Terug naar Homepage
A.N.G.B., Algemene Nederlandse Grafische Bond. - In de tijd gezet.
Tekst. A. Alberts. Wormerveer, Meijer, 1966. Vormgeving en illustratieve uitwerking Hans Barvelink. Linnen. 108 pag.
8.00 Euro
Albrand, Carlheinz. - Foto-Humor. Fotomontage / Scherz / Ulk und Trick.
Halle, Walther Heering, 1934. 1. - 3. Tausend. 20,5 x 15 cm. Mit zahlreichen s/w Fotos. 71 Seiten. Softcover [Rücken beschádigt].
12.00 Euro
Alessandrini, Jean. - Typomanie (Collection L'OEil de la lettre). Préface de Massin.
Paris, la Noria [ 1984]. 32 x 23,5 cm. Hardcover. 82 pages with numerous illustrations in b/w. Text in French, German, English and Spanish. [near] FINE COPY
24.00 Euro
Anikst, M. - Sovjet reclame en propaganda in de jaren twintig.
Veenendaal, Gaade, 1987. 30 x 24 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 144 pag. Text in Dutch. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
Bauer, Hans. - L. Brade's illustriertes Buchbinderbuch , ein Lehr- und Handbuch der gesamten Buchbinderei und aller in dieses fach einschlagenden Kunsttechniken. Fünfte neu verbesserte Auflage.
Verlag von Wilhelm Knapp, Halle / Saale, 1909. 24,5 x 17 cm. Gebunden in Ganzleder (decorated Morrocan leather) mit Goldprägung. XVII, 465, 24 (Anhang) Seiten. Mit 224 Textillustrationen , 21 Tafeln und 20 Original- Marmoriermustern auf 5 Tafeln. GUTER ZUSTAND
200.00 Euro
Bauersche Gießerei. - Werden und Wachsen einer deutschen Schriftgießerei. Zum hundertjährigen Bestehen der Bauerschen Gießerei 1837 - 1937.
Frankfurt am Main Bauersche Gießerei. 1937. 29 x 19,5 cm. Gebunden. Hardcover. 69 Seiten Text, zahlreiche Bildtafeln.
15.00 Euro
Begheyn, P.J. & Peters, Els, F. M. - Gheprint te Nijmeghen.
Nijmeegse drukkers, Uitgevers en Boekverkopers 1479 - 1794. Exh. cat. Nijmeegs Museum, 1990. 4to. Oorspr.omslag. Illustr. 188 pag.
15.00 Euro
Berhold, H, AG. - Berthold Types. [ Four volumes in box ]
Berthold - 1988. 30 x 21 cm. Four volumes. Paperbacks / Softcovers. Complete set in box: 1846 pages. NEAR FINE SET
65.00 Euro
Beroepsvereniging Nederlandse Ontwerpers (BNO). - Dutch Design Nederlands Ontwerp '92. Grafisch en ruimtelijk ontwerp. Graphic and 3-dimensional design. 2 Volumes in slipcase.
A'dam. Bis Publishers. 1992. Two Vols. in box. Numerous illustrations in col. Vol 1 (back slightly damaged): Ontwerpers samenwerkingsverbanden/Cooperatives and partnerships designers; Deel 2: Ontwerpbureaus /Design agencies.
14.00 Euro
Beroepsvereniging Nederlandse Ontwerpers (BNO). - Dutch Design. Graphic and 3-dimensional design. Nederlands Ontwerp '94. Grafisch en ruimtelijk ontwerp. 2 Volumes.
A'dam. Bis Publishers. 1994. Two Volumes. Numerous illustrations in col.
16.00 Euro
Beyerd, de. Centrum voor beeldende kunst, Breda. - Mens en omgeving. Cyclus van zeven tentoonstellingen.
Breda, de Beyerd, 1981 - 1988. 8 boekjes (deel 7 bestaat uit twee delen) in cassette. Een aantal affiche's van deze tentoonstellingen ( ontwerp Jan van Toorn ) zijn ook aanwezig in onze voorraad.
30.00 Euro
Beyerd, de. Centrum voor beeldende kunst, Breda. - Mens en omgeving. Cyclus van zeven tentoonstellingen.
Breda, de Beyerd, 1981 - 1988. 8 boekjes (deel 7 bestaat uit twee delen) in cassette. Een aantal affiche's van deze tentoonstellingen ( ontwerp Jan van Toorn ) zijn ook aanwezig in onze voorraad. KEURIGE SET
25.00 Euro
Bibeb. ; Sandberg, W. - Sandberg experimenta typographica 1943 - 68.
Nijmegen, Thieme, 1969. 26,5 x 24 cm. Softcover/Paperback. Met illustraties in kleur en z/w. Ongepagineerd (32 pag.). NEAR FINE COPY
35.00 Euro
Bierens de Haan, J.D. - Vijf eeuwen boek in Nederland.
Haarlem, De Librije, 1940. Linnen. Met ex libris voorin. Met illustraties in kleur en z/w. 322 pag.
14.00 Euro
Bierens de Haan, J.D. - Vijf eeuwen boek in Nederland.
Haarlem, De Librije, 1940. 26 x 18,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 322 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Bierens de Haan, J.D. - Vijf eeuwen boek in Nederland.
Haarlem, De Librije, 1940. Linnen. 26 x 18 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 322 pag.
11.00 Euro
Biggs, John R. - Letter-forms & Lettering:Towards an understanding of the shapes of letters.
Blandford Press, Poole, 1977. Hardcover. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). Profusely illustrated within the text. 25 x 19,5 cms. 128 pages.
10.00 Euro
Blokland, Herber. - Afscheid zwart op wit.
Muiderberg, Stichting Nederlandse Exlibris-Kring, 1970. 21 x 12,5 cm. Oorspronkelijke omslag. 41 pag. Met gesigneerde opdracht. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
- Boek beeld ornament. De geschiedenis van de boekverluchting in het avondland.
Z.pl, z.u, z.j. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. 80 pag.
10.00 Euro
Boekdrukkersorganisatie. - Vijf-en-twintig jaren Boekdrukkersorganisatie in Nederland
bewerkt door H.J. Belinfante en P. Borst. Amsterdam, 1934. Groot 4to. Linnen (rugbelettering deels vervaagd). Illustr. in z/w. 258 pag.
16.00 Euro
Boeke, Henk & Haico Beukers. & Spruijt.Drukkerij Mart - Zetten en drukken. Mart Spruijt B.V.
Amsterdam, 1987. 30 x 21 cm. Brochure / softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 16 pag. + 24 smalle pagina's. ALS NIEUW
10.00 Euro
Bolten, J. - Het Nederlandse bankbiljet en zijn vormgeving.
Met een lijst van de door de Nederlandse Bank uitgegeven bankbiljetten samengesteld door P.J. Soetens. A'dam, De Nederlandse Bank, 1987. Hardcover. Linnen met stofomslag. Vele illustr. in kleur en z/w. 327 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
28.00 Euro
Bos, Ben. - 40 jaar Total.
Amsterdam, Total Identity, 2003. 22,5 x 14 xm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Bos, Ben. - Je goeie gezicht.
Zutphen, Buhrmann-Ubbens Papier, 1995. Gebonden, leporello. 22 x 12 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 17 pag.
12.00 Euro
Bos, Ben; Bos, Elly (editors). - Graphic Design Since 1950. AGI, Alliance Graphique Internationale.
London, Thames and Hudson, 2007. 4to. Hardcover with dustjacket. With 1943 illustrations in color. 800 pages. NEW COPY [ With picture ]
33.00 Euro
Bouhuys, Mies (samenstelling). - De buik heeft geen oren.
Wormerveer, Meijer Pers, 1970. 72 pag. Linnen. 23, 5 x 20, 5 cm. Illustraties naar aquarellen van Wout Muller. Met het losse inlegvel met de inleiding. Aangeboden door Meijer Wormerveer nv en Meijer Pers aan de relaties t.g.v. de jaarwisseling 1970 / 1971. Grafische vormgeving: Mart Kempers.
8.00 Euro
Brill, E.J. - Catalogue des Caractères étrangers de l'imprimerie E.J. Brill 1683 - 1938.
Leiden, 1938. 24,5 x 16 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 99 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
British Museum Catalogue. - The Eric George Millar Bequest of Manuscripts and Drawings 1967. A Commemorative Volume.
London, 1968. 4to. With illustrations in col. and b/w. IX, (I), 89, (3) pag. ; col. frontispiece plate and 16 double sided plates at rear.
16.00 Euro
Broos, Kees. - Mondriaan, de Stijl en de Nieuwe Typografie.
Amsterdam, de Buitenkant, 1994. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 138 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
17.00 Euro
Bruna, Dick, Linders Joke, Sierman Koosje,, Wijs, Ivo de. & Vrooland - Löb, Truusje. - Dick Bruna [ dutch edition ]
Zwolle, Waanders. Amsterdam, Mercis, 2006. 16 x 16 cm. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. Met 3 leeslinten. 547 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie.
18.00 Euro
- Buchkunst der Deutschen Demokratischen Republik.
Ausstellung des Verbandes Bildener Künstler Deutschlands. Berlin, 1969. Square 8vo. Orig. wrappers. With illustrations in b/w. XI, 155, XIII-XV pag.
15.00 Euro
Bunge, Lucas. - De Best Verzorgde Boeken 1993 / The Best Book Designs 1993 + OORKONDE.
Amsterdam, Stichting CPNB, 1994, Paperback. 192 pag. Text Dutch/English. AS NEW Toegevoegd de Oorkonde van een van de bekroonde boeken Fragmente aus Erwin und Elmire [Leopold Andrian] uitgereikt aan de vormgever Piet C. Cossee.
20.00 Euro
Burgert, Hans-Joachim - Wim Zaal; et al. - Hans-Joachim Burgert. Handpress Books - Calligraphies - Letter Faces. Ludus
Den Haag, Meermanno-Westreenianum, 1982. 21 x 18 cm.Paperback / Softcover. Profusely illustrated in b/w. 66 pages. Text in Dutch, English and German. FINE COPY
15.00 Euro
Byvanck, A.W. - De middeleeuwsche boekillustratie in de noordelijke Nederlanden.
Antwerpen, De Sikkel/Utrecht, W. De Haan, 1943. 8vo. Halflinnen. Met 70 illustraties. 84 pag.
10.00 Euro
Byvanck, A.W. - De middeleeuwsche boekillustratie in de noordelijke Nederlanden.
Antwerpen, De Sikkel/Utrecht, W. De Haan, 1943. 8vo. Halflinnen. Met 70 illustraties. 84 pag.
10.00 Euro
Byvanck, A.W. - De middeleeuwsche boekillustratie in de noordelijke Nederlanden.
Antwerpen, De Sikkel/Utrecht, W. De Haan, 1943. 25,5 x 18,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met 70 illustraties. 84 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Casparie. - Letterseries lasercomp en mcs.
Heerhugowaard, 1984. 4to. Groot formaat paperback.
15.00 Euro
Cassandre - Henri Mouron. - Cassandre [Posters, Typography, Stage Designs].
London (Thames & Hudson) 1985; 315 pp.; 1st English edition; study written by his son; with text in English and 398 illustrations of which 90 in colour including work for the theatre and for the great typesetters of the time, as well as his posters; hardcover ; cloth with dust jacket; 28 x 25 cm; [near] FINE COPY ; [ With picture ]
110.00 Euro
Cassandre - Henri Mouron. - Cassandre: Plakatmaler, Typograph, Bühnenbildner.
München (Schirmer / Mosel) 1991; 317 pp.; text in German with 398 illustrations of which 70 posters in colour; softcover ; 27 x 24,5 cm; ISBN 3888144310; FINE COPY
35.00 Euro
Castellion, Sebastien (Introd.). - La Theologie Germanique. Chapitres choisis. Introduite par Sebastien Castellion et traduite par Pierre Poiret
Haarlem, Joh. enschedé. 1950. 23 x 14 cm. In verguld groen linnen gebonden. Hardcover. Met het gedrukte wenskaartje van Enschedé [ en een nieuwjaarswens voor 1952 (grafiek) van janna Visser)
12.00 Euro
Centraal Museum Utrecht., Burkom, Frans van e.a. Centraal Museum Utrecht. - Onderwerp Mededelingen nr. 31. 1980.
Utrecht, Centraal Museum, 1980. Paperback. Met illustraties.
15.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. - Handschriften en Oude Drukken van de Utrechtse Universiteitsbibliotheek.
Catalogus bij de tentoonstelling in het Centraal Museum te Utrecht ter gelegenheid van het 400-jarig bestaan van de bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584 - 1984. Oorspr.omslag. Vele illustr. 319 pag. - Mooi exemplaar.
10.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. - Handschriften en Oude Drukken van de Utrechtse Universiteitsbibliotheek.
Catalogus bij de tentoonstelling in het Centraal Museum te Utrecht ter gelegenheid van het 400-jarig bestaan van de bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584 - 1984. Paperback , Softcover. Vele illustr. 319 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Centraal Museum Utrecht. - Handschriften en Oude Drukken van de Utrechtse Universiteitsbibliotheek.
Catalogus bij de tentoonstelling in het Centraal Museum te Utrecht ter gelegenheid van het 400-jarig bestaan van de bibliotheek der Rijksuniversiteit, 1584 - 1984. Oorspr.omslag. Vele illustr. 319 pag.GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Cockx-Indestege, Elly. - Christoffel Plantijn en de exacte wetenschappen in zijn tijd.
Brussel, Gemeentekrediet, 1989. 29,5 x 21 cm. Paperback met flappen. Softcover. Uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling in het Museum Plantin - Moretus van 18 maart tot 31 mei 1989. 191 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Contactgroep Opvoering Productiviteit. - Zes jaar produktiviteitsbevordering in de grafische industrie.
's-Gavenhage, juli 1958. Paperback. 215 p. + 117 ill.
10.00 Euro
Cossee, P. C. - Piet C. Cossee. 50 jaar typograaf.
Samenst. Eva Cossee en André Swertz. Utrecht, CPC/Den Haag, Meermanno, 1987. 1ste druk. Oorspr.omslag. Illustr. 100 pag. Liber Amicorum met bijdragen van o.m. Henri Friedlaender, T.van Deel, Dick Dooijes en Huib van Krimpen.
7.00 Euro
Coultre, Martijn F. Le. Purvis, Alston W. - Jan Tschichold. Plakate der Avantgarde.
Basel - Boston - Stuttgart, Birkhäuser Verlag, 2007. 32 x 23 cm. Paperback. Softcover. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 239 Seiten. NEUWARE
28.00 Euro
CPNB ; Boekraad, Hugues C. - De best verzorgde boeken 1987. / The best book designs 1987. Catalogus.
Amsterdam, CPNB, 1988. Oblong 4to. Paperback. 128 pag.. Ills. « Als nieuw »
10.00 Euro
CPNB Bunge, Lucas. - De Best Verzorgde Boeken 1992 /The Best Book Designs 1992.
Amsterdam, Stichting CPNB, 1993, 4to. Paperback. 172 pag. Text Dutch/English.
14.00 Euro
Crouwel, Wim. - Over drukwerk als kwaliteitsprodukt.
Uitgave van het Gerrit jan Thiemefonds. 1974. 30 x 21 cm. Softcover. Met foto's. 18 pag. Exemplaar heeft lichte waterschade aan de onderkant.
40.00 Euro
Degering, Hermann - Die Schrift. Atlas der Schriftformen des Abendlandes vom Altertum bis zum Ausgang des 18.Jahrhunderts.
Tübingen, verlag Ernst Wasmuth, 1964.Vierte Auflage. 29 x 23 cm. Mit 240 Bildseiten. Hardcover with dustwrappers. XXXVII, 240 pag. NEAR FINE COPY * Met opdracht aan beroemde Nederlandse typograaf
36.00 Euro
Die Deutsche Bibliothek und Stiftung Buchkunst (Hrsg.). - Die vollkommene Lesemaschine - Von deutscher Buchgestaltung im 20. Jahrhundert. Das Begleitbuch zur Ausstellung Typen & Macher.
Frankfurt, Stiftung Buchkunst 1997. 31 x 17 cm. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Mit zahlreichen Abbildungen in Farbe und sw. 231 Seiten NEUWERTIG
16.00 Euro
Dijk, C van. - Alexandre A.M. Stols 1900 - 1973. Uitgever / typograaf. Een documetatie. Met een lijst van door Stols uitgegeven en/of typografisch verzorgde boeken. door C. van Dijk en H.J. Duijzer.
Zutphen, Walburg Pers, 1992. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustr. 544 pag.
25.00 Euro
Dijk, C van. - Alexandre A.M. Stols 1900 - 1973. Uitgever / typograaf. Een documetatie. Met een lijst van door Stols uitgegeven en/of typografisch verzorgde boeken. door C. van Dijk en H.J. Duijzer.
Zutphen, Walburg Pers, 1992. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Rijk geïllustr. 544 pag. MOOI EXEMPLAAR
20.00 Euro
Dijk, C van. - Halcyon: het mooiste typografische tijdschrift ooit in ons land gemaakt - inhoud 1940-1942.
Zutphen, Bührmann-Ubbens, 1989. 2 delen in map. Oorspr. omslagen. Met illustraties in z/w. 32 en 48 pag. + aanbiedingsbrief. ALS NIEUW
18.00 Euro
Dijk, C van. - Halcyon: het mooiste typografische tijdschrift ooit in ons land gemaakt - inhoud 1940-1942.
Zutphen, Bührmann-Ubbens, 1989. 2 delen in map. Oorspr. omslagen. Met illustraties in z/w. 32 en 48 pag. ALS NIEUW
17.00 Euro
Dijk, C van. - Halcyon: het mooiste typografische tijdschrift ooit in ons land gemaakt - inhoud 1940-1942.
Zutphen, Bührmann-Ubbens, 1989. 2 delen in map. Oorspr. omslagen. Met illustraties in z/w. 32 en 48 pag. + aanbiedingsbrief. ALS NIEUW
15.00 Euro
Dooijes, Dick. - Boektypografische verkenningen. Uit Boekblad en andere periodieken.
Amsterdam, De Buitenkant. 1986. 15 x 10,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties. 312 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
Dooijes, Dick. - Over de drukletterontwerpen van Sjoerd H. de Roos.
Zutphen, Bühtmann-Ubbens Papier 1987. Oorpronkelijke omslag. Met illustraties. 64 pag.
10.00 Euro
Dooijes, Dick. - Over de drukletterontwerpen van Sjoerd H. de Roos.
Zutphen, Bühtmann-Ubbens Papier 1987. 24,5 x 16 cm. Oorpronkelijke omslag. Met illustraties. 64 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dooijes, Dick. - Over de drukletterontwerpen van Sjoerd H. de Roos.
Zutphen, Bühtmann-Ubbens Papier 1987. 24,5 x 16 cm. Oorpronkelijke omslag. Met illustraties. 64 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dooijes, Dick. - Over drukletters en het ontwerpen daarvan.
Amsterdam: Grafische School, 1959. 21 x 12,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 44 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Dooijes, Dick. - Over typografie en grafische kunst.
Bloemlezing uit artikelen verschenen in de jaren 1953/56 hoofdzakelijk in het Drukkerwsweeklad. A'dam, Voorheen Tetterode, 1966. Oorspr.omslag. Illustr. 124 pag.
10.00 Euro
Dooijes, Dick. - Over typografie en grafische kunst. Bloemlezing uit artikelen verschenen in de jaren 1953/56 hoofdzakelijk in het Drukkerwsweeklad.
A'dam, Voorheen Tetterode, 1966. 24 x 16 cm. Oorspr.omslag. Illustr. 124 pag.
10.00 Euro
Dooijes, Dick. - Wegbereiders van de moderne boektypografie in Nederland.
Amsterdam, De Buitenkant, 1988. Oblong: 16 x 21 cm. Gebonden. Met illustraties in z/w. 123 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Downtown Magazine. - Downtown Magazine 2.
1e jaargang, nummer 2. Amsterdam, Coffeeshop Downtown. Mei 1980. Text in Dutch. Profusely illustrated in b/w. 80 pag. AS NEW
10.00 Euro
Downtown Magazine. - Downtown Magazine 3.
1e jaargang, nummer 3. Amsterdam, Coffeshop Downtown, September 1980. Text in Dutch. Profusely illustrated in b/w. 80 pag. AS NEW
10.00 Euro
Downtown Magazine. - Downtown Magazine 4 -5.
Bloemendaag. Kerstnummer 1980. Text in Dutch. Profusely illustrated in b/w. 111 pag. AS NEW
13.00 Euro
Dronte Presse. - Titel der Dronte Presse 1994.
Borschur, 25 x 16 cm. [16 Seiten]. Berlin, Verlag Dronte, guter Zustand.
10.00 Euro
Drukkerij Meijer Wormerveer. - Letterproef Meijer Wormerveer n.v.
Z.j. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 26 x 18,5 cm. 160 pag. UITSTEKEND EXEMPLAAR
25.00 Euro
Drukkerij Van de Garde. - Letterproef. Koninklijke Drukkerij Van de Garde b.v. Zaltbommel.
Zaltbommel, 1981. Paperback / Softcover. 55 pag. Bevat de Times New Roman; Baskerville; Bembo; Spectrum; Garamont en Univers.
10.00 Euro
Drukkerij Van Rossum, Utrecht. - Overzicht van beschikbare lettersoorten.
Map (35 x 24,5 cm ; ontwerp J.H. Moesman) met 31 bladen met diverse letterproeven.
30.00 Euro
Drukkers Jaarboek & Enschedé, J.W. - Het Drukkers jaarboek voor 1906. 1e. Jaargang. Onder medewerking van verschillende vakkundigen. [Drukkersjaarboek].
Amsterdam, Ipenbuur & Van Seldam, 1906. 21 x 16 cm. In verguld halfleer gebonden (leer licht ongaaf). Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 202 pag. gevolgd door advertentie afdeling. KEURIG EXEMPLAAR
65.00 Euro
Drukkers Jaarboek & Molkenboer, Th ; en anderen. - Het Drukkers jaarboek voor 1908, Derde Jaargang. UItgegeven met medewerking van verscheidene vakkundigen. [Drukkersjaarboek]
Amsterdam, Ipenbuur & Van Seldam, 1908. 21 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 269 pag. gevolgd door een fraaie en kleurrijke advertentie afdeling. FRAAI EXEMPLAAR
60.00 Euro
Drukkers Jaarboek - Het Drukkers jaarboek voor 1907. Tweede Jaargang. Uitgegeven onder medewerking van verschillende vakkundigen. [Drukkersjaarboek].
Amsterdam, Ipenbuur & Van Seldam, 1907. 21 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 213 pag. gevolgd door een fraaie advertentie afdeling. KEURIG EXEMPLAAR
50.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - Kerstnummer 1961. Drukkerweeksblad en Auto-lijn.
A'dam, 1961. 4to. Oorspr. omslag (rug wat verkleurd). Met illustraties in kleur en z/w. Typogr. W. Crouwel, KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - BOEKEN IN NEDERLAND. Vijfhonderd jaar schrijven, drukken en uitgeven. Kerstnummer 1979.
Inl. Ernst Braches. - Opstellen door P.F.J. Obbema, H. de la Fontaine Verwey, G.W. Ovink, R. Visser e.a. - Typogr. verz. Joost v.d. Woestijne. A'dam, 1979. 4to. Paperback / Softcover. Geïll. 104 pag.
12.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - De techniek van de Nederlandse boekillustratie in de 19e eeuw. Kerstnummer Grafisch Nederland 1995.
A'dam, 1995. 31,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 127 pag. MOOI EXEMPLAAR
22.00 Euro
DRUKKERSWEEKBLAD/AUTOLIJN - GRAFISCH NEDERLAND. - Grafisch Nederland 2007. Een terugblik op de 75 kerstnummers verschenen in de jaren 1911 - 2006.
Amstelveen, Grafische Cultuurstichting 2006. 31,5 x 24 cm. Paperback / Softcover. Met de originele cassette. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 204 pag. NIEUW EXEMPLAAR
29.00 Euro
Drupsteen, Jaap. - Jaap Drupsteen. Televisiewerk en grafische ontwerpen.
Groningen, Martinipers. 1983. 30 x 21 cm. Paperback / Softcover. T.g.v. tentoonstelling in Groningermuseum. Afbeeldingen in kleur en zw-wit. 72 pag.
10.00 Euro
DUBANSKY, MINDELL and Monica J. Strauss. - Crossing borders - The Kaldewey Press, New York.
Ostfildern, Cantz 1997. Hardbound. With many, some colored ill. of the publishers works. 4to. 1st edition, catalogue d'oeuvre of the famous press. 120 pag. - Text in English. * NEW.
15.00 Euro
Eden & Piersma, Annemarie e.a. - Eden: Design & Communication.
Amsterdam, Bis Publishers, 2005. 28 x 23,5 cm. Hardcover. Richly illustrated in color. 260 pages. NEW COPY
30.00 Euro
Eikeren, Johan H. - Over Boekverzorging. Een door het Gerrit Jan Thiemefonds bekroonde beschouwing over het welverzorgde boek.
Amsterdam, de Buitenkant, 1984. Tweede druk. 15,5 x 10,5 cm. Gebonden met stofomslag. 85 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Ekkart, R. - Van William Morris tot Roswitha Quadflieg, een eeuw private presses, tentoonstellingscatalogus.
Den Haag, Meermanno-Westreenianum, 1985. Oorspr. omslag. Geïll. z/w. 128 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Elffers, Dick - Bruinsma, Max (ed.). - Dick Elffers & de kunsten. Een leest heeft drie voeten.
Amsterdam (Uitgeverij De Balie) 1989; 103 pp.; a representative selection of his work as a designer; text in Dutch with a lot of colour illustrations; decorated cloth with dust jacket; hardcover; 31,5 x 24,5 cm; AS NEW
45.00 Euro
Engelhart, Ben. - Inleiding tot de calligrafie.
Groningen, J.B. wolters, 1966. 29 x 21,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 96 pag. FRAAI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Enschedé. - Het huis Enschedé 1703 - 1953. I. Zeven geslachten van drukkers en lettergieters. II. Een korte geschiedenis van het bedrijf. III. Een keuze uit de letters van zes eeuwen.
Haarlem, Joh. Enschedé en zonen, 1953. 19,5 x 13,2 cm. Gebonden. Hardcover. Onafgesneden. Illustr. LII, 147 pag.
12.00 Euro
Enschedé, Joh. en Zonen. - Catalogus van de typografische verzameling van Joh. Enschedé & Zonen.
Haarlem, 1916. 23,5 x 15 cm. Softcover. 183 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Enschedé, Joh. en Zonen. - Gill schreefloos. Vet Romein, Verlengd Romein, Halfvet Romein, Halfvet Cursief, Normaal Romein, Normaal Cursief, Mager Romein, Mager Cursief.
Haarlem, Joh. Enschedé, z.j. Mapje ( 22 x 14 cm ) met 10 vouwbladen: Gill schreefloos. Vet Romein, Verlengd Romein, Halfvet Romein, Halfvet Cursief, Normaal Romein, Normaal Cursief, Mager Romein, Mager Cursief. plus Cijferproef + Small Normaal.
18.00 Euro
Enschedé. - Het huis Enschedé 1703 - 1953. I. Zeven geslachten van drukkers en lettergieters. II. Een korte geschiedenis van het bedrijf. III. Een keuze uit de letters van zes eeuwen.
Haarlem, Joh. Enschedé en zonen, 1953. 19,5 x 13,2 cm. Gebonden. Hardcover. Onafgesneden. Illustr. LII, 147 pag. Met de aanbiedingsbrief van de firma Enschedé.
12.00 Euro
Evers, G.A. - Gegevens betreffende Utrechtse Staten- Stads- en Akademiedrukkers, medegedeeld door G.A. Evers. Overgedrukt uit: "Het Grafisch Museum" jrg. I-V.
Softcover. 25 x 18 cm. Met illustraties in z/w. 123 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
- Gedrukt in Nederland.
Vijf eeuwen letter, beeld & band. A'dam, Rijksmuseum, 1960. Orig. wrappers. Illustr. in b/w. 146 textpag.
7.00 Euro
Gedrukt in Nederland. - Vijf eeuwen letter, beeld & band.
A'dam, 1960. Tentoonstellingscatalogus (Rijksmuseum i.s.m. werkgevers-en werknemersorganisaties in het grafisch bedrijf. 146 tekstpag. + 26 pag. afbeeldingen.
7.00 Euro
Gelder, Ed van. - Papier... Om te roulleren voor en in stede van contant geld
Zutphen. Bührmann-Ubbens Papier B.V. 1990. Oblong: 18 x 25,5 cm. Met foto's. Oorspronkelijke omslag. 46 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Gelder, Ed van. - Papier... Om te roulleren voor en in stede van contant geld
Zutphen. Bührmann-Ubbens Papier B.V. 1990. Oblong: 18 x 25,5 cm. Met foto's. Oorspronkelijke omslag. 46 pag. GOED EXEMPLAAR
7.00 Euro
Gelder, van Zonen. - Van Gelder Zonen, Vereenigde Koninklijke Papierfabrieken.
Van Gelder Zonen Amsterdam (1925). 26,5 x 20,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Printed by Joh. Enschede en Zonen and containing examples of printing ( in black and red). (18 pages). FINE COPY
40.00 Euro
Gerken, Hanna. - Studio Dumbar. Take new ways to express yourself.
Hermann Schmidt, Mainz 1993. 27,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. Text in deutscher Sprache. NEUWERTIG [ With picture ]
17.00 Euro
Gerrit & Gerrit. - Korrespondenz aus den Niederlanden. Ansichten und Arbeitsproben Niederländischer Buchgestalter.
Bund deutscher Buchgestalter, Gardata, Leersum, 1989. Broschiert / Paperback. Mit Abbildungen in s/w. 43 Seiten. SEHR GUTES EXEMPLAR
13.00 Euro
Gerrit Rietveld Academie. - AVIS. 13 Jaar audiovisuele afdeling van de Gerrit Rietveld Academie.
Steendrukkerij de Jong. Hilversum, 1990. Oversized paperback. Softcover 112 pag. Richly illustrated in color and b/w.
11.00 Euro
Gerrit Rietveld Akademie i.s.m. Steendrukkerij de Jong & Co. - Het BOEK.
1985. Doos met 13 diverse grafische ontwerpen (experimenteel karakter).
20.00 Euro
Gerrit Rietveld Akademie i.s.m. Steendrukkerij de Jong & Co. - Het BOEK.
1985. Doos met 13 diverse grafische ontwerpen (experimenteel karakter). KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Glatz, J. F. - Drukkunst in postzegels.
Zutpen, De Walburg Pers, 1977. « Als nieuw »
5.00 Euro
Goodacre, Clive. (ed.) - Penrose Annual 1977 - 78. Volume 70. The international review of the Graphic Arts.
London, Lund Humphries, 1977. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. and advertisments of all kinds on different kinds of paper.
18.00 Euro
Goodacre, Clive. (ed.) - Penrose Annual 1977 - 78. Volume 70.
The international review of the Graphic Arts. London, Lund Humphries, 1977. Cloth with dam. dustwrappers. Illustr. in col and b/w. and advertisments of all kinds on different kinds of paper.
16.00 Euro
Goodacre, Clive. (ed.) - Penrose Annual 1977 - 78. Volume 70. The international review of the Graphic Arts.
London, Lund Humphries, 1977. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. and advertisments of all kinds on different kinds of paper.
16.00 Euro
Goodacre, Clive. (ed.) - Penrose Annual 1978 - 79. Volume 71.
The international review of the Graphic Arts. London, Lund Humphries, 1978. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. and advertisments of all kinds on different kinds of paper.
18.00 Euro
Goodacre, Clive. (ed.) - Penrose Annual 1980. Volume 72.
The international review of the Graphic Arts. London, Lund Humphries, 1982. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col and b/w. and advertisments of all kinds on different kinds of paper.
18.00 Euro
Goodacre, Clive. (ed.) - Penrose Annual 1980. Volume 72.
The international review of the Graphic Arts. London, Lund Humphries, 1982. Cloth with sl. dam. dustwrappers. Illustr. in col and b/w. and advertisments of all kinds on different kinds of paper.
14.00 Euro
Gorissen, Gotz.. - E 2 Berthold Fototypes Body Types. Vol. I: Synopsis, Katalog, Layouts (577 Type Faces). Erläutert und zusammengestellt von Götz Gorissen.
Berlin: Berthold; München: Callwey 1980. 30 x 22 cm. Original - Leinen mit Schutzumschlag. LXXI, 776 Seiten. Mit Originalbauchbinde + lesebändchen. NEUWERTIG
20.00 Euro
Gorissen, Gotz.. - E 2 Berthold Fototypes Body Types. Vol. I: Synopsis, Katalog, Layouts (577 Type Faces). Erläutert und zusammengestellt von Götz Gorissen.
Berlin: Berthold; München: Callwey 1980. 30 x 22 cm. Original - Leinen mit Schutzumschlag. LXXI, 776 Seiten. NEUWERTIG
20.00 Euro
Gorissen, Götz. - Berthold Fototypes Body Types. E2. Vol. I, Synopsis, Katalog, Layouts (577 Type Faces).
776 Seiten, Orig.-Leinenband Schutzumschlag, 4to: 30 x 22 cm, München, Callwey Verlag, 1980. NEUWERTIG
19.00 Euro
Gravesande, G.H.'s- - Mr J.F. van Royen en zijn beteekenis voor de boekkunst.
Met naschrift van K.Ph. Bernet Kempers Uitgegeven in de eerste Boekenweek na de bevrijding ter nagedachtenis van mr J.F. van Royen. 's-Gravenhage : M. Dijkhoffz, 1946. 21,5 x 12,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 20 pag.
10.00 Euro
Gray, Lynda. - The directory of Illustration. Originals Four [ 4 ].
London, Creative Handbook, 1999. 30,5 x 24 cm. Hardcover. Richly illustrated in color. 320 pages. NEW COPY [ With picture ]
17.00 Euro
GreyTones. - GreyTones: The Human Freakshow.
Eindhoven 2006. 23 x 17 cm. Paperback met flappen. Softcover. 208 pag. Diverse papiersoorten en druktechnieken. Text in Dutch and English.
25.00 Euro
Groenendaal, M.H. - Drukletters, hun onstaan en gebruik.
Haarlem, Stam. 1950. Vierde druk. Linnen. Met illustraties. 207 pag. + advertenties.
10.00 Euro
Groenendaal, M.H. - Drukletters, hun onstaan en gebruik.
Haarlem, Stam. 1943. Tweede druk. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 160 pag. + advertenties.
10.00 Euro
H. Berthold A.G. & Post, Herbert - POST-ANTIQUA und POST-FRAKTUR. Probe Nr. 329.
Berlin, H.Berthold AG, O.J. 30,5 x 21,5 cm. Softcover. Mit Abbildungen in Farbe und sw. [28 Seiten]. Mit Beispiele: Das schöne Buch.
30.00 Euro
H. Berthold A.G. & Post, Herbert - Post Mediaeval Eine neue Schrift nach Entwürfen von Professor Herbert Post.
Berlin/Stuttgart, H.Berthold AG, O.J. 27 x 19 cm. Softcover. Mit Abbildungen in Farbe und sw. [20 Seiten].
11.00 Euro
H. Berthold A.G. - Moderne Berthold-Schriften. Schriftprobe Nr. 575 B.
Berlin/Stuttgart, H.Berthold AG. 27 x 18,5 cm. Softcover. Mit Abbildungen in Farbe und sw.
14.00 Euro
Hammacher, A.M. - Jean François van Royen. 1878 - 1942.
Met medewerking van het Ned. Postmuseum. Daamen/'s-Grav., A.A.M. Stols, 1947. 25,5 x 16,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Illustr. 191 pag.
10.00 Euro
Hammacher, A.M. - Jean François van Royen. 1878 - 1942.
's Gravenhage: Ned. Vereeniging voor druk-en Boekkunst, 1947. 1947. Half perkament. Illustr. 191 pag. Genummerd exemplaar (nr. 377). MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Hammacher, A.M. - Jean François van Royen. 1878 - 1942.
Met medewerking van het Ned. Postmuseum. Daamen/'s-Grav., A.A.M. Stols, 1947. Linnen. Illustr. 191 pag.
8.00 Euro
Hammacher, A.M. - Jean François van Royen. 1878 - 1942.
's Gravenhage: Ned. Vereeniging voor druk-en Boekkunst, 1947. 1947. Half perkament. Illustr. 191 pag. Genummerd exemplaar (nr. 33).
14.00 Euro
Hartz, S.L. - S.L. Hartz in de grafische wereld. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van zijn werk in het Museum van het Boek. Den Haag: Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum, 1969.
's-Gravenhage, 1969. 24 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 77 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Hartz, S.L. - S.L. Hartz in de grafische wereld. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van zijn werk in het Museum van het Boek. Den Haag: Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum, 1969.
's-Gravenhage, 1969. 24 x 15 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 77 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Harvey, Wilson : London. - 1000 Ideas Gráficas. Detalles Para Disenos Originales,
Rockport, 2004. 23,5 x 23,5 cm. Paperback / Softcover. Allmost all pages are illustrations in color. ISBN 8496309 363 NEW COPY
22.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
13.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
11.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
10.00 Euro
Heijningen, Leo A. van. - De eerste vier eeuwen... Drukken, uitgeven en vormgeven voor en na privatisering.
's-Gravenhage, SDU, 1988. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 272 pag.
10.00 Euro
HELLINGA-QUERIDO, LOTTE & CLEMENS DE WOLF. - Laurens Janszoon Coster was zijn naam. Met een Ten geleide van Ernst Braches.
Haarlem : Joh. Enschedé en Zonen, 1988. Wrappers. With illustr. 134 pag.
10.00 Euro
Hellwig, Wilhelm. - Wörterbuch der Fachausdrücke des Buch- und Papiergewerbes. Mit besonderer berücksichtigung der wichtigsten Druckverfahren. In Sieben Sprachen. In deutscher, englischer, italienischer, spanischer, niederländischer und schwedischer Sprache.
Frankfurt am Main, Verlag von Klimsch & Co., 1926. Zweite vermehrte Auflage. 24 x 16 cm. Original-Leinen. Hardcover. 295 Seiten. GUTER ZUSTAND
30.00 Euro
Hofstätter, Hans H. - Jugendstil Druckkunst. Unter Mitarbeit v. W. Jaworska u. S. Hofstätter.
Wiesbaden, R. Löwit (ca. 1966). Gr.4to . 295, (1) SS., mit 156 mehrfarbigen und 119 einfarbigen Abbildungen. Original - Leinen mit Schutzumschlag. GUTER ZUSTAND
17.00 Euro
Holland Festival. - Reconstructie Holland Festival '69.
Amsterdam, Ned. Operastichting, 1969. Oorspronkelijke omslag. 26 x 27 cm. Typ. Dick Elffers; Fotografie maria Austria. (8) pag.
12.00 Euro
Holtfrerich, Manfred. - Die Schönheit der Buchstaben. The Beauty of Typeface. Ein Alphabet. An Alphabet.
Verlag der Buchhandlung Walther König, Köln 1989. 16, 5 x 11 cm. Hardcover. 62 Seiten. NEUWERTIG
10.00 Euro
Hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie. - Prijsvraag voor een Nederlandsch frankeerzegel.
Uitgave van het Hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie, 1920. 24 x 16 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met 9 ingeplakte voorbeelden in kleur in plaatdruk, steendruk en boekdruk (3 hiervan zijn gegraveerd door P.Dupont. 30 pag. KEURIG EXEMPLAAR
28.00 Euro
Hubben, Hub. - Het tomeloze talent in grafisch Nederland.
Amsterdam, De Buitenkant, 2000. 18 x 11,5 cm. In rood linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. 511 pag. ALS NIEUW
18.00 Euro
Huffel, N.G. van - Encyclopedisch handboek der graphische werkwijzen ten dienste van plaatdrukkers, uitgevers, beoefenaren der kunsten en verzamelaars van prentkunst.
Utrecht, W. Leijdenroth van Boekhoven, 1926. 23 x 18,5 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 115 pag. Lichte gebruikssporen.
11.00 Euro
Hunter, Dart., Pels, C. & Poortenaar, Jan. - De papierwereld.
Naarden, In Den Toorn, 1939. 24,5 x 16 cm. Linnen (licht smoezelig). Hardcover. Met illustraties in z/w. Meegebonden vele diverse papiersoorten. 244 tekstpag. GOED EXEMPLAAR
27.00 Euro
Iongh, Jane de. - Van Gelder Zonen 1784-1934.
Haarlem, Bohn, 1934. 32,5 x 22,5 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Onafgesneden. Illustraties in z/w. 192 pag. - Gedrukt door Joh. Enschedé en Zn. KEURIG EXEMPLAAR
20.00 Euro
Jaarsma, Menno. - Het schoone boek.
Bussum, F.G. Kroonder, 1950. 1ste druk. Linnen. Met 50 illustr. 30 tekstpagina.
11.00 Euro
Jaarsma, Menno. - Het schoone boek.
Bussum, F.G. Kroonder, 1950. 1ste druk. Linnen met stofomslag. Met 50 illustr. 30 tekstpagina.
14.00 Euro
Jaarsma, Menno. - Het schoone boek.
Bussum, F.G. Kroonder, 1950. 1ste druk. Oorspr.omslag. Met 50 illustr. 30 tekstpagina.
11.00 Euro
Jackson, Donald. - Van beitel tot vulpen.
Veenendaal, Gaade, 1981. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 176 pag.
10.00 Euro
Jong, Cees W. de., Purvis, Alston W. Friedl, Friedrich. - Créations typographiques de 1985 ... à nos jours. Creations.
Paris, EYROLLES, 2007. 25 x 18 cm. Hardcover. Richly illustrated in color and b/w. 400 pages. Text in French. NEW COPY
33.00 Euro
Kersten, Paul. - Der Exakte Bucheinband. Der Gute Halbfranzband, der künstlerische Ganzlederband, die Handvergoldung, der Einband mit echten Bünden, der Pergamentband; nebst einem Beiwort: Entwurf des Bucheinbandes von L. Sütterlin.
Mit 133 Abbildungen, 38 Tafeln, 47 (von 48) Papiermustern (Abbildung K23 fehlt). Halle a.d. Saale, Verlag von Wilhelm Knapp, 1909. Erste Ausgabe. 24 x 17 cm. Halbleder mit Leder Ecken. Mit goldgepr. Rückenbeschriftung. Text über Buchleder (in holländisch) auf Vorsatz. GUTER ZUSTAND
120.00 Euro
Klein, Manfred; Yvonne Schwemer-Scheddin & Erik Sp - Type & Typographers.
's-Gravenhage, SDU, 1991. Groot 4to: 34,5 x 26 cm. Linnen met stofomslag. Met illustraties in kleur en z/w. 224 pag.
25.00 Euro
Kleukens, Ch. H. - Die Handpresse.
Darmstadt: Ernst Ludwig Presse, Juni 1927. 8vo. 21,4x14,5 cm., 7 S.+ 8 Abb.+ (3 Bll.), OPpbd. Nr.IV der kleinen Drucke der Gutenberg-Gesellschaft.; Nr.IV der kleinen Drucke der Gutenberg-Gesellschaft.
24.00 Euro
Knuttel, G. - De letter als kunstwerk. Beschouwingen en confrontaties met andere gelijktijdige kunstuitingen van de Romeinse tijd tot op heden.
A'dam, Lettergieterij 'Amsterdam', 1951. 37 x 27 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. . Bandontwerp en typogr. verz. Dick Dooijes. Met 120 platen. VIII, 263 pag. MOOI EXEMPLAAR
25.00 Euro
Koch, Rudolph. - Das Zeichenbuch welches alle Arten von Zeichen enthält, wie sie gebraucht worden sind in den frühesten Zeiten, bei den Völkern des Altertums, im frühen Christentum und im Mittelalter. Mit Hilfe von Freunden gesammelt, gezeichnet und erläutert von Rudolf Koch.
Leipzig . Insel. 1936. 24 x 17,5 cm. Original - Leinen mit Schutzumschlag. Im orig.-Schuber. 109 Seiten. SEHR GUTES EXEMPLAR
20.00 Euro
Kohnstamm, Dolf. - Het bijzondere van het gewone. De kinderboekjes van Dick Bruna.
Amsterdam, Mercis, 1976 [?]. 29,5 x 21 cm. Softcover. 37 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
Krimpen, Huib van. - Een boek is pas een boek als het een boek is. Tien korte en wat langere overpeinzingen over de boektypografie.
Amsterdam: De Buitenkant, 1986. 29,5 x 10 cm. Oorspronkelijke omslag. 27 pag. KEURIG EXEMPLAAR
10.00 Euro
Krimpen, Huib van. - Vormgever en techniek. Gravisie. Persoonlijke visies op verleden, heden en toekomst van de grafische industrie.
Van Boekhoven-Bosch bv Utrecht 1980. 28,5 x 21 cm. Softcover. Cahiersteek. Met illustraties in kleur en z/w. 20 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Krimpen, J. van., Sierman, Koosje., Faassen, Sjoerd van. & Hubregtse, Sjaak - Adieu aesthetica & mooie pagina's! J. van Krimpen en het 'Schoone Boek', letterontwerper & boekverzorger 1892-1958.
Museum van het Boek, Uitgeverij de Buitenkant, Museum Enschedé, 1995. 25,5 x 17,5 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 118 pag. Band deels wat verkleurd, anders ALS NIEUW
33.00 Euro
Kwadraat-blad., Katavolos, William. & Steendrukkerij De Jong. - Organics.
Hilversum, De Jong, 1961. Orig. wrappers. With drawings by Katavolos. Typogr. design and cover by Pieter Brattinga. 16 pag. Text in Dutch, English, French and German. FINE COPY
11.00 Euro
Lamers, Henk. - Tma. Letters aan het woord.
Eindhoven, Lecturis, 1991. 21 x 15 cm. Paperback / Softcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 64 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Lechter, Melchior. - Melchior Lechter. Der Meister des Buches, 1865-1937. Eine Kunst für und wider Stefan George.
Amsterdam, Castrum Perefrini Presse, 1987. 8vo. With illustrations. Original wrappers. Contributions by Bert Treffers, Karlhans Kluncker, Frank Ligtvoet, Georg Fuchs. 179 pag.
13.00 Euro
Lente, D. van en o. de Wit. - Geschiedenis van de grafische techniek in Nederland in de 19e eeuw.
Amstelveen, KVGO. 1993. Oorspr. omslag Paperback met flap, 4to. Met illustraties in kleur en z/w. 112 pag.MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Lettergieterij Amsterdam. - Beknopte Proef van drukletters. Choix de caractères modernes.
Amsterdam: NV Lettergieterij Amsterdam voor heen N. Tetterode. , z.j. (circa 1950). Tweede, vermeerderde druk. 30,5 x 22 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. 124 pag. Met 8 bijlagen van lettertype-voorbeelden. MOOI EXEMPLAAR
23.00 Euro
Levinson, R.A. - Klein corps - groot beeld. Voorzitter KVGO 1972 - 1984.
Amsterdam, 1984. Oorspronkelijke omslag. 86 pag.
10.00 Euro
Lewis, John. - The 20th century book. Its illustration and design.
London, Herbert Press, 1984. 30 x 23 cm. Hardcover with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 271 pages. FINE COPY
18.00 Euro
Lier, Bas van., Premsela. & Steendrukkerij de Jong &Co. - Grafisch geluk. [ISBN: 978-90-70108-59-5 ]
Eindhoven, Lecturis, 2011. 34 x 24 cm. Softcover, full colour, cahiersteek. Ontwerp: Trapped in Suburbia. 80 pag. FRAAI BOEK & NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]
35.00 Euro
Linden, Fons van der. - De grafische technieken.
De Bilt: Cantecleer, 1979. 25 x 19 cm. Met illustraties in kleur en z/w. Gebonden. Hardcover. 224 pag. KEURIG EXEMPLAAR
15.00 Euro
Linden, Fons van der. - Over letters & schrift en de beginselen van het schrijven.
De Bilt, Cantecleer, 1983. 25,5 x 19 cm. Gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 168 pag. KEURIG EXEMPLAAR
14.00 Euro
Linotype GmbH , Hrsg. - Linotype-Schriften. Ausgabe 1967
Berlin und Frankfurt a. M., 1967. 24 x 16,5 cm. Original-Leinen. Hardcover.Mit zahlr. Schriftproben. 293 Seiten. SEHR GUTES EXEMPLAR
12.00 Euro
Linotype GmbH , Hrsg. - Linotype-Schriftenreigen.
Berlin und Frankfurt/Main, 1958. 24 x 17 cm. Original-Leinen. Hardcover. Mit Abbildungen in Farbe und sw. 166 Seiten. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Littera eget scheda. - De letter behoeft papier. De geschiedenis van een Amsterdamse papiergroothandel.
A'dam, Lutkie & Smit Papiergroothandel. 1951. 1ste druk. Niet in de handel. Half linnen. Geillustr. 100 pag. In cassette.
9.00 Euro
Luidl Philipp; Huber Helmut. - Typographical Ornaments.
Poole: Blandford Press, 1985. 23,5 x 15,5 cm. Hardcover with dustjacket. Profusely illustrated in b/w. 368 pages. NEAR FINE COPY
13.00 Euro
Lutkie & Smit Papiergroothandel. - Littera eget scheda. De geschiedenis van een Amsterdamse papiergroothandel [Lutkie & Smit 1877-1952]
Amsterdam, Lutkie & Smit. 1951. Halflinnen, 18x29cm, vele illustraties in kleur en zw/w; 98pp; gedrukt bij Joh. Enschedé. In cassette
11.00 Euro
Lutkie & Smit Papiergroothandel. - Littera eget scheda. De geschiedenis van een Amsterdamse papiergroothandel [Lutkie & Smit 1877-1952]
Amsterdam, Lutkie & Smit. 1951. Halflinnen, 18x29cm, vele illustraties in kleur en zw/w; 98pp; gedrukt bij Joh. Enschedé.
10.00 Euro
Maas, Steffen. - Corporate Graffiti. Different Designs.
Circa 2003. Paperback with french flaps. Softcover. 23,5 x 24 cm. Richly illustrated in color. 60 pages. Edition of 1000 copies. NEW COPY
12.00 Euro
Malke, Lutz S. (Hrsg.): - Europäische Moderne. Buch und Graphik aus Berliner Kunstverlagen 1890 - 1933. Kunstbibliothek Berlin. Staatliche Museen Preußischer Kulturbesitz.
Hardcover. 30,5 x 23 cm. 288pp., very richly illustrated, 16 colour plates, 300 illustrations. Berlin., Dietrich Reimer Verlag-Kunstbibliothek Berlin., 1989. Text in deutscher Sprache. FINE COPY
15.00 Euro
MIELKE, HEINZ-PETER & KATHARINA GUTING. - Nederrijns drukwerk. De chromolithografische drukkerijen van het industriegebied Krefeld - Mönchengladbach - Viersen.
Arnhem-Grefrath. Nederlands Openlucht Museum-Niederrheinisches Freilichtmuseum. 1992. Paperback. Square 8vo; 72pag. Richly illustrated in color and b/w. AS NEW
12.00 Euro
- Modelboek voor het vervaardigen van schrijf- model en kunstletters. No. 2330
Z.pl. Z.j. In halflinnen gebonden. Hardcover. 16,5 x 25,5 cm. Met 25 bladen. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
MONOTYPE CORPORATION LIMITED, THE - LONDON. - Monotype Composition Faces Caractères Monotypes et labeurs Monotype Textschriften.
London, THE MONOTYPE CORPORATION LIMITED, n.d. 30 x 21 cm. Orig. wrappers (FINE). 48 pages. Text has been taken from the The Chrystal Goblet by Beatrice Warde.
12.00 Euro
MONOTYPE CORPORATION LIMITED, THE - LONDON. - De MONOTYPE zetmachine. De meest veelzijdie en productiefste letterzetmachine.
London, THE MONOTYPE CORPORATION LIMITED, z.j. Oorspronkelijke omslag. Softcover. 28 x 22 cm. Met illustraties in z/w. 28 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Moor, Christiaan de. - 40 x child welfare stamps in The Netherlands.
The Hague, 1969. Netherlands Postal and Communications Service [no. VIII]. Orig. wrappers (partly discolored). With illustrations in color and b/w. 71 pages. near FINE COPY
14.00 Euro
Moor, Christiaan de. - 40 x toeslag.
's-Gravenhage, PTT, 1967. Staatsbedrijf der Posterijen, Telegrafie en Telefonie VIII, 70 pag. Rug verkleurd wel MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Moor, Christiaan de. - Flitsen en kronkels Lampi e Serpeggi 1950 / 1970. Nota introduttiva di Bram Hammacher. Testo di Dino Carlesi. Liriche di Piero Bargagli.
Pisa, Giardini Editori E Stampatori, 1979. 18 x 12 cm. Orig. wrappers. Limited edition of 1000 copies, signed by the author. Text in Italian and Dutch. With illustrations in color and b/w. NEAR FINE COPY
15.00 Euro
Moor, Christiaan de. - Summer stamps of the Netherlands. A brillant mosaic.
The Hague, 1965. Netherlands Postal and Communications Service [no. VII]. Orig. wrappers. With illustrations in color and b/w. 63 pages. near FINE COPY
14.00 Euro
Moran, James. - Stanley Morison 1889 - 1967. The Monotype Recorder volume 43 number 3 Autumn 1968.
London: The Monotype Corporation Limited, 1968. 28 x 21,5 cm. Softcover. With illustrations in color and b/w. 31 pages. FINE COPY
10.00 Euro
Morison, Stanley and Kenneth Day. - The Typographic Book 1450 - 1935. A study of fine typography through five centuries, exhibited in upwards of 350 title and text pages drawn from presses working in the European tradition.
London, Ernst Benn, 1963. First edition. 31,5 x 25 cm. Gilt hardcover with dustjacket. xiii, 98 pages, 377 facsimiles. First edition. [near] FINE COPY
50.00 Euro
Morison, Stanley. - Grondbeginselen der typografie.
Amsterdam. De Buitenkant. 1983. Eerste druk. 14,5 x 10,5 cm. Oorspronkelijke omslag. Tekst(je) op schutblad.
10.00 Euro
Morison, Stanley. - Grondbeginselen der typografie.
Amsterdam. De Buitenkant. 1987. 21,5 x 13,5 cm. Tweede druk (opnieuw gezet). Gebonden. Hardcover. Oplage 500 exemplaren. 87 pag. ALS NIEUW
10.00 Euro
Morison, Stanley. - Stanley Morison en de typografische traditie.
Tentoonstelling Meermanno, den Haag/Albert I, Brussel. 1966. 25,5 x 19 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties. 88 tekstpagina's gevolgd door 78 platen
12.00 Euro
Moulijn, S. - De lithografische prentkunst.
Amsterdam, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur, 1918. 19 x 12,5 cm.In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties. VI, 120 pag.
13.00 Euro
Muir, Percy. - Private Presses.
An adress. A'dam, Gezelschap 'Nonpareil', 1966. 20 x 13 cm Marbled wrappers. Printed for the members only. 32 pag. FINE COPY
15.00 Euro
Museum Plantin - Moretus en het Stedelijk Prentenk - Over letters, boeken en prenten. Didactische brochure.
Antwerpen, 2000. 4to. Oorspronkelijke omslag. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 70 pag. GOED EXEMPLAAR
12.00 Euro
N.B.B., Nederlandsche Boekverkoopersbond. - 1907 - 1947.
Door C.J. Kelk, M. Dijkhoffz, G.J. Blees Kzn. en M.J. Visser. Uitgegeven te 's-Gravenhage in sept. 1947 ter gelegenheid van de herdenking van het veertigjarig bestaan. Met foto's. Oplage 850 exx. 135 pag.
14.00 Euro
N.N. - Een reis in 1895. Met een coda in het Berlijns Museum: een schetsboek van N. N.
Ulvenhout, 1979. Pen en Burijn, Haneboeken 3. Grijs linnen. Oblong. Oplage 200 genummerde exemplaren. - Mooi exemplaar.
15.00 Euro
Nauta, Drukkerij. - Over de omgang met woorden.
Zutphen, Nauta & de auteurs 1990. 24,5 x 21,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. 93 pag. ALS NIEUW
12.00 Euro
Nederlandsche Uitgeversbond. - Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan op 1 december 1930.
Amsterdam, 1930. Linnen (deels verkleurd). Met foto's. VIII, 202 pag.
20.00 Euro
Nerdinger, Eugen / Lisa Beck. - Alphabete und ihre Abwandlungen in Grotesk-, Antiqauschriften und Kursiven für alle Gebiete der Werbung und Gebrauchsgrafik.
München, Callwey, 1965. 26,5 x 41,5 cm, Oblong. Gebunden. Hardcover. 127 Seiten.
25.00 Euro
Noordziek, J.J.F. - Het geschilstuk betrekkeijk de uitvinding der boekdrukkunst, geschiedkundig uiteengezet.
Haarlem, Kruseman, 1848. 23 x 14 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. VIII, 112 pag. Redelijk goed exemplaar.
25.00 Euro
Nypels, Charles. - In memoriam Charles Nypels 1893 - 1952.
Amsterdam, 1953. Folio. Oorspronkelijke omslag , minimaal ongaaf. Typogr. ontwerp S.H. de Roos. Met illustraties in kleur en z/w. 47 pag.
10.00 Euro
- Over de uitvinding van de boekdrukkunst.
Brandt & Proost, n.a.v. vijfhonderd jaar boekdrukkunst. Vertaling van Douglas C. McMurtrie's 'The Book'. Haarlem, Joh. Enschedé en zonen, 1940. Half linnen. 63 pag.
8.00 Euro
Ovink, G. W. u.a. - Von den Möglichkeiten und den Notwendigkeiten künftiger Buchgestaltung. Ein Symposium mit G. W. Ovink, Ludwig Muth, Robert Ranc, Jan Tschichold, Kurt Weidemann, Hans Peter Willberg u. Henri Friedlaender.
Hamburg, Christians Verlag, 1970. 23 x 15 cm. Orig. wrappers (FINE). 0 pages. FINE COPY
10.00 Euro
Ovink, G.W. - Anderhalve eeuw boektypografie. 1815 - 1965. In Amerika, Engeland, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Italië, België en Nederland.
Uitgegeven ter gelegenheid van het hondervijftigjarig bestaan der Drukkerij Thieme Nijmegen, 1965. 23,5 x 16 cm. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. Hardcover. Illustr. 422 pag.
20.00 Euro
Paul, Jean. - Die wunderbare Gesellschaft in der Neujahrsnacht. Mit elf Handätzungen von Wilfried Blecher.
Frankfurt a.M., Verlag Der Goldene Brunnen, 1965. 29,5 x 23 cm. Orig.- Pappband mit Rückenschild. 34 Seiten. Sehr gutes sauberes Exemplar
15.00 Euro
Pohlen, Joep. - Fresh Fonts.
Roermond, Fontana, 2002. 33,5 x 21 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. With illustrations in color and b/w. Met illustraties in kleur en z/w. 240 pag. Text in Dutch and English. AS NEW
35.00 Euro
Poortenaar, Jan. - Coster - Niet Gutenberg.
Naarden, In Den Toren, 1947. 27 x 20 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Illustr. 192 pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Proost & Brandt. - Grafische gegevens verstrekt door P. Proost & Zoon papiergroothandel Amsterdam.
Uitgegeven als gecorrigeerde en volledig bijgewerkte overdruk van prikkels ne. 122 - 10 mei 1949 (Prikkellpaedie). 24 x 16 cm. Geniet, oorspronkelijke omslag. 20 pag. GOED EXEMPLAAR
10.00 Euro
PTT. & Oorthuys, Cas. - 60 Jaar Hoofdbestuur PTT 1893-1953.
Uitgave Hoofdbestuur PTT , 1954. Oblong: 26,5 x 27,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Band deels wat verkleurd. Met vele foto's waaronder ruim 40 foto's van Cas Oorthuys. 321 pag. With a summary in French and English. GOED EXEMPLAAR
40.00 Euro
Purvis, Alston W. Jong, Cees W. de. - Nederlands Grafisch ontwerp. Van de negentiende eeuw tot nu.
Arnhem, Terra Lannoo, 2006. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 399 pag. GOED EXEMPLAAR
20.00 Euro
Purvis, Alston W. - Dutch Graphic Design 1918 -1945.
New York, Van Nostrand Reinhold, 1992. Hardcover. Cloth with dustwrappers. Illustr. in col (circa 80) and b/w (220). 234 pag. FINE COPY .
18.00 Euro
Rattemeyer, Volker; Helms, Dietrich (Hg). & Vordemberge-Gildewart, Friedrich. - Friedrich Vordemberge-Gildewart. Typographie und Werbegestaltung. Typographie kann unter Umständen Kunst sein.
Paperback / Softcover. 29 x 24 cm. 398 Seiten. Mit zahlreichen Abbildungen in Farbe und sw. Wiesbaden, Museum Wiesbaden 1990. Ausstellungskatalog Wiesbaden, Hannover und Zürich. NEUWERTIG
26.00 Euro
Rattemeyer, Volker; Helms, Dietrich (Hg). - Typographie kann unter Umständen Kunst sein . Ring 'neue werbegestalter' Amsterdamer Ausstellung von 1931.
Paperback / Softcover. 29 x 24 cm. 141 Seiten. Mit zahlreichen Abbildungen in Farbe und sw. Wiesbaden Museum Wiesbaden 1990. Ausstellungskatalog Wiesbaden, Hannover und Zürich. NEUWERTIG
20.00 Euro
Riewald, J.G. - Reynier Jansen of Philadelphia, Early American Printer. A Chapter in Seventeenth-Century Nonconformity. (Groningen tudies in English, XI)
Groningen, Wolters-Noordhoff, 1970. 24,5 x 16 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. xiv, 296 pages. Index. Ills. Folding map. Bibliogr. catalogue. (near) FINE COPY
45.00 Euro
Rotterdam (Museum Boymans-van Beuningen) - Piet Zwart en het gezicht van Bruynzeel's potloden industrie
Exh. cat. tent.; Rotterdam (Museum Boymans-van Beuningen) 1983; 16 pp.; exh.cat. with text in Dutch; stapled wrappers [29,5 x 21 cm]. [ With picture ]
14.00 Euro
Ruben, Maria. & Enschedé, Joh. en Zonen. - 't is toch vergeven. Twee brieven van Maria Rubens aan haar man Jan Rubens uit het jaar MDLXXI.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1962. 17 x 10,5 cm. In halfperkament gebonden. Hardcover. 76 pag. FRAAI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Rubi, Christian. - Papierschnitt, Scherenschnitt, Schablonenschnitt. Ein Anleitungsbuch.
Wabern, Büchler-Verlag. 1970. 24 x 15,5 cm. 179 S. Mit Abbildungen in Farbe und sw. Original-Pappband. Hardcover. GUTER ZUSTAND
10.00 Euro
Samenwerkende ontwerpers & Sodedesign Multimedia. - Merk in uitvoering. Identity in progress.
Amsterdam, 2000. Oblong. Small booklet. With illustrations. AS NEW
14.00 Euro
Sandberg, W - Leeuw-Marcar, Ank. - Willem Sandberg. Portret van een kunstenaar.
A'dam, Meulenhoff, 1981. 1ste druk. Paperback. Met vele illustr. 156 pag.
10.00 Euro
Sandberg, W - Leeuw-Marcar, Ank. - Willem Sandberg. Portret van een kunstenaar.
A'dam, Meulenhoff, 1981. 1ste druk. Paperback. Met vele illustr. 156 pag.
10.00 Euro
Sandberg, W. - Experimenta Typografica 4. Homo socialis.
Utrecht, Reflex, 1981. Oorspr.omslag. Gedrukt op diverse soorten papier. [ Met afbeelding ]
15.00 Euro
Sandberg, W. - Handwritten letter to G. v.d. Laan.
Handwritten and signed ('uw sandberg') letter, dated Amsterdam, 17.1.78. Two sheets of his own stationary, 22 x 22 cm. total of 37 lines, written in blue ink. Interesting letter (in Dutch) about a certain 'Elmar', Sandbergs travels, health and living alone without his wife (who died several years earlier).
300.00 Euro
Sandberg, W. - Short handwritten letter to G. van der Laan.
Short, handwritten and signed letter marked 'vertrouwelijk' (confidential), dated 22.5.58. 16,5 x 10,5 cm. 5 lines, written in blue ink. About the "Documentaire Tentoonstelling Vincent van Gogh, shown at the "Stedelijk Museum Amsterdam (may-june 1958). Added: copy of the letter written by Van der Laan to H. Jaffé about this exhibition (a complaint, dated 21.5.58). Both letters are in Dutch. Also added: the catalogue of this exhibition. Interesting item.
120.00 Euro
Sandberg, Willem. - Vijftien tekens door Sandberg. Fifteen signs. by Sandberg.
Hilversum, Steendrukkerij De Jong, 1972. 60 x 42 cm. Portfolio with 14 (of the 15 !) plates in b/w and color + 1 titleleave. Printed in a limited edition at the occasion of the 75th birthday of Sandberg.
75.00 Euro
SCHEFFLER, WALTER & GERTRUD FIEGE. - Buchumschläge 1900-1950. Aus der Sammlung Curt Tillmann. (=Kataloge zu Sonderausstellungen des Schiller-Nationalmuseums. Katalog Nr. 22).
1971. 235 Seiten und 92 Abb. a. Tafeln. 8vo. Original-Kartoniert. GUTER ZUSTAND
15.00 Euro
Schilders, Ed. - In-druk. Van Wiegedruk tot Grafschrift.
Tilburg, Gianotten. 1995. Oblong. 81 pag.Met illustraties. . Spiraalband. In doos (licht ongaaf).
15.00 Euro
Schreuders, Piet & Kenneth Fulton. Avati, James. - The Paperback Art of James Avati.
Rotterdam, 010 Publishers, september 2005. First edition. 28,5 x 22 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. 200 pages. NEW COPY [ Met afbeelding ]
14.00 Euro
Schreuders, Piet & Kenneth Fulton. - The Paperback Art of James Avati.
Rotterdam, 010 Publishers, september 2005. First edition. 28,5 x 22 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color. 200 pages. One corner slightly bumped else NEW COPY
12.00 Euro
Schreuders, Piet. - The book of paperbacks. A visual history of the paperback books.
London, Virgin Books, 1981. Paperback. Softcover. With many illustrations in col and b/w. XI, 258 pag. FINE COPY
13.00 Euro
Schreuders, Piet. - Paperbacks, U.S.A. Een Grafische Geschiedenis, 1939 - 1959. Complete and Unabridged. [ Dutch edition ]
A'dam, Peter Loeb, 1981. Paperback. Softcover. Illustr. in kleur en z/w. 249 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Schreuders, Piet. - De Poezenkrant. No. 25.
Mei, 1979. GOEDE TOESTAND
10.00 Euro
Schreuders, Piet. - De Poezenkrant. No. 27.
Januari 1980. GOEDE TOESTAND
10.00 Euro
Schreuders, Piet. - De Poezenkrant. No. 30.
Herfst, 1982. GOEDE TOESTAND
10.00 Euro
Schreuders, Piet. - De Poezenkrant. No. 31. Speciaal Kerstnummer.
Januari, 1983. GOEDE TOESTAND
10.00 Euro
Schrofer, Jurriaan. - Zienderogen.
Amsterdam, G.J. Thiemefond, 1988. 24 x 19,5 cm. Paperback / Softcover. Richly illustrated in color and b/w. 44 , [4] pag. MOOI EXEMPLAAR
14.00 Euro
Schumacher-Gebler. - Verzeichnis der Monotype Matrizen.
München, [1983]. 30 x 16 cm. Softcover. [20 Seiten]. GUTER ZUSTAND
11.00 Euro
Schwencke, Johan. - Het rijk der grafische kunst.
Amsterdam-Antwerpen. Wereldbibliotheek. 1951. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in z/w. 188 pag.
10.00 Euro
Senefelder, Alois. - Het wezen van den steendruk Naar het Lehrbuch der Lithographie und des Steindruckes van Alois Senefelder. Vertaald door H.C.O. Magel.
Amsterdam, Vereeniging Amsterdamsche Grafische school, 1929. 24 x 16 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Rug verkleurd verder uitstekend. 301 pagina's gevolgd door 20 proefplaten. GOED EXEMPLAAR
22.00 Euro
Sielens, C. - Moderne monogrammen. 32 platen in kleuren met ruim 700 monogrammen, voor schilders, decorateurs, teekenaars, graveurs, etc. Alphabetisch geordend.
Amsterdam, Ahrend, z.j. 31,5 x 24 cm. In kartonnen map, losbladig. KEURIG EXEMPLAAR
44.00 Euro
Sierman, Koosje. - Typo & Type. De mens en zijn karakter.
Amsterdam, De Posthoorn, 1992. 17,5 x 10 cm Cahiersteek. Softcover. Nieuwjaarsgeschenk 1992/93
10.00 Euro
Simon, Oliver. - Introduction to typography.
London, Faber and Faber. 1946. 22 x 14,5 cm. Hardcover (clothbound). Illustrations in colour and bl/white. Glossary and index. 137 pag. Small stamp inside.
10.00 Euro
SM 1961: - Albert Magnus en zijn tijd. Cat. 278.
Zestiende en zeventiende-eeuwse Amsterdamse boekbanden. Orig. wrappers. Typ. Gerda C. van der Laan. 38 pag.
7.00 Euro
SM 1977: - Japanse affiche's van de laatste tien jaar. Cat. 617.
Orig. wrappers. Illustr. Text S. Watano. Typ. Wim Crouwel, Daphne Duijvelshoff. 28 pag.
7.00 Euro
SM 1978: - Poolse affiche's. Cat. 643.
Pamphlet. Illustr. Text Z. Schubert. Typ. Wim Crouwel. 8 pag.
4.00 Euro
Smith, Bryan. (ed.) - Penrose Annual 1975. Volume 68.
The international review of the Graphic Arts. London, Lund Humphries, 1975. Cloth with sl. dam. dustwrappers. Illustr. in col and b/w. and advertisments of all kinds on different kinds of paper.
15.00 Euro
Société des Bibliophiles et Iconophiles de Belgiqu - Reflets de la Bibliophilie en Belgique.
Cat.: Exposition á la Bibliothèque Albert I er 1969. Orig. wrappers. 144 pag. + 37 full-page plates in b/w.
20.00 Euro
Soepnel, Ine. - Festina Lente. Aldus Manutius drukker/uitgever.
Zutphen, Walburg Pers, 1986. Met ills. noten, geraadpl. werken. Gebonden. (t.g.v. 25 jaar De Walburg Pers/ 85 jaar drukkerij De Walburg Pers) . 56 pag. NIEUW EXEMPLAAR
5.00 Euro
- The Spiral Press. An exhibition of selected books and ephemera designed and printed at The Spiral Press in New York from 1926 to 1968.
Brussels/The Hague, 1968. Orig. wrappers. Illustrations. Limited to 1000 copies. 38 pag.
9.00 Euro
Drukkerij Mart Spruijt. - Kalender '80. Merken.
16.00 Euro
Drukkerij Mart Spruijt. - Kalender '81 - '82.
Kalender over gebruiksaanwijzingen en instruktieve illustraties samengesteld door Paul Mijksenaar.
16.00 Euro
Drukkerij Mart Spruijt. - Kalender '91 - '92.
Grensoverschrijdingen/Trans-border design. Ontwerpmarianne Vos/Jan Paul de Vries. Vele mederwerkers (tekst en fotografie). 48 x 24 cm. In de originele verzendverpakking.
20.00 Euro
Drukkerij Mart Spruijt. - Kalender '91 - '92. Grensoverschrijdingen/Trans-border design.
Ontwerp Marianne Vos/Jan Paul de Vries. Vele mederwerkers (tekst en fotografie). 48 x 34 cm. Met spiraalbinding.
17.00 Euro
Spruijt.Drukkerij Mart & Dijkstra, Rineke. - Kalender '93 - '94. Fascinatie.
Ontwerp André Toet/Paul Chessell (calligrafie). Vele mederwerkers (fotografie o.a. Rineke Dijkstra en Ad Nuis). In de originele verzendverpakking. - Fraai.
16.00 Euro
Staatliche Ingenieurschule für Druck. - Gestalt und Ausdruck der Antiqua. [Jahresgabe für 1970]
Stuttgart, 1970. 28,5 x 21,5 cm. Original - Leinen mit Cellophan-Schutzumschlag. 110 Seiten. NEUWERTIG
10.00 Euro
Stempel, D. - Ausgewählte Druckschriften der D. Stempel AG.
Frankfurt Stempel Ag, o.Jahr (ca 1950). 231 x 12 cm. 24 Seiten. Original-broschur. SEHR GUTES EXEMPLAR
10.00 Euro
Stempel, D. - Die Schrift im Buch. Aldus-Buchschrift und Palatino in ihrer Verwendung im Werksatz.
Frankfurt am Main Schriftgiesserei D. Stempel AG (1957). 21 x 12 cm. Broschiert. Mit vielen Schriftbeispielen
10.00 Euro
Stockum Jr., W. van. - La Librairie, l'Imprimerie et la Presse en Hollande à travers quatre siècles. Documents pour servir à l'Histoire de leurs Relations Internationales. Publié à l'occasion de la VIIe Session du Congrès International des Editeurs à Amsterdam.
La Haye, 1910. 36,5 x 28 cm. Hardcover. Calf (spine dam.). With 218 facsimiles.
50.00 Euro
Struik, A.S.A. en Tanja de Boer. - Machinaal en mooi. Industriële boekbanden uit de collectie Struik.
Den Haag, Museum van het boek /Museum Meermanno Westreenianum, 1999. 22 x 12 cm. Oorspronkelijke omslag. Met illustraties in kleur. 40 pag.
10.00 Euro
Studio, The. - The Studio. Special Winter-Number 1899-1900. Modern Bookbindings and their Designers.
The Studio, London, 1899. 30 x 21,5 cm. Orig. wrappers (spine and backcover damaged). With illustrations in color and b/w. 82 pages.
20.00 Euro
Studiozetterij Eduard Bos. & Bos Joahn Th. - 758 Bodytypes Volume 1 A t/m F Volume 2 G t/m Z. [ Two Volumes ] [ Body Types]
Studiozetterij Eduard Bos, 1981. In zwart linnen gebonden. Hardcover. 30 x 22 cm. Twee delen: XVI, 752 en 784 pag. FRAAIE SET ALS NIEUW
60.00 Euro
Studiozetterij Eduard Bos. - De Grote letterproef. Deel 1: Faces Body. Letterproef van Studiozetterij Eduard Bos.
Amsterdam Rotterdam Eindhoven, z.j. 30,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 398 pag. Genummerd exemplaar. MOOI EXEMPLAAR
23.00 Euro
Studiozetterij Eduard Bos. - De Grote letterproef. Deel 2 : Headline Faces. Letterproef van Studiozetterij Eduard Bos.
Amsterdam Rotterdam Eindhoven, z.j. 30,5 x 21 cm. Paperback / Softcover. 398 pag. Genummerd exemplaar. Omslag wat gevlekt toch goed EXEMPLAAR
23.00 Euro
Studiozetterij Eduard Bos. - Letterproef. Diatype / Diatronic / Headline. Studiozetterij Eduard Bos.
Amsterdam Rotterdam Eindhoven, z.j. 30,5 x 21,5 cm. Paperback / Softcover. 399 pag. MOOI EXEMPLAAR
15.00 Euro
Sutton, James and Alan Bartram. - Typefaces for Books.
New York, New Amsterdam Books 1990. First edition. 4to. 27,5 x 27 cm. Hardcover with dustjacket. Cloth with dustjacket (FINE/FINE). 288 pages. ; 50 plates of pages fom books and over 100 type specimens. NEW COPY
20.00 Euro
Tampon, De. & School voor de Grafische Vakken, Utrecht. - De Tampon. Derde Jaargang. Orgaan voor leerlingen en oud-leerlingen der School voor de Grafische Vakken, Utrecht.
Utrecht, 1922 - 1923. 25,5 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslagen. Met illustraties in kleur en z/w. Aanwezig: Nr. 1 - 3 [ een aantal ingeplakte bijlagen in dit nummer ontbreekt], 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 en 12. Alle nummer dus aanwezig in fatsoenlijke staat. In totaal 196 pag.
40.00 Euro
Tampon, De. & School voor de Grafische Vakken, Utrecht. - De Tampon. Negentiende [19e] Jaargang. Orgaan voor leerlingen en oud-leerlingen der School voor de Grafische Vakken, Utrecht.
Utrecht, 1938 - 1939. 25,5 x 18 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w. Aan de randen wat gevlekt, niet in de tekst. In totaal 184 pag.
30.00 Euro
Tampon, De. & School voor de Grafische Vakken, Utrecht. - De Tampon. Vierde Jaargang. Orgaan voor leerlingen en oud-leerlingen der School voor de Grafische Vakken, Utrecht.
Utrecht, 1923 - 1924. 25,5 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslagen. Met illustraties in kleur en z/w., waaronder vele ingeplakte platen. Aanwezig: Nr. 1 - 3 (Kerstnummer 1923) , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 en 12. Alle nummer dus aanwezig in fatsoenlijke staat. In totaal 280 pag.
60.00 Euro
Tampon, De. & School voor de Grafische Vakken, Utrecht. - De Tampon. Vijfde Jaargang. Orgaan voor leerlingen en oud-leerlingen der School voor de Grafische Vakken, Utrecht.
Utrecht, 1924 - 1925. 25,5 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslagen. Met illustraties in kleur en z/w., waaronder vele ingeplakte platen. Aanwezig: Nr. 1 - 3 (Kerstnummer 1924) , 4 (een bijlage ontbreekt), 5 (een bijlage ontbreekt), 6 (een bijlage ontbreekt), 7 (een bijlage ontbreekt), 8 (een bijlage ontbreekt), 9, 10 (een bijlage ontbreekt), 11(een bijlage ontbreekt) en 12 (een bijlage ontbreekt). De ontbrekende bijlagen zijn die van Jan Kraan. Alle nummer dus aanwezig; in fatsoenlijke staat. In totaal 280 pag.
50.00 Euro
Tampon, De. & School voor de Grafische Vakken, Utrecht. - De Tampon. Zesde Jaargang. Orgaan voor leerlingen en oud-leerlingen der School voor de Grafische Vakken, Utrecht.
Utrecht, 1925 - 1926. 25,5 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslagen. Met illustraties in kleur en z/w., waaronder vele ingeplakte platen. Aanwezig: Nr. 1 - 3 (Kerstnummer 1925) , 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11 en 12. Alle nummer dus aanwezig; in fatsoenlijke staat. In totaal 212 pag.
60.00 Euro
Tampon, De. & School voor de Grafische Vakken, Utrecht. - De Tampon.Tweede Jaargang. Orgaan voor leerlingen en oud-leerlingen der School voor de Grafische Vakken, Utrecht.
Utrecht, 1921 - 1922. Tweede jaargang. 25,5 x 18 cm. Geniet, oorspronkelijke omslagen. Met illustraties in kleur en z/w. Aanwezig: Nr. 1 (rug los)', 2 , 4-6 [rug wat ongaaf], 7-8, 9 - 10, 11, en 12. Ontbrekend dus nummer 3.
40.00 Euro
Thieme - Noordzij, Gerrit. - Zetten bij Thieme, Nijmegen.
Nijmegen, Thieme, 1990. 19,5 x 11,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 104 pag. MOOI EXEMPLAAR
10.00 Euro
Thireau, Maurice. - Modern Typography Etude artistique educative, pratique pour imprimeurs, typographes deiteurs, publicitaries dessinateurs, etc ...
Paris, Au Bureau de l'edition. 24,5 x 19,5 cm. Orig. wrappers. 138 pages. With illustrations. Text in French.Very good copy.
19.00 Euro
Thompson, Tommy. - The ABC of Our Alphabet.
London, Studio, 1945. Reprinted. 25,5 x 19 cm. Hardcover (clothbound) with dustjacket. Richly illustrated in color and b/w. 64 pages. NICE COPY
10.00 Euro
De Toegepaste Kunsten in Nederland. - Het schoone boek.
Een reeks monografieën over hedendaagsche sier-en nijverheidskunst. Door A.A.M. Stols. Rott., W.L. & J.Brusse, 1935. 1ste druk. Oorspr.omslag (licht ongaaf). Met 50 afbeeldingen. Met advert. 104 pag.
15.00 Euro
Treebus, K.F. - Tekstwijzer. Een gids voor het grafisch verwerken van tekst.
's-Gravenhage, SDU, 1982. 26,5 x 20,5 cm. Groot formaat paperback. Met illustraties. XIII, 270 pag.
10.00 Euro
Treebus, Karel F. - Symbolenwijzer. Een praktische gids voor gedrukte tekens en symbolen.
Amsterdam University Press, 2007. 24,5 x 17,5 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in z/w. 458 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]
12.00 Euro
Tschichold, Jan. - Twee opstellen over typografie.
17,5 x 10 cm. Cahiersteek. Softcover. Overgenomen uit "Jan Tschichold, opstellen over typografie". Aangeboden ter gelegenheid van de jaarwisseling 1989-1990 door Adriaan de Jonge/De Posthoorn. Gedrukt door Drukkerij Grafax en gebonden door Binderij Phoenix te Amsterdam, in een oplage van 100 exemplaren. 14 pag. KEURIG EXEMPLAAR
18.00 Euro
Typography. - Typography 22 . The Annual of Type Directors Club.
New York, HBI, 2001. 4to (28 x 21 cm). Hardbound with dustjacket. More than 500 full-color illustrations. 300 pages. NEW.
15.00 Euro
Unterkircher, F. - Handschriften en gedrukte werken over de geschiedenis van de Nederlanden 1475-1600. De Nationale Bibliotheek van Oostenrijk. Catalogus 9. 5/5 - 8/7, 1962.
Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert-I 1962. Oorspronkelijke omslag. Naam op schutblad. XIV, 103 pag.+ 4 pag.kleurenills.+ 66 pag.ills.zw/w.
20.00 Euro
N.V. Gemeenschappelijk Bezit V.R.G.-papier. - Het staat op papier.
Vijftig jaar VRG. Wormerveer, Meijer, 1967. Linnen met stofomslag. 82 pag.
9.00 Euro
van Boekhoven - Bosch, grafische industrie. - Letterproef. Linotron 606 / System V
Utrecht, 1980 - 1981. 31 x 22,5 cm. Plastic binder ( + ruler) with 14 volumes (softcovers) with specimens of Aldus, Baskerville, Bauer Bodoni, Bembo, Century Schoolbook, Excelsior, Garamond, Helvetica, Helvetica smal, Memphis, Sabon, Times, Univers and Systeembeschrijving. Text in Dutch.
50.00 Euro
Van Gelder Papier. - Grote doe-kalender 1973.
53 x 40 cm. Een klein puzzelstukje van het februari blad ontbreekt. MOOI EXEMPLAAR
35.00 Euro
VANK - Vakgroep voor drukkunst, bindkunst en leerbewerking. - Attentie in druk. 1940.
Amsterdam, 1940. 27 x 20 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. 86 pag.
15.00 Euro
Vanstiphout, Herman. - Eduba. Schrijven en lezen in Sumer. Hoe leerde men schrijven en lezen in het Oude Babylonië. Een bloemlezing van literaire teksten uit de scholen van Sumer.
Amsterdam, SUN, 2004. Paperback. 295 pag. NIEUW EXEMPLAAR
12.00 Euro
Vanstiphout, Herman. - Eduba. Schrijven en lezen in Sumer. Hoe leerde men schrijven en lezen in het Oude Babylonië. Een bloemlezing van literaire teksten uit de scholen van Sumer.
Amsterdam, SUN, 2004. Paperback. 295 pag. NIEUW EXEMPLAAR
11.00 Euro
Verschaffel, Tom. - Beeld en geschiedenis. Het Belgische en Vlaamse verleden in de romantische boekillustraties.
Turnhout. Brepols. 1987. Linnen met stofomslag. Met foto's. 223 pag.
12.00 Euro
Vervliet, Hendrik D.L. - Post-incunabula en hun uitgevers in de Lage Landen / Post-incunabula en their publishers in the Low Countries.
A selection based on Wouter Nijhoff's L'Art typograhique published in commemoration of the 125th anniversary of Martinus Nijhof on January 1, 1978. Text in Dutch and English. The Hague/Boston/London, M.Nijhoff, 1978. Describes 97 books, each with a full page illustration. Cloth. XIII + 205 pag. * Fine copy.
13.00 Euro
Vervliet, Hendrik D.L. - Post-incunabula en hun uitgevers in de Lage Landen / Post-incunabula en their publishers in the Low Countries.
A selection based on Wouter Nijhoff's L'Art typograhique published Text in Dutch and English. The Hague/Boston/London, M.Nijhoff, 1979. Describes 97 books, each with a full page illustration. 27 x 20 cm. Paperback / Softcover. XIII + 205 pag.1
10.00 Euro
Verzijl, J.H.W. - Human Rights in Historical Perspective.
Haarlem, Joh. Enschedé, 1958. 20,5 x 13,5 cm. Hardcover (gilt clothbound). 115 pages. With portraits by S.L. Hartz. NEAR FINE COPY
10.00 Euro
Vondel, Joost van den. - Aenleidinge ter Nederduitsche dichtkunste.
Maastr., A.A.M. Stols, 1947. Tweede druk. Oplage 600 exx. Karton. 18 pag. - Van Dijk 794. * Eerste uitgave van A.A.M. Stols.
12.00 Euro
VRI. Bulthuis, Peter. - VRI vorm nieuwe vorm. Nummer vier.
Voorburg, VRI, z.j. 4to. Mapje met losse bladen.
15.00 Euro
Warde, Beatrice. - A distinguished visitor. Discusses English book printing.
Amsterdam: Drukwerk in de Marge, 1992. 17 x 11 pag. 8 pag. Oorspronkelijke omslag. Bevat: Interview met Jan van Krimpen uit 1929.
10.00 Euro
Weebers, Dick (samenstelling & Numaga. - 29 x NUMAGA.
Nijmegen, Drukkerij Thime, z.j. 34 x 24,5 cm. Paperback / Softcover. Oplage 1000 genummerde exemplaren (no. 682). Met illustraties in kleur en z/w.
20.00 Euro
Werkman, H.N. - Jan Martinet., Sandberg, W. & SM 1963: - Hot printing. Catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk, litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman.
Bewerkt door J. Martinet, inleiding van W. Sandberg. Paperback / Softcover.Met illustraties in kleur en z/w. 26 x 20,5 cm. XX, 218 pag. Uitgave (1963) van de H.N. Werkman-stichting i.s.m Stedelijk Museum Amsterdam. Text in Dutch. KEURIG EXEMPLAAR
120.00 Euro
Werkman, H.N. - Jan Martinet., Sandberg, W. & SM 1963: - Hot printing. Catalogus van druksels en voorlopige catalogi van gebruiksdrukwerk, litho's, etsen, houtsneden, tiksels en schilderijen van Hendrik Nicolaas Werkman.
Bewerkt door J. Martinet, inleiding van W. Sandberg. Paperback / Softcover.Met illustraties in kleur en z/w. 26 x 20,5 cm. XX, 218 pag. Uitgave (1963) van de H.N. Werkman-stichting i.s.m Stedelijk Museum Amsterdam. Text in Dutch. MOOI EXEMPLAAR
125.00 Euro
Werkman, H.N. - Land-Volk-Zeit-Kunst.
Utrecht, Reflex, 1980. Oorspr. omslag. 8 pag. *Facsimile van tekstkatern Catalogus De Ploeg 1927. - Oplage: 500 exemplaren gedrukt in rood en zwart.
14.00 Euro
Wescher, Herta. - Die Geschichte der Collage. Vom Kubismus bis zur Gegenwart.
Gekürzte und aktualisierte Sonderausgabe der 1968 erschienenen Originalausgabe. Köln. M. DuMont Schauberg. 1974. 20,5 x 15 cm. Klappenbroschur mit 393 Seiten. Zahlreiche S/W- und Farbabbildungen. SEHR GUTES EXEMPLAR
14.00 Euro
Westzaan, Vincent - De Posthoorn. - Honderdeneen regels voor boekverzorging.
Amsterdam, de Posthoorn, 1990. 17,5 x 10. Cahiersteek. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Nieuwjaarsgeschenk 1990/1991. 22 pag. KEURIG EXEMPLAAR.
10.00 Euro
Wieringa, W.J. - Ten dienste van bedrijf en gemeenschap.
Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen met stofomslag. Illustr. 354 pag.
11.00 Euro
Wieringa, W.J. - Ten dienste van bedrijf en gemeenschap.
Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie Door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen. Illustr. 354 pag.
10.00 Euro
Wieringa, W.J. - Ten dienste van bedrijf en gemeenschap.
Vijftig jaar boekdrukkersorganisatie door Dr. W.J. Wieringa. A'dam, 1959. Linnen. Illustr. 354 pag.
10.00 Euro
N.V. Uitgevers-Maatschappij W.E.J. Tjeenk Willink, 1838-1963. - Een bundel gedachten.
Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, 1963. Linnen met stofomslag. 176 pag.
6.00 Euro
Winkler, T.T. - Geïllustreerd handwoordenboek voor de grafische vakken.
Baarn, Hollandia, z.j. Tweede, vermeerderde druk. in linnen gebonden. 330 pag. MOOI EXEMPLAAR
12.00 Euro
Witte, Aldert. - Letterproef Geuze & Co's drukkerij Dordrecht.
Dordrecht, 1970. 24 x 26 cm. Gebonden. Hardcover. 141 pag. GOED EXEMPLAAR
15.00 Euro
Witterholt, Madelon. - De Verloren Jaren. Persoonlijke Visies op De Best Verzorgde Boeken 1971 tot en met 1985.
Zutphen, Walburg Pers, 1991. Paperback. Met illustraties. 288 pag. « Als nieuw »
8.00 Euro
Wolf, Hans Jürgen. - Geschichte der Druckpressen. Ein illustriertes Handbuch mit einer ausführlichen Zeittafel.
Frankf., Interprint, 1974. 25,5 x 18,5 cm. Gebunden mit Schutzumschlag. Hardcover. 336 Seiten. Mit Abbildungen in Farbe und sw. GUTER ZUSTAND
13.00 Euro
Wolff, Andreas. - Een boekverkoper in St. Petersburg omstreeks 1860 over mijn grootvader. Ingeleid en vertaald door W.A. Meeuws
Oxford, Mouette Press, 1969. 22 x 14 cm. 20pp. Illus. in b/w & with a woodcut by Hans H. Heidenheimm. Softcover. Printed in 376 numbered copies; this is number 132. Text in Dutch. FINE COPY
10.00 Euro
Zoete, Johan de. ; Versteeg, Martien. - Koppermaandagprenten. Verkenning van een Nederlands grafische traditie. Copper Monday Prints. Observations on a Dutch printing tradition. De Luxe Edition : hardbound in CALF with cloth slipcase.
Text in Dutch and English. 's-Gravenhage, SDU/ Gary Swartz, 1991. Folio. Orig. CALF (FINE) in cloth slipcase (FINE). 1500 numbered copies printed. This is No. 98. With 165 col. plates. 255 pag. AS NEW
140.00 Euro
Terug naar Homepage
© 2008 FM-internet design