunstenaar, docent, verzamelaar. Künstler, Lehrer, Sammler.
Zwolle/Heino-Wijhe, Waanders/Hannema-de Stuers, 1994. 29 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and German. 235 pages. NEW COPY
30.00 Euro
Citroen, Paul. - 12 Lithographieën.
Uitgave van de Walburg Pers Zutphen. Linnen map met 12 lithographieën (65 x 51 cm) verschenen in 1976 ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van de kunstenaar. De lithographieën zijn gedrukt door Piet Clement te Amsterdam en Henk van Leeuwen te Delft. De map werd vervaardigd door Janssenbinders te Leiden; de druk op het voorplat werd in zeefdruk verzorgd door Jan Dobber te Zutphen. Dit is nummer 'V' van de oplage van honderd exemplaren. 8 exemplaren waren bestemd voor het archief + een aantal medewerkenden van de uitgeverij. Deze werden door Paul Citroen afwijkend genummerd; namelijk bij dit exemplaar : V/VIII. Alle 12 de lithografieën zijn met potlood genummerd en gesigneerd. Sommige ook met potlood betiteld & gedateerd, andere litho's betiteld & gedateerd in de steen. Op het voorblad een voorwoord door de 'oude tekenaar Paul Citroen' - Zeldzaam item in perfecte toestand. * De geportretteerden zijn: Mara - Lyda - Jan Cremer - Piet Clement - Mieke - Mart Kempers - Ellenor - Nora - W. Sandberg Anneloor - Christi.
1200.00 Euro
Citroen, Paul. - Introvertissimento.
's-Gravenhage, Boucher, 1956. Cloth with dam. wrapper. Illustr. 206 pag. Text in German.
12.00 Euro
Citroen, Paul. - Introvertissimento.
's-Gravenhage, Boucher, 1956. Cloth with dam. wrapper. Illustr. 206 pag. Text in German.
10.00 Euro
Citroen, Paul. - Introvertissimento.
's-Gravenhage, Boucher, 1956. Cloth with dam. wrapper. Illustr. 206 pag. Text in German.
10.00 Euro
Citroen, Paul. - Kunsttestament.
Den Haag, Trio, 1967. 16,5 x 11 cm. Oorspr. omslag. Met portret. 35 pag..
10.00 Euro
Citroen, Paul. - Kunsttestament.
Den Haag, Trio, (1952). 15 x 10 cm. Broschiert. Gedruckt in 6oo Exemplaren. 42 Seiten. Text in deutscher Sprache.
10.00 Euro
Citroen, Paul. - Paul Citroen en het Bauhaus. Herinneringen in woord en beeld door Paul Citroen. Samengesteld en ingeleid door Kurt Löb.
Utrecht/Antwerpen, Bruna, 1974. 20,5 x 19,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 127 pag.MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Claassen, Johan. - Johan Claassen.
Eindhoven, Galerie Tegenbosch. 1986. 28 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 103 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Claessens, Bob. & Rousseau, Jeanne. - Unser Breughel.
Antwerpen, Verlag Mercatorfonds, 1969. Cloth with damaged dustwrappers. Folio. Many tipped-in col. plates. 269 pag.
25.00 Euro
Claessens, Bob. & Rousseau, Jeanne. - Unser Breughel.
Antwerpen, Verlag Mercatorfonds, 1969. 1. Deutsche. Aufl., 272 S., Gr. 4to. OHPrgt. in Opp-Schuber. Mit sehr vielen, von zum Teil farbigen Abbildungen im Text und auf Tafeln. * Gutes Exemplar.
25.00 Euro
Claessens, Bon & Jeanne Russeau. - Pieter Brueghel.
Amerongen, Gaade, 1969. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 232 pag. + Synoptische tabel.
30.00 Euro
Claessens, Bon & Jeanne Russeau. - Pieter Brueghel.
Amerongen, Gaade, 1969. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 232 pag. + Synoptische tabel. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
27.00 Euro
Claesz, Pieter - Pieter Biesboer en anderen. - Pieter Claesz. Meester van het stilleven in de Gouden Eeuw. [HARDCOVER]
Tentoonstellingscatalogus Haarlem, Frans Halsmuseum (publ. Zwolle Waanders), 2004. 27 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
14.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
12.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
12.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
12.00 Euro
Cobra. & Dotremont, Christian. - Le Groupe Experimental Hollandais. Appel, Constant, Corneille.
Amsterdam, Editions Cobra, n.d. (ca. 1950).15,5 x 12,3 cm. Orig. wrappers, stapled (FINE). 9 plates from paintings (3 by each artist). Introduction, "Par la Grande Porte" by Christian Dotremont. Text in French. 21 pages. FINE COPY
250.00 Euro
Collenius, Hermannus - Freek J. Veldman. - Hermannus Collenius, 1650-1723.
Zwolle, Waanders, 1997. 28 x 23 cm. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Colnot, Karel. - In en om Bergen getekend. 38 Tekeningen in en om Bergen.
Bergen, 1986. Oblong: 27,5 x 35 cm. Gebonden. Hardcover. Op voorplat een plakplaat (titeltekening). Met 38 tekeningen over de volle pagina. KEURIG EXEMPLAAR
50.00 Euro
Constant & Freddy de Vree. - Constant.
Schelderode, Kunstforum, 1981. 22,5 x 14 cm. Paperback / Softcover. 61pag. met illustraties in kleur en zw/w. Kunstpocket Serie 2/ N. 10. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Constant - Haaren, H. van. & Gruyter, W.Jos de. - Constant.
Exh. cat. tent.; Den Haag (Haags Gemeentemuseum) 1965; unpag.; exhibition catalogue with a text by Jos de Gruyter, H. van Haaren and the artist himself; softcover; 22,5 x 19 cm. [ With picture ]
12.00 Euro
Constant - Haaren, H. van. - Constant. (English edition)
Amsterdam, Meulenhoff, 1966. 24 x 17 cm. Softcover. 22 textpages followed by illustrations in color and b/w. FINE COPY
10.00 Euro
Constant - Paris, Galerie Daniel Gervis. - Constant
Paris (Galerie Daniel Gervis) n.d. [1972]; unpag.; exhibition catalogue with texts and extracts from texts in French by Constant Nieuwenhuys and his son Victor Nieuwenhuys and b/w and colour ill.; softcover ; oblong format [16,5 x 20 cm]
18.00 Euro
Constant - Philippe Dagen. - Constant Grafiek.
Zwolle, Waanders, 2004. 33 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 229 pag. Exemplaar uit het archief van de uitgever en derhalve met een stempeltje "beschadigd" verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
125.00 Euro
Constant. - Constant
Exh. cat. tent.; galerie Moderne Silkeborg. Unpag.; small exh.cat. with a text in Norwegian by Georg Andresen, 3 b/w and 2 colour ill.; stapled wrappers; rare
10.00 Euro
Constant. - Constant. Schilderijen 1940 - 1980.
Den Haag, 1980. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 127 pag. Met een Manifest (10 pag.) van Constant Anton Nieuwenhuis in typoscript. GOED EXEMPLAAR
33.00 Euro
Constant. - Constant. Schilderijen 1940 - 1980.
Den Haag, 1980. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 127 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Constant. - New Babylon
Den Haag (Haags Gemeentemuseum) 1974; 120 pp.; exhibition catalogue focusing on New Babylon, a project for a new urban environment by Constant Nieuwenhuys better known as Constant; with an introduction in Dutch by J.L. Locher, texts by the artist written on this subject through the years, b/w and 7 colour ill.; softcover; 29,5 x 21 cm; FINE COPY;
40.00 Euro
Constant. - New-Babylon. Tekeningen 1961 1962
Exh. cat. tent.; ([Galerie Delta]) [1963]; unpag.; exh.cat. with text in German by C. Caspari and text in Dutch by Constant and some b/w ill. of Babylon sketches; stapled wrappers [ 22 x 22 cm].
15.00 Euro
Coolen, Louis., Kouwenaar, Gerrit., Nierop, Maarten van. & Welling, Dolf. - Aat Verhoog.
Venlo, Van Spijk, 1979. 1ste druk. Groot formaat paperback (klein vouwtje). Illustr. in kleur en z/w. 183 pag.
16.00 Euro
Coolen, Louis., Kouwenaar, Gerrit., Nierop, Maarten van. & Welling, Dolf. - Aat Verhoog.
Venlo, Van Spijk, 1979. 1ste druk. Groot formaat paperback. Illustr. in kleur en z/w. 183 pag. KEURIG EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Cooper Harry & Ron Spronk. - Mondrian. The Transatlantic Paintings.
New Haven / London (Yale University Press) 2001; 263 pp.; with texts in English and b/w and colour ill., focusing on the paintings Mondrian took with him from Europe and which he reworked during his stay in New York; hardcover [ 29 x 23,5 cm ]; cloth with dust jacket; ISBN 0300089287; FINE COPY ; [ With picture ]
25.00 Euro
Coornhert - Veldman, Ilja M. - De Wereld tussen Goed en Kwaad. Late prenten van Coornhert.
's-Gravenhage, SDU uitgeverij, 1990. 4to, paperback. 110 pages. b/w ill. Text in Dutch.
10.00 Euro
Corneille - F.T. Gribling. - Corneille. (Art et Architectuure aux Pays-Bas)
Amsterdam, Meulenhoff, 1972. Illustrated with 36 plates in b/w and color. Softcover. 24 x 17 cm. 20 pages. (Art et Architectuure aux Pays-Bas). Text in French.
10.00 Euro
Corneille - Koesen, Wim. - Verborgen Vogel. Corneille. Aantekeningen uit een schildersleven.
Abcoude, Uniepers, 2002. Linnen met stofomslag. Met foto's. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Corneille. Collodi. - Pinocchio. Une belle histoire raconté en images par Corneille.
Pollenza Macerata, La Nuova Foglio, 1973. Hardcover. Oblong : 41.5 x 30.5 cm. Orig. boards with silkscreen in black on frontcover. With damaged dustjacket (discolored/browning and a few small with tape repaired tears). With 18 silkscreens in color + drawings and texts b/w and color.
1200.00 Euro
Corneille. - Corneille zwart-wit in Espace.
Amsterdam, Galerie Espace, 1973. 23 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. (20 pag.) KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Couwenbergh, Lisa. - Schilderijen/Paintings.
Oss, Jan Cunen Museum, (circa 2001). Oblong 4to. Met illustraties in kleur. Ringband.
10.00 Euro
Couzijn, Wessel - Ida Boelema & Annemiek Overbeek. - Couzijn. Beeldhouwer sculptor.
Weesp, Openbaar Kunstbezit. 1986. 27,5 x 22,5 cm. Linnen met stofomslag (licht ongaaf). Met illustraties in kleur en z/w. 126 pag. Text in Dutch and English. * Monografiën van Nederlandse kunstenaars 1.
13.00 Euro
Couzijn, Wessel - Ida Boelema & Annemiek Overbeek. - Couzijn. Beeldhouwer sculptor.
Weesp, Openbaar Kunstbezit. 1986. 27,5 x 22,5 cm. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 126 pag. Text in Dutch and English. * Monografiën van Nederlandse kunstenaars 1. NIEUW EXEMPLAAR [ With picture ]
15.00 Euro
Cremer, Jan - W.A.L. Beeren, a.o. - Cremer. Festö es iro. Schilder schrijver. Text in Hungarian and Dutch.
Amsterdam, Jatski Art Gallery. 1990. 30,5 x 21,5 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 191 pages. FINE COPY
25.00 Euro
Crespelle, J. P. & Charles Wentinck. ; Leer, Lili Pieter van. - Lili Pieter van Leer 1905-1966.
Paris, Presses du Compagnonnage, 1967 4to. Orig. cloth. 58 unnumb. pages. With illustrations in col. and b/w.Text in Dutch & French.
16.00 Euro
Cuyp, Albert. - Albert Cuyp en zijn familie. Schilders te Dordrecht.
Tentoonstellingscatalogus Dordrechts Museum, 1978. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd. 180 pag.
10.00 Euro
Cuyp, Jacob Gerritsz. - Sander Paarlberg. - Jacob Gerritsz. Cuyp (1594-1652).
Dordrecht, Dordrechts Museum, 2002. 28 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. NIEUW EXEMPLAAR
28.00 Euro
d'Armagnac, Ben - Louwrien Wijers. - Ben d'Armagnac.
Zwolle, Waanders Uitgevers/ Prins Bernhard Cultuurfonds. 1995. 30 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 200 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
25.00 Euro
D'HONT, PIETER DE - TEEUWISSE, JAN. - Pieter d'Hont 70.
Tentoonstellingscatalogus. Utrecht, Centraal Museum. 1987. Paperback. 21 x 21 cm. Met foto's. 92 pag.
10.00 Euro
Dam, Peter van. ; Praag, Philip van. - Stefan Schlesinger, 1896-1944. Atelier voor reclame. Catalogue Raisonné.
Abcoude, Uniepers, 1997. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Daniëls, René - Eindhoven (Stedelijk Van Abbemuseum). - René Daniëls.
Eindhoven (Stedelijk Van Abbemuseum) 1978; unpag.; first (small) museum exhibition catalogue of Daniels with an introduction in Dutch by Jaap Bremer and 1 colour illustration and 5 b/w illustrations ; stapled wrappers; 27 x 21 cm. FINE COPY
10.00 Euro
Das, Britt. - Colour and Sound. Volume I. Limited edition box set: Book + slipcase + 2 CD's. [ Britt Das ]
Britt Das in association with Soulmate Adventures, Amsterdam 2001. 30 x 29,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. In slipcase + 2 CD's. NEW COPY Still shrinkwrapped
34.00 Euro
Das, Britt. - Colour and Sound. Volume I. Limited edition box set: Book + slipcase + 2 CD's. [ Britt Das ]
Britt Das in association with Soulmate Adventures, Amsterdam 2001. 30 x 29,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. In slipcase + 2 CD's. NEW COPY Still shrinkwrapped
33.00 Euro
De Slegte & Eric J. Schneyderberg. - De samenwerking van Hugo Claus en Corneille.
Verkoopcatalogus van ALLE publicaties waaraan Claus en Corneille samen gewerkt hebben. Amsterdam, J. de Slegte, 1997. 21 x 15 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 56 pag. + los supplement.
15.00 Euro
Defesche, Pieter - Alexander van Grevenstein. - Pieter Defesche. Schilder. Painter. Schilder van werkelijkheden, dromen, landschappen en gestalten. Painter of realities, dreams, landscapes and figures .
Venlo, Van Spijk, 1978. 26 x 26 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. Text in Dutch and English. 174 pages. Signed by the artist. Numbered copy [159] of an edition 250 copies. Spine a bit discolored, else a FINE COPY
60.00 Euro
Dekkers, Ad - Carel Blotkamp. - Ad Dekkers.
's-Gravenghage, Staatsuitgeverij, 1981. 28 x 18,5 cm Paperback / Softcover. Illustr. in kleur en z/w. 256 pag. Text in Dutch. Lichte leesvouwtjes, KEURIG EXEMPLAAR
75.00 Euro
Dekkers, Ad - Leering, Jean. - Ad Dekkers.
Frankfurt a.M. (Institut für Kommunikation Wolfgang Sprang) n.d. [1973]; 22 pp.; text in English; wrappers; small tear along edge of spine of dust jacket; rare;
14.00 Euro
Dekkers, Ger - Garrel, Betty van. - Ger Dekkers. Zee-Lucht-Land.
Gersloot, De Drijvende Dobber, 1990. 4to. Hardbound with dustjacket 30 pages text in various languages with col. plates.
12.00 Euro
Denis, Valentin. - All the Paintings of Jan Van Eyck,
London, Oldbourne, 1961. Bound in gilt imitation leather. Hardcover. 18 x 13 cm. With 160 llustrations in b/w. 72 textpages. FINE COPY
10.00 Euro
Desjardijn, Dave. - 301 Lithoos. 1802 - 1981.
A'dam, Stachelswine, 1983. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. 331 pag. NIEUW
18.00 Euro
Desjardijn, Dave. - Grafies werk 1969 - 1982.
A'dam, Stachelswine Publishers, (circa 1994). Linnen met stofomslag. Oplage 1000 genummerde en gesigneerde exx. Ex. met meegebonden ets (oplage 34 exx.). Met 197 ilustr. 130 pag.
45.00 Euro
Desjardine. ; Desjardijn, D. - Vlakdruk in beeld.
A'dam, Stachelswine Publishers, 1994. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Illustr. in z/w. 384 pag. Gesigneerd en genummerd. NIEUW
35.00 Euro
Deursen, Jackelien van. - 21 kunstenaars portretteren ministers van Onderwijs, Kunsten, Wetenschappen en Wetenschapsbeleid.
Den Haag, Sdu, 1992. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. 4to. Met illustraties in kleur en z/w. 157 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Dibbets, Jan - Tracy Metz. - Het kiezen van de juiste kleur is net als het vinden van het juiste woord voor een gedicht. Een interview van Tracy metz met Jan Dibbets over zijn kerkramen.
Sassenheim/Sikkens & Maastricht, Bonnefantenmuseum, 1995. 28 x 21 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. 24 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Dibbets, Jan. - Cathédrale de Blois. Vitraux de Jan Dibbets
Oxford / New Yotk / Toronto / Melbourne (Editions du Regard) 2000; 79 pp.; published on the occasion of the inauguration of 33 stained glass windows Dibbets designed for the Blois cathedral; with text in French and Dutch by R.H. Fuchs and French contributions by Tracy Metz and Jean Mauret and b/w and colour ill.; cloth [dust jacket missing] 30,5 24 cm. ISBN 2841051242. NICE COPY
22.00 Euro
Diederen, Jef - Bert Schierbeek. - Indianen. The mornbing sun, the new sweet earth and the great silence. Jef Diederen.
Den Haag, Galerie Nouvelles Images, 1982. 30 x 21 cm. (128) pp. Paperback / Softcover. Text in Dutch and English with coloured and b/w plates. Poems by Bert Schierbeek in Dutch. NEAR FINE COPY
12.00 Euro
DIEDEREN, JEF - SCHIERBEEK, BERT & ERIK SLAGTER & - Ezel mijn bewoner. Bert Schierbeek Tekst. Jef Diederen Gouaches en tekeningen
Eindhoven, Kempen Publishers, 2000. 4to Linnen met stofomslag, 176 pag. NIEUW
24.00 Euro
Diemen, Jan van - Joep Monnikendam. - Jan van Diemen.
Venlo, Van Spijk, 1992. 29,5 x 29 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 155 pag. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Dijkstra, Johan - Wal, Mieke van der ; W. Koops, K - Johan Dijkstra 1896 - 1978.
Groninger Museum, Zwolle, Waanders, 1996. 28,5 x 23,5 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 223 pag., 205 ills. in kleur en z/w. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
25.00 Euro
Dijkstra, Johan. - Johan Dijkstra 1896-1978. Aquarellen, tekeningen en grafiek.
Groningen Kunstlievend Genootschap Pictura, 1978. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dijkstra, Johan. - Johan Dijkstra, Groninger Musuem en Proviciehuis. 17 februari tot en met 16 maart
Groningen, z.j. 23,5 x 16,5 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. Ongepagineerd.
10.00 Euro
Dijn, Rosine de. - Liefde, leed en passie. De vrouwen van Rubens.
Leuven, Van Halewijck. 2002. 270 pag. Ills. Gebonden met stofomslag. - NIEUW.
10.00 Euro
Dijsselhof, G.W. - Yvonne Brentjens. - Dwalen door het Paradijs. Leven en werk van G.W. Dijsselhof (1866-1924).
Zwolle, Uitgeverij Waanders / Gemeentemuseum Den Haag, 2002. 29,5 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 259 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Dings, Nicolas - Jurrie Poot, e.a. - Nicolas Dings.
Zwolle, Waanders, 2004. 31 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 110 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dobbenburgh, Aart van. & Burgers, Louis & W. Drees Sr. - De litho's van Aart van Dobbenburgh. Ingeleid door Louis Burgers. Met een voorwoord van W. Drees Sr.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1984. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 32 x 25,5 cm. Met illustraties in z/w. en kleur. 116 pag. Voorin geplakt een foto van Loek Brons met op de achtergrond werk van AvD + een verkoopaanbieding van Loek Brons.
18.00 Euro
Dobbenburgh, Aart van. - Aart van Dobbenburgh, ofwel van vreugde en verdriet.
Inl. Gerrit Luidinga en voorwoord van Theun de Vries. Rotterdam/'s-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1976. Kunstleer met stofomslag. Illustraties in z/w. 107 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Doelman, C. - Keuze. Een keus uit het werk van Haagse beeldende kunstenaars. Ooievaar 7.
Den Haag Bert Bakker / Daamen, 1960. Eerste druk. 144 pag. Met illustraties in z/w. Pocket. 10, 5 x 17, 2 cm. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Doesburg, Theo - Els Hoek en anderen (red.). - 'Ik heb weer veel nieuwe denkbeelden opgedaan'. Theo van Doesburg. Oeuvre catalogus.
Utrecht,/Otterlo/ Bussum, Centraal Museum, Kröller-Möller Museum,Uitgeverij Toth. 2000. 23,5 x 23,5 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 840 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR
28.00 Euro
Doesburg, Theo - Els Hoek en anderen (red.). - Theo van Doesburg. Oeuvre catalogus. 'Ik heb weer veel nieuwe denkbeelden opgedaan'.
Utrecht,/Otterlo/ Bussum, Centraal Museum, Kröller-Möller Museum,Uitgeverij Toth. 2000. 23,5 x 23,5 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 840 pag. Text in Dutch. Nog in plastic folie. NIEUW
30.00 Euro
Doesburg, Theo van - Prisma der Kunsten. - Theo van Doesburg ter gedachtenis. Prisma der Kunsten mei 1936.
Zeist (Uitgeverij De Torenkrans) 1936; unpag.; commemoration issue devoted to Theo van Doesburg published on the occasion of the Theo van Doesburg exhibition in the Stedelijk Museum, Amsterdam, may 1936; with statements by the artist (the first publication of >Manifeste sur l 'Art concret<), a listing of the works shown at the show (and its owners) ans some b/w ill.; softcover; 25 x 18,5 cm; [ With picture ]
45.00 Euro
Doesburg, Theo van - Straaten, Evert van. - Theo van Doesburg. Schilder en architect.
's-Gravenhage, SDU, 1988. 28 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 270 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Doesburg, Theo van. & Straaten, Evert van. - Theo van Doesburg. Painter and architect.
The Hague, SDU Publishers, 1988. 28 x 25 cm. Clothbound. Hardcover. With illustrations in col. and b/w. 266 pag. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped.
25.00 Euro
Doesburg, Theo van. & Straaten, Evert van. - Theo van Doesburg. Painter and architect.
The Hague, SDU Publishers, 1988. 28 x 25 cm. Clothbound. Hardcover. With illustrations in col. and b/w. 266 pag. NEAR FINE COPY Text in English.
22.00 Euro
Doesburg, Theo van. - Theo van Doesburg. Painter and architect.
The Hague, SDU Publishers, 1988. Paperback / Softcover. 27,5 x 24,5 cm. With illustrations in col. and b/w. 266 pag. FINE COPY
19.00 Euro
Doeve, J.F. - Doeve zestig reproducties van zijn werk.
Ingeleid door A. Glavimans. Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1949. Linnen. 42 pag. + 30 afbeeldingen over de hele pagina.
10.00 Euro
Dolnick, Edward. - De Vervalser. Het waargebeurde verhaal van Han van Meegeren, de grootste kunstvervalser van de twintigste eeuw
Amsterdam, Bert Bakker, 2009. 23 x15 cm. Paperback / Softcover. 347 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Domela - Derouet, Christian. - Domela. Gouaches de la période Parisienne.
Utrecht, Edit. Reflex, 1984. Text in English , German , French and Dutch. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col. AS NEW
13.00 Euro
Domela Nieuwenhuis, Ferdinand & César. - Vader en zoon. Ferdinand Domela Nieuwenhuis. César Domela Nieuwenhuis.
Gersloot, De drijvende Dobber, z.j. 4to. Oorspronkelijke omslag. , 46 pag. Met illustraties in kleur en z/w. « Als nieuw »
10.00 Euro
Domela. - Domela 65 ans d'abstraction.
Musee d'art moderne de la ville de Paris, Musee de Grenoble, 1987. 32 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. 314 pages. Catalogue de l'exposition du musee de Grenoble et du MAM de Paris en 1987, tres bien illustre. Texte de presentation de Serge Lemoine.
50.00 Euro
Dongen, Kees van - Anita Hopmans. - The Van Dongen Nobody Knows. Early and Fauvist Drawings 1895-1912.
Rotterdam, Museum Boijmans Van Beuningen, 1996-1997. 31,5 x 24,2 cm. Paperback with french flaps. Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 328 pages. Text in English. FINE COPY [ With picture ]
115.00 Euro
Dongen, Kees van - Louis Chaumeil. - Van Dongen: L'homme et l'artiste - La vie et l'oeuvre.
Genève, Pierre Cailler, 1967. 32 x 24 cm. Hardcover (clothbound). No dustjacket. With many illustrations in color and b/w. [alos with tipped-in plates in color]. 328 pages. With many illustrations in color and b/w. Exlibris on first endpaper, else a [near] FINE COPY [ With picture ]
350.00 Euro
Dooijewaard, Jacob & Albert Plasschaert . - Jacob Dooijewaard en zijn Amsterdamsche periode. Mouseion-reeks no. 5.
Amsterdam, Van Munster, z.j. 27 x 20 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 12 tekstpag. met 24 illustraties over de periode 1897-1902.
20.00 Euro
Dooijewaard, Jacob., Dooijewaard, Willem. & Koenraads, Jan P. - De gebroeders Jacob en Willem Dooijewaard.
With an English translation by J.L. van Tijn. Hilversum, C. de Boer, 1966. Folio (37,5 x 25,5 cm). Linnen met licht ongave stofomslag. Illustr. in z/w. 172 pag. GOED EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
40.00 Euro
Dooijewaard, Jacob. - Ere-tentoonstelling Jacob Dooijewaard 85 jaar.
Laren, Singermuseum, 1961 / 1962. 23 x16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 16 tekstpag. + 28 illustraties in z/w.
10.00 Euro
Dooijewaard, Jacob. - Jacob Dooijewaard negentig jaar. Noorse landschappen en recente werken.
Laren, Singermuseum, 1966. 22,5 x 14 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover.6 tekstpag. + illustraties in z/w.
10.00 Euro
Dool, Rein - Elly Stegeman. - Rein Dool.
Venlo., van Spijk., 1995. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. 151 pages. NEAR FINE COPY
25.00 Euro
Dou, Gerrit - Ronni Baer. - Gerrit Dou, 1613-1675. [ Dutch edition ]
Den Haag / Washington / Zwolle, 2000. 26,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag.MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dou, Gerrit - Ronni Baer. - Gerrit Dou, 1613-1675. Master Painter in the Age of Rembrandt.
New Haven: Yale University Press, 2000. 4to. Hardcover (cloth). Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in color and b/w. NEW COPY
20.00 Euro
Drielst, Egbert - Bert Gerlagh & Eveline Koolhaas-Grosfeld. - Egbert van Drielst 1745-1818.
Zwolle, Waanders, 1999. 27,5 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Drukker, Sam - Willem Jan Otten en Jan Jaap Heij. - Sam Drukker. Dames en heren. Schilderijen, tekeningen en grafiek. Met originele litho. LUXE EDITIE
Assen, Drents Museum / Zwolle Waanders, 1999. 31,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met het orignele buikbandje. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. Met de (losse) originele genummerde en gesigneerde litho Deze luxe editie verscheen in een oplage van 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit is nummer 106. ALS NIEUW
200.00 Euro
Drukker, Sam. & Brattinga, Rento. - Getekende liefde. Erotische tekeningen. Sam Drukker.
Zwolle, Waanders, 2009. 26,5 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Duijn, Henk - Ruud Rijbroek. - Henk Duijn.
Amsterdam, Stichting De Blauwe Engel, 1987. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). 43 x 30 cm., 80 pages text in Dutch and English with plates in colour and b/w. AS NEW
20.00 Euro
Dumas, Marlene. - Sweet Nothings. Notes and Texts.
Amsterdam (Uitgeverij De Balie) 1998; 168 pp.; collection of texts, notes and statements by the artist covering the period from 1982 up to 1997, edited by Mariska van den Berg; softcover; 21 x 15,8 cm; ISBN 9066172002; FINE COPY ; [ With picture ]
45.00 Euro
Duparc, Frederik J. Fabritius, Carel. - Carel Fabritius 1622-1654.
Exhib. cat. The Hague, Mauritshuis / Schwerin, Staatliches Museum / Zwolle, Waanders, 2004. 160 pages, nums. ills. in col. and b/w. 29 x 24 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. Text in Dutch. NEW COPY
15.00 Euro
Duyn, Willy van der & Aldert Jan van Dijk. - Kijkdoos.
Groningen (De Nijl) 1986; unpag.; publication of poems in Dutch with 4 fourcolour woodcuts by Willy van der Duyn; limited edition of 63 copies of which 44 numbered, this copy being nr. 38; published as >De Witte Nijl No. 2<; boards; small stamp on colofon page; rare; 34,5 x 22 cm. NEAR FINE COPY
40.00 Euro
Dyck, Antoon van - Depauw, Carl & Ger Luijten. - Antoon van Dyck en de prentkunst.
Catalogus Rijksmuseum, Amsterdam, 1999. 30 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 400 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Dyck, Antoon van - Frank van den Wijngaert. - Antoon van Dyck.
Antwerpen, Nederlandsche Boekhandel. 1943. 4to. Halflinnen. 202 tekstpag. gevolgd door pag. met 61 platen.
10.00 Euro
Dyck, van & James Lawson. - Van Dyck: Paintings and Drawings.
Munich - New York, Prestel, 1999. 4to: 30 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. With 114illustrations in color. 144 pages. NEW COPY
12.00 Euro
Eckhout, Albert - Quentin Buvelot. - Albert Eckhout. Een Hollandse kunstenaar in Brazilië.
Den Haag / Zwolle, Koninlijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis / Waanders, 2004. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
EckhoutBrienen, Rebecca Parker. & Eckhout, Albert. - Visions of Savage Paradise. Albert Eckhout, Court Painter in Colonial Dutch Brazil, 1637-1644
Amsterdam, University Press, 2006. 23,5 x 17,5 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With illustrations in color and b/w. 288 pages. NEW COPY
24.00 Euro
Eeckhout, F.I.R. van den & Jan Toorop. - Jan Toorop. Gesprekken met kunstenaars.
Blaricum, De Waelburgh, 1925. Oorspronkelijke omslag. Lichte gebruikssporen. Naam op schutblad. 36 pag.
18.00 Euro
Eeckhout, F.I.R. van den - Jan Toorop. Gesprekken met kunstenaars.
Blaricum (De Waelburgh) 1925; 36 pp.; interview with the artist; softcover; 19 x 15 cm. [near] FINE COPY [ With picture ]
20.00 Euro
Eekelen, Yvonne van. - Magisch Panorama. Panorama Mesdag , een belevenis in ruimte en tijd.
Zwolle, Waanders, 1996. Oblong 24 x 29 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 200 pag. KEURIG EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Egmond, Jan van. - Alle dagen oorlog.
Bewerking Toon Toonen. Haarlem, De Toorts, 1995. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur. 240 pag.
10.00 Euro
Eijnde, H. A. van den - Ye Koopmans. - H.A. van den Eijnde 1869 - 1939.
Assen (Drents Museum) 1994; 163 pp.; published on the occasion of the exhibition of work by this Dutch sculptor as volume 14 in the series of monographs on Dutch artists from around 1900 by the >Drents Museum<; with 233 b/w illustrations; softcover; 27,5 x 22 cm; NEW COPY
30.00 Euro
Eindhoven (Stedelijk Van Abbemuseum) - Zes projecten. Een serie solo-presentaties van Nederlandse kunstenaars in de projectruimte van het Van Abbemuseum. Six projects. A series of solo presentations by Dutch artists in the project space at the Van Abbemuseum. Marc Mulders, Tiong Ang, John Körmeling, Karin Arink, Jan van de Pavert, Mark Manders.
Exh. cat. tent.; Eindhoven (Stedelijk Van Abbemuseum) 1994; unpag.; exh.cat. with texts in Dutch and English by various authors and b/w and colour ill.; softcover [25 x 20 cm] ; (keywords: Marc Mulders, Tiong Ang, John Körmeling, Karin Arink, Jan van de Pavert, Mark Manders). FINE COPY
16.00 Euro
Eisenloeffel, Jan. & Krekel-Aalberse, Annelies & Emke Raassen-Kruimel. - Jan Eisenloeffel 1876-1957. [Hardcover]
Zwolle, Waanders, 1996. 28,5 x 23 cm.Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch & German.312 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ Met afbeelding ]
27.00 Euro
Ekkart, Rudolf E. - Isaac Claesz. van Swanenburg 1537-1614. Leids schilder en burgemeester.
Zwolle, Waanders, 1998. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 180 pag.NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Elburg, Jan - Wil Heins. - Jan G. Elburg: Echt raak is dodelijk. Ook voor de kunst.
Zwolle, Waanders, 1999. 27 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Elburg, Jan - Wil Heins. - Jan G. Elburg: Echt raak is dodelijk. Ook voor de kunst.
Zwolle, Waanders, 1999. 27 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW
15.00 Euro
Elenbaas, Wally - Kossmann, Alfred. - Wally Elenbaas. Litho's en zeefdrukken.
Rotterdam, Centrum Beeldende Kunst, 1992. 29,5 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag, geniet. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. (21) pag.
10.00 Euro
Elias, Douwe. - Douwe Elias Schilderijen ups & Downs. [LUXE EDITIE met originele linoleumsnede]
Assen, Drents Museum / Zwolle Waanders, 2003. 31,5 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 126 pag. Dit is de speciale editie van 150 exemplaren, inclusief een originele linoleumsnede, genummerd en gesigneerd. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ] Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: 150 euro
50.00 Euro
Elinga, Henk & Ed van Hinte (editor). - Henk Elenga Index.
Rotterdam, 010 Publishers, 2000. 29,5 x 25 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. NEW COPY
20.00 Euro
Elk, Ger van. - Ger Van Elk. De Cadillac En De Non / the Cadillac and the Nun.
Eindhoven, Stedelijk Van Abbemuseum, 1999. Hardcover Well-Illustrated. Oblong: 22 x 25 cm. 47 pages. NEW COPY
10.00 Euro
Elk, Ger van. - Ger Van Elk. Kunsthalle Basel : 7 October 9 November 1980 / Musee d'Art Moderne Paris 21 November 1980 4 January 1981 / Museum Boymans van Beuningen 10 April 31 May 1981.
1980. Oblong: 21 x16,5 cms. Paperback with french flaps. Softcover. Richly illustrated in color and b/w. Text in English, German and French. 96 pages. NEAR FINE COPY
12.00 Euro
Elk, Ger van. - Ger van Elk. Paleis voor Schone Kunsten Brussel. 17.1 - 16.2.1975.
Catalogus. Brussel, 1975. 21 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag.
14.00 Euro
Elk, Ger van. - Ger van Elk. The Well shaven Cactus (1969), Paul Klee - Um den Fisch, 1926 (1970), The Co-Founder of the word O.K. (1971), The Discovery of the Sardines (1971), The Symmetry of Diplomacy (1971)
Amsterdam (art & project) 1972; unpag.; 1st printing: 300 copies; with b/w illustrations; stapled wrappers [21 x 10 cm] in envelop; rareFINE COPY
75.00 Euro
Elk, Ger van. - Von der Natur des Genres/ On the natur of genre.
Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen. Düsseldorf, 1988. 23 x 21 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 86 pages. FINE COPY
15.00 Euro
Elsen, Marianne van der. - Pierre Kemp en de schilderkunst.
Utrecht, Kunstzaal De Reiger/ Uitgeverij Kwadraat, 1988. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Met ingeplakte foto van schilderij van de dichter.Oplage 280 genummerde exemplaren. 23 pag.NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Elsen, Marianne van der. - Pierre Kemp en de schilderkunst. Reigercahier nr. 6.
Utrecht, Kunstzaal De Reiger/ Uitgeverij Kwadraat, 1988. 22,5 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Met ingeplakte foto van schilderij van de dichter.Oplage 280 genummerde exemplaren. 23 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Elsen, Patries van. - 21 jaar werk.
Patries Van Elsen: Amsterdam, 2002. Orig. wrappers, square, 84pag., lots of colour ills. Retrospective catalogue in Dutch and English.
10.00 Euro
Elst, Walter - Heleen Buijs. - Walter Elst. De natuur is voor mij mooi genoeg.
Venlo, Van Spijk/Galerie Utrecht, 2001. 31 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Text in Dutch and English. 96 pag. Met gesigneerde opdracht van W.E. KEURIG EXEMPLAAR .
30.00 Euro
Elzinga, K. - Jan K. Elzinga en zijn mechanisch kunstwerk 'Salomo's eerste rechtspraak'
Franeker, Coopmanshus, 1978. 22 x 22,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 36 pag.
12.00 Euro
Engels, Astrid - Bert Honders. - Astrid Engels. Schilderijen. Een penseelstreek als een fluistering uit een ver verleden.
Baarn, Tirion, 2001. 30 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
29.00 Euro
Engels, Astrid - Frans Duister. - Astrid Engels.
Venlo, Van Spijk. 1990. 26 x 26 cm. In linnen gebonden met mininmaal ongave stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 118 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Escher, M.C. - Bruno Ernst. - De toverspiegel van M.C. Escher.
Amsterdam, Meulenhoff, 1976. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 111 pag.
10.00 Euro
Escher, M.C. - Flip Bool. - Leven en werk van M.C. Escher. Met een volledig geïllustreerde catalogus van zijn werk.
Text in Dutch. By F.H. Bool, J.R. Kist, J.L. Locher, F. Wierda. With essays by Bruno Ernst and M.C. Escher. Edited by J.L. Locher. A'dam, Meulenhoff, 1981. First Dutch edition. Cloth bound with partly discolored dustjacket. 606 illustr. includ. 36 plates in full color. 351 pag. Text in Dutch.
20.00 Euro
Escher, M.C. - Wim Hazeu. - M.C. Escher. Een biografie.
Amsterdam, Meulenhoff, 1998. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Met foto's. 560 pag. Gesigneerd + opdracht door Wim Hazeu.
14.00 Euro
Escher, M.C. - Wim Hazeu. - M.C. Escher. Een biografie.
Amsterdam, Meulenhoff, 1998. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Met foto's. 560 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Escher, M.C. ; Locher, J. L. - The World of M.C. Escher.
Edited by J. L. Locher. New York, Harry N. Abrams, 1971. Green gilt cloth. 61 textpages + 270 illustrations in ( col. and ) b/w.
30.00 Euro
Escher, M.C. - The World of M. C. Escher. Text in English and JAPANESE.
Exhibition catalogue. 28 March - 31 May, 1987. HIKONE, JAPAN. Orig. wrappers (FINE). With 117 illustrations in color and b/w. 152 pages. FINE COPY
17.00 Euro
Eskes-Rietveld, Elisabeth & Nico J. Brederoo. - Elisabeth Eskes-Rietveld. Op de grens van twee werelden.
Katwijk, Katwijks Museum, 1988. 29,6 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 95 pag.
22.00 Euro
Eyck, Charles. - Schetsboek van Charles Eyck.
Venlo, Van Spijk, z.j. (ca. 1980). Groot oblong 8vo. Ongepagineerd (58 pag.). Spiraalrug. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Eyk, Jan van. - Jan van Eyk.
Monografie. Schiedam/eindhoven, 1996. Linnen met stofomslag. Met 107 illustraties in kleur en z/w. 177 pag. * Als nieuw.
20.00 Euro
Eyzenbach, Tom. - Perpetuum Immobile (snelheid - tijd - afstand). Dubbele leporello.
Houten. Ekspress.Zo. 1993. 2 x 30 pag. Opgevouwen 18 x 13 cm. Grafische verzorging Van Rossum-Houten. Met buikbandje.
15.00 Euro
Fabritius, Carel. & Seelig, Gero; Suchtelen, Ariane van. - Carel Fabritius 1622-1654. Das Werk. Aufsätze Frederik J. Duparc, Kornelia von Berswordt-Wallrabe.
Zwolle, Waanders / Staatliches Museum Schwerin / Den Haag, Mauritshuis, 2005. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 173 (3) Seiten. Text in deutscher Sprache. NEUWARE. [ With picture ]
14.00 Euro
Feddema, Anne & Erik Bos. - Hoezo! Onnatuurlijk.
Franeker, Museum 't Coopmanshus, 1997. 21,5 x 15,4 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. (60) pag.
10.00 Euro
Feilchenfeldt, Walter. - Vincent van Gogh & Paul Cassirer, Berlin. The reception of Van Gogh in Germany from 1901 to 1914.
Zwolle, Waanders / Rijksmuseum Vincent Van Gogh. Cahier Vincent 2.1988. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Fernhout, Edgar - Aloys van Berk, Jozien Moerbeek - Fernhout. Schilder Painter.
's-Gravenhage, SDU/Openbaar Kunstbezit, 1990. 27,5 x 22,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 152 pages text in Dutch and English. With illustrations & plates in b/w and colour. Monografieën van Nederlandse kunstenaars 6. With stamp 'beschadigd" still AS NEW [ With picture ]
18.00 Euro
Fernhout, Edgar - Aloys van Berk, Jozien Moerbeek - Fernhout. Schilder Painter.
's-Gravenhage, SDU/Openbaar Kunstbezit, 1990. 27,5 x 22,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 152 pages text in Dutch and English. With illustrations & plates in b/w and colour. Monografieën van Nederlandse kunstenaars 6. AS NEW [ With picture ]
20.00 Euro
Feyter, Theo de. & Wal, Gijsbert van der. - Theo de Feyter. Mijn uitzicht om 17.00 uur / My view at 5 p.m.
Amsterdam, 2006. Oblong. 16,5 x 23 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. 165 pages. AS NEW
20.00 Euro
Filedt Kok, J.P. - Underdrawing and other technical aspects in the paintings of Lucas van Leyden.
Proefschrift met stellingen. Dissertation. Amsterdam, Universiteit van Amsterdam, 1980. 26 x 19 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 184 pages. NEAR FINE COPY
22.00 Euro
Fokkinga, Anno & Illustraties: Marleen Felius. - Het Varken.
Bussum, Thoth, 2000. Tweede druk. 30 x 24 cm. Tweede druk. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 1099 pag. ALS NIEUW
24.00 Euro
Folmer, Ferdinand (ontwerp). Hocks, Teun. - Prins Bernhard Fonds. Anjer Fondsen. Afbeelding: Teun Hocks: Serie 1993 - Wetenschap.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 118 x 83 cm. Drukwerk / Print : Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+. With picture.
25.00 Euro
Franciscus, Frans -Han Steenbruggen. - Frans Franciscus.
Zwolle/Holten, Waanders/Art in Business, 2001. 21,5 x 20 cm. Richly illustrated in color. Hardcover, 40 pag. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
10.00 Euro
Franse, Kees - Marjolijn van Riemsdijk. - Kees Franse. Een Rotterdamse kunstenaar 1924-1982.
Zwolle/Rotterdam, Waanders Uitgevers/Stichting Kunstpublicaties, 1998. 29 x 22,5 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
14.00 Euro
Franse, Kees - Wim Beeren, e.a. - Kees Franse [ Bij het afscheid ]. Cat.nr. 401.
Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 1983. In halflinnen gebonden. Hardcover. 26 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 43 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Freriks, Kester. - Geert Jan Jansen.
Venlo, van Spijk, 2006. 30,5 X 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Freriks, Kester. - Geert Jan Jansen.
Venlo, van Spijk, 2006. 30,5 X 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Fretz, Margot. - Een overzicht. Jaap Hillenius. Rob Schreefel. Pauline Wiertz.
Amersfoort, De Ploegh, 1990. 4to. Paperback. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 48 pag.
10.00 Euro
Friedlaender, Max J. - Pieter Bruegel.
Original Halbleinenband, gr.-8°, 201 Seiten mit 101 Abbildungen. Berlin, Propyläen, 1921. * Sehr gutes Exemplar.
10.00 Euro
Friedländer, Max J. - Die altniederländische Malerei. Erster Band : Die van Eyck - Peterus Christus.
Berlin, Paul Cassirer, 1924. 4to. Halb Leinen. 71 Tafeln + 170 Text S.
25.00 Euro
Friedländer, Max J. - Die altniederländische Malerei. Erster Band : Die van Eyck - Peterus Christus.
Berlin, Paul Cassirer, 1924. 30,5 x 23 cm. Halb Leinen. 71 Tafeln + 170 Text S.
22.00 Euro
Friedländer, Max J. - Die altniederländische Malerei. Zehnter Band: Lucas van Leyden und andere holländische Meister seiner Zeit.
Leiden, Sijthoff, 1934. 4to. Halb Leinen. 94 Tafeln + 152 Text S.
20.00 Euro
Fuchs, Rudi. - The Centre Holds. Reports from the Dutch Art Scene. Galerie Gmurzynska, 8 November 1998 - 30 January 1999.
Catalogue Galerie Gmurzynska Cologne, 1998. 26,5 x 21 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With illustrations, in color. 56 pages. FINE COPY
10.00 Euro
Funke Küpper, Albert. - In memoriam Albert Funke Küpper.
A'dam, Arbeiderspers, 1935. Linnen. Folio. Illustr. in kleur en z/w. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gaag, Lotti van der. Soutendijk, Laura. - Lotti van der Gaag.
Zwolle, Waanders/Blaricum, V + K Publishing, 2003. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Gaag, Lotti van der. Soutendijk, Laura. - Lotti van der Gaag.
Zwolle, Waanders/Blaricum, V + K Publishing, 2003. 4to. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gabriël - Peters,Moniek & Benno Tempel (redactie). - Paul Joseph Constantin Gabriël 1828-1903. Colorist van de Haagse School.
Dordrecht, Dordrechts Museum - Stichting B.C.Koekkoek-Huis, Kleef & Zwolle, Waanders, 1998. 28 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 175 pag. KEURIG EXEMPLAAR
24.00 Euro
Gabriël - Peters,Moniek & Benno Tempel (redactie). - Paul Joseph Constantin Gabriël 1828-1903. Colorist van de Haagse School.
Dordrecht, Dordrechts Museum - Stichting B.C.Koekkoek-Huis, Kleef & Zwolle, Waanders, 1998. 28 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 175 pag. NIEUW EXEMPLAAR
27.00 Euro
Gachnang, Johannes (ed.). - D'Armagnac / Dekker. [ + 2 related items ]
Paris (Artur Hubschmid) n.d. [1973]; unpag.; documentation in b/w photographs of projects, spaces, installations made by Ben d'Armagnac and Gerrit Dekker with texts in Dutch and German; added the exh. cat. >Ben d'Armagnac. Gerrit Dekker. Realisatie van Projecten en Stapelingen<, Schiedam (Stedelijk Museum) 1969, stapled wrappers and the fold-out poster for the Ben d'Armagnac exh., Maasticht (Bonnefantenmuseum) 1974; softcover;
35.00 Euro
Geelen, Guido. - Guido Geelen. Sculptuur / sculpture 1986-2000
Amsterdam (Dr. A.H. Heineken Stichting voor de Kunst) 2000; 160 pp.; published on the occasion of the 2000 award of the Dr. A.H. Heineken Prize for Art to Geelen and in conjunction with the exhibition >Vuur Werk 1987-2000< in the Stedelijk Museum, Amsterdam; with texts in English and Dutch by Paul Hefting and Cornel Bierens and a survey in colour of his work; cloth/hardcover ; 29 x 22 cm ; near FINE COPY
20.00 Euro
Geest, Jan van - Wim Schuhmacher. De Meester van het Grijs. Een studie over leven en werk van de schilder W. Schumacher, 1894-1986, gevolgd door een oeuvrecatalogus alsmede documentatie
Arnhem (Jan Brand Boeken) 1991; 320 pp.; extensive study on work and life of this 20th century Dutch artist known as >A Master of Greys<; with 465 b/w illustrations and 43 colour plates; loosely inserted is a summary in English; oeuvre-catalogue. Paperback / Softcover. [near] FINE COPY
30.00 Euro
Geetere, Frans de - Jan Juffermans. - Frans de Geetere. Een opvallende passant in de Utrechtse kunstwereld.
Stichting Stichtse Publicaties Kunst en Cultuur, 2006. 16,5 x 16,5 cm. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 87 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Gelder, Arent de - Groot, Jacob M. de. - Arent de Gelder (1645-1727). Rembrandts laatste leerling.
Dordrecht, Dordrechts Museum, 1998. 4to: 28 x 24 cm. Paperback , Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 280 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gelder, Arent de - Groot, Jacob M. de. - Arent de Gelder (1645-1727). Rembrandts laatste leerling.
Dordrecht, Dordrechts Museum, 1998. 28 x 24 cm. Paperback , Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 280 pag. Text in Dutch. ALS NIEUW
15.00 Euro
Gelder, Dirk van - Dijkhuizen, Sietzo & Hans Warre - Buiten is dichtbij. Dirk van Gelder en de natuur, fascinerende visie van een tekenaar-graficus.
Amsterdam, Amsterdamboek, 1976. 4to. Gebonden met besh. stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag.
10.00 Euro
Gelder, Dirk van - Dijkhuizen, Sietzo & Hans Warre - Buiten is dichtbij. Dirk van Gelder en de natuur, fascinerende visie van een tekenaar-graficus.
Amsterdam, Amsterdamboek, 1976. 29,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag.
10.00 Euro
Gemeentemuseum Arnhem., Ket, Dick. ; Gruyter, W. & Joh. Mekkink. - Dick Ket 1902 -1940.
Gemeentemuseum Arnhem, 1962. 21,5 x 16,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 114 illustraties in z/w. 184 pag.
10.00 Euro
Gerding, Laura - W. Schut [samenstelling]. - Laura Gerding. Album.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1970. 31,5 x 24 cm. Softcover. Genummerde oplage van 250 exemplaren. Met illustraties. Met aanbiedingsbrief en opdracht van de samensteller. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Gerritse, Ad - Hans Janssen, Hugues Boekraad, Toos - Het ontstellende werk van Ad Gerritsen.
Amsterdam, de Prom, 2002. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 263 pag. Gebonden. Hardcover. ALS NIEUW
16.00 Euro
Gerritsen Willem & Singelenberg Pieter. - Vier & Vuur. Vier kunstenaars en de keramiek. Anco van der Haar, Henk van der Haar, Gerard van Rooy, Gert de Rijk.
Baarn september 1998. 30,5 x 30,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Gerritz, Harrie - Slagter, Erik. - Harrie Gerritz. Schilderijen 1983-1988.
Amsterdam, Eduard Bos Groep, 1988. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Gerriz, Harrie & Frank van der Schoor. - This way. Harrie Gerritz. Collages / Assemblages.
Venlo, Van Spijk, Kwadrant Art 16. Paperback / Softcover. 21 x 21 cm. With illustrations, in color. 72 pages. AS NEW
14.00 Euro
Gerson, Horst. - Rembrandt Gemälde. Gesamtwerk.
Wiesbaden, Emil Vollmer Verlag, 1968. Large 4to. Cloth with dam. dustwrappers. Folio. Illustr. in col and b/w. 526 pag.
20.00 Euro
Gerszi, Teréz. - Paulus van Vianen, tekeningen van een zilversmid.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1982. Oblong. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. 221 pag.
15.00 Euro
Gestel, Leo - Lestraden, Margriet (introd.). - Gestel in Bergen.
Zwolle, Waanders / Museum Kranenburgh Bergen, 2002. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 91 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Gestel, Leo. ; Bouwhuis, Jelle. - Leo Gestel: Werken op papier. Een onbekende collectie.Catalogus Fries Museum, Leeuwarden & Kunsthal Rotterdam.
Zwolle, Waanders, 1999. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 152 pag. ALS NIEUW
11.00 Euro
Gheyn, Jacques de. - Jacques de Gheyn II als tekenaar, 1565-1629.
Museum Boymans-Van Beuningen, Rotterdam, 14 december 1985 tot 10 februari 1986, National Gallery of Art, Washington, 9 maart tot 12 mei 1986. 29,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 195 ag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gierveld, Jan. - Een oefening in kunst. Jan Gierveld 1935 - 2005.
Thieme Art, 2007. 23 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 360 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Gierveld, Jan. - Een oefening in kunst. Jan Gierveld 1935 - 2005.
Thieme Art, 2007. 23 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 360 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
GINSBERG, KATHRIN M. - 100 jonge Nederlandse schilders. Toonaangevende kunstenaars. Jaargids '94. Deel drie.
Amsterdam, Living Art, 1994. 30 x 18 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 117 pag.
10.00 Euro
GINSBERG, KATHRIN M. - 100 jonge Nederlandse schilders. Toonaangevende kunstenaars. Jaargids '95. Deel vier.
Amsterdam, Living Art, 1995. 30 x 18 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 134 pag.
10.00 Euro
GINSBERG, KATHRIN M. - 100 jonge Nederlandse schilders. Toonaangevende kunstenaars. Jaargids '96. Deel Vijf.
Amsterdam, Living Art, 1996. 30 x 18 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 132 pag.
12.00 Euro
GINSBERG, KATHRIN M. - 100 jonge Nederlandse schilders. Toonaangevende kunstenaars. Jaargids '97/'98.
Amsterdam, Living Art, 1997. 30 x 18 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 131 pag.
10.00 Euro
GOGH, Theo - STOLWIJK, Chris. & Richard THOMSON: - Theo Van Gogh [1857-1891]. Kunsthandelaar, verzamelaar en broer van Vincent.
Amsterdam/ Zwolle 1999. 4to. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 230 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
GOGH, Theo - STOLWIJK, Chris. & Richard THOMSON: - Theo Van Gogh. Kunsthandelaar, verzamelaar en broer van Vincent. 1857-1891.
Amsterdam/ Zwolle 1999. 28,5 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 230 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
16.00 Euro
Gogh, Theo van. - Lettres à son frère Vincent.
Amsterdam, Mij voor goede en goedkoope lectuur, 1932. 1,5 x 14,5 cm. Half cloth. Hardcover. With illustrations in b/w. 127 pag. Text in French. Nice text on first endpaper. FINE COPY
14.00 Euro
Gogh, van - Viviane Forrester. - Van Gogh begraven in het koren.
A'dam, Arbeiderspers, 1984. 1ste druk. Paperback. Open Domein Nr. 9. 343 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Gogh, Vincent - Roland Dorn e.a. - De wereld van Vincent van Gogh. Portretten en zelfportretten.
Zwolle, Waanders, 2000. 31 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 270pp. Met 228 afbeeldingen. in kleur [en z/w.]. ALS NIEUW
18.00 Euro
Gogh, Vincent - Walther Vanbeselaere. - De Hollandsche periode in het werk van Vincent van Gogh.
Met een woord vooraf door Aug. vermeylen. Antw., De Sikkel/A'dam, Wereldbibliotheek, 1937. Half linnen. XVI + 420 pag + achterin 51 illustr. in z/w. MOOI EXEMPLAAR
24.00 Euro
GOGH, VINCENT VAN - E. van Uitert (ed.). - Van Gogh in Brabant; schilderijen en tekeningen uit Etten en Nuenen.
Zwolle, Waanders, 1987. 28 x 23 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 259 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gogh, Vincent van & Fieke Pabst (ed.). - Vincent van Gogh's poetry albums. Cahier Vincent 1.
Zwolle & Amst., Waanders/ Van Gogh Museum / Vincent van Gogh Foundation. 1988. 4to. Paperback. Met illustraties. 96 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Gogh, Vincent van - Johannes van der Wolk & Pick - Vincent van Gogh. Tekeningen. 1853 - 1890 / 1990.
Milaan/Rome/Amsterdam, Mondadori Arte/De Luca/ Rijksmuseum Kroller-Muller, 1990. 4to. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 336 pp. bibliografie, index. Tentoonstellingscatalogus. « Als nieuw »
10.00 Euro
Gogh, Vincent van - Belinda Thomson. - Van Gogh schilder. De meesterwerken.
Amsterdam, Van Gogh Museum / Zwolle, Waanders, 2007. 30 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 190 pag. NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding.
15.00 Euro
GOGH, VINCENT VAN - E. van Uitert (ed.). & Spaandonk, Trudy van. - Van Gogh in Brabant. Paintings and drawings from Etten and Nuenen. [ ENGLISH EDITION ]
Zwolle, Waanders, 1987. 29 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 259 pag. NEW COPY
20.00 Euro
GOGH, VINCENT VAN - E. van Uitert (ed.). & Spaandonk, Trudy van. - Van Gogh in Brabant. Paintings and drawings from Etten and Nuenen. [ ENGLISH EDITION ]
Zwolle, Waanders, 1987. 29 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 259 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped
24.00 Euro
GOGH, VINCENT VAN - E. van Uitert (ed.). - Van Gogh in Brabant; schilderijen en tekeningen uit Etten en Nuenen.
Zwolle, Waanders, 1987. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 259 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
GOGH, VINCENT VAN - E. van Uitert (ed.). - Van Gogh in Brabant; schilderijen en tekeningen uit Etten en Nuenen.
Zwolle, Waanders, 1987. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 259 pag.
22.00 Euro
GOGH, VINCENT VAN - E. van Uitert (ed.). - Van Gogh in Brabant; schilderijen en tekeningen uit Etten en Nuenen.
Zwolle, Waanders, 1987. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. Tekst(je) op schutblad. 259 pag. MOOI EXEMPLAAR
21.00 Euro
Gogh, Vincent van - Erpel, Fritz (Hrsg.). - Vincent van Gogh. Die Rohrfederzeichnungen. Mit einer Einleitung von Fritz Erpel.
Berlin: Henschel, 1990. 27,5 x 25 cm. Original-Pappband mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 174 Seiten. GUTES EXEMPLAR
16.00 Euro
Gogh, Vincent van - Faille, J.-B. de la. - L' Epoque francaise de Van Gogh
Paris (MM. Bernheim-Jeune, Editeurs d' Art) 1927; 120 pp.; text in French and 49 b/w ill. written to accompany a retro show of Van Gogh at the Galeries Bernheim-Jeune, Paris june/july 1927; boards; front cover soiled and with spots as well as free front end papers. [ With picture ]
30.00 Euro
Gogh, Vincent van - Jan, Hulsker. - Van Gogh en zijn weg. Het complete werk.
Door Jan Hulsker. A'dam, Meulenhoff, 1985. Derde druk. Folio. In blauw verguld linnen gebonden. Hardcover. Vele illustr. in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Gogh, Vincent van - Jan, Hulsker. - Van Gogh en zijn weg. Het complete werk.
Door Jan Hulsker. A'dam, Areopagus, 1986. Folio. Gebonden. Vele illustr. in kleur en z/w.488 pag.
15.00 Euro
Gogh, Vincent van - Jan, Hulsker. - Van Gogh en zijn weg. Het complete werk.
Door Jan Hulsker. A'dam, Meulenhoff, 1985. Derde druk. Folio ( 35 x 25 cm ). Linnen. Vele illustr. in kleur en z/w. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Gogh, Vincent van - Jan, Hulsker. - Van Gogh en zijn weg. Het complete werk.
Door Jan Hulsker. A'dam, Areopagus, 1989. Zesde , bijgewerkte en uitgebreide druk. Folio. Gebonden met stofomslag (enigszins gekreukt). Vele illustr. in kleur en z/w. 496 pag.
18.00 Euro
Gogh, Vincent van - Johannes van der Wolk. - De schetsboeken van Vincent van Gogh.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1986. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 320 pag.
15.00 Euro
Gogh, Vincent van - Leo Jansen. - Van Gogh en zijn brieven
Amsterdam, Van Gogh Museum/Waanders, 2006. 23,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 95 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Gogh, Vincent van - Sjraar van Heugten. - Vincent van Gogh. Tekeningen. Nuenen 1883 - 1885. Van Gogh Museum. 2.
Amsterdam & Bussum, Van Gogh Museum / V+K Publishing. 1997. Groot 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 288 pag. NIEUW EXEMPLAAR With picture.
22.00 Euro
Gogh, Vincent van - Sjraar van Heugten. - Vincent van Gogh. Tekeningen. Vroege jaren. 1880 - 1883. Van Gogh Museum. 1.
Amsterdam & Bussum, Van Gogh Museum / V+K Publishing. 1996. 30,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 260 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Gogh, Vincent van - Sjraar van Heugten. - Vincent van Gogh. Zeichnungen. Nuenen 1883 - 1885. Van Gogh Museum.
Amsterdam, Bussum, München, 1997. Gr. 4to. Fester Einband mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 288 S. « NEUWERTIG »
25.00 Euro
Gogh, Vincent van - Sjraar van Heugten. - Vincent van Gogh. Zeichnungen. Nuenen 1883 - 1885. Van Gogh Museum. 2.
Amsterdam, Bussum, München, 1997. Gr. 4to: 30 x 23,5 cm. Fester Einband mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 259 S. NEUWERTIG
23.00 Euro
Gogh, Vincent van - Sjraar van Heugten. - Vincent van Gogh. Zeichnungen.Die frühen Jahre 1880 - 1883. Van Gogh Museum. 1.
Amsterdam, Bussum, München, 1997. Gr. 4to: 30 x 23,5 cm. Fester Einband mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 288 S. NEUWERTIG
25.00 Euro
Gogh, Vincent van - Tilborgh, Louis van & Vellekoo - Vincent van Gogh. Schilderijen. Nederlandse Periode 1881-1885. Van Gogh Museum.
Amsterdam & Blaricum, Van Gogh Museum / V+K Publishing. 1999. Groot 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 251 pag. ALS NIEUW
22.00 Euro
Gogh, Vincent van - Uitert, E.van; Tilborgh, L.van - Vincent van Gogh. Schilderijen. Tekeningen. 1853 - 1890 / 1990. 2 boeken in cassette. 2 Volumes in slipcase.
Milan, Arnoldo Mondadori/ Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff , 1990. 2 vols. Together. 628 pages, 31 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. Cloth with dustjacket. In slipcase. Richly illustrated in color and b/w. *** Text in Dutch. NEAR FINE SET
36.00 Euro
Gogh, Vincent van - Uitert, E.van; Tilborgh, L.van & Wolk , Johannes van der. - Vincent van Gogh. Schilderijen. Tekeningen. 1853 - 1890 / 1990. 2 boeken in cassette. 2 Volumes in slipcase.
Milan, Arnoldo Mondadori/ Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1990. 2 volumes [ 30,5 x 24,5 cm]. Together. 628 pages, 31 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. Cloth with dustjacket. In slipcase. Richly illustrated in color and b/w. *** Text in Dutch. NEAR FINE SET
30.00 Euro
Gogh, Vincent van - Verkade-Bruining, A. - De God van Vincent Beschouwingen over de mens Van Gogh
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1989. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 219 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gogh, Vincent van _ Henk Tromp. - De strijd om de echte Vincent van Gogh. De kunstexpert als brenger van een onwelkome boodschap 1900-1970.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2006. Paperback / Softcover. 24 x 17 cm. Met foto's. 309 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gogh, Vincent van. & Paris (Les Nouveaux Musées, Quai de Tokyo). - Vincent van Gogh. Sa Vie & son Oeuvre
Exh. cat. tent.; Paris (L' Amour de l' Art / Editions Denoël) 1937; 40 pp.; exh.cat. in tabloid format with intro in French by René Huyghe and the 226 works partly ill. in b/w according to their positioning in de 4 exhibition halls; stapled wrappers; some brown spots on front cover; rare. [ With picture ]
20.00 Euro
Gogh, Vincent van. Heide, Bob van der & Willem Schilder (ontwerp). - Aanwinsten. Acquisitions. 1986 - 1991. Van Gogh Museum Amsterdam.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 118 x 83 cm. Drukwerk / Print : Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+. With picture.
22.00 Euro
Gogh, Vincent van.; Bruce, Bernard. (ed.) - Vincent van Gogh door Vincent.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1985. 32 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 328 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Gogh, Vincent van. - Brieven aan zijn broeder. Uitgegeven en toegelicht door zijn schoonzuster J. van Gogh-Bonger. [3 delen]
Amsterdam, Maatschappij voor goede & goedkope lectuur, 1924. In linnen gebonden. Hardcovers. 3 delen: 564, 646 en 470 pag. GOEDE SET
30.00 Euro
Gogh, Vincent van. - Brieven van Vincent van Gogh aan Anthon G.A. Ridder van Rappard 1881-1885.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1937. Halflinnen. Met foto's. 234 pag.
10.00 Euro
Gogh, Vincent van. - Vincent Van Gogh. Briefe an Emile Bernard, Paul Gauguin, Paul Signac und Andere. Mit füfnfzehn Reproduktionen.
Basel: Benno Schwabe & Co., 1929. Zweite, berichtigste und erweiterte Ausgabe. 24,5 x 17,5 cm. Orig.-Halbleinenband. 124 Seiten. GUTER ZUSTAND
22.00 Euro
Goldstein, Ella., Jesse, Nico. & Meijer, E.R. - Voetsporen van Rembrandt.
Een beeldroman. Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1956. Cloth. Illustr. in b/w. 152 pag.
12.00 Euro
Goltzius, Hendrick & Huigen Leeflang, Ger Luijten. - Hendrick Goltzius (1558-1617): tekeningen, prenten en schilderijen.
Exhib. cat. Rijksmuseum, Amsterdam / Zwolle, Waanders, 2003. 30 x 25 cm. 352 pag. Dutch text. 190 colour illustrations, 160 b/w. illustrations. Hardcover (cloth) with dustjacket. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
24.00 Euro
Gordijn, Herman - Dick Adelaar e.a. & Komrij, Gerrit. - Herman Gordijn. Voorwoord Gerrit Komrij.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1988. 24 x 26,8 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 119 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Gordijn, Herman - Fuchs, Rudi & Feico Hoekstra. - Vrouwen van Herman Gordijn.
Zwolle, Waanders, 2005. 27 x 23 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Gorisse, J.J.A.M. - Elshout. Bij benadering.
Oosterhou, Nicolaasstee, 1999. 8vo. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 67 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Gorisse, J.J.A.M. - Elshout. Bij benadering.
Oosterhou, Nicolaasstee, 1999. 8vo. In linnen gebonden die in een oplage van 300 genummerd zijn. Met illustraties in kleur en z/w. 67 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Goyen, Jan van. - Jan van Goyen 1596-1656. Poet of the Dutch landscape.
London: Alan Jacobs Gallery, 1977. Hardbound with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 112 pages. « As new »
12.00 Euro
Grassère, Gérard - Frans Duister. - Gérard Grassère
Venlo (Uitgeverij Van Spijk B.V.) 1982; 142 pp.; monograph with text in English and Dutch and numerous b/w and colour illustrations; cloth with dust jacket; (keywords: Gerard Grassere, Gerard); 26 x 25,5 cm. FINE COPY
16.00 Euro
Greef, Marti de - Wim van der Beek. - Marti de Greef.
Wageningen/Zwolle, Stichting Het Depot/Waanders, 2002. 30 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 70 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
16.00 Euro
Gregoor, Jan. - Jan Gregoor 9 april 1914 - 21 mei 1982. Monografie over het oeuvre van Jan Gregoor die een aantal jaren terug een tweetal tentoonstellingen in Eindhoven en Nuenen heeft begeleid
Eindhoven, Lecturis, 1983. 22,5 x 18 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Grimm, Arty & A. Achmatova - Chusu. - Arty Grimm 1994.
QuA Book, 1994. 33,5 x 24 cm. Hardcover. Richly illustrated in color. Text in Dutch. 53 pages.
20.00 Euro
Grimm, Arty - Cees Nooteboom e.a. - Arty Grimm. schilderijen uit de periode 1985 tot 1991.
Utrecht, OuA book. 4to: 33 x 25 cm. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur. 124 pag. ALS NIEUW
24.00 Euro
Grimm, Arty - Nelleke Nicolai. - Look at me.
Utrecht, OuA book, 1996. 33 x 24,5 cm. Orig. wrappers (FINE). Text in English. Richly illustrated in color. 80 pages.
16.00 Euro
Grimm, Arty. - Look at me. II. 1999.
Utrecht, OuA book, 1999. 33 x 24,5 cm. Orig. wrappers (FINE). Text in English. Richly illustrated in color. 72 pages.
14.00 Euro
Groenewegen, Gerrit - Ratsma, P. - Gerrit Groenewegen. Tekenaar van Rotterdam, 1754-1826.
Rotterdam, Gemeentelijke Archiefdienst, 1977. 24 x 16,5 cm. Paperback , Softcover. Met illustraties in z/w. 132 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Groep A'dam. - Groep A'dam. Wessel Couzijn, Ben Gutenaar, Carel Kneulman, Shinkichi Tajiri, Hans Verhulst.
Geniet, oorspronkelijke omslag. Softcover. 25 x 13 cm. Met 2 illustraties in kleur en z/w. (16 pag.).
24.00 Euro
Groot, Rik de & Mirjam van Leer. - Tussen Rivieren. Kunstenaars in Lingewaal.
Lingewaal, Stichting Tussen Rivieren, 1992. 30 x 21 cm. Softcover. 60 pag.
10.00 Euro
Grosfeld, Jan - Ad de Visser. - Jan Grosfeld.
Rotterdam, 1982. 28 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Ongepagineerd [28 pag.].
10.00 Euro
Grosz, George. - George Grosz 1893 - 1959.
The Hague: Gallery Pieter B. van Voorst van Beest, 1990. Cataloguebook. Hardcover. 28 x 21,5 cm. With illustrations in color. AS NEW
10.00 Euro
Guns, Nico. & Rikxoort, Ronald van (aquarellen). - Opnieuw te water / Launched again. Vijftig maal 'Hollands Glorie' in aquarel / fifty colourful ships from Holland.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 2002. 31,5 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Haak, B. - Rembrandt. Zijn leven, zijn werk, zijn tijd.
Den Haag, De Archipel, z.j. (1969 ?). Klein folio. Linnen met stofomslag. Met 612 afbeeldingen waarvan 109 in kleur (plakplaatjes). 348 pag. - Goed exemplaar.
28.00 Euro
Haak, B. - Rembrandt. Zijn leven, zijn werk, zijn tijd.
Amsterdam, Contact, , z.j. Klein folio. Linnen. Met 612 afbeeldingen waarvan 109 in kleur (plakplaatjes). 348 pag.
18.00 Euro
Haak, B. - Rembrandt. Zijn leven, zijn werk, zijn tijd.
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1990, herziene druk, 33 x 26 cm. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 348 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Haan, Eppe de - John Sillevis. - Eppe de Haan in Pietrasanta. A Dutch sculptor in Tuscany. [ isbn 9789040086021 ]
Zwolle, Waaanders. 2009. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. Text in English. 95 pag. With stamp 'beschadigd' ; still a NEAR FINE COPY
20.00 Euro
Haan, Eppe de - John Sillevis. - Eppe de Haan in Pietrasanta. A Dutch sculptor in Tuscany. [ isbn 9789040086021 ]
Zwolle, Waaanders. 2009. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. Text in English. 95 pag. FINE COPY [ With picture ]
22.00 Euro
Haan, Eppe de - John Sillevis. - Eppe de Haan in Pietrasanta. Een Nederlandse beeldhouwer in Toscane.
Zwolle, Waaanders. 2009. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Text in Dutch. (ISBN: 9789040086014) 95 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Haan, Wim de - Brand, Jan & Piet Cleveringa; Mia de Haan-van der Chijs. - Wim de Haan.
Zwolle, Waanders, 1999. 26,8 x 21,4 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Haanstra, Bert. - Twintig portretten. Een therapie.
Baarn, de Fontein, (1981). Gebonden (imitatieleer). Met illustraties in z/w. Naam op schutblad. 79 pag. * Genummerd en gesigneerd exemplaar verschenen ter gelegenheid van de 65e verjaardag van Bert Haanstra.
20.00 Euro
Haanstra, Bert. - Twintig portretten. Een therapie.
Baarn, de Fontein, (1981). Gebonden (imitatieleer). Met illustraties in z/w. 79 pag. * Genummerd en gesigneerd exemplaar verschenen ter gelegenheid van de 65e verjaardag van Bert Haanstra.
20.00 Euro
Haanstra, Joh. - Joh. Haanstra schilder (geb. 1914) foto's van werk en enkele aantekeningen.
Catalogus Galerie Espace, Amsterdam, november 1983. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Ongepagineerd.
12.00 Euro
Haaren, Hein van. - Contemporary Art: Willem Kloppers - Phil van de Klundert - Heppe de Moor - Henk van de Plas - Fred van de Walle.
Amsterdam, Meulenhoff, 1979. 20 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 63 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Haartman, Ger. - Winterreise. Met 24 linos.
Amsterdam, 1983. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Gesigneerd en genummerd exemplaar. Nummer van de 20 exemplaren.
50.00 Euro
Haas, Aad de - Jules Kockelkoren, Jules (introductie). - Aad de Haas. Retrospectieve tentoonstelling van 27 februari tot 12 april '71.
Venlo, Cultureel Centrum, 1971. 27 x 27 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. (16 pag.)
13.00 Euro
Haas, Aad de. - Aad de Haas (1920-1972).
Heerlen, Stadsgalerij, 1995. 29,5 x 21 cm. Paperback. With illustrations in col. and b/w. 135 pag. Text in Dutch and German. AS NEW
40.00 Euro
Haas, Henri de. - Eerst zien dan geloven.
Amsterdam, Van Speyk Art Project, 2002. 8vo. Paperback. 68 pag. With color illustrations (partly folded). Text in Dutch.
10.00 Euro
Haas, Johan de - Jan Hein Sassen, e.a. - Johan de Haas. Schiklderijen 1955 - 1988.
Catalogus. Galerie Van Kranendonk. 1988. Oblong: 19,5 x 26,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Ongepagineerd.
10.00 Euro
Haas, Laetitia - Marion Cornelie van Oudheusden. - Laetitia de Haas. Schilderen is noodzaak.
Venlo, Van Spijk, 1994. 24 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 52 pag.+ 10 pag. grafisch oeuvre. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Haas, Laetitia de - Frans Duister. - Laetitia de Haas. Schilderijen en etsen.
Amsterdam: Faber & Smit, 1983. Gr. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hahn, Albert - Marien van der Heijden. - Albert Hahn.
Amsterdam, Thomas Rap. 1993. 28,5 x 21 cm. Gebonden. Hardcover.Met illustraties in kleur en z/w. 166 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Hahn, Albert Sr. - Prenten van Albert Hahn Sr.
Een keuze uit zijn werk samengesteld door A.Hahn Jr. Met een toelichting door Ed Polak. A'dam, Becht, 1928. Linnen (rugbelletering vervaagd). Hoek uit schutblad. Illustr. in kleur en z/w. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Hahn, Albert Sr. - Prenten van Albert Hahn Sr.
Een keuze uit zijn werk samengesteld door A.Hahn Jr. Met een toelichting door Ed Polak. A'dam, Becht, 1928. Linnen (gebruikssporen). Illustr. in kleur en z/w.
15.00 Euro
Hahn, Albert Sr. - Prenten van Albert Hahn Sr.
Een keuze uit zijn werk samengesteld door A.Hahn Jr. Met een toelichting door Ed Polak. A'dam, Becht, 1928. Linnen (rugbelletering vervaagd). Illustr. in kleur en z/w.
15.00 Euro
Hall, F.J. van - Mari Andriessen. - F.J. van Hall 1899 - 1945. Beeldhouwwerk. Teekeningen.
Amsterdam: Uitgeverij De Spieghel, 1946. 27,5 x 20 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 131 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Hall, Lee. - Willem de Kooning & Elaine Fried. Portret van een huwelijk.
Haarlem, Becht, 1993. 21,5 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. UITSTEKEND EXEMPLAAR
10.00 Euro
Halsema-Kubes, W., G. Lemmens & G. de Werd. - Adriaen van Wesel. Een Utrechtse beeldhouwer uit de late middeleeuwen.
's-Gravenhage. Staatsuitgeverij. 1980. 23,5 x 18 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 198 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hamel, A.G. van. ; Pieck, Anton. - De tuin der Goden. Deel II. Mythen der Chinezen, Japanners, volken van Indonesië en Ocenanië, Volken van Zuid-Amerika, Volken van Midden-en Noord-Amerika en de Volken van Afrika.
Utrecht, W. de Haan, 1947. Half decor. linnen. Met illustraties in kleur en z/w. van Anton Pieck. 432 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hamel, A.G. van. ; Pieck, Anton. - De tuin der Goden. Mythen der Egyptenaren, volken van Voor-Azië, Indiërs, Grieken, Scandinaviërs en Kelten.
Utrecht, W. de Haan, z.j. Tweede druk. In halflinnen gebonden [vlekje]. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. van Anton Pieck. VIII, 408 pag.
10.00 Euro
Hammacher, A.M. - Amsterdamsche impressionisten en hun kring.
A'dam, Meulenhoff, 1946. Tweede druk. Verguld linnen. 69 afbeeldingen (1 in kleur). 132 pag.
10.00 Euro
Hammacher, A.M. - Eduard Karsen en zijn vader Kaspar.
's-Gravenhage, D.A. Daamen', 1947. 4to. 21 x 31 cm. Halflinnen. 86 pag. gevolgd door platen.
12.00 Euro
Hamming, Annelies. - Mattie schilderes. Een nieuwe stilte.
Rotterdam, Art Case, (1999). Oblong 4to. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. Text in Dutch and English. Mooi exemplaar.
16.00 Euro
Hansen, Job - Han Steenbruggen. - Job G. Hansen 1899-1960. Door de wind getekend, door het licht gekleurd/Defined by the wind, coloured by the light.
Groningen, Groninger Museum/De Ploeg deel 4, 1997, 32,5 x 24 cm. Halfcloth. Hardcover. With illustrations in color and b/w. 150 pag. AS NEW
40.00 Euro
Hansen, Job - Os, Henk van. - Job Hansen. Avantgardistisch schilder, architect en pamflettist in Groningen.
Groningen, Wolters-Noordhoff/Forsten, 1989. 23,7 x 16,6 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 182 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Haring, Ben - Ad van der Blom (voorwoord). - Tekeningen van Ben Haring. Met een voorwoord van Ad van der Blom.
Kameleon, 1979. 24,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Gesigneerd en genummerd.
15.00 Euro
Hart, Gerard 't & Brita Bakema. - Reizen der verbeelding. Acryl op linnen / Reisen der Imagination. Acryl auf Leinward / Travels of Imagination. Acryl on canvas. Gerard 't Hart.
Bodegraven, Gerard 't Hart, 1996. 48 pag. Color ills. Hardcover. Mint. Signed and dated by artist.
12.00 Euro
Haselden, Ron. - Thames project/ Theems projekt.
Amsterdam, Stichting De Appel, 1981. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Illustr. b/w. 64 pages. Text in English and Dutch. FINE COPY
10.00 Euro
Hautekeete, Stefaan. - Tekeningen van Rembrandt en zijn leerlingen in de verzameling van Jean de Grez.
Brussel, Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, 2005. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Heel, Jan van - W. Schrofer. - Jan van Heel.
's-Gravenhage, L.J.C. Boucher/Sint Lukas Reeks, 1946. 19,5 x 13,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. XIV pag.+ 35 afbeeldingen in z/w en kleur.
10.00 Euro
Heezen, Henriëtte. - Mijn plaats aan tafel. Anna.
(Stichting Kunstpublicaties Rotterdam) 2003; 151 pp.; monograph of the artist Anna [Verweij-Verschuure] with text in Dutch and summary in English, b/w and colour ill.; boards; rare; ISBN 908082111X; 24,5 x 17,5 cm. ; [ With picture ]; FINE COPY
33.00 Euro
Heijbroek, J.F. - Willem Witsen en Amsterdam. Twee wandelingen door de stad rond 1900.
Bussum, Thoth, 2003. 22 x 14,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 63 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hell, Johan van & Tineke Reijnders.; B. de Cort, K - Johan van Hell 1889-1952.
Arnhem, Museum voor Moderne Kunst / Warnsveld,Terra, 2005. 26 x 21 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Helmantel, Henk., Kraaijpoel, D., W.L. Meijer. & J.P.L. van Seventer. - Henk Helmantel.
Art Revisited, 1988. 28,5 x 23,5 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. Text in Dutch and English. 128 pages. FINE COPY
40.00 Euro
HENDRIX, JAN - OLIVIER DEBROISE. - Jan Hendrix. Bitacora I Bitácora II
Eindhoven, Kempen, n.d. 32 x 23 cm. Paperback , Softcover. 83 pag. Text in Spanish and English. NEW COPY
17.00 Euro
Henkel, M.D. - Teekeningen van Rembrandt en zijn school.
Catalogus van de Nederlandsche teekeningen in het Rijksmuseum te Amsterdam. (Deel I). 's-Grav., Algemeene Lansdrukkerij, 1942. Linnen (rug l.besch.). 179 illustr. in z/w. XIV + 108 pag.
30.00 Euro
Henkes, Dolf - Groot, Elbrig de. (Ed.) - Dolf Henkes. schilderijen/paintings. Catalogue Museum Boymans-van Beuningen, Rotterdam, 30-10 /18-12-1988.
Rotterdam, 1988. 27 x 20 cm. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in color and b/w. Ca 40 pag.
10.00 Euro
Henkes, Dolf - Paul Groot. - Dolf Henkes. Werken op papier.
Rotterdam, Kunsthal, 1994. Catalogus: 23,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. 56 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Henneman, Jeroen - Jan Teeuwisse, e.a. - Henneman objecten.
Scheveningen, museum Beelden aan Zee/Zwolle, Waanders, 2003. 24,5 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Henneman, Jeroen - Rudi Fuchs e.a. - Jeroen Henneman. Verzameld werk. Selected works.
Rotterdam/Amsterdam, Koppel/Veen, 2002. 4to. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Linnen met stofomslag. With illustrations in color and b/w. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag. - Text in Dutch and English. FINE COPY MOOI EXEMPLAAR
45.00 Euro
Henneman, Jeroen - Rudi Fuchs. - Jeroen Henneman.
Venlo, Van Spijk, 2001. Nummer 7 uit serie Kwadrant Art. Paperback. 8vo. 71pag. Met illustraties in kleur. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Henneman, Jeroen. - Hinderlaag. De catalogus van een voorstelling.
Amsterdam, De Harmonie, 1988. 29,5 x 21 cm. . Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 76 pag.
15.00 Euro
Henneman, Jeroen. - Jeroen Henneman objecten Markt 17 Enschde 2-5 tot 30-5-'69.
Catalogus. 30 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. 8 pag.
10.00 Euro
Henriët, Henk - J. Q. van Regteren Altena & Theun - Henriët. Met een inleiding tot het werk en een levensbeschrijving van den kunstenaar.
Amsterdam, Republiek der letteren, 1946. 1e druk. 35 x 27 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 157 pag. Halflinnen.
13.00 Euro
Hermkens, Jeroen - Nicolette J. Brink en Nicolaas - Jeroen Hermkens.
ING Bank, 1993. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 56 pag.
15.00 Euro
Hermkens, Jeroen. - Jeroen Hermkens en Utrecht. Litho's, schilderijen en tekeningen van de stad Utrecht.
Venlo, Van Spijk, 1999. Utrecht & Venlo, Van Spijk/ Jan Juffermans. 1999. Linnen met stofomslag. Oblong 27,5 x 30 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. FRAAI EXEMPLAAR
24.00 Euro
Herwaarden, Jan van - Elie van Rijckevorstel. - Met pen en briefkaart op stap. Italiaanse reizen van Elie van Rijckevorstel omstreeks 1900
Rotterdam Stichting Historische Publicaties Roterodamum 1999. 31 x 23 cm. Gebonden (minimaal verkleurd). Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 240 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Heusden, Wout van - C. Doelman. - Wout van Heusden.
Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1962. 24,5 x 19,6 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Heusden, Wout van - Locher, J.L. - Wout van Heusden.
Doorn, Galerie Nieuwe Weg, 1978. 30,5 x 30,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 76 pag. 59 werken afgebeeld in kleur en zw/w. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Heusden, Wouter van. & Haags Gemeentemuseum. - Wouter van Heusden.
Haag, Haags Gemeentemuseum, 1970. Catalogue, orig. wrappers. 22,5 x 19 cm. 80 pages. Text in Dutch with b/w illustrations.
10.00 Euro
Anton Heyboer & Emeke Buitelaar - Ja dat is echt ongelovelijk.
Zeefdruk (57 X 75 cm) in fraaie kleuren. Ingelijst (goed) achter glas. Genummerd (19/150), gedateerd ('93) en gesigneerd door beiden. Voorstelling: Anton en Emeke in een boot. De vrouwen van A.H. en de honden kijken toe. Tekst van Anton Heyboer (documentatie hierover is beschikbaar). * Unieke zeefdruk daar van Anton Heyboer geen (of vrijwel geen ?) zeefdrukken bekend zijn. Dit kunstwerk is gemaakt ten bate van het Wereld Natuur Fonds.
800.00 Euro
Heyboer, Anton - Locher, J.L. - Anton Heyboer.
Exh. cat. tent.; Den Haag (Haags Gemeentemuseum) 1967; 77 pp.; catalogue of the first comprehesive exhibition of Heyboer's work; with a short essay by J.L. Locher and 171 b/w illustrations; softcover; glassine wrapper missing; (keywords: J.L. Locher, J.L.); 22,5 x 19 cm; NEAR FINE COPY
15.00 Euro
Heyboer, Anton. - Het systeem van Anton Heijboer ( Heyboer ). Mijn werk is de onschuld leefbaar te maken.
A'dam, De Centaur, 1975. 1ste druk. Groot formaat paperback. Tekst en illustraties in blauw. 209 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
24.00 Euro
Hille, Hubert van - W.C. Feltkamp. - De schilder Hubert van Hille.
Amsterdam, Becht's Uitgeversmaatschappij, z.j. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. , 26,2 x 19,5 cm. Met illustraties in z/w. 79 pag.
10.00 Euro
Hinterding, Erik & Ger Luijten and Martin Royalton-Kisch. - Rembrandt the Printmaker. With contributions by Marijn Schapelhouman, Peter Schatborn and Ernst van de Wetering.
Zwolle, Waanders / , Amsterdam, Rijksmuseum, 2000. 30 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Over 500 b/w and colour illustrations 384 pages. AS NEW
290.00 Euro
Hirdes, Eric. - Eric Hirdes. Recent en Retrospectief.
Rotterdam, Duo/Duo, 1992. Met illustraties. Paperback. 40 pag. Text in Dutch and English. AS NEW
10.00 Euro
Hodel, Rudy. - Het Avondmaal. Jan Roos, Freark van der Wal, Marlene Dumas, Ramon van de Werken
Leeuwarden, Stichting Alde Fryske Tsjerken, 1986. 28 x 21 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag.
10.00 Euro
Hoek, Hans van - Dominique Colen e.a. - Hans van Hoek winnaar Singerprijs 2000.
Laren, Singer Museum, 2001. 28 x 24 cm. Ingenaaid / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 48 pag. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hofsteenge, Cees. & Martens, Thijs en Caspar Wechgelaar. - George Martens en Alida Pott. Leven en werken.
Groningen., Stichting Behoud Beeldende Kunsten Groningen-Benjamin & Partners, 1993. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Hofsteenge, Cees. & Wegchelaer, Casper. - Jan Gerrit Jordens. Leven en werken.
Groningen., Stichting Behoud Beeldende Kunsten Groningen-Benjamin & Partners, 1994. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht. - Guts.
Utrecht, 1994. 32 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Oplage 28 exemplaren. Muziektekst met lino's van de studenten illustratie. Naam voorin.
28.00 Euro
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht. - Schone Schijn.
Utrecht, 1997. 32 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Oplage 50 genummerde exemplaren. Tekst met lino's van de eerstejaarsstudenten Illustratieve Vormgeving.
30.00 Euro
Homan, Reinder - Laurentius, Theo (inleiding). - Reinder Homan: Etsen naar de natuur.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1999. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. 167 pag. NIEUW EXEMPLAAR
22.00 Euro
Hooge, Romein, de. - Les Indes orientales et occidentales et autres lieux.
Amsterdam, van Hoeve, 1979 (reprint of the Leyden1710-edition). 12 textpages, plus 47 plates in b/w. Oblong : 27 x 41 cm. Hardcover. In cardboardbox. FINE COPY
22.00 Euro
HOOGERS, HENDRIK - JONG, J.A.B. M. de. - Hendrik Hoogers. Patriot en kunstenaar 1747-1814.
Gemeente Nijmegen, 1969. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. VI, 396 pag.
10.00 Euro
Horck, Hans van (1952). ; Vanhorck. - Abstracte compositie met gele kern.
Litho: 76 bij 62 cm. Gedateerd (10 94), gesigneerd en genummerd ( 7/190 ). In keurige lijst ( 102 x 96 cm) onder passe-partout. With picture.
250.00 Euro
Horck, Hans van (1952). ; Vanhorck. - Abstracte compositie.
Litho: 81 bij 63,5 cm. Gedateerd (04 94), gesigneerd en genummerd ( 23/190 ). With picture.
120.00 Euro
Horck, Hans van (1952). ; Vanhorck. - Abstracte voorstelling in diverse kleuren.
Litho: 65 bij 61 cm. Gedateerd (1994), gesigneerd en genummerd ( 29/190 ). In lijst ( 115 x 97 cm) onder passe-partout. With picture.
250.00 Euro
Horck, Hans van (1952). ; Vanhorck. - Abstracte voorstelling met bolvorm.
Litho: 80 bij 63 cm. Gedateerd (04 94), gesigneerd en genummerd ( 9/190 ). In keurige lijst ( 115 x 97 cm) onder passe-partout. With picture.
250.00 Euro
Horck, Hans van (1952). ; Vanhorck. - Blue Mera.
Litho: 88 bij 108 cm. Betiteld, gesigneerd en genummerd ( 26/98 ). In lijst ( 117 x 137 cm) onder passe-partout. With picture.
300.00 Euro
Houten, Gerrit van - W.J. de Gruyter. - Gerrit van Houten. Aquarellen en olieverven 1880-1888.
Den Haag. Panorama Mesdag & Laren, Singer Museum, [1957]. 23,5 x 16,5 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Hoytema, Theo van - Marjan Boot, Marjan e.a. - Theo van Hoytema 1863-1917. Monografieen-serie van het Drents Museum over Nederlandse kunstenaars uit het tijdperk rond 1900 deel 18.
Zwolle, Waanders, 1999. 27,5 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
16.00 Euro
Huisman, Jopie - Rutger Kopland. - Jopie Huisman. Zoals het daar lag. Rutger Kopland over schilderen en schrijven. [HARDCOVER]
Haarlem, De Toorts/De Vrieseborch, 1991. Zesde druk. Linnen met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. ALS NIEUW
20.00 Euro
Hulst, W.G. van de - Lutz, Hans (ed.). - Willem G. van de Hulst. Schilder, schrijver, beeldhouwer in licht en ruimte. Toegevoegd : W.G. van de Hulst. Zeven verhalen. Oorspr. omslag, 64 pag. ext in Dutch.
No place, No date, Illus. stiff wrappers, 4to., 96 pages. text in Dutch, English and French with mainly col. illus. With dedication (for Dineke en Jan Sluijters) and signed by W. van de Hulst.
30.00 Euro
Hund, Cor - Maite van Dijk & Jan Teeuwisse. - Cor Hund.
Zwolle, Waanders, 2006. 22,5 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in z/w. 111 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Hynckes, Raoul - Warnaars, Willem & Dörte Nicolaisen (samenstelling). - Raoul Hynckes in Kinderdijk. De collectie Smit-de Haan.
Dordrecht, Willem Warnaars / Simon van Gijn Museum aan Huis, 2003. 26 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 103 pag. Naam voorin anders ALS NIEUW
24.00 Euro
Hynckes, Raoul. ; Hoop, J.H. van der. - Raoul Hynckes.
Tekst van Dr. J.H. van der Hoop en van den schilder. A'dam/Bruss., Elsevier, 1947. Gebonden. Illustr. in z/w. 42 tekstpag.
12.00 Euro
Hynckes, Raoul. ; Hoop, J.H. van der. - Raoul Hynckes.
Tekst van Dr. J.H. van der Hoop en van den schilder. A'dam/Bruss., Elsevier, 1947. Gr. 4to. Gebonden met stofomslag. Illustr. in z/w. 42 tekstpag.
12.00 Euro
Hynckes, Raoul. ; Hoop, J.H. van der. - Raoul Hynckes.
Tekst van Dr. J.H. van der Hoop en van den schilder. A'dam/Bruss., Elsevier, 1947. 31 x 24 cm. Gebonden. Illustr. in z/w. 42 tekstpag.
10.00 Euro
Hynckes, Raoul. ; Hoop, J.H. van der. - Raoul Hynckes.
Tekst van Dr. J.H. van der Hoop en van den schilder. A'dam/Bruss., Elsevier, 1947. Gebonden. Illustr. in z/w. 42 tekstpag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hynckes, Raoul. - Röling. Met handschrift van Raoul Hynckes.
Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1947. 31 x 24 cm. Linnen met (licht beschadigd) stofomslag. 34 pag. tekst en 48 afbeeldingen in zwart/wit. BIJGEVOEGD: Twee vellen handgeschreven aantekeningen over Röling van de auteur van het boek, de kunstenaar Raoul Hynckes. Handschrift in inkt. Een vel recto en verso, een vel alleen recto. Gesigneerd en gedateerd: Blaricum 1947.
135.00 Euro
Ieperen, Hans van - Jacqueline de Raad. - Hans van Ieperen, 1909-1995.
Rijswijk, 1999. 29 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. With an English summary. 160 pag. ALS NIEUW
32.00 Euro
Israels, Jozef - Dieuwertje Dekkers. - Jozef Israëls 1824-1911.
Zwolle, Waanders, 1999. 29 x 22 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (cloth). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 400 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
33.00 Euro
Israels, Jozef - Dieuwertje Dekkers. - Jozef Israëls 1824-1911.
Zwolle, Waanders, 1999. 29 x 22 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (cloth). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 400 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
33.00 Euro
Izaks, Wim & Huismans, Sipke (voorwoord). - Realiteiten.
Eibergen , (1991?). 24 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur.
10.00 Euro
Izaks, Wim - Anton Valens en Rob Smolders. - Wim Izaks. Alles behalve de tijd. Tekeningen.
Stichting Wim Izaks/Waanders. 2004. 32 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Izaks, Wim - Sipke Huismans, et al. - Wim Izaks. Een teken van leven. Schilderijen 1978-1989.
Eibergen, Stichting Wim Izaks, 1993. Half cloth. Hardcover. 28,5 x 22,3 cm.Text in Dutch and English with colored illustrations. 135 pages. AS NEW
28.00 Euro
Jacobs, Henri. - Parcours de Tocht. Henri Jacobs.
Oss / Schiedam (Museum Jan Cunen / Stedelijk Museum Schiedam) 1997; 71 pp.; 1000 copies; works in colour of the eighties and nineties and texts written by Jacobs between 1989 and 1994; with a biography and bibliography; softcover; ISBN 907094023X; 21 x 21 cm; with illustrations in color and b/w. ; [near] FINE COPY
10.00 Euro
Jaffé, H.L.C. ; Mondriaan, Piet. - Piet Mondrian.
New York, Harry Abrams, 1985. 30 x 23 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With 108 illustrations including 40 plates in full color. 128 pages. FINE COPY
12.00 Euro
jansen, W.G.F. - H.P. ter Avest. - W G F Jansen 1871-1949. Schilder van de losse toets.
Zwolle, Waanders, 2010. 25 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 136 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Janssen, Anya - Liesbeth Melkert. - Anya Janssen. Animal.
1997. Hardbound (halfcloth). Richly illustrated in color. NEW
12.00 Euro
Janssen, Edwin. - Give me your dream.
Catalogus Eindhoven, Van Abbemuseum/Rotterdam, Bébert, z.j. Oblong: 21 x 30 cm.. Met ringband.
10.00 Euro
Janssen, Pierre. - Het dagelijks leven. 100 kunstwerken van/voor een honderdjarige. [Albert Heijn].
Albert Heijn. 1987. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w.
10.00 Euro
Janssen, Servie. - Het massief.
Nijmegen, 1982. Groot 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 136 pag.
11.00 Euro
Jetses, Cornelis - Niemeijer, Jan. - Cornelis Jetses, schilder-illustrator.
Groningen, De Vuurbaak, 1978. Gebonden (karton). Illustr. in kleur en z/w. 208 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Jetses, Cornelis - Niemeijer, Jan. - Cornelis Jetses, schilder-illustrator.
Groningen, De Vuurbaak, 1978. Gebonden (karton). Illustr. in kleur en z/w. 208 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Jetses, Cornelis - Niemeijer, Jan. - De wereld van Cornelis Jetses.
Alphen aan de Rijn, ICOB, 1985. Derde druk. 30,5 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 208 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jolink, René - Dirk van Weelden. - René Jolink.
Amsterdam, Galerie de Expeditie, 2005. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. ALS NIEUW
11.00 Euro
Jong, André de. - Ik teken. Tekeningen.
Friesland, Kunst en Drukwerk, 1997. Oorspronkelijke omslag. Oblong 8vo. Oplage 125 exemplaren.
12.00 Euro
Jong, Clara de. - Denken in beelden.
Venlo, Van Spijk, 1999. Oblong: 22 x 24 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 62 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jong, Hieke de. & Haas, Toon de (tekeningen). - Over begraafplaatsen.
Amstelveen 1981. 20 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties van Toon de Haas 46 pag. MOOI EXEMPLAAR in z/w.
10.00 Euro
Jongkind, J.B. - Victorine Hefting. - J.B. Jongkind. Voorloper van het impressionisme.
Amsterdam, Uitgeverij Bert Bakker, 1992. 23 x 19,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 204 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Jongkind, Johan Barthold., Sillevis, John (red.). ; En anderen. - Johan Barthold Jongkind.
Zwolle, Waanders / Den Haag, Gemeentemuseum, 2003. 4to (32 x 25 cm). Linnen met stofomslag. Met 185 illustraties in kleur en z/w. 232 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Jongkind, Johan Barthold., Sillevis, John (red.). ; En anderen. - Johan Barthold Jongkind.
Zwolle, Waanders / Den Haag, Gemeentemuseum, 2003. 4to (32 x 25 cm). In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 185 illustraties in kleur en z/w. 232 pag. NIEUW EXEMPLAAR
22.00 Euro
Jongkind, Johan Barthold. - Johan Barthold Jongkind 1819-1891. Exhibition held in Dordrecht and Tokyo, Nagasaki & Mie.
Dordrechts Museum. September 11 - October, 10, 1982. 25 x 21,5 cm. Num. (col.) ills. Paperback. Softcover. Text in English & Japanese. FINE COPY
14.00 Euro
Jonk, Nic - Ko Sarneel. - Nic Jonk Sculpture.
Text in Dutch, German, English and French. Venlo, Van Spijk, 1978. 4to. Orig. wrappers. Richly illustrated in color and b/w by Nico Koster and Nic Jonk.
16.00 Euro
Jonk, Nic - Ko Sarneel. - Nic Jonk Sculpture.
Text in Dutch, German, English and French. Venlo, Van Spijk, 1978. 4to: 28,5 x 28,5 cm. Orig. wrappers. Richly illustrated in color and b/w by Nico Koster and Nic Jonk.
15.00 Euro
Jonk, Nic - Ko Sarneel. - Nic Jonk Sculpture.
Text in Dutch, German, English and French. Venlo, Van Spijk, 1978. 4to: 28,5 x 28,5 cm. Orig. wrappers. Richly illustrated in color and b/w by Nico Koster and Nic Jonk. Slight traces of use.
12.00 Euro
Joosten, J.M. & Welsh, Robert P. - Two Mondrian Sketchbooks 1912 -1914.
With a preface by Harry Holtzman. A'dam, Meulenhoff, 1969. Cloth with dustwrappers. Oblong: 28 x 36,5 cm. Illustr. 92 pag. FINE COPY With picture.
35.00 Euro
Joosten, Joop M. / Welsh, Robert P. - Piet Mondrian Catalogue Raisonné.
Blaricum (V + K Publishing / Inmerc) 1998; 1147 pp.; a monumental edition of Mondriaan's work in two volumes: volume I covers the period until 1911 (the naturalistic works) , volume II from 1911 until the artist's death in 1944; the appendix contains a concordance index, list of exhibitions, list of auctions, index of provenances and a bibliography; catalogue raisonné; both volumes are clothbound [hardcovers] with dust jacket in cardboard slipcase [ 33 x 24 cm ]. AS NEW
120.00 Euro
Juffermans, Jan. ; Roelofs, Albert. - Albert Roelofs. 1877 - 1920.
's-Gravenhage, Scheen/Wassenaar, Ruijgrok, 1982. 4to: 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. Text in Dutch with English summary. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Juffermans, Jan. ; Roelofs, Albert. - Albert Roelofs. 1877 - 1920.
's-Gravenhage, Scheen/Wassenaar, Ruijgrok, 1982. 4to: 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 216 pag. Text in Dutch with English summary. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
21.00 Euro
Kalf, Willem - Peter van den Brink e.a. - Willem Kalf 1619-1693. [ DUTCH EDITION ]
Berlin, Deutscher Kunstverlag 2006. Tentoonstellingscatalogus van Museum Boijmans van Beuningen, Rotterdam en Suermondt Ludwig-Museum, Aachen. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 169 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
17.00 Euro
Kalf, Willem - Peter van den Brink e.a. - Willem Kalf 1619-1693. [ DUTCH EDITION ]
Berlin, Deutscher Kunstverlag 2006. Tentoonstellingscatalogus van Museum Boijmans van Beuningen, Rotterdam en Suermondt Ludwig-Museum, Aachen. 30 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 169 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Kapelle, Jeroen. - Tuin, thee en atelier. Schildersechtpaar Jan Kleintjes en Hedwig Kleintjes-van Osselen. Met een inleiding door Saskia de Bodt
Zuthen, Walburg Pers, 1999. 24,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 111 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Keizer, Piet - Jaap Guldemond. - Peter Keizer. 1988 R.A. 309, 101, VANA, 303.
Spiralbinding. 27 x 22,5 cm. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and English.
10.00 Euro
Kemper, Bob - Ger Kruis. - Bob Kemper.
Schiedam, De Hollandse Onderneming. 1986. Oblong: 22 x 26 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Ongepagineerd. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Kempers, Mart., Kwadraat-blad., Quadrat-Print; Steendrukkerij De Jong. (ed.) - 3 litho's.
Hilversum, De Jong, 1959. Folder with 3 orig. lithographs. - In mint condition.
10.00 Euro
Kemps, Niek. - Twee Two Deux.
Rotterdam & Saint-Etienne, Museum Boymans-van Beuningen/ Musée d'Art Moderne. 1988. 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and English. 100 pag. FINE COPY
10.00 Euro
Kessels, Mathieu - Willem Bergé. - Heimwee naar de klassieken. De beelden van Mathieu Kessels en zijn tijdgenoten, 1815-1840.
Zwolle, Waanders, 1994. 8 x 23 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 215 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW
15.00 Euro
Ket, Dick - Aleid Ottevanger. - Dick Ket: Vier studies.
Proefschrift VU Amsterdam, 1995. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. VIII, 146 pag. MOOI EXEMPLAAR
28.00 Euro
Ket, Dick - Alied Ottevanger. - La vie et l'oeuvre de Dick ket.
Paris, l'Institut Néerlandais, 1995. 24 x 16 cm. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in color and b/w. 32 pages. Text in French. With seperate: Liste des oeuvres exposée.
14.00 Euro
Ket, Dick. & Mekking, Joh. - Acht tekeningen van Dick Ket.
Wageningen, Binderij en Uitgeversmaatschappij "Vada", jaarwisseling 1963-1964. 35 x 28 cm. Map met 4 tekstpag. + 8 reproducties in kleur en z/w. ,ap licht verkleurd, KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Ket, Dick. & Mekking, Joh. - Acht tekeningen van Dick Ket.
Wageningen, Binderij en Uitgeversmaatschappij "Vada", jaarwisseling 1963-1964. 35 x 28 cm. Map met 4 tekstpag. + 8 reproducties in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Kinderen, Antoon van der - A.M. Hammacher. - De levenstijd van Antoon Der Kinderen
Amsterdam (H.J. Paris) 1932; 133 pp.; first monograph on this artist. With illustrations in b/w. 27,5 x 20 cm. Hardcover (clothbound). Text in Dutch. [near] FINE COPY [ With picture ]
15.00 Euro
Klaasse, Piet. - Illusie van beweging.
Gebonden. Oblong: 25 x 30,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 88 pag. KEURIG EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
24.00 Euro
Klement, Fon - Wim van der Beek. - Fon Klement. Aquarellen.
Amsterdam, 1996. 30,5 x 24 cm. Gebonden. Hardcover (minimaal verkleurd). Met illustraties in kleur. 52 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Klijn, Albert - Zeist, L.S. - Albert Klijn 1895-1981
Amsterdam, Studio, 2000. Paperback / Softcover. 29,5 x 21 cms., ca. 150 pp. with colour illustrations. Text in Dutch. FINE COPY
10.00 Euro
Klompien, Marten. - Marten over Klompien. Schilder, tekenaar, graficus.
Bedum, Profiel Uitgeverij, 1996. 26,7 x 22,7 cm. Gebonden. Hardcover. 146 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Kneulman, Carel - Ida Boelema & Feico Hoekstra. - Carel Kneulman.
Zwolle, Waanders, 2006. 27 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 136 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Knuttel Wzn., G. - Willem van Konijnenburg
Amsterdam (H.J.W. Becht) n.d. [1941]; 60 pp.; published in the series >Palet. een reekss monografieën over Hollandsche en Vlaamsche schilders. Negentiende en twintigste eeuw<; with 44 b/w illustrations; damaged wrappers; 26,5 x 19 cm.
10.00 Euro
Knuttel, G. - Rembrandt. De meester en zijn werk.
Amsterdam, Ploegsma, 1956. Linnen. Met foto's. 284 pag.
12.00 Euro
Koch, Pyke - Blotkamp, Carel. - Pyke Koch.
A'dam, Arbeiderspers, 1972. Linnen met stofomslagen (papier en plastic). Illustr. in kleur en z/w. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Koch, Pyke. & Blotkamp, Carel a.o. (ed.). - Pyke Koch. Schilderijen en tekeningen. Paintings and drawings.
Catalogue, Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1995. 28 x 22 cm. Paperback with french flaps. Softcover. 288 pages, text in Dutch and English. With illustrations in col. and b/w. FINE COPY
30.00 Euro
Komter, Douwe - N. Marijke Peters en Hettie A. Whitlau. - Innig aanschouwen. De schilder Douwe Komter. Met een voorwoord van Belcampo.
Laren, Singer Museum, 1989. Paperback / Softcover. 20 x 12,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag. Redelijk exemplaar
10.00 Euro
Konijnenburg, W.A. van - Willem A. van Konijnenburg. Paintings and Drawings belonging to the Collection of G.F.H. van Kooten Kok
The Hague (Martinus Nijhoff) 1929; unpag.; limited edition of 100 copies; monumental English edition in 3 volumes [halfcloth portfolios; 44 x 34 cm] of Van Konijnenburg works in the collection of the Dutch collector Kooten Kok; with contributions in English by various authors like the poet P.C. Boutens, the critics Albert Plasschaert, Just Havelaar, C. Veth a.o; 8 colour plates.; 3 b/w plates of the total of 249 are missing: plate 19 in vol. I, plates 131 and 146 in vol.II; also a piece of text in the G.Knuttel Wzn. article is missing. [ With picture ] NICE SET
180.00 Euro
Konijnenburg, Willem van - Mieke Rijnders. - Willem van Konijnenburg. Leonardo van de Lage Landen.
Zwolle, Waanders, 2008. 27,5 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 352 pag. Voorin stempeltje 'beschadigd' toch een exemplaar ALS NIEUW
35.00 Euro
Konijnenburg, Willem van - Mieke Rijnders. - Willem van Konijnenburg. Leonardo van de Lage Landen.
Zwolle, Waanders, 2008. 27,5 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 352 pag. FRAAI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
38.00 Euro
Koning, Roekland - Sipke van der Land. - Schildersleven. Roeland Koning aan het werk en aan het woord.
Kampen, J.H.Kok, 1978. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 98 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Koningsbruggen, Rob van. & Schoon, Talitha and Geert van Beijeren (ed.). - Rob van Koningbruggen. Schilderijen en tekeningen. Paintings and drawings. Introduction Wim Crouwel.
Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 1979. Catalogue Nr. 449. Paperback / Softcover. 27 x 20 cm. With illustrations in color and b/w. 37 pages. Text in Dutch and English.
14.00 Euro
Kooning, Willem de - Thomas B. Hess. - Willem de Kooning.
New York, Museum of Modern Art, 1968. Hardcover (clothbound) with dam. dustjacket. With illustrations in color and b/w. 170 pages.
12.00 Euro
Kooning, Willem de. - Willem de Kooning - Skulpturen.
Cataogue : Josef-Haubrich-Kunsthalle, Köln, 1983. 29 x 22 cm. Paperback / Softcover. 65 full page illustratins in b/w. 125 pages. Text in deutscher Sprache. NEAR FINE COPY
10.00 Euro
kort, A.W. - Betty van Garrel. - A.W. Kort 1881-1972.
Leeuwarden, Fries Museum e.a., 1979. 26,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kortekaas, Huub. - Manifest. Huub Kortekaas.
Winsse, de Essenhof, 1995. Folio. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur (ook vouwbladen). Oplage 999 genummerde en gesigneerde exemplaren. * Exemplaar met gesigneerde en gedaterde opdracht van H.K. aan Maarten (B).
100.00 Euro
Kreemers, Sonja & Elena Pontiggia. - Sonja Kreemers.
Rotterdam, Van Mourik Galerie, 1991. Unpaginated. 28 color illustrations. Paperback / Softcover. English & Italian text. FINE COPY
14.00 Euro
Krikhaar, Herman - Tom Rooduijn. - Een vliegende vogel vangt altijd wat. 150 werken als giften voor Herman Krikhaar.
Art Unlimited: Amsterdam, 1993. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 100 pag. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Krug, Han. & Schwencke, Johan. - Stille plekjes. Twaal houtsneden. Met inleiding van Johan Schwencke.
Den Haag, Boek en Periodiek, 1928. Mapje (25,5 x 21 cm;gebonden met cahiersteek) met inleiding door Johan Schwencke en 4 tekstillustraties & 12 losse houtsneden van Han Krug. Mapje deels licht verkleurd; houtsneden in goede staat.
48.00 Euro
Kruiningen, H. van. - Leven en willekeur in Amsterdam. 33 etsen geïnspireerd op middeleeuwse willekeuren, rechterlijke uitspraken en andere historische dokumenten.
A'dam, Amsterdams historisch museum, 1970. Oorspr.omslag.
10.00 Euro
Kruiningen, H. van. - Leven en willekeur in Amsterdam. 33 etsen geïnspireerd op middeleeuwse willekeuren, rechterlijke uitspraken en andere historische dokumenten.
A'dam, Amsterdams historisch museum, 1970. Oorspr.omslag. (Enigszins los in de band).
10.00 Euro
Kruiningen, H. van. - Twee en twintig etsen bij minnebrieven van een Franc-tireur.
Nieuwkoop, Heuff, 1973. 29 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustraties in z/w. Oplage 1000 genummerde en gesigneerde exemplaren (nummer 440). KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Kruiningen, Harry van. - HET ONTSTAAN VAN DE SEKSUALITEIT VERBEELD IN PRENTEN. 22 etsen geïnspireerd op het ontstaan van sexualiteit
Amsterdam, Uitgever Mart. Spruijt, 1980. 20 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 48 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kruseman, Fredrik Marinus - Marjan van Heteren en - Fredrik Marinus Kruseman, 1816-1882. Painter of pleasing landscapes. A biography with a catalogue raisonne.
Schiedam, Scriptum, 1998. 31 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket (FINE/FINE). Richly illustrated in color and b/w [367 illustrations, some 80 colour]. 214 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]
34.00 Euro
Kruyder, Herman. - Herman Kruyder og hans samtid. Nederlandsk malerkunst i nutiden.
1949. Orig. wrappers. 20,5 x 15 cm. With 63 illustrations in b/w.
10.00 Euro
Kruyder, Herman. - Herman Kruyder. Tekeningen, aquarellen.
Haags Gemeentemuseum. 29 juli - 4 sept. 1961. Tevens catalogus De Beyerd Breda & Frans Halsmuseum Haarlem. 22,5 x 18 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. Ongepagineerd.
10.00 Euro
Kuijpers, Theo. - Theo Kuijpers. Tussen IJmuiden en Steenbokkeerkring.
Eindhoven: Galerie Tegenbosch, 1986. 27,5 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met 24 illustraties in kleur. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kuiper, Hannes - Peter Bruyn e.a. - Hannes.
Haarlem, De Toorts, 1995. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 112 pag. Naampje voorin. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Kuiper, Jan. & Sillevis, John - Jan Kuiper schilderijen 1993 - 1997.
Catalogus, 22 x 22 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Geïllustreerd in kleur.
10.00 Euro
Kunsthalle Bern. - 5 HOLLÄNDISCHE MALER: Charles Eyck, Jan Sluyters, Charley Toorop, H.N. Werkman, Jan Wiegers.
Bern, Kunsthalle, 1950. 21 x 17 cm. Orig. wrappers. A few text inside. 4 pag.+ advert.
10.00 Euro
Kuyvenhoven, Fransje & Peeters, Ronald (Samenst. ) - De familie Knip. Drie generaties kunstenaars uit Noord-Brabant.
Zwolle, Waanders 1988 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met talr. afb. (ged. in kleur). Geneal. , bibliogr. , reg. 168 pag. Voorin met als enige beschadiging 2 stempeltjes 'beschadigd' verder ALS NIEUW
18.00 Euro
Kwak & Van Daalen & Ronday Grafiekprijs. - Joke van Katwijk / Pol Taverne. Kwak & Van Daalen & Ronday Grafiekprijs
4to. Gebonden. Met illustraties. ALS NIEUW
10.00 Euro
Küper, Marijke., Zijl, Ida van. Rietveld, Gerrit. - Gerrit Th. Rietveld, 1888-1964. The Complete Works. HARDCOVER
Utrecht, Centraal Museum, 1992. 4to (25,5 x 25 cm). Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustr. in col and b/w. 393 pages. Text in English. ISBN: 90-73285-15-1 FINE COPY
85.00 Euro
Küper, Marijke., Zijl, Ida van. Rietveld, Gerrit. - Gerrit Th. Rietveld, 1888-1964. The Complete Works. HARDCOVER
Utrecht, Centraal Museum, 1992. 4to (25,5 x 25 cm). Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustr. in col and b/w. 393 pages. Text in English. ISBN: 90-73285-15-1 NEW COPY Still shrinkwrapped
100.00 Euro
Küper, Marijke., Zijl, Ida van. Rietveld, Gerrit. - Gerrit Th. Rietveld, 1888-1964. The Complete Works. HARDCOVER
Utrecht, Centraal Museum, 1992. 4to (25,5 x 25 cm). Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustr. in col and b/w. 393 pages. Text in English. ISBN: 90-73285-15-1 NEW COPY Still shrinkwrapped
110.00 Euro
Küper, Marijke., Zijl, Ida van. Rietveld, Gerrit. - Gerrit Th. Rietveld, 1888-1964. The Complete Works. HARDCOVER
Utrecht, Centraal Museum, 1992. 4to (25,5 x 25 cm). Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustr. in col and b/w. 393 pages. Text in English. ISBN: 90-73285-15-1 NEW COPY Still shrinkwrapped
105.00 Euro
Laak, Harry op de. - Schetsboek Harry op de Laak.
Venlo, Van Spijk, 2000. Linnen. 8vo. Oblong. Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Laanstra, Willem & Marike Wijnand. - De Familie Coenders. Intrinsieke schildersdrift.
Amsterdam, 1991. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 120 pag.
30.00 Euro
Laanstra, Willem. & Weissenbruch, Johan Hendrik. - Johan Hendrik Weissenbruch. 1824 - 1903.
Door Willem Laanstra m.m.v. Susanne Ooms. A'dam, Tableau, 1992. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Hardcover. Formaat 32 x 24 cm. Circa 340 afbeeldingen, waarvan 125 in kleur. Ruim 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
39.00 Euro
Laanstra, Willem. & Weissenbruch, Johan Hendrik. - Johan Hendrik Weissenbruch. 1824 - 1903.
Door Willem Laanstra m.m.v. Susanne Ooms. A'dam, Tableau, 1992. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Hardcover. Formaat 32 x 24 cm. Circa 340 afbeeldingen, waarvan 125 in kleur. Ruim 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in de originele verzenddoos. [ Met afbeelding ]
40.00 Euro
Laanstra, Willem. ; Klinkenberg, Johannes Christiaan Karel. - Johannes Christiaan Klinkenberg (1852 - 1924). De meester van het zonnige stadsgezicht.
Laren, Rokin Art Press, 1999. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Richly illustrated in color and b/w. 256 pag. * Text in English and Dutch. NEW COPY Still shrinkwrapped.
34.00 Euro
Laanstra, Willem. ; Weissenbruch, Johannes (Jan). - Johannes (Jan) Weissenbruch. Schilder-graficus 1822 - 1880.
A'dam, Tableau, 1986. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Formaat 32 x 25 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 222 pag. ALS NIEUW
95.00 Euro
Laanstra, Willem. ; Weissenbruch, Johannes (Jan). - Johannes (Jan) Weissenbruch. Schilder-graficus 1822 - 1880.
A'dam, Tableau, 1986. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Formaat 32 x 25 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 222 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
40.00 Euro
Laanstra, Willem. ; Weissenbruch, Johannes (Jan). - Johannes (Jan) Weissenbruch. Schilder-graficus 1822 - 1880.
Amsterdam, Tableau, 1986. 1ste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 32 x 25 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 222 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
39.00 Euro
Laarakkers, Henk. - 'Buiten het kader' 1. Pier van Dijk ; Henk Heideveld; Redlux; Johan van der Veen.
Zwolle, juli 1982. Envelop (22 x 22 cm) met vier vouwkaarten. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lamsweerde, Reinald van. - Reinald van Lamsweerde.
Leiden, Research Voor Beleid. 1992. 24 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 60 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
LAMSWEERDE,REINALD VAN & A.L. MELAI. - Reinald van Lamsweerde.
Research voor Beleid, 1992. 24,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 60 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lanters, Carel. - Magneetkerngeheugen.
Arnhem, PlaatsMaken, 1994. Gr. 4to. Half linnen. 20 pagina's geheel in zeefdruk uitgevoerd. Oplage 200 exemplaren. Gesigneerd. Toegevoegd: 2 brieven (een inorigineel handschrift, de ander gekopieerd).
30.00 Euro
Lassche, Henk - Ed Wingen. - Henk Lassche. Het eigen landschap/His own landscape.
Hengelo/Zwolle, Stichting Omber/Waanders, 2001. 30,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. About 80 illustrations in color. 160 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Lataster, Ger. & Clement, Piet. - Lataster 1982 - 1988.
Hapert, Kempen Pers, 1989. 29 x 29 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 156 pag. Text in Dutch, French and English. FINE COPY
30.00 Euro
Lataster, Ger. Clement, Piet. - Lataster. Schilderijen en tekeningen. 8 september t/m 20 oktober 1991. Expositiecentrum Gooiland.
AFFICHE/POSTER in kleur. 60 x 40 cm. Fotografie:Joost Guntenaar. Grafische vormgeving: Piet Clement/ Pim Olivier. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+.
18.00 Euro
Lataster, Ger. Clement, Piet. - Lataster. Schilderijen en tekeningen. 8 september t/m 20 oktober 1991. Expositiecentrum Gooiland.
AFFICHE/POSTER in kleur. 70 x 40 cm. Fotografie:Joost Guntenaar. Grafische vormgeving: Piet Clement/ Pim Olivier. Drukwerk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A+.
20.00 Euro
Lataster, Ger. - Ger Lataster. Tentoonstellingscatalogus kunstlievend genootschap Pictura Groningen, januari 1962.
Oorspronkelijke omslag met bedrukt transparant omslag in kleur. 26 x 18,5 cm. Met zw/w illustraties. Ongepagineerd.
10.00 Euro
Lataster, Ger. - Lataster. Schilderijen en tekeningen.
Art Print, Amsterdam, 1982 i.s.m. Galerie Jack Visser. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Ongepagineerd (dun). Gesigneerd exermplaar
12.00 Euro
Leck, Bart van der - R.W.D. Oxenaar. - Bart van der Leck tot 1920. Een primitief van de nieuwe tijd. Bart van der Leck untill 1920. A Primitive of a New Era. (with a summary in English).
Utrecht, RUU, 1976. Softcover (minimaal gevlekt), 29 x 21 cm. IX, 236 pag. Met illustraties in z/w.
50.00 Euro
Leck, Bart van der - W.C. Feltkamp. - B.A. van der Leck. Leven en werken.
Leiden, Spruyt, van Mantgem & de Does, z.j. Hardcover (clothbound) with sl. dam. dustjacket. Linnen met licht besch. stofomslag. Oblong: 26 x 33 cm. With illustrations in color and b/w. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. Text in Dutch. With an English summary. NEAR FINE COPY
100.00 Euro
Leeman Fred & Hanna Pennock. - Museum Mesdag. Catalogue of Paintings and Drawings. [ ISBN 90 400 98689 ]
Zwolle, Waanders / Amsterdam, Van Gogh Museum, 1996. 30 x 25,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 436 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ] Previously published for 59,50 euro
25.00 Euro
Leering, J.; Wijsenbeek, L.J.F.; Althaus, P.F. Doesburg, Theo van. - Theo van Doesburg 1883-1931.
Paperback / Softcover. 26,5 x 23,5 cm. 105 pag. Met illustraties. Eindhoven, Stedelijk Van Abbemuseum, 1968, tentoonstellingscatalogus (Van Abbemuseum, Gemeentemuseum Den Haag, Kunsthalle Basel).
10.00 Euro
Leeuw, Marius de - Theo Hoogbergen (red.). - Marius de Leeuw. Kunstenaar 1915-2000. Over leven en werk.
Zwolle, Waanders, 2005. 28 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Lemmen, Hans. - Na de waarneming. Following observation. Hans Lemmen tekeningen drawings.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. 31,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 94 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lens, Oskar - Welling, Wouter. - Oskar Lens.Schilderijen en werk op papier.
Nijmegen, BnM, 2005. 29 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Lentink, Gehard - Marius van Beek et al. - Beelden, projecten / Sculptures, projects.
Scheveningen, Museum BeeldenaanZee, 1999. 4to. 150 pages. With num.photogr. (also in col.). Oeuvre exhibition catalogue, Dutch & English text.
28.00 Euro
Leusden, Willem. ; Adelaar Dick en anderen. - Willem van Leusden. Essays over een verhard romanticus.
Utrecht, Kwadraat, 1990. 4to. Paperback. Met vele illustraties in z/w. 206 pag. MOOI EXEMPLAAR
45.00 Euro
Lieshout, Atelier van [Joep van]. & Allen, Jennifer. - Atelier Van Lieshout. Franchise.
Middelheim (Openluchtmuseum voor Beeldhouwkunst) 2002; 29 pp.; publication with text in Dutch and English accompanying the exhibition >AVL Franchise Unit<, Openluchtmuseum voor Beeldhouwkunst, Antwerp; the unit is a ready-made community compound which provides the basis for self-sufficient living (containing a.o. a kitchen, a power plant, a solar boiler, central heating system); color ill.; softcover; rare; ISBN 9070222134; [ With picture ]
20.00 Euro
Lieshout, Atelier van [Joep van]. & Piet de Jonge; Bart Lootsma; Arno van Roosmalen. - Atelier van Lieshout: A Manual.
Kölnischer Kunstverein, Cologne / Museum Boijmans - Van Beuningen, Rotterdam / Cantz Verlag, 1997. Oblong: 20 x 30 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 277 pages. Text in English. FINE COPY [ With picture ] Ttravelling exhibition catalogue with a survey of the work of Joep van Lieshout.
75.00 Euro
Lievens, Jan - Arthur K. Wheelock Jr. - Jan Lievens. A Dutch Master Rediscovered.
Yale University Press, 2008. 29 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 308 pages. NEW COPY
22.00 Euro
Lipovsky - de Konink, Coby - Carla van der Stap. - Coby Lipovsky - de Konink 1925 - 1999.
Den Haag, MB-Graphics, z.j. (circa 2000). 31,5 x 25 cm. gebonden in spiraalband, met de originele cassette. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Met de uitnodiging voor de boekpresentatie. UITSTEKEND EXEMPLAAR
45.00 Euro
Lixenberg - Duister, Frans. - Lixenberg.
Text in Dutch and English by Frans Duister. Photography Jan Snoek. Venlo, Van Spijk, 1988. Cloth bound with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. 140 pag. FINE COPY
25.00 Euro
Locher, J. L. - De Werelden van M.C. Escher.
Amsterdam, Meulenhoff, 1971. 4to Paperback. Met illustraties. 270 pag. Mooi exemplaar.
10.00 Euro
Lourens, Oscar - Jeroen van den Eijnde; Gerard Koek. - Oscar Lourens POSSESSING SPACE.
Rotterdam, Veenman Publishing, 2008. 24 x 17,5 cm. Numbered edition of 1000 copies. Richly illustrated in color. Paperback with french flaps. Softcover. 158 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
20.00 Euro
Lucassen, Reinier - Anna Tilroe, e.a. - Lucassen. Schilderijen, tekeningen, assemblages 1960-1986.
Art Books, Amsterdam, 1986. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Naam voorin. 136 pag.
15.00 Euro
Lucassen. & GALERIE ESPACE. - Lucassen. Hommage aan het einde van de schilderkunst.
Catalogus [17 x 13 cm] van Galerie Espace, Amsterdam, oktober 1969. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met afbeeldingen in z/w. Ongepagineerd. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Lucassen. - Dagboekfragmenten 1972-1974. Lucassen.
Utrecht, Centraal Mueum, 1974. paperback. 19 x 11,5 cm., 40 pag. Mededelingen nummer 7.
12.00 Euro
Lucebert & Bert Schierbeek. - Dames en heren. Tekst Bert Schierbeek.
Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 1976. 4to. Paperback (verkleurd).
10.00 Euro
Lucebert. - Drie lagen diep. Tekeningen en gedichten.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1969. 27 x 27 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. Omslag licht geschaafd. 76 pag. [ Met afbeelding ]
24.00 Euro
Luger, Johan & jo Spier. - Zonderlinge reizen zwart op wit.
Amsterdam, Andries Blitz, z.j. 20 x 14,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties van Jo Spier. 166 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lussanet, Paul de - Ed Wingen. - Paul de Lussanet.
Eindhoven, Kempen Publishers, 1994. 29,5 x 29,5 cms. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Richly illustrated in color and b/w. 143 pages. Text in Dutch and English. NEW
22.00 Euro
Löb, Kurt. - Mens ziet mens: Een tekenaar over het zien van tekeningen.
Veenendaal, Gaade, 1988. Groot formaat paperback. Met illustraties in z/w. 126 pag.
10.00 Euro
Löb, Kurt. - Wijvenboek.
De Bilt, De Fontein, 1976. 1ste druk. Karton. Illustr. in z/w. 96 pag.
14.00 Euro
Löwensteyn, Ernst, Beus, Jan de. & Toscani, Bep & Cornelissen, Hans. - 16/84. [Art Edition].
IJsselstein, 1984. 24 x 26,5 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With colour lithographs. Signed by the 4 artists. FINE COPY
22.00 Euro
Maaskant, Jan. - Jan Maaskant 1970-1979. Beelden en reliëfs.
Eindhoven, Van Abbemuseum, 1979. 4to. Oorspr. omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag.
10.00 Euro
Mak van Waay, S.J. - Lexicon van Nederlandsche Schilders en Beeldhouwers. 1870 - 1940.
A'dam, Wereldbibliotheek, 1944. 1ste druk. 27,5 x 20,5 cm. in half li 136 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Maks, Kees - Maaarten jager e.a. - Kees Maks, schilder van het mondaine leven, 1876-1967.
Zwolle, Waanders/Kunsthal Rotterdam, 2001. 32,5 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 135 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
17.00 Euro
Maks, Kees - Maaarten jager e.a. - Kees Maks, schilder van het mondaine leven, 1876-1967.
Zwolle, Waanders/Kunsthal Rotterdam, 2001. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 135 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Maks, Kees - Maaarten jager e.a. - Kees Maks, schilder van het mondaine leven, 1876-1967.
Zwolle, Waanders/Kunsthal Rotterdam, 2001. 32,5 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 135 pag. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Mankes, Jan. - Jan Mankes 1889-1920. Prenten en tekeningen. Rijksprentenkabinet 1982.
Amsterdam, Rijksmuseum Amsterdam. 1982. 26,5 x 22 cm. Softcover met omslag. Met illustraties in z/w. 47 pag. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Maris, M.H.W.E. - De geschiedenis van een schildersgeslacht.
Amsterdam, Ned.Keurboekerij. z.j.. 296 pag. Geill. Halflinnen gebodnen. Hardcover.
10.00 Euro
Marius - Norman, Geraldine (Editor) - Dutch Painters of the 19th Century. Marius.
Antique Collectors' Club, London, 1973. Reprint edition (in Dutch 1903). 4to. Hardbound with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. VI, 307 pag. AS NEW
25.00 Euro
Markus, Ans. - Ans Markus.
Zuid-Nederlandse Uitgevers Maatschappij, 1990. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. 95 pag.
14.00 Euro
Markus, Ans. - In de ban van Medea.
bAARN, tIRION, 1999. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur. 96 PAG.
10.00 Euro
Mastenbroek, J.H. van en A. Glavimans. - J.H. van Mastenbroek vertelt zijn herinneringen ter gelegenheid van zijn zeventigsten verjaardag. Aangevuld met een beschouwing over zijn werk door A. Glavimans.
Ad Donker, Rotterdam/Antwerpen, 1946. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met 153 illustraties in z/w. 104 pag. KEURIG EXEMPLAAR
50.00 Euro
Meijer, Sal. ; Grondman, Agnes. - Zo naïef nog niet.
A'dam, Meulenhoff/Landshoff, 1986. 20 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Meijers, Rik. & Pontzen, Rutger, et al. - Het beste in mij is genoeg voor jou.
[2001]. Paperback met flappen. Softcover. 22,5 x 16,5 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 79 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Mekkink, Johan - Woude, Johan van der. - Johan Mekkink. De mens, de tijd, de schilder.
Zutphen, Walburg Pers, 1974. 8vo. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. « Goed exemplaar »
10.00 Euro
Mekkink, Johan - Woude, Johan van der. - Johan Mekkink. De mens, de tijd, de schilder.
Zutphen, Walburg Pers, 1974. 8vo. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Melle - Jaap Hemelrijk - Melle schilder aquarellist tekenaar Amsterdammer.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1988. 29,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Menzel, Gerhard W. - Pieter Bruegel der Ältere.
Stauffacher-Verlag AG, Zürich. 1970. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 206 Seieten.
17.00 Euro
Mesdag, Hendrik Willem - Poort, Johan. - Hendrik Willem Mesdag 1831 - 1915. Oeuvrecatalogus. De Schetsen.
Wassenaar, Mesdag Documentatie Stichting, 1995. 4to. Linnen met stofomslag. Met ca. 2000 afbeeldingen van schetsen en daarnaast een 80-tal (merendeel kleur)-platen. Ruim 560 pag. Text in dutch with English summary. * In nieuw staat.
105.00 Euro
Mesdag, Hendrik Willem - Poort, Johan. - Hendrik Willem Mesdag, 1831 - 1915. Schetsboek 3.
Wassenaar, M D S, 1997. In linnen gebonden. Hardcover. Oblong. 31 Schetsen + een nader bekeken. Opagele 750 gebonden exemplaren. ALS NIEUW
40.00 Euro
Mesdag, Hendrik Willem - Poort, Johan. - Hendrik Willem Mesdag, 1831-1915. De schilder van de Noordzee.
Wassenaar, Mesdag Documentatie Stichting, 2001. 4to. Cloth, illustrated dustwrappers. Text in Dutch. With illustrations and plates in colour and b/w. 112 pag. NEW COPY
25.00 Euro
Mesdag, Hendrik Willem - Poort, Johan. - Hendrik Willem Mesdag, 1831-1915. Painter of the North Sea.
Wassenaar, Mesdag Documentatie Stichting, 2001. 4to. Cloth, illustrated dustwrappers. Text in English. With illustrations and plates in colour and b/w. 112 pag. NEW COPY
35.00 Euro
Mesdag, Hendrik Willem - Poort, Johan. - Hendrik Willem Mesdag. Life and work.
Wassenaar, 1992. First edition. Numbered (1236/4000). Blue cloth. Illustr. in col and b/w. 191 pag. Text in English. NEW COPY
30.00 Euro
Mesdag, Hendrik Willem - Poort, Johan. - Hendrik Willem Mesdag. Life and work.
Wassenaar, 1992. Second edition. Blue cloth. Illustr. in col and b/w. 191 pag. Text in English. NEW COPY
28.00 Euro
Mesdag, Hendrik Willem - Poort, Johan. - Hendrik Willem Mesdag. Life and work.
Wassenaar, 1992. First edition. Numbered (1237/4000). Blue cloth. Illustr. in col and b/w. 191 pag. Text in English. NEW COPY
30.00 Euro
MEURS, INEZ & WILLEM OTTERSPEER & CEES STRAUS & MICHIEL KOOLBERGEN. - John Louis Torenbeek.
Waanders, Zwolle, 2002. 28,5 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. With picture.
13.00 Euro
Meutgeert, Henk (eindred.). - Het geruis. Signatures edities I t/m X 1999-2006. Das Gerausch.
Stichting Signature en d' Jonge Hond, 2008. 25 x 18 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 102 pag.
14.00 Euro
Meyling, Hedie & Joseph Semah & Menno van de Koppel. - A priori sculpture. A priori sculptuur.
Amsterdam, Makkom, 1987. 25,5 x 20 cm. Paperback / Softcover. 195 pages text in Dutch and English with b/w plates. NEAR FINE COPY
12.00 Euro
Mieris, Frans & Buvolet, Quentin. - Frans Van Mieris: 1635-1681.
Zwolle, Waanders, 2005. 27 x 24 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 255 pages. Text in Dutch. NEW COPY [ With picture ]
15.00 Euro
Mik, Aernout - Birnbaum, Daniel. - Elastic. How to (mis)understand Aernout Mik in twelve steps.
Amsterdam (Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen) 2002. Paperback / Softcover [ 21 x 16 cm]. 182 pp.; published on the occasion of granting the Dr. A.H. Heineken Prize for Art 2002 to Mik; with a text in English by Birnbaum, report of the jury, bibliography and colour shots of his videos; softcover ; ISBN 909684365X; AS NEW
33.00 Euro
Mik, Arnout. - Primal gestures, minor roles.
Eindhoven, Stedelijk Van Abbemuseum, 2000. Softcover Well-Illustrated. Small 4to oblong, 106 pages. « NEW »
10.00 Euro
Moerbeek, Toine. - Lucretia. Een getekend feuilleton in dichtvorm. Deel 1: Het kerkhof.
Amsterdam, Wagner & Van Santen/ Dokkum Stichting Kalamiteit, 2001. 4to. Paperbacks.MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
MOESMAN - STEEN, JOHN & FRITS KEERS. - Moesman. Monografie. Catalogus van schilderijen en objecten.
Zwolle, Waanders, 1998. 4to: 27,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. Uit de reeks Monografieën van Nederlandse Kunstenaars. 216 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Mohlmann, Rob. - Scherpschilder aan de rand van de realiteit.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1998. Linnen met stofomslag. Met 104 illustraties in kleur. 138 pag. ALS NIEUW
19.00 Euro
Mohlmann, Rob. - Scherpschilder aan de rand van de realiteit.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1998. Linnen met stofomslag. Met 104 illustraties in kleur. 138 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Mol, Pieter Laurens. - The Sanguine Surrender. A tribute to Mars
Amsterdam / Edinburgh (Contemporary Art Foundation / Graeme Murray) 1989; unpag.; 1000 copies; with b/w and colour ill. and a listing of reproductions; hardcover: velvet with blind printed lettering; ISBN 0948274050; 22 x 28 cm; [ With picture ] [near] FINE COPY
12.00 Euro
Molenkamp, Nico - Hans Redeker. - Nico Molenkamp.
Venlo, Van Spijk, 1978. 25,5 x 25,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 155 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Molly Faries and Liesbeth M. Helmus. - Madonna's van Jan van Scorel, 1495-1562. Serieproductie van een geliefd motief.
Utrecht, Centraal Museum, 2000. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 101 en 25 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Monchy, Pieter de - Visser, Tini. - Mensen in brons gezien door Pieter de Monchy.
Amstelveen, Luyten, 1981. 20 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 116 pag. Met foto van het hoofd 'onze' Beatrix als beeld in brons. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Monchy, Pieter de - Wim Barry, Wim en Leo Thuring. - Pieter de Monchy. Beeldhouwer.
Amstelveen, Jeka, 1990. 30,5 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 111 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Mondraian, Piet & Herbert Henkels. - Mondriaan / Aanwinsten / Acquisitions / 1979-1988.
The Hague, Haags Gemeentemuseum, 1988. 63 pp. Col. ills. Soft cover. 32,5 x 25 cm. FINE COPY
10.00 Euro
Mondraian, Piet & Herbert Henkels. - Mondrian in the Sidney Janis Family Collections New York: Haags Gemeentemuseum 1988.
The Hague, Haags Gemeentemuseum, 1988. 70 pp. Col. ills. Soft cover. 32,5 x 25 cm. FINE COPY
10.00 Euro
Mondriaan - Spaander, Ineke.; Velde, Paul van der (ed.) - Reünie op 't Duin. Mondriaan en tijdgenoten in Zeeland.
Zwolle, Waanders, 1994. Tweede druk. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. Voorkant deels licht verkleurd wel een KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Mondriaan, Piet & Vrij Nederland. - Piet Mondriaan. Themanummer Vrij Nederland n.a.v. de tentoonstelling in het Haags Gemeentemuseum 17 december 1994 tot 30 april 1995.
Geniet, oorspronkelijke omslag. 36 x 28 cm. Met illustraties in kleur en z/w. (52 pag.) MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mondriaan, Piet - L.J.F. Wijsenbeek. - Piet Mondriaan.
Recklinghausen (Verlag Aurel Bongers) 1969; 187 pp.; introduction to his life and work; text in Dutch; cloth with dust jacket. 25 x 23 cm. [ With picture ]
15.00 Euro
Mondriaan, Piet - Albert van den Briel. - 't is alles een groote eenheid, Bert. Piet Mondriaan, Albert van den Briel en hun vriendschap. Aan de hand van brieven documenten en fragmenten bezorgd en van een nawoord voorzien door H. Henkels.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1988. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Mondriaan, Piet - Blok, Cor. - Piet Mondriaan. Een catalogus van zijn werk in Nederlands openbaar bezit.
A'dam, Meulenhoff, 1974. 1ste druk. 27,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 191 pag.
10.00 Euro
Mondriaan, Piet. & Mooij, Charles C.M.de & Maureen S.Trappeni. - Piet Mondriaan. Een jaar in Brabant 1904-1905.
Zwolle / 's-Hertogenbosch, Waanders / Noordbrabants Museum, 1989. 29 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 88 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Mondriaan, Piet. & Seuphor, Michel. - Piet Mondrian. Life and Work.
New York, Harry N. Abrams, n.d (circa 1955). 4to. Bound with dustwrappers. With more than 600 illustrations including 34 tipped-in color plates. 445 pag.
113.00 Euro
Mondriaan, Piet. ; Gauss, Ulrike. - Mondrian. Zeichnungen, Aquarelle, New York Bilder, Tekeningen, Aquarellen, New Yorkse Schilderijen, Drawings, Watercolours, New York Paintings.
Stuttgart, Den Haag, Baltimore, 1981. 30 x 23 cm. Paperback / Softcover. (FINE). With illustrations in col. and b/w. 317 pag. Text in German, Dutch and English.
15.00 Euro
Mondriaan, Piet. - Gedurende een wandeling van buiten naar de stad.
Haags Gemeentemuseum, 1986. Met illustraties in kleur en z/w. . 2 delen in vouwdoos [lichte slijtage]. 79 en 88 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Mondriaan, Piet. - Mondriaan.
In de collectie van het Haags Gemeentemuseum. 1968. Oorspr.omslag. Illustr. in z/w. 154 pag.
11.00 Euro
Mondriaan, Piet. - Mondriaan. In de collectie van het Haags Gemeentemuseum. Catalogus 1968.
Den Haag, 1968. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 154 pag.
10.00 Euro
Mondriaan, Piet. - Mondriaan. In de collectie van het Haags Gemeentemuseum. Catalogus 1968.
Den Haag, 1968. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 154 pag.
10.00 Euro
Mondriaan, Piet. - Piet Mondriaan 1872-1944.
The Hague: Gallery Pieter B. van Voorst van Beest, 1988. Cataloguebook. Hardcover. 28 x 21,5 cm. With 26 illustrations, in color.
10.00 Euro
Mondrian, Piet. - Mondrian. From figuration to abstraction. [HARDCOVER]
Tokyo. Seibu Museum of Art, 1987. 27,5 x 23 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 237 pag. FINE COPY
18.00 Euro
Montagne, Nicole. - Nicole Montagne. Het portret geportretteerd. [LUXE EDITIE: met 2 originele sjabloondukken]
Zwolle, Waanders / Amersfoort, Galerie de Ploegh, Museum Flehite. 28,5 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 96 pag. Luxe editie in een oplage van 100 exemplaren met 2 originele gesigneerde en genummerde sjabloondrukken in kleur. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ] Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: 170 euro
85.00 Euro
Moor, Christiaan de. - De eeuw is mooi begonnen maar niet uitgegroeid. Herinneringen van Christiaan de Moor.
Amsterdam, University Press, 1994. 24,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 248 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ] // Amsterdam (Amsterdam University Press) 1994; 248 pp.; memoirs pothumously published; with an introduction by Evert van Uitert and commentary by H.P.S. de Groot; wrappers; new
10.00 Euro
Moor, P.C. de - Knoester, Joppe. - P.C. de Moor 1866-1953.
Softcover. Assen, Drents Museum, 1988. 30 x 21 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 60 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mouthaan, Adrie. - Adrie Mouthaan, Album.
Hardinxveld-Giessendam, Carolien van Dook, 1978. 14,5 x 11,5 cm. Paperback / Softcover [ op rug geschreven Adrie Mouthaan ]. Met 39 illustraties in z/w. Oplage 100 genummerde en gesigneerde exemplaren. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Mulder, Jan. - De vuurspuger van Ootmarsum. Een keerpunt.
A'dam, Thomas Rap, 1990. 1ste druk. Paperback. Vele illustr. in kleur en z/w. ALS NIEUW
14.00 Euro
Mulders, Marc & Henk van Os. - Marc Mulders. Nevel mist schilderijen/ paintings
Zwolle, Waanders, 2009. 29,5 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Mulders, marc - Jaap Goedegebuure. - Marc Mulders. Dingen onder de dingen. Lichamelijkheid in het werk van Marc Mulders.
Tilburg, De Pont, 1993. 26,5 x 21,5 cm. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in b/w. 36 pag. Text in Dutch and English. FINE COPY
13.00 Euro
Muller, Wout - Harry Tupan. - Wout Muller. Lust voor het oog. Schilderijen, objecten en werken op papier.
Assen, Drents Museum / Zwolle Waanders, 2008. 31 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 184 pag. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Munster, Jan van - Pelsers, Lisette [ed.]. - Jan van Munster. Die Energie des Bilhauers. The Energy of the Sculptor. De Energie van de Beeldhouwer.
Munich, Chorus, 2001. 32 x 25 cm. Hardcover (half clothbound). Richly illustrated in color [and b/w]. 352 pages. Munich, Chorus, 2001. Text in Dutch, English and German. AS NEW
45.00 Euro
Musch, Leo. - Leo Musch schilder-tekenaar. Over grenzen in beeld en ruimte. Acros borders in image and space. Par delà les frontières dans l'image et l'espace.
Bussum, Alpha Delta, z.j. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 31 x 24 cm. Met illustraties in kleur. 96 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Museum Ary Scheffer. - Museum Ary Scheffer. Catalogus der kunstwerken en andere voorwerpen betrekking hebbende op Ary Scheffer en toebehoorende aan Dordrechts Museum.
De Dordrechtsche Drukkerij en Uitgevers Maatschappij, 1934. 8vo. Oorspronkelijke omslag. 131 tekst + 30 pag. met 15 afbeeldingen.
12.00 Euro
MÜLLER, PJOTR. - De tuin van Pjotr Müller/ The Garden of Pjotr Müller.
Tilburg, Stichting De Pont, 1995. Original cloth. 56 pages. With illustrations in b/w and color. AS NEW
11.00 Euro
Müller, Pjotr. & Leering, Jean and Lisette Pelsers. - Tien bouwwerken in Diepenheim.
Diepenheim, Kunstvereniging, ca. 1991. Hardcover (clothbound). Printed in 250 numbered copies, signed by the artist; this is number 124. Text in Dutch by Jean Leering and Lisette Pelsers. With illustrations in b/w. FINE COPY
15.00 Euro
Nanninga, Jaap. & Doelman, C. - Nanninga. Ten geleide door C. Doelman.
Rotterdam, Boymans, 1963. 24,5 x 19,5 cm. Oorspr. omslag. Met illustraties in z/w. 52 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Nat, Willem Hendrik van der - Willem L. Baars. - Willem Hendrik van der Nat 'een schilder van ras' 1864-1929.
Oegsgeest, Stichting Kunstkring Groenoord, 1993. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Nauta, Max - Pluym, W. van der. ; Muller, M. - Max Nauta.
Text in Dutch and English. Foreword by W. van der Pluym and commentary by M. Muller. A'dam, Het Hollandsche Uitgevershuis, n.d. Cloth bound. 121 illustr, includ. 19 in col. 168 pag.
20.00 Euro
Niemeijer, J.A. & Jetses, Cornelis. - Uit het schetsboek van Cornelis Jetses.
Drachten/Leeuwarden, Friese Pers Boekerij, 1988. 28,5 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Niemeijer, J.A. & Jetses, Cornelis. - Uit het schetsboek van Cornelis Jetses.
Drachten/Leeuwarden, Friese Pers Boekerij, 1988. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. Met ingeplakte uitnodigingskaart voor de tentoonstelling 'het volle leven van G. Jetses'. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Nieuwenhuizen, Johan van. - NADA: Mark Brusse, Klaas Gubbels, Rik van Bentum, Ted Felen.
n.p. n.d. [1960]; unpag.; catalogue of this group of four Dutch artists; with an introduction by its manager Johan van Nieuwenhuizen, short profiles written by different aurhors, b/w illustrations and 1 tipped-in plate; catalogue lay-out by Henk Peeters; stapled wrappers with dust jacket; rare; [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Nieuwenkamp, W.O.J. - Leven & werken bouwen & zwerven van de kunstenaar W.O.J. Nieuwenkamp opgetekend door zijn kleinzoon W.o. J. Nieuwenkamp.
Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1979. 30 x 22 cm. Linnen met stofomslag. Vele illustraties. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Nieuwenkamp, W.O.J. - Nieuwenkamp thuis en op reis. Keuze uit het grafisch werk van W.O.J. Nieuwenkamp.
Dordrecht, Dordrechts Museum, 1981. 27 x 20,5 cm. Softcover. Met illustraties in z/w. 28 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Nijland, Dirk - Marijo Ariënes-Volkel. - Dirk Nijland 1881 - 1955.
Assen (Drents Museum) 1993; 182 pp.; exhibition catalogue published as volume 10 in the series of monographs on Dutch artists of around 1900 edited by the museum; with text in Dutch by Marijo Ariëns-Volker and more than 220 illustrations of which 16 in colour; softcover; 27,5 x 22 cm; FINE COPY
70.00 Euro
Nijmegen. Waag & Leiden. Stedelijk Museum ‘de Lake - Johannes Jelgerhuis rzn. Acteur-Schilder 1770-1836.
Catalogue. Orig. wrappers (FINE). 225 pages. 25 illustrations. Text in Dutch.
10.00 Euro
Norden, Hans van. - Hans van Norden in Selbstzeugnissen und Bilddokumenten.
Amsterdam, Kobold, [1965]. Paperback. Met foto's. KOBOLD PORNOGRAPHIEN. ALS NIEUW
15.00 Euro
Norman, Geraldine. - Dutch Painters of the 19th Century. Marius.
Antique Collectors' Club, London, 1973. 4to. Hardbound with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 307 pages. AS NEW
25.00 Euro
Oele, Anneke. en anderen. - Kunstenaressen rond de eeuwwisseling.
Zwolle, Waanders/ Gemeentemuseum Arnhem. Kunsthistorische Reeks 4. 1989. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag. Naam op titelpagina. KEURIG EXEMPLAAR Over: Maria Vos, Sientje Mesdag - van Houten, Maria Ph. Bilders- van Bose, Margaretha Roosenboom, Suze Robertson, Therese Schwartze, Suze Robertson, Lucie van Dam van Isselt, Coba Ritsema and Anna Julia de Graag.
10.00 Euro
Oord, Johan van & Crouwel, Wim e.a. - Johan van Oord. Schilderijen/Paintings 1988/89.
Rotterdam, Museum Boymans- van Beuningen. 1989. 27 x 22 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 32 pages. Text in Dutch and English.
10.00 Euro
Oorebeek, Willem - Elbrig de Groot. - Willem Oorebeek.
Catalogus. Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 1988. 27 x 20,5 cm. Softcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and English. 32 pages.
10.00 Euro
ORNSTEIN-VAN SLOOTEN, EVA e.a. - Het Rembrandthuis. De prenten, tekeningen en schilderijen.
Zwolle/Amsterdam, Waanders/Museum Rembrandthuis, 1991. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). 29 x 22,5 cm., 176 pages. Text in Dutch mainly all illustrated in b/w. NEW COPY
12.00 Euro
Os, Ton van. ; Leering, Jean. - Ton van Os.
Rotterdam, Private edition of the artist, 1986. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). 4to. 144 pages. Text in Dutch and English. With numerous col. plates. Limited edition of 1200 copies, signed and numbered by the artist.
20.00 Euro
Ouborg, Piet - Veronique Baar e.a. - Piet Ouborg, solist. Zicht op een eigenzinnig oeuvre.
Zwolle, Waanders, 2009. 30 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 111 pag. Voorin als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder een exemplaar ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Ouden, Willem den - Gijsbert van der Wal. - Leven en werk van Willem den Ouden.
Amsterdam, SUN, 2003. 30 x 25,5 cm. Linnen met stofomslag. 239 pag. Rijk geïllustreerd. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Oudshoorn, Nick. - Schilderijen / Zeefdrukken 1992 - 2005. Paintings / Silkscreens / Dutch heroes / Legators.
Richly illustrated in color and b/w. Paperback. 20 x 21,5 cm. Text in Dutch and English.
15.00 Euro
PANAMARENKO - STRUYCKEN, PETER. - Struycken & Panamarenko.
Eindhoven, Studium Generale; Technische Hogeschool Eindhoven (THE). september 1981. Paperback. Softcover. With illustrations in b/w and color. 111 pages. Text in Dutch.
50.00 Euro
Peeters, Antoinetta. - Swamp
Rotterdam, NAi Publishers, 2000. 4to. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in col. Text in Dutch and English. « NEW »
10.00 Euro
Peizel, Bart - Petra Maters. - Bart Peizel (1887-1974). Jonker tussen de Joffers.
Groningen, Uitg. Noordboek, 2007. 22,4 x 22,4 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 68 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Petit, Galerie., Kuik, Dirkje., Wijnberg, Nicolaas. & En anderen. - Petit. Nummer 1, 2, 3, 5 en nummer 5-6. [No. 1, 2, 3, 4, 5 & 6 - NIET verder verschenen ]
Amsterdam, Galerie Petit, 1979-1980. Ingenaaid / Softcovers. Vijf delen; nummer 5-6 is een dubbelnummer. 34 x 25 cm. Oplage 200 exemplaren (deze set heeft nummer 70). In nummer 1: als bijlage een originele, genummerde en gesigneerde litho van J.H. Moesman, gedrukt door William D. Kuik, en een begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk. In nummer 2: een originele genummerde en gesigneerde kleurenlitho van Nicolaas Wijnberg + een genummerd vouwblad, geschreven, ontworpen, gezet en gedrukt door Frans de Jong [het begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk ontbreekt]. In mummer 3 [Dirkje Kuik nummer]: twee gesigneerde lithos van D.K. + begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk. In deel 4: een originele, genummerde en gesigneerde litho van J.H. Moesman, gedrukt door Dirkje Kuik + begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk; EXTRA toegevoegd twee litho's van Nicolaas Wijnberg. Nummer 5 - 6: het Nicolaas Wijnberg-nummer: door hem samengesteld. Met, los bijgevoegd, twee originele, genummerde en gesigneerde kleurenlitho's van Nicolaas Wijnberg [ het begeleidend schrijven van Ton en Dobs van Dijk ontbreekt]. Al het originele grafiek is genummerd en gesigneerd. KEURIGE & GAVE SET. BEVAT o.a. bijdragen van Hermanus Berserik, Gèr Boosten, Jan Kooistra, J.H. Moesman, Gerrit van 't Net, en Hans Redeker
400.00 Euro
Pieck Anton - Ben van Eysselsteijn en Hans Vogel - Anton Pieck. Zijn leven en zijn werk.
Amsterdam/Brussel, Elsevier/Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1973. Eerste druk. 32,5 x 25 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met vele illustraties in kleur en z/w. 259 pag.
14.00 Euro
Pieck Anton - Ben van Eysselsteijn en Hans Vogel - Anton Pieck. Zijn leven en zijn werk.
Amsterdam/Brussel, Elsevier/Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1973. Eerste druk. Linnen met stofomslag (licht ongaaf). . Met vele illustraties in kleur en z/w. 259 pag.
18.00 Euro
Pieck Anton - Ben van Eysselsteijn en Hans Vogel - Anton Pieck. Zijn leven en zijn werk.
Amsterdam/Brussel, Elsevier/Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1978. Tweede druk. Gebonden. Met vele illustraties in kleur en z/w. 259 pag.
16.00 Euro
Pieck Anton - Ben van Eysselsteijn en Hans Vogel - Anton Pieck. Zijn leven en zijn werk.
Amsterdam/Brussel, Elsevier/Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1978. Tweede druk. In linnen gebonden. Met vele illustraties in kleur en z/w. 259 pag.
15.00 Euro
Pieck Anton - Ben van Eysselsteijn en Hans Vogel - Anton Pieck. Zijn leven en zijn werk.
Amsterdam/Brussel, Elsevier/Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1973. Eerste druk. Linnen met stofomslag (licht ongaaf). . Met vele illustraties in kleur en z/w. 259 pag.
17.00 Euro
Pieck, Anton - Frans Keijsper. - Anton Pieck, Een 90-jarige ambachtsman.
Weesp, Van Holkema & Warendorf, 1985. Gebonden met stofomslag. Met vele illustraties in kleur en z/w. 189 pag. * Mooi exemplaar.
15.00 Euro
Pieck, Anton - Frans Keijsper. - Anton Pieck, Een 90-jarige ambachtsman.
Weesp, Van Holkema & Warendorf, 1986. 30,5 x 23 cm. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties in kleur en z/w. 189 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Plaat, Henri - Garrel, Betty van. & Brand, Jan en Jan van Geest (redactie). - Henri Plaat.
Zwolle, Waanders, 1999. 32,5 x 25 cm. In blauw linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
25.00 Euro
Plaat, Henri - Garrel, Betty van. & Brand, Jan en Jan van Geest (redactie). - Henri Plaat.
Zwolle, Waanders, 1999. 32,5 x 25 cm. In blauw linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR
25.00 Euro
Plaat, Henri - Garrel, Betty van. & Brand, Jan en Jan van Geest (redactie). - Henri Plaat.
Zwolle, Waanders, 1999. 32,5 x 25 cm. In blauw linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
29.00 Euro
Ploeg, Henk van der (tekst). ; Ramaer, Hanny (beeld). - De Hondse Hond.
In eigen beheer. 1984. 4to. Met illustraties. Oplage 200 exemplaren. Met gesigneerde opdracht.
25.00 Euro
Polhuis, Gerard - Marja Bosma & Bert Jansen. - Gerard Polhuis.
Catalogue Utrecht, Centraal Museum, 1992. Red and yellow cloth, Large 4to. Coloured folding sheet, divided in 4 parts, 39 pages text in Dutch and English with b/w plates. « As new »
10.00 Euro
Poortvliet, Rien. ; Huygen, Wil. - De oproep der Kabouters.
Bussum, Van Holkema & Warendorf, 1981. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Poortvliet, Rien. - Het brieschend paard.
Bussum, Van Holkema & Warendorf, 1985. Groot 4to. Gebonden in kunstleer. Rijk geïllustreerd in kleur. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Poortvliet, Rien. - Langs het tuinpad van mijn vaderen.
Kampen, Kok, 1988. Tweede druk. Oblong 4to. Gebonden. Met vele illustraties. 240 pag. Stempeltje op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Poppel, Peter van. - Peter van Poppel. Groot atelier.
A'dam, Querido, 1982. 1ste druk. 27 x 20 cm. Linnen met stofomslag. Illustr. in kleur. 71 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Post, Walemar - Ellenbroek, Willem. - Waldemar Post de laatste illustrator.
Amsterdam, Bas Lubberhuizen, 2008. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Potter, Paulus - Amy Walsh en anderen. - Paulus Potter schilderijen, tekeningen en etsen.
Den Haag, Mauritshuis/ Zwolle, Waanders, 1995. 28,5 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
18.00 Euro
Preesman, Avery, with contributions from Chris Der - Avery Preesman.
Stichting HeArtpool/ NAI Publishers, Rotterdam, (1999). First printing, oversized trade paperback original. With illustrations in col. and b/w. 96 pages. - NEW.
10.00 Euro
Premsela, Benno. & Ex, Sjarel, Berg, Len van den. - Benno Premsela. Een vlucht naar voren
Utrecht (Centraal Museum) 1996; 135 pp.; a survey of his life and work; with essays by Betty van Garrel, Erik Beenker and Marjan Unger and an eloborate chronological sketch; cloth; hardcover; 34 x 25 cm; ISBN 9073285364; AS NEW ; [ With picture ]
19.00 Euro
Prenen, Harry. - Tekeningen.
Venlo, Van Spijk, 1984. Oorspronkelijke omslag. Met 93 illustraties.
10.00 Euro
Princée, Gérard - Frans Duister. - Gérard Princée gouaches en tekeningen.
Helmond, Gemeentemuseum, 1988. Catalogus. 25 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. Stempeltje op schutblad. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Puyvelde, Leo van. - Van Dyck.
Hasselt, Heideland, 1960. 4to. Linnen. Met 49 kleurplaten en 51 in z/w. 306 pag.
25.00 Euro
Rädecker, John - A. van der Boom. - John Rädecker.
Amsterdam (Uitgeversmaatschappij Kosmos) n.d.; 22 pp.; published as volume 1 in the series >Nieuwe beeldhouwkunst in Nederland. Een serie monografieën over leven en arbeid der Nederlandsche beeldhouwers van dezen tijd<; with 16 b/w illustrations; softcover; little piece of paper of spine is missing; Very good copy ; 21 x 15,5 cm ; [ With picture ]
12.00 Euro
Raemaekers, Louis. - Twintig opnamen uit mijn Carico-plane.
Amsterdam, Scheltema en Holkema. Circa 1910. Oorspronkelijke papieren omslag (aan de randen ongaaf). 37,5 x 30 cm. Met 20 gelithografeerde ingeplakte platen ( karikaturen van Nederlandse politici).
35.00 Euro
Rahder, Liesbeth - Lida Bonnema. - Liesbeth Rahder. Schilderijen en beelden. 2001 - 2006.
P.S. Items, (2006). 28,5 x 28,5 cm. Gebonden met stofomslag.Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color. 87 pag. Text in Dutch and English. NEW COPY
20.00 Euro
Rahder, Liesbeth - Lida Bonnema. - Liesbeth Rahder. Schilderijen en beelden. 2001 - 2006.
P.S. Items, (2006). 28,5 x 28,5 cm. Gebonden met stofomslag.Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color. 87 pag. Text in Dutch and English. NEW COPY
19.00 Euro
Rees, otto en Adya van. - Otto en Adya van Rees. Leven en werk tot 1934. Met bijdragen van Willem Enzinck, Herbert Frank, Herbert Henkels, Vishna Mehra, Michel Seuphor, Jan Voskuil.
Centraal Museum Utrecht/ Haags Gemeentemuseum. 1975. 27,5 mx 21,5 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 119 pag.
10.00 Euro
Rees, Otto van & Kuyle, Albert. - Het huis van den schilder.
N.p., Kuitenbrouwer-Van Rees, 1992. 35 x 25 cm. Met illustraties in kleur. Linnen met stofomslag. Genummerde oplage van 350 exx. (dit is nummer 305). GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Rees, Otto van & Enzinck,Willem. - Otto van Rees.
Uitgeverij Helmond, z.j. (ca 1955). Geniet, oorspronkelijke omslag. 23 pag. Met afbeeldingen van zijn werk in zw/w. 24 x 16 cm. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Reitsma, Lex. Jonker, Peter. - Japan: Van Goghs utopia. Van Gogh Museum Amsterdam. 7 juni t/m 22 september '91.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 118 x 83 cm. ntwerp: Lex Reitsma en Peter Jonker. Drukwerk / Print : Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. Conditie: A. With picture.
30.00 Euro
Rembrandt & Bevers, Holm. - Rembrandt: Drawings from the Berlin Kupferstichkabinett.
Ostfildern, Hatje Cantz, 2007. 26 x 19,5 cm. Hardcover with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 143 pages. NEW COPY
11.00 Euro
Rembrandt & Vogelaar, Christian en Korevaar,Gerbrand. - Rembrandts moeder. Mythe en werkelijkheid. [HARDCOVER & NIEUW]
Leiden: Stedelijk Museum De Lakenhal, Zwolle: Waanders, 2005. 30 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
REMBRANDT & White,Christopher et al. - Rembrandt Selbstbildnisse.
Stuttgart, Belser Verlag, 1999. 28,5 x 23 cm. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit zahlreichen Abbildungen in Farbe und sw. 272 Seiten. GUTER ZUSTAND
14.00 Euro
Rembrandt - Amy Golahny. - Rembrandt's Reading: The Artist's Bookshelf of Ancient Poetry and History
Amsterdam University Press 2003. 23 x 18 cm. Hardcover. With illustrations in color and b/w. 283 pages. NEW COPY
20.00 Euro
Rembrandt - Arthur K. Wheelock. - Rembrandts late religieuze portretten.
Washington, National Gallery of Art / Zwolle, Waanders, 2005. 27,5 x 22,5 cm. With illustrations in color and b/w. 152 pages. NEW COPY [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Rembrandt - Bevers, Holm en anderen. - Rembrandt. De meester & zijn werkplaats. Twee delen: 'Schilderijen'; 'Tekeningen & etsen'.
Amsterdam, Rijksmuseum / Zwolle, Waanders, 1991. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 2 delen: 288 en 396 pag. MOOIE SET
28.00 Euro
Rembrandt - Gary Schwartz. - De grote Rembrandt.
Zwolle, Waanders, 2006. 33 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 384 pag. [ Met afbeelding ]
29.00 Euro
Rembrandt - Gary Schwartz. - Rembrandt zijn leven, zijn schilderijen. Een nieuwe biografie met alle beschikbare schilderijen in kleur afgebeeld .
Alphen aan de Rijn, Atrium, 1987. Tweede druk. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 380 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Rembrandt - K.G. Boon. - Rembrandt de etser. Het volledige werk.
Amsterdam, Becht, 1963. Tweede druk. Linnen met licht besch. stofomslag. Met 287 illustraties in z/w. 312 pag.
15.00 Euro
Rembrandt - Maria van Berge - Gerbaud. - Rembrandt en zijn school. Tekeningen uit de collectie Frits Lugt.
Paris, Fondation Custodia, 1997. 26 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 294 pag. NIEUW EXEMPLAAR
22.00 Euro
Rembrandt - Rohde, Shelley. - Rembrandt van A tot Z.
Bussum, Thoth / Amsterdam, Museum het Rembrandthuis. 2005. 26 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 158 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Rembrandt - Tümpel, Christian & Astrid. - Rembrandt.
Amsterdam, Becht, 1986. 33,5 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. In cassette. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 447 pag. Met de bijlage:Vindplaatsenregister [8 pag.]. KEURIG EXEMPLAAR
65.00 Euro
Rembrandt - White, Christopher & Buvelot, Quentin - Rembrandt zelf.
Den Haag/Londen/Zwolle, Mauritshuis/National Gallery Publ./Waanders, 1999. Tweede druk. 4to. Paperback, 272 pag. Met illustraties in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Rembrandt - White, Christopher & Buvelot, Quentin - Rembrandt zelf.
Den Haag/Londen/Zwolle, Mauritshuis/National Gallery Publ./Waanders, 1999. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. 272 pag. Met illustraties in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Rembrandt. & Boymans van Beuningen Rotterdam.Museum - Rembrandt in Rotterdam. Tekeningen van Rembrandt en zijn kring in het Museum Boymans Van Beuningen. Drawings of Rembrandt and his Circle in the Museum Boymans Van Beuningen.
Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 2005. 32,5 x 24,5 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. NEW COPY
15.00 Euro
Rembrandt. ; Münz, Ludwig & Bob Haak. - REMBRANDT. Rembrandt Harmensz van Rijn.
In French. Texte de Ludwig Münz en Bob Haak. Paris, Éditions Cercle d'Art, Cloth with dustwrappers. 106 illustrations, with 48 reproductions in color (tipped-in color reproductions throughout). 154 pag. « NEW »
12.00 Euro
Rembrandt. - Rembrandt. L'oeuvre du maitre. Ouvrage illustré de 643 gravures.
Paris, Hachette, ±1920. Cloth. Illustr. 643 b/w. XXXV + 606 pages.
12.00 Euro
Rembrandt; Mosby, Dewey F. (ed.) - God en de Goden. Verhalen uit de bijbelse en klassieke oudheid door Rembrandt en zijn tijdgenoten.
Museumcatalogus Rijksmuseum Amsterdam, 1981. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 306 pag.
16.00 Euro
Rembrandt; Mosby, Dewey F. (ed.) - God en de Goden. Verhalen uit de bijbelse en klassieke oudheid door Rembrandt en zijn tijdgenoten.
Museumcatalogus Rijksmuseum Amsterdam, 1981. 4to. Oorspronkelijke omslag (lichte slijtage). Met illustraties in kleur en z/w. 306 pag.
15.00 Euro
Rembrant - Bob haak. - Rembrandt. His Life His Work His Time.
New York, Harry N. Abrams, (1969). 35 x 28 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With 612 illustrations including 109 tipped-in plates in full color. 348 pages.
22.00 Euro
Rhoen, R.P.M. - De Zeister wandschilderingen van Charles Eyck en zijn verblijf in Zeist.
Zeist, Van de Poll stichting, 1991. 22 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 56 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Richters, marius - Anne Schulte Noordholt. - Marius Richters. Een Rotterdams schilder.
Stichting Historische Publicaties Roterodamum (reeks no.31), 1986. 25 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 114 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Richters, Marius., Rotterdam (Museum Boijmans-van Beuningen). & Doelman, C. - Marius Richters 1878-1955.
Rotterdam (Museum Boijmans-van Beuningen) 1960; unpag.; exhibition catalogue with a text in Dutch by C. Doelman; stapled wrappers; 24,5 x 20 cm
10.00 Euro
Rikken, Ben. & Tupan, Harry. - Ben Rikken Licht! Schilderijen en tekeningen. [ LUXE EDITIE - MET ZEEFDRUK ]
Assen, Drents Museum / Zwolle Waanders, december 2003. 25 x 31,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 93 pag. Speciale editie in een oplage 150 genummerde en gesigneerde exemplaren met ook een genummerde en gesigneerde originele zeefdruk. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ] Oorspronkelijk prijs bij verschijnen: 135 euro.
60.00 Euro
RIKXOORT, RONALD VAN & BLOM, IVO. - Rotterdam. Een haven in beweging. Port on the move. Ein Hafen in Bewegung.
Rijswijk, Elmar, 1989. Hardbound with dustjacket. 29 x 23,5 cm. 80 pag. Richly illustrated in colour & b/w. Text in Dutch, English and German.
10.00 Euro
Ritman, Ton. - Schilderen met licht. Painting with light.
( Zaandam, Peereboom), 1987.30,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur.
12.00 Euro
Romeny, Edlef - Haar Romeny, E. ter ; Smit-Muller, Roel H. - Edlef Romeny (1926) - leven en werk [ isbn 9789075879360 ]
Westervoort, Van Gruting, 2006. 29 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 198 pag. NIEUW EXEMPLAAR
27.00 Euro
Romeny, Edlef - Haar Romeny, E. ter ; Smit-Muller, Roel H. - Edlef Romeny (1926) - leven en werk [ isbn 9789075879360 ]
Westervoort, Van Gruting, 2006. 29 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 198 pag. NIEUW EXEMPLAAR
27.00 Euro
RONNER, HENRIETTE & Johan, Gram. - Henriette Ronner en hare kunst.
Leiden, Sijthoff, z.j. In besch. map (folio). 46 tekstpag. Zonder de platen. Wel met het fronti-spieceportret van H.R.
25.00 Euro
Rood, Lydia. & lucebrt. - Griezelen met Lucebert. Met schilderijen van Lucebert.
BnM Uitgevers Jaar, 2007. Gebonden. Hardcover. 28,5 x 20,5 cm. Met illustraties in kleur. 48 pag.
10.00 Euro
Roos, Eddy - Harry Tupan. - Eddy Roos. Verstilde beweging. Beelden , tekeningen, dans.
Assen, Drents Museum / Zwolle Waanders, 2009. 31 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 328 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
33.00 Euro
Roose, Wim - Frans van Burkom. - Wim Roose.
Franeker, Enschede, Dokkum , 1979. Oblong: 20 x 27,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 36 pag.
12.00 Euro
Rooskens, Anton. - Anton Rooskens. Ariel 20.
Paris, janvier 1972. Galerie Ariel in collaboration by the Krikhaar Gallery. 31 x 25 cm. Orig. wrappers (FINE). Softcover. With two original lithographs in color (cover and one double paged one inside). Loose double paged leaves in cover with illustrations in b/w. and text in French. Limited edition of 600 copies; this is number 139. This copy has a dedication by Dientje + Anton with a small drawing on the first endpaper (red). FINE COPY
225.00 Euro
ROTGANS, MONICA. - TOROS Y TIERRAS.
Amsterdam, 2001. 29,5 x 24,5 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. Richly illustrated in color. Text in Dutch, Spanish and English. 80 pages. FINE COPY
24.00 Euro
Rothuizen, William. - Jacqueline de Jong. Nieuw werk 12 september - 22 oktober 1987. Galerie Brinkman.
Ed. Vincent Steinmetz, 1987. 20,5 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 28 pag.
10.00 Euro
Rotterdam Witte de With. Center for Contemporary Art. & Adrichem, J.van, et al. - Negen 9: Philip Akkerman, Rob Birza, Paul Cox, Guido Geelen, Joep van Lieshout, Willem Oorebeek, Charly van Rest, Han Schuil, Roos Theuws.
Rotterdam (Witte de With. Center for contemporary art) 1991; 71 pp.; limited edition: 1500 copies; exhibition catalogue with texts in Dutch and English by Lynne Cooke and Piet de Jonge and catalogue entries by Jan van Adrichem; with a loosely inserted supplement; wrappers; (keywords: Lynne Cooke , Lynne, Piet de Jonge, Piet, Jan van Adrichem, Jan, Philip Akkerman, Rob Birza, Paul Cox, Guido Geelen, Joep van Lieshout, Willem Oorebeek, Charly van Rest, Han Schuil, Roos Theuws); 27,5 x 22 cm; NEAR FINE COPY
25.00 Euro
Rozendaal, W.J. - W.J. Rozendaal. Overzichtstentoonstelling aangeboden door de Jacob-Marisstichting.
Den Haag, Gemeentemuseum, 1960. 22 x 18 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. Ongepagineerd.
13.00 Euro
Rubens - Peter C. Sutton. - De eeuw van Rubens.
Museum of Fine Arts, Boston & Ludion, Rosbeek Publishers, 1994. 34 x 26 cm. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 319 pag. NIEUW
40.00 Euro
Rubens - Peter C. Sutton. - De eeuw van Rubens.
Museum of Fine Arts, Boston & Ludion, Rosbeek Publishers, 1994. 34 x 26 cm. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 319 pag. MOOI EXEMPLAAR
35.00 Euro
Rubens - Frans Baudouin. - Pietro Pauolo Rubens. P.P. Rubens.
Antwerpen, Mercatorfonds, 1977. Folio. Linnen met stofomslag (minimaal ongaaf). Met illustraties in kleur en z/w. 407 pag. GOED EXEMPLAAR
27.00 Euro
Rubens, P.P. - P.P. Rubens. Schilderijen, Schetsen, Tekeningen.
Antw. Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 1977. Tentoonstellingscatalogus. Paperback. Vele illustr. in kleur en z/w.XXIV + 388 pag.
11.00 Euro
Rubens, Peter Paul. ; Regteren, Altena, I.Q van. - Peter Paul Rubens. Tekeningen naar Hans Holbeins dodendans. / Drawings after Hans Holbein's Dance of Death. Fascimiles. Two Volumes.
Text in three languages ( Dutch, English and French ) by I.Q van Regteren Altena. Amsterdam, H.D. Pfann, 1977. 8vo. Cloth (FINE) in dec. slipcase. Two volumes: 80 textpages + 44 plates. Slipcase very slightly discolored else a FINE COPY
40.00 Euro
Rubens, Peter Paul. - Rubens. Lille, Palais Des Beaux-arts 6 maart - 14 Juni 2004. [ Nederlandstalige editie ]
Gent, Snoeck, 2004. 28 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Rueter, Georg - Carina Greven & Jan Jaap Heij. - Georg Rueter 1875-1966.
Zwolle/Assen, Waanders/Drents Museum, 1999. 27,5 x 22 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Ruisdael, Jacob van. & Pieter Biesboer en Martina Sitt (red.). - Jacob van Ruisdael. De revolutie van het Hollandse landschap. Hardcover & Nieuw
Zwolle, Waanders / Haarlem, Frans Halsmuseum, 2002. 29 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 168 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Ruisdael, Jacob van. - Jacob van Ruisdael 1628/29 - 1682. 3
Den Haag, Mauritshuis, 1981. Tweede, herziene druk. 4to. Rood linnen. Met illustraties in kleur en z/w.
12.00 Euro
Ruisdael, Jacob van. - Jacob van Ruisdael 1628/29 - 1682. 3
Den Haag, Mauritshuis, 1981. 29 x 28,5 cm. Gebonden in rood verguld linnen. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w.
12.00 Euro
Rummens, Jules - Rummens, Maurice. - Jules Rummens.
Zwolle, Waanders Uitgevers, 2001.28,5 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur (30) en z/w (120). 257 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR
16.00 Euro
Rummens, Jules - Rummens, Maurice. - Jules Rummens.
Zwolle, Waanders Uitgevers, 2001.28,5 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur (30) en z/w (120). 257 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Rädecker, John - Matthieu Lommen. - John Rädecker 1885-1956. Beeldhouwwerken, schilderijen en tekeningen.
Haarlem, Teylers Museum. 1985. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag.
10.00 Euro
Rädecker, John - Ype Koopmans. - John Rädecker. De droom van het levende beeld.
Zwolle, Waanders, 2006. 27 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 384 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
35.00 Euro
Röling, Matthijs - Janna van de Zon (red.). - Matthijs Röling.Schilderijen.
Amsterdam, Galerie Mokum, 1993. 27,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 143 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Saenredam - Giltaij, Jeroen & Guido Jansen (ed.). - Perspectiven: Saenredam en de architectuurschilders van de 17e eeuw.
Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1991. 27,5 x 22,5 cm. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 326 pag.
20.00 Euro
Saenredam, Pieter - Asperen de Boer, J.R.J.van; He - The paintings of Pieter Jansz. Saenredam (1597-1665). Conservation and technique.
Utrecht, Centraal Museum, 2000. 126 pages. Richly illustrated in color and b/w. Small 4to, orig. boards. Hardcover. NEW COPY
17.00 Euro
Saenredam, Pieter - Liesbeth Helmus & Arie de Groo - Pieter Saenredam, het Utrechtse werk. Schilderijen en tekeningen van de 17de.-eeuwse grootmeester van het perspectief.
Utrecht, Centraal Museum, 2000. 30,5 x 24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 304 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Saenredam, Pieter - Liesbeth Helmus & Arie de Groo - Pieter Saenredam, The Utrecht Work. Paintings and Drawings by the 17th-Century Master of Perspective.
Utrecht, Centraal Museum, 2000. 4to. Hardbound. With many illustrations in col. and b/w. 304 pages. NEW COPY
22.00 Euro
Saenredam, Pieter Jansz. - Catalogue raisonné van de werken van Pieter Jansz Saenredam.
Utrecht, Centraal Museum 1961. Orig. wrappers. 237 illustr. 296 pag.2
10.00 Euro
Salverda, Aldrik. Leeuw Marcar, Ank. - Aldrik Salverda. Grafiek, tekeningen, schilderijen , objecten.
Rotterdam, Duo/Duo, 2003. 8vo. Gebonden. Met illustraties in kleur.
12.00 Euro
Sanders, Har - Jan Juffermans. - Har Sanders.
De Bilt, De Fontein, 1974. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 119 pag.
10.00 Euro
Sanders, Har. - Geen zee te hoog. Brieven aan Jos Liebens.
Nijmegen, Uitgeverij SUN. 1994. 25 x 20 cm. Paperback / Softcover. XVI, 80 pMet illustraties in kleur en z/w. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Satijn, Niek. - Twaalf etsen 1991 Niek Satijn.
In de originele doos [31,5 x 31,5 cm]. Gedrukt op Hahnemuhle karton in een oplage v1n 21 exemplaren 3 eupreuve d'artiste. Iedere ets + de colofon is genummerd 3/21 en gesigneerd door de kunstenaar. KEURIGE SET
250.00 Euro
Schat, Anneke - Cees Straus. - Enteren op de wind. Bridging the wind. Edelsmeedkunst en werken op papier/ Modern jewellery and works on paper.
Amsterdam, De Brink, 1994. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. - As NEW.
14.00 Euro
Scheffer, Ary - Groot, J.M. de [inleiding]. - Ary Scheffer. Tekeningen, aquarellen en olieverfschetsen.
Dordrecht. Dordrechts Museum. 1979. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 136 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Scheffer, Ary - Leo Ewals. - Ary Scheffer 1795 - 1858. Gevierd Romanticus. [ NIEUW & HARDCOVER ]
Zwolle, Waanders / Dordrechts Museum. 1995. 29 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 343 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
30.00 Euro
Scheffer, Ary - Leo Ewals. - Ary Scheffer 1795 - 1858. Gevierd Romanticus. [ NIEUW & HARDCOVER ]
Zwolle, Waanders / Dordrechts Museum. 1995. 29 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 343 pag. NIEUW EXEMPLAAR
29.00 Euro
Schenk-Baumann, Tonia. ; Bodenheim, Nelly. - Nelly Bodenheim. Haar leven en werk.
Amsterdam, Sijthoff. 1988. Paperback. Met illustraties in z/w. Naam op schutblad. 167 pag.
10.00 Euro
Schenk-Baumann, Tonia. ; Bodenheim, Nelly. - Nelly Bodenheim. Haar leven en werk.
Amsterdam, Sijthoff. 1988. Paperback. Met illustraties in z/w. 167 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schilder Pé, Kees. - Tekeningen.
's-Gravenhage, Christian Morgenster, 1986. 4to. Half perkament. Genummerde oplage van 1000 exemplaren. dit exemplaar is niet genummerd & voorzien van een originele tekening.
18.00 Euro
Scholte, Henrik. - Archi Pélagos. De archipel van Griekenland.
Venlo, Van Spijk, 1982. Oblong. 4to. Linnen met stofomslag. Aquarellen Ilse Leverland. Naam op schutblad. 79 pag.
15.00 Euro
Scholte, Rob - Hannover (Kunstverein). - Rob Scholte. 7 Year Itch. Kunstverein Hannover, 15. Februar - 31. Maerz 1991.
Hannover (Kunstverein) 1991; unpag.; rare exhibition catalogue of Scholte's biggest one man exhibition in Germany up to 1991 showing series of paintings from the period 1988-1991 and drawings from between 1975-1990; with texts by the artist and others in German, French and English and numerous colour illustrations, the series are seperated from each other by plastis coloured tranparents; catalogue is kept together by 4 big bolts; FINE COPY ; [ With picture ]
75.00 Euro
Scholte, Rob. - Rob Scholte How to Star.
Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 1988. 27 x 20,3 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 54 pages. FINE COPY
19.00 Euro
Scholten, Frits & Adrien de Vries. - Adriaen de Vries 1556-1626. Keizerlijk beeldhouwer.
The Rijksmuseum, The Nationalmuseum, The J. Paul Getty Museum, and Waanders Publ., Amsterdam, Stockholm, LA, and Zwolle. 30,5 x 23 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. 312 pages. Dutch text, 79 colour ills., 158 b/w. illustrations. Text in Dutch with an english summary. NEW COPY Still shrinkwrapped
25.00 Euro
Scholten, Frits & Adrien de Vries. - Adriaen de Vries 1556-1626. Keizerlijk beeldhouwer.
The Rijksmuseum, The Nationalmuseum, The J. Paul Getty Museum, and Waanders Publ., Amsterdam, Stockholm, LA, and Zwolle. 30,5 x 23 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. 312 pages. Dutch text, 79 colour ills., 158 b/w. illustrations. Text in Dutch with an english summary. NEW COPY
20.00 Euro
Scholten, Frits. - Judith Pfaeltzer. Het beeld als landschap / The sculpture as landscape.
Zwolle, Waanders, 2006. 30,5 x 25 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 107 pages. AS NEW
20.00 Euro
Schoonhoven, J.J. - Antje von Graevenitz.. - J.J. Schoonhoven. Zeichnungen. Tekeningen 1940 - 1975.
Exh. cat. tent.; Düsseldorf (Städtische Kunsthalle) 1975; 80 pp.; exhibition catalogue of a show of Schoonhoven's drawings which travelled to Rotterdam and Ulm as well; with a text in German and Dutch by Antje von Graevenitz and b/w illustrations ; softcover; ex library copy with stamp on front and back cover and title page; [near] FINE COPY [ With picture ]
20.00 Euro
Schoonhoven, Jan J., Johannes Cladders, Hans van der Griten. & Klaus Honnef, Walter Kambartel, Jean Leering. - Jan J. Schoonhoven. [Kassettenkatalog]
Mönchengladbach, Städtischs Museum, 1. März bis 9. April 1972. This copy lacks the "Prägedruck". In box (20,5 x 16,5 x 2,5 cm.). With 33 loose illustrations in b/w. and loose booklets with texts by Jan J. Schoonhoven, Johannes Cladders, Hans van der Grinten, Klaus Honnef, Walter Kambartel, Jean Leering in German. This copy lacks the "Prägedruck" , Diest ist Exemplar Mönchengladbach No. 247. (Auflage ist 660 Exemplare).
140.00 Euro
Schotel, J.C. - Erkelens, J. - Een onsterflijk zeeschilder J.C. Schotel (1787-1838).
Zwolle, Waanders, 1989. 28 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
35.00 Euro
Schouten, Marien - Karel Schampers. - Marien Schouten. Tekeningen en schilderijen, 1985 - 1989. Drawing and painting.
Rotterdam, Museum, Boymans-van Beuningen, 1989. 27 x 22 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and English. 48 pages. FINE COPY
15.00 Euro
Schrikker, Kees. - De memoires van de beeldhouwer Kees Schrikker.
Laren, Kees Schrikker, 19812. 8vo. Paperback. Met foto's. 176 pag.
17.00 Euro
Schrofer, Willem - Elsje Drewes. - Willem Schrofer [1898-1968]. Schilder, nonconformist.
Zutphen, Walburg Pers, 1998. 28 x 22 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 176 pag. ALS NIEUW
35.00 Euro
Schuhmacher, Wim - Jan van Geest. - Wim Schuhmacher. De Meester van het Grijs. Een studie over leven en werk van de schilder W. Schuhmacher, 1894-1986, gevolgd door een oeuvrecatalogus alsmede documentatie.
Proefschrift VU Amsterdam. Arnhem, Jan Brand Boeken, 1991. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur (43) en z/w (465). 320 pag. + summary + stellingen.
30.00 Euro
Schuite, Wim - Raad, Jacqueline de (samenstelling) - Wim Schuite 50 jaar schilder.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1993. 44to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag.
15.00 Euro
Schuite, Wim - Raad, Jacqueline de (samenstelling) - Wim Schuite 50 jaar schilder.
Amsterdam, Van Soeren & Co, 1993. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 96 pag.
13.00 Euro
Schwencke, Johan. - Grafisch werk van H.D. Voss. Deel II van de serie De Gouden Hommel.
Zaandijk, De Getijden Pers, 1951. 22 x 14 cm. Oorspronkelijke omslag. Oplage 200 genummerde exemplaren (Nr. 106). Met gesigneerd frontispiece - etsje. Met illustraties in kleur en z/w. 48, (6) pag.
28.00 Euro
Segal, Sam., Boven, Margriet van. ; Spaendonck, Gerard & Cornelis van. - Gerard & Cornelis van Spaendonck. Twee Brabantse bloemenschilders in Parijs.
Maarssen, Gary Swartz/'s-Gravenhage, SDU, 1980. 4to. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 222 pag.
13.00 Euro
Segal, Sam., Boven, Margriet van. ; Spaendonck, Gerard & Cornelis van. - Gerard & Cornelis van Spaendonck. Twee Brabantse bloemenschilders in Parijs.
Maarssen, Gary Swartz/'s-Gravenhage, SDU, 1980. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 222 pag. ALS NIEUW
24.00 Euro
Segal, Sam., Ellens, Mariël., Dik, Joris. & Huysum, Jan van. - De verleiding van Flora. Jan van Huysum 1682-1749. [ ISBN: 904008260X ]
Zwolle / Delft / Houston, Waanders /Museum Het Prinsenhof / Museum of Fine arts.. 2006. 29 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 382 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
22.00 Euro
Siemer - WIJFFELS, A; A. VAN GOOL ; ANTOON VAN D - SIEMER.
Tilburg, 1968. Blauwe foliomap met inleiding, vele reproducties, oO.a. verzen, lino- en houtsneden en houtsnijwerk van Frans Siemer.
50.00 Euro
Siepman van den Berg, Eja - Huub Mous. & Etoundi Essamba, Angèle. - Eja Siepman van den Berg. Fotografie: Angèle Etoundi Essamba.
Stichting Het Depot / Zwolle, Waanders, 2004. 30 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 112 pag. Richly illustrated in color. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]
15.00 Euro
Sierhuis, Jan & Willem Stokvis en Frans Duister. - Jan Sierhuis. Tekeningen.
Venlo, Van Spijk, 1979. Paperback. ,oblong. 80 afbeeldingen in kleur en zw/w. Teksten tussen de afb.van o.a: Remco Campert, Gerrit Kouwenaar, Sandberg. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Sierhuis, Jan - Bernhard Sandee (red.). - Jan Sierhuis. Met verf is het altijd vechten. With paint, it's always a struggle. Werken van 1989 tot 1998. Works from 1989 till 1998
Bussum, Toth, 1998. 30 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 128 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
22.00 Euro
Sierhuis, Jan - Bernhard Sandee (red.). - Jan Sierhuis. Met verf is het altijd vechten. With paint, it's always a struggle. Werken van 1989 tot 1998. Works from 1989 till 1998
Bussum, Toth, 1998. 30 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 128 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
21.00 Euro
Sierhuis, Jan - William Rothuizen. - Jan Sierhuis. Schilderijen / Paintings
Haarlem, De Toorts, 1987. Illustrated stiff wrappers. 27 x 21 cm, 104 pages text in Dutch and English with colour. plates
15.00 Euro
Sierhuis, Jan - Sandee, Bernard. - Jan Sierhuis. Een doorgaande stroom/ a continuous flow.
The Hague, SDU Publishers, 1989. 4to. Cloth with dustjacket (min damaged). Richly illustrated in color and b/w. 143 pag. Text in Dutch and English. [near] FINE COPY [ With picture ]
30.00 Euro
Sillevis, John, Willem de Jonge en Willem Laanstra ; Jonge, Johan Antoni de. - Johan Antoni de Jonge 1864-1927.
Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Hilversum, Rokin Art Press, 2000. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 145 pag. NIEUW EXEMPLAAR
23.00 Euro
Singer, W.H. - Vries, R.W.P. de - William Henry Singer Jr. De mens en de kunstenaar.
Bussum, Kroonder, z.j. 32 x 24,5 cm.In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 86 illustraties waarvan 12 in kleur. 64 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Singer, W.H. - Vries, R.W.P. de - William Henry Singer Jr. De mens en de kunstenaar.
Bussum, Kroonder, z.j. 31,5 x 24,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Met 86 illustraties waarvan 12 in kleur. 64 pag.
15.00 Euro
Sips, Roland - Penseeltekeningen
Hengelo (Uitgeverij Monteur) 1981; unpag.; 1st edition; 34 drawings reproduced in b/w; with title list; published in a limited edition of 250 copies; softcover; oblong format; 21 x 31 cm.; NEAR FINE COPY
20.00 Euro
Sjollema, S.J. - Sjollema.
Amsterdam, Scheltema & Holkema NV, 1971. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 60 pag.
11.00 Euro
Sliggers, Bert. - Het schetsboek van Cornelis van Noorde. (1731 - 1795). Het leven van een veelzijdig Haarlems kunstenaar.
Haarlem, Schuyt & Co, 1982. Oblong 4to. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 171 pag.
10.00 Euro
Sluijters, Jan - Dominique Colen & Jacqueline de R - Jan Sluijters. Schilder met verve.
Zwolle, Waanders / Laren, Singer Museum, 1999. Linnen met stofomslag. 28,5 x 24,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Sluyters, Jan - Knuttel, G. - Jan Sluyters. Gemeentemuseum van 's-Gravenhage 1942.
Den Haag, Gemeentemuseum, 1942. Orig. wrappers, small 8vo. 32 pp. text, 24 plates. Text in Dutch.
10.00 Euro
SM 1977:, Werkman, H.N. ; Martinet, J. - Hendrik Nicolaas Werkman 1882 - 1945.’druksels’ en gebruiksdrukwerk / ‘druksel’prints and general printed matter.
Stedelijk Museum, Amsterdam, 1977. Orig. wrappers. 20,5 x 27,5 cm. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 72 pag. FINE COPY
14.00 Euro
SM 1977:, Werkman, H.N. ; Martinet, J. - Hendrik Nicolaas Werkman 1882 - 1945.’druksels’ en gebruiksdrukwerk / ‘druksel’prints and general printed matter.
Stedelijk Museum, Amsterdam, 1977. Orig. wrappers. 20,5 x 27,5 cm. With illustrations in col. and b/w. Text in Dutch and English. 72 pag. FINE COPY Met aankondigingsfolder van het verschijnen van de reprint van THE NEXT CALL
15.00 Euro
SM 1996. & Schouten, Marien. - Marien Schouten. 'Het vieze tafeltje'. 'The Dirty Table' catalogue 805.
Amsterdam (Stedelijk Museum) 1996; unpag.; exh.cat. with texts in Dutch and English by Rudi Fuchs and Marcel Vos, an interview by Ulrich Loock and b/w and colour ill.; catnr. 805; softcover; ISBN 9050061133; [near] FINE COPY [ With picture ]
30.00 Euro
SM 2000: ; Schuil, Han. - Han Schuil. Schilderijen - Paintings 1983 - 1999. Cat. 838.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 2000. Big size paperback. With illustrations in col. and b/w. 120 pages. - Text in Dutch and English. * NEW.
12.00 Euro
SM 2001. - Robert Zandvliet. Cat. 854. Text in Dutch and English.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 2001. 28 x 22, cm. Paperback. With illustrations in col. 116 pages. NEW COPY
10.00 Euro
SM 2001. - Robert Zandvliet. Cat. 854. Text in German and English.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 2001. 28 x 22, cm. Paperback. With illustrations in col. 116 pages. NEW COPY
10.00 Euro
Smulders, Margriet - Pietje Tegenbosch. - Margriet Smulders. Sirene. Verlangen en verleiding. Siren. Desire and seduction.
Eindhoven, Kempen Pers, 2002. 31 x 30 cm. Hardcover. Text in Dutch and English. NEW COPY. With banderol, Still shrinkwrapped. 64 pages
16.00 Euro
Soom, Luk van. - Rintracciamento dei mondi perdutti.
Catalogue (12 x 16,5 cm) exposition in 1997 in De Slijperij in Geel. Orig. wrappers (FINE). Richly illustrated in color and b/w. Signed by artist. Text in Dutch.
12.00 Euro
Soom, Luk van. - Waiting for the clouds.
Groningen, CBK, 2005. Paperback ( 17 x 17 cm). Met illustraties grotendeels in kleur. Uitgave t.g.v. de plaatsing van het beeld 'Madonna van de nevelen' in Groningen.
10.00 Euro
Sparnaay, Tjalf - Jenny Spits. - Tjalf Sparnaay. Mega-Realism. Oilpaintings - Schilderijen.
Amsterdam, Tjalf Sparnaay, 2002. 22 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. In slipcase/cassette. Richly illustrated in color. 141 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY
25.00 Euro
SPIER, JO - GLAVIMANS, A. - Jo Spier 'Pennevruchten'.
Amsterdam-Brussel, Elsevier, 1947. 31 x 25 cm. In halflinnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Spier, Jo. - Jo Spier. Teekeningen met een voorwoord van R. N. Roland Holst.
Amsterdam, Andries Blitz. 1933. Tweede druk. Foli. Linnen. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
Spier, Jo. - Jo Spier. Teekeningen met een voorwoord van R. N. Roland Holst.
Amsterdam, Andries Blitz. 1933. 32 x 25,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Spier, Jo. - Tegen ....
Bayer, z.j. 24 x 18 cm. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur van Jo Spier. (12 pag.)
12.00 Euro
Spier, Jo. - Zwanezang.
Amsterdam, Elsevier, 1973. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in z/w.
13.00 Euro
Spliethoff, Marieke E.; e.a. - Koningin Wilhelmina. Schilderijen en tekeningen.
Zwolle, Waanders, 2006. 30 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Spoel, hens van der - Feico Hoekstra & Bob van Ros - De Meesterlijke synthese. Leven en werk van de schilder Hens van der Spoel (1904-1987).
Zutphen, Walburg Pers., 2004. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Spronken, Arthur. & Boyens, José. - Arthur Spronken. Museum Beelden aan Zee, Scheveningen, 1996.
Scheveningen, 1996. 27,5 x 28 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 107 pag. MOOI EXEMPLAAR
23.00 Euro
Startz, Edward & Jan Nieuwenhuys. - Daag. the Canadian Army in Holland.
Amsterdam de la Mar Publicity 1945. 26,5 x 20,5 cm. Orig. illustrated wrappers [stapled]. With16 full page colour illustrations. With an introductin in English. NICE COPY
44.00 Euro
Stegeman, Elly. - Rob Birza, Rob Scholte attitude 2.
Heerlen: Stadsgalerij Heerlen, 1996. 29 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 24 pag.
10.00 Euro
Stegeman, Elly; Schippers, K. ; Tilroe, Anna. Roeland, Jan. - Jan Roeland.
Zwolle, Waanders, 2002. Deel 16 van de reeks monografieen van Nederlandse kunstenaars van het Prins Bernhard Fonds. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 27 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 134 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Stegeman, Elly; Schippers, K. ; Tilroe, Anna. Roeland, Jan. - Jan Roeland.
Zwolle, Waanders, 2002. Deel 16 van de reeks monografieen van Nederlandse kunstenaars van het Prins Bernhard Fonds. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 27 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 134 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
22.00 Euro
Stichting De Zaak. Arema, Wiebren e.a. - 17 bladen.
17 losse kunstenaarsbladen plus tekstvel in mapje. Werk van o.a. Wiebren Arema, Jan de Bie, Ton Mars, Geert-Jan van Oostende, Drewis de Wit. Oplage 500 genummerde exx. (nr, 276/500). Groningen, Stichting De Zaak, september 1981.
20.00 Euro
Stichting KW14. - Tekenen des tijd
Tentoonstellingscatalogus. 's-Hertogenbosch, 2003. 22,5 x 23 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Stolwijk, Chris & Han Veenenbos. - The account book of Theo van Gogh and Jo van Gogh-Bonger.
Amsterdam, Van Goghmuseum, 2002. 3/4 Cloth with marbled boards. Hardcover. 29 x 19 cm. With illustrations in b/w. 224 pag. NEAR FINE COPY
15.00 Euro
Straaten, Peter van. - En wanneer zijn we dan rijk? Uitgegeven ter gelegenheid van het 175-jarig jubileum van de Verenigde Spaarbank. 1817 - 1992.
Oorspronkelijke omslag. 21 x 16 cm. Met illustraties in kleur.
12.00 Euro
Strij, Abraham en Jacob van. & Dumas, Charles, redactie. - In helder licht. Abraham en Jacob van Strij. Hollandse meesters van landschap en interieur omstreeks 1800.
Zwolle, Waanders, Dordrechts Museum, 2000. 28 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 271 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
17.00 Euro
Strij, Abraham en Jacob van. & Dumas, Charles, redactie. - In helder licht. Abraham en Jacob van Strij. Hollandse meesters van landschap en interieur omstreeks 1800.
Zwolle, Waanders, Dordrechts Museum, 2000. 28 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 271 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stroo, Martine. - JAN MEINE JANSEN 1908 - 1994. SCHILDERIJEN, TEKENINGEN EN MONUMENTAAL WERK.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 28 x 22 cm. Groot formaat paperback. 176 pag., met vele illustraties in kleur. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Struycken, P. - Plons 1972/1974 / Splash 1972/1974.
Heerlen, Verfind. Jac. Eyck, 1974. Leporello met 28 bladen en tekstboekje. In beschadigde cassette. Text in Dutch and English,
12.00 Euro
Struycken, Peter - Forum. - Peter Struycken.
's-Gravenhage, SDU, 1992. Specialnumber of FORUM, Architectural Quarterly, nr. 35/4 , juni 1992. Square 8vo. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in col. and b/w. 72 pages. AS NEW
14.00 Euro
Struycken, Peter. - Struycken. Structuur, verscheidenheid en verandering. Het werk van P. Struycken belicht.
Utrecht, Reflex, 1984. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Stultiens, Rob - Coumans, Willem K. (red.). - Rob Stultiens. Reis door het Land van Verbeelding.
Bunde, Stichting Rob Art, z.j. 30,7 x 24,4 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Oplage 800 exemplaren. 144 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Suchtelen, Nico van. & Klaasse, Piet. - Oudejaarsvuur.
Amsterdam/Antwerpen, Wereldbibliotheek-vereniging, 1963. In rood linnen gebonden. 19 x 13,5 cm. Hardcover. 22 pag. Genummerde oplage van 150 exx. op Basingwerk Parchment, nummer 19.
14.00 Euro
Swanevelt, Herman van - AlbertBlankert , e.a. - Het zuiden tegemoet. De landschappen van Herman van Swanevelt 1603 - 1655.
P.S. Items / Stadsmuseum Woerden. 2007. 29 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 84 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Swarte, Joost. - Boeken Verjaardagkalender.
Amsterdam, uitgeverij Oog & Blik. 30 x 30 cm, in spiraalbinding. Bevat 12 tekeningen in kleur. NIEUW
15.00 Euro
Tajiri, Shinkichi - Hestia Bavelaar & Els Barents. - Shinkichi Tajiri. Beeldhouwer, sculptor.
's-Gravenhage, SDU/Openbaar Kunstbezit, 1990. 27,5 x 23 cm. Hardcover. Cloth with dustjacket. 120 pages text in Dutch and English. With ills. & plts. in b/w and colour. * Monografieën van Nederlandse kunstenaars 9. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
35.00 Euro
Teeken, Toon & Lucas Hüsgen. - Toon Teeken. More is more. Schilderijen, gouaches, tekeningen.
Amsterdam, SUN, 2006. 29,5 x 24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 239 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Teixeira de Mattos, Joseph. & Boitelle, René. - Joseph Teixeira de Mattos (1892-1971). Tekeningen.Tentoonstelling ter gelegenheid van het honderdste geboortejaar van de kunstenaar.
Haarlem, Teylers Museum, 1992. 30 x 21 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 32 pag.
10.00 Euro
Teixeira de Mattos, Joseph. & Boitelle, René. - Joseph Teixeira de Mattos (1892-1971). Tekeningen.Tentoonstelling ter gelegenheid van het honderdste geboortejaar van de kunstenaar.
Haarlem, Teylers Museum, 1992. 30 x 21 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 32 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Teixeira de Mattos, Joseph. - Joseph Teixeira de Mattos 1892-1971.
Paris, Institut Neerlandais. 12 octobre - 19 novembre 1972. 26 x 21 cm. Orig. wrappers (FINE). Introduction, biography, catalogue and 24 plates. Text in French.
10.00 Euro
Terborch, Gerard - Fr. Hannema. - Gerard Terborch.
Amsterdam, Uitgeverij 'De Gulden Ster', (1943). 4to. Halflinnen gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 199 pag.
10.00 Euro
Tetrode, Willem van & Frits Scholten. - Willem van Tetrode, Sculptor (c. 1525-1580). Gugliemo Fiammingo Scultore.
Zwolle, Waanders, 2003. 144 pages English text. With 150 illustrations in color and b/w. 30 x 25 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. NEW COPY Still shrinkwrapped
15.00 Euro
Theuws, Roos. & Pontzen, Rutger, et al. - Roos Theuws 'Tumbled over Rim'.
Rotterdam, Museum Boymans- van Beuningen. 1994. Oblong: 25 x 30 cm. Hardcover. With illustrations in color and b/w. 32 pag. Text in Dutch and English. NICE COPY
12.00 Euro
Thielen, Evert - Loek Brons. - Evert Thielen. Vrouwen geschilderd door Evert Thielen.
Venlo, Van Spijk, 1999. 29 x 29 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 148 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
16.00 Euro
Thielen, Evert van - Cranenburgh, K.C. van. - Unified. Veelluik, geschilderd in opdracht van Sara Lee / DE, door Evert Thielen in de periode 1993-1996.
Amsterdam., Sara Lee/DE., 1996. In groen verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 44 pag. Bijzonder boek.
10.00 Euro
Thielen, Evert. ; Beek, Wim van der. - Evert Thielen, Veelluiken.
Zwolle, Waanders, 2002. 32 x 25 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag ( + buikbandje). Met illustraties in kleur. 118 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
14.00 Euro
Thielen, Evert. ; Beek, Wim van der. - Evert Thielen, Veelluiken.
Zwolle, Waanders, 2002. 32 x 25 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag ( + buikbandje). Met illustraties in kleur. 118 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Thies, Paula, - Feico Hoekstra, e.a. - Paula Thies. Leven en werk van de schilderes Paula Thies 1920-2000.
Zwolle, Waanders, 2004. 30 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 208 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Thillart - Henk Egbers (tekst). - Jan van den Thillart - tekeningen. Bomen, Landschap, Kinderen.
Noord Brabants Genootschap. 4to. Paperback. Met illustraties. 136 pag.
12.00 Euro
Tilborgh, Louis van (samenstelling). - Van Gogh & Millet. [ Dutch edition ]
Zwolle, Waanders, 1988. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 197 pag. Text in Dutch. MOOI EXEMPLAAR KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Ting, Walasse. - Chinese Moonlight: 63 Poems by 33 Poets.
ew York, Wittenborn and Co, 1967. Stiff illustrated wrappers (softcover), 27 x 19 cm. With 4 original double-page lithographs in colour by Walasse Ting. 71 pages. near FINE COPY
55.00 Euro
Tolman, Ronald - Beek, Wim van der. - Ronald Tolman. Paarden & Maskers.
Eigen Beheer, Tolman, 2002. Linnen: 27 x 21 cm., 92 pag. Met illustraties in kleur en z/w. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Tomassen, Theo. - Birdshill. Tekeningen en Schilderijen.
Arnhem, Eigen beheer, z.j. Oorspr. karton in doosje. Geïll. z/w en kl. 32 pag. Met 4 gesigneerde en genummerde zeefdrukken in kleuren, getiteld Birdsnest I - III - IV - V. Met opdracht voor maarten Beks.
24.00 Euro
Toorop, Charley - Brederoo, Nico J. - Charley Toorop. Leven en Werken
Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1982. 372 pp.; oeuvre-catalogue. Paperback / Softcover. 21,5 x 14 cm. Met illustraties in z/w. KEURIG EXEMPLAAR
33.00 Euro
Toorop, Charley. & Bosma, Marja. - Charley Toorop 1891-1955.
Utrecht, Centraal Museum & Stuttgart, Württembergischer Kunstverein, 1982. 22 x 22 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 96 pag. Text in Dutch and German.
10.00 Euro
Toorop, Jan - Miek Janssen. - Jan Toorop door Miek janssen.
Amsterdam, Veen, derde druk. 24,5 x 19,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 40 pag.Naam voorin. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Toorop, Jan - Bettina Spaanstra-Polak. - De grafiek van Jan Toorop
Amsterdam (Rijksmuseum) 1969; exhibition catalogue with a text by Bettina Spaanstra-Polak; with 81 b/w illustrations; catalogue raisonné; wrappers; 26.5 x 21 cm; [near] FINE COPY
20.00 Euro
Toorop, Jan - Paul Begheyn. - Autobiografische herinneringen 1858-1886 van Jan Toorop, 1858-1886, zoals gedicteerd aan Anton Reichling SJ in 1927.
Zwolle, Waanders, 2009. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Toorop, Jan. & Joosten, E. - Zes tekeningen van Jan Toorop.
Wageningen, Binderij en Uitgeversmaatschappij "Vada", jaarwisseling 1966-1967. 35 x 28 cm. Paper portfolio cont. 4 text-pages in Dutch and English + 6 plates (in b/w and color). NEAR FINE SET
14.00 Euro
Toorop, Jan. & Joosten, E. - Zes tekeningen van Jan Toorop.
Wageningen, Binderij en Uitgeversmaatschappij "Vada", jaarwisseling 1966-1967. 35 x 28 cm. Paper portfolio cont. 4 text-pages in Dutch and English + 6 plates (in b/w and color). NICE SET
18.00 Euro
Toorop, Jan. & Rothuizen, William (samenstelling). - Jan Toorop (1858-1928) in zijn tijd.
Amsterdam (Uitgeverij Boxhoorn) 1998; 128 pp.; portrait of the artist following the chronology, using letters, reviews, oening speeches etc.; text in Dutch; softcover; 28,5 x 22,5 cm; FINE COPY
24.00 Euro
Toorop, Jan. & Siebelhoff, Robert & Arend-Jan Sleyster. - Jan Toorop in Katwijk aan zee.
Katwijk aan Zee, Stichting Katwijks Museum, 1985. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 112 pag + los bijgevoegd "Addenda Jan Toorop Katwijk aan Zee + Errata". MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Toorop, Jan. - J. Th. Toorop. De jaren 1885 tot 1910.
Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1978. Oorspronkelijke omslag (licht verkleurd) . 4to 84 pag.
10.00 Euro
Toorop, Jan. - J. Th. Toorop. De jaren 1885 tot 1910.
Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1978. Paperback. Softcover. 4to 84 pag., ca. 150 ills in z.w. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Toorop, Jan. - J. Th. Toorop. De jaren 1885 tot 1910.
Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1978. 29,5 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 84 pag.
10.00 Euro
Tralbaut, Mark Edo. - Vincent van Gogh in zijn Antwerpsche periode.
Amsterdam, Strengholt, 1948. Half linnen met besch. stofomslag. Illustraties in z/w. en zelfportret in kleur. 368 pag.
10.00 Euro
Tromp, Will & J.A. Dautzenberg. - Kok van De Stijl. Spoorwegbeambte te Tilburg.
Oosterbeek, Bosbespers, 1989. 24 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 94 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Tusscher, Fred ten - Wim van der Beek. - Fred ten Tusscher. Een persoonlijk palet / A personal palette.
Deventer, Thieme GrafiMedia Groep, 2007. 30,5 x 30,5 cm. Hardcover. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. 98 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped
14.00 Euro
Tuynman, Dora & Erik Slagter. - Dora Tuynman 1926-1979.
De Drijvende Dobber. 1991. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 64 pag. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Tweehuysen, Will. H. - Will. H. Tweehuysen.
Exhib. cat.Lakenhal, Leiden, 1964. 18 pp., ills, 25 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Uitert, Evert van & Jacobien de Boer. - De kunst van Mark Kolthoff. Van realisme tot abstractie
Rijswijk, Sijthoff Pers, 1986. 23,5 x 23,5 cm. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 110 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Valk, Ed - Peter Berger. - Tekeningen en aquarellen. Ed Valk.
Venlo, Van Spijk, z.j. 28,5 x 28,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 94 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Valk, Hendrik - Hans Mulder. - Hendrik Valk.
Catalogus, Franeker, Museum 't Coopmanshüs, en Middelburg & Enschede, 1979. 27 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 36 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Valk, Hendrik. Vries, Alex de. - Hendrik Valk 1897-1986.
Warnsveld, Terra, 2005. 4to. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 109 pag. Met illustraties in kleur en z/w. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Van Gogh & Gauguin. - Van Gogh and Gauguin: The Studio of the South.
London, Thames and Hudson, 2001. First edition. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With 510 illustrations, over 30 in color. XII, (2), 418 pages. New & mint.
40.00 Euro
van Gogh Museum - Rachel Esner. - Van Gogh Museum Journal 2001
Amsterdam, Van Gogh Museum. 28,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound). With illustrations. 190 pages. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
14.00 Euro
van Gogh Museum - Rachel Esner. - Van Gogh Museum Journal 1997-1998
Amsterdam, Van Gogh Museum. 1998. 28,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound). With illustrations in color and b/w. 135 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped
15.00 Euro
van Gogh Museum - Rachel Esner. - Van Gogh Museum Journal 2003
Amsterdam, Van Gogh Museum. 28,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound). With illustrations. 127 pages. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
14.00 Euro
Van Gogh Museum - Suzanne Bogman & Chris Stolwijk. - Van Gogh Museum Journal 2002.
Amsterdam, Van Gogh Museum. 28,5 x 23 cm. Hardcover (clothbound). With illustrations. 159 pages. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
14.00 Euro
Vandenbergh, Diana. Houston, John. - Een vrouwelijke scheppingsmythen. A feminine myth of creation.
Haarlem, Gottmer, 1998. 25 x 21 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 103 pages. Text in Dutch and English. AS NEW
17.00 Euro
Vanhorck & Aaftink, Christel. - Vanhorck. Works 1992-1994.
Kunsthandel Frans Jacobs and Pro-Art., Amsterdam, Netherlands, No Date. 25,5 x 26cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. Unpaginated. Text in Dutch and English.
33.00 Euro
Veer, Wim van der & Geke Westenberg. - Wim van der Veer. Skilder fan lân, wetter en portretten.
Harlingen, Flevodruk, 2004. 20,5 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 64 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Velde, Bram van - Janssen, Hans (ed.). - Bram van Velde 1895-1981. Mit Beiträgen von Samuel Beckett, Pierre Alechinsky, Pierre Schneider und anderen. Herausgegeben vom Bonnefantenmuseum in Maastricht.
Bern, Benteli-Verlag, 1989. 163 Seiten, mit vielen farbigen Abbildungen auf Tafeln. Original-Leineneinband mit farbig illustriertem Orig.-Umschlag. Oblong: 28,5 x 29,5 cm. Zweisprachig: französisch / deutsch. SEHR GUTER ZUSTAND
28.00 Euro
Velde, Bram van. & Pican, Gaetan; Leymarie, Jean. - Bram van Velde.
Parijs, Musee National d'Art Moderne, 1970. No.12 Archives de l'art contemporain. 22 x 16 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in color and b/w. 95 pages. NICE COPY
17.00 Euro
Velde, Geer van - Erik Slagter. - Geer van Velde en het licht.
Zwolle, Waanders, 1998. 28 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. With an English and French summary. 132 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
30.00 Euro
Velde, geer van. - Geer van Velde.
Amsterdam, Kunsthandel M.L. de Boer. 12 december 1981 tot 30 januari 1982. Catalogus. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 25 x 20 cm.
10.00 Euro
Velde, Henry van de - A.M. Hammacher; en anderen. - Henry van de Velde. 1863 - 1957.
Otterlo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1964. 25 x 17,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 100 tekstpag. gevolgd door illustraties in z/w.
14.00 Euro
Veldhuizen, Willem. - Tekeningen & schilderijen.
1991. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 214 pag.
20.00 Euro
Veldman, Ilja M. - De Wereld tussen Goed en Kwaad. Late prenten van Coornhert.
's-Gravenhage, SDU uitgeverij, 1990. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 110 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Vellekoop, M. & S. van Heugten. - Vincent van Gogh, tekeningen 3; Antwerpen en Parijs 1885-1888.
Text in Dutch. Amsterdam, Van Gogh Museum, 2001. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Richly illustrated in color and b/w. 342 pag. - NEW.
28.00 Euro
Vellekoop, M. & S. van Heugten. - Vincent van Gogh, tekeningen 3; Antwerpen en Parijs 1885-1888.
Text in Dutch. Amsterdam, Van Gogh Museum, 2001. 4to. Cloth with dustjacket . Richly illustrated in color and b/w. 342 pag.
25.00 Euro
Ven, Toon van de - Maarten Beks. - Toon van de Ven. Museum van Bommel-van Dam, Venlo 25 augustus tot 2 oktober 1978.
Paperback / Softcover. 38, 29,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. [16 pag.]
10.00 Euro
Veneman, Peer & Barry Schwabsky and Ijsbrand van - Peer Veneman. Sculpture. The Living Room.
Amsterdam, The Living Room, 1990. 4to. Paperback. 75 pages, with 64 plates in color and black and white.
10.00 Euro
Ver Huel, Alexander. - Afspiegelingen. Tijdspiegel-Phantasieën. Wit en Zwart. Verspreide platen. De Werken van Alexander Ver Huell.
Leiden, Sijthoff, z.j. 4to. Grijsgroen verguld linnen. Met platen.
20.00 Euro
Ver Huel, Alexander. - Denkende Beeldjes Studenten Schetsen. Pijlspits-Slijpers-Nakroost. Herfstbladen. Spectatorplaten. De Werken van Alexander Ver Huell.
Leiden, Sijthoff, z.j. 4to. Grijsgroen verguld linnen. Met platen.
20.00 Euro
Ver Huel, Alexander. - Zijn er zoo? De Werken van Alexander Ver Huell.
Leiden, Sijthoff, z.j. 4to. Grijsgroen verguld linnen. Met platen.
15.00 Euro
Ver Huel, Alexander. - Zoo zijn er! De Werken van Alexander Ver Huell.
Leiden, Sijthoff, z.j. 4to. Grijsgroen verguld linnen. Met platen.
15.00 Euro