Terug naar Homepage
A.N.W.B.; VELUWE. - Te voet over de Noordelijke Veluwe.
's-Gravenhage, A.N.W.B., 1923. 19,5 x 13,5 cm. In blauw linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. + 8 utvouw kaarten. 86 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Abma, G. & Jansma, K. (red.) - Encyclopedie van het hedendaagse Friesland.
Leeuwarden, Van Seijen, (± 1975). In kunstleer gebonden. Illustr. in kleur en z/w. Twee delen: X + 956 + (10) pag.
19.00 Euro
Abrahamse, Jan a.o - Waddenzee. Natuurgebied van Nederland, Duitsland en Denemarken.
Harlingen/Den Haag, 1976, Ver. Beh. Natuurmonumenten/ Waddenzee. 368 pag. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Ach lieve tijd... Zwolle. - Ach lieve tijd, 750 jaar Zwolsen, Zwollenaren en hun....
Zwolle, Waanders,De eerste 17 nummers. Losbladig.
12.00 Euro
Achterhof, H. - Leeuwarden. 1945-1965. Uitg.door het Gemeentebestuur van Leeuwarden, t.g.v. het afscheid van Mr. A.A.M. van der Meulen als burgemeester op 28 feb.1966.
Leeuwarden, 1966. 287 pag. Met plattegr.& talr.foto's. Linnen.
12.00 Euro
Afsluitdijk. - 50 jaar Actief achter de Aflsuitdijk. 1936 - 1986.
Jublileumbundel. Zutphen, De Walburg Pers, 1986. Linnen met stofomslag. Illustr.176 pag.
10.00 Euro
Agt, J. J. F. W. - Waterland en Omgeving. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Geïllustreerde beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de Monumentenbeschrijving. Deel VIII. De Provincie Noordholland. Eerste stuk: Waterland en Omgeving.
: 's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf, 1953. 4to. Half leather.boards cloth (gilt lettering), text in Dutch with figs. and 110 b/w ills. XX, 186 pag. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY
35.00 Euro
Agt, J. J. F. W. - Waterland en Omgeving. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Geïllustreerde beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de Monumentenbeschrijving. Deel VIII. De Provincie Noordholland. Eerste stuk: Waterland en Omgeving.
: 's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf, 1953. 4to. Half leather.boards cloth (gilt lettering), text in Dutch with figs. and 110 b/w ills. XX, 186 pag. Name on first endpaper. NEAR FINE COPY
25.00 Euro
Ailly, A.E. d'. - Wandelingen om Amsterdam.
Amsterdam, A.N.W.B. - Genootschap Amstelodanum, 1927. 19,7 x 13,7 cm. Met illustraties. In blauw linnen gebonden. 106 pag. Met achterin een vouwplattegrond van Amsterdam.
15.00 Euro
Albers, Lucia & Hans Pemmelaar. - Amelisweerd en Rhijnauwen. Geschiedenis en beheer van de landgoederen Oud- en Nieuw Amelisweerd en Rhijnauwen. Historische reeks Utrecht, deel 2.
Utrecht, Matrijs 1983. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 72 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Allan, F. - Het eiland Ameland en zijne bewoners.
Dit is een reprint uit 1969 van de uitgave Amsterdam, 1857. 23 x 14 cm. In roodbruin kunstleer gebonden. Hardcover. Met plattegrond. Plus de losse bijlage " Toelichting bij de kaart van Ameland uit 1731 door G. Overdiep". Naam voorin.
30.00 Euro
AMSTERDAM & ACH LIEVE TIJD. - Ach lieve tijd. Zeven eeuwen Amsterdam, de Amsterdammers en hun rijke verleden.
Zwolle, Waanders, 1988 - 19905. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 24 afleveringen. Deel 25 [= het register] is niet aanwezig. in de originele blauwe opbergmap . In totaal 578 pag.
20.00 Euro
AMSTERDAM & ACH LIEVE TIJD. - Ach lieve tijd. Zeven eeuwen Amsterdam, de Amsterdammers en hun rijke verleden.
Zwolle, Waanders, 1988 - 19905. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 25 afleveringen in de originele blauwe opbergmap. Deel 25 is het register. In totaal 609 pag. COMPLETE & MOOIE SET
25.00 Euro
Amsterdam. - Als de dag van gisteren. Honderd jaar Amsterdam, de Amsterdammers en de groei van de stad.
Zwolle, Waanders. z.j. 18 katernen in de originele rood linnen verzamelband. Met illustraties in kleur en z/w. In totaal 436 pag. COMPLETE en KEURIGE SET
22.00 Euro
Amsterdam. - Ons Amsterdam. Jaargang 23 (1971).
Maandblad gewijd aan de Hoofdstad des lands. Een uitgave van de Gemeentelijke Comissie Heemkennis. Gebonden met de originele omslagen + advertenties. Vele illustraties. Met register. 384 pag. - In goede staat.
8.00 Euro
Amsterdam. - Ons Amsterdam. Jaargang 28 (1976).
Maandblad gewijd aan de Hoofdstad des lands. Een uitgave van de Gemeentelijke Comissie Heemkennis. In kunstleer/linnen gebonden MET de oorspronkelijke omslag en advertenties. Vele illustraties. Met register. 384 pag. - In goede staat.
7.00 Euro
Amsterdam. - Vier eeuwen Waterlooplein four centuries.
Amsterdam, 1987.24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 171 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Antonisse, Rinus. - De kroon op het Deltaplan. Stormvloedkering Oosterschelde. Het grootste waterbouwproject aller tijden
Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1986, Tweede druk. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 224 pag.
10.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Gelderland 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster, Emmen / Den Haag, ANWB, 2007. 2e druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 161 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Limburg 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster / Den Haag, ANWB, 2005. 2e druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 85 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Noord-Brabant 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster / Den Haag, ANWB, 2005. Tweede druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 152 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Noord-Holland 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster / Den Haag, ANWB, 2004. Eerste druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 105 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Overijssel 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster / Den Haag, ANWB, 2006 Tweede druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 116 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Utrecht / Flevoland 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster / Den Haag, ANWB, 2004. Eerste druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 112 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Zeeland 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster / Den Haag, ANWB, 2005. Tweede druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 92 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
ANWB. - ANWB Topografische Atlas Zuid-Holland 1 : 25.000.
Topografische kaarten: Topografische Dienst Kadaster / Den Haag, ANWB, 2004. Eerste druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 101 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bakker, J.S. - De molens van Rotterdam in oude ansichten deel 1.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2001. Tweede druk. Gebonden (karton). Oblong klein 8vo. Met vele foto's. NIEUW
10.00 Euro
Bakker, J.S. - De molens van Rotterdam in oude ansichten deel 2.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2001. Tweede druk. Gebonden (karton). Oblong klein 8vo. Met vele foto's. NIEUW
10.00 Euro
Bakker, Martha. - Stadsatlas Amsterdam. Stadskaarten & Straatnamen verklaard.
Amsterdam, Amsterdam Publishers, 2006.Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 174 pag. + 32 gekleurde kaarten + de bijlage "Topografische kaart van Amsterdam" ALS NIEUW
24.00 Euro
Balk, J. Th. - Een groet uit Noord-Holland.
Een prentbriefkaartenalbum uit het begin van onze eeuw. A'dam, Meijer Pers, 1977. Linnen met besch.stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag.
13.00 Euro
Balk, J. Th. - Een groet uit Noord-Holland.
Een prentbriefkaartenalbum uit het begin van onze eeuw. A'dam, Meijer Pers, 1977. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Balk, J. Th. - Een groet uit Noord-Holland.
Een prentbriefkaartenalbum uit het begin van onze eeuw. A'dam, Meijer Pers, 1977. Linnen met besch. stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 159 pag.
10.00 Euro
Banga, F.E. - Veendam. Parel van de Groninger Veenkoloniën.
Bedum, Profiel, 1988. 4to. Gebonden (karton). Met foto's. 318 pag.
18.00 Euro
BEAUFORT, R.F.P. DE; JANSEN, Louis H. - Over geschiedenis & volksleven van Woudenberg.
's-Gravenhage, Kruseman, 1969. 22,5 x 15,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 34 pag. GOED EXEMPLAAR
11.00 Euro
Becu, Leen. - Dagboek van een waterbouwer, 1944-1986.
Middelburg, Den Boer, 1987. 4to. Gebonden (karton). Met foto's van Wim Riemens. 224 pag.
0.00 Euro
Berg, Herma M. van den. - De Nederlandsche Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Deel VIII. De provincie Noordholland. Tweede stuk: Westfriesland, Tessel en Wieringen.
Arnhem, Gijsbers & Van Loon, 1971. Ongewijzigde herdruk van de editie 1955. Half leer. Met 136 illustr. XXIV, 285 pag.
50.00 Euro
Berghuis W.P & Wim Hoekman e.a. (foto's) - Kampen stad aan de IJssel.
Kampen, Kok, 1959. Tweede druk. 26,5 x 19,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 103 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Berkel-EnschotBacker, Anne Mieke (red.) ; Oldenburger-Ebbers, Carla S. - Gids voor de Nederlandse Tuin-en Landschapsarchitectuur. Deel Zuid: Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.
Rotterdam, De Hef, 2000. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 462 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
Bernet kempers, A.J. - Toen Marken nog 'het Eiland' was.
Arnhem, Nederlands Openluchtmuseum, 1965. 24 x 17 cm. Paperback. (4), 109. Soft cover. Publicatie Nr. 5 in de serie 'Gebouwen en Bedrijven' van het Nederlands Openluchtmuseum. Met een kaart, 81 zw/w foto's en 8 tekeningen.
10.00 Euro
Bernink, J.B. e.v.a. - De tooi der getijden. Nieuwe zwerftochten naar de bronnen van vreugde en schoonheid.
Laren, A.G. Schoonderbeek, 1928. Verguld linnen (vlekje) met illustratie. 330 pag. Met foto's en tekeningen van Sjoerd Kuperus.
8.00 Euro
Bernink, J.B. e.v.a. - De tooi der getijden. Nieuwe zwerftochten naar de bronnen van vreugde en schoonheid.
Laren, A.G. Schoonderbeek, 1928. Verguld linnen met illustratie. 330 pag. Met foto's en tekeningen van Sjoerd Kuperus.
10.00 Euro
BERNINK, J.B., THIJSSE, J.P.; E.A. - De roep der velden. Zwerftochten naar de bronnen van vreugde en schoonheid.
Laren, A.G.Schoonderbeek, 1927. In linnen gebonden. 328 pag. Met zw/wit foto's en penteekeningen. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Beurskens, Huub & Piet Derks. - Rond de toren. Uit de geschiedenis van Heel, van Catualium.
Heel, 1990. 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 336 pag. + losse kaart. MOOI EXEMPLAAR
19.00 Euro
Bicker Caarten, A. - Middeleeuwse watermolens in Hollands polderland 1407/’08 - rondom 1500.
Stichting Uitgeverij Noord-Holland, Wormerveer, 1990. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Bijl, M. van der, en anderen (red.). - Kennemer historie. Uit de geschiedenis van Alkmaar en omstreken. (Alkmaarsche Historische Reeks VII).
Zutphen, Walburg Pers, 1987. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 160 pag. Als nieuw.
10.00 Euro
Bijl, M. van der, en anderen (red.). - Van Spaans beleg tot Bataafse tijd. Alkmaars stedelijk leven in de 17de en 18de eeuw.
Zutphen, Walburg Pers, 1980. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in z/w. 159 pag.
10.00 Euro
Bijlsma, T. - Joure in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1973. 15 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met 76 foto's.
14.00 Euro
Bins, P.G. - Route Kodak. deel 1: Westelijk Nederland. 25 interessante fototrajecten om-en-bij de grote wegen.
Den Haag, Kodak, 1958. Eerste druk. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. en kaarten.
16.00 Euro
Blaaubeoer, A. ; e.a. - De provinciale indeling van de IJsselmeerpolders.
Amsterdam, 1960. 25,5 x 18,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. [o.a. losse bijlage met kaartjes] KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Blaauw, Ed / Butter , Jan, e.a. - Heilige Huisjes. Religieus erfgoed in Noord-Holland.
Alkmaar, HCS Media, 2008. 28 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 194 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Blaeu, Joan. & Broekema, C. (inleiding). - Blaeu's Atlas van de Nederlanden. Facsimile uitgave van de originele tekst en 65 kaarten uit de "Grooten Atlas" met een moderne inleiding van C. Broekema.
Amsterdam, Uitgeverij Orbit, 1973. 53,5 x 33 cm. In kunstleer gebonden. Hardcover. In originele minimaal verkleurde cassette. Oplage 550 genummerde exemplaren (dit is nummer 525 ). Text in Dutch. MOOI EXEMPLAAR
350.00 Euro
Blanken, D. - Maarssen in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1972. Gebonden. Hardcover. Oblong: 15 x 21 cm. Met 76 foto's. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Blanken, Piet den (foto's) & Klein, Ton de (tekste - De kleine Brabantse dorpen.
Breda, Papieren Tijger. 1987. Tweede druk. Paperback. 29,5 x 29,7 cm. Met foto's in z/w. 143 pag. Lichte gebruikssporen.
14.00 Euro
Blijdenstein, Sybert (eindredaktie). - Blaricum erfenis van gooiers.
Blaricum 2001, Sybert Blijdenstein/Blystone. Oblong: 22 x 30 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 191 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Blok, Johan, Cor Campagne en Sjef janssen. - Trams in Midden- en Zuid-Limburg 1888-1950.
Haarlem, Schuyt, 1998. 4to. Gebonden (karton). Hardcover. Met illustraties in z/w. 302 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Blom, Ivo & Vandermeer, Pieter . - Rotterdam. Rijnmond - Poort Van Europa
Rotterdam, Phoenix & De Oudsten. 1983. 4to. Linnen met stofomslag. 29cm x 25cm. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boele, Bart. - Over Uithoorn en De Kwakel.
Uithoorn, Stichting Burgemeester Kootfonds, 1987. 25,5 x 19,5 cm. Gebonden (karton). Met foto's. 144 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boer, A.J. D. - Op en om de Wieden. De schoonheid van het Overijssels merengebied. Landschap, mensen, flora, fauna.
Meppel, A. Roelofs van Goor, z.j. Half linnen. 27 x 20 cm. 185 pag. 114 foto's van de schrijver en anderen.
10.00 Euro
Boer, A.W. den; Schouten, J. - Oud-Oudewater
Oudewater, Stichting Waaggebouw. 8vo. Karton. Met illustraties in z/w. 232 pag.
10.00 Euro
Boer, M.G. de. - De haven van Amsterdam en haar verbinding met de zee.
Amsteram, 1926. 26,5 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. XVI, 303 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Boerdam, Stijnie - Zo'n andere tijd. Een beeld van Abcoude/Baambrugge 1900 - 1925.
Abcoude, Uniepers Abcoude, 1999. 4to. Linnen met stofomslag, 207p. Met foto's. NIEUW
18.00 Euro
Boermans, Anne , Hoeneveld, Herman. - Tussen land en water. Het wisselende beeld van de Deltawerken.
Amsterdam, Meulenhoff Informatief. 1984.4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boers, Onno W. - De gevelstenen van Amsterdam.
Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 1992. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 208 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
19.00 Euro
Boersma, P. - Alblasserdam's heden en verleden in honderd opstellen beschreven.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 19784. 21 x 15 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. XVI, 448 pag. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Bond Heemschut. - Heemschut. Orgaan van de Bond Heemschut jaargang 36, 37 en 38; 1959, 1960 en 1961.
Amsterdam: Bond Heemschut, 1959, 1960 en 1961. 26,5 x 20 cm. Keurig in linnen gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w.
14.00 Euro
Bond Heemschut. - Heemschut. Orgaan van de Bond Heemschut jaargang 39, 40 en 41; 1962, 1963 en 1964.
Amsterdam: Bond Heemschut, 1962, 1963 en 1964. 26,5 x 20 cm. Keurig in linnen gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w.
14.00 Euro
Bond Heemschut. - Heemschut. Orgaan van de Bond Heemschut jaargang 42, 43 en 44; 1965, 1966 en 1967.
Amsterdam: Bond Heemschut, 1965, 1966 en 1967. 26,5 x 20 cm. Keurig in linnen gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w.
14.00 Euro
Bond Heemschut. - Heemschut. Orgaan van de Bond Heemschut jaargang 45, 46 en 47; 1968, 1969 en 1970.
Amsterdam: Bond Heemschut, 1968, 1969 en 1970. 26,5 x 20 cm. Keurig in linnen gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w.
14.00 Euro
Bond Heemschut. - Heemschut. Orgaan van de Bond Heemschut jaargang 48, 49 en 50; 1971, 1972 en 1973.
Amsterdam: Bond Heemschut, 1971, 1972 en 1973. 26,5 x 20 cm. Keurig in linnen gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w.
14.00 Euro
Bond Heemschut. - Heemschut. Orgaan van de Bond Heemschut jaargang 51, 52 en 53; 1974, 1975 en 1976.
Amsterdam: Bond Heemschut, 1974, 1975 en 1976. 26,5 x 20 cm. Keurig in linnen gebonden. Hardcover. Met vele foto's in z/w.
14.00 Euro
Boomgaard, J. E. A. (tekst) & C. Mönnich (foto's). - Portret van de Oude Rijn en de Hollandsche IJssel.
Zutphen, Terra, z.j. 4to. Gebonden met stofomslag. Met krt.& talr.foto's. 160 pag.
11.00 Euro
Boomgaard, J. E. A. (tekst) & C. Mönnich (foto's). - Portret van de Oude Rijn en de Hollandsche IJssel.
Zutphen, Terra, z.j. 4to. Gebonden met stofomslag. Met krt.& talr.foto's. 160 pag.
10.00 Euro
Boomgaard, J. E. A. (tekst) & C. Mönnich (foto's). - Portret van de Oude Rijn en de Hollandsche IJssel.
Zutphen, Terra, z.j. 4to. Gebonden met stofomslag. Met krt.& talr.foto's. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boomgaard, J. E. A - Holland in kaart en prent.
Weesp, Fibula-Van Dishoeck / Tielt, Lannoo, , 1984. Folio. Hardcover (clothbound) with dustjacket. With illustrations in color and b/w. 141 pag. Text in Dutch, English and German. FINE COPY
45.00 Euro
BOOMSMA HANS EN J.B. MANGE. - De streek die zichzelf bleef. Zoals het was.
Dordrecht, History Book, 1993, 127 pag. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 30 x 22 cm. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Boomsma, Hans & J.B. Mangé. - Het land van de Goudse kazen, zoals het was.
Dordrecht, History Book, 1993. Gebonden. 4to. Met foto's. 128 pag.
11.00 Euro
Boomsma, Hans. - Rotterdam zoals het was.
Schoorl, Pirola, 1995. 4to. Gebonden. Met foto's. 127 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Boon, J.G.M. - IJsselstein voor en na 1900. Woord en beeld over de historische ontwikkeling gedurende het tijdvak 1880-1920.
Historische Vereniging Woerden en Omgeving, 1969. 23,5 x 13 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met vele foto's + vouwkaart. 120 pag. Gesigneerd door auteur. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Boon, J.G.M. (ed.) - Oudewater. 1570 - 1580. Vrijheid en gezag.
Oudewater, Gemeentebestuur, 1975. Paperback. Illustr. 231pag.
15.00 Euro
Bootsman, Kees. - Volendam: hoe arm het was..en hoe ver..
Purmerend, Nooy's drukkerij-uitgeverij, 1977. 25,5 x 26 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 238 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Borger, Guus J. en Saskia Bruines. - Binnewaeters Gewelt. 450 Jaar Boezembeheer in Hollands Noorderkwartier.
Edam, 1994. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Bos, P.R. - Bos' schoolatlas der geheele aarde. In 29 kaarten.
Herdruk van de editie van 1877. Groningen, Wolters, 1977. Folio. 37 x 24,5 cm. Gebonden (karton). Met XXVII gekleurde kaarten. Tekst(je) op schutblad. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Bos, P.R. - Bos' schoolatlas der geheele aarde. In 29 kaarten.
Herdruk van de editie van 1877. Groningen, Wolters, 1977. Folio. 37 x 24,5 cm. Gebonden (karton). Met XXVII gekleurde kaarten. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bosch van Drakestein, René e.a. - Historische lusthoven in de Lage Landen. Tekeningen: Arne Zuidhoek. Foto's: Lex Wapenaar.
Utrecht/Antwerpen, Kosmos- Z& K, Groen Boekerij, 1992. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. « Mooi exemplaar »
12.00 Euro
Boschma-Aarnoudse, C. - Het Sint Jans Gasthuis te Hoorn. Den Oudgeworden Mensch, die men in dit huis laat woonen.
Hoorn, Bas Baltus, 1998. 4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. Bouwhistorische Reeks Hoorn 8. 272 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Bosma, J.J. - Krimpen aan den IJssel in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1971. Gebonden. Oblong. Met foto's. 80 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Bosscher, Ph.M., G.D. van der Heide, D. van der Vl - Het hart van Nederland. Steden en dorpen rond de Zuiderzee.
Bussum, De Boer Maritieme Handboeken. 1973. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (cloth). Met illustraties. 228 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Bosscher, Ph.M., G.D. van der Heide, D. van der Vl - Het hart van Nederland. Steden en dorpen rond de Zuiderzee.
Bussum, De Boer Maritieme Handboeken. 1973. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (cloth). Met illustraties. 228 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bouma, Hans. - Dromen over Zeeland.
Bussum, Van Holkema & Warendorf, 1976. Gebonden. Met foto's van Wim Riemens.
8.00 Euro
Braasem, W.A. - Een rebelle aan de Vecht. Slot Zuylen en zijn bewoners.
Esso museumreeks deel 6. 1984. Linnen. Fotografie: Onno Meeter. 64 pag. MET BRIEF van de auteur.
10.00 Euro
Braasem, W.A. - Een rebelle aan de Vecht. Slot Zuylen en zijn bewoners.
Esso museumreeks deel 6. 1984. Linnen. Fotografie: Onno Meeter. 64 pag.
10.00 Euro
- Brabants Jaarboek 1949.
s-Hertogenbosch, Provinciaal Genootschap van kunsten en wetenschappen in Noord-Brabant, 1949. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 192 pag.
10.00 Euro
Brakel, J.P. van ; e.a. - Vissen voor de kerk. Katwijk vroeger en nu.
Katwijk, Genootschap ,,Oud Katwijk'', 1969. 25 x 18 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 144 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
BREMER, PIET & TEMPEL, JAAP & EUVERMAN, GEERT. - Nieuwe natuur op oude zeebodem. De Oostvaardersplassen en de bosgebieden van Flevoland.
Zwolle, Staatsbosbeheer, 1999. 28,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 158 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Breugel, Aug. van . - Sint-Oedenrode in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1969. 15 x 21 cm. Oblong. Gebonden. Hardcover. Met foto's. Tekst(je) op schutblad. 80 pag.
14.00 Euro
Brugmans, H. - Het Nieuwe Amsterdam. Van 1975 tot den tegenwoordigen tijd. Geillustreerd onder toezicht van N.Neets. Nederlandsche Historische Bibliotheek XIII.
Amsterdam. J.M.Meulenhoff. 1925. Or.linnen. 317pag. Gr.8vo. Met illustraties
12.00 Euro
Bruin, R.E. de. - Burgers op het kussen. Volkssoevereiniteit en bestuurssamenstelling in de stad Utrecht, 1795-1813.
Zutphen, Walburg, 1986. 373 pag. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. (Stichtse historische reeks, 12).
15.00 Euro
Buiter, Hans en Jan Korsten. - Land in aanleg. De Dienst Landelijk Gebied en de inrichting van het platteland.
Zutphen, Walburg Pers, 30 x 24 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pages. NEW COPY
10.00 Euro
Buiter, Hans. - Riool, rails en asfalt. 80 jaar straatrumoer in vier Nederlandse steden.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 365 pag. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
BUNSKOEKE, D.M. EN P. TIMMERMANS. - Molens in Friesland in oude ansichten deel 2.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2001. Gebonden (karton). Oblong klein 8vo. Met vele foto's. NIEUW
10.00 Euro
Bunt, Aleid W.van. - Oud Zeist. Toegevoegd de brochure: De geschiedenis van de Zeister Dorpsstraat.
Baarn, Het wereldvenster, 1968. Linnen met stofomslag. Met foto's. 97 pag.
10.00 Euro
BURGELER, W.A.G. VAN, & H. WONINK. Dekkers, Ger. - Langs de Linge. Bloeiende boomgaarden en oude stadjes.
Zwolle, Waanders, 1982. derde druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w (Ger Dekers). 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Buter, Adriaan. - De groene vallei. Stad en land aan de IJssel. Fotografie Rob Lucas
Den Haag: Voorhoeve, 1978. 28 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 188 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Buter, Adriaan. - 't Mergelland op en af. Stad en land in Zuid Limburg.
Den Haag, J.N. Voorhoeve, 1980. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 194 pag.
12.00 Euro
Buyk, Rien. - Langs Kerken en Kapellen. Een orgeltocht door Nederland.
Amersfoort, Willemsen, z.j. Linnen met stofomslag. Met vele illustraties. f + 193 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Buysling, Io. & Geer, J.J. de. - Oorspronck, beginsel ende Voortganck (Buysling) + Proeve eener geschiedenis van Oudegein en het Gein (de Geer).
Utrecht N. van der Monde, 1843. 23 x 14 cm. Gebonden [privé band: vergulde rugtitel, gemarmerde platten]. Hardcover. 2 titels samen in een band gebonden. Met 3 litho's (Vouwbladen: Oude Gein 1732; Wapen van Oudegein; Het huis Rijpikkerwaard in Hgein). Respectievelijk: VIII, 31 pag. en 108 pag.
100.00 Euro
CANNEMAN, E.A. & L.J. VAN DER KLOOSTER. - De geschiedenis van het kasteel Duivenvoorde en zijn bewoners.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1967. 26 x 18,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 115 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Cartography - Amsterdam. - The world on paper. De wereld op papier. Cartography in Amsterdam in the 17th century.
Amsterdam, Amsterdams Historisch Museum, 1967. Orig. wrappers. 128 pages with 22 b/w plates.; 22x22 cm. Text in English and Dutch.
10.00 Euro
Cassee, J.F. - Bloemendaal in oude prenten (1900-1940).
Den Haag, Kruseman. 1969, Eerste druk. 18 x 22 cm. Gebonden met plastic stofomslag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
- Catalogus van kaarten, enz., betrekking hebbende op de oudere en tegenwoordige gesteldheid van Holland tusschen Maas en IJ, aanwezig op de tentoonstelling in het Stedelijk Museum te Amsterdam in september en october 1921.
Leiden, E.J. Brill, 1921. 23 x 14,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. XII, 262 pag. met en uitvouwbare kaart in kleur.
25.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. - Zijdebalen - Lusthof aan de Vecht. Tuin- en tekenkunst uit het begin van de 18de eeuw.
Utrecht, Centraal Museum, 1981. Oblong: 21 x 25 cm. Met illustraties in z/w. 93 pag. Paperback / Softcover. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Cleintuar, G.L. - Wisselend getij. Geschiedenis van de Zuiderzeevereeniging 1886 - 1949. Voorgeschiedenis van de provincie Flevoland en het levenswerk van Ir. C. Lely.
Zutphen, Walburg Pers, 1982. Kunstleer met stofomslag. Met vele illustraties. 464 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Coenen, Jean. - Gegeven Sint-Barbaradag 1300. Een overzicht van de geschiedenis van Nuenen, Gerwen en Nederwetten.
Nuenen, Stichting Nuenen, 2000. 30 x 21 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 352 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Colnot, Karel. - In en om Bergen getekend. 38 Tekeningen in en om Bergen.
Bergen, 1986. Oblong: 27,5 x 35 cm. Gebonden. Hardcover. Op voorplat een plakplaat (titeltekening). Met 38 tekeningen over de volle pagina. KEURIG EXEMPLAAR
50.00 Euro
Coppens, Thera. - Baarnse lusthoven en hun bewoners.
Baarn, De Prom, 1990. Paperback. Met illustraties in z/w. 232 pag. Gesigneerd door schrijfster.
12.00 Euro
Coppens, Thera. - Baarnse lusthoven en hun bewoners.
Baarn, De Prom, 1990. Paperback. Met illustraties in z/w. 232 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Cornelissen, Max M.P. - Purper en preken rond Purmer en Beemster. Eerste deel. Geloven en kerken in een stukje Waterland.
Purmerend, Nooij's. 1976. Linnen met stofomslag. Met foto's. 375 pag.
15.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Nieuwe Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Inhoud: De Vuursche; Barneveld; Twello en omstreken; Crailo-Valkeveen; Twee dagen op de Veluwe; Bij Rijswijk en Voorburg; Sandpoort - Velzen; In de omtrek van Breda; Nog eens in Graafschap (bij Vorden); Tusschen Arnhem en De Steeg (Klarenbeek en Rhederoord), Laag-Soeren; Eerbeek - Loenen; een woord tot afscheid.
Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1888. 28 x 19 cm. Oorspronkelijke papieren omslag. Rug enigszins ongaaf, maar wel stevig. Met 16 litho’s door Lankhout & Co. 374 pag. Niet alle pagina's zijn al opengesneden. REDELIJK GOED EXEMPLAAR.
125.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Deel 2. Inhoud: Twenthe; oude Romaanse dorpskernen in Friesland; in de Graafschap; in ‘t Overmaasche; langs de Vecht; In en bij Valkenburg (Limburg). - verbeteringen en bijvoegsels.
(Op titelpagina:) Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1876. 27,5 x 19 cm. Oorspronkelijke rood papieren omslag ( met vermelding Rotterdam - D.Bolle ). Met 15 litho’s van Tresling & Co, Emrik en Binger en Lankhout & Co. 374 pag. GOED EXEMPLAAR
125.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Deel 3. Inhoud: Brederode; Bloemendaal; Overveen; Over de bergen ( in ‘t Limbursche ); Rijckholt; Meersen; ruïne van het huis Ter Haer; Nieuwe spoorwegwerken te Rotterdam; een wandeling door Rotterdam; naar Overflakkee en Goeree; Overveen; Bennebroek; Heemstede; het oude huis in de Brugstraat te Maastricht. - verbeteringen en bijvoegsels.
(Op titelpagina:) Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1878. 27,5 x 19 cm. Oorspronkelijke rood papieren omslag ( met vermelding Rotterdam - D.Bolle ). Met 11 litho’s van Emrik & Binger en Lankhout & Co. 376 pag. Niet alle pagina's zijn al opengesneden. GOED EXEMPLAAR
125.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Deel 4. Inhoud: de Amsterdamse waterwegen naar zee; twee merkwaardige kastelen Helmond en Croy; In en bij Roermond; in den omtrek van Arnhem: Mariëndaal; Lichterbeek; Warnsborn; Bakenberg; Baarn en Soestdijk; in het Gooi; de beide Eemnessen en het huis Groeneveld; een paar uitstapjes in het Groningerland; naar Apeldoorn en het Loo; de Kannenburg bij Vaassen.
(Op titelpagina:) Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1879. 27,5 x 19 cm. Oorspronkelijke rood papieren omslag ( met vermelding Rotterdam - D.Bolle ). Met 14 litho’s van Lankhout & Co. en Tresling & Co. 376 pag. Niet alle pagina's zijn al opengesneden. GOED EXEMPLAAR
125.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Deel 5. Inhoud: het Kasteel Kessel in Limburg; Kasteel Oud-Wassenaar; een paar wandelingen in Drenthe; op Walcheren; bij Wageningen en Rhenen; Breda en omstreken; in den Gelderschen Achterhoek; Huis De Pauw; de Doorwerth; register; naamlijst van inteekenaren.
(Op titelpagina:) Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1880. 27,5 x 19 cm. Oorspronkelijke rood papieren omslag ( met vermelding Rotterdam - D.Bolle ). Met 14 litho’s van Lankhout & Co. 354 pag. Niet alle pagina's zijn al opengesneden. GOED EXEMPLAAR
125.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Deel 6: Limburgsche landschappen; Van Utrecht naar Doorn; Te Vught en naar Boxtel; in Nijmegen's omstreken; Bij Leiden; Van Wijhe naar Diepenveen; eenige tochtjes door Friesland ; verbeteringen en bijvoegsels.
Rotterdam, D. Bolle, z.j. 27,5 x 19 cm. Oorspronkelijke rood papieren omslag. Niet alle pagina's zijn al opgesneden. Geen platen. 396 pag. GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Deel 7: Rozendaal - Biljoen - Middachten - Langbroekse Wetering - Wijk bij Duurstede - Amerongen -in de Betuwe - Twee oude graafschappen - Oisterwijk - Mettray - Bathmen - In den Gelderschen Achterhoek - Winterswijk - Van Winterswijk naar ‘s Heerenberg - in het land van Voorne - zwerftochten in Brabant en Zeeuwsch-Vlaanderen - Langs de Maas van Hedel tot Woudrichem - een woord tot afscheid - register op de wandelingen door Nederland VI en VII.
Rotterdam, D. Bolle, z.j. 27,5 x 19 cm. Oorspronkelijke rood papieren omslag. Niet alle pagina's zijn al opgesneden. Geen platen. 466 pag. GOED EXEMPLAAR
50.00 Euro
Craandijk, J. & P.A. Schipperus. - Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Deel 1. Inhoud: Inleiding -Beverwijk - Assumburg - Marquette -Het dorp Voorst en omstreken - Woerden - Montfoort - IJsselstein - Van Heerenveen naar Olterterp - Dragten en omstreken - Heilo - de Egmonden - Bergen - een bezoek te Gouda in den omtrek van Amersfoort - Diepenheim verbeteringen en bijvoegsel.
(Op titelpagina:) Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1875. 27,5 x 19 cm. Oorspronkelijke rood papieren omslag ( met vermelding Rotterdam - D.Bolle ). Rug met één 'leesvouw'. Met 17 litho’s van Tresling & Co en Emrik en Binger. 380 pag. GOED EXEMPLAAR.
125.00 Euro
Craandijk, J. - Wandelingen door Nederland. Met afbeeldingen naar lithografieën.
Herdruk. Groningen, Egbert Forsten, 1978. In kunstleer gebonden met stofomslag. 256 pag.
14.00 Euro
Craandijk, J. - Wandelingen door Nederland. Noord-Holland.
Herdruk van de uitgave verschenen tussen 1882 en 1890 (kleine uitgave). Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1968. X+317 pag. Met 3 kaarten & 13 platen. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 20,5 x 14 cm. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Craandijk, J. - Wandelingen door Nederland. Zuid-Holland.
Facsimile-herdruk van editie uit 1882. Europese Bibliotheek Zaltbommel,1968. VII,296 pag. Linnen +stofomslag. Met platen en wandelkaartjes. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Creveld, I.B. van. - De verdwenen buurt. Drie eeuwen centrum van Joods den Haag.
Zutphen, Walburg Pers, 1989. 26 x 20 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 264 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Daamen, Jeanette. - Nuenense herinneringen. Een stukje Nuenense geschiedenis verteld door 24 Nuenenaren.
Nuenen, 1994. Gebonden (karton). Met foto's. 223 pag.
15.00 Euro
Dam, A. & F.J.P Huijbregts. & Spoorenberg, J. - Eersel Duizel Steensel, Drie Zaligheden.
Hapert, Kempen Pers, 1989. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 384 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Dekker, G. - Een halve eeuw Noord-Holland 1935 - 1985. Terugblik op romantiek en schoonheid.
Hoorn: Westfriesland, 1985. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. Tekst(je) op schutblad.
10.00 Euro
Dekker, Nol. - Sleeuwijk in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1994. Oblong: 15 x 21 cm. Met 76 foto's. Gebonden. Hardcover.
10.00 Euro
Den Haag. - Ach lieve tijd. 750 jaar Den Haag en de Hagenaars. 15 afleveringen in de originele verzamelmap.
Zwolle / 's-Gravenhage, UItgeverij Waanders / Gemeentearchief 's-Gravenhage. 1984 - 1985. GOEDE SET
23.00 Euro
Den Helder. - Helder in diamanten prentbriefkaarten.
Mapje met 8 kaarten. Herdruk van kaarten uit 1895 - 1923. Uitgaaf Boek Handel P. Spruit jr.
10.00 Euro
Dendermonde, Max. & Scherer, Kees. - Zuiderzee. Dood water, nieuw leven.
Amsterdam, Elsevier, 1985. 28,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 192 pag.
13.00 Euro
Dendermonde, Max. & Scherer, Kees. - Zuiderzee. Dood water, nieuw leven.
Amsterdam, Elsevier, 1985. 28,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. . Illustr. in kleur en z/w. 192 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Denekamp. & Bevordering Vreemdelingenverkeer. - Die in den Degenkamp verwon werd van Sint Nikolaas gezegend.
1916, Vierde druk. 18 x 12,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Band en illustraties van A.J.M. van Dijk. 64 pag. + 20 pag. advertenties.
25.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Een dorp in de polder. Graft in de zeventiende eeuw.
Amsterdam, Bert Bakker, 1995. Vierde druk Paperback. Met vele illustraties. 379 pag.
10.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Een dorp in de polder. Graft in de zeventiende eeuw.
Amsterdam, Bert Bakker, 1994. Paperback. Met vele illustraties. 379 pag.
10.00 Euro
Deursen, A. Th. van. - Een dorp in de polder. Graft in de zeventiende eeuw.
Amsterdam, Bert Bakker, 1994. Eerste druk. 23 x 15 cm, Met illustraties in z/w. 378 pag. Paperback / Softcover. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Dijk, J. van. - Tilburg. Architectuur en stedenbouw in de gemeente Tilburg 1850-1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Monumentenzorg, 2001. 24,5 x 19 cm. Paperback. Met illustraties. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dijk, Oene van & Hans van Hoek. - Van benenwagen tot koegelwieck. Kroniek over Terschellinger postbodes.
Flevodruk Harlingen, 1983. 30 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 114 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dijk, R. Th. M. van. - Het klooster Soeterbeek te Deursen 1732-1982. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel LIII.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1982. Verguld linnen. Met foto's. XXXII, 219 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dijkhuizen, Sietzo. - Zo leefden zij. Wonen, werken en spelen in vroeger tijden.
Zutphen, Terra, 1979. 4to. Linnen met stofomslag. Met foto's van Con Mönnich. 160 pag.
10.00 Euro
Dijkshoorn, Willemien, Erik de Jong & Lodewijk Odé - Amsterdamse grachtentuinen. Prinsengracht.
Zwolle, Waanders, 2000. Oblong 8vo. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 285 pag. NIEUW
17.00 Euro
Dijkshoorn, Willemien, Erik de Jong & Lodewijk Odé - Amsterdamse grachtentuinen. Van Singel tot Singelgracht.
Zwolle, Waanders, 2003. Oblong 8vo. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 304 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Dinger Hattink, R. E. - Leiden's nood en verlossing in dde Spaanse tijd.
Leiden, E.J. Brill, 1947. Oorspronkelijke omslag. 105 pag. met achterin een fraaie plattegrond.
10.00 Euro
Dobbelsteen, Rob van den (redactie). - Heerhugowaard 45 - 95. De historie van een stad in de polder.
Werkgroep Heerhugowaard 45 - 95 i.s.m. Stichting "De Nederlandse Biografie" te Zuid-Scharwoude.1996. 30 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 149 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
dokkum, J.D.C. van - In en om Utrecht. Beschrijving van de stad en hare omgeving.
Stoomsnelpersdrukkerij L.E. Bosch & Zoon, 1900. Met "eene heliogravure naar een oorspronkelijke teekening van G.W.P. van Dokkum (Jacobsbrug van de Weerdzijde)". 24 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties. 144, XXVII pag. (advertenties). het omslag is lminimaal ongaaf. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Dolderen, Gerrit van. - Met mijn vader aan de wandel. Wandeling door Oosterbeek en Doorwerth 1900-1945.
Alphen aan den Rijn, Repro, 1977. 20 x 13 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 168 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Donkersloot - de Vrij, Marijke. ; En anderen. - De Stichtse Rijnlanden. Geschiedenis van de zuidelijke Utrechtse waterschappen.
Utrecht, Matrijs, 1993. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Donkersloot - de Vrij, Marijke. - De plattegrond van Utrecht verschenen bij N. van der Monde, 1839. Een heruitgave op ware grootte en in kleur. Toegelicht door Marijke Donkersloot-de Vrij.
HES Uitgevers / Gary Schwartz, 1983. Bij 130 jaar Boekverkoopers College Eendragt en 60 jaar Vereniging Oud-Utrecht. Softcover. 30 x 24 cm. 11 kaarten + losse vouwkaart in kleur. 39 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Doorne, C. van; e. a. (redactie). - Gids voor schoolwandelingen door Amsterdam en omstreken. Eerste deel. De stad.
Amsterdam, Stadsdrukkerij, 1898. Verguld halfleer met 1 gevouwen kaart. IV, 342, XX pag. Met ex libris voorin. GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Dries-van der Velden, Ad van den. - Het Brabant van toen... Vertellingen over het leven van alle dag uit Midden-Brabant door ooggetuigen tussen 1900 en nu.
Drukkerij Het Nieuwsblad, 1979. 24,5 x 18 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 318 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Drijver, J. - Texel vogeleiland.
Zutphen, Thieme, 1934. Eerste druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 279 pag.
12.00 Euro
Dumas, Charles. - Haagse stadsgezichten 1550 - 1800. Topografische schilderijen van het Haags Historisch Museum. [HARDCOVER]
Zwolle, Waanders, 1991. 29 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. . Met illustraties in kleur en z/w. 752 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
30.00 Euro
Dumas, Charles. - Het verheerlijkt Den Haag. Achttiende-eeuwse aquarellen en tekeningen door de familie La Fargue en haar tijdgenoten.
's-Gravenhage, Nijgh & van Ditmar, 1984. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 168 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Dupac de Bellegarde, M.G. - Histoire abrégée de l'église métropolitaine d'Utrecht, principalement depuis la Révolution, arrivée dans les sept Provinces-Unies des Pays-Bas, sous Philippe II, jusqu'à l'an 1784.
Utrecht, Van Woestenberg, 1852. Troisième edition. 24 x 14 cm. Orig. wrappers. VIII, 515 pages. Text in French. NICE COPY
22.00 Euro
EBERHARD & Marken. - Marken in zijn waarde en zijn ellende beschouwd.
Leiden, C.Kooyker 1877. 20,5 x 13,5 cm. Met originele gelithografeerde omslag. Schutblad beschadigd. 80 pag. Redelijk exemplaar
33.00 Euro
Eck, Jan van. - Historische atlas van Ooijpolder en Duffelt. Een rivierengebied in woord en beeld.
Amsterdam, SUN, 2005. 34 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 79 pag. [ Met afbeelding ] NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
14.00 Euro
Eck, Jan van. - Historischer Atlas Ooijpolder & Düffel. Eine Flussniederung in Wort und Bild.
Amsterdam, SUN, 2005. 34 x 25 cm. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 80 Seiten. NEUWARE. [ With picture ]
20.00 Euro
Eemnes - Boer, Bep de; Fecken, Wim; Gommers, Wil; e.a . - Eemnessers door de eeuwen heen. Een uitgave van het 650-jarig bestaan van Eemnes. Plus INDEX
Historische Kring Eemnes, 2002. 24,5 x 18 cm. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. Met foto's in zwart/wit. Twee delen: 712 en 94 pag. KEURIGE SET [ Met afbeelding ]
45.00 Euro
Eerenbeemt, H.F.J.M. van den. - Aspecten van het sociale leven in Breda na 1850. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel III.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1965. Verguld linnen. XII, 355 pag. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Eerenbeemt, H.F.J.M. van den. - Ontwikkelingslijnen en scharnierpunten in het Brabants industrieel bedrijf 1777-1914.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1977. Verguld linnen. XVII, 170 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland. Deel XL. MOOI EXEMPLAAR
8.00 Euro
Eerenbeemt, H.F.J.M. - Brabant gemeten, bestuurlijk, economisch-sociaal en cultureel-religieus in recent historisch perspectief. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel LVI.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1983. Verguld linnen. Met foto's. VII, 168 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Egmond, Florike. - Nederland in de maak. Landschap tussen verleden en toekomst. Verschenen bij het 200-jarig bestaan van het Nationaal Archief.
Zwolle, Waanders, 2002. 24 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 240 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
10.00 Euro
Elemans, Jan & Steffen, Wim K. - Nijmegen stad onder de keizerskroon.
's-Gravenhage, Bandung, N.V. Uitgeverij W. van Hoeve, 1957. 4to. Linnen met besch. stofomslag. Met foto's (enkele in kleur) van W.K. Steffen en M. Woldringh. 136 pag.
12.00 Euro
Emmens, Karel en anderen. - De toren van de Grote of Sint-Bavokerk. Geschiedenis en restauratie.
Haarlem, Schuyt & Co, 2002. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 222 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Enschede. - Fotoboek Oud Enschede. Verzameling van foto's, tekeningen, reprodukties enz. uit het verleden van de stad geplaats in het Dagblad Tubantia in de jaren 1953-1954.
Enschede, Loeff, 1975. Derde druk. Oblong: 21 x 30 cm. Oorspronkelijke omslag (licht iongaaf). Met foto's. 160 pag.
20.00 Euro
Eyffinger, Arthur. & Hengst, Jan den [fotografie]. - Het Vredespaleis.
Amsterdam, Sijthoff, 1988. 34 x 24,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Faber, F.J. - Geologie van Nederland. III Nederlandsche Landschappen.
Noorduijn, Gorinchem, 1947. Tweede druk. In linnen gebonden. Hardcover. 24,5 x 16 cm. Met illustraties in z/w. VIII, 381 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Feirabend, J.W.H.; Pijpker, A. ; Schut, J. - Vreeswijk Jutphaas Nieuwegein in beeld.
Historische Kring Nieuwegein, 1985. 4to. Gebonden (karton). 139 pag. Met foto's.
10.00 Euro
Feis, Bernt. - Oude bedrijven in de Lopikerwaard. Industrieel erfgoed in een landelijk gebied.
Alphen a/d Rijn, Repro-Holland, 1996. Waardenreeks deel 5 uitgave van de Stichting WBL. 23 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 96 pag. Plus de oude bedrijvenkaart.
10.00 Euro
Feith, Jan. ; Behrens, Ch. Gl. - Zwerftochten door ons land. Gelderland.
Zaandam, Koek-en beschuitfabriek v/h G. Hille & Zoon, (1930). Halflinnen. Compleet met alle plaatjes door Bernard van Vlijmen . 95 pag.
12.00 Euro
Feith, Jan. ; Behrens, Ch. Gl. - Zwerftochten door ons land. Gelderland.
Zaandam, Koek-en beschuitfabriek v/h G. Hille & Zoon, (1930). Halflinnen. Compleet met alle plaatjes door Bernard van Vlijmen . 95 pag. « Goed exemplaar »
12.00 Euro
Feith, Jan. - Iets over Nederland, voor Nederlanders en die Nederlandsch verstaan.
's-Gavenhage, A.N.V.V. circa 1930. Tweede druk. 21 x 12 cm. Oorspronkelijke omslag (licht ongaaf). Met foto's. 60 pag.
12.00 Euro
Feith, Jan. - Zwerftochten door ons land. Limburg. HEDRUK
Herdruk uit 1977 van de uitgave : Zaandam, Koek-en beschuitfabriek v/h G. Hille & Zoon, 1936. Halflinnen. Compleet met alle plaatjes. 101 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Fey, Toon. - Texel in het voetspoor van Jac.P. Thijsse.
Den Burg, 1992. 26,5 x 21,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 120 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Flier, G. van der. - Het Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwartier 1920 - 1945.
Wormerveer, Meijer, (1946). 25,5 x 19,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met 3 uitslaande kaarten in kleur. XII, 203 pag. + losse plattegrond (vouwkaart)
23.00 Euro
Fokkema, Marjan. - Gelre. Leven tussen rivieren.
Stichting Meander, z.j. Oblong 8vo. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 141 pag.
10.00 Euro
Forgeur, Brigitte; Fotos v. Christian Sarramon (ed - Wonen en leven in Amsterdam.
Warnsveld, Terra, 1992. 26 x 26 cm. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur. 256 pag.MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Formsma, W.J. - Winsum, Gedenkboek 1982
Groningen, 1982, Linnen. Met illustraties. 288 pag.
15.00 Euro
- Foto-atlas Noord-Holland
« Goed exemplaar » Den Ilp, Robas en Topografische Dienst, (1989?). 334 luchtfoto's over de hele pagina van de provincie Noord-Holland. 32 x 29 cm. Groot formaat paperback. Met bijlage: Lijst van intekenaren. « Goed exemplaar »
17.00 Euro
- Foto-atlas Utrecht.
Den Ilp, Robas en Topografische Dienst, z.j.. IX + 179 pp., 175 luchtfoto's over de hele pagina van de provincie Utrecht. Groot formaat paperback. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Franssen, J.J.M. - De Bossche arbeider in zijn werk-en leefmilieu in de tweede helft van de negentiende eeuw. 1e Stuk.
Tilburg, St. Zuidelijk Historisch Contact, 1976. Verguld linnen. XLIV, 258 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel XXXIII
8.00 Euro
Franssen, J.J.M. - De Bossche arbeider in zijn werk-en leefmilieu in de tweede helft van de negentiende eeuw. 2e Stuk.
Tilburg, St. Zuidelijk Historisch Contact, 1976. Verguld linnen. 261 - 646 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel XXXIV
8.00 Euro
Fries, W.H.M. - Herinneringen aan Hoorn.
Van Geyt, 1996. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. Dit is een van 100 genummerde exemplaren. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Friesland. & Leeuwarder Courant. - Friesland in vogelvlucht. Jubileumuitgave ter gelegenheid van het 225 jarig bestaan van de Leeuwarder Courant
Leeuwarden/Ljouwert: Friese Pers. [1977]. 31,5 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 288 pag. Dit is één van de 500 genummerde exemplaren. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Gans, M.H. - De Amsterdamse Jodenhoek in foto's 1900 - 1940.
Baarn, Ten Have, 1974. 19,5 X 21 cm. Gebonden (karton). Hardcover. Met foto's. 132 pag.
10.00 Euro
Gans, M.H. - De Amsterdamse Jodenhoek nu. The old Jewish Quarter of Amsterdam as it is today.
Baarn, Ten Have, 1975. Gebonden (karton). Hardcover. Met foto's. - Text in English and Dutch.
10.00 Euro
Gast, Koos en Wim de Regt. - Wereldhaven Rotterdam.
Amsterdam, De Bussy, 1970. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. Naam op schutblad.
10.00 Euro
Gast, Koos en Wim de Regt. - Wereldhaven Rotterdam.
Amsterdam, De Bussy, 1970. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's.
10.00 Euro
Geijtenbeek, J.H.van. - Tussen paardetram en sneltram.
Utrecht, Grafisch Bedrijf Ponsen en Looijen, z.j. 8vo. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 127 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gelder, H.E. van. - Alkmaarse opstellen.
Alkmaar, Oud Alkmaar. 1960, 1e druk. Linnen. 149 pag.
10.00 Euro
Gerding, M.A.W. e.a. - Tynaarlo. Een gemeente in kaart & beeld. Een erfgoedatlas.
Zwolle, Waanders, 2010. 32,5 x 24,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 127 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Gerritsen, Janelle. - Utrecht verleden tijd.
Rijswijk, Elmar, 1981. 4to. Paperback. Met foto's. 128 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gerritsen, Janelle. - Utrecht verleden tijd.
Rijswijk, Elmar, 1981. 4to. Paperback. Met foto's. 128 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gerritsen, Janelle. - Utrecht verleden tijd.
Rijswijk, Elmar, 1981. 4to. Paperback. Met foto's. 128 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gezelle, Bert & Marijke van Overbeeke. - Rotterdam , de havenwereld van een wereldhaven.
's-Gravenhage, SDU, 1989. 4to. Half linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 258 pag. « Als nieuw »
16.00 Euro
Gezelle, Bert & Marijke van Overbeeke. - Rotterdam , de havenwereld van een wereldhaven.
's-Gravenhage, SDU, 1989. 4to. Half linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 258 pag.ALS NIEUW
12.00 Euro
- Gezichten uit Nederland. Aangeboden door de Amsterdamsche Maatschappij van Levensverzekering.
Haarlem, Emrik & Binger, z.j. [+/- 1910]. Geniet in origineel omslag. Oblong. 16 x 23 cm. 38 pag. Met 15 foto's van Nederlandse landmarks.
10.00 Euro
Ginkel, Henk van. - Het rijke verleden van vestingstad Muiden.
Zwolle, Waanders, 2004. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 180 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Gorris, Gabriel e.a. - Dorp aan de Vliet. Geschiedenis van Voorburg.
Scheveningen, 1961. Tweede herziene druk. Orig. dec. linnen. Met 45 afbeeldingen. 318 pag. - Goed ex.
18.00 Euro
Gorris, Gabriel e.a. - Dorp aan de Vliet. Geschiedenis van Voorburg.
Scheveningen, 1961. Tweede herziene druk. Orig. dec. linnen. Met 45 afbeeldingen. 318 pag. GOED EXEMPLAAR
17.00 Euro
Gouw, J. ter. - Geschiedenis van Amsterdam.
A'dam, Van Holkema & Warendorf, 1879 - 1893. 8 delen. 7 delen in verguld linnen gebonden [hardcovers], deel 8 (het chronologisch en alphabetische register) in vijf stukken (in papieren oorspr.omslag). In totaal ruim 3600 pag.
95.00 Euro
Goïnga, Klaas. - Overijssel voor ontdekkers. Monumenten van industrie en ambacht.
Zwolle, Waanders, 2003. 29,5 x 17 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 156 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Graaf, J. de. - Uit Gorssel's verleden. Bijdrage tot de geschiedenis van het platte land.
Deventer, Kluwer, 1926. 8vo. Verguld linnen. Met illustraties in z/w. 377 pag.
50.00 Euro
Gras, C. - Historische topografische kaarten van Noord-Holland. Bladen van de Chromo-topografische Kaart van het Koninkrijk der Nederlanden schaal 1:25.000, 1894 - 1923. [Atlas van ]
Landsmeer, 2003. 32,5 x 23 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 168 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Grolman - Paul Krijnen e.a. - Grolmans Utrecht. De stad rond 1900.
Busum, Thoth, 2008. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 144 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Groningen, Catharina L. van. - De Utrechtse Heuvelrug. De Stichtse Lustwarande. Dorpen en landelijk gebied. De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. De Provincie Utrecht. De Utrechtse Heuvelrug.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2000. 29 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 388 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
29.00 Euro
Grootheest, A C en Bisschop, R. - Geschiedenis van Veenendaal.
Veenendaal, Historisch Vereniging Oud Veenendaal, 2000. 30 X 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 392 pag. ALS NIEUW
25.00 Euro
- Grote Topografische Atlas van Nederland 1: 50 000. Deel 4: Zuid-Nederland.
Groningen Wolter-Noordhoff Atlasprodukties, 1987. 4to. Gebonden (karton). XVI, 176 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
- Grote Topografische Atlas van Nederland 1: 50 000. Deel 2: Noord-Nederland.
Groningen Wolter-Noordhoff Atlasprodukties, 1987. 4to. Gebonden (karton). XVI, 142 pag.
18.00 Euro
- Grote Topografische Atlas van Nederland 1: 50 000. Deel 1: West-Nederland.
Groningen Wolter-Noordhoff Atlasprodukties, 1987. 4to. Gebonden (karton). XVI, 135 pag.
16.00 Euro
- Grote Topografische Atlas van Nederland 1: 50 000. Deel 1: West-Nederland.
Groningen Wolter-Noordhoff Atlasprodukties, 1987. 4to. Gebonden (karton). XVI, 135 pag. ALS NIEUW
22.00 Euro
Haan, Hilde de & Ids Haagsma. - Stadsbeeld Rotterdam 1965 - 1982.
Utrecht, Oosthoek's Uitgeversmij bv, 1982. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 180 pag. Met twee grote foto's (havens Rotterdam).
10.00 Euro
Haan, Tjaard de. - Onze volkskunst. Eten en drinken-Koekplanken - Knipprenten - Volksgeloof en bijgeloof - Klederdrachten - Wagens,sjezen en arren - Volksprenten - Kinderfolklore - Wooncultuur - Spel en dans - Stiepeltekens en geveleinden.
Amsterdam, Elsevier, 1979. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 319 pag.
4.00 Euro
Haar, G. ter & P.L. Polhuis. - De loop van het Friese water. Geschiedenis van het waterbeheer en de waterschappen in Friesland
Franeker, Van Wijnen. 2004. 29 cm x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 287 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
20.00 Euro
Haarlem. - De Bavo te boek. Bij het gereedkomen van de restauratie van de Grote of St.-Bavo kerk te Haarlem.
Haarlem, Joh. Enschedé & Zonen, 1985. 1e druk. Paperback, Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag.
10.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1947.
Haarlem, Bohn, Oorspronkelijke omslag. Met illustraties.
8.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1968.
Haarlem, Schuyt & Co, 1969. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1969.
Haarlem, Schuyt & Co, 1970. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1972.
Haarlem, Schuyt & Co, 1973. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1975.
Haarlem, Schuyt & Co, 1976. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1976.
Haarlem, Schuyt & Co, 1977. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1977.
Haarlem, Schuyt & Co, 1978. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1978.
Haarlem, Schuyt & Co, 1979. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1979.
Haarlem, Schuyt & Co, 1980. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1980.
Haarlem, Schuyt & Co, 1981. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1981.
Haarlem, Schuyt & Co, 1982. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1989.
Haarlem, Schuyt & Co, 1990. Paperback. Met illustraties.
8.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1991.
Haarlem, Schuyt & Co, 1992. Paperback. Met illustraties.
8.00 Euro
Haarlem. - Haerlem jaarboek 1998.
Haarlem, Schuyt & Co, 1999. Paperback. Met illustraties.
6.00 Euro
Haarlem. - Haerlem. Gedenkschrift 25 jarig bestaan.
Haarlem, erven F. Bohn, 1926. Oorspronkelijke omslag. Roest. Met illustraties. VII, 187 pag.
10.00 Euro
Hagoort, W.J. - De Gelderse zeepolder Arkemheen. Namen van bouw-, hooi en weilanden, boerderijen, beken en wegen gemeenten Nijkerk en Putten (806-2002).
Proefschrift RU Groningen. Zutphen, Walburg Pers, 2006. Gebonden (karton). Met illustraties. 351 pag. Met achterin CD-rom. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
24.00 Euro
Haij-de Visser, M. de. - Krimpen aan den IJssel in oude ansichten deel 2.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2003. Gebonden. Hardcover. 15 x 21 cm. Met 76 foto's. 80 pag.
10.00 Euro
Ham Willem van der. - Heersen en beheersen. Rijkswaterstaat in de twintigste eeuw. [proefschrift]
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1999. 29 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 415 pag. Met de stellingen. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Ham, Willem van der. - Meester van de zee. Johan van Veen (1893-1959) waterstaatsingenieur. De kust. De stormvloed. De delta.
Amsterdam, Balans, 2003. Paperback. 286 pag. Met foto's. Met gesigneerde opdracht. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Ham, Willem van der. - Verover mij dat land. Lely en de zuiderzeewerken.
Amsterdam, Boom, 2007. 23 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 430 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Handelskammer von Amsterdam (Hrsg.). - Der Hafen von Amsterdam.
Amsterdamsche Boek- en Steendrukkerij Ellerman, Harms, 1907. 4to. Broschiert. 85 (1) S. mit Textabb + 3 (!) farb. Statistikfalttafeln. Name auf Vorsatz.
18.00 Euro
Hardenberg, H. - Het Burgerweeshuis voor Nederlands Hervormden te 's-Gravenhage, 1564-1964.
's-Gravenhage, Zuidhollandsche uitg.mij, 1964. Kunstleer met stofomslag. Met illustraties. 308 pag.
14.00 Euro
Harlaar, Martin. - Terschelling kijkt naar u uit. Derig jaar eilandgeschiedenis fotografisch vastgelegd door Cor Swart, 1930 -1960.
Bussum, Toth, 1998. Paperback. Met foto's. 93 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Harlaar, Martin. - Terschelling om Oost - De fotografische contacten van Jelle Cupido, 1930 - 1960.
Bussum, Toth, 1998. Paperback. Met foto's. 93 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Hart, Piet 't en Stijn Verbeeck. - Utrecht.
Scriptum Books Schiedam, n.d. Oblong 4to. Hardbound. Richly illustrated in color. 136 pages. AS NEW
13.00 Euro
Hart, S. - Geschrift en getal. Een keuze uit de demografisch-, economisch- en sociaal-historische studiën op grond van Amsterdamse en Zaanse archivalia, 1600-1800. With summaries.
Hollandse studiën 9. Dordrecht, 1976. Blauw linnen. Met illustraties. XIV, 374 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Hartmann, Eddo & Marie-José Jongerius. - Veranderend land.
Rotterdam, Duo/Duo, 2003. 4to. Gebonden. Met foto's. 143 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
Haslinghuis, E.J. en C.J.A.C. Peeters. - De Dom van Utrecht.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1965. Verguld linnen, 29,5 x 20,5 cm., 363 pag Met 431 z/w ills. and 49 z/w figs. & vouwkaart. * De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Hattinga, David Willem Carel - Aardoom, L. (introd.) - Generaale land-kaarte van den Loopicker-waard, gemeeten Ao. 1771 door David Willem Carel Hattinga.
Alphen a/d Rijn, Canaletto, 1993, 60 pag. Met 6 vouwbladen als losse bijlagen. Met illustraties. Gebonden. Hardcover. 46,5 x 34,5 cm. MOOI EXEMPLAAR
80.00 Euro
Heek, F. van. - Economische en sociale problemen van de Wieringermeer. Een studie van een kolonisatiegebied in wording.
Alphen aan den, Samsom, 1938. 25,5 x 19 cm. Oorspr.omslag. Publicatie van de Stichting voor het bevolkingsonderzoek in de drooggelegde Zuiderzeepolders. Illustr. 103 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
HEIDE, GERRIT VAN DER & DEKKERS, GER. - Langs de Zuiderzee.
Zwolle, Waanders, 1989. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag.
14.00 Euro
HEIDE, GERRIT VAN DER & DEKKERS, GER. - Langs het Noordhollands- en Noordzeekanaal.
Zwolle, Waanders, 1987. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heide, Gerrit van der. Dekkers, Ger. - Langs de waddenzee.
Zwolle, Waanders, 1987. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 160 pag.
15.00 Euro
Heinemeijer, W.F. ; En anderen. - Amsterdam in kaarten. Verandering van de stad in vier eeuwen cartografie.
Ede, Zomer & Keuning, 1987. Folio: 38 x 28 cm. Kunstleer met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 224 pag. MOOI EXEMPLAAR
65.00 Euro
HEITLING, W. H. EN LEO LENSEN. - Portret van de IJssel
Zutphen, Terra, z.j. Tweede druk. Gebonden met stofomslag. Foto's van Con Mönnich. Vele ill, 160 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Heitling, Willy & Leo Lensen. - Vijftig eeuwen volk langs de IJssel.
Zutphen, Terra, z.j. Eerste druk. 28 x 21,5 cm. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Met foto's. 440 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Hengel, J.F. van. - Geneeskundige Plaatsbeschrijving van het Gooiland.
Loenen aan de Vecht, Cees Hoog Antink/Hilversumse Historische Kring, 1987. Geïllustreerd met verschillende uitklapbare kaarten, plattegronden, e.d. Paperback. 8vo. XXXI, 348 pp. (Facsimile reprint van de editie 's-Gravenhage, 1875). KEURIG EXEMPLAAR
24.00 Euro
Heupers, E. - Beeld van Eemland. Bijdrage tot de geschiedenis en het volksleven van Baarn, Soest, Eemnes, Bunschoten-Spakenburg en Hoogland.
Haarlem, Kruseman, 1968. Linnen met stofomslag. Illustr. 167 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heupers, E. - Beeld van Eemland. Bijdrage tot de geschiedenis en het volksleven van Baarn, Soest, Eemnes, Bunschoten-Spakenburg en Hoogland.
Haarlem, Kruseman, 1968. Tweede druk. Linnen met stofomslag. Illustr. 167 pag.
15.00 Euro
Heupers, E. - Beeld van Eemland. Bijdrage tot de geschiedenis en het volksleven van Baarn, Soest, Eemnes, Bunschoten-Spakenburg en Hoogland.
Haarlem, Kruseman, 1968. Linnen met stofomslag. Illustr. Naam voorin. 167 pag.
11.00 Euro
Heusden, G.H.van. - Den Helder gespiegeld met het verleden. Met foto's van nu en reproducties van vroeger door Dick van Loon.
Den Helder, Boekhandel Spruit, 1977. 14 x 20 cm, oblong.Paperback / Softcover. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Heusden, G.H.van. - Van Nieuwediep tot Groot Den Helder. Geschiedenis van Noordhollands Noordpunt.
Den Helder, N.V. Drukkerij en Uitgeverij v/h C. de Boer Jr. 1954. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 239 pag.
10.00 Euro
Heynens, Lou. - Kastelen in Zuid-Limburg. In hernieuwde glans.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 27,5 x 25 cm. Met illustraties in kleur. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 186 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Hijmans, H. - Het huis aan de Boschkant op den hoek van het Korte Voorhout te 's-Gravenhage.
Den Haag, Eerste Nederlandsche Verzekeringsmaatschappij, 1922. Niet in de handel. 32,5 x 25 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met 34 platen. 76 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Hilversum. - Wij in Hilversum. 83 nummers. Complete set. Niet verder verschenen.
1956 - 1973. 1 - 83nummers. Nummers 1 tot en met 70 zijn gebonden in vijf blauwe linnen banden ( met vergulde titels op voorplat en rug). Nummers 71 tot en met 83 zijn los toegevoegd. Complete set. Niet verder verschenen.
95.00 Euro
Hinsbergen, Ph. J. C.J. - Bronnen voor de geschiedenis van Zeist. Deel 1.
Assen, Van Gorcum, 1957. 24,5 x 16 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 550 pag. KEURIG EXEMPLAAR
44.00 Euro
HISTORISCH GENOOTSCHAP OUD WEST-FRIESLAND. - West-Frieslands Oud en Nieuw. 1992. 59e Bundel van het Historisch Genootschap Oud West-Friesland.
Hoorn. West-Friesland. 1992. 8vo. Paperback. Met foto's.
7.00 Euro
HISTORISCH GENOOTSCHAP OUD WEST-FRIESLAND. - West-Frieslands Oud en Nieuw. 1994. 61e Bundel van het Historisch Genootschap Oud West-Friesland.
Hoorn. West-Friesland. 1994. 8vo. Gebonden. Met foto's.
7.00 Euro
HISTORISCH GENOOTSCHAP OUD WEST-FRIESLAND. - West-Frieslands Oud en Nieuw. 1995. 62e Bundel van het Historisch Genootschap Oud West-Friesland.
Hoorn. West-Friesland. 1995. 8vo. Gebonden. Met foto's.
7.00 Euro
Hoek Ostende, J.H. van. - De molens van Amsterdam in oude ansichten deel 2.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2001. Tweede druk. Gebonden (karton). Oblong klein 8vo. Met vele foto's. NIEUW
10.00 Euro
Hoek, Hugo van. - Wandelingen door Oud- Rotterdam. Herinneringen aan het straatbeeld van een halve eeuw geleden.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1987. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 216 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Hoek, Leo van & Tinus de Does. - Rotterdam-Zuid. Veranderd gezicht 1900 - 1983.
Rotterdam-Zuid. Veranderd gezicht 1900 - 1983. 28 x 20,5 cm. Paperback / Softcover. Met vele foto's. 62 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hoeksche Waard. - Eilandgeschiedenis in beeld. Afbeeldingen van de Hoeksche Waard uit de zeventiende tot en met de negentiende eeuw.
Heinenoord, Streekmuseum Hoeksche Waard, 1979. 4to. Gebonden (karton). Met foto's. 206 pag.
16.00 Euro
Hoekstra, C & H.F.M. ten Bensel. - Het tijd-ruimtegebruik in drie IJsselmeerpolders. Twee delen.
Zutphen, Walburg Pers, 1984. 8vo. Paperbacks. Twee delen: 136 en 132 pag.
20.00 Euro
Hoekstra, E.G.& Gerh. Ribbink. - Winterswijk in oude ansichten waarin opgenomen afbeeldingen van kotten, Medelo en Woold.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1972. 15 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w.
15.00 Euro
Hofland, H.J.A. & Dekkers, Ger. - Magisch Flevoland.
Zwolle, Waanders Uitgeverij. 1999. 30 x 29,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. FINE COPY
10.00 Euro
Hofland, H.J.A. (tekst); Dekkers, Ger (foto's), - Magisch Flevoland / Magical Flevoland.
Zwolle, Waanders, 1999. 30 x 30 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color. Text in Dutch and English. 131 pages. FINE COPY
13.00 Euro
HOGESCHOOL DE VIJVERBERG - FELUA. - Rondom de Zuiderzee: Leven en werken van 1900 tot 1940
Van Geyt, 1996. 4to. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 224 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Hollenberg, P.; Peters, C.E.H.M. - Ontginningen in de Noordbrabantse Peel in de 19e eeuw.
Tilburg, St. Zuidelijk Historisch Contact, 1980. Verguld linnen. XIX, 172 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland. DeeL XLVII. MOOI EXEMPLAAR
8.00 Euro
Holtrop, Willem. - Zak-Atlas of Leidsman des Reizigers / Atlas Portatif, ou Guide du Voyageur.
Reprint Weesp, 1994 (edition Amsterdam, bij Holtrop) . Unpaginated (text & col. ills). Cloth. In cloth slipcase. With a small introduction by Jan W.H.Werner.
17.00 Euro
Hoorn - Westerop, R. - Hoorns Buiten-singel in rym beschreven.
Alphen aan de Rijn, 1971. Hedruk van de uitgave : Hoorn 1728. Kunstleder. met reprodukties van de tekeningen van C. Pronk + achterin een losse bijlage met 5 reprodukties. - In nieuw staat.
15.00 Euro
Hoorn - Westerop, R. - Hoorns Buiten-singel in rym beschreven.
Alphen aan de Rijn, 1971. Hedruk van de uitgave : Hoorn 1728. Kunstleder. met reprodukties van de tekeningen van C. Pronk + achterin een losse bijlage met 5 reprodukties. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hoppenbrouwers , H.W. , Janssen, G.B. & Woerdeman - De Slangenburg. Kasteel, park en bewoners.
Oudheidkundige Kring Deutekom, Doetinchem, 1989. Derde herziene druk. Paperback. Met foto's. 132 pag.
10.00 Euro
Horst, P. van der. - Andel, Giessen en Rijswijk in oude ansichten deel 1.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1997. Oblong: 15 x 21 cm. Met 76 foto's. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
HOUTMAN, I.P., Utrecht. Met inleiding van Annelies Becker-Jorden. - Afbeeldingen van Gezichten te of by Utrecht Gedrukt en Uitgegeven ter Steendrukkerij van I.P. Houtman.
Alphen aan de Rijn, Canaletto, 1975. Met 24 paginagrote afbeeldingen van de originele lithografieën. Halflinnen. Kartonnen platten. Als NIEUW
20.00 Euro
Houtzager, H.L. e.a. (red.). - Facetten van Delft. Gedenkboek van het Genootschap Delfia Batavorum 1935 -1985.
Amsterdam, Rodopi, 1985. 23 x 16 cm. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 452 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Hove, Jan ten. - Erfgoed van Overijssel. Deel 2. Historie van huis en haard. Jaarboek Overijssel 1996.
Zwolle, Waanders, 1996. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. Nieuw exemplaar, nog verpakt in folie.
12.00 Euro
Hove, Jan ten. - Erfgoed van Overijssel. Deel 2. Historie van huis en haard. Jaarboek Overijssel 1996.
Zwolle, Waanders, 1996. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Huibers, Jan. - Bruinisse zoals het was ...
Zierikzee, Steengracht, 1972. Eerste druk. Oblong: 17 x 24,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 156 pag.
14.00 Euro
Huiskes, Gino. - Dalen belicht. Geschiedenis van een Drentse gemeente.
Groningen, Historisch Onderzoeksburo Histodata, 1997. 24,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 156 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Huizing, Lammert. - Mensen in Drente. Fotografie Tineke Wieringa.
's-Gravenhage, Boekencentrum. 1978. 4to. 28 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 115 pag.
10.00 Euro
Hulkenberg, A.M. - Keukenhof.
Dordrecht, 1975. 8vo. Met kaarten.& 65 afb. Bibliogr.,reg. Gebonden. Linnen. Hollandse Studien 7. 233 pag.
10.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1980. Tweede, verbeterde en bijgewerkte druk. In linnen gebonden. Met foto's. 251 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1976. Eerste druk . In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 217 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1976. Eerste druk . In rood linnen gebonden. Met foto's. 217 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht bij gaslicht.
Den Haag, Kruseman, 1976. Eerste druk . In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Met foto's. 217 pag.
10.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht op oude foto's van Plompetoren naar Servaas.
Den Haag, Kruseman, 1979. Eerste druk. In linnen gebonden. Met foto's. 283 pag.
10.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht op oude prenten deel 1. Langs de singel.
Kruseman, 1982. Oblong [21 x 24 cm]. Gebonden (karton). Hardcover. Met foto's. XI, 140 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht. De Oude Gracht. Van Pellecussenpoort tot de Liesbosch. Deel I + Deel II.
Amersfoort, Bekking, 1991. 21 x 19,5 cm. Paperbacks / Softcovers. Met illustraties in z/w. 108 en 141 pag. Naam op schutblad. KEURIGE SET
13.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht. Een beknopte geschiedenis van de oude bisschopsstad.
Utrecht, Bijleveld, 1994. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Rug verkleurd. Met foto's in zwart/wit. 176 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hulzen, A. van. - Utrecht. Een beknopte geschiedenis van de oude bisschopsstad.
Utrecht, Bijleveld, 1994. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Rug licht verkleurd. Met foto's in zwart/wit. 176 pag. KEURIG EXEMPLAAR
1.00 Euro
Hurk, W.J.C.C. van den. - Het verborgen leven van de Abdij van Berne in haar parochies 1797-1857.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1977. Verguld linnen. XXIX, 276 pag. * Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland. Deel XXXIX. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
IJSSELMONDE . - Het eiland IJsselmonde zoals het was. 1900-1940.
Den Haag, J. Rijkhoek. 1970. Gebonden. Hardcover. 26 x 19 cm. Met foto's. 112 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Janse, H. - Zeven eeuwen bouwen. De bouwwereld in 's-Gravenhage van 1280 tot 1980.
's-Gravenhage, 1980. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Janse, H. - Zeven eeuwen bouwen. De bouwwereld in 's-Gravenhage van 1280 tot 1980.
's-Gravenhage, 1980. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Jeeninga, Willeke. - De Gekroonde Jaagschuit te Hoorn. handel in koffie , thee en tabak op het Breed. Bouwhistorische reeks Hoorn - deel 7.
Hoorn, 1997. 4to. Paperback. Met foto's. 152 pag. Naam voorin. MOOI EXEMPLAAR
17.00 Euro
Jeeninga, Willeke. - De Lutherse kerk te Hoorn.
Bouwhistorische reeks Hoorn, deel 6. Hoorn, 1993. 4to. Paperback. Met foto's. 152 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
JESSE, NICO & FRANS CRONE. - Utrecht 1942. Foto's van Nico Jesse.
Amsterdam/Antwerpen, Uitgeverij de Prom, 2003, Tweede druk. Oblong 17 x 21,5 cm. . Gebonden/Hardcover. 112 p. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Jong, H. de. & Muyen, N.G.M. - Van Vianen tot Gorinchem. Bruggen over het Merwedekanaal
Utrecht, Matrijs / Nederlandse Bruggen Stichting, 1998. 29 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 112 pag. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW
14.00 Euro
Jong, Theo de. & Post, Walter. - Goudse gevelstenen.
Gouda, Goudsche Courant. 1977. 22,5 x 15 cm. Paperback / Softcover. Ill.: Ger de Klerk. 121 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
JONGSTE, P.F.B. & G.J. VAN WIJNGAARDEN (RED.). - Archeologie in de Betuweroute. Het erfgoed van Eigenblok. Bewoningsgeschiedenis uit de Bronstijd te Geldermalsen.
Amersfoort, ROB, 2002.4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 652 pag. (Rapportage Archeologische Monumentenzorg, 86). ALS NIEUW
33.00 Euro
Joode, Ton de. - Landleven. Het boerenbestaan van toen.
A'dam, Elsevier, 1981. 4to. Linnen met stofomslag. Fotografie in kleur en z/w. Peter Schütte. 239 pag. - In goede staat.
10.00 Euro
Kam, René de. - Nijevelt. Een verdwenen kasteel in Leidsche Rijn. Utrechtse stadsgeschiedenissen deel 4.
Utrecht, Matrijs, 2006. 28 x 22 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
16.00 Euro
Kamerling - van Haersma Buma, A.A.S. (samenstellin - Utrecht in prent een geillustreerd overzicht van twintig eeuwen Utrechtse historie.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1973. 28,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. 80 pag.
10.00 Euro
KAMERLING, G. - Een bezoek aan Friesland. Met een voorwoord van H. Pollema.
Leeuwarden, Westerbaan, (1928). 27 x 20 cm. Ingenaaid. 120 pag. Met foto's. Tweede, geheel herziene uitgave. Lichte gebruikssporen.
10.00 Euro
KAMERLING, G. - Een bezoek aan Friesland. Met een voorwoord van H. Pollema.
Leeuwarden, Jongbloed, 1916. Oorspronkelijke omslag (enigszins ongaaf). Met foto's en advertenties
20.00 Euro
Kamps, J.A. - Rilland-Bath in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1974. Oblong: 15 x 21 cm. Gebonden. Met 38 foto's. MOOI EXEMPLAAR
19.00 Euro
Karstkarel, Peter. & Laan, Leo van der. - Friese hofjes. Gasthuizen, diaconiehuizen en armenhuizen.
Leeuwarden, Friese Pers Boekerij, 2007. 29 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Kate, J.J.L. ten. - Hertha.
Losse bladen uit het groote boek van geschiedenis, natuur en kunst verzameld door J.J.L. ten Kate. R'dam, H. Nijgh, (circa 1860). Half marokijn. 4to. Met 39 (van de 40) staalgravures (veelal topgrafisch). 200 pag.
60.00 Euro
Keikes, W.H.; Obreen, H.T. - Workum inventaris der archieven.
Bolsward, Osinga, 1966. Groot 8vo. In rood verguld linnen gebonden. Hardcover. XII+302 pag. Met 8 afb. Bibliogr., reg. MOOI EXEMPLAAR
24.00 Euro
Kerkhoffs, Bert. - Driemaal Arnhem.
Nijmegen, Vroom Dreesman, De Nieuwe Krant, circa 1980. 9,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 224 pag.
12.00 Euro
Kersbergen, Rob (samenstelling). - Luchtfoto-atlas Fryslân. Loodrechtluchtfotos provincie Fryslân. schaal 1:14.000.
Landsmeer, 12 Provinciën, 2005. 31,5 x 29,5 cm. Gebonden. Hardcover. 312 pag. NIEUW EXEMPLAAR
30.00 Euro
Kersbergen, Rob (samenstelling). - Luchtfoto-atlas Gelderland ( Oost ). Loodrechtluchtfotos provincie Gelderland ( Oost ). schaal 1:14.000.
Landsmeer, 12 Provinciën, 2006. 31,5 x 29,5 cm. Gebonden. Hardcover. 218 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Kersbergen, Rob (samenstelling). - Luchtfoto-atlas Gelderland ( West ). Loodrechtluchtfotos provincie Gelderland ( West ). Schaal 1:14.000.
Landsmeer, 12 Provinciën, 2006. 31,5 x 29,5 cm. Gebonden. Hardcover. 196 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Kersbergen, Rob (samenstelling). - Luchtfoto-atlas Overijssel. Loodrechtluchtfoto`s provincie Overijssel schaal 1:14.000.
Landsmeer, 12 Provinciën, 2006. 31,5 x 29,5 cm. Gebonden. Hardcover. 288 pag.NIEUW EXEMPLAAR
24.00 Euro
Kleibrink, Herman en Ruud Spruit. - Leiden, een hollandse erfenis.
Leiden, Jan de Kler, 1972. 28 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met foto's + vouwkaart. 184 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kleibrink, Herman; en Ruud Spruit. - Hofjes in Leiden
Leiden, Louis H. Los - Boekhandel de Kler, 1979. 29 x 24 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 224 pag. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Kleij, E. van der. - Architectuur en stedebouw in Noord-Holland 1850 - 1940.
Zwolle, Waanders/Zeist, Monumentenzorg, 1993. Paperback. Met illustraties. 176 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Klijnjan, A.J. (inleiding). - Foto-atlas Friesland.
Den Ilp, Robas/Emmen, Topografische Dienst, (1990). Groot formaat paperback. Met 415 luchtfoto's. « Goed exemplaar »
35.00 Euro
Klijnjan, A.J. (inleiding). - Foto-atlas Limburg.
Den Ilp, Robas/Emmen, Topografische Dienst, (1990). Groot formaat paperback. Met 270 luchtfoto's. « Goed exemplaar »
35.00 Euro
KLM ; K.L.M. - The Importance of Holland Seen From the Air.
Edited by the Royal Dutch Air Lines K.L.M. (1928). Folio. Orig. gilt decor. cloth. Many b/w illustr. Name on first endpaper. 189 pag. - Nice copy.
22.00 Euro
KLM ; K.L.M. - The Importance of Holland Seen From the Air.
Edited by the Royal Dutch Air Lines K.L.M. (1928). Folio. Orig. gilt decor. cloth (giltlettering partly faded) . Many b/w illustr. 189 pag. - Nice copy.
20.00 Euro
KLM ; K.L.M. - The Importance of Holland Seen From the Air.
Edited by the Royal Dutch Air Lines K.L.M. (1928). Folio. Orig. gilt decor. cloth. Many b/w illustr. 189 pag. - Nice copy.
18.00 Euro
Kloot Meyburg, L.H.H. van der - De Nieuwe Kerk te Delft, haar bouw, verval en herstel.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1941. 26 x 20 cm. Linnen. Hardcover. Met 83 afb.en 73 fig. 279 pag. « Mooi exemplaar »
20.00 Euro
Kloot Meyburg, L.H.H. van der - De Nieuwe Kerk te Delft, haar bouw, verval en herstel.
Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1941. 8vo. Linnen (rug verkleurd). Met 83 afb.en 73 fig. 279 pag. « Mooi exemplaar »
23.00 Euro
Knaap, J.P.H. & L. M. W. Veerkamp. - Uit de schemer van Hoorns verleden. De jaren 1300-1536.
Hoornse Historische Reeks Nr. 2. Hoorn, 1996. 4to. Linnen met stofomslag. 304 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Naam op schutblad. Met handtekening van Van der Knaap. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Knaap, J.P.H. & L. M. W. Veerkamp. - Uit de schemer van Hoorns verleden. De jaren 1300-1536.
Hoornse Historische Reeks Nr. 2. Hoorn, 1996. 4to. Linnen met stofomslag. 304 pag. Met illustraties in kleur en z/w. ALS NIEUW
32.00 Euro
Knap, G.H. - Port of Amsterdam.
Amsterdam, De Bussy, 1970. to. Linnen met stofomslag. Met foto's. 216 pag.
10.00 Euro
Knop, Gerrit. - Schylgeralân. Een beschrijving van land en volk van het eiland Ter-Schelling. Nederlands volksleven, 1
Leiden, Burgersdijk & Niermans, 1946. 5 x 17 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. (VIII) 346 pag. Een paar pagina's hebben een kleine vlekje aan de rand. Met foto's. Tekst(je) op schutblad. GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Koegler, Rudi. - Ode aan de Rondehoep.
Ouderkerk, z.u., 2000. Karton. In harmonicavorm. Folio. Met cd. 14 pag. Oplage 150 genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit exemplaar is niet genummerd en niet gesigneerd. Bevat bladmuziek van Bert Bakels en een panoramatekening van Rudi Koegler van boerenland De Rondehoep. Met prospectus.
50.00 Euro
Koekkoek, Gerard. - Rondom de Goeswaerde. Larense vertellingen.
Comitë Feestweek Laren 1978. Linnen met stofomslag. Met foto's. 256 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Kok, Janny. & Martens, Paul. - Rotterdam stad met een hart. Met foto's van Paul Martens en tekst van Janny Kok.
Rotterdam, 2000. Boblong: 22 x 27,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur.128 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Kolman, Chris., Olde Meierink, B. & Stenvert, Ronald. - Monumenten in Nederland. Noord-Brabant.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 1997. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 376 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Komen, Kees en Joop Mutters. - Van Kennemerhout tot Cultuurpark. Kaleidoskoop van een Alkmaars stadsparkbos.
Alkmaar, 1998. Oblong 21,5 x 30 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 144 pag.
10.00 Euro
Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club. - Handboek van de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club 1949.
's-Gravenhage, 1949. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 320 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Koot, Ton. - Amsterdam, wat een stad!
Uitgeverij Nijgh & Van Ditmar, 's-Gravenhage, 1981. 34,5 x 24,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Tekeningen: Willem G. Hofker. 11 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
15.00 Euro
Koot, Ton. - Langs de Amsterdamse grachten ....
's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1973. Gr. 4to. Kunstleer met stofomslag. Met illustraties van Willem G. Hofker. 104 pag.
15.00 Euro
Koot, Ton. - Het mysterie van Muiden. Het Muiderslot.
Met 28 tekeningen door W.G. Hofker. 's-Grav./R'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1977. Gebonden met papieren papieren stofomslag + plastic omslag (kleine scheurtjes). Folio. With summary in English. 176 pag.
16.00 Euro
Koot, Ton. - Het mysterie van Muiden. Het Muiderslot.
Met 28 tekeningen door W.G. Hofker. 's-Grav./R'dam, Nijgh & Van Ditmar, 1977. Gebonden. Folio. Met stofomslag . Gekaft in transparant folie. With summary in English. 176 pag.
13.00 Euro
Koreman, J.G.J. - Maastricht in oude ansichten. Vijfde druk.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1976. Oblong. Oorspronkelijke omslag.
10.00 Euro
Koster, Arie. - De groene omgeving. Een bijdrage aan een gezonde samenleving.
Haarlem, Schuyt & Co, 1994. Gr. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 184 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Kramer, Walter. - Westertoren. Historie en herstel
Zwolle, Waanders, 2007. Tweede druk. 24 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 181 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
10.00 Euro
Kranenburg, M. (et al, red.) - Het veranderend gezicht van Noord-Holland. Beelden van dorpen en steden; water en land uit de provinciale atlas.
Amsterdam, Meijer Pers, 1976. Linnen met stofomslag. In de originele cassette. Illustr. in kleur en z/w. 158 pag.
16.00 Euro
Kranenburg, M. (et al, red.) - Het veranderend gezicht van Noord-Holland. Beelden van dorpen en steden; water en land uit de provinciale atlas.
A'dam, Meijer Pers, 1976. 32,5 x 26,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. In cassette. Illustr. in kleur en z/w. 158 pag. Met exlibris voorin. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Krogt, Peter van der & Jacques Moerman. - Kaartboek van Maasland van Jan Potter.
Stichting Herdenking 750-jarige Vestiging Ridderlijk Duitsche Orde Balije van Utrecht in Maasland., 1991. In linnen gebonden. Hardcover. Met kaarten in kleur. 35,5 x 43 cm, oblong. Met geïllustreerde tekstbijlage [ softcover ; 52 pag ]. Achterin losse vouwkaart. KEURIG EXEMPLAAR
70.00 Euro
Krol, J. - De geschiedenis van Nederhorst den Berg.
Alphen aan de Rijn, N. Samson, 1949.In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties + vouwkaart. XII, 262 pag.
19.00 Euro
Kromme-Rijn. - Het Kromme-Rijnlandschap een ekologische visie. Verslag van het Kromme-Rijnprojekt 1970 -1974.
Amsterdam, Natuur en Mileu, 1974. Oblong 4to. Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag. + achterin 3 vouwkaarten.
10.00 Euro
Kruizinga, J.H. ; Banning, J.A. - Amsterdam van a tot z. Encyclopedisch handboek voor een ieder die van Amsterdam houdt.
Amsterdam, Strengholt, 1966. `24,5 x 17 cm. Linnen met licht ongave stofomslag. 634 pag. + advertenties.
14.00 Euro
Kruizinga, J.H. - Amsterdam stad der duizend bruggen.
Naarden, Strengholt, 1973. Verguld kunstleer gebonden. Met 308 illustr. 251 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Kuck, Erik (photo). - Amsterdam toen en nu / then and now / hier et aujoud'hui / damals und heute.
Amsterdam, Spin/van Mantgem, n.d. 31 x 35,5 cm, Oblong. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Introduction in Dutch, English, French & German. Explanations of the illustrations as well in Spanish, Italian, Chinese and Arabic. Richly illustrated in color and b/w. FINE COPY
40.00 Euro
Kuile, E.H. ter. - Het Kwartier van Zutfen. Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. Deel IV, De provincie Gelderland, tweede stuk: Het Kwartier van Zutfen.
's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf, 1958. 4to. Halfleer, verguld linnen platten. XI, 277 pag. Met 71 figuren & 672 ills. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
50.00 Euro
Kuile, E.H. ter. - Leiden en Westelijk Rijnland. De monumenten van geschiedenis en kunst. Deel VII. De provincie Zuidholland. Eerste stuk: Leiden en Westelijk Rijnland.
's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1944. 30 x 24 cm. Gebonden. Rug kunstleer met linnen platten (gebruikssporen) Met foto's. XI + 260 + CLXXXVI pag. GOED EXEMPLAAR
30.00 Euro
Kuile, E.H. ter. - Leiden en Westelijk Rijnland. De monumenten van geschiedenis en kunst. Deel VII. De provincie Zuidholland. Eerste stuk: Leiden en Westelijk Rijnland.
's-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1944. 30 x 22 cm. Gebonden. Rug kunstleer met linnen platten. Met foto's. XI + 260 + CLXXXVI pag. GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Kuiper, Marcel. & Zeeland. - Historische Topografische Kaarten Limburg. Bladen van de Cromo-topografische Kaart van het Koninkrijk der Nederlanden schaal 1:25.000, 1998-1926 [ Atlas van ]
Landsmeer, Uitgeverij 12 Provinciën. 2007. 32,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 168 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Kuiper, Marcel. & Zeeland. - Historische Topografische Kaarten Zuid-Holland. Bladen van de chromo- topografische Kaart van het Koninkrijk der Nederlande schaal 1:25.000, 1894-1923[ Atlas van ]
Landsmeer, Uitgeverij 12 Provinciën, circa 2007. 32,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 174 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Kuiper, Marcel. & Drenthe. - Historische Topografische Kaarten Drenthe. Bladen van de chromo- topografische Kaart van het Koninkrijk der Nederlande schaal 1:25.000 1898-1934 [ ISBN 97890773218 ] [Atlas van ]
Landsmeer, Uitgeverij 12 Provinciën. 2007. 32,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 150 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
22.00 Euro
Kuiper, Marcel. & Groningen. - Historische Topografische Kaarten Groningen.Bladen van de chromo- topografische Kaart van het Koninkrijk der Nederlande schaal 1:25.000 1898-1934 [ ISBN 9789077350201 ] [Atlas van ]
Landsmeer, Uitgeverij 12 Provinciën. 2007. 32,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
16.00 Euro
Kuiper, Marcel. & Utrecht. - Historische Topografische Kaarten Utrecht. Bladen van de chromo- topografische Kaart van het Koninkrijk der Nederlande schaal 1:25.000 1893-1918. [ Atlas van ]
Landsmeer, Uitgeverij 12 Provinciën. 2008. 32,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Kuiper, Marcel. & Zeeland. - Historische Topografische Kaarten Zeeland. Bladen van de chromo- topografische Kaart van het Koninkrijk der Nederlande schaal 1:25.000 1893-1918. [ Atlas van ]
Landsmeer, Uitgeverij 12 Provinciën. 2007. 32,5 x 22 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Kuiper, Marcel. - Atlas van topografische kaarten Nederland 1955-1965.
Uitgeverij 12 Provincien, 2006/2007. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. XIX, 295 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Kuiper, Marcel. - Topografische dubbel atlas Noord-Holland. 1957 - 2007. Schaal 1:50.000 .
Landsmeer, 12 Provinciën, 2007/08. 32,5 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. XXV, 118 pag. Met illustraties in kleur. ALS NIEUW
24.00 Euro
Kuiper, Marcel. - Topografische dubbel atlas Zuid-Holland. 1957 - 2007. Schaal 1:50.000 .
Landsmeer, 12 Provinciën, 2007/08. 32,5 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. XXV, 118 pag. Met illustraties in kleur. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Kuiper, Marcel. - Topografische en Militaire Kaart van het Koninkrijk der Nederlanden (TMK) 1864. [ISBN: 9789077350270]
Landsmeer, 12 Provinciën, 2008. 32 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. 446 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Kunst, René & en anderen (redactie). - Leeuwarden 750 - 2000. Hoofdstad van Friesland.
Franeker, Van Wijnen, 1999. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 527 pag. - NIEUW.
19.00 Euro
Kunst, René & en anderen (redactie). - Leeuwarden 750 - 2000. Hoofdstad van Friesland.
Franeker, Van Wijnen, 1999. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 527 pag. ALS NIEUW
20.00 Euro
Kuppers, W.; Villanueva, F. - Van Gelre tot Gelderland. 650 jaar besturen van Gelderland.
Nijmegen 1989 t.g.v. een tentoonstelling in het Nijmeegs Museum 'Commanderie van Sint-Jan' van 10 juni tot 24 juli 1989. 4to. Paperback. Met fotoos en ill. 143 pag.
10.00 Euro
Kuyper, J. - Gemeente atlas van de provincie Utrecht. Naar officieele bronnen bewerkt.
Herdruk uit 1986 bij Foresta Groningen van de uitgave uit 1868, Leeuwarde, Hugo Surincar. 23 x 24,5 cm. Orig. karton. Hardcover. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Kölker, A.J. - Haastrecht. Hoofdstukken uit het bestaan en de ontwikkeling van 'die Steede ende Landen van Haestregt' tot het begin van de 19e eeuw.
Dordrecht, Historische Vereniging Holland, 1974. Hollandse Studiën 6. Blauw linnen. 244 pag.
10.00 Euro
Laansma, S. ; Brouwer, T. - Muziektenten in Gelderland.
Zutpen, De Walburg Pers, 1986. Paperback. Illustr. 120 pag. NIEUW
7.00 Euro
Laar, Paul van de. - Stad van formaat. Geschiedenis van Rotterdam in de negentiende en twintigste eeuw.
Zwolle, Waanders, 2007. Tweede druk. 28 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 640 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
30.00 Euro
Laat, Nelleke en anderen. - Den Bosch van binnen en van buiten.
Venlo, Van Spijk, 1984. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur en z/w. 104 pag.
12.00 Euro
Laere, Roger van. - Kulhannes, die met 'ne peervormige kop graag buurtte over kabouters, sprookjes, heksen, spoken, prulmênnekes, zwervers, venters, kooplui en ander volk.
Liemt, 1992. 228 pag. Met illustraties in z/w. Linnen met stofomslag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Laere, Roger van. - Kulhannes, die met 'ne peervormige kop graag buurtte over kabouters, sprookjes, heksen, spoken, prulmênnekes, zwervers, venters, kooplui en ander volk.
Liemt, 1992. 228 pag. Met illustraties in z/w. Linnen met stofomslag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Laere, Roger van. - Van Liemt en de Boeremêt.
Kek Liemt / Komitee Boeremert Liempde 1981. 4to. Linnen met stofomslag. Met foto's. 146 pag.
10.00 Euro
Lambalgen, L. van. - Molens in Zuid-Holland in oude ansichten deel 1.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2002. Vierde druk. Gebonden (karton). Oblong klein 8vo. Met vele foto's. NIEUW
10.00 Euro
Lambooij, Herman. - Getekend land. Nieuwe beelden van Hollands Noorderkwartier.
Alkmaar, 1987. 28,5 x 22 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Illustraties in kleur en z/w. 160 pag. Tekst ingeplakt voorin. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Langedijk, D. - De geschiedenis van de Langedijk.
Bergen, Gesto, 1969. 22,5 x 15,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 270 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Langen, G.J de., J.A.Mol., P.N. Noomen, L.Oldersma. - Verborgen verleden belicht; Introductie tot het historische en archeologische archief van Friesland.
Provincie Friesland, Leeuwarden 1996. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 72 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
- Langs Merwede en Giessen.
Voorhoeve, Den Haag. 128 pag. Met foto's. Linnen met stofomslag. Text in Dutch and English. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Laurentius, Th. (samenstelling). - Een kabinet van Haarlemse gezichten.
Alphen aan den Rijn, Canaletto, 1968. 4to; 27,5 x 22 cm. Gebonden. Genummerde oplage. Met 79 platen. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Leemans-Prins, Elisabeth C.M. - Zegels en wapens van steden in Zuid-Holland. (Zuid-Hollandse Studiën XII).
's-Gravenhage. Drukkerij Albani. 1966. 27 x 20,5 cm. In linnen gebonden met zilver opdruk. Hardcover. Met illustraties in z/w. 272 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Leermakers, Ine & Frouke I. Welling. - Door gangen en poorten naar de Leidse hofjes. Through Passages and Gates to the Leiden Hofjes. With English Summaries.
Leiden, Stichting Uitgeverij Barabinsk, 1997. 24,5 x 17,5 cm. Paperback with french flaps. Softcover. With illustrations in color and b/w. 240 pages. AS NEW [ With picture ]
18.00 Euro
Leeuwarden. - 1435 - 1935.
Gedenkboek in opdracht van Ver. tot bevordering van Vreemdelingenverkeer te Leeuwarden. Leeuwarden, Noord-Nederlandsche Boekhandel, 1935. Linnen. Rug hersteld. Illustr. in z/w. 302 pag.
12.00 Euro
Leeuwarden. - Leeuwarden 1435 - 1935.
Gedenkboek. Leeuwarden, Noord-NederlandscheBoekhandel in 1935. 4to. Linnen (hoek uit schutbald gescheurd). Vele illustr. 307 pag.
20.00 Euro
Leeuwen, Noortje van & Wim en Ineke Wolff - Achter dijken en dammen. Zeeland en de Deltawerken.
Amsterdam, Meulenhoff. 1983. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 143 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
LEMAIRE, G.W.A. - Herinneringen aan Utrecht.
Zaltbommel, 1992, Europese Bibliotheek. Gebonden. Oblong. 20 x 21 cm. Met foto's. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lennart, Clare. - Utrecht stad en provincie.
Holland, Amsterdam, z.j. Kl 4to. Linnen. Met 96 pagina’s foto’s van Wim K. Steffen. 247 tekstpag.
10.00 Euro
Lennep, J.van & J.ter Gouw. - Het boek der opschriften.
Den Haag, Couvreur, z.j. HERDRUK van de uitgave Amsterdam, 1869. Geïll. Linnen met stofomslagen. XII, 412 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Lieburg, M.J. van. - Met het beste wat men heeft en kent. De geschiedenis van het Diakonessenhuis Utrecht 1844-1999.
Kampen, Kok, 2000. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met foto's. 400 pag. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
Limburgs Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. - De rapporten van de Kantonkommissarissen (1797- 1800). Deel ! Maaseik
Maastricht, 1970. Paperback. Nog niet geheel geopend. VI, 189 pag.
15.00 Euro
Linssen, G.C.P. - Werkgeversorganisatie in katholiek patroon, Een schets van ontstaan en uitbouw van de diocesane verenigingen van werkgevers in het zuiden van Nederland 1915-1940.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1978. Verguld linnen. XXXI, 249 pag. Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland. Deel XLI. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Linthorst Homan, J. - Het ontstaan van de gemeenten in Drenthe.
Proefschrift Rijksuniversiteit Leiden. Haarlem, Tjeenk Willink, 1934. 4to. Oorspronkelijke omslag (rug licht ongaaf). Met illustraties & vouwkaarten. XV, 588 pag. + stellingen.
55.00 Euro
Linthorst Homan, J. - Het ontstaan van de gemeenten in Drenthe.
Haarlem, Tjeenk Willink, 1934. 4to. Oorspronkelijke omslag (rug licht ongaaf). Met illustraties & vouwkaarten. XV, 588 pag.
55.00 Euro
Lintum, C. te. - Rotterdam in den loop der eeuwen. Deel 1: Algemene geschiedenis der stad.
Rotterdam, W. Nevens, 1909. 27 x 21 cm. In halfleer gebonden met gemarmerde platten; hoeken ook leer. Hardcover. Leer heeft wat schaafplekken. Met illustraties in z/w. + grote vouwkaart. XXVI, 387 pag. Toegevoegd wat bijlagen. GOED EXEMPLAAR
30.00 Euro
Loo, Frank van. - Kustdorpje wordt havenstad Den Helder 1800-1900.
Den Helder, Helderse Historische Ver. 2002. 25 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 208 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Loo, L.F. van. - Wat een pracht. Monumenten en bezienswaardigheden in de gemeente Zijpe.
Historische Vereniging De Zijpe, 1992. 24 x 16,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 120 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Loosjes Pz, A. - Hollands arkadia of wandelingen in de omstreeken van Haarlem.
Haarlem, Haarlem, A. Loosjes Pzn, 1804 [kaart: 1805]. 23 x 14 cm. In karton gebonden [enige slijtage op de scharnieren]. Met gekleurde titelplaat, 4 gekleurde platen: De Nieuwe Brouwerskolk, Het Slot van Heemstede, Duin en Daal en Beverwijk. Achterin een grote gekleurde vouwkaart (38 x 59 cm) van de Omstreken der Stad Haarlem van de Beverwijk tot Hillegom door G. van der Paauw [1805]. VI, 605 pag. [Met afbeelding]
675.00 Euro
Loosjes, A. - Friesland in beeld. * Landelijke Nederland in beeld.
* Landelijke Nederland in beeld. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, (ca. 1930). Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 146 en 174 foto's. XIV + 82 pag.
25.00 Euro
Loosjes, A. - Friesland in beeld. Groningen in beeld. ** Landelijke Nederland in beeld.
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, (ca. 1930). Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 146 en 174 foto's. Twee delen in een band: XIV + 82 ; XII + 96 pag. KEURIG EXEMPLAAR
23.00 Euro
Loosjes, A. - Gelderland en Utrecht in beeld.
* Steden serie. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 304 afbeeldingen. VIII + 192 pag.
28.00 Euro
Loosjes, A. - Gelderland en Utrecht in beeld.
* Steden serie. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 304 afbeeldingen. VIII + 192 pag. « Goed exemplaar »
27.00 Euro
Loosjes, A. - Gelderland en Utrecht in beeld.
* Steden serie. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 304 afbeeldingen. VIII + 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Loosjes, A. - Gelderland en Utrecht in beeld.
* Steden serie. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 304 afbeeldingen. VIII + 192 pag. GOED EXEMPLAAR
23.00 Euro
Loosjes, A. - Gelderland in beeld.
** Landelijk Nederland in beeld. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen (rug verkleurd). Onafgesneden. Folio. Met 567 afbeeldingen. XXXII + 348 pag.
25.00 Euro
Loosjes, A. - Gelderland in beeld. ** Landelijk Nederland in beeld.
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen (rugbetiteling vervaagd). Onafgesneden. Folio. Met 567 afbeeldingen. XXXII + 348 pag. Redelijk goed exemplaar.
24.00 Euro
Loosjes, A. - Limburg in beeld. ** Landelijk Nederland in beeld.
Amsterdam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 420 afbeeldingen. XXI + 264 pag. « Mooi exemplaar »GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Loosjes, A. - Noord-Brabant in beeld II. (Landelijk Nederland in beeld).
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. In bruin linnen gebonden (moder). Folio. Met 285 afbeeldingen. XXIV + 176 pag. - Goed exemplaar.
15.00 Euro
Loosjes, A. - Noord-Brabant en Limburg in beeld. * Steden serie.
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen (minimaal gevlekt). Onafgesneden. Folio. Met 244 afbeeldingen. VIII + 148 pag. GOED EXEMPLAAR
22.00 Euro
Loosjes, A. - Noord-Brabant in beeld. ** Landelijk Nederland in beeld.
Amsterdam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 285 afbeeldingen. XXIV + 168 pag. GOED EXEMPLAAR
25.00 Euro
Loosjes, A. - Overijsel, Frieland,Groningen en Drente in beeld. * Steden serie.
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 295 afbeeldingen. VIII + 188 pag. Redelijk goed exemplaar.
20.00 Euro
Loosjes, A. - Overijsel, Frieland,Groningen en Drente in beeld.
* Steden serie. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen ( enigszins verkleurd). Onafgesneden. Folio. Met 295 afbeeldingen. VIII + 188 pag. * Schutblad ontbreekt.
22.00 Euro
Loosjes, A. - 's Gravenhage in beeld.
Amsterdam, Scheltema & Holkema Boekhandel, 1936. Tweede, herziene druk.Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 180 afbeeldingen. 126 pag. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Reeks C. Steden. 8 Series. Kerken en godshuizen. 909 afbeeldingen.
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. Onderkant van zijkant van de pagina's licht smoezelig toch zeker een GOED EXEMPLAAR
35.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Steden. Reeks B. 10 Series. Stadsgezichten en woonhuizen. 1021 afbeeldingen
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. Bevat : Hoorn, Enkhuizen, Medemblik & Alkmaar: 72pp. - 105 illustraties. / Purmerend, Edam. Monnikendam, Naarden, Muiden, Weesp & Haarlem: 72pp. - 106 illustraties. / Amsterdam: 144pp. - 251 illustraties. / Zuid-Holland: 116pp. - 219 illustraties. / 's-Gravenhage: 32pp. - 48 illustraties./ Zeeland, Noord-Brabant en Limburg: 88pp. - 141 illustraties. / Gelderland, Utrecht, Overijssel, Drenthe, Friesland & Groningen: 124pp. - 199 illustraties. GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Reeks A. Steden. 8 Series. Stadspoorten, muurtorens en wereldlijke openbare gebouwen. 822 afbeeldingen.
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. B GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
Loosjes, A. - Sprokkelingen in Nederland. Steden. Reeks B. 10 Series. Stadsgezichten en woonhuizen. 1021 afbeeldingen
Scheltema & Holkema, Amsterdam, z.j. 31,5 x 24 x 5 cm. In verguld linnen gebonden [FRAAI]. Hardcover. Bevat : Hoorn, Enkhuizen, Medemblik & Alkmaar: 72pp. - 105 illustraties. / Purmerend, Edam. Monnikendam, Naarden, Muiden, Weesp & Haarlem: 72pp. - 106 illustraties. / Amsterdam: 144pp. - 251 illustraties. / Zuid-Holland: 116pp. - 219 illustraties. / 's-Gravenhage: 32pp. - 48 illustraties./ Zeeland, Noord-Brabant en Limburg: 88pp. - 141 illustraties. / Gelderland, Utrecht, Overijssel, Drenthe, Friesland & Groningen: 124pp. - 199 illustraties. UITSTEKEND EXEMPLAAR
45.00 Euro
Loosjes, A. - Utrecht in beeld. ** Landelijke Nederland in beeld.
A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, (ca. 1930). Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 470 afbeeldingen. Voorin ex libris. XXXII + 320 pag.
28.00 Euro
Loosjes, A. - Zeeland in beeld. * * Landelijk Nederland in beeld.
Amsterdam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 239 afbeeldingen. XXIV + 128 pag.-KEURIG EXEMPLAAR
22.00 Euro
Maal, R.J.van der & Y.van den Akker. - Van Baerne tot Baarn.
Baarn, Historische Kring 'Baerne' 1999. 24,5 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 393 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Maastricht., Limburgs Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. ; Wouters, H.H.E. - Campus Liber. Bundel opstellen over Maastricht aangeboden aan H.H.E. Wouters bij zijn zeventigste verjaardag.
Maastricht, 1982. Paperback. Met illustraties. 544 pag.
16.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CXII, 1976.
Maastricht, 1976. Paperback. Met illustraties. 345 pag.
10.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CXVI - CXVII, 1980 -1981. .
Maastricht, 1980 - 1981. Paperback. Met illustraties. 479 pag.
15.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CXIV, 1978.
Maastricht, 1978. Paperback. Met illustraties. 279 pag.
15.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CIX, 1973. .
Maastricht, 1973. Paperback. Met illustraties. 279 pag.
10.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CX 1974.
Maastricht, 1974. Paperback. Met illustraties. 391 pag.
10.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CXIII, 1977.
Maastricht, 1977. Paperback. Met illustraties. 299 pag.
10.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CXI, 1975. .
Maastricht, 1975. Paperback. Met illustraties. 375 pag.
10.00 Euro
Maastricht. - Publications de la société historique et archéologique dans le Limbourg. Jaarboek van Limburg Geschied-en Oudheidkundig Genootschap. Tome CV - CVI. 1969 - 1970.
Maastricht, 1969 - 1970. Paperback. Met illustraties. 285 pag.
10.00 Euro
Maeyer, Jan / Heyrman, Peter / Schoonjans, Yves / Vanackere, Luc. - Droomburchten & luchtkastelen. Van Gaasbeek tot Neuschwanstein, een Europees fenomeen.
Leuven, Davidsfonds, 2010. 25 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Makkinga. - Makkinga gedurende de afgelopen honderd jaar.
Dorpsbelang/VVV Makkinga, 1990. 15 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met ruim 100 foto's in zwart/wit. Redelijk exemplaar.
16.00 Euro
Manders, J. H. - Het land tussen Maas en Waal.
Zutphen, Terra, z.j. 27,5 x 20,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 224 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Maris, A.G. (introd.) - De Velsertunnels.
Haarlem, Stam, 1957. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 164 pag.
18.00 Euro
Maris, A.G. (introd.) - De Velsertunnels.
Haarlem, Stam, 1957. 30 x 22 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 164 pag.
14.00 Euro
MARKUS, A. - Arnhem omstreeks het midden der vorige eeuw. Met geschiedkundige aanteekeningen.
Arnhem, Nieuwe Arnhemsche Courant, 1907. Gebonden. Met illustraties in z/w. XVI+504 pag. Matig exemplaar (rug is hersteld)
20.00 Euro
Mastenbroek,T. & W. van der Stelt (foto's). - Maassluis.
Maassluis/Vlaardingen, Gemeente Maassluis/Boekhuis den Draak. 1973. 25,5 x 20,5 cm. Gebonden met besch. stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 112 pag.
15.00 Euro
Maurik, Jan van. - Versch drinkwater voor de hoofdstad. Rapport over de onderscheidene middelen welke de Stad Amsterdam van Versch drinkwater zullen kunnen voorzien, 1849. Bewerkt en toegelicht door Peter-Paul de Baar.
Amsterdam, 1993. 4to. Gebonden met stofomslag. 96 pag. Met illustraties in kleur en z/w.
10.00 Euro
Meerendonk, L. van de. - Het klooster op de Eikendonk te Den Dungen. Bijdragen tot de Geschiedenis van het Zuiden van Nederland. deel II.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1964. V, 191 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Meester, Lex de e.a. - Vlissingen - tussen eb en vloed. Fotografie, tekst en samenstelling Lex de Meester, Ed Reindersma en Lex de Looff.
Vlissingen, Bikker Boeken, 1982. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
MEEUWES, MARITA. - De Wijnhavenpanden. Geschiedenis van de bouw, sloop, herbouw, bewoning en het gebruik van acht bijzondere panden in het centrum van Rotterdam en hun directe omgeving.
Rotterdam. Historische Uitgeverij Rotterdam. 1994. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 320 pag. ALS NIEUW
16.00 Euro
MEIJLINK, B.H.F.M. & P. KRANENDONK (RED.). - Archeologie in de Betuweroute. Boeren, erven, graven. De boerengemeenschap van De Bogen bij Meteren (2450-1250 v. Chr.).
Amersfoort, ROB, 2002. 4to. Gebonden. Met illustraties in kleur en z/w. 835 pag. (Rapportage Archeologische Monumentenzorg, 87). ALS NIEUW
33.00 Euro
Meischke, R. - Amsterdam Burgerweeshuis.
's-Grav., SDU, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd (420 illustr). De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. VIII, 376 pag.
14.00 Euro
Meischke, R. - Amsterdam Burgerweeshuis.
's-Grav., SDU, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Rijk geillustreerd (420 illustr). De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. VIII, 376 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
MEISCHKE. W.A. - Zo groeide Amsterdam, 1275-1975.
Amsterdam, Cloeck & Moedigh. 1975. Groot 4to. Map met 21 dubbelzijdige bladen waarop foto en tekst.
15.00 Euro
Mekes, Joop. - Wijs mij de plaats waar ik woonde. Deel 1 & deel 2.
Rotterdam, 1969-1974. 2 delen. Paperbacks / Softcovers. 187,187 pag. Met foto's.
10.00 Euro
Mekkink, Aart J. - De Sint-Servaaskerk te Maastricht. Bijdragen tot de kennis van de symboliek en de geschiedenis van de bouwdelen en de bouwsculptuur tot ca. 1200.
Walburg Pers. Clavis kunsthistorische monografieën, deel II. 1986. Paperback. Met illustraties in z/w. 390 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Melchior, A. - De Haarlemsche Sint Bavo of Groote Kerk.
Haarlem, Gottmer, 1944. 32 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. 38 tekstpag. gevolgd vele tekeningen van de schrijver.
25.00 Euro
Melot, Michel. - Châteaux of the Loire.
Koln, Evergreen. 1997. Folio. Hardbound. Richly illustrated in color and b/w. 207 pages. NEAR FINE COPY
22.00 Euro
Mes, W.A.A. & Minis, S. - Gebeiteld & verguld. Gevelstenen in Maastricht.
Maastricht, 1991. 22,5 x 22,5 cm. Paperback / Softcover. . Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Mets, Jan W. (gedichten). & Prins, Louise (fotografie). - Uithoorn ongekend. Poëzie in beeld.
Gemeente Uithoorn, 2009. Gebonden. Hardcover. 31 x 24,5 cm. In fraaie & luxe cassette. Vele foto's met gedichten. 208 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
22.00 Euro
Meyere, Jos de. - Utrecht op schilderijen. Zes eeuwen topografische voorstellingen van de stad Utrecht.
Utrecht, Kwadraat, 1988. 25,5 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 331 pag. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Meyere, Jos de. - Utrecht op schilderijen. Zes eeuwen topografische voorstellingen van de stad Utrecht.
Utrecht, Kwadraat, 1988. 25,5 x 23 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 331 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
20.00 Euro
Minderhoud, H.D. en J.R. Seinen. - Stap voor stap door Dalen en Schoonebeek.
Hardenberg, Seinen /De Krim, 1984. 4to. Linnen met stofomslag. Met vele illustraties. 128 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
MINDERHOUD, H.D. - Stap voor stap door Coevorden.
Hardenberg, Seinen /De Krim, 1989. 4to. Linnen met stofomslag. Met vele illustraties. 124 pag. MOOI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Moelker, H.P - De zuidkust van de Zuiderzee, geteisterd door de stormvloedjanuari 1916.
Alphen a.d. Rijn, Repro-Holland, 1986. 24 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 182 pag. KEURIG EXEMPLAAR
13.00 Euro
Molens. - Fries Molenboek.
Leeuwarden, De Tille, 1980. Groot 8vo. 264 pp. Met kaart op schutbl. & talrijke foto's ook in kleur. Linnen met stofomslag.
24.00 Euro
- De monumenten van Drenthe. I: De bouwgeschiedenis van de kerk te Ruinen. De bouwgeschiedenis van het Huis te Echten. De vernieuwing van de plattegrond van Coevorden van 1609-1617. De Asser IJzergieterij als producent van funerair gietijzer.
Assen, 1985. 8vo. Linnen met stofomslag. Met foto's. 163 pag. « Als nieuw »
12.00 Euro
Mooij, Marc W. - De Blaak te Rotterdam. Een reconstructie van een verdwenen stadsbeeld.
Rotterdam, 2000. 8vo. Gebonden. Met illustraties. 191 pag. « Als nieuw »
15.00 Euro
Moscoviter, Herman. Martens, Paul. - Rotterdam in panaorama.
Rotterdam, Scriptum, n.d. Hardcover. 28 x 228 cm. unpaginated. Numerous photographic illustrations in colour. Text in Dutch & English. AS NEW
14.00 Euro
Muller Fz., S. - Oud-Utrechtsche vertellingen.
Utrecht. C.H.E. Breijer. 1904. 20 x 15,5 cm. Met foto's in zwart/wit. In linnen gebonden. Betiteling deels verkleurd. Hardcover. [ij], 180pp. [4] pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Muller Fz., S. - Oud-Utrechtsche vertellingen.
Utrecht. C.H.E. Breijer. 1904. 20 x 15,5 cm. Met foto's in zwart/wit. In half linnen gebonden. Met verguld titellabel. [ij], 180pp. [4] pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Muller, E en K. Zandvliet (red.). - Admissies als landmeter in Nederland voor 1811. Bronnen voor de geschiedenis van de landmeetkunde en haar toepassing in administratie, architektuur, kartografie en vesting- en waterbouwkunde.
Alphen aan den Rijn, Canaletto, 1987. Groot 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in z/w. 302 pag. «Goed exemplaar »
30.00 Euro
Mönnich, C. W. - De kerk in het midden. Kerken, hoven, kapellen langs onze velden en wegen.
Zutphen, Terra, 1976. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Naarding, J. - De Drenten en hun taal. Terreinverkenningen inzake de dialectgeografie van Drente.
Assen, Van Gorcum, 1948. In halflinnen gebonden. Met uitslaande kaart. 219 pag. IN GOED STAAT
15.00 Euro
Nairac, C.A. - Een historisch hoekje der Veluwe.
Bevat vier werken. Barneveld, 1974. Linnen. Met illustraties en kaartje. - Schaffelaarreeks Nr. 1.
13.00 Euro
- Nederland 2030 - Discusienota. Verkenning ruimtelijke perspectieven.
Den Haag, (1997), VROM. Paperback / Softcover. 26 x 22 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 156 pag. + als bijlage de losse : Samenvatting (20 pag.).
12.00 Euro
Nieuwenhuijzen, Kees (samengesteld en vormgegeven) - Den Haag en omstreken in 19de-eeuwse foto's.[ hardcover ]
Amsterdam, Van Gennep. 1975. 28,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. 163 pag.
11.00 Euro
Nieuwenhuijzen, Kees (samenstelling). - Haarlem en Zuid-Kennemerland in de 19de eeuwse foto's.
Amsterdam. Van Gennep. 1975. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. 136 pag.
12.00 Euro
Nieuwenhuijzen, Kees. - Zuid-Limburg in 19de-eeuwse foto's.
Samengesteld en vormgegeven door Kees Nieuwenhuijzen met een nawoord van Jos Perry. Amsterdam, Van Gennep, 1977. 4to. Linnen met stofomslag. 160 pag.
13.00 Euro
Nieuwenhuis, Jan. - Van poort tot poort. Ontwikkelingsgeschiedenis van het Rotterdamse stadsgebied, van de Nieuwpoort in de XIV-de tot de Europoort in de XX-ste eeuw.
Rotterdam/'s-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 205 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Nijhof, P. - Schetsen van papierwatermolens.
Zutphen, Bührmann-Ubbens Papier, 1988. Oblong ringband. 21,5 x 30 cm. Met illustraties in z/w.
10.00 Euro
NIJLAND, G.J. (red.). - Ons eigen land. Uitgave van den A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland.
Drukkerij Geuze, Dordrecht, [1926]. In linnen gebonden ( lichte gebruikssporen). Hardcover. Oblong. 29,5 x 39 cm. 71 tekstpag. en 256 pagina's met foto's.
30.00 Euro
NIJLAND, G.J. (red.). - Ons eigen land. Uitgave van den A.N.W.B. Toeristenbond voor Nederland.
Drukkerij Geuze, Dordrecht, [1926]. In linnen gebonden( lichte gebruikssporen). Hardcover. Oblong. 29,5 x 39 cm. 71 tekstpag. en 256 pagina's met foto's.
25.00 Euro
Nijland, G.J. - Bussink. - Mijn Land. III. Zuid-Holland.
Deventer, J. Bussink, 1929. Eerste Druk. Halflinnen, 27x21cm, compleet met 100 kleurenplaatjes + 2 grote platen. 64 pag.
18.00 Euro
Nijmegen. - 10 origineele kunstphoto's Nijmegen
Nijmegen, Borg, z.d. Oorspronkelijke omslag. 14 x 17,5 cm. Als leperello.
6.00 Euro
Nijmegen. - Het Stadhuis van Nijmegen
Catalogus. Nijmegen, 1982. 4to. Orig. wrappers. Richly illustr. in col and b/w. 200 pag.
16.00 Euro
Nijmegen. - Het Stadhuis van Nijmegen
Catalogus. Nijmegen, 1982. 4to. Orig. wrappers. Richly illustr. in col and b/w. 200 pag.
12.00 Euro
Nijmegen. - Het Valkhof te Nijmegen.
Catalogus. Nijmegen, 1980. 4to. Orig. wrappers (sl. discol.). Richly illustr. in col and b/w. 214 pag.
13.00 Euro
Nijmegen. - Het Valkhof te Nijmegen.
Catalogus. Nijmegen, 1980. 4to. Paperback. Softcover. Richly illustr. in col and b/w. 214 pag.
13.00 Euro
Nood, Marco de, en Frits Baarda. - Dordrecht. Verscholen stad tussen rivieren/ Town hidden between two rivers.
Scriptum/ De Bengel. 2003. 30,5 x 24 cm. 128 pag. Ills. Hardcover. NEW COPY
13.00 Euro
- Noord Brabant in beeld.
* landelijk Nederland in beeld. A'dam, Scheltema & Holkema Boekhandel, n.d. Verguld linnen. Onafgesneden. Folio. Met 285 afbeeldingen. XXIV + 168 pag.
34.00 Euro
Nouta, R. - Dijken en zeedijksters.
Uitgeverij Banda, Kollum, 2006. Derde vermeerderde druk. 25 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 272 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Numan, A.M. - Noord-Hollandse kerken en kapellen in de Middeleeuwen, ca. 720-1200.
Zutphen, Walburg Pers, 2005. 28 x 22 cm. Groot formaat paperback. Met illustraties in kleur en z/w. 232 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
Oei Han, Tan. - Het verenigingsleven in de Noordoostpolder.
Amsterdam, 1958. 25,5 x 18,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. VIII, 81 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Offenberg, Gertrudis A. M. - Gevelstenen in Nederland.
Zwolle, Waanders, 1986. 20,5 x 24 cm.. 1ste druk. Gebonden met stofomslag. Foto's van Ger Dekkers. 224 pag. Dit exemplaar heeft een enkele markering met een fluoriserende viltstift. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
- Ons eigen land rond de eeuwwisseling.
Den Haag: J.N. Voorhoeve, 1978. 4to. Oblong. Gebonden. 288 pag. Heruitgave van de foto’s uit de ANWB-uitgave , 1908. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Ooijen, R.J. van & E. R. Westerbeek van Eersten. - Waardenburg en Neerijnen in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2001. Herdruk van de uitgave uit 1981. Gebonden. Hardcover. Oblong: 15 x 21 cm. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ooijevaar, Piet. - De hal te kijk. Te gast in Heerhugowaard, Alkmaar en Langedijk.
Schoorl, Pirola, 1999. 28,6 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Oosterbaan, G. - De kerk in het midden. Zaanse Historie III.
aandam, 1981. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 240 pag.
12.00 Euro
Ouden, Willem den. - Een spoor van vernieling.
Amsterdam, De Struisvogelpers, 1991. Oblong 4to paperback , 60pag., zw/w foto's door Freddy Rikken, tekeningen door Willem den Ouden.
10.00 Euro
Oudheidkundig Genootschap 'Niftarlake'. - Jaarboekje Niftarlake.
Los te koop; NLG 15,00 per boekje. Voorradig zijn de jaren : 1951, 1953, 1954, 1955 en 1957.
7.00 Euro
Overvoorde, J.C. & Mulder, W.C. - Oude gebouwen te LeidenSamengesteld in opdracht van de Vereeniging 'Oud-Leiden'. 1907.
Leiden, G. F. Théonville. 23,5 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 152 pag. KEURIG EXEMPLAAR
17.00 Euro
Parival, J. de. - Les delices de la Hollande. Avec un traité du Gouvernement, et un Abregé de ce qui s’est passé de plus memorable jusques à l’an de grace 1660. Ouvrage reveu, corrigé, changé & fort augmanté par J. de Parival
Leiden, Pierre Didier, 1662. 13 x 8 cm. Hardcover. Parchment. (8), 424 pag. Name on titlepage. First 5 leaves slightly with wormholes, else a NEAR FINE COPY
250.00 Euro
Peer, H.F. van - Sterke Gorcumse verhalen.
Goudriaan, De Groot 1975. Paperback / Softcover. Met tekeningen van P.A. de Hoon. 144 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Perks, W.A.G. - Zes eeuwen molens in Utrecht.
Utrecht, Het Spectrum, 1974. Eerste druk. 24,5 x 19,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 293 pag. GOED EXEMPLAAR
14.00 Euro
Peters, C.H. - De Nederlandsche stedebouw. De stad als veste, woon en handelsplaats. [ Uit de reeks: Oud-Nederlandsche steden in haar ontstaan, groei en ontwikkeling ].
Leiden, Sijthoff, z.j. 29 x 21 cm. In verguld halfleer gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. , ook vouwbladen. [IV], 327 pag. KEURIG EXEMPLAAR
24.00 Euro
Peucker, P.M. - 's Heerendijk. Herrnhutters in IJsselstein, 1736 - 1770.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. Stichtse Historische Reeks 16. Linnen met stofomslag. 248 pag. ALS NIEUW
14.00 Euro
Peucker, P.M. - 's Heerendijk. Herrnhutters in IJsselstein, 1736 - 1770.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. Stichtse Historische Reeks 16. Linnen met stofomslag. 248 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Phaff, H.E. - Raadhuis-spreuken. Spreuken en bouwopschriften van Nederlandse raadhuizen verzameld en bewerkt door H. E. Phaff.
's-Gravenhage, Stichting Cultuurfonds van de Bank voor Nederlandsche Gemeenten, 1983. 25 x 21,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 158 pag. With an English summary ALS NIEUW
10.00 Euro
Phaff, H.E. - Raadhuis-spreuken. Spreuken en bouwopschriften van Nederlandse raadhuizen verzameld en bewerkt door H. E. Phaff.
's-Gravenhage, Stichting Cultuurfonds van de Bank voor Nederlandsche Gemeenten, 1983. 25 x 21,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 158 pag. With an English summary NIEUW EXEMPLAAR nog in de originele vepakking
11.00 Euro
Philips Jacobsz., Caspar. - Grachtenboek. Naar de oorspronkelijke tekeningen van Caspar Philips Jacobszoon te Amsterdam ± 1767. Plus: de Geschied-bouwkundige beschrijvingen door E.van Houten. 25 losse platen met tekstdeel in houten map.
A'dam, Stadsdrukkerij van Amsterdam, 1962. Groot folio. (49 x 32 cm). Verzameling van alle de Huizen en prachtige Gebouwen langs de Keizers-en Heere-grachten. Naar de oorspronkelijke tekeningen van Caspar Philips Jacobszoon. Met de Geschiedkundige beschrijving door E. van Houten. In de originele houten map.
100.00 Euro
PHILIPSE, C., EN JOH. C. DE GROENE. - Wemeldinge zoals het was…
Zierikzee, Steengracht, 1972. Eerste druk. Oblong: 17 x 24,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 156 pag.
18.00 Euro
Pieck, Anton & Hans Vogelesang (tekst). - Anton Pieck. Herinneringen aan Amsterdam.
Houten, Unieboek, 1987. 4to. Gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 175 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
PLETTENBURG, H. W. M. - DE BLEKERIJ UIT OVERVEEN.
Arnhem, Nederlands Openluchtmuseum, 1963. 24 x 17 cm. Paperback. 52 pag. Soft cover. Met foto's. Publicatie Nr. 4 in de serie 'Gebouwen en Bedrijven' van het Nederlands Openluchtmuseum.
10.00 Euro
Pleyte, W. - Leiden voor 300 Jaren en Thans. Photolithographische afbeelding van een Platte-grond van 1578 en Chromolithographische afbeelding van het Chaertbouc van Straten binnen desen Stadt Leyden en Chaertbouc van de Stadts Wateren gemeten bij Mr. Salomon Davidssoon van Dulmanhorst en Jan Pieterssoon Dou ....
Leiden, E.J. Brill, 1874. Folio. Calf, 114 pages text, 57 coloured maps, 1 large folded map. NEAR FINE COPY & MOOI EXEMPLAAR
450.00 Euro
Plomp, Nico. - Woerden 600 jaar stad.
Woerden, Historische Vereniging voor Zuid-Holland, 1972. In linnen gebonden. Met illustraties. 148 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Poel, J.M.G. van der. - De Wilhelminapolder 1809 - 1959.
Wageningen, Veenman, uitgegeven in opdracht van de Maatschap "De Wilhelminapolder" 1959. In linnen gebonden met besch. stofomslag. Hardcover. XI, 272 pag. + 42 pagin's platen. Band gevlekt, inhoud uitstekend.
85.00 Euro
Pol, Pierre van der. - Breda's oudste foto's. Stadsgezichten en portretten van 19e-eeuwse fotografen.
Gianotten, Tilburg, 1992. Paperback. 96 pag - geillustreerd. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Poll, Harry. - Heusden in oude Ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1969. 15,5 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. 80 pag. Met foto's in zwart/wit.
18.00 Euro
Potjer, Menno. - De Velperweg in kaart gebracht 1600-1795 - eigenaren en eigenaardigheden [ isbn 9789075879452 ]
Westervoort, Van Gruting, 2008. Oblon: 23,5 x 31 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties. 336 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.
25.00 Euro
Praag, Siegfried E. van. - Een lange jeugd in Joods Amsterdam. Een visie op Joods Amsterdam in foto's. door Willy Lindwer.
's-Gravenhage, Nijgh & van Ditmar, 1985. 24,5 x 16,5 cm. Gebonden (karton). 240 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Prechtl, Gabi (red.). - De ontdekking van Dordrecht. Zeven zwerftochten over het eiland
Dordrecht: Centrum Beeldende Kunst, 1995. 24 x 28 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 84 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Prechtl, Michael Mathias. - Skizzenbuch der niederländischen Reise. Nachwort von Matthias Mendel
Nürnberg, Hans Carl, 1974. 52 Abb. 15,9 x 21,3 cm. Illustr. Original-Pappband. GUTES EXEMPLAR
15.00 Euro
Priester, Peter. - Geschiedenis van de Zeeuwse landbouw circa 1600-1910.
't Goy-Houten, HES Uitgevers, 1998. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 24,5 x 17 cm. ISBN 90 6194 378 7, als gebonden handelseditie verschenen in de reeks HES Studia Historica XX. 880 pag. ALS NIEUW
44.00 Euro
Pronk, Cornelis. ; Gerlagh, A.W. en anderen. - Pronk met Pen en Penseel. Cornelis Pronk (1691 - 1759) tekent Noord-Holland.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 1997. Linnen met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 259 pag Nederlandse tekst. ALS NIEUW
17.00 Euro
Puijenbroek, F.J.M. van. - Onder de voet gelopen. Het ontstaan en verdwijnen van een kleinnijverheid in Nederland na 1800, de Brabantse klompenmakerij. Bijdragen tot de geschiedenis van het Zuiden van Nederland, deel XVI.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1969. XXXIV, 259 pag. Met illustraties. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Reen, Ton van. - Achterom binnen. Limburgers in de twintigste eeuw. Honderd jaar Limburg in foto's, interviews en verhalen.
Zutphen, Walburg Pers, 2003. 28,5 x 22,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 215 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
12.00 Euro
- Regionaal-historische bibliografie van Noord- en Zuid-Holland 1983-1986 (met uitzondering van Amsterdam, Haarlem, 's-Gravenhage en Rotterdam).
Hilversum, Historische Vereniging Holland/Verloren, 1991. 160 pag. Softcover. Paperback. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Reinink, A.W. - Van Johannapolder tot Uithof. Ontstaan en ontwikkeling van een universitaire vestiging.
Utrecht, Matrijs. 1984. Paperback. 88 pag. Met illustraties in z/w. Historische reeks Utrecht deel 4. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Reinink, A.W. - Van Johannapolder tot Uithof. Ontstaan en ontwikkeling van een universitaire vestiging.
Utrecht, Matrijs. 1984. Paperback. 88 pag. Met illustraties in z/w. Historische reeks Utrecht deel 4. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Reinink, A.W. - Van Johannapolder tot Uithof. Ontstaan en ontwikkeling van een universitaire vestiging.
Utrecht, Matrijs. 1984. 24 x 17 cm. Paperback. 88 pag. Met illustraties in z/w. Historische reeks Utrecht deel 4. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Renting, R.A.D. - Rotterdam in de zeventiende en achttiende eeuw. Inleiding en bijschriften Drs. R.A.D. Renting Gemeentearchivaris van Rotterdam.
Delft, Elmar, z.j. 12 tekstpag. + 57 platen in z/w. Oblong folio: 31 x 36 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. In kartonnen doos. ALS NIEUW
20.00 Euro
Rijksen, A.A.J. - Gespiegeld in kerkeglas. Hollands leed en vreugd in de Glasschilderingen van de St.Janskerk te Gouda.
Lochem, De Tijdstroom, (1947). 4to. Hardcover. Rood linnen met stofomslag. Illustr. in kleur en z/w. XVI + 337 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Rijkswaterstaat - ALLERS, FRED (EINDRED.). - Nat & droog. Nederland met andere ogen bekeken. Rijkswaterstaat 200 jaar
Amsterdam., Architectura & Natura, 1998. Oblong 4to. Paperback. . Met uitsl krtn. & talr. foto's, afb. (meeste in kleur). 277 pag.
8.00 Euro
Rijkswaterstaat. - Beschrijving van de provincie Drenthe behorende bij de waterstaatskaart.
's-Gravenhage, Staatsdrukkerij 1965. Linnen met licht besch.stofomslag.
10.00 Euro
Ritter Jr., P.H. - De ijlende reis. Geïllustreerd door Alb.Geurdens.
Bussum, van Dishoeck, 1923. Oorspronkelijke omslag. Naam op schutblad. 192 + 6 pag.
10.00 Euro
Ritter Jr., P.H. - Zeeuwsche mijmeringen geïllustreerd door Alb. Geudens. Tweede druk.
Bussum, Van Dishoeck, 1921. Klein 8vo. Linnen. 180 pag.
10.00 Euro
Robat, Wim. - Nostalgisch gezicht Den Helder. De Marine-en Jutterstad in het verleden...
Groningen, Technipress, z.j. 21,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Met vele foto's. Ongepagineerd. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Robide van der Aa, C.P. - Oud-Nederland in de uit vroegere dagen, overgeblevene Burgen en Kasteelen geschetst en afgebeeld.
Herdruk van de editie Nijmegen 1841. Zutphen, Walburg Pers, 1978. 26 x 17 cm. Kunstleer gebonden. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Roegholt, Richter. - Amsterdam in de 20e eeuw. Deel 1 (1919/1945) en Deel 2 (1945/1970).
Utrecht/Antwerpen, Spectrum, 1976. Kunstleren band met stofomslagen. Met foto's. 336, 400 pag.
14.00 Euro
Romer, herman - Rotterdam in de jaren twintig.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1984. 4to. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 159 pag.
12.00 Euro
Romijn, Jaap. (ed.) - Hart van Nederland. Een boek over de stad en de provincie Utrecht.
Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1950. 1ste druk. 25 x 20 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. Schutblad ontbreekt. 502 pag. GOED EXEMPLAAR
13.00 Euro
Rooijen, Maurits van. - Steden & hun verleden. De ontwikkeling van de stedelijke samenleving in de Nederlanden tot de negentiende eeuw.
Den Haag, SDU, 1988. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 303 pag. « Goed exemplaar »
13.00 Euro
Rooijen, Maurits van. - Steden & hun verleden. De ontwikkeling van de stedelijke samenleving in de Nederlanden tot de negentiende eeuw.
Den Haag, SDU, 1988. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 303 pag. « Goed exemplaar »
12.00 Euro
Rooijen, Maurits van - De groene stad. Een historische studie over de groenvoorziening in de Nederlandse stad. [In linnen gebonden hardcover]
's-Gravenhage, Cultuurfonds Van De Bank Voor Nederlansche Gemeenten. 1984. Luxe editie: In verguld linnen gebonden. Hardcover. 24,5 x 21,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 187 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Rooijen, Maurits van - De groene stad. Een historische studie over de groenvoorziening in de Nederlandse stad.
's-Gravenhage, Cultuurfonds Van De Bank Voor Nederlansche Gemeenten. 1984. 24 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 187 pag. Omslag licht verkleurd verder ALS NIEUW
7.00 Euro
Roozen, L.C.J. - Dit is Leiden.
Leiden, Leidsche Courant 1948. 20 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 431 pag. KEURIG EXEMPLAAR p.
10.00 Euro
Rotterdam. - Op grond van Rotterdam / Digging Rotterdam.
Rotterdam, De Hef, 1997. Oblong. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). In cloth box. With illustrations in col. and b/w. 160 pages. « As new »
45.00 Euro
Rotterdam - Als de dag van gisteren. Honderd jaar Rotterdam, de Rottedammers en hun stad.
Zwolle, Waanders. 1989 - 1991. 18 katernen in rood linnen map. Met illustraties in kleur en z/w. * COMPLEET Met de special 'Rotterdam buiten Rotterdam'.
25.00 Euro
Rotterdam - Stratenboekje van de gemeenten Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen en Capelle aan den Ijssel 1965.
Rotterdam, Gemeente, 1965. 10,5 x 14 cm. 338 pag. + 2 vouwplattegronden.
12.00 Euro
Roy, Bernard de & A.H. Sijmons. - Nieuwe kaart van den Lande van Utrecht.
Facsimile. Alphen aan den Rijn, Canaletto, 1973. 48 x 39 cm. In verguld kunstleer gebonden. Hardcover. Beschrijvende tekst + kaarten in facsimile in z/w. ALS NIEUW
28.00 Euro
Roy, F.V.M. van. - Nuenen in oude ansichten deel 2.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1977. 15 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w.
14.00 Euro
Roy, Jakob Le. - Groot Werreldlyk Tooneel des Hertogdoms van Braband.
Facsimile van de oorspronkelijke uitgave 's-Gravenhage, 1730. Amsterdam, Van Hoeve, 1980. Folio, 46,5 x 29 cm.. Gebonden in half leder.Met vele illustraties. Genummerd exemplaar (no. 275). KEURIG EXEMPLAAR
225.00 Euro
Roy, Jakob Le. - Groot Werreldlyk Tooneel des Hertogdoms van Braband.
Facsimile van de oorspronkelijke uitgave 's-Gravenhage, 1730. Amsterdam, Van Hoeve, 1980. Folio, 46,5 x 29 cm.. Gebonden in geheel leder.Met vele illustraties. Genummerd exemplaar (no. 27). Met het losse vel: Ter inleiding. Minimale krasje op het leder KEURIG EXEMPLAAR.
295.00 Euro
Rus, P. - Gids voor Bergen en Bergen aan Zee. HERDRUK 1977.
Bergen, 1977. Oorspronkelijke omslag. 63 pag. Met ill., advertentie's en vouwkaart. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Saaltink, H.W. - Vervolg op de Chronyk der Stad Hoorn van de heer Dr.T.Velius. De boeiende jaren tussen 1630 en 1799.
Hoorn, Hoornse Historische Reeks Nr. 1, 1992. to. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in z/w. Naam op schutblad. 299 pag. MOOI EXEMPLAAR
35.00 Euro
- Satellietbeeldatlas van Nederland
Robas, 1991. Heel Nederland gefotografeerd door de SPOT-Satelliet. Gebonden (folio). Dit boek bevat 73 paginagrootte satellietfoto's met naast elke foto de landkaart van hetzelfde gebied weergegeven.
17.00 Euro
Schaftenaar, H. - Oud Naarden. Verdronken stadje, middeleeuws klooster, oude buitenplaats.
Naarden, Vijverberg, 1993. 23,5 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 127 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Schagen, C.P. / Schaghen, C.P. - Alckmaar Lof-Dicht.
Amsterdam, Steeve van Esveldt/ Alkmaar Jacob Maagh, 1744. 21 x 16 cm. Met graveerde titelpagina. (40 pag).
100.00 Euro
Schakel. M.W. - Streekgenoten 1.
Hoornaar, PR Sponsor Sport Publiviteit, 1990. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 128 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schelhaas, H & e.a. - Klederdrachten in Overijssel. Serie jaarboeken Overijssel.
Zwolle, Waanders, 1982. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 132 pag.
20.00 Euro
SCHELHAAS, HARM. - Langs wieden en grachten van Noordwest Overijssel. Een tocht, in een historische omlijsting, door een land van controversen en contrasten.
Zwolle, Waanders, 1984. 4to. Gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 143 pag. MOOI EXEMPLAAR
13.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. 223 pag.
12.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Naampje op titelpagina. 223 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Naampje op titelpagina. 223 pag.
11.00 Euro
Schellart, A.I.J.M. - Kastelen.
Foto's Ger Dekkers. Deventer, Ankh-Hermes, 1975. 28,5 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 223 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schilfgaarde, A.P. van. - Het archief van het Huis Bergh. In totaal 8 delen: twee delen Inventaris; drie delen Regestenlijst van oorkonden (828-1586); twee delen Regestenlijst van brieven (1419-1511) en één deel Index.
Verschenen in 1932. 24 x 17 cm. Oorspronkelijke omslagen. Softcovers. Van vier delen zijn de omslagen deels licht verkleurd, voor de rest een UITSTEKENDE SET * Toegevoegd: zes prentbriefkaarten van Huis Bergh.
190.00 Euro
Schilstra, J.J. - Schermerland. Mensen en molens.
Waterschap ' De Schermer ' 1971. 26 x 19 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met talrijke illustraties in kleur en z/w. Met een reproductie van een teekening van een scheprad watermolen. Opgevouwen los achter in het boek . 216 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Schiltmeijer, J.R. - Met de paardentram door Amsterdam. Het oude Amsterdam gespiegeld aan het heden.
Amsterdam, Ver. Jan ter Gouw, 1975. 4to. Linnen met stofomslag. Met 500 afbeeldingen. 320 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Schoonheid van ons land. & Vriend, J. J. - Architectuur van deze eeuw.
Architectuur. Deel XVI van de serie. A'dam, Contact, 1959. Linnen met stofomslag. Folio. Tekst van J.J. Vriend. Met 213 afbeeldingen. 88 tekstpag. FRAAI EXEMPLAAR
18.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - Gothisch kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 12 van de serie. A'dam, Contact, 1953. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 116 tekstpag.
13.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - De Gothische kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 12 van de serie. A'dam, Contact, 1953. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 116 tekstpag.
12.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - De Romaanse kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 4 van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag.
12.00 Euro
Schoonheid van ons land. ; Ozinga, M.D. - De Romaanse kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel 4 van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag.
11.00 Euro
Schoonheid van ons land., Thienen, F.W.S. van., Duyvetter, J. Oorthuys, Cas. - Klederdrachten.
Deel XVIII van de serie. A'dam, Contact, 1962. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Folio. Merendeel van de 184 foto's van Cas Oorthuys. Tekeningen van J. Duyvetter. 87 tekstpag. MOOI EXEMPLAAR
30.00 Euro
Schoonheid van ons land. - Romaans kerkelijke bouwkunst.
Bouwkunst. Deel vier van de serie. A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Tekst van M.D. Ozinga. Met 124 foto's van Hans Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 143 tekstpag. - In goede staat.
13.00 Euro
Schoorl, Henk & Jan T. Bremer. - Volk aan het Marsdiep. Schetsen uit vier eeuwen Texel en Huisduinen-Den Helder.
Schoorl Uitgeverij Pirola 1983. 20 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 120 pag. KEURIG EXEMPLAAR
11.00 Euro
Schoorl, Henk. - 't Oge. Het Waddeneiland Callensoog onder het bewind van de heren van Brederode en hun erfgenamen, de graven van Holstein-Schaumburg, tot de verkoop aan vier Hollandse heren, ca.1250-1614.
Hillegom, Historische Vereniging Holland, 1979, Hollandse Studiën 11. Linnen. Met illustraties in z/w. VIII + 389 pag. « Goed exemplaar »
10.00 Euro
Schotanus a Sterringa, D. Bern. - Uitbeelding der Heerlijkheit Friesland; zoo in 't algemeen, las in haare XXX bijzondere Grietenijen; door D. Bern. Schotanus a Sterringa. Nu nieuwelijks met bijgevoegde aangrenzingen, en veel vermeerderingen: nevens d'afteekening van Oud Friesland, in VII verscheidene landkaarten; door den Heere Menso Alting; en de vertalinge der oude naamen, Uitgegeeven door Francois Halma, 1718.
Herduk/Facsimile van de editie, uit 1718. Leeuwarden/Amsterdam, De Tille/Theatrum Orbis Terrarum, onder auspicien van de Fryske Akademy, 1970. 55 x 33 cm. Met vele, deels uitvouwbare kaarten. Gebonden in verguld kunstleer. ALS NIEUW
170.00 Euro
Schotanus a Sterringa, D. Bern. - Uitbeelding der Heerlijkheit Friesland; zoo in 't algemeen, las in haare XXX bijzondere Grietenijen; door D. Bern. Schotanus a Sterringa. Nu nieuwelijks met bijgevoegde aangrenzingen, en veel vermeerderingen: nevens d'afteekening van Oud Friesland, in VII verscheidene landkaarten; door den Heere Menso Alting; en de vertalinge der oude naamen, Uitgegeeven door Francois Halma, 1718.
Herduk/Facsimile van de editie, uit 1718. Leeuwarden/Amsterdam, De Tille/Theatrum Orbis Terrarum, onder auspicien van de Fryske Akademy, 1970. 55 x 33 cm. Met vele, deels uitvouwbare kaarten. Gebonden in verguld kunstleer. Band heeft enige lichte slijtage toch een GOED EXEMPLAAR
125.00 Euro
Schouten, Jan. - Gouda van sluis tot sluis. De geschiedenis van Gouda in de negentiende eeuw.
Den Haag, Kruseman. 1977. 24,5 x 17 cm. Gebonden (karton). Met foto's. 228 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schrier, René.; Gijsouw, Kees. - Portret van de Zeeuwse stromen.
Zutphen, Terra, [z.j.]. 4to. Gebonden met stofomslag. Foto's van Con Mönnich. 144 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Schuitema Meijer, A.T. - Zo was Groningen 1919 - 1939.
Groningen, Niemeijer, 1967. Tweede druk. Paperback. 155 foto's + vouwkaart. 55 pag.
12.00 Euro
Schuitema Meijer, A.T. - Zo was Groningen 1919 - 1939.
Groningen, Niemeijer, 1981. Zesde druk. Paperback. 150 foto's + 55 tekstpag.
10.00 Euro
Schuitema Meijer, A.T. - Zo was Groningen 1919 - 1939.
Groningen, Niemeijer, 1968. Vierde druk. Paperback. 155 foto's + vouwkaart. 55 pag.
11.00 Euro
Schulte, A.G. - Margraten, Mheer en Noorbeek. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg/Zwolle, Waanders, , 1991. 4to. Linnen met stofomslag. 408 pag. Met 427 afbeeldingen. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Schulte, A.G. - Margraten, Mheer en Noorbeek. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg/Zwolle, Waanders, 1991. 28,5 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. Met 427 afbeeldingen. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
24.00 Euro
Schulte, A.G. - Margraten, Mheer en Noorbeek. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst.
Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg/Zwolle, Waanders, , 1991. 4to. Linnen met stofomslag. 408 pag. Met 427 afbeeldingen. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
23.00 Euro
Schuppen, Steven van. - Historische atlas van Den Haag. Van Hofvijver tot Hoftoren.
Amsterdam, SUN / Haags Historisch Museum, 2006. 34 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 80 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
SCHUT, J. & J.W.H. FEIERABEND [RED.). - Jutphaas en Vreeswijk vroeger. Nieuwegein nu.
Nieuwgein., Historische Kring Nieuwgein., 1989. 8vo. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 96 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Schutte, G.J. - Een Hollandse dorpssamenleving in de late achttiende eeuw. De banne Graft 1770-1810
Franeker, Uitgeverij Van Wijnen, 1989. 25 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 238 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schwencke, Johan. - Oud-Den Haag in prent.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1966. 4to. Gebonden. Rug verkleurd. 212 pag.
10.00 Euro
SEPP, JAN CHRISTIAAN. - Nieuwe geographische Nederlandsche reise- en zak-atlas. Vervattende vier en zeventig gekleurde, naauwkeurig geteekende en gegraveeerde, ook accuraat aan elkander sluitende kaarten van de Vereenigde Nederlanden.
Amsterdam, 1773. Herdruk, Alphen a.d. Rijn, ICOB, 1987. (IV),132 pag.tekst & 74 gekleurdekaartjes. Gebonden. Hardcover. Oblong. 15,5 x 22 cm. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Sierksma, Kl. - De gemeentewapens van Nederland.
Prisma-pocket nr. 501. 264 pag.
5.00 Euro
Sinbotin, Tom. - Getemd maar rusteloos. De Zuiderzee verbeeld - een multidisciplinair onderzoek [ isbn 9789087040390 ]
Hilversum, Verloren, 2008. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 24 x 17 cm. 268 pag..
13.00 Euro
Sleeswijk. - Sleeswijk's Atlas van Nederland voor Wandelaars, Wielrijders en Automobilisten. (Schaal 1:400.000).
Bussum, Sleeswijk, z.j. Bruin linnen. Met 9 uitslaande gekleurde kaarten en 30 pagina's 'alphabetische klapper'.
14.00 Euro
Sliggers, Bert. - Bloemendaal 350 jaar kerk en dorp.
Haarlem, Schuyt, 1986. Groot formaat paperback. Met illustraties. 30 x 21 cm. 147 pag.
12.00 Euro
Sliggers, Bert. - Bloemendaal 350 jaar kerk en dorp.
Haarlem, Schuyt, 1986. Groot formaat paperback. 30 x 21 cm.Met illustraties. 147 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Smeding, S. - Langs gewonnen velden. Facetten van Smedings werk
Wageningen , Veenman 1954. Blauw linnen. Met illustraties. 443 pag.
12.00 Euro
Smit, Ludger (red.). - De sprong over het IJ. Visionaire ontwerpen van Jan Galman (1807 - 1891).
Bussum, Toth/Gemeentearchief Amsterdam, 1996. 31 x 31 cm.Hardcover. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 196 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
Smits, F.N. - Beknopte geschiedenis van Eindhoven.
Eindhoven, Boekhandel Hugo Jonker/Schiedam, Interbook, 1973. Facsimile van de uitgave uit 1887. Linnen met stofomslag. Met illustraties en een uitslaande kaart. IV, 180, 228, 182 pag.
22.00 Euro
Smits, Jan. - Brabants peil. Monumenten voor waterbeheersing in Noord-Brabant.
Nijmegen, Sun, 2001. 23 x 23,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 228 pag. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
SNIJDERS, RIEN en KOOS DANSEN. - Het Gelders Landschap. 60 jaar bescherming van natuur en cultuur.
Stichting het gelders landschap, 1989. to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 183 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
SOEST. - Rapport betreffende een onderzoek naar de sociaal-geografische structuur van de gemeente SOEST.
Utrecht, Provinciale Planologische Dienst, october 1951. 4to.Oorspronkelijke omslag. 77 pag. en meerdere kaarten.
18.00 Euro
Spaander, I.V.T. & Leeuw, R.A. (red. ). - De stad Delft.Cultuur en maatschappij van 1572 tot 1667. Deel 2: Afbeeldingen.
Delft, Sted.Museum Het Prinsenhof. 4to. Paperback / Softcover. Platendeel met 334 z/w afb.
10.00 Euro
Spapens, Paul & Kees van Kemenade. - De grens gemarkeerd. Grenspalen en grenskantoren aan de landzijde.
Foto's Tim Hielkema. Hapert, Kempen Pers, 1992. 4to. Gebonden. Met foto's. 288 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
- Spectrum atlas van Nederlandse dorpen.
Utrecht/Antwerpen: Spectrum, 1983. Folio. 240 pag. Rijk geillustreerd in kleur. Gebonden. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Speet, Ben. - Edam. Duizend jaar geschiedenis van een stad.
Zwolle, Waanders & Edam, Vereniging Oud Edam, 2007. 27,5 x 21 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 400 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Spoor, C. - Kroniek van Nootdorp.
Gemeentebestuur Nootdorp, 1966. Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. + een uitslaande plaategrond. 222 pag. - Goed exemplaar.
10.00 Euro
Spoor, C. - Kroniek van Nootdorp. [ LUXE editie ]
Gemeentebestuur Nootdorp, 1966. 22,5 x 15 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. + een utslaande plattegrond. 222 pag. Een van de luxe genummerde exemplaren (92/100). Dit exemplaar is gesigneerd door burgemeester, secretaris en wethouders van Nootdorp. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Staatscommissie. - Verslag der staatscommissie, ingesteld bij Koninklijk Besluit van 17 mei 1902, No. 17 om te onderzoeken op welke wijze DE SPOORWEGEN, DE GEWONE WEGEN EN DE WATERWEGEN in en rondom UTRECHT zouden behooren te worden gewijzigd. Met het PLATEN deel.
's-Gravenhage, [1906]. 32 x 24 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 95 pag. Met het deel PLATEN wat 7 platen en kaarten [vouwbladen] bevat. GOEDE SET
55.00 Euro
Staatscommissie. - Verslag der staatscommissie, ingesteld bij koninklijk besluit van 10 november 1911, No.30, tot het instellen van een onderzoek omtrent het vraagstuk der DROOGMAKING van de PLASSEN BEOOSTEN DE VECHT. MET17 BIJLAGEN.
Utrecht, J.Van Boekhoven, 1920. 33 x 20 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 231 pag. PLUS: Map (licht ongaaf) met 17 losse bijlagen/vouwbladen.
75.00 Euro
Stal, Kees. & Spaans, Eric. - Den Haag. Beelden van toen & nu. Views from then & now. Images d'hier & d'aujourd'hui. Bilder von damals & heute.
Rotterdam : Illustra / [Den Haag] : Gemeentearchief, 1992. 29 x 26,5 cm. Gebonden. Hardcover. With illustrations in color and b/w. Text in Dutch, English, French and German. 116 pages. [near] FINE COPY
14.00 Euro
Stasse, Arie Jan. - De molens van de Zuid-Hollandse eilanden in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2002. Gebonden (karton). Oblong klein 8vo. Met vele foto's. NIEUW
10.00 Euro
Stenvert, Ronald. & Kolman, Chris, Olde Meierink, Bas. - Monumenten in Nederland. Overijssel.
Zwolle, Waanders/ Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 1998. 29,5 x22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. Voorin met als enige beschadiging een stempeltje 'beschadigd' verder ALS NIEUW [ Met afbeelding ]
24.00 Euro
Stenvert, Ronald. & Kolman, Chris, Olde Meierink, Bas. - Monumenten in Nederland. Overijssel.
Zwolle, Waanders/ Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 1998. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Broekhoven, Sabine., Ginkel - Meester, Saskia van. & Kolman, Chris. - Monumenten in Nederland. Drenthe.
Zwolle, Waanders/ Rijksdienst voor de Monumentenzorg. 2001. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 246 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Broekhoven, Sabine. - Monumenten in Nederland. Frysland Friesland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2000. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 364 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Ginkel - Meester, Saskia van. - Monumenten in Nederland. Zuid-Holland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2004. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 591 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Broekhoven, Sabine. - Monumenten in Nederland. Gelderland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2000. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 412 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris. & Ginkel - Meester, Saskia van. - Monumenten in Nederland. Noord-Holland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2006. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 605 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Stenvert, Ronald., Kolman, Chris., Ginkel - Meester, Saskia van. & Broekhoven, Sabine. - Monumenten in Nederland. Limburg.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2003. 30 x 22,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 456 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald. - Monumenten in Nederland. Flevoland. Met terugblik & registers van de complete serie.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2006. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Stenvert, Ronald; Chris Kolman; Saskia van Ginkel- - Monumenten in Nederland. Zeeland.
Zwolle, Waanders/ Zeist, Rijksdienst voor de Monumentenzorg, 2003. 29,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele foto's. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Steur, G.G. - Acht zwerfstenen uit het Gelders landschap.
Uitgave Stichting Het Geldersch landschap ter gelegenheid van haar 50-jarig bestaan 1929 - 1979. Linnen met l.besch. stofomslag. 4to. Met illustraties in kleur en z/w. 220 pag.
12.00 Euro
Steur, G.G. - Acht zwerfstenen uit het Gelders landschap.
Uitgave Stichting Het Geldersch landschap ter gelegenheid van haar 50-jarig bestaan 1929 - 1979. Linnen met stofomslag. 4to. Met illustraties in kleur en z/w. 220 pag.
10.00 Euro
Stichting de Amsterdamse Grachtentuinen. - Amsterdamse grachtentuinen. Keizersgracht.
Zwolle, Waanders, 1997. Oblong 8vo. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 300 pag. NIEUW
17.00 Euro
Stoppelaar R.J. de. - Sprake en sproke van het jaar.
Laren, Schoonderbeek, z.j. Verguld linnen. Met foto's. 235 pag. « Goed exemplaar »
8.00 Euro
Stoppelaar R.J. de. - Sprake en sproke van het jaar.
Laren, Schoonderbeek, z.j. Verguld linnen. Met foto's. 235 pag. « MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Stout, Jan e.a. - De Alblasserwaard.
Den Haag, J.N. Voorhoeve. 28 x 22,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 192 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Stratingh G.A. - De Dollard of geschied-, aardrijks- en natuurkundige beschrijving van dezen boezen der Eems
Harlingen, Vereniging Behoud Waddenzee. 1979, Reprint. 23,5 x 13 cm. In kunstleer gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties en 3 losse vouwkaarten. XVI + 333 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Struick, J.E.A.L. - Utrecht door de eeuwen heen.
Utrecht/Antw., Spectrum, 1968. 29,5 X 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met vele illustraties. 393 pag. + register.
15.00 Euro
Struick, J.E.A.L. - Utrecht door de eeuwen heen.
Utrecht/Antw., Spectrum, 1971. 29,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties. 393 pag. + register. GOED EXEMPLAAR
18.00 Euro
Struick, J.E.A.L. - Utrecht door de eeuwen heen.
Utrecht/Antw., Spectrum, 1971. 29,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met licht besch. stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties. 393 pag. + register. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Struick, J.E.A.L. - Utrecht door de eeuwen heen.
Utrecht/Antw., Spectrum, 1971. 29,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. Met vele illustraties. 393 pag. + register. GOED EXEMPLAAR
16.00 Euro
Stuvel, H. J. - Het Deltaplan. De geboorte.
Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1956. 24,5 x 16,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 362 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Thijsse, Jac. P. - De levende natuur.
Het levenswerk van Dr. Jac. P. Thijsse weerspiegeld in een bloemlezing voorafgaand woord van G.J. Tijmstra. Amsterdam, Ploegsma, 1958. Linnen. Met illustraties. 332 pag.
9.00 Euro
Thijsse, Jac. P. - De levende natuur. Het levenswerk van Dr. Jac. P. Thijsse weerspiegeld in een bloemlezing voorafgaand woord van G.J. Tijmstra.
Amsterdam, Ploegsma, 1947. 25 x 16 cm. Linnen. Met illustraties. 332 pag.
10.00 Euro
Tiedema, J.J. & J.J. Buikstra. - Friesland rond per tram. De geschiedenis van het trambedrijf van de Nederlandsche Tramweg Maatschappij.
Haarlem, Schuyt & Co, 1994. 29,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 224 pag.
24.00 Euro
- Tien jaren Noordoostpolder.
Zwolle, Directie van de Wieringermeer. (1952). 121 pag. met ills. en uitsl.kaart en 70 pag. advert. Oorspr.omslag.
10.00 Euro
Tilborg, Teus van. - Andel, Giessen en Rijswijk in oude ansichten deel 3.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1995. Oblong: 15 x 21 cm. Met 76 foto's. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Timmers, J.J.M. - Houten beelden.
Deel V van de serie Schoonheid van ons land. . A'dam, Contact, 1949. Linnen. Folio. Met 112 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag.
10.00 Euro
Timmers, J.J.M. - Houten beelden.
Deel V van de serie Schoonheid van ons land. . A'dam, Contact, 1949. Linnen met stofomslag. Folio. Met 112 foto's van Hans Sibbelee. 83 tekstpag.
11.00 Euro
Tomeï, Karel. tomei - Boven de Zaan.
Wormer, Immerc, 2000. Oblong: 24 x 28 cm. Gebonden Met illustraties in kleur. 96 pag. NIEUW EXEMPLAAR
10.00 Euro
Tomeï, Karel. tomei - Boven de Zaan.
Wormer, Immerc, 2000. Oblong 23,5 x 27,5 . Gebonden. Met illustraties in kleur. 96 pag. Stempeltje op schutblad. ALS NIEUW
7.00 Euro
Topografische dienst Nederland. - ANWB Topografische Atlas Nederland 1 : 50.000.
Den Haag, ANWB, 2002. Tweede druk. 35 x 25 cm. Gebonden. Hardcover. XXXI, 289 pag. KEURIG EXEMPLAAR
24.00 Euro
Tops, A.J.J.H. ; Verschueren, J.M. Th. - Eindhoven.
Eindhoven, Vroom & Dreesman, 1965. 24,5 x 17,5 cm. Linnen met besch. stofomslag. Met illustraties + vouwkaart. 232 pag.
10.00 Euro
Trompetter, Cor. - Leven aan de rand van de Republiek. Stad en gericht Almelo 1580-1700.
Amsterdam, Bert Bakker, 2006. Paperback. Softcover. 470 pag. NIEUW EXEMPLAAR
18.00 Euro
TWISK. - ABMA, M. J. CH., BOELIS - TUYTEL, P. A. e - Karcke Boeck van Twisch. Het leven van alledag in en om Twisk 1658-1755, zoals weergegeven in oude notulen, verslagen en aantekeningen. Transcriptie van het oorspronkelijke Karckeboeck van Twisch.
Twisk, Werkgrep, z. j. In kunstleer gebonden. 320 pag. Met 16 afbeeldingen en de facsimile weergave van de tekst. Oplage 850 exemplaren. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
33.00 Euro
Utrecht - H. Dam. - Utrecht aan de werf.
Utrecht, Stichting Matrijs, 1987. Historische Reeks Utrecht 9. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 128 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Utrecht - Tirion. - Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van alle volken. XXI. deel, vervolgende den tegenwoordige staat der vereenigde Nederlanden, en vervattende in 't byzonder die van Utrecht.
Amsterdam, Isaak Tirion, 1758. 20 x 13 cm. In leer gebonden. Hardcover. Titellabel ontbreekt. Geen originele kaarten/platen aanwezig. 447 pag. gebolgd door de Bladwyzer.
50.00 Euro
Utrecht. - Ach lieve tijd. Dertien eeuwen Utrecht en de Utrechters.
Utrecht, Broese Kemink/ Zwolle, Waanders, 1984 - 1985. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Vijftien afleveringen in de originele opbergmap . In totaal 364 pag. GOEDE SET
20.00 Euro
Utrecht. - Ach lieve tijd. Dertien eeuwen Utrecht en de Utrechters.
Utrecht, Broese Kemink/ Zwolle, Waanders, 1984 - 1985. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Vijftien afleveringen zitten LOS in de originele opbergmap . In totaal 364 pag. GOEDE SET
15.00 Euro
Uyl, W.F.J. den. - De Lopikerwaard. I Dorp en Kerspel tot 1814.
Utrecht, Kemink, [1960]. 26,5 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rug licht ongaad, Linnen wat smoezelig. Met illustraties. XII, 488 pag. redelijl
35.00 Euro
Vaarwerk, B.H.M. te. - De Hof te Vaarwerk en zijn bewoners 1188-1900.
Eibergen, 2001. 30,5 x 22 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 368 pag. MOOI EXEMPLAAR
37.00 Euro
Veen, T. van. - Utrecht tussen oost en west. Studies over het dialect van de provincie Utrecht.
Assen, Van Gorcum, 1964. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 130 pag.
7.00 Euro
Veenendaal, Guus. - Spoorwegen in Nederland van 1834 tot nu.
Boom, Amsterdam, 2004. 29 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 638 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
17.00 Euro
Veenman, J.M. - Gedreven door de tijd. Mr. Barthold Janszn. Ingel 1585 - 1653. Pastoor te Ankeveen 1618 - 1652.
Ankeveen, 2003. Paperback. Met illustraties in z/w. 64 pag. NIEUW
7.00 Euro
Velden, G.M. van der. - De Kosterij Van Bokhoven 1369-1969.
Tilburg, Stichting Zuidelijk Historisch Contact, 1976. Verguld linnen. XV, 182 pag. * Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland. Deel XXXVI MOOI EXEMPLAAR
8.00 Euro
Veldhuijzen, Svend E. - Den Haag straten en hun namen.
Zwolle, Waanders / haags Gemeentearchief, 2006. 24,5 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 480 pag. NIEUW EXEMPLAAR
13.00 Euro
Velthoven, H. van Dr. - Noord-Brabant een gewest in opkomst.
Tilburg, Bergmans, 1949. Linnen. Schutblad ontbreekt. Met illustraties. 347 pag. + vouwkaart achterin.
18.00 Euro
Velthuis, Max. - Met de bus door de Domstad.
Utrecht: Matrijs, 1986. 8vo. 80 pag. Met foto's. Paperback. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ven, D.J. v.d. - Neerlands Volksleven.
A''dam, Daalmeijer, circa 1940. Tweede druk. 4to. Rood verguld linnen. Tekst op schutblad. Met vele illustraties. 364 pag.
20.00 Euro
Venetien, J. van. - Hart van Kennemerland. Album van leven en werken in Midden-Kennemerland door de eeuwen heen.
Uitgegeven bij het 50 jarig bestaan van de Hoogovens 1918 - 1968. . IJmuiden, Hoogovens. 1969. Gr. 4to. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 248 pag.
18.00 Euro
Venetien, J. van. - Hart van Kennemerland. Album van leven en werken in Midden-Kennemerland door de eeuwen heen.
Uitgegeven bij het 50 jarig bestaan van de Hoogovens 1918 - 1968. IJmuiden, Hoogovens. 1969. 31 x 26,5 cm. Linnen. Met illustraties in kleur en z/w. 248 pag.
14.00 Euro
VENNE VAN DE J.M.; DE WIN J.TH.H.; PEETERS, P.A.H. - Geschiedenis van Hoensbroek.
Gemeentebestuur van Hoensbroek, Hoensbroek 1967. 24,5 x 17 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. XXIII, 864 pag. + achterin een losse bijlage.
95.00 Euro
Verbeek, Beda & Markoen Heijer. - Drie eeuwen Klooster en Gymnasium van Megen.
Amsterdam, Parnassus, 1946. 27 x 20 cm. In linnen gebonden met goudopdruk. Hardcover. Met 8 illustraties in kleur van Toon Noyons. 383 pag. Oplage van 425 genummerde exemplaren dit is nummer 81.
85.00 Euro
Verhagen, P. - De pronk van huis, schuur en erf in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden.
Historische Vereniging Binnenwaard, z.j. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 174 pag. FRAAI EXEMPLAAR
24.00 Euro
Verhey, C.J. - De Biesbosch. Land van het levende water.
Zutphen, Thieme, 1961. 26,5 x 20 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. + vouwkaart. 255 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Verhoeff, Bert. & Bos, Rolf. - Langs het IJsselmeer van wekzee tot speelmeer. Met fragmenten van Jac.P.Thijsse uit 'Langs de Zuiderzee' en hedendaagse verhalen van Rolf Bos.
Utrecht, IF Ipso Facto, 2007. Oblong: 25 x 30,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met vele foto's in kleur. 143 pag.
15.00 Euro
Vermeulen, D. - Op zoek naar Vlielands verleden. Tweede druk.
Houten, Wereldvenster, 1979. Eerste druk. Eerste druk. 24,5 x 17 cm. Met foto's. 254 pag. In linnen gebonden met stofomslag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vermooten, Marinus en Teun Smit. - Spoortocht langs oude en nieuwe NS stations. Noord-en Zuid-Holland en Flevoland.
Hapert, Kempen Pers, 1989. 4to. Gebonden (karton). Hardcover. Met illustraties. 192 pag.
18.00 Euro
Vermooten, Marinus en Teun Smit. - Spoortocht langs oude en nieuwe NS stations. Utrecht - Gelderland.
Hapert, Kempen Pers, 1991. 4to. Gebonden (karton). Hardcover. Met illustraties. 187 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Veur, M.W.G. van der. - Middelburg in oorlogs-en bezettingsjaren.
(1939 - 1944). Middelburg, Firma Den Boer, 1945. 4to. Verguld linnen. Vele illustr. 196 pag.
18.00 Euro
Veurman, B.W.E. - Volendam, leven en lied.
Arnhem, Gijsbers & Van Loon, 1968. Linnen met stofomslag. Met foto's. 300 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Vijfvinkel, R. , K.P. Companje , W.J. de Geus en - 's Haags werken en werkers. 350 jaar Gemeentewerken (1636 - 1986).
Gemeentewerken, 's-Gravenhage, 1986. 402 pag. Geillustreerd. Orig. gebonden. ALS NIEUW
12.00 Euro
Vis, D. - De Zaanstreek. Een beschrijving van het Zaansche leven in zijn historische ontwikkeling.
Leiden, Burgersdijk & Niermans, 1948. Gekleurde titelplaat, 32 platen + 3 afbeeldingen in de tekst. Linnen. VII, 345 pag. ker
20.00 Euro
Visscher, H.A. - De Utrechtse Heuvelrug. Een natuurlijke streek in het hart van Nederland.
Dordrecht, Nationaal Landschapskundig Museum. 1987. 23 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 152 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Visser, H. A. - Molens in Zuid-Holland in oude ansichten deel 2.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 2002. Tweede druk. Gebonden (karton). Oblong klein 8vo. Met vele foto's. NIEUW
10.00 Euro
Viviani, Guiseppe Franco. Marton, Paolo. - VERONA.
Magnus, Udine, 1992. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). In cloth. slipcase. 335 x 280mm.296 pag. English text. FINE COPY
40.00 Euro
Vlaardingen. - Atlas van Vlaardingen.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1995. Folio (50 x 34 cm). Blauwe linnen map met 31 losse bladen met prenten. Met tekstboekje met toelichting en kunsthistorische informatie.
66.00 Euro
Voets, Jacques. - Zo zag ik Maas en Tricht
Maastricht: V&D/Veldeke, 1976. 30 x 21 cm.. Gebonden. Met foto's. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
VOGEL-WESSELS BOER, I.H. EN P.J. SMALLEGANGE. - Heil breng ons kanaal en spoor. Kanaal en spoor, beelden uit heden en verleden.
Middelburg, Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, 2004. 20,5 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met foto's. 84 pag. MOOI EXEMPLAAR
11.00 Euro
Volkers, Kees. - Sporen van bedrijvigheid. Blik op Utrechts industriëel verleden. Historische reeks Utrecht, deel 6.
Utrecht, Matrijs, 1985. Paperback. Softcover. Met foto's. 80 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Voorden, F.W. van; e.a. (red.). - Stads- en dorpsgezichten in Gelderland. De nederzetting in ontwikkeling.
Zutphen, Walburg Pers, 1975. 28 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 179 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
VOS, G.J & JAC. - Voorheen en thans. Schetsen en tafereelen uit ons volksleven en ons land. Geïllustreerd leerboek voor school en huis.
Groningen, Wolters 1898. 20 x 14 cm. Linnen. Met foto's. 399 pag.
15.00 Euro
Vos, Piet. - Oud Werkendam in woord en beeld.
Werkendam, Drukkerij Damen , z.j. 30 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met vele foto's. 94 pag.
19.00 Euro
Vreugdenhil, A.C. - De Maastunnel. Voorgeschiedenis en bouw. Bezetting en verzet. Exploitatie en verkeer.
Haarlem, Technische Uitgeverij H.Stam, 1952. Tweede druk. 24,5 x 18 cm. Bruin verguld linnen. Hardcover. Met foto's. 2108 pag. KEURIG EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vries, Ben de. - Pleinen van Nederland. Een typologische analyse van het Nederlandse stadsplein.
Utrecht, Matrijs, 1990. Paperback. Met foto's. 115 pag. KEURIG EXEMPLAAR
30.00 Euro
Wadden. - Wadden-aflevering. Tijdschrift van het koninklijk Nederlandsch Aardrijkskundig Genootschap Amsterdam. Tweede Reeks, Deel LXVII, No. 3.
Leiden, E.J. Brill, 1950. 24,5 x 16 cm.Oorspronkelijke omslag. Softcover. 262 - 448 pag. + losse vouwkaart.
17.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Welvaartsstad in wording. De wederopbouw van Rotterdam 1940-1952.
Rotterdam, NAi Publishers, 1992. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 413 pag. « NIEUW »
12.00 Euro
Wagenaar, Cor. - Welvaartsstad in wording. De wederopbouw van Rotterdam 1940-1952.
Rotterdam, NAi Publishers, 1992. 24 x 17 cm. Paperback. Met illustraties in z/w. 413 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Wagener, W.A. - Rotterdam onherroepelijk.
's Gravenh./R'dam, Nijgh & van Ditmar, 1963. Linnen met stofomslag. Met foto's. 256 pag.
10.00 Euro
Weeda, E.J., Schaminée, J.H.J. & Duuren, L. van. - Atlas van Plantengemeenschappen. Deel 3: Kust en binnenlandse pioniersmilieus.
Utrecht, KNNV, 2003. 28,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. o.a. met aquarellen van E. Hazebroek. 255 pag.GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Weeda, E.J., Schaminée, J.H.J. & Duuren, L. van. - Atlas van Plantengemeenschappen. Deel 1: Wateren, moerassen en natte heiden.
Utrecht, KNNV, 2000. 28,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. o.a. met aquarellen van E. Hazebroek. 334 pag.NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Weeda, E.J., Schaminée, J.H.J. & Duuren, L. van. - Atlas van Plantengemeenschappen. Deel 3: Kust en binnenlandse pioniersmilieus.
Utrecht, KNNV, 2003. 28,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. o.a. met aquarellen van E. Hazebroek. 255 pag.NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
18.00 Euro
Weeda, E.J., Schaminée, J.H.J. & Duuren, L. van. - Atlas van Plantengemeenschappen. Deel 4: Bossen, struwelen en ruigten.
Utrecht, KNNV, 2005. 28,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. o.a. met aquarellen van E. Hazebroek. 282 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
20.00 Euro
Weel, Heleen van der - Een beeld van een toren. Een geschiedenis van de Haagse Toren.
's-Gravenhage, Kruseman, 1981. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in z/w. 145 pag.
14.00 Euro
WEES, MARJA VAN DER. - Wijk C, het verleden verteld. Twintig interviews van het Volksbuurtmuseum Wijk C.
Utrecht, Stichting De Plantage, 1998. 24 x 17 cm. 158 pag. Paperback. Met foto's. ALS NIEUW
10.00 Euro
WEES, P.J.J.M. - Het Burgerweeshuis van Amersfoort.
Amersfoort, Bekking. 2002. Paperback / Softcover. 21 x 19,5 cm. Met foto's. 267 pag. Amersfortia Reeks 14. NIEUW EXEMPLAAR
15.00 Euro
WEES, P.J.J.M. - Het Burgerweeshuis van Amersfoort.
Amersfoort, Bekking. 2002. Paperback / Softcover. 21 x 19,5 cm. Met foto's. 267 pag. Amersfortia Reeks 14. NIEUW EXEMPLAAR
14.00 Euro
Wehrmeijer, Frits. - Rotterdam 1940 - 1990.
Rotterdam, Deboektant. 1989. 8vo. Gebonden (karton). Met foto's. 72 pag.
10.00 Euro
Werner, H. M. - Wandelingen door Oud-Zutphen.
Zutphen, Thieme, 1936. Tweede druk. In linnen gebonden. Met foto's. Naam op schutblad. 62 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Westhoff, V. ; Westra, R. (Illustr.) - Wilde planten. Flora en vegetatie in onze natuurgebieden. Deel I: Algemene inleiding. Duinen. Zilte gronden. Deel II: Het lage land. Deel III: De hogere gronden
Natuurmonumenten. 1973.In linnen gebonden. Deel 3 met stofomslag, deel 1 en 2 zonder. Hardcovers. Vele illustraties door R. Westra in kleur en z/w. Drie delen. GOEDE SET
15.00 Euro
Wevers, L.B. - Heemstede. Architectonisch onderzoek van een zeventiende-eeuwse buitenplaats in de provincie Utrecht. Architectural analysis of a seventeenth century country house in the province of Utrecht.
Delft, 1991. In groen verguld linnen gebonden. Clothbound. With 252 illustrations in b/w. Oblong: 21,5 x 30,5 cm. 240 pages. AS NEW
30.00 Euro
Wiedijk, Fr. M. - Blokzijl. Een Wandeling door de eeuwen.
Werkschuur Pimpernel, Kalenberg, 1980. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 114 pag.
10.00 Euro
WIERINGA, Frouke (RED.). - Een cultuur valt droog. Over het ontstaan van het Zuiderzeemuseum 1916-1950.
Enkhuizen, Vrienden van het Zuiderzeemuseum. Paperback. Softcover. Met foto's. 156 pag.
12.00 Euro
Wieringermeer. - Gids voor de Wieringermeer. Het nieuwe land der zee ontrukt!
Wieringen, Corn. J. Bosker, z.j. Tweede druk. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 22,5 x 18 cm. Met foto's in de tekst. 28 pag. + 10 pag. met foto's + een grot vouwplategrond van de Zuiderzeewerken Wieringermeer.
15.00 Euro
Wieringermeer. - Population Research in the Zuyderzee Territory. Summaries of Volumes I-X.
Alphen aan den Rijn: N. Samsom, 1954. 25,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. With illustrations in b/w. III, 209 pages. [near] FINE COPY
24.00 Euro
Wijmer, D.J. e.a. - Utrecht in 1832. Grondgebruik en eigendom. Kadastrale atlas provincie Utrecht 6. Twee delen.
Utrecht, Werkgroep kadastrale atlas provincie Utrecht, 2000. 380 pag. Paperback / ingenaaid. Deel 1: Tekst, Deel 2: Kaarten. Oblong formaat: 21 x 29,7 cm. KEURIGE SET
28.00 Euro
Wijmer, Sacha. - Water om te drinken. Vereniging van Exploitanten van Waterleidingbedrijven in Nederland VEWIN..
Rijswijk, VEWIN, 1992. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 159 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Wijnands, Jochem. & Baarda, Frits. - Wadden.
Wormer, Immerc, 2007. 30 x 25 cm. Rijk geïllustreerd in kleur. Rijk geïllustreerd in kleur. Gebonden. Hardcover. 170 pag. ALS NIEUW
15.00 Euro
Wijsenbeek - Olthuis, Thera. - Het Lange Voorhout. Monumenten, Mensen en Macht.
Zwolle-Den Haag. Waanders - Geschiedkundige Vereniging Die Haghe. 1995. 30,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 328 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
33.00 Euro
Wilmer, C.C.S. - Panorama van Utrecht. Herdruk van een panorama uit 1859 ter gelegenheid van de opening van het Utrechtse filiaal van de Bijenkorf in 1987.
Utrecht, Spou/Gusto, 2003. Leporello (panorama gevouwen in 32 pagina's , eenzijdig bedrukt. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Wilmer, C.C.S. - Utrecht getekend. Vier eeuwen tekeningen en aquarellen uit de topografische atlas van het Gemeentearchief.
's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1980. Oblong: 23,5 x 25 cm. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 132 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Winkelen, C. van. - Hansweerd en Schore in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1976. Gebonden. Hardcover. Oblong: 15 x 21 cm. Met 78 foto's. MOOI EXEMPLAAR
19.00 Euro
Wolff, K. de. en L.Th. Berg. - Den Helder in oude ansichten.
Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1968. Derde druk. Gebonden. Hardcover. Met foto's in zwart/wit. 160 pag.
10.00 Euro
Wolters-Noordhoff Atlasprodukties. - Grote historische provincie atlas 1:25000: Noord-Holland 1849-1859.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1992. 4to. Gebonden. Hardcover. XXXVI, 140 pag. Met circa 80 kaarten in kleur + extra losse kaart in kleur. ALS NIEUW
20.00 Euro
Wolters-Noordhoff Atlasprodukties. - Grote historische provincie atlas 1:25000: Noord-Holland 1849-1859.
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1992. 4to. Gebonden. Hardcover. XXXVI, 140 pag. Met circa 80 kaarten in kleur + extra losse kaart in kleur. NIEUW EXEMPLAAR
20.00 Euro
WOPEREIS, A.A. - Een huis, tuin en erf in Het Bezwooren Kerf. De geschiedenis van de ontwikkeling van de land- en tuinbouw aan de Drechtdijk te De Kwakel, vroeger behorend tot Het Bezwooren Kerf.
Stichting Verbetering agrarische structuur N.H., 1981. 4to. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 176 pag. MOOI EXEMPLAAR
16.00 Euro
ZEILER, FRITS DAVID & GERRIT J. PERFORS [Tekst] & - De wind en watermolens in Overijssel.
Zwolle, Waanders, 1995. 4to. In linnen gebonden met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 144 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Zeiler, Frits David. - Erfgoed van Overijssel. Deel 3. Bescherming van have en goed. Jaarboek Overijssel 1997.
Zwolle, Waanders, 1997. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR .
12.00 Euro
Zeiler, Frits David. - Erfgoed van Overijssel. Deel 3. Bescherming van have en goed. Jaarboek Overijssel 1997.
Zwolle, Waanders, 1997. 28,5 x 23,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
13.00 Euro
Zijl, Annejet van der. - Lusthof Amsterdam of : een groene stadsgeschiedenis.
Baarn, Stichting Lieve, z.j. 30,5 x 30,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur. 112 pag. keur\
15.00 Euro
Zuiderzee. - Vijftig jaar droogmaking Zuiderzee.
Meppel, Ceres. 1969. 22,5 x 22 cm. Oorspronkelijke omslag. Met foto's. IN GOEDE STAAT
10.00 Euro
Zutphen, A.van. - Aardrijks- en geschiedkundige beschrijving der provincie Utrecht.
Facsimile van de editie van Gorinchem, J. van der Wal, 1820. Door: Alphen aan den Rijn, Repro-Holland, 1972. 16 x 10cm. In kunstleer gebonden. Met illustraties in z/w. en een vouwkaart. IV, 209 pag.
13.00 Euro
Zwaan, J. - Een kabinet van Gooi- en Eemland.
Bussum, Fibula- van Dishoeck en Canaletto, 1973. 27 x 22 cm. Met 85 pagina-grote afbeeldingen en 2 kaarten. Groen kunstleer. Genummerde oplage.
16.00 Euro
Zwaan, J. - Een kabinet van Westfriese gezichten.
Fibila-Van Dishoeck & Canaletto, 1969. 27 x 22 cm. Met 83 platen. Gebonden in kunstleder. Genummerd exemplaar. 12mo.
14.00 Euro
Zwaan, J. - Oude tekeningen vertellen over: De zeven steden van Hollands Noorderkwartier.
ReproHolland, Alphen, Netherlands, 1969. Kunstleer. Met 75 illustraties in z/w.
10.00 Euro
Zwentibold. - Historisch jaarboek voor het Land van Zwentibold. Uitgave 1994.
Paperback. Met foto's. 196 pag.
10.00 Euro
Zwentibold. - Historisch jaarboek voor het Land van Zwentibold. Uitgave 1986.
Paperback. Met foto's. 176 pag.
10.00 Euro
Zwentibold. - Historisch jaarboek voor het Land van Zwentibold. Uitgave 1993.
Paperback. Met foto's. 184 pag.
10.00 Euro
Zwentibold. - Historisch jaarboek voor het Land van Zwentibold. Uitgave 1991.
Paperback. Met foto's. 196 pag.
10.00 Euro
Zwentibold. - Historisch jaarboek voor het Land van Zwentibold. Uitgave 1987.
Paperback. Met foto's. 176 pag.
10.00 Euro
Zwentibold. - Historisch jaarboek voor het Land van Zwentibold. Uitgave 1985.
Paperback. Met foto's. 180 pag.
10.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design