Terug naar Homepage
- 800 Jahre Franz von Assisi. Franziskanische Kunst und Kultur des Mittelalters.
Paperback / Softcover. 25 x 21 cm. XXVIII, 775 Seiten. Mit zahlreichen Abbildungen, mit 2 ausklappbaren Karten. Krems-Stein, Niederösterreichische Landesausstellung, 1982. GUTER ZUSTAND
15.00 Euro
Alberts, W. Jappe. & Hulshoff, A.L. - Het Frensweger Handschrift betreffende de geschiedenis van de Moderne Devotie. Werken uitgegeven door het Historisch Genootschap. Utrecht. Derde Serie No. 82.
Groningen, J.B. Wolters, 1958. Paperback. Illustr. XXIV, 268 pag.
10.00 Euro
Armstrong, Karen. - Heilige oorlog. De kruistochten en de wereld van vandaag.
Baarn, Anthos, 1999. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 663 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Armstrong, Karen. - Jeruzalem. Een geschiedenis van de Heilige Stad.
Amsterdam, Anthos, 1996. 24 x 16,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. 530 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Augustinus, Aurelius. - XXII Boecken van de Stadt Gods. Begrijpende de beginselen en voortgang der zelver. als mede de verdediginge der christelijke religie tegen de doolingen en lasteringen der heydenen, Ketteren, en andere vyanden van Gods kerke.
Amsterdam, Ioost Hartgers, 1646. 28 x 19 cm. In verguld halflinnen gebonden met gemarmerde platten. Hardcover. Met frontispiece. Vijf delen (Stucken) en in band. GOED EXEMPLAAR
250.00 Euro
Aukes H.W.F. & Titus Brandsma. - Het leven van Titus Brandsma.
Utrecht, Het Spectrum, 1985. Derde druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 347 pag.
10.00 Euro
Baaren, Th.P.van. - Wij Mensen. Religie en wereldbeschouwing bij schriftloze volken.
Utrecht, Bijleveld. 1960. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 23 x 15 cm. 263 pag.
10.00 Euro
Baars, A. - Om Gods verhevenheid en Zijn nabijheid. De Drie-eenheid bij Calvijn.
Proefschrift. Kampen, Kok, 2004. Gebonden. 751 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Baigent, Michael & Leigh, Richard - De dode zee rollen en de verzwegen waarheid.
Baarn, Tirion, 1992. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 256 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bakker, W., e.a. (red.) - De Doleantie van 1886 en haar geschiedenis.
Kampen, Kok, 1986. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 284 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Bell, Rudolph M. - Sancta Anorexia. Vrouwelijke wegen naar heiligheid, Italië 1200-1800.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1990. Paperback. Met foto's. 300 pag.
10.00 Euro
Berg, Cornelis Reinier van den, - Ds. Johannes Barueth, 1709-1782. Een strijdbaar verdediger van de gereformeerde kerk en staat.
Proefschrift Vrije Universiteit Amsterdam, 2003. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 452 pag. + stellingen. ALS NIEUW
18.00 Euro
Berg, Cornelis Reinier van den, - Ds. Johannes Barueth, 1709-1782. Een strijdbaar verdediger van de gereformeerde kerk en staat.
Proefschrift Vrije Universiteit Amsterdam, 2003. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 452 pag. + stellingen. ALS NIEUW
16.00 Euro
Berkouwer, G.C. - Zoeken en vinden. Herinneringen en ervaringen.
Kampen, Kok, 1989. Paperback / Softcover. 24 x 16 cm. 436 pag.
12.00 Euro
Berkouwer, G.C. - Zoeken en vinden. Herinneringen en ervaringen.
Kampen, Kok, 1989. Paperback / Softcover. 24 x 16 cm. 436 pag.
10.00 Euro
Berkum, Aug.van e.a. - Liudger 742 - 809. De confrontatie tussen heidendom en christendom in de lage Landen
Amsterdam, De bataafsche Leeuw, 1984. 25 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 132 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Berns, Gido; en anderen. - Het lichaam van God. Metamorfoses van de incarnatie in de hedendaagse cultuur.
Budel, Damon, 2005. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 8vo. 277 pag. With summaries in English. Mooi exemplaar.
13.00 Euro
Bertholet, A. & H.Freiherr von Campenhausen. - Van Goor's encyclopedisch woordenboek der godsdiensten.
Den Haag, Van Goor Zonen, 1970. 26 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 468 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Blaauw, Ed / Butter , Jan, e.a. - Heilige Huisjes. Religieus erfgoed in Noord-Holland.
Alkmaar, HCS Media, 2008. 28 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 194 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
BLUYSSEN, JAN & GERARD ROOIJAKKERS. - God verborgen en nabij. Religie als heilig spel.
Amsterdam, Anthos, 2002. Paperback. 404 pag.
10.00 Euro
BLUYSSEN, JAN.; ROOIJAKKERS, GERARD. - God verborgen en nabij. Religie als heilig spel.
Amsterdam, Anthos, 2002. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 404 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boeke, Enno. - Hoogte en diepte. Bijbelse symboliek van dualisme en kringloop.
Wassenaar, Servire, 1969. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 231 pag. * Met briefje van de schrijver.
12.00 Euro
Boeke, Enno. - Hoogte en diepte. Bijbelse symboliek van dualisme en kringloop.
Wassenaar, Servire, 1969. Gebonden met licht ongave stofomslag. Met illustraties. 231 pag.
10.00 Euro
BOETZELAAR VAN ASPEREN EN DUBBELDAM, DR. C.W. BARON VAN. - De protestantse Kerk in Nederlandsch-Indië. Haar ontwikkeling van 1620-1939.
Den Haag, Nijhoff. 1947. 25 x 16 cm. In verguld donkergroen linnen gebonden [deels geplastificeerd]. Hardcover. XII, 488 pag. Met een enkele onderstreping.
15.00 Euro
Boetzelaer van Dubbeldam, Carel Wessel Theodorus van. - De Gereformeerde Kerken in Nederland en de Zending in Oost-Indie. In de dagen der Oost-Indische Compagnie (1906)
Utrecht, P. den Boer, 1906. (VIII) 358 pag. 24,5 x 16,5 cm. Softcover [geplastificeerd]. Met een enkele onderstreping. GOED EXEMPLAAR Proefschrift met de stellingen
24.00 Euro
BORGERHOFF & LAMBERIGTS. - Mysteries uit het Christendom. De geheime wereld achter de Heilige Graal. De lijkwade van Turijn en vele andere mysteries.
Baarn, Tirion, 2006. Paperback , Softcover. 258 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bosch, R.A. - Het conflict rond Antonius van der Os. Predikant te Zwolle 1748-1755.
Kampen, IJsselakademie, 1988. Paperback / Softcover. 254 pag.
10.00 Euro
Brandsma, Titus - Meijer, Brocardus. - Titus Brandsma.
Bussum, Paul Brand, 1951. In linnen gebonden. Hardcover. 480 pag.
10.00 Euro
Brink, Egbert. - Het woord vooraf.
Nijmegen, Confidence, 2002. Vierde druk. Gebonden met stofomslag. 208 pag. - NIEUW.
10.00 Euro
Broeke, Cornelis van den. - Een geschiedenis van de classis. Classicale typen tussen idee en werkelijkheid (1571-2004).
Proefschrift VU Amsterdam, 2005. Kampen, Kok, 2005. 24,5 x 16,5 cm. Gebonden. Hardcover. 597 pag. + register. ALS NIEUW
15.00 Euro
- Broere's Dithyrambe op het Allerheiligste, toegelicht door J.C. Alberdingk Thijm, S.J.
Amsterdam, R.K. Boek-Centrale, 1917. Tweede uitgave. Linnen. Met afbeelding. 116 pag.
15.00 Euro
Brommer, E.J.P. - Terug naar de gaafheid van onze jeugd. De Bijbel voor denkers.
Amsterdam, Amphora Books. 2003. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. XVIII, 446 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Bruijn, J.de; Puchinger, G. - Briefwisseling Kuyper-Idenburg. Verzorgd, ingeleid en toegelicht door Bruijn en Puchinger
Franeker, Uitgeverij T. Wever B.V. 1985. 24,5 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 641 pag.ALS NIEUW
13.00 Euro
Bruijn, J.de; Puchinger, G. - Briefwisseling Kuyper-Idenburg. Verzorgd, ingeleid en toegelicht door Bruijn en Puchinger
Franeker, Uitgeverij T. Wever B.V. 1985. 24,5 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 641 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Bunyan, John. - De christinnereis naar de eeuwigheid. Met 73 door A. wessels geschilderde taferelen en meditatieve toelichtingen van Ds. P. Blok.
Utrecht , De Banier, 1994. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 152 pag.
14.00 Euro
Burstein, Dan / Arne J. de Keijzer. - GEHEIMEN VAN MARIA MAGDALENA. Mythen en feiten rond de vrouw in het leven van Jezus.
Utrecht, Servire/Kosmos, 2007. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Catharijneconvent Utrecht.Museum - Anderhalve eeuw gereformeerden, 1834-1984.
UTRECHT, Rijksmuseum Het Catharijneconvent, 1984. 4to. Paperback. Softcover. Met foto's. 113 pag
10.00 Euro
Catharijneconvent Utrecht.Museum - Ketters en Papen onder Filips II. Het godsdienstig leven in de tweede helft van de 16de eeuw.
Tentoonstelling Het catharijneconvent, Utrecht, 1986. 29,5 x 21 cm. Paperback. Met illustraties. 184 pag. * De eeuw van de Beeldenstorm.
10.00 Euro
Chesterton, G.K. - De heilige Thomas van Aquino. Vertaling van H. Reijnen.
Voorhout, Foreholte, 1934. 21 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 224 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Claes Jo, Claes Alfons, Vincke Kathy. - Beschermheiligen in de Lage Landen.
Leuven, Davidsfonds - Uitgeverij Ten Have, 2006. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 381 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Claes Jo, Claes Alfons, Vincke Kathy. - Sancti. Nog meer heiligen herkennen.
Leuven, Davidsfonds - Uitgeverij KOK, 2004. Tweede druk. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 344 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Claes Jo, Claes Alfons, Vincke Kathy. - Sanctorum. Heiligen herkennen.
Leuven, Davidsfonds - Uitgeverij KOK, 2002. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 296 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Claes Jo, Claes Alfons, Vincke Kathy. - Sanctus. Meer dan 500 heiligen herkennen.
Leuven, Davidsfonds - Uitgeverij KOK, 2002. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Claes, Jo; A. Claes; K. Vincke. - Geneesheiligen in de Lage Landen.
Leuven / Kampen, Davidsfonds / Uitgeverij Kok, 2005. Tweede druk. Paperback / Softcover. 24 x 17 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 334 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Claes, Jo; A. Claes; K. Vincke. - De Twaalf. Apocriefe verhalen over de apostelen.
Leuven, Davidsfonds, Ten Have, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur. 267 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
11.00 Euro
Claes, Jo; A. Claes; K. Vincke. - Het verhaal van Maria. Volgens de apocriefe geschriften.
Leuven, Davidsfonds / Ten have, 2006. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 196 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Cornelissen, Max M.P. - Purper en preken rond Purmer en Beemster. Eerste deel. Geloven en kerken in een stukje Waterland.
Purmerend, Nooij's. 1976. Linnen met stofomslag. Met foto's. 375 pag.
15.00 Euro
Dalmatius van Heel, Pater. - De minderbroeders te Gouda. Deel I: 1418-1572 + Deel II: 1633 - 1947.
Gouda, 1947. 23,5 x 16 cm. Oorspronkelijke omslagen. Twee delen: 109 en 218 pag.
23.00 Euro
Danneels, Godfried en anderen - Bogen tussen hemel en aarde. Markante figuren uit de bijbel.
Leuven, Davidsfonds, 1997. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. « NIEUW »
10.00 Euro
Decavele, Johan. - De eerste protestanten Lage Landen. Geloof en heldenmoed.
ISBN 9789085261001. Met illustraties in z/w. 310 pag. Paperback / Softcover. Waanders, 2004. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Deddens, D & Kamphuis, J. (red.). - Doleantie - Wederkeer. Opstellen over de Doleantie van 1886. ``
Haarlem, Vijlbrief, 1986. 25,5 x 18 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 354 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Deddens, D en M. te Velde. - Vereniging in wederkeer. Opstellen over de Vereniging van 1892.
Barneveld, De Vuurbaak 1992. 25,5 x 18 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 221 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Deddens, D en M. te Velde. - Vrijmaking - Wederkeer - Vijftig jaar Vrijmaking in beeld gebracht 1944-1994
Barneveld, De Vuurbaak 1994. 25,5 x 18 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 344 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Derks, Ton. - Gods, Temples and Ritual Practices. The Transformation of Religious Ideas and Values in Roman Gaul (Amsterdam Archeological Studies, Part 2)
Amsterdam, University Press, 1998. 30 x 22 cms. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 325 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped.
27.00 Euro
Derks, Ton. - Gods, Temples and Ritual Practices. The Transformation of Religious Ideas and Values in Roman Gaul (Amsterdam Archeological Studies, Part 2)
Amsterdam, University Press, 1998. 30 x 22 cms. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 325 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped.
30.00 Euro
Derks, Ton. - Gods, Temples and Ritual Practices. The Transformation of Religious Ideas and Values in Roman Gaul (Amsterdam Archeological Studies, Part 2)
Amsterdam, University Press, 1998. 30 x 22 cms. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). With illustrations in b/w. 325 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped.
29.00 Euro
Dijk, R. Th. M. van. - Het klooster Soeterbeek te Deursen 1732-1982. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel LIII.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1982. Verguld linnen. Met foto's. XXXII, 219 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dijkstra, R. - Boek van Rijke Herinnering [1578-1928]
aan de Reformatie der Kerk te Amsterdam, aangevangen op 24 Mei 1578 en voortgezet tot op dezen dag. Amst., Vrolijk, 1928. Oorspr. linnen. Met illustraties. 208 pag.
14.00 Euro
Dorlant Pieter. - Viola Animae. Samenspraak tussen Maria en de ziel over Jezus' bitter lijden.
Tielt, Lannoo, 1954. Met afbeelingen van 15 houtsneden van Jacob Cornelisz. van Oostzanen, drie in kleur. Gedrukt in 826 ex. Attentie: Dit is een van 100 genummerde exemplaren (nummer 88) gebonden in lederen stempelband. Met stofomslag en in doos (doos is licht ongaaf). BOEK IS ALS NIEUW
45.00 Euro
Douwes, P.A.C. - Armenkerk. De hervormde diaconie te Rotterdam in de negentiende eeuw.
Schiedam, Interbook International, 1977. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. XII, 320 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Drayer, M. - En toch niet verteerd. Uit de geschiedenis van de Christelijke Gereformeerde kerken sinds 1892.
Kampen, Kok, 1982. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 178 pag.
14.00 Euro
Duby, Georges. - Bernard van Clairvaux en de cistercienzerkunst.
Amsterdam, Agon, 1989. 23 x 16 cm. Linnen met stofomslag. Met foto's. 166 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ellegard, Alvar. - Jezus. Honderd jaar voor Christus.
Baarn, Tirion, 2000. 23,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. 368 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
10.00 Euro
Evenhuis, R.B. - Ook dat was Amsterdam; De kerk der hervorming in de Gouden Eeuw. Deel 1 en 2.
Amsterdam, Ten Have. 1965, 1967. In linnen gebonden met stofomslagen. 349 en 412 pag.
19.00 Euro
faber, Jelle. - Vestigium ecclesiae. De doop als 'spoor der kerk' (Cyprianus, Optatus, Augustinus).
Proefschrift, Kampen. Goes: Oosterbaan & Le Cointre, 1969. Paperback/Softcover. , (xxxii) 222 pag. + stellingen.
10.00 Euro
Favie, Gerard. - Friedrich Julius Stahl. Invloeden van zijn leven en werken in Nederland 1847-1880. [Proefschrift UvA].
Rotterdam, 1975. 24 x 15,5 c,. Oorspronkelijke omslag. 275 pag. + stellingen. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Gaay Fortman, B. de. - Figuren uit het Reveil. Opstellen. Uitgegeven door de Stichting Het Reveil-Archief ter gelegenheid van haar vijftigjarig bestaan.
Kampen: Kok, 1980. 24,5 x 16,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 469 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
GABRIËL-MARIA, P. - De Thien Marien. Met voorwoord en vertaling door G. Remans. Bloemen van Ons Geestelijk Erf , Nr. 5/6.
Antwerpen, Neerlandia, 1930. Oorspr. omslag (rug licht ongaaf). 97 pag.
11.00 Euro
Gardner, Laurence. - Het mysterie van de Graal. De geheime erfgenamen van Jezus en Maria Magdalena.
Baarn, Tirion, 2008. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 448 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Gast, C. de. - De Afscheiding van 1835 in Almkerk en Emmichoven. Godsdiensttwisten in het Land van Heusden en Altena.Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel LX.x
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1984. Verguld linnen. XXIII, 201 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gereformeerde Zendingsbond.De - Alle volken. Op weg met het Woord in Toradjaland en Kenya.
's-Gravenhage, Van Keulen, z.j. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 175 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Gerits, Huub. - Chagall vertaalt vertelt de bijbel in kleur.
Averbode / Kampen, Kok, 1999. 23 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 168 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Gerits, Huub. - Chagall vertaalt vertelt. De bijbel in kleur.
Averbode / Kampen, Kok, 1999. 23 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 168 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Gibbons, David. - Tijdslijn van het geloof. De religies van de wereld.
Amsterdam, University Press, 2007. 35,5 x 25,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Met vouwbladen. 160 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Glorius, F.J.J. - F.B.J. Frencken en de Katholieke Jeugdvereeniging. De zorg voor meisjes met name in het bisdom Breda 1927-1940. Bijdragen tot de geschiedenis van van het Zuiden van Nederland, deel XLVI.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1979. Verguld linnen. XVI, 146 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Goossens, Don & Jesse. - In soutane op de motor. Verhalen van oud-missionarissen.
Rotterdam, Lemniscaat, 2008. 22 x 20 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 383 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
GORISSE J.J.A.M. (RED.) - De heilige driehoek. Kloosterenclave te Oosterhout.
Oosterhout, Signifikant 2002, 26 x 21 cm. 140 pag. Linnen. NIEUW EXEMPLAAR Met illustraties in kleur en z/w.
12.00 Euro
Gosztonyi, Alexander. - HET ONZE VADER . De groei van de mens naar liefde en innerlijke vrede
Amsterdam, Schors, 1991. Paperback , Softcover. 324 pag.
10.00 Euro
Groothuis, L.H.A. - De brabantse bisschoppen Bekkers en de Vet. Wegbereiders van een vernieuwingsbeweging.
Tilburg, St. Zuidelijk Historisch Contact, 1973. Verguld linnen. XLII, 312 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland. DeeL XXVIII. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Guenée, Bernard. - Between Church and State. The Lives of Four French Prelates in the Late Middle Ages.
Chicago:, University of Chicago, 1987. 8vo. Cloth with dustjacket. 447 pages.
12.00 Euro
Haemstede, Adriaen Cornelisz. van. - Geschiedenis der Martelaren, die om de getuigenis der Evangelische waarheid hun bloed gestort hebben; van Christus onzen Zaligmaker tot het jaar 1655; niet alleen in de Nederlanden, maar ook in Frankrijk, Engeland, Schotland, Spanje, Italie, Duitschland, Amerika en andere landen; benevens vele van hunne brieven en belijdenissen, den moord te Parijs en in de voltolijn, de ongehoorde wreedheid in Ierland, den verschrikkelijken moord aan de Waldenzen in Piemont en andere vervolgingen van de geloovigen. Met platen. Nieuwe uitgave.
Arnhem, Bij J. W. en C. F. Swaan., 1868. 34 x 24 cm. In verguld leer gebonden. Hardcover. Met vele gravures waarop veel gruwelijks te zien en dat allemaal omdat er een God is. (8) 1119 (1) pag. GOED EXEMPLAAR
150.00 Euro
Hardenberg, H. - Het Burgerweeshuis voor Nederlands Hervormden te 's-Gravenhage, 1564-1964.
's-Gravenhage, Zuidhollandsche uitg.mij, 1964. Kunstleer met stofomslag. Met illustraties. 308 pag.
14.00 Euro
Harinck, George ; Vos, Marjoleine de. - Wat eten we vanavond? Protestants! Menukaarten uit de collectie van het Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme.
Amsterdam, Historisch Documentatiecentrum voor het Nederlands Protestantisme (1800-heden), 2005. Met illustraties in kleur. Linnen met stofomslag. 44 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Harinck, George. - De Reformatie. Weekblad tot ontwikkeling van het gereformeerde leven 1920-1940.
Baarn, Ten Have, 1993. 22 x 15 cm.Paperback / Softcover. With an English summary. 468 pag. Proefschrift Vrije Universiteit Amsterdam. ALS NIEUW
15.00 Euro
Hauer, H. A. - Het afgescheurde kleed. Bijdrage tot de geschiedenis van de Hervormde kerk te Oldenzaal en de reformatie in Twente.
Oldenzaal, De Bruyn, 1987. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 266 pag.
12.00 Euro
Heerma van Voss, M.S.H.G. en anderen. - Travels in the world of the Old Testament. Studies presented to Professor M.A. Beek on the occasion of his 65th brithday.
Assen, Van Gorcum, 1974. Cloth with dustwrappers. XVIII, 286 pag.
11.00 Euro
Heisterbach, C. van. - Boek der mirakelen I. Ingeleid en vertaald door G.J.M.Bartelink.
s-Hertogenbosch, Voltaire, 2003. 22 x 14,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. 446 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Heisterbach, C. van. - Boek der mirakelen II. Ingeleid en vertaald door G.J.M.Bartelink.
s-Hertogenbosch, Voltaire, 2004. 22 x 14,5 cm. Paperback met flappen. Softcover. 440 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Herwaarden, Jan van. - Opgelegde bedevaarten. Een studie over de praktijk van opleggen van bedevaarten (met name in de stedelijke rechtspraak) in de Nederlanden gedurende de late middeleeuwen (ca. 1300-1550).
Proefschrift RUG. Assen, A'dam, 1978. 23 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. xxv,774 pag. [avec un résumé en francais] + de stellingen.
20.00 Euro
Hoenderdaal, G.J. en P.M.Luca. - Staat in de vrijheid. De geschiedenis van de remonstranten.
Zutphen. De Walburg Pers. 1982. 200 pag. 26 x 19 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. Bibliogr. Index. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
HOVEN VAN GENDEREN, BRAM VAN DEN. - De Heren van de Kerk. De kanunniken van Oudmunster te Utrecht in de late middeleeuwen.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. Tweede druk. 24,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. 831 pag. NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Hroch, Miroslav & Anna Skybova. - Inquisitie en Contrareformatie.
Alphen aan den Rijn: Atrium, 1988. 27,5 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 276 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Hylkema, C. B. - Reformateurs. Geschiedkundige studiën over de godsdienstige bewegingen uit de nadagen onzer Gouden Eeuw
Groningen/Amsterdam, Bouma's Boekhuis / Bert Hagen, 1978. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Ongewijzigde herdruk van de uitgave Haarlem 1900 en Haarlem 1902. 227 + 516 pag. KEURIG EXEMPLAAR
22.00 Euro
Jacobs, Jan. - Nieuwe visies op een oud visioen. Een portret van de Sint Willibrord Vereniging, 1948-1998.
Nijmegen. Valkhof Pers. 1998. Paperback / Softcover. Met foto's. XII, 346 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Jansen, Hans. - Christelijke theologie na Auschwitz. 3 delen in 2 banden. I: Theologische en kerkelijke wortels van het antisemitisme. II: Nieuwtestamentische wortels van het antisemitisme. A1: Diagnose en therapie in geschriften van joden en christenen. Band 1+2.
's-Gravenhage, Boekencentrum, 1981 en 1985. 23 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcovers. 3 banden: 619;548;549-1054 pagina's. GOEDE SET
30.00 Euro
Kannegieter, J.Z. - Geschiedenis van de vroegere Quakergemeenschap te Amsterdam 1656 tot het begin negentiende eeuw.
Amsterdam/Haarlem, Scheltema & Holkema, 1971. 24,5 x 18 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met 15 afbeeldingen. VIII, 350 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Kieckes, Charles. - Lourdes in woord en beeld.
Tilburg, W, Bergmans, z.j. 22 x 15 cm. In blauw verguld linnen gebonden. Met foto's. 62 pag.
16.00 Euro
Kierkegaard, Søren. - Brieven. Inleiding en keuze Henk van der Liet. Vertaling, commentaar en annotatie Diederik Grit en Edith Koenders.
Bornmeer. 2009. 21 x 14 cm. Paperback / Softcover. 233 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Kirpestein, J.W. - Groen van Prinsterer als belijder van Kerk en Staat in de negentiende eeuw.
Proefschrift. Leiden, Groen, 1993. 8vo. Paperback / Softcover. 243 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Knappert, L. - De opkomst van het protestantisme in eene Noord-Nederlandsche stad. Geschiedenis van de hervorming binnen Leiden van den aanvang tot op het beleg.
Leiden: Van Doesburgh, 1908. Paperback [omslag geplastificeerd]. 290 pag. Met bijlage, kaart en platen. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
KNETSCH, F.R.J. - Pierre Jurieu. Theoloog en politikus der Refuge.
Proefschrift. Kampen 1967. Oorspronkelijke omslag. 493 pag. Met foto's, portret en stellingen. Exlibris op schutblad. Avec un Résumé.
20.00 Euro
Koch, Jeroen. - Abraham Kuyper. Een biografie.
Amsterdam, Boom, 2007. Paperback / Softcover. 672 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Koers, N.H. (red.) - Vier eeuwen domineesland.
Utrecht, Museum Catharijneconvent/ Zoetermeer, Meinema, 1997. Softcover, paperback. Met foto's. 120 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Kokhuis, G.J.I. - Twaalf eeuwen Katholiek Twente 797-1997. Momenten uit een levend(ig)e geloofsgenootschap.
Sticting Twente, 2000. 30,5 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 118 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Kuitert, H.M. - Hetzelfde anders zien. Het christelijk geloof als verbeelding.
Kampen, Ten Have, 2005. 22 x 14 cm. 220 pag. Paperback. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Köhlbrügge, H.F. - Het lidmaatschap bij de Hervormde Gemeente hier te lande mij willekeurig belet. Vooraf gaat mijne afzetting als Luthers proponent. Echte bescheiden.
Amsterdam, J H den Ouden, 1833. 23 x 13 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. XX, 166 pag. Redelijk exemplaar.
35.00 Euro
Leeuwen, Charles van. ; Stalpart van der Wiele, Joannes. - Hemelse voorbeelden. De heiligenliederen van Joannes Stalpart van der Wiele 1579 - 1630.
Nijmegen, Sun, 2001. Paperback. Met illustraties. 389 pag.MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Leeuwen, Charles van. ; Stalpart van der Wiele, Joannes. - Hemelse voorbeelden. De heiligenliederen van Joannes Stalpart van der Wiele 1579 - 1630.
Nijmegen, Sun, 2001. Paperback. Met illustraties. 389 pag.NIEUW
13.00 Euro
Linden, Renaat van der. - Maria Bedevaartvaantjes. Volksdevotie op 1175 vaantjes.
Brugge, Tabor, 1988. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover with dustjacket. 30,5 x 23 cm. Illustraties. 328 pag. inclusief 3 voorbeeldvaantjes. ALS NIEUW.
60.00 Euro
MAC CHEYNE, Robert Murray. - De zendingsreis van Robert Murray Mac Cheyne.
Dordrecht, Van der Tol, 1981. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 370 pag. MOOI EXEMPLAAR
19.00 Euro
MacDonald, A. A. and others. & Ridderbos, H.N.B. - The Broken Body. Passion Devotion in Late-Medieval Culture.
Groningen, Egbert Forsten, 1998. Paperback. Softcover. With illustrations in b/w. X, 239 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped [ With picture ]
18.00 Euro
MacDonald, A. A. and others. - The Broken Body. Passion Devotion in Late-Medieval Culture.
Groningen, Egbert Forsten, 1998. Paperback. With illustrations in b/w. X, 239 pages. NEW COPY Still shrinkwrapped With picture.
20.00 Euro
MacDonald, A. A. and others. - The Broken Body. Passion Devotion in Late-Medieval Culture.
Groningen, Egbert Forsten, 1998. Paperback. Softcover. With illustrations in b/w. X, 239 pag. NEW COPY Still shrinkwrapped With picture.
17.00 Euro
Manning, A.F. - Mensen en situaties. Scenes uit het katholieke leven in de negentiende en twintigste eeuw.
Baarn, Uitgeverij Arbor, 1990. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustratie in kleur. 397 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Maronier, J.H. - De orde der Jezuieten. Hare geschiedenis, inrichting en moraal.
Leiden, E.J. Brill, 1899. Eerste druk. Gebonden (privéband). Hardcover. XII, 294 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Meer, Barend van der. - Commentaar op het Thomas Evangelie.
Wassenaar: Mirananda, 1984. 395 pag. Paperback, 8vo, . ALS NIEUW
10.00 Euro
Meer, Barend van der. - Commentaar op het Thomas Evangelie.
Wassenaar: Mirananda, 1984. 395 pag. Paperback, 8vo, ALS NIEUW
10.00 Euro
Meer, F. van der. - Augustinus de zielzorger. Een studie over de praktijk van een kerkvader.
Het Spectrum, Utrecht/ Antwerpen, 1947. In linnen gebonden. Hardcover. 613 pag. met uitslaande kaart.
10.00 Euro
Meerendonk, L. van de. - Het klooster op de Eikendonk te Den Dungen. Bijdragen tot de Geschiedenis van het Zuiden van Nederland. deel II.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1964. V, 191 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Meerendonk, L. van de. - Tussen Reformatie en Contra-Reformatie. Geest en Levenswijze van de clerus in Stad en Meierij van 's -Hertogenbosch en zijn verhouding tot de samenleving tussen ± 1520 en ± 1570.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1967. Verguld linnen. XXIV, 295. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland. Deel IX. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Melief, P.B.A. - Joannes van Hooydonk. Apostolisch administrator en vicaris van het vicariaat Breda, eerste bisschop van Breda. 1827-1853-1867.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1987. Verguld linnen. XXXII, 410 pag. MOOI EXEMPLAAR Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, deel LXXI.
12.00 Euro
Mellink, Albert F. - De wederdopers in de noordelijke nederlanden 1531-1544.
Leeuwarden, Gerben Dijkstra, 1981. Paperback. Softcover. 440 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
H. Sacrament van Mirakel. - Het vierenswaardig wonder.
Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het zesde eeuwfeest van H. Sacrament van Mirakel. 1345 - 1945. A'dam, Urbi et Orbi, 1946. 4to. Linnen. Illustr. 226 pag.
29.00 Euro
Nelli, René. - La philosophie du catharisme. Le dualisme radical au XIII siècle.
Paris, Payot, 1978. Paperback / Softcover. 23 x 14 cm. 201 pages. Text in French.
10.00 Euro
Offermans, Joep. - De Abdij Kloosterrade-Rolduc 1104-1830.
Rotterdam, Millpress, 2003. 25 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 535 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Osman, Ahmed. - Uit Egypte heb Ik Hem Geroepen: Over de wortels van het Christendom.
Baarn, Tirion, 1999. 23,5 x 16m. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 320 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Paus Johannes Paulus II. - Bebblethwaite, Peter en Kaufmann, Ludwig. - Uniek beeldverslag van een opmerkelijk man.
A'dam/Bruss., Elsevier, 1979. Oorspr.omslag. 126 pag.
5.00 Euro
Paus Pius XII. - Smit, Jan O. - Pastor Angelicus.
Roermond/Maaseik, J.J. Romein & Zonen, 1949. Ter gelegenheid van het vijftigjarig Priesterfeest van Z.H. de Paus. Typogr. verz. en bandontw. H. Friedlaender.
14.00 Euro
Peters, Fons en Willem Nes. - Bedevaarten in Europa.
Amsterdam / Tielt, Anthos / Lannoo, 1996. 4to, 160 pag. Gebonden karton. Geïllustreerd met foto's. Met een inleiding van Ernest Henau. Fotografie: Willem Mes.
12.00 Euro
Poels, Vefie. - Een Roomse Droom. Nederlandse Katholieken en de Noorse missie 1920 - 1975.
Nijmegen, Valkhof Pers, 2005. Paperback. 24 x 16 cm. Met illustraties. 693 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Porter, J. R. - De Bronnen van het geloof. Geïllustreerde gids voor de bijbel.
Kampen, Kok/ Tielt, Lannoo, 2003. 4to: 28 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 421 pag. NIEUW EXEMPLAAR
22.00 Euro
Post, Paul en Ko Schuurman (red.). - Op bedevaart in Nederland. Betekenis en toekomst van de regionale bedevaart.
Kampen, Gooi & Sticht, 2006. Paperback / Softcover. 24 x 16 cm. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Proost, K.F. - De bijbel in de Nederlandsche Letterkunde als spiegel der cultuur. Drie delen.
Assen, Van Gorcum, 1932 - 1935. Oorspronkelijke omslag. De Middeleeuwen (178 pag), De Zestiende en Zeventiende eeuw ( 215 pag.) en De Achttiende en Negentiende eeuw (196 pag.).
16.00 Euro
Puchinger, G. - Abraham Kuyper. De jonge Kuyper (1837-1867).
Franeker, Wever, 1987. 22,5 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 276 pag. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Quispel, G. - Makarius, das Thomasevangelium und das Lied von der Perle.
Leiden, E.J. Brill, 1967. Cloth. 126 pages. With some underlinings.
22.00 Euro
RHYMER, JOSEPH. - De Bijbelse wereld in kaart gebracht. Oorsprong en ontwikkeling tot heden.
Amsterdam, H.J.W. Becht, 1983. 4to. Gebonden met stofomslag (kreukje). Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag.
10.00 Euro
RHYMER, JOSEPH. - De Bijbelse wereld in kaart gebracht. Oorsprong en ontwikkeling tot heden.
Amsterdam, H.J.W. Becht, 1983. 30 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 224 pag.
10.00 Euro
Riet, H. van de & J.J. Lucassen. - Leerboek der christelijke leer.
Roermond, Romen, 1931. In linnen gebonden. Hardcover. 310 pag. IN GOEDE STAAT
12.00 Euro
Rogge, H.C. Coolhaes, Caspar Janszoon. - Caspar Janszoon Coolhaes, de voorlooper van Arminius en der remonstranten. 2delen.
Amsterdam, Y. Rogge, 1865. 23,5 x 14 cm. Gebonden in karton. Schutbladen voor de helft afgesneden. Twee delen: XII, 255; IV, 247, 19 pag. GOEDE SET
65.00 Euro
Ros, F.U. - Rennenberg en de Groningse Malcontenten.
Proefschrift Katholieke Universiteit Nijmegen, 1964. Assen, Van Gorcum. Oorspronkelijke omslag. 232 pag. + stellingen. - met een enkele aantekening in potlod.
11.00 Euro
Rullmann, J. C. - Een man van singuliere gaven. Dr. W. H. Gispen (1833-1909) in zijn leven en werken geschetst.
Delft, Meinema, 1933. 1ste druk. 22 x 15 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 358 pag. Met foto's. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ruusbroec, Jan van & Moller, H.W.E. - Alle de Werken van Jan van Ruusbroec, de Wonderbare, in nieuwere Taal overgezet door. Eerste deel: Inleiding, Rijk der Gelieven, het Sieraad der geestelijke Bruiloft, het Handsieraad of De stralende Edelsteen.
Hilversum, Paul Brand, 1912. 22 x 17 cm. In halfleer gebonden (enigszins ongaaf). Hardcover. 556 pag. Redelijk goed exemplaar.
20.00 Euro
Santiago de Compostela. - Santiago de Compostela. 1000 jaar Europese bedevaart.
Gent, Crédit Communal, 1985. 29,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Catalogus Europalia 85 Espana. Met illustraties in kleur en z/w. 497 pag.
15.00 Euro
Schamoni, Wilhelm. - Het werkelijke gezicht der heiligen.
Desclée De Brouwer, 1955. 24,5 x 17,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 360 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Scheerder, J. - Henricus van de Wijmelenberg: een religieus emancipator in Oost-Brabant 1800-1881. De Nieuwe lente in de Orde van het H. Kruis. Bijdragen tot de Geschiedenis van het Zuiden van Nederland, XXXV.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1976. Verguld linnen. XXVII, 311 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schram, P.L. - Willem van den Bergh 1850-1890.
Amsterdam: Uitgeverij Ton Bolland, 1980. 23 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 203 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schriks, Chris. - Nondeju! God en geld in de schaduw van het Rijke Roomse Leven.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schroeder, Hans-W. - Drieëenheid en drievuldigheid. Het geheim van de triniteit.
Zeist, Christofoor, 1990. Paperback. 175 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Schroeder, Hans-W. - De hemelse hiërarchieën. Rangorde en verscheidenheid.
Christofoor, Zeist, 1986. Tweede druk. Paperback. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schroeder, Hans-W. - Over de wederkomst van Christus.
Zeist, Christofoor, 2000. Gebonden. 203 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Schroeder, Hans-W. - Over de wederkomst van Christus.
Zeist, Christofoor, 2000. Gebonden. 203 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Sepp, Christiaan. - Het staatstoezicht op de GODSDIENSTIGE LETTERKUNDE in de Noordelijke Nederlanden.
Leiden, E.J. Brill, 1891. 23,5 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Rug Verstevigd [keurig]. 258 pag. KEURIG EXEMPLAAR
28.00 Euro
Sint-Bartholomeus Anna van. - Autobiografie van Anna van Sint-Bartholomeus.
Antwerpen, Karmel, 1977. Soft cover. IX, 153 pag.
10.00 Euro
Smelik, Jan. - Eén in lied en leven. Het stichtelijk lied bij Nederlandse protestanten tussen 1866 en 1938.
Den Haag, SDU, 1997. Paperback. XII, 516 pag. - NIEUW.
12.00 Euro
Stalknecht, H.A. - Mensen van mondig geloof .De lange geschiedenis van de Sint Michaelparochie te Zwolle.
Zwolle, Waanders, 2007. 27 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 184 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Stancliffe, David. - Kerken. Gebouwen - architectuur - liturgie.
Baarn, Forte, 2009. 27 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 288 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Stellingwerff, J. - Dr. Abraham Kuyper en de Vrije Universiteit.
Kampen, Kok 1987. 8vo. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 365 pag.
12.00 Euro
Stoverinck, B. Th. - De Index en de Boekencensuur in de Roomsch-Katholieke Kerk.
Uitgever malmberg, 1920. 19,5 x 13 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 86 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
STRACKE, D.A. - Doornen Kroon van onzen Heer. Bloemen van Ons Geestelijk Erf , Nr. IV.
Antwerpen, Neerlandia, 1929. Oorspr. omslag (rug minimaal ongaaf). 53 pag.
11.00 Euro
STRACKE, D.A. - Een leeder van VIII trappen voor de Passie Ons liefs Heeren. Bloemen van Ons Geestelijk Erf , Nr. 3
Antwerpen, Neerlandia, 1929. Oorspr. omslag. 73 pag.
11.00 Euro
Struyker Boudier, C.E.M. - Wijsgerig leven in Nederland en België 1880 - 1980. Deel II: De Domincanen.
Nijmegen/Baarn, 1986. Paperbacks. 343 pag. - In goede staat.
14.00 Euro
Tepe, Wim. - XXIV Paepsche vergaderplaetsen. Schuilkerken in Amsterdam.
Amsterlveen. Boekmakerij-itgeverij Luyten. 1984. 20 x 20 cm. Paperback / Softcover. 203 pag. Met illustraties in z/w. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Toebes, C.J. - Haagse Hervormde Historiën.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1978. Linnen met licht besch. stofomslag. Met 81 illustraties. 352 pag.
10.00 Euro
Tourn, Giorgio. - De Waldenzen. De eerste protestanten en hun 800-jarige geschiedenis.
Franeker, Van Wijnen, 1988. Paperback / Softcover. 22 x 14,5 cm. Met illustraties in z/w. 240 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Touw, H.C. - Het verzet der Hervormde Kerk.
's-Gravenhage, 'Boekencentrum, 1946. 8vo. Blauw verguld linnen. Banden wat verweerd. Twee delen: 683, 393 pag.
14.00 Euro
Vacchi, Dante et Anne Vuylsteke. - Les jesuites en liberte. Avant-propos du Pere Ravier.
Paris, Edit. Filipacchi, 1990. 32 x 24,5 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in b/w. 237 pag. FINE COPY Text in French.
55.00 Euro
Veen, Freek van der. - Kerken in Noord-Holland.
Zoetermeer, Boekencentum, 2001. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 259 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Veen, Koert ter. - Van lammeren naar leeuwen. Over de opkomst van het christendom.
Soesterberg, Aspekt, 2004. 23,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 308 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Veenman, J.M. - Gedreven door de tijd. Mr. Barthold Janszn. Ingel 1585 - 1653. Pastoor te Ankeveen 1618 - 1652.
Ankeveen, 2003. Paperback. Met illustraties in z/w. 64 pag. NIEUW
7.00 Euro
Verdeyen, Paul. - Runsbroec en zijn mystiek
Leuven, Davidsfonds, 1981. Paperback. Met illustraties. 231 pag.
12.00 Euro
Vergeer, Charles. - Een nameloze. Jezus de Nazarener.
Nijmegen, Sun, 2003. Tweede druk. Paperback. 312 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Vergeer, Charles. - Het Panterjong. Leven en lijden van Jezus de Nazarener.
Nijmegen, Sun, 2000. Paperback. 390 pag. Met illustraties. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Vergeer, Charles. - Het Panterjong. Leven en lijden van Jezus de Nazarener.
Nijmegen, Sun, 2000. Paperback. 390 pag. Met illustraties. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Vermes, Geza. - Who's Who in the Age of Jesus.
London, Penguin Books, 2005. First edition. Hardbound with dustjacket. 286 pages. NEW
10.00 Euro
Verspaandonk, J.A.J.M. - Het Hemels Prentenboek. Devotie- en bidprentjes vanf de 17e eeuw tot het begin van de 20e eeuw.
Hilversum, 1975. 25 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 132 pag.
10.00 Euro
Verspaandonk, J.A.J.M. - Het Hemels Prentenboek. Devotie- en bidprentjes vanf de 17e eeuw tot het begin van de 20e eeuw.
Hilversum, 1975. 25 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 132 pag.
11.00 Euro
Visser, C.Ch.G. - De Lutheranen in Nederland. Tussen katholicisme en calvinisme 1566 tot heden.
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1983. 28,5 x 22,5 cm. . Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 175 pag. - In nieuw staat.
15.00 Euro
Visser, C.Ch.G. - De Lutheranen in Nederland. Tussen katholicisme en calvinisme 1566 tot heden.
A'dam, De Bataafsche Leeuw, 1983. 28,5 x 22,5 cm. . Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd. 175 pag. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Vliet, Kaj van. - In kringen van kanunniken. Munsters en kapittels in het bisdom Utrecht 695-1227.
Zutphen, Walburg Pers, 2002. 25 x 18 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. With an English summary. 503 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
24.00 Euro
Vlis, Ingrid van der. - Door het land van de sultan. Carel Quina's pelgrimage naar Jeruzalem (1668-1671).
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 25 x 18 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 280 pag. NIEUW EXEMPLAAR
17.00 Euro
Vries, Anne de & C. Jetses. - Groot Vertelboek voor de Bijbelse Geschiedenis. II: Het Nieuwe Testament.
Kampen, Kok. 1968. Zestiende druk . 312 pag. Met illustraties van C. Jetses. In linnen gebonden. Hardcover.
10.00 Euro
Vrijer, M.J.A. de. - Ds. Bernardus Smytegelt en zijn 'Gekrookte riet'.
Vianen, Banier, 1968. Linnen. Met illustr. XVI, 246 pag.
13.00 Euro
Vuyk, Simon. - Verlichte verzen en kolommen. Remonstranten in de letterkunde en tijdschriften van de Verlichting 1720-1820.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2000. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 304 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
Walsch, Neale Donald. - Persoonlijk dagboek. Meditaties uit Een nieuw gesprek met God.
Utrecht, Kosmos Z&K, 2000. Paperback. Softcover. 376 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Wiggers, A. (red.). en anderen. - Rond de kerk in Zeeland. Derde verzameling bijdragen van de Vereniging voor Nederlandse kerkgeschiedenis.
Eburon, 1991. Paperback. Softcover. 292 pag.
12.00 Euro
Woytyla, Karol. - Krims, Adalbert. - Paus en Politicus.
Vertaling Harrie Lemmens. Haarlem/Bruss., In Den Knipscheer/Onze Tijd, 1985. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met 40 foto's. 345 pag.
5.00 Euro
Zijpp, N. van der. - Geschiedenis der doopsgezinden in Nederland.
Arnhem, Loghum Slaterus, 1952. 22,5 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. 263 pag.
15.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design