Terug naar Homepage
Abdolah, Kader. - De boodschapper. Een vertelling + De Koran. Een vertaling. In cassette.
Breda, De Geus, 2008. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. In cassette. ISBN 978 90 445 0913 7. Twee delen: 266 en 382 pag. ALS NIEUW
19.00 Euro
Adamov, Arthur. & Cramer, Hendrik. - Het lot van de kindereen van de Lir.
Ierse legende. Utrecht, Stichting 'De Roos', 1984. Vert. Laurens Vancrevel. Karton. Met calligrafie door Karina Meister. 48 pag. Oplage 175 genummerde exemplaren. Typogr. verz. Karina Meister. - Leeflang 128.
41.00 Euro
Aken, Jan van. - De dwaas van Palmyra.
Amsterdam, Bert Bakker, 2003. Eerste druk. Gebonden. Hardcover. 232 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Aken, Jan van. - Het fluwelen labyrint.
Amsterdam, Prometheus, 2005. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 347 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Alberts, A. - Een koning die van geen nee wil horen. De Europese ambititie van Lodewijk XIV 1638 - 1715.
Amsterdam, Querido. 1976. Eerste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 177 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Amerongen, Martin van. - Rook doet leven. Over het recht op een hedonistisch bestaan.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2001. Eerste druk. Gebonden (karton). 80 pag.
10.00 Euro
Apollo. - Apollo. Jaargang 1. Tijdschrift voor Literatuur en Beeldende Kunsten.
Den Haag, 1945 - 1946. Onder redactie van J. Tielrooy en Fr. W.S. van Thienen. Jaargang 1; 10 nummers in 9 banden (hiermee is jaargang 1 compleet) samengebonden in rood linnen band (vlekje). Vele illustr. o.a. H.N. Werkman. Met bijdragen van Achterberg, Vestdijk en vele anderen.
20.00 Euro
Appel, Karel - Simon Vinkenoog. - Appel's oogappels + Het verhaal van Karel Appel.
Utrecht, Bruna & Zoon, 1970. Catalogus. Oorspronkelijke omslag (kreukje). 22 x 19 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag.
10.00 Euro
Arends, Jan., Arends, Jan - De Engelbewaarder. & Aarts, C.J. en Thijs Wieringa. - Jan Arends (1925 - 1974). De Engelbewaarder. Deel 15.
Door C.J. Aarts en Thijs Wieringa. A'dam, De Engelbewaarder, 1979. Tweede druk. Paperback. Met foto's en bibliografie. 166 pag.
10.00 Euro
Armando., Keus, Maud. & Verhagen, Hans. - Geschiedenis van een plek. Concentratiekamp Amersfoort.
A'dam, De Bezige Bij, 1980. 1ste druk. Met foto's. Paperback. 214 pag. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Armando. - Dirk de dwerg en zeven andere sprookjes.
A'dam, Bezige Bij, 1990. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 500 exx. ter gelegenheid van de jaarwisseling 1989 - 1990. 47 pag.
12.00 Euro
Armando. - De straat en het struikgewas.
A'dam, Bezige Bij, 1988. 1ste druk. Paperback. 260 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Auwera, Fernand. - Schrijven of schieten?
Interviews met o.a. J. Bernlef, Hugo Claus, Hella S. Haasse, Gerrit Kouwenaar, Harry Mulisch, Hugo Raes en Jan Wolkers.Antw/Utr., Standaard, 1969. 1ste druk. Paperback. 273 pag.
10.00 Euro
Bakker, Siem., Schierbeek, Bert. & Stassen, Jan. - Bert Schierbeek en het onbegrensde.
Een inleidende studie over de experimentele romans door Siem Bakker en Jan Stassen met een bibliografie samengesteld door Aldert Walrecht en Aloys van den Berk. A'dam, Bezige Bij, 1980. 1ste druk. Paperback. 326 pag.
10.00 Euro
Barbarber. - Barbarber. Tijdschrift voor teksten. Een keuze uit dertig nummers.
Amsterdam, Querido, 1964. Paperback. Naam op schutblad. 84 pag.
10.00 Euro
Barbey d'Aurevilly, J.A. - Le vengeance d'une femme.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1973. Linnen. Oplage 175 genummerde exemplaren. Typogr. verz. Kees Nieywenhuizen. Met 7 etsen door Roger Chailloux. 42 pag. - Leeflang 98.
61.00 Euro
Bastet, Frédéric. - Al die verloren paradijzen. Van & over Louis Couperus.
Amsterdam, Querido, 2001. Paperback. 399 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Beets, Nicolaas. - Guy de Vlaming.
Haarlem. Erven F. Bohn. 1837. In halflinnen gebonden. Hardcover. 22 x 14 cm. Met frontispiece. [viij], 111 pag. Lichte gebruikssporen.
40.00 Euro
Belcampo. - Sprongen in de branding van Belcampo.
A'dam/Antw., Kosmos, 1950. 1ste druk. Half linnen met l.besch. stofomslag. Tekst op schutblad. 140 pag.
13.00 Euro
Berge, H.C. ten. - Blauwbaards ontwaken. Een verdraaide geschiedenis.
Amsterdam, Meulenhoff, 2003. Eerste druk. Paperback. 275 pag. NIEUW
10.00 Euro
Bernlef, J en Zuyderland Siet - Bajesmaf.
Een bijzonderhedenboek over Nederlandse gevangenissen. A'dam, Landshoff, 1974. 1ste druk. Tekst J. Bernlef. Beeld Siet Zuyderland. 4to. Paperback. Naam op schutblad. 111 pag.
11.00 Euro
Bernlef, J, Bernhardsson, Carl Olof en Langestraat, Bob. - De pyromaan.
A'dam, Querido, 1967. 1ste druk. Paperback. Illustr. 64 pag. * Drie romans op één thema, geschreven door resp. een dichter-romancier, een journalist en een cineast.
10.00 Euro
Bernlef, J.; Schippers, K. - Wat zij bedoelen.
A'dam, Em. Querido, 1965. 1ste druk. Paperback. 184 pag. * Gesprekken met S.Carmiggelt, A.Alberts, Jan Hanlo, L.Th.Lehmann, J.W. Holsbergen, Maurice Gilliams, C.Buddingh', Remco Campert en Leo Vroman.
10.00 Euro
Bernlef, J. - Regen.
Een keuze uit de verhalen. A'dam, Em. Querido, 1982. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 179 pag.
11.00 Euro
Bernlef, J. - Vallende ster.
A'dam, Querido, 1989. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 87 pag.
10.00 Euro
Bernlef, J. - Verschrijvingen.
Amsterdam, Querido, 1985. Eerste druk. Paperback / Softcover. 48 pag.
10.00 Euro
Bie, Wim de., Kooten, Kees van. & Kooten en de Bie - Het groot bescheurboek.
Een bloemlezing van de tussen 1973 en 1986. verschenen Bescheurkalenders. A'dam, De Harmonie, 1986. Groot formaat paperback. Illustr. 424 pag.
10.00 Euro
Bierenbroodspot, Gerti. - Edittha. Kroniek van een onmogelijke verliefdheid.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001.Eerste druk. Paperback. 205 pag. « NIEUW »
10.00 Euro
Biesheuvel, J.M.A. - De angstkunstenaar en andere verhalen.
A'dam, J.M. Meulenhoff, 1987. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 200 pag.
10.00 Euro
Biesheuvel, J.M.A. - Avonturen van Joachim Müller.
Utrecht, Stichting De Roos, 1986. 26,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met tekeningen & typogr. verz. door Mart Kempers. Oplage 175 genummerde exemplaren; dit is een H.C. exemplaar. 64 pag. KEURIG EXEMPLAAR
65.00 Euro
Biesheuvel, J.M.A. - De bruid.
A'dam, Meulenhoff, 1982. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 199 pag.
10.00 Euro
Biesheuvel, J.M.A. - Carpe diem.
A'dam, Meulenhoff, 1989. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 95 pag.
10.00 Euro
Biesheuvel, J.M.A. - Eva's keus. Verhalen.
Amsterdam, Meulenhoff, 2003. Gebonden (karton). 719 pag.
16.00 Euro
Biesheuvel, J.M.A. - De steen der wijzen.
A'dam, Meulenhoff, 1983. 1ste druk. Paperback. 200 pag.
11.00 Euro
Bilderdijk, Willem. - Mr. W. Bilderdijk's briefwisseling 1795-1797. Brieven + Commentaar. Uitgegeven door J. Bosch, H.W. Groenevelt en M. van Hattum. Brieven. [Twee banden]
Utrecht, HES. 1988. 24,5 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. twee banden, in taotaal 710 pag. KEURIGE SET
25.00 Euro
Boer, Jo. - Imaginair gesprek.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1946. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 200 genummerde exx. op geschept papier. 12 pag. - Mooi exemplaar * Dit exemplaar is niet genummerd.
10.00 Euro
Bomans, Godfried. - De wonderbaarlijke avonturen van Baron van Münchhausen vertaald en ingeleid door Godfried Bomans verlucht met 150 prenten van Gustave Doré.
's-Gravenhage, Kruseman/ de Nederlandse Boekenclub, 1967. 30 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 175 pag.
14.00 Euro
Boon, Louis Paul & Roggeman, Maurice. - Proleetje en Fantast.
A'dam, Querido/ De Arbeiderspers, 1982. 1ste druk. Karton (verkleurd). Oblong. Illustr. in z/w.
20.00 Euro
Boon, Louis Paul. - De bom. Een verhaal. Tijdens de opnamen van de gelijknamige film van Robbe de Hert, naar een scenario van Grapjos en Robbe de Hert, in opdracht van Fugitive Cinema gedraaid te Mol Lommel, Postel, Antwerpen en Brussel, begin September 1967.
Antwerpen, De Kentauer, 1969. Eerste druk. Paperback. Met foto's. 160 pag. Naam op schutblad voor de rest een GOED EXEMPLAAR .
60.00 Euro
Boon, Louis Paul. - Boontjes 1961.
Antw./Baarn, Houtekiet, 1989. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Boon, Louis Paul. - Boontjes 1966.
Deel VII van de Boontjes. Antwerpen/Baarn, Houtekiet, 2001. Linnen met stofomslag. 424 pag. - NIEUW.
30.00 Euro
Bordewijk, F. - De aktentas.
Tien korte verhalen. A'dam, Scheltema & Holkema, 1958. 1ste druk. Linnen. 136 pag.
18.00 Euro
Bordewijk, F. - Bij gaslicht.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1947. 1ste druk. Linnen. 175 pag.
14.00 Euro
Bordewijk, F. - Eiken van Dodona.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1946. 1ste druk. Half linnen. 341 pag.
17.00 Euro
Bordewijk, F. - Idem. Tien Parodieën.
's-Gravenhage, Nijgh & van Ditmar, 1957. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. 64 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Bordewijk, F. - Kelders en paleizen. Zeventien verhalen gekozen en ingeleid door Pierre H. Dubois.
's-Gravenhage, BZZTôH, 1982. In linnen gebonden met stofomslag (licht ongaaf). 291 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bordewijk, F. - Knorrende beesten
Utrecht, De Gemeenschap, 1933. Eerste druk. 18,5 x 13 cm. Bandontwerp door Kees Strooband. Rug in linnen gebonden. Platten van karton. Platten wat smoezelig. Achterplat minimaal ongaaf. Naampje op schutblad. 51 pag. Zeer acceptabel exemplaar. [ Met afbeelding ]
175.00 Euro
Bordewijk, F. - De korenharp.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1940. 1ste druk. Oorspr. (besch.) omslag. 176 pag.
18.00 Euro
Bordewijk, F. - De korenharp.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1940. 1ste druk. Oorspr. (licht besch.) omslag. 176 pag.
20.00 Euro
Bordewijk, F. - Kritisch proza.
Bijeengebracht door Dirk Kroon. 's-Grav., BZZTôH, 1982. 1ste druk. Linnen. Op schutblad ex libris. 248 pag.
11.00 Euro
Bordewijk, F. - De laatste eer.
A'dam, Sloterdijk, Wereldbibliotheek, 1935. 1ste druk. Linnen. Met ex libris voorin. 179 pag. * Tekeningen en bandontwerp Josef Cantré.
10.00 Euro
Bordewijk, F. - De laatste eer.
A'dam, Sloterdijk, Wereldbibliotheek, 1935. 1ste druk. Linnen. 179 pag. * Tekeningen en bandontwerp Josef Cantré.
16.00 Euro
Bordewijk, F. - De laatste eer.
A'dam, Sloterdijk, Wereldbibliotheek, 1935. 1ste druk. Linnen (rg enigsins verkleurd). 179 pag. * Tekeningen en bandontwerp Josef Cantré.
13.00 Euro
Bordewijk, F. - Lente.
7 verhalen. Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1964. 1ste druk. Karton met stofomslag. 125 pag.
12.00 Euro
Bordewijk, F. - Mevrouw en meneer Richebois.
Twintig korte verhalen. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1954. 1ste druk. Karton (slijtage). 191 pag.
11.00 Euro
Bordewijk, F. - Mevrouw en meneer Richebois.
Twintig korte verhalen. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1954. 1ste druk. Karton (slijtage). 191 pag.
10.00 Euro
Bordewijk, F. - Noorderlicht.
Roman. Rott/'s-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1948. 1ste druk. Linnen. 276 pag.
10.00 Euro
Bordewijk, F. - Onderweg naar de Beacons.
Twaalf korte verhalen. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1955. 1ste druk. Oorspr. karton. Schutblad ontbreekt. 167 pag.
12.00 Euro
Bordewijk, F. - Tijding van ver.
Roman. 's-Grav./Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1961. 1ste druk. Linnen. 237 pag.
10.00 Euro
Bordewijk, F. - Tijding van ver.
Roman. 's-Grav./Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1961. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 237 pag.
16.00 Euro
Boudier-Bakker, Ina. - Uit de kartonnen doos.
A'dam, P.N. van Kampen, 1967. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 216 pag.
14.00 Euro
Boudier-Bakker, Ina. - Uit de kartonnen doos.
A'dam, P.N. van Kampen, 1967. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 216 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Braak, Menno ter. & Perron, E. du. - Briefwisseling 1930-1940. Menno ter Braak / E. du Perron.
Tekstverzorging en annotaties H. Van Galen Last. A'dam, G.A. van Oorschot, 1962 - 1967. Linnen met stofomslagen. Omslag van deel IV is ongaaf. Vier delen in dundruk: 551, 545, 495 en 731 pag.
30.00 Euro
Braak, Menno ter. - Cinema Militans.
Utr., De Gemeenschap. 1929. 1ste druk. Linnen. Met titelvignet door Joz. Cantré. Met afbeeld. 104 pag. tekst. * Prisma-reeks. - Typogr. verz. Ch. Nypels. - Van Laar 80.
33.00 Euro
Braak, Menno ter. - In gesprek met de onzen.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1946. 1ste druk. Half linnen. Met bibliografie. 186 pag.
10.00 Euro
Braak, Menno ter. - De pantserkrant. Een tragicomedie van wapens, schrijfmachines en idealen. Gevolgd door een brief aan een vijandin van het toneel.
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1935. Eerste druk. Oorpronkelijke omslag. 125 pag.
14.00 Euro
Braak, Menno ter. - De pantserkrant. Een tragicomedie van wapens, schrijfmachines en idealen. Gevolgd door een brief aan een vijandin van het toneel.
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1935. Eerste druk. Oorpronkelijke omslag. 125 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Braak, Menno ter. - Het tweede gezicht.
Essays. 's-Grav., Boucher, 1935. 1ste druk. Linnen. Schutblad ontbreekt. Onafgesneden. Folemprise V. Met portret door J. Buckland Wright en bibliografie door G.H. 's-Gravensande. Oplage 620 exx. 263 pag.
24.00 Euro
Brands, G. - De gorilla's komen.
Utrecht, Reflex, 1980. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 500 genummerde exx. 23 pag.
10.00 Euro
Brouwers, Jefroen - Hans Düting. - Kritische motieven. Beschouwingen over het werk van Jeroen Brouwers.
Baarn, De Prom, 1987. Paperback / Softcover. 288 pag.
10.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Groetjes uit Brussel. Ansichtkaarten over liefde, literatuur en dood.
Brussel, Manteau, 1969. 1ste druk. Paperback. Naam op schutblad. 120 pag.
10.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Joris Ockeloen en het wachten. Een lotgeval.
Bruss., Manteau, 1967. 1ste druk. Paperback. 168 pag.
12.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Joris Ockeloen en het wachten. Een lotgeval.
Bruss., Manteau, 1967. 1ste druk. Paperback. Naam op schutblad. 168 pag.
10.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Klein leed. Drie verhalen.
Z. pl., Corrie Zeelen, 1977. 1ste druk. Paperback. 60 pag.
14.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Mijn vlaamse jaren. Verhalen, herinneringen, pamfletten, dagboekfragmenten, brieven.
Amsterdam, Bezige Bij, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-Domein Nr. 47. Rug heeft lichte verbruining. Naam voorin. 324 pag. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - De spoken van Godfried Bomans.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. 1ste druk. Paperback. 134 pag.
11.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - De sprong.
Arnhem, Gelderse Culturele Raad, 1985, 1e druk, Paperback met flappen. 82 pag.
12.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Het tuurtouw. Ter herinnering aan Geert van Oorschot.
A'dam, Van Oorschot, 1989. Eerste druk. Paperback. 69 pag.
10.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Verhalen en levensberichten.
A'dam, Arbeiderspers, z.j. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 269 pag.
14.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Verhalen en levensberichten.
A'dam, Arbeiderspers, z.j. Linnen met stofomslag. 269 pag.
14.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Het verzonkene.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1979. 1ste druk. Paperback. 144 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Zachtjes knetteren de letteren.
Literaire anekdoten. A'dam, De Arbeiderspers, 1975. 1ste druk. Paperback. 291 pag.
14.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Zachtjes knetteren de letteren.
Literaire anekdoten. A'dam, De Arbeiderspers, 1975. 1ste druk. Paperback (leesvouw). Stempeltje op schutblad. . 291 pag.
10.00 Euro
Brouwers, Jeroen. - Zonsopgangen boven zee.
A'dam, Arbeiderspers, 1977. 1ste druk. Paperback. 258 pag.
14.00 Euro
Bruggen, Carry van - De Engelbewaarder., Fontijn, Jan. & Schouten, Diny. - scghCarry van Bruggen. De Engelbewaarder. Deel 13.
Door Jan Fontyn en Diny Schouten. A'dam, De Engelbewaarder, 1978. 1ste druk. Paperback. Met foto's en bibliografie. 199 pag.
10.00 Euro
Bruggen, Carry van. - Avontuurtjes.
A'dam, Querido, 1922. 1ste druk. Oorspr. verguld linnen (rug licht verkleurd). 260 pag.
14.00 Euro
Bruggen, Carry van. - Eva.
A'dam, Querido, 1927. Tweede druk.In verguld linnen gebonden. Hardcover. Onafgesneden. 250 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bruijn, Cor. - De zaadsjouwers.
Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1935. 1ste druk. Linnen. Naam op schutblad. 326 pag.
15.00 Euro
Brulez, Raymond. - De verschijning te Kallista.
Amsterdam: Meulenhoff, 1953. 1e druk. In linnen gebonden met stofomslag. 133 pag.
10.00 Euro
Brusse, M.J. - De boef Matheus Otto.
Haarlem, De Gulden pers, 1946. Eerste druk. Half linnen. 240 pag.
10.00 Euro
BUDDINGH' C. & OTTO DICKE. - De meewarige kruipers. Avonturen van Spekkie en Bekkie
Dordrecht, Dijls Uitgeverij', 1983. Eerste druk. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 118 pag.
10.00 Euro
Buddingh', C. - Leve het bruine monster.
En andere schrifturen. A'dam, De Bezige Bij, 1969. 1ste druk. Paperback. 224 pag.
10.00 Euro
Buddingh', C. - Mijn katten en ik.
Nijmegen, Cadans, 1988. 1ste druk. Paperback. 133 pag.
10.00 Euro
Buddingh', C. - Misbruik wordt gestraft.
A'dam, Bezige Bij, 1967. 1ste druk. Paperback. 156 pag.
10.00 Euro
Buddingh', C. - Een mooie tijd om later te worden. Dagboeknotities deel 4.
Amsterdam , De Bezige Bij, 1978. 1ste druk. Paperback. 301 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Buddingh', C. - Verveling bestaat niet.
Nieuwe dagboeknotities. A'dam, De Bezige Bij, 1972. 1ste druk. Paperback. 283 pag.
11.00 Euro
Buddingh', C. - Wat je zegt ben je zelf.
Dagboeknotities. A'dam, De Bezige Bij, 1970. 1ste druk. Paperback. 283 pag.
10.00 Euro
Bunker Hill. - Bunker Hill. Tijdschrift met literatuur. Nummers 1, 3 tot en met 8, 10 tot en met 12 + 12 A + 19. Totaal : 10 nummers.
Amsterdam, Thomas Rap. Oktober 1997 - augustus 2002. Oorspronkelijke omslagen.
25.00 Euro
Burssens, Gaston. - Verzameld proza.
Antw/A'dam, Elsevier/Manteau, 1981.1ste druk. Linnen met stofomslag. 679 pag.
10.00 Euro
Busken Huet, C.D. - Een vastgeraakte lokomotief.
Een portret in brieven. uitgekozen en van aantekeningen voorzien door Olf Praamstra. A'dam/Antw., Veen, 1997. Linnen met stofomslag. 318 pag. - In nieuw staat.
10.00 Euro
Büch, Boudewijn. - Eenzaam. Eilanden, tweede deel.
A'dam./Antw., Atlas, 1992. 1ste druk. Paperback. 208 pag. kuri
14.00 Euro
Büch, Boudewijn. - Het geheim van Eberwein.
Amsterdam, Arbeiderspers, 2003. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 195 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Büch, Boudewijn. - Weerzien.
A'dam, De Arbeiderspers, 1984. 1ste druk (handelseditie). Met foto's Klaas Poppe. Paperback. 98 pag.
15.00 Euro
Calcar, Elise van. - Gevleugelde zaden. Ideeën van beroemde denkers.
Nijmegen, Blomhert & Timmerman, 1876. Verguld linnen. Geïll. Met ex libris voorin. 396 pag.
18.00 Euro
Cals, J.M.E.Th. - Het Westeinder handschrift.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1978. Linnen. Oplage 175 genummerde exemplaren; dit exemplaar is ongenummerd. Typogr. verz. Frits Stoepman. 44 pag. - Leeflang 110.
16.00 Euro
Campert, Remco., Claus, Hugo., Dis, Adriaan van., Hart, Maarten 't., Komrij, Gerrit., Minco, Marga., Mulisch, Harry. ; Zwagerman, Joost. - De Schrijver een literaire estafette.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2000. Linnen met stofomslag. 171 pag.
10.00 Euro
Campert, Remco. - Campert compleet.
[Alle dagen feest; De jongen met het mes; Een ellendige nietsnut; Nacht op de kale dwerg; Hoe ik mijn verjaardag vierde; Twee verhalen]. A'dam, De Bezige Bij, 1971. 1ste gecomb. druk. Linnen met stofomslag. 670 pag.
10.00 Euro
Campert, Remco. - Hoe ik mijn verjaardag vierde.
A'dam, De Bezige Bij, 1969. 1ste druk. Paperback (LRP 308). 189 pag.
10.00 Euro
Carmiggelt, S. - 100 Dwaasheden.
A'dam, De Arbeiderspers, 1946 (vierde druk). Oorspr. omslag (vlekje). 256 pag.
11.00 Euro
Carmiggelt, S. - 127 kleinigheden.
Een stoet van dwergen. Mooi weer vandaag. Je blijft lachen. Den Haag/Antwerpen, Nederlandse Boekenclub, z.j. Linnen met stofomslag. 376 pag.
11.00 Euro
Carmiggelt, S. - Allemaal onzin.
A'dam, De Arbeiderspers, 1947. 1ste druk. Oorspr. omslag. 240 pag. - Goed exemplaar.
12.00 Euro
Carmiggelt, S. - Allemaal onzin.
A'dam, De Arbeiderspers, 1947. 1ste druk. Oorspr. omslag. 240 pag. - Goed exemplaar.
10.00 Euro
Carmiggelt, S. - Allemaal onzin.
A'dam, De Arbeiderspers, 1947. 1ste druk. Oorspr. omslag (minimaal vouwtje). 240 pag. - Goed exemplaar.
10.00 Euro
Carmiggelt, S. - Carmiggelt Speciaal.
Uitgave van het Parool. 1973. M.m.v. Kees Brusse, Simon Carmiggelt, Ko van Dijk, Wim Ibo, Henri Knap, Jeanne Roos, Peter van Straten en Ellen Vogel. 19 x 19 cm. Oorspr.omslag + plaatje.
10.00 Euro
Carmiggelt, S. - Johan Justus Jacob.
A'damse Boek- en Courantmij, 1941. 1ste druk. Half linnen. 213 pag.
14.00 Euro
Carmiggelt, S. - Trio voor één hand.
127 verhalen ontleend aan Poespas, Mijn moeder had gelijk en Welverdiende rust.A'dam, De Arbeiderspers, 1986. Tekeningen Peter Vos. 340 pag.
10.00 Euro
Chabot, Bart. - Duingheest.
A'dam, De Bezige Bij. 1989. Oorspr. omslag. 34 pag. * Nieuwjaarsgeschenk. Oplage 475 genummerde exemplaren.
10.00 Euro
Chabot, Bart. - Duingheest. Novellen.
Amsterdam, Bezige Bij, 1990. Eerste druk. Paperback / Softcover. 121 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Chantepie de la Saussaye, P.D. - Het leven van Nicolaas Beets.
Met een volldige lijst zijner geschriften. Haarlem, Bohn, 1904. 1ste druk. Half linnen. Onafgesneden. Met sluittouwtjes. Naam op schutblad. Papieren titellabel op rug beschadigd. VIII + 342 pag.
10.00 Euro
Chantepie de la Saussaye, P.D. - Portretten en kritieken.
Haarlem, erven F. Bohn, 1909. Linnen. VI, 367 pag. Naam op schutblad.
10.00 Euro
Claes, Ernest. - Het leven van HERMAN COENE. Het kind.
A'dam, P.N. van Kampen & Zoon,z.j. 21,5 x 18 cm. Linnen [licht smoezelig]. Onafgesneden. 255 pag.
17.00 Euro
Claes, Ernest. - Van den os en den ezel.
Antwerpen - Gent - Brussel - Leuven, Standaard-Boekhandel, 1927. Or. omslag. 181, (7) pag.
10.00 Euro
Claus, Hugo. - Georg Faust. Libretto voor een opera van Konrad Boehmer.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1985. Eerste druk. Paperback. 98 pag.
12.00 Euro
Claus, Hugo. - In Kolonos. Een bewerking van Sophocles' Oidipoes in Kolonos.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1986. Eerste druk. Paperback. 57 pag.
10.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
14.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
12.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
12.00 Euro
Claus, Hugo. - Karel Appel, schilder.
A'dam, Strengholt, 1964. 1ste druk. Karton (omslag Karel Appel). Illustr. Mammoetreeks no. 25. 160 pag.
12.00 Euro
Claus, Hugo. - Het laatste bed.
A'dam, Bezige Bij, 1998. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 77 pag. - In nieuw staat.
10.00 Euro
Claus, Hugo. - Natuurgetrouw. Schetsen, verhalen, fabels, greguéria's, metamorphoses, dialogen, overwegingen, allegorieën, dagboekbladen, een reisbeschrijving, drie gedichten en een brief.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1954. 1ste druk. Linnen met licht ongave stofomslag. Tekst op schutblad. 106 pag.
30.00 Euro
Claus, Hugo. - Première.
Arnhem, Van Loghem Slaterus, 1958. 1ste druk. Oorspr. omslag. Geïll. 108 pag. * Bevat ook bijdragen van Han Bentz van den Berg, Coen Flink, B. Stroman e.a.
10.00 Euro
Claus, Hugo. - Het schommelpaard. Een kwalijke comedie.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1988. Eerste druk. Paperback. 89 pag.
10.00 Euro
Claus, Hugo. - Verhalen.
A'dam, Bezige Bij, 1999. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 552 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Cohen, Alexander. - Brieven 1888 - 1961.
Bezorgd door Ronald Spoor. Amsterdam, Prometheus, 1997.In linnen gebonden. Hardcover. Met leeslint. 1009 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Columbus. - Columbus. Literair cultureel maandblad voor jongeren. Eerste jaargang.
Amsterdam, october 1945 - september 1946. De twaalf afleveringen van de eerste jaargang in rood blind linnen gebonden ( de omslagen zijn meegbonden). In totaal 360 pag.
20.00 Euro
Coninck, Herman de. - Over Marieke van de bakker.
Schoten, Hadewych, 1987. Paperback. Eerste druk. Naam voorin. 215 pag.
10.00 Euro
Coninck, Herman de. - Het Proza. Deel 1 en 2.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2000. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. In cassette, Twee delen: 701 en 864 pag. Een hoek van deel 2 minimaal gedeukt evenals een hoek van de cassette. KEURIGE SET
35.00 Euro
Coolen, Antoon. - De Glimlach van het Gooi.
Rede uitgesproken bij de opening van de tentoonstelling 'Schrijvers in het Gooi' (22 augustus 1953). Oorspr.omslag. Oplage 525 exx. 16 pag. KEURIG EXEMPLAAR
24.00 Euro
Coolen, Antoon. - Moeder Marjanne's kerstfeest. Een kerstverhaal.
Amsterdam, Het Wereldvenster, 1948. 19,5 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in kleur van Henk Krijger.24 pag.
10.00 Euro
Couperus - Veen, L.J. - Bloemlezing uit hun correspondentie.
Utr./Antw., Veen, 1987. Linnen met stofomslag. 271 pag. * Bezorgd, ingeleid en van aantekeningen voorzien door H.T.M. van Vliet. Met een groot aantal illustraties en fascmile's van documenten. In de annotaties worden voor het eerst opgaven verstrekt van oplage- en verkoopcijfers van Couperus' romans.
10.00 Euro
Couperus, Louis - Bastet, Frédéric. - Waarde heer Veen. Brieven van Louis Couperus aan zijn uitgever (1902 - 1919) ingeleid en van aantakeningen voorzien door F.L. Bastet. (Deel 1).
s-Gravenhage, Nederlands Letterkundig Museum. 1977. Linnen. 2'51 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Couperus, Louis. - Antiek toerisme.
Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1911. Linnen (licht ongaaf). Naam op schutblad. 221 pag.
165.00 Euro
Couperus, Louis. - Fantasia.
A'dam, L.J.Veen, 1942. 1ste druk. Half linnen. 128 pag.
10.00 Euro
Couperus, Louis. - Il Imago.
Uit de bundel 'Korte Arabesken (1911)'. A'dam, Wereldbibliotheek, 1945. 1ste druk. Oorspr.omslag. 30 pag.
18.00 Euro
Couperus, Louis. - Il Imago.
Uit de bundel 'Korte Arabesken (1911)'. A'dam, Wereldbibliotheek, 1945. 1ste druk. Oorspr.omslag (verkleurd). 30 pag.Naam op schutblad.
10.00 Euro
Couperus, Louis. - Il Imago.
Uit de bundel 'Korte Arabesken (1911)'. A'dam, Wereldbibliotheek, 1945. 1ste druk. Oorspr.omslag (klein kreukje). 30 pag.
14.00 Euro
Couperus, Louis. - Nagelaten werk.
Bijeengebracht door Richard Erbe. Assen/A'dam, Van Gorcum, 1975. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 205 pag.
10.00 Euro
Couperus, Louis. - Het Snoer der Ontferming en Japansche Legenden.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1924. 1ste druk. Gedec. linnen (deels licht verschoten). 271 pag.
33.00 Euro
Couperus, Louis. - Wereldvrede.
A'dam, Veen, (1895). 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. 379 pag. Rug heel licht verschoten, GOED EXEMPLAAR Van Vliet, pag 162 - nr. 4.
25.00 Euro
Couperus, Louis. - Wereldvrede.
A'dam, Veen, 1912. Derde druk. Oorspr. linnen (bandontw. B.W. Wierink). 215 pag.
14.00 Euro
Couperus, Louis. - Xerxes oder der Hochmut.
Aus der Büchern der ironischen Geschichte. Einzig berechtigte Übertragung von Else Otten. Berlin, Wilhelm Borngräber, z.j. Half linnen. 276 pag.
30.00 Euro
CREMER, JAN - LUIJTERS, GUUS. - Jan Cremer in beeld.
Amsterdam, Loeb Uitgevers, 1985. Groot formaat paperback. Met foto's. 272 pag. Met het originele buikbandje. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Cremer, Jan. - Jongensleed.
Amsterdam, Budgetboeken, 1988. Oorspronkelijke omslag, geniet. Oblong: 9,5 x 13,5 cm. 96 pag. Met gesigneerde opdracht van Jan Cremer.
35.00 Euro
Cremer, Jan. - Made in USA.
A'dam, De Bezige Bij, 1969. 1ste druk. Paperback. Met zowel voor als achter het boek de 4 illustraties. 247 pag.
14.00 Euro
Cremer, Jan. - Made in USA.
A'dam, De Bezige Bij, 1969. 1ste druk. Paperback. Met zowel voor als achter het boek de 4 foto-illustraties (3 hebben losgelaten). 247 pag.
11.00 Euro
Cremer, Jan. - Tropen.
A'dam, Loeb & Van der Velden, 1980. Linnen met stofomslag. 48 pag.Nieuwsjaarsgeschenk in oplage van 500 exx. *** Gesigneerd met opdracht. BIJGEVOEGD: Gedrukte kaart van de uitgever waarop excuses wordt aangeboden voor het late verschijnen van deze uitgave. Deze kaart is door Cremer zelf nogmaals voorzien van signatuur, datering en meer uitgebreide opdracht aan de ontvanger van dit exemplaar.
65.00 Euro
Daisne, Johan. - Lantarenmuziek.
Een nieuwe bundel filmatiek. Antw., De Nederlandsche Boekhandel, 1957. 1ste druk. Oorspr. omslag (ontw. Eugeen Hermans). Onafgesneden. Met afbeeld. 238 pag.
10.00 Euro
Daisne, Johan. - Van Nitsjevo tot Chorosjo.
Tien eeuwen Russische literatuur. Bruss. Electa, 1948. 1ste druk. Oorspr. omslag (rug besch.). 471 pag.
10.00 Euro
Dam, Johannes van. - Twee handen op één buik. Bellettrie en gastronomie bij Nijgh & Van Ditmar. Met een keuze uit historische recepten voor de feestdagen.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1998. Verspreid onder relaties en vrienden van Nijgh en Van Ditmar; 32 pag. Geniet.
10.00 Euro
Daum, P.A. - Gerard Termorshuizen. - P.A. Daum. Journalist en romancier van Tempo Doeloe.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1988. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 632 pag. Met een enekele onderstreping wel een MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
David, Vinco. - Mannenharem. Vertelling van de 1002e nacht.
Amsterdam, Van Gennep, 2006. Eerste druk. 21,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 238 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Deken, Aagje., Wolff, Betje., Wolff, Betje en Deken, Aagje Naber, Johanna W.A. ; Naber, Johanna W.A. - Betje Wolff en Aagje Deken.
A'dam, Meulenhoff, 1913. 1ste druk. Linnen. Illustr. 287 pag.
12.00 Euro
Dekkers, Midas. - Gekorven diertjes.
Heusden, Aldus Uitgevers, 1983. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Illustr. Han van Hagen. 72 pag.
10.00 Euro
Dekkers, Midas. - Lichamelijke oefening.
Amsterdam, Contact. 2006. Eerste druk. Paperback met flappen. Softcover. 24 x 17 cm. Met illustraties in z/w. 351 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Diepstraten, Johan. (ed.) - Over Gerrit Komrij. Beschouwingen en interviews.
's-Grav., BZZTôH, 1982. 1ste druk. Paperback. 308 pag.
10.00 Euro
Doeve, J.F. & Werumeus Buning, J.W.F. - Antwerps' Prentenboek.
Met een woord vooraf van Lode Bakelmans. Rott., Ad. Donker, 1952. 1ste druk. Linnen. Met gesigneerde opdracht door de schrijver. Illustr. J.F. Doeve. 88 pag.
10.00 Euro
Droste-Hülshoff, Annette von. - Gesammelte Schriften in zwei Bänden. Mit einer Einleitung von Levin Schücking.
Essen, Phaidon Verlag, o.J. Halbleder. 711/624 S. * Guter Zustand.
18.00 Euro
Dubois, Pierre H. - Brief aan P.G.J. Korteweg (redactie NRC).
Een vel. In inkt, gesigneerd. Alleen recto. 25,5 x 20,5 cm. Gedateerd 12/3 '42. Over de poëzie van Dubois.
45.00 Euro
Dubois, Pierre H. - Brief aan P.G.J. Korteweg (redactie NRC).
Een vel. In inkt, gesigneerd. Recto en verso. 25,5 x 21 cm. Gedateerd 20 oct. 1940. Brief over een verbroken relatie en recensies.
65.00 Euro
Duyn, Roel van. - Het witte gevaar. Een vademekum voor provos.
A'dam, Meulenhoff, 1967. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 216 pag.
10.00 Euro
Eeden, Ed van. - Boekenwurmen & ander ongedierte. Over de omgang met boeken.
Utrecht/Antwerpen, Kosmos - Z&K, 1992/93. Uitgegeven tgv de jaarwisseling. in linnen gebonden (niet in de handel). Oplage 2000 exx. 77 pag.
14.00 Euro
Eeden, Frederik - Jan Fontijn. - Tweespalt. Het leven van Frederik van Eeden.
A'dam, Querido, 1990. 1ste druk. 24,5 x 16,5 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 598 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
17.00 Euro
Eeden, Frederik van. - De blijde wereld. Reden over mensch en maatschappij.
Amsterdam, Versluys, 1903. Eerste druk. Met houtsneden G.Rueter. In linnen gebonden. Vlekje op voorplat. Hardcover. 376 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Eeden, Frederik van. - De blijde wereld. Reden over mensch en maatschappij.
Amsterdam, Versluys, 1903. Eerste druk. Met houtsneden G.Rueter. In linnen gebonden. Klein tekstje van Cor Bruijn (van Sil)op eerste pagina. Hardcover. 376 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Eeden, Frederik van. - De broeders.
Tragedie van het recht. A'dam, W. Versluys, 1894. 1ste druk. In linnen (vlekjes) gebonden. Hardcover. Onafgesneden. 253 pag.
12.00 Euro
Eeden, Frederik van. - De kleine Johannes tweede deel.
A'dam, W.Versluys, 1905. 1ste druk. Linnen. 216 pag.
12.00 Euro
Eeden, Frederik van. - De kleine Johannes. Derde deel
A'dam, W.Versluys, 1906. 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. 355 pag.
14.00 Euro
Eeden, Frederik van. - Paul's ontwaken.
Met portret naar een tekening van Marie Cremers. A'dam, Versluys, 1913, derde duizend. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 95 pag.
12.00 Euro
Eeden, Frederik van. - Paul's ontwaken. Met portret naar een tekening van Marie Cremers. Vijfde duizend
A'dam, Versluys, 1914. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 95 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Elsschot, Willem. - Tsjip en De Leeuwentemmer. Roman in 2 episoden. Ingeleid door marnix gijsen.
New York, Querido, 1943. In linnen gebonden. Hardcover. 224 pag. GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Elsschot, Willem. - Zwijgen kan niet verbeterd worden. Ongebundelde teksten.
Samenst. A. Kets-Vree. A'dam/Borsbeek, Loeb & Van der Velden/Baart, 1979. 1ste druk. Linnen met minimaal ongave stofomslag. 176 pag.
10.00 Euro
Emants, Marcellus. - In de praktijk.
Blijspel in één bedrijf. A'dam, Van Holkema, 1903. 1ste druk. Oorspr. omslag. Onafgesneden. 59 pag.
10.00 Euro
Enquist, Anna. - De ijsdragers.
CPNB, 2002. Linnen met stofomslag en leeslint. 96 pag. Boekenweekgeschenk. Nummer 14 van de 200 speciaal gebonden en genummerde exemplaren in linnen. Als nieuw.
100.00 Euro
Erens, Frans. - Toppen en hoogten. Litteraire kritieken.
Roermond, Romen, (1922). Eerste druk. Oorspronkelijke omslag (deels verkleurd). 213 pag..
17.00 Euro
Erens, Frans. - Toppen en hoogten. Litteraire kritieken.
Roermond, Romen, (1922). Eerste druk. Oorspronkelijke omslag (deels verkleurd). Hoek geknipt uit schutblad. 213 pag..
10.00 Euro
Eyck, P.N. van. - Opgang.
Rott., Brusse, 1918. 1ste druk. Oorspr. omslag (bandontw. S.H. de Roos). Onafgesneden. 87 pag.
10.00 Euro
Ferron, Louis. - Hier ligt Boot.
Haarlem, Becht, 1998. Eerste druk. Paperback. 115 pag.
10.00 Euro
Fokkema, Redbad. L.K. - RLKF Komplot voor een vijftiger.
Utrecht, 1988. Paperback. Oplage 375 exx. 103 pag. * Ter gelegenheid van de vijftigste verjaardag van Redbad Fokkema.
12.00 Euro
Forum. - Forum 1ste jaargang, No. 1.
Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1932. Oorspronkelijke omslag. 76 pag.
12.00 Euro
Genderen Stort, Reinier van. & Komrij, Gerrit. - Het chemisch huwelijk.
Toneelspel in vijf bedrijven. Gevolgd door recensies en intervieuws. A'dam, Arbeiderspers, 1983. 1ste druk. Paperback (omslagontw. Anthon Beeke). 163 pag.
11.00 Euro
Gerhardt, Ida G.M. - Courage! Brieven bezorgd door Ben Hosman & Mieke Koenen.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 2005. Linnen met stofomslag. 792 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Gezelle, Guido - Bruning, Henri. - Guido Gezelle, de andere.
Antw., De Sikkel/'s-Grav., Daamen, 1954. 1ste druk. Linnen. 373 pag.
14.00 Euro
Gilliams, Maurice. - De man voor het venster.
Aantekeningen. A'dam, J.M. Meulenhoff, 1943, 1ste druk. Linnen. Met portret. 279 pag.
10.00 Euro
Giphart, Ronald. Elsen, Eric van den. - Heldinnen.
Amsterdam, Podium, 2003. Eerste druk. Gebonden. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Giphart, Ronald. - Het leukste jaar uit de geschiedenis van de mensheid. Persoonlijke kroniek 2001.
A'dam, Arbeiderspers, 2002. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 247. 328 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Giphart, Ronald. - Het leukste jaar uit de geschiedenis van de mensheid. Persoonlijke kroniek 2001.
A'dam, Arbeiderspers, 2002. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 247. 328 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Grevelingen, H. van. - Verzameld werk.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1998. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Dundruk. 564 pag. - In nieuw staat.
12.00 Euro
Grootendorst, Martijn & Jan Wieger van den Berg. - Br. o. Nr. Brieven met postzegels naar De Brief van Vermeer.
Arnhem, Gemeenschap Beeldende kunstenaars,1997 22,5 x 11 cm. Gebonden. Hardcover. 14 schrijvers en 14 vormgevers schreven en gaven vorm aan de brief die het meisje van Vermeer leest. Boekje met 14 enveloppen, waarin 14 brieven. Op de brieven voor deze gelegenheid ontworpen postzegels en bij elke brief een postzegelvel. Medewerkende schrijvers: H.H.ter Balkt, Eric de Kuyper, Lydia Rood, Th.Verbogt, Jan Siebelink e.a. Vormgevers zijn o.a. Frank Bezemer, Kees Goudzwaard, Pieter Becks, Rinke Nijburg. ALS NIEUW
44.00 Euro
Grunberg, Arnon en Hanco Kolk. - Van Istanbul naar Bagdad.
Amsterdam, Podium, 2010. Paperback / Softcover.
11.00 Euro
Grunberg, Arnon. ; jagt, Marek van der. - Gstaad 95-98.
Breda, De Geus, 2002. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. 316 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Grunberg, Arnon. - Figuranten.
A'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1997. 1ste druk. Paperback. 300 pag.
10.00 Euro
Grunberg, Arnon. - Ingoh Biegmann, de ontdekker van talent. Kort verhaal in het boekje:' Oudergewoonte. De Joodse traditie in verhalen '.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1998. Eerste druk. Paperback / Softcover. 141 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Grunberg, Arnon. - De Joodse messias.
Amsterdam, Lebowski, 2008. 25 x 20 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met leeslint. 462 pag. With picture. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Grunberg, Arnon. - De joodse messias. ( Omslag met de pelikaan).
Amsterdam, Vassallucci, 2004. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. 494 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Haan, Jacob Israël de - De Engelbewaarder. - Jacob Israël de Haan correspondent in Palestina 1919 - 1924. De Engelbewaarder deel 23.
Samenstelling Ludy Giebels. A'dam, De Engelbewaarder, 1981. 1ste druk. Paperback. Illustr. 215 pag.
10.00 Euro
Haan, Jacques de. - Talking Shop.
Bussum, F.G. Kroonder, 1946. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 750 genummerde exx. alleen voor vrienden en relaties van de uitgeverij. 61 pag.
10.00 Euro
Haarsma, Menno van. - Drie getuigen.
Roman. (Utrecht), De Bezige Bij, 1944. 1ste druk. Oorspr. omslag. Onafgesneden.Oplage 525 genummerde exx. [ nr. 206]. Quousque Tandem No. 10. De Jong 353. 136 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Haasse, Hella S. - Een kom water een test vuur.
A'dam, Moussault, 1959. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 155 pag.
12.00 Euro
Hanlo, Jan. - Go to the mosk. Brieven uit Marokko.
Amsterdam, Van Oorschot, 1971. Eerste druk. Paperback. 92 pag.
10.00 Euro
Hart, Maarten 't. - De daverdreun.
Antwerpen, Uitgeverij Voetnoot. 2002.Paperback met flappen. Softcover. 16,5 x 16,5 cm. 96 pag. Met foto's. Met achteraan een cd. ALS NIEUW
38.00 Euro
Hart, Maarten 't. - Ik had een wapenbroeder.
Door Martin Hart. A'dam, De Arbeiderspers, 1973. 1ste druk. Paperback. Lichte gebruikssporen. 191 pag.
15.00 Euro
Hart, Maarten 't. - Mozart en de anderen.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2006. In linnen gebonden met stofomslag. 268 pag. Gesigneerd. Geen CD.
14.00 Euro
Hart, Maarten 't. - Ongewenste zeereis.
Essays. A'dam, De Arbeiderspers, 1979. 1ste druk. Paperback. Synopsis. Naam op schutblad. 254 pag.
11.00 Euro
Hart, Maarten 't. - De vrouw bestaat niet.
A'dam, De Arbeiderspers, 1982. 1ste druk. Paperback. 158 pag.
10.00 Euro
Havenaar, Ronald & Hermans, Willem Frederik. - Muizenhol. Nederland volgens Willem Frederik Hermans.
Amsterdam, G.A. van Oorschot, 2003. Eerste druk. Paperback. 216 pag. NIEUW
12.00 Euro
Heeresma, Heere. - Een vete met Fernad Auwera.
Amstelveen, Victor et Embargo, 1982. Oplage 500 exx. 48 pag.
10.00 Euro
Heeresma, Heere. - Zingend langs de straten. ELITE EDITIE
A'dam, Gerard Timmer, 1989. 1ste druk. Linnen. met een tekening van Faber Heeresma. Oplage 1000 exx. 51 pag. Dit is een genummerd en door Heere Heeresma gesigneerd exemplaar van de Elite editie.
15.00 Euro
Heijden, A.F.Th. van der. - A.F.Th., 25 jaar schrijven. Revisor 30. 2003, nummer 5/6.
A'dam, Querido, 2003, . Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag.
12.00 Euro
Heijermans, Herman. - Toneelwerken.
A'dam, G.A. Van Oorschot, 1965. 1ste druk. Linnen met stofomslagen (licht ongaaf). 3 banden. 2392 pag.
15.00 Euro
Heijermans, Herman. - Toneelwerken.
A'dam, G.A. Van Oorschot, 1965. 1ste druk. Linnen. 3 banden. 2392 pag.
13.00 Euro
Helman, Albert. - Het eind van de kaart.Journaal van een kleine ontdekkingstocht in twee binnenlanden. Anno 1955.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1980. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.62. 216 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Helman, Albert. - De kostbare dood.
Hilversum, Rozenbeek en Venemans Uitg., 1936. 23,5 x 15 cm. Oorspr. omslag. De Vrije Bladen, jrgng.13, no.1. 32 pag.
12.00 Euro
Helman, Albert. - Het vlas en de beuk.
(Een ware fabel). Zutphen, Bürhmann-Ubbens papier, 1986. 1ste druk. Oorspr.omslag. Vormgeving en tekeningen Dick Dooijes. 43 pag.
10.00 Euro
Henkes, Robert-Jan. & Bindervoet, Erik. - Vertaliaans liedboek.
Utrecht, Stichting De Roos, 2009. 20 x 21 cm. In halflinnen gebonden (Japanse bindwijze). Hardcover. Met fraaie illustraties in kleur. Met CD. Oplage 175 genummerde exemplaren. ALS NIEUW
55.00 Euro
HERMANS - BENDERS, RAYMOND J. & SMULDERS, WILBERT. - Apollo in Brasserie Lipp. Bespiegelingen over Willem Frederik Hermans
Amsterdam, De Bezige Bij / Willem Frederik Hermans Instituut, 2001. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. 251 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hermans - Dupuis, Michel. - Hermans' dynamiek.
De romanwereld van W.F. Hermans. 's-Grav., BZZToH, 1985. Paperback. 346 pag.
14.00 Euro
Hermans - Janssen, Frans A. - Scheppend nihilisme.
A'dam, Loeb & van der Velden, 1979. 1ste druk. Paperback. 346 pag. * Interviews samengesteld door Frans A.Jansen.
15.00 Euro
Hermans - Janssen, Frans A. - Scheppend nihilisme.
A'dam, Loeb & van der Velden, 1979. Tweede druk. Linnen met stofomslag. 346 pag. * Interviews samengesteld door Frans A.Jansen.
15.00 Euro
Hermans - Morriën, Adriaan. & Morriën, Adriaan. - De gruwelkamer van W.F. Hermans of Ik moet altijd gelijk hebben.
A'dam, Bezige Bij, (1955). 1ste druk. 20,5 x 12 cm. Oorspr.omslag. 45 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. & Müller, John. - Het literaire drinkboek.
Een mousserend bloemlezing uit de wereldliteratuur door John Müller met een voorbeschouwing van Willem Frederik Hermans + 25 hartige geheimen van Johannes van Dam. Amsterdam, De Bijenkorf, 1986. Paperback. 234 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. & Reve, Gerard. - Verscheur deze brief! Ik vertel veel te veel.
Amsterdam, Bezige Bij, 2008. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 315 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. & Ruiter, Frans en Wilbert Smulders (red.). - Alleen blindgeborenen kunnen de schrijver verwijten dat hij liegt. Over het schrijverschap van Willem Frederik Hermans.
Amsterdam, De Bezige Bij. 2009. Eerste druk. Paperback / Softcover. 237 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. Claus, Hugo. - Toelichting bij een test (Hermans) & Schola Nostra (Claus). In Podium 58, jaargang 1960 - 1961, no.4.
Amsterdam. Oorspr. omslag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik., Hermans, Willem Frederik - Reve, Gerard., Oorthuys, Cas., Reve, Gerard. & Antonissen, Bertus G. - Een anekdote.
Tekst Bertus G. Antonissen. Rotterdam, Cremers, 1988. 1ste druk. Oorspr. omslag. Met foto's door Cas Oorthuys. 60 pag. FRAAI EXEMPLAAR
40.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Au pair.
A'dam, Bezige Bij, 1989. 1ste druk. Paperback. 416 pag.
11.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Blokker en Bommel. In Podium, 18e jaargang nummer 2/3.
Amsterdam,1963. Oorspr. omslag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Boze brieven van Bijkaart.
A'dam, De Bezige Bij, 1977. 1ste druk. Paperback. 408 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Filip's sonatine.
A'dam, Bezige Bij, 1980. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 56 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Een foto uit eigen doos.
Doos met 36 bijzondere foto's van WFH (formaat 15 x 21cm) voorzien van bijschriften en inlegblad met toelichting. A'dam, Thomas Rap, 1994. Genummerde oplage van 1500 exemplaren. NIEUW
29.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Een foto uit eigen doos.
Doos (minimaal ongaaf) met 36 bijzondere foto's van WFH (formaat 15 x 21cm) voorzien van bijschriften en inlegblad met toelichting. A'dam, Thomas Rap, 1994. Genummerde oplage van 1500 exemplaren.
27.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Geyerstein's dynamiek.
A'dam, De Bezige Bij, 1982. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 57 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Geyerstein's dynamiek.
A'dam, De Bezige Bij, 1982. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 57 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Gitaarvissen en banjoklokken.
A'dam, Thomas Rap, 1991. 1ste druk. Linnen. Oplage 1100 exx. Typ. verz. Frans A. Janssen. 68 pag. NIEUW
45.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Een heilige van de horlogerie.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1987. 1ste druk. Paperback. 219 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Herinneringen van een engelbewaarder.
De wolk van niet weten. A'dam, De Bezige Bij, 1971. 1ste druk. Paperback. 394 pag.
16.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Houten leeuwen en leeuwen van goud.
A'dam, De Bezige Bij, 1979. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Stofomslag aan bovenrand licht ongaaf. 399 pag.
18.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Houten leeuwen en leeuwen van goud.
A'dam, De Bezige Bij, 1979. 1ste druk. Paperback. 399 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Ik draag geen helm met vederbos.
A'dam, De Bezige Bij, 1979. 1ste druk. Paperback. 407 pag.
12.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Het knipselbureau. In Podium, jaargang 8:1, pag. 13-29. Nooduitgave.
Amst., jan./febr. 1952. Oorspr. omslag. 64 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Het lek in de eeuwigheid.
Utrecht, Motion, z.j. Oorspr.omslag. Motion Mini pocket 004. * Dit verhaal verscheen eerder in de bundel 'Moedwil en misverstand'.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Monoloog van een Anglofoob. In Podium, 18e jaargang nummer 4.
Amsterdam,1964. Oorspr. omslag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Periander.
A'dam, De Bezige Bij, 1974. 1ste druk. Paperback. 94 pag.
12.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Podium. 17e jaargang. Nr 9 - 10. September 1963. Met o.a. fragmenten: Dinky Toys en Proeve van rustig lesgeven.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - De psychologische test. In Podium 58, vierde jaargang nummer 17/18.
Amsterdam,1960. Oorspr. omslag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Relikwieën en documenten.
Een toespraak. A'dam, De Bezige Bij, 1985. 1ste druk. Oorspr.omslag. 38 pag. MOOI EXEMPLAAR * Toespraak gehouden op 20 april 1985 bij de opening van de nieuwe behuizing van het Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum te Den Haag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Ruisend gruis.
A'dam, Bezige Bij, 1995. 1ste druk. Oorspr.omslag. 109 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Ter herinnering. Met voorwoord van P.F. Thomése.
A'dam, Thomas Rap, 1994/1995. Ter gelegenheid van de jaarwisseling voor vrienden en bekenden van de uitgeverij. Eenmalige oplage van 750 exemplaren. Meerdere, vaak unieke foto's. 40 pag. NIEUW EXEMPLAAR
45.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Uit talloos veel miljoenen.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1981. Paperback. 293 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Waarom schrijven ?
A'dam, De Harmonie, 1984. Tweede druk. Oorspr.omslag. 30 pag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Wittgenstein in de mode en Kazemier niet.
A'dam, Bezige Bij, 1967. Tweede, herziene en uitgebreide druk. Paperback. Naam op schutblad. 96 pag.
12.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Wittgenstein's levensvorm. In Podium jaargang 18, nummer 7/8, pag. 304 t/m 337.
Amsterdam, april/mei 1964. Oorspr. omslag.
10.00 Euro
Hermans, Willem Frederik. - Het wonderkind of een total loss. In Podium, 18e jaargang nummer 2/3.
Amsterdam,1963. Oorspr. omslag (bladzijden laten los) .
10.00 Euro
Herzberg, Abel J. - De man in de spiegel.
Opstellen, toespraken en kritieken. A'dam, Querido, 1980. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 543 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Hildebrand. - Hoe warm het was en hoe ver.
A'dam, Last en Co., 1814 (A'dam, F. Hoes, 1943). 1ste druk. Opl. 250 genummerde exx. op Hollandsch papier bij Joan Bleau te A'dam en in half perkament gebonden door Hendrick Denbinder van Delft. De Jong 387. Onafgesneden. 51 pag.
27.00 Euro
Hildebrand. - Na vijftig jaar. Noodige en overbodige opheldering van de Camera Obscura.
Haarlem, Bohn, 1887. 1ste druk. Oorspr. gedec. linnen, randen verguld. 216 pag.
10.00 Euro
Hillenius, D. - Plaatselijke godjes.
A'dam, Rap, 1972. 1ste druk. Paperback. Naam op schutblad. 103 pag.
10.00 Euro
Hofstra, J.W. - Briefje aan P.G.J. Korteweg.
Een vel. In inkt, gesigneerd. Alleen recto (potloodaantekening op verso). 18,5 x 14 cm. Gedateerd 22-10-41. Over een foto.
20.00 Euro
Hooft, P.C. ; Tricht, H.W. (ed.) . - De briefwisseling van Pieter Corneliszoon Hooft. Deel I: 1599 1630.
Culemborg, Tjeenk Willink, 1976. Cloth with dustwrappers. Illustr. Vol.I: 1599 - 1630, 933 pag. NEW
16.00 Euro
Hooft, P.C. ; Tricht, H.W. (ed.) . - De briefwisseling van Pieter Corneliszoon Hooft. Deel III: 1638 - 1647.
Culemborg, Tjeenk Willink, 1979. Cloth with dustwrappers. Illustr. Vol. III: 1638 - 1647, 869 pag. NEW
20.00 Euro
Hooft, P.C. ; Tricht, H.W. (ed.) . - De briefwisseling van Pieter Corneliszoon Hooft.
Culemborg, Tjeenk Willink, 1976 - 1979. Cloth with dustwrappers. Illustr. 3 Vols.: Vol.I: 1599 - 1630, 933 pag.; Vol. II: 1630 - 1637, 1035 pag.; Vol. III: 1638 - 1647, 869 pag. Omslag van eel 1 minimaal ongaaf anders een set ALS NIEUW
30.00 Euro
Hoornik, Ed. - Drie brieven aan P. Korteweg (redactie NRC).
Gevouwen vel. In inkt, gesigneerd. Alleen recto.21,5 x 14 cm. Gedateerd 30-X-1940.Een vel. In inkt, gesigneerd. Alleen recto. 27,5 x 18 cm. Gedateerd 23-XII-'40.Een vel. In inkt, gesigneerd. Alleen recto. 26,5 x 21 cm. Gedateerd 23-I-1941. Over poëzie-recensies.
70.00 Euro
Hoornik, Ed. - Journalistiek proza en brieven.
A'dam, Meulenhoff, 1974. 1ste druk. Paperback. 288 pag.
10.00 Euro
Houwink, Roel. - Novellen (1920-'22).
Zeist, In Eigen Beheer, 1924. 1ste druk. Opl. 750 exx., waarvan 300 buiten de handel. Oorspr.omslag. 89 pag.
12.00 Euro
Hoyer, George. - 7 stompjes kaars.
(Wormerveer), In den Bloemhof 1944. 1ste druk. Oorspr. omslag. De Jong 408. 50 pag.
11.00 Euro
Hoyer, George. - Simon reist per spoor.
(Wormerveer), In den Bloemhof, 1945. 1ste druk. Oorspr.omslag. De Jong 407. 28 pag.
11.00 Euro
Hunink, Maria., Kloosterman, Jaap., Rogier, Jan. ; Lehning, Arthur. - Voor Arthur Lehning. Over Buonarroti, internationale avant-gardes, Max Nettlau en het verzamelen van boeken, anarchistische ministers, de algebra van de revolutie en schrijvers.
Vele medewerkers: Baarn, Wereldvenster, 1979. Linnen met stofomslag (verkleurd). XII + 527 pag.
10.00 Euro
Hüsgen, Lucas. - Plooierijen van geschik. Roman.
Amsterdam, Querido. 2007. Eerste druk. Paperback / Softcover. 673 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Isaachen-Dudok van Heel, Valborg. - Noorweegsche brieven. 1e en 2e bundel. Versierd door Georg Rueter en Gerarda Rueter-de Lang..
Leiden, E.J. Brill, 1906. 21 cm hoog. In linnen gebonden. Hardcover. VI, 404 pag.
25.00 Euro
Jessurun d'Oliviera, H.U. - Scheppen riep hij gaat van AU.
Tien interviews met: W.F. Hermans, Gerrit Achterberg, Lucebert, Harry Mulisch, Louis Paul Boon, Ricard Minne, Jan Wolkers, Hugo Claus, G.K. van het Reve en Leo Vroman. A'dam, Polak & Van Gennep, 1965. 1ste druk. Paperback. 216 pag.
14.00 Euro
Jonckheere, Karel. - Vraag me geen leugens.
Over (Vlaamse) schrijvers. Antw., Manteau, 1986. 1ste druk. Paperback. 293 pag. * O.a. over Karel van de Woestijne, Stijn Streuvels en Herman Teirlinck.
11.00 Euro
Jong, A.M. de. - De dood van de Patriach.
Een novelle. A'dam, Em. Querido, 1932. 1ste druk. In gedrukt handschrift. Linnen. 120 pag.
14.00 Euro
Jong, Eelke de. - Drama in het bos. Uit het leven van een schaapsherder.
Bussum, Villa, 1982. 1ste druk. Paperback. Met illustr. van Kees de Kiefte. 141 pag.
10.00 Euro
Jong, Oek de. - Cirkel in het gras.
Roman. A'dam, Meulenhoff, 1985. 1ste druk. Linnen met l. besch. stofomslag. 432 pag.
33.00 Euro
Jongstra, Atte. - De multatulianen. 125 Jaar Multatuli-verering en Multatuli-hulde. Bij het 75-jarig jubileum van het Multatuli Genootschap.
Amsterdam, Joost Nijsen, 1985. Paperback. Met illustraties. 263 pag.GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Joyce, James. ; Vandenbergh, John. - Ulysses + Aantekeningen bij James Joyce's Ulysses. In cassette.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1982. Achtste druk in een oplage van 1000 exemplaren. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. 2 delen in originele cassette. 880 + 226 pag. FRAAIE SET
35.00 Euro
Kisling & verhuyck. - Kwelgeest. Roman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 2008. Paperback / Softcover. 359 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Klunder, Bert. - Een lijk kan heus wel even wachten + CD
Amsterdam, Nieuw Amsterdam, 2007. Paperback / Softcover. 263 pag. Met CD.
14.00 Euro
Koeck, Paul. - Berthold 1200.
Roman. Bruss./A'dam, Elsevier Manteau, 1979. 1ste druk. Paperback (licht ongaaf). 261 pag. * Met opdracht van auteur.
12.00 Euro
Koeck, Paul. - Litte.
Hasselt, Heideland. 1964. 1ste druk. Romandebuut. Linnen met stofomslag. 159 pag.
10.00 Euro
Koenen, Marie. - De werken van Marie Koenen. 6 delen: De moeder / De andere, Limburgsche verhalen, De Limburgsche novellen, Het koninkje, De wilde jager en historische verhalen, Stormenland en historische verhalen, De korrel in de voor en wassend graan.
Utrecht Brussel, Het Spectrum. 1949-1952. In linnen gebonden met stofomslagen. 395, 457, 495, 586, 570, 435 pag. GOEDE SET
40.00 Euro
Komrij, Gerrit - Onno Blom. - Het fabeldier dat Komrij heet. Schrijversprentenboek 51.
Amsterdam, de Bezige Bij, 204. Gebonden (karton). Met foto's. 286 pag. NIEUW
15.00 Euro
Komrij, Gerrit., Kooten, Kees van., Warren, Hans., Büch, Boudewijn. ; Maatstaf. - Maatstaf 1984, Nummer 11/12. Gerrit Komrij Speciaal
A'dam, Arbeiderspers, 1984. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met illustr. Met bibliografie. 198 pag. ALS NIEUW * Bevat bijdragen van o.a. Hans Warren, Kees van Kooten en Boudewijn Büch.
10.00 Euro
Komrij, Gerrit., Roels, Hans. & Vermeir, Serge. - Alfama. Lisboa.
Antwerpen, Pandora, 1998. Tekst Gerrit Komrij; Foto's Hans Roels en Serge Vermeir. Orig. wrappers. 79 pag.NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Abele Spelen.
Bewerkt door Gerrit Komrij. 's-Grav., SDU, 1989. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Met foto's. 351 pag.
12.00 Euro
Komrij, Gerrit. - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. 201 pag. - Mooi exemplaar.
10.00 Euro
Komrij, Gerrit. - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. 201 pag. ALS NIEUW
13.00 Euro
Komrij, Gerrit. - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. Naam op schutblad. 201 pag.
11.00 Euro
Komrij, Gerrit. - De buitenkant. Een abecedarium.
A'dam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.200. 201 pag.
11.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Daar is het gat van de deur.
Kritieken en essays. A'dam, Arbeiderspers, 1974. 1ste druk. Paperback (Synopsis). 244 pag.
16.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Daar is het gat van de deur.
Kritieken en essays. A'dam, Arbeiderspers, 1974. 1ste druk. Paperback (Synopsis). 244 pag.
14.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Heremijntijd, Excercities & ketelmuziek.
A'dam, De Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. 121 pag.
10.00 Euro
Komrij, Gerrit. - De klopgeest.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2001. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 239 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Komrij, Gerrit. - De klopgeest.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2001. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 239 pag.
11.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Komrij's Kakafonie oftewel encyclopedie van de stront.
Amsterdam, Bezige Bij, 2006. Eerste druk. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 326 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Het kroost van Aagt Morsebel.
Baarn, Rap, 1981. 1ste druk. Karton. Met illustr. door Fritzi ten Harmsen van der Beek. 55 pag.
79.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Over de bergen.
Roman. A'dam, Arbeiderspers, 1990. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 238 pag.
14.00 Euro
Komrij, Gerrit. - De paleizen van het geheugen.
A'dam, De Harmonie, 1983. 1ste druk. Oorspr. omslag. Met illustr. door Willem van Malsen. 80 pag.
10.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Papieren tijgers.
A'dam, De Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Synopsis. Paperback. 233 pag.
10.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Papieren tijgers.
A'dam, De Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Synopsis. Paperback. Naampje voorin. 233 pag.
10.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Verwoest Arcadië.
A'dam, Arbeiderspers, 1980. 1ste druk in boekvorm. Paperback. Privé-domein 59. 259 pag. Rug licht ongaaf toch GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Komrij, Gerrit. - Verzonken boeken.
A'dam, De Arbeiderspers, 1986. 1ste druk. Paperback. Synopsis. 240 pag. - Goed exemplaar.
12.00 Euro
Kooiman, Geert. - Schrijversgezichten. Dertig auteurs geportretteerd door Geert Kooiman.
Inleiding Aad Nuis. Uitgave bij gelegenheid van het zestigjarig bestaan van de CPNB. A'dam, CPNB, 1990. Linnen. Hardcover. 135 pag. ALS NIEUW * Fraaie en bijzondere portretten van de Nederlandse literatuur-elite.
11.00 Euro
Koolhaas, A. - Andermans huid.
A'dam, G.A. van Oorschot, z.j. Linnen met stofomslag in cassette. 341 pag. * Keuze uit de dierenverhalen, geïllustreerd door Peter Vos.
18.00 Euro
Koolhaas, A. - Andermans huid.
A'dam, G.A. van Oorschot, z.j. Linnen met stofomslag. 341 pag. * Keuze uit de dierenverhalen, geïllustreerd door Peter Vos.
14.00 Euro
Kooten, Kees van. - Hilaria.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 143 pag.
10.00 Euro
Kooten, Kees van. - Hilaria.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur en z/w. 143 pag. ALS NIEUW MET gesigneerde en gedateerde opdracht van Kees van Kooten.
25.00 Euro
Kooten, Kees van. - Koot droomt zich af.
A'dam, De Bezige Bij, 1977. 1ste druk. 1ste druk. Paperback. 154 pag.
11.00 Euro
Kousbroek, Rudy. - Het Oostindisch kampsyndroom.
Anathema's 6. A'dam, Meulenhoff, 1992. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 494 pag.
13.00 Euro
Kousbroek, Rudy. - Het rijk van Jabeer.
Getransformeerde sprookjes met een bijdrage van Joost Roelofz. A'dam, J.M. Meulenhoff, 1984. 1ste druk. Oorspr.omslag (deels verkleurd). 59 pag. Nieuwjaarsgeschenk van de uitgeverij. Niet in de handel.
10.00 Euro
Kousbroek, Rudy. - De waanzin aan de macht. Anathema's 4.
A'dam, Meulenhoff, 1979. 1ste druk. Paperback. 200 pag.
11.00 Euro
Krol, Gerrit. - De kleur van Groningen en andere verhalen.
A'dam, Querido, 1997. 1ste druk. Oorspr.omslag. 46 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kuik, William D. - Twee snoeken.
's-Hertogenbosch, Architectenbureau Wijnen, 1977. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr. 80 pag.
10.00 Euro
Kuik, William D. - Utrechtse notities.
Amsterdam, Meulenhoff, 1970. Linnen met stofomslag. Met tekeningen door de schrijver. 83 pag.
13.00 Euro
L. E. - Levensbeelden.
Utrecht, Ruys, 1915. Versierd linnen. Gebonden. 256 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Last, Jef. - Japan in kimono en overall.
A'dam/Antw, Kosmos, 1960. 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 228 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Leeuw, Aart van der. - Die van hun Leven vertelden.
R'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1934. 1ste druk. Linnen. Tekstje op schutblad. 161 pag.
10.00 Euro
Leopold, J.H. - Proza. Verzen, drama, proza. Verzameld werk II.
Brusse, Van Oorschot, 1952. Linnen met stofomslag. Dundruk. 699 pag.
11.00 Euro
Leopold, J.H. - Proza. Verzen, drama, proza. Verzameld werk II.
Brusse, Van Oorschot, 1952. Linnen met stofomslag. Dundruk. 699 pag.
11.00 Euro
Lubberhuizen, Geert ; Renders, Hans. - Ik heb er slechts één nul af gedaan. Brieven van en aan Geert Lubberhuizen. Samenstelling en inleiding Hans Renders.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2004. Paperback. Softcover. 263 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lucebert. - Kalm aan kinderen, er komt nog wat bij.
Amsterdam/Antwerpen, de Prom, 2004. Eerste druk. Paperback. 143 pag.
10.00 Euro
Maanen, Willem G. van. - De dierenhater.
A'dam, Em. Querido, 1960. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 145 pag.
11.00 Euro
Man, Herman de. - De barre winter van negentig.
Baarn, Bosch & Keunig, 1936. 1ste druk. Linnen. 240 pag.
10.00 Euro
Marsman - Lehning, Arthur. - Marsman en het expressionisme.
Den Haag, Boucher, 1959. 1ste druk. Oorspr. omslag (ontw. J. Kuiper). Illustr. 64 pag.
10.00 Euro
Marsman - Lehning, Arthur. - De vriend van mijn jeugd.
Herinneringen aan H. Marsman. 's-Grav., Bandung, W.Van Hoeve, 1954. 1ste druk. Linnen. 204 pag.
10.00 Euro
Marsman, H. & Binnendijk, D.A.M. - In memoriam H. Marsman. Overleden 17 juli 1940.
Den Haag, Stols, 1945. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Oplage 300 exemplaren op geschept papier van H.F. de Charro. XII, 28 pag. MOOI EXEMPLAAR * Met bijdragen van o.a. D.A.M. Binnendijk, Gerrit Achterberg, W. Hussem, S. Vestdijk en A.Roland Holst
10.00 Euro
Marsman, H. - Verzameld werk. Deel IV: Critisch proza.
A'dam, Querido, 1947. 1ste druk. Linnen. 276 pag.
11.00 Euro
Marsman, H. - Verzameld werk. Deel IV: Critisch proza.
A'dam, Querido, 1947. Linnen met l.besch. stofomslag. 276 pag.
10.00 Euro
Mees-Verweij, Mea. - Een brief en twee briefkaartjes aan P. Korteweg.
Een vel. Getypt, gesigneerd. Alleen recto. 25,5 x 20,5 cm. Gedateerd8 october 1940.Twee briefkaarten. In inkt, gesigneerd. Recto (adres achterzijde). 15,5 x 10,5 cm. Gedateerd 22 oct. '40 en 7 januari 1941. Over Vestdijk en recensenten: 'ook het aantal recensenten is verminderd door het sterven van Marsman, Ter Braak, Du Perron, (...).'
40.00 Euro
Meijer, Berthe. - Leven na Anne Frank - [ isbn 9789023454649 ]
Amsterdam, Bezige Bij, 2010. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 269 pag.
10.00 Euro
Meijsing, Doeschka. - Zwaluwen en Augustein.
Utrecht, Reflex, 1982. Oorspronkelijke omslag (deels licht verkleurd). Oplage 500 genummerde exemplaren.
10.00 Euro
Meijsing, Geerten. - Werkbrieven 1968-1981.
Door Joyce & Co. Ego Documenten IX. A'dam, Peter van der Velden, 1982. 1ste druk. Paperback. 197 pag.
10.00 Euro
Minco, Marga. - De val.
A'dam, Bert Bakker, 1983. 1ste druk. Half linnen. 93 pag.
11.00 Euro
Moerkerken, P.H. van. - De gedachte der tijden.
Ingeleid door J. Greshoff. A'dam, Van Oorschot, 1948. 1ste druk. Linnen. 564 pag.
12.00 Euro
Molière. - De menschenhater.
Blijspel in vijf bedrijven van Molière, in de vertaling van Jan Prins. Antwerpen, Ad. Donker, 1941 (=1944). 1ste druk. Half linnen met stofomslag. De Jong 574. 65 pag.
14.00 Euro
Molière. - De menschenhater.
Blijspel in vijf bedrijven van Molière, in de vertaling van Jan Prins. Antwerpen, Ad. Donker, 1941 (=1944). 1ste druk. Half linnen. De Jong 574. 65 pag.
11.00 Euro
Moonen, A. - Stadsgerechten.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1978. Eerste druk. Paperback. 236 pag.
10.00 Euro
Moor, Wam de. - J. van Oudshoorn. Boek 1: 1876 - 1933.
A'dam, Arbeiderspers, 1982. 1ste druk. Paperback. Open Domein. Illustr. 480 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Morriën, Adriaan. - Brood op de plank. Verzameld Kritsche Proza 1 en 2.
Amsterdam, Van Oorschot, 1999. Eerste druk. Linnen met stofomslagen met leeslinten. Twee delen: 641, 715 pag. NIEUWE EXEMPLAREN nog verpakt in folie.
20.00 Euro
Morriën, Adriaan. - Concureren met de sterren.
A'dam, Van Oorschot, 1959. 1ste druk. Oorspr.omslag met stofomslag. stoa. 199 pag. * Artikelen over poëzie.
10.00 Euro
Mortier, Erwin. - Groeten uit Nieuwvliet. Greeting from Nieuwvliet.
Amsterdam, Cossee, 2003/2004. Nieuwjaarsgeschenk uitgeverij Cossee. Oorspronkelijke omslag. 43 pag. Text in Dutch and English. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mortier, Erwin. - Groeten uit Nieuwvliet. Greeting from Nieuwvliet.
Amsterdam, Cossee, 2003/2004. Nieuwjaarsgeschenk uitgeverij Cossee. Oorspronkelijke omslag (deels licht verkleurd). 43 pag. Text in Dutch and English. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mouw, Johan Andreas dèr. - Verzamelde werken.
A'dam, G.A. van Oorschot. 1ste druk. Linnen. Naam op schutblad. 6 delen. * Deel I (1947): Brahman I, 237 pag.; II (1947): Brahman II, 224 pag.; III (1951): Nagelaten gedichten gevolgd door eenige stukken over J.A. dèr Mouw; IV (1948): Het absolute idealisme, 215 pag.; V (1948): Kritische studies, 249 pag.; VI (1949): Verspreide geschriften, 391 pag. Keurige set.
100.00 Euro
Mouws, Frans. Büch, Boudewijn. - Boudewijn Maria Ignatius Büch. Een overzicht van zijn werk.
Soesterberg, Aspekt, 2003. Paperback / Softcover. 347 pag.
10.00 Euro
Mulder, Jan. - De vuurspuger van Ootmarsum. Een keerpunt.
A'dam, Thomas Rap, 1990. 1ste druk. Paperback. Vele illustr. in kleur en z/w. ALS NIEUW
14.00 Euro
Mulisch - Kuipers, E.G.H. J. - De furie van het systeem.
Over het literaire werk van Harry Mulisch in de jaren vijftig. A'dam, De Bezige Bij, 1988. 1ste druk. Paperback (rug licht verkleurd). 576 pag.
14.00 Euro
Mulisch, Harry - Hans Dütting (samenstelling). - Over Harry Mulisch. Kritisch nabeeld. Beschouwingen over het werk van Harry Mulisch samengesteld door Hans Dütting.
Baarn, De Prom, 1982. Paperback. 392 pag.
12.00 Euro
Mulisch, Harry - Mathijsen, Marita. - Het voorbestemde toeval. Gesprekken met Harry Mulisch.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2002. Paperback. 201 pag. « NIEUW »
10.00 Euro
Mulisch, Harry - Onno Blom. - Onsterfelijk leven. Intervieuws met Harry Mulisch. Samengesteld en ingeleid door Onno Blom.
Amsterdam, Bezige Bij, 2007. Eerste druk. Paperback / Softcover. 442 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Mulisch, Harry - Saal, Kitty & Fuchs, Rudi (inleid - Lachspiegel. Harry Mulisch' spotprentenboek.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2007. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Het beeld en de klok.
A'dam, De Bezige Bij, 1989, 1ste druk. Linnen met stofomslag. 95 pag.
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Bezoekuur.
Toneel. A'dam, Bezige Bij, 1974. 1ste druk. Oorspr.omslag. 96 pag.
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Bij gelegenheid.
A'dam, Bezige Bij, 1995. 1ste druk. Linnen met stofomslag en buikbandje. 129 pag. « NIEUW » * Bijgevoegd het juryrapport over de toekenning van 'de Prijs der Nederlandse Letteren 1995' van de Taalunie.
16.00 Euro
Mulisch, Harry. - Mijn getijdenboek.
A'dam, Landshoff ism Bezige Bij, 1975, 1ste druk. Oorspronkelijk omslag (minimaal kreukje). Met foto's. 117 pag.
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Oude lucht.
A'dam, Bezige Bij, 1977. 1ste druk. Paperback. 163 pag.
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Oude lucht. Drie verhalen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1977. Eerste druk. Paperback. 163 pag.
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Paniek der onschuld.
A'dam, De Bezige Bij, 1979. 1ste druk. Paperback. 153 pag. * Dertien niet eerder gebundelde teksten o.a. over Reve en Bomans.
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Soep lepelen met een vork. Tegen de spellingshervormers.
A'dam, De Bezige Bij, 1972. 1ste druk. Paperback. 82 pag.
10.00 Euro
Mulisch, Harry. - Het stenen bruidsbed. In Podium 58, jaargang 1958/59. No.3 en No. 4,
Amsterdam, jan./maart 1959. Oorspr. omslagen. Twee delen.
15.00 Euro
Mulisch, Harry. - De toekomst van gisteren.
Protokol van een schrijverij. A'dam, De Bezige Bij, 1972. 1ste druk. Paperback. 253 pag.
14.00 Euro
Mulisch, Harry. - De verhalen 1947-1977.
A'dam, De Bezige Bij, 1977. 1ste druk. Paperback. Stempeltje van de uitgeverij op schutblad. 664 pag.
13.00 Euro
Mulisch, Harry. - De verhalen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1977. Eerste druk. Paperback. 853 pag.
16.00 Euro
Mulisch, Harry. - De verteller verteld. Kommentaar, Katalogus, Kuriosa en een Katastrofestuk.
A'dam, De Bezige Bij, 1971. 1ste druk. Paperback. 167 pag.
11.00 Euro
Mulisch, Harry. - De verteller. Of een idioticon voor zegelbewaarders.
A'dam, De Bezige Bij, 1970. 1ste druk. Paperback. 220 pag.
11.00 Euro
Mulisch, Harry. - Wenken voor de jongste dag.
A'dam, De Bezige Bij, 1967. 1ste druk. Paperback (naam op schutblad). 336 pag.
11.00 Euro
Mulisch, Harry. - Woorden, woorden, woorden.
A'dam, De Bezige Bij, 1973. Eerste druk. Paperback. Oplage 1000 exemplaren. Ongepagineerd.
10.00 Euro
Multatuli. - Volledig werk. Deel VIII tot en met XXV ( 8 tot en met 25): De brieven en documenten.
Amsterdam, Van Oorschot, 1976 - 1995. Bruin linnen gebonden met de grijsblauwe stofomslagen. MOOIE SET
160.00 Euro
Munck, Menno de. Visser, Ab. - Gelukkig tusschenspel met een voorwoord van Ab Visser. Fresco-reeks nummer 1.
Utrecht, P. den Boer, 1946. Oorspronkelijke omslag. 24 x 15,7 cm. 32 pag. Met opdracht van de schrijver.
10.00 Euro
Nescio. - Mene Tekel.
A'dam, Bezige Bij, 1946. 1ste druk. Oorspr. karton. Het Zwarte Schaap. 46 pag. GOED EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
35.00 Euro
Nieuwenhuys, R. - De dominee en zijn worgengel. Van en over François Haverschmidt. Preken, voordrachten, brieven en andere documenten.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1964. Oorspr.omslag. Stoa-reeks. 215 pag.
12.00 Euro
Nieuwenhuys, R. - Het laat je niet los. Verhalen van Nederlandse schrijvers over Indonesië, vanaf de eerste jaren der Compagnie tot op heden.
Amsterdam, Querido, 1985. Linnen met stofomslag. 436 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Nieuwenhuys, R. - Oost-indische Spiegel
Wat Nederlandse schrijvers en dichters over Indonesië hebben geschreven vanaf de eerste jaren der compagnie tot op heden. A'dam, Querido, 1973. Tweede verbeterde druk. Linnen met stofomslag. Tekst(je) op schutblad. 645 pag.
27.00 Euro
Nieuwenhuys, R. - Tussen twee vaderlanden.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1959. 1ste druk. Oorspr.omslag. Stoa-reeks. 228 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Nieuwenhuys, R. - Tussen twee vaderlanden.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1959. 1ste druk. Karton met stofomslag. Stoa-reeks. 228 pag.
14.00 Euro
Nijhoff, A.H. - De dagen spreken.
's-Grav. Daamen, 1946. 1ste druk. Oorspr. omslag. 120 pag. * Met de hand gezet en gedrukt door F.Tamminga. Met houtsneden van C.A. Andrea.
10.00 Euro
Nijhoff, A.H. - Geboorte.
A'dam, De Bezige Bij, 1945. 1ste druk. Oorspr. omslag. Onafgesneden. Oplage 525 genummerde exx. De Jong 610. 42 pag.
14.00 Euro
Nijhoff, M - Vries, Theun de. - M. Nijhoff. Wandelaar in de werkelijkheid.
Essay van Theun de Vries. 's-Grav., Mansarde Pers (i.s.m. A.Daamen N.V.), 1946. 1ste druk. Half perkament met stofomslag. Onafgesneden. 118 pag.
16.00 Euro
Nijhoff, M - Vries, Theun de. - M. Nijhoff. Wandelaar in de werkelijkheid.
Essay van Theun de Vries. 's-Grav., Mansarde Pers (i.s.m. A.Daamen N.V.), 1946. 1ste druk. Half perkament. Onafgesneden. 118 pag.
10.00 Euro
Nolthenius, Helene. - Een ladder op de aarde.
Roman. A'dam, Querido, 1968. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 236 pag.
10.00 Euro
Nolthenius, Helene. - Mozart Miniature.
Baarn, Philips' Phonographische Industrie, 1956. 22,3 x 14,3 cm. Original publisher's vellum spine hardback, gilt lettering spine and frontcover, with frontispiece portrait, 64 pages. Text in English. In slipcase. FINE COPY
18.00 Euro
Nolthenius, Helene. - Renaissance in mei.
Florentijns leven rond Francesco Landini (1397). Antw., Spectrum, 1956. 1ste druk. Linnen. Met foto's. 291 pag.
11.00 Euro
Noordervliet, Nelleke. - Pelican Bay.
Amsterdam, Augustus, 2002. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. 415 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Mokusei !
Een liefdesverhaal. A'dam, De Arbeiderspers, 1982. 1ste druk. Oorspr. omslag. 64 pag.
10.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Een ochtend in Bahia.
A'dam, De Bezige Bij, 1968. 1ste druk. Paperback. 152 pag.
11.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Philip en de anderen.
A'dam, Querido, 1955. 1ste druk. Linnen met minimaal ongave stofomslag. Naam op schutblad. 165 pag.
23.00 Euro
Nooteboom, Cees. - De ridder is gestorven.
A'dam, Querido, 1963. 1ste druk. Linnen met besch.stofomslag. 196 pag.
12.00 Euro
Nooteboom, Cees. - De ridder is gestorven.
A'dam, Querido, 1963. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 196 pag.
14.00 Euro
Nooteboom, Cees. - Voltooid Vergeten Tijd. [Rede bij de aanvaarding van zijn eredoctoraat aan de Universiteit van Brussel in februari 1998 ].
Groningen/Houten, Wolters-Noordhoff, 2000. 22 x 12,5 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. 28 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Nooteboom, Cees. - De zwanen van de Theems.
Toneelstuk in drie bedrijven. A'dam, Querido, 1959. 1ste druk. Paperback / Softcover. 75 pag.
10.00 Euro
Oerlemans, J.W. - Over intellectuelen en nog enkele eigenaardigheden. Een gesprek tussen twee vrienden.
s-Gravenhage, VUGA, 1992. 20 x 20 cm. Paperback / Softcover. 40 pag.
10.00 Euro
Oort, Dorinde van. - Portret aan huis. Nederlandse schrijvers in woord en beeld. Met een voorwoord van Maarten 't Hart.
A'dam/Antw., Arbeiderspers, 1994. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 136 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ostaijen, Paul van - Haderman, Paul. - Kringen naar binnen. De dichterlijke wereld van Paul van Ostaijen.
Antwerpen, De Ontwikkeling, 1965. 1ste druk. Paperback. 230 pag.
12.00 Euro
Ostaijen, Paul van. - Krities proza I en II.
Antwerpen, De Sikkel/Utrecht, De Gemeenschap, (1929 en 1931). 1ste drukken. 26 x 29 cm. In linnen gebonden. Hardcovers. Oplage 525 genummerde exx. Ze zijn genummerd: 032 en 420. Twee delen: 158 en 159 pag.
70.00 Euro
Ostaijen, Paul van. - Het landhuis in het dorp en De jongen. Twee hoofdstukken van een onvoltooide autobiografische roman, uitgeg. en ingel. door Gerrit Borgers.
Den Haag, Ned. Letterk. Museum, 1973. In linnen gebonden. Hardcover. . Met afbeeldingen. 95 pag. ACHTER HET BOEK X-I. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Oudshoorn, J. van. - Achter groene horren.
A'dam, L. J. Veen, 1943. 1ste druk. Half linnen. 184 pag.
10.00 Euro
Oudshoorn, J. van. - Openbaar vertoon. Een brief aan Leo van Breen met een nawoordje van Maarten 't Hart.
Utrecht, Hinderickx & Winderickx, lente I998. 22,5 x 13,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Cahiersteek. 9 pag. Tweede deeltje in de serie 'Schrijversbrieven'. Genummerde oplage van 75 exemplaren [dit is nummer 29]. UITSTEKEND EXEMPLAAR
30.00 Euro
Oudshoorn, J. van. - Verzamelde werken. DeeI I: Novellen en schetsen.
Uitgegeven en ingeleid door W.A.M. de Moor. A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1976. Tweede, bijgewerkte en herziene druk. Linnen met stofomslag (rug van de omslag wat verkleurd). Nederlandse Klassieken. 505 pag.
23.00 Euro
Oudshoorn, J. van. - Willem Mertens' levensspiegel.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1914. 1ste druk. [Debuut]. 21,5 x 16,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 198 pag. De enigste imperfectie bij dit exemplaar is dat het achterste schutblad gevouwen is geweest. UITSTEKEND EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
330.00 Euro
Ouwens, Kees. - Alle romans tot dusver.
Amsterdam, Meulenhoff, 2003. Eerste druk. Linnen met stofomslag. 688 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Ouwens, Kees. - Een twee drie vier ...
Amsterdam, Meulenhoff, 1994. Eerste druk. Paperback. 291 pag.
11.00 Euro
Palmen, Connie. - Geheel de uwe.
Amsterdam, Prometheus, 2002. Eerste druk. Halflinnen met stofomslag. 384 pag.
10.00 Euro
Palmen, Connie. - I.M.
Ischa Meijer, In Memoriam. Een roman over de liefde en de dood. A'dam, Prometheus, 1998. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 312 pag. Met promotie-ansichtkaart.
10.00 Euro
Paulhan, Frédéric. - Réflexions.
A'dam, A.A. Balkema, 1944. Tweede druk. Oorspr. omslag. Les Éditions de la Bête Noire. Onafgesneden. Oplage 100 exx op Pannekoek. De Jong 645. 64 pag.
34.00 Euro
Perron - 's-Gravesande, G.H. - E. du Perron. Herinneringen en Bescheiden.
Den Haag, Stols, 1947. 1ste druk. Karton met stofomslag. 212 pag.
10.00 Euro
Perron, E. du. - De bewijzen uit het pak van Sjaalman.
Nieuwe dokumenten betreffende de Havelaarzaak en Lebak. s-Grav., A.A.M. Stols, (1940). 1ste druk. Half linnen (titelbelettering deels vervaagd). Naampje op schutblad. Met fotoportret. 133 pag.
30.00 Euro
Perron, E. du. - Brieven 1- 3574. Deel 1 tot en met deel 7.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1977 - 1981. Linnen met stofomslagen. Naam op schutbladen.
40.00 Euro
Perron, E. du. - Brieven 1- 4336.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1977 - 1990. Linnen met stofomslag. In negen delen (dundruk). In simpele kartonnen cassette. NIEUWE EXEMPLAREN Oorspronkelijke prijs 255 euro
50.00 Euro
Perron, E. du. - Cahiers van een lezer.
Gevolgd door: Uren met Dirk Coster. 's-Grav. A.A.M. Stols, 1946. 1ste druk. Half linnen. 319 pag.
10.00 Euro
Perron, E. du. - In deze grootse tijd.
Den Haag, Stols, 1946. 1ste druk. Half linnen. Gebonden. 252 pag.
10.00 Euro
Perron, E. du. - Indies memorandum.
A'dam, De Bezige Bij, 1946. 1ste druk. Het Zwarte schaap no. 2. Half linnen. 322 pag.
14.00 Euro
Perron, E. du. - Verzameld werk. Deel 6.
Amsterdam, Van Oorschot, 1958. Linnen met stofomslag. 670 pag.
18.00 Euro
Perron, E. du. - Voor kleine parochie.
(Cahiers van een lezer). Standpunten & Getuigenissen. Bruss. A.A.M. Stols, 1931. 1ste druk. Oorspr. omslag. 164 pag.
11.00 Euro
Peskens, R.J. - De Vlissingse verhalen. Twee vorstinnen en een vorst, Mijn tante Coleta en andere verhalen.
Amsterdam, Van Oorschot, 1995. Eerste druk. Linnen. 477 pag.
10.00 Euro
Peskens, R.J. - De Vlissingse verhalen. Twee vorstinnen en een vorst, Mijn tante Coleta en andere verhalen.
Amsterdam, Van Oorschot, 1995. Tweede druk. 477 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Pfeijffer, Ilja Leonard. - Het grote baggerboek. Roman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 2004. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met leeslint. 204 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Plas, Michel van der. - Vader Thijm. Biografie van een koopman-schrijver.
Tielt: Lannoo, Baarn : Anthos, 1995. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 712 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog in folie verpakt.
15.00 Euro
Polak, Johan. - Het oude heden.
Amsterdam, Balans, 1992. Eerste druk. Linnen met licht ongave stofomslag. 180 pag.
10.00 Euro
Prick, Harry G.M. - In de zekerheid van eigen heerlijkheid. Het leven van Lodewijk van Deyssel tot 1890.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, , 1998. 2e druk. Paperback. 1080 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
PROOST PRIKKELS - 179: Over de relatie tussen de betrokkenen bij het boekenvak.
Maart 1954. Vouwblad. Bijdragen van A. van Duinkerken, J. Greshof e.a.
11.00 Euro
Proost, K.F. - Henriëtte Roland Holst in haar strijd om gemeenschap.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1937. 1ste druk. Linnen met stofomslag. met vier portretten. VIII + 288 pag.
11.00 Euro
Proost, K.F. - Henriëtte Roland Holst in haar strijd om gemeenschap.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1937. 1ste druk. Linnen. met vier portretten. VIII + 288 pag.
10.00 Euro
Rap, Thomas. - P.S. voor Thomas Rap.
Vriendenboek in opdracht van het Comité van Aanbeveling t.g.v. tienjarig bestaan van de uitgeverij. Amsterdam, 1976. Linnen met stofomslag. Illustraties o.a. litho's. Oplage 500 exx. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR * Bevat bijdragen van velen + voorlopige bibliografie (samenstelling Gert Jan Hemmink) van werken uitgegeven en/of verspreid door Thomas Rap.
20.00 Euro
Reijnders, Karel. - Couperus bij van Deyssel.
Een chronische konfrontatie in beschouwingen, brieven en notities. A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1968. Linnen met stofomslag. Met foto's. 667 pag.
23.00 Euro
Reisel, Wanda. - Tien stuks. Alle toneel. Met CD Liggend naakt door Pierre Bokma en Loes Luca.
Amsterdam, Querido. 2006. 25 x 15 cm. Gebonden. Hardcover. 561 pag. Nieuw exemplaar, nog verpakt in folie. Nieuw exemplaar, nog verpakt in folie.
15.00 Euro
Reve, Gerard & Matena, Dick. - De avonden. Een beeldverhaal. Deel 2.
Amsterdam, De Bezige Bij. 2003. 4to. Gebonden (karton). 82 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Reve, Gerard & Toine Moerbeek. - Reve tot de vierde macht. Een leesverslag.
Nijmegen, Vantilt, 2004. Paperback / Softcover. 288 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Reve, Gerard - Dialoog. - Extra Van het Reve-nr. van het tijdschrift Dialoog.
A'dam, Athenaeum, 1969. 1ste druk. Oorspr.omslag (enigszins vuil). Illustr. 52 pag. * Bijdragen van Andreus Burnier, Jan Cremer, F.L. Pannekoek, Hans Plomp e.a.
10.00 Euro
Reve, Gerard - Tom Rooduijn. - Revelaties. Gerard Reve over zijn werk & leven.
Schoorl, Conserve, 2002. Eerste druk. Paperback / Softcover. 231 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Reve, Gerard. & Tirade - TIRADE 78/79. Zomernummer. Brief uit schrijversland (Modern Toerisme)
A'dam, G.A. Van Oorschot, 1963, juni/juli. Oorspr. omslag. Met o.a.de bijdrage van Reve [18 pag.]..
10.00 Euro
Reve, Gerard. & Tirade - TIRADE 109. Brief uit het huis genaamd 'Het Gras'. Laatste reisbrief van G.K. van het Reve.
A'dam, G.A. Van Oorschot, 1966, jaanuari. Oorspr. omslag. De bijdrage in deze Tirade betreft de pagina's 3 - 36.
10.00 Euro
Reve, Gerard. ; Beekman, Klaus & Mia Meijer. - KORT REVIER.
Gerard Reve en het oordeel van zijn medeburgers. Samenstelling Klaus Beekman & Mia Meijer. A'dam, Rap, 1973. 1ste druk. Paperback. Naam op schutblad. 253 pag.
11.00 Euro
Reve, Gerard. ; Schafthuizen, Joop. - Album Gerard Reve.
Samenstelling en verzorging Joop Schafthuizen. A'dam/Bruss., Elsevier, 1983. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Met vele foto's van o.a. Paul Huf, Cas Oorthuys, E. van Moerkerken, etc. UITSTEKEND EXEMPLAAR
24.00 Euro
Reve, Gerard. - De avonden. Een winterverhaal. Facsimile-uitgave van het manuscript en het typoscript. De volkseditie.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Vijftigste druk. Paperback. - NIEUW. * Deze editie bevat het complete manuscript in facsimile, losse bladen met aan tekeningen en het typoscript. Er is een inventarisatie per hoofdstuk van de verschillende varianten en notities. Met de inleiding van Marjo Eijgenraam geeft dit een zeldame blik op de ontstaansgeschiedenis van Reves meesterwerk.
30.00 Euro
Reve, Gerard. - De avonden. Een winterverhaal. Facsimile-uitgave van het manuscript en het typoscript. De exclusieve LUXE jubileumeditie
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Vijftigste druk. Deze luxe-editie is uitgevoerd in een fraaie linnen cassette in een beperkte oplage van 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. * Deze editie bevat het complete manuscript in facsimile, losse bladen met aan tekeningen en het typoscript. Er is een inventarisatie per hoofdstuk van de verschillende varianten en notities. Met de inleiding van Marjo Eijgenraam geeft dit een zeldame blik op de ontstaansgeschiedenis van Reves meesterwerk.
600.00 Euro
Reve, Gerard. - Het Boek van het Violet en van de Dood. De DUMMY.
A'dam/Bruss., Elsevier/Manteau, 1980. '1ste druk'. Oorspr.omslag. 16 pagina's tekst. * Met ook het gedicht 'Aan Sint Vincentius'. * Dummy van Gerard Reve's beroemdste nooit verschenen boek. Pas in 1996 verscheen een heel ander verhaal onder de titel 'Het Boek Van Violet en Dood'. Zeldzaam !
20.00 Euro
Reve, Gerard. - Een circusjongen.
A'dam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 1975. Paperback. Softcover. 188 pag.
10.00 Euro
Reve, Gerard. - Dagsluiting. Tegel - keramiek (Delfts Sepia - handwerk N.K.I. Holland).
Rotterdam, Bébert, 1986. Formaat tegel: 14,8 x 19,8 cm. Deel 1 in de serie Reve-tegels. De oplage bestaat uit 300 door Gerard Reve genummerde en gemonogrammeerde exemplaren (op de achterkant). Dit is nummer 157. In het originele doosje. FRAAI * Toegevoegd de aanbiedingsbrief uit 1986 voor deze tegel van de uitgeverij.
120.00 Euro
Reve, Gerard. - Drie brieven.
Leeuwarden, Amsterdam, Utrecht, Antwerpen, NDC/VBK uitgevers, 2006. Paars linnen. 32 pag. Nieuwjaarsgeschenk. Niet in de handel geweest. Bevat drie brieven aan uitgever Bert de Groot.
75.00 Euro
Reve, Gerard. - DUMMY van het Boek van het Violet en van de Dood.
A'dam/Bruss., Elsevier/Manteau, 1980. '1ste druk'. Oorspr.omslag. 16 pagina's tekst. * Met ook het gedicht 'Aan Sint Vincentius'. * Dummy van Gerard Reve's beroemdste nooit verschenen boek. Pas in 1996 verscheen een heel ander verhaal onder de titel 'Het Boek Van Violet en Dood'. Zeldzaam !
21.00 Euro
Reve, Gerard. - Gerard Reve leest De Avonden. Volkseditie. Op acht CD's.
Hilversum, Rubinstein Media/VPRO, 1991]. Acht CD's in kartonnen cassette. Op achterkant handschrift in facsimile. Speelduur circa 600 minuten. ALS NIEUW
40.00 Euro
Reve, Gerard. - Het lieve leven.
A'dam, Athenaeum-Polak, 1974. 1ste druk. Linnen (vlekje bovenrand snee). Grote bellettrie serie. 176 pag.
22.00 Euro
Reve, Gerard. - Moedig voorwaarts. Brieven aan Bert en netty de Groot 1974 - 1997. Bezorgd door Nop Maas.
Amsterdam, Veen, 2007. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 356 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
15.00 Euro
Reve, Gerard. - Nader tot U.
A'dam, Van Oorschot, 1966. 1ste druk. Oorspr. omslag. 159 pag.
11.00 Euro
Reve, Gerard. - Op weg naar het einde.
A'dam, Van Oorschot, 1963. 1ste druk. Oorspr. omslag. 167 pag.
14.00 Euro
Reve, Gerard. - Op weg naar het einde.
A'dam, Van Oorschot, 1963. Linnen met stofomslag ( verbruind, vooral de rug; dit is de zogenaamde tweede omslag met prijs vermelding: geb f. 7,50). Naam op titelblad. 167 pag.
20.00 Euro
Reve, Gerard. - Poster / Foto van Gerard Reve.
Promotieposter [70 x 50 cm] van Veen, uitgevers, bij het verschijnen van het boek "Bezorgde ouders" op glanzend fotopapier. [ Met afbeelding ]
50.00 Euro
Reve, Gerard. - Schoon schip 1945 - 1984.
A'dam, Manteau, 1984. 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. 319 pag.
16.00 Euro
Reve, Gerard. - Schoon schip 1945-1984.
A'dam, Manteau, 1984. 1ste druk. Paperback / Softcover. 319 pag.
11.00 Euro
Reve, Gerard. - De taal der liefde.
A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1972. Tweede druk. Linnen met stofomslag. 231 pag.
12.00 Euro
Reve, Gerard. - Verzameld werk. De laaste jaren van mijn grootvader; De ondergang van de familie Boslowits; De avonden; Werther Nieland.
Amsterdam, Bezige Bij, 1956. 1ste druk. Linnen (minimaal ongaaf). Naam op schutblad. 359 pag.
30.00 Euro
Reve, Gerard. - Vier wintervertellingen.
A'dam, Van Oorschot, 1963. 1ste druk. Karton (minimaal ongaaf) met stofomslag (enigszins gevlekt). 211 pag. - Witte Olifant.
20.00 Euro
Reve, Gerard. - Werther Nieland.
A'dam, G.A. vanOorschot, 1949. 1ste druk. Oorspr.omslag 9minimaal gevlekt). DVB (Cahier van Libertinage), Jaargang 21, Schrift 3. 70 pag. ZEER ACCEPTABEL EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
125.00 Euro
Reve, Gerard. - Wolf.
Antw/A'dam, Manteau,1983. 1ste druk. Paperback. 215 pag.
10.00 Euro
Ritter Jr., P.H. - Het land van wind en water.
Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1921. Oorspronkelijke omslag. Onafgesneden. Illustr. Alb. Geudens. 171 pag. Naam op schutblad.
10.00 Euro
Roelants, Maurice., Matthijs, M., Pillecijn, F. de., Zielens, L. & Brulez, R. - VERTELLEN.
Brussel, S.V. Onze Tijd, 1937. 1ste druk. Linnen. 251 pag. Bijdragen van R. Brulez, F. de Pillecijn, M. Roelants e.a.
10.00 Euro
Roland Holst, A., Marsman, H. & Vliet, H.T.M. van - Tussen twee generaties. Briefwisseling A. Roland Holst en H. Marsman [1922-1940]. Achter het boek 34.
Den Haag. Letterkundig Museum. 1999. Groot formaat paperback: 26 x 22 cm.. Met foto's. XIII, 425 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Roland Holst, A., Marsman, H. & Vliet, H.T.M. van - Tussen twee generaties. Briefwisseling A. Roland Holst en H. Marsman [1922-1940]. Achter het boek 34.
Den Haag. Letterkundig Museum. 1999. Groot formaat paperback: 26 x 22 cm.. Met foto's. XIII, 425 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Roland Holst, A. - Brief en briefkaartje aan P. Korteweg (redactie NRC).
Een vel. in inkt, gesigneerd. Alleen recto. 27 x 21 cm. Gedateerd 18.1.'41. Briefkaartje. In potlood, gesigneerd. Recto (adres achterzijde). 9 x 13,5 cm. Ongedateerd. Over een inleiding en een portret. Het bewuste portretje wordt hier ook nog bijgeleverd.
65.00 Euro
Roland Holst, A. - Brieven aan Marius Brinkgreve. 1908 - 1914.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1981. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 58. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Roland Holst, A. - Brieven aan Marius Brinkgreve. 1908 - 1914.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1981. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 58.
12.00 Euro
Roland Holst, A. - Shelley, een afscheid.
Geschreven naar aanleiding van zijn 100ste verjaardag van zijn sterfdag. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1946. Tweede druk. Oplage 300 exx. Oorspr.omslag (licht besch.). 14 pag.
10.00 Euro
Roland Holst, A. - Shelley, een afscheid.
Geschreven naar aanleiding van zijn 100ste verjaardag van zijn sterfdag. Brussel, A.A.M. Stols, 1928. 1ste druk. Oorspr.omslag. Oplage 150 genummerde exx. op geschept Hollandsch papier. 14 pag. - Van Dijk 161.
45.00 Euro
Roland Holst, A. - Verzameld Proza I en II.
Bussum, Van Dishoeck, 1948. Linnen. 221; 279 pag. * Dln. III en IV uit de Verzamelde Werken.
10.00 Euro
Roland Holst, A. - Verzameld Proza I en II. Verzamelde Werken. Deel III en IV.
Bussum, Van Dishoeck, 1948. Linnen met besch. stofomslag. 221; 279 pag.
22.00 Euro
Roland Holst, A. - Verzameld Proza I en II. Verzamelde Werken. Deel III en IV.
Bussum, Van Dishoeck, 1948. Linnen met stofomslagen. 221; 279 pag. KEURIGE SET
25.00 Euro
Roland Holst, Henriëtte. - Het rijkere leven en andere literaire beschouwingen.
Z.pl., H.R.H.-Stichting, 1960. Gemarmerd karton. Oplage 300 genummerde exx.
10.00 Euro
Roland Holst, Henriëtte. - Vrienden ter gedachtenis.
Z.pl., H.R.H.-Stichting, 1955. Gekart. Opl. 200 genumm.exx.
14.00 Euro
Roland Holst, Henriëtte. - Wat het oosten mij schonk.
Z.pl., H.R.H.-Stichting, 1958. Karton. Oplage 300 genummerde exx.
10.00 Euro
Romein-Verschoor, A. - Omzien in verwondering.
Herinneringen. A'dam, Arbeiderspers, 1971 (deel I, vijfde druk) - 1971 (deel II, vijfde druk). Paperbacks. Privé-domein Nr. 17. Onafgesneden. Twee delen: 318 en 296 pag.
16.00 Euro
Romein-Verschoor, A. - Omzien in verwondering.
Herinneringen. A'dam, Arbeiderspers, 1970 (deel I, 1ste druk) - 1971 (deel II, tweede druk). Paperbacks. Privé-domein Nr. 17. Onafgesneden. Twee delen: 318 en 296 pag.
16.00 Euro
Romijn Meijer, Henk. - Het kwartet.
Roman. A'dam, De Arbeiderspers, 1960. 1ste druk. Linnen met (l.besch.) stofomslag. 256 pag.
14.00 Euro
Romijn Meijer, Henk. - De stalmeesters of Geheimhouding verzekerd.
A'dam, de Opkomende Zon, 1978. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 144 pag.
12.00 Euro
Romijn Meijer, Henk. - Verhoudingen. Roman.
Amsterdam, Augustus, 2007. Eerste druk. Paperback / Softcover. 223 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
ROTHUIZEN, JAN. - In een pretpark tegenover de hemel.
Amsterdam, Artimo. 2005, Eerste Druk. ISBN: 908546059 Paberback / Softcover. 138 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Rovers, Daniël. - Bunzing. Over land, literatuur & rijtjeshuizen.
Nijmegen, Vantilt, 2005. Eerste druk. Paperback / Softcover. 199 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schagen, J.C. van. - Ik doe niet meer mee.
Baarn, de Prom, 1986.Gebonden met stofomslag. Hardcover. 288 pag. GOED EXEMPLAAR * Samenstelling Berend Wineke. Tweede deel van driedelige reeks archief Van Schagen.
10.00 Euro
Schendel, Arthur van. - Der liefde bloesems.
Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1921. 1e druk. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 236 pag. Fraaie bandversiering P.A.H. Hofman. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Schendel, Arthur van. - Een spel der natuur.
Roman. A'dam, Meulenhoff, 1942. 1ste druk. Half linnen met stofomslag. Bandtekenening Tine Baanders. Tekstje op schutblad. 219 pag.
13.00 Euro
Schierbeek, Bert. - Het bloed stroomt door.
A'dam, De Bezige Bij, 1954. First edition. 24 x 16,7 cm. Orig. wrappers (slightly stained). With 10 illustrations by Karel Appel. 16 pages * Added: French translation by Henri Deluy of the poem with 2 page-large illustrations by Appel
37.00 Euro
Schipper, Huug. - Schrijverskwartet.
Amsterdam, Loeb, Z.j., 12,7 x 8,8 cm. Kwartetspel met 44 kaarten in het originele doosje van elf auteurs: Reve, 't Hart, Van de Wetering, Wolkers, Hermans, Van Kooten, Cremer, Carmiggelt, Mulisch, Meinkema, Campert. Doosje minimaal ongaaf, kaarten uitstekend.
15.00 Euro
Schippers, K. - Een avond in Amsterdam. Tien gesprekken met Ben ter Holter. Revue, realiteiten, verstoven craquelé. barbarberboek.
Amsterdam, Querido, 1971. Paperback. 180 pag.
10.00 Euro
Schippers, K. - Door Europa.
Amsterdam, Voetnoot, 2006. 16,5 x 16,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 88 pag. Over Philip Mechanicus. ALS NIEUW
24.00 Euro
Schotman, Johan W. - Der geesten gemoeting.
Vier Morgenlandse dromen in verzen. A'dam, Van Holkema, 1927. 1ste druk. 5 Japanse gebonden delen, zonder de linnen cassette. Ingeplakte ills. in kleur van Moh Shit Chen. Typografische verzorging in Art Deco-ontwerp van H.Th. Wijdeveld. * Deel III enigszins gevlekt.
100.00 Euro
Siebelink, Jan. & Jansen van Galen, John. - Bergweg 17. Bosweg 19. 28 brieven.
Velp, Boekhandel Jansen & De Feijter. 1999. Eerste druk. 20,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 84 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Siebelink, Jan. - Ereprijs.
Novelle. A'dam, Meulenhoff, 1986. 1ste druk. Oorspr. omslag. 55 pag. * Gelegenheidsuitgave.
10.00 Euro
Slauerhoff - Constant Wessem. - Slauerhoff. Een levensbeschrijving.
Rijswijk, Stols, 1940. 1ste druk. Linnen. Illustr. 160 pag. * Bevat Bibliografie van de werken van J. Slauerhoff door G.H.'s-Gravesande.
16.00 Euro
Slauerhoff - Constant Wessem. - Slauerhoff. Een levensbeschrijving.
Rijswijk, Stols, 1940. 1ste druk. Half linnen. Geïll. 169 pag. * Bevat Bibliografie van de werken van J. Slauerhoff door G.H. 's-Gravesande.
10.00 Euro
Slauerhoff - Constant Wessem. - Slauerhoff. Een levensbeschrijving.
Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. 1ste druk. Oorspr. omslag (rug licht besch.). Onafgesneden. Geïll. 160 pag. * Bevat o.m. een bibliografie, samengest. door G.H. 's-Gravesande.
10.00 Euro
Slauerhoff, J. & Braak, Menno ter. - In memoriam J. Slauerhoff overleden 5 october 1936.
Den Haag, Stols, 1945. 18 x 11,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Oplage 300 exemplaren op geschept papier 12 pag. MOOI EXEMPLAAR Met bijdragen van Jan Prins, Jan van Nijlen, A. Roland Holst, Johan Molenaar, Karel Jonckheere, Ed Hoornik, L.Th. Lehmann en Wiebe Dijkstra.
20.00 Euro
Slot, Pauline. - Blauwbaard.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2000. Eerste druk. Paperback. 269 pag.
10.00 Euro
Slot, Pauline. - De inwendige. Roman.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2007. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 270 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
SM 1996. - Kijken is bekeken worden.
Door Gerrit komrij. Uit de kelders van Het Stedelijk. A'dam, Arbeiderspers/Stedelijk Museum, 1996. 1ste druk. Paperback / Softcover. Illustr. in z/w. 198 pag.
12.00 Euro
Snoek, Kees. - De Indische jaren van E. du Perron.
Amsterdam, Nijgh & Ditmar. 1990. Eerste Druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 428 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Streuvels, Stijn. - Het Kerstekind.
A'dam, L.J. Veen, z.j. Tweede druk. Linnen. Met teekeningen door Jules Fonteyne. 93 pag.
18.00 Euro
Streuvels, Stijn. - Prutske's vertelselboek.
Amsterdam, L.J. Veen, z.j. 27,5 x 20,5 cm. In halflinnen gebonden (band licht smoezelg). Hardcover. Met [mooie] prenten van Gerard baksteen. 78 pag. GOED EXEMPLAAR
28.00 Euro
Suchtelen, Nico van. ; Blom, Esther. - De vlam van het menselijk denken. Nico van Suchtelen (1878 - 1949).
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1999. Eerste druk. 22 x 14 cm. Paperback. Met foto's. 239 pag.
10.00 Euro
Swift, Jonathan. - Directions to servants.
Utrecht, Stichting 'De Roos', 1972. Linnen. Met illustr. van Mart Kempers. 80 pag. - Mooi exemplaar. * Oplage 175 genummerde exemplaren gedrukt in rood en zwart. - Typogr. verz. Aldert Witte. - Leeflang 93.
30.00 Euro
Teirlinck, Herman. - Het gevecht met de engel. Nederzetting van de Jeroens op O.L.V. Welriekende.
Bruss., Manteau, 1952. 1ste druk. Linnen (lichte gebruikssporen). Twee delen. 251 + 261 pag.
19.00 Euro
Tengnagel, M.G. - Verzameld werk.
Alle werken waarin opgenomen de Paskwillen die ten onrechte aan Tengnagel toegschreven zijn. A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1969. 1ste druk. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door Dr. J.J. Overstegen. Linnen met stofomslag. 635 pag.
22.00 Euro
Tengnagel, M.G. - Verzameld werk.
Alle werken waarin opgenomen de Paskwillen die ten onrechte aan Tengnagel toegschreven zijn. A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1969. 1ste druk. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door Dr. J.J. Overstegen. Linnen. 635 pag.
20.00 Euro
Tengnagel, M.G. - Verzameld werk.
Alle werken waarin opgenomen de Paskwillen die ten onrechte aan Tengnagel toegschreven zijn. A'dam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1969. 1ste druk. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door Dr. J.J. Overstegen. Linnen met stofomslag. 635 pag. MOOI EXEMPLAAR
23.00 Euro
Tepper, Nanne. - De lijfbard van Knut de verschrikkelijke. Atonale schertsen.
Amsterdam, Bezige Bij, 2008. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 141 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Terborgh, F.C. - De Condottiere. En ander verhalen gevolgd door Le Petit Chateau.
En ander verhalen gevolgd door Le Petit Chateau. 's-Grav., L.J.Boucher, 1960. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 128 pag.
13.00 Euro
Terborgh, F.C. - Sierra Solana.
A'dam, Heijnis, (1962). 1ste druk. Linnen. Illustr Carl Hollander. 66 pag.
10.00 Euro
Terborgh, F.C. - Verhalen.
A'dam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 1971. Linnen met licht ongave stofomslag. 266 pag.
13.00 Euro
Thijssen, Theo., Thijssen, Theo - De Engelbewaarder. & Grootendorst, Rob. - Theo Thijssen. De Engelbewaarder deel 4.
Samenstelling Rob Grootendorst. A'dam, De Engelbewaarder, 1976. Eerste druk. Paperback. Met foto's. 159 pag.
10.00 Euro
Thijssen, Theo. - Egeltje. Een bundel vrolik proza.
Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1929. 1ste druk. Half linnen (sporen des tijds) . 159 pag.
17.00 Euro
Thijssen, Theo. - Kees de jongen en Het grijze kind.
A'dam, De Arbeiderspers, 1939. 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. 575 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Thijssen, Theo. - Verzameld Werk IV. In de ochtend van het leven, Verhalen, gedichten, columns.
Amsterdam, Thomas Rap/Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1999. 1e druk. Linnen met stofomslag. 475 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
14.00 Euro
Thijssen, Theo. - Verzameld Werk deel III: Egeltje, Het taaie ongerief, Een bonte bundel.
Amsterdam, Thomas Rap/Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1996. 1e druk. Linnen met stofomslag. 616 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Timmermans, Felix. - Bij de krabbekoker.
A'dam, P.N. van Kampen & Zoon, (1934). 1ste druk bij Van Kampen. Linnen. 154 pag.
15.00 Euro
Timmermans, Felix. - Het keerseken in de lanteern.
A'dam, Van Kampen, [1924]. 1ste druk. Linnen (bandontw. en met tekeningen door F. Timmermans). 190 pag. REDELIJK GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Toonder, Marten. - Als U mij wilt verschonen. De dropslaven. De verdwenen heer. De waarde-ring.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1979. Tweede druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 213 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Toonder, Marten. - Dat zag ik nu eens net. Het spook van Bommelstein. Het ontsollen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1987. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 161 pag.
10.00 Euro
Toonder, Marten. - Een enkel opbeurend woord. De grijze kunsten. De geweldige wiswassen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1982. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 172 pag. - Goed exemplaar.
10.00 Euro
Toonder, Marten. - Een enkel opbeurend woord. De grijze kunsten. De geweldige wiswassen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1982. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 172 pag. - Goed exemplaar.
10.00 Euro
Toonder, Marten. - Een groot denkraam. De liefdadiger, Het platmaken, De loodhervormer.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1972. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 245 pag. - Goed exemplaar.
12.00 Euro
Toonder, Marten. - Had ik maar beter geluisterd, De pronen, De zonnige kijk.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1980. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 179 pag.
10.00 Euro
Toonder, Marten. - Overgehaalde landrotten, De wraakgier, De beunhaas, Het ontstoffen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1974. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 227 pag.
12.00 Euro
Toonder, Marten. - Zoals mijn goede vader zei. De tijwisselaar, De kwade inblazingen, De hupbloemerij .
Amsterdam, de Bezige Bij, 1970. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 202 pag. - Mooi exemplaar.
12.00 Euro
Toonder, Marten. - Zoals mijn goede vader zei. De tijwisselaar, De kwade inblazingen, De hupbloemerij .
Amsterdam, de Bezige Bij, 1970. Eerste druk. Paperback. Tekeningen met daaronder tekst. 202 pag. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Veer, Paul van 't. - Het leven van Multatuli.
A'dam, Arbeiderspers, 1979. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 473 pag. Naam voorin.
14.00 Euro
Verpale, Eriek. - De patatten zijn geschild. Nagelbrieven 1975 - 1980.
A'dam, Arbeiderspers, 1994/1995. Nieuwjaarsgeschenk uitgeverij. Paperback. Oplage 1000 exemplaren Illustraties. 67 pag.
10.00 Euro
Verwey, Albert. - Frederik van Eeden.
Santpoort, Mees, 1939. 1ste druk. In groen verguld linnen gebonden. Hardcover. Onafgesneden. Met register. 332 pag.
15.00 Euro
Verwey, Albert. - Frederik van Eeden.
Santpoort, Mees, 1939. 1ste druk. In groen verguld linnen gebonden. Hardcover. Onafgesneden. Met register. 332 pag.
15.00 Euro
Verwey, Albert. - Hendrick Laurensz. Spieghel.
Gron., Den Haag, J.B. Wolters, 1919. 1ste druk. Oorspr.omslag. 175 pag.
14.00 Euro
Vestdijk - Eyk, Henriëtte van. - Avontuur met Titia.
Roman. A'dam, Querido, 1948. 1ste druk. Linnen. 248 pag.
14.00 Euro
Vestdijk - Gregoor, Nol. - Nol Gregoor in gesprek met S.Vestdijk.
A'dam, De Bezige Bij, 1967. 1ste druk. Paperback. 143 pag. * Gesprekken uitgezonden door de Avro-radio in 1961 en 1962. Lit.doc. serie 9.
11.00 Euro
Vestdijk - Gregoor, Nol. - Simon Vestdijk en Lahringen. De biografische achtergronden van de Anton Wachter-romans.
Met woord vooraf door S. Vestdijk. A'dam, De Bezige Bij, 1958. Linnen met stofomslag. Illustr. Naam op titelblad. 183 pag.
10.00 Euro
Vestdijk - Visser, Hans. - Simon Vestdijk. Een schrijversleven.
Utrecht, Kwadraat, 1987. Linnen met stofomslag. Illustr. XIII, 719 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Vestdijk, S. - Rob Schouten. - Iets verhevens en onuitsprekelijks. Muzikale motieven in het werk van S.Vestdijk.
Amsterdam, De Bezige Bij. Vestdijk Bibliotheek. 1988. 176 pag. Paperback. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Vestdijk, S. - De aeolusharp.
Nagelaten romanfragment. Bezorgd door T. van deel en H.T.M. van Vliet. A'dam, Bezige Bij, 1989. Linnen met stofomslag.
11.00 Euro
Vestdijk, S. - Astrologie en wetenschap. Een onderzoek naar de betrouwbaarheid der astrologie.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1949. 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. 194 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vestdijk, S. - De beker van de min. De geschiedenis van een eerste jaar.
's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1957. 1ste druk. Linnen met beschadigde stofomslag. 296 pag.
12.00 Euro
Vestdijk, S. - Bevrijdingsfeest.
Roman. A'dam, W.L. Salm & Co., 1949. 1ste druk. Linnen. Rugbelettering vervaagd. 272 pag.
16.00 Euro
Vestdijk, S. - De bruine vriend. 8 novellen.
Amsterdam, De Bezige Bij. 1991. Paperback. 206 pag.
10.00 Euro
Vestdijk, S. - Het dagboek van het witte bloedlichaampje.
A'dam, Cornamona pers, 1981. Oorspr. omslag (licht verkleurd). 44 pag. * Oplage 500 exx.; niet in de handel. Ongepubliceerd verhaal uit 1922.
15.00 Euro
Vestdijk, S. - De dood betrapt.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1935. 1ste druk. Linnen (rug licht gevlekt, naampje op schutblad). 226 pag.
22.00 Euro
Vestdijk, S. - De Doolhof.
Roman. A'dam, Het Wereldvenster, 1951. 1ste druk. Linnen met besch. stofomslag. 239 pag. * Roman, geschreven door 8 auteurs: Blaman, Coolen, Dendermonde, H. Van Eyck, Haasse, Kossmann, Van der Veen en Vestdijk.
12.00 Euro
Vestdijk, S. - De dubbele weegschaal. Methoden en toepassingen ener praktische muziekesthetiek. Methoden en toepassingen ener praktische muziekesthetiek. Methoden en toepassingen ener praktische muziekesthetiek.
Den Haag, Bert Bakker, 1959. 1ste druk. Gebonden met stofomslag. 231 pag.
16.00 Euro
Vestdijk, S. - De dubbele weegschaal.
Methoden en toepassingen ener praktische muziekesthetiek. Den Haag, Bert Bakker, 1959. 1ste druk. Oorspr. half linnen. 231 pag.
11.00 Euro
Vestdijk, S. - Een twee drie vier vijf; Homerus fecit; Gummivingers, Doge en Cicisbeo.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1958. Eerste druk. Literaire Pocketserie No 20. 141 pag.
10.00 Euro
Vestdijk, S. - Het eerste en het laatste. Grondslagen ener praktische muziekesthethiek.
Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1956. 1ste druk. Half linnen. Tekst(je) op schutblad. 207 pag.
10.00 Euro
Vestdijk, S. - Die Fahrt nach Jamaica.
Brünn/Leipzig/Wien, Rudolf M. Rohrer Verlag, z.j. Half Linnen. 392 pag. * In het Nederlands oorspronkelijk verschenen als 'Rumeiland'.
23.00 Euro
Vestdijk, S. - De Fantasia en andere verhalen.
's-Gravenland, de Driehoek, 1949. 1ste druk. Oorspr. omslag. 143 pag. * Podium-reeks.
10.00 Euro
Vestdijk, S. - Gestileerde waarnemingen.
Prozaschetsen. Vreeswijk, Beugelpers, 1983. Oorspr.omslag (deels verkleurd). Oplage 175 genummerde exx. 19 pag.
15.00 Euro
Vestdijk, S. - De glanzende kiemcel. Beschouwingen over poëzie.
Beschouwingen over poëzie. 's-Graveland, De Driehoek, 1950. 1ste druk. Linnen met licht ongave stofomslag (ontw. Fons Montens). 272 pag.
16.00 Euro
Vestdijk, S. - De held van Temesa.
Roman uit Groot-Griekenland. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1962. Linnen met stofomslag (licht ongaaf). 367 pag.
14.00 Euro
Vestdijk, S. - De held van Temesa.
Roman uit Groot-Griekenland. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1962. Linnen. 367 pag.
11.00 Euro
Vestdijk, S. - De hôtelier doet niet meer mee.
Roman. 's-Grav./Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1968. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Naam op schutblad. 243 pag.
13.00 Euro
Vestdijk, S. - De hôtelier doet niet meer mee.
Roman. 's-Grav./Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1968. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 243 pag.
14.00 Euro
Vestdijk, S. - Een huisbewaarder. Verzamelde romans 45.
Roman. Amsterdam, De Bezige Bij, 1981. Linnen met stofomslag. 197 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Vestdijk, S. - Juffrouw Lot.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1964. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 282 pag.
12.00 Euro
Vestdijk, S. - Een moderne Antonius.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1960. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 255 pag.
13.00 Euro
Vestdijk, S. - Een moderne Antonius.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1960. 1ste druk. Linnen. 255 pag.
11.00 Euro
Vestdijk, S. - Een moderne Antonius.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1960. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 255 pag.
16.00 Euro
Vestdijk, S. - Muiterij tegen het etmaal.
Deel 1. Proza. s-Grav., A.A.M. Stols, 1947. Tweede gewijzigde druk. Linnen. 200 pag. - Van Dijk 549 A.
11.00 Euro
Vestdijk, S. - Muiterij tegen het etmaal.
Deel 2. Poëzie en essay. 's-Grav., A.A.M. Stols, 1947. Linnen. 271 pag. + inhoud - Van Dijk 588 A.
14.00 Euro
Vestdijk, S. - Muiterij tegen het etmaal. (Deel) 2. Poëzie en essay.
's-Grav., A.A.M. Stols, 1966. Tweede druk. Paperback. 333 pag.
10.00 Euro
Vestdijk, S. - Negen jeugdverhalen.
Met nawoord van Maarten 't Hart. (A'dam), Cornamona pers, 1981. 1ste druk. Oplage 475 exx. waarvan dit één van de 150 exx. is in half linnen band en met de hand gemarmerde platten. 207 pag.
50.00 Euro
Vestdijk, S. - Negen jeugdverhalen.
Met nawoord van Maarten 't Hart. (A'dam), Cornamona pers, 1981. 1ste druk. Oplage 475 exx. Oorspronkelijke omslag met de hand gemarmerde platten. 207 pag. KEURIG EXEMPLAAR
25.00 Euro
Vestdijk, S. - De onmogelijke moord. Verzamelde romans 43.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1983. Linnen met stofomslag. 195 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vestdijk, S. - Open boek.
Roman. A'dam, De Bezige Bij, 1957. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 286 pag.
17.00 Euro
Vestdijk, S. - De rimpels van Esther Ornstein.
De geschiedenis van een verzuim. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1959. 1ste druk. Linnen met stofomslag (enigszins ongaaf). 315 pag.
14.00 Euro
Vestdijk, S. - De rimpels van Esther Ornstein. De geschiedenis van een verzuim.
's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1959. 1ste druk. Linnen. Naam op schutblad. 315 pag.
14.00 Euro
Vestdijk, S. - Het schuldprobleem bij Dostojewski.
Bussum, Kroonder, 1945. Eerste druk. Oorpronkelijke omslag. Bayard Pers. 24 pag. Redelijk exemplaar
10.00 Euro
Vestdijk, S. - Het spook en de schaduw.
Roman. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1966. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 319 pag.
13.00 Euro
Vestdijk, S. - Het spook en de schaduw.
Roman. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1966. 1ste druk. Linnen. 319 pag.
14.00 Euro
Vestdijk, S. - Stomme getuigen.
Verhalen. A'dam, Contact, 1946. 1ste druk. Half linnen. 199 pag.
11.00 Euro
Vestdijk, S. - Terug tot Ina Daman/De andere school.
Rott./'s-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1949. Linnen. Naam op schutblad. 443 pag. * Anton Wachter roman III en IV.
17.00 Euro
Vestdijk, S. - De toekomst der religie.
Arnhem, Van Loghem Slaterus, 1952. Tweede druk. In linnen gebonden met stofomslag (rug van de stofomslag gevlekt). 365 pag.
13.00 Euro
Vestdijk, S. - Voor en na de explosie.
Opstellen over poëzie. Den Haag, Bert Bakker, 1960. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 208 pag.
22.00 Euro
Vestdijk, S. - De vrije vogel en zijn kooien.
De geschiedenis van een domicilie. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1958. 1ste druk. Linnen. 312 pag.
14.00 Euro
Vestdijk, S. - De zieke mens in de romanliteratuur.
Delft, Gist- en Spiritusfabr., 1964. 1ste druk. Linnen met stofomslag . 104 pag.
12.00 Euro
Vestdijk, S. - De zieke mens in de romanliteratuur.
Delft, Gist- en Spiritusfabr., 1964. 1ste druk. Linnen met stofomslag . 104 pag.
11.00 Euro
Vestdijk, S. - Zuiverende kroniek.
Essays. A'dam, Meulenhoff, 1956. 1ste druk. Linnen. 223 pag.
12.00 Euro
Vestdijk, S. - Zuiverende kroniek.
Essays. A'dam, Meulenhoff, 1956. 1ste druk. Linnen (rug verkleurd). 223 pag.
13.00 Euro
Vestdijk, Simon - Evert van der Starre. - Vestdijk over Frankrijk.
Zutphen, Walburg Pers, 1998. Paperback. 207 pag.
13.00 Euro
Vestdijk, Simon. ; Pijper, Willem. - Merlijn, het ontstaan van een opera in brieven en documenten, verzorgd door Arthur van Dijk en Mieke Vestdijk.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1992. Linnen met stofomslag. Met leeslint. 296 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Vestdijk, Simon. ; Pijper, Willem. - Merlijn, het ontstaan van een opera in brieven en documenten, verzorgd door Arthur van Dijk en Mieke Vestdijk.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1992. Linnen met stofomslag. Met leeslint. 296 pag. Naam op schutblad.
14.00 Euro
Vestdijk, Simon. - Grenslijnen uitgewist. Nagelaten verhalen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1984. Paperback. 278 pag. + afbeeldingen.
12.00 Euro
Vestdijk, Simon. - Grenslijnen uitgewist. Nagelaten verhalen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1984. Linnen met stofomslag. 278 pag. + afbeeldingen. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Vestdijk, Simon. - Grenslijnen uitgewist. Nagelaten verhalen.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1984. Linnen met stofomslag. 278 pag. + afbeeldingen.
13.00 Euro
Vinkenoog, Simon. - Het verhaal van Karel Appel.
Een proeve van waarneming. Utrecht, Bruna, ca. 1964. 1ste druk. Paperback (plasticfolie laat deels los). Illustr. 179 pag.
10.00 Euro
Vinkenoog, Simon. - Het verhaal van Karel Appel.
Een proeve van waarneming. Utrecht, Bruna, ca. 1964. 1ste druk. Paperback. Illustr. 179 pag.
11.00 Euro
Vinkenoog, Simon. - Weergaloos.
Ontdekkingsreizen naar de waarheid. Hilversum, Paul Brand, 1968. Paperback. 489 pag.
11.00 Euro
Voeten, Bert. - Zeven brieven aan Bert Bakker senior. Anno 1961.
A'dam, Bert Bakker, 1984. Oorspr. omslag in cassette. 63 pag. Nieuwjaarsgeschenk; oplage 500 exx.
15.00 Euro
Vos, Peter. - De 100 reigers.
De toekomst van het ongeloof. Actuele beschouwingen van een niet-christen. A'dam, Thomas Rap, 1969. Linnen.
10.00 Euro
Voskuil, J.J. - Een zondagmiddag met J.J.Voskuil.
Nijmegen, Boekhandel Roelants, 1998. Eerste druk. Paperback / Softcover. 143 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Vreede, Mischa de. - Eindeloos.
Een episode. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1961. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 160 pag.
10.00 Euro
Vries, Hendrik de. - Sprookjes.
A'dam, Bezige Bij, 1996. 1ste druk. Paperback. Illustr. 111 pag.
10.00 Euro
Vries, Theun de. - Baron. De wonderbaarlijke Michel Baron, zijn leermeester Molière en de praalzieke zonnekoning.
Roman. A'dam, Querido, 1987. 1ste druk. Linnen met stofomslag. 1016 pag.
15.00 Euro
Vries, Theun de. - Bruiloftslied voor Swaantje.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1956. Linnen met licht ongave . stofomslag. 96 pag.
10.00 Euro
Vries, Theun de. - De freule.
Novelle. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1940. 1ste druk. In linnen gebonden. Hardcover. 57 pag.
10.00 Euro
Vries, Theun de. - Een spook waart door Europa.
1948 (trilogie): I. Roman. A'dam, Republiek der Letteren, 1948. Linnen. 575 pag.
11.00 Euro
Vriesland, Victor E. van. - Grondslag van verstandhouding. Proeve van vertoog ter begripsvorming eener kenleer van het zijn, de ziel en het absolute.
A'dam, De Bezige Bij, 1946. Tweede druk. In linnen gebonden. Hardcover. Onopengesneden. 91 pag. * Tandem Aliquando. - Oplage 525 genumm. exx. Dit is nummer 271. * Tandem Aliquando. - Oplage 525 genumm. exx. -
10.00 Euro
Walravens, J. - Verzameld proza.
Ingeleid door Louis Paul Boon. Paris/Manteau, A'dam/Bruss. 1971. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Dundruk editie. 718 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Walschap, Gerard. - Brieven 1921 - 1950.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1998. Linnen met stofomslag. Met foto's. 1462 pag.
30.00 Euro
Walschap, Gerard. - Brieven 1921 - 1950.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1998. Linnen met stofomslag. Met foto's. 1462 pag.
26.00 Euro
Walschap, Gerard. - Brieven 1951 - 1965.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2002. Linnen met stofomslag. Met foto's. 1027 pag. - Als nieuw.
27.00 Euro
Walschap, Gerard. - Brieven 1966 - 1989.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2002. Linnen met stofomslag. Met foto's. 899 pag. - Als nieuw.
27.00 Euro
Walschap, Gerard. - Genezing door aspirine.
Gent, Snoeck-Ducaju, 1943. Eerste druk. 28,5 x 20,5 cm. Gebonden. Hardcover. Ontwerp en ills. van René de Pauw.44 pag. Lichte gebruikssporen.
13.00 Euro
Warren, Hans & Kees Lekkerkerker. - Een verstokt necrofiel. Brieven 1973-1979. Bezorgd en ingeleid door Menno Voskuil.
Bibliofiele uitgave van Avalon Pers, Woubrugge, december 2007. Ingenaaid met omslag en titeletiket. Genummerde oplage van 90 exemplaren. 64 pag. NIEUW EXEMPLAAR
50.00 Euro
Wennekes, Wim. - Geert Lubberhuizen, uitgever.
Het mysterie van de Miereveldstraat. A'dam, Bas Lubberhuizen/De Bezige Bij, 1994. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Met foto's. 292 pag. ALS NIEUW Deze gebonden editie verscheen ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van De Bezige Bij en is niet bestemd voor de handel.
18.00 Euro
Werkman, H.N. - Brieven van H.N. Werkman 1940 - 1945.
A'dam, Arbeiderspers, 1982. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Werkman, H.N. - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Werkman, H.N. - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Werkman, H.N. - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Werkman, H.N. - Brieven van H.N. Werkman.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1968. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 10. 197 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Werkman, H.N. - Teksten.
Utrecht, Stichting De Roos, 2003. 26 x 21 cm. In halflinnen gebonden met belettering in zwart vilt. Hardcover. Ontwerp, typografie en fotografie door Esther Kokmeijer. Oplage 175 pag. genummerde exemplaren 108 pag. ALS NIEUW
90.00 Euro
Werumeus Buning, J.W.F. - Bacchus met twee aangezichten.
Utr., Der Haan, 1943. 1ste druk. Half leder. Onafgesneden. Met illustr. in kleur door F. Lammers. 100 pag. * Gedrukt in 750 exx. door Joh. Enschedé en Zn. - Typogr. verz. Jan van Krimpen.
10.00 Euro
Wessem, Constant van. - De fantasie-stukken van Frederik Chasalle.
A'dam, De Spieghel, 1932. 1ste druk. Oorspr. omslag. Onafgesneden. 46 pag. De Vrije Bladen jg 9, schrift 9.
10.00 Euro
Wessem, Constant van. - Galop chromatique.
Roman van romantische tijden. Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1948, 1ste druk. Oorspr.omslag. Onafgesneden. 251 pag.
10.00 Euro
Wessem, Constant van. - Twee verhalen.
Hilversum, Rozenbeek en Venemans Uitg., juli 1935. 23,5 x 15 cm. Oorspr. omslag. De Vrije Bladen, jrgng.12, no.7. 24 pag.
10.00 Euro
Wichman, Erich. & [ Theo van Doesburg ] - Stijl onder vuur. De heer Theo van Doesburg en zijn stijl. Reigercahier nr. 3.
Vertaald en ingeleid door Arjaan van Nimwegen. Utrecht, Kunstzaal De Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1987. 21 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Oplage 230 genummerde exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Wichman, Erich. - Stijl onder vuur. De heer Theo van Doesburg en zijn stijl.
Vertaald en ingeleid door Arjaan van Nimwegen. Utrecht, Kunstzaal De Reiger/Uitgeverij Kwadraat, 1987. 21 x 14,5 cm. Ingenaaid met stofomlag. De omslag is in zeefdruk uitgevoerd door A.K. & H.van der Haren. Oplage 230 genummerde exemplaren. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Wieg, Rogi. - De moederminnaar.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1992. 1ste druk. Paperback. 130 pag.
10.00 Euro
Wiegersma, Hendrik. - Apocalypsis of de openbaring van Sint Jan.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1936. 1ste druk. Oorspr. omslag. Met 60 illustraties van Hendrik Wiegerma. 153 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Wilde, Oscar. - Het portret van Dorian Gray. Drama in twee bedrijven, dertien tafereelen. Voor tooneel bewerkt door Marijke van Tooren.
Hilversum, Rozenbeek en Venemans Uitg., maart - april 1936. 23,5 x 16 cm. . Oorspr. omslag. De Vrije Bladen, jrgng. 13, no. 3 en 4. 103 pag.
22.00 Euro
Woestijne, Karel van de. - Beginselen der chemie.
Rott., Nijgh & Van Ditmar, 1925. 1ste druk. Linnen. 131 pag.
23.00 Euro
Woestijne, Karel van de. - Laethemsche brieven over de lente. Inleiding door dr.G. Puchinger.
Zutphen, Terra, 1983. 8vo. In linnen gebonden. Met linnen cassette. Met leeslint. Met foto van K.v.d. W. Oplage 500 genummerde exemplaren. (Nr. 136).
35.00 Euro
Wolff, Betje., Deken, Aagje. - Critisch Commentaar.
Amsterdam, Amsterdamse Grafische School, 1954. 48 pag. Linnen met goudopdruk. 23, 5 x 14 cm. Met illustraties. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Wolkers, Jan. - Dagboek 1974.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2005. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 224 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Wolkers, Jan. - Groeten van Rottemerplaat.
Met foto's van de schrijver. A'dam, Elsevier, 1971. 1ste druk. Paperback. 112 pag.
10.00 Euro
Wolkers, Jan. - De perzik van onsterfelijkheid.
A'dam, De Bezige Bij, 1980. 1ste druk. Paperback. 239 pag.
10.00 Euro
Wolkers, Jan. - Tarzan in Arles.
A'dam, Bezige Bij, 1991. 1ste druk. Paperback. 213 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Wolkers, Jan. - Werkkleding.
A'dam, Elsevier, 1971. 1ste druk. Paperback. Met illustraties. 255 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Woolf, Virginia. - Schrijversdagboek 1.
A'dam, Arbeiderspers, 1976. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 37. 245 pag. Scheef gelezen. Redelijk exemplaar.
12.00 Euro
Zernike, Elisabeth. - Zondebok.
Blaricum, Waelburgh, z.j. 1ste druk. Karton. Stempeltje op titelblad. 85 pag.
11.00 Euro
Zomeren, Koos van. - Een gegeven moment. Interviews met mensen van 1900.
A'dam, Arbeiderspers, 1984. 1ste druk. 27 x 29,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met foto's van William Reppel. 99 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Zuylen, Belle van - Dubois, Pierre en Simone. - Zonder vaandel. Belle van Zuylen, een biografie.
A'dam, G.A. van Oorschot, 1993. Tweede druk. Paperback. Illustr. 856 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Zuylen, Belle van. - Rebels en beminnelijk.
A'dam, Arbeiderspers, 1971. 1ste druk. Oorspr.omslag. Paperback. Privé-domein Nr. 18. 179 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Zuylen, Belle van. - Rebels en beminnelijk.
A'dam, Arbeiderspers, 1984. Vijfde druk. Paperback. Privé-domein Nr. 18. 179 pag.
10.00 Euro
Zwagerman Joost & Lettinga, Elik. - Standplaats Zwagerman.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2003. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 155 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Zwagerman, Joost en anderen . - Nederlands caféleven. Een tijdloos beeld in foto's en verhalen.
Met verhalen van o.a. Joost Zwagerman, Connie Palmen, Ischa Meijer, Ronald Giphart, Bart Chabot, Simon Carmiggelt, Martin Brill en Herman Pieter de Boer. Wevershof, Fotostudio Jan Bartelsman, 1998. 4to. Gebonden. 152 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design