BOOKS on DUTCH PHOTOGRAPHY


Terug naar Homepage

A.K.U., Algemene Kunstzijde Unie N.V.  - Nieuwe tijden - Nieuwe schakels. De eerste vijftig jaar van de A.K.U.
Wormerveer, Meijer, 1961. Linnen met stofomslag. Met foto's van Cas Oorthuys.177 pag. *

12.00 Euro

Bestellen/Order
Aarsman, Hans.  - Aarsman's Amsterdam. Foto's & notities
Amsterdam, Boekhandel de Verbeelding, 1993. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 132 pages; Aarsmans' multifaceted view of the city in word (text in Dutch) and image; first hardcover edition limited to 1000 copies accompanied by a handprinted, signed and numbered colour print from the book; of each of the ten selected photographs 100 were printed; this print is numbered 5/100 and shows a view of Station Sloterdijk from above. Oblong format [ 22 x 30,5 cm]; ISBN 9074159044 FINE COPY [ With picture ]  

350.00 Euro

Bestellen/Order
Aarsman, Hans.  - Vrrooom! Vrrooom!
Rotterdam, NAi Publishers, 2003. Illustrated boards, 29 x 21,5 cms., (176) pp. text in Dutch and English. Richly illustrated in color and b/w. NEW COPY 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Abbing, Hans.  - Foto's Photos / 2000 - 2005.
Catalogues are A5 size (25 x 21 cm) and contain a short text in Dutch and English by Hans Abbing. With 37 color photographs. NEW COPY 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Adriaans, Leon - Zelst, Annemarie van.  - Man en paard. Leon Adriaans gefotografeerd door Annemarie van Zelst.
Eindhoven-Airport, Kempen Uitgevers, 2008. 33 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. Circa 110 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
 - Albert Daniels van Nunen Terwindt. Een visueel overzicht van drie jaar relatie.
Catalogus Nijmeegs Museum Commanderie van Sint Jan, van 7 tot en met 29 april 1979. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 25 x 17,5 cm. Met foto's in zwart/wit. 32 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Alem, Saskia van. (foto's).  - Jordaan van binnen.
Amsterdam 1993, De Balie. 32 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met vele foto's. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Alphen Oscar van. & Blok, Cor.  - De oorlogen.
Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1985. 25 x 19 cm. Paperback / Softcover. 16 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Alphen, Oscar van - Frits Gierstberg.  - Oscar van Alphen - [ isbn 9789078811077 ] Volume 14 in the series "Monographs on Dutch photographers"
Haarlem, Focus Publishing, 2008. 33 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With many illustrations. 240 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY  

44.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy - Hripsimé Visser, Flip Bool.  - EMMY ANDRIESSE [1914-1953] Serie Monografieën van Nederlandse fotografen 4 / Monographs on Dutch photographers 4.
Haarlem, Focus Publishing. 32 x 24 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. With about 100 illustrations in duotone. 136 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy - Oorthuys, Cas.  - Amsterdam in de vier jaargetijden.
A'dam/Antw., Contact, z.j. 4to. Linnen (deels verkleurd). Hoek uit schutblad geknipt. 82 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy - Oorthuys, Cas.  - Amsterdam in de vier jaargetijden.
A'dam/Antw., Contact, z.j. 4to. Linnen (lichte gebruikssporen). 82 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy - Oorthuys, Cas.  - Amsterdam in de vier jaargetijden.
A'dam/Antw., Contact, z.j. 31 x 24,5 cm. Linnen (rug minimaal ongaaf ). Hardcover. 82 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy ; Gruyter, Jos de.  - De wereld van Van Gogh./le monde de Van Gogh/The world of Van Gogh.
Text in Dutch, French and English by W.Jos de Gruyter. A'dam, Bert Bakker, 1957. Second print. 31 x 23 cm. Hardcover. Cloth with sl. dam. dustjacket. Photos in b/w., numerous full-page. 152 pag. 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy, Blazer, Carel., Brusse, Wim., Holtzapfel, C., Oorthuys, Cas., Taconis, Krijn., Windig, Ad. Tromp, Th. P.  - Verwoesting en wederopbouw / Revival of the Netherlands.
A'dam, Contact, 1946. Half cloth. Text (35 pages in English and Dutch) by Ir. Th. P. Tromp. With 171 photographs by Emmy Andriesse, Carel Blazer, Cas oorthuys, Krijn Taconis a.o.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy, Oorthuys, Cas. & Schoonheid van ons land.  - De Vlaamse steden.
Land en volk. Zesde deel van de serie 'Schoonheid van ons land'. A'dam, Contact, 1948. Linnen. Folio. Foto's van Cas Oorthuys en Emmy Andriesse. 80 tekstpag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy, Oorthuys, Cas. & Schoonheid van ons land.  - De Vlaamse steden.
Land en volk. Zesde deel van de serie 'Schoonheid van ons land'. A'dam, Contact, 1948. Linnen met l.besch. stofomslag. Folio. Foto's van Cas Oorthuys en Emmy Andriesse. 80 tekstpag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Andriesse, Emmy  - Emmy Andriesse foto's 1944/52.
Amsterdam, Rijksmuseum Vincent van Gogh, 1975. First edition. 27 x 22 cm. With illustrations in b/w. Text in Dutch. NEAR FINE COPY [ With picture ]  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Andriesse, Emmy  - De wereld van Van Gogh.
Tekst W.Jos de Gruyter. A'dam, Bert Bakker, 1990. A reprint based on the 1953 edition. This reprint also accompanies the photo exhibition of the same name wich can be seen throughout the centenary year of Van Gogh's death, in a number of locations in the Netherlands. Cloth with dustwrappers. Illustr. in b/w. 152 pag. < NIEUW >  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Anema, Taco. ; Szulc-Krzyzanowski, Michel.  - World of Energy.
Teksten (Text in English and Dutch) van (written by) met een inleiding van (with an introduction by) Jan C. Terlouw. A'dam, De Verbeelding publsihers. 4to. Bound (boards) FINE. Richly illustrated in colorand b/w. 192 pag. Richly illustrated in color and b/w. - Mint. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Anema, Taco.  - Holland Festival. Fotografie Taco Anema.
Amsterdam/Den Haag, Focus/SDU, 1988. 30,5 x 30,5 cm. Hardcover. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 84 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Anema, Taco.  - Holland Festival. Fotografie Taco Anema.
Amsterdam/Den Haag, Focus/SDU, 1988. 30 x 30 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 84 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Anema, Taco.  - Tales of Water/Cuentos del Agua: A Child's View/Una Vision de Un Nino.
New York, Umbrage Editions, 2006. Oblong: 22 x 28 cm. Hardcover. Profusely illustrated in color. 200 pages. Text in English and Spanish. NEW COPY  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Ariëns, Catrien en Bertien van Maanen.  -  Dienstmaagd des heren? Vrouwen en de katholieke kerk in Nederland.
Zwolle, Waanders,1985. 27 x 24 cm. Groot formaat paperback. 175 pag. Tekst: Annelies van Heyst.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Ariëns, Catrien.  - In de beste tradities.
Amsterdam, Thomas Rap, 1992. 31 x 28 cm. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met foto's in z/w. 95 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Asser, Eduard Isaac - Mattie Boom.  - Eduard Isaac Asser: 1809-1894. Pioneer of Dutch Photography. Monografieën van Nederlandse fotografen 8 / Monographs on Dutch Photographers 8.
Amsterdam, Focus, 1998. 32,5 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With many illustrations. Text in Dutch and English. 168 pages. NEW COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Baas, Herman.  - Men's Heaven.
Berlin, Vis à Vis, 1989. Big size paperback. With many illustrations in b/w. 69 pages. Text in German and English. FINE COPY 

12.50 Euro

Bestellen/Order
Bakker, Marco.  - Voor Goed. Volendammers Geportretteerd.
Wormerveer, Stichting Uitg. Noord-Holland, 1994. 34 x 25 cm. Linnen met stofomslag. Met foto's in kleur. 124 pag. MOOI EXEMPLAAR 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Balen, Céline van & Remco Campert.  - Céline van Balen.
Amsterdam, Basalt Publishers & Van Zoetendaal Collections, 2002. Hardbound cloth. 4to. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch and English. AS NEW  

65.00 Euro

Bestellen/Order
Barents, Els (red.).  - Fotografie in Nederland 1940 - 1975.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1979. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 134 pag. Met de losse bijlage (20 pag.): Biografieën. KEURIG EXEMPLAAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Barents, Els (red.).  - Fotografie in Nederland 1940 - 1975.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1979. 27,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 134 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Baruch, Jet e.a.  - Document Nederland. Nederland gefotografeerd 1975 - 2005. Een keuze uit 30 jaar documentaire foto-opdrachten van het Rijksmuseum.
Zwolle, Waanders / Amsterdam, Rijksmuseum, 2005. Gebonden. Hardcover. 17 x 17 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 453 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Beer, Evelyn, e a.  - Foto's voor de stad. Amsterdamse documentaire foto-opdrachten 1971 - 1976.
Amsterdam Gemeentelijke Archiefdienst / Historisch Museum, Amsterdam 1977. 30 x 21 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 40 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bergh, Marcel van den.  - Niets nieuws.
Z.pl., circa 2000, Paperback. Oblong: 21 x 25 cm. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bergh, Marcel van den.  - Niets nieuws.
Z.pl., circa 2000, Paperback. Oblong: 21 x 25 cm. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Besnyö, Eva.  - Eva Besnyö. Fotografe.
Amsterdam (bNO) 1994; unpag.; published on the occasion of the handing over the Piet Zwart Prijs 1994 to Besnyo; with text in Dutch by Ursula den Tex, biographical info and b/w ill.; softcover; 25 x 19,5 cm; NEAR FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
BEVERS, AD (TEKST) & MARTIEN COPPENS (FOTO'S).  - Wilma Weert, 1939 - 1964.
Maastricht, 1963. 4to. Linnen met stofomslag. Met foto's. 175 pag. + overzicht.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
BEVERS, AD (TEKST) & MARTIEN COPPENS (FOTO'S).  - Wilma Weert, 1939 - 1964.
Maastricht, 1963. 4to. Linnen. Hardcover (cloth). Met foto's. 175 pag. + overzicht. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
BIERHAUS, WIM , JONKERGOUW, FRANS . & REM MATERS  -  De club belicht. Over de kwetsbaarheid van de amateurfotografie.
Fotoclub Zwijndrecht, 2003. 8vo, 63 pag. Paperback. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling door Fotoclub Zwijndrecht bij Galerie Duo/Duo te Rotterdam van 4 tot en met 20 april, tijdens de Foto Biennale Rotterdam 2003. NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bijwaard, Gerard.  - Portretten.
Oostzaan, O.K.K, (1974). 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. Gesigneerd door de fotograaf.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Bijwaard, Gerard.  - Portretten.
Oostzaan, O.K.K, (1974). 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bins, P.G.  - Route Kodak. deel 1: Westelijk Nederland. 25 interessante fototrajecten om-en-bij de grote wegen.
Den Haag, Kodak, 1958. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. en kaarten.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Blanken, Piet den (foto's) & Klein, Ton de (tekste  - De kleine Brabantse dorpen.
Breda, Papieren Tijger. 1987. Tweede druk. Paperback. 29,5 x 29,7 cm. Met foto's in z/w. 143 pag. Lichte gebruikssporen.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Blazer, Carel.  - Carel Blazer fotograaf. Anderland.
Inleiding W.F. Hermans. A'dam, Contact, 1979. Paperback. Softcover. Orig. wrappers. Illustr. b/w. 200 pag. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Boer, Adriaan.  - Focus. Fotoblad voor Groot Nederland. Achtste jaargang, 1921.
Bloemendaal 1921. 26,5 x 21 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 586 pag.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Boer, Adriaan.  - Focus. Fotoblad voor Groot Nederland. Zestiende jaargang, 1929.
Bloemendaal 1929. 26,5 x 21 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 714 pag.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
BOGAERTS, JAN ; FRANS DE LA COUSINE, ANNE KNUVELDER.  - 's-Hertogenbosch foto's.
Den Bosch, Museum voor hedendaagse kunst Het Kruithuis, 1990. 21 x 26 cm, oblong. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 63 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bokhoven, Esmé van en Hartmann, Eddo.  - Water & Spelen.
Rotterdam, Duo/Duo, 2000. Karton. Vele foto's. 112 pag. ALS NIEUW * Foto's van met water spelende kinderen en volwassenen. Met een tekst van Toon Tellegen. Deel 8 uit de serie Water in Nederland.

