UITGAVEN in de reeks PRIVÉ-DOMEIN


Terug naar Homepage

Bakoenin, M.  - Bakoenin's Biecht.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.36. 239 pag. GOED EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Barnard, Benno.  - Uitgesteld paradijs.
A'dam, Arbeiderspers, 1988. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr. 132. 230 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Behan, Brenda.  - Bekentenissen van een Ierse rebel.
A'dam, Arbeiderspers, 1970. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.14. 286 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Casanova Giacomo.  - Memoires. Venetiaanse jaren 1753 - 1756.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1971. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 19. 326 pag. Rug licht verkleurd. Scheef gelezen exemplaar. Redelijk exemplaar  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Custine, Astolphe Marquis de.  - Brieven uit Rusland. Met een inleiding van Karel van het Reve.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.48. 355 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Dostojevskaja, A.G.  - Herinneringen.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1975. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr.33. 407 pag. Rug verkleurd.GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Giphart, Ronald.  - Het leukste jaar uit de geschiedenis van de mensheid. Persoonlijke kroniek 2001.
A'dam, Arbeiderspers, 2002. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 247. 328 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Giphart, Ronald.  - Het leukste jaar uit de geschiedenis van de mensheid. Persoonlijke kroniek 2001.
A'dam, Arbeiderspers, 2002. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 247. 328 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Gissing, George.  - De intieme geschriften van Henry Ryecroft.
A'dam, Arbeiderspers, 1989. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.155. 263 pag. NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Goll, Claire.  - Alles is ijdelheid.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1978. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr.44. 322 pag. Naam op schutblad. Redelijk exemplaar  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Goll, Claire.  - Alles is ijdelheid.
A'dam, Arbeiderspers, 1978. Paperback. Privé-domein Nr.44. 322 pag. Rug wat verkleurd.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Green, Julien.  - Journaal 1926 -1945.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1977. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.42. 295 pag. MOOI EXEMPLAAR 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Green, Julien.  - Journaal 1946 - 1976.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1980. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.69. 304 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Greene, Graham.  - Vluchtwegen.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1982. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 76. 289 pag. MOOI EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Grosz, George.  - Een klein ja, een groot nee. Herinneringen. Vertaald door Hans Hom.
A'dam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 49. 372 pag. Minimale leesvouw & verkleuring. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Hebbel, Friedrich.  - Een blinde bij zonsopgang. Bladen uit een dagboek
Amsterdam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 198. 341 pag. NIEUW EXEMPLAAR (nog niet uitgepakt).  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Helman, Albert.  - Het eind van de kaart.Journaal van een kleine ontdekkingstocht in twee binnenlanden. Anno 1955.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1980. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.62. 216 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Hesse, herman  - Zinnig eigenzinnig
A'dam, Arbeiderspers, 1973. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.21. 248 pag. Tekst(je) op schutblad. Rug enigszins verkleurd toch REDELIJK GOED EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Hynckes, Raoul.  - De vrienden van middernacht.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1973. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 24. Onafgesneden. 151 pag. Rug verbruind toch wel een GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Komrij, Gerrit.  - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. 201 pag. - Mooi exemplaar.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Komrij, Gerrit.  - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. 201 pag. ALS NIEUW  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Komrij, Gerrit.  - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. Naam op schutblad. 201 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Komrij, Gerrit.  - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. 201 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Komrij, Gerrit.  - Verwoest Arcadië.
A'dam, Arbeiderspers, 1980. 1ste druk in boekvorm. Paperback. Privé-domein 59. 259 pag. Rug licht ongaaf toch GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Lichtzinnige herinneringen. Le petit ami - Le petit ouvrage inachevé.
A'dam, Arbeiderspers, 1969. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.12. 207 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Leopardi, Giacomo.  - Gedachten.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 39. 150 pag. Lichte verkleuring rug. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Lichtzinnige herinneringen. Le petit ami - Le petit ouvrage inachevé.
A'dam, Arbeiderspers, 1969. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.12. 207 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Literair dagboek 1893 - 1921.
A'dam, Arbeiderspers, 1989. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr.20. 216 pag. - In nieuw staat. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Literair dagboek 1893 - 1921.
A'dam, Arbeiderspers, 1972. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr.20. Onafgesneden. 216 pag. GOED EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Particulier dagboek 1917 - 1924.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.8. Lichte leesvouwtjes. 260 pag. GOED EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Mc Carthy, Mary.  - Herinneringen aan mijn roomse jeugd.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1966. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 1. 243 pag. Rug verbruind, enigszins schuin gelezen toch redelijk exemplaar.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Modiano, Patrick. ; Berl, Emmanuel.  - Verhoor Patrick Modiano interviewt Emmanuel Berl.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1982. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 68. 247 pag. GOED EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Morriën, Adriaan.  - Plantage Muidergracht.
A'dam, Arbeiderspers, 1991. Derde druk. Paperback. Privé-domein Nr.145. 383 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Morriën, Adriaan.  - Plantage Muidergracht.
A'dam, Arbeiderspers, 1988. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr.145. 383 pag. Redelijk exemplaar 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Multatuli.  - Liefdesbrieven.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1979. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 54. 317 pag. Rug minimaal verkleurd. KEURIG EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Naipaul, V.S.  - Proloog voor een autobiografie.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1983. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 92. Met foto's. 89 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nietzsche, Friedrich.  - Ecce Homo. Hoe iemand wordt, wat hij is.
A'dam, Arbeiderspers, 1969. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 13. 146 pag. achteflap licht ongaaf, GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Paustovskij, Konstantin.  - Onrustige jeugd. Prelude op de Russische revolutie.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 32. 293 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Paustovskij, Konstantin.  - Onrustige jeugd. Prelude op de Russische revolutie.
Prelude op de Russische revolutie. Vertaling Wim Hartog. A'dam, Arbeiderspers, 1986. Derde druk. Paperback. Privé-domein Nr. 32. 293 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Paustovskij, Konstantin.  - Verre jaren. Herinneringen aan het tsaristische Rusland.
A'dam, Arbeiderspers, 1970. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 16. 332 pag. Scheef gelezen exemplaar.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Peereboom, J.J.  - Ik ben niets veranderd. Journalen.
A'dam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 45. 169 pag.Scheef gelezen exemplaar. Redelijk goed exemplaar.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Power, Arthur.  - Gesprekken met James Joyce.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 35. 146 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Privé domein.  - Privé-domein 1966 - 1984.
Samengesteld door Martin Ros en Emile Brugman. A'dam, Arbeiderspers, 1984. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 108. Met foto's. 241 pag. * In de nieuwe boekhandel niet meer leverbaar.

8.00 Euro

Bestellen/Order
Privé domein.  - Privé-domein 1966 - 1984.
Samengesteld door Martin Ros en Emile Brugman. A'dam, Arbeiderspers, 1984. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 108. Met foto's. 241 pag. Naam op schutblad. * In de nieuwe boekhandel niet meer leverbaar.

6.00 Euro

Bestellen/Order
Privé domein.  - Privé-domein 1966 - 1984.
Samengesteld door Martin Ros en Emile Brugman. A'dam, Arbeiderspers, 1984. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 108. Met foto's. 241 pag. MOOI EXEMPLAAR * In de nieuwe boekhandel niet meer leverbaar.

6.00 Euro

Bestellen/Order
Privé domein.  - Schrijvers over zichzelf.
A'dam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.43. 197 pag. Klein leesvouwtje. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Privé domein.  - Schrijvers over zichzelf.
A'dam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.43. 197 pag. Mooi EXEMPLAAR  * Niet meer leverbare titel.

11.00 Euro

Bestellen/Order
Privé-domein  - Familieportret van Privé-domein.
Geselecteerd en van een inleiding voorzien door Peter J. Claessens. A'dam, Arbeiderspers, 1998. Linnen met stofomslag (klein scheurtje). Nieuwjaargeschenk voor vrienden en relaties van de uitgeverij; gebonden verschenen in een oplage van 1000 exx. 80 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Proust, Marcel.  - Brieven 1885 - 1906.
Gekozen, vertaald en van een nawoord voorzien door Joyce & Co. A'dam, Arbeiderspers, 1985. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.105. Met foto's. 420 pag. Rug minimaal verkleurd. datum op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Queneau, Raymond.  - Mijn moeder zong.
A'dam, Arbeiderspers, 1999. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 232. 349 pag. ALS NIEUW  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst, A.  - Brieven aan Marius Brinkgreve. 1908 - 1914.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1981. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 58. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Roland Holst, A.  - Brieven aan Marius Brinkgreve. 1908 - 1914.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1981. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 58.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst-Van Der Schalk, Henriëtte.  - Het vuur brandde voort. Levensherinneringen. Con Fuoco.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1979. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 52. 283 pag. Lichte leesvouwtjes. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst-Van Der Schalk, Henriëtte.  - Het vuur brandde voort. Levensherinneringen. Con Fuoco.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1979. Derde verbeterde druk. Paperback. Privé-domein Nr. 52. 283 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst-Van Der Schalk, Henriëtte.  - Het vuur brandde voort. Levensherinneringen. Con Fuoco.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1979. Derde verbeterde druk. Paperback. Privé-domein Nr. 52. 283 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Roland Holst-Van Der Schalk, Henriëtte.  - Het vuur brandde voort. Levensherinneringen. Con Fuoco.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1979. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 52. 283 pag. Rug licht Verkleurd. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Sachs, Maurice.  - Heksensabbat.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 7. 304 pag. GOED EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Sachs, Maurice.  - Heksensabbat.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 7. 304 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Sachs, Maurice.  - Heksensabbat.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 7. 304 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Strindberg, August.  - De zoon van een dienstbode. De ontwikkelingen van een ziel (1849 - 1867).
A'dam, Arbeiderspers, 1969. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 15. 235 pag. Lichte gebruikssporen. Redelijk exemplaar  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Strindberg, August.  - De zoon van een dienstbode. De ontwikkelingen van een ziel (1849 - 1867).
A'dam, Arbeiderspers, 1969. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 15. 235 pag. Lichte gebruikssporen. Naam op schutblad. Redelijk exemplaar  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Werkman, H.N.  - Brieven van H.N. Werkman 1940 - 1945.
A'dam, Arbeiderspers, 1982. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. GOED EXEMPLAAR 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Werkman, H.N.  - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. MOOI EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Werkman, H.N.  - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Werkman, H.N.  - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Werkman, H.N.  - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. MOOI EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Woolf, Virginia.  - Schrijversdagboek 1.
A'dam, Arbeiderspers, 1976. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 37. 245 pag. Scheef gelezen. Redelijk exemplaar.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Zomeren, Koos van.  - Een jaar in scherven.
A'dam, Arbeiderspers, 1988. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 150. 352 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Zuylen, Belle van.  - Rebels en beminnelijk.
A'dam, Arbeiderspers, 1971. 1ste druk. Oorspr.omslag. Paperback. Privé-domein Nr. 18. 179 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Zuylen, Belle van.  - Rebels en beminnelijk.
A'dam, Arbeiderspers, 1984. Vijfde druk. Paperback. Privé-domein Nr. 18. 179 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage