Tweede Wereldoorlog / Second World War


Terug naar Homepage

Aalders, Gerard.  - Operatie Safehaven. kruistocht tegen een Vierde Rijk.
Amsterdam, Boom, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 432 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
AARSE J.A.A.; B. MARINUS (SAMENST.).  - Hou Zee Kameraad ! Een documentaire over de NSB.
Arbeiderspers, Amsterdam, 1967. 8vo. Paperback. 297 pag. Met foto's.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Adrichem, Jan van e.a. & Nord, Max.  - Rebel, mijn hart. Kunstenaars 1940 - 1945
Zwolle (Waanders Uitgevers) 1995; 200 pp.; the publication of the book coincided with the exhibition of the same name in de Nieuwe Kerk in Amsterdam; softcover; (keywords: Jan van Adrichem, Jan); 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Adrichem, Jan van e.a.  - Rebel, mijn hart. Kunstenaars 1940 - 1945.
Zwolle, Waanders, 1995. 4to.Linnen met stofomslag. 200 pag. Rijk geïllustr. Cat. bij de tentoonstelling van werk van omgekomen kunstenaars '40-'45. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Alman, Karl.  - Panzer vor. Die dramatische Geschichte der deutschen Panzerwaffe und ihre tapferen Soldaten,
Flechsig Verlag, 2008. Zweite Auflage. Gebunden. Mit Abbildungen in s/w. 408 Seiten. NEUWARE. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Armando., Keus, Maud. & Verhagen, Hans.  - Geschiedenis van een plek. Concentratiekamp Amersfoort.
A'dam, De Bezige Bij, 1980. 1ste druk. Met foto's. Paperback. 214 pag. Naam voorin. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Auswärtiges Amt (Hrsg.):  - Documenten betreffende het conflict met Joegoslavie en Griekenland.
Berlijn, Deutscher Verlag, 1941, 214 pag. Oorspronkelijke omslag (lichte gebruikssporen). Soft cover. 29.5 x 22cm. Auswärtiges Amt 1939-41 No. 7. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Auswärtiges Amt (Hrsg.):  - De geheime acten van den Franschen generalen staf.
Berlijn, Deutscher Verlag, 1941, 400 pag. Oorspronkelijke omslag (lichte gebruikssporen). Soft cover. 29.5 x 22cm. Auswärtiges Amt 1939-41 No. 6. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Baarda, Frits.  - Uit het hart: Rotterdammers over het bombardment
Amsterdam, Focus, 1990. Paperback. Softcover. Met illustraties in z/w. 160 pag. MOOI EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bakker, H.Th.  - De K.P.M. in oorlogstijd. Een overzicht van de verrichtingen van de Koninklijke Paketvaart-Maatschappij en haar personeel gedurende de Wereldoorlog 1939-1945.
Amsterdam, J.H. de Bussy, 1950. Gebonden in donkerblauw verguld linnen. 27 x 19,5 cm. 330 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Met diverse registers en bijlagen. IN GOEDE STAAT 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Baraitre, Ingrid.  - Eisenhower en zijn generaals.
Tielt, Lannoo, 2008. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 384 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Barnouw, David. & Keizer, Madelon de, et al.  - 1940-1945. Onverwerkt verleden. Lezingen van het symposium georganiseerd door het Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie, 7 en 8 mei 1985.
Utrecht, H&S, 1985. 197 pag. Paperback / Softcover. Naam op schutblad* *Met bijdragen van o.a.: E.H. Kossmann, W.F. Hermans, J. Bank. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Barnouw, David.  - De Hongerwinter 1944 - 1945.
Ten Have, 2005. Oblong: 23 x 29 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Barnouw, David.  - De Hongerwinter 1944 - 1945.
Ten Have, 2005. 23 x 29 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Batenburg, J.A.  - Sliedrecht in oorlogstijd 1940 - 1945.
Z.pl, z.u., z.j. 24,5 x 17 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 312 pag. ALS NIEUW  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Bekker, Cajus.  - Vervloekte zee. Ondergang van een oorlogsvloot.
Bussum, De Boer Maritieme Handboeken/Unieboek, 1973. Groot 8vo. 280 pag. Met talrijke foto's. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bergen, Doris L.  - Kruis met haken. Duitse christenen in het Derde Rijk.
Baarn, Callenbach, 1997. Paperback. Met foto's. 320 pag. - Mooi exemplaar. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Beus, J.G. de.  - Morgen bij het aanbreken van de dag. Nederland driemaal aan de vooravond van oorlog. Voorspel: Dantzig en Warschau / Berlijn, oktober 1939- 10 mei 1940. Indonesië: de tweede politie-actie / Nieuw Guinea, een treurspel.
Rotterdam, Ad Donker, 1977. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 424 pag. « Goed exemplaar » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bezemer, K.W.L.  - Verdreven doch niet verslagen.Verdere verrichtingen der Koninklijke Marine in in de Tweede Wereldoorlog.
Hilversum, Haan, 1967. In linnen gebonden. Hardcover. 25 x 17 cm. Met foto's. 532 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Blokzijl, Max.  - Landverraders! Voorwoord N. Oosterbaan.
Z.p. z.j. Geniet. 32 pag. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. GOED EXEMPLAAR  

7.00 Euro

Bestellen/Order
Blokzijl, Max.  - Voor het te laat is...! [Met voorwoord van N. Oosterbaan].
Z.p. [ca. 1942]. Brochure / geniet. 20 x 14 cm. 31 pag. Op achterzijde advertentie van De Boekenschouw te Den Haag  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Blom, J.C.H.  - In de ban van goed en fout. Geschiedschrijving over de bezettingstijd in Nederland.
Boom, 2007. 21,5 x 14,5 cm. Paperback / Softcover. 182 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Boiten, E.A.J., Broek, J.F.J. van den & Broekema,  - Groningen in oorlogstijd. Aspecten van de bezettingsjaren 1940-1945.
Haren, Knoop & Niemeijer, 1980. 28 x 22 cm. Gebonden. Hardcover. Met foto's. 227 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Boorn, Tom van den.  - Bevrijdingskind - zoektocht naar mijn echte ouders [ isbn 9789059118164 ]
Soesterberg, Aspekt, 2009. 21,5 x 13,5 cm. Paperback / Softcover. 203 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bosma, Koos.  - Schuilstad. Bescherming van de bevolking tegen luchtaanvallen.
Amsterdam: SUN, 2006. 25,5 cm hhog. "Hardcover". Rijk geïllustreerd in z/w. 464 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bosscher, Ph. M.  - De Koninklijke Marine in de Tweede Wereldoorlog. Deel 1.
Franeker, Wever, 1984. 24,5 x 17,5 cm. In blauw, verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 635 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Bossenbroek, Martin.  - De Meelstreep; terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 688 PAG. NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Bossenbroek, Martin.  - De Meelstreep; terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 688 PAG. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Bossenbroek, Martin.  - De Meelstreep; terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 688 PAG. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Braat, L.P.J.  - De Vrije Kunstenaar 1941-1945. Facsimilé herdruk alle tijdens de bezetting verschenen afleveringen. Facsimile reprint of all issues published during the German occupation. Introduction: L.P.J. Braat. Index: P.J. Rijser. Photographs: Violette Cornelius.
Amsterdam, B.R. Grüner N.V. / John Benjamins N.V., 1970. Cloth with dustwrappers. Hardcover. 30 x 22 cm. With illustrations. XLVIII, 242 pag. - Text (introduction) in English and Dutch. NEAR FINE COPY  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bradley, John.  - Geschiedenis van het Derde Rijk.
Helmond, Michon, 1993. 4to. Gebonden (karton). Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 256 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Brand, Tobias.  - De dag van het einde. Europa, 7 mei 1945.
Houten, Fibula /Unieboek, 1995. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 318 pag. MOOI EXEMPLAAR  

6.00 Euro

Bestellen/Order
Brandsma, Titus.  - Het laatste geschrift van Prof. Dr. Titus Brandsma. Geschreven op last van de GESTAPO in de strafgevangenis te Scheveningen. Met een korte inleiding van Brocardus Meijer.
Tilburg., Bergmans., 1944. 19 x 13 cm. Oorspronkelijke omslag. Geniet. 23 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Breen, Willem F.  - De Nederlandsche Arbeidsdienst 1940-1945. Ontstaan, opkomst en ondergang.
Zutphen, Walburg Pers, 2004. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 471 pag. NIEUW EXEMPLAAR Met afbeelding. Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Breur, Dunya.  - Een verborgen herinnering. Tekeningen van Aat Breur-Hibma uit het vrouwenconcentratiekamp Ravensbruck en de gevangenis in Utrecht 1942 - 1945.
Nijmegen, Sun, 1985. Tweede, herziene en vermeerderde druk. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 351 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Brighton, Terry.  - Masters of Battle. Monty, Patton and Rommel at War.
London, Viking/Penguin, 2008. First published. 24 x 16,5 cm. Hardcover with dustjacket. With photos. XVII, 438 pages. FINE COPY 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Buchheit, Gert.  - De Duitse geheime dienst. Geschiedenis van de militaire veiligheidsdienst.
Baarn, De Boekerij. 1966. 23 x 16 cm. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. 372 pag. GOED EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Cagle, Malcolm. & Manson, Frank A.  - The sea war in Korea.
A Naval Institute publication. Annapolis. 1957. First edition. Cloth bound with dustwrappers. Photos & maps. XIX + 556 pag. 

45.00 Euro

Bestellen/Order
Capelle H. van & Bovenkamp A.P. van de.  - Het adelaarsnest. Hitlers verborgen machtscentrum.
Verba b.v., Hoevelaken, 2010. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 239 pag. MOOI EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Capelle H. van & Bovenkamp A.P. van de.  - Het adelaarsnest. Hitlers verborgen machtscentrum.
Verba b.v., Hoevelaken, 1995. 30 x 21 cm. Gebonden. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 204 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Capelle, H. van & Bovenkamp, A.P. van de.  - De Berghof. Het Adelaarsnest, Hitlers verborgen machtscentrum
Hoevelaken, Uitgeverij Verba, 2003. 29,5 x 21 cm. Paperback. Softcover. Met foto's. 204 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Capelle, Henk van - Peter van de Bovenkamp.  - Hitlers handlangers. Een sinister
Soest, Verba, 2004. 30 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 192 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
 - Charlotte Salomon 1917 - 1943.
Voorwoord Prof. Dr.Paul Tillich. Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1963. 28 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 80 afbeeldingen in vier kleuren uit haar werk.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Corni, Gustavo.  - De getto's van Hitler. Stemmen uit een belegerde samenleving 1939-1944.
Laren, Verbum, 2008. 23 x 15 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 363 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Costello, John. & Hughes, Terry.  - De slag om de Atlantische oceaan.
Bussum, De Boer Maritiem, 1980. 26 x 20 cm. Linnen met stofomslag. illustr. 320 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
D'UDEKEM D'ACOZ, MARIE-PIERRE.  -  Voor Koning & Vaderland. De Belgische adel in het verzet.
Tielt, Lannoo, 2003. Paperback. Softcover. Met foto's. 488 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Dam, C. van  - Jodenvervolging in de stad Utrecht. De Joodse gemeenschap in de stad Utrecht, 1930-1950.
Zutphen, Walburg Pers/ Stichtse Historische Reeks (10), 1985. 24 x 17 cm. Linnen met stofomslag. Met foto's. 152 pag. MOOI EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Daws, gavan.  - Gevangenen van de Japanners. Krijgsgevangenen in de Pacific gedurende de Tweede Wereldoorlog
Baarn, De Kern, 1996. 23 x 14,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 550 pag. ALS NIEUW [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Denissen, Frans.  - De vrouwen van Mussolini. Achter de façade van het fascisme.
Amsterdam, Bert Bakker, 2007. 22 x 14 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met foto's. 475 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Derks, Sergio.  - Verleden Tijd. Nederland in de jaren 1970 - 1990.
Landsmeer, Robas, 1993. 4to. Gebonden met stofomslag. 192 pag. Met foto's. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Derks, Sergio.  - Verleden Tijd. Nederland in de jaren 1970 - 1990.
Landsmeer, Robas, 1993. 31,5 x 24,5 cm. Hardcover. Gebonden met stofomslag. 192 pag. Met foto's. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Derks, Sergio.  - Verleden Tijd. Nederland tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Landsmeer, Robas, 1992. 4to. Gebonden met stofomslag. 192 pag. Met foto's. GOED EXEMPLAAR 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Desbois, Patrick.  - Holocaust door kogels. Op zoek naar ooggetuigen en sporen van de massamoord in Oekraïne.
Laren, Verbum, 2009. 23 x 15 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur. Met leeslint. 237 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Doerry, Martin.  - Overal en nergens thuis. Gesprekken met overlevenden van de Holocaust.
Amsterdam, Contact, 2007. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. 302 pag. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Donker, Anthonie.  - Tralievenster.
Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1945. Oorspr.omslag. 34 pag. Deze verzen zijn geschreven tussen maart en juni 1942 in de Duitsche gevangenis te Scheveningen.

5.00 Euro

Bestellen/Order
Donker, Anthonie.  - V in versvorm, vrijheid, verzet, victorie. 1940-1945.
A'dam, Sijthoff, 1988. Paperback / Softcover. 192 pag. Voorwoord Lisette Lewin, medewerking E.G. Groeneveld.

6.00 Euro

Bestellen/Order
Egmond, Jan van.  - Alle dagen oorlog.
Bewerking Toon Toonen. Haarlem, De Toorts, 1995. 4to. Gebonden (karton). Met illustraties in kleur. 240 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Eisenstein, Bernice.  - IK WAS EEN KIND VAN HOLOCAUST-OVERLEVERS.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2006. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 187 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Enquêtecommissie Regeringsbeleid.  - Enquêtecommissie Regeringsbeleid 1940 - 1945. Deel 2 A en B Neutraliteitspolitiek / Vertrek van de Regering / de eerste maanden in Londen.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1949. Groot 4to. Half linnen. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Enquêtecommissie Regeringsbeleid.  - Enquêtecommissie Regeringsbeleid 1940 - 1945. 2C: Neutraliteitspolitiek / Vertrek van de Regering / de eerste maanden in Londen. Verhoren.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1949. 34,5 x 25 cm. gebonden. Half linnen.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Erasmiaans Gymnasium.  - Het Erasmiaans Gymnasium in de Tweede Wereldoorlog. Herinneringen van oud-leerlingen.
Rijswijk, Elmar, 2003. Paperback / Softcover. Met foto's. 271 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Ester, Hans en Moor, Wam de (redactie).  - Een halve eeuw geleden. De verwerking van de tweede wereldoorlog in de literatuur.
Kampen, Kok Agora, 1994. Paperback / Softcover. 294 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Farge, Henry La ; Goris, J.-A.  - L' Europe blessée. Inventaire photographique des monuments detruits.
Amsterdam/Antwerpen, N.V. v.h. Van Ditmar. 1947. 8vo. Original blue cloth with gilt lettering on spine and gilt ornament on front cover. 427 illustrations. 38 textpages. NEAR FINE COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Fedder, Henk.  - Verzet-Verzen.
Naarden, A. Rutgers, 1946. Half linnen. Illustr. door Rein van Looy.

5.00 Euro

Bestellen/Order
Finkel, David.  - Goede soldaten.
Amsterdam, Bezige Bij, 2010. Paperback / Softcover. 352 pag UITSTEKEND EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Fischer Karl und Oberkomando der Wehrmacht (Hrsg.).  - Die Wehrmacht Der Freiheitskampf des großdeutschen Volkes.
Berlin, Verlag die Wehrmacht, 1940. Erste Ausgabe. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit zahlreichen Abbildungen, 319 Seiten.  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Ford, Jack M.  - Allies in a Bind. Australia and the Netherlands East Indies in the Second World War.
Australian Netherlands Ex-Servicemen and Women's Association Qld Branch. First edition. Orig. red boards, gilt lettering. 468pp, append, b/w illus, maps. Limited edition of 200 copies; this is number 154. igned by the author. FINE COPY  

120.00 Euro

Bestellen/Order
Fowler, Will.  - Het Oostfront. Van Barbarossa tot Berlijn. De geschiedenis van de bloederigste strijd van de Tweede Wereldoorlog.
Aartselaar, 2004. 29 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met meer dan 450 nooit eerder gepubliceerde foto's, 224 pag. MOOI EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Friedländer, Saul.  - Nazi-Duitsland en de Joden 1933-1945
Amsterdam, Nieuw-Amsterdam, 2009. 23,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. 416 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gelber, Mischa.  - Bergen Belsen en daarna. [ isbn 9789074274333 ]
Laren, Verbum, 2009. 23 x 15 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met leeslint. 146 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gilbert, Martin.  - Nooit meer. Een geschiedenis van de holocaust.
Areopagus, 2001. 26 x 23 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 192 pag. ALS NIEUW  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Gischler, A.C.  - De Sirenen. Illusies in oorlogstijd.
Van Gruting, 2008. 22 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 208 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Goldhagen, Daniel Jonah.  - Hitlers gewillige beulen.
Houten, Van Reemst, 1996. 24 x 16 cm. Paperback. Met foto's. 593 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Goldhagen, Daniel Jonah.  - Een morele afrekening. De rol van de katholieke Kerk in de holocaust en haar onvervulde plicht tot herstel.
Antwerpen/Amsterdam, 2002. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 382 pag. « NIEUW » 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Graaf van Limburg Stirum, S.J.  - Varen in oorlogstijd. De lotgevallen van de Nederlandsche koopvaardij in den Tweeden Wereldoorlog.
\A'dam, De Boer, 1948. Derde druk. 24,6 x 1,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Vele illustr. 496 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Graafhuis, A. ; e,a.  - Bezet en bevrijd. De stad Utrecht in de jaren 1940 - 1945. Tentoonstelling ter gelegenheid van de 40-jarige herdenking van de bevrijding in mei 1945.
Utrecht, Gemeentelijke Archiefdienst, 1985. 21 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 108 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Gritzbach, Erich & Hermann Göring.  - Hermann Göring. Werk en Mensch. [ Nederlandstalig ]
Amsterdam, De Amsterdamsche Keurkamer 1943. 24 x 16 cm. In linnen gebonden (vlekjes). Hardcover. Met foto's. 310 pag. GOED EXEMPLAAR  

24.00 Euro

Bestellen/Order
Grosrichard, Yves.  - Histoire de la guerre 1939 - 1945. Tome I de Munich à Pearl Harbor.
Album réalisé sous la direction de Pierre Lazareff. Hachette, 1967. 4to. Cloth with dustwrappers.Richly illustrated in b/w. 603 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Grunfeld, Frederic V.  - Het gezicht van Hitler-Duitsland.
Amsterdam, Becht, 1975. 28 x 21 cm. Hardcover. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 374 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Grüter, Regina. & Weinreb, Friedrich.  - Een fantast schrijft geschiedenis. De affaires rond Friedrich Weinreb.
A'dam, Balans, 1997. Paperback. 445 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Grüter, Regina. & Weinreb, Friedrich.  - Een fantast schrijft geschiedenis. De affaires rond Friedrich Weinreb.
A'dam, Balans, 1997. Paperback. 445 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Haan, Ido de.  - Na de ondergang. De herinnering aan de Jodenvervolging in Nederland 1945 - 1955.
Den Haag, SDU, 1997. Paperback. Met foto's. XV, 292 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hardie, Robert.  -  The Burma Siam Railway the Secret Diary of Dr Robert Hardie 1942 - 45.
London: Imperial War Museum, 1983. 8vo. Hardbound with dustjacket. With illustrations in col. and b/w. 178 pages. + appendix.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hemelrijk, J.  - Zeven maanden concentratiekamp.
Deel II: Sachenhausen. Alkmaar en Bergen, 1952. Oorspr.omslag. OPlage: enkele honderden. 79 pag. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Hitler, Adolf.  - Proclamatie van den Führer aan het Duitsche volk en Nota van Buitenlandsche Zaken aan de Sovjet-regeering met bijlagen.
Zp. (Berlijn) zj. (1941). Softcover (omslag wat ongaaf). Geniet. 93 pag. Redelijk exemplaar.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Hitler, Adolf.  - Rede van Adolf Hitler in den Duitschen Rijksdag op 4 mei 1941.
8vo, 38 pag. Oorspronkelijke omslag. Geniet.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Hitler, Adolf.  - Rede van den Führer en Rijkskanselier Adolf Hitler gehouden voor den Duitschen Rijksdag van den 11en December 1941 over de schuld aan den oorlog van Franklin D. Roosevelt.
21,5 x 14,4 cm. 30 pag. Oorspronkelijke omslag. Geniet. Exemplaar met Kultuurkamernummer: K 1675.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Houwaart, Dick.  - Trouw. Een ondergrondse krant.
Samenstelling Dick Houwaart. Heruitgave van alle Trouw-nummers uit de Tweede Wereldoorlog. Kampen, Kok, 1978. Karton (gebonden). Illustr. in kleur en z/w. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Hurst, Doug.  - De vierde bondgenoot. De Nederlandse strijdkrachten in Australie tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Zwolle, Waanders, 2006. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 200 pag. MOOI EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Jacobs, Ies & Tiny Kuiper.  - Overleven een kunst. Levensschets en oorlogsherinneringen [ isbn 9789085065104 ]
Amsterdam, Boom, 2007. 22,5 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 128 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
JOHNSON, ERIC A.  - Nazi-terreur. Gestapo, joden en gewone Duitsers.
Uitgeverij Areopagus, ,2000. Paperback. 24 x 16 cm. 525 pag. Met foto's. GOED EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, L. de.  - De bezetting.
Amsterdam, Querido, 1966. In linnen gebonden met stofomslag. 816 pag. Rijk geillustreerd met foto's. Tekst en beeldmateriaal van de uitzendingen van de Nedérlandse Televisie-Stichting over het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede wereldoorlog 1940-1945. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, L. de.  - De bezetting.
Amsterdam, Querido, 1966. In linnen gebonden met stofomslag. 816 pag. Rijk geillustreerd met foto's. Tekst en beeldmateriaal van de uitzendingen van de Nedérlandse Televisie-Stichting over het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede wereldoorlog 1940-1945. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 13. Bijlagen / register. .
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1988. Linnen met stofomslag. Illustr. 329 pag. MOOI EXEMPLAAR 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 8 eerste en tweede helft.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1978. Linnen met licht ongave stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal VII, 936 pag. 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 12. Epiloog. Eerste en tweede helft.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1988. Linnen met stofomslag. Illustr. Twee delen in totaal: XII, 1127 pag. GOEDE SET  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 8 eerste en tweede helft. Gevangenen en gedeporteerden.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1978. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal VII, 936 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 8 eerste en tweede helft. Gevangenen en gedeporteerden.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1978. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal VII, 936 pag. Nog niet uit het uitgeversfolie gehaald, derhalve ongelezen. NIEUW 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 6 (eerste en tweede helft). Juli '42 - mei '43.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1975. In linnen gebonden met stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal VII, 835 pag. KEURIGE SET  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 6 (eerste en tweede helft). Juli '42 - mei '43.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1975. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal VII, 835 pag.  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 6 (eerste en tweede helft). Juli '42 - mei '43.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1975. In linnen gebonden met stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal VII, 835 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 6. Juli '42 Mei '43. Eerste en tweede helft. WETENSCHAPPELIJKE EDITIE
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1975. In groen linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. Twee banden: VIII, 514 pag. en VIII, 515 - 911 pag. MOOIE SET 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 10 A (eerste en tweede helft)+ B (eerste en tweede helft): Het laatste jaar I en II.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1980 - 1982. In linnen gebonden. Delen 10 a : zonder stofomslagen; delen 10 B met stofomslagen. Illustr. In totaal 4 banden. GOEDE SET  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 9: eerste en tweede helft. Londen.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1979. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal X, 1458 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 9: eerste en tweede helft. Londen.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1979. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal X, 1458 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 5 (eerste en tweede helft). Maart 1941 - juli 1942.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1974. Linnen met stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal VIII, 1073 pag. KEURIGE SET  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 5 (eerste en tweede helft). Maart 1941 - juli 1942.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1974. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal VIII, 1073 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 5 (eerste en tweede helft). Maart 1941 - juli 1942.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1974. Linnen met stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal VIII, 1073 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 4 (eerste en tweede helft). Mei '40 - maart '41.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1972. In linnen gebonden met stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal: XV, 888 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 4 (eerste en tweede helft). Mei '40 - maart '41.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1972. In linnen gebonden met stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal: XV, 888 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 4. Mei '40 -Maart '41. Eerste en tweede helft. WETENSCHAPPELIJKE EDITIE
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1972. In groen linnen gebonden met stofomslag. Met illustraties. Twee banden: XV, 496 pag. en VII, 497 - 992 pag. MOOIE SET 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 3. Mei '40.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1970. In linnen gebonden. Hardcover. Illustr. VII, 488 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 7 (eerste en tweede helft). Mei '43 - juni '44.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1976. In linnen gebonden met stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal VIII, 1338 pag. KEURIGE SET  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 7 (eerste en tweede helft). Mei '43 - juni '44.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1976. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal VIII, 1338 pag. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 7 (eerste en tweede helft). Mei '43 - juni '44.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1976. In linnen gebonden met Licht ongave stofomslagen. Illustr. 2 banden: in totaal VIII, 1338 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 7 (eerste en tweede helft). Mei '43 - juni '44.
s-Grav., Staatsuitgeverij, 1976. Linnen met stofomslag. Illustr. 2 banden: in totaal VIII, 1338 pag. MOOIE SET 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 11 A (twee banden) +B (twee banden) +C (een band). Nederlands Indië I, II en III.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1984 - 1986. Linnen met stofomslag. Illustr. In totaal 5 banden. GOEDE SET  

42.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 11 A (twee banden) +B (twee banden) +C (een band). Nederlands Indië I, II en III.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1984 - 1986. Linnen met stofomslag. Illustr. In totaal 5 banden. GOEDE SET  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 11 A (twee banden) +B (twee banden) +C (een band). Nederlands Indië I, II en III.
's-Grav., Staatsuitgeverij, 1984 - 1986. Linnen met stofomslag. Illustr. In totaal 5 banden. 

45.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 2. Neutraal.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1969. Linnen met stofomslag. Illustr. VI, 460 pag. 

7.00 Euro

Bestellen/Order
Jong, Lou de.  - Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog. Deel 1. Voorspel.
's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1969. Linnen met stofomslag. Met illustraties. XI, 664 pag. 

8.00 Euro

Bestellen/Order
Kantor, Alfred.  - Het boek van Alfred Kantor.
Utrecht / Antwerpen, Spectrum, 1972. Gebonden (karton). Tekeningen in kleur van concentratiekampen. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kassow, Samuel D.  - Wie schrijft onze geschiedenis. Het dramatische verhaal van het verborgen archief uit het getto van Warschau.
Balans 2009. 24 x 16 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 632 pag. MOOI EXEMPLAAR  

19.00 Euro

Bestellen/Order
Keizer, Madelon de, et al. & Nederlands Instituut voor Oorlogsdocumentatie.  - Thuisfront. Oorlog en economie in de twintigste eeuw.
Amsterdam, Nederlands Instituut voor Oorlogsdocumentatie, 2003. Paperback, 264 pag. Met illustraties in kleur en z/w. Veertiende jaarboek van het NIOD.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
KEIZER, MADELON DE.  - Het Parool 1940-1945. Verzetsblad in oorlogstijd.
Amst., Otto Cramwinckel. Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie. 1991. 655 pag. Gebonden met stofomslag. NIEUW EXEMPLAAR nog in verpakkingsfolie.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Keizer, Madelon.  - Putten. De razzia en de herinnering.
Amsterdam, Bert Bakker, 1999. Vijfde herziene druk. 23 x 15 cm. Paperback. Met foto's. 437 pag. - In nieuw staat.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kerkhoffs, Bert.  - Driemaal Arnhem.
Nijmegen, Vroom Dreesman, De Nieuwe Krant, circa 1980. 9,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 224 pag.  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Kleffens, Minister [E.N.] van.  - De overweldiging van Nederland. ( The rape of The Netherlands).
Drukkerij Devoka, 1940. Gestencild en geniet. 28 x 21,5 cm. Op titelpagina twee originele zegels "Den vaderlant Ghetrouwe. 78 pag. In een kartonnen map. 

35.00 Euro

Bestellen/Order
Klinken, Gert van.  - Strijdbaar & omstreden. Een biografie van de calvinistische verzetsvrouw Gezina van der Molen.
Amsterdam, Boom., 2006. 23 x 15 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. Met foto's. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Klumper, A.A.  - Sociale verdediging en Nederlands verzet '40-'45. Ideëel concept getoetst aan historische werkelijkheid .
Tilburg, Gianotten,1983. Paperback. xiv,504 pages. Diss. With a summary in English: Non-violent defence and Dutch resistance '40-'45. An ideal conception tested by histroical reality.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Knoop, Hans  - Joodsche Raad, het drama van Abraham Asscher en David Cohen.
Amsterdam, Elsevier, 1983. 256 pag. Met illustraties. Linnen met stofomslag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
KOK, RENE, HERMAN SELIER en ERIK SOMERS.  - Fotografie in bezettingstijd. Geschiedenis en beeldvorming.
Zwolle, Waanders, 1993. 4to. Paperback. 128 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kok, René en Erik Somers.  - Nederland en de Tweede Wereldoorlog.
Zwolle, Waanders, 1991. 32 x 25 cm. Gebonden met stofomslagen. Hardcovers. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Twee delen: 584 en 598 pagina's. MOOIE SET  

45.00 Euro

Bestellen/Order
Kok, René en Erik Somers.  - V=victorie. Oorlogsaffiches 1940 - 1945.
Zwolle, Waanders, 2003. Paperback. Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 120 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kok,R. en E. Somers.  - Oorlogsfoto's tegen het licht; Het verhaal rond de vondst op een Haagse zolder.
Utrecht, Veen, 1989. Paperback. 23 x 17 cm. 256 pag. Met illustraties. KEURIG EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Konhnstamm, Max.  - Brieven uit Hitlers Herrengefangnis 1942-1944.
Amsterdam, Bezige Bij, 2005. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 21 x 13 cm. Met foto's. 205 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Kreefft, Otto.  - Birma Spoorweg. Een visuele herinnering.
Dordrecht, Stichting Vriendenkring Oud-KNIL Militairen 'Stabelan', 1998. 21,5 x 30 m. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur. 79 pag. Gesigneerd door de auteur. KEURIG EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Kristel, Conny (red.).  - Binnenskamers. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Besluitvorming.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden met stofomslag. 432 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Kristel, Conny (red.).  - Binnenskamers. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Besluitvorming.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden met stofomslag. 432 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Kristel, Conny (red.).  - Polderschouw. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Regionale verschillen.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 448 pag. NIEUW 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Kristel, Conny (red.).  - Polderschouw. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Regionale verschillen.
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 448 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Krizkova, Marie Rut a.o.  - We Are Children Just the Same. Vedem, the Secret Magazine by the Boys of Terezin.
Prague, Aventinum 1995. 199 pag., color frontis, photos, color illus, illus endpapers, 4to. Cloth with dustjacket (FINE/FINE).  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kruijer, G.J.  - Hongertochten. Amsterdam tijdens de hongerwichten.
Meppel, Boom, 1951. 23,5 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 300 pag. Naam op schutblad. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kruit, Peter.  - Een mythe aan scherven. Een onderzoek naar de tactische gevechtsomstandigheden van mei 1940 op het Nederlandse strijdtoneel.
Soesterberg, Aspekt, 2008. 23,5 x 15,5 cm. Paperback / Softcover. Met foto's in zwart/wit. 156 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - 1939. So war der 2. Weltkrieg. Das Jahr der Entscheidung.
Flechsig Verlag, 2007. 24,5 x 17,5 cm. Gebunden. Hardcover. Mit Abbildungen. 362 Seiten. Neuware 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - 1940. So war der 2. Weltkrieg. Blitzkriege.
Flechsig Verlag, 2007.24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 488 Seiten. Neuware 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - 1941 - So war der 2. Weltkrieg. Der Weg zum Weltkrieg.
Flechsig Verlag, 2007.24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 504 Seiten. Neuware 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - 1942 - So war der 2. Weltkrieg. Der Weg zum Weltkrieg.
Flechsig Verlag, 2007.24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 444 Seiten. Neuware 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - 1942 - So war der 2. Weltkrieg. Der Weg zum Weltkrieg.
Flechsig Verlag, 2007.24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 444 Seiten. Neuware 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - 1942 - So war der 2. Weltkrieg. Der Weg zum Weltkrieg.
Flechsig Verlag, 2007.24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 444 Seiten. Neuware 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - 1942 - So war der 2. Weltkrieg. Der Weg zum Weltkrieg.
Flechsig Verlag, 2007.24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 444 Seiten. Neuware 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Chronik des Bombenkrieges. Europas und Japans Städte im Bombenhagel - Schwere Angriffe 1939-1945
Flechsig Verlag, 2006. 24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 368 Seiten. Neuware 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Feldwebel Kurt Knispel. Der erfolgreichste Panzerschütze und Panzerkommandant des 2. Weltkrieges.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 155 Seiten. NEUWARE.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Kurowski, Franz.  - General der Kavallerie Siegfried Westphal. Generalstabschef dreier Feldmarschälle Rommel, Kesselring und von Rundstedt.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 157 Seiten. NEUWARE. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Generalmajor Erich Bärenfänger. Vom Leutnant zum General
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 157 Seiten. NEUWARE.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Jäger der sieben Meere. Die berühmtesten U-Boot-Kommandanten des 2. Weltkriegs.
Flechsig Verlag, 2006.24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 543 Seiten. Neuware 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Korvettenkapitän Werner Töniges. Der erste Eichenlaubträger der Schnellbootwaffe.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 156 Seiten. NEUWARE.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Ludwig Havighorst. Als Kampfflieger und Fallschirmspringer an den Brennpunkten der Front.
Flechsig Verlag, 2007. 24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen.406 Seiten. Neuware 

13.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Major Georg Michael. Als Kämpfer an den Brennpunkten der Ostfront.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 156 Seiten. NEUWARE.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Major Heinz-Wolfgang Schnaufer. Der erfolgreichste Nachtjäger aller Zeiten.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 155 Seiten. NEUWARE.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Oberleutnant Otto Kittel. Der erfolgreichste Jagdflieger des Jagdgeschwaders 54.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 158 Seiten. NEUWARE.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - Oberstleutnant Heinz Bär. Als Kommodore an allen Fronten.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2007. Fester Einband. Hardcover. Mit Abbildungen in s/w. 160 Seiten. NEUWARE.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kurowski, Franz.  - U48 - Das erfolgreichste U-Boot des 2. Weltkriegs - Unter drei Kommandanten auf Feindfahrt.
Flechsig Verlag, 2007. 24,5 x 17,5 cm. Hardcover. Mit Abbildungen. 334 Seiten. Neuware 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kühn, Volkmar.  - Mit Rommel in der Wüste. Kampf und Untergang des Deutschen Afrika-Korps 1941-1943.
Würzburg, Flechsig Verlag, 2006. 27 x 22 cm. Gebunden. Mit Abbildungen in s/w. 334 Seiten. NEUWARE.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Lewis, Brenda Ralph.  - De geschiedenis van de Hitlerjugend, een indringend beeld van de jongerenafdeling van de nazi-partij
Aartselaar, Zuidnederlandse Uitgeverij, 2003. 24 x 18 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Loon, K. van.  - Verzet in en om Dordt. Illustraties Otto Dicke en houtsneden Bert Bouman.
Den Haag/Batavia, Van Goor, (1947). 27 x 20 cm. In versierd linnen gebonden. Hardcover. [ minimaal vlkeje]. Met illustraties in z/w. 368 pag. GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Lukacs, John.  - Hitler en de historici. De plaats van Adolf Hitler in de 20e eeuw.
Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. 271 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Machtan, Lothar.  - Hitlers intieme kring. De politieke en psychologische ontwikkeling van Adolf Hitler.
Amsterdam, Contact, 2001. Paperback. Met foto's. 349 pag. « NIEUW » 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Machtan, Lothar.  - Hitlers intieme kring. De politieke en psychologische ontwikkeling van Adolf Hitler.
Amsterdam, Contact, 2001. Paperback. Met foto's. 349 pag. GOED EXEMPLAAR  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Mallan, K.  - Als de dag van gisteren. Rotterdam 10 - 14 mei 1940. De Duitse overrompeling en vernieti ging van Nederlands eerste havenstad.
Weesp, Gooise Uitgeverij, 1985. 26,5 x 21,5 cm. Gebonden. Met foto's. 253 pag. MOOI EXEMPLAAR 

25.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Meijer, Berthe.  - Leven na Anne Frank - [ isbn 9789023454649 ]
Amsterdam, Bezige Bij, 2010. Eerste druk. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 269 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Miert, Jan van.  - Een gewone stad in een bijzondere tijd. Utrecht 1940-1945.
Utrecht, Het Spectrum / Broese Kemink, 1995. Linnen met stofomslag. Met ills. z/w. Stichtse Historische Reeks. 295 pag. GOED EXEMPLAAR 

17.00 Euro

Bestellen/Order
miquel, Pierre.  - 39-45. Mille images inedites des archives militaires.
Chene, 1985. 4to. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in b/w. 273 pages. Text in French. FINE COPY 

17.00 Euro

Bestellen/Order
miquel, Pierre.  - Mei '45. De wereld in de weegschaal
Antwerpen / Baarn, Standaard / Bosch & Keuning, 1995. 4to. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in z/w. 227 pag. MOOI EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Mulder, Hans.  - Een groote laars een plompe voet. Nederland en nazi's in sportprent en karikatuur 1933-1945.
Amsterdam, Thomas Rap, 1985. Paperback , Softcover. Met illustraties in z/w. 256 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mulder, Hans.  - Kunst in crisis en bezetting. Een onderzoek naar de houding van Nederlandse kunstenaars in de periode 1930 - 1945. Met een voorwoord van H.L.C. Jaffé.
Utrecht/Antwerpen, Spectrum, 1978. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Illustr. 384 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Muller, Eelke & Helen Schretlen.  - Betwist bezit. De Stichting Nederlands Kunstbezit en de teruggave van roofkunst na 1945.
Zwolle, Waanders, 2002. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 320 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Münching, L.L. von.  - De Nederlandse koopvaardijvloot in de tweede wereldoorlog. De lotgevallen van Nederlandse koopvaardijschepen en hun bemanning.
Bussum, Unieboek, de Boer Maritiem, 1978. 27,5 x 20 cm. Linnen met stofomslag. Met foto's. 313 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
NICHOL, JOHN & RENNELL, TONY.  - Home Run Escape from Nazi Europe.
London, Viking/Penguin, 2007. First published. 24 x 16 cm. Hardcover with dustjacket. With photos. XXIX, 514 pages. NEW COPY 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Niemeijer, Jan A.  - Groningen 1940 -1945.
Leeuwarden, Friese Pers Boekerij. 1983. Groot formaat paperback. 28 x 21 cm. 160 pp. Geïllustreerd. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Nispen van Sevenaer, C.M.O. van  - Waarom de Hooge Raad faalde. Een beschouwing naar aanleiding van Mr. Van den Dries' pleidooi voor de Hooge Raad tijdens de bezetting.
Zutphen. W.J.Thieme & Cie. Z.j. Oorspr.omslag, geniet. 26 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Norel, K. en L. D. Terlaak Poot.  - De tyrannie verdrijven.
Wageningen, Zomer & Keuning, 1947. Gr. 4to. Linnen. Met foto's. 648 pag. GOED EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Novitch, Miriam et al  - Spiritual Resistance: Art from Concentration Camps (1940-1945).
Union of American Hebrew Congregations 1981. 237 pages. Oversized paperback. Color and B&W illustrations. With signed dedication by Novitch,  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Oberkommando der Wehrmacht (Hrsg.).  - Die Wehrmacht. Um die Freiheit Europas. [MIT Schutzumschlag]
Berlin, Verlag Die Wehrmacht, 1941. 22 x 15 cm. Original-Leinen MIT Schutzumschlag. Hardcover. Mit zahlreichen Abbildungen. 320 Seiten. GUTER ZUSTAND  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Ojen, G.J. van.  - De Binnenlandse Strijdkrachten. With an english summary. Avec un sommaire français. Mit einem deutschen Resümee.
's-Gravenhage, SDU, 1972. Linnen met stofomslag. 2 delen: XVI, 711 pag; 712 - 1120 pag. + achterin: Schetsen. MOOIE SET  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Ons Leger.  - Onze Officieren in krijgsgevangenschap. Neurenberg-Langwasser Stanislau Neu-Brandenbug Tittmoning. Gedenkboek "Ons Leger".
In: Ons Leger, 31e Jaargang - No. 5 - 5 mei 1947. 30,5 x 23,5 cm. Oorspronkelijke omslag (licht ongaaf). Softcover. Met foto's en advertenties. 84 pag.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Overbeeke, Emanuel & Leo Samana.  - Entartete Musik. Verboden muziek onder het nazi-bewind.
Amsterdam, University Press Salomé, 2004. 24 x 16 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 197 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Owen, James (ed.).  - The Voice Of War : The Second World War Told By Those Who Fought It.
London, Viking, 2004. First edition. Hardbound with dustjacket XX, 628 pages. « As new » 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Pater, J.C.H. de.  - Het schoolverzet.
With an English summary. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1969. Linnen met stofomslag. VI, 530 pag. - In nieuwstaat. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Peters, Christ.  - Gelderland bevrijd.
Hulst, Van Geyt Productions, 1994. Folio. Gebonden met stofomslag. Met foto's. 296 pag.  

30.00 Euro

Bestellen/Order
Phillips, Major Norman et al.  - Holland and the Canadians.
Amsterdam, Contact Publishing Company, 1945. Spiralbinding. 34 x 25 cm. With 150 photographs + 28 textpages. 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Piersma, Hinke (red.).  - Mensenheugnis. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Getuigenissen.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 294 pag. NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Piersma, Hinke (red.).  - Mensenheugnis. Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. Getuigenissen.
Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Gebonden met stofomslag. Met illustraties. 294 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Pool, James & Suzanne:  - Wie financierde Hitler? Nieuwe en onthullende feiten over de geheime geldschieters van het Derde Rijk.
Amsterdam, Elsever 1979. Gebonden met omslag. Met foto's. 391 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Randwijk, H.M. van.  - H.M. van Randwijk. Een biografie.
Door Gerard Mulder en Paul Koedijk. Amsterdam, Raamgracht/Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1988. 1ste druk. Paperback. met foto's. XVI + 809 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Rappard, L.R.J. ridder van.  - Hoe was het ook weer. Burgemeester voor, tijdens en direkt na de bezetting van het Koninkrijk der Nederlanden.
Meppel, Boom-Pers, 1979. 2 delen. Illustr. In linnen gebonden met licht ongave stofomslagen. Hardcovers. 585/544 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Rees, Laurence.  - Verschrikkingen in het Verre Oosten. Japanse wreedheden voor en tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Nijmegen, Sun, 2002. Paperback. Met foto's. 176 pag. NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Renders, Hans.  - Gevaarlijk drukwerk. Een vrije uitgeverij in oorlogstijd.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2004. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 256 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Reznicek, F. von.  - Een wereldreis in oorlogstijd.
Amsterdam, Uitgeverij Westland, 1943. 24 x 16 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 284 pagina's. Vertaald door: Cor Tepe. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Rijnsdorp, C.  - Bazuinen klinken in 't verschiet.
Den Haag, J.N. Voorhoeve, 1945. Oorspr.omslag. Illustr. Eva Schütz.(Tekeningen)

5.00 Euro

Bestellen/Order
Rings, Werner.  - Schweiz im Krieg 1933-1945. Ein Bericht.
Zürich, Ex Libris, o. J., gr. 8 , 416 Seiten. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit Abbildungen in s/w. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ruysdael, Maarten van.  - Were di Edele Brabant. Open brief aan Brabantia Nostra.
Antweren, Het Speycker, 1940. Oorspronkelijke omslag. Geniet. 19 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Schadewaldt, Hans.  - The Polish atrocities against the German minority in Poland. Edited and published by order of the Foreign Office and based upon documentary evidence.
Berlin German Foreign Office 1940. Second revised editon. Spine a bit damaged. With photos. 311 pag. 

38.00 Euro

Bestellen/Order
Schneiders, A.J.  - Herrijzenis.
's-Grav., Servire, 1945. Half perkament. Opl. 600 genumm.exx., illustr. Fr. Reitman.

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Schneiders, A.J.  - Herrijzenis.
's-Grav., Servire, 1945. Oorspr.omslag. 39 pag. 

5.00 Euro

Bestellen/Order
Schofield, B B (Vice Admiral).  - The Arctic Convoys.
London: Macdonald and Janes, 1977. Hardbound with dustjacket. With photos. 198 pages.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Schrijvers, Peter.  - De hel die Europa heet. Amerikaanse frontsoldaten in de tweede wereldoorlog.
Manteau, Het Spectrum, 2003. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met foto's. 383 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Sergent Pierre (présenté par).  - Histoire mondiale des parachutistes.
Société de production littéraire 1974. 31 x 25 cm. Hardcover (cloth). Includes some color and numerous b/w photographs and maps. Camouflage cloth boards with parachute emblem in metal fixed to upper board. 365 pages. With the 'Cartographie' (16 pages). 

22.00 Euro

Bestellen/Order
Silva, Teresien da & Stam, Dineke.  - Sporen van de oorlog. Ooggetuigen over plaatsen in Nederland, 1940-1945.
Anne Frank Stichting, 1989. 27 x 20 cm. Paperback. Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 205 pag. GOED EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Sinke, Onno.  - Verzet vanuit de verte. De behoedzame koers van Radio Oranje.
Amsterdam - Antwepren, Augustus, 2009. 21 x 14 cm. Paperback. Met foto's. 319 pag. GOED EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

10.00 Euro

Bestellen/Order
SLUIMERS, LÁSZLÓ.  - A Method in the Madness? Aanzetten tot een vergelijkende politicologische studie van de Japanse periode in Zuidoost-Azië, 1942 - 1945.
Amsterdam, Universiteit van Amsterdam, 1978. Anthropologisch-Sociologisch Centrum, Vakgroep Zuid- en Zuidoost-Azie; Publicatie nr. 26. Paperback. 29 x 21 cm. With a summary in English. [X], 280 pp.; bibliography. Met een aantal onderstrepingen.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
SM 1945:, Vrije boek in onvrije tijd. & Jong, Dirk de.  - Het vrije boek in onvrije tijd. Tentoonstelling van letterkunde die in Nederland gedurende de bezetting in het verborgene is gedrukt en verspreid.
Oorspr. omslag, 18,5 x 10,7 cm, 24 pag. Tekst N.A. Donkersloot, H. de la Fontaine Verwey, G.Kamphuis. Typ. R. Kuipers. 

20.00 Euro

Bestellen/Order
Smith, Blake W.  - WARPLANES TO ALASKA. The Story of a WWII Military Supply Lifeline to Alaska and Russia through the Canadian Wilderness
Surrey: Hancock House 1998. 4to. Hardcover. 256 pp. Photographs, maps, tables. AS NEW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Smith, Denis Mack:  - Mussolini. Eine Biographie.
612 Seiten mit Abbildungen. Orig.-Leinen. München, Carl Hanser, 1983. GUTER ZUSTAND 

30.00 Euro

Bestellen/Order
Stargardt, Nicholas.  - Ooggetuigen van de oorlog. Het leven van kinderen onder het Nazi-regime
Amsterdam, Balans, 2005. 23 x 15 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in z/w. 525 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Startz, Edward & Jan Nieuwenhuys.  - Daag. the Canadian Army in Holland.
Amsterdam de la Mar Publicity 1945. 26,5 x 20,5 cm. Orig. illustrated wrappers [stapled]. With16 full page colour illustrations. With an introductin in English. NICE COPY  

44.00 Euro

Bestellen/Order
Stuldreher, Coen.  - De legale rest. Gemengd gehuwde Joden onder de Duitse bezetting. [ISBN: 9789085062530 ]
Amsterdam, Uitgeverij Boom. 2007. 24 x 17 cm. Paperback / Softcover. 443 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Teutscher, H.J.  - De Profundis.
Den Haag, J.N. Voorhoeve, 1980. 1ste druk. Oorspr.omslag. 47 pag. Gedichten 1942-1945, geschreven in de gevangenissen Sibolga en Pematang Siantar en in de kampen Soengai Sengkol en Rentau Prapat.

6.00 Euro

Bestellen/Order
Toonder, Jan Gerhard. & Kabos, Henk.  - Keukenkrabbels.
Amsterdam, David, voorjaar 1945. Herdruk. 27 x 19,5 cm. In halflinnen gebonden. Met illustraties.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Touw, H.C.  - Het verzet der Hervormde Kerk.
's-Gravenhage, 'Boekencentrum, 1946. 8vo. Blauw verguld linnen. Banden wat verweerd. Twee delen: 683, 393 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Vanderwall Taylor, Jolanda.  - A Family Occupation. Children of the War and the Memory of World War II in Dutch Literature of the 1980s.
Amsterdam, University Press, 1997. Hardbound. With illustrations in b/w. VIII, 211 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Vat, Dan van der.  - Pearl Harbour. Dag der schande.
Amsterdam, de Bataafsche Leeuw, 2001. Gebonden met stofomslag. Oblong 24 x 26 cm. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 176 pag. « NIEUW » 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Veld, Renée in 't.  - Uit liefde voor de Führer. Vrouwen van het Derde Rijk.
Zutphen, Walburg Pers, 1995. Paperback. Met foto's. 167 pag.  

8.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - Liever waarheid dan sensatie. Een woord achteraf aan Martien J. G. de Jong.
Oplage genummerde exemplaren Amsterdam, 1988. Oorspronkelijke omslag. Oplage 200 exemplaren  

6.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - Schrijvers, uitgevers & hun collaboratie. Deel 1. Het systeem.
A'dam, Arbeiderspers, 1988. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 532 pag. 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - Schrijvers, uitgevers & hun collaboratie. Deel 3B. S. Vestdijk.
A'dam, Arbeiderspers, 1991. 1ste druk.Paperback met flappen. Softcover. Met foto's. 262 pag. 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - Schrijvers, uitgevers & hun collaboratie. Deel 1. Het systeem.
A'dam, Arbeiderspers, 1988. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 532 pag. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - Schrijvers, uitgevers & hun collaboratie. Deel 3B. S. Vestdijk.
A'dam, Arbeiderspers, 1991. 1ste druk.Paperback met flappen. Softcover. Met foto's. 262 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Venema, Adriaan.  - Schrijvers, uitgevers en hun collaboratie. Deel 2. De harde kern.
A'dam, Arbeiderspers, 1989. 1ste druk. Paperback. Met foto's. 582 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Veur, M.W.G. van der.  - Middelburg in oorlogs-en bezettingsjaren.
(1939 - 1944). Middelburg, Firma Den Boer, 1945. 4to. Verguld linnen. Vele illustr. 196 pag. 

18.00 Euro

Bestellen/Order
Vos, Luc de.  - De bevrijding van Normandie tot de Ardennen.
Leuven, Davidsfonds, 1994. Tweede druk. Paperback. Met foto's. 176 pag. NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vos, René.  - Niet voor publicatie. De legale Nederlandse pers tijdens de Duitse bezetting.
Amsterdam, Sijthoff 1988 - Proefschrift Universiteit Leiden. Paperback. Met foto's. 592 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Vries, Theun de.  -  Wij waren getuigen. Dertig teekeningen van Piet Klaasse. Inleiding Jan H de Groot en Ed. Hoornik. Gedichten van Theun de Vries.
A'dam, Vrij Nederland, 1946. 1ste druk. Half linnen. Folio.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Watzinger, Walter.  - Zapfenstreich in Norditalien. Das Ende der deutschen Südarmee in Kärnten und am Po, Mai 1944-September 1945.
J. G. Bläschke Verlag, 1981, St. Michael. Gebunden mit Schutzumschlag. 21 x 14 cm. 293 Seiten. GUTER ZUSTAND  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Westhorp, Chris (Hrsg.).  - Thunder in the Heavens, Klassische US-Flugzeuge aus dem Zweiten Weltkrieg.
Karl Müller Verlag, 1995. Gebunden mit Schutzumschlag. Hardcover. 144 Seiten. Mit zahlreichen sw- und Farbaufnahmen. SEHR GUTES EXEMPLAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Wijkerslooth, K. Baron de.  - Nationale Eenheid. No. 1, 1e Jaargang Zaterdag 6 Juli 1940.
Neerlangbroek bij Doorn, Huize Hinderstein, K. Baron de Wijkerslooth (voormalig burgemeester van Hilversum), 6 juli 1940. Krant 98 pag.). 45 x 29 cm. Licht ongaaf.  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Winckler, Josef, Cor Tepe [vertaling].  - De snaaksche lotgevallen van Baron Bomberg. Een Westfaalsche schelmenroman.
Amsterdam, Volksche Uitgeverij Westland, 1943. Derde druk. 21 x 15 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 534 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wirsing, Giselher (Hrsg.).  - Der Krieg 1939/41 in Karten. In Verbindung mit Wolfgang Höpker, Fritz Meurter und Horst Michael herausgegeben von Giselher Wirsing. Die Herausgabe dieses Kartenwerkes erfolgte im Auftrage der Deutschen Informationsstelle Berlin. Graphische Ausstattung und Zeichnungen sind von Ernst Adler .
München, Verlag Knorr & Hirth, [1942 ]. 30 x 21,5 cm. Mit farbige Karten. 95 Seiten.  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Witsen, E. van.  - Krijgsgevangenen in de Pacific-oorlog (1941-1945). Met een woord vooraf van Prof.Dr. I.J. Brugmans.
Franeker, Wever, 1971.In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 280 pag. Redelijk exemplaar  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Zwaan, Jacob.  - Nederlands-Indië 1940-1946. I. Gouvernementeel intermezzo 1940-1942.
Den Haag, Omniboek. 31 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 269 pag. 269 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Zwaan, Jacob.  - Nederlands-Indië 1940-1946. I. Gouvernementeel intermezzo 1940-1942.
Den Haag, Omniboek. 31 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustr. in kleur en z/w. 269 pag. 269 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Zwaan, Jacob.  - Nederlands-Indie 1940-1946. II: Japans intermezzo 9 maart 1942 - 15 augustus 1945.
Den haag, Omniboek, z.j. Eerste druk. 30,5 x 21,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Illustraties in kleur en z/w. 275 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
ÖHQUIST, JOHANNES.  - Het Rijk van den Führer. Oorsprong en strijd, wereldbeschouwing en opbouw van het Nationaal-Socialisme, beschreven door een buitenlander.
Amsterdam, Westland, (1940). Halflinnen gebonden. Hardcover. 394 pag. Nederlandsche vertaling door Frits Sampimon. Met portret. 

24.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage