POËZIE: oorspronkelijk Nederlands & vertaald en ook studies.


Terug naar Homepage

Achterberg, Gerrit - Bakker Sr., Bert.  - Achterberg in kaart.
Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1971. 1ste druk. Oplage 1500 exx. Linnen met stofomslag. 128 pag. * Samengesteld door Bert Bakker Sr., inleiding P.J.Meertens. Met medewerking van Daisy Wolthers en R.L.K. Fokkema. Bevat foto's en facsimile's.

16,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit - Bakker, Bert en Middeldorp, Andries.  - Nieuw kommentaar op Achterberg.
Samenstelling Bert Bakker en Andries Middeldorp. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1966. 1ste druk. Paperback. 287 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit - Fokkema, R.L.K.  - Varianten bij Achterberg. Deel 1: De Varianten; Deel 2: De commentaar..
Uitgegeven en toegelicht door dr. R.L.K. Fokkema. A'dam, Em. Querido, 1973. Eerste druk. Paperbacks. 405 , 176 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit - Sierksma, Fokke.  - Commentaar op Achterberg.
's-Grav., D.A. Daamen, 1948. 1ste druk. Half linnen (vuil). 257 pag. * Opstellen van jonge schrijvers over de poëzie van Gerrit Achterberg verzameld door Fokke Sierksma. (Ook aanwezig de herdruk uit 1979 van Reflex, Utrecht ƒ20,=)

14,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Fiatproef van 'Spel van de wilde jacht'.
Slijk-Ewijk, Jan Vermeulen, 1980. Oorspr.omslag. 75 pag. * Facsimile uitgave van de drukproef voor de Gerrit Achterberg-Kring ter gelegenheid van de 75e geboortedag van de dichter, nawoord R.L.K. Fokkema. Opl. 1000 exx.

16,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Briefwisseling met zijn uitgevers. 2 dln.
Bezorgd door R.L.K. Fokkema en Joost van der Vleuten. A'dam, Em. Querido, 1989. 1ste druk. Paperback. Deel I: briefwisseling, deel II: toelichting. 282; 228 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen 4.
A'dam, Em. Querido, 1961. 1ste druk. Linnen (licht gevlekt). Oplage 1000 genummerde exx. 247 pag. * Verzamelbundel waarin opgenomen Sneeuwwitje, Macotte, Cenotaaf, Ode aan Den Haag, Ballade van de gasfitter, Autodroom, Spel van de wilde jacht.

22,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen 4.
A'dam, Em. Querido, 1961. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Oplage 1000 genummerde exx. 247 pag. * Verzamelbundel waarin opgenomen Sneeuwwitje, Macotte, Cenotaaf, Ode aan Den Haag, Ballade van de gasfitter, Autodroom, Spel van de wilde jacht.

25,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen 4.
A'dam, Em. Querido, 1961. 1ste druk. Linnen (achterplat wat gevlekt). Oplage 1000 genummerde exx. 247 pag. * Verzamelbundel waarin opgenomen Sneeuwwitje, Macotte, Cenotaaf, Ode aan Den Haag, Ballade van de gasfitter, Autodroom, Spel van de wilde jacht.

23,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen III.
A'dam, Em. Querido, 1954. Linnen met stofomslag. Oplage 1200 genummerde exx. * Verzamelbundel van Eurydice, Limiet, Energie, Existentie, Zestien, Hoonte, Doornroosje, En Jezus schreef in het Zand.

30,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen III.
A'dam, Em. Querido, 1954. Linnen met stofomslag (gerepareerde scheur aan de achterkant). Oplage 1200 genummerde exx. * Verzamelbundel van Eurydice, Limiet, Energie, Existentie, Zestien, Hoonte, Doornroosje, En Jezus schreef in het Zand.

24,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen III.
A'dam, Em. Querido, 1954. Linnen. Oplage 1200 genummerde exx. * Verzamelbundel van Eurydice, Limiet, Energie, Existentie, Zestien, Hoonte, Doornroosje, En Jezus schreef in het Zand.

29,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1953. 2de druk. Oplage 1200 genummerde exx. Linnen. 245 pag. 

27,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1953. 2de druk. Oplage 1200 genummerde exx. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 245 pag. 

25,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen.
Met een inleiding van Bertus Aafjes. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1946. 1ste druk. Linnen. 296 pag. * Verzamelbundel van Eiland der ziel, Dead End, Osmose en Thebe.

22,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen.
Met een inleiding van Bertus Aafjes. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1946. 1ste druk. Linnen. Schutblad vastgeplakt en foto ingeplakt. 296 pag. * Verzamelbundel van Eiland der ziel, Dead End, Osmose en Thebe.

23,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Cryptogamen.
Met een inleiding van Bertus Aafjes. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1953. Tweede druk. Linnen met besch. stofomslag. Genummerde oplage. 296 pag. * Verzamelbundel van Eiland der ziel, Dead End, Osmose en Thebe.

20,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Achterberg, Gerrit.  - En Jezus schreef in het zand. Vierde druk.
's-Grav., D.A. Daamen, 1951. Vierde druk. Oorspronkelijke omslag (kleine imperfecties). 24 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Eurydice.
Utrecht/Brussel, Het Spectrum, 1946. Tweede druk. Oorspr.omslag. 35 pag. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Existentie.
s-Grav., A.A.M. Stols, 1946. 1ste druk. Half linnen. Tekstje op schutblad. Oplage 1000 exx. 72 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Matière.
Poèmes. Traduits du Hollandais par Henk Breuker, F.J. Temple en F. Cariès. Montpellier, La Licorne, 1952. 1ste druk. Oorspr.omslag (kleine imperfecties). Onafgesneden. Oplage 600 genummerde exx. gedrukt in rood en zwart. 48 pag. 

25,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Oude cryptogamen.
A'dam, Em. Querido, 1951. Linnen met (besch.) stofomslag. 211 pag. * Verzamelbundel van Afvaart, Morendo, Inertie, Sintels, Radar, Stof en Sphinx. Opl. 1000 genumm.exx.

34,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Oude cryptogamen.
A'dam, Em. Querido, 1951. 1ste druk. Linnen met (besch.) stofomslag. Oplage genummerde 1000 exx. 211 pag. * Verzamelbundel van Afvaart, Morendo, Inertie, Sintels, Radar, Stof en Sphinx.

36,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Sneeuwwitje.
A'dam, Querido, 1949. 1ste druk. Karton (rug gerepareerd). Onafgesneden. 42 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Vergeetboek.
A'dam, Em. Querido, 1981. Derde druk. Linnen met stofomslag. 51 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Verzamelde gedichten.
A'dam, Em. Querido, 1984. Achtste druk. Linnen. Hardcover. Dundruk. Titel op de rug deels wat vervaagd. 1065 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Verzamelde gedichten.
Amsterdam, Em. Querido, 1974. Vijfde druk. Linnen met stofomslag. 1054 pag. - dundruk-editie.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Verzamelde gedichten.
Amsterdam, Querido, 1979. Zesde druk. Linnen met stofomslag. 1054 pag. GOED EXEMPLAAR  

16,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Verzamelde gedichten.
A'dam, Em. Querido, 1984. Achtste druk. Linnen. Hardcover. Dundruk. 1065 pag. MOOI EXEMPLAAR  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Achterberg, Gerrit.  - Het weerlicht op de kimmen.
's-Grav./A'dam, Bert Bakker/Daamen/Em. Querido, 1965. 1ste druk. Karton. 168 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Adama van Scheltema, C.S.  - Verzamelde gedichten.
Rott., W.L.&J. Brusse, 1961. 4de druk. Linnen. 316 pag. * Met opdracht van Annie Adama v. Scheltema.

23,00 Euro

Bestellen/Order
Andreus, Hans.  - De taal der dieren.
Amsterdam, Bezige Bij, 1953. 1ste druk. Oorspr.omslag ( gevlekt ; tekening Lucebert). Oplage 500 genummerde exx. * Eerste deel van de tweede reeks van de Ultimantumreeks.

16,00 Euro

Bestellen/Order
Andriessen, Cees. & Toorn, Willem van.  - Contrapunten - [ isbn 9789089100580 ]
Harderwijk, d'Jonge Hond, 2008. 31,5 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 132 pag.  

25,00 Euro

Bestellen/Order
Annenski, Innokenti.  - Stalen krekel.
Vert. en ingeleid door Kees Verheul. Z.pl., Sub Signo Libelli, 1985. Oorspr.omslag. 

50,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Antonides van der Goes, Joannes.  - Gedichten. Tweeden druk.
Amsterdam. Nicolaas ten Hoorn, 1705. 20,5 x 17 cm. Gebonden in kalf. Bevat : De Ystroom , begreepen in vier Boeken; Trazil of Overrompelt Sina, treurspel; mengedichten. Zonder platen. Redelijk exemplaar.  

150,00 Euro

Bestellen/Order
Augustin, Elisabeth.  - Het onvoltooide leven van Malcolm X.
A'dam, Thespa, 1973. Oorspr.omslag. * Met zes kleurenlino's (van de originele linoleumplaten) van Chiron.

20,00 Euro

Bestellen/Order
Bakx, Pieter.  - Prieel in Troje.
[Pseudoniem van W.J.M.A. Asselbergs]. [Utrecht], De Bezige Bij, 1944. 1ste druk. Oorspr. omslag. Quousque Tandem No. 11. Opl. 525 exx. Met illustraties van Theo Mijdrecht [Thijs Mauve]. De Jong 59. 20 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Bastiaanse, Frans.  - Natuur en Leven.
A'dam, van Looy, 1900. Debuut. Oorspr.omslag. Onafgesneden. 106 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Beatrijs.  - Beatrijs. Een Middeleeuwsche legende.
Maastricht, A.A.M. Stols, 1937. Linnen met stofomslag. Met houtsneden van V. Stuyvaert. 61 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Beatrijs.  - Middelnederlandsch dichtwerk uit de XIVde eeuw.
Met inleiding en aantekeningen van A.J. de Jong. A'dam, Joost van den Vondel, 1926. Oorspr.omslag. Onafgesneden. Oplage 300 genummerde exx. 67 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Beek, Marianne van; en anderen  - Stad der smarten.
Passage/rebis, 1994. Oorspronkelijke omslag. Oblong, 16 x 24 cm. . Met illustraties in z/w.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Bergh, Herman van den.  - Verzamelde gedichten.
A'dam, Em. Querido, 1954. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 110 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Besnard, Albert.  - Opstand en wroeging.
Voorrede J. C. Bloem. Maastr., Boosten & Stols, 1925. 1ste druk. Oorspr. omslag. Oplage 565 genummerde exx. 59 pag. - Van Dijk 38. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Beversluis, Martien.  - De Zeeuwsche lier.
Voorwoord van P. Dieleman. Nijkerk, G.F. Callenbach, 1940. 1ste druk. Karton. 85 pag. * Uitgegeven ten bate van de slachtoffers van de oorlog.

18,00 Euro

Bestellen/Order
 - Bij Nederlands bevrijding.
's-Graveland, G.W. Breughel, 1945. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 900 genumm. en gesigneerde exx. 16 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Blaman, Anna.  - La Prisonnière.
Z.pl., Exponent, 1986. 4to. Oorspronkelijke omslag. Oplage 75 genummmerde exx. Met in oorspronkelijke omslag: De Gevangene in vertaling van Pierre H. en Simone Dubois.  

25,00 Euro

Bestellen/Order
Blancke, Jef & André Sollie.  - Jef. Schilderijen van jef Blancke. Met woorden van André Sollie.
Leuven, P, 2005. 23 x 21,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustratiesin kleur. 70 pag.  

16,00 Euro

Bestellen/Order
Bloem, J.C.  - Avond.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1950. 1ste druk. Half linnen met besch. stofomslag. Tekstje op schutblad. 20 pag. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Bloem, J.C.  - Avond.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1950. 1ste druk. Half linnen (l. verkleurd). Tekstje op schutblad. 20 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Bloem, J.C.  - Verzamelde beschouwingen.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1950. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Rug van de omslag enigszins verkleurd. 255 pag. 

17,00 Euro

Bestellen/Order
Bloem, J.C.  - Verzamelde beschouwingen.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1950. 1ste druk. Linnen. 255 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Blokker Jr., Jan.  - De tocht landinwaarts.
A'dam, De Bezige Bij, 1972. Debuut. Oorspr.omslag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Blom, Willem E.  - Procul Negotiis.
Z.pl., Uitgegeven door den schrijver voor zijn vrienden, 1941. Half linnen. Oplage 250 exx. De Jong 92. 39 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Boer, Julius de.  - In memoriam ARTHUR RIMBAUD. Een krans van stanza's.
Met een toelichting 'Over de auteur Julius de Boer' door Herber Blokland. Baarn, Arethusa Pers, 1963. Opl. 200 genumm.exx. Linnen met stofomslag. Houtgravures door Nico Bulder. 46 pag. 

29,00 Euro

Bestellen/Order
Boerstoel, Jan.  - Veel werk.
Amsterdam, Bert Bakker, 2000. In blauw linnen gebonden. Hardcover. Met leeslint. 8vo. 305 pag. Bezorgd en ingeleid door Dick Welsink. ALS NIEUW  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Bogaers, A.  - Balladen en andere dichtstukjes.
Haarlem, A.C. Kruseman, z.j. Linnen. 248 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Bogaers, A.  - Balladen en romancen.
Z.pl., z.uitg., 1846. Linnen. 

23,00 Euro

Bestellen/Order
Bogaers, A.  - Gedichten.
Haarlem, A.C. Kruseman, 1859. 1ste druk. Linnen. 244 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Bol-Smit, Elizabeth.  - Helder verlicht.
Den Haag, Servire, 1966. Oorspr.omslag. * Gesigneerd exemplaar met opdracht, incl. 2 brieven van de auteur.

27,00 Euro

Bestellen/Order
Boudier-Bakker, Ina.  - Saraï.
A'dam, Kampen & Zoon, z.j. 1ste druk. Half perkament. 54 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Bezonnen verzen.
Haarlem, Joh. Enschedé en Zonen, 1931. 1ste druk. Linnen. Onafgesneden. 96 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Bezonnen verzen.
Haarlem, Joh. Enschedé en Zonen, 1931. 1ste druk. Linnen. Onafgesneden. 96 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Praeludiën.
A'dam, P.N. van Kampen, 1911. Tweede druk. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 128 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Sonnetten.
A'dam, P.N. Van Kampen & Zoon, 1920. 1ste druk. Verguld linnen. Hardcover. 68 pag. MOOI EXEMPLAAR 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Verzamelde sonnetten, nu voor het eerst verenigd uitgegeven.
In eigen beheer. Druk: Brugge, Eduard Verbeke, 1907. 1ste druk. Oorspr. omslag (rug besch.). Onafgesneden. Oplage 60 exx. op Japansch. In totaal 66 sonnetten. 

120,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Verzamelde sonnetten, nu voor het eerst verenigd uitgegeven.
In eigen beheer. Druk: Brugge, Eduard Verbeke, 1907. 1ste druk. Oorspr. omslag (licht ongaaf). Onafgesneden. Oplage 60 exx. op Japansch. In totaal 66 sonnetten. * Redelijk exemplaar

135,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Verzamelde werken.
Haarlem, Joh. Enschedé en Zonen / 's-Grav., L.J.C. Boucher, 1943 - 1954. 1ste druk. Linnen. Onafgesneden. Kop verguld. 7 delen. Beperkte, genummerde oplage van 1060 exx. Dit is nummer 357. GOEDE SET  

85,00 Euro

Bestellen/Order
Boutens, P.C.  - Verzen.
Den Haag, Maison Blok, 1898. 1ste druk. Oorspr. omslag. Onafgesneden. Gedrukt in rood en zwart. 121 pag. * Slecht exemplaar: rug geknakt.

14,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Bouwers, Lenze L.  - Verzameld bewaren. Rondelen.
Bedum, Exponent, 1993. In linnen gebonden. Hardcover. 25 x 17 cm. Dit is nummer 24 en is één van de dertig in linnenn gebonden exemplaren, met het door de auteur eigenhandig geschreven en gesigneerde rondeel JUNI. NIEUW EXEMPLAAR  

50,00 Euro

Bestellen/Order
Brabander, Gerard den - Hattum, Jac. van. - Hoornik, Ed.  - Drie op één perron.
Inleiding Simon Vestdijk. A'dam, G.A. Van Oorschot, 1960. Linnen met stofomslag. 168 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Brabander, Gerard den.  - Morbide Mei.
Een verzencyclus. A'dam, De Bezige Bij, (1948). 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. 24 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Brederode, G.A.  - Boertigh, Amoreus, en Aendachtigh Groot Lied-boeck. Facsimilé van de uitgave Amsterdam 1622.
Parool / N.Israel / B.de Graaf, 1968. Oblong : 18 x 24 cm. In halfkunstleer gebonden met gemarmerde platten. Hardcover. In de originele cassette. Oplage 1000 genummerde exemplaren (dit is nummer 455). MOOI EXEMPLAAR  

35,00 Euro

Bestellen/Order
Brederode, G.A.  - Dramatische werken. Deel I en II.
Leiden, Sijthoff, 1921 en 1924. Boekversiering Albert Hahn en Hahn Jr. Inleiding en aantekeningen van J.A.N. Knuttel. Twee delen linnen: VII + 360 pag.; 413 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Brederode, G.A.  - Liederen en Gedichten. Proza.
Leiden, Sijthoff, 1929. Boekversiering Albert Hahn en Hahn Jr. Inleiding en aantekeningen van J.A.N. Knuttel. Linnen. Met foto's. LXX + 512 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Bremt, Stefaan van den.  - Aquitaanse getijdenboekje.
Landgraaf, Herik, 1999. 1ste druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 44. Illustr. (8) door Solange Abbiati. Oplage 299 genummerde en gesigneerde exx. 32 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Bremt, Stefaan van den.  - In een mum van taal. Gedichten 1968 - 2002.
Tielt, Lannoo, 2002. Paperback , Softcover.479 pag. MOOI EXEMPLAAR 

17,00 Euro

Bestellen/Order
Brüll, Jean.  - Het onstilbare heimwee naar de romantische vorm van de letter S.
Vreeswijk, De Beugelpers, 1980. Oorspr.omslag. * Oplage 100 genummerde exx. Gesigneerd door de auteur.

14,00 Euro

Bestellen/Order
Buddingh', C.  - Een stem om niet te vergeten.
A'dam, De Bezige Bij, 1986. Oorspr.omslag. * Inclusief het geluidscassette. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Büch, Boudewijn.  - Bibliomanie of boekenliefde.
Scheveningen, Duindoornpers (van Piet C. Cossee), 3 februari 1985. 21 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag (genaaid). Oplage 40 exemplaren, dit exemplaar betreft een hc exemplaar.  Dit gedicht werd geschreven tussen 1978 en 1985 en verscheen t.g.v de veertigste verjaardag van [antiquaar] Niek Waterbolk.

25,00 Euro

Bestellen/Order
Campert, Jan.  - Het verliefde lied.
Maastricht/Brussel, A.A.M. Stols, 1928. 1ste en enige druk. Oplage 315 genummerde exx. Oorspr.omslag (enigszins verkleurd) . Met ex libris voorin. 41 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Carmiggelt, S.  - De gedichten.
A'dam, De Arbeiderspers, 1974. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 101 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Cats, Jacob.  - Ouderdom, Buyten-Leven, en Hof-gedachten op nieu vermeerdert met des Autheurs Tachtigh-jarigh Leven en Bedenckiningen op Sogh-Vliet. Bevat ook: Invallende Gedachten Op Voorvallende Gelegentheden; Aspasia B;y Eyndig-Spel; Afbeeldinghe van 't Huwelyck ..... Fuyck; Dood-Kiste Voor de :Levendige of Sinne-Beelden (enkele pagina's zijn in Dood-Kiste in verkeerde volgorde gebonden).
Amsterdam, Swart, 1695. In leer gebonden. 17 x 10,5 cm. Met platen. Met sporen des tijds.  

250,00 Euro

Bestellen/Order
Cats, Jacob.  - Spiegel van den ouden ende nieuwen tijdt.
Amsterdam, Facsimile Uitgaven Nederland/Het Parool, 1968. Facsimile van de eerste druk van 1632 . 4to. Verguld bruin kunstleer. Met vele illustraties. Circa 450 pagina's + losse bijlage met een inleiding door H.H. Zwager. Naam op schutblad. Rugbetiteling vervaagd. GOED EXEMPLAAR 

30,00 Euro

Bestellen/Order
Charles, J.B.  - Zendstation.
's-Graveland, De Driehoek, 1949. Oorspr.omslag. 39 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Chaucer, Geoffrey.  - Troilus en Criseyde.
Verdietst door Adriaan J. Barnouw. Haarlem, Tjeenk Willink, 1955. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 304 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Chayyâm, Omar - PIJL, FR. (vertaling.).  - Kwatrijnen van Omar - I - Chayyam, Uit het Perzisch vertaald door Frits Pijl, met een inleiding van Prof. Dr. J.H. Kramers.
Baarn, De Boekerij, 1947. Genummerde oplage van 525 exx. Rood, verguld linnen (enigszins smoezelig).  

16,00 Euro

Bestellen/Order
Claus, Hugo, foto's Rik Selleslags.  - Oktober '43.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1998. 4to. Linnen met stofomslag. 59 pag.  

13,00 Euro

Bestellen/Order
Claus, Hugo.  - Claustrum. 222 knittelverzen.
Antwerpen, Pink Editions & Productions, 1980. (Tweede druk). 25,5 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met tekeningen van Hugo Claus. 139 pag.  

35,00 Euro

Bestellen/Order
Claus, Hugo.  - Gedichten 1969-1978.
A'dam, De Bezige Bij, 1979. 1ste druk. Paperback. 303 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Cowper, William.  - Selected Poems.
These poems have been selected by Max Schuchart. A'dam, A.A. Balkema, (1945). Oorspr.omslag. 47 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Cramer, Rie.  - Verzen van verzet.
's-Grav., H.P. Leopolds, 1945. Oorspr.omslag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Daane, Marco. & Minne, Richard.  - De vrijheid nog veroveren. Richard Minne 1891-1965. Open Domein nr. 39.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2001. 20,5 x 14,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. Met leeslint. 552 pag. MOOI EXEMPLAAR  

17,00 Euro

Bestellen/Order
Debrot, Estelle.  - During a silent night.
Eleven poems. A'dam, Meulenhoff, (1948) 1ste druk. Oorspr.omslag. De Ceder 15. Onafgesneden. Vormgeving H. van Krimpen. Oplage 250 exx. op Ossekop. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Deel, T. van.  - Gedichten 1969-1986
A'dam, Em. Querido, 1988. 1ste druk. Paperback. 158 pag. Met gesigneerde opdracht. MOOI EXEMPLAAR  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Deel, T. van.  - Strafwerk.
A'dam, Em. Querido, 1980. 1ste druk. DEBUUT. Oorspr.omslag. 56 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Dehaene, M.J.  - Toegang tot de tuin.
Open Atelier De Westerhelling. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Illustraties van J. Bossaert. Genummerd en gesigneerd door de dichteres (52 / 200). 32 pag.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
DIEDEREN, JEF - SCHIERBEEK, BERT & ERIK SLAGTER &  - Ezel mijn bewoner. Bert Schierbeek Tekst. Jef Diederen Gouaches en tekeningen
Eindhoven, Kempen Publishers, 2000. 4to Linnen met stofomslag, 176 pag. NIEUW  

24,00 Euro

Bestellen/Order
Diels, Gerard.  - Het doornen zeel.
A'dam, J.M. Meulenhoff, 1946. 1ste druk. De Ceder 3. Oorspr.omslag. 80 pag. * Één van de 100 luxe op Hollandsch en gesigneerd. Onafgesneden.

16,00 Euro

Bestellen/Order
Doebele, H.P. Kouwenaar, Gerrit.  - Nu (: er is geen Jezus veranderd/terwijl de geur van brandend vlees zich verdikt ...).
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 86 x 61 cm. Affiche p & vg affiche 3. Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, circa 1980. Ontwerp: H.P. Doebele. Conditie: A. With picture.  

20,00 Euro

Bestellen/Order
Donne, John.  - Selected poems of John Donne.
By Clara Eggink. A'dam, A.A. Balkema, 1945 (=1946). Oorspr.omslag. Onafgesneden. Portret en titel gegraveerd door S.L. Hartz. Druk: Joh. Enschedé. Naam op schutblad. 80 pag. 

30,00 Euro

Bestellen/Order
Donne, John.  - Selected poems of John Donne.
By Clara Eggink. A'dam, A.A. Balkema, 1945 (=1946). Licht beschadigde oorspr.omslag. Onafgesneden. Portret en titel gegraveerd door S.L. Hartz. Druk: Joh. Enschedé. 80 pag. 

25,00 Euro

Bestellen/Order
Donne, John.  - Selected poems of John Donne.
By Clara Eggink. A'dam, A.A. Balkema, 1945 (=1946). Oorspr.omslag. Onafgesneden. Portret en titel gegraveerd door S.L. Hartz. Druk: Joh. Enschedé. 80 pag. 

35,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Dubois, Pierre H.  - In den vreemde.
Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. Oplage 300 exx. Karton. Helikon 19. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Dubois, Pierre H.  - De Kleur der wereld
Z.pl., Exponent, 1987. Oorspr.omslag. Handelseditie (90 genummerde exx.) 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Duinkerken, Anton van. ; Eyck, Charles.  - Het wereldorgel.
Een kleine wereldgeschiedenis in poëzie. Utrecht, De Gemeenschap, 1931. 1ste druk. Half linnen (oblong). Oplage 1031 exx. Met 34 illustr. in zwart en geel naar pentekeningen van Charles van Eyck. Typ. verz. Charles Nypels. 78 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Elburg, Jan G.  - Klein t(er)reurspel.
A'dam, Bezige Bij, 1946. 1ste druk. Oplage 200 exx. op Oud-Hollandsch. Onafgesneden. 41 pag. 

24,00 Euro

Bestellen/Order
Eluard, Paul & Paul Rodenko.  - Le visaga de la paix.
Amsterdam, F. van Rossen, 1955. poems by Paul Eluard, introduced and translated into Dutch by Paul Rodenko. 13 coloured lithographs. Design by G.C. van der Laan. Spiralbinder, oblong: 25 x 34 cm, 13 pages. This is the upper part of a calender; the dates in the lower sides are lacking. The pages have been removed along the perforation. On the back cover two smal articles concerning this calender from Het Parool and De Groene.  

70,00 Euro

Bestellen/Order
Emants, Marcellus.  - Godenschemering.
Sneek, Pijttersen, 1885. Tweede druk. Linnen. 131 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Enschedé.  - Hymnus in Nativitate Christi.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1937. Karton, (4), 8 pag. * Ex. Typographia Enschediana.

16,00 Euro

Bestellen/Order
Esper, Frank.  - Schaduwstappen.
's-Grav., L.J.C. Boucher, 1976. Oorspr.omslag. * Met origineel gedichtje en gesigneerd door de auteur.

14,00 Euro

Bestellen/Order
Etty, Elsbeth. Roland Holst, Henriëtte.  - Henriëtte Roland Holst 1868-1952. Liefde is heel het leven niet.
Amsterdam, Olympus 2000. evende druk. Paperback , Softcover. 743 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Eyck, P.N. van.  - Benaderingen. Vertaalde gedichten. 1916 - 1943.
's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1940. Halflinnen. Genummerde oplage van 240 exemplaren (nummer 145). 72 pag. 

30,00 Euro

Bestellen/Order
Eyck, P.N. van.  - Medousa.
Een mythe. Den Haag, A.A.M. Stols, 1947. 1ste druk. Linnen met l.besch. stofomslag. Oplage 524 genummerde exx. Dit ex. is op gewoon papier. Met los verbeterblaadje. 248 pag. - Van Dijk 750. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Eyck, P.N. van.  - Medousa.
Een mythe. Den Haag, A.A.M. Stols, 1947. 1ste druk. Linnen. Oplage 524 genummerde exx. Dit ex. is op gewoon papier. 248 pag. - Van Dijk 750. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Eyckmans, Jozef.  - Intrek bij Oktober.
's-Grav./Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1961. Oorspr.omslag. Met gesigneerde opdracht. 64 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Flandrijs.  - Flandrijs fragmenten van een middelnederlands riddergedicht uitgegeven door Kees de Graaf.
Gron., Wolters-Noordhoff/Bouma, 1980. Linnen met stofomslag. 378 pag. ALS NIEUW  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Geel, Chr. J. van.  - Roofdruk.
Verzorgd met verantwoording door Elly de Waard en Enno Endt. Castricum/A'dam, Sticht. Chr. Van Geel/Meulenhoff, 1977. Oplage 1350 exx. niet in de handel gebracht. Met tekeningen van de auteur. Oorspr.omslag. 28 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Geel, Chr. J. van.  - Uit de hoge boom geschreven.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1967. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 127 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Geel, Chr. J. van.  - Het zinrijk.
A'dam, G.A. Van Oorschot, 1971. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Gezet uit de Poliphilus, band en omslag ontwerp van H. Salden. 205 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Gerlach, Eva. & Dukät, Vojta.  - Alles is werkelijk hier.
Amsterdam, Arbeiderspers, 2000. Tweede, herziene druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Tweede, herziene en vermeerderde druk. Met foto's van Vojta Dukát. 55 pag. MOOI EXEMPLAAR  

18,00 Euro

Bestellen/Order
Gerstenhauer, Willemien.  - Ik hurk bij je, zustertje.
Bedum, Exponent, 1985. Oorspr.omslag. Oplage 145 genummerde exx. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Gezelle, Guido.  - Keurgedichten van Guido Gezelle.
Verklaard en toegelicht door Caesar Gezelle. A'dam, L.J. Veen, z.j. Linnen. Twee banden. 340 en 287 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Gezelle, Guido.  - Verzen.
A'dam, Veen, z.j. Tweede druk. Linnen. Naam op schutblad. Drie delen in een band. 196, 190 en 262 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Ghyssaert, Peter.  - De zelfgemaakte pauk.
Landgraaf, Herik, 1998. 1ste druk. Oorspr.omslag. Zwarte Reeks 43. Tekeningen (5) Ernest Ghyssaert. Oplage 299 genummerde en door de dichter gesigneerde exx. 36 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Goethe - Boutens, P.C.  - Goethe's Iphigeneia.
In Nederlandse verzen overgezet. Brugge, Ed. Verbeeke, 1911. Tweede druk. Oorspr.omslag (wat roest, en l.ongaaf). Onafgesneden. Oplage 50 exx. op geschept papier, gedrukt in rood en zwart. 

100,00 Euro

Bestellen/Order
Gorter, Herman - Stuiveling, Garmt.  - Acht over Gorter.
Een reeks beschouwingen over poëzie en politiek onder redactie van Garmt Stuiveling. A'dam, Em. Querido, 1978. Linnen met stofomslag. 396 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Gorter, Herman.  - Die geruchtlooze lucht. 5 Gedichten van Herman Gorter.
Enkhuizen, de Stolphoeve-pers 1980. Oorspronkelijke omslag 9licht verkleurd). Met 2 ingeplakte houtsneden. Oplage 200 genummerde exemplaren. GOED EXEMPLAAR 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Gorter, Herman.  - In Memoriam.
Bussum, C.A.J. Van Dishoeck, 1928. 1ste druk. Linnen. Onafgesneden. 54 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Gorter, Herman.  - Verzamelde lyriek tot 1905.
A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1978. Derde druk. Paperback. 595 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Gossaert, Geerten.  - Experimenten.
Bussum, C.A.J. Van Dishoeck, 1916. Tweede druk. Linnen. Onafgesneden. 130 pag. 

25,00 Euro

Bestellen/Order
Gossaert, Geerten.  - Experimenten.
Bussum, C.A.J. Van Dishoeck, 1922. Vierde druk. Linnen. Onafgesneden. 132 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Graft, Guillaume van der.  - Praten tegen langzaam water. Gedichten 1942-2007 Een keuze.
Amsterdam, De Prom, 2007. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 346 pag. Met CD. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Graft, Guillaume van der.  - Verzamelde Gedichten. Twee delen in één band.
Baarn, Prom. 1985. Paperback. Eerder uitgegeven in 1982, in deze uitgave aangevuld met een tachtigtal later geschreven en gepubliceerde gedichten. Totaal 960 pag. MOOI EXEMPLAAR  

18,00 Euro

Bestellen/Order
Groenewegen, J.H.  - Potgieters werken. (3 delen)
Haarlem, H.D. Tjeenk Willink, 1894. Linnen. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Groot, Jan H. de.  - Moederkoren.
A'dam, Blauwe Lucht, 1945. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 375 genummerde exx. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Haan, Jacob Israël de.  - Verzen van Jezus. Met een naschrift van Jaap Meijer.
Bedum, Exponent, 1985. 1ste afzonderlijke druk. Oorspr.omslag. Oplage 180 genummerde exx. met de hand gezet en gedrukt. Dit is een van de vijftien Arabisch genummerde exemplaren (nummer C).  

30,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Haan, Wim de.  - Een boom vol oren. Tekeningen en gedichten. Met een nawoord van Maarten Asscher.
Bedum, Exponent, 1989. 28 x 18,5 cm. Oorspronkelijke omslag; cahiersteek. Oplage van 170 genummerde exx. Met illustraties in z/w.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Hadewijch.  - Hadewijch mengeldichten of rijmbrieven.
Brugge., Uitgeverij Tabor., 1988. Paperback / Softcover. 127 pag.  

13,00 Euro

Bestellen/Order
Hadewijch.  - Van Liefde en Minne. De Strofische Gedichten hertaald door M. Ortmanns. Ingeleid door P. Mommaers.
Tielt-Bussum, Lannoo , 1982. Paperback , Softcover. 374 pag.  

18,00 Euro

Bestellen/Order
Hanlo, Jan.  - Hoor ...... de merel. Compact Disc.
Een keuze uit zijn gedichten. Gespeeld en gezongen door Henk Batenburgh. Uitgave: Tribe -Studio, 1972 (?). 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Hattum, Jac. van.  - Een zomer.
A'dam, G.A. van Oorschot, z.j. 1ste druk. Half linnen met stofomslag. 128 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Hiegentlich, Jacob & Peter J.A. Nissen.  - Het zotte vleesch. Mirjam, Provincie, Vlucht uit de vrouwenwereld, Gedichten. Met een biografische schets door Peter J.A. Nissen.
Roermond, Stichting RURA, 2007.24,5 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. Oplage 700 exemplaren. 241 pag. Uitgegeven t.g.v. de 100ste geboortedag van de schrijver. ALS NIEUW  

23,00 Euro

Bestellen/Order
Hillenius, D.  - De onrust bewaren.
Haarlem, Carlinapers, 1981. 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. Oplage 60 genummerde exx. met de hand gezet en gedrukt. 31 pag. 

32,00 Euro

Bestellen/Order
Hillenius, D.  - Tegen het vegetarisme.
Gedichten, notities en essays. A'dam, G.A. van Oorschot, 1961. Karton met stofomslag (besch.). Stoa-reeks. 218 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Holub, Miroslav.  - De geboorte van Sisyphus - keuze uit de gedichten en andere teksten 1958-1998 [ isbn 9789023429159 ]
Amsterdam, Bezige Bij, 2008. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 302 pag. ALS NIEUW  

20,00 Euro

Bestellen/Order
Huf, S.J.O.  - Tu es sacerdos.
Maastr., Eigen beheer, 1936. 1ste en enige druk. Oplage 35 exx. Oorspr.omslag. 18 pag. * Drie priestergedichten op geschept Pannekoekpapier, welke niet in de handel zijn gebracht. Het titelvignet werd ontworpen door Jan Hul, Prix de Rome 1934.

27,00 Euro

Bestellen/Order
Huygens, Constantijn.  - 't Voor-hout & 't kostelick Mal.
Maastr. Leiter-Nypels, 1927. 1ste en enige druk. In gemarmerde kartonnen omslag gebonden. Oplage 250 exemplaren waarvan er 20 exx door J. Wansink met de hand gebonden werden.  * Tekst werd ontleend aan de handschriften en de laatste door de dichter zelf verzorgde uitgave van 1672.

38,00 Euro

Bestellen/Order
Huygens, Constantijn.  - Koren-Bloemen. Nederlandsche Gedichten in XIX Boecken.
's-Graven-Hage, Adriaen Vlack, 1658. 23 x 19 cm. perkament. Met frontispice. (24), 1355 pag. Zonder portret. Eniszins watervlekkig, alleszins redelijk exemplaar.  

300,00 Euro

Bestellen/Order
Huygens, Constantijn.  - 't Voor-hout & 't kostelick Mal.
Maastr. Leiter-Nypels, 1927. 1ste en enige druk. Oorspr.omslag. * Tekst werd ontleend aan de handschriften en de laatste door de dichter zelf verzorgde uitgave van 1672.

20,00 Euro

Bestellen/Order
Iansen, S.A.P.J.H.  - Verkenningen in Matthijs Casteleins Const van Rhetoriken.
Assen, Van Gorcum, 1971. Linnen met stofomslag. X, 694 pag.  

13,00 Euro

Bestellen/Order
Jonckheere, Karel.  - Poëtische inventaris.
Paris-Manteau, Amsterdam/Brussel, 1972. In linnen gebonden met stofomslag. 565 pag. GOED EXEMPLAAR 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Cees de.  - Zweven naar het Niets.
Baarn, Bosch & Keuning, 1990. 1ste druk. Oorspr.omslag. 64 pag. * Titelblad met brief van de auteur (1-4-1990)

14,00 Euro

Bestellen/Order
Juyi, Bai.  - Lied van het eeuwig verdriet.
Baarn, Arethusa Pers Herbert Blokland, 1986. Linnen. Met orig. illustr. van Zbigniew Janeczek (Polen). Oplage 95 genummerde exx. 

23,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Kalma, Douwe.  - Samle fersen.
Fryske Akademy, Ljouwert, 1996. Gebonden met stofomslag. 775 pag.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Kate, J.J.L. ten.  - De nieuwe kerk van Amsterdam.
A'dam, D.B. Centen, 1885. Gedec.linnen. Met een ets van P.J. Arendzen. 232 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Kate, J.J.L. ten.  - De Planeeten.
's-Grav./Leiden/Arnhem, M. Nijhoff/A.W. Sijthoff/D.A. Thieme, 1869. Verguld linnen (besch.) met goud op snee. 310 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Kate, J.J.L. ten.  - De Planeeten.
's-Grav./Leiden/Arnhem, M. Nijhoff/A.W. Sijthoff/D.A. Thieme, 1869. Verguld linnen (rug beschadigd) met goud op snee. 310 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Kate, J.J.L. ten.  - De Schepping.
Utrecht, Kemink en Zoon, 1867. Tweede druk. Verguld linnen. 320 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Kate, J.J.L. ten.  - De Schepping.
Utrecht, Kemink en Zoon, 1866. 1ste druk. Verguld linnen (rug beschadigd). 320 pag. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Kemp, Mathias.  - Eikenbloesem.
A'dam, Veldeke, 1953. 1ste druk. Met houtgravuren van Gèr Huntjens. Oplage 175 genummerde exx. 54 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Kemp, Pierre.  - Au Pays du tendre Mosan.
Roeping-Reeks nr 3. Amsterdam: Uitgeversmij N.V. Standaard-Boekhandel, 1961. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 85 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Kemp, Pierre.  - Forensen voor Cythère.
En andere gedichten. A'dam, G.A. van Oorschot, 1949. 1ste druk. Oorspr.omslag. DVB 20:4. 70 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Kemp, Pierre.  - Forensen voor Cythère.
En andere gedichten. A'dam, G.A. van Oorschot, 1949. 1ste druk. Oorspr.omslag. Op schutblad naampje. DVB 20:4. 70 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Kemp, Pierre.  - De speelgoed-tentoonstelling.
Maastricht, P.K. Stichting, 1962. Mapje met op losse vellen in facsimile 35 verzen.  

40,00 Euro

Bestellen/Order
Kemp, Pierre.  - Transitieven en immobielen
Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. Karton. Oplage 300 exx. Helikon 3. 48 pag. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Kemp, Pierre.  - Het wondere lied.
Heerlen, M. Gerrese, (1914). 1ste druk. DEBUUT. Oorspr.omslag. Onafgesneden. 96 pag. 

27,00 Euro

Bestellen/Order
Kever, Jowan de.  - De laatste mens.
Antw., De Brug, 1947. 1ste druk. Opl. 250 genumm. en gesigneerde exx. Oorspr.omslag. 56 pag. * Met opdracht aan A. Roland Holst bij diens 60e verjaardag, getekend door de auteur.

20,00 Euro

Bestellen/Order
Komrij, Gerrit.  - De os op de klokketoren.
A'dam, De Arbeiderspers, 1982. 1ste druk. Linnen met licht besch. stofomslag. Illustr. Joost Veerkamp. 53 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Kopland, Rutger.  - Een lege plek om te blijven. Compact Disc.
Voordracht door Henk Batenburgh. Uitgave: Tribe -Studio, 1989. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Kossmann, Alfred.  - Apologie der varkens.
A'dam, Em. Querido, 1954. 1ste druk. Onafgesneden. Oorspr.omslag (licht verkleurd). 28 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Kossmann, Alfred.  - Dagboek uit en thuis.
A'dam, z.u., 1981. Half linnen. Zet-en drukwerk, verluchting Christiaan Heeneman. Bindwerk Christina Sicking. Oplage 40 genummerde exx. Gesigneerd door Heeneman. 

57,00 Euro

Bestellen/Order
Kouwenaar, Gerrit. Constant.  - Goede morgen haan. Facsimile uitgave. 1978.
Nijmegen, Thieme, 1978. Nieuwjaarsgeschenk. Tweede en derde druk. Oorspronkelijke omslag (licht verkleurd). Met tekeningen van Constant Nieuwenhuis in kleur. Aanwezig ook het begeleidend schrijven van Thieme. GOED EXEMPLAAR With picture. 

25,00 Euro

Bestellen/Order
Kouwenaar, Gerrit., Kwadraat-blad., Quadrat-Print; Steendrukkerij De Jong. (ed.)  - Kunstkaart.
Hilversum, De Jong, december 1955. Vouwblad (6 pag.). Met foto van Ed van der Elsken, kleurenlitho van Lucie Kurpershoek-Visser en gedicht in handschrift en typoscript van Gerrit Kouwenaar. - In mint condition. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Kouwenaar, Gerrit.  - Hand O.A.
A'dam, Holland, 1956. 1ste druk. Oorspr.omslag. De Windroos 34. 48 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Krol, Gerrit.  - Over het uittrekken van een broek.
A'dam, Querido, 1970. 1ste druk. Oorspr. omslag. Met foto's. 47 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Last, Jef.  - Tau Kho Kau.
Bussum, Bayard Pers, 1941. Oorspr. omslag. 23 pag. De jong 486. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Leeuwen, Freek van.  - Door het donker.
Hileversum, Boekenvrienden 'Solidariteit' Uitgave XI. 1934. Eerste druk. Oorspr. omslag met illustratie van Melle ( achterplat enigszins gevlekt ). Met inleiding van Henr. Roland Holst. 51 pag. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Leeuwen, W.L.M.E. van.  - Rondom Forum: Een tijdsbeeld in documenten.
A'dam, J.M. Meulenhoff, 1951. Karton. Werk van Slauerhoff, Marsman, Du Perron, ter Braak en Vestdijk.

14,00 Euro

Bestellen/Order
Lehmann, L.Th.  - Schrijlings op den horizon.
Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. 1ste druk. Karton. Onafgesneden. Helikon 20. Oplage 300 exx. 36 pag. - Van Dijk 528.  

16,00 Euro

Bestellen/Order
Leopold, J.H. - Halsema, J.D.F. van.  - Bijeen het vroeger en het lager.
De dichter Leopold en zijn bronnen. Utr./Antw., Veen, 1989. Paperback. 546 pag.  * Handelseditie van het proefschrift.

14,00 Euro

Bestellen/Order
Leopold, J.H. - Halsema, J.D.F. van.  - Bijeen het vroeger en het later. De dichter Leopold en zijn bronnen. Een onderzoek naar de verwerking van de bronnen in een groep onvoltooide gedichten uit de nalatenschap van J.H. Leopold. Met het deel: De handschriften
De dichter Leopold en zijn bronnen. Utr./Antw., Veen, 1989. Paperbacks. 2 delen: 546 en 93 pag. GOEDE SET 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Leopold, J.H.  - Verzamelde verzen.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1935. 1ste druk. Verguld linnen. Naam op schutblad. Met toelichting door P.N. van Eyck. 368 pag. GOED EXEMPLAAR  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Leopold, J.H.  - Verzen. Fragmenten.
R'dam, Brusse/ A'dam, Van Oorschot, 1951. Linnen met stofomslag. Dundruk. 167 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Leopold, J.H.  - Verzen. Tweede bundel.
Rott., W.L. & J. Brusse, 1926. 1ste druk. Linnen. Tekst(je) op schutblad. 112 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
LODEIZEN, HANS - GERARD BES.  - Hans Lodeizen 1924-1950. Liever liefde dan gedichten.
A'dam, Balans, 2001. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. 343pag. Met foto's.  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Lucebert. - Buddingh', C.  - Eenvouds verlichte waters. 1ste druk.
Zaandijk, Heijnis, (1960). 1ste druk. Oorspr.omslag (licht ongaaf). 80 pag. Een inleiding tot de poëzie van Lucebert.

16,00 Euro

Bestellen/Order
Luykens, Joan.  - Duytse lier.
Arnhem, Stenfert Kroese & Van Der Zande, 1921. Oplage 200 exx. Bibl.band. 

29,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Lévy, Bernard-Henri - Baudelaire, Charles.  - De laatste dagen van Charles Baudelaire.
A'dam, Bert Bakker, 1989. Oorspr.omslag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Majakovski, Vladimir.  - Werken.
Amsterdam, Van Oorschot, 1993. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Dundruk. Russische Bibliotheek. 813 pag. MOOI EXEMPLAAR  

25,00 Euro

Bestellen/Order
Marsman, H.  - Poëzie.
Verzameld werk I. A'dam, Querido/Bilthoven, De Gemeenschap, 1938. 1ste druk. Buckram met l. besch. stofomslag. Met ex libris. 190 pag. 

23,00 Euro

Bestellen/Order
Mastro, Jos.  - Wulpse verzen
Z.pl., Extrapotent (Exponent), 1986. Oorspr.omslag. Oplage 115 genummerde exx. Illustr. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Moerkerken, P.H. van.  - XII oude liederen. Met V prentjes versierd door P.H. Moerkerken Jr.
A'dam, S.L. van Looy, 1900. 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. 40 pag.Met ex libris voorin. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Morgenstern, Christian.  - Een kleine zoögrafie.
Tweemaal zeven gedichten over dieren. Tweetalig. Vertaling J.C.Ebbinge Wubben. Baarn, Arethusa Pers Herber Blokland, jaarwisseling 1889/1990. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 100 genummerde exx. 41 pag. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Morriën, Adriaan.  - Gedichten.
A'dam, Van Oorschot, 1961. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 183 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Moser, Nelleke.  - De strijd voor rhetorica. Poëtica en positie van rederijkers in Vlaanderen, Brabant, Zeeland en Holland tussen 1450 en 1620.
Amsterdam, University Press, 2001. Paperback. Softcover. 287 pages. ALS NIEUW 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Moser, Nelleke.  - De strijd voor rhetorica. Poëtica en positie van rederijkers in Vlaanderen, Brabant, Zeeland en Holland tussen 1450 en 1620.
Amsterdam, University Press, 2001. Paperback. Softcover. 287 pages. NIEUW EXEMPLAAR 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Moser, Nelleke.  - De strijd voor rhetorica. Poëtica en positie van rederijkers in Vlaanderen, Brabant, Zeeland en Holland tussen 1450 en 1620.
Amsterdam, University Press, 2001. Paperback. Softcover. 287 pages. ALS NIEUW 

17,00 Euro

Bestellen/Order
Moser, Nelleke.  - De strijd voor rhetorica. Poëtica en positie van rederijkers in Vlaanderen, Brabant, Zeeland en Holland tussen 1450 en 1620.
Amsterdam, University Press, 2001. Paperback. Softcover. 287 pages. MOOI EXEMPLAAR 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Mouw, Johan Andreas dèr.  - Verzamelde werken.
A'dam, G.A. van Oorschot. 1ste druk. Linnen. Naam op schutblad. 6 delen. * Deel I (1947): Brahman I, 237 pag.; II (1947): Brahman II, 224 pag.; III (1951): Nagelaten gedichten gevolgd door eenige stukken over J.A. dèr Mouw; IV (1948): Het absolute idealisme, 215 pag.; V (1948): Kritische studies, 249 pag.; VI (1949): Verspreide geschriften, 391 pag. Keurige set.

100,00 Euro

Bestellen/Order
Nederlander, Munin.  - DIT.
Nijmegen, Hilarion, 1982. 1ste druk. Linnen. Illustr. Oplage 500 genummerde exx. 819 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Nerval, Gérard de.  - Poëmes.
Choisis par E. du Perron. A'dam, A.A. Balkema, 1945. Tweede druk. Oorspr. omslag (besch.). Onafgesneden. Oplage 400 exx. 52 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Nieuwenhuijzen, Kees (ontwerp). Hamelink, Jacques.  - Grijsaard.
AFFICHE / POSTER in kleur/color, 86 x 61 cm. Affiche p & vg affiche 1. Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, circa 1980. Conditie: A. With picture.  

20,00 Euro

Bestellen/Order
Nijenhuis, Gerard.  - Schoolschrift.
Tien sonnetten. Oosterhesselen, Carlinapers, 1984. 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. Oplage 45 genummerde exx. met de hand gezet en gedrukt in zwart en blauw. 15 pag. * Eerste uitgave van deze pers in het Drents.

34,00 Euro

Bestellen/Order
Nijhoff, M.  - Verzameld werk III. Vertalingen.
Den Haag/A'dam, Daamen/Van Oorschot, 1954. 1ste druk. Linnen. 612 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Nolens, Leonard.  - Hart tegen hart. Gedichten 1975 - 1990.
Amsterdam, Querido, 1991. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag (rug verkleurd). Hardcover. Dundruk editie. 483 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

18,00 Euro

Bestellen/Order
Nolens, Leonard.  - Laat alle deuren op een kier.
Querido, Amsterdam, 2004. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 877 pag. MOOI EXEMPLAAR  

19,00 Euro

Bestellen/Order
Noot, Jan van der. ; Zaalberg, C.A.  - The Olympia epics of Jan van der Noot.
A facsimile edition of 'Das Buch Extasis', 'een cort begryp der XII. Boecken Olympiados' and 'Aberge des douze Livres Olympiades'. Edited by C.A. Zaalberg. Assen, Van Gorcum, 1956. Cloth with dustwrappers. Illustr. 274 pag. « As new » 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Noot, Jan van der.  - Het bosken en het theatre.
Inleiding en aantekeningen door W.A.P. Smit met medewerking van W. Vermeer. Utrecht, H&S, 1979. Linnen. 369 pag. * Ongewijzigde herdruk van de uitgave A'dam/Antw., 1953.

18,00 Euro

Bestellen/Order
Oei, Bert.  - Sexy but safe. Poetry.
Rheden, Bopboek, 1982. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 34 pag.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Ostaijen, Paul van - Borgers, Gerrit.  - Paul van Ostaijen. Een documentatie.
Twee delen in donkerrode linnen cassette met tekstopdruk. A'dam, Bert Bakker, 1996. Tweede druk. Half linnen met stofomslagen. Illustraties. Fraaie set. NIEUWE EXEMPLAREN  

60,00 Euro

Bestellen/Order
Ostaijen, Paul van - Borgers, Gerrit.  - Paul van Ostaijen. Een documentatie.
A'dam, Bert Bakker, 1996. Tweede druk. Twee delen in half linnen gebonden met stofomslagen. Met beschadigde cassette. Illustraties. MOOIE EXEMPLAREN  

44,00 Euro

Bestellen/Order
Ostaijen, Paul van.  - Verzameld werk / Proza. Kritieken en Essays. (Proza deel 2).
De Sikkel, Daamen, Van Oorschot, Eerste druk. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. 398 pag 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Ostaijen, Paul van.  - Verzameld werk. Poezië 1 & 2: Music-Hall, het Sienjaal, De Feesten van Angst en Pijn, Bezette Stad en Nagelaten Gedichten.
Antwerpen/Den Haag, C. De Vries-Brouwers/Bert Bakker-Daamen, 1965. 3de druk. 21,5 x 16 cm. Paperbacks / Softcovers. 303 en 280 pag. Redelijke exemplaren, naam voorin.  

17,00 Euro

Bestellen/Order
Otten, P.  - Schaduwen.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1926. Oorspr. omslag met gouden belettering en versiering. 8vo. 96 pag. Oplage van de poeziebundel is 160 exemplaren; dit exemplaar is genummerd 117. De omslag- en bandversiering zijn ontworpen door R.N. Roland Holst, het boekmerk door H.P. Berlage. Voorscharnier hersteld, toch GOED EXEMPLAAR  

20,00 Euro

Bestellen/Order
Otten, Willem Jan.  - Een Zwaluw vol Zaagsel.
A'dam, Em. Querido, 1973. 1ste druk. Oorspr.omslag, 48 pag. * Debuut. Reina-Prinsen-Geerligsprijs 1972.

15,00 Euro

Bestellen/Order
Ouwens, Kees.  - Alle gedichten tot dusver.
Amsterdam, Meulenhoff, 2003. Tweede druk. Linnen met stofomslag. 509 pag. + inhoudsopgave. NIEUW EXEMPLAAR  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Pannekoek, G.H.  - Uit mijn leven.
Liederen en sonnetten. Pseud. van G.H. 's-Gravesande. 's-Grav., Het Vaderland, 1911. Oorspr.omslag. 1ste druk. Oplage 50 genummerde exx. 89 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Pannwitz, Rudolf.  - Albert Verwey und Stefan George.
Zu Verweys hundertstem Geburtstag. Heidelberg, Lambert Schneider, 1965. Linnen met stofomslag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Pareau, N.E.M.  - XXVIII Sonnetten
Amsterdam, Balkema, 1941. Eerste druk. Oorspr. omslag 9rug licht ongaaf). Onafgesneden. 37 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Parny, Évariste.  - Chansons Madécasses.
Illustrées par Bertram Weihs (dessins en noir et blanc). La Haye/Paris, A.A.M. Stols, 1948. Oorspr.omslag. Genummerde oplage. Onafgesneden. 56 pag. - Van Dijk 821. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Perk, Jacques - Stuiveling, Garmt.  - Jacques Perks Mathilde-Krans, naar de handschriften volledig uitgegeven door dr. G. Stuiveling, 3 delen in cassette.
Den Haag, L.J.C. Boucher, 1941. 3 delen in oiginele cassette. Licht gebruind. Met enkele afbeeldingen. Gebonden. 24,5 x 16 cm. Deel I: 182 pag. ; II: 137 pag.; III: 156 pag. GOEDE SET  

38,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Perron, E. du.  - Parlando.
Verzamelde gedichten. Inleiding door Simon Vestdijk. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. Tweede herziene druk. Half linnen (rugbelettering vervaagd). Typ. verz. A.A.M. Stols. 188 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Perron, E. du.  - Parlando.
Verzamelde gedichten. A'dam/Antw., Contact, 1948. Linnen. 168 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Perron, E. du.  - Parlando.
Verzamelde gedichten. A'dam/Antw., Contact, 1948. Linnen met stofomslag. 168 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Polet, Sybren.  - Gedichten 1998 - 1948.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Linnen met stofomslag. 610 pag. +inhoudsopgave. - Als nieuw. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Polet, Sybren.  - Gedichten 1998 - 1948.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Linnen met stofomslag. 610 pag. +inhoudsopgave. - Als nieuw. 

22,00 Euro

Bestellen/Order
Polet, Sybren.  - Gedichten 1998 - 1948.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Linnen met stofomslag. 610 pag. +inhoudsopgave. ALS NIEUW 

21,00 Euro

Bestellen/Order
Polet, Sybren.  - Persoon / Onpersoon.
A'dam, Bezige Bij, 1971. 1ste druk. Paperback. 256 pag. * Bevat de bundels Persoon / Onpersoon, Konkrete Poëzie, Geboorte-Stad, Lady Godiva op de scooter en Organon.

14,00 Euro

Bestellen/Order
Potgieter, E.J.  - Een bundel liederen en gedichten.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1893. Linnen. Illustraties door Ch. Rochussen. VIII + 246 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Potgieter, E.J.  - Liederen en gedichten.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1893. Verguld linnen. Illustr. Ch. Rochussen. 246 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Putte, P.C.A. van.  - Heijmen Dullaert. Een biografische studie over de Rotterdamse dichter-schilder; commentaar en taalkundige verklaringen bij zijn gedichten, gevolgd door een fotomechanische heruitgave van zijn dichtwerk.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1978. 2 dln. Linnen met stofomslag. Met illustraties. XVI, 380; XX, 214 pag. Nog in plastic folie. NIEUWE EXEMPLAREN 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Puydt, Raoul Maria de., Luyten, Gie. Dix, John (linosneden).  - Offerande voor Orpheus.
Leopoldsburg, Litera, 1981. In kunstleer gebonden. Met 3 orig. linosneden. Oplage 50 genummerde en door dichters en kunstenaar gesigneerde exemplaren. MOOI EXEMPLAAR 

33,00 Euro

Bestellen/Order
Rawie, Jean Pierre.  - Het meisje en de dood
Baarn, Thomas Rap, 1979. Eerste druk. Oorpronkelijke omslag. 40 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Reverdy, Pierre.  - De leien van het dak.
Vert. en voorwoord Rein Bloem. Amsterdam, Perdu, 1995. 1ste druk. Paperback / Softcover. Illustr. 168 pag. MOOI EXEMPLAAR  

16,00 Euro

Bestellen/Order
Rimbaud, Arthur.  - Poésies complètes.
Douai, Ed. Paul Demeny-Fils, 1938 ( = Stols, 1945). Half linnen. Druk: Meijer. De Jong 700. 128 pag. 

30,00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst, A - Duinkerken, Anton van.  - Ascese der schoonheid.
A'dam, L.J. Veen, z.j. 1ste druk. Half linnen met stofomslag. Met portret. 115 pag. * Een commentaar op de poëzie van A. Roland Holst.

14,00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst, A.  - Un Hiver ocean. Een winter aan zee
Antwerpen, Librairie des arts, 1969. 19 x 11 cm. Paperback , Softcover. 225 pag. Text in French and Dutch. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst, A.  - Verzen.
Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1924. Derde, gewijzigde druk. Linnen. Onafgesneden. 194 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Roland Holst-Van Der Schalk, Henriëtte.  - De loop is bijna volbracht.
['s-Grav], Mansarde Pers [Bert Bakker/C.A.B. Bantzinger/F. Tamminga], 1944. Met het portret van de dichteres getekend door Charley Toorop. De initialen en het titelvignet zijn ontworpen en in metaal gesneden door André van der Vossen. Deze oplage werd met de handpers getrokken. De Jong 712. Oorspr. omslag . 15 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Schaalma, Albert.  - Burleske Ballade van de windmolen te Adorp. Verrukte Sonnetten.
(Bedum), Exponent, 1987. Oorspr.omslag. Met prent van Menno Wielinga. Oplage 125 genummmerde exemplaren. Gesigneerd.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Schagen, J.C. van.  - Ik ga maar en ben.
Arnhem, Nova Zembla, 1984. 21 x 20 cm. Oplage 362 genummerde exemplaren. Twaalf gedichten van J.C. van Schagen in papier gesneden door Jurriaan Schrofer en ingeleid door K. Schippers. Dit is een h.c. exemplaar. MOOI EXEMPLAAR  

18,00 Euro

Bestellen/Order
Schenkeveld-van der Dussen, Riet & Vries, Willemien B. de.  - Zelfbeeld in gedichten. Brieven over de poezie van Jan Six van Chandelier (1620-1695).
Amsterdam, Bert Bakker, 2007. Paperback / Softcover. 407 pag. ALS NIEUW  

13,00 Euro

Bestellen/Order
Schierbeek, Bert.  - Het bloed stroomt door.
A'dam, De Bezige Bij, 1954. First edition. 24 x 16,7 cm. Orig. wrappers (slightly stained). With 10 illustrations by Karel Appel. 16 pages * Added: French translation by Henri Deluy of the poem with 2 page-large illustrations by Appel 

37,00 Euro

Bestellen/Order
Schierbeek, Bert.  - De gestalte der stem/Het dier heeft een mens getekend/Ezel mijn bewoonder.
A'dam, Bezige Bij, 1981.Paperback. Illustr. 361 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Schoolmeester, den.  - Fragmenten uit de gedichten van den Schoolmeester.
Bestemd voor de leden der Vereniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten. 1941. Omslagontwerp, tekst geschreven en verlucht door G. Westerman. Met vele illustraties van anderen. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Schoolmeester, den.  - Gedichten.
A'dam, Kraay, 1872. Achtste druk. Met 300 illustraties van Anth. de Vries. Versierd linnen. 324 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Schregel-Onstein, Francine.  - De ganzepen.
Het levensverhaal van onze eerste kinderdichter Hieronymus van Alphen. Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1964. 1ste druk. Linnen. Met opdracht van de auteur. Illustr. 164 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Schuddeboom, Peter.  - Hoeden op de duisternis.
Eindhoven, Fonds Manifest, 1964. Oorspr.omslag. Oplage 300 genummerde en gesigneerde exx. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
SIERTSEMA, GIJSBERT J.  - A great pasport of poetrie. Sixteenth-Century European psalm translations and the emergence of devotional poetry in England.
Thesis Vrije Universiteit Amsterdam, 1991. Orig. wrappers. X, 346 pag. + propositions. FINE COPY 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Slauerhoff, J.  - - IN MEMORIAM J. SLAUERHOFF.
A'dam, Contact, 1946. Half linnen (kleine beschadiging bovenrand rug). 104 pag. * Overdruk van Proloog nov. 1946. Gedrukt door Joh. Enschedé en Zn. Typ. verz. J. van Krimpen. Met bijdragen van W.F. Hermans, Jan van Nijlen, Ed Hoornik e.a. Bevat bovendien een aantal onvoltooide gedichten.

16,00 Euro

Bestellen/Order
Slauerhoff, J.  - Verzamelde gedichten.
's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1961. Elfde druk. Linnen met stofomslag (vlekje op de rug). Tekst(je) op schutblad. 950 pag. GOED EXEMPLAAR Met verantwoording van K. Lekkerkerker.

18,00 Euro

Bestellen/Order
Slauerhoff, J.  - Verzamelde gedichten.
s'-Gravenhage-Rotterdam, Nijgh en Van Ditmar, 1973. Dundrukeditie. 29 x 12 cm. In linnen gebonden. Hardcovers. In cassette. Deel 1: 460 [xij] pag. Deel 2: [iv], 461-918 [xiv] pag. KEURIGE SET  

38,00 Euro

Bestellen/Order
Smit, Gabriël.  - De psalmen.
Inl. Gabriël Smit. Utrecht, Het Spectrum, 1952. 1ste druk. Verguld linnen. Oplage 1000 genummerde en gesigneerde exx. 392 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Smith, Stevie.  - Een geur van papaver. gedichten.
Sliedrecht, Wagner & Van Santen, 2006. Eerste druk. Paperback. 267 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Snoek, Paul.  - Verzamelde gedichten.
Antw., Manteau, 1982. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 784 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

30,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Souren, Marlies.  - Iglo.
Utrecht, Salix Alba, 1982. Oorspr.omslag. Oplage 140 genummerde exx. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Spinoy, Erik.  - Fratsen.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1993. Eerste druk. Paperback / Softcover. 57 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Supervielle, Jules.  - Débarcadères.
La Pampa - Une Pailote au Paraquay - Distances - Flotteur d'Alarme. Édition revue et augmentée. Maestricht/Paris/Bruxelles, À L'Enseigne de L'Alcyon (A.A.M.Stols), 1934. Oorspr. omslag. Onafgesneden. Oplage 500 genummerde exx. 76 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Swarth, Hélène.  - Premières Poésies.
Franstalig. A'dam, P.N. Van Kampen & Zoon, z.j. 1ste druk. Linnen. 271 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Tengnagel, M.G.  - Verzameld werk.
Alle werken waarin opgenomen de Paskwillen die ten onrechte aan Tengnagel toegschreven zijn. A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1969. 1ste druk. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door Dr. J.J. Overstegen. Linnen met stofomslag. 635 pag. MOOI EXEMPLAAR 

23,00 Euro

Bestellen/Order
Tillema, Mieke.  - Al dat verlangen.
Houtpers, Haarlem, 1985. Oorspr. omslag. Oplage 125 exx. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Tollens, Cz., H.  - Nieuwe gedichten. 1928.
's-Gravenhage, J. Immerzeel, Junior, 1828. Ttweede druk. Met gegraveerde titelpagina's. Gebonden in oorspronkelijke papieren omslagen. Onafgesneden. Met ex libris voorin. Twee delen: VIII, 195 en VI , 194 pag. 

50,00 Euro

Bestellen/Order
Tranströmer, Tomas.  - Wilde plein. Gedichten 1948 - 1990. Vertaling en nawoord J. Bernlef.
A'dam, Bezige Bij, 1993. Tweede druk. Paperback. 219 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Uyldert, Maurits.  - Het lied van de zeven hemelen.
Santpoort, Mees 1923. Oorspronkelijke omslag. 126 pag.  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Vegt, Jan van der.  - Hendrik de Vries. Biografie.
Amsterdam : Meulenhoff, 2006. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 709 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Ven, Jace van de.  - Mijn tragische ziekte en dood.
(Tilburg), Brandon Pers, 1977. 1ste druk. Oorspr. omslag. Oplage 124 genummerde exx. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Verbruggen, Paul.  - Verzen.
Antw./A'dam, De Sikkel/Em. Querido, z.j. 1ste druk. Opl. 500 genummerde exx. Illustraties van Jos Leonard. Oorspr.omslag. 33 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Vereeniging van Nederlandsche letterkundigen.  - Schetsboek. Eene verzameling gedichten en prozastukken met portretten van eenige inzenders, leden der Vereeniging van Nederlandsche Letterkundigen 1905-1910.
A'dam, Maatsch. voor Goede en Goedkoope lectuur, 1910. Linnen. 218 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Verwey, Albert.  - Oorspronkelijk dichtwerk.
A'dam/santpoort, Em. Querido/ C.A. Mees, 1938. 2 banden. Deel een in halflinnen, deel 2 in linnen gebonden. Eerste deel (1882-1914) 915 pag.; Tweede deel (1914-1937) 791 pag. 

24,00 Euro

Bestellen/Order
Verwys  - Verwys middelnederl. dichters.
Geen titelpagina aanwezig. (1884) Waarschijnlijk 2de druk. Her en der potloodaantekeningen in de kantlijn. * Vier delen in één band. Deel 1: Dierensage & Ridderpoëzie, deel 2: Geestelijke & Burgelijke Poëzie, deel 3: Mengelpoëzie, deel 4: woordenlijst en spraakkunst.

36,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - De glanzende kiemcel. Beschouwingen over poëzie.
Beschouwingen over poëzie. 's-Graveland, De Driehoek, 1950. 1ste druk. Linnen met licht ongave stofomslag (ontw. Fons Montens). 272 pag.  

16,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Klimmende legenden.
Verzen. R'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1940. 1ste druk. Oorspr. karton (rug besch.). 120 pag. 

27,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Vestdijk, S.  - Mnemosyne in de bergen.
Een episch gedicht in negen zangen. A'dam, De Bezige Bij, 1946. 1ste druk. Half linnen. 144 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Mnemosyne in de bergen.
Een episch gedicht in negen zangen. A'dam, De Bezige Bij, 1946. 1ste druk. Half linnen (verkleurd). 144 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Mnemosyne in de bergen.
Een episch gedicht in negen zangen. A'dam, De Bezige Bij, 1946. 1ste druk. Half linnen. Schutblad ontbreekt. 144 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Thanatos aan banden.
Een sonnettencyclus. A'dam, De Bezige Bij, 1948. 1ste druk. Linnen. 125 pag. 

25,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Thanatos aan banden.
Een sonnettencyclus. A'dam, De Bezige Bij, 1948. 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. 125 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Thanatos aan banden.
Een sonnettencyclus. A'dam, De Bezige Bij, 1948. 1ste druk. Linnen. Onafgesneden. Kleine vlekjes op de rug. 125 pag. 

27,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Thanatos aan banden.
Een sonnettencyclus. A'dam, De Bezige Bij, 1948. 1ste druk. Linnen (rug besch.). 125 pag. 

27,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - De vliegende Hollander.
A'dam, P.N. van Kampen & Zoon, (1941). 1ste druk. Half linnen. Bandontwerp en 4 tekeningen van Léon Holman. 44 pag. 

29,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Vrouwendienst.
Verzen. Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1934. 1ste druk. Oorspr.omslag (rug besch.). 80 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Vrouwendienst.
Verzen. Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1934. 1ste druk. Oorspr.omslag. 80 pag. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Vestdijk, S.  - Water in zicht.
Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. Tweede druk. Karton. Onafgesneden en deels niet opengesneden. Oplage 300 exx. Helikon 7. 48 pag.- Van Dijk 492. 

35,00 Euro

Bestellen/Order
Villon, François.  - Les Oevres de François Villon.
A'dam, A.A. Balkema, 1945. Oorspr.omslag. 154 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Vliet, Eddy van.  - Het grote verdriet. Serie IV 1974.
Kees Streefkerk en lodewijk de Groot, Amsterdam en Diemen, 1993. Linnen platten (30 x 29 cm) met schroeven bij elkaar gebonden. Met originele ets (Cicero & Zinloos). Oplage 25 genummerde exemplaren. Gesigneerd.  

80,00 Euro

Bestellen/Order
Voeten, Bert.  - Gedichten 1938-1991.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met leeslint. 642 pag. MOOI EXEMPLAAR 

29,00 Euro

Bestellen/Order
Vollenhoven, Pierre van.  - 20 teksten in beton.
Calligrafie & foto's Freek Höppener en Harry Klein Leugemors. Futile, voorjaar 1978. Folio. Gebonden.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Vondel, Joost van den.  - De Werken van Vondel. LUXE SET in leer gebonden.
Voledige en geïllustreerde tekstuitgave in tien delen. Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkope lectuur, 1927 - 1937. Gebonden in groen leer met goudkleurige bandtekening van R.N. Roland Holst. Bovensnee verguld. Illustr. FRAAIE SET  

140,00 Euro

Bestellen/Order
VOSMAER, C.  - Nanno.
Eene Grieksche Idylle. 's-Grav., Martinus Nijhoff, 1883. 2de druk. Exlibris J.P. Guépin. Linnen (met imperfecties). 67 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Vries, Hendrik de.  - Coplas.
Amsterdam, Omniscreen Zeefdrukkers, 1957. Oorspronkelijke omslag. Met meerdere zeefdrukjes in kleur. Relatiegeschenk.  

18,00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Hendrik de.  - Keur uit vroegere verzen. 1916-1946. Gedichten.
A'dam, G.A. Van Oorschot, 1962. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Band en omslag door Helmut Salden. 245 pag.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Theun de.  -  Wij waren getuigen. Dertig teekeningen van Piet Klaasse. Inleiding Jan H de Groot en Ed. Hoornik. Gedichten van Theun de Vries.
A'dam, Vrij Nederland, 1946. 1ste druk. Half linnen. Folio.  

15,00 Euro

Bestellen/Order
Wagenvoorde, Hanno van.  - Vlinders op een mandolien.
Gedichten. (Bussum), Odyssee-pers, 1942. Half linnen. Oplage 225 genummerde exx. De Jong 924. 32 pag. 

18,00 Euro

Bestellen/Order
Waskowsky, Riekus.  - Verzamelde gedichten.
Samenstelling Rien Vroegindewey en Erik van Muiswinkel. A'dam, Bert Bakker, 1985. Paperback (licht geplooid en verkleurd). 295 pag. 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Weebers, Dick (samenstelling & Numaga.  - 29 x NUMAGA.
Nijmegen, Drukkerij Thime, z.j. 34 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Oplage 1000 genummerde exemplaren (no. 682). Met illustraties in kleur en z/w. 

20,00 Euro

Bestellen/Order
Werumeus Buning, J.W.F.  - Enkele gedichten.
Arnhem, Stenfert Kroese & Van der Zande. 1924. Oorspr.omslag (rug besch.). Onafgesneden. Palladium. Oplage 160 exx. 24 pag. 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Werumeus Buning, J.W.F.  - Hemel en aarde.
A'dam, Em. Querido, 1927. Tweede druk. Verguld perkament. Oplage 500 genummerde exx. Onafgesneden. 38 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Westeijn, Willem G. ; Zeeman, Peter.  - Spiegel van de Russische poëzie. [ hardcover ]
Amsterdam, Meulenhoff, 2000. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 399 pag. ALS NIEUW  

17,00 Euro

Bestellen/Order
Weynand, Vincent.  - Najeugd en andere verzen.
Castrum Perigrini Pers, Amsterdam, 1991. Paperback / Softcover. 59 pag. Oplage 400 exemplaren.  

14,00 Euro

Bestellen/Order
Winkler, Kees.  - Verzamelde gedichten.
A'dam, Thomas Rap, 1977. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Dundruk. 747 pag. MOOI EXEMPLAAR 

16,00 Euro

Bestellen/Order
Winkler, Kees.  - Verzamelde gedichten.
A'dam, Thomas Rap, 1977. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Dundruk. 747 pag.Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR 

15,00 Euro

Bestellen/Order
Woestijne, Karel van de. Jansen, Leo.  - Wiekslag om de kim. Deel 1: Teksten. Deel 2: Commentaar en apparaat. Monumenta Literaria Neerlandica VIII, 1, 2.
Assen, Van Gorcum, 1996. Gebonden. Linnen met stofomslagen 26 x 19 cm. Deel 1: 228 pag. deel 2: 736 pag. Schutblad en omslag deel 1 licht ongaaf, toch GOEDE SET.  

22,00 Euro

Bestellen/Order
Woestijne, Karel van de.  - Een karakteristiek en een keur uit zijn gedichten.
Verzameld en ingeleid door Bernard Verhoeven. Utrecht, Het Spectrum, (1942). Half linnen. Met vignet door Cuno van den Steene. Typogr.verz. Ch. Nypels. Oplage 750 genummerde exx. 126 pag. 

17,00 Euro

Bestellen/Order
Woestijne, Karel van de.  - De nieuwe esopet.
A'dam, W.B., 1933. 1ste druk. Oorspr.omslag (verkleurd). Sierletters, 16 illustraties, typografie en bandontwerp door Jozef Cantré. 45 pag. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Woestijne, Karel van de.  - De nieuwe esopet.
A'dam, W.B., 1933. 1ste druk. Oorspr.omslag (vuil). Sierletters, 16 illustraties, typografie en bandontwerp door Jozef Cantré. 45 pag. 

13,00 Euro

Bestellen/Order
Woestijne, Karel van de.  - Verzen van Karel v.d. Woestijne.
Bussum, C.A.J. Van Dishoeck, 1914. 2de verb. en verm. druk. Het Vader-Huis, De Boom-Gaard, De Vogelen der Vruchten. Linnen (vochtvlek rug). 1914. 

14,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Zernike, Elisabeth.  - Heim'lijk droomen met een glimlach.
(23 gedichten). A'dam, Christiaan Heeneman, 1977. Oorspr.omslag. Oplage 50 genummerde en door Heeneman gesigneerde exx. Met de hand gezet en gedrukt in een aantal kleuren door dezelfde. Bevat één pagina handschrift in facsimile. 

25,00 Euro

Bestellen/Order
Zwagerman, Joost. & Teeuwen, Hans.  - Roeshoofd hemelt. Met de CD: Roeshoofd hemelt volgens hans Teeuwen.
Amsterdam, Arbeiderspers, 2005. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 105 pag. Inclusief CD.  

18,00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage