VERTAALDE LITERATUUR


Terug naar Homepage

Bakoenin, M.  - Bakoenin's Biecht.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.36. 239 pag. GOED EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Barbusse, Henri.  - Hartsgeheimen. Vertaald door Andries de Rosa. Met 24 houtsneden van Frans Masereel.
Amsterdam, Querido, 1922. Rood verguld linnen. (VI), 84 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Barnard, Benno.  - Uitgesteld paradijs.
A'dam, Arbeiderspers, 1988. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr. 132. 230 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Behan, Brenda.  - Bekentenissen van een Ierse rebel.
A'dam, Arbeiderspers, 1970. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.14. 286 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Bellow, Saul  - Herzog. [Vertaald door Mischa de Vreede]
Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Zevende druk. Gebonden. Hardcover. 495 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Boccaccio, Giovanni.  - Decamerone. Vertaald door Frans Denissen, met aantekeningen en een nawoord van René van Stipriaan.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 2003. 24,5 x 17,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. In cassette. Met leeslint. Met illustraties in kleur. 829 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

36.00 Euro

Bestellen/Order
Brooke, Jocelyn.  - Het teken van een getrokken zwaard. Vertaald uit het Engels door Martha Heesen en van een nawoord voorzien door Hans W. Bakx.
Amsterdam, Coppens & Frenks, Uitgevers, 1995. Linnen met stofomslag. 185 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Béalu, Marcel.  - Onpersoonlijk avontuur.
Amsterdam, Coppens & Frenks, Uitgevers, 1994. Linnen met stofomslag. 93 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Bédier, Joseph.  - De roman van Tristan en Isolde.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1955. Derde druk. 24,5 x 17 cm. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Oplage 250 genummerde exemplaren. 123 pag. Met ex libris voorin.  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Böll, Heinrich.  - Brieven uit de oorlog 1939-1945.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 2007. 2 x 14 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 358 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Cabrera Infante, Guillermo  - Drie trieste tijgers.
Amsterdam, Ambo, 2002. Gebonden met stofomslag. 447 pag. ALS NIEUW  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Casanova Giacomo.  - Het keerpunt. Memoires deel 9. Integrale editie. Vertaald door Theo Kars.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 1998. Paperback. 422 pag. ALS NIEUW  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Casanova Giacomo.  - Memoires. Venetiaanse jaren 1753 - 1756.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1971. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 19. 326 pag. Rug licht verkleurd. Scheef gelezen exemplaar. Redelijk exemplaar  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Cervantes Saavedra, Miguel de.  - De vernuftige edelman Don Quichot van La Mancha. Met alle prenten van Gustave Dore. Vertaald door Barber van de Pol.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 1997. Linnen met stofomslag. Twee delen in totaal 1206 pag. ALS NIEUW  

70.00 Euro

Bestellen/Order
Cervantes. ; Hahn, Albert Jr.  - De avonturen van Don Quichote. Opnieuw bewerkt en ingeleid door René de Clercq. Platen van Albert Hahn Jr.
Zeist, De torentrans, 1930. 28 x 21 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 527 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Clercq, René de.  - De historie van Doctor Johannes Faustus die een uitneemende grooten tooveraar en zwarte konstenaar was, van zijn duivelsche verschrijvinge, van zijn onchristelijk leven, wonderlijke avontuuren, en van zijn schrikkelijk en gruwelijk einde en afscheid.
Zeist, De Torentrans, 1931. 28 x 21 cm. Versierd linnen. 156 pag. Met platen van A. Hahn Jr. KEURIG EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Conrad, Joseph. Buddingh', C.  - De geheime deelgenoot. Vertaald door C. Buddingh'.
Amsterdam, Aalders & Knuttel, 1988. Oorspronkelijke omslag. Oplage 550 genummerde exemplaren. 53 pag. ALS NIEUW 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Custine, Astolphe Marquis de.  - Brieven uit Rusland. Met een inleiding van Karel van het Reve.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.48. 355 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Céline. Cicero & Zinloos (Kees Streefkerk & Lodewijk de Gr  - Reis naar het einde van de nacht. De reis als illustratieve en grafische werkplaats voor Cicero & Zinloos.
Diemen - Amstelveen 2000. Oblong; 3o x 42 cm. Ringband map. Met allerlei bijlagen en druksels (nog niet ingeplakt). Oplage 40 (pff) exemplaren voor familie, vrienden en bekenden. Genummerd en gesigneerd door Streefkerk en De Groot. MOOI EXEMPLAAR  

125.00 Euro

Bestellen/Order
Dante Alighieri.  - Dante's Goddelijke Komedie, vertaald door P.Fr.C. Kops, O.F.M. [Deel:] Het vagevuur.
Utrecht, De Torentrans, z.j. 27 x 20 cm. In verguld halfleer gebonden. Hardcover. 285 pag. GOED EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Dickens, Charles.  - De Pickwick-Club. Uit het Engelsch door W.J.A. Roldanus Jr. Met 20 platen in kleuren van Frank Reynolds.
Rijswijk, Blankwaardt & Schoonhoven, z.j. [circa 1925]. 30 x 22 cm. In linnen gebonden. Hardcover. Kleurprent op voorkant licht geschaafd. VII, 484 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Dostojevskaja, A.G.  - Herinneringen.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1975. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr.33. 407 pag. Rug verkleurd.GOED EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Eliot, George.  - De molen aan de Floss.
Amsterdam, Bert Bakker, 2003. Tweede herziene druk. Gebonden. Hardcover. 615 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Flammarion, Camille.  - Stella. Vertaald door H.M. Leopold.
Zutphen, Thieme, 1925. Linnen. Met foto's. VIII, 403 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Flaubert, Gustave.  - De legende van Sint Julianus den offervaardige..
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1934. Met achttien houtsneden, getekende tekst gedrukt op Oud-Hollands papier. Halflinnen. Folio. 46 pag. Vertaald, verlucht en uitgeschreven door Jan Poortenaar. Redelijk exemplaar. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Fontaine, La  - De verhalen van La Fontaine.
Vertaald door Jan van den Berg. Leuven, Davidfonds/Clauwaert, 1996. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 405 pag. - Nieuw.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Fontaine, La  - De verhalen van La Fontaine.
Vertaald door Jan van den Berg. Leuven, Davidfonds/Clauwaert, 1996. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 405 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Fontaine, La  - De verhalen van La Fontaine.
Vertaald door Jan van den Berg. Leuven, Davidfonds/Clauwaert, 1996. Linnen met stofomslag. Met illustraties. 405 pag. ALS NIEUW  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Green, Julien.  - Journaal 1926 -1945.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1977. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.42. 295 pag. MOOI EXEMPLAAR 

17.00 Euro

Bestellen/Order
Green, Julien.  - Journaal 1946 - 1976.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1980. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.69. 304 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Greene, Graham.  - The Third Man (De derde Man); The Fallen Idol (Een King klaagt aan).
Amsterdam, Contact, 1950. 20 x 13 cm. In halflinnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Met 16 filmfoto's. 156 pag. GOED EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Grimmelshausen, Christoffel von.  - De avonturen van Simplicissimus.
Amsterdam, Ambo-olympus, 2002. Tweede druk. Paperback. 511 pag.  

11.00 Euro

Bestellen/Order
Grimmelshausen, Christoffel von.  - De avonturen van Simplicissimus.
Amsterdam, Ambo-olympus, 2002. Tweede druk. Paperback. 511 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Grosz, George.  - Een klein ja, een groot nee. Herinneringen. Vertaald door Hans Hom.
A'dam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 49. 372 pag. Minimale leesvouw & verkleuring. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

25.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Hebbel, Friedrich.  - Een blinde bij zonsopgang. Bladen uit een dagboek
Amsterdam, Arbeiderspers, 1995. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 198. 341 pag. NIEUW EXEMPLAAR (nog niet uitgepakt).  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Joyce, James. ; Vandenbergh, John.  - Ulysses + Aantekeningen bij James Joyce's Ulysses. In cassette.
Amsterdam, de Bezige Bij, 1982. Achtste druk in een oplage van 1000 exemplaren. In linnen gebonden met stofomslagen. Hardcovers. 2 delen in originele cassette. 880 + 226 pag. FRAAIE SET  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Kafka, Franz.  - Verzameld werk.
Amsterdam, Querido, 1980. In linnen gebonden met (licht verkleurde & gevlekte )stofomslag. 996 pag.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Kafka, Franz.  - Verzameld werk.
Amsterdam, Querido, 1982. Vijfde druk. In linnen gebonden met licht ongave stofomslag. 1072 pag.  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Kafka, Franz.  - Verzameld werk.
Amsterdam, Querido, 1983. Zesde druk. In geel linnen gebonden. 996 pag.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Kooten, Kees van.  - Mijn plezierbrevier. De natuurleukste korte verhalen volgens mij. MET CD (MP 3).
Amsterdam : De Harmonie / Antwerpen : Manteau, 2006. Derde druk. In linnen gebonden. Softcover. Met leeslint. 479 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Lamster, Mark.  - De meester van de schaduw. Peter Paul Rubens, geheim agent.
Amsterdam, Bezige Bij, 2009. Paperback / Softcover. 349 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Langeveld, Arthur & Madeleine Mes. & Samenstellinge en vertaling.  - Moderne Russische verhalen. [ISBN 9789045007205}
Atlas, 2009. 22 x 14 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 656 pag. NIEUW EXEMPLAAR nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Lautréamont, Graaf de.  - De zangen van Malodor. Vertaald door C.N. Lijsen.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 1992. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 224 pag. MOOI EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Lichtzinnige herinneringen. Le petit ami - Le petit ouvrage inachevé.
A'dam, Arbeiderspers, 1969. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.12. 207 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Leopardi, Giacomo.  - Gedachten.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 39. 150 pag. Lichte verkleuring rug. UITSTEKEND EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Louÿs, Pierre.  - De avonturen van koning Pausolus.
's-Hertogenbosch. Voltaire. 2000. Gebonden met stofomslag. Met illustraties van Peter van Hugten. 269 pag. NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Lichtzinnige herinneringen. Le petit ami - Le petit ouvrage inachevé.
A'dam, Arbeiderspers, 1969. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.12. 207 pag. Naam op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Literair dagboek 1893 - 1921.
A'dam, Arbeiderspers, 1989. Tweede druk. Paperback. Privé-domein Nr.20. 216 pag. - In nieuw staat. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Literair dagboek 1893 - 1921.
A'dam, Arbeiderspers, 1972. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr.20. Onafgesneden. 216 pag. GOED EXEMPLAAR  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Léautaud, Paul.  - Particulier dagboek 1917 - 1924.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr.8. Lichte leesvouwtjes. 260 pag. GOED EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Mallea, Eduardo.  - Al het groen zal vergaan. Roman. Vertaald uit het Spaans en van een nawoord voorzien door Arie van der Wal.
Amsterdam, Coppens & Frenks, Uitgevers, 1996. Linnen met stofomslag. 214 pag. « NIEUW » 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Masson, Loys.  - De schildpadden. Vertaling en van een nawoord voorzien door Jeanne Holierhoek.
Amsterdam, Coppens & Frenks, Uitgevers, 1996. Linnen met stofomslag. 234 pag. « NIEUW » 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Mc Carthy, Mary.  - Herinneringen aan mijn roomse jeugd.
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1966. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 1. 243 pag. Rug verbruind, enigszins schuin gelezen toch redelijk exemplaar.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Michener, James  - Antillen.
Amsterdam, Van Holkema & Warendorf. 1989. 828 pag.Gebonden met stofomslag. ALS NIEUW  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Miller, Henry.  - Glimlachend aan de voet van de ladder.
's-Gravenhage, Boucher, 1959. Linnen met stofomslag. 48 pag. ALS NIEUW 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Milward, Richard.  - Liefdeslied in tien verdiepingen - [ isbn 9789041414694 ]
Amsterdam, Anthos, 2009. Paperback / Softcover. 18 x 14 cm. 304 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Modiano, Patrick. ; Berl, Emmanuel.  - Verhoor Patrick Modiano interviewt Emmanuel Berl.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1982. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 68. 247 pag. GOED EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Multatuli.  - Liefdesbrieven.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1979. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 54. 317 pag. Rug minimaal verkleurd. KEURIG EXEMPLAAR  

18.00 Euro

Bestellen/Order
Nabokov, Vladimir.  - Het origineel van Laura. [Doodgaan is leuk]. Vertaald door Rien Verhoef.
Amsterdam, Bezige Bij, 2009. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 277 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Nabokov, Vladimir.  - Een Russische schoonheid. Verzamelde verhalen I en II. In cassette.
Amsterdam, Bezige Bij, 2003. 2 paperbacks in de originele cassette. 425 en 478 pag. NIEUW EXEMPLAREN. Nog verpakt in folie.  

22.00 Euro

Bestellen/Order
Olivier, Rolin.  - De uitvinding van de wereld. ISBN 9789074328845
Utrecht, Ijzer, 2007. Tweede druk. Paperback / Softcover. 509 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Paustovskij, Konstantin.  - Onrustige jeugd. Prelude op de Russische revolutie.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 32. 293 pag. MOOI EXEMPLAAR  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Paustovskij, Konstantin.  - Onrustige jeugd. Prelude op de Russische revolutie.
Prelude op de Russische revolutie. Vertaling Wim Hartog. A'dam, Arbeiderspers, 1986. Derde druk. Paperback. Privé-domein Nr. 32. 293 pag. 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Paustovskij, Konstantin.  - Verre jaren. Herinneringen aan het tsaristische Rusland.
A'dam, Arbeiderspers, 1970. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 16. 332 pag. Scheef gelezen exemplaar.  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Peereboom, J.J.  - Ik ben niets veranderd. Journalen.
A'dam, Arbeiderspers, 1978. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 45. 169 pag.Scheef gelezen exemplaar. Redelijk goed exemplaar.  

10.00 Euro

Bestellen/Order
Ponte, Lorenzo da.  - Herinneringen.
Amsterdam, Meulenhoff, 1998. Linnen met stofomslag. 528 pag. Naam op schutblad. MOOI EXEMPLAAR  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Power, Arthur.  - Gesprekken met James Joyce.
Amsterdam, Arbeiderspers, 1976. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 35. 146 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

14.00 Euro

Bestellen/Order
PROKOSCH, FREDERIC.  - Negen dagen naar Mukalla.
Amsterdam, Coppens & Frenks, 1994. In linnen gebonden met stofomslag (rug licht verschoten). 246 pag. GOED EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
PROKOSCH, FREDERIC.  - Storm en echo.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 2002. Paperback. 288 pag. 2e druk. NIEUW. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Proust, Marcel.  - Brieven 1885 - 1906.
Gekozen, vertaald en van een nawoord voorzien door Joyce & Co. A'dam, Arbeiderspers, 1985. 1ste druk. Paperback. Privé-domein Nr.105. Met foto's. 420 pag. Rug minimaal verkleurd. datum op schutblad. KEURIG EXEMPLAAR  

35.00 Euro

Bestellen/Order
Rentes de Carvalho, J.  - Ernestina.
Vertaald door Harrie Lemmens. Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 1998. Paperback. 318 pag.  

5.00 Euro

Bestellen/Order
Rufin, Jean-Christophe.  - De Abessijn. Relaas van de buitengewone reizen van Jean-Baptiste Poncet, gezant van de negus bij Zijne Majesteit Lodewijk XIV.
Amsterdam/Antwerpen, Atlas, 1999. Paperback. 11 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Rufin, Jean-Christophe.  - Braziliaans rood.
Amsterdam & Antwerpen, Atlas, 2003. Paperback. Softcover. 412 pag. MOOI EXEMPLAAR 

11.00 Euro

Bestellen/Order
Sachs, Maurice.  - Heksensabbat.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 7. 304 pag. GOED EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Sachs, Maurice.  - Heksensabbat.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 7. 304 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Sachs, Maurice.  - Heksensabbat.
A'dam, Arbeiderspers, 1967. 1ste druk. Paperback. Onafgesneden. Privé-domein Nr. 7. 304 pag. GOED EXEMPLAAR 

14.00 Euro

Bestellen/Order
Sanchez Pinol, Albert.  - In het hart van het oerwoud.
Amsterdam, Cossee, 2007. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 415 pag. NIEUW EXEMPLAAR 

12.00 Euro

Bestellen/Order
Schrott, Raoul.  - Tristan da Cunha.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2004. Gebonden met stofomslag. 718 pag. NIEUW 

16.00 Euro

Bestellen/Order
Sherill, Martha.  - Man met hond. Een ongewoon leven op een verre berg. ISBN 9789049951047
Mistral, 2009. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 22 x 14,5 cm. Met illustraties. 253 pag. NIEUW EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Sjalamov, Varlam.  - De handschoen. Nagekomen berichten uit Kolyma. Vertaling Marja Wiebes.
Amsterdam, Bezige Bij, 2006. Gebonden met stofomslag. Hardcover. 372 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

12.00 Euro

Bestellen/Order
SOECHOVO-KOBYLIN, ALEXANDER.  - Beelden van het verleden. Trilogie. Uit het Russisch vertaald door Anne Pries.
Leiden, Plantage, 2001.Paperback met flappen. Softcover. 287 pag. ALS NIEUW 

15.00 Euro

Bestellen/Order
Stape, John. & Conrad, Joseph.  - De vele levens van Joseph Conrad. Een biografie.
Amsterdam, Atlas. 2008. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. NIEUW EXEMPLAAR Nog verpakt in folie. [ Met afbeelding ]  

16.00 Euro

Bestellen/Order
Stape, John. & Conrad, Joseph.  - De vele levens van Joseph Conrad. Een biografie.
Amsterdam, Atlas. 2008. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 408 pag. NIEUW EXEMPLAAR [ Met afbeelding ]  

14.00 Euro

Bestellen/Order
Strating, J.J.  - Uit de Hooglanden. Zes Schotse fantastische vertellingen. Inleiding Max van Rooy. Illustraties Thomas Bewick.
Breukelen, Van Lindonk Special Projects, 1988. 16,5 x 9 cm. Gebonden in groen fluweel met papieren titelvignet. 121 pag. MOOI EXEMPLAAR 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Strindberg, August.  - De zoon van een dienstbode. De ontwikkelingen van een ziel (1849 - 1867).
A'dam, Arbeiderspers, 1969. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 15. 235 pag. Lichte gebruikssporen. Redelijk exemplaar  

17.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Strindberg, August.  - De zoon van een dienstbode. De ontwikkelingen van een ziel (1849 - 1867).
A'dam, Arbeiderspers, 1969. Eerste druk. Paperback. Privé-domein Nr. 15. 235 pag. Lichte gebruikssporen. Naam op schutblad. Redelijk exemplaar  

15.00 Euro

Bestellen/Order
Svevo, Italo.  - Bekentenissen van Zeno.
Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 1979. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 440 pag. KEURIG EXEMPLAAR  

13.00 Euro

Bestellen/Order
Swift, Jonathan.  - Gulliver's Travels. Illustrated by Robert Högfeldt.
Jan Förlag, Stockholm 1947. 8vo. Orig. wrappers with damaged dustjacket. 335 pages.  

20.00 Euro

Bestellen/Order
Wagenbach, Klaus.  - Kafka's Praag. Een reisleesboek.
msterdam, Byblos, 2000. In linnen gebonden. Hardcover. Met foto's. 126 pag. 

10.00 Euro

Bestellen/Order
Wolferen, Toon van  - Homerische HYMNEN. Aan APRHODITE. Aan ARTEMIS. Aan ATHENA
Utrecht, Stichting De Roos, 2000; 37 pp.; samples of a translation of Greek into Dutch; the text parts are seperated in the middle by fold-out lithograph by Emo Verkerk (ca. 70,5 x 63 cm.) in b/w showing owls, a deer and a vase; limited and numbered ed. of 175 copies, this copy numbered 121; boards. FINE COPY [ Met afbeelding ]  

50.00 Euro

Bestellen/Order
Terug naar begin / Back to top
Terug naar Homepage