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bonger, Paul. Spruijt.Drukkerij Mart  - 48 lege museumzalen.
Amsterdam, Mart Spruijt, 1974. 42 x 30 cm. Foto's in zwart/wit. Oplage 400 exemplaren.  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Bool, Flip en Herman Hoeneveld.  - Fotografen aan het werk voor Randstad.
Diemen, Randstad Uitzendbureau 1990. 30 x 30 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in kleur en z/w. Redelijk goed exemplaar.  Foto's van Taco Anema, Ben Bos, Ad van Denderen, Tjeerd Frederikse, Sherry Kamp, Aart Klein, Dolf en Suze Kruger, Peter Marcuse, Onno Meeter, Marcel Minnee, Cas Oorthuys en Aartjan Renders.

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bool, Flip, Leo van der Kleij, Guus Rijven.  - Ogenblikken, een keuze uit het werk van twaalf Haagse fotorafen. Fleeting Images, a selection from the work of twelve photographers from the Hague, Holland.
Den Haag, Negatief, 1989. 64 pages. 8vo. Oblong. Paperback.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bool, Flip, Leo van der Kleij, Guus Rijven.  - Ogenblikken, een keuze uit het werk van twaalf Haagse fotorafen. Fleeting Images, a selection from the work of twelve photographers from the Hague, Holland.
Den Haag, Negatief, 1989. 64 pages. 8vo. Oblong. Paperback.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bool, Flip., Broos, Kees. & Leijerzapf, Ingeborg Th.  - Fotografie in Nederland. 1839 - 1920 ; 1920 - 1940; 1940 - 1975. [ 3 Volumes, complete ]
s-Grav , Staatsuitgeverij, 1978 - 1979. Orig. wrappers. 3 vols.: Vol. 1839 - 1920: 112 pag.; Vol. 1920 - 1940: 163 pag.; Vol. 1940 - 1975: 134 pag. GOEDE SET  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Boonstra, Janrense; en anderen.  - In atmosferisch licht / In Atmospheric Light. Picturalisme in de Nederlandse fotografie 1890-1925 / Pictorialism in Dutch Photography 1890-1925.
Zwolle, Waanders, 2010. 22,5 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 155 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ Met afbeelding ]  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Bot, Marrie.  - Miserere. The great pilgrimages of penance in Europe.
Dublin Reeners, 1985. Met illustraties in z/w. 27 x 28 cm. Orig. wrappers. With illustrations in b/w. 132 pag. [near] FINE COPY  1st English edition; picture book documenting in impressive black and white photographs penitents at different sacred palces in Europe; with a preface by Abram de Swaan

15.00 Euro

Bestellen/Order
Brasser, Fons.  - Water Towers - Watertorens - Wassertürme.
Rotterdam, 010 Publishers, 2005. 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With many illustrations in b/w. 152 pages. Text in English, German and Dutch. NEW COPY Still shrinkwrapped  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Breitner - A.B. Osterholt.  - Breitner en zijn foto's.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1974. 25,5 x 21,5 cm. Hardcover. Gebonden. Met illustraties in z/w. GOED EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Breitner - A.B. Osterholt.  - Breitner en zijn foto's.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1974. 25,5 x 21,5 cm. Hardcover. Gebonden. Met illustraties in z/w. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Breitner, G.H., Strak, Harold. ; Mak, Geert.  - In de vallei van Josaphat. Inleiding Geert Mak. Lindereeks nr. 3.
Amsterdam, Basalt, 1996. 12mo. Met foto's. Gebonden (karton). ALS NIEUW met buikbandje.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Breitner.  - Breitner als fotograaf.
Rott., Lemniscaat, 1967. Derde druk. Illustr. b/w. Boards with sl. damaged dustwrappers. 118 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Breman, Jan & Parthiv Shah.  - Working in the Mill No More.
Amsterdam, University Press, 2004. 22 x 30 cm. Hardcover with dustjacket. With many photos. 208 pages. NEW COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Breton de Nijs, E.  - Tempo Doeloe. Fotografische documenten uit het oude Indië 1870 - 1914.
Door Rob Nieuwenhuys. A'dam, Querido, 1961. Paperback [ geplstificeerd ]. Illustr. in z/w. 192 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bril, Martin (tekst) & Thom Hoffman.  - Foto's Thom Hoffman.
Snoeck -Ducaju & Zoon, 2003. 30,5 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's in z/w. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Broekhuis, Ton (idee). GKF.  - Vijftig jaren van Toekomst. GKF.
Gronngen, 1995. Oblong. 8vo. Linnen met stofomslag. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Broekmans, Marlo (text by Regis Durand).  - Marlo Broekmans.
Focus, SDU, 1989. 32 x 25 cm. Paperback / Softcover. With many photos. 76 pages. Text in German, French, English and Dutch. FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bronshoff, Bob & René Sommer en Nico van Lieshout.  - Mijn beste vriend.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2006. 25 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Broos, Kees. & Bool, Flip.  - De Nieuwe Fotografie in Nederland.
Ter herinnering aan de fotografen die wij hebben gekend: Carel Blazer, Paul Citroen, John Fernhout, Cok de Graaff, Cas Oorthuys, Paul Schuitema en Piet Zwart. Alleeen hun foto's kunnen het verhaal nog vertellen. Amsterdam, Fragment Uitgeverij. 1989. 27 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 143 pag. ALS NIEUW  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Bruins, Frits & Linda Roodenburg (red.).  - De Verbeelding van Leiden. Fotografie: Taco Anema, Rommert Boonstra, Paul den Hollander, Peter Horree, Anja de Jong, Hans van der Meer, Bertien van Manen, Eric van der Schalie, Harry Sengers, Hannes Wallrafen.
Leiden, Spruyt, Van Mantgem & De Does b.v., 1988. 28,5 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. 101 pag. Rug wat verkleurd KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Brunenberg, Jo.  - Escaping Images. [ toegevoegd het boekje (uit 1993): Jo Brunenberg - Foto's 1982 - 1993 ]
Maastricht, Begas & Zwarts, 1988. 26 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. With photographs in b/w. Edition of 400 copies. 12 pages.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Brunenberg, Jo.  - Immagini Scoperte.
Weert, 1990. 26 x 22 cm. Paperback / Softcover. Stapled. Profusely illustrated in b/w. FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Buchet, Cedric & Westerhof, Angelique.  - N 52 00.000' E 005 00.000'
The Netherlands Design Institute. 2000. Ills. with col. photoplates. Hardcover. 31 x 25 cm.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Buter, Hans. Romijn Meijer, Henk.  - Jazz by Buter.
Amsterdam, Voetnoot, 1994. Paperback. 16,5 x 11,5 cm. Met foto's. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Cals, J.M.L.Th.  - 10 3 1966. (over het huwelijk van Beatrix en Claus).
Den Haag, Staatsuitgeverij. 31 x 28 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's in kleur en z/w.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Catalogue Exhibition  - Foto '86 - Amserdam.
Met een inleiding van Hans Keller, Herman Hoeneveld. Amsterdam, Nieuwe Kerk, 1986. Orig. boards. With illustrations in col. and b/w. 162 pag. - Text in Dutch and English.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Coppens, Martien - Ernst van Raaij.  - Lessen voor het oog. De fotografie van Martien Coppens.
Amsterdam, SUN, 2003. 30 x 30 cm. Halflinnen gebonden. 132 pag. met 90 foto's. NIEUW nog in de originele verpakkingsfolie 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Coppens, Martien. Velzen, Th. van.  - In paradisum. Deducant te angeli.
het altaar van Sint Anthonis in de Kathedrale Baseliek van Sint-Jan te 's-Hertogenbosch. Eindhoven, Lecturis, 1965. In zwart linnen gebonden. Rug verschoten. 24,5x24,5 cm. Met foto's door Martien Coppens. Met vouwblad.  

33.00 Euro

Bestellen/Order
Coppens, Martien.  - Gothic Choir-Stalls in the Netherlands. Volumes I and II.
Amsterdam, Elsevier, n.d. 34,5 x 24,5 cm. Hardcovers (clothbound) with dustjackets. With 12 and 15 textpages followed by 70 and 69 plates. FINE COPIES 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Coppens, Martien.  - De kathedrale basiliek van St. Jan te 's-Hertogenbosch. Inleiding P.Concorius van Goirle.
A'dam, Spaarkas, 1948. Linnen. 100 fotopl. + 12 tekstpag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Coppens, Martien.  - De kathedrale basiliek van St. Jan te 's-Hertogenbosch. Inleiding P.Concorius van Goirle.
Utrecht, Spaarkas, 1948. 35 x 25,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 100 fotopl. + 12 tekstpag. Redelijk goed exemplaar.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Coppens, Martien.  -  Koorbanken in Nederland. Barok. Fotografisch gezien en ingeleid door Martien Coppens.
Amsterdam Brussel, Elsevier, 1943. Folio. Met 64 platen en 11 pag. tekst. Halflinnen. Kartonnen platten.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Coppens, Martien.  - Thoughts in Stone. The Cathedral Basilica of St. John 'S-Hertogenbosch (Bois-Le-Duc) Holland. Depicted by the camera of Martien Coppens.
Amsterdam, Elsevier, 1948. 34 x 24,5 cm. Hardcover (gilt clothbound). with 100 B&W fullpage photographs. (near) FINE COPY  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Corbijn, Maarten., Hart, Rob 't., Oorthuys, Cas., Reyngoud, Joop., Rotgans, Frits., Scagliola, Daria. & Wolzak, Thijs.  - Kop van Zuid. Rotterdam dynamische stad.
Nederlandse editie. R'dam, Duo/Duo, 1996. 1ste druk. 30,5 x 28 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 280 foto's in z/w. Tekst(je) op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

35.00 Euro

Bestellen/Order
CORNER, RACHEL (FOTOGRAFIE) EN KAGIE, RUDIE (TEKST  - Boeren van Amsterdam.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2005. Hardcover gebonden linnen rug. 16cm x 24 cm oblong. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
CPNB  - Boekenbalboekje.
CPNB, ter gelegenheid van de jaarwisseling 1993 - 1994. Oorspronkelijk omslag. Foto's van de boekenballen van 1948-1952, gemaakt door Maria Austria, Henk Jonker, Aart Klein en Carel Blazer. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Creemers, Marie-Jose; et al.  - Amsterdam 1950-1959. 20 Fotografen. Photographers.
Amsterdam, Fragment, 1985. Paperback / Softcover. . 26 x 23 cm., 98 pages.Text in Dutch and English. * On Oscar van Alphen, Emmy Andriesse, Eva Besnyö, Carel Blazer, Hans de Boer, Ed van der Elsken, Leonard Freed, Dirk de Herder, Paul Huf, Henk Jonker, Johan van der Keuken, Art Klein, Dolf Kruger, E. van Moerkerken, Cas Oorthuys, Eddy Posthuma de Boer, Sem Presser, Kryn Taconis, Jan Versnel and Cor van Weele. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Crone, Werry.  - In dienst van de krant. Foto's Werry Crone.
Amsterdam, Menno van de Koppel, 1995. 41,5 x 29 cm. Met vele foto's in z/w. Ongepagineerd. De sympathieke Werry, fotograaf van het dagblad Trouw, werd in dit jaar verkozen tot de de 'Fotojournalist van het jaar'. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Crone, Werry.  - In dienst van het Koninkrijk. De monarchie in staatsbestel en samenleving.
Amsterdam, Thomas Rap, 1992. Linnen met stofomslag. Gebonden. 4to (oblong). 143 pag. Inleiding Harry van Wijnen. Fotografie: Trouw-fotojournalist Werry Crone. - Mooi exemplaar. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Crone, Werry.  - In dienst van het Koninkrijk. De monarchie in staatsbestel en samenleving.
Amsterdam, Thomas Rap, 1992. Linnen met stofomslag. Gebonden. 4to (oblong). 143 pag. Inleiding Harry van Wijnen. Fotografie: Trouw-fotojournalist Werry Crone. - Mooi exemplaar. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Damsom Rous, Laura & Samsom,Hans.  - Tree of forgetfulness. Boom der vergetelheid. L'arbre de l'oubli. A bon fu frigiti.
28,5 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. 150 pag. Amsterdam, KIT Publishers, 2003. Text in English, Dutch, French, Sranan. AS NEW  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Debbaut, Jan & Jeroen Eisinga.  - Jeroen Eisinga. The Idiot.
Eindhoven, Stedelijk Van Abbemuseum, 1999. Catalogue. Paperback / Softcover. 22 x 25,5 cm. 48 pages. Text in English and Dutch with phot. plates in colour. ISBN: 9070149788 NEW COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dekkers, Ger.  - Landschapswaarnemingen. Een retrospectief.
Zwolle, Waanders, 2004. 23 x 23 cm. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 108 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Delfgaauw, Annet & Mensje Keulen; Rob Perree et al.  - Kijker te Kijk. De plaats van de televisie in de huiskamer.
Arnhem, Nederlands Openluchtmuseum, (1997). 25 x 20,4 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 119 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Denier van der Gon, Aleid en Tuijl, Fieke van.  - De waterketen.
Rotterdam, Duo/Duo, 2001. Karton. Vele foto's. 96 pag. ALS NIEUW  * Foto's van Denier van der Gon en Van Tuijl met teksten van H. Hofland en Koen Westrik. Deel 9 uit de serie Water in Nederland.

12.00 Euro

Bestellen/Order
Derk de Jonge. Matthijs Heins & Harold Strak. Will  - Water en wonen.
Rotterdam, Duo, 1994. Gebonden. 4to. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Derks, Sergio.  - Verleden Tijd. Nederland in de jaren 1970 - 1990.
Landsmeer, Robas, 1993. 31,5 x 24,5 cm. Hardcover. Gebonden met stofomslag. 192 pag. Met foto's. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Dicampos, Peter.  - From Holland with Love.
Amsterdam, Aquarius, 1970. 23 x 23 cm. Paperback / Softcover. Many illustrations in b/w. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Diepraam, Willem.  - Lima. Foto's. Willem Diepraam.
Amsterdam, Fragment Uitgeverij, 1991. Boards, ringbinder, oblong: 32 x 35 cm., 61 pages. Text in Dutch. FINE COPY 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Diepraam, Willem.  - Sahel.
Foto's van reizen naar Senegal, Mali, Opper-Volta en de Kaap Verdische Eilanden. Met een inleiding van Kees Schaepman. Amsterdam, Kosmos, 1982. 4to. Oorspronkelijke omslag. 95 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Diepraam, Willem.  - Sahel. Foto's van reizen naar Senegal, Mali, Opper-Volta en de Kaap Verdische Eilanden.
Met een inleiding van Kees Schaepman. Amsterdam, Kosmos, 1982. 4to. Oorspronkelijke omslag. 95 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Dijk, Emile van. Bonnemaijers, Rob (tekst).  - Ontmoetingen van Emile van Dijk in huis, tuin en keuken. Fotografie Cees Roelofs Tekst Rob Bonnemaijers.
Terra/lannoo, z.j. 30,5 x 30,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 235 pag. ALS NIEUW 

28.00 Euro

Bestellen/Order
Doedens, Anne en Liek Mulder.  - Verstoorde vrede. Foto's van Nederland tijdens de Eerste Wereldoorlog. Samengesteld en toegelicht door Anne Doedens en Liek Mulder.
Amsterdam/Antwerpen, de Prom, 2004. 160 pag.. Paperback. Rijk geillustreerd met zwartwit-foto's. NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Doele, Piter & Sikke.  - Swartwite Tiden. Jazzfoto's
Gersloot, De drijvende dobber, 2004. Halflinnen. Met foto's. 57 pag. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Domburg, Bart.  - Das Große [ Grosse ] Fenster. (The big window).
Berlin, Galerie Max Hetzler, 2001. 24,5 x 21 cm. Half cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations, in color. 42 pages. AS NEW  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Doolaard, A. den. & Oorthuys, Cas.  - De toekomst in uw handen.
Text in Dutch by A. den Doolaard. Photograpy by Cas Oorthuys. Delft, W. Gaade N.V., 1955. Tweede druk. Cloth. Illustr. in b/w. 159 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND.  - FOTO IN VORM. Kerstnummer 1984. Grafisch Nederland 1984.
A'dam, 1984. 4to. Orig. wrappers. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. * Over het gezamenlijke werk van fotografen en vormgevers. - Bijdragen van o.a. Kees Broos, Els Barents, Paul Hefting, Gert Dunbar. - Typogr. verz. André Toet, Marianne Vos, Dick van de Pol, Tineke Stevens.

16.00 Euro

Bestellen/Order
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND.  - FOTO IN VORM. Kerstnummer 1984. Grafisch Nederland 1984.
A'dam, 1984. 4to. Orig. wrappers. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. KEURIG EXEMPLAAR  * Over het gezamenlijke werk van fotografen en vormgevers. - Bijdragen van o.a. Kees Broos, Els Barents, Paul Hefting, Gert Dunbar. - Typogr. verz. André Toet, Marianne Vos, Dick van de Pol, Tineke Stevens.

15.00 Euro

Bestellen/Order
Eilers, Bern F.  - Bernt F. Eilers. Fotograaf. De geschiedenis van de Nederlandse fotografie in monografiën.
Den Helder, talsma & hekking, 1979. 40 pages. 30 reproductions of phothographs. In cardboard box.  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Eilers, Bernard F. - Anneke van Veen.  - Bernard F. Eilers 1878-1951. Volume 12 in the series "Monographs on Dutch photographers"
Haarlem, Focus Publishing, 2003. 32,5 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 287 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Ek, Gerrit-Jan van & Frank Schallmaier (samenstell  - Verguld Nederland. Het vernis van de welvaart in acht fotoreportages.
Amsterdam, De Verbeelding, 2003. Oblong: 22,5 x 28,5 cm. Hardcover. Blauw linnen. 85 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Elemans, Jan & Steffen, Wim K.  - Nijmegen stad onder de keizerskroon.
's-Gravenhage, Bandung, N.V. Uitgeverij W. van Hoeve, 1957. 4to. Linnen met besch. stofomslag. Met foto's (enkele in kleur) van W.K. Steffen en M. Woldringh. 136 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Elsken, Ed van der -Jan Vrijman & Hugo Claus & Simon Carmiggelt & Friso Endt & Michiel de Ruyter.  - Jazz.
Den Haag, De Nederlandse Boekenclub, (1959). Decorated boards. Hardcover. 18,3 x 17 cm. With 80 photopages in duotone + textpages in Dutch. Backcover very minimal damaged else a FINE COPY [ With picture ]  

275.00 Euro

Bestellen/Order
Elsken, Ed van der.  - Jong Nederland 'Adorabele rotzakken' 1947-1987.
Amsterdam, Bert Bakker, 1987. 22 x 17 cm. Introduction by A.de Swaan, illustrated throughout with colour and b/w reproductions of Van der Elsken's images of people in Holland. Original photo pictorial wrappers. - Text in Dutch. FINE COPY /MOOI EXEMPLAAR  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Elsken, Ed van der.  - Sweet Life.
Text in English. New York, Harry N. Abrams, 1966. 30 x 30,5 cm. Text and layout Ed van der Elsken. Illustr. b/w. 179 pag. Hardcover (clothbound). The white lettered black cloth [ the under edge ] has slight wear. Small stamp on title page. Inner content fine. Solid binding. So still a very NICE COPY  

240.00 Euro

Bestellen/Order
Feldstein, Mark.  - Sightings.
New York, NY Chelsea House 1977. 26 x 22 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. 159 pages Illusrated in b/w. FINE COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Fieret, Gerard. & Burkom Frans & Bool, Flip. et al  - Gerard Fieret (1924-2009). Volume 15 in the series "Monographs on Dutch photographers"
Haarlem, Focus Publishing, 2010. 32,5 x 24,5 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 200 pages. Text in Dutch and English. Edition of 1500 copies. NEW COPY With picture.  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Focus - Dick Boer (redactie).  - Focus. Nederlandsch tijdschrift voor algemeene-, kleinbeeld-, en kleurenfotografie. Veertiendaags fotoblad. 36e jaargang 1951.
Bloemendaal, Focus, 1951. 35e jaargang 1951. 26 nummers. 26 x 19,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 538 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Focus - Dick Boer (redactie).  - Focus. Nederlandsch tijdschrift voor algemeene-, kleinbeeld-, en kleurenfotografie. Veertiendaagsch fotoblad. 32e jaargang 1947.
Bloemendaal, Focus, 1947. 32e jaargang 1947. 26 nummers. 26 x 19,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 423 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Focus - Dick Boer (redactie).  - Focus. Nederlandsch tijdschrift voor algemeene-, kleinbeeld-, en kleurenfotografie. Veertiendaags fotoblad. 34e jaargang 1949.
Bloemendaal, Focus, 1949. 34e jaargang 1949. 26 nummers. 26 x 19,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 600 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Focus - Dick Boer (redactie).  - Focus. Nederlandsch tijdschrift voor algemeene-, kleinbeeld-, en kleurenfotografie. Veertiendaags fotoblad. 35e jaargang 195.
Bloemendaal, Focus, 1950. 35e jaargang 1950. 26 nummers. 26 x 19,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 578 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Focus - Dick Boer (redactie).  - Focus. Nederlandsch tijdschrift voor algemeene-, kleinbeeld-, en kleurenfotografie. Veertiendaags fotoblad. 33e jaargang 1948.
Bloemendaal, Focus, 1948. 33e jaargang 1948. 26 nummers. 26 x 19,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 492 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Focus - Dick Boer (redactie).  - Focus. Nederlandsch tijdschrift voor algemeene-, kleinbeeld-, en kleurenfotografie. 30e en 31e jaargang.
Bloemendaal, Focus, 1943. 30e jaargang 1945. Nr A en Nr.B. 31e jaargang 1946, 26 nummers. 26 x 19,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 72 pag. + 391 pag.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Fossen, Roeland.  - BEWTH. 15 onvoltooiden in foto.
Bussum, Toth, 2003. 4to. In linnen gebonden. Met buikbandje. Met foto's. 114 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Fotokunst 1947.  - Nederlandsch jaarboek voor fotokunst 1947.
Uitgave en druk Smit, Hengelo. Redactie D. Helfferich. Boards. 4to. Illustr. in col and b/w. 48 pag + advertisements 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Fotokunst 1947.  - Nederlandsch jaarboek voor fotokunst 1947.
Uitgave en druk Smit, Hengelo. Redactie D. Helfferich. 31 x 24 cm. In halflinnen gebonden met licht ngave stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag + advertenties. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Franssen, Flip.  - Van alle tijden. Een fotoboek.
Nijmegen , Valkhof Pers, 2003. 8vo. Paperback. 140 pag. NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Geddes, Anne.  - Welkom.
Houten, Unieboek, 1998. 33 x 29 cm. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Ook met vouwbladen. Text in Dutch. 

35.00 Euro

Bestellen/Order
Geesink, Thesi.  - Innocent. Thesi Geesink.
Amsterdam, Focus Cahiers, 1991, Nr. 3. Orig. wrappers. 24 pages. With illustrations in b/w. Large 4to ( 34,5 x 25,5 cm). FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Gerritsen, Reinier. Otten, Willem Jan.  - Blinde verrassing
Den Haag, Tel Design/Kon. Drukkerij G.J.Thieme. 1993, 56 pag. 4to Oblong. Met schroeven gebonden in linnen band , met op voorplat opgeplakte foto in zw/w. Met orig. fotostrook. ALS NIEUW  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Giphart, Ronald. Elsen, Eric van den.  - Heldinnen.
Amsterdam, Podium, 2003. Eerste druk. Gebonden. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Goldstein, Ella., Jesse, Nico. & Meijer, E.R.  - Voetsporen van Rembrandt.
Een beeldroman. Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1956. Cloth. Illustr. in b/w. 152 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Gollin, Rob.  - Roadmovie.nl. Ontdekkingsreis door 60 jaar Nederland. Epson Fotofestival Naarden 2005.
2004. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Groot, Patricia de & Emmy Scheele.  - Op de kop.
Amsterdam, Contact, 2003. Paperback / Softcover. Met foto's. 60 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
GROTENHUIS, LIESBETH (SAMENSTELLING).  - Stoute vrouwen. 19e eeuwse schilderkunst als inspiratie voor het vrouwbeeld in hedendaagse nederlandse fotografie
Groningen, Gasunie. 2003. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 195 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Grégoire, Aug.  - Honderd jaar fotografie.
Bloemendaal, Focus, 1948. 29 x 21 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 47 tekstpag. gevolgd door ruim 50 pagina's met zwart/wit platen. GOED EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Hammacher, A.M. & Schoonheid van ons land.  - Beeldhouwkunst van deze eeuw en een schets van haar ontwikkeling in de negentiende eeuw. Deel XIV van de serie.
A'dam, Contact, 1955. In linnen gebonden. Hardcover. Folio. Tekst A.M. Hammacher. Met 158 z/w foto's van Hans Sibbelee. 87 tekstpag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Harlaar, Martin (samenstelling). Overdijk, Ed en Ferry André de la Porte.  - Terschelling 2000. De laatste jaren van de twintigste eeuw gefotografeerd door Ed Overdijk en Ferry André de la Porte.
Bussum, Thoth, 1999. Ingenaaid. Vele foto's. 96 pag. ALS NIEUW . 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Harlaar, Martin, Hengeveld, Richard, Koster, Jan P  -  Stille getuigen. Foto's uit het archief van de Amsterdamse politie. Silent witnesses. Photographs from the Amsterdam Police Archives.
Bussum, Toth, 1998. 27 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. 143 pag. ALS NIEUW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Harlaar, Martin.  - Terschelling kijkt naar u uit. Derig jaar eilandgeschiedenis fotografisch vastgelegd door Cor Swart, 1930 -1960.
Bussum, Toth, 1998. Paperback. Met foto's. 93 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Harlaar, Martin.  - Terschelling om Oost - De fotografische contacten van Jelle Cupido, 1930 - 1960.
Bussum, Toth, 1998. Paperback. Met foto's. 93 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Harmsen, Henk.  - Zestig foto's vanaf 1960.
Laren, 2002. Oblong 4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Hartmann, Eddo & Marie-José Jongerius.  - Veranderend land.
Rotterdam, Duo/Duo, 2003. 4to. Gebonden. Met foto's. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Haveman, Mariette (compilation). ; Gierstberg, Frits; Kreukels, Loek; Laar, Paul van  -  Zwarte Rook. Fotografie en steenkool in de twintigste eeuw. Black Smoke. Photography and coal in the twentieth century.
Rotterdam, NAi Publishers, 2002. Paperback, 26 x 20 cms., 144 pag. illustrated in black-and-white.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Haveman, Mariette (compilation). ; Gierstberg, Frits; Kreukels, Loek; Laar, Paul van  -  Zwarte Rook. Fotografie en steenkool in de twintigste eeuw. Black Smoke. Photography and coal in the twentieth century.
Rotterdam, NAi Publishers, 2002. Paperback, 26 x 20 cms., 144 pag. illustrated in black-and-white. FINE COPY 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Hazelhoff, F.F.  - Leven in vrijheid.
Amersfoort, Roelofs en Van Goor, z.j. Eerste druk. In halflinnen gebonden. Hardcover. In cassette. Met foto's. 109 pag. Oblong: 24,5 x 32 cm. KEURIG EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Helfferich, D. (redactie).  - Nederlandsch jaarboek voor fotokunst 1947.
Uitgave en druk Smit, Hengelo. 31 x 23,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 48 pag. + advertenties. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Helfferich, D.  - Nederlandsch jaarboek voor fotokunst 1947.
Uitgave en druk Smit, Hengelo. Redactie G.J. Speekhout. Boards. Illustr. in col and b/w. With advertismensts.Text in Dutch.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Herder, Dirk de. & Monnikendam, Joep & Hans Woestenburg.  - HERDER HER en DER.
Door Joep Monnikendam en Hans Woestenburg. Venlo, Van Spijk, (1984). 28,6 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Ongepagineerd. Met foto's in zwart/wit. MOOI EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Hermans, Willem Frederik., Hermans, Willem Frederik - Reve, Gerard., Oorthuys, Cas., Reve, Gerard. & Antonissen, Bertus G.  - Een anekdote.
Tekst Bertus G. Antonissen. Rotterdam, Cremers, 1988. 1ste druk. Oorspr. omslag. Met foto's door Cas Oorthuys. 60 pag. FRAAI EXEMPLAAR  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Hermans, Willem Frederik.  - Een foto uit eigen doos.
Doos met 36 bijzondere foto's van WFH (formaat 15 x 21cm) voorzien van bijschriften en inlegblad met toelichting. A'dam, Thomas Rap, 1994. Genummerde oplage van 1500 exemplaren. NIEUW 

29.00 Euro

Bestellen/Order
Hermans, Willem Frederik.  - Een foto uit eigen doos.
Doos (minimaal ongaaf) met 36 bijzondere foto's van WFH (formaat 15 x 21cm) voorzien van bijschriften en inlegblad met toelichting. A'dam, Thomas Rap, 1994. Genummerde oplage van 1500 exemplaren.  

27.00 Euro

Bestellen/Order
Heus, Gerrit de.  - Den Haag van Paleis tot Pasar/ The Hague from Palace to Pasar.
Gerrit de Heus Fotografie. Oblong: 20 x 27,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Tekst in het Nederlands en Engels. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hielkema, Tim (photography) & Peter Weidhaas (text).  - Buchmesse. A Story in Pictures/Un Recit en Photos/Eine Geschichte in Bildern/Una Historia en Fotografias.
Scriptum Books, Schiedam, n.d. 22 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Profusely illustrated in b/w. Unpaginated. FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hijweege, Eric. O 'Hanlon, Redmond.  - Noir.
De Verbeelding, Amsterdam, 2004. Hardbound (halfcloth). 33 x 33 cm. 108 pages, 50 color illustrations. With an introduction by Redmond O 'Hanlon. AS NEW  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Hijweege, Eric. O 'Hanlon, Redmond.  - Noir.
De Verbeelding, Amsterdam, 2004. Hardbound (halfcloth). 33 x 33 cm. 108 pages, 50 color illustrations. With an introduction by Redmond O 'Hanlon. NEW COPY 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Hoekstra, Han.  - Dag Amsterdam. Een platenboek met alle foto's (394 exemplaren va 59 medewerkers), die voor de grootste fotografische tentoonstelling van Amsterdam werden uitgekozen.
A'dam, Parool, 1961. 27 x 19,5 cm. Oorspronkelijke omslag. 164 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hofland, H.J.A. & Samson, Hans, Samson Rous, Laur  - De Hollandse metamorfose (voorheen het poldermodel).
Amsterdam, De Verbeelding. 2002. Oblong 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. 104 pag. ALS NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hofland, H.J.A. & Samson, Hans, Samson Rous, Laur  - De Hollandse metamorfose (voorheen het poldermodel).
Amsterdam, De Verbeelding. 2002. Oblong 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. 104 pag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hofland, H.J.A. & Samson, Hans, Samson Rous, Laur  - De Hollandse metamorfose (voorheen het poldermodel).
Amsterdam, De Verbeelding. 2002. Oblong 4to. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. 104 pag. ALS NIEUW 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Hofland, H.J.A. & Dekkers, Ger.  - Magisch Flevoland.
Zwolle, Waanders Uitgeverij. 1999. 30 x 29,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Holland Festival.  - Reconstructie Holland Festival '69.
Amsterdam, Ned. Operastichting, 1969. Oorspronkelijke omslag. 26 x 27 cm. Typ. Dick Elffers; Fotografie maria Austria. (8) pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Huf, Paul.  - Eye to Eye. Vincent van Gogh.
Text Ron Wunderink. Hapert, De Kempen Pers, 1989-'90. Square 4to. Cloth with dustwrappers. Illustr. Cibachrome prints. 190 pages. * Nice copy. - English edition.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Huizing, Colin. & Bartelink, Nicolette.  - De God van Nederland. Hedendaagse fotografie.
Zwolle, Waanders / Utrecht, Museum Catharijneconvent, 2006. Paperback. 204 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Hulzen, A. van.  - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1980. Tweede, verbeterde en bijgewerkte druk. In linnen gebonden. Met foto's. 251 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hulzen, A. van.  - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1976. Eerste druk . In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 217 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Hulzen, A. van.  - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1976. Eerste druk . In rood linnen gebonden. Met foto's. 217 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hulzen, A. van.  - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1976. Eerste druk . In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Met foto's. 217 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hulzen, A. van.  - Utrecht op oude foto's van Plompetoren naar Servaas.
Den Haag, Kruseman, 1979. Eerste druk. In linnen gebonden. Met foto's. 283 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
 - Jaar te kijk. De zilveren Camera. Luxe editie.
Bussum, Gooise Uitgeverij, 1974. Een van de 50 exemplaren op naam en genummerd en gebonden met stofomslag. Met 200 foto's.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jaring, Cor. & fallaux, Emille.  - Amsterdam.
Huizen, Tritonpers, 1969. 1ste druk. Gebonden. Hardcover. Rug wat ongaaf. Illustr. in z/w. 128 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Jaring, Cor.  - Cor Jaring. Preface by Job Cohen. Introduction by Hedy d'Ancona.
Amsterdam, Nieuw Amsterdam, 2009. 36 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Profusely illustrated in b/w. 255 pages. Text in English. NEW COPY [ With picture ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Jaring, Cor  - Amsterdam ±
Huizen (NV Tritonpers) 1969; 126 pp.; portrait in b/w of sixties Amsterdam by Amsterdam based photographer Cor Jaring; with text in German, French, English and Dutch by Emile Fallaux; front and back cover in colour; with the rare original orange coloured publicity wrapper; boards; very fine copy; 28,5 x 22 cm.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Jesse, Nico. & Schilp, C.A.  - Utrecht as it is: Zó is Utrecht.
Amsterdam, Lankamp & Brinkman, 1950. 24,5 x 17 cm. In halflinnen gebonden met stofomslag (rug omslag verkleurd). Hardcover. 8 tekstpagina's. gevolgd door 74 fotopagina's in zwart/wit door Nico Jesse. GOED EXEMPLAAR Text in Dutch and English.  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Jesse, Nico. & Schilp, C.A.  - Utrecht as it is: Zó is Utrecht.
Amsterdam, Lankamp & Brinkman, 1950. In halflinnen gebonden met besch. stofomslag. Hardcover. 8 tekstpagina's. gevolgd door 74 fotopagina's in zwart/wit door Nico Jesse.  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Jesse, Nico. Sandra Felten, Flip Bool en W.F. Hermans.  - Nico Jesse (1911-1976). Bon vivant achter de camera. Serie Monografieën van Nederlandse fotografen 11 / Monographs on Dutch photographers 11.
Haarlem, Focus Publishing. 2003. 32 x 24 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. With about 200 illustrations in duotone and fullcolour 200 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Joode, Ton de.  - Landleven. Het boerenbestaan van toen.
A'dam, Elsevier, 1981. 4to. Linnen met stofomslag. Fotografie in kleur en z/w. Peter Schütte. 239 pag. - In goede staat. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Keller, Hans & Hoeneveld, Herman (inleiding).  - Foto '86 Amsterdam.
Den Haag Staatsuitgeverij, 1986. Dutch and English languages. 153 pages. Fully illustrated in black and white, some in color. Hard cover. 8vo. « Goed exemplaar » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
KERS, MARTIN (FOTOGRAFIE) & JAAP VISSERING (TEKST)  - Rotterdam. Fotografische impressies/Photographic Impressions.
Wormer, Inmerc B.V., 1998. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 143 pag. MOOI EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
KERS, Martin en Willem WILMINK.  -  Amsterdam, Fotografische impressies, Photographic impressions.
Wormer, Inmerc / Schipper, 1991. 29,5 x 25 cm. Gebonden met omslag. Met illustraties in kleur. 143 pag. MOOI EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kers, Martin. & Wilmink, Willem.  - Amsterdam. Fotografische impressies/photographic impressions.
With Dutch and English text by Willem Wilmink. Wormer, Immerc, 1993.Tweede druk. 4to. Orig. boards with dustwrappers. 141 pages color photographs by Martin Kers. [near] FINE COPY  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Kers, Martin. ; Portnoy, Ethel.  - The Coasts of Europe. Photographic Impressions. Text By Ethel Portnoy.
Wormer, Immerc, 1992. 29,5 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 192 pages. FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kers, Martin. ; Portnoy, Ethel.  - The Coasts of Europe. Photographic Impressions. Text By Ethel Portnoy.
Wormer, Immerc, 1992. 29,5 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 192 pages. FINE COPY NEW COPY Still shrinkwrapped.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kers, Martin.  - Hollandbook. Photographic Impressions of Holland. Text Marijke Kers.
Laren/ Zutphen, Schipper, Printers-Publishers BV/Uitg. Terra, 1988. 4to. Hardbound with dustwrapper. Illustr. in col. 144 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Kers, Martin.  - Kijken naar het weer.
Texts in Dutch by Marijke Kers. Kampen, La Rivière & Voorhoeve, 1990. Boards with dustwrappers. Illustr. in col. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Kers, Martin.  - Kijken naar het weer.
Texts in Dutch by Marijke Kers. Alphen aan de Rijn, Atrium, 1993 . Boards with dustwrappers. Illustr. in col. 160 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kers, Martin.  - Nature in Holland.
Protected landscapes in The Netherlands Text in English. warnsveld, Terra, 1991. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col. 159 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Keuris, Friso. Möring, Marcel.  - 19 schrijversportretten.
Amsterdam, Scheltema Holkema Vermeulen, 1997. 23 x 18 cm. Oorspr. omslag. Met foto's. T.g.v. de jaarwisseling 1997-1998. Oplage 2000 exx. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
KLEIN, AART & PAULINE TERREEHORST.  - Aart Klein. Kleurcahier.
28 x 30 cm. Soft cover, slightly damaged transparent dustjacket. *Published to celebrate the 190th anniversary of printer De Bussy Ellerman Harms, Amsterdam. .  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
KLM ; K.L.M.  - The Importance of Holland Seen From the Air.
Edited by the Royal Dutch Air Lines K.L.M. (1928). Folio. Orig. gilt decor. cloth. Many b/w illustr. Name on first endpaper. 189 pag. - Nice copy. 

22.00 Euro

Bestellen/Order
KLM ; K.L.M.  - The Importance of Holland Seen From the Air.
Edited by the Royal Dutch Air Lines K.L.M. (1928). Folio. Orig. gilt decor. cloth (giltlettering partly faded) . Many b/w illustr. 189 pag. - Nice copy.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
KLM ; K.L.M.  - The Importance of Holland Seen From the Air.
Edited by the Royal Dutch Air Lines K.L.M. (1928). Folio. Orig. gilt decor. cloth. Many b/w illustr. 189 pag. - Nice copy.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Koch, Herman.  - Plons.
Amsterdam, Voetnoot, 2011. 16,5 x 16,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 77 pag. ALS NIEUW  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Kok, Ellen.  - School. Een jaar op het Minkema College te Woerden.
De Verbeelding / Stichting Nederlicht 2003, 94 pag. Oblong: 17 x 24 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kok, Janny. & Martens, Paul.  - Rotterdam stad met een hart. Met foto's van Paul Martens en tekst van Janny Kok.
Rotterdam, 2000. Boblong: 22 x 27,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur.128 pag. ALS NIEUW  

20.00 Euro

Bestellen/Order
KOK, RENE, HERMAN SELIER en ERIK SOMERS.  - Fotografie in bezettingstijd. Geschiedenis en beeldvorming.
Zwolle, Waanders, 1993. 4to. Paperback. 128 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kok,R. en E. Somers.  - Oorlogsfoto's tegen het licht; Het verhaal rond de vondst op een Haagse zolder.
Utrecht, Veen, 1989. Paperback. 23 x 17 cm. 256 pag. Met illustraties. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Komrij, Gerrit., Roels, Hans. & Vermeir, Serge.  - Alfama. Lisboa.
Antwerpen, Pandora, 1998. Tekst Gerrit Komrij; Foto's Hans Roels en Serge Vermeir. Orig. wrappers. 79 pag.NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Koning, Daniel en Bernd Wouthuysen.  - Wij Amsterdam.
Amsterdam, De Verbeelding, 2011. 15,5 x 24 cm. Eerste druk. Paperback / Softcover. Met vele foto's in kleur. 206 pag. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Koning, Daniel. & Suudi, Raadi; en Yaèl Koren  - Recht tegen Recht. Israeli's en Palestijnen in een verscheurd land.
Met tekst van Radi Suudi en Yaèl Koren. A'dam, Thomas Rap, 1989. 28 x 28 cm. Paperback / Softcover. Illustr. b/w. 103 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Koning, Daniel.  - Na verloop van tijd.
Amsterdam, Van Gennep, 1985. 88 pag. 1e druk. Oblong.21 x 26 cm. Paperback. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Koning, Daniel.  - Rijk worden is glorieus. Momenten in China.
Amsterdam, Volkskrant Boekenfonds, 1999. 23 x 24,5cm. Gebonden. Met foto's. 60 pag. ALS NIEUW  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Koning, Daniel.  - Wij denken niet in kleur.
Het Zuid-Afrika van Nelson Mandela, met de eerste persconferentie van Mandela te Kaapstad op 12 febr. 1990. Introd. by Adriaan van Dis. A'dam, Thomas Rap, 1990. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. 106 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kooiman, Geert.  - Schrijversgezichten. Dertig auteurs geportretteerd door Geert Kooiman.
Inleiding Aad Nuis. Uitgave bij gelegenheid van het zestigjarig bestaan van de CPNB. A'dam, CPNB, 1990. Linnen. Hardcover. 135 pag. ALS NIEUW  * Fraaie en bijzondere portretten van de Nederlandse literatuur-elite.

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kooten, Kees van, Bie, Wim de & Bazen, Roel.  - Ons kent ons. De types van Van Kooten en De Bie. De foto's van Roel Bazen.
Amsterdam, Harmonie, 1994. Vierde druk. Groot formaat paperback. Rijk geïllustreerd in kleur. MOOI EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kouwenaar, Gerrit., Kwadraat-blad., Quadrat-Print; Steendrukkerij De Jong. (ed.)  - Kunstkaart. Schrijf ik.
Hilversum, De Jong, december 1955. Vouwblad (6 pag.). Met foto van Ed van der Elsken, kleurenlitho van Lucie Kurpershoek-Visser en gedicht in handschrift en typoscript van Gerrit Kouwenaar [Schrijf ik. ]. - In mint condition. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Kouwenaar, Gerrit., Oorthuys, Cas. & Mastenbroek, Jan.  - Amsterdam onze hoofdstad.
Text in Dutch by Gerrit Kouwenaar and Jan Mastenbroek. Amsterdam, Contact, 1968. Second, revised Edition. Cloth with dustwrappers. Hardcover. Illustr. b/w and col. 170 pag. NEAR FINE COPY [ With picture ]  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Kraan, Helena van der. ; Krimpen, Wim van (introduction).  - Helena van der Kraan.
Den Haag, Fotomuseum/ Warnsveld, Terra, 2005. 4to. Linnen met stofomslag. With photographs in colour/black and white. 59 pages. NEW COPY 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Kramer, Peter.  - Zeezucht. Wat drijft de mens naar zee?
Baarn,UMCO, 2007. 25,5 x 25,5 cm. Met vele foto's in kleur. 204 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kuijk, Evert van.  - Spui, Amsterdam. 91 foto's van een wekelijks boekenmarkt. 91 Pictues of a weekly book market.
Pijama, 2006. 34 x 24 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. 92 pag. FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kuyper, Eric de.  - Interieurs. Met foto's uit het archief van het Maria Austria Instituut.
Voorjaarsgeschenk 2003. Amsterdam, Uitgeverij Voetnoot.,2003. 16,8 x 16,8 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 70 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Laupman, Maarten & Jan Luitjes & Joop Reyngoud (p  - Havenkwartier Rotterdam/ Porto. Cais do Porto Roterdão/ Porto. Dockland Rotterdam/ Porto.
Rotterdam, Duo/Duo. 2001. Hardcover with dustjacket. 31 x 28 cm. With CD-Rom. 255 pages. Text in Dutch, Portuguese and English. AS NEWNEW COPY 

40.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuwen, Esther van - RinkTorn. ; Nijhof, Peter.  - Waterfronten in Nederland.
Rotterdam, Duo/Duo, 1996. 4to. Gebonden (karton). Met foto's. « Goed exemplaar » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Leeuwen, Esther van - RinkTorn. ; Nijhof, Peter.  - Waterfronten in Nederland.
Rotterdam, Duo/Duo, 1996. 4to. Gebonden (karton). Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Leijerzapf, Ingeborg Th. (ed.)  - Roots + Turns. 20th Century Photography in The Netherlands
n.p. (SDU Publishers) 1988; 172 pp.; a survey of Dutch photography starting from George Breiner to Gerald van der Kaap; beautifully illustrated; 32 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. [near] FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Leijerzapf, Ingeborg Th.  - Fotografie in Nederland 1839 - 1920.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1978. Paperback / Softcover. Omslag licht ongaaf. 112 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Lelong, M.-H. & Willem van de Poll (foto's).  - Het heilige land.
Amsterdam, Elsevier, 1955. Linnen met stofomslag. Met foto's van Willem van de Poll. 196 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
lohuizen, Kadir van. Botje, Harm Ede.  - Van apenhachee tot jachttrofee. Jagen in Kameroen.
Amsterdam. Mets & Schilt. 2004. Paperback , Softcover. 23 x 17 cm. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Manen, Hans van. & Otten, Willem Jan.  - Hans van Manen portrait.
Houten, Unieboek / De Haan, 1986. First printing. Edition of 500 numbered copies. 33 x 28,5 cm. Hardcover (clothbound). In cloth slipcase. One corner slightly bumped. Signed by the artist. Text in Dutch and English. NEAR FINE COPY  

120.00 Euro

Bestellen/Order
Manen, Hans van.  - Portrait.
Houten, Unieboek, 1986. Second edition. 4to. Text in Dutch and English by Willem Jan Otten. Cloth with dustwrappers. NEAR FINE COPY 

35.00 Euro

Bestellen/Order
Mayes, Stephen.  - World Press Photo. Dit Kritisch Weerzien. 40 jaar World Press Photo.
Den Haag, SDU 1995. 32 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. 224 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Mentzel, Vincent.  - (Foto Vincent Mentzel).
Weesp, De Haan/ NRC Handelsblad, 1984. 4to. Paperback. 152 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Michiels, Toon. & Vercauteren, Rick.  - Alleen het onderweg zijn telt. What matters only is being on the road. Nur das Unterwegssein zählt.
Liempde, Kempen Publishers, 2007. Oblong 23,8 x 35 cm. Artificial leather with dustjacket. Hardcover. 191 pp. with photographic plates in color and b/w. Edition of 1000 copies. Text in Dutch, English and German. NEW COPY  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Min, Eric.  - Keep still. Het theatrale lichaam. Over fotografische portretten.
Voetnoot/ Maria Austria Instituut. 2004. 72 portraits. Paperback. 16,5 x 16,5 cm. Speciale uitgave voor vrienden en relaties van het MAI (Maria Austria Instituut), Fotoarchieven Amsterdam. MOOI EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Moerkerk, J.M.  - Camera in Kinderland.
Haarlem, Focus, z.j. Halflinnen. Met illustraties in z/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Moerkerk, J.M.  - Camera in Kinderland.
Bloemendaal, Focus, z.j. 24 x 20 cm. In halflinnen gebonden met eniszins ongave stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 186 pag. + advertenties/ 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Moeshart, H. J.  - Arts en koopman in Japan 1859-1874. Een selectie uit de fotoalbums van de gebroeders Bauduin.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2001. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 250 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Moscoviter, Herman. Martens, Paul.  - Rotterdam in panaorama.
Rotterdam, Scriptum, n.d. Hardcover. 28 x 228 cm. unpaginated. Numerous photographic illustrations in colour. Text in Dutch & English. AS NEW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Mostert, Leentje.  - Hub. Leufkens. Een ondernemend kunstenaar. Fotograaf en filmer van Limburg en Java.
Zwolle, Waanders, 2006. 24 x 17 cm. 192 pag. Paperback/Softcover met flappen. Compleet met film op DVD "Zuid-Limburg land van orchidee en nachtegaal". Rijk geïllustreerd in en z/w. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ISBN: 9040082960] 

12.00 Euro

Bestellen/Order
NATIONAAL GEDENKBOEK.  - 10 Jaar Vrede.
Tekst Paul van 't Veer. Foto's van o.a. van der Elsken, Huf, Cornelius. De politieke prenten van Opland. A'dam/Wormerveer. 1955. Linnen. 113 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Natris, W. de. Paul Gofferjé & Trudy Nijman.  - Bridge over Europe. A photographic metaphor by Paul Gofferjé & Trudy Nijman.
Amsterdam, Reiman Reclame Groep, (1992). Softcover , 29,5 x 21 cm. ( oblong), 96 pag. Text in Dutch and English. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nederlandse Vereniging van Vakfotografen.  - Fotografie. Kunst en Ambacht
Den Haag, N.F.P.V. 1952. Oorspronkelijke omslag. 40 afbeeldingen zwartwitfotografie, uitgegeven door de Nederlandse Vereniging van Vakfotografen. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Negrijn, Bob.  - Clouds on Tiptoe. Wolken op Pootjes.
Amersfoort., De Zonnehof., 1993. Oblong: 15 x 17 cm. Paperback / Softcover. With illustrations, in color. 64 pag. Text in Dutch and English. FINE COPY  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Niekus, Theo.  - Passanten.
Amsterdam, Menno Van De Koppel. 1996, Eerste Druk. Paperback, óblong: 12x17cm. Uitgegeven door Scheltema, Holkema Vermeulen t.g.v. de jaarwisseling 1996-1997 voor relaties; oplage 3000; zw/w fotos 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Niekus, Theo.  - Passanten.
Amsterdam, Menno Van De Koppel. 1996, Eerste Druk. Paperback, óblong: 12x17cm. Uitgegeven door Scheltema, Holkema Vermeulen t.g.v. de jaarwisseling 1996-1997 voor relaties; oplage 3000; zw/w fotos. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nieuwenhuijzen, Kees (samengesteld en vormgegeven)  - Den Haag en omstreken in 19de-eeuwse foto's.[ hardcover ]
Amsterdam, Van Gennep. 1975. 28,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. 163 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Nieuwenhuijzen, Kees.  - Rotterdam gefotografeerd in de 19de eeuw.
Van Gennep Amsterdam, 1974. 4to. Oorspronkelijke omslag. 144 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nieuwenhuijzen, Kees.  - De vroegste foto's van Amsterdam.
Met een nawoord van Wim Klinkenberg. Amsterdam, Van Gennep, 1975. 4to. Linnen met licht ongave stofomslag. Tekst(je) op schutblad. 149 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Nieuwenhuijzen, Kees.  - Zuid-Limburg in 19de-eeuwse foto's.
Samengesteld en vormgegeven door Kees Nieuwenhuijzen met een nawoord van Jos Perry. Amsterdam, Van Gennep, 1977. 4to. Linnen met stofomslag. 160 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Nijhof, Peter.  - Dijken.
Rotterdam, Duo/Duo, 1994. Met 44 foto's. Gebonden.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Nooijer, Paul de & Adi Martis en Rik Suermondt.  - Paul de Nooijer. Serie Monografieën van Nederlandse fotografen 13 / Monographs on Dutch photographers 13.
Haarlem, Focus Publishing, 2007. 32,5 x 24,5 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. With 120 illustrations in color and b/w. 180 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY 

45.00 Euro

Bestellen/Order
Odendaal, Willem.  - Bloedmooi.
Amsterdam, Focus Cahiers, 1991. Orig. wrappers (slightly dam.). 24 pages. With illustrations in color, large 4to ( 34 x 25 cm). NEAR FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Olaf, Erwin - Jonathan, Turner.  - FALL.
Catalogue of The Hague Museum of Photography, 2008 - 2009. 35 x 26 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With full page illustrations in color. AS NEW  

85.00 Euro

Bestellen/Order
Olie Jacobsz, Jacob & Eeghen, I.H. van.  - Amsterdam in de tweede helft der XIXe eeuw, gezien door Jacob Olie Jacobsz.
Amsterdam, Genootschap Amstelodanum, 1960. Een keuze uit de Amsterdamse foto's van Jacob Olie, uitgegeven ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan van Amstelodanum. Oblong 17 x 26,5 cm. Gebunden. Hardcover. 34 tekst pag. + 104 foto's. GOED EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Olie, Jacob.  - Amsterdam gefotografeerd 1860 - 1905.
Samengesteld door Kees Nieuwenhuijzen met een nawoord van Wim Klinkenberg. A'dam, Van Gennep, 1974. Linnen met stofomslag. Vele foto's. 159 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Olie, Jacob.  - Amsterdam gefotografeerd 1860 - 1905.
Met nawoord Wim Klinkenberg. Amsterdam, Van Gennep, 1973. 4to. Oorspronkelijke omslag (kreukje). Met foto's. 159 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Olie, Jacob.  - Amsterdam gefotografeerd 1860 - 1905.
Met nawoord Wim Klinkenberg. Amsterdam, Van Gennep, 1974. Derde druk. 4to. Paperback. Softcover. Met foto's. 159 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas. & Hekking, Sybrand.  - Cas Oorthuys fotograaf 1908-1975. Geschiedenis van de Nederlandse fotografie deel 2.
A'dam, Fragment Uitgeverij, 1982. First edition. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Text in Dutch by S.Hekking.Met vele foto's. 167 pag. MOOI EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas. & Hekking, Sybrand.  - Cas Oorthuys fotograaf 1908-1975. Geschiedenis van de Nederlandse fotografie deel 2. [HARDCOVER]
A'dam, Fragment Uitgeverij, 1982. First edition. 30,5 x 21,7 cm.Gebonden. Hardcover. Text in Dutch by S.Hekking. Met vele foto's. 167 pag. MOOI EXEMPLAAR ISBN: 90 6579 003 9 [ With picture ]  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas. & Linden, D. van der [ tekst ].  - Helmond, een kasteel tussen fabrieken.
Uitgave Gemeente Helmond. Boards. 28 x 21 cm. Text in Dutch by D. van der Linden (54 pag). 96 photographs by Cas Oorthuys. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas. & Zoetendaal, Willem van.  - Cas Oorthuys. Guaranteed Real Dutch. Congo.
Rotterdam, Duo/Duo, 1992. 25,7 x 25,7 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Met vele foto's in kleur en z-w. Richly illustrated in color and b/w. Text in English, French and Dutch. 166 pages. NEAR FINE COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas. Kamp, A.F.  - 'S Konings Oudste Dogter. Kleine geschiedenis nopens wedervaren en onderkomen van De Nederlandsche Bank.
A'dam, 1968. Cloth. Illustr. b/w. 140 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas. Kouwenaar, Gerrit.  - Amsterdam. Yesterday, Today, Tomorrow.
Text in english by Gerrit Kouwenaar. A'dam, Contact, 1963. First Edition. 30,5 x 28 cm. Cloth with dustwrappers. With 307 illustrations in color and b/w. NEAR FINE COPY 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas., Schoonheid van ons land. & Zandstra, Evert.  - Het water.
Land en volk. Zevende deel van de serie 'Schoonheid van ons land'.. A'dam, Contact, 1950. Linnen met stofomslag . Folio. Tekst Evert Zandstra en foto's van Cas orthuys e.a. Gedichten van o.a. J.C. Bloem, P.C. Boutens, Clara Eggink, M.Nijhoff, A.Rolamd Holst, J. Slauerhoff, en M. Vasalis. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas., Schoonheid van ons land. Kleyn , Karel.  - Het landschap.
Land en volk. Derde deel van de serie 'Schoonheid van ons land'.. A'dam, Contact, 1948. Linnen. Folio. Foto's van Cas orthuys en karel Keyn.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas.  - Amsterdam. Gestern, Heute und Morgen.
Text Gerrit Kouwenaar. A'dam, Contact, 1964. Cloth with slightly dam. dustwrappers. Illustr. b/w and col. 170 pag. Text in German. 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Oorthuys, Cas.  - Nederland. Tussen verleden en toekomst.
Text in Dutch by A. Alberts. A'dam/Antw., Contact, 1966. First edition. 30,5 x 28 cm. Hardcover. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. 178 pag. NEAR FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Ouden, Annette den.  -  A Global Touch. His land and His People. [Tibet and South-America].
Houten, Ekspress, zo. 1996. Hardcover. 26 x 26 cm. 120 pag. - NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Ouden, Willem den.  - Een spoor van vernieling.
Amsterdam, De Struisvogelpers, 1991. Oblong 4to paperback , 60pag., zw/w foto's door Freddy Rikken, tekeningen door Willem den Ouden. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
PEELS, WIESJE (fotografie).  - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
PEELS, WIESJE (fotografie).  - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
PEELS, WIESJE (fotografie).  - Binnenvaart beelden.
Deventer, Koninklijke Schippersvereniging Schuttevaer-Kluwer, 1999. 33 x 24 cm. 112 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Jubileumboek t.g.v.het 150-jarig bestaan van de Koninklijke Schippersvereniging 'Schuttevaer'. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Peters, Kasper & rense Sinkgraven (redaktie).  - Voetschrift van verleiding. Schoengedichten ; Fusschrift der Verfuhrung. Schuhgedichte.
Groningen, Passage, 2007. 21,7 x 21,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Halbleinen. Mit Abbildungen in Farbe. Met foto's in kleur. 48 pag./Seiten. NIEUW EXEMPLAAR NEUWARE.  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Peters, Kasper & rense Sinkgraven (redaktie).  - Voetschrift van verleiding. Schoengedichten ; Fusschrift der Verfuhrung. Schuhgedichte.
Groningen, Passage, 2007. 21,7 x 21,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Halbleinen. Mit Abbildungen in Farbe. Met foto's in kleur. 48 pag./Seiten. NIEUW EXEMPLAAR NEUWARE.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Petersen, Ad & Topor, Roland (introduction).  - A Curator's Camera.
Eindhoven, Kempen Pers, 1993. 27,8 x 22,2 cm. Hardcover with dustjacket. 96 pages text in English with photographic plates/illustrations of John Cage, Dibbets, Gilbert and George, Lucebert, Oldenburg, Saint Phalle, Sandberg, Saura, Tinguely and others.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Philippen, Sander.  - Ter plaatse.
Maastricht, Stichting Zuidervrienden, 2006. 29,5 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 160 pag. ALS NIEUW  

23.00 Euro

Bestellen/Order
Pol, Pierre van der.  - Breda's oudste foto's. Stadsgezichten en portretten van 19e-eeuwse fotografen.
Gianotten, Tilburg, 1992. Paperback. 96 pag - geillustreerd. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Poll, Willem van de.  - Kerels van de daad. Onze oorlogsvrijwilligers in Malakka en Indië.
Tekst van Willem van de Poll.'s-Grav., W. Van Hoeve, 1947. 27 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 160 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Poll, Willem van de.  - Kerels van de daad. Onze oorlogsvrijwilligers in Malakka en Indië.
Tekst van Willem van de Poll. 's-Grav., W. Van Hoeve, 1947. 27 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 160 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Poll, Willem van de.  - De Nederlandse Antillen. Een fotoreportage van land en volk door Willem van de Poll.
's-Grav., W. Van Hoeve, 1950. 26,5 x 21 cm. Cloth. 64 textpages + many illustr. in b/w. Text in Dutch. NICE COPY  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Posthuma De Boer, Eddy & Margot Dijkgraaf.  - De atlas van Nooteboom.
Amst. & Antwerpen, Atlas, 2003. 23 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 141 pag. Naam op titelpagina.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Posthuma de Boer, Eddy.  - Photo Libretto. Introduction by Ken Wilkie
Amsterdam, Thomas Rap, 1991. Paperback. Richly illustrated in b/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Posthuma de Boer,Eddy.  - Gezichten van de wereld. Met een voorwoord van Cees Nooteboom.
Amsterdam & Antwerpen, Atlas, 2006. Gebonden met stofomslag. Catalogus bij de expositie in de Kunsthal 13 mei 2006 - 10 september 2006. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Prins, Ralph - Carla van der Stap.  - Ralph Prins. Fotograaf / Photographer.
Den Haag, Md-Graphics, 1999. 40 x 29 cm. Spiralbinding. Richly illustrated in color and b/w. 128 pages. Text in Dutch and English. With signed dedication by Ralph Prins. FINE COPY  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Pronk, Iris & Anke Theunissen. Bie, Wim de.  - Nestblijvers. Volwassenen die thuis wonen.
Zwolle, Waanders, 2006. 28 x 23,5 cm. Gebonden. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 168 pag. Gesigneerd exemplaar. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
PTT. & Oorthuys, Cas.  - 60 Jaar Hoofdbestuur PTT 1893-1953.
Uitgave Hoofdbestuur PTT , 1954. Oblong: 26,5 x 27,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Band deels wat verkleurd. Met vele foto's waaronder ruim 40 foto's van Cas Oorthuys. 321 pag. With a summary in French and English. GOED EXEMPLAAR  

40.00 Euro

Bestellen/Order
Randstad.  - Werk/ Work. De Randstad fotocollectie/ The Randstad Collection of Photographs 1988-1995.
Amsterdam, Randstad. 4to. 124 pages. With illustrations in col. and b/w. Hardcover in ringbinder. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Raviez, Steye - Korzec, Michel.  - China na Mao. Inleiding: Michel Korzec.
Bussum, De Gooise Uitgeverij. 1979. 4to. 29 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Reich, Hans.  - Afrique du Sud.
Text in French and photos by Hans Reich. Bruxelles, Elsevier, 1956. Cloth backed boards. Numerous photogr. (95) in b/w and col. 

19.00 Euro

Bestellen/Order
Reugebrink, Marc.  - Nachtlicht.
Amsterdam, Voetnoot, 2009. 16,5 x 16,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 78 pag. ALS NIEUW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Reve, Gerard. ; Schafthuizen, Joop.  - Album Gerard Reve.
Samenstelling en verzorging Joop Schafthuizen. A'dam/Bruss., Elsevier, 1983. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Met vele foto's van o.a. Paul Huf, Cas Oorthuys, E. van Moerkerken, etc. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Ribbens, Kees.  - Verleden tijd. Nederland in de jaren dertig.
Landsmeer, Robas, 1992. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Ribbens, Kees.  - Verleden tijd. Nederland tijdens de wederopbouw.
Landsmeer, Robas, 1992. 31,5 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
RIDDER, MISHA DE (FOTO'S / PHOTOS) & MIK, EDZARD (  - Sightseeing.
Amsterdam, De Balie. 2000. 33 pag. Paperback. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Rijven, Guus.  - Tokaido gaandeweg: Een hedendaagse kijk op de 53 pleisterplaatsen van de Grote Kunstweg
Amsterdam, Mets & Schilt, 2006. 30 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 188 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Rijven, Guus.  - Tokaido Make-Over. A Modern View on the 53 Stations of the Great Coastal Route. (ISBN: 9789053305003)
Amsterdam, Mets & Schilt, 2006. 30 x 25 cm. Hardcover. Richly illustrated in color. 192 pages. Text in English. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Roodenburg, Linda (edit.).  - PhotoWork(s) in Progress II /Constructing Identity.
Rotterdam, N.F.I.,1999, Cloth with illustrated dustjacket., 29 x 25 cm. 112 pages. Text in Dutch and English with photographic plates in colour. Edition 1400 copies. Contributions on Wout Berger, Noor Damen, Joachim Schmid, Janny Rodermond, Hans Aarsman, Korrie Besems and Paul Gilroy. NEW COPY.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Roodenburg, Linda.  - Fotowerk. Fotografie in opdracht 1986 - 1992.
Rotterdam, 010 Publishers, 1992. Paperback. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 164 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Roodnat, Bas.  - Wij zijn gek. Nederlandse straatkunst in de jaren zeventig.
Amsterdam, Thomas Rap, 1977. 4to. Oorspronkelijke omslag. Met vele illustraties.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rotgansm - Han van der Leur.  - Panorama Rotgans Panorama Rotterdam.
Rotterdam, Duo/Duo, 1997. Halflinnen. Oblong 11,5 x 30 cm. Met 34 foto's. Text in Dutch and English.. ALS NIEUW  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Rozenburg, Roel.  -  Paars op zak in 100 foto's.
Amsterdam, Menno van de Koppel, 1998. Gebonden.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Rozenburg, Roel.  - Wij houden van dieren.
Amsterdam, Menno van de Koppel, 1993. Gebonden. Met foto's. ALS NIEUW 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Ruiter, Jean. Text by Jan Best. Design by Teun And  - Photoworks. Jean Ruiter.
Text by Jan Best. (Amsterdam) Focus; SDU Uitgeverij (1989) First ed. Square 4to., 74 pages, 26 full-page color photos. With 2 copper eyelets illustrated stiff wrappers. Near fine. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Ruiter, Jean. Text by Jan Best. Design by Teun And  - Photoworks. Jean Ruiter.
Text by Jan Best. (Amsterdam) Focus; SDU Uitgeverij (1989) First ed. Square 4to., 74 pages, 26 full-page color photos. With 2 copper eyelets illustrated stiff wrappers. FINE COPY  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Salomon, Erich & Hunter, Peter., Bool, Flip., Hekking, Veronica. Wijk, Oscar van der.  - Erich Salomon. Emigrant in Holland. Foto's / Photos 1935-1940. Peter Hunter. Emigrant in London. Foto's / Photos 1935-1940.
Amsterdam, Focus, 1996. First printing. 4to. Hardbound. 75 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Salomon, Erich & Hunter, Peter., Bool, Flip., Hekking, Veronica. Wijk, Oscar van der.  - Erich Salomon. Emigrant in Holland. Foto's / Photos 1935-1940. Peter Hunter. Emigrant in London. Foto's / Photos 1935-1940.
Amsterdam, Focus, 1996. First printing. 4to. Hardbound. 75 pages. Text in Dutch and English. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Salomon, Erich.  - Portret van een tijdperk.
Historische inleiding Prof. Dr. J.Presser. Levensverhaal en bijschriften door Peter Hunter (Salomon). A'dam, De Bezige Bij, 1963. 28 x 22 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. CIllustr. b/w. 228 pag. NEAR FINE COPY Text in Dutch.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Sannes, Sanne. Cécile van der Harten en Gerard van Westerloo.  - Sanne Sannes. Monografieën van Nederlandse fotografen 1. Monographs on Dutch Photographers 1. NEW COPY.
Amsterdam, Fragment Uitgeverij, 1993. First edition. 32 x 24 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. Linnen met stofomslag. Text in English and Dutch by Cécile van der Harten and Gerard van Westerloo. With about 100 duotone photos. 144 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped. 

55.00 Euro

Bestellen/Order
Schade, Carol en Ben Zwaal.  - BEWTH Voltooid 1965-2005. [ isbn 9789068684025 ]
Bussum, Toth, 2005. 4to. In linnen gebonden. Met buikbandje. Met foto's. 319 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Scherer, Kees - Willem Ellenbroek.  - Kees Scherer. Beeldverhalen van een straatfotograaf. 1948 > 1967.
Amsterdam, De Verbeelding, 2008. Oblong: 24,5 x 30,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

33.00 Euro

Bestellen/Order
Schilders, Ed.  - Brooklyn Bridge.
Met foto's van Piet Schreurders en een inleiding door Thomas L. Bonn. Amsterdam, Drukwerk, 1979. 78 pag. 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Schiltmeijer, J.R.  - Met de paardentram door Amsterdam. Het oude Amsterdam gespiegeld aan het heden.
Amsterdam, Ver. Jan ter Gouw, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Met 500 afbeeldingen. 320 pag. GOED EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Schippers, K.  - Door Europa.
Amsterdam, Voetnoot, 2006. 16,5 x 16,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag. Over Philip Mechanicus. ALS NIEUW  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. & Vriend, J. J.  - Architectuur van deze eeuw.
Architectuur. Deel XVI van de serie. A'dam, Contact, 1959. Linnen met stofomslag. Folio. Tekst van J.J. Vriend. Met 213 afbeeldingen. 88 tekstpag. FRAAI EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen met stofomslag. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag. - In goede staat. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen. Schoonheid van ons land.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen met licht ongave stofomslag. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag. - In goede staat. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Gelder, J. G. van.  - Prenten en tekeningen. Schoonheid van ons land.
Beeldende kunsten. Deel 15 van de serie. A'dam, Contact, 1958. Linnen met licht ongave witte stofomslag. Folio. Tekst van J.G. van Gelder. Met 237 afbeeldingen. 107 tekstpag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D.  - Gothisch kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 12 van de serie. A'dam, Contact, 1953. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 116 tekstpag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D.  - De Gothische kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 12 van de serie. A'dam, Contact, 1953. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 116 tekstpag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D.  - De Romaanse kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 4 van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D.  - De Romaanse kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 4 van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land. ; Witsen Elias, J.S.  - Koorbanken, koorhekken en kansels.
Beeldhouwkunst. Deel 1 van de serie. A'dam, Contact, 1946. Linnen met licht ongave stofomslag . Folio. Tekst van J.S. Witsen Elias. Met 197 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land., Thienen, F.W.S. van., Duyvetter, J. Oorthuys, Cas.  - Klederdrachten.
Deel XVIII van de serie. A'dam, Contact, 1962. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Folio. Merendeel van de 184 foto's van Cas Oorthuys. Tekeningen van J. Duyvetter. 87 tekstpag. MOOI EXEMPLAAR  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land.  - Kastelen en adellijke huizen.
Deel 13 van de serie choonheid van ons land'. A'dam, Contact, 1954. Linnen met stofomslag. Folio. Tekst Prof. dr. E.H. ter Kuile. Met 123 z/w foto's van Hans Sibbelee. 80 tekstpag. - Goed exemplaar. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land.  - Romaans kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel vier van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag. - In goede staat. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land.  - Het Vlaamse landschap.
Land en volk. Deel 9 van de serie. A'dam, Contact, 1951. Linnen. Folio. Tekst en gedichten van Bert Decorte, K. Jonckheere, Herman Teirlinck, Rebé de Clercq, Jan van Nijlen , e.a. Foto's van Cas Oorthuys. 79 tekstpag. - In goede staat. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land.  - Het Vlaamse landschap.
Land en volk. Deel 9 van de serie. A'dam, Contact, 1951. Linnen met stofomslag. Folio. Tekst en gedichten van Bert Decorte, K. Jonckheere, Herman Teirlinck, Rebé de Clercq, Jan van Nijlen , e.a. Foto's van Cas Oorthuys. 79 tekstpag. - In goede staat. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Schoonheid van ons land.  - Het Vlaamse landschap.
Land en volk. Deel 9 van de serie. A'dam, Contact, 1951. Linnen. Folio. Tekst en gedichten van Bert Decorte, K. Jonckheere, Herman Teirlinck, Rebé de Clercq, Jan van Nijlen , e.a. Foto's van Cas Oorthuys. 79 tekstpag. - In goede staat. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Slieker, George.  - De Camera Obscura in beeld.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2003. 8vo. Paperback. Met foto's in z/w. 108 pag. NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1952:  - 90. Photographie. Eva Besnyö, Cas Oorthuys, Carel Blazer, Emmy Andriessen.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1952 Orig. wrappers. Text Werner Schmalenbach, Jan Elburg. Illustr. in b/w. Typ. Sandberg. 68 pag. NEAR FINE COPY  

35.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1964:  - Vijf fotografen.
Hans van Dordrecht, René van der Meulen, Hans Pelgrom, Wim Renes, Sanne Sannes, Orig. wrappers. Illustr. Typ. H. Buys. 12 pag. 

13.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1965:  - Fotoprijs Amsterdam 1965. Cat. 382.
Kors van Bennekom, Korn Dijksma, Jacques Huinck, Philip Mechanicus, René van der Meulen, Martin Neumann, Wim Renes, Chris Stapel. Orig. wrappers. Illustr. Typ. Wim Crouwel. 22 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1968:  - Carel Blazer. Cat. 437.
Photogr. Orig. wrappers. Illustr. Text W. Witkampf. Typ. Wim Crouwel. 12 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1973:  - Aart Klein. Cat. 540.
Foto's. Poster. Illustr. in b/w. Text W.K. Coumans, A. Klein. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
SM 1974:  - Plantation near Biddinghuizen. Ger Dekkers. Landscape Perception. fotowerken, diaprojectie.Cat. 558.
Orig. wrappers with folder. Typ. Ger Dekkers. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1977:  - Ed van der Elsken, Eye love you. Catalogue 619.
Amsterdam, Stedelijk Museum, 1977. Foto's. Orig. wrappers. Text in Dutch by E. le Fever-Barents. Illustr. in col. and b/w. Typ.des. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 34 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1978:  - Felix van de Beek, Experiment 'Bewegingsveranderingen'. Cat. 631.
Fotowerken. Pamphlet. Illustr. Text W. Becker. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 8 pag. 

2.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1979:  - Stereoscopic views by Tajiri. Cat. 665.
Stereofoto's. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1979. Orig. wrappers. Illustr. Text E. Barents. Typ.des. Wim Crouwel, A. Brouwers. 12 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1990:  - In relatie tot van Gogh. Cat. 740.
Fotografie van tijdgenoten/Photography by Contemporaries. Catalogus met foto's van o.a. Breitner, Tinne, Bersenbrugge, van steden en landschappen waarin Van Gogh werkte en leefde. Text Engl/Ned. Big size paperback. Typ. Daphne Duyvelshoff. 112 pag. 

9.00 Euro

Bestellen/Order
Smit, Gabriël. & Windig, Ad.  - Gooi en Vechtstreek.
Foto's Ad Windig. Tekst Gabriël Smit. A'foort, A. Roelofs van Goor, z.j. 4to. Linnen met l.besch. stofomslag. 24 tekstpag. + 120 foto's over de hele pagina. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Smit, Gabriël. & Windig, Ad.  - Gooi en Vechtstreek.
Foto's Ad Windig. Tekst Gabriël Smit. A'foort, A. Roelofs van Goor, z.j. 4to. Linnen met stofomslag. 24 tekstpag. + 120 foto's over de hele pagina. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Sorgeloos, Herman.  -  Rosas Album. Foto's/Photographies/Photographs.
Theater Instituut Nederland. 1993. Big size paperback. Many illustratrions in b/w. 144 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Sorgeloos, Herman.  -  Rosas Album. Foto's/Photographies/Photographs.
Theater Instituut Nederland. 1993. Big size paperback. Many illustratrions in b/w. 144 pag.  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Speekhout, G.J.  - Nederlandsch jaarboek voor fotokunst 1943 - '44.
Uitgave en druk Smit, Hengelo. Redactie G.J. Speekhout. 4to. Hlfcloth, boards. Illustr. in col and b/w. Text in Dutch.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Speekhout, G.J.  - Nederlandsch jaarboek voor fotokunst 1944/46.
Uitgave en druk Smit, Hengelo. Redactie G.J. Speekhout. 31 x 24 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Stedelijk van Abbe- Museum Eindhoven. & Coppens, Martien.  - Internationale tentoonstelling Vakfotografie 1950
Eindhoven: Stedelijk Van Abbemuseum, 1950. 24,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Illustrated with b/w photographs, unpaginated. Text in Dutch. NEAR FINE COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Stedelijke Fotografie Utrecht. & Heytze, Ingmar.  - Het Geheim van Utrecht.
Utrecht, Veenman. 2008. 26 x 19 cm. Gebonden (hoek licht gestoten). Hardcover. Met foto's in kleur en zwart wit. Fraaie uitgave van een poject van de Stichting Stedelijke Fotografie Utrecht.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Sternheim, Joost.  - Liber Amicorum Joost Sternheim.
Theater Instituut Nederland, 1995. Paperback. Met foto's. 147 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Steur, Patricia.  - Selected portraits. "My camera taught me how to communicate and how to tell a story"
Harderwijk, P.S. Items, 2005. 34 x 24 cm. Boards with cloth spine. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. Text in English. [SEE PICTURE] NEW COPY  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Swinkels, Jan.  - Der Entkleidete Hollander. The Undressed Dutchman. Fotografien von / Photographs by Jan Swinkels.
Berlin, Borderline, 1988. First edition. 32,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Profusely illustrated in b/w. of male nudes. 71 pages. FINE COPY  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Terreehorst, Pauline & Tineke de Ruiter. Wessing, Koen.  - Koen Wessing. Monografieën van Nederlandse fotografen 2. Monographs In Dutch Photographers 2.
A'dam, Fragment Uitgeverij, 1993. 1ste druk. 32 x 24 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Text in Dutch and English by Pauline Terrehorst and Tineke de Ruiter. 176 pag. NEW COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Tex, Ursula den.  - Fotografen / Journalisten. Vijfentwintig jaar fotojournalistiek in Vrij Nederland 1966 - 1990 .
Amsterdam University Pers, 1995. 32 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met vele foto's in z/w. 148 pag. 48 pag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Timmers, J.J.M.  - Houten beelden.
Deel V van de serie Schoonheid van ons land. . A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Met 112 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Timmers, J.J.M.  - Houten beelden.
Deel V van de serie Schoonheid van ons land. . A'dam, Contact, 1949. Linnen met stofomslag. Folio. Met 112 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Tomeï, Karel. tomei  - Boven de Zaan.
Wormer, Immerc, 2000. Oblong: 24 x 28 cm. Gebonden Met illustraties in kleur. 96 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Tomeï, Karel. tomei  - Boven de Zaan.
Wormer, Immerc, 2000. Oblong 23,5 x 27,5 . Gebonden. Met illustraties in kleur. 96 pag. Stempeltje op schutblad. ALS NIEUW 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Veen, Anneke van. & Oosterhuis, Pieter.  - Pieter Oosterhuis [1816 - 1885]. Monografieën van Nederlandse fotografen 3. Monographs In Dutch Photographers 3.
Amsterdam, Fragment,1993. Cloth with dustjacket. Hardcover. 32,5 x 25 cm. 180 pages. Numerous illustrations. Detailed monograph in the Prins Bernhard Fonds series on Dutch photographers. Text in English and Dutch. NEW COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Ven, Lidwien van de.  - Still Untitled.
Brandenburgischen Kunstsammlungen Cottbus (15.4. - 25.5.1997) 2. Kunstverein Braunschweig e. V. (September - Oktober 1997). 20 x 23 cm. Paperback with french flaps. Softcover. Text in English, German and Dutch. Ediotion of 1000 copies.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Verhoeff, Bert. & Bos, Rolf.  - Langs het IJsselmeer van wekzee tot speelmeer. Met fragmenten van Jac.P.Thijsse uit 'Langs de Zuiderzee' en hedendaagse verhalen van Rolf Bos.
Utrecht, IF Ipso Facto, 2007. Oblong: 25 x 30,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's in kleur. 143 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Versnel, Jan - Boer, Solange de & Maarten Kloos.  - Jan Versnel. Monografieën van Nederlandse fotografen 6. Monographs In Dutch Photographers 6.
Amsterdam, Focus Publishing. 1997, 1st edition. Orig. cloth with dustwrappers. Hardcover. 33 x 24,5 cm. 168 pages with numerous photographic illustrations. Bibliography.Texts by Maarten Kloos and Solange de Boer. NEW COPY  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Vinkenoog, Simon.  - Terugblik. 50 Portretten van schrijvers 1952-1965
Amsterdam, De Verbeelding. 2005. Gebonden. 8vo. Met foto's. 64 pag. ALS NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Visser, Roel & Harrie Timmermans (foto's).  - Zorg in Nederland. Een tijdsbeeld.
Rijksmuseum Amsterdam. 1994. Oblong: 22 x 30,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 118 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vlis, Ingrid van der.  - Onze club gaat nooit verloren. Honderd jaar verenigingsleven.
Schiedam, Scriptum Publishers, 2008. 16,5 x 16,8 cm. Hardcover. Gebonden. 224 pag. Met veel foto's. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Leonard de.  - Nederland 1857 | 1920 gezien door de stereoscoop.
SDU: Den Haag, 1989. Paperback. 28 x 21 cm. 144 pag. Met plastic stereokijker. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Marina de & ben van meerendonk.  - Algemeen Hollands. Ben van Meerendonk en zijn fotopersbureau.
Aksant, Amsterdam, 2005. 22,5 x 26 cm. Paperback / Softcover. Met vele foto's. 224 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Vrijman, Jan.  - Vier dagen Nederland.
Foto-paperback met 4 foto-verhalen: Koperen Ko, De Paardenmarkt, De veilingmeester en De gebedsgenezing. A'dam, Meulenhoff, 1966. 1ste druk. Paperback. - Meulenhoff-editie 100. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vroege, Hein; Jong, Eelke de.  - De ijdele roes. Beelden uit de roerige jaren zestig.
Amsterdam, Peter van der Velden, 1981, paperback , 4to oblong, 147 pag. Met foto's. Tekst Eelke de Jong. GOED EXEMPLAAR 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Wesly, Jenny E. ; Voolen, Edward van.  - Joods.
Een fotografische impressie van de joodse gemeenschap in Nederland in de jaren tachtig. Tekst Edward van Voolen. Haarlem, H.J.W. Becht, 1987. Orig. wrappers. Illustr. b/w. 123 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Wessel, Gerard.  - Werk van Wessel. Fotografie: Gerard Wessel. Introductie Joost Zwagerman.
Amsterdam, De Verbeelding, 2003. 33 x 25 cm. Gebonden (karton). 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

28.00 Euro

Bestellen/Order
Wiegman Lies, foto's & Diekmann Miep, tekst .  - Mijn lama.
Den Haag., Esso., 1960. 29 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. Circa 48 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
WIERSMA, DIRK J.  - Mineraal en steen ontsloten. Exposures of Mineral and Rock.
Wormer, Inmerc, 2002. Profusely illustrated with photographs in full colour. Cloth. with dustjacket. Hardbound. 4to. 160 pages. NEW COPY 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Wijnands, Jochem. & Baarda, Frits.  - Wadden.
Wormer, Immerc, 2007. 30 x 25 cm. Rijk geïllustreerd in kleur. Rijk geïllustreerd in kleur. Gebonden. Hardcover. 170 pag. ALS NIEUW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Wijs, Ivo de. & Ijken, Jan van.  - Dierbaar.
Amsterdam, Voetnoot, 2005. 21,5 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. 92 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wijs, Ivo de.  - Foto's van papier.
Amsterdam, Voetnoot, z.j. Paperback met flappen. 16,5 x 16,5 cm. Speciale uitgave voor vrienden en relaties van het MAI (Maria Austria Instituut), Fotoarchieven Amsterdam. MOOI EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Windig, Ad.  - The diligent city Amsterdam.
Text G.H. Knap. A'dam, Junior Chamber, z.j. Cloth with dam. dustwrappers. Illustr. in b/w. 119 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Windig, Ad.  - The diligent city Amsterdam.
Text G.H. Knap. A'dam, Junior Chamber, z.j. Cloth. Illustr. in b/w. 119 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Winkel, Bertie and Dos. & Blonk, Matthijs.  - Living art. Volken van de OMO VALLEI Ethiopië.
Rijswijk, Elmar, 2009. 31 x 31 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 208 pag.Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Winkel, Bertie and Dos. & Blonk, Matthijs.  - Children of the World. Van stammen uit Afrika, India, Zuidoost-Azië, Papoea, Zuid-Amerika.
Rijswijk, Elmar, 2009. 26 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 208 pag.Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Winkel, Bertie and Dos. & Geoffroy-Schneiter, Berenice (text).  - Vanishing Beauty. Indigenous Body Art and Decoration.
München, Prestel - Verlag, 2006. 35,5 x 25 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color. 344 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped. [ With picture ]  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Zadelhoff, Willem van.  - Schaamteloze foto's. Baby's Boek
Amsterdam, Voetnoot, 2008. 26,5 x 26,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag. . ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Zilvold, Rien , Peter Nijhof & Willem van Zoetenda  - Industriële Monumenten. Industrial Monuments.
Amsterdam, Fragment, 1989. Oblong 4to. Orig. wrappers (FINE). With illustrations in b/w. 95 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Zoetendaal, Willem van [editor].  - Buitenbeeld van Nederland. Reflection of the Netherlands.
Hilversum, Wereldomroep, n.d. 18,5 x 14,5 cm. Hardcover. With photos by i.a. Céline van Balen, Ed van der Elsken, Thijs Wolzak and Cas Oorthuys. Text in Dutch and English. Spine discolored. 60 pages. NEAR FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Zoetmulder, Steef.  - Subjective photography 1940/1960.
Amsterdam, Voetnoot, 1992. Linnen (de op het voorplat geplakte foto ontbreekt). Met ca. 50 platen in z/w. 144 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Zwart, Piet - Broos, Kees.  - Piet Zwart [1885 -177]. Serie: 'Monografieën van Nederlandse fotografen (5)' ; 'Monographs on Dutch Photographers (5)'.
Amsterdam, Focus Publishing, 1996. 32 x 24 cm. Hardcover (cloth) with dustjacket. Linnen met stofomslag. About 100 dutone illustrations. 168 pag. Text in Dutch and English. NEW COPY 

45.00 Euro

Bestellen/Order
Zwart, Piet, Edition Marzona (Hrsg.). & Broos, Kees.  - Piet Zwart. Retrospektive Fotografie. Edition Marzona 4
Düsseldorf, Edition Marzona, 1981. 26,5 x 21 cm. Fine paperback with mounted b/w photograph. 24 pages text in German and English + 67 b/w full page photographs. AS NEW  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Zwart, Piet, Edition Marzona (Hrsg.). & Broos, Kees.  - Piet Zwart. Retrospektive Fotografie. Edition Marzona 4
Düsseldorf, Edition Marzona, 1981. 26,5 x 21 cm. Fine paperback with mounted b/w photograph. 24 pages text in German and English + 67 b/w full page photographs. NEW COPY  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Zweers, Louis.  - Alfred van Sprang. Het gezicht van de Koude Oorlog.
Zutphen, Walburg Pers, 1999. 22 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 119 pag. ALS NIEUW  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage